Dobra igra Raščana nedovoljna za nove bodove

Fudbaleri Kluba malog fudbala "Raška" nisu uspeli da zabeleže prvi trijumf pred svojim navijačima u prvenstvu. U derbiju 6.kola poraženi su na svom parketu od ekipe Mašinac iz Kragujevca rezultatom 6:5. Viđen je fantastičan meč sa mnogo preokreta, brzih akcija i uzbuđenja. Opšti je utisak da su Raščani zaslužili makar bod. Počelo je odlično po domaćina Mutavdžić je posle 55 sekundi doneo prednost svom timu. Gosti potom imaju period dobre igre i preko Matovića i Gavrilovića u rasponu od dva minuta prave preokret. Nije se domaćin predavao, usledio je period odlične igre i tri vezana pogotka preko dvostrukog strelca M.Novakovića i Jovanovića. Kragujevčani su uspeli u finišu prvog dela da smanje zaostatak. Drugo poluvreme KMF "Raška" odlično počinje, ali ne koriste tri stopostotne prilike. Kao što obično biva usledila je kazna za novo izjednačenje u 27.minutu. Radost gostiju je kratko trajala, posle svega desetak minuta Drmanac fantastičnim golom sa deset metara ponovo donosi vođstvo Raščanima. Ali tu nije kraj uzbuđenjima, gosti upornom igrom uspevaju da ponovo prekrenu rezultat u svoju korist i minut i dve sekunde pre kraja lepim golom Pejića dolaze do šeste uzastopne pobede. Mnogobrojna publika napustila je Sportsku halu nezadovoljna zbog poraza svog tima, ali i zadovoljna što je videla jedan od najboljih mečeva do sada KMF "Raška".

KMF RAŠKA - KMF MAŠINAC   5:6 (4:3)

Sportska hala Raška - Gledalaca: 200. Sudije: Radisavčević (Kraljevo) i Trivan (Ušće). Strelci: Mutavdžić u 1. Novaković u 10 i 16, Jovanović u 12. i Drmanac u 27.minutu za Rašku, a Matović u 6, Pajić u 9. i 39, Gavrilović u 17. i Cvetković u 27. i 31.minutu za Mašinac.

RAŠKA: Cvetić, M.Novaković, Kostić, Jovanović, Mutavdžić, P.Nikolić, Drmanac, A.Nikolić, Savić, Komljenović, P.Novaković, Dugalić, Trikoš.

MAŠINAC: Antić, Gavrilović, Cvetković, Milovanović, Mijatović, Ranisavljević, Matović, Bjelanović, Pajić.