Aranđelovčani na vrhu Olimpa

Aranđelovac je u SRC Šumadija dočekao mladu i poletnu ekipu Olimpa i do nogu ih potukao. Na krilima Miloševića i Savića domaći su plesali na parketu u jednoj izuzetno fer i korektnoj utakmici. Savić je doveo domaće u vođstvo u 7. minutu i gosti su se koliko toliko držali sve do 15. kada Milošević postiže evro gol volej udarcem sa 12 metara za 2:0. Nakon toga golovi se ređaju kao na traci, Krstović u 16. i Šević u 19. minutu donose prednost Aranđelovcu od četiri gola, pred odmor.

Ni u nastavku nije manjkalo atraktivnih poteza i golova posle sjajnih akcija. U roku od 5 minuta postignuto je 5 golova. Najpre Milošević u 34. minutu postiže svoj drugi, a peti gol za domaćine, a minut kasnije i gosti dolaze do počasnog pogotka preko Vasiljevića. A, zatim Pavlović u 37, Šević 38. i ponovo Pavlović u 39. minutu svojim golovima deklasiraju protivnika.

Aranđelovac se posle ove pobede nalazi na petom mestu sa 15 bodova, bod manje od Olimpa koji je za mesto iznad na tabeli, ali ima i utakmicu manje. Narednog vikenda Olimp u Vrnjačkoj banji dočekuje komšije iz Kraljeva, dok Aranđelovčani gostuju Karađorđu u Rači.

ARANĐELOVAC - OLIMP 8:1 (4:0)

SALA: SRC Šumadija. GLEDALACA: Bez prisustva publike. SUDIJE: Radulović Đorđe i Marković Miloš. STRELCI: Savić 7.min, Milošević 15. i 34.min, Krstović 16.min, Šević 19. i 38.min i Pavlović 37. i 39.min (Aranđelovac), Vasiljević 35.min (Olimp).
ARANĐELOVAC: Nikolić, Krstović, Savić, Radovanović, Pavlović - rezerve: Šević, Milošević.
OLIMP: Milosavljević, Savković, Babić, Janićević, Ržaničanin - rezerve: Vasiljević, Marinković, Trnavac.

Aranđelovac 8 : 1 Olimp
Euro-lider 2 : 7 Sjenica
Karanovac 3 : 6 MB Namenska