Buran remi u SRC Šumadija

U Aranđelovcu je gostovala vodeća ekipa Regionalne futsal lige Zapad - grupa B, Euro-lider iz Petrovca na Mlavi. Gosti dolaze u vođstvo već u 12. sekundi preko Paunovića. Domaći nisu došli sebi, a na semaforu je stajalo 0:2. Strelac drugog pogotka za goste je Radosavljević u 3. minutu. Do kraja poluvremena domaći su se sabrali i preko Stefana Savića smanjili na 1:2 u 17. minutu.

Aranđelovac kreće agresivnije u nastavku, šanse se smenjuju na obe strane, a domaćin do izjednačenja dolazi preko Savića u 26. minutu. Potom u 2 minuta 2 gola. Gosti auto-golom Arsenijevića u 30. minutu ponovo dolaze u vođstvo, da bi samo minut kasnije Savić postigao het-trik i izjednačio rezultat na 3:3.U tom trenutku niko nije pomislio da je to i krajnji skor, međutim odbranama se istakao golman domaćih, Mastilović, a 15. sekundi pre kraja uspeo je da odbrani i penal i tako uz trostrukog strelca Stefana Savića izrastao u junaka meča. Kod gostiju bolji od ostalih Paunović i Radosavljević koji je inače bivši futsal omladinski reprezentativac.

KMF ARANĐELOVAC - KMF EURO-LIDER 3:3 (1:2)
SALA: SRC Šumadija. GLEDALACA: Bez prisustva publike. SUDIJE: Majstorović Marko i Grujić Dejan. STRELCI: S.Savić 17,26. i 31.min (Aranđelovac), Paunović 1.min, Radosavljević 3.min i Arsenijević 30.min (a.g.) (Euro-lider). ŽUTI KARTON: S.Savić (Aranđelovac).
ARANĐELOVAC: Mastilović, Obradović, S.Savić, Pantelić, Lalović - rezerve: Nikolić, Pavlović, Arsenijević, Milovanović, M.Savić, Nikić, Krstović.
EURO-LIDER: Blagojević, Radosavljević, V.Skuratenko, Denić, Paunović - rezerve: Stanković, Ivanović, D.Skuratenko, Ristić, Jolović.

Karanovac 0 : 7 MB Namenska
Olimp 4 : 3 Sjenica
Aranđelovac 3 : 3 Euro-lider