XS
SM
MD
LG
5.kolo
Rezultati
12.09.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Slavija
Kragujevac
2 : 2
Borac (D)
Drenovac
12.09.2018 17:00
Slavija
2 : 2
Borac (D)
Budućnost
Resnik
1 : 1
Jadran
Kragujevac
12.09.2018 17:00
Budućnost
1 : 1
Jadran
Srbija
Ilićevo
1 : 2
Korićani
Korićani
12.09.2018 17:00
Srbija
1 : 2
Korićani
Erdoglija 1931
Kragujevac
0 : 0
Pobeda 1926
Beloševac
13.09.2018 17:00
Erdoglija 1931
0 : 0
Pobeda 1926
Mladost (P)
Pajazitovo
4 : 3
Šumadinac (KG)
Kragujevac
12.09.2018 17:00
Mladost (P)
4 : 3
Šumadinac (KG)
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
12.09.2018 17:00
OFK Bagremar
1 : 0
Sloga (D)
Šumadija 1934
Drača
5 : 2
Jedinstvo
Petrovac
12.09.2018 17:00
Šumadija 1934
5 : 2
Jedinstvo
21. oktobar
Kragujevac
1 : 1
Kutlovo
Kutlovo
12.09.2018 17:00
21. oktobar
1 : 1
Kutlovo
U ovom kolu slobodan je tim: Sloboda
13.09.2018 20:05 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 5 5 0 0 15
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Mladost (P) 5 3 1 1 10
3 Budućnost 5 3 1 1 10
4 Šumadija 1934 4 3 0 1 9
5 Borac (D) 4 2 1 1 7
6 Srbija 5 2 1 2 7
7 Sloga (D) 5 2 1 2 7
8 Kutlovo 5 1 3 1 6
9 Šumadinac (KG) 5 2 0 3 6
10 Sloboda 4 2 0 2 6
11 Pobeda 1926 5 1 2 2 5
12 OFK Bagremar 5 1 2 2 5
13 Erdoglija 1931 5 1 2 2 5
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jedinstvo 5 1 1 3 4
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca 21. oktobar 4 1 1 2 4
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 5 1 1 3 4
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 4 0 1 3 1

6.kolo
Sledeće kolo
15/16.09.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jedinstvo
Petrovac
2 : 0
21. oktobar
Kragujevac
16.09.2018 16:00
Jedinstvo
2 : 0
21. oktobar
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 2
Šumadija 1934
Drača
15.09.2018 16:00
Sloga (D)
0 : 2
Šumadija 1934
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 3
OFK Bagremar
Kragujevac
16.09.2018 16:00
Šumadinac (KG)
1 : 3
OFK Bagremar
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
16.09.2018 16:00
Pobeda 1926
1 : 1
Mladost (P)
Korićani
Korićani
0 : 0
Erdoglija 1931
Kragujevac
16.09.2018 16:00
Korićani
0 : 0
Erdoglija 1931
Jadran
Kragujevac
1 : 4
Srbija
Ilićevo
16.09.2018 16:00
Jadran
1 : 4
Srbija
Borac (D)
Drenovac
3 : 1
Budućnost
Resnik
16.09.2018 16:00
Borac (D)
3 : 1
Budućnost
Sloboda
Grbice
1 : 0
Slavija
Kragujevac
16.09.2018 16:00
Sloboda
1 : 0
Slavija
U ovom kolu slobodan je tim: Kutlovo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.