XS
SM
MD
LG
4.kolo
Rezultati
08/09.09.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kutlovo
Kutlovo
4 : 1
Šumadija 1934
Drača
09.09.2018 17:00
Kutlovo
4 : 1
Šumadija 1934
Jedinstvo
Petrovac
2 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
09.09.2018 17:00
Jedinstvo
2 : 2
OFK Bagremar
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 0
Mladost (P)
Pajazitovo
08.09.2018 17:00
Sloga (D)
1 : 0
Mladost (P)
Šumadinac (KG)
Kragujevac
7 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
09.09.2018 17:00
Šumadinac (KG)
7 : 2
Erdoglija 1931
Pobeda 1926
Beloševac
3 : 3
Srbija
Ilićevo
09.09.2018 17:00
Pobeda 1926
3 : 3
Srbija
Korićani
Korićani
3 : 1
Budućnost
Resnik
09.09.2018 17:00
Korićani
3 : 1
Budućnost
Jadran
Kragujevac
2 : 4
Slavija
Kragujevac
09.09.2018 17:00
Jadran
2 : 4
Slavija
Borac (D)
Drenovac
5 : 2
Sloboda
Grbice
09.09.2018 17:00
Borac (D)
5 : 2
Sloboda
U ovom kolu slobodan je tim: 21. oktobar
09.09.2018 20:05 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 4 4 0 0 12
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Budućnost 4 3 0 1 9
3 Srbija 4 2 1 1 7
4 Mladost (P) 4 2 1 1 7
5 Sloga (D) 4 2 1 1 7
6 Borac (D) 3 2 0 1 6
7 Šumadinac (KG) 4 2 0 2 6
8 Sloboda 4 2 0 2 6
9 Šumadija 1934 3 2 0 1 6
10 Kutlovo 4 1 2 1 5
11 Jedinstvo 4 1 1 2 4
12 Pobeda 1926 4 1 1 2 4
13 Erdoglija 1931 4 1 1 2 4
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca 21. oktobar 3 1 0 2 3
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 4 1 0 3 3
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca OFK Bagremar 4 0 2 2 2
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 3 0 0 3 0

5.kolo
Sledeće kolo
12.09.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Slavija
Kragujevac
2 : 2
Borac (D)
Drenovac
12.09.2018 17:00
Slavija
2 : 2
Borac (D)
Budućnost
Resnik
1 : 1
Jadran
Kragujevac
12.09.2018 17:00
Budućnost
1 : 1
Jadran
Srbija
Ilićevo
1 : 2
Korićani
Korićani
12.09.2018 17:00
Srbija
1 : 2
Korićani
Erdoglija 1931
Kragujevac
0 : 0
Pobeda 1926
Beloševac
13.09.2018 17:00
Erdoglija 1931
0 : 0
Pobeda 1926
Mladost (P)
Pajazitovo
4 : 3
Šumadinac (KG)
Kragujevac
12.09.2018 17:00
Mladost (P)
4 : 3
Šumadinac (KG)
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
12.09.2018 17:00
OFK Bagremar
1 : 0
Sloga (D)
Šumadija 1934
Drača
5 : 2
Jedinstvo
Petrovac
12.09.2018 17:00
Šumadija 1934
5 : 2
Jedinstvo
21. oktobar
Kragujevac
1 : 1
Kutlovo
Kutlovo
12.09.2018 17:00
21. oktobar
1 : 1
Kutlovo
U ovom kolu slobodan je tim: Sloboda
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.