XS
SM
MD
LG
30.kolo
Rezultati
18/19.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Srbija
Ilićevo
3 : 3
Mladost (P)
Pajazitovo
19.05.2019 17:00
Srbija
3 : 3
Mladost (P)
Budućnost
Resnik
0 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
19.05.2019 17:00
Budućnost
0 : 0
OFK Bagremar
Slavija
Kragujevac
1 : 4
Šumadija 1934
Drača
19.05.2019 17:00
Slavija
1 : 4
Šumadija 1934
Sloboda
Grbice
4 : 0
21. oktobar
Kragujevac
19.05.2019 17:00
Sloboda
4 : 0
21. oktobar
Borac (D)
Drenovac
2 : 2
Kutlovo
Kutlovo
19.05.2019 17:00
Borac (D)
2 : 2
Kutlovo
Jadran
Kragujevac
1 : 9
Jedinstvo
Petrovac
19.05.2019 17:00
Jadran
1 : 9
Jedinstvo
Korićani
Korićani
4 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
19.05.2019 17:00
Korićani
4 : 0
Sloga (D)
Pobeda 1926
Beloševac
0 : 2
Šumadinac (KG)
Kragujevac
19.05.2019 17:00
Pobeda 1926
0 : 2
Šumadinac (KG)
U ovom kolu slobodan je tim: Erdoglija 1931
19.05.2019 20:05 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 29 19 7 3 64
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Budućnost 28 15 5 8 50
3 Mladost (P) 29 14 7 8 49
4 Sloga (D) 28 15 2 11 47
5 OFK Bagremar 29 12 8 9 44
6 Srbija 28 12 6 10 42
7 Jedinstvo 28 12 5 11 41
8 Kutlovo 28 10 11 7 41
9 Sloboda 28 12 3 13 39
10 Šumadija 1934 28 10 8 10 38
11 Pobeda 1926 29 10 8 11 38
12 Borac (D) 28 10 7 11 37
13 Šumadinac (KG) 28 11 4 13 37
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Erdoglija 1931 28 8 10 10 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca 21. oktobar 28 6 7 15 25
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 28 7 4 17 25
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 28 4 4 20 16

31.kolo
Sledeće kolo
25/26.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Šumadinac (KG)
Kragujevac
4 : 3
Korićani
Korićani
26.05.2019 17:00
Šumadinac (KG)
4 : 3
Korićani
Sloga (D)
Desimirovac
4 : 0
Jadran
Kragujevac
26.05.2019 17:00
Sloga (D)
4 : 0
Jadran
Jedinstvo
Petrovac
2 : 1
Borac (D)
Drenovac
26.05.2019 17:00
Jedinstvo
2 : 1
Borac (D)
Kutlovo
Kutlovo
2 : 1
Sloboda
Grbice
26.05.2019 17:00
Kutlovo
2 : 1
Sloboda
21. oktobar
Kragujevac
3 : 1
Slavija
Kragujevac
25.05.2019 17:00
21. oktobar
3 : 1
Slavija
Šumadija 1934
Drača
2 : 4
Budućnost
Resnik
26.05.2019 17:00
Šumadija 1934
2 : 4
Budućnost
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 3
Srbija
Ilićevo
26.05.2019 17:00
OFK Bagremar
1 : 3
Srbija
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 3
Erdoglija 1931
Kragujevac
26.05.2019 17:00
Mladost (P)
2 : 3
Erdoglija 1931
U ovom kolu slobodan je tim: Pobeda 1926
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.