XS
SM
MD
LG
3.kolo
Rezultati
01/02.09.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloboda
Grbice
7 : 6
Jadran
Kragujevac
02.09.2018 17:00
Sloboda
7 : 6
Jadran
Slavija
Kragujevac
0 : 3
Korićani
Korićani
02.09.2018 17:00
Slavija
0 : 3
Korićani
Budućnost
Resnik
2 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
02.09.2018 17:00
Budućnost
2 : 1
Pobeda 1926
Srbija
Ilićevo
5 : 1
Šumadinac (KG)
Kragujevac
02.09.2018 17:00
Srbija
5 : 1
Šumadinac (KG)
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
02.09.2018 17:00
Erdoglija 1931
2 : 2
Sloga (D)
Mladost (P)
Pajazitovo
3 : 2
Jedinstvo
Petrovac
02.09.2018 17:00
Mladost (P)
3 : 2
Jedinstvo
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 0
Kutlovo
Kutlovo
02.09.2018 17:00
OFK Bagremar
0 : 0
Kutlovo
Šumadija 1934
Drača
5 : 3
21. oktobar
Kragujevac
02.09.2018 17:00
Šumadija 1934
5 : 3
21. oktobar
U ovom kolu slobodan je tim: Borac (D)
30.09.2018 00:21 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 3 3 0 0 9
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Budućnost 3 3 0 0 9
3 Mladost (P) 3 2 1 0 7
4 Srbija 3 2 0 1 6
5 Sloboda 3 2 0 1 6
6 Šumadija 1934 2 2 0 0 6
7 Sloga (D) 3 1 1 1 4
8 Erdoglija 1931 3 1 1 1 4
9 Borac (D) 2 1 0 1 3
10 Jedinstvo 3 1 0 2 3
11 Pobeda 1926 3 1 0 2 3
12 21. oktobar 3 1 0 2 3
13 Šumadinac (KG) 3 1 0 2 3
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Kutlovo 3 0 2 1 2
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca OFK Bagremar 3 0 1 2 1
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 2 0 0 2 0
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 3 0 0 3 0

4.kolo
Sledeće kolo
08/09.09.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kutlovo
Kutlovo
4 : 1
Šumadija 1934
Drača
09.09.2018 17:00
Kutlovo
4 : 1
Šumadija 1934
Jedinstvo
Petrovac
2 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
09.09.2018 17:00
Jedinstvo
2 : 2
OFK Bagremar
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 0
Mladost (P)
Pajazitovo
08.09.2018 17:00
Sloga (D)
1 : 0
Mladost (P)
Šumadinac (KG)
Kragujevac
7 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
09.09.2018 17:00
Šumadinac (KG)
7 : 2
Erdoglija 1931
Pobeda 1926
Beloševac
3 : 3
Srbija
Ilićevo
09.09.2018 17:00
Pobeda 1926
3 : 3
Srbija
Korićani
Korićani
3 : 1
Budućnost
Resnik
09.09.2018 17:00
Korićani
3 : 1
Budućnost
Jadran
Kragujevac
2 : 4
Slavija
Kragujevac
09.09.2018 17:00
Jadran
2 : 4
Slavija
Borac (D)
Drenovac
5 : 2
Sloboda
Grbice
09.09.2018 17:00
Borac (D)
5 : 2
Sloboda
U ovom kolu slobodan je tim: 21. oktobar
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.