XS
SM
MD
LG
2.kolo
Rezultati
25/26.08.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21. oktobar
Kragujevac
3 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
26.08.2018 17:30
21. oktobar
3 : 1
OFK Bagremar
Kutlovo
Kutlovo
1 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
26.08.2018 17:30
Kutlovo
1 : 1
Mladost (P)
Jedinstvo
Petrovac
5 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
25.08.2018 17:30
Jedinstvo
5 : 1
Erdoglija 1931
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 1
Srbija
Ilićevo
26.08.2018 17:30
Sloga (D)
2 : 1
Srbija
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 2
Budućnost
Resnik
26.08.2018 17:30
Šumadinac (KG)
1 : 2
Budućnost
Pobeda 1926
Beloševac
3 : 0
Slavija
Kragujevac
26.08.2018 17:30
Pobeda 1926
3 : 0
Slavija
Korićani
Korićani
2 : 1
Sloboda
Grbice
26.08.2018 17:30
Korićani
2 : 1
Sloboda
Jadran
Kragujevac
0 : 3
Borac (D)
Drenovac
26.08.2018 17:30
Jadran
0 : 3
Borac (D)
U ovom kolu slobodan je tim: Šumadija 1934
26.08.2018 20:05 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 2 2 0 0 6
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Budućnost 2 2 0 0 6
3 Mladost (P) 2 1 1 0 4
4 Jedinstvo 2 1 0 1 3
5 Sloboda 2 1 0 1 3
6 Borac (D) 2 1 0 1 3
7 Srbija 2 1 0 1 3
8 Šumadija 1934 1 1 0 0 3
9 Šumadinac (KG) 2 1 0 1 3
10 Pobeda 1926 2 1 0 1 3
11 21. oktobar 2 1 0 1 3
12 Sloga (D) 2 1 0 1 3
13 Erdoglija 1931 2 1 0 1 3
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Kutlovo 2 0 1 1 1
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca OFK Bagremar 2 0 0 2 0
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 1 0 0 1 0
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 2 0 0 2 0

3.kolo
Sledeće kolo
01/02.09.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloboda
Grbice
7 : 6
Jadran
Kragujevac
02.09.2018 17:00
Sloboda
7 : 6
Jadran
Slavija
Kragujevac
0 : 3
Korićani
Korićani
02.09.2018 17:00
Slavija
0 : 3
Korićani
Budućnost
Resnik
2 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
02.09.2018 17:00
Budućnost
2 : 1
Pobeda 1926
Srbija
Ilićevo
5 : 1
Šumadinac (KG)
Kragujevac
02.09.2018 17:00
Srbija
5 : 1
Šumadinac (KG)
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
02.09.2018 17:00
Erdoglija 1931
2 : 2
Sloga (D)
Mladost (P)
Pajazitovo
3 : 2
Jedinstvo
Petrovac
02.09.2018 17:00
Mladost (P)
3 : 2
Jedinstvo
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 0
Kutlovo
Kutlovo
02.09.2018 17:00
OFK Bagremar
0 : 0
Kutlovo
Šumadija 1934
Drača
5 : 3
21. oktobar
Kragujevac
02.09.2018 17:00
Šumadija 1934
5 : 3
21. oktobar
U ovom kolu slobodan je tim: Borac (D)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.