XS
SM
MD
LG
12.kolo
Rezultati
27/28.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 6
Sloga (D)
Desimirovac
28.10.2018 14:00
Pobeda 1926
1 : 6
Sloga (D)
Korićani
Korićani
1 : 0
Jedinstvo
Petrovac
28.10.2018 14:00
Korićani
1 : 0
Jedinstvo
Jadran
Kragujevac
2 : 1
Kutlovo
Kutlovo
28.10.2018 14:00
Jadran
2 : 1
Kutlovo
Borac (D)
Drenovac
4 : 1
21. oktobar
Kragujevac
28.10.2018 14:00
Borac (D)
4 : 1
21. oktobar
Sloboda
Grbice
4 : 3
Šumadija 1934
Drača
28.10.2018 14:00
Sloboda
4 : 3
Šumadija 1934
Slavija
Kragujevac
0 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
28.10.2018 14:00
Slavija
0 : 2
OFK Bagremar
Budućnost
Resnik
3 : 2
Mladost (P)
Pajazitovo
28.10.2018 14:00
Budućnost
3 : 2
Mladost (P)
Srbija
Ilićevo
1 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
28.10.2018 14:00
Srbija
1 : 2
Erdoglija 1931
U ovom kolu slobodan je tim: Šumadinac (KG)
28.10.2018 18:05 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 12 9 2 1 29
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Mladost (P) 12 8 2 2 26
3 Budućnost 11 7 2 2 23
4 Sloga (D) 11 6 1 4 19
5 Jedinstvo 11 6 1 4 19
6 OFK Bagremar 12 5 4 3 19
7 Borac (D) 11 5 3 3 18
8 Srbija 11 5 2 4 17
9 Erdoglija 1931 12 4 5 3 17
10 Pobeda 1926 12 4 4 4 16
11 Šumadija 1934 11 5 0 6 15
12 Sloboda 11 5 0 6 15
13 Kutlovo 11 2 4 5 10
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca 21. oktobar 11 2 2 7 8
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 11 2 2 7 8
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Šumadinac (KG) 11 2 0 9 6
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 11 1 2 8 5

13.kolo
Sledeće kolo
03/04.11.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 1
Srbija
Ilićevo
04.11.2018 14:00
Mladost (P)
2 : 1
Srbija
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 0
Budućnost
Resnik
04.11.2018 14:00
OFK Bagremar
1 : 0
Budućnost
Šumadija 1934
Drača
4 : 0
Slavija
Kragujevac
04.11.2018 11:00
Šumadija 1934
4 : 0
Slavija
21. oktobar
Kragujevac
1 : 1
Sloboda
Grbice
04.11.2018 14:00
21. oktobar
1 : 1
Sloboda
Kutlovo
Kutlovo
3 : 3
Borac (D)
Drenovac
04.11.2018 14:00
Kutlovo
3 : 3
Borac (D)
Jedinstvo
Petrovac
3 : 0
Jadran
Kragujevac
04.11.2018 14:00
Jedinstvo
3 : 0
Jadran
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 1
Korićani
Korićani
03.11.2018 14:00
Sloga (D)
0 : 1
Korićani
Šumadinac (KG)
Kragujevac
2 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
03.11.2018 14:00
Šumadinac (KG)
2 : 1
Pobeda 1926
U ovom kolu slobodan je tim: Erdoglija 1931
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.