XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
419 utakmica za dan Nedelja, 2 Jun 2024


Fudbal

02.06
17:30
Tutin
Vrelo Sport
2
0
02.06.2024 17:30 2 : 0
02.06
17:30
Loznica
Omladinac (Z)
5
0
02.06.2024 17:30 5 : 0
02.06
17:30
Jošanica
Sloga 33
1
0
02.06.2024 17:30 1 : 0
02.06
17:30
Zlatibor
OFK Mihajlovac
3
0
02.06.2024 17:30 3 : 0
02.06
17:30
Budućnost Krušik 2014
Sloga (P)
2
0
02.06.2024 17:30 2 : 0
02.06
17:30
Hercegovac
OFK Vrbas
0
3
02.06.2024 17:30 0 : 3
02.06
17:30
Vojvodina (BG)
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
0
5
02.06.2024 17:30 0 : 5
02.06
17:30
Mladost (BP)
Preporod
7
0
02.06.2024 17:30 7 : 0
02.06
17:30
OFK Mladost APA
Mladost (T)
2
0
02.06.2024 17:30 2 : 0
02.06
17:30
Obili─ç
Radni─Źki 1905
0
1
02.06.2024 17:30 0 : 1
02.06
17:30
Lipar
┼ŻAK
3
2
02.06.2024 17:30 3 : 2
02.06
17:30
Kulpin
Radni─Źki 1918
3
1
02.06.2024 17:30 3 : 1
02.06
17:30
Budu─çnost (G)
BSK
4
1
02.06.2024 17:30 4 : 1
BSK
02.06
17:30
Polet
Krila Krajine
3
2
02.06.2024 17:30 3 : 2
02.06
17:30
Budu─çnost (P)
Soko
7
0
02.06.2024 17:30 7 : 0
02.06
17:30
Kula
Crvenka
3
7
02.06.2024 17:30 3 : 7
02.06
17:30
─îSK Pivara
Budu─çnost (M)
2
1
02.06.2024 17:30 2 : 1
02.06
17:30
Borac 46
Rusin
3
3
02.06.2024 17:30 3 : 3
02.06
17:30
Jedinstvo Stevi─ç
Budu─çnost (BB)
2
5
02.06.2024 17:30 2 : 5
02.06
17:30
Hajdu─Źica
Vulturul
2
0
02.06.2024 17:30 2 : 0
02.06
17:30
Dolovo
Radni─Źki (B)
4
3
02.06.2024 17:30 4 : 3
02.06
17:30
Dolina
Spartak 1911
3
1
02.06.2024 17:30 3 : 1
02.06
17:30
Sloga (P)
Ševac
2
1
02.06.2024 17:30 2 : 1
02.06
17:30
Potporanj
Crvena zvezda
1
1
02.06.2024 17:30 1 : 1
02.06
17:30
Glogonj
Sloga (BNS)
2
2
02.06.2024 17:30 2 : 2
02.06
17:30
Budu─çnost (A)
Unirea
1
8
02.06.2024 17:30 1 : 8
02.06
17:30
Napredak (─î)
Radni─Źki 1911
2
0
02.06.2024 17:30 2 : 0
02.06
17:30
Banat (─î)
OFK Staji─çevo
12
0
02.06.2024 17:30 12 : 0
02.06
17:30
Vojvodina
Polet
0
5
02.06.2024 17:30 0 : 5
02.06
17:30
Mladost
Bile─çanin
0
0
02.06.2024 17:30 0 : 0
02.06
17:30
MSK
┼ŻFK Banat
2
0
02.06.2024 17:30
MSK
2 : 0
02.06
17:30
Delija
Crvena zvezda
1
0
02.06.2024 17:30 1 : 0
02.06
17:30
Udarnik Višnjevac
Senta
2
0
02.06.2024 17:30 2 : 0
02.06
17:30
Dedina
Gornji Stepoš
3
0
02.06.2024 17:30 3 : 0
02.06
17:30
Sloga (L)
Sloga (─ć)
0
0
02.06.2024 17:30 0 : 0
02.06
20:00
Jastrebac
Borac
2
0
02.06.2024 20:00 2 : 0
02.06
17:30
Gradina
─îitluk
6
4
02.06.2024 17:30 6 : 4
02.06
17:30
Trudbenik
FUD
2
4
02.06.2024 17:30 2 : 4
FUD
02.06
17:30
Parunovac
Ma─Źkovac
2
1
02.06.2024 17:30 2 : 1
02.06
17:30
Bošnjane
13. April
9
2
02.06.2024 17:30 9 : 2
02.06
17:30
Lokomotiva
Vin─Źa
3
0
02.06.2024 17:30 3 : 0
02.06
17:30
Banja
Omladinac
1
2
02.06.2024 17:30 1 : 2
02.06
17:30
Marjan
BSK
1
2
02.06.2024 17:30 1 : 2
BSK
02.06
17:30
Prvi srpski ustanak
Kopljari
4
2
02.06.2024 17:30 4 : 2
02.06
17:30
Saranovo 1936
Plaskovac
2
3
02.06.2024 17:30 2 : 3
02.06
17:30
Mladi rudar
Šumadija
6
1
02.06.2024 17:30 6 : 1
02.06
17:30
┼ŻSK
OFK Aran─Ĺelovac 1979
0
3
02.06.2024 17:30 0 : 3
02.06
18:00
Napredak
Rudar (P)
4
1
02.06.2024 18:00 4 : 1
02.06
18:00
Budu─çnost (─É)
Sin─Ĺeli─ç
1
2
02.06.2024 18:00 1 : 2
02.06
18:00
Mladost
Donja Mutnica
2
3
02.06.2024 18:00 2 : 3
02.06
18:00
Rudar (SR)
Morava
3
4
02.06.2024 18:00 3 : 4
02.06
18:00
Budu─çnost (M)
Jedinstvo
8
2
02.06.2024 18:00 8 : 2
02.06
18:00
Vinogradar
Partizan
2
1
02.06.2024 18:00 2 : 1
02.06
18:00
Borac 1950
Kolonija
4
2
02.06.2024 18:00 4 : 2
02.06
17:00
Napredak
┼Żabari
4
6
02.06.2024 17:00 4 : 6
02.06
17:00
Iskra
ZSK
2
2
02.06.2024 17:00 2 : 2
ZSK
02.06
17:00
OFK Br─Ĺanac
Proleter
4
2
02.06.2024 17:00 4 : 2
02.06
17:00
Dimitrije Tucovi─ç
Trli─ç
3
1
02.06.2024 17:00 3 : 1
02.06
17:00
Toplica
Junior Novo Naselje
3
7
02.06.2024 17:00 3 : 7
02.06
17:30
Radnik
Osipaonica
1
2
02.06.2024 17:30 1 : 2
02.06
17:30
Lunjevac
Borac 1932
4
1
02.06.2024 17:30 4 : 1
02.06
17:30
Jasenica 2017
Sloga (M)
9
2
02.06.2024 17:30 9 : 2
02.06
17:30
Mladost
Pobeda
1
3
02.06.2024 17:30 1 : 3
02.06
17:30
Crvena zvezda
SASK
2
4
02.06.2024 17:30 2 : 4
02.06
17:30
┼Żelezni─Źar Kusadak
Udarnik
0
0
02.06.2024 17:30 0 : 0
02.06
17:30
Podunavac
Mladi radnik 1940
0
6
02.06.2024 17:30 0 : 6
02.06
17:30
Sloga (L)
Omladinac
5
1
02.06.2024 17:30 5 : 1
02.06
17:30
Prilike
Slatina
2
3
02.06.2024 17:30 2 : 3
02.06
17:30
Lugovi
Morava
6
1
02.06.2024 17:30 6 : 1
02.06
17:30
Jedinstvo (P)
Ozrem PMH
3
6
02.06.2024 17:30 3 : 6
02.06
17:30
Zadrugar
Jedinstvo (GG)
3
0
02.06.2024 17:30 3 : 0
02.06
17:30
Kej
Spartak 1976
3
0
02.06.2024 17:30
Kej
3 : 0
02.06
17:30
Ozremica
Devi─çi
1
2
02.06.2024 17:30 1 : 2
02.06
17:30
Rudar
Prijevor
1
1
02.06.2024 17:30 1 : 1
02.06
17:30
Sloga
Mladost
2
2
02.06.2024 17:30 2 : 2
02.06
17:30
┼Żelezni─Źar
Zvi┼żd
4
0
02.06.2024 17:30 4 : 0
02.06
17:30
Polet (SD)
Rudar Kostolac
1
3
02.06.2024 17:30 1 : 3
02.06
17:30
BSK 1931
Sloga 1945
3
1
02.06.2024 17:30 3 : 1
02.06
17:30
Vojvoda Milenko
Integral
1
0
02.06.2024 17:30 1 : 0
02.06
17:30
Napredak (S)
Sirakovo
0
0
02.06.2024 17:30 0 : 0
02.06
17:30
Jasenovac
Pomoravlje 1946
2
1
02.06.2024 17:30 2 : 1
02.06
17:30
Batovac
Krilaš
3
0
02.06.2024 17:30 3 : 0
02.06
18:00
Rudar (P)
Mid┼żor
1
5
02.06.2024 18:00 1 : 5
02.06
16:00
FSU Kraljevica
Omladinac
3
0
02.06.2024 16:00 3 : 0
02.06
17:30
Sloga 1948
Vulkan 1963
3
1
02.06.2024 17:30 3 : 1
02.06
17:30
Sloga (DT)
Proleter
1
1
02.06.2024 17:30 1 : 1
02.06
17:30
Rudar
Mladost
1
2
02.06.2024 17:30 1 : 2
02.06
17:30
Novoselac
Stevan Nešticki
3
3
02.06.2024 17:30 3 : 3
02.06
17:30
Aluminijum
Planinac 1933
3
5
02.06.2024 17:30 3 : 5
02.06
17:30
OFK Morava 2022
Jedinstvo
3
0
02.06.2024 17:30 3 : 0
02.06
17:30
Omladinac
Sloboda
1
2
02.06.2024 17:30 1 : 2
02.06
17:30
Rad 1974
Jastrebac
2
1
02.06.2024 17:30 2 : 1
02.06
17:30
Malošište
Moravac
7
1
02.06.2024 17:30 7 : 1
02.06
17:30
Naisus 1977
Radni─Źki 1924
4
3
02.06.2024 17:30 4 : 3
02.06
17:30
Bali─Źevac
Arbanasce
1
7
02.06.2024 17:30 1 : 7
02.06
17:30
Taskovi─çi
Polet (R)
6
3
02.06.2024 17:30 6 : 3
02.06
17:30
Sloga 1980
Mekiš
2
0
02.06.2024 17:30 2 : 0
02.06
17:30
Sloga (K)
Polet (V)
0
3
02.06.2024 17:30 0 : 3
02.06
17:30
Rudar 2016
Borac
15
0
02.06.2024 17:30 15 : 0
02.06
17:30
Progres
─îekmin
2
2
02.06.2024 17:30 2 : 2
02.06
17:30
Sloga
Milanovo
5
4
02.06.2024 17:30 5 : 4
02.06
17:30
Polet
Jedinstvo
2
5
02.06.2024 17:30 2 : 5
02.06
17:30
Gradac
Bobište
0
3
02.06.2024 17:30 0 : 3
02.06
11:00
Donja Lomnica
Mladost
5
2
02.06.2024 11:00 5 : 2
02.06
17:30
Zlo─çudovo
┼Żelezni─Źar
8
0
02.06.2024 17:30 8 : 0
02.06
17:30
OFK Morava
Moravac
0
3
02.06.2024 17:30 0 : 3
02.06
17:30
Vu─Źje
Lemind 1953
1
2
02.06.2024 17:30 1 : 2
02.06
17:30
Milan Orli─ç
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
6
1
02.06.2024 17:30 6 : 1
02.06
17:30
Antimon
Jedinstvo (Z)
2
3
02.06.2024 17:30 2 : 3
02.06
17:30
Jedinstvo (Š)
Vidojevica
1
0
02.06.2024 17:30 1 : 0
02.06
17:30
Mladi Borac
Duško
1
7
02.06.2024 17:30 1 : 7
02.06
17:30
Podrinje
Stojan Lazarac
4
1
02.06.2024 17:30 4 : 1
02.06
17:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Mladost
2
0
02.06.2024 17:30 2 : 0
02.06
16:30
Bakionica
Gluma─Ź
3
3
02.06.2024 16:30 3 : 3
02.06
16:30
Polet
Sloga
3
0
02.06.2024 16:30 3 : 0
02.06
16:30
Jasen
Crnokosa
3
1
02.06.2024 16:30 3 : 1
02.06
16:30
Tara
Kotroman
2
0
02.06.2024 16:30 2 : 0
02.06
16:30
Jedinstvo
Gorobilje
2
2
02.06.2024 16:30 2 : 2
02.06
16:30
Lazarica
Rampa
1
0
02.06.2024 16:30 1 : 0
02.06
16:30
Omladinac
Višesava
3
0
02.06.2024 16:30 3 : 0
02.06
16:30
Prvi partizan
Je┼żevica
1
1
02.06.2024 16:30 1 : 1
02.06
17:30
Zadrugar
┼Żelju┼ía
4
1
02.06.2024 17:30 4 : 1
02.06
17:30
Zvezda
Mladost
0
0
02.06.2024 17:30 0 : 0
02.06
17:30
Sloga
Pobeda
3
2
02.06.2024 17:30 3 : 2
02.06
17:30
Gnjilan
Spartak
4
2
02.06.2024 17:30 4 : 2
02.06
17:00
Trbunje
Dobri─Ź
6
3
02.06.2024 17:00 6 : 3
02.06
18:00
Biljanovac
Mlada krila
1
0
02.06.2024 18:00 1 : 0
02.06
18:00
Popovi─çi Vrnjci
Ribnica
2
0
02.06.2024 18:00 2 : 0
02.06
18:00
Omladinac
Bogutova─Źka Banja
6
2
02.06.2024 18:00 6 : 2
02.06
18:00
Jedinstvo (G)
Jovo Kursula
1
2
02.06.2024 18:00 1 : 2
02.06
18:00
Tavnik
Stubal
4
0
02.06.2024 18:00 4 : 0
02.06
17:30
Jadran
Sloga 1934
7
3
02.06.2024 17:30 7 : 3
02.06
17:30
OFK ┼Że┼żelj
Bratstvo 1975
0
4
02.06.2024 17:30 0 : 4
02.06
17:30
Borba
Seljak
5
2
02.06.2024 17:30 5 : 2
02.06
17:30
Slavija
─ćava
1
4
02.06.2024 17:30 1 : 4
02.06
17:30
21. oktobar
Šumadinac KG
1
0
02.06.2024 17:30 1 : 0
02.06
17:30
Apolon 4
Borac
1
4
02.06.2024 17:30 1 : 4
02.06
17:30
Banat (VŠ)
Dunav
4
3
02.06.2024 17:30 4 : 3
02.06
17:30
Polet
Vojvodina (S)
5
0
02.06.2024 17:30 5 : 0
02.06
17:30
Banatul
Ratar
7
0
02.06.2024 17:30 7 : 0
02.06
17:30
Omladinac
Partizan (U)
3
2
02.06.2024 17:30 3 : 2
02.06
17:30
Sloga (M)
Borac (VS)
2
4
02.06.2024 17:30 2 : 4
02.06
17:30
Banat (D)
Karaš (K)
0
0
02.06.2024 17:30 0 : 0
02.06
18:00
Ba─Źka (D)
OFK Stari Grad
0
5
02.06.2024 18:00 0 : 5
02.06
18:00
Krivanj
Vojvodina
4
3
02.06.2024 18:00 4 : 3
02.06
18:00
Neštin
Naša Zvezda
3
0
02.06.2024 18:00 3 : 0
02.06
18:00
Slavija (P)
Ba─Źki Hajduk
4
0
02.06.2024 18:00 4 : 0
02.06
15:00
Vinogradar
OFK Orašje 1960
5
1
02.06.2024 15:00 5 : 1
02.06
15:00
Kamenorezac 76
Beli Orlovi
1
6
02.06.2024 15:00 1 : 6
02.06
15:00
Mladost (DK)
Poljoprivrednik
2
2
02.06.2024 15:00 2 : 2
02.06
15:00
Mladost (T)
Mladost 1977
2
2
02.06.2024 15:00 2 : 2
02.06
17:30
Ribnik
Stari Trstenik
1
3
02.06.2024 17:30 1 : 3
02.06
15:00
Velika Drenova
Donji Kopaonik
4
0
02.06.2024 15:00 4 : 0
02.06
15:00
Borac
Omladinac
5
4
02.06.2024 15:00 5 : 4
02.06
17:30
Mladost
Aleksa Šantić
0
2
02.06.2024 17:30 0 : 2
02.06
17:30
Dinamo 1923
Jedinstvo Lemeš
3
2
02.06.2024 17:30 3 : 2
02.06
17:30
Terekveš
Kordun
2
3
02.06.2024 17:30 2 : 3
02.06
17:30
Zadrugar
Borac
0
3
02.06.2024 17:30 0 : 3
02.06
17:30
OFK Od┼żaci
Radni─Źki
2
2
02.06.2024 17:30 2 : 2
02.06
17:30
Polet (S)
Polet
1
2
02.06.2024 17:30 1 : 2
02.06
17:30
OFK Mladost
BSK Bavanište
3
6
02.06.2024 17:30 3 : 6
02.06
17:30
Borac
Proleter
4
2
02.06.2024 17:30 4 : 2
02.06
17:30
Tempo
Stari Tamiš
6
1
02.06.2024 17:30 6 : 1
02.06
17:30
Jugoslavija
Partizan
0
1
02.06.2024 17:30 0 : 1
02.06
17:30
Voja Ga─Źi─ç
Omladinac
5
1
02.06.2024 17:30 5 : 1
02.06
11:00
Polet
Pobednik
1
6
02.06.2024 11:00 1 : 6
02.06
17:30
Borac
Munja
1
4
02.06.2024 17:30 1 : 4
02.06
17:30
Naftagas
Jedinstvo 2014
5
1
02.06.2024 17:30 5 : 1
02.06
17:30
Mladost (BB)
Krajina
9
3
02.06.2024 17:30 9 : 3
02.06
17:30
Mladost (L)
Lehel
1
0
02.06.2024 17:30 1 : 0
02.06
17:30
Borac
OFK Gradnulica
2
2
02.06.2024 17:30 2 : 2
02.06
17:30
Potisje
Tamiš
1
0
02.06.2024 17:30 1 : 0
02.06
17:30
ASK
OFK Klek
2
2
02.06.2024 17:30
ASK
2 : 2
02.06
17:30
Zadrugar
KSK Konak 1926
12
2
02.06.2024 17:30 12 : 2
02.06
17:00
OFK Paljuvi
Šarbane
3
0
02.06.2024 17:00 3 : 0
02.06
17:00
Kolubara (LP)
Polet (DL)
5
5
02.06.2024 17:00 5 : 5
02.06
17:00
Polet (T)
OFK Stublenica
0
0
02.06.2024 17:00 0 : 0
02.06
17:00
Trnjaci 2021
Tulari
3
1
02.06.2024 17:00 3 : 1
02.06
17:00
Brezovica
Sloga (V)
2
3
02.06.2024 17:00 2 : 3
02.06
17:00
Crvena Jabuka
Jedinstvo (M)
3
1
02.06.2024 17:00 3 : 1
02.06
17:00
Milenko Pavlovi─ç
Stari drugari
0
3
02.06.2024 17:00 0 : 3
02.06
17:00
Rakac Stave
Rajac
3
1
02.06.2024 17:00 3 : 1
02.06
11:00
Polet
Kolubara 2
2
0
02.06.2024 11:00 2 : 0
02.06
17:00
Popadi─ç
Beloševac
8
2
02.06.2024 17:00 8 : 2
02.06
11:00
Mali korak
Babaji─ç
3
2
02.06.2024 11:00 3 : 2
02.06
11:00
Kotešica
Jadar 2013
3
0
02.06.2024 11:00 3 : 0
02.06
11:00
Tešnjar
OFK Povlen
2
2
02.06.2024 11:00 2 : 2
02.06
17:30
Dizel
Morava 1932
0
2
02.06.2024 17:30 0 : 2
02.06
17:30
┼Żitkovica 2017
Sloga (L)
3
4
02.06.2024 17:30 3 : 4
02.06
17:30
Mladi Borac
Stig 1955
3
0
02.06.2024 17:30 3 : 0
02.06
17:30
Sloga TOP
Polet (V)
1
1
02.06.2024 17:30 1 : 1
02.06
17:30
Beli Orao
Napredak 1934
2
4
02.06.2024 17:30 2 : 4
02.06
17:30
Napredak (B)
Zemljoradnik 1932
4
2
02.06.2024 17:30 4 : 2
02.06
17:30
Borac (K)
Kumane
4
2
02.06.2024 17:30 4 : 2
02.06
17:30
Jedinstvo
Ba─Źka
5
1
02.06.2024 17:30 5 : 1
02.06
17:30
E─Ĺ┼íeg
Slavija
4
1
02.06.2024 17:30 4 : 1
02.06
17:30
Homoljac
Soko
0
2
02.06.2024 17:30 0 : 2
02.06
17:30
Radni─Źki (K)
Rade Milošević
0
1
02.06.2024 17:30 0 : 1
02.06
17:30
Zadrugar 1947
Pobeda 1953
0
2
02.06.2024 17:30 0 : 2
02.06
17:30
Mlava (ML)
Borac (V)
6
1
02.06.2024 17:30 6 : 1
02.06
17:30
Mladost (K)
Crni Vitez 1924
0
5
02.06.2024 17:30 0 : 5
02.06
17:30
Polet 1930
Rudar (K)
2
0
02.06.2024 17:30 2 : 0
02.06
17:30
Jedinstvo (S)
BSK 1924
3
0
02.06.2024 17:30 3 : 0
02.06
17:30
Radni─Źki
Šumadija
2
0
02.06.2024 17:30 2 : 0
02.06
17:30
Mladost 1976
Veliko Trnjane
3
1
02.06.2024 17:30 3 : 1
02.06
17:30
Bratstvo
Sloboda
4
0
02.06.2024 17:30 4 : 0
02.06
18:00
Heroj
Istok 63
4
3
02.06.2024 18:00 4 : 3
02.06
18:00
Beljanica
Radni─Źki
2
0
02.06.2024 18:00 2 : 0
02.06
18:00
Napredak (S)
Sin─Ĺeli─ç
5
1
02.06.2024 18:00 5 : 1
02.06
18:00
Dra┼żmirovac
Šumadija
4
3
02.06.2024 18:00 4 : 3
02.06
18:00
15. Avgust 1950
Omladinac
4
0
02.06.2024 18:00 4 : 0
02.06
18:00
OFK Batinac
Resavski Despoti
3
3
02.06.2024 18:00 3 : 3
02.06
17:30
Mladost
Milicionar
4
3
02.06.2024 17:30 4 : 3
02.06
17:30
Drina
OFK Napredak
1
4
02.06.2024 17:30 1 : 4
02.06
17:30
Majur
Omladinac
2
7
02.06.2024 17:30 2 : 7
02.06
17:30
Petlova─Źa
Budu─çnost (PD)
3
5
02.06.2024 17:30 3 : 5
02.06
17:30
Bair
Sloga
5
1
02.06.2024 17:30 5 : 1
02.06
17:30
Zadrugar
Sloboda
6
0
02.06.2024 17:30 6 : 0
02.06
17:30
Budu─çnost 1929
POFK Metaloplastika 2006
3
0
02.06.2024 17:30 3 : 0
02.06
17:30
7. Juli
Stolice
1
4
02.06.2024 17:30 1 : 4
02.06
17:30
Studenac
Luk
1
0
02.06.2024 17:30 1 : 0
Luk
02.06
17:30
Jelav
Borac
1
3
02.06.2024 17:30 1 : 3
02.06
17:30
Prva Iskra
Sloga
4
3
02.06.2024 17:30 4 : 3
02.06
17:30
Sin─Ĺeli─ç
Azbukovica
5
0
02.06.2024 17:30 5 : 0
02.06
17:30
Velika Reka
Mladost
1
1
02.06.2024 17:30 1 : 1
02.06
17:30
Rudar
Jadar 1961
1
4
02.06.2024 17:30 1 : 4
02.06
17:30
Hajduk 1950
Pali─ç
3
1
02.06.2024 17:30 3 : 1
02.06
17:30
Bikovo
Prozivka
2
0
02.06.2024 17:30 2 : 0
02.06
17:30
Elektrovojvodina
Solid
1
3
02.06.2024 17:30 1 : 3
02.06
15:00
Lokomotiva
Kelebijska šuma
0
2
02.06.2024 15:00 0 : 2
02.06
17:30
Mala Bosna 2015
─îantavir
2
3
02.06.2024 17:30 2 : 3
02.06
11:00
Pade┼ż
Mladost
3
2
02.06.2024 11:00 3 : 2
02.06
17:30
─îegar 1946
Radni─Źki 1936
6
3
02.06.2024 17:30 6 : 3
02.06
17:30
Spartak
Jasenovik 2018
3
0
02.06.2024 17:30 3 : 0
02.06
17:30
Standard 2021
Vrtište
3
2
02.06.2024 17:30 3 : 2
02.06
17:30
OFK Budu─çnost 2020
Mezgraja
1
0
02.06.2024 17:30 1 : 0
02.06
17:30
Moravac 1948
Mladost
0
3
02.06.2024 17:30 0 : 3
02.06
11:00
Moravica
Mladost 1955
1
0
02.06.2024 11:00 1 : 0
02.06
17:00
Jastrebac 2022
OFK Sloga
1
0
02.06.2024 17:00 1 : 0
02.06
11:00
Gredetin
Ratar
1
1
02.06.2024 11:00 1 : 1
02.06
11:00
Kraljevo
Jedinstvo
0
8
02.06.2024 11:00 0 : 8
02.06
17:30
Šilopaj
Jablanica
3
0
02.06.2024 17:30 3 : 0
02.06
17:30
Majdan
Donja Vrbava
4
4
02.06.2024 17:30 4 : 4
02.06
17:30
Brezak
Backovac Junajted
3
5
02.06.2024 17:30 3 : 5
02.06
17:30
Takovski Ustanak
Napredak
1
7
02.06.2024 17:30 1 : 7
02.06
17:30
Naupare
BSK
2
2
02.06.2024 17:30 2 : 2
BSK
02.06
11:00
Mudrakovac
Modrica
4
4
02.06.2024 11:00 4 : 4
02.06
17:30
Konjuh
Pade┼ż
4
3
02.06.2024 17:30 4 : 3
02.06
11:00
Polet
Bukovica
7
2
02.06.2024 11:00 7 : 2
02.06
17:30
Šampion
Grani─Źar
3
0
02.06.2024 17:30 3 : 0
02.06
17:30
Trome─Ĺa
Horgoš 1911
0
2
02.06.2024 17:30 0 : 2
02.06
17:30
Jadran
Tisa
2
1
02.06.2024 17:30 2 : 1
02.06
17:30
Hajduk
Potisje
1
3
02.06.2024 17:30 1 : 3
02.06
17:30
Grizli doo
Crvena zvezda
3
0
02.06.2024 17:30 3 : 0
02.06
17:30
Malba
Mršinci
0
6
02.06.2024 17:30 0 : 6
02.06
17:30
Tigrovi Mija Gold
─îa─Źak 94
4
0
02.06.2024 17:30 4 : 0
02.06
17:30
Budu─çnost
Parmenac
3
3
02.06.2024 17:30 3 : 3
02.06
17:30
Miokovci
Gau─Źosi
3
3
02.06.2024 17:30 3 : 3
02.06
17:30
Planinac
Morava
0
3
02.06.2024 17:30 0 : 3
02.06
17:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Jedinstvo
1
4
02.06.2024 17:30 1 : 4
02.06
17:00
Kosmajac
Markovac
5
2
02.06.2024 17:00 5 : 2
02.06
11:00
OFK Student
Kova─Źevac 1956
3
0
02.06.2024 11:00 3 : 0
02.06
17:00
Borac
Napredak
3
1
02.06.2024 17:00 3 : 1
02.06
17:00
Sloga
Ivan─Źa
5
2
02.06.2024 17:00 5 : 2
02.06
17:00
OFK Borac
OFK Burovo
0
3
02.06.2024 17:00 0 : 3
02.06
17:00
Petka
Mladost (─î)
0
0
02.06.2024 17:00 0 : 0
02.06
17:00
Sloga
Mladost (B)
2
2
02.06.2024 17:00 2 : 2
02.06
17:00
Sloboda
Šumadinac
0
1
02.06.2024 17:00 0 : 1
02.06
17:00
Proleter
OFK Radni─Źki
4
1
02.06.2024 17:00 4 : 1
02.06
14:30
Dobrinjac
Trešnjica
4
1
02.06.2024 14:30 4 : 1
02.06
13:00
Duškovci
Pobeda
8
2
02.06.2024 13:00 8 : 2
02.06
11:00
Knjaz
Se─Źica
0
6
02.06.2024 11:00 0 : 6
02.06
14:30
Napredak
Plavi Tok
3
1
02.06.2024 14:30 3 : 1
02.06
11:00
Lauš
Avijati─Źar Vranjani
6
0
02.06.2024 11:00 6 : 0
02.06
18:00
Slemen
Palilulac
3
1
02.06.2024 18:00 3 : 1
02.06
18:00
Mladost
Sokograd
0
3
02.06.2024 18:00 0 : 3
02.06
17:30
OFK Sikole
OFK Tamni─Ź
2
2
02.06.2024 17:30 2 : 2
02.06
17:30
Vidrovac
Mladost
0
5
02.06.2024 17:30 0 : 5
02.06
17:30
Vojvodina
Roham
11
1
02.06.2024 17:30 11 : 1
02.06
17:30
Omladinac
Borac (A)
3
4
02.06.2024 17:30 3 : 4
02.06
10:00
Be─Źevica
Omladinac
2
2
02.06.2024 10:00 2 : 2
02.06
10:00
Beli Orlovi
Kotlenik
2
1
02.06.2024 10:00 2 : 1
02.06
17:30
Dobra─Źa
Partizan
5
3
02.06.2024 17:30 5 : 3
02.06
17:30
OFK Bagremar
Šumadija
1
5
02.06.2024 17:30 1 : 5
02.06
17:30
Kragujevac
Azbest 1927
4
1
02.06.2024 17:30 4 : 1
02.06
17:30
Borac 1935
Bukorovac
2
3
02.06.2024 17:30 2 : 3
02.06
17:30
Kremenac
Sušica 1929
1
3
02.06.2024 17:30 1 : 3
02.06
17:30
Vodoja┼ża
Arsenal 1930
2
2
02.06.2024 17:30 2 : 2
02.06
17:30
Napredak Maini─ç
Sloga 1924
7
1
02.06.2024 17:30 7 : 1
02.06
17:30
Moravac 1933
Sloga 1932
5
0
02.06.2024 17:30 5 : 0
02.06
17:30
Dunav
Mip Majdan
3
0
02.06.2024 17:30 3 : 0
02.06
17:30
Pobeda
Sloga (D)
1
1
02.06.2024 17:30 1 : 1
02.06
17:30
Margum
Vihor
7
2
02.06.2024 17:30 7 : 2
02.06
17:30
Dunavac
Sloga Vitez
3
0
02.06.2024 17:30 3 : 0
02.06
17:30
Metalac
Napredak
3
3
02.06.2024 17:30 3 : 3
02.06
11:00
Borac
Junkovac
3
4
02.06.2024 11:00 3 : 4
02.06
11:00
ZT Gorovi─Ź
Donja Trnava
0
3
02.06.2024 11:00 0 : 3
02.06
11:00
Maskar
Vitlina 2023
0
5
02.06.2024 11:00 0 : 5
02.06
11:00
Jarmenovci
Kr─çevac 04
0
2
02.06.2024 11:00 0 : 2
02.06
11:00
Šumadinac
Šatornja
4
1
02.06.2024 11:00 4 : 1
02.06
12:00
Savacium
Partizan
5
0
02.06.2024 12:00 5 : 0
02.06
17:30
Radnik
Poto─Źac
2
1
02.06.2024 17:30 2 : 1
02.06
17:30
Jedinstvo
Moravac
5
4
02.06.2024 17:30 5 : 4
02.06
17:30
Razvitak
Popovac
2
2
02.06.2024 17:30 2 : 2
02.06
17:30
ISK Izvor
Sloboda
4
2
02.06.2024 17:30 4 : 2
02.06
17:30
Mladost (GM)
┼Żelezni─Źar
2
2
02.06.2024 17:30 2 : 2
02.06
11:00
Verko
Petrovac 74
1
0
02.06.2024 11:00 1 : 0
02.06
11:00
Torpedo
Belpos
1
1
02.06.2024 11:00 1 : 1
02.06
11:00
Sloga 1949
Dobrava
0
1
02.06.2024 11:00 0 : 1
02.06
18:00
Jedinstvo 2014
Hajduk
0
3
02.06.2024 18:00 0 : 3
02.06
18:00
Borac
Mineral 2015
3
3
02.06.2024 18:00 3 : 3
02.06
18:00
Granit
Stara Čaršija
5
2
02.06.2024 18:00 5 : 2
02.06
14:00
Stepanje
Kolubara
1
6
02.06.2024 14:00 1 : 6
02.06
11:00
Ratkovac
Ka─Źer
3
4
02.06.2024 11:00 3 : 4
02.06
11:00
Strmovo 1968
Mali Borak
1
3
02.06.2024 11:00 1 : 3
02.06
18:00
Partizan
Milakovac 2018
3
2
02.06.2024 18:00 3 : 2
02.06
18:00
Morava
Mladi radnik 1925
0
1
02.06.2024 18:00 0 : 1
02.06
18:00
Zgoda─Źica
Jedinstvo
6
0
02.06.2024 18:00 6 : 0
02.06
18:00
Lasta
Mladost 1981
5
1
02.06.2024 18:00 5 : 1
02.06
18:00
Šumadija
Mladost 1925
1
5
02.06.2024 18:00 1 : 5
02.06
17:00
Mladost (VK)
Lukavac
3
0
02.06.2024 17:00 3 : 0
02.06
17:00
Dra─Źi─ç 2018
Mladost (D)
1
4
02.06.2024 17:00 1 : 4
02.06
14:00
Standard VA 2023
Sloga
5
0
02.06.2024 14:00 5 : 0
02.06
17:00
Bra─ça Nedi─ç 1804
OFK Senjak
2
1
02.06.2024 17:00 2 : 1
02.06
17:30
Jedinstvo
Vojvodina
9
4
02.06.2024 17:30 9 : 4
02.06
17:30
Pobeda
Slavia
2
3
02.06.2024 17:30 2 : 3
02.06
17:30
Borac
Kolonija
6
3
02.06.2024 17:30 6 : 3
02.06
11:00
Jadar
Gradilište
12
1
02.06.2024 11:00 12 : 1
02.06
11:00
Vuk
Mladost (DD)
4
0
02.06.2024 11:00
Vuk
4 : 0
02.06
11:00
Granit
Krajišnici
1
1
02.06.2024 11:00 1 : 1
02.06
11:00
Budu─çnost
Mladost (L)
6
0
02.06.2024 11:00 6 : 0
02.06
11:00
Mladost
Hajduk
2
1
02.06.2024 11:00 2 : 1
02.06
11:00
Sloga (K)
Jadar 07
3
2
02.06.2024 11:00 3 : 2
02.06
11:00
TE Gu─Źevo
Paskovac
1
4
02.06.2024 11:00 1 : 4
02.06
11:00
Sloga (LŠ)
Crvena zvezda
4
0
02.06.2024 11:00 4 : 0
02.06
11:00
Mladost VPD
Jasika
0
7
02.06.2024 11:00 0 : 7