XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
454 utakmica za dan Subota, 27 April 2024


Fudbal

27.04
16:00
Radnik
Novi Pazar
1
4
27.04.2024 16:00 1 : 4
27.04
18:00
Javor Matis
IMT
1
1
27.04.2024 18:00 1 : 1
IMT
27.04
20:00
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki (N)
1
1
27.04.2024 20:00 1 : 1
27.04
16:00
RFK Grafi─Źar
Smederevo 1924
2
1
27.04.2024 16:00 2 : 1
27.04
16:00
Radni─Źki (SM)
Ma─Źva
1
0
27.04.2024 16:00 1 : 0
27.04
16:00
Tekstilac
OFK Beograd
1
2
27.04.2024 16:00 1 : 2
27.04
16:00
Jedinstvo (Ub)
In─Ĺija Toyo Tires
1
2
27.04.2024 16:00 1 : 2
27.04
16:30
─Éerdap
Meševo
3
0
27.04.2024 16:30 3 : 0
27.04
16:30
Radni─Źki (S)
Jedinstvo 1936
0
1
27.04.2024 16:30 0 : 1
27.04
16:30
OFK Sin─Ĺeli─ç
Trayal
1
2
27.04.2024 16:30 1 : 2
27.04
16:30
Dunav
Vlasina
0
2
27.04.2024 16:30 0 : 2
27.04
16:30
P─Źinja
Timo─Źanin
4
0
27.04.2024 16:30 4 : 0
27.04
16:30
GFK Jagodina
Radni─Źki (P)
3
0
27.04.2024 16:30 3 : 0
27.04
16:30
┼Żelezni─Źar (I)
Be─Źej 1918
3
2
27.04.2024 16:30 3 : 2
27.04
16:30
1. Maj Ruma
Jedinstvo (SP)
0
3
27.04.2024 16:30 0 : 3
27.04
16:30
Radni─Źki (Z)
Hajduk 1912
1
0
27.04.2024 16:30 1 : 0
27.04
16:30
OFK Ba─Źka
Naftagas
0
0
27.04.2024 16:30 0 : 0
27.04
16:30
Rad
Prva iskra
1
3
27.04.2024 16:30
Rad
1 : 3
27.04
12:00
Brodarac
Ušće Novi Beograd
3
0
27.04.2024 12:00 3 : 0
27.04
11:00
GSP Polet Dor─çol
BASK TEK
0
2
27.04.2024 11:00 0 : 2
27.04
11:00
Teleoptik
PKB
2
0
27.04.2024 11:00 2 : 0
PKB
27.04
10:00
Sin─Ĺeli─ç
Zemun
0
2
27.04.2024 10:00 0 : 2
27.04
16:00
Jošanica
Loznica
2
2
27.04.2024 16:00 2 : 2
27.04
16:00
Budućnost Krušik 2014
Borac 1926
1
1
27.04.2024 16:00 1 : 1
27.04
16:00
Mladi radnik 1926
Omladinac (Z)
4
2
27.04.2024 16:00 4 : 2
27.04
16:00
Sloga (P)
Takovo
3
0
27.04.2024 16:00 3 : 0
27.04
16:30
Veternik
Sloga
1
0
27.04.2024 16:30 1 : 0
27.04
16:30
Radni─Źki (NP)
Index
5
1
27.04.2024 16:30 5 : 1
27.04
16:30
Cement
Dunav
1
0
27.04.2024 16:30 1 : 0
27.04
16:30
Hajduk (B)
Radni─Źki (┼á)
4
1
27.04.2024 16:30 4 : 1
27.04
16:30
Sloboda
TSK
3
0
27.04.2024 16:30 3 : 0
TSK
27.04
16:30
Mladost
Hajduk (D)
0
1
27.04.2024 16:30 0 : 1
27.04
16:30
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
Radni─Źki 1905
0
0
27.04.2024 16:30 0 : 0
27.04
16:30
Sloga
Obili─ç
8
0
27.04.2024 16:30 8 : 0
27.04
16:30
OFK Vrbas
OFK Mladost APA
0
0
27.04.2024 16:30 0 : 0
27.04
16:30
Ba─Źka 1901
Mladost (BP)
0
0
27.04.2024 16:30 0 : 0
27.04
16:30
Bajša
Vojvodina (BG)
2
1
27.04.2024 16:30 2 : 1
27.04
16:30
Jedinstvo (BK)
Borac
3
1
27.04.2024 16:30 3 : 1
27.04
16:30
BAK
Crvena zvezda
4
1
27.04.2024 16:30
BAK
4 : 1
27.04
16:30
Kozara
Jedinstvo (V)
2
3
27.04.2024 16:30 2 : 3
27.04
16:30
OFK Topli─Źanin
Radan
1
2
27.04.2024 16:30 1 : 2
27.04
16:30
Sloga
SFK Morava
4
1
27.04.2024 16:30 4 : 1
27.04
16:30
Gra─Źanica
OFK Kosanica
0
3
27.04.2024 16:30 0 : 3
27.04
16:30
Jedinstvo (B)
Jedinstvo (GS)
4
3
27.04.2024 16:30 4 : 3
27.04
16:30
Nebeski Andjeli
Mladost 1959
8
0
27.04.2024 16:30 8 : 0
27.04
16:30
Svrljig
OFK Niš
1
0
27.04.2024 16:30 1 : 0
27.04
16:30
Balkanski
Rajko Miti─ç
0
0
27.04.2024 16:30 0 : 0
27.04
16:30
OFK Zlot
Tanasko Raji─ç
0
4
27.04.2024 16:30 0 : 4
27.04
16:30
Rtanj
Branik
1
1
27.04.2024 16:30 1 : 1
27.04
16:30
Trstenik PPT
Leva─Ź
11
0
27.04.2024 16:30 11 : 0
27.04
16:30
Mladi borac
Blagotin
7
5
27.04.2024 16:30 7 : 5
27.04
16:30
Temni─ç 1924
Rembas
1
0
27.04.2024 16:30 1 : 0
27.04
16:30
Morava 1918
Juhor
2
0
27.04.2024 16:30 2 : 0
27.04
16:30
Sloga
OFK Lugomir
2
1
27.04.2024 16:30 2 : 1
27.04
16:30
BSK Bor─Źa
Šušnjar 1977
0
6
27.04.2024 16:30 0 : 6
27.04
16:30
KFK Ravna gora Barajevo
Umka
3
1
27.04.2024 16:30 3 : 1
27.04
13:30
Trep─Źa
Šumadija 1903
1
4
27.04.2024 13:30 1 : 4
27.04
16:00
Sloga
Napredak
5
1
27.04.2024 16:00 5 : 1
27.04
16:00
Polet
Budu─çnost
1
0
27.04.2024 16:00 1 : 0
27.04
16:00
Zastava 1973
Mokra Gora
1
2
27.04.2024 16:00 1 : 2
27.04
16:00
Go─Ź
Bane 1931
0
0
27.04.2024 16:00 0 : 0
27.04
16:00
Zlatar
Sloboda (─î)
4
1
27.04.2024 16:00 4 : 1
27.04
16:00
Sloga (BB)
Savinac 1933
4
2
27.04.2024 16:00 4 : 2
27.04
16:00
Jedinstvo (K)
Sevojno
4
0
27.04.2024 16:00 4 : 0
27.04
16:00
Jedinstvo Putevi
Ov─Źar
5
0
27.04.2024 16:00 5 : 0
27.04
16:00
Polimlje
Polet (T)
1
3
27.04.2024 16:00 1 : 3
27.04
16:00
Ma─Źva 1929
OFK Ose─Źina
1
3
27.04.2024 16:00 1 : 3
27.04
16:00
Ribnica
Hajduk Stanko
8
0
27.04.2024 16:00 8 : 0
27.04
16:00
Drina
Lipolist
3
0
27.04.2024 16:00 3 : 0
27.04
16:00
Cer
Radni─Źki (V)
0
3
27.04.2024 16:00
Cer
0 : 3
27.04
16:00
Borac (L)
┼Żelezni─Źar
0
0
27.04.2024 16:00 0 : 0
27.04
16:00
Ra─Ĺevac
OFK Divci
1
0
27.04.2024 16:00 1 : 0
27.04
16:00
Obili─ç
Morava
1
0
27.04.2024 16:00 1 : 0
27.04
16:00
Šumadinac 1913
Sloga 1924
1
3
27.04.2024 16:00 1 : 3
27.04
16:00
Šumadija (A)
RSK
2
1
27.04.2024 16:00 2 : 1
RSK
27.04
16:00
─Éerdap
VGSK
1
0
27.04.2024 16:00 1 : 0
27.04
16:00
Sloboda
OFK Napredak
0
10
27.04.2024 16:00 0 : 10
27.04
16:00
Omladinac (Š)
Kara─Ĺor─Ĺe
2
2
27.04.2024 16:00 2 : 2
27.04
16:30
Rudar
OFK Progorelica
2
0
27.04.2024 16:30 2 : 0
27.04
16:30
┼ŻAK
Crvenka
3
1
27.04.2024 16:30 3 : 1
27.04
16:30
Krila Krajine
Rusin
1
1
27.04.2024 16:30 1 : 1
27.04
16:30
Radni─Źki 1918
─îSK Pivara
1
2
27.04.2024 16:30 1 : 2
27.04
16:00
Jedinstvo
Budu─çnost
0
0
27.04.2024 16:00 0 : 0
27.04
16:00
Hajduk Jovanovac
Stanovo 1941
5
1
27.04.2024 16:00 5 : 1
27.04
17:00
Omladinac
Ba─Źka (B)
3
2
27.04.2024 17:00 3 : 2
27.04
17:00
Šajkaš 1908
OFK Futog
3
1
27.04.2024 17:00 3 : 1
27.04
17:00
Crvena zvezda
Jugovi─ç
3
2
27.04.2024 17:00 3 : 2
27.04
17:00
Fruškogorski partizan
┼ŻSK
4
1
27.04.2024 17:00 4 : 1
27.04
17:00
Proleter 1951
Ba─Źka 1923
1
3
27.04.2024 17:00 1 : 3
27.04
17:00
Jedinstvo
┼ŻFK Banat
1
3
27.04.2024 17:00 1 : 3
27.04
17:00
Jadran
Jedinstvo
2
1
27.04.2024 17:00 2 : 1
27.04
17:00
Tomislavci
Budu─çnost
2
1
27.04.2024 17:00 2 : 1
27.04
17:00
Senta
Iskra
0
3
27.04.2024 17:00 0 : 3
27.04
17:00
Srbobran
Tavankut
3
1
27.04.2024 17:00 3 : 1
27.04
17:00
Proleter
AFK
0
2
27.04.2024 17:00 0 : 2
AFK
27.04
16:30
Sremac (D)
Podrinje
2
0
27.04.2024 16:30 2 : 0
27.04
17:00
OFK Kopaonik 1931
Jastrebac
1
1
27.04.2024 17:00 1 : 1
27.04
20:00
Trnava
Lokomotiva
1
1
27.04.2024 20:00 1 : 1
27.04
16:30
Rudna Glava
Miloševo
4
0
27.04.2024 16:30 4 : 0
27.04
16:30
Sloga
Blizna
3
1
27.04.2024 16:30 3 : 1
27.04
17:00
Rudar (SR)
Budu─çnost (─É)
9
0
27.04.2024 17:00 9 : 0
27.04
17:00
Borac 1950
Kolare
2
1
27.04.2024 17:00 2 : 1
27.04
16:30
OFK Jabu─Źje
Zadrugar
3
1
27.04.2024 16:30 3 : 1
27.04
16:30
Junior Novo Naselje
ZSK
2
3
27.04.2024 16:30 2 : 3
ZSK
27.04
16:30
Pepeljevac
Trli─ç
5
1
27.04.2024 16:30 5 : 1
27.04
16:00
Sloga
Morava
3
2
27.04.2024 16:00 3 : 2
27.04
16:30
Zvi┼żd
Pomoravlje 1946
1
2
27.04.2024 16:30 1 : 2
27.04
16:30
Rudar Kostolac
Trgova─Źki
9
0
27.04.2024 16:30 9 : 0
27.04
16:30
Beograd Karaburma
PKB Kovilovo
4
2
27.04.2024 16:30 4 : 2
27.04
17:30
Šećeranac Ada
Dunav
2
4
27.04.2024 17:30 2 : 4
27.04
16:30
Be┼żanija
Lokomotiva
0
0
27.04.2024 16:30 0 : 0
27.04
16:30
Šumadija
Rušanj
2
2
27.04.2024 16:30 2 : 2
27.04
17:30
Kosovo
Šljivar
3
2
27.04.2024 17:30 3 : 2
27.04
16:30
Osni─ç
Rgotina
1
1
27.04.2024 16:30 1 : 1
27.04
17:30
Grani─Źar
Rudar (P)
5
0
27.04.2024 17:30 5 : 0
27.04
17:00
Rudar Vrška Čuka
OFK 019
2
0
27.04.2024 17:00 2 : 0
27.04
16:30
Sloga 1980
Polet (V)
2
1
27.04.2024 16:30 2 : 1
27.04
16:30
Arbanasce
Radni─Źki 1924
4
0
27.04.2024 16:30 4 : 0
27.04
16:30
Moravac
Borac
4
0
27.04.2024 16:30 4 : 0
27.04
16:30
Gu─Źevo 1929
Kara─Ĺor─Ĺe
2
2
27.04.2024 16:30 2 : 2
27.04
16:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
Mladi Borac
4
0
27.04.2024 16:30 4 : 0
27.04
16:00
Crnokosa
Prvi partizan
2
0
27.04.2024 16:00 2 : 0
27.04
16:00
Jasen
Tara
2
3
27.04.2024 16:00 2 : 3
27.04
16:30
BSK Bujanovac
Radni─Źki 2021
4
0
27.04.2024 16:30 4 : 0
27.04
16:00
Mladost (S)
OFK Alakince
2
3
27.04.2024 16:00 2 : 3
27.04
16:30
Trbunje
Re─Źica
2
2
27.04.2024 16:30 2 : 2
27.04
16:30
Mlada krila
Jovo Kursula
3
1
27.04.2024 16:30 3 : 1
27.04
16:30
Bogutova─Źka Banja
Jedinstvo 2017
3
2
27.04.2024 16:30 3 : 2
27.04
16:00
Sloga 1934
─ćava
1
1
27.04.2024 16:00 1 : 1
27.04
16:00
Bratstvo 1975
Borac
2
2
27.04.2024 16:00 2 : 2
27.04
16:00
Borba
Slavija
0
3
27.04.2024 16:00 0 : 3
27.04
16:30
Partizan (U)
Karaš (J)
4
0
27.04.2024 16:30 4 : 0
27.04
17:00
Naša Zvezda
Ba─Źki Hajduk
3
2
27.04.2024 17:00 3 : 2
27.04
17:00
Vojvodina
Slavija (P)
2
3
27.04.2024 17:00 2 : 3
27.04
17:00
OFK Stari Grad
Proleter
4
0
27.04.2024 17:00 4 : 0
27.04
17:00
Poljoprivrednik
Borac
1
0
27.04.2024 17:00 1 : 0
27.04
16:30
Kordun
Radni─Źki
3
2
27.04.2024 16:30 3 : 2
27.04
17:00
OFK Urovci
Rvati
2
1
27.04.2024 17:00 2 : 1
27.04
17:00
Omladinac
Pobednik
1
5
27.04.2024 17:00 1 : 5
27.04
17:00
Sloboda
Vinora─Źa
3
3
27.04.2024 17:00 3 : 3
27.04
17:00
Mladost (G)
Mladi radnik
4
2
27.04.2024 17:00 4 : 2
27.04
16:30
Popadi─ç
Rakac Stave
3
2
27.04.2024 16:30 3 : 2
27.04
16:30
Homoljac
Polet 1930
0
0
27.04.2024 16:30 0 : 0
27.04
16:30
Radni─Źki (K)
Mladost (K)
5
1
27.04.2024 16:30 5 : 1
27.04
17:00
Sofeks
Borac (NS)
2
0
27.04.2024 17:00 2 : 0
27.04
17:00
Mladost
Beljanica
3
0
27.04.2024 17:00 3 : 0
27.04
17:00
Omladinac
Sin─Ĺeli─ç
6
2
27.04.2024 17:00 6 : 2
27.04
16:30
┼Żeleznik 1930
Novi Beograd
0
2
27.04.2024 16:30 0 : 2
27.04
16:30
Zmaj Novi grad
Šumadinac
3
1
27.04.2024 16:30 3 : 1
27.04
16:30
Sin─Ĺeli─ç 2012
Kelti
1
0
27.04.2024 16:30 1 : 0
27.04
16:30
Luk
Rudar
2
0
27.04.2024 16:30
Luk
2 : 0
27.04
11:00
Miljakovac
Bratstvo
1
3
27.04.2024 11:00 1 : 3
27.04
17:00
Draga─Źevo
Radni─Źki
3
0
27.04.2024 17:00 3 : 0
27.04
16:30
Radni─Źki (K)
OFK Letnjikovac 1983
8
2
27.04.2024 16:30 8 : 2
27.04
16:30
Jevremovac
Mladost (PP)
1
0
27.04.2024 16:30 1 : 0
27.04
17:00
Kelebijska šuma
Solid
2
0
27.04.2024 17:00 2 : 0
27.04
16:30
Budu─çnost
Pade┼ż
5
2
27.04.2024 16:30 5 : 2
27.04
16:30
Rongo Siti
Lokomotiva
2
1
27.04.2024 16:30 2 : 1
27.04
16:30
Napredak
Mladost
5
1
27.04.2024 16:30 5 : 1
27.04
16:30
Dragoš
Temac
2
0
27.04.2024 16:30 2 : 0
27.04
16:00
Glavaš
Proleter
2
5
27.04.2024 16:00 2 : 5
27.04
16:30
Kraljevo
Mladost 1955
0
1
27.04.2024 16:30 0 : 1
27.04
16:00
Gorski Car
Šamot
3
1
27.04.2024 16:00 3 : 1
27.04
16:00
Velere─Ź 94
Backovac Junajted
2
1
27.04.2024 16:00 2 : 1
27.04
17:00
Pepeljevac 1947
Polet
3
0
27.04.2024 17:00 3 : 0
27.04
17:00
BSK
Šanac
6
0
27.04.2024 17:00
BSK
6 : 0
27.04
17:00
Makrešane
Konjuh
2
4
27.04.2024 17:00 2 : 4
27.04
17:00
Horgoš 1911
Potisje
0
2
27.04.2024 17:00 0 : 2
27.04
17:00
Sloga
Jadran
0
3
27.04.2024 17:00 0 : 3
27.04
16:00
Mladi radnik
Mladost (P)
2
5
27.04.2024 16:00 2 : 5
27.04
16:00
Parmenac
Gau─Źosi
3
2
27.04.2024 16:00 3 : 2
27.04
16:00
─îa─Źak 94
Morava
3
1
27.04.2024 16:00 3 : 1
27.04
16:00
Tigrovi Mija Gold
Miokovci
4
0
27.04.2024 16:00 4 : 0
27.04
19:00
Vujan
Budu─çnost
6
0
27.04.2024 19:00 6 : 0
27.04
16:00
Badljevica
Petli─ç SD 2006
1
3
27.04.2024 16:00 1 : 3
27.04
16:30
Mladost (─î)
Proleter
3
0
27.04.2024 16:30 3 : 0
27.04
16:30
Kne┼żica
Grkinja
3
0
27.04.2024 16:30 3 : 0
27.04
17:00
Omladinac
Be─Źevica
3
0
27.04.2024 17:00 3 : 0
27.04
17:00
Kotlenik
Beli Orlovi
3
0
27.04.2024 17:00 3 : 0
27.04
16:30
Jedinstvo (S)
Dunav
6
0
27.04.2024 16:30 6 : 0
27.04
16:30
Sport
Tele─Źka
4
0
27.04.2024 16:30 4 : 0
27.04
16:30
Moravac 1933
Metalac
6
2
27.04.2024 16:30 6 : 2
27.04
16:30
Dunav
Dunavac
4
3
27.04.2024 16:30 4 : 3
27.04
16:30
Mladost (Sv)
Jedinstvo
7
0
27.04.2024 16:30 7 : 0
27.04
16:30
Sloga
Culjkovi─ç
2
0
27.04.2024 16:30 2 : 0
27.04
16:30
Popovac
Budu─çnost
6
1
27.04.2024 16:30 6 : 1
27.04
16:30
Moravac
Sloboda
2
0
27.04.2024 16:30 2 : 0
27.04
17:00
Rujišnik
Mladost
0
2
27.04.2024 17:00 0 : 2
27.04
15:00
Jugovi─çi
Šampion 2013
1
1
27.04.2024 15:00 1 : 1
27.04
16:30
Gra─Ĺanski 2023
Radnik 2013
2
0
27.04.2024 16:30 2 : 0
27.04
16:30
Navalin
Mladost (K)
2
0
27.04.2024 16:30 2 : 0
27.04
16:30
Naša Krajina
Banat
3
0
27.04.2024 16:30 3 : 0
27.04
16:30
Solunac
Vladimirovac
1
6
27.04.2024 16:30 1 : 6
27.04
16:30
Mladost (S)
Jedinstvo
2
3
27.04.2024 16:30 2 : 3
27.04
16:30
Mladi radnik 1925
Mladost 1981
3
0
27.04.2024 16:30 3 : 0
27.04
16:30
Milakovac 2018
Mladost 1925
0
0
27.04.2024 16:30 0 : 0
27.04
16:00
Zeppelin 026
Vu─Źak
7
2
27.04.2024 16:00 7 : 2
27.04
16:30
Granit
Respekt
3
1
27.04.2024 16:30 3 : 1
27.04
16:30
Sloga (LŠ)
Hajduk
2
0
27.04.2024 16:30 2 : 0
27.04
16:30
Zvizdar 2012
Budu─çnost 1995
0
5
27.04.2024 16:30 0 : 5
27.04
17:00
Morava
SFK Glogovac
1
1
27.04.2024 17:00 1 : 1
27.04
16:30
Stig (C)
Mladi Hrast
8
1
27.04.2024 16:30 8 : 1
27.04
16:30
Melnica
Bata Buli─ç
3
2
27.04.2024 16:30 3 : 2
27.04
16:30
Mladost
Vukan
2
1
27.04.2024 16:30 2 : 1
27.04
16:30
Manastirica
Jedinstvo
0
6
27.04.2024 16:30 0 : 6
27.04
16:30
Zabr─Ĺe 1936
Rudar 1947
0
7
27.04.2024 16:30 0 : 7
27.04
17:00
Lipovica
Resava
3
4
27.04.2024 17:00 3 : 4
27.04
16:30
Mladost (S)
BSK
1
2
27.04.2024 16:30 1 : 2
BSK
27.04
16:30
Mladi radnik
Mladost (C)
0
8
27.04.2024 16:30 0 : 8
27.04
13:30
Sloga
Zvijezda 09
2
0
27.04.2024 13:30 2 : 0
27.04
16:00
GOŠK
┼Żeljezni─Źar
1
2
27.04.2024 16:00 1 : 2
27.04
16:30
Sloboda
┼Żeljezni─Źar
1
0
27.04.2024 16:30 1 : 0
27.04
16:30
Famos
Vele┼ż
3
2
27.04.2024 16:30 3 : 2
27.04
16:30
BSK
Romanija
2
0
27.04.2024 16:30
BSK
2 : 0
27.04
16:30
Laktaši
Rudar Prijedor
1
1
27.04.2024 16:30 1 : 1
27.04
16:30
Leotar
Slavija
1
0
27.04.2024 16:30 1 : 0
27.04
16:30
Drina
Modri─Źa
1
2
27.04.2024 16:30 1 : 2
27.04
16:30
Borac
Kozara
1
1
27.04.2024 16:30 1 : 1
27.04
19:00
Mornar
De─Źi─ç
1
1
27.04.2024 19:00 1 : 1
27.04
18:00
Mladost DG
Rudar
1
0
27.04.2024 18:00 1 : 0
27.04
18:00
OFK Petrovac
Jezero
2
1
27.04.2024 18:00 2 : 1
27.04
18:00
Budu─çnost
Sutjeska
2
2
27.04.2024 18:00 2 : 2
27.04
18:00
Jedinstvo
Arsenal
1
1
27.04.2024 18:00 1 : 1
27.04
16:15
Almer├şa
Getafe
1
3
27.04.2024 16:15 1 : 3
27.04
21:00
Atl├ętico Madrid
Athletic Club
3
1
27.04.2024 21:00 3 : 1
27.04
18:30
Deportivo Alav├ęs
Celta Vigo
3
0
27.04.2024 18:30 3 : 0
27.04
14:00
Las Palmas
Girona
0
2
27.04.2024 14:00 0 : 2
27.04
21:00
PSG
Le Havre
3
3
27.04.2024 21:00
PSG
3 : 3
27.04
21:00
Aston Villa
Chelsea
2
2
27.04.2024 21:00 2 : 2
27.04
18:30
Everton
Brentford
1
0
27.04.2024 18:30 1 : 0
27.04
16:00
Fulham
Crystal Palace
1
1
27.04.2024 16:00 1 : 1
27.04
16:00
Manchester United
Burnley
1
1
27.04.2024 16:00 1 : 1
27.04
16:00
Newcastle United
Sheffield United
5
1
27.04.2024 16:00 5 : 1
27.04
13:30
West Ham United
Liverpool
2
2
27.04.2024 13:30 2 : 2
27.04
16:00
Wolverhampton
Luton Town
2
1
27.04.2024 16:00 2 : 1
27.04
18:30
Bayer 04 Leverkusen
Stuttgart
2
2
27.04.2024 18:30 2 : 2
27.04
15:30
Augsburg
Werder Bremen
0
3
27.04.2024 15:30 0 : 3
27.04
15:30
Bayern M├╝nchen
Eintracht Frankfurt
2
1
27.04.2024 15:30 2 : 1
27.04
15:30
RB Leipzig
Borussia Dortmund
4
1
27.04.2024 15:30 4 : 1
27.04
15:30
SC Freiburg
Wolfsburg
1
2
27.04.2024 15:30 1 : 2
27.04
18:00
Juventus
Milan
0
0
27.04.2024 18:00 0 : 0
27.04
20:45
Lazio
Hellas Verona
1
0
27.04.2024 20:45 1 : 0
27.04
15:00
Lecce
Monza
1
1
27.04.2024 15:00 1 : 1
27.04
15:00
Mašinac
Radni─Źki 1923
1
4
27.04.2024 15:00 1 : 4
27.04
15:15
Milutinac 2023
┼ŻGFK Borac
3
0
27.04.2024 15:15 3 : 0
27.04
16:00
Nika 2020
Pazar
1
5
27.04.2024 16:00 1 : 5
27.04
11:00
Loznica
Jedinstvo Putevi
27.04.2024 11:00
27.04
13:30
Radni─Źki 1923
Crvena zvezda
1
4
27.04.2024 13:30 1 : 4
27.04
12:30
─îukari─Źki
Jedinstvo (Ub)
8
1
27.04.2024 12:30 8 : 1
27.04
15:00
Radni─Źki (NB)
Vojvodina
1
2
27.04.2024 15:00 1 : 2
27.04
10:00
Radni─Źki (SM)
Derby 2015
2
3
27.04.2024 10:00 2 : 3
27.04
13:00
RFK Novi Sad 1921
In─Ĺija
1
1
27.04.2024 13:00 1 : 1
27.04
14:00
TSC
┼Żelezni─Źar
6
0
27.04.2024 14:00
TSC
6 : 0
27.04
10:00
Jedinstvo Putevi
Sloga (P)
2
1
27.04.2024 10:00 2 : 1
27.04
11:00
Metalac
Takovo
3
1
27.04.2024 11:00 3 : 1
27.04
15:00
BASK TEK
Lokomotiva
2
2
27.04.2024 15:00 2 : 2
27.04
09:00
Ušće
Brodarac
1
7
27.04.2024 09:00 1 : 7
27.04
17:30
Studentski Grad
Ada
0
5
27.04.2024 17:30 0 : 5
Ada
27.04
17:00
Kolubara
OFK Beograd
1
3
27.04.2024 17:00 1 : 3
27.04
13:30
Teleoptik
011
4
2
27.04.2024 13:30 4 : 2
011
27.04
10:00
VGSK
Udarnik
2
1
27.04.2024 10:00 2 : 1
27.04
Ljukovo
Omladinac
27.04.2024 :
27.04
17:00
Voja Ga─Źi─ç
Radni─Źki (NP)
2
1
27.04.2024 17:00 2 : 1
27.04
10:00
┼Żelezni─Źar
Napredak
3
2
27.04.2024 10:00 3 : 2
27.04
12:00
IMT
PKB
8
0
27.04.2024 12:00
IMT
8 : 0
PKB
27.04
17:15
Milutinac
Zmaj Novi grad
4
1
27.04.2024 17:15 4 : 1
27.04
10:00
Umka
Bole─Ź
4
11
27.04.2024 10:00 4 : 11
27.04
10:00
GFK Jagodina
Radni─Źki (S)
1
0
27.04.2024 10:00 1 : 0
27.04
10:00
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
Sloga
1
0
27.04.2024 10:00 1 : 0
27.04
13:00
Mladi radnik 1940
Podunavac
6
2
27.04.2024 13:00 6 : 2
27.04
14:00
┼Żelezni─Źar Kusadak
SASK
3
0
27.04.2024 14:00 3 : 0
27.04
17:30
OFK Mihajlovac
Crvena zvezda
0
7
27.04.2024 17:30 0 : 7
27.04
16:00
Lunjevac
Borac 1932
4
11
27.04.2024 16:00 4 : 11
27.04
Mladost
OFK Be─Źej 1918
27.04.2024 :
27.04
Borac
┼ŻSK
27.04.2024 :
27.04
11:00
Radni─Źki 1923
Crvena zvezda
2
5
27.04.2024 11:00 2 : 5
27.04
10:00
─îukari─Źki
OLE
1
2
27.04.2024 10:00 1 : 2
OLE
27.04
13:00
OFK Vršac
Vojvodina
1
6
27.04.2024 13:00 1 : 6
27.04
13:00
Kiker
Vo┼żdovac
1
1
27.04.2024 13:00 1 : 1
27.04
11:30
Sloven
Ravangrad 2018
2
1
27.04.2024 11:30 2 : 1
27.04
11:00
Spartak ┼ŻK
In─Ĺija
0
2
27.04.2024 11:00 0 : 2
27.04
11:00
Mladost (L)
Radni─Źki (SM)
1
0
27.04.2024 11:00 1 : 0
27.04
10:00
Vojvodina
ODR
3
1
27.04.2024 10:00 3 : 1
ODR
27.04
12:00
TSC
Petrika
10
1
27.04.2024 12:00
TSC
10 : 1
27.04
12:00
Jasenica 2017
Šumadija (A)
3
2
27.04.2024 12:00 3 : 2
27.04
11:00
Sloga 1924
RSK
11
0
27.04.2024 11:00 11 : 0
RSK
27.04
12:30
Šumadija 1903 II
Morava
2
3
27.04.2024 12:30 2 : 3
27.04
10:00
Arsenal
Smederevo 1924
0
7
27.04.2024 10:00 0 : 7
27.04
13:00
Jedinstvo (Ub)
Ma─Źva
1
2
27.04.2024 13:00 1 : 2
27.04
12:30
Jedinstvo Putevi
Sloga (P)
1
4
27.04.2024 12:30 1 : 4
27.04
10:00
Apolon 4
Apolon 2018
4
1
27.04.2024 10:00 4 : 1
27.04
16:00
Sušica
Novi Pazar
0
3
27.04.2024 16:00 0 : 3
27.04
13:30
Metalac
Savacijum
7
3
27.04.2024 13:30 7 : 3
27.04
10:00
Mladost GAT
OFK Ba─Źka
1
1
27.04.2024 10:00 1 : 1
27.04
10:00
Bubamara 91
Novi Pazar
2
6
27.04.2024 10:00 2 : 6
27.04
15:00
Nacional
Go─Ź
4
1
27.04.2024 15:00 4 : 1
27.04
12:30
Budu─çnost
Respekt
0
3
27.04.2024 12:30 0 : 3
27.04
11:00
Sunrise Šabac
OFK Senjak
0
2
27.04.2024 11:00 0 : 2
27.04
11:00
Loznica
Borac
7
0
27.04.2024 11:00 7 : 0
27.04
10:00
Radni─Źki (V)
Ma─Źva
3
2
27.04.2024 10:00 3 : 2
27.04
12:30
SFU Fenix
┼Żelezni─Źar
6
0
27.04.2024 12:30 6 : 0
27.04
10:00
Posavina
Duboko
3
0
27.04.2024 10:00 3 : 0
27.04
10:00
Be─Źkerek 023
Jedinstvo
0
3
27.04.2024 10:00 0 : 3
27.04
12:00
Budu─çnost
Proleter 2006
2
4
27.04.2024 12:00 2 : 4
27.04
14:00
Dinamo 1945
Radni─Źki (Z)
0
1
27.04.2024 14:00 0 : 1
27.04
12:15
Radni─Źki (NB)
Beograd Karaburma
2
2
27.04.2024 12:15 2 : 2
27.04
10:00
Rad
Rakovica
3
3
27.04.2024 10:00
Rad
3 : 3
27.04
17:00
Zemun
011
0
5
27.04.2024 17:00 0 : 5
011
27.04
11:00
Prva Iskra
Sin─Ĺeli─ç
1
6
27.04.2024 11:00 1 : 6
27.04
11:45
Kolubara
BSK
8
0
27.04.2024 11:45 8 : 0
BSK
27.04
13:00
Be┼żanija
OFK Beograd
0
5
27.04.2024 13:00 0 : 5
27.04
10:00
┼Żeleznik 1930
DIF
2
2
27.04.2024 10:00 2 : 2
DIF
27.04
10:00
Lokomotiva
OFK Mladenovac
6
1
27.04.2024 10:00 6 : 1
27.04
09:30
Šušnjar 1977
Milutinac
1
0
27.04.2024 09:30 1 : 0
27.04
09:00
┼Żarkovo 2000
Omladinac
6
0
27.04.2024 09:00 6 : 0
27.04
13:00
Trayal
Timok 1919
3
1
27.04.2024 13:00