XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
774 utakmica za dan Nedelja, 14 April 2024


Fudbal

14.04
16:30
Vojvodina
TSC
3
2
14.04.2024 16:30 3 : 2
TSC
14.04
19:15
─îukari─Źki
Partizan
3
2
14.04.2024 19:15 3 : 2
14.04
16:30
Napredak
Radnik
0
2
14.04.2024 16:30 0 : 2
14.04
17:00
Crvena zvezda
┼Żelezni─Źar
3
0
14.04.2024 17:00 3 : 0
14.04
16:00
In─Ĺija Toyo Tires
Radni─Źki (NB)
4
0
14.04.2024 16:00 4 : 0
14.04
18:00
Metalac
RFK Novi Sad 1921
4
2
14.04.2024 18:00 4 : 2
14.04
16:00
Mladost GAT
Kolubara
3
1
14.04.2024 16:00 3 : 1
14.04
16:00
Vlasina
GFK Jagodina
3
0
14.04.2024 16:00 3 : 0
14.04
16:00
Budu─çnost (P)
Timo─Źanin
3
1
14.04.2024 16:00 3 : 1
14.04
16:30
Tisa
Hajduk 1912
2
1
14.04.2024 16:30 2 : 1
14.04
10:00
Kabel
Naftagas
3
0
14.04.2024 10:00 3 : 0
14.04
11:00
Dinamo 1945
GFK Sloven
1
0
14.04.2024 11:00 1 : 0
14.04
16:30
Podunavac
OFK Kikinda
2
0
14.04.2024 16:30 2 : 0
14.04
16:00
Jedinstvo
Zemun
1
1
14.04.2024 16:00 1 : 1
14.04
16:00
PKB
Radni─Źki
3
1
14.04.2024 16:00
PKB
3 : 1
14.04
16:00
Zvezdara
Rad
4
1
14.04.2024 16:00 4 : 1
Rad
14.04
11:00
Polet (Lj)
Jošanica
3
2
14.04.2024 11:00 3 : 2
14.04
16:00
Zlatibor
Real
1
0
14.04.2024 16:00 1 : 0
14.04
16:00
Mladi radnik 1926
Borac 1926
0
2
14.04.2024 16:00 0 : 2
14.04
16:00
OFK Mihajlovac
Omladinac (Z)
6
3
14.04.2024 16:00 6 : 3
14.04
16:30
Jedinstvo
TSK
5
2
14.04.2024 16:30 5 : 2
TSK
14.04
10:00
Slavija
Hajduk (D)
2
2
14.04.2024 10:00 2 : 2
14.04
16:30
Donji Srem 2015
Jadran
1
0
14.04.2024 16:30 1 : 0
14.04
16:30
Preporod
Hercegovac
1
0
14.04.2024 16:30 1 : 0
14.04
16:30
─Éur─Ĺin
Radni─Źki 1905
2
2
14.04.2024 16:30 2 : 2
14.04
16:30
Vojvodina (BG)
Mladost (BP)
0
1
14.04.2024 16:30 0 : 1
14.04
16:30
Rusanda
Jedinstvo (BK)
3
0
14.04.2024 16:30 3 : 0
14.04
16:30
Vojvodina 1928
Crvena zvezda
2
1
14.04.2024 16:30 2 : 1
14.04
16:30
Polet
Sloboda
2
0
14.04.2024 16:30 2 : 0
14.04
16:30
Mladost
Begej
4
0
14.04.2024 16:30 4 : 0
14.04
16:30
┼ŻAK
OFK Proleter
0
1
14.04.2024 16:30 0 : 1
14.04
16:00
Radan
Pusta Reka
2
1
14.04.2024 16:00 2 : 1
14.04
16:00
Jedinstvo (GS)
Mladost 1959
5
0
14.04.2024 16:00 5 : 0
14.04
16:00
SU Dinamo Jug
Nebeski Andjeli
2
0
14.04.2024 16:00 2 : 0
14.04
16:00
Gracko
Jedinstvo (B)
3
4
14.04.2024 16:00 3 : 4
14.04
11:00
Svetlost
Jastrebac
3
0
14.04.2024 11:00 3 : 0
14.04
16:00
Naša krila 1936
Bukovik
8
0
14.04.2024 16:00 8 : 0
14.04
16:00
Palilulac
Car Konstantin
2
3
14.04.2024 16:00 2 : 3
14.04
16:00
Orljane
OFK Napredak 1929
1
3
14.04.2024 16:00 1 : 3
14.04
16:00
Jedinstvo
Mladost (B)
1
0
14.04.2024 16:00 1 : 0
14.04
16:00
Morava
OFK Brzi Brod
0
2
14.04.2024 16:00 0 : 2
14.04
16:00
Pukovac
Radni─Źki 2020
1
0
14.04.2024 16:00 1 : 0
14.04
16:00
OFK Niš
Mladost (M)
4
0
14.04.2024 16:00 4 : 0
14.04
16:00
Hajduk Veljko
Rajko Miti─ç
1
0
14.04.2024 16:00 1 : 0
14.04
11:00
Jedinstvo
Trebi─Ź
4
0
14.04.2024 11:00 4 : 0
14.04
16:00
Brodoremont
Tanasko Raji─ç
0
2
14.04.2024 16:00 0 : 2
14.04
16:00
Kušiljevo
Trstenik PPT
1
3
14.04.2024 16:00 1 : 3
14.04
16:00
Mladost
Rembas
0
1
14.04.2024 16:00 0 : 1
14.04
16:00
Orlovi
OFK Lugomir
0
0
14.04.2024 16:00 0 : 0
14.04
10:00
OFK ┼Żarkovo
Crvena zvezda
1
1
14.04.2024 10:00 1 : 1
14.04
16:00
Zuce 2019
Komgrap
1
0
14.04.2024 16:00 1 : 0
14.04
16:00
Šušnjar 1977
KFK Ravna gora Barajevo
2
2
14.04.2024 16:00 2 : 2
14.04
16:00
Kalu─Ĺerica 1969
BSK Bor─Źa
4
0
14.04.2024 16:00 4 : 0
14.04
16:00
Budu─çnost
Go─Ź
3
0
14.04.2024 16:00 3 : 0
14.04
16:00
Napredak
Gru┼ża
3
1
14.04.2024 16:00 3 : 1
14.04
16:00
Sloboda (─î)
Jedinstvo (K)
0
4
14.04.2024 16:00 0 : 4
14.04
16:00
Budu─çnost (A)
Sloga (BB)
1
4
14.04.2024 16:00 1 : 4
14.04
16:00
┼Żelezni─Źar
Ma─Źva 1929
3
1
14.04.2024 16:00 3 : 1
14.04
16:00
Lipolist
Ra─Ĺevac
2
0
14.04.2024 16:00 2 : 0
14.04
16:00
Hajduk Stanko
Borac (L)
1
2
14.04.2024 16:00 1 : 2
14.04
16:00
OFK Ose─Źina
Cer
6
1
14.04.2024 16:00 6 : 1
Cer
14.04
16:00
RSK
Omladinac (Š)
1
0
14.04.2024 16:00
RSK
1 : 0
14.04
11:00
Milo─Źajac
Borac (V)
0
0
14.04.2024 11:00 0 : 0
14.04
16:30
Ibar
Proleter
1
2
14.04.2024 16:30 1 : 2
14.04
16:30
Radnik
Morava (M)
0
0
14.04.2024 16:30 0 : 0
14.04
16:30
Omladinac (NS)
OFK Progorelica
3
3
14.04.2024 16:30 3 : 3
14.04
16:30
BSK
Budu─çnost (M)
2
1
14.04.2024 16:30
BSK
2 : 1
14.04
16:30
Lipar
Borac 46
3
2
14.04.2024 16:30 3 : 2
14.04
16:30
Kulpin
─îSK Pivara
3
0
14.04.2024 16:30 3 : 0
14.04
16:30
Budu─çnost (G)
Kula
5
0
14.04.2024 16:30 5 : 0
14.04
16:00
Kutlovo
Maršić
1
3
14.04.2024 16:00 1 : 3
14.04
16:00
Sloboda
Mladost
2
2
14.04.2024 16:00 2 : 2
14.04
16:00
Jedinstvo
Šumadija 1934
0
1
14.04.2024 16:00 0 : 1
14.04
16:00
Divostin
Kolonija
2
2
14.04.2024 16:00 2 : 2
14.04
16:00
Hajduk Jovanovac
Budu─çnost
1
2
14.04.2024 16:00 1 : 2
14.04
17:00
Jedinstvo
Ba─Źka (B)
4
1
14.04.2024 17:00 4 : 1
14.04
17:00
Hajduk
Fruškogorac
2
4
14.04.2024 17:00 2 : 4
14.04
17:00
Ba─Źka 1923
┼ŻSK
4
1
14.04.2024 17:00 4 : 1
14.04
16:30
Budu─çnost (BB)
Ševac
2
1
14.04.2024 16:30 2 : 1
14.04
16:30
Spartak 1911
Crvena zvezda
1
3
14.04.2024 16:30 1 : 3
14.04
16:30
Radni─Źki (B)
Sloga (BNS)
0
2
14.04.2024 16:30 0 : 2
14.04
16:30
Vulturul
Unirea
3
1
14.04.2024 16:30 3 : 1
14.04
16:30
Jedinstvo Stevi─ç
Budu─çnost (A)
3
0
14.04.2024 16:30 3 : 0
14.04
16:30
Hajdu─Źica
Glogonj
5
3
14.04.2024 16:30 5 : 3
14.04
16:30
Dolovo
Potporanj
3
2
14.04.2024 16:30 3 : 2
14.04
16:30
Dolina
Sloga (P)
8
0
14.04.2024 16:30 8 : 0
14.04
16:30
Radni─Źki 1911
Jedinstvo
2
0
14.04.2024 16:30 2 : 0
14.04
16:30
Polet
Bile─çanin
3
3
14.04.2024 16:30 3 : 3
14.04
16:30
OFK Staji─çevo
Crvena zvezda
2
0
14.04.2024 16:30 2 : 0
14.04
16:30
Napredak (─î)
Delija
5
0
14.04.2024 16:30 5 : 0
14.04
16:30
Banat (─î)
MSK
3
2
14.04.2024 16:30 3 : 2
MSK
14.04
16:30
Napredak (BT)
Mladost
0
1
14.04.2024 16:30 0 : 1
14.04
16:30
Vojvodina
2. Oktobar
1
4
14.04.2024 16:30 1 : 4
14.04
16:30
─îoka
Njegoš
3
1
14.04.2024 16:30 3 : 1
14.04
16:30
Sutjeska
Napredak
3
1
14.04.2024 16:30 3 : 1
14.04
16:30
Radni─Źki (I)
Sremac (D)
4
2
14.04.2024 16:30 4 : 2
14.04
16:30
Sremac (V)
Sloga (V)
0
1
14.04.2024 16:30 0 : 1
14.04
16:30
Grani─Źar (K)
Podrinje
2
1
14.04.2024 16:30 2 : 1
14.04
16:30
Šumar
Krušedol
7
0
14.04.2024 16:30 7 : 0
14.04
16:30
Polet (NK)
LSK
2
0
14.04.2024 16:30 2 : 0
LSK
14.04
16:30
Napredak
Hajduk (V)
1
3
14.04.2024 16:30 1 : 3
14.04
16:30
Srem
Fruškogorac
4
0
14.04.2024 16:30 4 : 0
14.04
17:00
Trudbenik
Gradina
2
0
14.04.2024 17:00 2 : 0
14.04
17:00
Parunovac
Jastrebac
1
2
14.04.2024 17:00 1 : 2
14.04
17:00
Bošnjane
Sloga (L)
0
0
14.04.2024 17:00 0 : 0
14.04
14:30
13. April
Dedina
0
10
14.04.2024 14:30 0 : 10
14.04
17:00
Ma─Źkovac
Sloga (D)
3
0
14.04.2024 17:00 3 : 0
14.04
17:00
FUD
Gornji Stepoš
2
2
14.04.2024 17:00
FUD
2 : 2
14.04
17:00
Polet 57
Sloga (─ć)
2
1
14.04.2024 17:00 2 : 1
14.04
17:00
─îitluk
Borac
2
3
14.04.2024 17:00 2 : 3
14.04
16:00
Saranovo 1936
Vin─Źa
5
0
14.04.2024 16:00 5 : 0
14.04
16:00
Mladi rudar
Prvi srpski ustanak
1
3
14.04.2024 16:00 1 : 3
14.04
16:00
┼ŻSK
Banja
4
2
14.04.2024 16:00 4 : 2
14.04
16:00
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Lokomotiva
2
0
14.04.2024 16:00 2 : 0
14.04
16:00
Šumadinac (S)
Omladinac
3
0
14.04.2024 16:00 3 : 0
14.04
10:00
Šumadija
BSK
6
0
14.04.2024 10:00 6 : 0
BSK
14.04
16:00
Plaskovac
Kopljari
3
1
14.04.2024 16:00 3 : 1
14.04
16:00
SFU Rudar 1934
Brestovac
5
0
14.04.2024 16:00 5 : 0
14.04
16:00
Radni─Źki
Klju─Ź
10
1
14.04.2024 16:00 10 : 1
14.04
16:00
Polet
Miloševo
0
3
14.04.2024 16:00 0 : 3
14.04
16:00
Urovica
Blizna
1
2
14.04.2024 16:00 1 : 2
14.04
11:00
Mala Vrbica
Nemetali
5
0
14.04.2024 11:00 5 : 0
14.04
16:30
Rudar (P)
Moravac 2015
5
1
14.04.2024 16:30 5 : 1
14.04
16:30
Donja Mutnica
Morava
2
1
14.04.2024 16:30 2 : 1
14.04
16:30
Kolare
Jedinstvo
2
2
14.04.2024 16:30 2 : 2
14.04
16:30
Sin─Ĺeli─ç
Partizan
2
2
14.04.2024 16:30 2 : 2
14.04
16:30
Napredak
Kolonija
2
0
14.04.2024 16:30 2 : 0
14.04
16:30
Budu─çnost (─É)
Borac 1950
1
5
14.04.2024 16:30 1 : 5
14.04
16:30
GFK Tabane
Vinogradar
4
0
14.04.2024 16:30 4 : 0
14.04
16:30
Mladost
Budu─çnost (M)
5
3
14.04.2024 16:30 5 : 3
14.04
16:30
Dragocvet
Rudar (SR)
4
0
14.04.2024 16:30 4 : 0
14.04
16:00
Napredak
Dimitrije Tucovi─ç
2
2
14.04.2024 16:00 2 : 2
14.04
16:00
─îu─Źuge
Iskra
1
0
14.04.2024 16:00 1 : 0
14.04
16:00
Toplica
Zadrugar
2
2
14.04.2024 16:00 2 : 2
14.04
16:00
Trli─ç
Proleter
0
0
14.04.2024 16:00 0 : 0
14.04
16:00
Crvena zvezda
Osipaonica
2
1
14.04.2024 16:00 2 : 1
14.04
16:00
┼Żelezni─Źar Kusadak
Mladost
6
1
14.04.2024 16:00 6 : 1
14.04
16:00
Podunavac
Jasenica 2017
1
4
14.04.2024 16:00 1 : 4
14.04
16:00
Sloga (L)
Lunjevac
2
1
14.04.2024 16:00 2 : 1
14.04
16:00
Omladinac
Radnik
2
0
14.04.2024 16:00 2 : 0
14.04
16:00
Mladi radnik 1940
Borac 1932
4
1
14.04.2024 16:00 4 : 1
14.04
16:00
Udarnik
Sloga (M)
1
4
14.04.2024 16:00 1 : 4
14.04
16:00
SASK
Pobeda
2
3
14.04.2024 16:00 2 : 3
14.04
16:00
Kej
Slatina
1
0
14.04.2024 16:00
Kej
1 : 0
14.04
16:00
Ozremica
Zadrugar
0
7
14.04.2024 16:00 0 : 7
14.04
16:00
Rudar
Jedinstvo (P)
3
0
14.04.2024 16:00 3 : 0
14.04
16:00
Mladost
Prilike
3
0
14.04.2024 16:00 3 : 0
14.04
16:00
Prijevor
Morava
2
0
14.04.2024 16:00 2 : 0
14.04
16:00
Devi─çi
Ozrem PMH
0
0
14.04.2024 16:00 0 : 0
14.04
16:00
Integral
Pomoravlje 1946
2
5
14.04.2024 16:00 2 : 5
14.04
16:00
┼Żelezni─Źar
Batovac
0
2
14.04.2024 16:00 0 : 2
14.04
16:00
Polet (SD)
Trgova─Źki
8
0
14.04.2024 16:00 8 : 0
14.04
16:00
BSK 1931
Jasenovac
1
0
14.04.2024 16:00 1 : 0
14.04
16:00
Vojvoda Milenko
Napredak (S)
2
0
14.04.2024 16:00 2 : 0
14.04
16:00
BUSK
Poštar Zvezdara
3
2
14.04.2024 16:00 3 : 2
14.04
17:00
Šećeranac Ada
Busije
1
3
14.04.2024 17:00 1 : 3
14.04
10:00
Siti Sport Klub
Dunav
0
0
14.04.2024 10:00 0 : 0
14.04
16:00
Heroj Polet
Lokomotiva
0
1
14.04.2024 16:00 0 : 1
14.04
16:00
Srem─Źica
Posavac Tišma
4
1
14.04.2024 16:00 4 : 1
14.04
16:00
Beljina
OFK Borac
1
3
14.04.2024 16:00 1 : 3
14.04
16:00
Rojkovac
Turbina
3
0
14.04.2024 16:00 3 : 0
14.04
16:00
Torpedo
Radni─Źki
0
1
14.04.2024 16:00 0 : 1
14.04
16:00
Vrani─ç
Rušanj
0
5
14.04.2024 16:00 0 : 5
14.04
16:00
OFK Zabre┼żje
Lisovi─ç 1977
1
1
14.04.2024 16:00 1 : 1
14.04
16:00
Šumadija 1962
OFK Mladost
10
1
14.04.2024 16:00 10 : 1
14.04
16:00
Hajduk
Velika Krsna
1
6
14.04.2024 16:00 1 : 6
14.04
16:00
Omladinac
Rabrovac
4
0
14.04.2024 16:00 4 : 0
14.04
16:00
Dunavac
Vin─Źa
4
4
14.04.2024 16:00 4 : 4
14.04
10:00
Mali Po┼żarevac
Zaklopa─Źa
1
1
14.04.2024 10:00 1 : 1
14.04
16:00
FSU Kraljevica
Rudar (P)
5
0
14.04.2024 16:00 5 : 0
14.04
16:00
Omladinac
BSK
3
1
14.04.2024 16:00 3 : 1
BSK
14.04
16:00
Hajduk
OFK 019
3
3
14.04.2024 16:00 3 : 3
14.04
16:00
Vulkan 1963
Stevan Nešticki
2
3
14.04.2024 16:00 2 : 3
14.04
16:00
Mladost
Planinac 1933
1
2
14.04.2024 16:00 1 : 2
14.04
11:00
Proleter
Jedinstvo
8
0
14.04.2024 11:00 8 : 0
14.04
16:00
Sloga 1948
Sloboda
1
1
14.04.2024 16:00 1 : 1
14.04
16:00
Sloga (DT)
Omladinac
2
1
14.04.2024 16:00 2 : 1
14.04
11:00
Rudar
OFK Morava 2022
1
6
14.04.2024 11:00 1 : 6
14.04
16:00
Novoselac
Aluminijum
1
2
14.04.2024 16:00 1 : 2
14.04
16:00
Rudar 2016
Sloga 1980
9
0
14.04.2024 16:00 9 : 0
14.04
16:00
Bali─Źevac
Toplica
1
0
14.04.2024 16:00 1 : 0
14.04
16:00
Taskovi─çi
Sloga (K)
5
0
14.04.2024 16:00 5 : 0
14.04
16:00
Arbanasce
Jastrebac
5
1
14.04.2024 16:00 5 : 1
14.04
16:00
Moravac
Mekiš
5
4
14.04.2024 16:00 5 : 4
14.04
16:00
Bobište
Budu─çnost
4
2
14.04.2024 16:00 4 : 2
14.04
16:00
Jedinstvo
Mladost
1
1
14.04.2024 16:00 1 : 1
14.04
16:00
Milanovo
┼Żelezni─Źar
2
2
14.04.2024 16:00 2 : 2
14.04
16:00
─îekmin
Moravac
2
0
14.04.2024 16:00 2 : 0
14.04
16:00
BSK
Lemind 1953
4
3
14.04.2024 16:00
BSK
4 : 3
14.04
16:00
Progres
Vu─Źje
2
1
14.04.2024 16:00 2 : 1
14.04
16:00
Sloga
OFK Morava
6
4
14.04.2024 16:00 6 : 4
14.04
16:00
Polet
Zlo─çudovo
1
0
14.04.2024 16:00 1 : 0
14.04
16:00
Gradac
Donja Lomnica
0
1
14.04.2024 16:00 0 : 1
14.04
16:00
Duško
Milan Orli─ç
1
0
14.04.2024 16:00 1 : 0
14.04
11:00
Vidojevica
Stojan Lazarac
2
1
14.04.2024 11:00 2 : 1
14.04
16:00
Antimon
Podrinje
1
2
14.04.2024 16:00 1 : 2
14.04
16:00
Jedinstvo (Š)
Mladi Borac
7
0
14.04.2024 16:00 7 : 0
14.04
15:30
Gluma─Ź
Gorobilje
0
3
14.04.2024 15:30 0 : 3
14.04
15:30
Kotroman
Rampa
2
1
14.04.2024 15:30 2 : 1
14.04
15:30
Sloga
Je┼żevica
2
0
14.04.2024 15:30 2 : 0
14.04
15:30
Bakionica
Prvi partizan
1
0
14.04.2024 15:30 1 : 0
14.04
15:30
Polet
Omladinac
3
1
14.04.2024 15:30 3 : 1
14.04
11:00
Tara
Jedinstvo
1
2
14.04.2024 11:00 1 : 2
14.04
16:00
Gnjilan
Zvezda
1
0
14.04.2024 16:00 1 : 0
14.04
16:00
Spartak
Zadrugar
2
1
14.04.2024 16:00 2 : 1
14.04
16:00
Pobeda
Sloboda
1
1
14.04.2024 16:00 1 : 1
14.04
16:00
Mladost
┼Żelju┼ía
0
5
14.04.2024 16:00 0 : 5
14.04
16:00
OFK AS
OFK Pavlovac
0
7
14.04.2024 16:00 0 : 7
14.04
16:00
Levosoje
─îelik
5
2
14.04.2024 16:00 5 : 2
14.04
16:00
BSK Bujanovac
Mladost (B)
4
0
14.04.2024 16:00 4 : 0
14.04
18:00
Trnovac
Vihor
5
0
14.04.2024 18:00 5 : 0
14.04
13:00
Torpedo 1973
Radni─Źki 2021
0
4
14.04.2024 13:00 0 : 4
14.04
16:00
OFK Alakince
FSU Ju┼żna pruga
3
0
14.04.2024 16:00 3 : 0
14.04
16:00
Kosovac
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
3
0
14.04.2024 16:00 3 : 0
14.04
15:00
Borac
Re─Źica
3
2
14.04.2024 15:00 3 : 2
14.04
16:00
Dobri─Ź
Omladinac
1
1
14.04.2024 16:00 1 : 1
14.04
16:30
Magnohrom
Jovo Kursula
2
0
14.04.2024 16:30 2 : 0
14.04
16:30
Ribnica
Jedinstvo 2017
4
0
14.04.2024 16:30 4 : 0
14.04
11:00
Biljanovac
Stubal
0
5
14.04.2024 11:00 0 : 5
14.04
20:00
Popovi─çi Vrnjci
Tavnik
1
0
14.04.2024 20:00 1 : 0
14.04
16:30
Omladinac
Jedinstvo (G)
4
1
14.04.2024 16:30 4 : 1
14.04
16:00
Jadran
Šumadinac KG
3
2
14.04.2024 16:00 3 : 2
14.04
16:00
OFK ┼Że┼żelj
Borac
0
6
14.04.2024 16:00 0 : 6
14.04
16:30
Dunav
Partizan (U)
0
0
14.04.2024 16:30 0 : 0
14.04
16:30
Ratar
Borac (VS)
4
0
14.04.2024 16:30 4 : 0
14.04
16:30
Vojvodina (S)
Karaš (J)
0
0
14.04.2024 16:30 0 : 0
14.04
17:15
Banat (VŠ)
Karaš (K)
2
2
14.04.2024 17:15 2 : 2
14.04
16:30
Polet
Banat (D)
2
1
14.04.2024 16:30 2 : 1
14.04
16:30
Omladinac
Sloga (M)
3
2
14.04.2024 16:30 3 : 2
14.04
16:30
Borac (V)
Slavija (P)
1
4
14.04.2024 16:30 1 : 4
14.04
16:30
Ba─Źka (D)
Proleter
2
2
14.04.2024 16:30 2 : 2
14.04
16:30
Krivanj
Tvr─Ĺava
4
1
14.04.2024 16:30 4 : 1
14.04
16:30
Neštin
Magli─ç
2
1
14.04.2024 16:30 2 : 1
14.04
17:00
OFK Orašje 1960
Mladost 1977
1
3
14.04.2024 17:00 1 : 3
14.04
14:00
Jezero 2017
Stari Trstenik
2
0
14.04.2024 14:00 2 : 0
14.04
14:00
Beli Orlovi
Omladinac
1
0
14.04.2024 14:00 1 : 0
14.04
14:00
Vinogradar
Borac
0
3
14.04.2024 14:00 0 : 3
14.04
17:00
Kamenorezac 76
Velika Drenova
2
3
14.04.2024 17:00 2 : 3
14.04
14:00
Mladost (DK)
Ribnik
4
2
14.04.2024 14:00 4 : 2
14.04
14:00
Garevina
Mladost (T)
2
3
14.04.2024 14:00 2 : 3
14.04
16:30
Jedinstvo Lemeš
Borac
4
1
14.04.2024 16:30 4 : 1
14.04
16:30
Aleksa Šantić
Radni─Źki
2
5
14.04.2024 16:30 2 : 5
14.04
16:30
Omladinac
Polet
2
1
14.04.2024 16:30 2 : 1
14.04
16:30
Mladost
Polet (S)
3
3
14.04.2024 16:30 3 : 3
14.04
16:30
Dinamo 1923
OFK Od┼żaci
9
0
14.04.2024 16:30 9 : 0
14.04
16:30
Terekveš
Zadrugar
3
0
14.04.2024 16:30 3 : 0
14.04
16:30
Borac
OFK Mladost
1
1
14.04.2024 16:30 1 : 1
14.04
16:30
Tempo
BSK Bavanište
1
0
14.04.2024 16:30 1 : 0
14.04
16:30
Jugoslavija
Proleter
1
1
14.04.2024 16:30 1 : 1
14.04
16:30
Voja Ga─Źi─ç
Stari Tamiš
5
3
14.04.2024 16:30 5 : 3
14.04
16:30
Omladinac
Partizan
3
2
14.04.2024 16:30 3 : 2
14.04
16:30
─îSK ─îortanovci
Kameni
6
2
14.04.2024 16:30 6 : 2
14.04
16:30
Rudar
Mladost
2
1
14.04.2024 16:30 2 : 1
14.04
16:30
Polet
Car Uroš
1
1
14.04.2024 16:30 1 : 1
14.04
16:30
Fruškogorac
Ljukovo
2
1
14.04.2024 16:30 2 : 1
14.04
16:30
OFK Bresta─Ź
Grani─Źar
1
0
14.04.2024 16:30 1 : 0
14.04
16:30
Hajduk 1932
Napredak
4
1
14.04.2024 16:30 4 : 1
14.04
16:30
Planinac
Hrtkovci
5
3
14.04.2024 16:30 5 : 3
14.04
16:30
Duboko
Jedinstvo
6
0
14.04.2024 16:30 6 : 0
14.04
11:00
Polet
OFK Urovci
0
3
14.04.2024 11:00 0 : 3
14.04
16:30
Borac
Belo Polje
3
0
14.04.2024 16:30 3 : 0
14.04
16:30
Sloboda
Partizan
3
9
14.04.2024 16:30 3 : 9
14.04
16:30
Ursule
Vinora─Źa
2
3
14.04.2024 16:30 2 : 3
14.04
16:30
Mladost (G)
Šumadinac
5
3
14.04.2024 16:30 5 : 3
14.04
16:30
Mladost (K)
GFK Strelište
3
1
14.04.2024 16:30 3 : 1
14.04
16:30
Šantarovac
Mladi radnik
3
0
14.04.2024 16:30 3 : 0
14.04
16:00
Jedinstvo 2014
OFK Gradnulica
0
3
14.04.2024 16:00 0 : 3
14.04
16:00
Lehel
Tamiš
2
2
14.04.2024 16:00 2 : 2
14.04
16:00
Krajina
OFK Klek
5
2
14.04.2024 16:00 5 : 2
14.04
16:00
Naftagas
KSK Konak 1926
3
0
14.04.2024 16:00 3 : 0
14.04
16:00
Mladost (BB)
Zadrugar
1
7
14.04.2024 16:00 1 : 7
14.04
16:00
Mladost (L)
ASK
2
1
14.04.2024 16:00 2 : 1
ASK
14.04
16:00
Borac
Potisje
0
2
14.04.2024 16:00 0 : 2
14.04
16:00
Šarbane
Tulari
3
1
14.04.2024 16:00 3 : 1
14.04
16:00
Polet (DL)
Sloga (V)
3
2
14.04.2024 16:00 3 : 2
14.04
16:00
OFK Paljuvi
Jedinstvo (M)
2
0
14.04.2024 16:00 2 : 0
14.04
16:00
Kolubara (LP)
Crvena Jabuka
0
4
14.04.2024 16:00 0 : 4
14.04
16:00
Polet (T)
Brezovica
3
3
14.04.2024 16:00 3 : 3
14.04
11:00
Trnjaci 2021
Joševa
1
2
14.04.2024 11:00 1 : 2
14.04
11:00
Mali korak
Polet
0
2
14.04.2024 11:00 0 : 2
14.04
11:00
Kotešica
Rakac Stave
2
2
14.04.2024 11:00 2 : 2
14.04
11:00
Tešnjar
Stari drugari
1
1
14.04.2024 11:00 1 : 1
14.04
16:00
OFK Povlen
Rajac
2
1
14.04.2024 16:00 2 : 1
14.04
11:00
Jadar 2013
Kolubara 2
0
5
14.04.2024 11:00 0 : 5
14.04
11:00
Babaji─ç
Beloševac
4
1
14.04.2024 11:00 4 : 1
14.04
16:00
Morava 1932
Polet (V)
3
1
14.04.2024 16:00 3 : 1
14.04
16:00
Stig 1955
Napredak 1934
3
5
14.04.2024 16:00 3 : 5
14.04
16:00
Sloga (L)
Zemljoradnik 1932
2
2
14.04.2024 16:00 2 : 2
14.04
16:00
Dizel
Kumane
0
2
14.04.2024 16:00 0 : 2
14.04
16:00
Mladi Borac
Napredak (B)
1
1
14.04.2024 16:00 1 : 1
14.04
16:00
Sloga TOP
Beli Orao
1
0
14.04.2024 16:00 1 : 0
14.04
16:30
Ba─Źka
Jedinstvo
0
0
14.04.2024 16:30 0 : 0
14.04
16:30
Proleter
Sloboda
1
1
14.04.2024 16:30 1 : 1
14.04
16:30
Slavija
E─Ĺ┼íeg
2
3
14.04.2024 16:30 2 : 3
14.04
16:00
Soko
Borac (V)
12
0
14.04.2024 16:00 12 : 0
14.04
16:00
Pobeda 1953
Crni Vitez 1924
4
3
14.04.2024 16:00 4 : 3
14.04
16:00
Rade Milošević
Rudar (K)
3
1
14.04.2024 16:00 3 : 1
14.04
16:00
Zadrugar 1947
Polet 1930
3
1
14.04.2024 16:00 3 : 1
14.04
16:00
Mlava (ML)
Mladost (K)
2
0
14.04.2024 16:00 2 : 0
14.04
17:00
Dinamo
Titel
2
7
14.04.2024 17:00 2 : 7
14.04
17:00
Hajduk (G)
Mileti─ç
3
0
14.04.2024 17:00 3 : 0
14.04
17:00
Vinogradar
Tatra
0
4
14.04.2024 17:00 0 : 4
14.04
17:00
Slanobarac
Stra┼żilovo
0
5
14.04.2024 17:00 0 : 5
14.04
17:00
Obili─ç
┼Żelezni─Źar NS
1
6
14.04.2024 17:00 1 : 6
14.04
16:00
Moravac (G)
Radni─Źki
1
0
14.04.2024 16:00 1 : 0
14.04
16:00
Morava
Umac
1
4
14.04.2024 16:00 1 : 4
14.04
16:00
Veliko Trnjane
Mladi borac
1
1
14.04.2024 16:00 1 : 1
14.04
16:00
Šumadija
Bratstvo
2
3
14.04.2024 16:00 2 : 3
14.04
16:00
OFK Brza
Derbi 2016
1
2
14.04.2024 16:00 1 : 2
14.04
16:00
Mladost 1976
Jedinstvo Šišava
1
4
14.04.2024 16:00 1 : 4
14.04
16:30
Mladost
Javor
5
0
14.04.2024 16:30 5 : 0
14.04
16:30
15. Avgust 1950
Beljanica
3
3
14.04.2024 16:30 3 : 3
14.04
16:30
OFK Batinac
Heroj
1
5
14.04.2024 16:30 1 : 5
14.04
16:30
Omladinac
Istok 63
5
1
14.04.2024 16:30 5 : 1
14.04
16:30
Šumadija
Radni─Źki
4
3
14.04.2024 16:30 4 : 3
14.04
16:00
Omladinac
Sloga
4
0
14.04.2024 16:00 4 : 0
14.04
16:00
OFK Napredak
Sloboda
7
1
14.04.2024 16:00 7 : 1
14.04
16:00
Mladost
POFK Metaloplastika 2006
2
2
14.04.2024 16:00 2 : 2
14.04
16:00
Drina
Budu─çnost 1929
1
3
14.04.2024 16:00 1 : 3
14.04
16:00
Majur
Zadrugar
3
0
14.04.2024 16:00 3 : 0
14.04
16:00
Petlova─Źa
Bair
4
0
14.04.2024 16:00 4 : 0
14.04
16:00
Stolice
Sloga
9
2
14.04.2024 16:00 9 : 2
14.04
16:00
Borac
Azbukovica
7
0
14.04.2024 16:00 7 : 0
14.04
16:00
7. Juli
Jadar 1961
0
3
14.04.2024 16:00 0 : 3
14.04
16:00
Studenac
Rudar
3
0
14.04.2024 16:00 3 : 0
14.04
16:00
Jelav
Velika Reka
1
2
14.04.2024 16:00 1 : 2
14.04
16:00
Prva Iskra
Sin─Ĺeli─ç
2
0
14.04.2024 16:00 2 : 0
14.04
16:00
Gorušica
Vrelo
6
3
14.04.2024 16:00 6 : 3
14.04
16:00
Jelica
Bratstvo
1
3
14.04.2024 16:00 1 : 3
14.04
16:00
Vo─çar
Radni─Źki
4
2
14.04.2024 16:00 4 : 2
14.04
16:00
Mišar
Radni─Źki (K)
3
1
14.04.2024 16:00 3 : 1
14.04
16:00
Sloga (K)
OFK Letnjikovac 1983
4
3
14.04.2024 16:00 4 : 3