XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
495 utakmica za dan Subota, 13 April 2024


Fudbal

13.04
16:00
Jedinstvo (Ub)
GFK Dubo─Źica
2
0
13.04.2024 16:00 2 : 0
13.04
16:00
GFK Sloboda
RFK Grafi─Źar
1
1
13.04.2024 16:00 1 : 1
13.04
16:00
Ma─Źva
OFK Beograd
1
1
13.04.2024 16:00 1 : 1
13.04
16:00
Smederevo 1924
Radni─Źki (SM)
1
1
13.04.2024 16:00 1 : 1
13.04
16:00
Meševo
Jedinstvo (P)
1
2
13.04.2024 16:00 1 : 2
13.04
16:00
P─Źinja
Radni─Źki (P)
2
1
13.04.2024 16:00 2 : 1
13.04
17:00
Jedinstvo 1936
Dunav
3
1
13.04.2024 17:00 3 : 1
13.04
16:00
─Éerdap
OFK Sin─Ĺeli─ç
2
0
13.04.2024 16:00 2 : 0
13.04
16:00
Radni─Źki (S)
SFS Borac
3
2
13.04.2024 16:00 3 : 2
13.04
16:30
┼Żelezni─Źar (I)
Borac (Š)
2
1
13.04.2024 16:30 2 : 1
13.04
16:30
1. Maj Ruma
Omladinac
1
4
13.04.2024 16:30 1 : 4
13.04
16:30
Radni─Źki (Z)
Be─Źej 1918
1
0
13.04.2024 16:30 1 : 0
13.04
16:30
OFK Ba─Źka
Jedinstvo (SP)
0
2
13.04.2024 16:30 0 : 2
13.04
16:00
Ušće Novi Beograd
Sin─Ĺeli─ç
0
2
13.04.2024 16:00 0 : 2
13.04
11:00
Prva iskra
Teleoptik
0
3
13.04.2024 11:00 0 : 3
13.04
16:00
Budu─çnost
GSP Polet Dor─çol
0
0
13.04.2024 16:00 0 : 0
13.04
16:00
Budućnost Krušik 2014
Loznica
1
0
13.04.2024 16:00 1 : 0
13.04
16:00
FAP
Tutin
3
0
13.04.2024 16:00
FAP
3 : 0
13.04
16:00
Sloga (P)
Vrelo Sport
1
1
13.04.2024 16:00 1 : 1
13.04
16:00
Sloga 33
Takovo
2
1
13.04.2024 16:00 2 : 1
13.04
16:30
Radni─Źki (NP)
Sloga
1
0
13.04.2024 16:30 1 : 0
13.04
16:30
Cement
Veternik
1
1
13.04.2024 16:30 1 : 1
13.04
16:30
Hajduk (B)
Index
2
1
13.04.2024 16:30 2 : 1
13.04
16:30
Sloboda
Dunav
1
0
13.04.2024 16:30 1 : 0
13.04
16:30
Mladost
Radni─Źki (┼á)
2
1
13.04.2024 16:30 2 : 1
13.04
16:30
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
Mladost (T)
3
2
13.04.2024 16:30 3 : 2
13.04
16:30
Sloga
Hajduk
2
0
13.04.2024 16:30 2 : 0
13.04
16:30
OFK Vrbas
Obili─ç
2
1
13.04.2024 16:30 2 : 1
13.04
16:30
Ba─Źka 1901
Ravangrad 2018
3
0
13.04.2024 16:30 3 : 0
13.04
16:30
Bajša
OFK Mladost APA
2
0
13.04.2024 16:30 2 : 0
13.04
16:30
BAK
Borac
2
0
13.04.2024 16:30
BAK
2 : 0
13.04
16:30
Kozara
Radni─Źki (K)
4
3
13.04.2024 16:30 4 : 3
13.04
16:30
Budu─çnost
Jedinstvo (V)
2
1
13.04.2024 16:30 2 : 1
13.04
16:00
OFK Kosanica
Planta┼ża
2
0
13.04.2024 16:00 2 : 0
13.04
16:00
SFK Morava
Gra─Źanica
6
1
13.04.2024 16:00 6 : 1
13.04
16:00
OFK Topli─Źanin
Jablanica
7
0
13.04.2024 16:00 7 : 0
13.04
16:00
Sloga
Mineralac
4
2
13.04.2024 16:00 4 : 2
13.04
16:00
Svrljig
Zemljoradnik
3
3
13.04.2024 16:00 3 : 3
13.04
16:00
Balkanski
OFK Slatina
16
0
13.04.2024 16:00 16 : 0
13.04
16:00
Timok 1919
OFK Knjaz
5
0
13.04.2024 16:00 5 : 0
13.04
16:00
OFK Zlot
Bor 1919
0
3
13.04.2024 16:00 0 : 3
13.04
16:00
Lu┼żnica
Branik
0
0
13.04.2024 16:00 0 : 0
13.04
16:00
Mladi borac
┼Żupa
3
2
13.04.2024 16:00 3 : 2
13.04
16:00
Temni─ç 1924
Leva─Ź
8
1
13.04.2024 16:00 8 : 1
13.04
16:00
Morava 1918
Blagotin
11
0
13.04.2024 16:00 11 : 0
13.04
16:00
Sloga
Juhor
5
2
13.04.2024 16:00 5 : 2
13.04
16:00
OFK Mladenovac
Umka
0
0
13.04.2024 16:00 0 : 0
13.04
16:00
Napredak
Hajduk
5
1
13.04.2024 16:00 5 : 1
13.04
17:00
BSK 1926
OFK Budu─çnost
3
3
13.04.2024 17:00 3 : 3
13.04
16:00
Balkan Mirijevo
Bole─Ź
2
3
13.04.2024 16:00 2 : 3
13.04
16:00
Mokra Gora
Bane 1931
4
2
13.04.2024 16:00 4 : 2
13.04
16:00
Šumadija 1903
Zastava 1973
4
1
13.04.2024 16:00 4 : 1
13.04
16:00
Sloga
Polet
3
0
13.04.2024 16:00 3 : 0
13.04
16:00
Ov─Źar
Zlatar
3
1
13.04.2024 16:00 3 : 1
13.04
16:00
Sevojno
Polet (T)
0
2
13.04.2024 16:00 0 : 2
13.04
16:00
Savinac 1933
Polimlje
2
3
13.04.2024 16:00 2 : 3
13.04
16:00
Radni─Źki (V)
OFK Divci
3
0
13.04.2024 16:00 3 : 0
13.04
16:00
Ribnica
Drina
0
1
13.04.2024 16:00 0 : 1
13.04
16:00
OFK Napredak
Obili─ç
6
0
13.04.2024 16:00 6 : 0
13.04
16:00
VGSK
Kara─Ĺor─Ĺe
0
1
13.04.2024 16:00 0 : 1
13.04
16:00
Sloga 1924
Sloboda
3
1
13.04.2024 16:00 3 : 1
13.04
16:00
Morava
─Éerdap
0
1
13.04.2024 16:00 0 : 1
13.04
16:00
Šumadinac 1913
Šumadija (A)
0
0
13.04.2024 16:00 0 : 0
13.04
16:30
Rudar
OFK Ras
1
2
13.04.2024 16:30 1 : 2
13.04
16:30
Koštampolje
Zvezda
3
0
13.04.2024 16:30 3 : 0
13.04
16:30
┼ŻAK
Soko
4
0
13.04.2024 16:30 4 : 0
13.04
16:30
Krila Krajine
Crvenka
1
1
13.04.2024 16:30 1 : 1
13.04
16:30
Radni─Źki 1918
Rusin
2
3
13.04.2024 16:30 2 : 3
13.04
16:30
Polet
Budu─çnost (P)
0
2
13.04.2024 16:30 0 : 2
13.04
16:00
Stanovo 1941
Kori─çani
3
1
13.04.2024 16:00 3 : 1
13.04
17:00
Šajkaš 1908
Omladinac
3
0
13.04.2024 17:00 3 : 0
13.04
17:00
Crvena zvezda
OFK Sirig
1
3
13.04.2024 17:00 1 : 3
13.04
17:00
Fruškogorski partizan
Petrovaradin
4
0
13.04.2024 17:00 4 : 0
13.04
17:00
Proleter 1951
Jugovi─ç
0
4
13.04.2024 17:00 0 : 4
13.04
16:30
Jadran
Tomislavci
1
4
13.04.2024 16:30 1 : 4
13.04
16:30
Senta
Jedinstvo
4
1
13.04.2024 16:30 4 : 1
13.04
16:30
Vinogradar
Budu─çnost
0
3
13.04.2024 16:30 0 : 3
13.04
16:30
Srbobran
Iskra
2
0
13.04.2024 16:30 2 : 0
13.04
16:30
Proleter
Tavankut
2
0
13.04.2024 16:30 2 : 0
13.04
16:30
Udarnik Višnjevac
AFK
3
4
13.04.2024 16:30 3 : 4
AFK
13.04
16:30
Partizan
Budu─çnost
2
1
13.04.2024 16:30 2 : 1
13.04
17:00
OFK Kopaonik 1931
Rubin
1
0
13.04.2024 17:00 1 : 0
13.04
20:00
Trnava
Marjan
2
0
13.04.2024 20:00 2 : 0
13.04
16:00
Rudna Glava
Krivelj
3
2
13.04.2024 16:00 3 : 2
13.04
16:00
Sloga
Šarbanovac
2
2
13.04.2024 16:00 2 : 2
13.04
16:00
Polom
Pore─Ź
4
3
13.04.2024 16:00 4 : 3
13.04
16:00
OFK Jabu─Źje
OFK Br─Ĺanac
2
0
13.04.2024 16:00 2 : 0
13.04
16:00
Junior Novo Naselje
┼Żabari
2
0
13.04.2024 16:00 2 : 0
13.04
16:00
Pepeljevac
ZSK
2
1
13.04.2024 16:00 2 : 1
ZSK
13.04
16:00
Sloga
Lugovi
3
0
13.04.2024 16:00 3 : 0
13.04
16:00
Spartak 1976
Jedinstvo (GG)
3
0
13.04.2024 16:00 3 : 0
13.04
16:00
Zvi┼żd
Sirakovo
1
1
13.04.2024 16:00 1 : 1
13.04
16:00
Rudar Kostolac
Krilaš
0
0
13.04.2024 16:00 0 : 0
13.04
16:00
Beograd Karaburma
Borac
0
0
13.04.2024 16:00 0 : 0
13.04
16:00
Be┼żanija
PKB Kovilovo
5
0
13.04.2024 16:00 5 : 0
13.04
16:00
Šumadija
Krtinska
1
0
13.04.2024 16:00 1 : 0
13.04
16:00
Osni─ç
Šljivar
9
1
13.04.2024 16:00 9 : 1
13.04
16:00
Grani─Źar
Kosovo
2
1
13.04.2024 16:00 2 : 1
13.04
16:00
Rudar Vrška Čuka
Mid┼żor
3
2
13.04.2024 16:00 3 : 2
13.04
16:00
Naisus 1977
Polet (V)
3
4
13.04.2024 16:00 3 : 4
13.04
16:00
Borac
Radni─Źki 1924
3
2
13.04.2024 16:00 3 : 2
13.04
16:00
Malošište
Rad 1974
11
0
13.04.2024 16:00 11 : 0
13.04
16:00
Jedinstvo (Z)
Mladost
3
1
13.04.2024 16:00 3 : 1
13.04
16:00
Gu─Źevo 1929
Radni─Źki
2
2
13.04.2024 16:00 2 : 2
13.04
16:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Kara─Ĺor─Ĺe
1
1
13.04.2024 16:00 1 : 1
13.04
15:30
Crnokosa
Višesava
4
1
13.04.2024 15:30 4 : 1
13.04
15:30
Jasen
Lazarica
1
2
13.04.2024 15:30 1 : 2
13.04
15:30
Trbunje
Jug Bogdan
2
2
13.04.2024 15:30 2 : 2
13.04
16:30
Mlada krila
Bogutova─Źka Banja
2
0
13.04.2024 16:30 2 : 0
13.04
16:00
Sloga 1934
Seljak
3
1
13.04.2024 16:00 3 : 1
13.04
16:00
Bratstvo 1975
─ćava
0
1
13.04.2024 16:00 0 : 1
13.04
16:00
Borba
Apolon 4
1
1
13.04.2024 16:00 1 : 1
13.04
16:00
Slavija
21. oktobar
0
3
13.04.2024 16:00 0 : 3
13.04
16:30
Naša Zvezda
Mladost (MB)
5
2
13.04.2024 16:30 5 : 2
13.04
16:30
OFK Stari Grad
Ba─Źki Hajduk
4
3
13.04.2024 16:30 4 : 3
13.04
17:00
Poljoprivrednik
Donji Kopaonik
0
0
13.04.2024 17:00 0 : 0
13.04
16:30
Pobednik
Rekreativo
5
1
13.04.2024 16:30 5 : 1
13.04
16:30
Sloga
Munja
0
9
13.04.2024 16:30 0 : 9
13.04
16:30
Rvati
Omladinac
5
5
13.04.2024 16:30 5 : 5
13.04
16:30
Budu─çnost
Posavina
4
0
13.04.2024 16:30 4 : 0
13.04
16:30
OFK Dragoševac
Jedinstvo
2
4
13.04.2024 16:30 2 : 4
13.04
16:30
Omladinac
Bratstvo
5
1
13.04.2024 16:30 5 : 1
13.04
16:00
Milenko Pavlovi─ç
Popadi─ç
1
1
13.04.2024 16:00 1 : 1
13.04
16:00
┼Żitkovica 2017
Borac (K)
2
3
13.04.2024 16:00 2 : 3
13.04
16:00
Homoljac
BSK 1924
3
1
13.04.2024 16:00 3 : 1
13.04
16:00
Radni─Źki (K)
Jedinstvo (S)
2
7
13.04.2024 16:00 2 : 7
13.04
17:00
Sofeks
Borac (R)
7
1
13.04.2024 17:00 7 : 1
13.04
17:00
Petar Pua─Źa
Borac (NS)
3
1
13.04.2024 17:00 3 : 1
13.04
16:00
OFK Pomoravlje
Moravac Orion
1
0
13.04.2024 16:00 1 : 0
13.04
16:30
Dra┼żmirovac
Napredak (S)
2
1
13.04.2024 16:30 2 : 1
13.04
16:30
Pomoravlje
Sin─Ĺeli─ç
4
1
13.04.2024 16:30 4 : 1
13.04
16:00
Milicionar
Budu─çnost (PD)
2
3
13.04.2024 16:00 2 : 3
13.04
16:00
Luk
Mladost
0
0
13.04.2024 16:00
Luk
0 : 0
13.04
16:00
Draga─Źevo
Brezova
7
1
13.04.2024 16:00 7 : 1
13.04
16:00
Jevremovac
Rankovac
3
0
13.04.2024 16:00 3 : 0
13.04
16:30
Kelebijska šuma
Pali─ç
9
0
13.04.2024 16:30 9 : 0
13.04
16:00
Rongo Siti
Ponor SU
0
3
13.04.2024 16:00 0 : 3
13.04
16:00
Napredak
Pade┼ż
3
1
13.04.2024 16:00 3 : 1
13.04
16:00
Dragoš
Lokomotiva
2
2
13.04.2024 16:00 2 : 2
13.04
16:00
Nišavac
Temac
0
2
13.04.2024 16:00 0 : 2
13.04
16:00
Glavaš
Budu─çnost 1948
1
1
13.04.2024 16:00 1 : 1
13.04
16:00
Ratar
Mladost 1955
2
6
13.04.2024 16:00 2 : 6
13.04
16:30
Pepeljevac 1947
Kapid┼żija
4
1
13.04.2024 16:30 4 : 1
13.04
16:30
BSK
Bukovica
5
0
13.04.2024 16:30
BSK
5 : 0
13.04
16:30
Makrešane
Polet
0
5
13.04.2024 16:30 0 : 5
13.04
16:30
Horgoš 1911
Tornjoš
2
0
13.04.2024 16:30 2 : 0
13.04
16:30
Sloga
Potisje
0
5
13.04.2024 16:30 0 : 5
13.04
17:00
Obili─ç
Slavija
2
1
13.04.2024 17:00 2 : 1
13.04
16:00
Mladi radnik
Partizan
1
2
13.04.2024 16:00 1 : 2
13.04
16:00
─îa─Źak 94
Remont 1959
1
5
13.04.2024 16:00 1 : 5
13.04
16:00
Tigrovi Mija Gold
Morava
1
2
13.04.2024 16:00 1 : 2
13.04
19:00
Vujan
Miokovci
5
1
13.04.2024 19:00 5 : 1
13.04
16:00
Badljevica
Godomin
3
0
13.04.2024 16:00 3 : 0
13.04
16:00
Ravni Gaj
Landol
3
0
13.04.2024 16:00 3 : 0
13.04
16:00
Mladost (─î)
Šumadinac
5
3
13.04.2024 16:00 5 : 3
13.04
16:00
Petka
Proleter
2
1
13.04.2024 16:00 2 : 1
13.04
16:00
Kne┼żica
Radni─Źki 1947
1
0
13.04.2024 16:00 1 : 0
13.04
16:30
Kotlenik
Grivac
2
3
13.04.2024 16:30 2 : 3
13.04
16:30
Sport
Jedinstvo 1947
2
3
13.04.2024 16:30 2 : 3
13.04
16:00
Borac 1935
Kremenac
1
1
13.04.2024 16:00 1 : 1
13.04
16:00
Moravac 1933
Borac 012
2
5
13.04.2024 16:00 2 : 5
13.04
16:00
ZT Gorovi─Ź
Šatornja
2
0
13.04.2024 16:00 2 : 0
13.04
16:30
Poto─Źac
Popovac
2
2
13.04.2024 16:30 2 : 2
13.04
16:30
Radnik
┼Żelezni─Źar
1
3
13.04.2024 16:30 1 : 3
13.04
16:00
Navalin
Mladost (DL)
2
1
13.04.2024 16:00 2 : 1
13.04
16:30
Rapid
Banat
5
1
13.04.2024 16:30 5 : 1
13.04
16:30
Solunac
Dobrica
0
1
13.04.2024 16:30 0 : 1
13.04
16:00
Mladost (S)
Sloga
4
2
13.04.2024 16:00 4 : 2
13.04
16:30
Mitros
Srem
1
6
13.04.2024 16:30 1 : 6
13.04
16:30
Kraljevo Hajduk
Lazac
1
1
13.04.2024 16:30 1 : 1
13.04
16:30
Milakovac 2018
Jedinstvo
2
1
13.04.2024 16:30 2 : 1
13.04
16:00
Zeppelin 026
Omladinac Seone
1
0
13.04.2024 16:00 1 : 0
13.04
16:00
Sloga (LŠ)
TE Gu─Źevo
5
1
13.04.2024 16:00 5 : 1
13.04
16:00
Paskovac
Jadar 07
2
1
13.04.2024 16:00 2 : 1
13.04
16:00
Zvizdar 2012
Pambukovica
0
2
13.04.2024 16:00 0 : 2
13.04
16:00
Duel Juniors
Grkljane
13.04.2024 16:00
13.04
17:30
Belica
Trnava
0
8
13.04.2024 17:30 0 : 8
13.04
16:30
Morava
Lipar
4
0
13.04.2024 16:30 4 : 0
13.04
16:00
Stig (C)
Radnik
8
0
13.04.2024 16:00 8 : 0
13.04
16:00
Mladi Hrast
Stig (MC)
2
2
13.04.2024 16:00 2 : 2
13.04
16:00
Napredak (T)
Napredak (VC)
4
0
13.04.2024 16:00 4 : 0
13.04
16:00
Melnica
Mladost
2
4
13.04.2024 16:00 2 : 4
13.04
16:00
Manastirica
Bata Buli─ç
8
2
13.04.2024 16:00 8 : 2
13.04
16:00
Zabr─Ĺe 1936
Vukan
0
6
13.04.2024 16:00 0 : 6
13.04
16:30
Omladinski
Zemljoradnik
3
0
13.04.2024 16:30 3 : 0
13.04
16:00
Mladi radnik
Bistrica
0
5
13.04.2024 16:00 0 : 5
13.04
16:00
BSK
Strmovo
3
0
13.04.2024 16:00
BSK
3 : 0
13.04
13:30
Zvijezda 09
GOŠK
1
2
13.04.2024 13:30 1 : 2
13.04
16:00
Zrinjski
Vele┼ż
1
0
13.04.2024 16:00 1 : 0
13.04
19:00
Modri─Źa
Sloboda
2
0
13.04.2024 19:00 2 : 0
13.04
16:00
Slavija
Kozara
2
1
13.04.2024 16:00 2 : 1
13.04
16:00
Rudar Prijedor
Borac
1
1
13.04.2024 16:00 1 : 1
13.04
16:00
Romanija
Drina
1
1
13.04.2024 16:00 1 : 1
13.04
16:00
Vele┼ż
Leotar
2
1
13.04.2024 16:00 2 : 1
13.04
16:00
Ljubi─ç
Laktaši
3
1
13.04.2024 16:00 3 : 1
13.04
16:00
┼Żeljezni─Źar
Famos
2
1
13.04.2024 16:00 2 : 1
13.04
18:30
Sutjeska
Omarska
2
1
13.04.2024 18:30 2 : 1
13.04
19:00
Mornar
Mladost DG
5
1
13.04.2024 19:00 5 : 1
13.04
18:00
OFK Petrovac
De─Źi─ç
2
1
13.04.2024 18:00 2 : 1
13.04
18:00
Budu─çnost
Rudar
3
1
13.04.2024 18:00 3 : 1
13.04
17:00
Jedinstvo
Jezero
13.04.2024 17:00
13.04
14:00
Atl├ętico Madrid
Girona
3
1
13.04.2024 14:00 3 : 1
13.04
21:00
Cádiz
Barcelona
0
1
13.04.2024 21:00 0 : 1
13.04
18:30
Mallorca
Real Madrid
0
1
13.04.2024 18:30 0 : 1
13.04
16:15
Rayo Vallecano
Getafe
0
0
13.04.2024 16:15 0 : 0
13.04
21:00
Stade Rennais
Toulouse
1
2
13.04.2024 21:00 1 : 2
13.04
17:00
Strasbourg
Reims
3
1
13.04.2024 17:00 3 : 1
13.04
18:30
Bournemouth
Manchester United
2
2
13.04.2024 18:30 2 : 2
13.04
16:00
Brentford
Sheffield United
2
0
13.04.2024 16:00 2 : 0
13.04
16:00
Burnley
Brighton & Hove Albion
1
1
13.04.2024 16:00 1 : 1
13.04
16:00
Manchester City
Luton Town
5
1
13.04.2024 16:00 5 : 1
13.04
13:30
Newcastle United
Tottenham Hotspur
4
0
13.04.2024 13:30 4 : 0
13.04
16:00
Nottingham Forest
Wolverhampton
2
2
13.04.2024 16:00 2 : 2
13.04
15:30
Mainz 05
Hoffenheim
4
1
13.04.2024 15:30 4 : 1
13.04
15:30
Borussia M'gladbach
Borussia Dortmund
1
2
13.04.2024 15:30 1 : 2
13.04
15:30
Bayern M├╝nchen
K├Âln
2
0
13.04.2024 15:30 2 : 0
13.04
15:30
RB Leipzig
Wolfsburg
3
0
13.04.2024 15:30 3 : 0
13.04
18:30
Stuttgart
Eintracht Frankfurt
3
0
13.04.2024 18:30 3 : 0
13.04
15:30
Bochum 1848
Heidenheim
1
1
13.04.2024 15:30 1 : 1
13.04
20:45
Bologna
Monza
0
0
13.04.2024 20:45 0 : 0
13.04
15:00
Lecce
Empoli
1
0
13.04.2024 15:00 1 : 0
13.04
18:00
Torino
Juventus
0
0
13.04.2024 18:00 0 : 0
13.04
16:00
Mašinac
TSC
1
1
13.04.2024 16:00 1 : 1
TSC
13.04
13:00
┼ŻGFK Lavice Dubo─Źica
Kolubara
2
1
13.04.2024 13:00 2 : 1
13.04
16:30
Loznica
Po┼żarevac
7
1
13.04.2024 16:30 7 : 1
13.04
14:00
Jedinstvo Putevi
Pazar
0
8
13.04.2024 14:00 0 : 8
13.04
10:00
Brodarac
RFK Grafi─Źar
2
3
13.04.2024 10:00 2 : 3
13.04
13:30
Spartak ┼ŻK
Vo┼żdovac
1
0
13.04.2024 13:30 1 : 0
13.04
13:30
Vojvodina
Novi Pazar
3
1
13.04.2024 13:30 3 : 1
13.04
16:00
Radni─Źki (N)
Mladost (L)
1
0
13.04.2024 16:00 1 : 0
13.04
11:00
Crvena zvezda
Radni─Źki (NB)
4
2
13.04.2024 11:00 4 : 2
13.04
11:00
Partizan
IMT
1
1
13.04.2024 11:00 1 : 1
IMT
13.04
17:00
Radni─Źki 1923
─îukari─Źki
4
4
13.04.2024 17:00 4 : 4
13.04
19:00
Metalac
Smederevo 1924
7
1
13.04.2024 19:00 7 : 1
13.04
09:00
Sin─Ĺeli─ç
Lokomotiva
4
0
13.04.2024 09:00 4 : 0
13.04
10:30
BSK Bor─Źa
Brodarac
1
1
13.04.2024 10:30 1 : 1
13.04
09:30
Kolubara
Ada
5
2
13.04.2024 09:30 5 : 2
Ada
13.04
10:00
Tekstilac
Hajduk 1912
6
0
13.04.2024 10:00 6 : 0
13.04
10:00
Naftagas
Obili─ç
2
2
13.04.2024 10:00 2 : 2
13.04
12:00
Mladost GAT
TSK
6
1
13.04.2024 12:00 6 : 1
TSK
13.04
11:00
Sloboda
Vrelo sport
3
1
13.04.2024 11:00 3 : 1
13.04
12:00
Polet
Zlatibor
12
1
13.04.2024 12:00 12 : 1
13.04
Ljukovo
Voja Ga─Źi─ç
13.04.2024 :
13.04
10:00
Napredak
Podrinje
0
2
13.04.2024 10:00 0 : 2
13.04
13:30
Budu─çnost
Omladinac
3
0
13.04.2024 13:30 3 : 0
13.04
17:00
City Sport Club
Zvezdara
0
1
13.04.2024 17:00 0 : 1
13.04
11:00
IMT
Crvena zvezda
17
0
13.04.2024 11:00
IMT
17 : 0
13.04
16:00
Milutinac
Napredak
13.04.2024 16:00
13.04
15:00
GFK Jagodina
Timo─Źanin
5
2
13.04.2024 15:00 5 : 2
13.04
12:00
Budu─çnost
SU Dinamo Jug
4
2
13.04.2024 12:00 4 : 2
13.04
11:00
Vlasina
GFK Dubo─Źica
0
3
13.04.2024 11:00 0 : 3
13.04
14:30
Radnik
Radni─Źki (P)
1
2
13.04.2024 14:30 1 : 2
13.04
15:30
┼Żelezni─Źar Kusadak
Sloga (M)
7
1
13.04.2024 15:30 7 : 1
13.04
12:00
OFK Mihajlovac
Podunavac
3
7
13.04.2024 12:00 3 : 7
13.04
16:00
Lunjevac
Sloboda
0
3
13.04.2024 16:00 0 : 3
13.04
16:00
Borac 1932
Sloga (L)
2
4
13.04.2024 16:00 2 : 4
13.04
17:00
Budu─çnost
Radni─Źki
3
0
13.04.2024 17:00 3 : 0
13.04
16:00
Spartak ┼ŻK
Vo┼żdovac
5
3
13.04.2024 16:00 5 : 3
13.04
11:00
Vojvodina
Kiker
9
0
13.04.2024 11:00 9 : 0
13.04
13:30
Radni─Źki (N)
Mladost (L)
3
1
13.04.2024 13:30 3 : 1
13.04
16:00
OLE
Teleoptik
1
0
13.04.2024 16:00
OLE
1 : 0
13.04
13:00
Crvena zvezda
OFK Vršac
7
0
13.04.2024 13:00 7 : 0
13.04
13:30
Partizan
GFK Jagodina
5
2
13.04.2024 13:30 5 : 2
13.04
14:30
Radni─Źki 1923
─îukari─Źki
0
2
13.04.2024 14:30 0 : 2
13.04
10:00
Sloven
In─Ĺija
3
1
13.04.2024 10:00 3 : 1
13.04
16:30
Ravangrad 2018
Kabel
2
2
13.04.2024 16:30 2 : 2
13.04
11:00
Spartak ┼ŻK
Radni─Źki (SM)
2
0
13.04.2024 11:00 2 : 0
13.04
12:00
┼Żelezni─Źar
ODR
6
1
13.04.2024 12:00 6 : 1
ODR
13.04
11:00
Mladost (L)
Petrika
2
2
13.04.2024 11:00 2 : 2
13.04
10:00
Sloga 1924
Radni─Źki 1923
0
8
13.04.2024 10:00 0 : 8
13.04
10:00
Šumadija 1903 II
Šumadija (A)
5
0
13.04.2024 10:00 5 : 0
13.04
16:00
AF Duljaj
RSK
16
1
13.04.2024 16:00 16 : 1
RSK
13.04
10:00
Arsenal
Morava
1
1
13.04.2024 10:00 1 : 1
13.04
12:00
Sušica
Sloga (P)
1
0
13.04.2024 12:00 1 : 0
13.04
11:00
GFK Sloboda
Apolon 2018
0
1
13.04.2024 11:00 0 : 1
13.04
12:00
Savacijum
FAP
4
0
13.04.2024 12:00 4 : 0
FAP
13.04
10:00
Tisa Njerš
Arena Su
2
3
13.04.2024 10:00 2 : 3
13.04
16:00
Sloboda
Jedinstvo 2017
6
0
13.04.2024 16:00 6 : 0
13.04
13:00
Tutin
Go─Ź
0
0
13.04.2024 13:00 0 : 0
13.04
13:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Jošanica
1
4
13.04.2024 13:00 1 : 4
13.04
10:00
Sunrise Šabac
Respekt
0
1
13.04.2024 10:00 0 : 1
13.04
12:00
Ra─Ĺevac
Budu─çnost
6
1
13.04.2024 12:00 6 : 1
13.04
13:00
Loznica
OFK Senjak
5
2
13.04.2024 13:00 5 : 2
13.04
10:00
Cer
Lipolist
4
3
13.04.2024 10:00
Cer
4 : 3
13.04
10:00
Radni─Źki (V)
Radni─Źki (K)
2
4
13.04.2024 10:00 2 : 4
13.04
19:00
SFU Fenix
Vrelo Sport
10
0
13.04.2024 19:00 10 : 0
13.04
10:00
┼Żelezni─Źar
Ma─Źva
1
1
13.04.2024 10:00 1 : 1
13.04
11:00
Voja Ga─Źi─ç
Podunavac
5
2
13.04.2024 11:00 5 : 2
13.04
10:00
Be─Źkerek 023
OFK Vršac
1
1
13.04.2024 10:00 1 : 1
13.04
12:00
Budu─çnost
┼Żelezni─Źar
7
1
13.04.2024 12:00 7 : 1
13.04
15:00
Dinamo 1945
Jedinstvo
2
2
13.04.2024 15:00 2 : 2
13.04
13:00
Vinogradar
Tavankut
4
1
13.04.2024 13:00 4 : 1
13.04
16:00
Zemun
Radni─Źki (NB)
4
2
13.04.2024 16:00 4 : 2
13.04
16:30
Prva Iskra
Rakovica
2
3
13.04.2024 16:30 2 : 3
13.04
16:30
Kolubara
011
3
0
13.04.2024 16:30 3 : 0
011
13.04
09:30
Be┼żanija
BSK
3
0
13.04.2024 09:30 3 : 0
BSK
13.04
10:00
OFK Beograd
IMT
0
4
13.04.2024 10:00 0 : 4
IMT
13.04
10:00
Lokomotiva
Radni─Źki (O)
1
0
13.04.2024 10:00 1 : 0
13.04
10:00
Crvenka
DIF
3
0
13.04.2024 10:00 3 : 0
DIF
13.04
14:00
Šušnjar 1977
OFK Mladenovac
0
3
13.04.2024 14:00 0 : 3
13.04
08:30
┼Żarkovo 2000
Zvezdara
2
1
13.04.2024 08:30 2 : 1
13.04
10:00
Real Niš
Budu─çnost
5
0
13.04.2024 10:00 5 : 0
13.04
11:00
Šampion
Napredak
5
2
13.04.2024 11:00 5 : 2
13.04
15:00
BSK
Napredak 1929
13.04.2024 15:00
BSK
13.04
16:30
Car Konstantin
OFK Sin─Ĺeli─ç
1
1
13.04.2024 16:30 1 : 1
13.04
11:00
Kupinovo
Fruskogorac
2
3
13.04.2024 11:00 2 : 3
13.04
10:00
Grani─Źar
Dunav
0
19
13.04.2024 10:00 0 : 19
13.04
11:00
Srem
Jadran
1
4
13.04.2024 11:00 1 : 4
13.04
10:00
Budu─çnost
Trgova─Źki
3
1
13.04.2024 10:00 3 : 1
13.04
10:00
RFK Novi Sad 1921
Sofeks
1
0
13.04.2024 10:00 1 : 0
13.04
16:00
Sloboda
Radni─Źki 1910
0
2
13.04.2024 16:00 0 : 2
13.04
10:00
Derby 2015
1. Maj
11
0
13.04.2024 10:00 11 : 0
13.04
10:00
OPK Rudar 1933
Omladinac
9
0
13.04.2024 10:00 9 : 0
13.04
12:00
Obili─ç
─Éerdap
1
8
13.04.2024 12:00 1 : 8
13.04
Budu─çnost
Sloboda
2
0
13.04.2024 2 : 0
13.04
10:00
Zlatar
Sloga (S)
2
3
13.04.2024 10:00