XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
780 utakmica za dan Nedelja, 7 April 2024


Fudbal

07.04
16:00
Radnik
Crvena zvezda
0
2
07.04.2024 16:00 0 : 2
07.04
14:30
Radni─Źki 1923
Spartak ┼ŻK
3
1
07.04.2024 14:30 3 : 1
07.04
16:30
Radni─Źki (N)
Vo┼żdovac
2
1
07.04.2024 16:30 2 : 1
07.04
20:00
Partizan
Novi Pazar
2
0
07.04.2024 20:00 2 : 0
07.04
19:00
Kolubara
Smederevo 1924
2
4
07.04.2024 19:00 2 : 4
07.04
16:00
OFK Beograd
OFK Vršac
1
0
07.04.2024 16:00 1 : 0
07.04
16:00
RFK Grafi─Źar
Ma─Źva
2
2
07.04.2024 16:00 2 : 2
07.04
16:00
RFK Novi Sad 1921
GFK Sloboda
0
4
07.04.2024 16:00 0 : 4
07.04
11:00
SFS Borac
Meševo
2
1
07.04.2024 11:00 2 : 1
07.04
16:00
Timo─Źanin
Jedinstvo 1936
1
2
07.04.2024 16:00 1 : 2
07.04
16:00
┼Żitora─Ĺa
Budu─çnost (P)
0
1
07.04.2024 16:00 0 : 1
07.04
16:00
Tisa
Be─Źej 1918
0
2
07.04.2024 16:00 0 : 2
07.04
10:00
Kabel
Jedinstvo (SP)
0
0
07.04.2024 10:00 0 : 0
07.04
16:00
Dinamo 1945
Hajduk 1912
0
0
07.04.2024 16:00 0 : 0
07.04
16:00
Podunavac
Naftagas
1
3
07.04.2024 16:00 1 : 3
07.04
11:00
Teleoptik
Budu─çnost
8
0
07.04.2024 11:00 8 : 0
07.04
16:00
Zemun
PKB
5
0
07.04.2024 16:00 5 : 0
PKB
07.04
11:00
Polet (Lj)
Zlatibor
3
0
07.04.2024 11:00 3 : 0
07.04
15:30
OFK Mihajlovac
Borac 1926
0
3
07.04.2024 15:30 0 : 3
07.04
16:00
Jedinstvo
Dunav
1
1
07.04.2024 16:00 1 : 1
07.04
10:00
Slavija
Radni─Źki (┼á)
1
1
07.04.2024 10:00 1 : 1
07.04
16:00
Donji Srem 2015
TSK
6
2
07.04.2024 16:00 6 : 2
TSK
07.04
16:00
Jadran
Hajduk (D)
0
5
07.04.2024 16:00 0 : 5
07.04
16:00
─Éur─Ĺin
Mladost (T)
4
2
07.04.2024 16:00 4 : 2
07.04
16:00
Vojvodina (BG)
Ravangrad 2018
4
1
07.04.2024 16:00 4 : 1
07.04
16:00
Mladost (BP)
OFK Mladost APA
1
0
07.04.2024 16:00 1 : 0
07.04
16:00
Rusanda
Borac
2
1
07.04.2024 16:00 2 : 1
07.04
16:00
Vojvodina 1928
BAK
10
0
07.04.2024 16:00 10 : 0
BAK
07.04
16:00
Polet
Jedinstvo (BK)
3
0
07.04.2024 16:00 3 : 0
07.04
16:00
Mladost
Crvena zvezda
2
0
07.04.2024 16:00 2 : 0
07.04
16:00
┼ŻAK
Begej
1
5
07.04.2024 16:00 1 : 5
07.04
16:00
Mineralac
Radan
0
1
07.04.2024 16:00 0 : 1
07.04
16:00
Jablanica
Sloga
1
3
07.04.2024 16:00 1 : 3
07.04
16:00
Jastrebac
SFK Morava
2
3
07.04.2024 16:00 2 : 3
07.04
16:00
Planta┼ża
Gracko
1
3
07.04.2024 16:00 1 : 3
07.04
16:00
Mladost (M)
Naša krila 1936
0
1
07.04.2024 16:00 0 : 1
07.04
16:00
Zemljoradnik
OFK Niš
1
0
07.04.2024 16:00 1 : 0
07.04
16:00
OFK Brzi Brod
Pukovac
4
0
07.04.2024 16:00 4 : 0
07.04
16:00
Mladost (B)
Morava
5
2
07.04.2024 16:00 5 : 2
07.04
11:00
Car Konstantin
Orljane
5
2
07.04.2024 11:00 5 : 2
07.04
16:00
Bukovik
Palilulac
1
6
07.04.2024 16:00 1 : 6
07.04
16:00
Branik
Balkanski
2
1
07.04.2024 16:00 2 : 1
07.04
11:00
Tanasko Raji─ç
Lu┼żnica
2
1
07.04.2024 11:00 2 : 1
07.04
16:00
Bor 1919
Rtanj
3
2
07.04.2024 16:00 3 : 2
07.04
16:00
Rajko Miti─ç
Jedinstvo
2
2
07.04.2024 16:00 2 : 2
07.04
16:00
OFK Slatina
Hajduk Veljko
0
4
07.04.2024 16:00 0 : 4
07.04
16:00
OFK Lugomir
Kušiljevo
3
0
07.04.2024 16:00 3 : 0
07.04
16:00
Rembas
Sloga
3
0
07.04.2024 16:00 3 : 0
07.04
16:00
┼Żupa
Temni─ç 1924
0
1
07.04.2024 16:00 0 : 1
07.04
16:00
Bole─Ź
OFK Mladenovac
0
2
07.04.2024 16:00 0 : 2
07.04
16:00
OFK Budu─çnost
Kalu─Ĺerica 1969
8
0
07.04.2024 16:00 8 : 0
07.04
16:00
Hajduk
BSK 1926
1
3
07.04.2024 16:00 1 : 3
07.04
16:00
Komgrap
Šušnjar 1977
2
1
07.04.2024 16:00 2 : 1
07.04
16:00
Crvena zvezda
Zuce 2019
1
2
07.04.2024 16:00 1 : 2
07.04
16:00
Umka
OFK ┼Żarkovo
2
1
07.04.2024 16:00 2 : 1
07.04
15:30
Zastava 1973
Sloga
0
2
07.04.2024 15:30 0 : 2
07.04
15:30
Gru┼ża
Šumadija 1903
0
0
07.04.2024 15:30 0 : 0
07.04
15:30
Zlatar
Sloga (BB)
0
2
07.04.2024 15:30 0 : 2
07.04
15:30
Jedinstvo (K)
Budu─çnost (A)
4
0
07.04.2024 15:30 4 : 0
07.04
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloboda (─î)
6
1
07.04.2024 11:00 6 : 1
07.04
15:30
Polet (T)
Savinac 1933
2
2
07.04.2024 15:30 2 : 2
07.04
15:30
Borac (L)
OFK Ose─Źina
1
1
07.04.2024 15:30 1 : 1
07.04
15:30
Ra─Ĺevac
Hajduk Stanko
1
0
07.04.2024 15:30 1 : 0
07.04
15:30
OFK Divci
Lipolist
3
4
07.04.2024 15:30 3 : 4
07.04
15:30
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki (V)
1
0
07.04.2024 15:30 1 : 0
07.04
15:30
Obili─ç
Šumadija (A)
0
1
07.04.2024 15:30 0 : 1
07.04
16:00
OFK Progorelica
Koštampolje
3
2
07.04.2024 16:00 3 : 2
07.04
16:00
OFK Ras
Radnik
2
1
07.04.2024 16:00 2 : 1
07.04
11:00
Proleter
Rudar
3
1
07.04.2024 11:00 3 : 1
07.04
16:00
Borac (V)
Ibar
5
0
07.04.2024 16:00 5 : 0
07.04
16:00
Budu─çnost (P)
┼ŻAK
3
1
07.04.2024 16:00 3 : 1
07.04
16:00
Kula
Polet
3
2
07.04.2024 16:00 3 : 2
07.04
16:00
Borac 46
Kulpin
0
1
07.04.2024 16:00 0 : 1
07.04
16:00
Rusin
Lipar
4
0
07.04.2024 16:00 4 : 0
07.04
16:00
Budu─çnost (M)
Radni─Źki 1918
2
1
07.04.2024 16:00 2 : 1
07.04
16:00
Soko
Krila Krajine
1
2
07.04.2024 16:00 1 : 2
07.04
15:30
Kori─çani
Kutlovo
2
2
07.04.2024 15:30 2 : 2
07.04
15:30
Budu─çnost
Stanovo 1941
4
1
07.04.2024 15:30 4 : 1
07.04
15:30
Kolonija
Hajduk Jovanovac
0
3
07.04.2024 15:30 0 : 3
07.04
15:30
Maršić
Pobeda 1926
10
0
07.04.2024 15:30 10 : 0
07.04
17:00
Ba─Źka (B)
┼ŻSK
0
2
07.04.2024 17:00 0 : 2
07.04
17:00
Jugovi─ç
Ba─Źka 1923
1
0
07.04.2024 17:00 1 : 0
07.04
17:00
OFK Sirig
Fruškogorski partizan
1
0
07.04.2024 17:00 1 : 0
07.04
17:00
Jedinstvo
Šajkaš 1908
0
2
07.04.2024 17:00 0 : 2
07.04
16:00
Potporanj
Dolina
0
3
07.04.2024 16:00 0 : 3
07.04
16:00
Glogonj
Dolovo
0
1
07.04.2024 16:00 0 : 1
07.04
16:00
Budu─çnost (A)
Hajdu─Źica
1
5
07.04.2024 16:00 1 : 5
07.04
16:00
Unirea
Jedinstvo Stevi─ç
4
2
07.04.2024 16:00 4 : 2
07.04
16:00
Sloga (BNS)
Vulturul
4
1
07.04.2024 16:00 4 : 1
07.04
16:00
Ševac
Spartak 1911
3
1
07.04.2024 16:00 3 : 1
07.04
16:00
2. Oktobar
Radni─Źki 1911
1
2
07.04.2024 16:00 1 : 2
07.04
16:00
Mladost
Vojvodina
3
1
07.04.2024 16:00 3 : 1
07.04
16:00
MSK
Napredak (BT)
3
2
07.04.2024 16:00
MSK
3 : 2
07.04
16:00
Delija
Banat (─î)
4
3
07.04.2024 16:00 4 : 3
07.04
16:00
Crvena zvezda
Napredak (─î)
1
1
07.04.2024 16:00 1 : 1
07.04
16:00
┼ŻFK Banat
OFK Staji─çevo
2
1
07.04.2024 16:00 2 : 1
07.04
16:00
Tavankut
Sutjeska
0
0
07.04.2024 16:00 0 : 0
07.04
16:00
Iskra
─îoka
6
1
07.04.2024 16:00 6 : 1
07.04
16:00
Jedinstvo
Vinogradar
2
1
07.04.2024 16:00 2 : 1
07.04
16:00
Budu─çnost
Radni─Źki (I)
2
0
07.04.2024 16:00 2 : 0
07.04
16:00
Fruškogorac
Partizan
0
5
07.04.2024 16:00 0 : 5
07.04
16:00
Hajduk (V)
Srem
2
2
07.04.2024 16:00 2 : 2
07.04
16:00
LSK
Napredak
1
4
07.04.2024 16:00
LSK
1 : 4
07.04
16:00
Krušedol
Polet (NK)
0
3
07.04.2024 16:00 0 : 3
07.04
16:00
Sloga (V)
Grani─Źar (K)
1
1
07.04.2024 16:00 1 : 1
07.04
16:30
Rubin
Borac
4
1
07.04.2024 16:30 4 : 1
07.04
16:30
Sloga (─ć)
─îitluk
9
0
07.04.2024 16:30 9 : 0
07.04
16:30
Gornji Stepoš
Polet 57
3
0
07.04.2024 16:30 3 : 0
07.04
16:30
Sloga (D)
FUD
2
3
07.04.2024 16:30 2 : 3
FUD
07.04
16:38
Dedina
Ma─Źkovac
2
6
07.04.2024 16:38 2 : 6
07.04
14:00
Sloga (L)
13. April
9
0
07.04.2024 14:00 9 : 0
07.04
17:00
Jastrebac
Bošnjane
3
2
07.04.2024 17:00 3 : 2
07.04
16:30
Gradina
Parunovac
2
2
07.04.2024 16:30 2 : 2
07.04
15:30
Vin─Źa
Kopljari
0
1
07.04.2024 15:30 0 : 1
07.04
15:30
BSK
Plaskovac
1
3
07.04.2024 15:30
BSK
1 : 3
07.04
15:30
Omladinac
Šumadija
1
1
07.04.2024 15:30 1 : 1
07.04
15:30
Lokomotiva
Šumadinac (S)
1
1
07.04.2024 15:30 1 : 1
07.04
15:30
Banja
OFK Aran─Ĺelovac 1979
1
4
07.04.2024 15:30 1 : 4
07.04
15:30
Marjan
┼ŻSK
1
2
07.04.2024 15:30 1 : 2
07.04
15:30
Prvi srpski ustanak
Trnava
2
1
07.04.2024 15:30 2 : 1
07.04
15:30
Saranovo 1936
Mladi rudar
3
5
07.04.2024 15:30 3 : 5
07.04
16:00
Brestovac
Nemetali
1
2
07.04.2024 16:00 1 : 2
07.04
16:00
Blizna
Polom
3
2
07.04.2024 16:00 3 : 2
07.04
11:00
Miloševo
Urovica
3
2
07.04.2024 11:00 3 : 2
07.04
11:00
Klju─Ź
Rudna Glava
3
1
07.04.2024 11:00 3 : 1
07.04
16:00
SFU Rudar 1934
Radni─Źki
7
0
07.04.2024 16:00 7 : 0
07.04
16:30
Budu─çnost (M)
Dragocvet
4
1
07.04.2024 16:30 4 : 1
07.04
16:30
Vinogradar
Mladost
4
1
07.04.2024 16:30 4 : 1
07.04
16:30
Kolonija
Budu─çnost (─É)
6
0
07.04.2024 16:30 6 : 0
07.04
16:30
Partizan
Napredak
1
1
07.04.2024 16:30 1 : 1
07.04
16:30
Jedinstvo
Sin─Ĺeli─ç
2
2
07.04.2024 16:30 2 : 2
07.04
16:30
Morava
Kolare
3
2
07.04.2024 16:30 3 : 2
07.04
16:30
Moravac 2015
Donja Mutnica
3
0
07.04.2024 16:30 3 : 0
07.04
11:00
Proleter
Napredak
2
0
07.04.2024 11:00 2 : 0
07.04
16:00
ZSK
Trli─ç
4
1
07.04.2024 16:00
ZSK
4 : 1
07.04
16:00
Iskra
Toplica
1
1
07.04.2024 16:00 1 : 1
07.04
16:00
Dimitrije Tucovi─ç
OFK Jabu─Źje
3
1
07.04.2024 16:00 3 : 1
07.04
15:30
Osipaonica
Pobeda
7
3
07.04.2024 15:30 7 : 3
07.04
15:30
Sloga (M)
SASK
1
1
07.04.2024 15:30 1 : 1
07.04
15:30
Borac 1932
Udarnik
4
0
07.04.2024 15:30 4 : 0
07.04
15:30
Radnik
Mladi radnik 1940
1
2
07.04.2024 15:30 1 : 2
07.04
15:30
Lunjevac
Omladinac
1
1
07.04.2024 15:30 1 : 1
07.04
15:30
Jasenica 2017
Sloga (L)
1
4
07.04.2024 15:30 1 : 4
07.04
15:30
Mladost
Podunavac
0
1
07.04.2024 15:30 0 : 1
07.04
15:30
Crvena zvezda
┼Żelezni─Źar Kusadak
5
0
07.04.2024 15:30 5 : 0
07.04
15:30
Morava
Devi─çi
5
3
07.04.2024 15:30 5 : 3
07.04
15:30
Prilike
Prijevor
2
0
07.04.2024 15:30 2 : 0
07.04
15:30
Jedinstvo (P)
Sloga
0
1
07.04.2024 15:30 0 : 1
07.04
15:30
Zadrugar
Rudar
4
0
07.04.2024 15:30 4 : 0
07.04
15:30
Kej
Ozremica
4
0
07.04.2024 15:30
Kej
4 : 0
07.04
16:00
Napredak (S)
Zvi┼żd
2
1
07.04.2024 16:00 2 : 1
07.04
11:00
Trgova─Źki
BSK 1931
1
3
07.04.2024 11:00 1 : 3
07.04
16:00
Batovac
Polet (SD)
6
0
07.04.2024 16:00 6 : 0
07.04
16:00
Krilaš
┼Żelezni─Źar
3
2
07.04.2024 16:00 3 : 2
07.04
16:00
Pomoravlje 1946
Sloga 1945
3
2
07.04.2024 16:00 3 : 2
07.04
16:00
Sirakovo
Integral
4
1
07.04.2024 16:00 4 : 1
07.04
16:00
Poštar Zvezdara
Posavac Tišma
2
5
07.04.2024 16:00 2 : 5
07.04
11:00
Lokomotiva
Srem─Źica
1
0
07.04.2024 11:00 1 : 0
07.04
16:00
Dunav
Heroj Polet
1
0
07.04.2024 16:00 1 : 0
07.04
16:00
PKB Kovilovo
Siti Sport Klub
1
1
07.04.2024 16:00 1 : 1
07.04
16:00
Busije
Be┼żanija
2
3
07.04.2024 16:00 2 : 3
07.04
13:00
Borac
Šećeranac Ada
4
2
07.04.2024 13:00 4 : 2
07.04
16:00
BUSK
Beograd Karaburma
2
0
07.04.2024 16:00 2 : 0
07.04
16:00
OFK Borac
Lisovi─ç 1977
0
1
07.04.2024 16:00 0 : 1
07.04
16:00
Rušanj
OFK Zabre┼żje
4
0
07.04.2024 16:00 4 : 0
07.04
16:00
Krtinska
Strelac
1
0
07.04.2024 16:00 1 : 0
07.04
10:00
Radni─Źki
Šumadija
4
1
07.04.2024 10:00 4 : 1
07.04
16:00
Turbina
Torpedo
0
3
07.04.2024 16:00 0 : 3
07.04
16:00
Beljina
Rojkovac
2
2
07.04.2024 16:00 2 : 2
07.04
16:00
OFK Mladost
Zaklopa─Źa
4
2
07.04.2024 16:00 4 : 2
07.04
16:00
Vr─Źin
Mali Po┼żarevac
7
1
07.04.2024 16:00 7 : 1
07.04
16:00
Rabrovac
Pudarci
2
5
07.04.2024 16:00 2 : 5
07.04
16:00
Velika Krsna
Omladinac
6
1
07.04.2024 16:00 6 : 1
07.04
16:00
Šumadija 1962
Hajduk
16
1
07.04.2024 16:00 16 : 1
07.04
16:00
OFK 019
Šljivar
2
0
07.04.2024 16:00 2 : 0
07.04
16:00
Rudar (P)
Omladinac
0
2
07.04.2024 16:00 0 : 2
07.04
16:00
Aluminijum
Vulkan 1963
2
1
07.04.2024 16:00 2 : 1
07.04
16:00
OFK Morava 2022
Novoselac
3
2
07.04.2024 16:00 3 : 2
07.04
16:00
Omladinac
Rudar
1
1
07.04.2024 16:00 1 : 1
07.04
16:00
Sloboda
Sloga (DT)
5
1
07.04.2024 16:00 5 : 1
07.04
16:00
Jedinstvo
Sloga 1948
2
5
07.04.2024 16:00 2 : 5
07.04
16:00
Planinac 1933
Proleter
1
2
07.04.2024 16:00 1 : 2
07.04
16:00
Stevan Nešticki
Mladost
0
2
07.04.2024 16:00 0 : 2
07.04
15:30
Sloga (K)
Polet (R)
1
5
07.04.2024 15:30 1 : 5
07.04
15:30
Polet (V)
Radni─Źki 1924
3
1
07.04.2024 15:30 3 : 1
07.04
15:30
Mekiš
Borac
2
0
07.04.2024 15:30 2 : 0
07.04
15:30
Jastrebac
Moravac
0
3
07.04.2024 15:30 0 : 3
07.04
15:30
Sloga 1980
Malošište
2
3
07.04.2024 15:30 2 : 3
07.04
15:30
Naisus 1977
Rudar 2016
0
3
07.04.2024 15:30 0 : 3
07.04
16:00
Zlo─çudovo
Gradac
3
1
07.04.2024 16:00 3 : 1
07.04
16:00
OFK Morava
Polet
3
1
07.04.2024 16:00 3 : 1
07.04
16:00
Vu─Źje
Sloga
3
2
07.04.2024 16:00 3 : 2
07.04
11:00
Lemind 1953
Progres
1
0
07.04.2024 11:00 1 : 0
07.04
16:00
Moravac
BSK
3
5
07.04.2024 16:00 3 : 5
BSK
07.04
16:00
┼Żelezni─Źar
─îekmin
0
0
07.04.2024 16:00 0 : 0
07.04
16:00
Mladost
Milanovo
4
0
07.04.2024 16:00 4 : 0
07.04
16:00
Bobište
Jedinstvo
4
0
07.04.2024 16:00 4 : 0
07.04
16:00
Milan Orli─ç
Mladi Borac
5
0
07.04.2024 16:00 5 : 0
07.04
16:00
Podrinje
Jedinstvo (Š)
0
0
07.04.2024 16:00 0 : 0
07.04
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Antimon
3
1
07.04.2024 16:00 3 : 1
07.04
16:00
Radni─Źki
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
3
1
07.04.2024 16:00 3 : 1
07.04
16:00
Mladost
Gu─Źevo 1929
5
0
07.04.2024 16:00 5 : 0
07.04
16:00
Stojan Lazarac
Jedinstvo (Z)
2
3
07.04.2024 16:00 2 : 3
07.04
16:00
Duško
Vidojevica
2
2
07.04.2024 16:00 2 : 2
07.04
15:00
Lazarica
Tara
4
1
07.04.2024 15:00 4 : 1
07.04
15:00
Omladinac
Jasen
2
1
07.04.2024 15:00 2 : 1
07.04
11:00
Prvi partizan
Polet
2
1
07.04.2024 11:00 2 : 1
07.04
15:00
Je┼żevica
Bakionica
4
0
07.04.2024 15:00 4 : 0
07.04
15:00
Višesava
Sloga
0
0
07.04.2024 15:00 0 : 0
07.04
11:00
Rampa
Crnokosa
0
3
07.04.2024 11:00 0 : 3
07.04
15:00
Gorobilje
Kotroman
1
0
07.04.2024 15:00 1 : 0
07.04
16:00
Sloga
Gnjilan
6
0
07.04.2024 16:00 6 : 0
07.04
16:00
OFK Pavlovac
FSU Ju┼żna pruga
3
0
07.04.2024 16:00 3 : 0
07.04
16:00
Lugina
OFK Alakince
2
2
07.04.2024 16:00 2 : 2
07.04
13:00
Radni─Źki 2021
Mladost (S)
7
0
07.04.2024 13:00 7 : 0
07.04
16:00
Vihor
Torpedo 1973
4
0
07.04.2024 16:00 4 : 0
07.04
16:00
Mladost (B)
Trnovac
0
4
07.04.2024 16:00 0 : 4
07.04
15:30
Jug Bogdan
Omladinac
4
1
07.04.2024 15:30 4 : 1
07.04
15:30
Re─Źica
Dobri─Ź
0
5
07.04.2024 15:30 0 : 5
07.04
15:30
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
Borac
1
5
07.04.2024 15:30 1 : 5
07.04
16:00
Jedinstvo (G)
Mlada krila
1
0
07.04.2024 16:00 1 : 0
07.04
16:00
Gru┼ża
Omladinac
0
1
07.04.2024 16:00 0 : 1
07.04
16:00
Stubal
Popovi─çi Vrnjci
3
0
07.04.2024 16:00 3 : 0
07.04
16:00
Jedinstvo 2017
Biljanovac
4
0
07.04.2024 16:00 4 : 0
07.04
16:00
Jovo Kursula
Ribnica
1
2
07.04.2024 16:00 1 : 2
07.04
15:30
21. oktobar
Sloga 1934
1
0
07.04.2024 15:30 1 : 0
07.04
15:30
Apolon 4
Slavija
7
2
07.04.2024 15:30 7 : 2
07.04
15:30
Borac
Borba
4
2
07.04.2024 15:30 4 : 2
07.04
15:30
Šumadinac KG
OFK ┼Że┼żelj
4
0
07.04.2024 15:30 4 : 0
07.04
15:30
─ćava
Jadran
1
4
07.04.2024 15:30 1 : 4
07.04
15:30
Seljak
Bratstvo 1975
4
0
07.04.2024 15:30 4 : 0
07.04
16:00
Banat (D)
Banatul
1
7
07.04.2024 16:00 1 : 7
07.04
16:00
Karaš (K)
Polet
2
2
07.04.2024 16:00 2 : 2
07.04
16:00
Borac (VS)
Vojvodina (S)
2
3
07.04.2024 16:00 2 : 3
07.04
16:30
Proleter
Krivanj
1
2
07.04.2024 16:30 1 : 2
07.04
16:30
Slavija (P)
Ba─Źka (D)
3
0
07.04.2024 16:30 3 : 0
07.04
16:30
Ba─Źki Hajduk
Borac (V)
5
0
07.04.2024 16:30 5 : 0
07.04
13:30
Mladost (T)
OFK Orašje 1960
3
2
07.04.2024 13:30 3 : 2
07.04
14:00
Ribnik
Garevina
2
2
07.04.2024 14:00 2 : 2
07.04
16:30
Velika Drenova
Mladost (DK)
2
1
07.04.2024 16:30 2 : 1
07.04
14:00
Borac
Kamenorezac 76
6
1
07.04.2024 14:00 6 : 1
07.04
16:30
Omladinac
Vinogradar
1
1
07.04.2024 16:30 1 : 1
07.04
14:00
Donji Kopaonik
Beli Orlovi
0
2
07.04.2024 14:00 0 : 2
07.04
14:00
Mladost 1977
Jezero 2017
1
3
07.04.2024 14:00 1 : 3
07.04
16:00
Polet (S)
Dinamo 1923
1
2
07.04.2024 16:00 1 : 2
07.04
16:00
Polet
Mladost
10
1
07.04.2024 16:00 10 : 1
07.04
16:00
Radni─Źki
Omladinac
3
0
07.04.2024 16:00 3 : 0
07.04
16:00
Voja Ga─Źi─ç
Jugoslavija
2
1
07.04.2024 16:00 2 : 1
07.04
16:00
BSK Bavanište
Omladinac
1
2
07.04.2024 16:00 1 : 2
07.04
16:00
OFK Mladost
Partizan
4
1
07.04.2024 16:00 4 : 1
07.04
16:00
Borac
Proleter
2
1
07.04.2024 16:00 2 : 1
07.04
16:00
Tempo
Stari Tamiš
2
1
07.04.2024 16:00 2 : 1
07.04
16:00
Kameni
Hrtkovci
3
2
07.04.2024 16:00 3 : 2
07.04
16:00
Napredak
Planinac
2
0
07.04.2024 16:00 2 : 0
07.04
16:00
Grani─Źar
Hajduk 1932
0
4
07.04.2024 16:00 0 : 4
07.04
16:00
Ljukovo
OFK Bresta─Ź
2
0
07.04.2024 16:00 2 : 0
07.04
16:00
Car Uroš
Fruškogorac
2
1
07.04.2024 16:00 2 : 1
07.04
16:00
Mladost
Polet
1
0
07.04.2024 16:00 1 : 0
07.04
16:00
─îSK ─îortanovci
Rudar
4
1
07.04.2024 16:00 4 : 1
07.04
16:30
Posavina
Polet
1
0
07.04.2024 16:30 1 : 0
07.04
16:30
Jedinstvo
Rvati
2
1
07.04.2024 16:30 2 : 1
07.04
16:30
Munja
Duboko
2
1
07.04.2024 16:30 2 : 1
07.04
16:30
Osaonica
Mladi radnik
3
3
07.04.2024 16:30 3 : 3
07.04
16:30
GFK Strelište
Šantarovac
4
1
07.04.2024 16:30 4 : 1
07.04
16:30
Šumadinac
Mladost (K)
1
3
07.04.2024 16:30 1 : 3
07.04
16:30
Bratstvo
Mladost (G)
2
9
07.04.2024 16:30 2 : 9
07.04
16:30
Vinora─Źa
Omladinac
1
3
07.04.2024 16:30 1 : 3
07.04
16:30
Partizan
OFK Dragoševac
3
1
07.04.2024 16:30 3 : 1
07.04
16:00
Potisje
Jedinstvo 2014
2
1
07.04.2024 16:00 2 : 1
07.04
16:00
ASK
Borac
0
0
07.04.2024 16:00
ASK
0 : 0
07.04
16:00
Zadrugar
Mladost (L)
4
1
07.04.2024 16:00 4 : 1
07.04
16:00
KSK Konak 1926
Mladost (BB)
6
0
07.04.2024 16:00 6 : 0
07.04
16:00
OFK Klek
Naftagas
1
5
07.04.2024 16:00 1 : 5
07.04
16:00
Tamiš
Krajina
8
3
07.04.2024 16:00 8 : 3
07.04
16:00
OFK Gradnulica
Lehel
6
0
07.04.2024 16:00 6 : 0
07.04
16:00
Joševa
Šarbane
1
0
07.04.2024 16:00 1 : 0
07.04
16:00
Brezovica
Trnjaci 2021
1
1
07.04.2024 16:00 1 : 1
07.04
16:00
Jedinstvo (M)
Kolubara (LP)
6
2
07.04.2024 16:00 6 : 2
07.04
16:00
Sloga (V)
OFK Paljuvi
0
6
07.04.2024 16:00 0 : 6
07.04
16:00
Tulari
OFK Stublenica
4
2
07.04.2024 16:00 4 : 2
07.04
11:00
Beloševac
Milenko Pavlovi─ç
2
2
07.04.2024 11:00 2 : 2
07.04
11:00
Kolubara 2
Babaji─ç
4
0
07.04.2024 11:00 4 : 0
07.04
11:00
Rajac
Jadar 2013
3
0
07.04.2024 11:00 3 : 0
07.04
16:00
Stari drugari
OFK Povlen
3
0
07.04.2024 16:00 3 : 0
07.04
11:00
Rakac Stave
Tešnjar
3
2
07.04.2024 11:00 3 : 2
07.04
11:00
Polet
Kotešica
1
1
07.04.2024 11:00 1 : 1
07.04
16:00
Beli Orao
Morava 1932
3
1
07.04.2024 16:00 3 : 1
07.04
16:00
Napredak (B)
Sloga TOP
2
2
07.04.2024 16:00 2 : 2
07.04
16:00
Borac (K)
Mladi Borac
0
1
07.04.2024 16:00 0 : 1
07.04
16:00
Kumane
┼Żitkovica 2017
2
0
07.04.2024 16:00 2 : 0
07.04
16:00
Zemljoradnik 1932
Dizel
2
1
07.04.2024 16:00 2 : 1
07.04
16:00
Napredak 1934
Sloga (L)
3
2
07.04.2024 16:00 3 : 2
07.04
16:00
Polet (V)
Stig 1955
10
1
07.04.2024 16:00 10 : 1
07.04
16:00
Jedinstvo
Proleter
1
2
07.04.2024 16:00 1 : 2
07.04
16:00
Mladost
Ba─Źka
2
1
07.04.2024 16:00 2 : 1
07.04
16:00
Mladost (K)
Soko
1
4
07.04.2024 16:00 1 : 4
07.04
16:00
Jedinstvo (S)
Zadrugar 1947
0
2
07.04.2024 16:00 0 : 2
07.04
16:00
BSK 1924
Radni─Źki (K)
3
0
07.04.2024 16:00 3 : 0
07.04
16:00
Rudar (K)
Homoljac
1
4
07.04.2024 16:00 1 : 4
07.04
16:00
Crni Vitez 1924
Rade Milošević
7
1
07.04.2024 16:00 7 : 1
07.04
16:00
Borac (V)
Pobeda 1953
0
2
07.04.2024 16:00 0 : 2
07.04
17:00
Tatra
Slanobarac
4
1
07.04.2024 17:00 4 : 1
07.04
17:00
Mileti─ç
Vinogradar
7
0
07.04.2024 17:00 7 : 0
07.04
17:00
Titel
Petar Pua─Źa
2
1
07.04.2024 17:00 2 : 1
07.04
17:00
Borac (R)
Dinamo
3
1
07.04.2024 17:00 3 : 1
07.04
16:00
Radni─Źki
Moravac Orion
5
2
07.04.2024 16:00 5 : 2
07.04
16:00
Bratstvo
OFK Brza
4
0
07.04.2024 16:00 4 : 0
07.04
16:00
Sloboda
Šumadija
5
7
07.04.2024 16:00 5 : 7
07.04
16:00
Umac
Veliko Trnjane
3
0
07.04.2024 16:00 3 : 0
07.04
16:00
Moravac (G)
Morava
2
3
07.04.2024 16:00 2 : 3
07.04
16:30
Javor
Sin─Ĺeli─ç
3
3
07.04.2024 16:30 3 : 3
07.04
16:30
Radni─Źki
Pomoravlje
1
0
07.04.2024 16:30 1 : 0
07.04
16:30
Istok 63
Šumadija
1
3
07.04.2024 16:30 1 : 3
07.04
16:30
Napredak (S)
15. Avgust 1950
1
0
07.04.2024 16:30 1 : 0
07.04
16:30
Mladost
Dra┼żmirovac
4
0
07.04.2024 16:30 4 : 0
07.04
16:00
Bair
Milicionar
1
0
07.04.2024 16:00 1 : 0
07.04
16:00
Zadrugar
Petlova─Źa
5
3
07.04.2024 16:00 5 : 3
07.04
16:00
Budu─çnost 1929
Majur
4
2
07.04.2024 16:00 4 : 2
07.04
16:00
Sloboda
Mladost
2
1
07.04.2024 16:00 2 : 1
07.04
16:00
Sloga
OFK Napredak
1
5
07.04.2024 16:00 1 : 5
07.04
16:00
Budu─çnost (PD)
Omladinac
2
0
07.04.2024 16:00 2 : 0
07.04
15:30
Kelti
Borac 1923
2
2
07.04.2024 15:30 2 : 2
07.04
16:00
BSK 1925
13. maj
0
2
07.04.2024 16:00 0 : 2
07.04
16:00
Šumadinac
Rekreativo 011
4
3
07.04.2024 16:00 4 : 3
07.04
16:00
Sin─Ĺeli─ç
Stolice
2
5
07.04.2024 16:00 2 : 5
07.04
16:00
Velika Reka
Prva Iskra
1
0
07.04.2024 16:00 1 : 0
07.04
16:00
Rudar
Jelav
4
0
07.04.2024 16:00 4 : 0
07.04
16:00
Jadar 1961
Studenac
1
2
07.04.2024 16:00 1 : 2
07.04
16:00
Mladost
7. Juli
3
1
07.04.2024 16:00 3 : 1
07.04
16:00
Azbukovica
Luk
0
4
07.04.2024 16:00 0 : 4
Luk
07.04
16:00
Sloga
Borac
1
7
07.04.2024 16:00 1 : 7
11.kolo