XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
524 utakmica za dan Subota, 6 April 2024


Fudbal

06.04
18:00
┼Żelezni─Źar
Vojvodina
0
3
06.04.2024 18:00 0 : 3
06.04
20:00
TSC
─îukari─Źki
0
0
06.04.2024 20:00
TSC
0 : 0
06.04
16:00
OFK Sin─Ĺeli─ç
Radni─Źki (S)
0
4
06.04.2024 16:00 0 : 4
06.04
16:00
Dunav
─Éerdap
3
0
06.04.2024 16:00 3 : 0
06.04
16:00
GFK Jagodina
Trayal
0
2
06.04.2024 16:00 0 : 2
06.04
16:00
Radni─Źki (P)
Vlasina
0
0
06.04.2024 16:00 0 : 0
06.04
16:00
Jedinstvo (P)
P─Źinja
2
1
06.04.2024 16:00 2 : 1
06.04
16:00
1. Maj Ruma
Borac (Š)
1
0
06.04.2024 16:00 1 : 0
06.04
16:00
Radni─Źki (Z)
┼Żelezni─Źar (I)
1
0
06.04.2024 16:00 1 : 0
06.04
16:00
OFK Ba─Źka
Omladinac
3
0
06.04.2024 16:00 3 : 0
06.04
16:00
OFK Kikinda
GFK Sloven
2
2
06.04.2024 16:00 2 : 2
06.04
16:00
Rad
Jedinstvo
0
1
06.04.2024 16:00
Rad
0 : 1
06.04
12:00
Brodarac
Zvezdara
3
0
06.04.2024 12:00 3 : 0
06.04
11:00
GSP Polet Dor─çol
Torlak
0
1
06.04.2024 11:00 0 : 1
06.04
10:00
Sin─Ĺeli─ç
Prva iskra
0
3
06.04.2024 10:00 0 : 3
06.04
16:00
Radni─Źki
BASK TEK
0
3
06.04.2024 16:00 0 : 3
06.04
15:30
Budućnost Krušik 2014
Jošanica
2
0
06.04.2024 15:30 2 : 0
06.04
15:30
FAP
Real
0
1
06.04.2024 15:30
FAP
0 : 1
06.04
15:30
Mladi radnik 1926
Loznica
1
0
06.04.2024 15:30 1 : 0
06.04
15:30
Sloga (P)
Tutin
1
0
06.04.2024 15:30 1 : 0
06.04
15:30
Sloga 33
Vrelo Sport
4
1
06.04.2024 15:30 4 : 1
06.04
15:30
Takovo
Omladinac (Z)
1
1
06.04.2024 15:30 1 : 1
06.04
16:00
Cement
Sloga
2
1
06.04.2024 16:00 2 : 1
06.04
16:00
Hajduk (B)
Radni─Źki (NP)
1
0
06.04.2024 16:00 1 : 0
06.04
16:00
Sloboda
Veternik
2
0
06.04.2024 16:00 2 : 0
06.04
16:00
Mladost
Index
1
2
06.04.2024 16:00 1 : 2
06.04
16:00
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
Hercegovac
2
0
06.04.2024 16:00 2 : 0
06.04
16:00
Sloga
Preporod
5
0
06.04.2024 16:00 5 : 0
06.04
16:00
OFK Vrbas
Hajduk
1
0
06.04.2024 16:00 1 : 0
06.04
16:00
Ba─Źka 1901
Radni─Źki 1905
1
1
06.04.2024 16:00 1 : 1
06.04
16:00
Bajša
Obili─ç
1
1
06.04.2024 16:00 1 : 1
06.04
16:00
Kozara
Sloboda
1
1
06.04.2024 16:00 1 : 1
06.04
16:00
Budu─çnost
Radni─Źki (K)
3
0
06.04.2024 16:00 3 : 0
06.04
16:00
Jedinstvo (V)
OFK Proleter
3
0
06.04.2024 16:00 3 : 0
06.04
16:00
Gra─Źanica
OFK Topli─Źanin
1
6
06.04.2024 16:00 1 : 6
06.04
16:00
Jedinstvo (B)
Svetlost
6
4
06.04.2024 16:00 6 : 4
06.04
16:00
Nebeski Andjeli
OFK Kosanica
4
1
06.04.2024 16:00 4 : 1
06.04
16:00
Mladost 1959
SU Dinamo Jug
0
5
06.04.2024 16:00 0 : 5
06.04
16:00
Pusta Reka
Jedinstvo (GS)
0
3
06.04.2024 16:00 0 : 3
06.04
16:00
Radni─Źki 2020
Svrljig
5
0
06.04.2024 16:00 5 : 0
06.04
16:00
OFK Napredak 1929
Jedinstvo
6
1
06.04.2024 16:00 6 : 1
06.04
16:00
OFK Knjaz
OFK Zlot
4
0
06.04.2024 16:00 4 : 0
06.04
16:00
Trebi─Ź
Timok 1919
0
3
06.04.2024 16:00 0 : 3
06.04
16:00
Juhor
Vinogradar
4
0
06.04.2024 16:00 4 : 0
06.04
16:00
Blagotin
Mladost
2
4
06.04.2024 16:00 2 : 4
06.04
16:00
Leva─Ź
Morava 1918
0
5
06.04.2024 16:00 0 : 5
06.04
16:00
Trstenik PPT
Mladi borac
3
0
06.04.2024 16:00 3 : 0
06.04
16:00
BSK Bor─Źa
Balkan Mirijevo
1
3
06.04.2024 16:00 1 : 3
06.04
16:00
KFK Ravna gora Barajevo
Napredak
1
2
06.04.2024 16:00 1 : 2
06.04
15:30
Trep─Źa
Polet
1
1
06.04.2024 15:30 1 : 1
06.04
18:30
Go─Ź
Napredak
0
2
06.04.2024 18:30 0 : 2
06.04
15:30
Bane 1931
Budu─çnost
3
0
06.04.2024 15:30 3 : 0
06.04
15:30
Ov─Źar
Sevojno
2
1
06.04.2024 15:30 2 : 1
06.04
15:30
Ma─Źva 1929
Drina
1
0
06.04.2024 15:30 1 : 0
06.04
15:30
Cer
Ribnica
1
1
06.04.2024 15:30
Cer
1 : 1
06.04
15:30
─Éerdap
Šumadinac 1913
1
1
06.04.2024 15:30 1 : 1
06.04
15:30
Sloboda
Morava
1
5
06.04.2024 15:30 1 : 5
06.04
15:30
Omladinac (Š)
Sloga 1924
2
1
06.04.2024 15:30 2 : 1
06.04
15:30
Kara─Ĺor─Ĺe
RSK
0
0
06.04.2024 15:30 0 : 0
RSK
06.04
15:30
OFK Napredak
VGSK
7
1
06.04.2024 15:30 7 : 1
06.04
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Milo─Źajac
2
1
06.04.2024 16:00 2 : 1
06.04
16:00
Morava (M)
Omladinac (NS)
2
0
06.04.2024 16:00 2 : 0
06.04
16:00
─îSK Pivara
Budu─çnost (G)
0
2
06.04.2024 16:00 0 : 2
06.04
16:00
Crvenka
BSK
5
2
06.04.2024 16:00 5 : 2
BSK
06.04
15:30
Šumadija 1934
Divostin
2
1
06.04.2024 15:30 2 : 1
06.04
15:30
Mladost
Jedinstvo
0
1
06.04.2024 15:30 0 : 1
06.04
17:00
Petrovaradin
Proleter 1951
7
2
06.04.2024 17:00 7 : 2
06.04
17:00
OFK Futog
Crvena zvezda
0
0
06.04.2024 17:00 0 : 0
06.04
17:00
Omladinac
Hajduk
2
2
06.04.2024 17:00 2 : 2
06.04
16:00
Sloga (P)
Budu─çnost (BB)
4
1
06.04.2024 16:00 4 : 1
06.04
16:00
Crvena zvezda
Radni─Źki (B)
3
0
06.04.2024 16:00 3 : 0
06.04
16:00
Jedinstvo
Polet
2
5
06.04.2024 16:00 2 : 5
06.04
16:00
AFK
Jadran
1
1
06.04.2024 16:00
AFK
1 : 1
06.04
16:00
Napredak
Udarnik Višnjevac
0
2
06.04.2024 16:00 0 : 2
06.04
16:00
Njegoš
Proleter
2
3
06.04.2024 16:00 2 : 3
06.04
16:00
Budu─çnost
Srbobran
4
4
06.04.2024 16:00 4 : 4
06.04
16:00
Tomislavci
Senta
2
0
06.04.2024 16:00 2 : 0
06.04
16:00
Podrinje
Šumar
2
3
06.04.2024 16:00 2 : 3
06.04
16:00
Sremac (D)
Sremac (V)
1
1
06.04.2024 16:00 1 : 1
06.04
16:30
OFK Kopaonik 1931
Trudbenik
7
1
06.04.2024 16:30 7 : 1
06.04
16:00
Pore─Ź
Mala Vrbica
1
2
06.04.2024 16:00 1 : 2
06.04
16:00
Šarbanovac
Polet
6
2
06.04.2024 16:00 6 : 2
06.04
16:00
Krivelj
Sloga
3
4
06.04.2024 16:00 3 : 4
06.04
16:30
Rudar (SR)
Rudar (P)
1
0
06.04.2024 16:30 1 : 0
06.04
16:30
Borac 1950
GFK Tabane
1
3
06.04.2024 16:30 1 : 3
06.04
16:00
Radnik
Pepeljevac
0
1
06.04.2024 16:00 0 : 1
06.04
16:00
Zadrugar
Junior Novo Naselje
0
1
06.04.2024 16:00 0 : 1
06.04
16:00
OFK Br─Ĺanac
─îu─Źuge
3
2
06.04.2024 16:00 3 : 2
06.04
15:30
Slatina
Jedinstvo (GG)
0
2
06.04.2024 15:30 0 : 2
06.04
15:30
Ozrem PMH
Spartak 1976
4
4
06.04.2024 15:30 4 : 4
06.04
15:30
Lugovi
Mladost
3
0
06.04.2024 15:30 3 : 0
06.04
16:00
Jasenovac
Vojvoda Milenko
2
0
06.04.2024 16:00 2 : 0
06.04
16:00
Radni─Źki 1946
Hajduk
1
2
06.04.2024 16:00 1 : 2
06.04
16:00
Mid┼żor
Malinik
6
1
06.04.2024 16:00 6 : 1
06.04
16:00
BSK
Rudar Vrška Čuka
8
3
06.04.2024 16:00
BSK
8 : 3
06.04
16:00
Rgotina
FSU Kraljevica
0
5
06.04.2024 16:00 0 : 5
06.04
16:00
Osni─ç
Grani─Źar
1
2
06.04.2024 16:00 1 : 2
06.04
15:30
Rad 1974
Bali─Źevac
3
1
06.04.2024 15:30 3 : 1
06.04
15:30
Toplica
Taskovi─çi
3
2
06.04.2024 15:30 3 : 2
06.04
16:00
Budu─çnost
Donja Lomnica
4
1
06.04.2024 16:00 4 : 1
06.04
15:00
Jedinstvo
Gluma─Ź
2
1
06.04.2024 15:00 2 : 1
06.04
16:00
Sloboda
Mladost
2
1
06.04.2024 16:00 2 : 1
06.04
16:00
Zadrugar
Pobeda
0
0
06.04.2024 16:00 0 : 0
06.04
16:00
Zvezda
Spartak
1
1
06.04.2024 16:00 1 : 1
06.04
16:00
─îelik
BSK Bujanovac
0
5
06.04.2024 16:00 0 : 5
06.04
15:30
Trbunje
Kosovac
2
3
06.04.2024 15:30 2 : 3
06.04
16:00
Bogutova─Źka Banja
Magnohrom
0
0
06.04.2024 16:00 0 : 0
06.04
16:00
Sloga (M)
Dunav
1
2
06.04.2024 16:00 1 : 2
06.04
16:00
Karaš (J)
Banat (VŠ)
2
1
06.04.2024 16:00 2 : 1
06.04
16:00
Partizan (U)
Ratar
3
1
06.04.2024 16:00 3 : 1
06.04
16:30
Tvr─Ĺava
Neštin
0
4
06.04.2024 16:30 0 : 4
06.04
16:30
Mladost (MB)
Vojvodina
1
2
06.04.2024 16:30 1 : 2
06.04
16:30
Stari Trstenik
Poljoprivrednik
0
1
06.04.2024 16:30 0 : 1
06.04
16:00
OFK Od┼żaci
Terekveš
1
4
06.04.2024 16:00 1 : 4
06.04
16:00
Borac
Aleksa Šantić
4
4
06.04.2024 16:00 4 : 4
06.04
16:00
Kordun
Jedinstvo Lemeš
1
0
06.04.2024 16:00 1 : 0
06.04
16:30
Rekreativo
Belo Polje
3
0
06.04.2024 16:30 3 : 0
06.04
16:30
OFK Urovci
Borac
0
1
06.04.2024 16:30 0 : 1
06.04
16:30
Pobednik
Sloga
6
0
06.04.2024 16:30 6 : 0
06.04
16:30
Jedinstvo
Ursule
2
0
06.04.2024 16:30 2 : 0
06.04
16:00
Crvena Jabuka
Polet (T)
4
2
06.04.2024 16:00 4 : 2
06.04
16:00
Popadi─ç
Mali korak
3
0
06.04.2024 16:00 3 : 0
06.04
16:00
Sloboda
Slavija
2
0
06.04.2024 16:00 2 : 0
06.04
16:00
Polet 1930
Mlava (ML)
3
1
06.04.2024 16:00 3 : 1
06.04
17:00
Stra┼żilovo
Obili─ç
4
0
06.04.2024 17:00 4 : 0
06.04
17:00
Borac (NS)
Hajduk (G)
3
0
06.04.2024 17:00 3 : 0
06.04
17:00
Sofeks
─îenej
12
0
06.04.2024 17:00 12 : 0
06.04
16:00
Jedinstvo Šišava
OFK Pomoravlje
4
1
06.04.2024 16:00 4 : 1
06.04
16:00
Derbi 2016
Mladost 1976
5
4
06.04.2024 16:00 5 : 4
06.04
16:30
Heroj
Resavski Despoti
1
2
06.04.2024 16:30 1 : 2
06.04
16:30
Beljanica
OFK Batinac
4
1
06.04.2024 16:30 4 : 1
06.04
16:00
POFK Metaloplastika 2006
Drina
4
0
06.04.2024 16:00 4 : 0
06.04
16:00
Novi Beograd
Velika Moštanica
1
4
06.04.2024 16:00 1 : 4
06.04
10:00
Milutinac
Sin─Ĺeli─ç 2012
0
2
06.04.2024 10:00 0 : 2
06.04
16:00
┼Żeleznik 1930
Srem
3
4
06.04.2024 16:00 3 : 4
06.04
15:00
Blokovi
Zmaj Novi grad
1
0
06.04.2024 15:00 1 : 0
06.04
11:00
Miljakovac
T6 NIKA Lepušnica
0
7
06.04.2024 11:00 0 : 7
06.04
16:00
Šipurske Livade
Mišar
0
2
06.04.2024 16:00 0 : 2
06.04
16:00
Mladost (PP)
Trešnjevka
3
0
06.04.2024 16:00 3 : 0
06.04
16:00
Radni─Źki (K)
Jevremovac
0
1
06.04.2024 16:00 0 : 1
06.04
16:00
Mladost
Nišavac
3
4
06.04.2024 16:00 3 : 4
06.04
16:00
Budu─çnost
Rongo Siti
4
3
06.04.2024 16:00 4 : 3
06.04
15:30
Proleter
Cerovac 2013
4
1
06.04.2024 15:30 4 : 1
06.04
15:30
Mladost 1955
OFK Sloga
8
1
06.04.2024 15:30 8 : 1
06.04
15:30
Šamot
Partizan 1945
1
5
06.04.2024 15:30 1 : 5
06.04
15:30
Velere─Ź 94
Semedra┼ż
1
0
06.04.2024 15:30 1 : 0
06.04
16:30
Rasina
Gaglovo
7
0
06.04.2024 16:30 7 : 0
06.04
16:00
Potisje
Šampion
5
0
06.04.2024 16:00 5 : 0
06.04
15:30
Mladost (P)
Kara─Ĺor─Ĺe
6
0
06.04.2024 15:30 6 : 0
06.04
15:30
Parmenac
─îa─Źak 94
3
1
06.04.2024 15:30 3 : 1
06.04
16:30
Mladost (MI)
Stojnik
3
0
06.04.2024 16:30 3 : 0
06.04
15:30
Petli─ç SD 2006
Ravni Gaj
3
1
06.04.2024 15:30 3 : 1
06.04
16:30
Kova─Źevac 1956
Markovac
4
1
06.04.2024 16:30 4 : 1
06.04
16:00
OFK Borac
Sloboda
5
0
06.04.2024 16:00 5 : 0
06.04
17:00
Rtanj
Palilulac
2
1
06.04.2024 17:00 2 : 1
06.04
16:00
PIK 2023
Dinamo
1
2
06.04.2024 16:00 1 : 2
06.04
16:00
Jedinstvo (S)
Sport
5
0
06.04.2024 16:00 5 : 0
06.04
15:30
Dunavac
Sloga 1932
2
1
06.04.2024 15:30 2 : 1
06.04
15:30
Borac 012
Dunav
3
0
06.04.2024 15:30 3 : 0
06.04
16:00
Mladost (Sv)
Zabla─çe
4
3
06.04.2024 16:00 4 : 3
06.04
15:30
Šatornja
Maskar
0
2
06.04.2024 15:30 0 : 2
06.04
15:30
Radoje Domanovi─ç
ZT Gorovi─Ź
1
4
06.04.2024 15:30 1 : 4
06.04
16:00
Roma - Od┼żino selo
Sunrise Šabac
1
5
06.04.2024 16:00 1 : 5
06.04
16:00
Sloga
Napredak
6
1
06.04.2024 16:00 6 : 1
06.04
16:30
Mladost
Omladinac (V)
3
0
06.04.2024 16:30 3 : 0
06.04
16:30
Rujišnik
Omladinac (P)
0
5
06.04.2024 16:30 0 : 5
06.04
16:00
Mladost (DL)
Mladost (K)
4
2
06.04.2024 16:00 4 : 2
06.04
16:00
Naša Krajina
Solunac
4
1
06.04.2024 16:00 4 : 1
06.04
16:00
Budu─çnost
Borac
1
7
06.04.2024 16:00 1 : 7
06.04
16:00
Budu─çnost
Kraljevo Hajduk
0
2
06.04.2024 16:00 0 : 2
06.04
16:00
Mali Borak
Stepanje
6
0
06.04.2024 16:00 6 : 0
06.04
16:00
Mladi radnik 1925
Milakovac 2018
1
0
06.04.2024 16:00 1 : 0
06.04
16:00
Respekt
Krajišnici
3
3
06.04.2024 16:00 3 : 3
06.04
16:00
Granit
Budu─çnost
0
5
06.04.2024 16:00 0 : 5
06.04
16:00
TE Gu─Źevo
Crvena zvezda
4
0
06.04.2024 16:00 4 : 0
06.04
19:00
Duel Juniors
Jasika
2
8
06.04.2024 19:00 2 : 8
06.04
16:00
Napredak (T)
Stig (C)
1
4
06.04.2024 16:00 1 : 4
06.04
16:00
Vukan
Rudar 1947
0
3
06.04.2024 16:00 0 : 3
06.04
16:00
Bata Buli─ç
Zabr─Ĺe 1936
5
1
06.04.2024 16:00 5 : 1
06.04
16:00
Mladost
Manastirica
4
1
06.04.2024 16:00 4 : 1
06.04
16:00
Sloga (DB)
Mladost
1
4
06.04.2024 16:00 1 : 4
06.04
20:45
Sarajevo
Igman
3
2
06.04.2024 20:45 3 : 2
06.04
13:30
Posušje
Tuzla City
1
1
06.04.2024 13:30 1 : 1
06.04
15:30
Sloboda
Omarska
06.04.2024 15:30
06.04
15:30
Famos
Sutjeska
2
1
06.04.2024 15:30 2 : 1
06.04
15:30
Laktaši
Radnik
0
2
06.04.2024 15:30 0 : 2
06.04
15:30
Leotar
Ljubi─ç
2
1
06.04.2024 15:30 2 : 1
06.04
15:30
Drina
Vele┼ż
3
1
06.04.2024 15:30 3 : 1
06.04
15:30
Borac
Romanija
1
0
06.04.2024 15:30 1 : 0
06.04
15:30
Kozara
Rudar Prijedor
2
1
06.04.2024 15:30 2 : 1
06.04
15:30
Modri─Źa
Slavija
1
0
06.04.2024 15:30 1 : 0
06.04
17:00
Lens
Le Havre
1
1
06.04.2024 17:00 1 : 1
06.04
21:00
PSG
Clermont
1
1
06.04.2024 21:00
PSG
1 : 1
06.04
16:00
Aston Villa
Brentford
3
3
06.04.2024 16:00 3 : 3
06.04
18:30
Brighton & Hove Albion
Arsenal
0
3
06.04.2024 18:30 0 : 3
06.04
13:30
Crystal Palace
Manchester City
2
4
06.04.2024 13:30 2 : 4
06.04
16:00
Everton
Burnley
1
0
06.04.2024 16:00 1 : 0
06.04
16:00
Fulham
Newcastle United
0
1
06.04.2024 16:00 0 : 1
06.04
16:00
Luton Town
Bournemouth
2
1
06.04.2024 16:00 2 : 1
06.04
16:00
Wolverhampton
West Ham United
1
2
06.04.2024 16:00 1 : 2
06.04
15:30
Heidenheim
Bayern M├╝nchen
3
2
06.04.2024 15:30 3 : 2
06.04
15:30
K├Âln
Bochum 1848
2
1
06.04.2024 15:30 2 : 1
06.04
15:30
Union Berlin
Bayer 04 Leverkusen
0
1
06.04.2024 15:30 0 : 1
06.04
15:30
Mainz 05
Darmstadt 98
4
0
06.04.2024 15:30 4 : 0
06.04
18:30
Borussia Dortmund
Stuttgart
0
1
06.04.2024 18:30 0 : 1
06.04
15:30
SC Freiburg
RB Leipzig
1
4
06.04.2024 15:30 1 : 4
06.04
20:45
Empoli
Torino
3
2
06.04.2024 20:45 3 : 2
06.04
15:00
Milan
Lecce
3
0
06.04.2024 15:00 3 : 0
06.04
18:00
Roma
Lazio
1
0
06.04.2024 18:00 1 : 0
06.04
11:00
RFK Grafi─Źar
─îukari─Źki
1
2
06.04.2024 11:00 1 : 2
06.04
15:00
Radni─Źki (NB)
Partizan
0
6
06.04.2024 15:00 0 : 6
06.04
11:00
Mladost (L)
Jedinstvo (Ub)
2
0
06.04.2024 11:00 2 : 0
06.04
11:00
Novi Pazar
Radni─Źki (N)
3
2
06.04.2024 11:00 3 : 2
06.04
14:00
Vo┼żdovac
Vojvodina
1
1
06.04.2024 14:00 1 : 1
06.04
10:00
Petrika
Derby 2015
1
1
06.04.2024 10:00 1 : 1
06.04
10:00
Borac 1926
FAP
4
1
06.04.2024 10:00 4 : 1
FAP
06.04
12:07
Ma─Źva
Budućnost Krušik 2014
2
1
06.04.2024 12:07 2 : 1
06.04
10:30
Radni─Źki (V)
Loznica
1
1
06.04.2024 10:30 1 : 1
06.04
10:00
Lokomotiva
Rad
4
0
06.04.2024 10:00 4 : 0
Rad
06.04
10:00
OFK Beograd
011
3
0
06.04.2024 10:00 3 : 0
011
06.04
10:00
BASK TEK
Studentski Grad
3
1
06.04.2024 10:00 3 : 1
06.04
13:00
Sin─Ĺeli─ç
Ušće
2
1
06.04.2024 13:00 2 : 1
06.04
10:00
TSK
Tekstilac
0
2
06.04.2024 10:00
TSK
0 : 2
06.04
11:00
Ravangrad 2018
Naftagas
2
1
06.04.2024 11:00 2 : 1
06.04
13:00
Vrelo sport
Omladinac
1
0
06.04.2024 13:00 1 : 0
06.04
Podrinje
Ljukovo
06.04.2024 :
06.04
10:00
Dinamo 1945
Jedinstvo
0
5
06.04.2024 10:00 0 : 5
06.04
10:00
Beograd Karaburma
Dunav
4
1
06.04.2024 10:00 4 : 1
06.04
11:00
OFK ┼Żarkovo
Rakovica
0
0
06.04.2024 11:00 0 : 0
06.04
10:00
Zmaj Novi grad
Jedinstvo
1
1
06.04.2024 10:00 1 : 1
06.04
11:30
PKB
OFK Budu─çnost
5
2
06.04.2024 11:30
PKB
5 : 2
06.04
10:00
Crvena zvezda
Milutinac
0
8
06.04.2024 10:00 0 : 8
06.04
11:30
Radni─Źki (NB)
IMT
0
4
06.04.2024 11:30 0 : 4
IMT
06.04
15:00
Sloga
Radnik
1
0
06.04.2024 15:00 1 : 0
06.04
11:00
SU Dinamo Jug
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
2
3
06.04.2024 11:00 2 : 3
06.04
12:00
Sloga (L)
Napredak
9
2
06.04.2024 12:00 9 : 2
06.04
15:30
Crvena zvezda
Lunjevac
5
0
06.04.2024 15:30 5 : 0
06.04
15:30
Sloga (M)
OFK Mihajlovac
15
0
06.04.2024 15:30 15 : 0
06.04
13:00
Mladi radnik 1940
┼Żelezni─Źar Kusadak
1
2
06.04.2024 13:00 1 : 2
06.04
13:00
RFK Grafi─Źar
─îukari─Źki
3
3
06.04.2024 13:00 3 : 3
06.04
12:30
Teleoptik
Crvena zvezda
1
3
06.04.2024 12:30 1 : 3
06.04
13:45
Mladost (L)
OLE
5
1
06.04.2024 13:45 5 : 1
OLE
06.04
13:00
Kiker
Radni─Źki (N)
0
1
06.04.2024 13:00 0 : 1
06.04
16:45
Vo┼żdovac
Vojvodina
3
6
06.04.2024 16:45 3 : 6
06.04
10:00
Vojvodina
Sloven
9
0
06.04.2024 10:00 9 : 0
06.04
12:00
TSC
Mladost (L)
6
1
06.04.2024 12:00
TSC
6 : 1
06.04
12:00
Petrika
┼Żelezni─Źar
4
0
06.04.2024 12:00 4 : 0
06.04
10:00
ODR
Spartak ┼ŻK
1
5
06.04.2024 10:00
ODR
1 : 5
06.04
18:00
Kabel
In─Ĺija
2
1
06.04.2024 18:00 2 : 1
06.04
11:00
Šumadija (A)
AF Duljaj
2
1
06.04.2024 11:00 2 : 1
06.04
11:00
Radni─Źki 1923
Šumadija 1903 II
4
0
06.04.2024 11:00 4 : 0
06.04
12:30
Borac 1926
FAP
4
0
06.04.2024 12:30 4 : 0
FAP
06.04
14:00
Novi Pazar
Savacijum
2
1
06.04.2024 14:00 2 : 1
06.04
10:00
Apolon 2018
Metalac
2
1
06.04.2024 10:00 2 : 1
06.04
14:00
Ma─Źva
Sušica
9
0
06.04.2024 14:00 9 : 0
06.04
12:30
Mladi radnik 1926
Apolon 4
1
5
06.04.2024 12:30 1 : 5
06.04
12:00
Sloga (K)
Jedinstvo Putevi
2
1
06.04.2024 12:00 2 : 1
06.04
13:30
Radni─Źki (V)
Jedinstvo (Ub)
2
0
06.04.2024 13:30 2 : 0
06.04
10:00
┼ŻAK
Tisa Njerš
4
2
06.04.2024 10:00 4 : 2
06.04
10:00
Mladost GAT
Krila Krajine
1
1
06.04.2024 10:00 1 : 1
06.04
12:30
Rudar (KM)
Sloboda
1
2
06.04.2024 12:30 1 : 2
06.04
11:00
Javor Matis
Takovo
4
1
06.04.2024 11:00 4 : 1
06.04
16:00
Vrelo Sport
┼Żelezni─Źar
0
3
06.04.2024 16:00 0 : 3
06.04
15:30
Radni─Źki (K)
SFU Fenix
2
2
06.04.2024 15:30 2 : 2
06.04
10:00
Borac
Radni─Źki (V)
0
1
06.04.2024 10:00 0 : 1
06.04
11:00
Lipolist
OFK Ose─Źina
0
3
06.04.2024 11:00 0 : 3
06.04
12:00
OFK Senjak
Cer
9
0
06.04.2024 12:00 9 : 0
Cer
06.04
10:00
Podunavac
Radni─Źki (Z)
0
3
06.04.2024 10:00 0 : 3
06.04
12:30
Proleter 2006
Radni─Źki (NP)
0
3
06.04.2024 12:30 0 : 3
06.04
15:00
┼Żelezni─Źar
Dinamo 1945
2
1
06.04.2024 15:00 2 : 1
06.04
12:00
Voja Ga─Źi─ç
Be─Źkerek 023
6
1
06.04.2024 12:00 6 : 1
06.04
10:30
BSK
OFK Beograd
1
5
06.04.2024 10:30
BSK
1 : 5
06.04
15:30
011
Ada
5
1
06.04.2024 15:30
011
5 : 1
Ada
06.04
13:00
Rakovica
Kolubara
1
2
06.04.2024 13:00 1 : 2
06.04
08:30
Radni─Źki (NB)
Prva Iskra
6
3
06.04.2024 08:30 6 : 3
06.04
10:00
Zvezdara
Omladinac
3
0
06.04.2024 10:00 3 : 0
06.04
16:30
OFK Mladenovac
┼Żarkovo 2000
3
7
06.04.2024 16:30 3 : 7
06.04
11:30
Radni─Źki (O)
Crvenka
11
0
06.04.2024 11:30 11 : 0
06.04
12:00
┼Żeleznik 1930
Lokomotiva
0
6
06.04.2024 12:00 0 : 6
06.04
11:00
GFK Dubo─Źica
Šampion
0
1
06.04.2024 11:00 0 : 1
06.04
12:00
Timok 1919
Real Niš
2
1
06.04.2024 12:00 2 : 1
06.04
17:00
Trgova─Źki
Grani─Źar 1924
3
1
06.04.2024 17:00 3 : 1
06.04
15:00
Jadran
Budu─çnost
4
0
06.04.2024 15:00 4 : 0
06.04
10:00
Dunav
Srem
4
2
06.04.2024 10:00 4 : 2
06.04
11:00
LSK
Grani─Źar
19
0
06.04.2024 11:00
LSK
19 : 0
06.04
12:00
Sremac
Kupinovo
6
2
06.04.2024 12:00 6 : 2
06.04
15:00
Armija SK
Derby 2015
1
15
06.04.2024 15:00 1 : 15
06.04
14:00
RFK Novi Sad 1921
Sloboda
1
2
06.04.2024 14:00 1 : 2
06.04
10:00
OPK Rudar 1933
Obili─ç
23
1
06.04.2024 10:00 23 : 1
06.04
15:30
Polet
Budu─çnost
1
2
06.04.2024 15:30 1 : 2
06.04
12:00
Pobeda
Smederevo 1924
0
15
06.04.2024 12:00 0 : 15
06.04
11:00
Polimlje
Zlatar
6
1
06.04.2024 11:00 6 : 1
06.04
Borac
RFK Novi Sad 1921
06.04.2024 :
06.04
10:00
Susek
Mladost
1
9
06.04.2024 10:00 1 : 9
06.04
09:30
OFK Sirig
Prof. Bolesnikov
1
12
06.04.2024 09:30 1 : 12
06.04
13:30
Lavice Dubo─Źica
Radni─Źki 1923
7
0
06.04.2024 13:30 7 : 0
06.04
14:00
Sport Klub 99
RSK
4
0
06.04.2024 14:00 4 : 0
RSK
06.04
10:00
Arena Su
TSC
0
6
06.04.2024 10:00 0 : 6
TSC
06.04
10:00
┼Żelezni─Źar
OFK Vršac
3
0
06.04.2024 10:00 3 : 0
06.04
10:00
Proleter 2006
GFK Sloven
1
0
06.04.2024 10:00 1 : 0
06.04
10:00
Rudar
Pazar Juniors
2
2
06.04.2024 10:00 2 : 2
06.04
16:00
Novi Pazar
Bubamara 91
1
2
06.04.2024 16:00 1 : 2
06.04
10:00
Sloga (BB)
Jedinstvo Putevi
4
1
06.04.2024 10:00 4 : 1
06.04
11:00
Metalac
GFK Sloboda
2
1
06.04.2024 11:00 2 : 1
06.04
16:00
Spartak 1976
Gau─Źosi
4
1
06.04.2024 16:00 4 : 1
06.04
10:00
Jedinstvo (Ub)
POFK Savacium
2
1
06.04.2024 10:00 2 : 1
06.04
10:00
Omladinac 2014
OFK Ose─Źina
14
0
06.04.2024 10:00 14 : 0
06.04
10:00
OFK Senjak
Drina
2
1
06.04.2024 10:00 2 : 1
06.04
11:00
Šumadija 1903
Apolon 4
0
8
06.04.2024 11:00 0 : 8
06.04
10:00
Crvenka
AFK
5
0
06.04.2024 10:00 5 : 0
AFK
06.04
09:30
Spartak ┼ŻK
Tisa Njerš
6
1
06.04.2024 09:30 6 : 1
06.04
09:00
TSC
Obili─ç
6
0
06.04.2024 09:00
TSC
6 : 0
06.04
15:00
RFK Grafi─Źar
Radni─Źki (NB)
7
1
06.04.2024 15:00 7 : 1
06.04
16:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
1
3
06.04.2024 16:00 1 : 3
06.04
17:00
Zemun
─îukari─Źki
1
3
06.04.2024 17:00 1 : 3
06.04
15:00
Brodarac
┼Żarkovo 2000
4
2
06.04.2024 15:00 4 : 2