XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
495 utakmica za dan Subota, 11 Novembar 2023


Fudbal

11.11
13:00
Radni─Źki 1923
Vo┼żdovac
3
0
11.11.2023 13:00 3 : 0
11.11
18:30
IMT
Mladost (L)
0
1
11.11.2023 18:30
IMT
0 : 1
11.11
16:00
Radnik
Napredak
1
2
11.11.2023 16:00 1 : 2
11.11
18:00
┼Żelezni─Źar
Crvena zvezda
1
2
11.11.2023 18:00 1 : 2
11.11
13:00
In─Ĺija Toyo Tires
Smederevo 1924
1
2
11.11.2023 13:00 1 : 2
11.11
13:00
Radni─Źki (SM)
Mladost GAT
0
0
11.11.2023 13:00 0 : 0
11.11
13:00
Tekstilac
Ma─Źva
1
0
11.11.2023 13:00 1 : 0
11.11
13:30
Meševo
Budu─çnost (P)
4
2
11.11.2023 13:30 4 : 2
11.11
14:00
Trayal
Jedinstvo 1936
3
0
11.11.2023 14:00 3 : 0
11.11
13:30
P─Źinja
Radni─Źki (S)
3
2
11.11.2023 13:30 3 : 2
11.11
13:30
Jedinstvo (P)
SFS Borac
3
2
11.11.2023 13:30 3 : 2
11.11
13:30
Radni─Źki (P)
OFK Sin─Ĺeli─ç
1
2
11.11.2023 13:30 1 : 2
11.11
13:30
GFK Jagodina
Dunav
2
0
11.11.2023 13:30 2 : 0
11.11
13:00
Hajduk 1912
Be─Źej 1918
4
1
11.11.2023 13:00 4 : 1
11.11
13:00
Naftagas
Omladinac
3
0
11.11.2023 13:00 3 : 0
11.11
13:00
GFK Sloven
┼Żelezni─Źar (I)
2
1
11.11.2023 13:00 2 : 1
11.11
13:00
OFK Kikinda
1. Maj Ruma
5
1
11.11.2023 13:00 5 : 1
11.11
13:00
Dinamo 1945
OFK Ba─Źka
2
0
11.11.2023 13:00 2 : 0
11.11
13:30
Zemun
Rad
3
0
11.11.2023 13:30 3 : 0
Rad
11.11
10:00
Sin─Ĺeli─ç
Teleoptik
0
2
11.11.2023 10:00 0 : 2
11.11
13:00
Tutin
Polet (Lj)
0
1
11.11.2023 13:00 0 : 1
11.11
13:00
Borac 1926
Loznica
4
1
11.11.2023 13:00 4 : 1
11.11
13:00
Omladinac (Z)
Jošanica
0
1
11.11.2023 13:00 0 : 1
11.11
13:00
Takovo
Zlatibor
1
0
11.11.2023 13:00 1 : 0
11.11
13:00
Sloga 33
Budućnost Krušik 2014
1
1
11.11.2023 13:00 1 : 1
11.11
13:00
Sloga (P)
Mladi radnik 1926
2
1
11.11.2023 13:00 2 : 1
11.11
13:00
Sloga
Dunav
0
0
11.11.2023 13:00 0 : 0
11.11
13:00
Radni─Źki (┼á)
Index
2
1
11.11.2023 13:00 2 : 1
11.11
13:00
Ravangrad 2018
Mladost (T)
2
0
11.11.2023 13:00 2 : 0
11.11
13:00
OFK Mladost APA
Preporod
4
3
11.11.2023 13:00 4 : 3
11.11
13:00
Bajša
─Éur─Ĺin
3
0
11.11.2023 13:00 3 : 0
11.11
13:00
Ba─Źka 1901
OFK Vrbas
1
4
11.11.2023 13:00 1 : 4
11.11
13:00
Begej
Crvena zvezda
1
0
11.11.2023 13:00 1 : 0
11.11
13:00
Radni─Źki (K)
Jedinstvo (BK)
1
1
11.11.2023 13:00 1 : 1
11.11
13:00
OFK Proleter
BAK
4
3
11.11.2023 13:00 4 : 3
BAK
11.11
13:00
Jedinstvo (V)
Rusanda
0
1
11.11.2023 13:00 0 : 1
11.11
13:00
Budu─çnost
Vojvodina 1928
0
2
11.11.2023 13:00 0 : 2
11.11
13:00
Kozara
Mladost
2
1
11.11.2023 13:00 2 : 1
11.11
13:30
Mladost 1959
Mineralac
0
7
11.11.2023 13:30 0 : 7
11.11
13:30
Nebeski Andjeli
Jablanica
7
0
11.11.2023 13:30 7 : 0
11.11
13:30
Jedinstvo (B)
Jastrebac
8
0
11.11.2023 13:30 8 : 0
11.11
13:30
OFK Napredak 1929
Radni─Źki 2020
0
8
11.11.2023 13:30 0 : 8
11.11
13:30
Balkanski
OFK Zlot
3
0
11.11.2023 13:30 3 : 0
11.11
13:30
Timok 1919
Rtanj
3
0
11.11.2023 13:30 3 : 0
11.11
13:30
OFK Knjaz
Bor 1919
1
3
11.11.2023 13:30 1 : 3
11.11
13:30
Morava 1918
Sloga
4
2
11.11.2023 13:30 4 : 2
11.11
13:30
Temni─ç 1924
Vinogradar
1
0
11.11.2023 13:30 1 : 0
11.11
13:30
Mladi borac
Orlovi
3
1
11.11.2023 13:30 3 : 1
11.11
13:30
Trstenik PPT
OFK Lugomir
3
0
11.11.2023 13:30 3 : 0
11.11
13:30
Leva─Ź
Juhor
1
2
11.11.2023 13:30 1 : 2
11.11
13:30
Blagotin
Rembas
3
1
11.11.2023 13:30 3 : 1
11.11
13:30
OFK Mladenovac
Napredak
6
1
11.11.2023 13:30 6 : 1
11.11
13:30
Šušnjar 1977
BSK 1926
3
1
11.11.2023 13:30 3 : 1
11.11
13:30
KFK Ravna gora Barajevo
Hajduk
3
2
11.11.2023 13:30 3 : 2
11.11
13:00
Šumadija 1903
Budu─çnost
0
0
11.11.2023 13:00 0 : 0
11.11
13:00
Sloga
Mokra Gora
4
0
11.11.2023 13:00 4 : 0
11.11
12:00
Gru┼ża
Go─Ź
2
1
11.11.2023 12:00 2 : 1
11.11
13:00
Sloga (BB)
Ov─Źar
1
1
11.11.2023 13:00 1 : 1
11.11
13:00
Ribnica
Radni─Źki (V)
2
3
11.11.2023 13:00 2 : 3
11.11
13:00
Cer
OFK Divci
0
2
11.11.2023 13:00
Cer
0 : 2
11.11
13:00
Sloga 1924
Obili─ç
0
2
11.11.2023 13:00 0 : 2
11.11
13:00
Morava
RSK
0
0
11.11.2023 13:00 0 : 0
RSK
11.11
13:00
Šumadinac 1913
VGSK
3
1
11.11.2023 13:00 3 : 1
11.11
13:00
Šumadija (A)
OFK Napredak
1
0
11.11.2023 13:00 1 : 0
11.11
13:00
─Éerdap
Kara─Ĺor─Ĺe
2
1
11.11.2023 13:00 2 : 1
11.11
13:00
Sloboda
Omladinac (Š)
0
4
11.11.2023 13:00 0 : 4
11.11
13:30
Rudar
Omladinac (NS)
1
2
11.11.2023 13:30 1 : 2
11.11
13:00
Ibar
Koštampolje
2
1
11.11.2023 13:00 2 : 1
11.11
13:30
Morava (M)
OFK Progorelica
0
0
11.11.2023 13:30 0 : 0
11.11
13:00
┼ŻAK
Lipar
4
2
11.11.2023 13:00 4 : 2
11.11
13:00
Radni─Źki 1918
Kulpin
1
2
11.11.2023 13:00 1 : 2
11.11
13:00
Krila Krajine
Polet
3
1
11.11.2023 13:00 3 : 1
11.11
13:00
Soko
Budu─çnost (P)
0
4
11.11.2023 13:00 0 : 4
11.11
13:00
Crvenka
Kula
4
5
11.11.2023 13:00 4 : 5
11.11
14:00
Hajduk Jovanovac
Maršić
2
0
11.11.2023 14:00 2 : 0
11.11
13:00
Petrovaradin
OFK Futog
0
0
11.11.2023 13:00 0 : 0
11.11
13:00
Proleter 1951
Šajkaš 1908
2
3
11.11.2023 13:00 2 : 3
11.11
13:00
Fruškogorski partizan
Hajduk
4
1
11.11.2023 13:00 4 : 1
11.11
13:30
Sloga (P)
Spartak 1911
2
1
11.11.2023 13:30 2 : 1
11.11
13:00
Jedinstvo
2. Oktobar
5
0
11.11.2023 13:00 5 : 0
11.11
13:00
Jadran
─îoka
1
2
11.11.2023 13:00 1 : 2
11.11
13:00
Srbobran
Proleter
3
0
11.11.2023 13:00 3 : 0
11.11
13:00
Vinogradar
Sutjeska
1
2
11.11.2023 13:00 1 : 2
11.11
13:00
Senta
Udarnik Višnjevac
1
5
11.11.2023 13:00 1 : 5
11.11
13:00
Tomislavci
AFK
2
0
11.11.2023 13:00 2 : 0
AFK
11.11
13:00
Budu─çnost
Tavankut
3
2
11.11.2023 13:00 3 : 2
11.11
13:00
Sremac (D)
Budu─çnost
2
1
11.11.2023 13:00 2 : 1
11.11
13:00
Podrinje
Hajduk (V)
2
0
11.11.2023 13:00 2 : 0
11.11
14:00
Gornji Stepoš
Jastrebac
0
2
11.11.2023 14:00 0 : 2
11.11
18:00
Trnava
Šumadija
0
1
11.11.2023 18:00 0 : 1
11.11
13:00
Sloga
Urovica
5
1
11.11.2023 13:00 5 : 1
11.11
13:00
Rudna Glava
Polom
2
5
11.11.2023 13:00 2 : 5
11.11
13:00
Krivelj
Blizna
0
3
11.11.2023 13:00 0 : 3
11.11
13:00
Šarbanovac
Miloševo
1
0
11.11.2023 13:00 1 : 0
11.11
14:00
Radnik
Zadrugar
0
1
11.11.2023 14:00 0 : 1
11.11
14:00
Pepeljevac
OFK Jabu─Źje
1
4
11.11.2023 14:00 1 : 4
11.11
14:00
Junior Novo Naselje
Toplica
3
0
11.11.2023 14:00 3 : 0
11.11
13:00
Jasenica 2017
Borac 1932
2
4
11.11.2023 13:00 2 : 4
11.11
13:00
Slatina
Prilike
0
5
11.11.2023 13:00 0 : 5
11.11
13:00
Ozrem PMH
Jedinstvo (P)
3
0
11.11.2023 13:00 3 : 0
11.11
13:00
Spartak 1976
Kej
3
0
11.11.2023 13:00 3 : 0
Kej
11.11
13:00
Rudar Kostolac
Polet (SD)
3
1
11.11.2023 13:00 3 : 1
11.11
13:30
Vin─Źa
Rabrovac
8
2
11.11.2023 13:30 8 : 2
11.11
13:30
Grani─Źar
Hajduk
3
1
11.11.2023 13:30 3 : 1
11.11
13:30
Osni─ç
OFK 019
2
3
11.11.2023 13:30 2 : 3
11.11
13:30
Kosovo
Radni─Źki 1946
0
3
11.11.2023 13:30 0 : 3
11.11
13:30
Rgotina
Mid┼żor
4
3
11.11.2023 13:30 4 : 3
11.11
13:30
Polet (R)
Polet (V)
6
0
11.11.2023 13:30 6 : 0
11.11
13:30
Bali─Źevac
Moravac
0
3
11.11.2023 13:30 0 : 3
11.11
13:30
Jedinstvo
Polet
4
2
11.11.2023 13:30 4 : 2
11.11
13:00
Gu─Źevo 1929
Jedinstvo Vladimirci 1924
3
0
11.11.2023 13:00 3 : 0
11.11
13:30
Crnokosa
Jedinstvo
5
0
11.11.2023 13:30 5 : 0
11.11
13:00
Mladost (S)
OFK AS
3
0
11.11.2023 13:00 3 : 0
11.11
13:30
Mlada krila
Biljanovac
4
1
11.11.2023 13:30 4 : 1
11.11
13:30
Bogutova─Źka Banja
Omladinac
0
3
11.11.2023 13:30 0 : 3
11.11
13:30
Partizan (U)
Omladinac
8
1
11.11.2023 13:30 8 : 1
11.11
13:00
Vojvodina
Krivanj
2
1
11.11.2023 13:00 2 : 1
11.11
13:00
Naša Zvezda
Neštin
0
3
11.11.2023 13:00 0 : 3
11.11
13:00
Mladost (MB)
Tvr─Ĺava
2
0
11.11.2023 13:00 2 : 0
11.11
14:00
Poljoprivrednik
Mladost (DK)
1
0
11.11.2023 14:00 1 : 0
11.11
14:00
Omladinac
Borac
0
1
11.11.2023 14:00 0 : 1
11.11
13:00
Kordun
Terekveš
2
3
11.11.2023 13:00 2 : 3
11.11
13:00
Borac
Zadrugar
1
0
11.11.2023 13:00 1 : 0
11.11
13:30
Posavina
Omladinac
0
0
11.11.2023 13:30 0 : 0
11.11
13:30
Belo Polje
Munja
0
3
11.11.2023 13:30 0 : 3
11.11
13:30
Polet
Sloga
4
2
11.11.2023 13:30 4 : 2
11.11
13:30
GFK Strelište
Jedinstvo
3
0
11.11.2023 13:30 3 : 0
11.11
13:30
Mladost (K)
Sloboda
5
0
11.11.2023 13:30 5 : 0
11.11
13:30
Omladinac
Ursule
3
2
11.11.2023 13:30 3 : 2
11.11
14:00
Crvena Jabuka
Šarbane
4
1
11.11.2023 14:00 4 : 1
11.11
13:00
Rajac
Milenko Pavlovi─ç
1
3
11.11.2023 13:00 1 : 3
11.11
13:00
Stra┼żilovo
Titel
4
1
11.11.2023 13:00 4 : 1
11.11
13:00
Sofeks
Slanobarac
14
1
11.11.2023 13:00 14 : 1
11.11
13:00
Milicionar
Mladost
0
2
11.11.2023 13:00 0 : 2
11.11
13:00
POFK Metaloplastika 2006
Budu─çnost 1929
2
2
11.11.2023 13:00 2 : 2
11.11
13:30
Velika Moštanica
Blokovi
3
0
11.11.2023 13:30 3 : 0
11.11
13:00
Luk
Studenac
0
1
11.11.2023 13:00
Luk
0 : 1
11.11
13:00
Borac
Jelav
1
1
11.11.2023 13:00 1 : 1
11.11
13:00
Azbukovica
Sin─Ĺeli─ç
1
3
11.11.2023 13:00 1 : 3
11.11
13:00
Jevremovac
Korman
4
2
11.11.2023 13:00 4 : 2
11.11
13:00
Mladost (PP)
Bobovik
6
2
11.11.2023 13:00 6 : 2
11.11
13:00
Borac 1925
Sloga 1919
2
0
11.11.2023 13:00 2 : 0
11.11
13:30
Nišavac
Pade┼ż
1
4
11.11.2023 13:30 1 : 4
11.11
13:30
Napredak
Rongo Siti
6
1
11.11.2023 13:30 6 : 1
11.11
13:30
Ratar
Gredetin
1
4
11.11.2023 13:30 1 : 4
11.11
13:30
Rasina
Pade┼ż
4
0
11.11.2023 13:30 4 : 0
11.11
13:30
Hajduk
Tisa
4
1
11.11.2023 13:30 4 : 1
11.11
13:30
Slavija
Ba─Źka
2
0
11.11.2023 13:30 2 : 0
11.11
13:30
Obili─ç
Horgoš 1911
3
0
11.11.2023 13:30 3 : 0
11.11
13:30
Kotlenik
Mladost (R)
4
1
11.11.2023 13:30 4 : 1
11.11
14:00
Vujan
Gau─Źosi
3
2
11.11.2023 14:00 3 : 2
11.11
13:00
Tigrovi Mija Gold
Parmenac
3
1
11.11.2023 13:00 3 : 1
11.11
13:30
Rozanci
Mladost (MI)
6
1
11.11.2023 13:30 6 : 1
11.11
13:00
Badljevica
Stari Hrast 2018
2
5
11.11.2023 13:00 2 : 5
11.11
13:00
Ravni Gaj
Jezava
3
2
11.11.2023 13:00 3 : 2
11.11
13:00
Budu─çnost
Vrbovac
4
0
11.11.2023 13:00 4 : 0
11.11
13:00
Godomin
Proleter 1947
5
1
11.11.2023 13:00 5 : 1
11.11
13:00
Petli─ç SD 2006
┼Żelezni─Źar 1930
6
1
11.11.2023 13:00 6 : 1
11.11
13:00
Landol
Vo┼żd 2020
0
7
11.11.2023 13:00 0 : 7
11.11
14:00
Borac 1935
Sušica 1929
1
2
11.11.2023 14:00 1 : 2
11.11
13:00
Borac 012
Proleter 1932
9
0
11.11.2023 13:00 9 : 0
11.11
13:00
Mladost (DL)
Jašunja
2
1
11.11.2023 13:00 2 : 1
11.11
13:00
Navalin
Gra─Ĺanski 2023
1
2
11.11.2023 13:00 1 : 2
11.11
13:00
Srem
OFK Sparta
6
2
11.11.2023 13:00 6 : 2
11.11
13:00
Mitros
Napredak 2021
1
3
11.11.2023 13:00 1 : 3
11.11
14:00
Budu─çnost
Mineral 2015
0
3
11.11.2023 14:00 0 : 3
11.11
14:00
Ka─Źer
Ratkovac
2
3
11.11.2023 14:00 2 : 3
11.11
14:00
Mali Borak
Strmovo 1968
12
0
11.11.2023 14:00 12 : 0
11.11
13:30
Omladinac 1927
Slavia
0
1
11.11.2023 13:30 0 : 1
11.11
13:00
Omladinac Seone
Petrijevac
2
6
11.11.2023 13:00 2 : 6
11.11
13:00
Vu─Źak
Kolarac
0
5
11.11.2023 13:00 0 : 5
11.11
13:00
Zeppelin 026
Drugovac
1
0
11.11.2023 13:00 1 : 0
11.11
13:00
Šumadinac
OFK Slavija
3
0
11.11.2023 13:00 3 : 0
11.11
13:00
Stig (C)
Napredak (VC)
6
0
11.11.2023 13:00 6 : 0
11.11
13:00
Napredak (T)
Stig (MC)
6
0
11.11.2023 13:00 6 : 0
11.11
13:00
Mladi Hrast
Radnik
9
5
11.11.2023 13:00 9 : 5
11.11
13:30
Rudar Stenjevac
Bobovo
3
2
11.11.2023 13:30 3 : 2
11.11
20:45
Posušje
Sarajevo
0
1
11.11.2023 20:45 0 : 1
11.11
13:00
Sloga
Igman
4
1
11.11.2023 13:00 4 : 1
11.11
13:00
Ljubi─ç
Sloboda
1
2
11.11.2023 13:00 1 : 2
11.11
13:00
Vele┼ż
Radnik
2
3
11.11.2023 13:00 2 : 3
11.11
13:00
Romanija
┼Żeljezni─Źar
2
1
11.11.2023 13:00 2 : 1
11.11
13:00
Rudar Prijedor
Sutjeska
2
0
11.11.2023 13:00 2 : 0
11.11
13:00
Slavija
Omarska
2
1
11.11.2023 13:00 2 : 1
11.11
13:00
Kozara
BSK
1
0
11.11.2023 13:00 1 : 0
BSK
11.11
13:00
Borac
Laktaši
1
0
11.11.2023 13:00 1 : 0
11.11
13:00
Drina
Leotar
2
2
11.11.2023 13:00 2 : 2
11.11
18:30
De─Źi─ç
Jezero
0
0
11.11.2023 18:30 0 : 0
11.11
16:00
Mladost DG
Sutjeska
1
1
11.11.2023 16:00 1 : 1
11.11
16:00
OFK Petrovac
Arsenal
1
1
11.11.2023 16:00 1 : 1
11.11
16:00
Budu─çnost
Jedinstvo
3
2
11.11.2023 16:00 3 : 2
11.11
16:15
Almer├şa
Real Sociedad
1
3
11.11.2023 16:15 1 : 3
11.11
18:30
Granada
Getafe
1
1
11.11.2023 18:30 1 : 1
11.11
18:30
Osasuna
Las Palmas
1
1
11.11.2023 18:30 1 : 1
11.11
14:00
Rayo Vallecano
Girona
1
2
11.11.2023 14:00 1 : 2
11.11
21:00
Real Madrid
Valencia
5
1
11.11.2023 21:00 5 : 1
11.11
21:00
Le Havre
Monaco
0
0
11.11.2023 21:00 0 : 0
11.11
17:00
Reims
PSG
0
3
11.11.2023 17:00 0 : 3
PSG
11.11
16:00
Arsenal
Burnley
3
1
11.11.2023 16:00 3 : 1
11.11
18:30
Bournemouth
Newcastle United
2
0
11.11.2023 18:30 2 : 0
11.11
16:00
Crystal Palace
Everton
2
3
11.11.2023 16:00 2 : 3
11.11
16:00
Manchester United
Luton Town
1
0
11.11.2023 16:00 1 : 0
11.11
13:30
Wolverhampton
Tottenham Hotspur
2
1
11.11.2023 13:30 2 : 1
11.11
15:30
Darmstadt 98
Mainz 05
0
0
11.11.2023 15:30 0 : 0
11.11
15:30
Augsburg
Hoffenheim
1
1
11.11.2023 15:30 1 : 1
11.11
15:30
Bayern M├╝nchen
Heidenheim
4
2
11.11.2023 15:30 4 : 2
11.11
15:30
Stuttgart
Borussia Dortmund
2
1
11.11.2023 15:30 2 : 1
11.11
18:30
Bochum 1848
K├Âln
1
1
11.11.2023 18:30 1 : 1
11.11
18:00
Juventus
Cagliari
2
1
11.11.2023 18:00 2 : 1
11.11
15:00
Lecce
Milan
2
2
11.11.2023 15:00 2 : 2
11.11
20:45
Monza
Torino
1
1
11.11.2023 20:45 1 : 1
11.11
13:30
Mašinac
Spartak
0
6
11.11.2023 13:30 0 : 6
11.11
13:00
Radni─Źki 1923
Crvena zvezda
0
4
11.11.2023 13:00 0 : 4
11.11
13:00
Napredak Junior 2018
┼ŻGFK Lavice Dubo─Źica
3
0
11.11.2023 13:00 3 : 0
11.11
13:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Kolubara
1
1
11.11.2023 13:00 1 : 1
11.11
14:00
Heroj Polet
Milutinac 2023
0
5
11.11.2023 14:00 0 : 5
11.11
11:00
Jedinstvo (Ub)
RFK Grafi─Źar
1
2
11.11.2023 11:00 1 : 2
11.11
11:30
Spartak ┼ŻK
Radni─Źki 1923
5
1
11.11.2023 11:30 5 : 1
11.11
10:00
Brodarac
─îukari─Źki
0
1
11.11.2023 10:00 0 : 1
11.11
10:30
Vo┼żdovac
IMT
1
3
11.11.2023 10:30 1 : 3
IMT
11.11
13:00
Novi Pazar
Radni─Źki (NB)
0
1
11.11.2023 13:00 0 : 1
11.11
11:00
Vojvodina
Derby 2015
6
1
11.11.2023 11:00 6 : 1
11.11
10:00
In─Ĺija
TSC
2
5
11.11.2023 10:00 2 : 5
TSC
11.11
12:00
Petrika
Petar Pua─Źa
3
3
11.11.2023 12:00 3 : 3
11.11
13:00
Javor Matis
Ma─Źva
4
1
11.11.2023 13:00 4 : 1
11.11
10:00
Smederevo 1924
Mladi radnik 1926
6
0
11.11.2023 10:00 6 : 0
11.11
13:00
Lokomotiva
Brodarac
7
2
11.11.2023 13:00 7 : 2
11.11
15:00
Ada
Be┼żanija
4
1
11.11.2023 15:00
Ada
4 : 1
11.11
13:30
Radni─Źki (O)
BASK TEK
1
3
11.11.2023 13:30 1 : 3
11.11
11:30
OFK Beograd
Sin─Ĺeli─ç
3
1
11.11.2023 11:30 3 : 1
11.11
13:00
Teleoptik
BSK Bor─Źa
5
0
11.11.2023 13:00 5 : 0
11.11
12:00
OLE
Kolubara
1
4
11.11.2023 12:00
OLE
1 : 4
11.11
10:00
Arena Su
Armija SK
1
1
11.11.2023 10:00 1 : 1
11.11
09:30
OFK Ba─Źka
Naftagas
3
3
11.11.2023 09:30 3 : 3
11.11
10:00
Tisa Njerš
TSK
4
2
11.11.2023 10:00 4 : 2
TSK
11.11
12:00
Ljukovo
Podunavac
0
7
11.11.2023 12:00 0 : 7
11.11
10:00
Radni─Źki (Z)
┼Żelezni─Źar
10
2
11.11.2023 10:00 10 : 2
11.11
13:00
Voja Ga─Źi─ç
Napredak
6
3
11.11.2023 13:00 6 : 3
11.11
10:00
Dinamo 1945
Sloboda
1
4
11.11.2023 10:00 1 : 4
11.11
10:00
Beograd Karaburma
Prva Iskra
1
1
11.11.2023 10:00 1 : 1
11.11
14:00
Dunav
FSFV
5
7
11.11.2023 14:00 5 : 7
11.11
12:00
Zmaj Novi grad
Napredak
9
3
11.11.2023 12:00 9 : 3
11.11
11:00
Bole─Ź
Crvena zvezda
3
2
11.11.2023 11:00 3 : 2
11.11
10:00
Knez 2022
Sloga
3
1
11.11.2023 10:00 3 : 1
11.11
13:00
┼Żelezni─Źar Kusadak
Lunjevac
12
0
11.11.2023 13:00 12 : 0
11.11
Radni─Źki
Borac
0
5
11.11.2023 0 : 5
11.11
Jedinstvo
Budu─çnost
2
0
11.11.2023 2 : 0
11.11
Vulturul
Ševac
2
6
11.11.2023 2 : 6
11.11
14:00
Spartak ┼ŻK
Radni─Źki 1923
2
0
11.11.2023 14:00 2 : 0
11.11
13:00
Brodarac
─îukari─Źki
2
3
11.11.2023 13:00 2 : 3
11.11
12:00
In─Ĺija
TSC
3
3
11.11.2023 12:00 3 : 3
TSC
11.11
10:00
Petrika
Ravangrad 2018
2
1
11.11.2023 10:00 2 : 1
11.11
11:00
Apolon 2018
Ma─Źva
1
2
11.11.2023 11:00 1 : 2
11.11
13:00
FAP
Sloga (K)
0
1
11.11.2023 13:00
FAP
0 : 1
11.11
12:30
Savacijum
Radni─Źki (V)
6
1
11.11.2023 12:30 6 : 1
11.11
13:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Javor Matis
2
1
11.11.2023 13:00 2 : 1
11.11
14:00
Sloboda
Bane 1931
5
2
11.11.2023 14:00 5 : 2
11.11
12:00
Nacional
Takovo
6
4
11.11.2023 12:00 6 : 4
11.11
12:30
Respekt
Borac
2
0
11.11.2023 12:30 2 : 0
11.11
13:30
Vrelo Sport
OFK Senjak
0
5
11.11.2023 13:30 0 : 5
11.11
12:00
SFU Fenix
Ra─Ĺevac
1
3
11.11.2023 12:00 1 : 3
11.11
13:00
OFK Ose─Źina
Cer
0
2
11.11.2023 13:00 0 : 2
Cer
11.11
10:00
Njegoš
Radni─Źki 1905
1
1
11.11.2023 10:00 1 : 1
11.11
12:30
Beograd Karaburma
011
1
3
11.11.2023 12:30 1 : 3
011
11.11
10:00
BSK
Radni─Źki (NB)
0
5
11.11.2023 10:00
BSK
0 : 5
11.11
10:00
IMT
Rad
1
0
11.11.2023 10:00
IMT
1 : 0
Rad
11.11
14:30
OFK Beograd
Zemun
6
3
11.11.2023 14:30 6 : 3
11.11
13:00
Ada
Kolubara
4
1
11.11.2023 13:00
Ada
4 : 1
11.11
10:00
Real Niš
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
5
0
11.11.2023 10:00 5 : 0
11.11
11:00
Lider MGM
Timo─Źanin
2
0
11.11.2023 11:00 2 : 0
11.11
10:00
Sremac
Trgova─Źki
0
6
11.11.2023 10:00 0 : 6
11.11
10:00
Fruskogorac
Jadran
1
3
11.11.2023 10:00 1 : 3
11.11
10:00
LSK
Dunav
1
6
11.11.2023 10:00
LSK
1 : 6
11.11
10:00
ODR
Petar Pua─Źa
4
3
11.11.2023 10:00
ODR
4 : 3
11.11
10:00
Sušica
Gru┼ża
3
2
11.11.2023 10:00 3 : 2
11.11
12:00
Obili─ç
Zvi┼żd
1
7
11.11.2023 12:00 1 : 7
11.11
11:00
Polimlje
Savinac
2
3
11.11.2023 11:00 2 : 3
11.11
10:00
Sevojno
Sloga (BB)
1
7
11.11.2023 10:00 1 : 7
11.11
Proleter
Kabel
0
3
11.11.2023 0 : 3
11.11
OFK Sirig
OFK Be─Źej 1918
0
10
11.11.2023 0 : 10
11.11
Susek
Derby 2015
0
3
11.11.2023 0 : 3
11.11
Borac
TSK
0
3
11.11.2023 0 : 3
TSK
11.11
Petrika
Srbobran
3
1
11.11.2023 3 : 1
11.11
RFK Novi Sad 1921
OFK Jugovi─ç
4
4
11.11.2023 4 : 4
11.11
Mladost
Prof. Bolesnikov
3
5
11.11.2023 3 : 5
11.11
09:30
Lokomotiva
011
2
1
11.11.2023 09:30 2 : 1
011
11.11
15:00
RFK Grafi─Źar
Sin─Ĺeli─ç
4
0
11.11.2023 15:00 4 : 0
11.11
10:00
TSC
CFK
6
1
11.11.2023 10:00
TSC
6 : 1
CFK
11.11
09:00
Spartak ┼ŻK
Ravangrad 2018
2
1
11.11.2023 09:00 2 : 1
11.11
13:30
RFK Novi Sad 1921
OFK Kikinda 1909
2
3
11.11.2023 13:30 2 : 3
11.11
10:00
Dinamo 1945
Radni─Źki 1910
1
8
11.11.2023 10:00 1 : 8
11.11
09:30
ODR
Radni─Źki (Zr)
1
0
11.11.2023 09:30
ODR
1 : 0
11.11
10:00
Proleter 2006
1.maj
2
0
11.11.2023 10:00 2 : 0
11.11
10:00
Respekt
Ribnica
5
0
11.11.2023 10:00 5 : 0
11.11
10:00
POFK Savacium
Sunrise Šabac
0
5
11.11.2023 10:00 0 : 5
11.11
10:00
SFU Fenix
Ra─Ĺevac
4
0
11.11.2023 10:00 4 : 0
11.11
10:00
OFK Ose─Źina
Drina
0
1
11.11.2023 10:00 0 : 1
11.11
10:00
Obili─ç
SU Team Akademija
0
2
11.11.2023 10:00 0 : 2
11.11
13:00
RFK Grafi─Źar
Zemun
0
0
11.11.2023 13:00 0 : 0
11.11
09:00
OFK Beograd
Teleoptik
0
1
11.11.2023 09:00 0 : 1
11.11
09:00
OLE
┼Żarkovo 2000
2
2
11.11.2023 09:00
OLE
2 : 2
11.11
11:00
Radni─Źki (NB)
Vo┼żdovac
1
3
11.11.2023 11:00 1 : 3
11.11
11:00
Partizan
─îukari─Źki
3
0
11.11.2023 11:00 3 : 0
11.11
Stanovo 1941
Šumadija 1903
3
1
11.11.2023 3 : 1
11.11
Olimp 2015
Morava (VP)
0
2
11.11.2023 0 : 2
11.11
Srbija
Zastava 1973
4
1
11.11.2023 4 : 1
11.11
Slavija
Lokomotiva
7
2
11.11.2023 7 : 2
11.11
Gru┼ża
Arsenal 1930
0
2
11.11.2023 0 : 2
11.11
11:00
┼Żelezni─Źar Kusadak
Omladinac
7
1
11.11.2023 11:00 7 : 1
11.11
10:00
Mladi radnik 1940
Mladi borac
2
2
11.11.2023 10:00 2 : 2
11.11
14:00
Sloga
Mladost 1948
4
2
11.11.2023 14:00 4 : 2
11.11
10:30
Petli─ç SD 2006
Napredak
9
1
11.11.2023 10:30 9 : 1
11.11
10:00
Tesla
Osipaonica
1
4
11.11.2023 10:00 1 : 4
11.11
10:00
Zlatibor
Crvena zvezda (U)
2
2
11.11.2023 10:00 2 : 2
11.11
10:00
Radnik
SU Presti┼ż - Joca Risti─ç
0
5
11.11.2023 10:00 0 : 5
11.11
10:00
GFK Dubo─Źica
OFK Šampion 2014
1
0
11.11.2023 10:00 1 : 0
11.11
11:00
Mineralac
Budu─çnost
5
4
11.11.2023 11:00 5 : 4
11.11
13:00
Real
Radni─Źki (N)
1
3
11.11.2023 13:00 1 : 3
11.11
14:30
Vu─Źice
Radni─Źki 2012
0
2
11.11.2023 14:30 0 : 2
11.11
14:00
Dinamo
Radni─Źki 2014
0
1