XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
581 utakmica za dan Subota, 4 Novembar 2023


Fudbal

04.11
18:00
Crvena zvezda
Radnik
3
1
04.11.2023 18:00 3 : 1
04.11
13:30
Timo─Źanin
GFK Jagodina
1
0
04.11.2023 13:30 1 : 0
04.11
13:30
Dunav
Radni─Źki (P)
2
1
04.11.2023 13:30 2 : 1
04.11
13:30
OFK Sin─Ĺeli─ç
Jedinstvo (P)
2
1
04.11.2023 13:30 2 : 1
04.11
13:30
Radni─Źki (S)
Vlasina
2
2
04.11.2023 13:30 2 : 2
04.11
13:30
─Éerdap
Trayal
2
4
04.11.2023 13:30 2 : 4
04.11
15:00
Jedinstvo 1936
Budu─çnost (P)
2
2
04.11.2023 15:00 2 : 2
04.11
13:00
OFK Ba─Źka
Podunavac
0
0
04.11.2023 13:00 0 : 0
04.11
13:00
Radni─Źki (Z)
OFK Kikinda
2
0
04.11.2023 13:00 2 : 0
04.11
13:00
1. Maj Ruma
GFK Sloven
0
2
04.11.2023 13:00 0 : 2
04.11
13:00
┼Żelezni─Źar (I)
Naftagas
4
1
04.11.2023 13:00 4 : 1
04.11
13:00
Be─Źej 1918
Jedinstvo (SP)
0
3
04.11.2023 13:00 0 : 3
04.11
10:00
Sin─Ĺeli─ç
Jedinstvo
2
2
04.11.2023 10:00 2 : 2
04.11
11:00
Teleoptik
Studentski grad
4
0
04.11.2023 11:00 4 : 0
04.11
11:00
GSP Polet Dor─çol
Radni─Źki
1
0
04.11.2023 11:00 1 : 0
04.11
13:30
Rad
PKB
1
2
04.11.2023 13:30
Rad
1 : 2
PKB
04.11
14:00
Torlak
Ušće Novi Beograd
0
0
04.11.2023 14:00 0 : 0
04.11
13:30
Budu─çnost
Prva iskra
1
2
04.11.2023 13:30 1 : 2
04.11
13:00
Mladi radnik 1926
OFK Mihajlovac
1
1
04.11.2023 13:00 1 : 1
04.11
13:00
FAP
Sloga 33
6
2
04.11.2023 13:00
FAP
6 : 2
04.11
13:00
Budućnost Krušik 2014
Takovo
3
2
04.11.2023 13:00 3 : 2
04.11
13:00
Zlatibor
Omladinac (Z)
2
3
04.11.2023 13:00 2 : 3
04.11
13:00
Jošanica
Vrelo Sport
1
1
04.11.2023 13:00 1 : 1
04.11
13:00
Real
Borac 1926
0
1
04.11.2023 13:00 0 : 1
04.11
13:00
Loznica
Tutin
3
2
04.11.2023 13:00 3 : 2
04.11
13:00
Mladost
Slavija
3
1
04.11.2023 13:00 3 : 1
04.11
13:00
Sloboda
Donji Srem 2015
2
1
04.11.2023 13:00 2 : 1
04.11
13:00
Hajduk (B)
Jadran
3
0
04.11.2023 13:00 3 : 0
04.11
13:00
Cement
Hajduk (D)
0
6
04.11.2023 13:00 0 : 6
04.11
13:00
Radni─Źki (NP)
TSK
0
1
04.11.2023 13:00 0 : 1
TSK
04.11
13:00
Veternik
Radni─Źki (┼á)
5
3
04.11.2023 13:00 5 : 3
04.11
13:00
Ba─Źka 1901
Hercegovac
4
2
04.11.2023 13:00 4 : 2
04.11
13:00
OFK Vrbas
Bajša
1
1
04.11.2023 13:00 1 : 1
04.11
13:00
Sloga
Mladost (BP)
5
0
04.11.2023 13:00 5 : 0
04.11
13:00
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
OFK Mladost APA
0
1
04.11.2023 13:00 0 : 1
04.11
13:00
Kozara
Borac
6
0
04.11.2023 13:00 6 : 0
04.11
13:00
Rusanda
OFK Proleter
4
1
04.11.2023 13:00 4 : 1
04.11
13:00
BAK
Radni─Źki (K)
0
0
04.11.2023 13:00
BAK
0 : 0
04.11
13:00
Jedinstvo (BK)
Begej
2
2
04.11.2023 13:00 2 : 2
04.11
13:30
Jedinstvo (B)
Radan
2
1
04.11.2023 13:30 2 : 1
04.11
13:30
Gra─Źanica
Nebeski Andjeli
1
5
04.11.2023 13:30 1 : 5
04.11
13:30
Sloga
Jedinstvo (GS)
3
1
04.11.2023 13:30 3 : 1
04.11
13:30
OFK Topli─Źanin
SU Dinamo Jug
0
0
04.11.2023 13:30 0 : 0
04.11
13:30
SFK Morava
OFK Kosanica
3
0
04.11.2023 13:30 3 : 0
04.11
13:30
Radni─Źki 2020
Car Konstantin
4
6
04.11.2023 13:30 4 : 6
04.11
13:30
Svrljig
Jedinstvo
1
8
04.11.2023 13:30 1 : 8
04.11
13:30
OFK Knjaz
Balkanski
2
1
04.11.2023 13:30 2 : 1
04.11
13:30
Lu┼żnica
Jedinstvo
4
1
04.11.2023 13:30 4 : 1
04.11
13:30
Rtanj
OFK Zlot
4
0
04.11.2023 13:30 4 : 0
04.11
13:30
Blagotin
Kušiljevo
3
0
04.11.2023 13:30 3 : 0
04.11
13:30
Juhor
┼Żupa
3
2
04.11.2023 13:30 3 : 2
04.11
13:30
Sloga
Mladost
3
2
04.11.2023 13:30 3 : 2
04.11
13:30
KFK Ravna gora Barajevo
OFK Mladenovac
0
2
04.11.2023 13:30 0 : 2
04.11
13:30
Hajduk
Komgrap
1
1
04.11.2023 13:30 1 : 1
04.11
13:30
BSK Bor─Źa
Umka
1
1
04.11.2023 13:30 1 : 1
04.11
13:30
Balkan Mirijevo
Zuce 2019
3
0
04.11.2023 13:30 3 : 0
04.11
13:00
Trep─Źa
Go─Ź
4
1
04.11.2023 13:00 4 : 1
04.11
13:00
Bane 1931
Gru┼ża
4
0
04.11.2023 13:00 4 : 0
04.11
13:00
Mokra Gora
Polet
0
1
04.11.2023 13:00 0 : 1
04.11
13:00
Ov─Źar
Jedinstvo (K)
0
0
04.11.2023 13:00 0 : 0
04.11
13:00
Sevojno
Sloga (BB)
2
2
04.11.2023 13:00 2 : 2
04.11
13:00
Ma─Źva 1929
Ra─Ĺevac
1
0
04.11.2023 13:00 1 : 0
04.11
13:00
Radni─Źki (V)
Drina
1
1
04.11.2023 13:00 1 : 1
04.11
13:00
Lipolist
Ribnica
5
3
04.11.2023 13:00 5 : 3
04.11
13:00
OFK Napredak
─Éerdap
2
1
04.11.2023 13:00 2 : 1
04.11
13:00
VGSK
Šumadija (A)
4
1
04.11.2023 13:00 4 : 1
04.11
13:00
Sloga 1924
Morava
1
0
04.11.2023 13:00 1 : 0
04.11
13:30
Morava (M)
Milo─Źajac
0
1
04.11.2023 13:30 0 : 1
04.11
13:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Borac (V)
1
2
04.11.2023 13:30 1 : 2
04.11
13:30
Koštampolje
Rudar
2
0
04.11.2023 13:30 2 : 0
04.11
13:00
─îSK Pivara
Crvenka
4
1
04.11.2023 13:00 4 : 1
04.11
13:00
Polet
BSK
2
0
04.11.2023 13:00 2 : 0
BSK
04.11
14:00
Mladost
Budu─çnost
2
1
04.11.2023 14:00 2 : 1
04.11
14:00
Šumadija 1934
Kolonija
8
0
04.11.2023 14:00 8 : 0
04.11
13:30
Crvena zvezda
Ba─Źka (B)
3
1
04.11.2023 13:30 3 : 1
04.11
13:30
Šajkaš 1908
Ba─Źka 1923
3
1
04.11.2023 13:30 3 : 1
04.11
13:30
Omladinac
Jugovi─ç
1
2
04.11.2023 13:30 1 : 2
04.11
13:30
OFK Sirig
OFK Futog
1
0
04.11.2023 13:30 1 : 0
04.11
13:30
Crvena zvezda
Budu─çnost (A)
6
2
04.11.2023 13:30 6 : 2
04.11
13:00
Delija
┼ŻFK Banat
0
3
04.11.2023 13:00 0 : 3
04.11
13:00
Njegoš
Budu─çnost
1
1
04.11.2023 13:00 1 : 1
04.11
13:00
Napredak
Tomislavci
0
4
04.11.2023 13:00 0 : 4
04.11
13:00
AFK
Senta
2
0
04.11.2023 13:00
AFK
2 : 0
04.11
13:00
Udarnik Višnjevac
Vinogradar
5
1
04.11.2023 13:00 5 : 1
04.11
13:00
Proleter
─îoka
2
3
04.11.2023 13:00 2 : 3
04.11
13:00
Hajduk (V)
Sloga (V)
0
1
04.11.2023 13:00 0 : 1
04.11
13:00
Partizan
Grani─Źar (K)
0
1
04.11.2023 13:00 0 : 1
04.11
14:00
OFK Kopaonik 1931
Sloga (─ć)
5
0
04.11.2023 14:00 5 : 0
04.11
13:30
Pore─Ź
SFU Rudar 1934
3
4
04.11.2023 13:30 3 : 4
04.11
13:30
Polom
Sloga
6
0
04.11.2023 13:30 6 : 0
04.11
13:30
Borac 1950
Partizan
5
2
04.11.2023 13:30 5 : 2
04.11
13:30
Rudar (SR)
Moravac 2015
6
1
04.11.2023 13:30 6 : 1
04.11
14:00
Napredak
Junior Novo Naselje
0
2
04.11.2023 14:00 0 : 2
04.11
14:00
OFK Jabu─Źje
Trli─ç
3
0
04.11.2023 14:00 3 : 0
04.11
14:00
OFK Br─Ĺanac
ZSK
4
0
04.11.2023 14:00 4 : 0
ZSK
04.11
14:00
Zadrugar
┼Żabari
1
0
04.11.2023 14:00 1 : 0
04.11
13:00
SASK
Podunavac
3
1
04.11.2023 13:00 3 : 1
04.11
13:00
Sloga
Prijevor
1
3
04.11.2023 13:00 1 : 3
04.11
13:30
Jasenovac
Sirakovo
1
4
04.11.2023 13:30 1 : 4
04.11
13:30
Be┼żanija
Heroj Polet
1
1
04.11.2023 13:30 1 : 1
04.11
13:30
Beograd Karaburma
Posavac Tišma
1
1
04.11.2023 13:30 1 : 1
04.11
11:30
Borac
Dunav
5
1
04.11.2023 11:30 5 : 1
04.11
13:30
Šumadija
Vrani─ç
1
0
04.11.2023 13:30 1 : 0
04.11
13:30
Torpedo
OFK Zabre┼żje
0
1
04.11.2023 13:30 0 : 1
04.11
14:00
BSK
Rgotina
6
3
04.11.2023 14:00
BSK
6 : 3
04.11
14:00
Mid┼żor
Kosovo
3
0
04.11.2023 14:00 3 : 0
04.11
14:00
Rudar Vrška Čuka
Omladinac
6
0
04.11.2023 14:00 6 : 0
04.11
13:30
Sloga (K)
Rad 1974
0
4
04.11.2023 13:30 0 : 4
04.11
14:00
Budu─çnost
Lemind 1953
1
1
04.11.2023 14:00 1 : 1
04.11
13:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
3
3
04.11.2023 13:30 3 : 3
04.11
14:00
Jedinstvo
Sloga
2
2
04.11.2023 14:00 2 : 2
04.11
14:00
Jasen
Polet
0
1
04.11.2023 14:00 0 : 1
04.11
14:00
Slavija
Šumadinac KG
0
3
04.11.2023 14:00 0 : 3
04.11
13:30
Sloga (M)
Partizan (U)
3
2
04.11.2023 13:30 3 : 2
04.11
13:00
Magli─ç
Naša Zvezda
4
2
04.11.2023 13:00 4 : 2
04.11
14:00
Omladinac
OFK Orašje 1960
4
0
04.11.2023 14:00 4 : 0
04.11
14:00
Mladost (DK)
Beli Orlovi
0
2
04.11.2023 14:00 0 : 2
04.11
14:00
Kamenorezac 76
Vinogradar
0
2
04.11.2023 14:00 0 : 2
04.11
13:00
OFK Od┼żaci
Borac
3
0
04.11.2023 13:00 3 : 0
04.11
14:00
Pobednik
Belo Polje
1
1
04.11.2023 14:00 1 : 1
04.11
13:30
Sloboda
Šantarovac
4
4
04.11.2023 13:30 4 : 4
04.11
13:30
Partizan
GFK Strelište
4
3
04.11.2023 13:30 4 : 3
04.11
13:30
┼Żitkovica 2017
Dizel
2
1
04.11.2023 13:30 2 : 1
04.11
13:30
Radni─Źki (K)
Homoljac
2
1
04.11.2023 13:30 2 : 1
04.11
13:30
Sofeks
Obili─ç
3
0
04.11.2023 13:30 3 : 0
04.11
13:30
Borac (NS)
Mileti─ç
3
0
04.11.2023 13:30 3 : 0
04.11
15:00
Bratstvo
Mladi borac
4
1
04.11.2023 15:00 4 : 1
04.11
14:00
Derbi 2016
Umac
3
0
04.11.2023 14:00 3 : 0
04.11
15:00
Jedinstvo Šišava
Moravac (G)
3
0
04.11.2023 15:00 3 : 0
04.11
14:00
OFK Pomoravlje
Veliko Trnjane
3
0
04.11.2023 14:00 3 : 0
04.11
13:30
Resavski Despoti
Javor
0
1
04.11.2023 13:30 0 : 1
04.11
13:30
15. Avgust 1950
Šumadija
1
2
04.11.2023 13:30 1 : 2
04.11
13:30
Beljanica
Istok 63
0
3
04.11.2023 13:30 0 : 3
04.11
13:30
POFK Metaloplastika 2006
Milicionar
2
5
04.11.2023 13:30 2 : 5
04.11
13:30
Sin─Ĺeli─ç 2012
13. maj
8
0
04.11.2023 13:30 8 : 0
04.11
13:30
Zmaj Novi grad
Velika Moštanica
0
2
04.11.2023 13:30 0 : 2
04.11
14:00
Blokovi
Kelti
3
0
04.11.2023 14:00 3 : 0
04.11
13:30
┼Żeleznik 1930
BSK 1925
7
3
04.11.2023 13:30 7 : 3
04.11
10:00
Milutinac
Šumadinac
4
0
04.11.2023 10:00 4 : 0
04.11
13:30
Rudar
Mladost
1
3
04.11.2023 13:30 1 : 3
04.11
10:30
Rakovica
T6 NIKA Lepušnica
2
5
04.11.2023 10:30 2 : 5
04.11
13:30
Mladost (PP)
Mišar
3
1
04.11.2023 13:30 3 : 1
04.11
13:30
Šipurske Livade
Radni─Źki (K)
1
1
04.11.2023 13:30 1 : 1
04.11
13:30
Rongo Siti
Dragoš
2
3
04.11.2023 13:30 2 : 3
04.11
13:00
Glavaš
Bukovac
0
8
04.11.2023 13:00 0 : 8
04.11
13:30
Moravica
Borac
1
1
04.11.2023 13:30 1 : 1
04.11
13:30
Takovski Ustanak
Velere─Ź 94
3
9
04.11.2023 13:30 3 : 9
04.11
14:00
BSK
Naupare
3
2
04.11.2023 14:00
BSK
3 : 2
04.11
13:30
Sloga
Trome─Ĺa
6
0
04.11.2023 13:30 6 : 0
04.11
13:30
Horgoš 1911
Slavija
3
2
04.11.2023 13:30 3 : 2
04.11
13:30
Mladost (P)
Partizan
3
1
04.11.2023 13:30 3 : 1
04.11
13:30
Borac
Jedinstvo
3
0
04.11.2023 13:30 3 : 0
04.11
13:00
Landol
Badljevica
3
7
04.11.2023 13:00 3 : 7
04.11
13:30
Mladost (─î)
Petka
1
2
04.11.2023 13:30 1 : 2
04.11
13:00
Sokograd
Mladost
3
0
04.11.2023 13:00 3 : 0
04.11
13:30
Rtkovo
Ko─Źa An─Ĺelkovi─ç
1
2
04.11.2023 13:30 1 : 2
04.11
13:30
Omladinac
Lokomotiva
1
8
04.11.2023 13:30 1 : 8
04.11
13:00
Borac 012
Sloga 1932
5
0
04.11.2023 13:00 5 : 0
04.11
13:00
Dunavac
Vihor
2
3
04.11.2023 13:00 2 : 3
04.11
13:00
Margum
Sloga (D)
1
5
04.11.2023 13:00 1 : 5
04.11
13:00
Dunav
Moravac 1933
5
1
04.11.2023 13:00 5 : 1
04.11
13:30
Donja Trnava
ZT Gorovi─Ź
7
3
04.11.2023 13:30 7 : 3
04.11
13:30
Šatornja
Šumadinac
0
2
04.11.2023 13:30 0 : 2
04.11
14:00
Budu─çnost
Lazac
1
2
04.11.2023 14:00 1 : 2
04.11
14:00
Spartak 1924
Mali Borak
1
1
04.11.2023 14:00 1 : 1
04.11
14:00
Strmovo 1968
Izvi─Ĺa─Ź
0
6
04.11.2023 14:00 0 : 6
04.11
14:00
Ratkovac
Kolubara
5
0
04.11.2023 14:00 5 : 0
04.11
14:00
Milakovac 2018
Partizan
5
0
04.11.2023 14:00 5 : 0
04.11
14:00
Mladi radnik 1925
Morava
3
1
04.11.2023 14:00 3 : 1
04.11
14:00
Respekt
Gradilište
6
1
04.11.2023 14:00 6 : 1
04.11
14:00
Mladost
Crvena zvezda
3
2
04.11.2023 14:00 3 : 2
04.11
14:00
Sloga (LŠ)
14. Oktobar
2
1
04.11.2023 14:00 2 : 1
04.11
13:30
Napredak (VC)
Napredak (T)
0
2
04.11.2023 13:30 0 : 2
04.11
13:00
Igman
Zvijezda 09
3
1
04.11.2023 13:00 3 : 1
04.11
16:00
┼Żeljezni─Źar
Sloga
1
0
04.11.2023 16:00 1 : 0
04.11
13:30
Sloboda
Drina
6
0
04.11.2023 13:30 6 : 0
04.11
13:30
Leotar
Borac
4
0
04.11.2023 13:30 4 : 0
04.11
13:30
Laktaši
Kozara
2
0
04.11.2023 13:30 2 : 0
04.11
16:00
Sutjeska
Romanija
2
0
04.11.2023 16:00 2 : 0
04.11
13:30
┼Żeljezni─Źar
Vele┼ż
2
0
04.11.2023 13:30 2 : 0
04.11
17:00
Radnik
Ljubi─ç
2
0
04.11.2023 17:00 2 : 0
04.11
16:00
Jezero
Mladost DG
2
0
04.11.2023 16:00 2 : 0
04.11
18:30
Celta Vigo
Sevilla
1
1
04.11.2023 18:30 1 : 1
04.11
14:00
Osasuna
Girona
2
4
04.11.2023 14:00 2 : 4
04.11
16:15
Real Betis
Mallorca
2
0
04.11.2023 16:15 2 : 0
04.11
21:00
Real Sociedad
Barcelona
0
1
04.11.2023 21:00 0 : 1
04.11
17:00
Lorient
Lens
0
0
04.11.2023 17:00 0 : 0
04.11
21:00
Olympique de Marseille
Lille
0
0
04.11.2023 21:00 0 : 0
04.11
16:00
Brentford
West Ham United
3
2
04.11.2023 16:00 3 : 2
04.11
16:00
Burnley
Crystal Palace
0
2
04.11.2023 16:00 0 : 2
04.11
16:00
Everton
Brighton & Hove Albion
1
1
04.11.2023 16:00 1 : 1
04.11
13:30
Fulham
Manchester United
0
1
04.11.2023 13:30 0 : 1
04.11
16:00
Manchester City
Bournemouth
6
1
04.11.2023 16:00 6 : 1
04.11
18:30
Newcastle United
Arsenal
1
0
04.11.2023 18:30 1 : 0
04.11
16:00
Sheffield United
Wolverhampton
2
1
04.11.2023 16:00 2 : 1
04.11
15:30
K├Âln
Augsburg
1
1
04.11.2023 15:30 1 : 1
04.11
15:30
Union Berlin
Eintracht Frankfurt
0
3
04.11.2023 15:30 0 : 3
04.11
15:30
Mainz 05
RB Leipzig
2
0
04.11.2023 15:30 2 : 0
04.11
18:30
Borussia Dortmund
Bayern M├╝nchen
0
4
04.11.2023 18:30 0 : 4
04.11
15:30
SC Freiburg
Borussia M'gladbach
3
3
04.11.2023 15:30 3 : 3
04.11
15:30
Hoffenheim
Bayer 04 Leverkusen
2
3
04.11.2023 15:30 2 : 3
04.11
18:00
Atalanta
Inter
1
2
04.11.2023 18:00 1 : 2
04.11
20:45
Milan
Udinese
0
1
04.11.2023 20:45 0 : 1
04.11
15:00
Salernitana
Napoli
0
2
04.11.2023 15:00 0 : 2
04.11
13:00
Spartak
Radni─Źki 1923
6
0
04.11.2023 13:00 6 : 0
04.11
13:00
Milutinac 2023
Kara─Ĺor─Ĺe
2
0
04.11.2023 13:00 2 : 0
04.11
14:30
Kolubara
┼ŻGFK Borac
0
2
04.11.2023 14:30 0 : 2
04.11
14:30
Radni─Źki 2014
Napredak Junior 2018
0
3
04.11.2023 14:30 0 : 3
04.11
13:00
RFK Grafi─Źar
Mladost (L)
2
1
04.11.2023 13:00 2 : 1
04.11
11:00
Radni─Źki (NB)
Vo┼żdovac
0
2
04.11.2023 11:00 0 : 2
04.11
10:00
IMT
Brodarac
3
1
04.11.2023 10:00
IMT
3 : 1
04.11
12:00
─îukari─Źki
Spartak ┼ŻK
0
4
04.11.2023 12:00 0 : 4
04.11
11:00
TSC
┼Żelezni─Źar
6
0
04.11.2023 11:00
TSC
6 : 0
04.11
11:00
Šumadija 1903
GFK Sloboda
1
2
04.11.2023 11:00 1 : 2
04.11
12:30
Jedinstvo Putevi
Metalac
0
5
04.11.2023 12:30 0 : 5
04.11
12:00
Sloga (K)
Smederevo 1924
4
0
04.11.2023 12:00 4 : 0
04.11
10:00
Lokomotiva
Be┼żanija
0
1
04.11.2023 10:00 0 : 1
04.11
09:00
Ada
Sin─Ĺeli─ç
1
1
04.11.2023 09:00
Ada
1 : 1
04.11
12:00
Radni─Źki (O)
Ušće
3
3
04.11.2023 12:00 3 : 3
04.11
11:00
OFK Beograd
Studentski Grad
6
0
04.11.2023 11:00 6 : 0
04.11
15:00
Teleoptik
OLE
3
1
04.11.2023 15:00 3 : 1
OLE
04.11
10:00
Obili─ç
Tisa Njerš
0
3
04.11.2023 10:00 0 : 3
04.11
11:00
Sloboda
Spartak 1976
1
0
04.11.2023 11:00 1 : 0
04.11
10:00
Šumadija (T)
Rudar Kostolac
2
1
04.11.2023 10:00 2 : 1
04.11
13:00
Sušica
Sloga 33
4
1
04.11.2023 13:00 4 : 1
04.11
13:00
Podrinje
Voja Ga─Źi─ç
8
0
04.11.2023 13:00 8 : 0
04.11
10:00
Napredak
Radni─Źki (Z)
0
8
04.11.2023 10:00 0 : 8
04.11
11:00
City Sport Club
Rakovica
0
7
04.11.2023 11:00 0 : 7
04.11
10:00
FSFV
┼Żeleznik 1930
9
0
04.11.2023 10:00 9 : 0
04.11
14:30
Omladinac
Zvezdara
2
3
04.11.2023 14:30 2 : 3
04.11
12:00
IMT
Torlak
2
2
04.11.2023 12:00
IMT
2 : 2
04.11
14:00
Napredak
PKB
0
3
04.11.2023 14:00 0 : 3
PKB
04.11
11:00
Jedinstvo (P)
Timo─Źanin
0
1
04.11.2023 11:00 0 : 1
04.11
10:00
GFK Jagodina
Mladi Borac
1
2
04.11.2023 10:00 1 : 2
04.11
14:00
Real
Radni─Źki (P)
2
0
04.11.2023 14:00 2 : 0
04.11
10:00
Knez 2022
GFK Dubo─Źica
0
1
04.11.2023 10:00 0 : 1
04.11
18:30
OFK Mihajlovac
Borac 1932
0
5
04.11.2023 18:30 0 : 5
04.11
13:00
┼Żelezni─Źar Kusadak
Sloga (L)
3
1
04.11.2023 13:00 3 : 1
04.11
13:00
Mladi radnik 1940
Sloboda
0
1
04.11.2023 13:00 0 : 1
04.11
Budu─çnost
Vulturul
5
3
04.11.2023 5 : 3
04.11
Borac
Jedinstvo
3
2
04.11.2023 3 : 2
04.11
Mladost
Sloga
0
2
04.11.2023 0 : 2
04.11
OFK Be─Źej 1918
┼ŻSK
5
2
04.11.2023 5 : 2
04.11
Cement
Borac
04.11.2023 :
04.11
15:00
RFK Grafi─Źar
Mladost (L)
0
1
04.11.2023 15:00 0 : 1
04.11
14:30
─îukari─Źki
Spartak ┼ŻK
2
2
04.11.2023 14:30 2 : 2
04.11
13:00
Partizan
Radni─Źki (N)
3
0
04.11.2023 13:00 3 : 0
04.11
13:00
TSC
┼Żelezni─Źar
6
1
04.11.2023 13:00
TSC
6 : 1
04.11
10:00
Sloven
Vojvodina
0
3
04.11.2023 10:00 0 : 3
04.11
10:00
Sloga 1924
AF Duljaj
0
14
04.11.2023 10:00 0 : 14
04.11
10:00
Jasenica 2017
Arsenal
2
0
04.11.2023 10:00 2 : 0
04.11
11:00
Šumadija (A)
Mihajlovac 1934
7
0
04.11.2023 11:00 7 : 0
04.11
10:00
RSK
Morava
1
4
04.11.2023 10:00
RSK
1 : 4
04.11
13:00
Apolon 4
GFK Sloboda
1
1
04.11.2023 13:00 1 : 1
04.11
10:00
Jedinstvo Putevi
Metalac
0
3
04.11.2023 10:00 0 : 3
04.11
10:00
Jedinstvo (Ub)
Savacijum
3
2
04.11.2023 10:00 3 : 2
04.11
12:00
Mladi radnik 1926
Apolon 2018
1
0
04.11.2023 12:00 1 : 0
04.11
10:00
Mladost GAT
Tekstilac
1
5
04.11.2023 10:00 1 : 5
04.11
09:00
┼ŻAK
Arena Su
1
1
04.11.2023 09:00 1 : 1
04.11
11:00
Bubamara 91
Kara─Ĺor─Ĺe
6
2
04.11.2023 11:00 6 : 2
04.11
11:00
Javor Matis
Jošanica
2
0
04.11.2023 11:00 2 : 0
04.11
10:00
Novi Pazar
Go─Ź
3
1
04.11.2023 10:00 3 : 1
04.11
14:00
Loznica
SFU Fenix
2
0
04.11.2023 14:00 2 : 0
04.11
10:00
Sunrise Šabac
Ma─Źva
7
0
04.11.2023 10:00 7 : 0
04.11
12:30
Budu─çnost
Vrelo Sport
5
0
04.11.2023 12:30 5 : 0
04.11
11:00
OFK Senjak
Radni─Źki (K)
5
0
04.11.2023 11:00 5 : 0
04.11
09:30
Lipolist
Borac
1
5
04.11.2023 09:30 1 : 5
04.11
11:00
Rvati
Posavina
2
2
04.11.2023 11:00 2 : 2
04.11
12:00
Budu─çnost
Podunavac
1
2
04.11.2023 12:00 1 : 2
04.11
10:00
Be─Źkerek 023
Dinamo 1945
0
1
04.11.2023 10:00 0 : 1
04.11
12:00
OFK Vršac
Radni─Źki (NP)
2
1
04.11.2023 12:00 2 : 1
04.11
12:00
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki (Z)
1
3
04.11.2023 12:00 1 : 3
04.11
09:30
Bajša
Radni─Źki 1905
3
1
04.11.2023 09:30 3 : 1
04.11
10:00
Prva Iskra
OFK Beograd
0
6
04.11.2023 10:00 0 : 6
04.11
13:00
Zemun
IMT
0
1
04.11.2023 13:00 0 : 1
IMT
04.11
09:00
Rad
BSK
11
0
04.11.2023 09:00
Rad
11 : 0
BSK
04.11
14:00
Radni─Źki (NB)
Sin─Ĺeli─ç
0
1
04.11.2023 14:00 0 : 1
04.11
08:30
Rakovica
011
0
3
04.11.2023 08:30 0 : 3
011
04.11
12:30
┼Żarkovo 2000
Lokomotiva
3
0
04.11.2023 12:30 3 : 0
04.11
11:45
Šušnjar 1977
Crvenka
2
1
04.11.2023 11:45 2 : 1
04.11
13:00
Lider MGM
Trayal
0
1
04.11.2023 13:00 0 : 1
04.11
13:00
GFK Dubo─Źica
Mineralac
4
1
04.11.2023 13:00 4 : 1
04.11
14:00
Napredak
Radnik
6
0
04.11.2023 14:00 6 : 0
04.11
14:00
Napredak 1929
Mladost
7
2
04.11.2023 14:00 7 : 2
04.11
14:00
LSK
Grani─Źar 1924
1
0
04.11.2023 14:00
LSK
1 : 0
04.11
12:30
Dunav
Fruskogorac
8
0
04.11.2023 12:30 8 : 0
04.11
14:00
Jadran
Sremac
5
1
04.11.2023 14:00 5 : 1
04.11
12:30
Trgova─Źki
Donji Srem 2015
1
1
04.11.2023 12:30 1 : 1
04.11
11:00
Srem
Kupinovo
5
3
04.11.2023 11:00 5 : 3
04.11
14:30
Vošini klinci
Sofeks
3
0
04.11.2023 14:30 3 : 0
04.11
10:00
Sloboda
Podrinje
7
0
04.11.2023 10:00 7 : 0
04.11
14:00
RFK Novi Sad 1921
Derby 2015
2
1
04.11.2023 14:00 2 : 1
04.11
13:00
Morava 1918
OFK 019
6
0
04.11.2023 13:00 6 : 0
04.11
11:00
SFS Borac
Jedinstvo 1936
4
2
04.11.2023 11:00 4 : 2
04.11
10:00
Zlatar
Zlatibor
1
1
04.11.2023 10:00 1 : 1
04.11
Kabel
Mladost
8
2
04.11.2023 8 : 2
04.11
Prof. Bolesnikov
RFK Novi Sad 1921
5
0
04.11.2023 5 : 0
04.11
OFK Jugovi─ç
Petrika
5
1
04.11.2023 5 : 1
04.11
Srbobran
Borac
3
0
04.11.2023 3 : 0
04.11
TSK
Susek
12
0
04.11.2023
TSK
12 : 0
04.11
Derby 2015
OFK Sirig
3
0
04.11.2023 3 : 0
04.11
OFK Be─Źej 1918
Proleter
3
0
04.11.2023 3 : 0
04.11
10:00
Arena Su
Derby 2015
1
4
04.11.2023 10:00 1 : 4
04.11
10:00
Petar Pua─Źa
OFK Ba─Źka
9
0
04.11.2023 10:00 9 : 0
04.11
12:00
Vojvodina
Vošini klinci
5
0
04.11.2023 12:00 5 : 0
04.11
10:00
Ravangrad 2018
TSC
1
1
04.11.2023 10:00 1 : 1
TSC
04.11
10:00
In─Ĺija
Jedinstvo (SP)
3
1
04.11.2023 10:00 3 : 1
04.11
09:00
Radni─Źki (SM)
GFK Sloven
0
1
04.11.2023 09:00 0 : 1
04.11
10:00
Petrika
Dinamo 1945
5
1
04.11.2023 10:00 5 : 1
04.11
11:00
Radni─Źki 1910
OFK Vršac
10
0
04.11.2023 11:00 10 : 0
04.11
12:00
Novi Pazar
Titan
14
0
04.11.2023 12:00 14 : 0
04.11
10:00
Rudar
Sport Klub 99
1
3
04.11.2023 10:00 1 : 3
04.11
14:00
Sloboda (─î)
Javor Matis
5
0
04.11.2023 14:00 5 : 0
04.11
12:00
Polimlje
Gau─Źosi
1
3
04.11.2023 12:00 1 : 3
04.11
11:00
Takovo
GFK Sloboda
1
5
04.11.2023 11:00 1 : 5
04.11
11:00
Spartak 1976
Sloga (P)
1
0
04.11.2023 11:00 1 : 0
04.11
18:00
Metalac
Mladost
1
3
04.11.2023 18:00 1 : 3
04.11
11:00
Sloga (BB)
Borac 1926
0
3
04.11.2023 11:00 0 : 3
13.