XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
796 utakmica za dan Nedelja, 1 Oktobar 2023


Fudbal

01.10
16:00
Radnik
Javor Matis
0
1
01.10.2023 16:00 0 : 1
01.10
18:00
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki 1923
0
2
01.10.2023 18:00 0 : 2
01.10
17:00
Napredak
Partizan
0
2
01.10.2023 17:00 0 : 2
01.10
15:00
In─Ĺija Toyo Tires
Tekstilac
1
0
01.10.2023 15:00 1 : 0
01.10
15:00
Radni─Źki (SM)
RFK Grafi─Źar
2
1
01.10.2023 15:00 2 : 1
01.10
15:00
Smederevo 1924
RFK Novi Sad 1921
1
0
01.10.2023 15:00 1 : 0
01.10
15:00
OFK Vršac
Radni─Źki (NB)
0
1
01.10.2023 15:00 0 : 1
01.10
19:00
GFK Sloboda
Metalac
0
0
01.10.2023 19:00 0 : 0
01.10
15:30
Budu─çnost (P)
Dunav
2
2
01.10.2023 15:30 2 : 2
01.10
15:30
Vlasina
┼Żitora─Ĺa
4
1
01.10.2023 15:30 4 : 1
01.10
15:30
Borac (Š)
┼Żelezni─Źar (I)
0
1
01.10.2023 15:30 0 : 1
01.10
15:30
Jedinstvo
Zvezdara
1
3
01.10.2023 15:30 1 : 3
01.10
15:30
PKB
Studentski grad
0
3
01.10.2023 15:30
PKB
0 : 3
01.10
15:00
Real
Zlatibor
1
1
01.10.2023 15:00 1 : 1
01.10
15:00
Borac 1926
Mladi radnik 1926
3
0
01.10.2023 15:00 3 : 0
01.10
15:00
Vrelo Sport
Sloga (P)
0
1
01.10.2023 15:00 0 : 1
01.10
10:00
Index
Hajduk (B)
2
1
01.10.2023 10:00 2 : 1
01.10
15:30
Dunav
Sloboda
1
3
01.10.2023 15:30 1 : 3
01.10
15:30
TSK
Jedinstvo
1
3
01.10.2023 15:30
TSK
1 : 3
01.10
15:30
Hajduk (D)
Slavija
3
2
01.10.2023 15:30 3 : 2
01.10
15:30
Jadran
Donji Srem 2015
0
1
01.10.2023 15:30 0 : 1
01.10
15:30
Hercegovac
Preporod
3
1
01.10.2023 15:30 3 : 1
01.10
15:30
Mladost (T)
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
3
1
01.10.2023 15:30 3 : 1
01.10
15:30
Hajduk
Sloga
1
1
01.10.2023 15:30 1 : 1
01.10
15:30
Radni─Źki 1905
─Éur─Ĺin
2
0
01.10.2023 15:30 2 : 0
01.10
15:30
Obili─ç
OFK Vrbas
1
2
01.10.2023 15:30 1 : 2
01.10
15:30
Mladost (BP)
Vojvodina (BG)
3
1
01.10.2023 15:30 3 : 1
01.10
15:30
Borac
BAK
0
2
01.10.2023 15:30 0 : 2
BAK
01.10
15:30
Crvena zvezda
Vojvodina 1928
0
0
01.10.2023 15:30 0 : 0
01.10
15:30
Planta┼ża
Jedinstvo (GS)
1
2
01.10.2023 15:30 1 : 2
01.10
15:30
Jastrebac
OFK Kosanica
0
2
01.10.2023 15:30 0 : 2
01.10
15:30
Jablanica
Svetlost
1
2
01.10.2023 15:30 1 : 2
01.10
15:30
Mineralac
SFK Morava
0
1
01.10.2023 15:30 0 : 1
01.10
15:30
Bukovik
Naša krila 1936
1
4
01.10.2023 15:30 1 : 4
01.10
11:00
Car Konstantin
Palilulac
1
0
01.10.2023 11:00 1 : 0
01.10
15:30
Mladost (B)
Jedinstvo
1
2
01.10.2023 15:30 1 : 2
01.10
15:30
OFK Brzi Brod
Morava
2
0
01.10.2023 15:30 2 : 0
01.10
15:30
Zemljoradnik
Svrljig
2
2
01.10.2023 15:30 2 : 2
01.10
15:30
Mladost (M)
OFK Niš
1
0
01.10.2023 15:30 1 : 0
01.10
15:30
OFK Slatina
Balkanski
5
2
01.10.2023 15:30 5 : 2
01.10
15:30
Rajko Miti─ç
Hajduk Veljko
0
5
01.10.2023 15:30 0 : 5
01.10
15:30
Bor 1919
OFK Zlot
1
0
01.10.2023 15:30 1 : 0
01.10
13:00
Tanasko Raji─ç
Brodoremont
3
0
01.10.2023 13:00 3 : 0
01.10
15:30
Branik
Lu┼żnica
1
2
01.10.2023 15:30 1 : 2
01.10
15:30
┼Żupa
Mladi borac
1
0
01.10.2023 15:30 1 : 0
01.10
15:30
Rembas
Mladost
2
0
01.10.2023 15:30 2 : 0
01.10
15:30
OFK Lugomir
Orlovi
2
0
01.10.2023 15:30 2 : 0
01.10
10:00
OFK Mladenovac
Balkan Mirijevo
3
0
01.10.2023 10:00 3 : 0
01.10
15:30
Kalu─Ĺerica 1969
Bole─Ź
0
1
01.10.2023 15:30 0 : 1
01.10
15:30
Zuce 2019
KFK Ravna gora Barajevo
1
2
01.10.2023 15:30 1 : 2
01.10
10:00
OFK ┼Żarkovo
Komgrap
1
2
01.10.2023 10:00 1 : 2
01.10
15:30
Umka
Crvena zvezda
4
1
01.10.2023 15:30 4 : 1
01.10
15:30
Napredak
Go─Ź
0
3
01.10.2023 15:30 0 : 3
01.10
15:30
Budu─çnost
Bane 1931
1
3
01.10.2023 15:30 1 : 3
01.10
15:30
Budu─çnost (A)
Jedinstvo (K)
1
2
01.10.2023 15:30 1 : 2
01.10
15:30
Sloboda (─î)
Jedinstvo Putevi
2
2
01.10.2023 15:30 2 : 2
01.10
15:30
Savinac 1933
Polet (T)
2
0
01.10.2023 15:30 2 : 0
01.10
15:30
Drina
Ma─Źva 1929
2
0
01.10.2023 15:30 2 : 0
01.10
15:30
OFK Ose─Źina
Borac (L)
1
0
01.10.2023 15:30 1 : 0
01.10
15:30
Hajduk Stanko
Ra─Ĺevac
2
2
01.10.2023 15:30 2 : 2
01.10
15:30
RSK
Kara─Ĺor─Ĺe
0
0
01.10.2023 15:30
RSK
0 : 0
01.10
16:00
Omladinac (NS)
Zvezda
4
0
01.10.2023 16:00 4 : 0
01.10
16:00
Radnik
OFK Progorelica
2
1
01.10.2023 16:00 2 : 1
01.10
16:00
Ibar
OFK Ras
2
1
01.10.2023 16:00 2 : 1
01.10
16:00
Borac (V)
Proleter
4
3
01.10.2023 16:00 4 : 3
01.10
15:30
Budu─çnost (G)
Budu─çnost (P)
0
2
01.10.2023 15:30 0 : 2
01.10
15:30
Kulpin
Kula
2
0
01.10.2023 15:30 2 : 0
01.10
15:30
Lipar
─îSK Pivara
3
1
01.10.2023 15:30 3 : 1
01.10
15:30
BSK
Rusin
5
2
01.10.2023 15:30
BSK
5 : 2
01.10
15:30
Kolonija
Sloboda
0
3
01.10.2023 15:30 0 : 3
01.10
15:30
Budu─çnost
Jedinstvo
1
3
01.10.2023 15:30 1 : 3
01.10
15:30
Kori─çani
Divostin
2
3
01.10.2023 15:30 2 : 3
01.10
16:00
Ba─Źka (B)
Omladinac
2
0
01.10.2023 16:00 2 : 0
01.10
16:00
Fruškogorac
Jedinstvo
11
0
01.10.2023 16:00 11 : 0
01.10
16:00
OFK Sirig
Hajduk
3
1
01.10.2023 16:00 3 : 1
01.10
16:00
Jugovi─ç
Crvena zvezda
3
0
01.10.2023 16:00 3 : 0
01.10
16:00
┼ŻSK
Fruškogorski partizan
1
4
01.10.2023 16:00 1 : 4
01.10
16:00
Ba─Źka 1923
Proleter 1951
3
0
01.10.2023 16:00 3 : 0
01.10
15:30
Ševac
Budu─çnost (BB)
2
4
01.10.2023 15:30 2 : 4
01.10
15:30
Sloga (BNS)
Radni─Źki (B)
3
1
01.10.2023 15:30 3 : 1
01.10
15:30
Unirea
Vulturul
1
1
01.10.2023 15:30 1 : 1
01.10
15:30
Budu─çnost (A)
Jedinstvo Stevi─ç
0
0
01.10.2023 15:30 0 : 0
01.10
15:30
Glogonj
Hajdu─Źica
4
2
01.10.2023 15:30 4 : 2
01.10
15:30
Sloga (P)
Dolina
0
3
01.10.2023 15:30 0 : 3
01.10
15:00
Radni─Źki 1911
Vojvodina
5
0
01.10.2023 15:00 5 : 0
01.10
15:00
Napredak (BT)
2. Oktobar
1
0
01.10.2023 15:00 1 : 0
01.10
15:00
Banat (─î)
Mladost
2
0
01.10.2023 15:00 2 : 0
01.10
15:00
Napredak (─î)
MSK
1
0
01.10.2023 15:00 1 : 0
MSK
01.10
15:00
OFK Staji─çevo
Delija
7
1
01.10.2023 15:00 7 : 1
01.10
15:00
Polet
┼ŻFK Banat
2
0
01.10.2023 15:00 2 : 0
01.10
15:30
Sutjeska
AFK
7
0
01.10.2023 15:30 7 : 0
AFK
01.10
15:30
─îoka
Tavankut
3
1
01.10.2023 15:30 3 : 1
01.10
15:30
Radni─Źki (I)
Partizan
1
0
01.10.2023 15:30 1 : 0
01.10
15:30
Srem
Budu─çnost
3
1
01.10.2023 15:30 3 : 1
01.10
15:30
Napredak
Fruškogorac
14
0
01.10.2023 15:30 14 : 0
01.10
15:30
Polet (NK)
Hajduk (V)
5
1
01.10.2023 15:30 5 : 1
01.10
15:30
Šumar
LSK
2
0
01.10.2023 15:30 2 : 0
LSK
01.10
15:30
Grani─Źar (K)
Krušedol
3
0
01.10.2023 15:30 3 : 0
01.10
15:30
Sremac (V)
Podrinje
1
0
01.10.2023 15:30 1 : 0
01.10
15:30
Rubin
Gradina
5
3
01.10.2023 15:30 5 : 3
01.10
19:30
Jastrebac
OFK Kopaonik 1931
1
2
01.10.2023 19:30 1 : 2
01.10
15:30
Sloga (L)
Trudbenik
3
2
01.10.2023 15:30 3 : 2
01.10
13:30
Dedina
Parunovac
4
1
01.10.2023 13:30 4 : 1
01.10
15:30
Sloga (D)
Bošnjane
3
1
01.10.2023 15:30 3 : 1
01.10
13:30
Gornji Stepoš
13. April
3
0
01.10.2023 13:30 3 : 0
01.10
15:30
Sloga (─ć)
Ma─Źkovac
0
4
01.10.2023 15:30 0 : 4
01.10
16:00
Borac
FUD
2
1
01.10.2023 16:00 2 : 1
FUD
01.10
15:30
─îitluk
Polet 57
0
1
01.10.2023 15:30 0 : 1
01.10
15:30
Plaskovac
Vin─Źa
3
1
01.10.2023 15:30 3 : 1
01.10
10:00
Šumadija
Kopljari
2
1
01.10.2023 10:00 2 : 1
01.10
15:30
Šumadinac (S)
BSK
3
0
01.10.2023 15:30 3 : 0
BSK
01.10
15:30
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Omladinac
4
1
01.10.2023 15:30 4 : 1
01.10
15:30
┼ŻSK
Lokomotiva
1
0
01.10.2023 15:30 1 : 0
01.10
15:30
Mladi rudar
Marjan
3
2
01.10.2023 15:30 3 : 2
01.10
15:30
Saranovo 1936
Prvi srpski ustanak
2
0
01.10.2023 15:30 2 : 0
01.10
15:00
Rudar (P)
Mladost
3
1
01.10.2023 15:00 3 : 1
01.10
15:00
GFK Tabane
Dragocvet
3
0
01.10.2023 15:00 3 : 0
01.10
15:00
Budu─çnost (─É)
Rudar (SR)
0
4
01.10.2023 15:00 0 : 4
01.10
15:00
Napredak
Budu─çnost (M)
2
2
01.10.2023 15:00 2 : 2
01.10
15:00
Sin─Ĺeli─ç
Vinogradar
5
2
01.10.2023 15:00 5 : 2
01.10
15:00
Kolare
Borac 1950
2
1
01.10.2023 15:00 2 : 1
01.10
15:00
Donja Mutnica
Kolonija
3
1
01.10.2023 15:00 3 : 1
01.10
15:00
Moravac 2015
Partizan
0
6
01.10.2023 15:00 0 : 6
01.10
15:00
Morava
Jedinstvo
2
1
01.10.2023 15:00 2 : 1
01.10
15:00
Iskra
Dimitrije Tucovi─ç
2
5
01.10.2023 15:00 2 : 5
01.10
15:00
┼Żabari
─îu─Źuge
2
0
01.10.2023 15:00 2 : 0
01.10
15:00
ZSK
Junior Novo Naselje
2
2
01.10.2023 15:00
ZSK
2 : 2
01.10
15:00
Trli─ç
Pepeljevac
3
1
01.10.2023 15:00 3 : 1
01.10
15:00
Udarnik
Pobeda
3
3
01.10.2023 15:00 3 : 3
01.10
15:00
Mladi radnik 1940
Sloga (M)
9
0
01.10.2023 15:00 9 : 0
01.10
15:00
Omladinac
Borac 1932
1
2
01.10.2023 15:00 1 : 2
01.10
15:00
Sloga (L)
Radnik
3
0
01.10.2023 15:00 3 : 0
01.10
15:00
Podunavac
Lunjevac
2
0
01.10.2023 15:00 2 : 0
01.10
15:00
┼Żelezni─Źar Kusadak
Jasenica 2017
0
1
01.10.2023 15:00 0 : 1
01.10
15:00
Crvena zvezda
Mladost
2
0
01.10.2023 15:00 2 : 0
01.10
15:00
Jedinstvo (P)
Kej
1
2
01.10.2023 15:00 1 : 2
Kej
01.10
15:00
Lugovi
Ozremica
2
0
01.10.2023 15:00 2 : 0
01.10
15:00
Prilike
Rudar
2
2
01.10.2023 15:00 2 : 2
01.10
15:00
Morava
Sloga
0
2
01.10.2023 15:00 0 : 2
01.10
15:00
Jedinstvo (GG)
Prijevor
1
1
01.10.2023 15:00 1 : 1
01.10
15:30
BSK 1931
Napredak (S)
0
2
01.10.2023 15:30 0 : 2
01.10
15:30
Polet (SD)
Jasenovac
4
2
01.10.2023 15:30 4 : 2
01.10
15:30
Sloga 1945
Krilaš
9
2
01.10.2023 15:30 9 : 2
01.10
15:30
Sirakovo
Pomoravlje 1946
0
5
01.10.2023 15:30 0 : 5
01.10
15:30
Poštar Zvezdara
BUSK
2
3
01.10.2023 15:30 2 : 3
01.10
15:30
Busije
Šećeranac Ada
0
2
01.10.2023 15:30 0 : 2
01.10
15:30
PKB Kovilovo
Be┼żanija
1
0
01.10.2023 15:30 1 : 0
01.10
15:30
Dunav
Siti Sport Klub
0
0
01.10.2023 15:30 0 : 0
01.10
11:00
Lokomotiva
Heroj Polet
2
0
01.10.2023 11:00 2 : 0
01.10
15:30
Posavac Tišma
Srem─Źica
4
1
01.10.2023 15:30 4 : 1
01.10
15:30
OFK Borac
Beljina
0
2
01.10.2023 15:30 0 : 2
01.10
15:30
Turbina
Rojkovac
4
0
01.10.2023 15:30 4 : 0
01.10
10:00
Radni─Źki
Torpedo
2
3
01.10.2023 10:00 2 : 3
01.10
15:30
Krtinska
Šumadija
1
1
01.10.2023 15:30 1 : 1
01.10
15:30
Rušanj
Vrani─ç
1
0
01.10.2023 15:30 1 : 0
01.10
15:30
Lisovi─ç 1977
OFK Zabre┼żje
0
1
01.10.2023 15:30 0 : 1
01.10
15:30
OFK Mladost
Šumadija 1962
4
6
01.10.2023 15:30 4 : 6
01.10
15:30
Velika Krsna
Hajduk
5
0
01.10.2023 15:30 5 : 0
01.10
15:30
Rabrovac
Omladinac
1
3
01.10.2023 15:30 1 : 3
01.10
15:30
Zaklopa─Źa
Mali Po┼żarevac
4
0
01.10.2023 15:30 4 : 0
01.10
15:30
Hajduk
Šljivar
8
0
01.10.2023 15:30 8 : 0
01.10
15:30
Malinik
OFK 019
1
0
01.10.2023 15:30 1 : 0
01.10
15:30
Omladinac
Mid┼żor
0
1
01.10.2023 15:30 0 : 1
01.10
15:30
FSU Kraljevica
BSK
3
3
01.10.2023 15:30 3 : 3
BSK
01.10
15:30
Vulkan 1963
Novoselac
2
1
01.10.2023 15:30 2 : 1
01.10
11:00
Rudar
Aluminijum
5
0
01.10.2023 11:00 5 : 0
01.10
15:30
Sloga (DT)
OFK Morava 2022
2
3
01.10.2023 15:30 2 : 3
01.10
15:30
Sloga 1948
Omladinac
1
1
01.10.2023 15:30 1 : 1
01.10
11:00
Proleter
Sloboda
4
3
01.10.2023 11:00 4 : 3
01.10
15:30
Mladost
Jedinstvo
8
1
01.10.2023 15:30 8 : 1
01.10
15:30
Stevan Nešticki
Planinac 1933
3
2
01.10.2023 15:30 3 : 2
01.10
15:00
Sloga 1980
Rudar 2016
2
3
01.10.2023 15:00 2 : 3
01.10
15:00
Rad 1974
Malošište
0
3
01.10.2023 15:00 0 : 3
01.10
15:00
Toplica
Bali─Źevac
4
0
01.10.2023 15:00 4 : 0
01.10
15:00
Sloga (K)
Taskovi─çi
2
2
01.10.2023 15:00 2 : 2
01.10
15:00
Jastrebac
Arbanasce
5
0
01.10.2023 15:00 5 : 0
01.10
15:00
Mekiš
Moravac
6
3
01.10.2023 15:00 6 : 3
01.10
15:30
Polet
Budu─çnost
0
1
01.10.2023 15:30 0 : 1
01.10
15:30
Sloga
Gradac
4
1
01.10.2023 15:30 4 : 1
01.10
15:30
Progres
Donja Lomnica
1
1
01.10.2023 15:30 1 : 1
01.10
15:30
BSK
Zlo─çudovo
2
4
01.10.2023 15:30
BSK
2 : 4
01.10
15:30
─îekmin
OFK Morava
5
0
01.10.2023 15:30 5 : 0
01.10
15:30
Milanovo
Vu─Źje
1
5
01.10.2023 15:30 1 : 5
01.10
15:30
Bobište
Moravac
2
2
01.10.2023 15:30 2 : 2
01.10
15:30
Mladost
┼Żelezni─Źar
3
1
01.10.2023 15:30 3 : 1
01.10
15:00
Jedinstvo (Š)
Milan Orli─ç
4
0
01.10.2023 15:00 4 : 0
01.10
15:00
Antimon
Mladi Borac
5
1
01.10.2023 15:00 5 : 1
01.10
15:00
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Kara─Ĺor─Ĺe
2
2
01.10.2023 15:00 2 : 2
01.10
15:00
Jedinstvo (Z)
Radni─Źki
1
1
01.10.2023 15:00 1 : 1
01.10
11:00
Vidojevica
Mladost
2
1
01.10.2023 11:00 2 : 1
01.10
15:00
Duško
Stojan Lazarac
0
0
01.10.2023 15:00 0 : 0
01.10
15:00
Gluma─Ź
Jedinstvo
1
1
01.10.2023 15:00 1 : 1
01.10
11:00
Tara
Lazarica
2
4
01.10.2023 11:00 2 : 4
01.10
15:00
Polet
Prvi partizan
1
1
01.10.2023 15:00 1 : 1
01.10
11:00
Bakionica
Je┼żevica
0
1
01.10.2023 11:00 0 : 1
01.10
16:00
Sloga
Višesava
3
1
01.10.2023 16:00 3 : 1
01.10
15:00
Kotroman
Gorobilje
1
0
01.10.2023 15:00 1 : 0
01.10
15:30
Spartak
Mladost
2
3
01.10.2023 15:30 2 : 3
01.10
15:30
Gnjilan
┼Żelju┼ía
5
1
01.10.2023 15:30 5 : 1
01.10
15:30
Sloga
Sloboda
1
1
01.10.2023 15:30 1 : 1
01.10
15:30
OFK Pavlovac
─îelik
3
0
01.10.2023 15:30 3 : 0
01.10
15:30
Mladost (B)
OFK AS
2
2
01.10.2023 15:30 2 : 2
01.10
15:30
Vihor
Levosoje
4
2
01.10.2023 15:30 4 : 2
01.10
15:30
Lugina
Trnovac
1
3
01.10.2023 15:30 1 : 3
01.10
15:30
FSU Ju┼żna pruga
Torpedo 1973
1
9
01.10.2023 15:30 1 : 9
01.10
15:30
OFK Alakince
Mladost (S)
9
1
01.10.2023 15:30 9 : 1
01.10
15:30
Dobri─Ź
Jug Bogdan
2
2
01.10.2023 15:30 2 : 2
01.10
15:30
Borac
Omladinac
2
0
01.10.2023 15:30 2 : 0
01.10
15:30
Kosovac
Re─Źica
1
2
01.10.2023 15:30 1 : 2
01.10
19:30
Popovi─çi Vrnjci
Gru┼ża
0
3
01.10.2023 19:30 0 : 3
01.10
11:00
Biljanovac
Tavnik
2
2
01.10.2023 11:00 2 : 2
01.10
16:00
Ribnica
Stubal
4
1
01.10.2023 16:00 4 : 1
01.10
16:00
Magnohrom
Jedinstvo 2017
1
0
01.10.2023 16:00 1 : 0
01.10
15:30
Sloga 1934
Borba
2
0
01.10.2023 15:30 2 : 0
01.10
15:30
OFK ┼Że┼żelj
Slavija
1
2
01.10.2023 15:30 1 : 2
01.10
15:30
Jadran
21. oktobar
0
4
01.10.2023 15:30 0 : 4
01.10
15:30
Seljak
Borac
0
2
01.10.2023 15:30 0 : 2
01.10
15:30
─ćava
Šumadinac KG
3
6
01.10.2023 15:30 3 : 6
01.10
15:30
Dunav
Omladinac
3
2
01.10.2023 15:30 3 : 2
01.10
15:30
Banatul
Sloga (M)
5
0
01.10.2023 15:30 5 : 0
01.10
15:30
Banat (VŠ)
Banat (D)
0
2
01.10.2023 15:30 0 : 2
01.10
15:30
Vojvodina (S)
Karaš (K)
2
5
01.10.2023 15:30 2 : 5
01.10
15:30
Ratar
Karaš (J)
2
3
01.10.2023 15:30 2 : 3
01.10
15:30
Krivanj
Magli─ç
2
1
01.10.2023 15:30 2 : 1
01.10
15:30
Ba─Źka (D)
Tvr─Ĺava
2
1
01.10.2023 15:30 2 : 1
01.10
15:30
Borac (V)
Proleter
2
0
01.10.2023 15:30 2 : 0
01.10
15:30
OFK Stari Grad
Slavija (P)
4
1
01.10.2023 15:30 4 : 1
01.10
13:30
Mladost (DK)
Mladost (T)
4
2
01.10.2023 13:30 4 : 2
01.10
15:30
Kamenorezac 76
Ribnik
5
2
01.10.2023 15:30 5 : 2
01.10
15:30
Vinogradar
Velika Drenova
1
4
01.10.2023 15:30 1 : 4
01.10
15:30
Beli Orlovi
Borac
2
0
01.10.2023 15:30 2 : 0
01.10
15:30
Jezero 2017
Donji Kopaonik
1
0
01.10.2023 15:30 1 : 0
01.10
15:30
Dinamo 1923
Zadrugar
1
0
01.10.2023 15:30 1 : 0
01.10
15:30
Mladost
OFK Od┼żaci
3
1
01.10.2023 15:30 3 : 1
01.10
15:30
Omladinac
Polet (S)
0
2
01.10.2023 15:30 0 : 2
01.10
15:30
Aleksa Šantić
Polet
7
1
01.10.2023 15:30 7 : 1
01.10
15:30
Jedinstvo Lemeš
Radni─Źki
0
5
01.10.2023 15:30 0 : 5
01.10
15:30
Voja Ga─Źi─ç
Proleter
5
3
01.10.2023 15:30 5 : 3
01.10
15:30
Stari Tamiš
Partizan
2
1
01.10.2023 15:30 2 : 1
01.10
15:30
Tempo
Omladinac
2
0
01.10.2023 15:30 2 : 0
01.10
15:30
Borac
Jugoslavija
3
2
01.10.2023 15:30 3 : 2
01.10
15:30
OFK Mladost
BSK Bavanište
2
1
01.10.2023 15:30 2 : 1
01.10
15:30
Planinac
Kameni
0
0
01.10.2023 15:30 0 : 0
01.10
15:30
Hajduk 1932
Hrtkovci
3
3
01.10.2023 15:30 3 : 3
01.10
15:30
OFK Bresta─Ź
Napredak
3
0
01.10.2023 15:30 3 : 0
01.10
15:30
Fruškogorac
Grani─Źar
3
2
01.10.2023 15:30 3 : 2
01.10
15:30
Polet
Ljukovo
0
2
01.10.2023 15:30 0 : 2
01.10
15:30
Rudar
Car Uroš
2
1
01.10.2023 15:30 2 : 1
01.10
15:30
─îSK ─îortanovci
Mladost
4
3
01.10.2023 15:30 4 : 3
01.10
16:00
Rekreativo
Munja
2
5
01.10.2023 16:00 2 : 5
01.10
10:00
Jedinstvo
Pobednik
0
5
01.10.2023 10:00 0 : 5
01.10
16:00
Omladinac
Sloga
16
0
01.10.2023 16:00 16 : 0
01.10
16:00
Borac
Polet
2
0
01.10.2023 16:00 2 : 0
01.10
15:00
Osaonica
Partizan
1
2
01.10.2023 15:00 1 : 2
01.10
15:00
Vinora─Źa
Sloboda
1
4
01.10.2023 15:00 1 : 4
01.10
15:00
Šumadinac
Ursule
1
0
01.10.2023 15:00 1 : 0
01.10
15:00
Šantarovac
Mladost (K)
2
2
01.10.2023 15:00 2 : 2
01.10
15:00
Tamiš
Jedinstvo 2014
3
0
01.10.2023 15:00 3 : 0
01.10
15:00
OFK Klek
OFK Gradnulica
1
10
01.10.2023 15:00 1 : 10
01.10
15:00
KSK Konak 1926
Lehel
0
3
01.10.2023 15:00 0 : 3
01.10
15:00
Zadrugar
Krajina
11
0
01.10.2023 15:00 11 : 0
01.10
15:00
ASK
Naftagas
2
5
01.10.2023 15:00
ASK
2 : 5
01.10
15:00
Potisje
Mladost (BB)
1
0
01.10.2023 15:00 1 : 0
01.10
15:00
Borac
Mladost (L)
1
0
01.10.2023 15:00 1 : 0
01.10
15:00
Sloga (V)
Tulari
0
3
01.10.2023 15:00 0 : 3
01.10
15:00
Jedinstvo (M)
OFK Stublenica
3
1
01.10.2023 15:00 3 : 1
01.10
15:00
Brezovica
OFK Paljuvi
3
0
01.10.2023 15:00 3 : 0
01.10
15:00
Joševa
Kolubara (LP)
1
0
01.10.2023 15:00 1 : 0
01.10
11:00
Trnjaci 2021
Polet (T)
7
0
01.10.2023 11:00 7 : 0
01.10
11:00
Polet
Milenko Pavlovi─ç
7
0
01.10.2023 11:00 7 : 0
01.10
11:00
Rakac Stave
Popadi─ç
4
1
01.10.2023 11:00 4 : 1
01.10
11:00
Stari drugari
Mali korak
0
0
01.10.2023 11:00 0 : 0
01.10
11:00
Kolubara 2
Tešnjar
2
3
01.10.2023 11:00 2 : 3
01.10
11:00
Beloševac
OFK Povlen
1
1
01.10.2023 11:00 1 : 1
01.10
11:00
Babaji─ç
Jadar 2013
1
1
01.10.2023 11:00 1 : 1
01.10
15:30
Morava 1932
Sloga TOP
0
0
01.10.2023 15:30 0 : 0
01.10
15:30
Mladi Borac
Beli Orao
1
0
01.10.2023 15:30 1 : 0
01.10
15:30
Dizel
Borac (K)
0
0
01.10.2023 15:30 0 : 0
01.10
15:30
Sloga (L)
Kumane
2
1
01.10.2023 15:30 2 : 1
01.10
15:30
Stig 1955
Zemljoradnik 1932
3
2
01.10.2023 15:30 3 : 2
01.10
15:30
Polet (V)
Napredak 1934
3
1
01.10.2023 15:30 3 : 1
01.10
15:30
Slavija
Sloboda
0
4
01.10.2023 15:30 0 : 4
01.10
15:30
Proleter
Jedinstvo
1
2
01.10.2023 15:30 1 : 2
01.10
15:30
Ba─Źka
Mladost
2
1
01.10.2023 15:30 2 : 1
01.10
15:30
Soko
Mlava (ML)
2
1
01.10.2023 15:30 2 : 1
01.10
15:30
Zadrugar 1947
Mladost (K)
6
0
01.10.2023 15:30 6 : 0
01.10
15:30
Rade Milošević
BSK 1924
5
1
01.10.2023 15:30 5 : 1
01.10
15:30
Pobeda 1953
Rudar (K)
4
1
01.10.2023 15:30 4 : 1
01.10
15:30
Borac (V)
Crni Vitez 1924
1
2
01.10.2023 15:30 1 : 2
01.10
16:00
Titel
─îenej
6
0
01.10.2023 16:00 6 : 0
01.10
16:00
Tatra
Petar Pua─Źa
4
2
01.10.2023 16:00 4 : 2
01.10
16:00
┼Żelezni─Źar NS
Vinogradar
0
0
01.10.2023 16:00 0 : 0
01.10
16:00
Obili─ç
Slanobarac
0
3
01.10.2023 16:00 0 : 3
01.10
15:30
Mladost 1976
Moravac Orion
3
3
01.10.2023 15:30 3 : 3
01.10
15:30
OFK Brza
Jedinstvo Šišava
1
3
01.10.2023 15:30 1 : 3
01.10
15:30
Šumadija
Derbi 2016
4
4
01.10.2023 15:30 4 : 4
01.10
15:30
Veliko Trnjane
Sloboda
1
1
01.10.2023 15:30 1 : 1
01.10
15:30
Morava
Mladi borac
4
0
01.10.2023 15:30 4 : 0
01.10
15:30
Moravac (G)
Umac
3
3
01.10.2023 15:30 3 : 3
01.10
15:00
Javor
Napredak (S)
3
0
01.10.2023 15:00 3 : 0
01.10
15:00
Istok 63
OFK Batinac
2
0
01.10.2023 15:00 2 : 0
01.10
15:00
Radni─Źki
Resavski Despoti
4
0
01.10.2023 15:00 4 : 0
01.10
15:00
Pomoravlje
Šumadija
2
1
01.10.2023 15:00 2 : 1
01.10
15:00
Majur
Bair
1
2
01.10.2023 15:00 1 : 2
01.10
15:00
Drina
Zadrugar
1
4
01.10.2023 15:00 1 : 4
01.10
15:00
Mladost
Budu─çnost 1929
4
2
01.10.2023 15:00 4 : 2
01.10
15:00
OFK Napredak
POFK Metaloplastika 2006
3
0
01.10.2023 15:00 3 : 0
01.10
15:00
Omladinac
Sloboda
1
0
01.10.2023 15:00 1 : 0
01.10
15:00
Budu─çnost (PD)
Sloga
4
1
01.10.2023 15:00 4 : 1
01.10
15:30
Novi Beograd
Blokovi
3
1
01.10.2023 15:30 3 : 1
01.10
15:30
Šumadinac
Sin─Ĺeli─ç 2012
1
2
01.10.2023 15:30 1 : 2
01.10
15:30
BSK 1925
Rekreativo 011
3
0
01.10.2023 15:30 3 : 0
01.10
16:00
Kelti
13. maj
2
0
01.10.2023 16:00 2 : 0
01.10
15:30
Velika Moštanica
Borac 1923
5
0
01.10.2023 15:30 5 : 0
01.10
15:00
Stolice
Prva Iskra
2
1
01.10.2023 15:00 2 : 1
01.10
15:00
Jelav
Sin─Ĺeli─ç
1
2
01.10.2023 15:00 1 : 2
01.10
15:00
Studenac
Velika Reka
2
0
01.10.2023 15:00 2 : 0
01.10
15:00
7. Juli
Rudar
1
5
01.10.2023 15:00 1 : 5
01.10
15:00
Sloga
Azbukovica
3
2
01.10.2023 15:00 3 : 2
01.10
15:30
OFK Crvenka
Omladinac
4
1
01.10.2023 15:30 4 : 1
01.10
10:00
Dedinje
Bratstvo
1
4
01.10.2023 10:00 1 : 4
01.10
15:30
Resnik
OFK Lug 2020
0
0
01.10.2023 15:30 0 : 0
01.10
15:30
T6 NIKA Lepušnica
Miljakovac
4
1
01.10.2023 15:30 4 : 1
01.10
11:00
Pinosava
Um─Źari
7
5
01.10.2023 11:00 7 : 5
01.10
15:30
Avala 1939
FU Minel 1956
1
1
01.10.2023 15:30 1 : 1
01.10
11:00
Šiljakovac
Podunavac
5
1
01.10.2023 11:00 5 : 1
01.10
15:30
OFK Bo┼żdarevac
Veliki Borak
1
2
01.10.2023 15:30 1 : 2
01.10
16:00
Vo─çar
Bjelica
8
1
01.10.2023 16:00 8 : 1
01.10
16:00
Jelica
Radni─Źki
1
7
01.10.2023 16:00 1 : 7
01.10
16:00
Gorušica
Brezova
5
1
01.10.2023 16:00 5 : 1
01.10
15:00
Mišar
Dobrava ┼Żabar 2020
1
4