XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
551 utakmica za dan Subota, 30 Septembar 2023


Fudbal

30.09
18:05
Crvena zvezda
Radni─Źki (N)
1
0
30.09.2023 18:05 1 : 0
30.09
19:00
Mladost (L)
TSC
1
1
30.09.2023 19:00 1 : 1
TSC
30.09
17:00
Spartak ┼ŻK
─îukari─Źki
0
3
30.09.2023 17:00 0 : 3
30.09
19:00
Ma─Źva
Jedinstvo (Ub)
1
0
30.09.2023 19:00 1 : 0
30.09
15:30
Meševo
Radni─Źki (S)
2
1
30.09.2023 15:30 2 : 1
30.09
15:30
─Éerdap
SFS Borac
0
1
30.09.2023 15:30 0 : 1
30.09
15:30
Jedinstvo 1936
OFK Sin─Ĺeli─ç
2
0
30.09.2023 15:30 2 : 0
30.09
15:30
P─Źinja
GFK Jagodina
0
3
30.09.2023 15:30 0 : 3
30.09
15:30
Jedinstvo (P)
Radni─Źki (P)
0
3
30.09.2023 15:30 0 : 3
30.09
15:30
Omladinac
1. Maj Ruma
3
1
30.09.2023 15:30 3 : 1
30.09
15:30
Be─Źej 1918
Radni─Źki (Z)
1
0
30.09.2023 15:30 1 : 0
30.09
15:30
Jedinstvo (SP)
OFK Ba─Źka
0
0
30.09.2023 15:30 0 : 0
30.09
15:30
Hajduk 1912
Tisa
0
1
30.09.2023 15:30 0 : 1
30.09
15:30
Naftagas
Kabel
3
0
30.09.2023 15:30 3 : 0
30.09
15:30
GFK Sloven
Dinamo 1945
3
1
30.09.2023 15:30 3 : 1
30.09
15:30
OFK Kikinda
Podunavac
0
0
30.09.2023 15:30 0 : 0
30.09
15:30
Budu─çnost
Brodarac
1
0
30.09.2023 15:30 1 : 0
30.09
11:00
Prva iskra
GSP Polet Dor─çol
2
0
30.09.2023 11:00 2 : 0
30.09
15:30
Zemun
Radni─Źki
2
3
30.09.2023 15:30 2 : 3
30.09
15:00
Jošanica
Polet (Lj)
3
1
30.09.2023 15:00 3 : 1
30.09
15:00
Loznica
Budućnost Krušik 2014
1
4
30.09.2023 15:00 1 : 4
30.09
15:00
Tutin
FAP
0
0
30.09.2023 15:00 0 : 0
FAP
30.09
15:00
Omladinac (Z)
OFK Mihajlovac
2
1
30.09.2023 15:00 2 : 1
30.09
15:00
Takovo
Sloga 33
3
2
30.09.2023 15:00 3 : 2
30.09
15:30
Sloga
Radni─Źki (NP)
1
2
30.09.2023 15:30 1 : 2
30.09
15:30
Veternik
Cement
2
0
30.09.2023 15:30 2 : 0
30.09
15:30
Radni─Źki (┼á)
Mladost
3
2
30.09.2023 15:30 3 : 2
30.09
15:30
Ravangrad 2018
Ba─Źka 1901
2
0
30.09.2023 15:30 2 : 0
30.09
15:30
OFK Mladost APA
Bajša
0
0
30.09.2023 15:30 0 : 0
30.09
15:30
Jedinstvo (BK)
Rusanda
1
0
30.09.2023 15:30 1 : 0
30.09
15:30
Sloboda
Polet
3
0
30.09.2023 15:30 3 : 0
30.09
15:30
Begej
Mladost
0
4
30.09.2023 15:30 0 : 4
30.09
15:30
Radni─Źki (K)
Kozara
0
3
30.09.2023 15:30 0 : 3
30.09
15:30
OFK Proleter
┼ŻAK
3
0
30.09.2023 15:30 3 : 0
30.09
15:30
Jedinstvo (V)
Budu─çnost
4
3
30.09.2023 15:30 4 : 3
30.09
15:30
Mladost 1959
Radan
1
2
30.09.2023 15:30 1 : 2
30.09
15:30
Nebeski Andjeli
Pusta Reka
0
2
30.09.2023 15:30 0 : 2
30.09
15:30
Jedinstvo (B)
SU Dinamo Jug
0
0
30.09.2023 15:30 0 : 0
30.09
15:30
Gra─Źanica
Gracko
0
4
30.09.2023 15:30 0 : 4
30.09
15:30
Sloga
OFK Topli─Źanin
0
5
30.09.2023 15:30 0 : 5
30.09
15:30
OFK Napredak 1929
Orljane
0
5
30.09.2023 15:30 0 : 5
30.09
15:30
Radni─Źki 2020
Pukovac
0
0
30.09.2023 15:30 0 : 0
30.09
15:30
Trebi─Ź
Jedinstvo
0
2
30.09.2023 15:30 0 : 2
30.09
15:30
OFK Knjaz
Timok 1919
1
3
30.09.2023 15:30 1 : 3
30.09
15:30
Trstenik PPT
Kušiljevo
4
0
30.09.2023 15:30 4 : 0
30.09
15:30
Leva─Ź
Temni─ç 1924
2
5
30.09.2023 15:30 2 : 5
30.09
15:30
Blagotin
Morava 1918
2
6
30.09.2023 15:30 2 : 6
30.09
15:30
Juhor
Sloga
3
0
30.09.2023 15:30 3 : 0
30.09
13:30
BSK 1926
BSK Bor─Źa
3
1
30.09.2023 13:30 3 : 1
30.09
15:30
Napredak
OFK Budu─çnost
1
3
30.09.2023 15:30 1 : 3
30.09
15:30
Šušnjar 1977
Hajduk
1
0
30.09.2023 15:30 1 : 0
30.09
15:30
Sloga
Zastava 1973
3
1
30.09.2023 15:30 3 : 1
30.09
15:30
Šumadija 1903
Gru┼ża
3
2
30.09.2023 15:30 3 : 2
30.09
15:30
Sloga (BB)
Zlatar
0
0
30.09.2023 15:30 0 : 0
30.09
15:30
Sevojno
Ov─Źar
3
1
30.09.2023 15:30 3 : 1
30.09
15:30
Ribnica
Cer
4
0
30.09.2023 15:30 4 : 0
Cer
30.09
15:30
Lipolist
OFK Divci
2
0
30.09.2023 15:30 2 : 0
30.09
15:30
Radni─Źki (V)
┼Żelezni─Źar
3
2
30.09.2023 15:30 3 : 2
30.09
15:30
Šumadija (A)
Obili─ç
1
1
30.09.2023 15:30 1 : 1
30.09
15:30
Šumadinac 1913
─Éerdap
1
1
30.09.2023 15:30 1 : 1
30.09
15:30
Morava
Sloboda
6
0
30.09.2023 15:30 6 : 0
30.09
15:30
Sloga 1924
Omladinac (Š)
0
5
30.09.2023 15:30 0 : 5
30.09
15:30
VGSK
OFK Napredak
3
1
30.09.2023 15:30 3 : 1
30.09
16:00
Koštampolje
Kara─Ĺor─Ĺe
3
0
30.09.2023 16:00 3 : 0
30.09
16:00
Rudar
Morava (M)
0
6
30.09.2023 16:00 0 : 6
30.09
15:30
┼ŻAK
Polet
2
0
30.09.2023 15:30 2 : 0
30.09
15:30
Radni─Źki 1918
Borac 46
2
0
30.09.2023 15:30 2 : 0
30.09
15:30
Krila Krajine
Budu─çnost (M)
0
0
30.09.2023 15:30 0 : 0
30.09
15:30
Soko
Crvenka
0
0
30.09.2023 15:30 0 : 0
30.09
15:30
Mladost
Maršić
5
5
30.09.2023 15:30 5 : 5
30.09
15:30
Šumadija 1934
Pobeda 1926
1
0
30.09.2023 15:30 1 : 0
30.09
15:30
Stanovo 1941
Hajduk Jovanovac
3
3
30.09.2023 15:30 3 : 3
30.09
16:00
OFK Futog
Šajkaš 1908
1
1
30.09.2023 16:00 1 : 1
30.09
15:30
Crvena zvezda
Spartak 1911
4
2
30.09.2023 15:30 4 : 2
30.09
15:30
Potporanj
Dolovo
2
1
30.09.2023 15:30 2 : 1
30.09
15:00
Jedinstvo
Bile─çanin
2
4
30.09.2023 15:00 2 : 4
30.09
15:30
Jadran
Udarnik Višnjevac
1
4
30.09.2023 15:30 1 : 4
30.09
15:30
Proleter
Napredak
3
1
30.09.2023 15:30 3 : 1
30.09
15:30
Srbobran
Njegoš
1
1
30.09.2023 15:30 1 : 1
30.09
15:30
Vinogradar
Iskra
2
4
30.09.2023 15:30 2 : 4
30.09
15:30
Senta
Budu─çnost
1
6
30.09.2023 15:30 1 : 6
30.09
15:30
Tomislavci
Jedinstvo
3
0
30.09.2023 15:30 3 : 0
30.09
15:30
Sremac (D)
Sloga (V)
4
0
30.09.2023 15:30 4 : 0
30.09
20:00
Trnava
Banja
5
0
30.09.2023 20:00 5 : 0
30.09
11:00
Mala Vrbica
Brestovac
4
1
30.09.2023 11:00 4 : 1
30.09
15:30
Polom
Nemetali
2
1
30.09.2023 15:30 2 : 1
30.09
15:30
Urovica
Pore─Ź
4
1
30.09.2023 15:30 4 : 1
30.09
15:30
Polet
Blizna
0
3
30.09.2023 15:30 0 : 3
30.09
15:30
Sloga
Miloševo
1
2
30.09.2023 15:30 1 : 2
30.09
15:30
Rudna Glava
Šarbanovac
4
1
30.09.2023 15:30 4 : 1
30.09
15:30
Radni─Źki
Krivelj
5
2
30.09.2023 15:30 5 : 2
30.09
15:30
SFU Rudar 1934
Klju─Ź
4
1
30.09.2023 15:30 4 : 1
30.09
15:00
OFK Br─Ĺanac
Napredak
2
1
30.09.2023 15:00 2 : 1
30.09
15:00
Zadrugar
OFK Jabu─Źje
1
1
30.09.2023 15:00 1 : 1
30.09
19:00
Radnik
Toplica
2
0
30.09.2023 19:00 2 : 0
30.09
15:00
SASK
Osipaonica
1
1
30.09.2023 15:00 1 : 1
30.09
15:00
Slatina
Zadrugar
1
0
30.09.2023 15:00 1 : 0
30.09
15:00
Ozrem PMH
Mladost
1
2
30.09.2023 15:00 1 : 2
30.09
15:00
Spartak 1976
Devi─çi
6
0
30.09.2023 15:00 6 : 0
30.09
15:30
Zvi┼żd
Vojvoda Milenko
2
0
30.09.2023 15:30 2 : 0
30.09
15:30
┼Żelezni─Źar
Trgova─Źki
1
1
30.09.2023 15:30 1 : 1
30.09
15:30
Rudar Kostolac
Batovac
7
0
30.09.2023 15:30 7 : 0
30.09
16:00
Borac
Beograd Karaburma
0
0
30.09.2023 16:00 0 : 0
30.09
15:30
Vin─Źa
Dunavac
3
1
30.09.2023 15:30 3 : 1
30.09
15:30
Rudar Vrška Čuka
Radni─Źki 1946
8
1
30.09.2023 15:30 8 : 1
30.09
15:30
Grani─Źar
Rgotina
4
0
30.09.2023 15:30 4 : 0
30.09
15:30
Osni─ç
Kosovo
5
1
30.09.2023 15:30 5 : 1
30.09
15:00
Polet (V)
Naisus 1977
2
6
30.09.2023 15:00 2 : 6
30.09
15:30
Jedinstvo
Lemind 1953
2
1
30.09.2023 15:30 2 : 1
30.09
15:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Podrinje
3
2
30.09.2023 15:00 3 : 2
30.09
15:00
Jasen
Omladinac
3
2
30.09.2023 15:00 3 : 2
30.09
15:00
Crnokosa
Rampa
6
2
30.09.2023 15:00 6 : 2
30.09
15:30
Zvezda
Zadrugar
1
1
30.09.2023 15:30 1 : 1
30.09
15:30
Radni─Źki 2021
BSK Bujanovac
0
3
30.09.2023 15:30 0 : 3
30.09
16:00
Mlada krila
Omladinac
4
1
30.09.2023 16:00 4 : 1
30.09
16:00
Bogutova─Źka Banja
Jovo Kursula
2
4
30.09.2023 16:00 2 : 4
30.09
15:30
Bratstvo 1975
Apolon 4
5
2
30.09.2023 15:30 5 : 2
30.09
15:30
Partizan (U)
Borac (VS)
5
0
30.09.2023 15:30 5 : 0
30.09
15:30
Vojvodina
Ba─Źki Hajduk
2
0
30.09.2023 15:30 2 : 0
30.09
15:30
OFK Orašje 1960
Garevina
4
0
30.09.2023 15:30 4 : 0
30.09
15:30
Poljoprivrednik
Omladinac
2
0
30.09.2023 15:30 2 : 0
30.09
15:30
Mladost 1977
Stari Trstenik
4
0
30.09.2023 15:30 4 : 0
30.09
15:30
Kordun
Borac
3
0
30.09.2023 15:30 3 : 0
30.09
16:00
Posavina
Rvati
1
3
30.09.2023 16:00 1 : 3
30.09
16:00
Belo Polje
Budu─çnost
1
0
30.09.2023 16:00 1 : 0
30.09
15:00
Bratstvo
OFK Dragoševac
2
1
30.09.2023 15:00 2 : 1
30.09
15:00
GFK Strelište
Omladinac
4
2
30.09.2023 15:00 4 : 2
30.09
15:00
Mladi radnik
Mladost (G)
2
0
30.09.2023 15:00 2 : 0
30.09
15:00
Crvena Jabuka
Polet (DL)
2
0
30.09.2023 15:00 2 : 0
30.09
15:00
Rajac
Kotešica
2
1
30.09.2023 15:00 2 : 1
30.09
15:30
┼Żitkovica 2017
Napredak (B)
2
1
30.09.2023 15:30 2 : 1
30.09
15:30
Radni─Źki (K)
Polet 1930
2
0
30.09.2023 15:30 2 : 0
30.09
15:30
Homoljac
Jedinstvo (S)
1
5
30.09.2023 15:30 1 : 5
30.09
16:00
Borac (NS)
Sofeks
3
2
30.09.2023 16:00 3 : 2
30.09
16:00
Mileti─ç
Dinamo
3
2
30.09.2023 16:00 3 : 2
30.09
16:00
Stra┼żilovo
Hajduk (G)
2
2
30.09.2023 16:00 2 : 2
30.09
15:30
OFK Pomoravlje
Radni─Źki
2
2
30.09.2023 15:30 2 : 2
30.09
15:00
Beljanica
Mladost
0
2
30.09.2023 15:00 0 : 2
30.09
15:00
Heroj
Dra┼żmirovac
4
4
30.09.2023 15:00 4 : 4
30.09
15:00
Sin─Ĺeli─ç
Omladinac
2
1
30.09.2023 15:00 2 : 1
30.09
15:00
Milicionar
Petlova─Źa
2
2
30.09.2023 15:00 2 : 2
30.09
15:30
┼Żeleznik 1930
Zmaj Novi grad
2
1
30.09.2023 15:30 2 : 1
30.09
10:00
Milutinac
Srem
1
3
30.09.2023 10:00 1 : 3
30.09
15:00
Luk
Jadar 1961
5
0
30.09.2023 15:00
Luk
5 : 0
30.09
15:00
Borac
Mladost
1
1
30.09.2023 15:00 1 : 1
30.09
11:00
Rakovica
Palilulac
3
0
30.09.2023 11:00 3 : 0
30.09
16:00
Draga─Źevo
Bratstvo
1
0
30.09.2023 16:00 1 : 0
30.09
15:00
Korman
Šipurske Livade
1
3
30.09.2023 15:00 1 : 3
30.09
15:00
Jevremovac
OFK Letnjikovac 1983
5
0
30.09.2023 15:00 5 : 0
30.09
15:30
Mladost
Napredak
3
2
30.09.2023 15:30 3 : 2
30.09
15:00
Proleter
Bukovac
0
5
30.09.2023 15:00 0 : 5
30.09
15:00
Mladost 1955
Ratar
1
2
30.09.2023 15:00 1 : 2
30.09
15:30
Konjuh
Makrešane
2
1
30.09.2023 15:30 2 : 1
30.09
15:30
Rasina
Naupare
0
1
30.09.2023 15:30 0 : 1
30.09
15:30
Potisje
Sloga
5
4
30.09.2023 15:30 5 : 4
30.09
15:30
Hajduk
Šampion
3
3
30.09.2023 15:30 3 : 3
30.09
15:30
Slavija
Obili─ç
0
2
30.09.2023 15:30 0 : 2
30.09
16:30
Kotlenik
Partizan
1
2
30.09.2023 16:30 1 : 2
30.09
15:30
Sloboda
Sloga
3
0
30.09.2023 15:30 3 : 0
30.09
15:30
Grkinja
10. februar
5
2
30.09.2023 15:30 5 : 2
30.09
Grivac
Kotlenik
4
3
30.09.2023 4 : 3
30.09
15:30
Jedinstvo 1947
Bratstvo 2019
0
4
30.09.2023 15:30 0 : 4
30.09
15:30
PIK 2023
Jedinstvo (R)
6
2
30.09.2023 15:30 6 : 2
30.09
15:30
Borac 1935
Kragujevac
4
1
30.09.2023 15:30 4 : 1
30.09
15:30
Dunav
Metalac
0
3
30.09.2023 15:30 0 : 3
30.09
15:30
Mladost (Sv)
Jelen
2
1
30.09.2023 15:30 2 : 1
30.09
15:30
Radoje Domanovi─ç
Vitlina 2023
3
2
30.09.2023 15:30 3 : 2
30.09
15:30
Šatornja
Donja Trnava
3
4
30.09.2023 15:30 3 : 4
30.09
15:00
Budu─çnost
Popovac
1
1
30.09.2023 15:00 1 : 1
30.09
15:00
ISK Izvor
Radnik
3
2
30.09.2023 15:00 3 : 2
30.09
15:30
Šampion 2013
Jugovi─çi
1
1
30.09.2023 15:30 1 : 1
30.09
15:30
Navalin
Marjan MB
4
3
30.09.2023 15:30 4 : 3
30.09
15:30
Gra─Ĺanski 2023
Turekovac
3
2
30.09.2023 15:30 3 : 2
30.09
15:30
Banat
Naša Krajina
1
0
30.09.2023 15:30 1 : 0
30.09
15:30
Dobrica
Rapid
3
2
30.09.2023 15:30 3 : 2
30.09
15:30
Vladimirovac
Solunac
6
1
30.09.2023 15:30 6 : 1
30.09
15:30
Mladost (S)
Udarnik
0
3
30.09.2023 15:30 0 : 3
30.09
15:30
Srem
Borac
5
0
30.09.2023 15:30 5 : 0
30.09
15:30
Mitros
Sremac
9
3
30.09.2023 15:30 9 : 3
30.09
16:00
Kraljevo Hajduk
Mataruge
0
2
30.09.2023 16:00 0 : 2
30.09
15:00
Ratkovac
Strmovo 1968
4
1
30.09.2023 15:00 4 : 1
30.09
15:00
Ka─Źer
Izvi─Ĺa─Ź
1
5
30.09.2023 15:00 1 : 5
30.09
15:30
Omladinac 1927
Pobeda
1
0
30.09.2023 15:30 1 : 0
30.09
15:30
Respekt
Mladost (L)
8
0
30.09.2023 15:30 8 : 0
30.09
15:30
TE Gu─Źevo
Sloga (LŠ)
2
4
30.09.2023 15:30 2 : 4
30.09
15:00
Zvizdar 2012
Vrelo
2
2
30.09.2023 15:00 2 : 2
30.09
15:00
Rudar 1945
Kaleni─ç
2
3
30.09.2023 15:00 2 : 3
30.09
15:30
Duel Juniors
Mladost VPD
4
2
30.09.2023 15:30 4 : 2
30.09
15:00
Trnava
Napredak
7
0
30.09.2023 15:00 7 : 0
30.09
15:30
Stig (C)
Radnik
4
3
30.09.2023 15:30 4 : 3
30.09
15:30
Mladi Hrast
Stig (MC)
1
6
30.09.2023 15:30 1 : 6
30.09
15:30
Napredak (T)
Napredak (VC)
3
3
30.09.2023 15:30 3 : 3
30.09
15:30
Petar Dobrnjac
Udarnik 2015
4
0
30.09.2023 15:30 4 : 0
30.09
15:30
Mladost
Melnica
2
0
30.09.2023 15:30 2 : 0
30.09
15:30
Bata Buli─ç
Manastirica
3
0
30.09.2023 15:30 3 : 0
30.09
15:30
Vukan
Zabr─Ĺe 1936
5
1
30.09.2023 15:30 5 : 1
30.09
15:30
Jedinstvo
Rudar 1947
6
0
30.09.2023 15:30 6 : 0
30.09
15:30
BSK
Borac 1966
0
1
30.09.2023 15:30
BSK
0 : 1
30.09
20:45
Sarajevo
Zvijezda 09
2
0
30.09.2023 20:45 2 : 0
30.09
18:30
Posušje
Tuzla City
1
1
30.09.2023 18:30 1 : 1
30.09
18:30
Sutjeska
Sloboda
2
0
30.09.2023 18:30 2 : 0
30.09
15:30
┼Żeljezni─Źar
Omarska
4
0
30.09.2023 15:30 4 : 0
30.09
15:30
Vele┼ż
Laktaši
2
5
30.09.2023 15:30 2 : 5
30.09
15:30
Romanija
Leotar
0
1
30.09.2023 15:30 0 : 1
30.09
15:30
Rudar Prijedor
Drina
3
0
30.09.2023 15:30 3 : 0
30.09
15:30
Slavija
Borac
5
2
30.09.2023 15:30 5 : 2
30.09
15:30
Modri─Źa
Kozara
4
1
30.09.2023 15:30 4 : 1
30.09
14:00
Getafe
Villarreal
0
0
30.09.2023 14:00 0 : 0
30.09
18:30
Girona
Real Madrid
0
3
30.09.2023 18:30 0 : 3
30.09
16:15
Rayo Vallecano
Mallorca
2
2
30.09.2023 16:15 2 : 2
30.09
21:00
Real Sociedad
Athletic Club
3
0
30.09.2023 21:00 3 : 0
30.09
21:00
Monaco
Olympique de Marseille
3
2
30.09.2023 21:00 3 : 2
30.09
17:00
Clermont
PSG
0
0
30.09.2023 17:00 0 : 0
PSG
30.09
13:30
Aston Villa
Brighton & Hove Albion
6
1
30.09.2023 13:30 6 : 1
30.09
16:00
Bournemouth
Arsenal
0
4
30.09.2023 16:00 0 : 4
30.09
16:00
Everton
Luton Town
1
2
30.09.2023 16:00 1 : 2
30.09
16:00
Manchester United
Crystal Palace
0
1
30.09.2023 16:00 0 : 1
30.09
16:00
Newcastle United
Burnley
2
0
30.09.2023 16:00 2 : 0
30.09
16:00
West Ham United
Sheffield United
2
0
30.09.2023 16:00 2 : 0
30.09
16:00
Wolverhampton
Manchester City
2
1
30.09.2023 16:00 2 : 1
30.09
18:30
Tottenham Hotspur
Liverpool
2
1
30.09.2023 18:30 2 : 1
30.09
15:30
Heidenheim
Union Berlin
1
0
30.09.2023 15:30 1 : 0
30.09
15:30
K├Âln
Stuttgart
0
2
30.09.2023 15:30 0 : 2
30.09
15:30
Mainz 05
Bayer 04 Leverkusen
0
3
30.09.2023 15:30 0 : 3
30.09
15:30
Bochum 1848
Borussia M'gladbach
1
3
30.09.2023 15:30 1 : 3
30.09
15:30
Wolfsburg
Eintracht Frankfurt
2
0
30.09.2023 15:30 2 : 0
30.09
18:30
RB Leipzig
Bayern M├╝nchen
2
2
30.09.2023 18:30 2 : 2
30.09
15:00
Lecce
Napoli
0
4
30.09.2023 15:00 0 : 4
30.09
18:00
Milan
Lazio
2
0
30.09.2023 18:00 2 : 0
30.09
20:45
Salernitana
Inter
0
4
30.09.2023 20:45 0 : 4
30.09
16:00
Mladost 1977
Stari Trstenik
4
0
30.09.2023 16:00 4 : 0
30.09
16:00
Crvena zvezda
Mašinac
9
0
30.09.2023 16:00 9 : 0
30.09
16:30
Kolubara
┼ŻGFK Lavice Dubo─Źica
0
6
30.09.2023 16:30 0 : 6
30.09
15:30
┼ŻGFK Borac
Moskva
3
2
30.09.2023 15:30 3 : 2
30.09
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Heroj Polet
1
0
30.09.2023 16:00 1 : 0
30.09
16:00
Ruma
Miljakovac
2
2
30.09.2023 16:00 2 : 2
30.09
19:00
Banat
Proleter
1
2
30.09.2023 19:00 1 : 2
30.09
12:00
RFK Grafi─Źar
Vo┼żdovac
0
1
30.09.2023 12:00 0 : 1
30.09
13:00
Novi Pazar
Brodarac
2
1
30.09.2023 13:00 2 : 1
30.09
13:00
Radni─Źki (NB)
Radni─Źki (N)
2
1
30.09.2023 13:00 2 : 1
30.09
10:00
IMT
Jedinstvo (Ub)
4
1
30.09.2023 10:00
IMT
4 : 1
30.09
12:30
In─Ĺija
OFK Vršac
3
1
30.09.2023 12:30 3 : 1
30.09
11:00
Vojvodina
Petrika
2
1
30.09.2023 11:00 2 : 1
30.09
10:00
Derby 2015
Kabel
3
3
30.09.2023 10:00 3 : 3
30.09
10:00
Borac 1926
Sloga (K)
1
0
30.09.2023 10:00 1 : 0
30.09
15:30
Mladi radnik 1926
Radni─Źki (V)
0
0
30.09.2023 15:30 0 : 0
30.09
14:00
Ma─Źva
Loznica
3
0
30.09.2023 14:00 3 : 0
30.09
09:30
Kolubara
Brodarac
10
0
30.09.2023 09:30 10 : 0
30.09
10:00
Tekstilac
Mladost GAT
0
1
30.09.2023 10:00 0 : 1
30.09
10:00
Zlatibor
Sloboda
0
3
30.09.2023 10:00 0 : 3
30.09
10:00
Udarnik
VGSK
3
1
30.09.2023 10:00 3 : 1
30.09
12:00
Ljukovo
Napredak
3
0
30.09.2023 12:00 3 : 0
30.09
16:00
Prva Iskra
FSFV
30.09.2023 16:00 :
30.09
16:00
Omladinac
Budu─çnost
3
0
30.09.2023 16:00 3 : 0
30.09
10:00
Zmaj Novi grad
OFK Budu─çnost
3
0
30.09.2023 10:00 3 : 0
30.09
13:00
Bole─Ź
Jedinstvo
5
3
30.09.2023 13:00 5 : 3
30.09
10:00
GFK Jagodina
Jedinstvo (P)
0
3
30.09.2023 10:00 0 : 3
30.09
13:00
Mladi radnik 1940
Napredak
5
1
30.09.2023 13:00 5 : 1
30.09
15:30
Sloga (M)
┼Żelezni─Źar Kusadak
4
1
30.09.2023 15:30 4 : 1
30.09
15:30
Podunavac
OFK Mihajlovac
10
2
30.09.2023 15:30 10 : 2
30.09
12:00
Sloga (L)
Borac 1932
2
0
30.09.2023 12:00 2 : 0
30.09
Jedinstvo
Ševac
8
2
30.09.2023 8 : 2
30.09
Radni─Źki
Budu─çnost
3
4
30.09.2023 3 : 4
30.09
Sloga
Mladost
1
1
30.09.2023 1 : 1
30.09
┼ŻSK
OFK Be─Źej 1918
30.09.2023 :
30.09
Borac
Cement
2
11
30.09.2023 2 : 11
30.09
14:00
RFK Grafi─Źar
Vo┼żdovac
1
2
30.09.2023 14:00 1 : 2
30.09
13:00
Kiker
Brodarac
0
1
30.09.2023 13:00 0 : 1
30.09
13:00
OFK Vršac
Radni─Źki (N)
2
1
30.09.2023 13:00 2 : 1
30.09
13:00
Vojvodina
Petrika
0
2
30.09.2023 13:00 0 : 2
30.09
10:00
Sloven
Ravangrad 2018
1
0
30.09.2023 10:00 1 : 0
30.09
14:00
Mladost (L)
Kabel
1
0
30.09.2023 14:00 1 : 0
30.09
10:00
Šumadija (A)
Jasenica 2017
2
1
30.09.2023 10:00 2 : 1
30.09
10:00
RSK
Sloga 1924
3
11
30.09.2023 10:00
RSK
3 : 11
30.09
12:30
Borac 1926
Sloga (K)
0
1
30.09.2023 12:30 0 : 1
30.09
13:00
Mladi radnik 1926
Radni─Źki (V)
2
4
30.09.2023 13:00 2 : 4
30.09
11:00
Ma─Źva
Jedinstvo (Ub)
7
0
30.09.2023 11:00 7 : 0
30.09
11:00
Sloga (P)
Jedinstvo Putevi
2
0
30.09.2023 11:00 2 : 0
30.09
10:00
Apolon 2018
Apolon 4
0
1
30.09.2023 10:00 0 : 1
30.09
12:30
Savacijum
Metalac
1
1
30.09.2023 12:30 1 : 1
30.09
16:00
TSC
OFK Kikinda
1
1
30.09.2023 16:00
TSC
1 : 1
30.09
11:00
Go─Ź
Nacional
3
0
30.09.2023 11:00 3 : 0
30.09
15:00
Jošanica
Sloboda
3
1
30.09.2023 15:00 3 : 1
30.09
12:30
Respekt
Budu─çnost
3
1
30.09.2023 12:30 3 : 1
30.09
10:00
Lipolist
Ra─Ĺevac
0
12
30.09.2023 10:00 0 : 12
30.09
10:00
Borac
Loznica
0
4
30.09.2023 10:00 0 : 4
30.09
12:00
Vrelo Sport
OFK Ose─Źina
6
0
30.09.2023 12:00 6 : 0
30.09
12:00
Podunavac
OFK Vršac
3
3
30.09.2023 12:00 3 : 3
30.09
11:00
┼Żelezni─Źar
Voja Ga─Źi─ç
0
4
30.09.2023 11:00 0 : 4
30.09
10:00
Proleter 2006
Budu─çnost
7
2
30.09.2023 10:00 7 : 2
30.09
10:00
Radni─Źki (Z)
Dinamo 1945
2
0
30.09.2023 10:00 2 : 0
30.09
10:00
Radni─Źki (NP)
Omladinac
6
2
30.09.2023 10:00 6 : 2
30.09
10:00
AFK
Proleter
7
0
30.09.2023 10:00
AFK
7 : 0
30.09
14:00
Radni─Źki 1905
Vinogradar
3
0
30.09.2023 14:00 3 : 0
30.09
12:00
Bajša
Tavankut
11
0
30.09.2023 12:00 11 : 0
30.09
10:00
Beograd Karaburma
Rad
1
4
30.09.2023 10:00 1 : 4
Rad
30.09
13:00
Rakovica
Prva Iskra
0
2
30.09.2023 13:00 0 : 2
30.09
18:00
011
Kolubara
1
0
30.09.2023 18:00
011
1 : 0
30.09
09:00
Sin─Ĺeli─ç
Ada
7
1
30.09.2023 09:00 7 : 1
Ada
30.09
08:30
┼Żarkovo 2000
Milutinac
4
2
30.09.2023 08:30 4 : 2
30.09
12:00
Šušnjar 1977
Zvezdara
1
1
30.09.2023 12:00 1 : 1
30.09
11:00
Crvenka
OFK Mladenovac
3
2
30.09.2023 11:00 3 : 2
30.09
10:00
┼Żeleznik 1930
Radni─Źki (O)
2
9
30.09.2023 10:00 2 : 9
30.09
15:30
Mineralac
Trayal
0
0
30.09.2023 15:30 0 : 0
30.09
11:00
Budu─çnost
Real Niš
0
2
30.09.2023 11:00 0 : 2
30.09
11:00
Timo─Źanin
Radni─Źki (P)
4
2
30.09.2023 11:00 4 : 2
30.09
14:00
GFK Dubo─Źica
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
3
2
30.09.2023 14:00 3 : 2
30.09
15:00
Morava
Topli─Źanin
0
3
30.09.2023 15:00 0 : 3
30.09
15:00
Grani─Źar 1924
Budu─çnost
4
6
30.09.2023 15:00 4 : 6
30.09
16:00
Srem
Trgova─Źki
2
4
30.09.2023 16:00 2 : 4
30.09
10:00
Grani─Źar
Jadran
0
7
30.09.2023 10:00 0 : 7
30.09
10:00
Kupinovo
LSK
3
0
30.09.2023 10:00 3 : 0
LSK
30.09
11:00
ODR
RFK Novi Sad 1921
1
1
30.09.2023 11:00
ODR
1 : 1
30.09
11:00
Armija SK
Sloboda
2
5
30.09.2023 11:00 2 : 5