17.06
17:30
Čučuge
OFK Brđanac
6
1
|
17.06.2023 17:30 | Čučuge | 6 : 1 | OFK Brđanac | |||||
17.06
17:30
Banjani
Toplica
0
0
|
17.06.2023 17:30 | Banjani | 0 : 0 | Toplica | |||||
17.06
17:30
Trlić
Proleter
3
0
|
17.06.2023 17:30 | Trlić | 3 : 0 | Proleter | |||||
17.06
17:30
OFK Senjak
Iskra
4
1
|
17.06.2023 17:30 | OFK Senjak | 4 : 1 | Iskra | |||||
17.06
17:30
Mladost
OFK Jabučje
3
1
|
17.06.2023 17:30 | Mladost | 3 : 1 | OFK Jabučje | |||||
17.06
17:30
Radnik
Žabari
2
1
|
17.06.2023 17:30 | Radnik | 2 : 1 | Žabari |
17.06
17:30
Sloga (K)
Urovica
7
2
|
17.06.2023 17:30 | Sloga (K) | 7 : 2 | Urovica | |||||
17.06
17:30
Mala Vrbica
Ključ
5
1
|
17.06.2023 17:30 | Mala Vrbica | 5 : 1 | Ključ | |||||
17.06
17:30
Branik
Polet
3
0
|
17.06.2023 17:30 | Branik | 3 : 0 | Polet |
17.06
17:30
Sloga
Jedinstvo
1
0
|
17.06.2023 17:30 | Sloga | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
17.06
17:30
Čačak 94
Ovčar
1
7
|
17.06.2023 17:30 | Čačak 94 | 1 : 7 | Ovčar |
17.06
17:30
Pepeljevac
Jedinstvo (M)
5
1
|
17.06.2023 17:30 | Pepeljevac | 5 : 1 | Jedinstvo (M) |
17.06
17:30
Kalipolje
Trešnjevica
5
3
|
17.06.2023 17:30 | Kalipolje | 5 : 3 | Trešnjevica | |||||
17.06
17:30
Gorski Car
B 2000
4
3
|
17.06.2023 17:30 | Gorski Car | 4 : 3 | B 2000 | |||||
17.06
17:30
Borac
Mladost
0
6
|
17.06.2023 17:30 | Borac | 0 : 6 | Mladost | |||||
17.06
17:30
Tulež
Venčani
1
2
|
17.06.2023 17:30 | Tulež | 1 : 2 | Venčani | |||||
17.06
17:30
Jasenica
Gornja Trnava 1938
4
2
|
17.06.2023 17:30 | Jasenica | 4 : 2 | Gornja Trnava 1938 | |||||
17.06
17:30
Kopljari
Partizan 1945
7
0
|
17.06.2023 17:30 | Kopljari | 7 : 0 | Partizan 1945 |
17.06
17:30
Napredak
Mladost
3
0
|
17.06.2023 17:30 | Napredak | 3 : 0 | Mladost | |||||
17.06
17:30
Temac
Rongo Siti
15
0
|
17.06.2023 17:30 | Temac | 15 : 0 | Rongo Siti | |||||
17.06
17:30
Borac
Ponor SU
3
1
|
17.06.2023 17:30 | Borac | 3 : 1 | Ponor SU |
17.06
18:00
Jadar (S)
Mladost (B)
0
3
|
17.06.2023 18:00 | Jadar (S) | 0 : 3 | Mladost (B) | |||||
17.06
18:00
Stolice
Respekt
0
1
|
17.06.2023 18:00 | Stolice | 0 : 1 | Respekt | |||||
17.06
18:00
Vuk
14. oktobar
3
1
|
17.06.2023 18:00 | Vuk | 3 : 1 | 14. oktobar | |||||
17.06
18:00
Paskovac
Mladost (L)
5
0
|
17.06.2023 18:00 | Paskovac | 5 : 0 | Mladost (L) | |||||
17.06
18:00
Gradilište (L)
Jadar 07
1
3
|
17.06.2023 18:00 | Gradilište (L) | 1 : 3 | Jadar 07 | |||||
17.06
18:00
Borac
Granit
7
1
|
17.06.2023 18:00 | Borac | 7 : 1 | Granit | |||||
17.06
18:00
Sinđelić
Krajišnici
4
0
|
17.06.2023 18:00 | Sinđelić | 4 : 0 | Krajišnici | |||||
17.06
18:00
Mladost (DD)
Sloga
2
0
|
17.06.2023 18:00 | Mladost (DD) | 2 : 0 | Sloga |
17.06
20:00
Proleter 1936
Budućnost MI
2
4
|
17.06.2023 20:00 | Proleter 1936 | 2 : 4 | Budućnost MI |
17.06
17:30
Mladost (DL)
Atletiko
0
3
|
17.06.2023 17:30 | Mladost (DL) | 0 : 3 | Atletiko | |||||
17.06
17:30
ŠFU Derbi 2016
Gornje Sinkovce
7
2
|
17.06.2023 17:30 | ŠFU Derbi 2016 | 7 : 2 | Gornje Sinkovce |
17.06
17:30
Hajduk (B)
Fruškogorski partizan
3
0
|
17.06.2023 17:30 | Hajduk (B) | 3 : 0 | Fruškogorski partizan | |||||
17.06
17:30
Sloga (P)
Rusanda
3
3
|
17.06.2023 17:30 | Sloga (P) | 3 : 3 | Rusanda |
17.06
10:00
Lokomotiva
Ada
|
17.06.2023 10:00 | Lokomotiva | : | Ada | |||||
17.06
17:00
BSK Borča
Zemun
|
17.06.2023 17:00 | BSK Borča | : | Zemun | |||||
17.06
10:00
DIF
Bežanija
2
1
|
17.06.2023 10:00 | DIF | 2 : 1 | Bežanija | |||||
17.06
11:00
Brodarac 2
Radnički
|
17.06.2023 11:00 | Brodarac 2 | : | Radnički |
17.06
12:00
Rakovica
Beograd Karaburma
7
0
|
17.06.2023 12:00 | Rakovica | 7 : 0 | Beograd Karaburma | |||||
17.06
11:00
Dunav
Zvezdara
2
1
|
17.06.2023 11:00 | Dunav | 2 : 1 | Zvezdara |
17.06
10:00
Sinđelić
Rakovica
5
1
|
17.06.2023 10:00 | Sinđelić | 5 : 1 | Rakovica |
17.06
09:00
OFK Balkan
Omladinac
1
2
|
17.06.2023 09:00 | OFK Balkan | 1 : 2 | Omladinac | |||||
17.06
14:00
Lokomotiva
OFK Mladenovac
8
0
|
17.06.2023 14:00 | Lokomotiva | 8 : 0 | OFK Mladenovac |
17.06
13:00
Hajduk
Budućnost
1
1
|
17.06.2023 13:00 | Hajduk | 1 : 1 | Budućnost |
17.06
18:00
Godomin
Udarnik
3
0
|
17.06.2023 18:00 | Godomin | 3 : 0 | Udarnik | |||||
17.06
18:00
Tesla
Osipaonica
0
6
|
17.06.2023 18:00 | Tesla | 0 : 6 | Osipaonica |
17.06
17:00
OFK Mladenovac
Dunavac
0
0
|
17.06.2023 17:00 | OFK Mladenovac | 0 : 0 | Dunavac | |||||
17.06
10:00
Kosmaj
Banja
4
9
|
17.06.2023 10:00 | Kosmaj | 4 : 9 | Banja |
17.06
17:00
Mladost
Savacium
6
4
|
17.06.2023 17:00 | Mladost | 6 : 4 | Savacium |
17.06
19:00
Petlić
DIF
2
5
|
17.06.2023 19:00 | Petlić | 2 : 5 | DIF |