04.06
18:30
RadniÄki (N)
InÄija
3
0
|
04.06.2023 18:30 | RadniÄki (N) | 3 : 0 | InÄija | |||||
04.06
16:00
Radnik
RFK GrafiÄar
2
0
|
04.06.2023 16:00 | Radnik | 2 : 0 | RFK GrafiÄar |
04.06
17:30
OFK TopliÄanin
RadniÄki (P)
2
4
|
04.06.2023 17:30 | OFK TopliÄanin | 2 : 4 | RadniÄki (P) | |||||
04.06
17:30
BuduÄnost (P)
GFK Jagodina
6
2
|
04.06.2023 17:30 | BuduÄnost (P) | 6 : 2 | GFK Jagodina | |||||
04.06
17:30
Timok 1919
RadniÄki (S)
1
0
|
04.06.2023 17:30 | Timok 1919 | 1 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
04.06
17:30
GFK DuboÄica
Vlasina
1
0
|
04.06.2023 17:30 | GFK DuboÄica | 1 : 0 | Vlasina | |||||
04.06
17:30
SFS Borac
Jedinstvo (P)
0
0
|
04.06.2023 17:30 | SFS Borac | 0 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
04.06
17:30
OFK Brzi Brod
Dunav
1
0
|
04.06.2023 17:30 | OFK Brzi Brod | 1 : 0 | Dunav | |||||
04.06
17:30
MeŔevo
Car Konstantin
2
1
|
04.06.2023 17:30 | MeŔevo | 2 : 1 | Car Konstantin | |||||
04.06
17:30
TimoÄanin
PÄinja
1
2
|
04.06.2023 17:30 | TimoÄanin | 1 : 2 | PÄinja |
04.06
17:30
BajŔa
OFK Vrbas
1
2
|
04.06.2023 17:30 | BajŔa | 1 : 2 | OFK Vrbas | |||||
04.06
17:30
Vojvodina
Senta
4
0
|
04.06.2023 17:30 | Vojvodina | 4 : 0 | Senta | |||||
04.06
17:30
BaÄka 1901
ObiliÄ
1
3
|
04.06.2023 17:30 | BaÄka 1901 | 1 : 3 | ObiliÄ | |||||
04.06
17:30
Mladost (BP)
Mladost (T)
2
1
|
04.06.2023 17:30 | Mladost (BP) | 2 : 1 | Mladost (T) | |||||
04.06
17:30
OFK Mladost APA
Hercegovac
3
1
|
04.06.2023 17:30 | OFK Mladost APA | 3 : 1 | Hercegovac | |||||
04.06
17:30
Krila Krajine
RadniÄki 1905
0
2
|
04.06.2023 17:30 | Krila Krajine | 0 : 2 | RadniÄki 1905 | |||||
04.06
17:30
RadniÄki 1918
Preporod
3
1
|
04.06.2023 17:30 | RadniÄki 1918 | 3 : 1 | Preporod |
04.06
17:00
ŠuŔnjar
LeŔtane
6
3
|
04.06.2023 17:00 | ŠuŔnjar | 6 : 3 | LeŔtane | |||||
04.06
17:00
Barajevo
Lokomotiva
1
2
|
04.06.2023 17:00 | Barajevo | 1 : 2 | Lokomotiva | |||||
04.06
17:00
GSP Polet DorÄol
Kosmaj
9
0
|
04.06.2023 17:00 | GSP Polet DorÄol | 9 : 0 | Kosmaj | |||||
04.06
17:00
OFK Žarkovo
Napredak
3
4
|
04.06.2023 17:00 | OFK Žarkovo | 3 : 4 | Napredak | |||||
04.06
17:00
PKB
SremÄica
3
0
|
04.06.2023 17:00 | PKB | 3 : 0 | SremÄica | |||||
04.06
17:00
Hajduk
Crvena zvezda
1
0
|
04.06.2023 17:00 | Hajduk | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
04.06
17:00
Zuce 2019
OFK Mladenovac
1
1
|
04.06.2023 17:00 | Zuce 2019 | 1 : 1 | OFK Mladenovac | |||||
04.06
17:00
BoleÄ
Komgrap
1
2
|
04.06.2023 17:00 | BoleÄ | 1 : 2 | Komgrap |
04.06
17:30
Pusta Reka
Mladost 1959
6
1
|
04.06.2023 17:30 | Pusta Reka | 6 : 1 | Mladost 1959 | |||||
04.06
17:30
Nebeski Andjeli
Gracko
2
1
|
04.06.2023 17:30 | Nebeski Andjeli | 2 : 1 | Gracko | |||||
04.06
17:30
Jablanica
Sloga
3
2
|
04.06.2023 17:30 | Jablanica | 3 : 2 | Sloga | |||||
04.06
17:30
ŽitoraÄa
Radan
1
2
|
04.06.2023 17:30 | ŽitoraÄa | 1 : 2 | Radan | |||||
04.06
17:30
OFK Kosanica
SFK Morava
4
1
|
04.06.2023 17:30 | OFK Kosanica | 4 : 1 | SFK Morava | |||||
04.06
17:30
Plantaža
OFK Alakince
6
1
|
04.06.2023 17:30 | Plantaža | 6 : 1 | OFK Alakince | |||||
04.06
17:30
Jedinstvo
Lugina
3
0
|
04.06.2023 17:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Lugina |
04.06
17:30
OFK SinÄeliÄ
Jedinstvo
9
0
|
04.06.2023 17:30 | OFK SinÄeliÄ | 9 : 0 | Jedinstvo | |||||
04.06
17:30
Palilulac
Bukovik
3
2
|
04.06.2023 17:30 | Palilulac | 3 : 2 | Bukovik | |||||
04.06
17:30
Rudar
OFK Napredak 1929
2
4
|
04.06.2023 17:30 | Rudar | 2 : 4 | OFK Napredak 1929 | |||||
04.06
17:30
Delijski Vis
NaŔa krila 1936
2
4
|
04.06.2023 17:30 | Delijski Vis | 2 : 4 | NaŔa krila 1936 | |||||
04.06
17:30
Morava
Orljane
2
0
|
04.06.2023 17:30 | Morava | 2 : 0 | Orljane | |||||
04.06
17:30
MaloŔiŔte
Mladost (B)
1
3
|
04.06.2023 17:30 | MaloŔiŔte | 1 : 3 | Mladost (B) | |||||
04.06
17:30
Svrljig
Mladost (M)
1
1
|
04.06.2023 17:30 | Svrljig | 1 : 1 | Mladost (M) | |||||
04.06
17:30
Pukovac
OFK NiÅ”
3
0
|
04.06.2023 17:30 | Pukovac | 3 : 0 | OFK NiÅ” |
04.06
17:30
KuŔiljevo
OFK Lugomir
4
0
|
04.06.2023 17:30 | KuŔiljevo | 4 : 0 | OFK Lugomir | |||||
04.06
17:30
Jedinstvo (M)
Jedinstvo 1936
0
7
|
04.06.2023 17:30 | Jedinstvo (M) | 0 : 7 | Jedinstvo 1936 | |||||
04.06
17:30
Župa
Orlovi
2
6
|
04.06.2023 17:30 | Župa | 2 : 6 | Orlovi | |||||
04.06
17:30
Vinogradar
Blagotin
3
2
|
04.06.2023 17:30 | Vinogradar | 3 : 2 | Blagotin | |||||
04.06
17:30
Rembas
Sloga (D)
1
1
|
04.06.2023 17:30 | Rembas | 1 : 1 | Sloga (D) | |||||
04.06
17:30
Majdevo-Kupci
Trstenik PPT
1
1
|
04.06.2023 17:30 | Majdevo-Kupci | 1 : 1 | Trstenik PPT | |||||
04.06
17:30
Morava 1918
Mladi borac
7
1
|
04.06.2023 17:30 | Morava 1918 | 7 : 1 | Mladi borac |
04.06
17:30
RadniÄki 1946
OFK Knjaz
2
0
|
04.06.2023 17:30 | RadniÄki 1946 | 2 : 0 | OFK Knjaz | |||||
04.06
17:30
Ozren
Rajko MitiÄ
0
3
|
04.06.2023 17:30 | Ozren | 0 : 3 | Rajko MitiÄ | |||||
04.06
17:30
Brodoremont
Hajduk Veljko
3
2
|
04.06.2023 17:30 | Brodoremont | 3 : 2 | Hajduk Veljko | |||||
04.06
17:30
Lužnica
OFK Slatina
2
1
|
04.06.2023 17:30 | Lužnica | 2 : 1 | OFK Slatina | |||||
04.06
17:30
Rtanj
Äerdap
2
3
|
04.06.2023 17:30 | Rtanj | 2 : 3 | Äerdap | |||||
04.06
17:30
Tanasko RajiÄ
Balkanski
1
1
|
04.06.2023 17:30 | Tanasko RajiÄ | 1 : 1 | Balkanski | |||||
04.06
14:30
Jedinstvo
OFK Zlot
6
3
|
04.06.2023 14:30 | Jedinstvo | 6 : 3 | OFK Zlot |
04.06
17:30
Polet (R)
JoŔanica
0
0
|
04.06.2023 17:30 | Polet (R) | 0 : 0 | JoŔanica | |||||
04.06
17:30
KaraÄorÄe
Bane 1931
1
2
|
04.06.2023 17:30 | KaraÄorÄe | 1 : 2 | Bane 1931 | |||||
04.06
17:30
GoÄ
Gruža
2
1
|
04.06.2023 17:30 | GoÄ | 2 : 1 | Gruža | |||||
04.06
17:30
OFK Ras
Napredak (G)
1
1
|
04.06.2023 17:30 | OFK Ras | 1 : 1 | Napredak (G) | |||||
04.06
17:30
Srbija
KoriÄani
3
0
|
04.06.2023 17:30 | Srbija | 3 : 0 | KoriÄani | |||||
04.06
17:30
Å umadija 1903
BuduÄnost (R)
7
0
|
04.06.2023 17:30 | Å umadija 1903 | 7 : 0 | BuduÄnost (R) |
04.06
17:30
Zlatar
Kej
3
2
|
04.06.2023 17:30 | Zlatar | 3 : 2 | Kej | |||||
04.06
17:30
Savinac 1933
Jedinstvo Putevi
1
1
|
04.06.2023 17:30 | Savinac 1933 | 1 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
04.06
17:30
Polet (T)
Polimlje
2
4
|
04.06.2023 17:30 | Polet (T) | 2 : 4 | Polimlje | |||||
04.06
17:30
Lazarica
Jasen
3
0
|
04.06.2023 17:30 | Lazarica | 3 : 0 | Jasen | |||||
04.06
17:30
Sevojno
Crnokosa
1
0
|
04.06.2023 17:30 | Sevojno | 1 : 0 | Crnokosa | |||||
04.06
17:30
Sloboda (Ä)
Omladinac (Z)
2
1
|
04.06.2023 17:30 | Sloboda (Ä) | 2 : 1 | Omladinac (Z) | |||||
04.06
17:30
Jedinstvo (K)
Spartak 1976
6
0
|
04.06.2023 17:30 | Jedinstvo (K) | 6 : 0 | Spartak 1976 |
04.06
17:30
Äerdap
VGSK
0
5
|
04.06.2023 17:30 | Äerdap | 0 : 5 | VGSK | |||||
04.06
17:30
RSK
Sloboda
1
0
|
04.06.2023 17:30 | RSK | 1 : 0 | Sloboda | |||||
04.06
17:30
Sloga 1924
Morava (VP)
2
1
|
04.06.2023 17:30 | Sloga 1924 | 2 : 1 | Morava (VP) | |||||
04.06
17:30
Omladinac
Sloga 33
1
2
|
04.06.2023 17:30 | Omladinac | 1 : 2 | Sloga 33 | |||||
04.06
17:30
Rudar
Pomoravlje 1946
1
0
|
04.06.2023 17:30 | Rudar | 1 : 0 | Pomoravlje 1946 | |||||
04.06
17:30
Borac 1932
Å umadija (A)
0
2
|
04.06.2023 17:30 | Borac 1932 | 0 : 2 | Å umadija (A) | |||||
04.06
17:30
KaraÄorÄe
OFK AranÄelovac 1979
4
1
|
04.06.2023 17:30 | KaraÄorÄe | 4 : 1 | OFK AranÄelovac 1979 |
04.06
17:30
Cer
Borac
1
2
|
04.06.2023 17:30 | Cer | 1 : 2 | Borac | |||||
04.06
17:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
OFK Divci
1
1
|
04.06.2023 17:30 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | 1 : 1 | OFK Divci | |||||
04.06
17:30
Zadrugar
RadniÄki (K)
0
3
|
04.06.2023 17:30 | Zadrugar | 0 : 3 | RadniÄki (K) | |||||
04.06
17:30
Vrelo Sport
KaÄer
4
1
|
04.06.2023 17:30 | Vrelo Sport | 4 : 1 | KaÄer | |||||
04.06
17:30
OFK OseÄina
ŽelezniÄar
0
4
|
04.06.2023 17:30 | OFK OseÄina | 0 : 4 | ŽelezniÄar | |||||
04.06
17:30
RadniÄki (V)
Mladost
5
1
|
04.06.2023 17:30 | RadniÄki (V) | 5 : 1 | Mladost |
04.06
17:30
Glogonj
Sloga (BNS)
5
5
|
04.06.2023 17:30 | Glogonj | 5 : 5 | Sloga (BNS) | |||||
04.06
17:30
Dolovo
Unirea
3
1
|
04.06.2023 17:30 | Dolovo | 3 : 1 | Unirea | |||||
04.06
17:30
BuduÄnost (A)
Potporanj
1
2
|
04.06.2023 17:30 | BuduÄnost (A) | 1 : 2 | Potporanj | |||||
04.06
17:30
Spartak 1911
BAK
3
1
|
04.06.2023 17:30 | Spartak 1911 | 3 : 1 | BAK | |||||
04.06
17:30
Partizan (G)
HajduÄica
2
2
|
04.06.2023 17:30 | Partizan (G) | 2 : 2 | HajduÄica | |||||
04.06
17:30
Crvena zvezda
Vulturul
2
1
|
04.06.2023 17:30 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Vulturul | |||||
04.06
17:30
KaraÅ” (J)
Dolina
0
2
|
04.06.2023 17:30 | KaraÅ” (J) | 0 : 2 | Dolina | |||||
04.06
17:30
Sloga (P)
Partizan (U)
0
0
|
04.06.2023 17:30 | Sloga (P) | 0 : 0 | Partizan (U) |
04.06
17:30
BuduÄnost (P)
BuduÄnost (G)
0
0
|
04.06.2023 17:30 | BuduÄnost (P) | 0 : 0 | BuduÄnost (G) | |||||
04.06
17:30
Polet
Rusin
4
1
|
04.06.2023 17:30 | Polet | 4 : 1 | Rusin | |||||
04.06
17:30
Crvenka
Soko
3
2
|
04.06.2023 17:30 | Crvenka | 3 : 2 | Soko | |||||
04.06
17:30
Borac (BG)
BuduÄnost (M)
3
1
|
04.06.2023 17:30 | Borac (BG) | 3 : 1 | BuduÄnost (M) | |||||
04.06
17:30
Borac 46
Kordun
1
2
|
04.06.2023 17:30 | Borac 46 | 1 : 2 | Kordun | |||||
04.06
17:30
NaŔa Zvezda
ŽAK
2
5
|
04.06.2023 17:30 | NaŔa Zvezda | 2 : 5 | ŽAK | |||||
04.06
17:30
Lipar
ÄSK Pivara
6
4
|
04.06.2023 17:30 | Lipar | 6 : 4 | ÄSK Pivara | |||||
04.06
17:30
TvrÄava
Hajduk
0
10
|
04.06.2023 17:30 | TvrÄava | 0 : 10 | Hajduk |
04.06
17:30
Vojvodina
RadniÄki 1911
6
0
|
04.06.2023 17:30 | Vojvodina | 6 : 0 | RadniÄki 1911 | |||||
04.06
17:30
Mladost
Napredak
3
2
|
04.06.2023 17:30 | Mladost | 3 : 2 | Napredak | |||||
04.06
17:30
Banat
Polet
1
1
|
04.06.2023 17:30 | Banat | 1 : 1 | Polet | |||||
04.06
17:30
ŽFK Banat
Delija
5
1
|
04.06.2023 17:30 | ŽFK Banat | 5 : 1 | Delija | |||||
04.06
17:30
Crvena zvezda
BuduÄnost
2
3
|
04.06.2023 17:30 | Crvena zvezda | 2 : 3 | BuduÄnost | |||||
04.06
17:30
OFK StajiÄevo
Rusanda
1
6
|
04.06.2023 17:30 | OFK StajiÄevo | 1 : 6 | Rusanda | |||||
04.06
17:30
MSK
ASK
5
0
|
04.06.2023 17:30 | MSK | 5 : 0 | ASK | |||||
04.06
17:30
Krajina
2. Oktobar
4
1
|
04.06.2023 17:30 | Krajina | 4 : 1 | 2. Oktobar |
04.06
17:30
Borac 1925
Sremac (D)
1
4
|
04.06.2023 17:30 | Borac 1925 | 1 : 4 | Sremac (D) | |||||
04.06
17:30
Jadran
Hajduk (B)
3
0
|
04.06.2023 17:30 | Jadran | 3 : 0 | Hajduk (B) | |||||
04.06
17:30
Å umar
RadniÄki
4
1
|
04.06.2023 17:30 | Å umar | 4 : 1 | RadniÄki | |||||
04.06
17:30
Podrinje
Sloga
2
0
|
04.06.2023 17:30 | Podrinje | 2 : 0 | Sloga | |||||
04.06
17:30
BuduÄnost
FruŔkogorac
1
2
|
04.06.2023 17:30 | BuduÄnost | 1 : 2 | FruÅ”kogorac | |||||
04.06
17:30
Sremac (V)
Napredak Meridian
4
3
|
04.06.2023 17:30 | Sremac (V) | 4 : 3 | Napredak Meridian | |||||
04.06
17:30
Srem
Partizan
4
2
|
04.06.2023 17:30 | Srem | 4 : 2 | Partizan | |||||
04.06
17:30
Hajduk (V)
GraniÄar (K)
0
1
|
04.06.2023 17:30 | Hajduk (V) | 0 : 1 | GraniÄar (K) |
04.06
17:00
Busije
Heroj Polet
3
0
|
04.06.2023 17:00 | Busije | 3 : 0 | Heroj Polet |
04.06
17:00
Å umadija
BSK 1926
0
2
|
04.06.2023 17:00 | Å umadija | 0 : 2 | BSK 1926 | |||||
04.06
17:00
OFK BuduÄnost
VraniÄ
2
0
|
04.06.2023 17:00 | OFK BuduÄnost | 2 : 0 | VraniÄ | |||||
04.06
17:00
LisoviÄ 1977
Rojkovac
1
0
|
04.06.2023 17:00 | LisoviÄ 1977 | 1 : 0 | Rojkovac | |||||
04.06
17:00
Turbina
Strelac
4
1
|
04.06.2023 17:00 | Turbina | 4 : 1 | Strelac | |||||
04.06
17:00
Krtinska
Omladinac
3
0
|
04.06.2023 17:00 | Krtinska | 3 : 0 | Omladinac | |||||
04.06
17:00
RuŔanj
BuduÄnost
7
2
|
04.06.2023 17:00 | RuÅ”anj | 7 : 2 | BuduÄnost | |||||
04.06
17:00
RadniÄki
OFK Zabrežje
6
1
|
04.06.2023 17:00 | RadniÄki | 6 : 1 | OFK Zabrežje |
04.06
17:00
Rabrovac
GroÄanski fudbalski klub
3
0
|
04.06.2023 17:00 | Rabrovac | 3 : 0 | GroÄanski fudbalski klub | |||||
04.06
17:00
ZaklopaÄa
VrÄin
3
1
|
04.06.2023 17:00 | ZaklopaÄa | 3 : 1 | VrÄin | |||||
04.06
17:00
Dunavac
Rabrovac
1
1
|
04.06.2023 17:00 | Dunavac | 1 : 1 | Rabrovac | |||||
04.06
17:00
Vis
Hajduk
2
0
|
04.06.2023 17:00 | Vis | 2 : 0 | Hajduk | |||||
04.06
11:00
KaluÄerica 1969
Pudarci
2
1
|
04.06.2023 11:00 | KaluÄerica 1969 | 2 : 1 | Pudarci | |||||
04.06
17:00
Å umadija 1962
KovaÄevac 1956
4
1
|
04.06.2023 17:00 | Å umadija 1962 | 4 : 1 | KovaÄevac 1956 | |||||
04.06
17:00
GroÄanski fudbalski klub
Velika Krsna
0
3
|
04.06.2023 17:00 | GroÄanski fudbalski klub | 0 : 3 | Velika Krsna |
04.06
17:30
Sloga (L)
13. April
4
2
|
04.06.2023 17:30 | Sloga (L) | 4 : 2 | 13. April | |||||
04.06
17:30
Dedina
Jastrebac
2
2
|
04.06.2023 17:30 | Dedina | 2 : 2 | Jastrebac | |||||
04.06
17:30
Äitluk
Rubin
3
2
|
04.06.2023 17:30 | Äitluk | 3 : 2 | Rubin | |||||
04.06
17:30
MaÄkovac
FUD
1
1
|
04.06.2023 17:30 | MaÄkovac | 1 : 1 | FUD | |||||
04.06
17:30
TemniÄ 1924
Trudbenik
6
0
|
04.06.2023 17:30 | TemniÄ 1924 | 6 : 0 | Trudbenik | |||||
04.06
17:30
Sloga (Ä)
Parunovac
8
2
|
04.06.2023 17:30 | Sloga (Ä) | 8 : 2 | Parunovac |
04.06
17:00
ÄuÄuge
Rajac
12
3
|
04.06.2023 17:00 | ÄuÄuge | 12 : 3 | Rajac | |||||
04.06
17:00
Dimitrije TucoviÄ
OFK BrÄanac
4
3
|
04.06.2023 17:00 | Dimitrije TucoviÄ | 4 : 3 | OFK BrÄanac | |||||
04.06
17:00
TrliÄ
Toplica
2
0
|
04.06.2023 17:00 | TrliÄ | 2 : 0 | Toplica | |||||
04.06
17:00
Mladost
Proleter
0
3
|
04.06.2023 17:00 | Mladost | 0 : 3 | Proleter | |||||
04.06
11:00
Žabari
OFK JabuÄje
1
1
|
04.06.2023 11:00 | Žabari | 1 : 1 | OFK JabuÄje |
04.06
17:30
Banja
Å umadinac (S)
3
3
|
04.06.2023 17:30 | Banja | 3 : 3 | Å umadinac (S) | |||||
04.06
17:30
Grizli ML
Å umadija
3
2
|
04.06.2023 17:30 | Grizli ML | 3 : 2 | Å umadija | |||||
04.06
17:30
Plaskovac
Prvi srpski ustanak
4
2
|
04.06.2023 17:30 | Plaskovac | 4 : 2 | Prvi srpski ustanak | |||||
04.06
17:30
Mladi rudar
Lokomotiva
5
2
|
04.06.2023 17:30 | Mladi rudar | 5 : 2 | Lokomotiva | |||||
04.06
17:30
BSK (Bo)
VinÄa
3
0
|
04.06.2023 17:30 | BSK (Bo) | 3 : 0 | VinÄa | |||||
04.06
17:30
Marjan
BSK (Be)
4
2
|
04.06.2023 17:30 | Marjan | 4 : 2 | BSK (Be) |
04.06
17:30
Moravac (ZT)
Toplica
0
3
|
04.06.2023 17:30 | Moravac (ZT) | 0 : 3 | Toplica | |||||
04.06
17:30
TaskoviÄi
Borac
3
5
|
04.06.2023 17:30 | TaskoviÄi | 3 : 5 | Borac | |||||
04.06
17:30
Rad
Pobeda
4
1
|
04.06.2023 17:30 | Rad | 4 : 1 | Pobeda | |||||
04.06
17:30
Sloga (K)
Moravac (Ä)
3
0
|
04.06.2023 17:30 | Sloga (K) | 3 : 0 | Moravac (Ä) | |||||
04.06
17:30
RadniÄki 1924
BaliÄevac
5
1
|
04.06.2023 17:30 | RadniÄki 1924 | 5 : 1 | BaliÄevac | |||||
04.06
17:30
Polet
Naisus 1977
1
1
|
04.06.2023 17:30 | Polet | 1 : 1 | Naisus 1977 |
04.06
17:30
Milanovo
BSK
3
2
|
04.06.2023 17:30 | Milanovo | 3 : 2 | BSK | |||||
04.06
17:30
Äekmin
Jedinstvo (B)
5
6
|
04.06.2023 17:30 | Äekmin | 5 : 6 | Jedinstvo (B) | |||||
04.06
17:30
VuÄje
ŽelezniÄar
5
0
|
04.06.2023 17:30 | VuÄje | 5 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
04.06
17:30
Lemind 1953
Polet
3
1
|
04.06.2023 17:30 | Lemind 1953 | 3 : 1 | Polet | |||||
04.06
17:30
Donja Lomnica
Moravac Orion
6
0
|
04.06.2023 17:30 | Donja Lomnica | 6 : 0 | Moravac Orion | |||||
04.06
17:30
ZloÄudovo
Jedinstvo (G)
2
3
|
04.06.2023 17:30 | ZloÄudovo | 2 : 3 | Jedinstvo (G) | |||||
04.06
17:30
Mladost
OFK Morava
5
3
|
04.06.2023 17:30 | Mladost | 5 : 3 | OFK Morava | |||||
04.06
17:30
BuduÄnost
Sloga
5
4
|
04.06.2023 17:30 | BuduÄnost | 5 : 4 | Sloga |
04.06
17:30
Radnik
Mladost (NS)
0
2
|
04.06.2023 17:30 | Radnik | 0 : 2 | Mladost (NS) | |||||
04.06
17:30
Polet
Proleter 1947
2
0
|
04.06.2023 17:30 | Polet | 2 : 0 | Proleter 1947 | |||||
04.06
17:30
Mladi radnik 1940
OFK Napredak
1
1
|
04.06.2023 17:30 | Mladi radnik 1940 | 1 : 1 | OFK Napredak | |||||
04.06
17:30
PetliÄ SD 2006
Pobeda
7
4
|
04.06.2023 17:30 | PetliÄ SD 2006 | 7 : 4 | Pobeda | |||||
04.06
17:30
Podunavac
Mladi borac
3
0
|
04.06.2023 17:30 | Podunavac | 3 : 0 | Mladi borac |
04.06
17:30
Nemetali
Brestovac
1
1
|
04.06.2023 17:30 | Nemetali | 1 : 1 | Brestovac | |||||
04.06
11:00
Mala Vrbica
Krivelj
8
0
|
04.06.2023 11:00 | Mala Vrbica | 8 : 0 | Krivelj | |||||
04.06
11:00
MiloŔevo
KljuÄ
4
4
|
04.06.2023 11:00 | MiloÅ”evo | 4 : 4 | KljuÄ | |||||
04.06
17:30
Branik
Blizna
3
2
|
04.06.2023 17:30 | Branik | 3 : 2 | Blizna | |||||
04.06
17:30
Polet
Å arbanovac
3
2
|
04.06.2023 17:30 | Polet | 3 : 2 | Å arbanovac |
04.06
17:30
Sirakovo
Rudar 2001
1
1
|
04.06.2023 17:30 | Sirakovo | 1 : 1 | Rudar 2001 | |||||
04.06
17:30
Borac (K)
BuduÄnost (V)
2
5
|
04.06.2023 17:30 | Borac (K) | 2 : 5 | BuduÄnost (V) | |||||
04.06
17:30
Å apine
ObiliÄ
1
2
|
04.06.2023 17:30 | Å apine | 1 : 2 | ObiliÄ | |||||
04.06
17:30
Batovac
ŽelezniÄar
5
3
|
04.06.2023 17:30 | Batovac | 5 : 3 | ŽelezniÄar | |||||
04.06
17:30
Rudar (Kr)
Sloga 1945
3
1
|
04.06.2023 17:30 | Rudar (Kr) | 3 : 1 | Sloga 1945 | |||||
04.06
17:30
Zvižd
Napredak (S)
1
0
|
04.06.2023 17:30 | Zvižd | 1 : 0 | Napredak (S) | |||||
04.06
17:30
Vihor
BSK 1931
0
4
|
04.06.2023 17:30 | Vihor | 0 : 4 | BSK 1931 |
04.06
18:00
BuduÄnost
Rudar
4
0
|
04.06.2023 18:00 | BuduÄnost | 4 : 0 | Rudar | |||||
04.06
18:00
Omladinac
Borac (V)
3
1
|
04.06.2023 18:00 | Omladinac | 3 : 1 | Borac (V) | |||||
04.06
18:00
Ibar
Jedinstvo 2017
3
1
|
04.06.2023 18:00 | Ibar | 3 : 1 | Jedinstvo 2017 | |||||
04.06
18:00
OFK Progorelica
Mladost
3
3
|
04.06.2023 18:00 | OFK Progorelica | 3 : 3 | Mladost | |||||
04.06
11:00
Proleter
KoŔtampolje
5
1
|
04.06.2023 11:00 | Proleter | 5 : 1 | KoŔtampolje | |||||
04.06
18:00
Tavnik
MiloÄajac
1
2
|
04.06.2023 18:00 | Tavnik | 1 : 2 | MiloÄajac | |||||
04.06
18:00
Radnik
Ribnica
1
0
|
04.06.2023 18:00 | Radnik | 1 : 0 | Ribnica |
04.06
18:00
GFK Tabane
Osaonica
1
0
|
04.06.2023 18:00 | GFK Tabane | 1 : 0 | Osaonica | |||||
04.06
18:00
Borac 1950
Partizan
2
2
|
04.06.2023 18:00 | Borac 1950 | 2 : 2 | Partizan | |||||
04.06
18:00
Kolare
Rudar (SR)
3
1
|
04.06.2023 18:00 | Kolare | 3 : 1 | Rudar (SR) | |||||
04.06
18:00
Moravac 2015
BuduÄnost (Ä)
8
1
|
04.06.2023 18:00 | Moravac 2015 | 8 : 1 | BuduÄnost (Ä) | |||||
04.06
18:00
Napredak
Mladost (J)
5
1
|
04.06.2023 18:00 | Napredak | 5 : 1 | Mladost (J) | |||||
04.06
18:00
Sloga
Rudar (St)
3
0
|
04.06.2023 18:00 | Sloga | 3 : 0 | Rudar (St) | |||||
04.06
18:00
Donja Mutnica
Mladost (T)
4
0
|
04.06.2023 18:00 | Donja Mutnica | 4 : 0 | Mladost (T) | |||||
04.06
18:00
Mladost (D)
Juhor
0
2
|
04.06.2023 18:00 | Mladost (D) | 0 : 2 | Juhor | |||||
04.06
18:00
BuduÄnost (M)
Dragocvet
1
2
|
04.06.2023 18:00 | BuduÄnost (M) | 1 : 2 | Dragocvet |
04.06
17:30
Stevan NeŔticki
Mladost
4
0
|
04.06.2023 17:30 | Stevan NeŔticki | 4 : 0 | Mladost | |||||
04.06
17:30
RadniÄki 1936
Planinac 1933
0
2
|
04.06.2023 17:30 | RadniÄki 1936 | 0 : 2 | Planinac 1933 | |||||
04.06
17:30
Novoselac
Vulkan 1963
3
0
|
04.06.2023 17:30 | Novoselac | 3 : 0 | Vulkan 1963 | |||||
04.06
17:30
Sloboda
Sloga
3
2
|
04.06.2023 17:30 | Sloboda | 3 : 2 | Sloga | |||||
04.06
17:30
Äegar 1946
RadniÄki 2020
0
3
|
04.06.2023 17:30 | Äegar 1946 | 0 : 3 | RadniÄki 2020 | |||||
04.06
17:30
Proleter
Morava
5
3
|
04.06.2023 17:30 | Proleter | 5 : 3 | Morava | |||||
04.06
17:30
Aluminijum
Omladinac
1
1
|
04.06.2023 17:30 | Aluminijum | 1 : 1 | Omladinac |
04.06
11:00
Vidojevica
KaraÄorÄe
2
1
|
04.06.2023 11:00 | Vidojevica | 2 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
04.06
11:00
Majur
Podrinje
2
3
|
04.06.2023 11:00 | Majur | 2 : 3 | Podrinje | |||||
04.06
17:30
Antimon
Jedinstvo (Å )
0
1
|
04.06.2023 17:30 | Antimon | 0 : 1 | Jedinstvo (Å ) | |||||
04.06
17:30
Sloga
Rudar
5
1
|
04.06.2023 17:30 | Sloga | 5 : 1 | Rudar |
04.06
FSU Kraljevica
OsniÄ
4
2
|
04.06.2023 | FSU Kraljevica | 4 : 2 | OsniÄ | |||||
04.06
GraniÄar
TrebiÄ
1
1
|
04.06.2023 | GraniÄar | 1 : 1 | TrebiÄ | |||||
04.06
OFK 019
Kosovo
3
2
|
04.06.2023 | OFK 019 | 3 : 2 | Kosovo | |||||
04.06
Malinik
Sloga
3
0
|
04.06.2023 | Malinik | 3 : 0 | Sloga | |||||
04.06
Omladinac
Rudar VrÅ”ka Äuka
1
1
|
04.06.2023 | Omladinac | 1 : 1 | Rudar VrÅ”ka Äuka | |||||
04.06
Hajduk
Rudar
5
0
|
04.06.2023 | Hajduk | 5 : 0 | Rudar | |||||
04.06
Midžor
Å ljivar
|
04.06.2023 | Midžor | : | Šljivar |
04.06
11:00
PeruÄac
SeÄica
3
1
|
04.06.2023 11:00 | PeruÄac | 3 : 1 | SeÄica | |||||
04.06
11:00
Bakionica
Prvi partizan
2
5
|
04.06.2023 11:00 | Bakionica | 2 : 5 | Prvi partizan | |||||
04.06
17:00
Äajetina
ViŔesava
3
1
|
04.06.2023 17:00 | Äajetina | 3 : 1 | ViÅ”esava | |||||
04.06
17:00
Polet
Kotroman
5
6
|
04.06.2023 17:00 | Polet | 5 : 6 | Kotroman | |||||
04.06
17:00
Sloga
Gorobilje
4
0
|
04.06.2023 17:00 | Sloga | 4 : 0 | Gorobilje |
04.06
17:30
Donja Vrbava
Orlovac 1932
3
1
|
04.06.2023 17:30 | Donja Vrbava | 3 : 1 | Orlovac 1932 | |||||
04.06
17:30
VelereÄ 94
Mladost
0
0
|
04.06.2023 17:30 | VelereÄ 94 | 0 : 0 | Mladost | |||||
04.06
17:30
Ozrem PMH
Zadrugar
3
3
|
04.06.2023 17:30 | Ozrem PMH | 3 : 3 | Zadrugar | |||||
04.06
17:30
Rudar
Jedinstvo
3
2
|
04.06.2023 17:30 | Rudar | 3 : 2 | Jedinstvo |
04.06
15:00
Jedinstvo
Parmenac
4
2
|
04.06.2023 15:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Parmenac | |||||
04.06
15:00
Morava
Prilike
4
1
|
04.06.2023 15:00 | Morava | 4 : 1 | Prilike | |||||
04.06
17:30
GoruŔica
OvÄar
0
0
|
04.06.2023 17:30 | GoruÅ”ica | 0 : 0 | OvÄar | |||||
04.06
17:30
DragaÄevo
ÄaÄak 94
4
1
|
04.06.2023 17:30 | DragaÄevo | 4 : 1 | ÄaÄak 94 |
04.06
SU Dinamo Jug
FSU Južna pruga
3
2
|
04.06.2023 | SU Dinamo Jug | 3 : 2 | FSU Južna pruga | |||||
04.06
Torpedo 1973
Vihor
2
1
|
04.06.2023 | Torpedo 1973 | 2 : 1 | Vihor | |||||
04.06
BSK Bujanovac
OFK AS
5
0
|
04.06.2023 | BSK Bujanovac | 5 : 0 | OFK AS | |||||
04.06
Pavlovac
RadniÄki 2021
2
3
|
04.06.2023 | Pavlovac | 2 : 3 | RadniÄki 2021 | |||||
04.06
Mineralac
Mladost (S)
3
0
|
04.06.2023 | Mineralac | 3 : 0 | Mladost (S) | |||||
04.06
Dinamo (V)
Äelik
|
04.06.2023 | Dinamo (V) | : | Äelik | |||||
04.06
Mladost (B)
Levosoje
3
1
|
04.06.2023 | Mladost (B) | 3 : 1 | Levosoje |
04.06
17:30
DobriÄ
Nikodije StojanoviÄ Tatko
4
0
|
04.06.2023 17:30 | DobriÄ | 4 : 0 | Nikodije StojanoviÄ Tatko | |||||
04.06
17:30
Polet
Partizanski put
0
3
|
04.06.2023 17:30 | Polet | 0 : 3 | Partizanski put | |||||
04.06
11:00
Omladinac
Jug Bogdan
3
3
|
04.06.2023 11:00 | Omladinac | 3 : 3 | Jug Bogdan |
04.06
17:00
Rudar
OFK Dif
2
1
|
04.06.2023 17:00 | Rudar | 2 : 1 | OFK Dif |
04.06
Sloga
Morava
|
04.06.2023 | Sloga | : | Morava | |||||
04.06
Oskar
Ropotovo
|
04.06.2023 | Oskar | : | Ropotovo | |||||
04.06
Rudar
Kusce
|
04.06.2023 | Rudar | : | Kusce | |||||
04.06
Moravac
Kriva Reka
|
04.06.2023 | Moravac | : | Kriva Reka | |||||
04.06
Mineralac
Glama
|
04.06.2023 | Mineralac | : | Glama |
04.06
17:30
BSK
Zadrugar
4
0
|
04.06.2023 17:30 | BSK | 4 : 0 | Zadrugar | |||||
04.06
17:30
Dinamo 1923
TerekveÅ”
2
4
|
04.06.2023 17:30 | Dinamo 1923 | 2 : 4 | TerekveÅ” | |||||
04.06
17:30
RadniÄki (S)
Polet (S)
1
0
|
04.06.2023 17:30 | RadniÄki (S) | 1 : 0 | Polet (S) | |||||
04.06
17:30
Kula
Mladost
5
1
|
04.06.2023 17:30 | Kula | 5 : 1 | Mladost | |||||
04.06
17:30
Polet (R)
OFK Odžaci
1
1
|
04.06.2023 17:30 | Polet (R) | 1 : 1 | OFK Odžaci | |||||
04.06
17:30
TeleÄka
Omladinac (D)
6
3
|
04.06.2023 17:30 | TeleÄka | 6 : 3 | Omladinac (D) | |||||
04.06
17:30
Aleksa Å antiÄ
Omladinac (B)
7
3
|
04.06.2023 17:30 | Aleksa Å antiÄ | 7 : 3 | Omladinac (B) |
04.06
17:00
Stari TamiÅ”
Omladinac (O)
4
1
|
04.06.2023 17:00 | Stari TamiÅ” | 4 : 1 | Omladinac (O) | |||||
04.06
17:00
RadniÄki
Omladinac (D)
3
0
|
04.06.2023 17:00 | RadniÄki | 3 : 0 | Omladinac (D) | |||||
04.06
17:00
BuduÄnost
Mladost
3
1
|
04.06.2023 17:00 | BuduÄnost | 3 : 1 | Mladost | |||||
04.06
17:00
Jugoslavija
BSK BavaniŔte
5
1
|
04.06.2023 17:00 | Jugoslavija | 5 : 1 | BSK BavaniŔte | |||||
04.06
17:00
Proleter
Mundial
4
1
|
04.06.2023 17:00 | Proleter | 4 : 1 | Mundial |
04.06
17:00
Tulari
Å arbane
2
0
|
04.06.2023 17:00 | Tulari | 2 : 0 | Å arbane | |||||
04.06
17:00
Pepeljevac
Polet (T)
6
0
|
04.06.2023 17:00 | Pepeljevac | 6 : 0 | Polet (T) | |||||
04.06
17:00
Tvrdojevac
Ratkovac
2
1
|
04.06.2023 17:00 | Tvrdojevac | 2 : 1 | Ratkovac | |||||
04.06
17:00
Pambukovica
Jedinstvo (M)
1
3
|
04.06.2023 17:00 | Pambukovica | 1 : 3 | Jedinstvo (M) | |||||
04.06
17:00
OFK Stublenica
OFK Paljuvi
0
2
|
04.06.2023 17:00 | OFK Stublenica | 0 : 2 | OFK Paljuvi | |||||
04.06
11:00
Omladinac (K)
Polet (DL)
1
1
|
04.06.2023 11:00 | Omladinac (K) | 1 : 1 | Polet (DL) |
04.06
17:00
Naftagas
BileÄanin
3
2
|
04.06.2023 17:00 | Naftagas | 3 : 2 | BileÄanin | |||||
04.06
17:00
Borac
Potisje
4
1
|
04.06.2023 17:00 | Borac | 4 : 1 | Potisje | |||||
04.06
17:00
Mladost (BB)
OFK Klek
3
0
|
04.06.2023 17:00 | Mladost (BB) | 3 : 0 | OFK Klek | |||||
04.06
17:00
Lehel
Partizan
7
0
|
04.06.2023 17:00 | Lehel | 7 : 0 | Partizan | |||||
04.06
17:00
Zadrugar
Mladost (L)
0
2
|
04.06.2023 17:00 | Zadrugar | 0 : 2 | Mladost (L) | |||||
04.06
17:00
TamiÅ”
OFK Gradnulica
1
2
|
04.06.2023 17:00 | TamiÅ” | 1 : 2 | OFK Gradnulica |
04.06
11:00
Polet
ZSK
5
0
|
04.06.2023 11:00 | Polet | 5 : 0 | ZSK | |||||
04.06
11:00
Napredak
Junior Novo Naselje
1
1
|
04.06.2023 11:00 | Napredak | 1 : 1 | Junior Novo Naselje | |||||
04.06
11:00
Jadar 2013
TeŔnjar
3
2
|
04.06.2023 11:00 | Jadar 2013 | 3 : 2 | TeŔnjar | |||||
04.06
11:00
Milenko PavloviÄ
Mali korak
2
2
|
04.06.2023 11:00 | Milenko PavloviÄ | 2 : 2 | Mali korak | |||||
04.06
11:00
Ribnikar
KoteŔica
2
7
|
04.06.2023 11:00 | Ribnikar | 2 : 7 | KoteŔica | |||||
04.06
11:00
Kolubara 2
Rakac Stave
4
1
|
04.06.2023 11:00 | Kolubara 2 | 4 : 1 | Rakac Stave |
04.06
17:30
Partizan
Banat (I)
2
3
|
04.06.2023 17:30 | Partizan | 2 : 3 | Banat (I) | |||||
04.06
17:30
Vinogradar
Banatul
2
1
|
04.06.2023 17:30 | Vinogradar | 2 : 1 | Banatul | |||||
04.06
17:30
Vladimirovac
Borac (VS)
2
1
|
04.06.2023 17:30 | Vladimirovac | 2 : 1 | Borac (VS) | |||||
04.06
17:30
Å evac
Sloga
4
0
|
04.06.2023 17:30 | Å evac | 4 : 0 | Sloga | |||||
04.06
17:30
Polet
Omladinac
5
4
|
04.06.2023 17:30 | Polet | 5 : 4 | Omladinac | |||||
04.06
17:30
Banat (D)
KaraÅ” (K)
3
5
|
04.06.2023 17:30 | Banat (D) | 3 : 5 | KaraÅ” (K) | |||||
04.06
17:30
Ratar
Dunav
5
4
|
04.06.2023 17:30 | Ratar | 5 : 4 | Dunav |
04.06
17:30
Ljukovo
GraniÄar
4
0
|
04.06.2023 17:30 | Ljukovo | 4 : 0 | GraniÄar | |||||
04.06
17:30
Polet (N)
KruŔedol
1
2
|
04.06.2023 17:30 | Polet (N) | 1 : 2 | KruŔedol | |||||
04.06
17:30
Napredak
Car UroÅ”
1
0
|
04.06.2023 17:30 | Napredak | 1 : 0 | Car UroÅ” | |||||
04.06
17:30
ÄSK Äortanovci
Sremac
12
2
|
04.06.2023 17:30 | ÄSK Äortanovci | 12 : 2 | Sremac | |||||
04.06
17:30
Mladost
Polet (NK)
0
4
|
04.06.2023 17:30 | Mladost | 0 : 4 | Polet (NK) | |||||
04.06
17:30
FruŔkogorac
Kameni
2
4
|
04.06.2023 17:30 | FruŔkogorac | 2 : 4 | Kameni | |||||
04.06
17:30
Hajduk 1932
Rudar
2
3
|
04.06.2023 17:30 | Hajduk 1932 | 2 : 3 | Rudar |
04.06
18:00
Hajduk (G)
Proleter 1951
0
3
|
04.06.2023 18:00 | Hajduk (G) | 0 : 3 | Proleter 1951 | |||||
04.06
18:00
Slanobarac
Susek
0
8
|
04.06.2023 18:00 | Slanobarac | 0 : 8 | Susek | |||||
04.06
18:00
MiletiÄ
ŽelezniÄar NS
0
2
|
04.06.2023 18:00 | MiletiÄ | 0 : 2 | ŽelezniÄar NS | |||||
04.06
18:00
ObiliÄ
Titel
4
3
|
04.06.2023 18:00 | ObiliÄ | 4 : 3 | Titel | |||||
04.06
18:00
Hajduk (Ä)
Vinogradar
4
1
|
04.06.2023 18:00 | Hajduk (Ä) | 4 : 1 | Vinogradar | |||||
04.06
18:00
Sloga
Äenej
1
2
|
04.06.2023 18:00 | Sloga | 1 : 2 | Äenej |
04.06
11:00
Å kriljac
Rudar 2016
1
4
|
04.06.2023 11:00 | Å kriljac | 1 : 4 | Rudar 2016 | |||||
04.06
11:00
Kraljevo
Polet
2
8
|
04.06.2023 11:00 | Kraljevo | 2 : 8 | Polet | |||||
04.06
11:00
Jastrebac 2022
Borac
2
2
|
04.06.2023 11:00 | Jastrebac 2022 | 2 : 2 | Borac | |||||
04.06
11:00
OFK Sloga
Crvena zvezda
2
2
|
04.06.2023 11:00 | OFK Sloga | 2 : 2 | Crvena zvezda |
04.06
17:30
Morava (R)
Å antarovac
4
2
|
04.06.2023 17:30 | Morava (R) | 4 : 2 | Å antarovac |
04.06
18:00
Omladinac
Kraljevo Hajduk
5
1
|
04.06.2023 18:00 | Omladinac | 5 : 1 | Kraljevo Hajduk | |||||
04.06
18:00
Zvezda
Jedinstvo (G)
1
1
|
04.06.2023 18:00 | Zvezda | 1 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
04.06
11:00
Mineral 2015
PopoviÄi Vrnjci
3
2
|
04.06.2023 11:00 | Mineral 2015 | 3 : 2 | PopoviÄi Vrnjci | |||||
04.06
18:00
Gruža
Mataruge
0
2
|
04.06.2023 18:00 | Gruža | 0 : 2 | Mataruge | |||||
04.06
18:00
Lazac
Apolon 2018
1
2
|
04.06.2023 18:00 | Lazac | 1 : 2 | Apolon 2018 | |||||
04.06
18:00
Magnohrom
BogutovaÄka Banja
5
1
|
04.06.2023 18:00 | Magnohrom | 5 : 1 | BogutovaÄka Banja |
04.06
17:30
Napredak
GraniÄar
2
1
|
04.06.2023 17:30 | Napredak | 2 : 1 | GraniÄar | |||||
04.06
17:30
Jedinstvo
LSK
3
5
|
04.06.2023 17:30 | Jedinstvo | 3 : 5 | LSK | |||||
04.06
17:30
Erdevik 2017
Borac (R)
1
3
|
04.06.2023 17:30 | Erdevik 2017 | 1 : 3 | Borac (R) | |||||
04.06
17:30
OFK Zeka BuljubaŔa
ObiliÄ 1993
2
1
|
04.06.2023 17:30 | OFK Zeka BuljubaÅ”a | 2 : 1 | ObiliÄ 1993 | |||||
04.06
17:30
BSK
Srem
2
1
|
04.06.2023 17:30 | BSK | 2 : 1 | Srem | |||||
04.06
17:30
Zmaj
Borac (VR)
5
4
|
04.06.2023 17:30 | Zmaj | 5 : 4 | Borac (VR) | |||||
04.06
17:30
OFK BikiÄ
FruŔka Gora
0
1
|
04.06.2023 17:30 | OFK BikiÄ | 0 : 1 | FruÅ”ka Gora |
04.06
17:30
Mladost (K)
Jedinstvo (S)
3
4
|
04.06.2023 17:30 | Mladost (K) | 3 : 4 | Jedinstvo (S) | |||||
04.06
17:30
BSK 1924
Zadrugar 1947
3
2
|
04.06.2023 17:30 | BSK 1924 | 3 : 2 | Zadrugar 1947 | |||||
04.06
17:30
Rade MiloÅ”eviÄ
TrgovaÄki
0
0
|
04.06.2023 17:30 | Rade MiloÅ”eviÄ | 0 : 0 | TrgovaÄki | |||||
04.06
17:30
Pobeda 1953
Integral
2
0
|
04.06.2023 17:30 | Pobeda 1953 | 2 : 0 | Integral | |||||
04.06
17:30
Mlava (ML)
Borac (V)
2
1
|
04.06.2023 17:30 | Mlava (ML) | 2 : 1 | Borac (V) | |||||
04.06
17:30
Polet (SD)
ZabrÄe 1936
3
0
|
04.06.2023 17:30 | Polet (SD) | 3 : 0 | ZabrÄe 1936 | |||||
04.06
17:30
Bata BuliÄ
Jasenovac
0
6
|
04.06.2023 17:30 | Bata BuliÄ | 0 : 6 | Jasenovac |
04.06
17:30
Vojvoda Milenko
Beli Orao
1
0
|
04.06.2023 17:30 | Vojvoda Milenko | 1 : 0 | Beli Orao | |||||
04.06
17:30
Kumane
Napredak 1934
2
1
|
04.06.2023 17:30 | Kumane | 2 : 1 | Napredak 1934 | |||||
04.06
17:30
Mladi Borac
Napredak (P)
3
0
|
04.06.2023 17:30 | Mladi Borac | 3 : 0 | Napredak (P) | |||||
04.06
17:30
OFK BraniÄevo
Napredak (B)
0
0
|
04.06.2023 17:30 | OFK BraniÄevo | 0 : 0 | Napredak (B) | |||||
04.06
17:30
Mlava (B)
Polet (V)
4
3
|
04.06.2023 17:30 | Mlava (B) | 4 : 3 | Polet (V) | |||||
04.06
17:30
Žitkovica 2017
BariÄ
2
1
|
04.06.2023 17:30 | Žitkovica 2017 | 2 : 1 | BariÄ | |||||
04.06
17:30
Dizel
Sloga (L)
2
1
|
04.06.2023 17:30 | Dizel | 2 : 1 | Sloga (L) |
04.06
18:00
LabudnjaÄa
MagliÄ
0
1
|
04.06.2023 18:00 | LabudnjaÄa | 0 : 1 | MagliÄ | |||||
04.06
18:00
OFK Stari Grad
BaÄki Hajduk
1
2
|
04.06.2023 18:00 | OFK Stari Grad | 1 : 2 | BaÄki Hajduk | |||||
04.06
18:00
NeŔtin
Krivanj
1
1
|
04.06.2023 18:00 | NeŔtin | 1 : 1 | Krivanj | |||||
04.06
18:00
BaÄka
Slavija (B)
6
3
|
04.06.2023 18:00 | BaÄka | 6 : 3 | Slavija (B) |
04.06
17:30
Omladinac
Milicionar
0
2
|
04.06.2023 17:30 | Omladinac | 0 : 2 | Milicionar | |||||
04.06
17:30
DuŔko
BuduÄnost (Z)
0
1
|
04.06.2023 17:30 | DuÅ”ko | 0 : 1 | BuduÄnost (Z) | |||||
04.06
17:30
Bair
Sloboda
3
4
|
04.06.2023 17:30 | Bair | 3 : 4 | Sloboda | |||||
04.06
17:30
Torpedo
BuduÄnost (PD)
4
5
|
04.06.2023 17:30 | Torpedo | 4 : 5 | BuduÄnost (PD) | |||||
04.06
17:30
Stojan Lazarac
Zadrugar
6
3
|
04.06.2023 17:30 | Stojan Lazarac | 6 : 3 | Zadrugar | |||||
04.06
17:30
Mladost (MM)
PetlovaÄa
0
3
|
04.06.2023 17:30 | Mladost (MM) | 0 : 3 | PetlovaÄa | |||||
04.06
17:30
Sloga
Napredak
3
4
|
04.06.2023 17:30 | Sloga | 3 : 4 | Napredak |
04.06
17:30
OFK Brza
RadniÄki
3
1
|
04.06.2023 17:30 | OFK Brza | 3 : 1 | RadniÄki | |||||
04.06
17:30
Sloboda
Progres
0
2
|
04.06.2023 17:30 | Sloboda | 0 : 2 | Progres | |||||
04.06
17:30
Veliko Trnjane
Real
3
2
|
04.06.2023 17:30 | Veliko Trnjane | 3 : 2 | Real | |||||
04.06
17:30
Jedinstvo
Gradac
2
3
|
04.06.2023 17:30 | Jedinstvo | 2 : 3 | Gradac | |||||
04.06
17:30
Moravac (G)
Bratstvo
4
2
|
04.06.2023 17:30 | Moravac (G) | 4 : 2 | Bratstvo | |||||
04.06
17:30
Mladi borac
Umac
6
0
|
04.06.2023 17:30 | Mladi borac | 6 : 0 | Umac | |||||
04.06
17:30
BobiŔte
Moravac (P)
1
0
|
04.06.2023 17:30 | BobiŔte | 1 : 0 | Moravac (P) |
04.06
17:30
RadniÄki (K)
Å ipurske Livade
0
3
|
04.06.2023 17:30 | RadniÄki (K) | 0 : 3 | Å ipurske Livade | |||||
04.06
17:30
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
Mladost (PP)
2
0
|
04.06.2023 17:30 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ | 2 : 0 | Mladost (PP) | |||||
04.06
17:30
Bobovik
TreŔnjevka
3
3
|
04.06.2023 17:30 | Bobovik | 3 : 3 | TreŔnjevka | |||||
04.06
17:30
VlaÅ”iÄ
Mrovska
0
3
|
04.06.2023 17:30 | VlaÅ”iÄ | 0 : 3 | Mrovska | |||||
04.06
17:30
Dobrava Žabar 2020
OFK Letnjikovac 1983
3
0
|
04.06.2023 17:30 | Dobrava Žabar 2020 | 3 : 0 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
04.06
17:30
PriÄinoviÄ
MiŔar
1
4
|
04.06.2023 17:30 | PriÄinoviÄ | 1 : 4 | MiÅ”ar |
04.06
17:30
Jedinstvo
Mladost
3
3
|
04.06.2023 17:30 | Jedinstvo | 3 : 3 | Mladost | |||||
04.06
17:30
Milan OrliÄ
Jelav
1
2
|
04.06.2023 17:30 | Milan OrliÄ | 1 : 2 | Jelav | |||||
04.06
17:30
Hajduk
Cer
5
2
|
04.06.2023 17:30 | Hajduk | 5 : 2 | Cer | |||||
04.06
17:30
7. Juli
Studenac
3
1
|
04.06.2023 17:30 | 7. Juli | 3 : 1 | Studenac | |||||
04.06
17:30
Luk
TE GuÄevo
4
0
|
04.06.2023 17:30 | Luk | 4 : 0 | TE GuÄevo | |||||
04.06
17:30
Velika Reka
Sloga
3
3
|
04.06.2023 17:30 | Velika Reka | 3 : 3 | Sloga | |||||
04.06
17:30
Jadar 1961
Prva Iskra
2
0
|
04.06.2023 17:30 | Jadar 1961 | 2 : 0 | Prva Iskra |
04.06
11:00
Bukovica
Polet
3
3
|
04.06.2023 11:00 | Bukovica | 3 : 3 | Polet | |||||
04.06
11:00
Mudrakovac
Modrica
1
1
|
04.06.2023 11:00 | Mudrakovac | 1 : 1 | Modrica | |||||
04.06
11:00
Naupare
Kapidžija
5
2
|
04.06.2023 11:00 | Naupare | 5 : 2 | Kapidžija | |||||
04.06
11:00
Padež
Borac
4
4
|
04.06.2023 11:00 | Padež | 4 : 4 | Borac | |||||
04.06
11:00
Kaonik
MakreŔane
0
6
|
04.06.2023 11:00 | Kaonik | 0 : 6 | MakreŔane | |||||
04.06
11:00
Gaglovo
Pepeljevac 1947
0
3
|
04.06.2023 11:00 | Gaglovo | 0 : 3 | Pepeljevac 1947 |
04.06
10:00
Dedinje
13. maj
9
3
|
04.06.2023 10:00 | Dedinje | 9 : 3 | 13. maj | |||||
04.06
17:00
Srem
SinÄeliÄ 2012
3
3
|
04.06.2023 17:00 | Srem | 3 : 3 | SinÄeliÄ 2012 | |||||
04.06
17:00
Å umadinac
Železnik 1930
2
1
|
04.06.2023 17:00 | Šumadinac | 2 : 1 | Železnik 1930 | |||||
04.06
17:00
Borac
BUSK
0
1
|
04.06.2023 17:00 | Borac | 0 : 1 | BUSK |
04.06
17:00
Kelti
PKB Kovilovo
6
1
|
04.06.2023 17:00 | Kelti | 6 : 1 | PKB Kovilovo | |||||
04.06
17:00
Sveti Stefan
Zmaj Novi grad
4
3
|
04.06.2023 17:00 | Sveti Stefan | 4 : 3 | Zmaj Novi grad | |||||
04.06
17:00
OFK Crvenka
Rakovica
6
2
|
04.06.2023 17:00 | OFK Crvenka | 6 : 2 | Rakovica | |||||
04.06
17:00
Resnik
OFK Lug 2020
3
3
|
04.06.2023 17:00 | Resnik | 3 : 3 | OFK Lug 2020 |
04.06
17:30
Azbest 1927
Vodojaža
4
3
|
04.06.2023 17:30 | Azbest 1927 | 4 : 3 | Vodojaža | |||||
04.06
17:30
Kragujevac
21. oktobar
1
2
|
04.06.2023 17:30 | Kragujevac | 1 : 2 | 21. oktobar | |||||
04.06
17:30
Mladost (P)
Jadran
3
0
|
04.06.2023 17:30 | Mladost (P) | 3 : 0 | Jadran | |||||
04.06
17:30
Å umadinac KG
OFK Žeželj
0
2
|
04.06.2023 17:30 | Šumadinac KG | 0 : 2 | OFK Žeželj | |||||
04.06
17:30
Äava
Borac (D)
1
2
|
04.06.2023 17:30 | Äava | 1 : 2 | Borac (D) |
04.06
10:00
Pinosava
Veliki Borak
4
2
|
04.06.2023 10:00 | Pinosava | 4 : 2 | Veliki Borak | |||||
04.06
10:00
Minel
OFK Borac
1
2
|
04.06.2023 10:00 | Minel | 1 : 2 | OFK Borac |
04.06
17:30
Mezgraja
OFK BuduÄnost 2020
3
4
|
04.06.2023 17:30 | Mezgraja | 3 : 4 | OFK BuduÄnost 2020 | |||||
04.06
17:30
Spartak
Standard 2021
3
5
|
04.06.2023 17:30 | Spartak | 3 : 5 | Standard 2021 | |||||
04.06
17:30
VrtiŔte
Mladost
0
3
|
04.06.2023 17:30 | VrtiŔte | 0 : 3 | Mladost | |||||
04.06
17:30
Supovac
OFK Morava 2022
0
3
|
04.06.2023 17:30 | Supovac | 0 : 3 | OFK Morava 2022 |
04.06
17:30
Tisa
Hajduk
2
3
|
04.06.2023 17:30 | Tisa | 2 : 3 | Hajduk | |||||
04.06
17:30
Å ampion
Slavija
1
0
|
04.06.2023 17:30 | Å ampion | 1 : 0 | Slavija | |||||
04.06
17:30
Jadran
Äoka
2
3
|
04.06.2023 17:30 | Jadran | 2 : 3 | Äoka |
04.06
17:30
Borac
Mladost (P)
5
5
|
04.06.2023 17:30 | Borac | 5 : 5 | Mladost (P) | |||||
04.06
17:30
Bare
KaraÄorÄe
4
2
|
04.06.2023 17:30 | Bare | 4 : 2 | KaraÄorÄe | |||||
04.06
17:30
Sloga
Mladi radnik
3
2
|
04.06.2023 17:30 | Sloga | 3 : 2 | Mladi radnik | |||||
04.06
17:30
Jedinstvo
KruŔevica 1980
1
0
|
04.06.2023 17:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | KruŔevica 1980 | |||||
04.06
17:30
Partizan
Mladost (R)
4
3
|
04.06.2023 17:30 | Partizan | 4 : 3 | Mladost (R) |
04.06
11:00
Kalipolje
Gorski Car
4
0
|
04.06.2023 11:00 | Kalipolje | 4 : 0 | Gorski Car | |||||
04.06
17:30
Borac
TreŔnjevica
5
1
|
04.06.2023 17:30 | Borac | 5 : 1 | TreŔnjevica | |||||
04.06
12:00
Tulež
B 2000
6
1
|
04.06.2023 12:00 | Tulež | 6 : 1 | B 2000 | |||||
04.06
17:30
Jasenica
Mladost
4
5
|
04.06.2023 17:30 | Jasenica | 4 : 5 | Mladost | |||||
04.06
17:30
Kopljari
VenÄani
2
1
|
04.06.2023 17:30 | Kopljari | 2 : 1 | VenÄani | |||||
04.06
11:00
Partizan 1945
Gornja Trnava 1938
7
1
|
04.06.2023 11:00 | Partizan 1945 | 7 : 1 | Gornja Trnava 1938 |
04.06
17:30
Sloga
BuduÄnost
1
0
|
04.06.2023 17:30 | Sloga | 1 : 0 | BuduÄnost | |||||
04.06
17:30
Temac
Mladost
6
0
|
04.06.2023 17:30 | Temac | 6 : 0 | Mladost | |||||
04.06
17:30
Borac
Veliki Suvodol
3
0
|
04.06.2023 17:30 | Borac | 3 : 0 | Veliki Suvodol | |||||
04.06
17:30
Ponor SU
Rongo Siti
8
0
|
04.06.2023 17:30 | Ponor SU | 8 : 0 | Rongo Siti |
04.06
17:30
Mali Požarevac
Mladost (G)
3
0
|
04.06.2023 17:30 | Mali Požarevac | 3 : 0 | Mladost (G) | |||||
04.06
17:30
Stojnik
OFK Slatina
3
0
|
04.06.2023 17:30 | Stojnik | 3 : 0 | OFK Slatina | |||||
04.06
17:30
Vojvoda
NemenikuÄe
5
1
|
04.06.2023 17:30 | Vojvoda | 5 : 1 | NemenikuÄe | |||||
04.06
17:30
Mladost (MI)
PopoviÄ
3
2
|
04.06.2023 17:30 | Mladost (MI) | 3 : 2 | PopoviÄ |
04.06
17:30
Lunjevac
Stari Hrast 2018
3
0
|
04.06.2023 17:30 | Lunjevac | 3 : 0 | Stari Hrast 2018 | |||||
04.06
17:30
BuduÄnost
Badljevica
3
3
|
04.06.2023 17:30 | BuduÄnost | 3 : 3 | Badljevica | |||||
04.06
17:30
Ravni Gaj
Jezava
5
0
|
04.06.2023 17:30 | Ravni Gaj | 5 : 0 | Jezava |
04.06
17:30
Vrelo
Bratstvo
2
2
|
04.06.2023 17:30 | Vrelo | 2 : 2 | Bratstvo | |||||
04.06
17:30
RadniÄki
Bjelica
3
0
|
04.06.2023 17:30 | RadniÄki | 3 : 0 | Bjelica | |||||
04.06
17:30
Jelica
DeviÄi
0
3
|
04.06.2023 17:30 | Jelica | 0 : 3 | DeviÄi |
04.06
17:30
Malba
Remont
2
3
|
04.06.2023 17:30 | Malba | 2 : 3 | Remont | |||||
04.06
17:30
Lugovi
Planinac
4
2
|
04.06.2023 17:30 | Lugovi | 4 : 2 | Planinac | |||||
04.06
16:00
Vujan
BuduÄnost
2
1
|
04.06.2023 16:00 | Vujan | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
04.06
17:30
GauÄosi
MrŔinci
2
1
|
04.06.2023 17:30 | GauÄosi | 2 : 1 | MrÅ”inci | |||||
04.06
17:30
Morava
Tigrovi Mija Gold
6
1
|
04.06.2023 17:30 | Morava | 6 : 1 | Tigrovi Mija Gold |
04.06
EÄÅ”eg
Pobeda
7
0
|
04.06.2023 | EÄÅ”eg | 7 : 0 | Pobeda | |||||
04.06
Proleter
Slavija
4
0
|
04.06.2023 | Proleter | 4 : 0 | Slavija | |||||
04.06
Tomislavci
Sloboda
2
1
|
04.06.2023 | Tomislavci | 2 : 1 | Sloboda | |||||
04.06
BaÄka
Mladost
3
3
|
04.06.2023 | BaÄka | 3 : 3 | Mladost |
04.06
Napredak
Knjaz
0
3
|
04.06.2023 | Napredak | 0 : 3 | Knjaz | |||||
04.06
17:30
GlumaÄ
Dobrinjac
2
3
|
04.06.2023 17:30 | GlumaÄ | 2 : 3 | Dobrinjac | |||||
04.06
17:30
TreŔnjica
Pobeda
5
0
|
04.06.2023 17:30 | TreŔnjica | 5 : 0 | Pobeda | |||||
04.06
17:30
DuŔkovci
Plavi Tok
0
0
|
04.06.2023 17:30 | DuŔkovci | 0 : 0 | Plavi Tok |
04.06
15:00
Slemen
Rtanj
5
2
|
04.06.2023 15:00 | Slemen | 5 : 2 | Rtanj | |||||
04.06
17:30
Sloboda 2013
Palilulac
|
04.06.2023 17:30 | Sloboda 2013 | : | Palilulac |
04.06
17:00
Borac
Roham
5
1
|
04.06.2023 17:00 | Borac | 5 : 1 | Roham | |||||
04.06
17:00
Jedinstvo
Napredak
0
1
|
04.06.2023 17:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Napredak |
04.06
17:30
Pobednik
Zvezda
1
0
|
04.06.2023 17:30 | Pobednik | 1 : 0 | Zvezda |
04.06
17:00
OFK Sikole
SFU Rudar 1934
2
2
|
04.06.2023 17:00 | OFK Sikole | 2 : 2 | SFU Rudar 1934 | |||||
04.06
17:00
Mladost
Vrelo
3
0
|
04.06.2023 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Vrelo |
04.06
11:00
Jadar (S)
Stolice
0
1
|
04.06.2023 11:00 | Jadar (S) | 0 : 1 | Stolice | |||||
04.06
11:00
Vuk
Mladost (B)
6
1
|
04.06.2023 11:00 | Vuk | 6 : 1 | Mladost (B) | |||||
04.06
11:00
GradiliŔte (L)
14. oktobar
1
5
|
04.06.2023 11:00 | GradiliŔte (L) | 1 : 5 | 14. oktobar | |||||
04.06
11:00
Granit
Mladost (L)
1
1
|
04.06.2023 11:00 | Granit | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
04.06
11:00
SinÄeliÄ
Jadar 07
5
0
|
04.06.2023 11:00 | SinÄeliÄ | 5 : 0 | Jadar 07 | |||||
04.06
11:00
Mladost (DD)
Borac
1
1
|
04.06.2023 11:00 | Mladost (DD) | 1 : 1 | Borac | |||||
04.06
11:00
Sloga
KrajiŔnici
2
1
|
04.06.2023 11:00 | Sloga | 2 : 1 | KrajiŔnici |
04.06
11:00
Sloga 1949
Petrovac 74
0
3
|
04.06.2023 11:00 | Sloga 1949 | 0 : 3 | Petrovac 74 | |||||
04.06
11:00
Polet
Hajduk
2
1
|
04.06.2023 11:00 | Polet | 2 : 1 | Hajduk | |||||
04.06
18:00
Jedinstvo 2014
Belpos
3
0
|
04.06.2023 18:00 | Jedinstvo 2014 | 3 : 0 | Belpos | |||||
04.06
11:00
Torpedo
Verko
2
2
|
04.06.2023 11:00 | Torpedo | 2 : 2 | Verko |
04.06
17:30
Napredak
Mladi radnik
0
4
|
04.06.2023 17:30 | Napredak | 0 : 4 | Mladi radnik | |||||
04.06
17:30
OFK Borac
Dražmirovac
5
4
|
04.06.2023 17:30 | OFK Borac | 5 : 4 | Dražmirovac | |||||
04.06
17:30
Bratstvo
OFK DragoŔevac
3
1
|
04.06.2023 17:30 | Bratstvo | 3 : 1 | OFK DragoŔevac |
04.06
11:00
ZT GoroviÄ
BuduÄnost (B)
1
3
|
04.06.2023 11:00 | ZT GoroviÄ | 1 : 3 | BuduÄnost (B) | |||||
04.06
10:00
Junkovac
KrÄevac 04
8
0
|
04.06.2023 10:00 | Junkovac | 8 : 0 | KrÄevac 04 | |||||
04.06
11:00
Maskar
Å umadinac
0
1
|
04.06.2023 11:00 | Maskar | 0 : 1 | Å umadinac | |||||
04.06
11:00
Radoje DomanoviÄ
Jarmenovci
0
4
|
04.06.2023 11:00 | Radoje DomanoviÄ | 0 : 4 | Jarmenovci |
04.06
11:00
Markovac
Kosmajac
1
3
|
04.06.2023 11:00 | Markovac | 1 : 3 | Kosmajac | |||||
04.06
17:00
Borac
Selo Mladenovac
8
3
|
04.06.2023 17:00 | Borac | 8 : 3 | Selo Mladenovac | |||||
04.06
13:00
VlaŔka
Omladinac
1
2
|
04.06.2023 13:00 | VlaŔka | 1 : 2 | Omladinac | |||||
04.06
14:00
IvanÄa
Sloga
4
1
|
04.06.2023 14:00 | IvanÄa | 4 : 1 | Sloga |
04.06
11:00
Mladost (DB)
Napredak
6
1
|
04.06.2023 11:00 | Mladost (DB) | 6 : 1 | Napredak | |||||
04.06
11:00
JaŔunja
Morava
1
2
|
04.06.2023 11:00 | JaŔunja | 1 : 2 | Morava | |||||
04.06
11:00
Rudar 1973
Turekovac
1
0
|
04.06.2023 11:00 | Rudar 1973 | 1 : 0 | Turekovac | |||||
04.06
11:00
Pomoravlje
Gornje Sinkovce
6
0
|
04.06.2023 11:00 | Pomoravlje | 6 : 0 | Gornje Sinkovce | |||||
04.06
11:00
Todorovce
Marjan MB
3
0
|
04.06.2023 11:00 | Todorovce | 3 : 0 | Marjan MB |
04.06
17:30
Vojvodina
Sloga (M)
2
3
|
04.06.2023 17:30 | Vojvodina | 2 : 3 | Sloga (M) | |||||
04.06
17:30
Sloga (K)
Planinac
0
3
|
04.06.2023 17:30 | Sloga (K) | 0 : 3 | Planinac | |||||
04.06
17:30
Borac
27. Oktobar
1
4
|
04.06.2023 17:30 | Borac | 1 : 4 | 27. Oktobar |
04.06
18:00
Mladost 1981
ZgodaÄica
3
0
|
04.06.2023 18:00 | Mladost 1981 | 3 : 0 | ZgodaÄica | |||||
04.06
18:00
Morava
Mladost 1925
0
3
|
04.06.2023 18:00 | Morava | 0 : 3 | Mladost 1925 | |||||
04.06
18:00
Milakovac 2018
Stubal
1
2
|
04.06.2023 18:00 | Milakovac 2018 | 1 : 2 | Stubal | |||||
04.06
18:00
Sloga Obrva
VrnjaÄka Banja
4
1
|
04.06.2023 18:00 | Sloga Obrva | 4 : 1 | VrnjaÄka Banja |
04.06
17:30
Kolarac
OFK Slavija
9
0
|
04.06.2023 17:30 | Kolarac | 9 : 0 | OFK Slavija | |||||
04.06
17:30
Drugovac
VuÄak
0
3
|
04.06.2023 17:30 | Drugovac | 0 : 3 | VuÄak | |||||
04.06
17:30
Vrbovac
Petrijevac
4
1
|
04.06.2023 17:30 | Vrbovac | 4 : 1 | Petrijevac | |||||
04.06
17:30
Å umadinac
Omladinac Seone
3
3
|
04.06.2023 17:30 | Å umadinac | 3 : 3 | Omladinac Seone |
04.06
18:00
Sloboda
PotoÄac
4
2
|
04.06.2023 18:00 | Sloboda | 4 : 2 | PotoÄac | |||||
04.06
18:00
Moravac
Razvitak
2
4
|
04.06.2023 18:00 | Moravac | 2 : 4 | Razvitak | |||||
04.06
18:00
Heroj
Zemljoradnik
1
3
|
04.06.2023 18:00 | Heroj | 1 : 3 | Zemljoradnik | |||||
04.06
18:00
BSK
Jedinstvo
4
0
|
04.06.2023 18:00 | BSK | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
04.06
18:00
ISK Izvor
BuduÄnost
6
0
|
04.06.2023 18:00 | ISK Izvor | 6 : 0 | BuduÄnost |
04.06
17:30
GraniÄar
Jedinstvo
2
2
|
04.06.2023 17:30 | GraniÄar | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
04.06
17:30
Sremac
Jednota
2
4
|
04.06.2023 17:30 | Sremac | 2 : 4 | Jednota | |||||
04.06
17:30
SinÄeliÄ
Omladinac
2
2
|
04.06.2023 17:30 | SinÄeliÄ | 2 : 2 | Omladinac | |||||
04.06
17:30
OFK Bingula
Bratstvo
4
0
|
04.06.2023 17:30 | OFK Bingula | 4 : 0 | Bratstvo |
04.06
17:30
Napredak MainiÄ
Kremenac
4
3
|
04.06.2023 17:30 | Napredak MainiÄ | 4 : 3 | Kremenac | |||||
04.06
17:30
Arsenal 1930
OFK Bagremar
2
0
|
04.06.2023 17:30 | Arsenal 1930 | 2 : 0 | OFK Bagremar | |||||
04.06
17:30
Borac 1935
Bukorovac
3
3
|
04.06.2023 17:30 | Borac 1935 | 3 : 3 | Bukorovac | |||||
04.06
17:30
Å umadija
Seljak
1
3
|
04.06.2023 17:30 | Å umadija | 1 : 3 | Seljak | |||||
04.06
12:00
Borba
DobraÄa
7
1
|
04.06.2023 12:00 | Borba | 7 : 1 | DobraÄa |
04.06
17:00
Planinac
OFK Bosut
2
2
|
04.06.2023 17:00 | Planinac | 2 : 2 | OFK Bosut | |||||
04.06
17:00
Sloga (Z)
Sremac
4
1
|
04.06.2023 17:00 | Sloga (Z) | 4 : 1 | Sremac | |||||
04.06
17:00
TrgovaÄki
Srem
0
3
|
04.06.2023 17:00 | TrgovaÄki | 0 : 3 | Srem | |||||
04.06
17:00
Sloboda
Mitros
3
5
|
04.06.2023 17:00 | Sloboda | 3 : 5 | Mitros | |||||
04.06
17:00
OFK Sparta
Napredak 2021
0
2
|
04.06.2023 17:00 | OFK Sparta | 0 : 2 | Napredak 2021 |
04.06
10:00
Beli Orlovi
Omladinac
2
1
|
04.06.2023 10:00 | Beli Orlovi | 2 : 1 | Omladinac |
04.06
18:00
Napredak
Resava
2
1
|
04.06.2023 18:00 | Napredak | 2 : 1 | Resava | |||||
04.06
18:00
Resavac
Lipovica
3
3
|
04.06.2023 18:00 | Resavac | 3 : 3 | Lipovica |
04.06
11:00
Proleter
Mladost (L)
0
3
|
04.06.2023 11:00 | Proleter | 0 : 3 | Mladost (L) | |||||
04.06
11:00
IzviÄaÄ
Mladost (V)
3
3
|
04.06.2023 11:00 | IzviÄaÄ | 3 : 3 | Mladost (V) | |||||
04.06
11:00
Kolubara Gaj
Mali Borak
0
3
|
04.06.2023 11:00 | Kolubara Gaj | 0 : 3 | Mali Borak | |||||
04.06
11:00
Stepanje
BabajiÄ
2
1
|
04.06.2023 11:00 | Stepanje | 2 : 1 | BabajiÄ |
04.06
11:00
Brezovac
RaniloviÄ 1970
6
1
|
04.06.2023 11:00 | Brezovac | 6 : 1 | RaniloviÄ 1970 | |||||
04.06
11:00
MisaÄa
Vrbica
2
1
|
04.06.2023 11:00 | MisaÄa | 2 : 1 | Vrbica |
04.06
17:30
Mladost (C)
Bistrica
3
0
|
04.06.2023 17:30 | Mladost (C) | 3 : 0 | Bistrica | |||||
04.06
17:30
Å umadinac
OFK RadniÄki
5
4
|
04.06.2023 17:30 | Å umadinac | 5 : 4 | OFK RadniÄki | |||||
04.06
17:30
TEK Sloga
OFK Borac
4
1
|
04.06.2023 17:30 | TEK Sloga | 4 : 1 | OFK Borac |
04.06
11:00
Dokmir
Kolubara
2
0
|
04.06.2023 11:00 | Dokmir | 2 : 0 | Kolubara | |||||
04.06
11:00
Vrelo
Sloga
2
0
|
04.06.2023 11:00 | Vrelo | 2 : 0 | Sloga | |||||
04.06
11:00
Trnjaci 2021
Gunjevac
4
2
|
04.06.2023 11:00 | Trnjaci 2021 | 4 : 2 | Gunjevac |
04.06
17:30
StupÄanica
RadniÄki
3
0
|
04.06.2023 17:30 | StupÄanica | 3 : 0 | RadniÄki |
04.06
21:00
Atalanta
Monza
5
2
|
04.06.2023 21:00 | Atalanta | 5 : 2 | Monza | |||||
04.06
21:00
Lecce
Bologna
2
3
|
04.06.2023 21:00 | Lecce | 2 : 3 | Bologna | |||||
04.06
21:00
Milan
Hellas Verona
3
1
|
04.06.2023 21:00 | Milan | 3 : 1 | Hellas Verona | |||||
04.06
18:30
Napoli
Sampdoria
2
0
|
04.06.2023 18:30 | Napoli | 2 : 0 | Sampdoria | |||||
04.06
21:00
Roma
Spezia
2
1
|
04.06.2023 21:00 | Roma | 2 : 1 | Spezia | |||||
04.06
21:00
Udinese
Juventus
0
1
|
04.06.2023 21:00 | Udinese | 0 : 1 | Juventus |
04.06
21:00
Celta Vigo
Barcelona
2
1
|
04.06.2023 21:00 | Celta Vigo | 2 : 1 | Barcelona | |||||
04.06
21:00
Elche CF
CƔdiz CF
1
1
|
04.06.2023 21:00 | Elche CF | 1 : 1 | CƔdiz CF | |||||
04.06
21:00
Espanyol
UD AlmerĆa
3
3
|
04.06.2023 21:00 | Espanyol | 3 : 3 | UD AlmerĆa | |||||
04.06
18:30
Osasuna
Girona FC
2
1
|
04.06.2023 18:30 | Osasuna | 2 : 1 | Girona FC | |||||
04.06
18:30
RCD Mallorca
Rayo Vallecano
3
0
|
04.06.2023 18:30 | RCD Mallorca | 3 : 0 | Rayo Vallecano | |||||
04.06
21:00
Real Betis BalompiƩ
Valencia
1
1
|
04.06.2023 21:00 | Real Betis BalompiƩ | 1 : 1 | Valencia | |||||
04.06
21:00
Real Madrid
Athletic Club
1
1
|
04.06.2023 21:00 | Real Madrid | 1 : 1 | Athletic Club | |||||
04.06
18:30
Real Sociedad
Sevilla
2
1
|
04.06.2023 18:30 | Real Sociedad | 2 : 1 | Sevilla | |||||
04.06
21:00
Real Valladolid
Getafe
0
0
|
04.06.2023 21:00 | Real Valladolid | 0 : 0 | Getafe | |||||
04.06
18:30
Villarreal
AtlƩtico Madrid
2
2
|
04.06.2023 18:30 | Villarreal | 2 : 2 | AtlƩtico Madrid |
04.06
18:00
Zora
BuduÄnost
0
9
|
04.06.2023 18:00 | Zora | 0 : 9 | BuduÄnost |
04.06
10:00
RFK Novi Sad 1921
Kabel
3
1
|
04.06.2023 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 3 : 1 | Kabel | |||||
04.06
10:00
Petar PuaÄa
InÄija
1
1
|
04.06.2023 10:00 | Petar PuaÄa | 1 : 1 | InÄija |
04.06
14:30
Novi Pazar
RadniÄki (V)
3
2
|
04.06.2023 14:30 | Novi Pazar | 3 : 2 | RadniÄki (V) | |||||
04.06
13:00
Sloga (K)
RadniÄki 1923
3
0
|
04.06.2023 13:00 | Sloga (K) | 3 : 0 | RadniÄki 1923 | |||||
04.06
13:00
Jedinstvo
Sloga (P)
6
0
|
04.06.2023 13:00 | Jedinstvo | 6 : 0 | Sloga (P) | |||||
04.06
13:30
MaÄva
Borac 1926
0
0
|
04.06.2023 13:30 | MaÄva | 0 : 0 | Borac 1926 | |||||
04.06
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Zlatibor
3
0
|
04.06.2023 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 3 : 0 | Zlatibor |
04.06
09:00
BSK BorÄa
011
2
0
|
04.06.2023 09:00 | BSK BorÄa | 2 : 0 | 011 | |||||
04.06
16:00
OFK Beograd
Ada
9
0
|
04.06.2023 16:00 | OFK Beograd | 9 : 0 | Ada | |||||
04.06
11:15
SinÄeliÄ
Zemun
0
3
|
04.06.2023 11:15 | SinÄeliÄ | 0 : 3 | Zemun |
04.06
10:00
Cement
BrestaÄ
6
1
|
04.06.2023 10:00 | Cement | 6 : 1 | BrestaÄ | |||||
04.06
17:30
Voja GaÄiÄ
RadniÄki (ZR)
3
4
|
04.06.2023 17:30 | Voja GaÄiÄ | 3 : 4 | RadniÄki (ZR) | |||||
04.06
12:00
Podunavac
RadniÄki (NP)
0
4
|
04.06.2023 12:00 | Podunavac | 0 : 4 | RadniÄki (NP) | |||||
04.06
10:00
Omladinac (NB)
ŽelezniÄar
1
1
|
04.06.2023 10:00 | Omladinac (NB) | 1 : 1 | ŽelezniÄar |
04.06
12:00
OFK Kikinda
Tisa NjerÅ”
0
1
|
04.06.2023 12:00 | OFK Kikinda | 0 : 1 | Tisa NjerÅ” | |||||
04.06
10:00
Vinogradar
Hajduk 1912
2
4
|
04.06.2023 10:00 | Vinogradar | 2 : 4 | Hajduk 1912 |
04.06
13:00
BSK 1925
Beograd Karaburma
2
1
|
04.06.2023 13:00 | BSK 1925 | 2 : 1 | Beograd Karaburma | |||||
04.06
11:00
Dunav
OLE
1
7
|
04.06.2023 11:00 | Dunav | 1 : 7 | OLE |
04.06
11:00
BoleÄ
Zmaj Novi Grad
3
1
|
04.06.2023 11:00 | BoleÄ | 3 : 1 | Zmaj Novi Grad |
04.06
11:00
RadniÄki (Z)
Mladost (L)
2
0
|
04.06.2023 11:00 | RadniÄki (Z) | 2 : 0 | Mladost (L) |
04.06
12:30
Novi Pazar
Apolon 4
1
2
|
04.06.2023 12:30 | Novi Pazar | 1 : 2 | Apolon 4 | |||||
04.06
15:30
Jedinstvo
Sloga (P)
0
0
|
04.06.2023 15:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Sloga (P) | |||||
04.06
11:00
MaÄva
Borac 1926
5
1
|
04.06.2023 11:00 | MaÄva | 5 : 1 | Borac 1926 | |||||
04.06
11:00
BuduÄnost
Jedinstvo Putevi
0
4
|
04.06.2023 11:00 | BuduÄnost | 0 : 4 | Jedinstvo Putevi |
04.06
14:00
Å umadija (A)
OPK Rudar 1933
4
1
|
04.06.2023 14:00 | Å umadija (A) | 4 : 1 | OPK Rudar 1933 | |||||
04.06
17:00
SuŔica
Smederevo 1924
1
1
|
04.06.2023 17:00 | SuŔica | 1 : 1 | Smederevo 1924 |
04.06
11:00
RaÄevac
OFK Senjak
2
3
|
04.06.2023 11:00 | RaÄevac | 2 : 3 | OFK Senjak | |||||
04.06
14:00
Loznica
Respekt
4
1
|
04.06.2023 14:00 | Loznica | 4 : 1 | Respekt |
04.06
11:00
Arena Su
Petrika
2
2
|
04.06.2023 11:00 | Arena Su | 2 : 2 | Petrika | |||||
04.06
10:00
OFK Kikinda
AFK
3
4
|
04.06.2023 10:00 | OFK Kikinda | 3 : 4 | AFK | |||||
04.06
10:00
Derby 2015
Hajduk 1912
10
0
|
04.06.2023 10:00 | Derby 2015 | 10 : 0 | Hajduk 1912 |
04.06
10:00
Sloven
Dinamo 1945
3
2
|
04.06.2023 10:00 | Sloven | 3 : 2 | Dinamo 1945 |
04.06
14:00
TrgovaÄki
Armija SK
1
6
|
04.06.2023 14:00 | TrgovaÄki | 1 : 6 | Armija SK | |||||
04.06
10:00
RadniÄki (Å )
Krila Krajine
2
1
|
04.06.2023 10:00 | RadniÄki (Å ) | 2 : 1 | Krila Krajine |
04.06
13:00
OFK Beograd
Zemun
3
4
|
04.06.2023 13:00 | OFK Beograd | 3 : 4 | Zemun | |||||
04.06
09:00
SinÄeliÄ
Voždovac
0
2
|
04.06.2023 09:00 | SinÄeliÄ | 0 : 2 | Voždovac |
04.06
09:00
Beograd
OFK Balkan
2
1
|
04.06.2023 09:00 | Beograd | 2 : 1 | OFK Balkan |
04.06
10:00
BuduÄnost
OFK BuduÄnost
2
1
|
04.06.2023 10:00 | BuduÄnost | 2 : 1 | OFK BuduÄnost | |||||
04.06
16:00
Torlak
Hajduk
4
1
|
04.06.2023 16:00 | Torlak | 4 : 1 | Hajduk |
04.06
11:00
RadniÄki 1905
Sloga
1
0
|
04.06.2023 11:00 | RadniÄki 1905 | 1 : 0 | Sloga |
04.06
09:00
OLE
ADA
4
3
|
04.06.2023 09:00 | OLE | 4 : 3 | ADA | |||||
04.06
18:00
Crvena zvezda
Brodarac
5
0
|
04.06.2023 18:00 | Crvena zvezda | 5 : 0 | Brodarac | |||||
04.06
09:00
011
ÄukariÄki
3
0
|
04.06.2023 09:00 | 011 | 3 : 0 | ÄukariÄki | |||||
04.06
09:00
OFK Beograd
RFK GrafiÄar
2
3
|
04.06.2023 09:00 | OFK Beograd | 2 : 3 | RFK GrafiÄar |
04.06
11:00
VrÄin
Lokomotiva
0
1
|
04.06.2023 11:00 | VrÄin | 0 : 1 | Lokomotiva |
04.06
11:00
Borac 1926
Å umadija (A)
5
0
|
04.06.2023 11:00 | Borac 1926 | 5 : 0 | Å umadija (A) | |||||
04.06
17:00
Apolon 2018
RSK
6
0
|
04.06.2023 17:00 | Apolon 2018 | 6 : 0 | RSK | |||||
04.06
16:30
Loznica
Sunrise Å abac
2
0
|
04.06.2023 16:30 | Loznica | 2 : 0 | Sunrise Å abac | |||||
04.06
17:00
GFK Sloboda
RadniÄki 1923
1
4
|
04.06.2023 17:00 | GFK Sloboda | 1 : 4 | RadniÄki 1923 |
04.06
10:00
Sport Klub 99
IFA Titan
1
0
|
04.06.2023 10:00 | Sport Klub 99 | 1 : 0 | IFA Titan | |||||
04.06
16:30
Novi Pazar
Kosmet
3
2
|
04.06.2023 16:30 | Novi Pazar | 3 : 2 | Kosmet | |||||
04.06
10:00
Rudar (KM)
Bubamara 91
0
4
|
04.06.2023 10:00 | Rudar (KM) | 0 : 4 | Bubamara 91 | |||||
04.06
10:00
AS Novi Pazar
Bane 1931
1
2
|
04.06.2023 10:00 | AS Novi Pazar | 1 : 2 | Bane 1931 | |||||
04.06
10:00
Sloga (K)
Apolon 2018
|
04.06.2023 10:00 | Sloga (K) | : | Apolon 2018 | |||||
04.06
10:00
RadniÄki 1923
SuŔica
|
04.06.2023 10:00 | RadniÄki 1923 | : | SuÅ”ica | |||||
04.06
11:00
Å umadija 1903
Pazar Juniors
1
7
|
04.06.2023 11:00 | Å umadija 1903 | 1 : 7 | Pazar Juniors |
04.06
10:00
GFK Sloboda
Sloboda (Ä)
|
04.06.2023 10:00 | GFK Sloboda | : | Sloboda (Ä) | |||||
04.06
10:00
Borac 1926
Polimlje
|
04.06.2023 10:00 | Borac 1926 | : | Polimlje | |||||
04.06
10:00
FAP
Sloga (BB)
1
3
|
04.06.2023 10:00 | FAP | 1 : 3 | Sloga (BB) | |||||
04.06
18:15
Mladost (L)
Spartak 1976
0
6
|
04.06.2023 18:15 | Mladost (L) | 0 : 6 | Spartak 1976 |
04.06
11:00
Mladi radnik 1926
AF Duljaj
1
5
|
04.06.2023 11:00 | Mladi radnik 1926 | 1 : 5 | AF Duljaj | |||||
04.06
10:00
OPK Rudar 1933
Jasenica 2017
1
4
|
04.06.2023 10:00 | OPK Rudar 1933 | 1 : 4 | Jasenica 2017 | |||||
04.06
10:00
Plana
Smederevo 1924
5
0
|
04.06.2023 10:00 | Plana | 5 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
04.06
12:00
Sloga 33
Soko 2015
7
3
|
04.06.2023 12:00 | Sloga 33 | 7 : 3 | Soko 2015 |
04.06
10:00
Ribnica
OFK OseÄina
12
0
|
04.06.2023 10:00 | Ribnica | 12 : 0 | OFK OseÄina |
04.06
11:00
OFK Beograd
Partizan
2
5
|
04.06.2023 11:00 | OFK Beograd | 2 : 5 | Partizan | |||||
04.06
10:00
ÄukariÄki
Rad
2
1
|
04.06.2023 10:00 | ÄukariÄki | 2 : 1 | Rad |
04.06
10:00
Mladi radnik 1940
ŽelezniÄar Kusadak
0
10
|
04.06.2023 10:00 | Mladi radnik 1940 | 0 : 10 | ŽelezniÄar Kusadak | |||||
04.06
11:00
Mladost 1948
Proleter
4
0
|
04.06.2023 11:00 | Mladost 1948 | 4 : 0 | Proleter | |||||
04.06
10:00
Sloga
BuduÄnost
1
4
|
04.06.2023 10:00 | Sloga | 1 : 4 | BuduÄnost |
04.06
10:00
DIF
Borac (O)
6
1
|
04.06.2023 10:00 | DIF | 6 : 1 | Borac (O) |
04.06
14:00
OFK Crvenka
BoleÄ
5
1
|
04.06.2023 14:00 | OFK Crvenka | 5 : 1 | BoleÄ | |||||
04.06
16:00
OFK Mladenovac
Beograd 1929
7
1
|
04.06.2023 16:00 | OFK Mladenovac | 7 : 1 | Beograd 1929 | |||||
04.06
14:00
PKB
Dunavac
3
2
|
04.06.2023 14:00 | PKB | 3 : 2 | Dunavac |
04.06
09:00
RadniÄki 1905
Spartak 09
0
8
|
04.06.2023 09:00 | RadniÄki 1905 | 0 : 8 | Spartak 09 |
04.06
10:00
ViŔesava
GFK Sloboda
1
4
|
04.06.2023 10:00 | ViŔesava | 1 : 4 | GFK Sloboda |
04.06
14:30
Kolubara
Crvena zvezda
0
0
|
04.06.2023 14:30 | Kolubara | 0 : 0 | Crvena zvezda | |||||
04.06
18:30
Rad
Zemun
0
2
|
04.06.2023 18:30 | Rad | 0 : 2 | Zemun |
04.06
11:00
Banat
Proleter
0
3
|
04.06.2023 11:00 | Banat | 0 : 3 | Proleter | |||||
04.06
16:30
ModoÅ”
TSC
3
4
|
04.06.2023 16:30 | ModoÅ” | 3 : 4 | TSC |
04.06
13:00
Timok 1919
Napredak
1
0
|
04.06.2023 13:00 | Timok 1919 | 1 : 0 | Napredak |
04.06
14:30
Srem
Tempo
3
0
|
04.06.2023 14:30 | Srem | 3 : 0 | Tempo |
04.06
12:00
GFK Sloboda
Jedinstvo Putevi
3
0
|
04.06.2023 12:00 | GFK Sloboda | 3 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
04.06
10:00
Sloga (P)
Lazarica
9
0
|
04.06.2023 10:00 | Sloga (P) | 9 : 0 | Lazarica |
04.06
11:00
OFK Crvenka
Dunavac
6
2
|
04.06.2023 11:00 | OFK Crvenka | 6 : 2 | Dunavac | |||||
04.06
18:00
DIV
KovaÄevac 1956
4
0
|
04.06.2023 18:00 | DIV | 4 : 0 | KovaÄevac 1956 | |||||
04.06
17:30
Palilulac
RFK GrafiÄar
3
2
|
04.06.2023 17:30 | Palilulac | 3 : 2 | RFK GrafiÄar |
04.06
09:00
Velika MoŔtanica
VraniÄ
0
1
|
04.06.2023 09:00 | Velika MoÅ”tanica | 0 : 1 | VraniÄ |
04.06
08:45
Žarkovo 2000 - B
LeŔtane
2
0
|
04.06.2023 08:45 | Žarkovo 2000 - B | 2 : 0 | LeŔtane | |||||
04.06
14:00
Torlak
Beograd 1929
1
7
|
04.06.2023 14:00 | Torlak | 1 : 7 | Beograd 1929 | |||||
04.06
10:00
Dinamo 1945
Milano Stars
7
0
|
04.06.2023 10:00 | Dinamo 1945 | 7 : 0 | Milano Stars |
04.06
10:00
TSC '10
Spartak
7
0
|
04.06.2023 10:00 | TSC '10 | 7 : 0 | Spartak | |||||
04.06
08:30
BajŔa
SU Team Akademija
0
4
|
04.06.2023 08:30 | BajŔa | 0 : 4 | SU Team Akademija | |||||
04.06
08:30
Arena SU
TSC 11
1
2
|
04.06.2023 08:30 | Arena SU | 1 : 2 | TSC 11 |
04.06
10:00
ŽelezniÄar
RSK
0
2
|
04.06.2023 10:00 | ŽelezniÄar | 0 : 2 | RSK | |||||
04.06
11:00
Sloga 33
SFU Gornjak
3
0
|
04.06.2023 11:00 | Sloga 33 | 3 : 0 | SFU Gornjak |
04.06
18:00
Mega MIS
FMP Soccerbet
72
75
|
04.06.2023 18:00 | Mega MIS | 72 : 75 | FMP Soccerbet |
04.06
18:00
Crvenka
Smederevo
33
31
|
04.06.2023 18:00 | Crvenka | 33 : 31 | Smederevo | |||||
04.06
19:00
Spartak
Ub
34
26
|
04.06.2023 19:00 | Spartak | 34 : 26 | Ub |
04.06
12:00
RadniÄki (N)
Locomotive
44
18
|
04.06.2023 12:00 | RadniÄki (N) | 44 : 18 | Locomotive |
04.06
15:00
Mammoths Kikinda
Bucharest Rebels
38
58
|
04.06.2023 15:00 | Mammoths Kikinda | 38 : 58 | Bucharest Rebels |
04.06
00:00
Orlovi
Royal Crowns
26
36
|
04.06.2023 00:00 | Orlovi | 26 : 36 | Royal Crowns |