XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 721 utakmica za dan
Nedelja, 30 April 2023


Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Čukarički
Beograd
30.04.2023 17:00
Crvena zvezda
4 : 0
Čukarički
Napredak
Kruševac
0 : 1
Radnik
Surdulica
30.04.2023 19:00
Napredak
0 : 1
Radnik
Radnički (N)
Niš
1 : 2
Mladost (L)
Lučani
30.04.2023 17:00
Radnički (N)
1 : 2
Mladost (L)
IMT
Beograd
0 : 0
RFK Grafičar
Beograd
30.04.2023 16:00
IMT
0 : 0
RFK Grafičar
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 1
Inđija Toyo Tires
Inđija
30.04.2023 16:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 1
Inđija Toyo Tires
GFK Sloboda
Užice
1 : 0
Trayal
Kruševac
30.04.2023 18:00
GFK Sloboda
1 : 0
Trayal
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
30.04.2023 16:00
Metalac
1 : 1
Zlatibor
OFK Vršac
Vršac
0 : 0
Rad
Beograd
30.04.2023 16:00
OFK Vršac
0 : 0
Rad
Mačva
Šabac
2 : 1
Loznica
Loznica
30.04.2023 18:00
Mačva
2 : 1
Loznica
Podunavac
Belegiš
0 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
30.04.2023 16:30
Podunavac
0 : 3
Jedinstvo
Stanišić
Stanišić
1 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
30.04.2023 16:30
Stanišić
1 : 1
Dinamo 1945
Tisa
Adorjan
1 : 2
Naftagas
Elemir
30.04.2023 16:30
Tisa
1 : 2
Naftagas
Kabel
Novi Sad
1 : 3
Tekstilac
Odžaci
30.04.2023 10:00
Kabel
1 : 3
Tekstilac
Jedinstvo
Surčin
0 : 0
Budućnost
Dobanovci
30.04.2023 16:30
Jedinstvo
0 : 0
Budućnost
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
BSK Borča
Borča
30.04.2023 11:00
Radnički (O)
0 : 0
BSK Borča
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
BASK TEK
Beograd
30.04.2023 12:00
Brodarac
1 : 1
BASK TEK
Ušće Novi Beograd
Novi Beograd
4 : 0
Borac
Lazarevac
30.04.2023 10:00
Ušće Novi Beograd
4 : 0
Borac
Polet (Lj)
Ljubić
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
30.04.2023 11:00
Polet (Lj)
2 : 1
Sloga (K)
Budućnost (A)
Arilje
0 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
30.04.2023 16:00
Budućnost (A)
0 : 1
Takovo
Rađevac
Krupanj
1 : 4
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
30.04.2023 16:00
Rađevac
1 : 4
OFK Mihajlovac
Radnički (P)
Pirot
0 : 0
Dunav
Prahovo
30.04.2023 16:30
Radnički (P)
0 : 0
Dunav
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
Pčinja
Trgovište
30.04.2023 16:30
Vlasina
1 : 1
Pčinja
Budućnost (P)
Popovac
0 : 1
SFS Borac
Paraćin
30.04.2023 16:30
Budućnost (P)
0 : 1
SFS Borac
Mladost (T)
Turija
1 : 2
Radnički 1905
Bajmok
30.04.2023 16:30
Mladost (T)
1 : 2
Radnički 1905
Obilić
Zmajevo
4 : 1
Preporod
Novi Žednik
30.04.2023 16:30
Obilić
4 : 1
Preporod
Vojvodina
Bačko Gradište
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
30.04.2023 16:30
Vojvodina
3 : 0
Bačka 1901
Slavija
Novi Sad
2 : 0
Jedinstvo
Rumenka
30.04.2023 10:00
Slavija
2 : 0
Jedinstvo
Hajduk
Divoš
1 : 1
Železničar
Inđija
30.04.2023 16:30
Hajduk
1 : 1
Železničar
Donji Srem 2015
Pećinci
2 : 2
Sloga (E)
Erdevik
30.04.2023 16:30
Donji Srem 2015
2 : 2
Sloga (E)
ŽAK
Kikinda
2 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
30.04.2023 16:30
ŽAK
2 : 1
Vojvodina 1928
Mladost
Omoljica
3 : 1
Begej
Žitište
30.04.2023 16:30
Mladost
3 : 1
Begej
Polet
Idvor
3 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
30.04.2023 16:30
Polet
3 : 2
Jedinstvo (V)
Omladinac FAM
Botoš
0 : 4
Borac
Starčevo
30.04.2023 16:30
Omladinac FAM
0 : 4
Borac
Sremčica
Sremčica
4 : 2
Šušnjar
Šušnjar
30.04.2023 16:30
Sremčica
4 : 2
Šušnjar
Lokomotiva
Beograd
4 : 3
Komgrap
Beograd
30.04.2023 16:30
Lokomotiva
4 : 3
Komgrap
Jablanica
Medveđa
2 : 4
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
30.04.2023 16:30
Jablanica
2 : 4
Svetlost
Žitorađa
Žitorađa
3 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
30.04.2023 16:30
Žitorađa
3 : 1
Nebeski Andjeli
Jedinstvo
Gornje Stopanje
3 : 1
Mladost 1959
Vinarce
30.04.2023 16:30
Jedinstvo
3 : 1
Mladost 1959
Lugina
Preševo
1 : 1
Gracko
Staro Gracko
30.04.2023 16:30
Lugina
1 : 1
Gracko
OFK Alakince
Alakince
2 : 0
Sloga
Leskovac
30.04.2023 16:30
OFK Alakince
2 : 0
Sloga
Delijski Vis
Niš
0 : 2
Jedinstvo
Gornji Matejevac
30.04.2023 16:30
Delijski Vis
0 : 2
Jedinstvo
Morava
Žitkovac
6 : 0
Rudar
Jelašnica
30.04.2023 16:30
Morava
6 : 0
Rudar
Malošište
Malošište
0 : 3
Palilulac
Niš
30.04.2023 16:30
Malošište
0 : 3
Palilulac
Pukovac
Pukovac
3 : 0
Bukovik
Razanj
30.04.2023 16:30
Pukovac
3 : 0
Bukovik
OFK Niš
Niš
1 : 3
OFK Napredak 1929
Aleksinac
30.04.2023 16:30
OFK Niš
1 : 3
OFK Napredak 1929
Mladost (M)
Medoševac
3 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
30.04.2023 16:30
Mladost (M)
3 : 2
Naša krila 1936
Mladost (B)
Batušinac
1 : 2
Orljane
Orljane
30.04.2023 16:30
Mladost (B)
1 : 2
Orljane
Vinogradar
Zleginje
5 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
30.04.2023 16:30
Vinogradar
5 : 1
OFK Lugomir
Rembas
Resavica
2 : 0
Župa
Aleksandrovac
30.04.2023 16:30
Rembas
2 : 0
Župa
Majdevo-Kupci
Majdevo
3 : 4
Jedinstvo (M)
Mijatovac
30.04.2023 16:30
Majdevo-Kupci
3 : 4
Jedinstvo (M)
Morava 1918
Ćuprija
6 : 3
Kušiljevo
Kušiljevo
30.04.2023 16:30
Morava 1918
6 : 3
Kušiljevo
Levač
Rekovac
0 : 2
Orlovi
Jasenovo
30.04.2023 16:30
Levač
0 : 2
Orlovi
Lužnica
Babušnica
2 : 1
Ozren
Sokobanja
30.04.2023 16:30
Lužnica
2 : 1
Ozren
Jedinstvo
Pirot
0 : 1
Bor 1919
Bor
30.04.2023 16:30
Jedinstvo
0 : 1
Bor 1919
Jošanica
Novi Pazar
5 : 1
Napredak (G)
Gračac
30.04.2023 16:00
Jošanica
5 : 1
Napredak (G)
Bane 1931
Raška
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
30.04.2023 16:00
Bane 1931
0 : 0
Šumadija 1903
Polet (R)
Ratina
0 : 1
Srbija
Ilićevo
30.04.2023 16:00
Polet (R)
0 : 1
Srbija
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
30.04.2023 16:00
Trepča
2 : 0
Goč
Kej
Čačak
0 : 6
Crnokosa
Kosjerić
30.04.2023 16:00
Kej
0 : 6
Crnokosa
Jasen
Brodarevo
1 : 3
Omladinac (Z)
Zablaće
30.04.2023 16:00
Jasen
1 : 3
Omladinac (Z)
Polimlje
Prijepolje
1 : 0
Spartak 1976
Trnava
30.04.2023 16:00
Polimlje
1 : 0
Spartak 1976
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
30.04.2023 11:00
Jedinstvo Putevi
1 : 0
Jedinstvo (K)
Zlatar
Nova Varoš
3 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
30.04.2023 16:00
Zlatar
3 : 2
Sloboda (Č)
Savinac 1933
Visibaba
2 : 1
Sevojno
Sevojno
30.04.2023 16:00
Savinac 1933
2 : 1
Sevojno
Polet (T)
Trbušani
3 : 2
Lazarica
Prilipac
30.04.2023 16:00
Polet (T)
3 : 2
Lazarica
RSK
Rabrovo
3 : 0
Rudar
Stamnica
30.04.2023 16:00
RSK
3 : 0
Rudar
Borac
Lešnica
3 : 1
Železničar
Lajkovac
30.04.2023 16:00
Borac
3 : 1
Železničar
Kačer
Belanovica
1 : 1
Mladost
Prnjavor
30.04.2023 11:00
Kačer
1 : 1
Mladost
OFK Divci
Divci
1 : 1
Ribnica
Mionica
30.04.2023 16:00
OFK Divci
1 : 1
Ribnica
Zadrugar
Lajkovac
0 : 4
Vrelo Sport
Vrelo
30.04.2023 16:00
Zadrugar
0 : 4
Vrelo Sport
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
4 : 3
Vulturul
Grebenac
30.04.2023 16:30
Sloga (BNS)
4 : 3
Vulturul
Hajdučica
Hajdučica
3 : 1
Dolina
Padina
30.04.2023 16:30
Hajdučica
3 : 1
Dolina
Unirea
Uzdin
1 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
30.04.2023 16:30
Unirea
1 : 0
Karaš (J)
Dolovo
Dolovo
3 : 3
Partizan (G)
Gaj
30.04.2023 16:30
Dolovo
3 : 3
Partizan (G)
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 2
Spartak 1911
Debeljača
30.04.2023 16:30
Budućnost (A)
3 : 2
Spartak 1911
Tavankut
Tavankut
1 : 1
Srbobran
Srbobran
30.04.2023 16:30
Tavankut
1 : 1
Srbobran
Iskra
Kucura
1 : 5
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
30.04.2023 16:30
Iskra
1 : 5
Sutjeska
Jedinstvo
Srpski Krstur
2 : 1
Njegoš
Lovćenac
30.04.2023 16:30
Jedinstvo
2 : 1
Njegoš
Budućnost
Savino Selo
1 : 2
Đurđin
Đurđin
30.04.2023 16:30
Budućnost
1 : 2
Đurđin
Budućnost (G)
Gložan
3 : 0
ŽAK
Sombor
30.04.2023 16:30
Budućnost (G)
3 : 0
ŽAK
Rusin
Ruski Krstur
3 : 1
Lipar
Lipar
30.04.2023 16:30
Rusin
3 : 1
Lipar
Budućnost (P)
Parage
2 : 3
Naša Zvezda
Silbaš
30.04.2023 16:30
Budućnost (P)
2 : 3
Naša Zvezda
Radnički 1911
Jaša Tomić
2 : 4
Rusanda
Melenci
30.04.2023 16:30
Radnički 1911
2 : 4
Rusanda
Polet
Nakovo
10 : 0
Krajina
Krajišnik
30.04.2023 16:30
Polet
10 : 0
Krajina
Napredak
Čestereg
2 : 0
MSK
Mihajlovo
30.04.2023 16:30
Napredak
2 : 0
MSK
Vojvodina
Novo Miloševo
2 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
30.04.2023 16:30
Vojvodina
2 : 0
OFK Stajićevo
Mladost
Banatski Despotovac
0 : 4
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
30.04.2023 16:30
Mladost
0 : 4
Crvena zvezda
Banat
Čenta
4 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
30.04.2023 16:30
Banat
4 : 1
ŽFK Banat
Sremac (D)
Deč
2 : 1
Napredak Meridian
Popinci
30.04.2023 16:30
Sremac (D)
2 : 1
Napredak Meridian
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 1
Partizan
Vitojevci
30.04.2023 16:30
Fruškogorac
0 : 1
Partizan
Sloga
Voganj
3 : 2
Graničar (K)
Kuzmin
30.04.2023 16:30
Sloga
3 : 2
Graničar (K)
Radnički
Irig
3 : 2
Hajduk (V)
Višnjićevo
30.04.2023 16:30
Radnički
3 : 2
Hajduk (V)
Borac 1925
Martinci
1 : 2
Sremac (V)
Vojka
30.04.2023 16:30
Borac 1925
1 : 2
Sremac (V)
Jadran
Golubinci
4 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
30.04.2023 16:30
Jadran
4 : 0
Budućnost
OFK Sirig
Sirig
1 : 3
Omladinac
Stepanovićevo
30.04.2023 17:30
OFK Sirig
1 : 3
Omladinac
Fruškogorac
Sremska Kamenica
5 : 1
OFK Futog
Futog
30.04.2023 17:30
Fruškogorac
5 : 1
OFK Futog
TSK
Temerin
6 : 1
Dinamo
Budisava
30.04.2023 17:30
TSK
6 : 1
Dinamo
Tatra
Kisač
2 : 1
Jugović
Kać
30.04.2023 17:30
Tatra
2 : 1
Jugović
Crvena zvezda
Novi Sad
4 : 3
Bačka 1923
Đurđevo
30.04.2023 17:30
Crvena zvezda
4 : 3
Bačka 1923
Dunav
Veliko Selo
1 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
30.04.2023 16:30
Dunav
1 : 0
Poštar Zvezdara
Umka
Umka
4 : 2
Busije
Zemun
30.04.2023 16:30
Umka
4 : 2
Busije
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 2
Borac
Ostružnica
30.04.2023 11:00
Siti Sport Klub
0 : 2
Borac
Bratstvo
Krnjača
0 : 2
BSK 1925
Batajnica
30.04.2023 16:30
Bratstvo
0 : 2
BSK 1925
Šumadija
Šopić
5 : 0
Turbina
Vreoci
30.04.2023 16:30
Šumadija
5 : 0
Turbina
Krtinska
Krtinska
1 : 2
Lisović 1977
Lisović
30.04.2023 16:30
Krtinska
1 : 2
Lisović 1977
Rušanj
Rušanj
0 : 1
OFK Budućnost
Dudovica
30.04.2023 16:30
Rušanj
0 : 1
OFK Budućnost
Radnički
Rudovci
2 : 2
BSK 1926
Baćevac
30.04.2023 10:00
Radnički
2 : 2
BSK 1926
OFK Zabrežje
Zabrežje
2 : 4
Vranić
Vranić
30.04.2023 16:30
OFK Zabrežje
2 : 4
Vranić
Budućnost
Zvečka
2 : 0
Rojkovac
Obrenovac
30.04.2023 16:30
Budućnost
2 : 0
Rojkovac
Omladinac
Veliko Polje
1 : 3
Strelac
Mislođin
30.04.2023 16:30
Omladinac
1 : 3
Strelac
Vinča
Vinča
7 : 1
Hajduk
Kamendo
30.04.2023 11:00
Vinča
7 : 1
Hajduk
Vrčin
Vrčin
9 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
30.04.2023 16:30
Vrčin
9 : 2
Velika Krsna
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
6 : 1
Šumadija 1962
Jagnjilo
30.04.2023 11:00
Kaluđerica 1969
6 : 1
Šumadija 1962
Vis
Parcani
6 : 0
Gročanski fudbalski klub
Grocka
30.04.2023 16:30
Vis
6 : 0
Gročanski fudbalski klub
Zaklopača
Zaklopača
1 : 1
Dunavac
Grocka
30.04.2023 16:30
Zaklopača
1 : 1
Dunavac
Pudarci
Pudarci
1 : 1
Rabrovac
Rabrovac
30.04.2023 16:30
Pudarci
1 : 1
Rabrovac
Rajac
Kadina Luka
2 : 2
Proleter
Bajevac
30.04.2023 16:00
Rajac
2 : 2
Proleter
Toplica
Donja Toplica
4 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
30.04.2023 16:00
Toplica
4 : 1
OFK Jabučje
Čučuge
Čučuge
0 : 1
Mladost
Dračić
30.04.2023 16:00
Čučuge
0 : 1
Mladost
Banjani
Banjani
5 : 0
OFK Senjak
Valjevo
30.04.2023 16:00
Banjani
5 : 0
OFK Senjak
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 3
Trlić
Trlić
30.04.2023 16:00
Dimitrije Tucović
1 : 3
Trlić
Vinča
Vinča (Topola)
10 : 1
Banja
Banja
30.04.2023 16:30
Vinča
10 : 1
Banja
Lokomotiva
Lapovo
4 : 0
ŽSK
Žirovnica
30.04.2023 16:30
Lokomotiva
4 : 0
ŽSK
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 1
BSK (Be)
Belosavci
30.04.2023 16:30
Prvi srpski ustanak
1 : 1
BSK (Be)
Sloga
Milatovac
1 : 1
Marjan
Knić
30.04.2023 16:30
Sloga
1 : 1
Marjan
Šumadija
Toponica
2 : 1
Trnava
Donja Trnava
30.04.2023 16:30
Šumadija
2 : 1
Trnava
Šumadinac (S)
Stojnik
4 : 0
BSK (Bo)
Borač
30.04.2023 16:30
Šumadinac (S)
4 : 0
BSK (Bo)
Grizli ML
Saranovo
3 : 3
Mladi rudar
Bukovik
30.04.2023 16:30
Grizli ML
3 : 3
Mladi rudar
Sloga (K)
Korman
4 : 0
Toplica
Šarlinac
30.04.2023 16:30
Sloga (K)
4 : 0
Toplica
Jastrebac
Tešica
1 : 3
Rad
Merošina
30.04.2023 16:30
Jastrebac
1 : 3
Rad
Sloga 1980
Jovanovac
4 : 1
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
30.04.2023 16:30
Sloga 1980
4 : 1
Moravac (ZT)
Polet
Radevac
2 : 2
Borac
Azbresnica
30.04.2023 16:30
Polet
2 : 2
Borac
Naisus 1977
Rožina
6 : 0
Pobeda
Rusna
30.04.2023 16:30
Naisus 1977
6 : 0
Pobeda
Zemljoradnik
Balajnac
4 : 0
Moravac (Č)
Čečina
30.04.2023 16:30
Zemljoradnik
4 : 0
Moravac (Č)
BSK
Belanovce
3 : 0
Moravac Orion
Mrštane
30.04.2023 16:30
BSK
3 : 0
Moravac Orion
Polet
Stajkovce
0 : 4
Jedinstvo (G)
Grdelica
30.04.2023 16:30
Polet
0 : 4
Jedinstvo (G)
Železničar
Brestovac
2 : 1
OFK Morava
Leskovac
30.04.2023 16:30
Železničar
2 : 1
OFK Morava
Jedinstvo (B)
Bošnjace
4 : 2
Sloga
Lipovica
30.04.2023 16:30
Jedinstvo (B)
4 : 2
Sloga
Milanovo
Milanovo
1 : 4
Budućnost
Orašje
30.04.2023 16:30
Milanovo
1 : 4
Budućnost
Vučje
Vučje
6 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
30.04.2023 16:30
Vučje
6 : 1
Zloćudovo
Lemind 1953
Leskovac
1 : 4
Donja Lomnica
Donja Lomnica
30.04.2023 11:00
Lemind 1953
1 : 4
Donja Lomnica
Polet
Trnovče
1 : 0
Mladost (NS)
Novo Selo
30.04.2023 16:00
Polet
1 : 0
Mladost (NS)
Mladi radnik 1940
Radinac
2 : 0
Mladost 1948
Donja Livadica
30.04.2023 16:00
Mladi radnik 1940
2 : 0
Mladost 1948
Petlić SD 2006
Smederevo
0 : 3
Železničar Kusadak
Kusadak
30.04.2023 16:00
Petlić SD 2006
0 : 3
Železničar Kusadak
Podunavac
Udovice
2 : 0
Proleter 1947
Vranovo
30.04.2023 16:00
Podunavac
2 : 0
Proleter 1947
SASK
Saraorci
3 : 0
Sloga
Lugavčina
30.04.2023 16:00
SASK
3 : 0
Sloga
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 3
Pobeda
Golobok
30.04.2023 16:00
Mladi borac
0 : 3
Pobeda
Miloševo
Miloševo
2 : 2
Poreč
Donji milanovac
30.04.2023 11:00
Miloševo
2 : 2
Poreč
Branik
Štubik
5 : 0
Radnički (K)
Klokočevac
30.04.2023 16:30
Branik
5 : 0
Radnički (K)
Polet
Jabukovac
2 : 2
Urovica
Urovica
30.04.2023 16:30
Polet
2 : 2
Urovica
Blizna
Blizna
3 : 2
Krivelj
Krivelj
30.04.2023 16:30
Blizna
3 : 2
Krivelj
Ključ
Podvrška
5 : 0
Polom
Leskovo
30.04.2023 11:00
Ključ
5 : 0
Polom
Krilaš
Ćovdin
0 : 7
Sloga 1945
Veliko Selo
30.04.2023 16:30
Krilaš
0 : 7
Sloga 1945
Železničar
Požarevac
1 : 3
Napredak (S)
Simićevo
30.04.2023 16:30
Železničar
1 : 3
Napredak (S)
Obilić
Živica
1 : 0
BSK 1931
Brežane
30.04.2023 16:30
Obilić
1 : 0
BSK 1931
Budućnost (V)
Vezičevo
7 : 1
Vihor
Маljurevac
30.04.2023 16:30
Budućnost (V)
7 : 1
Vihor
Sirakovo
Sirakovo
5 : 1
Batovac
Batovac
30.04.2023 16:30
Sirakovo
5 : 1
Batovac
Borac (K)
Klenovnik
1 : 5
Šapine
Šapine
30.04.2023 16:30
Borac (K)
1 : 5
Šapine
Koštampolje
Delimeđe
0 : 2
Budućnost
Konarevo
30.04.2023 16:30
Koštampolje
0 : 2
Budućnost
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 0
Ribnica
Jovac
30.04.2023 16:30
Jedinstvo 2017
3 : 0
Ribnica
Borac (V)
Vraneši
3 : 1
Radnik
Ušće
30.04.2023 16:30
Borac (V)
3 : 1
Radnik
Omladinac
Novo Selo
2 : 0
Proleter
Pečenog
30.04.2023 16:30
Omladinac
2 : 0
Proleter
Ibar
Mataruška Banja
2 : 0
OFK Progorelica
Progorelica
30.04.2023 16:30
Ibar
2 : 0
OFK Progorelica
Osaonica
Bagrdan
1 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
30.04.2023 17:00
Osaonica
1 : 0
Rudar (St)
Mladost (J)
Jovac
5 : 0
Mladost (T)
Tečić
30.04.2023 17:00
Mladost (J)
5 : 0
Mladost (T)
Budućnost (Đ)
Đurinac
3 : 1
Juhor
Glavinci
30.04.2023 17:00
Budućnost (Đ)
3 : 1
Juhor
Partizan
Majur
4 : 2
Budućnost (M)
Miliva
30.04.2023 17:00
Partizan
4 : 2
Budućnost (M)
GFK Tabane
Jagodina
0 : 2
Mladost (D)
Dublje
30.04.2023 17:00
GFK Tabane
0 : 2
Mladost (D)
Kolare
Kolare
2 : 1
Sloga
Voljavče
30.04.2023 17:00
Kolare
2 : 1
Sloga
Moravac 2015
Krušar
0 : 1
Napredak
Drenovac
30.04.2023 17:00
Moravac 2015
0 : 1
Napredak
Mladost
Lalinac
0 : 2
Radnički 2020
Knez Selo
30.04.2023 16:30
Mladost
0 : 2
Radnički 2020
Vulkan 1963
Brenica
1 : 3
Omladinac
Gornji Komren
30.04.2023 16:30
Vulkan 1963
1 : 3
Omladinac
Planinac 1933
Prva Kutina
4 : 2
Aluminijum
Niš
30.04.2023 16:30
Planinac 1933
4 : 2
Aluminijum
Radnički 1936
Trupale
2 : 1
Čegar 1946
Donji Matejevac
30.04.2023 16:30
Radnički 1936
2 : 1
Čegar 1946
Novoselac
Novo Selo
0 : 3
Sloboda
Gornja Vrežina
30.04.2023 16:30
Novoselac
0 : 3
Sloboda
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 2
Vidojevica
Lešnica
30.04.2023 16:30
Podrinje
2 : 2
Vidojevica
Drina (Lj)
Ljubovija
4 : 1
Rudar
Brasina
30.04.2023 16:30
Drina (Lj)
4 : 1
Rudar
Hajduk Stanko
Crna Bara
5 : 1
Sloga
Lipnički Šor
30.04.2023 16:30
Hajduk Stanko
5 : 1
Sloga
Drina (B)
Badovinci
0 : 3
Antimon
Zajača
30.04.2023 16:30
Drina (B)
0 : 3
Antimon
Karađorđe
Mišar
2 : 1
Majur
Majur
30.04.2023 11:00
Karađorđe
2 : 1
Majur
Mladi borac
Dublje
0 : 2
Jevremovac
Jevremovac
30.04.2023 16:30
Mladi borac
0 : 2
Jevremovac
Željuša
Željuša
0 : 1
Sloboda
Rasnica
30.04.2023 16:30
Željuša
0 : 1
Sloboda
Maršić
Maršić
0 : 0
Jedinstvo
Petrovac
30.04.2023 16:30
Maršić
0 : 0
Jedinstvo
Kutlovo
Kutlovo
3 : 0
Košutnjak
Kragujevac
30.04.2023 16:30
Kutlovo
3 : 0
Košutnjak
Stanovo 1941
Stanovo
2 : 0
Divostin
Kragujevac
30.04.2023 16:30
Stanovo 1941
2 : 0
Divostin
Zastava 1973
Kragujevac
9 : 0
Pobeda 1926
Beloševac
30.04.2023 16:30
Zastava 1973
9 : 0
Pobeda 1926
Sloboda (G)
Grbice
0 : 1
Slavija
Kragujevac
30.04.2023 16:30
Sloboda (G)
0 : 1
Slavija
Osnić
Osnić
2 : 1
Rudar Vrška Čuka
Grljan
30.04.2023
Osnić
2 : 1
Rudar Vrška Čuka
Sloga
Minićevo
1 : 0
Rudar
Podvis
30.04.2023
Sloga
1 : 0
Rudar
Kosovo
Zvezdan
30.04.2023
Šljivar
Šljivar
30.04.2023
Kosovo
:
Šljivar
Trebič
Sokobanja
2 : 0
Midžor
Kalna
30.04.2023
Trebič
2 : 0
Midžor
FSU Kraljevica
Zaječar
2 : 0
Hajduk
Rujevica
30.04.2023
FSU Kraljevica
2 : 0
Hajduk
Graničar
Veliki Izvor
1 : 1
Omladinac
Grezna
30.04.2023
Graničar
1 : 1
Omladinac
OFK 019
Zaječar
5 : 0
Malinik
Podgorac
30.04.2023
OFK 019
5 : 0
Malinik
Ježevica
Velika Ježevica
3 : 0
Perućac
Perućac
30.04.2023 16:00
Ježevica
3 : 0
Perućac
Kotroman
Mokra Gora
2 : 1
Gorobilje
Gorobilje
30.04.2023 16:00
Kotroman
2 : 1
Gorobilje
Višesava
Bajina Bašta
2 : 1
Rampa
Požega
30.04.2023 16:00
Višesava
2 : 1
Rampa
Sečica
Seča reka
2 : 11
Omladinac
Zdravčići
30.04.2023 16:00
Sečica
2 : 11
Omladinac
Bakionica
Bakionica
0 : 6
Polet
Rasna
30.04.2023 16:00
Bakionica
0 : 6
Polet
Jedinstvo
Kalenić
0 : 4
Čajetina
Čajetina
30.04.2023 11:00
Jedinstvo
0 : 4
Čajetina
Ozrem PMH
Ozrem
3 : 2
Donja Vrbava
Donja Vrbava
30.04.2023 16:00
Ozrem PMH
3 : 2
Donja Vrbava
Rudar
Bresnica
2 : 0
Prijevor
Prijevor
30.04.2023 16:00
Rudar
2 : 0
Prijevor
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
1 : 2
Orlovac 1932
Mrčajevci
30.04.2023 16:00
Jedinstvo
1 : 2
Orlovac 1932
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 0
Mladost
Preljina
30.04.2023 16:00
Zadrugar
2 : 0
Mladost
Gorušica
Viča
3 : 0
Morava
Katrga
30.04.2023 16:00
Gorušica
3 : 0
Morava
Čačak 94
Čačak
0 : 4
Prilike
Prilike
30.04.2023 16:00
Čačak 94
0 : 4
Prilike
FSU Južna pruga
Stubla
3 : 2
Mladost (S)
Suvojnica
30.04.2023
FSU Južna pruga
3 : 2
Mladost (S)
Radnički 2021
Vranje
2 : 4
Čelik
Belo polje
30.04.2023
Radnički 2021
2 : 4
Čelik
OFK AS
Bujanovac
3 : 2
Levosoje
Levosoje
30.04.2023
OFK AS
3 : 2
Levosoje
Vihor
Žbevac
3 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
30.04.2023
Vihor
3 : 0
Mladost (B)
SU Dinamo Jug
Vranje
30.04.2023
Dinamo (V)
Vranje
30.04.2023
SU Dinamo Jug
:
Dinamo (V)
Torpedo 1973
Vranje
0 : 1
Mineralac
Vranjska Banja
30.04.2023
Torpedo 1973
0 : 1
Mineralac
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 1
Pavlovac
Pavlovac
30.04.2023
BSK Bujanovac
2 : 1
Pavlovac
Dobrič
Pejkovac
4 : 0
Omladinac
Podina
30.04.2023 16:30
Dobrič
4 : 0
Omladinac
Kosovac
Prokuplje
3 : 0
Polet
Samarinovac
30.04.2023 16:30
Kosovac
3 : 0
Polet
Borac
Držanovac
1 : 3
Jug Bogdan
Đakus
30.04.2023 16:30
Borac
1 : 3
Jug Bogdan
Ibar
Leposavić
5 : 2
Rudar
Kosovska Mitrovica
30.04.2023 16:30
Ibar
5 : 2
Rudar
Morava
Parteš
3 : 2
Rudar
Kosovska Kamenica
30.04.2023
Morava
3 : 2
Rudar
Mineralac
Klokot
30.04.2023
Sloga
Ranilug
30.04.2023
Mineralac
:
Sloga
Glama
Koretište
1 : 1
Ropotovo
Ropotovo
30.04.2023
Glama
1 : 1
Ropotovo
Mladost
Kruščić
5 : 0
Omladinac (D)
Deronje
30.04.2023 16:30
Mladost
5 : 0
Omladinac (D)
Polet (S)
Sivac
1 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
30.04.2023 16:30
Polet (S)
1 : 0
Omladinac (B)
Terekveš
Svilojevo
3 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
30.04.2023 16:30
Terekveš
3 : 0
Aleksa Šantić
Zadrugar
Srpski Miletić
10 : 2
Telečka
Telečka
30.04.2023 16:30
Zadrugar
10 : 2
Telečka
Dinamo 1923
Bački Breg
2 : 1
Polet (R)
Rastina
30.04.2023 16:30
Dinamo 1923
2 : 1
Polet (R)
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
Kula
Kula
30.04.2023 16:30
Radnički (S)
0 : 1
Kula
OFK Kopaonik 1931
Brus
7 : 0
Garevina
Garevina
30.04.2023 17:00
OFK Kopaonik 1931
7 : 0
Garevina
Budućnost
Banatski Brestovac
3 : 0
Stari Tamiš
Stari Tamiš
30.04.2023 16:30
Budućnost
3 : 0
Stari Tamiš
Jugoslavija
Jabuka
1 : 0
Radnički
Baranda
30.04.2023 16:30
Jugoslavija
1 : 0
Radnički
Proleter
Mramorak
9 : 0
Omladinac (O)
Opovo
30.04.2023 16:30
Proleter
9 : 0
Omladinac (O)
Mundial
Pančevo
3 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
30.04.2023 16:30
Mundial
3 : 1
Omladinac (D)
BSK Bavanište
Bavanište
7 : 2
Mladost
Vojlovica
30.04.2023 16:30
BSK Bavanište
7 : 2
Mladost
Šarbane
Šarbane
3 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
30.04.2023 16:00
Šarbane
3 : 1
OFK Paljuvi
Joševa
Joševa
1 : 3
Sovljak
Sovljak
30.04.2023 16:00
Joševa
1 : 3
Sovljak
Jedinstvo (M)
Milorci
4 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
30.04.2023 16:00
Jedinstvo (M)
4 : 0
Polet (DL)
Ratkovac
Ratkovac
1 : 3
Omladinac (K)
Kalinovac
30.04.2023 16:00
Ratkovac
1 : 3
Omladinac (K)
Polet (T)
Takovo
4 : 3
Crvena Jabuka
Ub
30.04.2023 16:00
Polet (T)
4 : 3
Crvena Jabuka
Tulari
Tulari
1 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
30.04.2023 16:00
Tulari
1 : 1
OFK Stublenica
Tvrdojevac
Tvrdojevac
3 : 0
Pambukovica
Pambukovica
30.04.2023 16:00
Tvrdojevac
3 : 0
Pambukovica
Partizan
Tomaševac
0 : 4
Naftagas
Boka
30.04.2023 16:30
Partizan
0 : 4
Naftagas
OFK Klek
Klek
6 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
30.04.2023 16:30
OFK Klek
6 : 2
Mladost (L)
Potisje
Knićanin
4 : 5
OFK Gradnulica
Zrenjanin
30.04.2023 16:30
Potisje
4 : 5
OFK Gradnulica
Bilećanin
Sečanj
2 : 0
Tamiš
Farkaždin
30.04.2023 16:30
Bilećanin
2 : 0
Tamiš
Borac
Zrenjanin
2 : 6
Zadrugar
Lazarevo
30.04.2023 16:30
Borac
2 : 6
Zadrugar
Mladost (BB)
Belo Blato
1 : 3
Lehel
Mužlja
30.04.2023 16:30
Mladost (BB)
1 : 3
Lehel
ZSK
Valjevo
3 : 2
Popadić
Popadić
30.04.2023 11:00
ZSK
3 : 2
Popadić
Mali korak
Oglađenovac
2 : 1
Kotešica
Kotešica
30.04.2023 11:00
Mali korak
2 : 1
Kotešica
Tešnjar
Valjevo
2 : 0
Rakac Stave
Stave
30.04.2023 11:00
Tešnjar
2 : 0
Rakac Stave
Polet
Popučke
6 : 0
Ribnikar
Pecka
30.04.2023 11:00
Polet
6 : 0
Ribnikar
Napredak
Jajčić
3 : 2
Stari drugari
Ljig
30.04.2023 11:00
Napredak
3 : 2
Stari drugari
Jadar 2013
Valjevo
2 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
30.04.2023 11:00
Jadar 2013
2 : 1
Milenko Pavlović
Banat (I)
Ilandža
2 : 1
Omladinac
Zagajica
30.04.2023 16:30
Banat (I)
2 : 1
Omladinac
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 3
Dunav
Banatska Palanka
30.04.2023 16:30
Borac (VS)
1 : 3
Dunav
Partizan
Kajtasovo
2 : 3
Banat (D)
Dupljaja
30.04.2023 16:30
Partizan
2 : 3
Banat (D)
Vinogradar
Gudurica
2 : 1
Polet
Izbište
30.04.2023 16:30
Vinogradar
2 : 1
Polet
Vladimirovac
Vladimirovac
0 : 3
Ševac
Kusić
30.04.2023 16:30
Vladimirovac
0 : 3
Ševac
Polet (NK)
Novi Karlovci
5 : 0
Ljukovo
Ljukovo
30.04.2023 16:30
Polet (NK)
5 : 0
Ljukovo
Sremac
Dobrinci
3 : 10
Kameni
Ašanja
30.04.2023 16:30
Sremac
3 : 10
Kameni
Car Uroš
Jazak
4 : 2
Rudar
Vrdnik
30.04.2023 16:30
Car Uroš
4 : 2
Rudar
Krušedol
Krušedol
6 : 1
Hajduk 1932
Šimanovci
30.04.2023 16:30
Krušedol
6 : 1
Hajduk 1932
Graničar
Obrež
4 : 3
Fruškogorac
Krčedin
30.04.2023 16:30
Graničar
4 : 3
Fruškogorac
Polet (N)
Nikinci
3 : 0
Mladost
Buđanovci
30.04.2023 16:30
Polet (N)
3 : 0
Mladost
Napredak
Žarkovac
3 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
30.04.2023 16:30
Napredak
3 : 0
ČSK Čortanovci
Titel
Titel
0 : 7
Vinogradar
Ledinci
30.04.2023 17:30
Titel
0 : 7
Vinogradar
Železničar NS
Novi Sad
3 : 1
Čenej
Čenej
30.04.2023 17:30
Železničar NS
3 : 1
Čenej
Susek
Susek
3 : 0
Sloga
Lok
30.04.2023 17:30
Susek
3 : 0
Sloga
Borac (R)
Rakovac
2 : 3
Sofeks
Futog
30.04.2023 17:30
Borac (R)
2 : 3
Sofeks
Hajduk (G)
Gardinovci
1 : 1
Obilić
Vilovo
30.04.2023 17:30
Hajduk (G)
1 : 1
Obilić
Slanobarac
Budisava
4 : 0
Miletić
Mošorin
30.04.2023 17:30
Slanobarac
4 : 0
Miletić
Polet
Vitoševac
5 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
30.04.2023 16:30
Polet
5 : 1
Ratar
Vukašinovac
Vukašinovac
1 : 3
Borac
Trnjane
30.04.2023 11:00
Vukašinovac
1 : 3
Borac
Jedinstvo
Bobovište
6 : 2
Jastrebac 2022
Donje Suhotno
30.04.2023 11:00
Jedinstvo
6 : 2
Jastrebac 2022
Škriljac
Bradarac
7 : 2
Kraljevo
Selo Kraljevo
30.04.2023 11:00
Škriljac
7 : 2
Kraljevo
Beljanica
Strmosten
3 : 2
Kolonija
Jagodina
30.04.2023 17:00
Beljanica
3 : 2
Kolonija
Omladinac
Šaludovac
1 : 3
Šumadija
Trešnjevica
30.04.2023 17:00
Omladinac
1 : 3
Šumadija
Rudar
Plazane
3 : 0
Napredak
Stubica
30.04.2023 17:00
Rudar
3 : 0
Napredak
15. Avgust 1950
Lomnica
1 : 0
Radnički
Tekija
30.04.2023 16:30
15. Avgust 1950
1 : 0
Radnički
Šantarovac
Šantarovac
3 : 1
Mladost (K)
Končarevo
30.04.2023 17:00
Šantarovac
3 : 1
Mladost (K)
Sinđelić
Grabovac
4 : 2
Vinogradar
Crkvenac
30.04.2023 17:00
Sinđelić
4 : 2
Vinogradar
Vinorača
Vinorača
5 : 2
Mladost (G)
Gložane
30.04.2023 17:00
Vinorača
5 : 2
Mladost (G)
Apolon 2018
Kovači
5 : 1
Omladinac
Drakčići
30.04.2023 16:30
Apolon 2018
5 : 1
Omladinac
Mataruge
Mataruge
6 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
30.04.2023 16:30
Mataruge
6 : 0
Bogutovačka Banja
Jovo Kursula
Cvetke
4 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
30.04.2023 16:30
Jovo Kursula
4 : 1
Jedinstvo (D)
Popovići Vrnjci
Vrnjci
0 : 0
Morava (M)
Mrsać
30.04.2023 20:00
Popovići Vrnjci
0 : 0
Morava (M)
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 2
Magnohrom
Kraljevo
30.04.2023 16:30
Jedinstvo (G)
1 : 2
Magnohrom
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 3
Lazac
Lazac
30.04.2023 16:30
Kraljevo Hajduk
2 : 3
Lazac
Zvezda
Čukojevac
3 : 1
Gruža
Vitanovac
30.04.2023 16:30
Zvezda
3 : 1
Gruža
Mineral 2015
Rudno
5 : 1
Mlada krila
Metikoši
30.04.2023 11:00
Mineral 2015
5 : 1
Mlada krila
Srem
Sremska Rača
0 : 2
Napredak
Vašica
30.04.2023 16:30
Srem
0 : 2
Napredak
Obilić 1993
Kukujevci
4 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
30.04.2023 16:30
Obilić 1993
4 : 1
Borac (VR)
Borac (R)
Radenković
3 : 1
Fruška Gora
Ruma
30.04.2023 16:30
Borac (R)
3 : 1
Fruška Gora
LSK
Laćarak
3 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
30.04.2023 16:30
LSK
3 : 0
OFK Bikić
Graničar
Adaševci
11 : 1
Zmaj
Noćaj
30.04.2023 16:30
Graničar
11 : 1
Zmaj
Jedinstvo
Ruma
8 : 1
BSK
Bešenovo
30.04.2023 16:30
Jedinstvo
8 : 1
BSK
Erdevik 2017
Erdevik
2 : 3
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
30.04.2023 16:30
Erdevik 2017
2 : 3
OFK Zeka Buljubaša
Jedinstvo (S)
Smoljinac
1 : 0
Borac (V)
Vukovac
30.04.2023 16:30
Jedinstvo (S)
1 : 0
Borac (V)
Integral
Batuša
6 : 1
Zabrđe 1936
Zabrđe
30.04.2023 16:30
Integral
6 : 1
Zabrđe 1936
Trgovački
Petrovac na Mlavi
5 : 0
Jasenovac
Krepoljin
30.04.2023 11:00
Trgovački
5 : 0
Jasenovac
Zadrugar 1947
Tabanovac
6 : 1
Bata Bulić
Bistrica
30.04.2023 16:30
Zadrugar 1947
6 : 1
Bata Bulić
Mladost (K)
Krupaja
4 : 2
Polet (SD)
Suvi Do
30.04.2023 16:30
Mladost (K)
4 : 2
Polet (SD)
BSK 1924
Boževac
2 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
30.04.2023 16:30
BSK 1924
2 : 2
Mlava (ML)
Rade Milošević
Dubočka
3 : 2
Pobeda 1953
Osanica
30.04.2023 16:30
Rade Milošević
3 : 2
Pobeda 1953
Beli Orao
Bradarac
3 : 2
Polet (V)
Voluja
30.04.2023 16:30
Beli Orao
3 : 2
Polet (V)
Napredak (B)
Bubušinac
4 : 2
Barič
Barič
30.04.2023 16:30
Napredak (B)
4 : 2
Barič
Napredak (P)
Poljana
1 : 5
Sloga (L)
Lučica
30.04.2023 16:30
Napredak (P)
1 : 5
Sloga (L)
Napredak 1934
Nabrđe
4 : 2
Dizel
Bare
30.04.2023 16:30
Napredak 1934
4 : 2
Dizel
Vojvoda Milenko
Kličevac
4 : 1
Žitkovica 2017
Žitkovica
30.04.2023 16:30
Vojvoda Milenko
4 : 1
Žitkovica 2017
Kumane
Kumane
3 : 2
Mlava (B)
Bratinac
30.04.2023 16:30
Kumane
3 : 2
Mlava (B)
Mladi Borac
Majilovac
4 : 2
OFK Braničevo
Braničevo
30.04.2023 16:30
Mladi Borac
4 : 2
OFK Braničevo
Krivanj
Selenča
7 : 1
Borac
Vizić
30.04.2023 17:00
Krivanj
7 : 1
Borac
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 0
Mladost
Mali Bač
30.04.2023 17:00
Bački Hajduk
1 : 0
Mladost
Slavija (P)
Pivnice
1 : 2
Kulpin
Kulpin
30.04.2023 17:00
Slavija (P)
1 : 2
Kulpin
Labudnjača
Vajska
3 : 3
Bačka
Despotovo
30.04.2023 17:00
Labudnjača
3 : 3
Bačka
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
0 : 1
Omladinac
Slepčević
30.04.2023 16:30
Zadrugar
0 : 1
Omladinac
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
2 : 1
Petlovača
Petlovača
30.04.2023 16:30
Budućnost (PD)
2 : 1
Petlovača
Sloboda
Salaš Crnobarski
2 : 6
Napredak
Mačvanski Belotić
30.04.2023 16:30
Sloboda
2 : 6
Napredak
Budućnost (Z)
Zminjak
3 : 0
Sloga
Bogosavac
30.04.2023 16:30
Budućnost (Z)
3 : 0
Sloga
Milicionar
Bogatić
0 : 0
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
30.04.2023 16:30
Milicionar
0 : 0
Mladost (MM)
Duško
Klenje
1 : 2
Stojan Lazarac
Sovljak
30.04.2023 16:30
Duško
1 : 2
Stojan Lazarac
Bair
Bogatić
6 : 1
Torpedo
Tabanović
30.04.2023 16:30
Bair
6 : 1
Torpedo
Radnički
Pertate
3 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
30.04.2023 16:30
Radnički
3 : 0
Bratstvo
Gradac
Konopnica
3 : 2
Umac
Miroševce
30.04.2023 16:30
Gradac
3 : 2
Umac
Real
Donja Jajina
1 : 4
Šumadija
Razgojna
30.04.2023 16:30
Real
1 : 4
Šumadija
Progres
Ladovica
2 : 1
Moravac (P)
Pečenjevce
30.04.2023 16:30
Progres
2 : 1
Moravac (P)
OFK Brza
Brza
0 : 6
Bobište
Bobište
30.04.2023 16:30
OFK Brza
0 : 6
Bobište
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
1 : 4
Mladi borac
Živkovo
30.04.2023 16:30
Veliko Trnjane
1 : 4
Mladi borac
Mrovska
Mrovska
1 : 3
Radnički (K)
Koceljeva
30.04.2023 16:30
Mrovska
1 : 3
Radnički (K)
Trešnjevka
Trbušac
8 : 1
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
30.04.2023 16:30
Trešnjevka
8 : 1
OFK Letnjikovac 1983
Sloga (K)
Krnić
1 : 3
Mišar
Mišar
30.04.2023 16:30
Sloga (K)
1 : 3
Mišar
Šipurske Livade
Šabac
5 : 2
Dobrava Žabar 2020
Žabar
30.04.2023 16:30
Šipurske Livade
5 : 2
Dobrava Žabar 2020
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
3 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
30.04.2023 16:30
Vojvoda Stepa Stepanović
3 : 0
Vlašić
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 2
Sloga
Straža
30.04.2023 16:30
Studenac
2 : 2
Sloga
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 2
Prva Iskra
Runjani
30.04.2023 16:30
Cer
0 : 2
Prva Iskra
Jelav
Jelav
2 : 0
Jadar 1961
Gornji Dobrić
30.04.2023 16:30
Jelav
2 : 0
Jadar 1961
Mladost
Donja Borina
2 : 0
Velika Reka
Velika Reka
30.04.2023 16:30
Mladost
2 : 0
Velika Reka
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 2
Luk
Voćnjak
30.04.2023 16:30
Milan Orlić
2 : 2
Luk
Hajduk
Ribarica
2 : 4
7. Juli
Bela Crkva
30.04.2023 16:30
Hajduk
2 : 4
7. Juli
Gaglovo
Gaglovo
2 : 2
Bukovica
Bukovica
30.04.2023 11:00
Gaglovo
2 : 2
Bukovica
Modrica
Modrica
2 : 0
Kapidžija
Kapidžija
30.04.2023 11:00
Modrica
2 : 0
Kapidžija
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 4
Kaonik
Kaonik
30.04.2023 11:00
Mudrakovac
1 : 4
Kaonik
Padež
Padež
7 : 1
Žabare
Žabare
30.04.2023 11:00
Padež
7 : 1
Žabare
Konjuh
Konjuh
0 : 3
Rasina
Vitanovac
30.04.2023 17:00
Konjuh
0 : 3
Rasina
BSK
Bela Voda
3 : 0
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
30.04.2023 17:00
BSK
3 : 0
Pepeljevac 1947
Naupare
Naupare
3 : 1
Makrešane
Makrešane
30.04.2023 11:00
Naupare
3 : 1
Makrešane
13. maj
Zemun
2 : 10
Železnik 1930
Železnik
30.04.2023 11:00
13. maj
2 : 10
Železnik 1930
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 2
BUSK
Beograd
30.04.2023 16:30
Novi Beograd
2 : 2
BUSK
Rekreativo 011
Beograd
2 : 1
Borac
Progar
30.04.2023 12:00
Rekreativo 011
2 : 1
Borac
Velika Moštanica
Velika Moštanica
10 : 1
Šumadinac
Bečmen
30.04.2023 16:30
Velika Moštanica
10 : 1
Šumadinac
Kelti
Novi Beograd
4 : 3
Resnik
Resnik
30.04.2023 16:15
Kelti
4 : 3
Resnik
Sveti Stefan
Slanci
6 : 0
OFK Crvenka
Borča
30.04.2023 13:00
Sveti Stefan
6 : 0
OFK Crvenka
Budućnost 1948
Ratari
0 : 2
Cerovac 2013
Cerovac
30.04.2023 16:00
Budućnost 1948
0 : 2
Cerovac 2013
Novi Mladi borac
Vodice
0 : 2
Udarnik
Baničina
30.04.2023 12:00
Novi Mladi borac
0 : 2
Udarnik
Glavaš
Glibovac
1 : 1
Proleter
Mala Plana
30.04.2023 16:00
Glavaš
1 : 1
Proleter
Beli Orlovi
Pridvorice
1 : 5
Bačinac
Bačinac
30.04.2023 16:00
Beli Orlovi
1 : 5
Bačinac
21. oktobar
Kragujevac
1 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
30.04.2023 16:30
21. oktobar
1 : 0
OFK Žeželj
Azbest 1927
Stragari
3 : 2
Šumadinac KG
Kragujevac
30.04.2023 16:30
Azbest 1927
3 : 2
Šumadinac KG
Kragujevac
Kragujevac
1 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
30.04.2023 11:00
Kragujevac
1 : 1
Mladost (P)
Minel
Ripanj
5 : 0
Pinosava
Pinosava
30.04.2023 10:00
Minel
5 : 0
Pinosava
OFK Borac
Arnajevo
1 : 2
Beljina
Beljina
30.04.2023 16:30
OFK Borac
1 : 2
Beljina
Jasenovik 2018
Jasenovik
4 : 2
Mladost
Donji Komren
30.04.2023 16:30
Jasenovik 2018
4 : 2
Mladost
Standard 2021
Čamurlija
0 : 6
Sloga 1948
Malča
30.04.2023 16:30
Standard 2021
0 : 6
Sloga 1948
OFK Budućnost 2020
Niš
1 : 0
Real Niš
Niš
30.04.2023 11:00
OFK Budućnost 2020
1 : 0
Real Niš
Mezgraja
Mezgraja
4 : 0
Vrtište
Vrtište
30.04.2023 16:30
Mezgraja
4 : 0
Vrtište
Spartak
Sićevo
7 : 1
Moravac 1948
Gornje Međurovo
30.04.2023 16:30
Spartak
7 : 1
Moravac 1948
Roham
Nova Crnja
7 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
30.04.2023 17:00
Roham
7 : 1
Omladinac
Napredak
Banatska Topola
2 : 1
SU Podgrmeč
Žitište
30.04.2023 17:00
Napredak
2 : 1
SU Podgrmeč
Proleter
Međa
1 : 5
Borac
Aleksandrovo
30.04.2023 17:00
Proleter
1 : 5
Borac
Vojvodina
Bašaid
4 : 0
Terekveš
Hetin
30.04.2023 17:00
Vojvodina
4 : 0
Terekveš
Čoka
Čoka
5 : 0
Tisa
Padej
30.04.2023 16:30
Čoka
5 : 0
Tisa
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 1
Tromeđa
Majdan
30.04.2023 16:30
Slavija
2 : 1
Tromeđa
Graničar
Đala
1 : 5
Bačka
Mol
30.04.2023 16:30
Graničar
1 : 5
Bačka
Hajduk
Podlokanj
1 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
30.04.2023 16:30
Hajduk
1 : 2
Horgoš 1911
Šampion
Orom
1 : 2
Jadran
Sanad
30.04.2023 16:30
Šampion
1 : 2
Jadran
Mladost
Jelenac
4 : 0
Kalipolje
Žabare
30.04.2023 16:30
Mladost
4 : 0
Kalipolje
B 2000
Aranđelovac
3 : 4
Venčani
Venčani
30.04.2023 11:00
B 2000
3 : 4
Venčani
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 1
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
30.04.2023 16:30
Trešnjevica
2 : 1
Gornja Trnava 1938
Gorski Car
Garaši
1 : 0
Partizan 1945
Darosava
30.04.2023 11:00
Gorski Car
1 : 0
Partizan 1945
Borac
Kloka
1 : 5
Kopljari
Kopljari
30.04.2023 16:30
Borac
1 : 5
Kopljari
Tulež
Tulež
3 : 0
Jasenica
Božurnja
30.04.2023 16:30
Tulež
3 : 0
Jasenica
Padež
Petrovac
2 : 3
Rongo Siti
Pirot
30.04.2023 11:00
Padež
2 : 3
Rongo Siti
Lokomotiva
Belo Polje
2 : 1
Borac
Barje Čiflik
30.04.2023 16:30
Lokomotiva
2 : 1
Borac
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
3 : 1
Temac
Temska
30.04.2023 16:30
Sloga
3 : 1
Temac
Lepaja 2018
Lepaja
3 : 0
Dobrič 1974
Brest
30.04.2023 10:00
Lepaja 2018
3 : 0
Dobrič 1974
Jastrebac
Krajkovac
3 : 0
Omladinac
Arbanasce
30.04.2023 13:00
Jastrebac
3 : 0
Omladinac
SU Balajnac
Balajnac
1 : 2
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
30.04.2023 10:00
SU Balajnac
1 : 2
Jugovići 1976
Mladost (MI)
Mala Ivanča
6 : 3
Mladost (G)
Guberevac
30.04.2023 16:30
Mladost (MI)
6 : 3
Mladost (G)
OFK Slatina
Slatina
0 : 3
Popović
Popovići
30.04.2023 16:30
OFK Slatina
0 : 3
Popović
Stojnik
Stojnik
0 : 3
OFK Rogača
Rogača
30.04.2023 16:30
Stojnik
0 : 3
OFK Rogača
Vojvoda
Dučina
3 : 2
Mali Požarevac
Mali Požarevac
30.04.2023 16:30
Vojvoda
3 : 2
Mali Požarevac
Zvezda
Konatice
3 : 1
Duboko
Mala Moštanica
30.04.2023 17:00
Zvezda
3 : 1
Duboko
Munja
Barič
1 : 6
Torpedo
Draževac
30.04.2023 17:00
Munja
1 : 6
Torpedo
Rekreativo
Zabrežje
1 : 4
Belo Polje
Belo Polje
30.04.2023 17:00
Rekreativo
1 : 4
Belo Polje
Polet
Grabovac
0 : 4
Pobednik
Piroman
30.04.2023 11:00
Polet
0 : 4
Pobednik
Godomin
Smederevo
2 : 1
Budućnost
Mala Krsna
30.04.2023 16:00
Godomin
2 : 1
Budućnost
Ravni Gaj
Malo Orašje
2 : 1
Lunjevac
Lunjevac
30.04.2023 16:00
Ravni Gaj
2 : 1
Lunjevac
Osipaonica
Osipaonica
5 : 2
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
30.04.2023 16:00
Osipaonica
5 : 2
Stari Hrast 2018
Železničar 1930
Smederevo
2 : 1
Badljevica
Badljevica
30.04.2023 16:00
Železničar 1930
2 : 1
Badljevica
Landol
Landol
4 : 1
Jezava
Smederevo
30.04.2023 16:00
Landol
4 : 1
Jezava
Elektrovojvodina
Subotica
2 : 0
Čantavir
Čantavir
30.04.2023 16:30
Elektrovojvodina
2 : 0
Čantavir
Kelebijska šuma
Kelebija
3 : 3
Solid
Subotica
30.04.2023 16:30
Kelebijska šuma
3 : 3
Solid
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
4 : 1
Bikovo
Bikovo
30.04.2023 16:30
Hajduk 1950
4 : 1
Bikovo
Brezova
Brezova
0 : 4
Devići
Devići
30.04.2023 16:30
Brezova
0 : 4
Devići
Vrelo
Gornja Kravarica
5 : 2
Jelica
Goračići
30.04.2023 16:30
Vrelo
5 : 2
Jelica
Gradina
Rti
3 : 6
Radnički
Turica
30.04.2023 16:30
Gradina
3 : 6
Radnički
Planinac
Vujetinci
2 : 1
Budućnost
Stančići
30.04.2023 13:00
Planinac
2 : 1
Budućnost
Lugovi
Čačak
4 : 1
Gaučosi
Čačak
30.04.2023 16:30
Lugovi
4 : 1
Gaučosi
Malba
Žaočani
2 : 1
Mršinci
Mršinci
30.04.2023 16:30
Malba
2 : 1
Mršinci
Remont
Čačak
5 : 0
Morava
Mojsinje
30.04.2023 16:30
Remont
5 : 0
Morava
Pobeda
Pobeda
0 : 8
Sloboda
Stara Moravica
30.04.2023
Pobeda
0 : 8
Sloboda
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
2 : 1
Mladost
Radičević
30.04.2023
Jedinstvo
2 : 1
Mladost
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 6
Bačka
Pačir
30.04.2023
Eđšeg
0 : 6
Bačka
Proleter
Njegoševo
1 : 1
Tomislavci
Tomislavci
30.04.2023
Proleter
1 : 1
Tomislavci
Glumač
Glumač
3 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
30.04.2023 16:30
Glumač
3 : 0
Napredak
Trešnjica
Tvrdići
0 : 4
Knjaz
Srednja Dobrinja
30.04.2023 16:30
Trešnjica
0 : 4
Knjaz
Duškovci
Duškovci
1 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
30.04.2023 16:30
Duškovci
1 : 2
Dobrinjac
Plavi Tok
Dražinovići
2 : 2
Pobeda
Milićevo Selo
30.04.2023 16:30
Plavi Tok
2 : 2
Pobeda
10. februar
Šajinovac
0 : 6
Mekiš
Mekiš
30.04.2023 11:00
10. februar
0 : 6
Mekiš
Vrelo
Šarkamen
4 : 1
OFK Sikole
Sikole
30.04.2023 11:00
Vrelo
4 : 1
OFK Sikole
Mladost
Karbulovo
3 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
30.04.2023 16:30
Mladost
3 : 1
OFK Tamnič
BSK 1934
Bukovče
3 : 0
SFU Rudar 1934
Majdanpek
30.04.2023 16:30
BSK 1934
3 : 0
SFU Rudar 1934
Palilulac
Šarbanovac
30.04.2023
17:00
Sloboda 2013
Nikolinac
30.04.2023 17:00
Palilulac
:
Sloboda 2013
Jedinstvo
Ribarevo
5 : 0
Sport
Bezdan
30.04.2023 16:30
Jedinstvo
5 : 0
Sport
Graničar
Riđica
3 : 0
Dinamo
Sonta
30.04.2023 16:30
Graničar
3 : 0
Dinamo
Stara Čaršija
Osaonica
1 : 1
Šampion 2013
Bošnjane
30.04.2023 16:30
Stara Čaršija
1 : 1
Šampion 2013
KSK Konak 1926
Konak
5 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
30.04.2023 16:30
KSK Konak 1926
5 : 2
Proleter 2006
Jedinstvo 2014
Ečka
1 : 1
Radnički
Sutjeska
30.04.2023 16:30
Jedinstvo 2014
1 : 1
Radnički
Zlatica
Zlatica
5 : 3
Proleter
Neuzina
30.04.2023 16:30
Zlatica
5 : 3
Proleter
Mladost (L)
Loznica
0 : 7
Borac
Kozjak
30.04.2023 11:00
Mladost (L)
0 : 7
Borac
14. oktobar
Draginac
4 : 1
Krajišnici
Krajišnici
30.04.2023 11:00
14. oktobar
4 : 1
Krajišnici
Mladost (B)
Brezjak
0 : 3
Mladost (DD)
Donji Dobrić
30.04.2023 11:00
Mladost (B)
0 : 3
Mladost (DD)
Stolice
Krupanj
0 : 3
Sinđelić
Lipnica
30.04.2023 11:00
Stolice
0 : 3
Sinđelić
Vuk
Tršić
3 : 0
Granit
Radalj
30.04.2023 11:00
Vuk
3 : 0
Granit
Dobrava
Vukošić
0 : 1
Verko
Suvo Selo
30.04.2023 11:00
Dobrava
0 : 1
Verko
Jedinstvo 2014
Beljin
1 : 2
Torpedo
Lojanice
30.04.2023 11:00
Jedinstvo 2014
1 : 2
Torpedo
Belpos
Belotić
0 : 6
Polet
Jalovik
30.04.2023 17:00
Belpos
0 : 6
Polet
Hajduk
Debrc
0 : 1
Petrovac 74
Kujavica
30.04.2023 17:00
Hajduk
0 : 1
Petrovac 74
Brezovica
Brezovica
2 : 2
Gunjevac
Gunjevac
30.04.2023 11:00
Brezovica
2 : 2
Gunjevac
Dokmir
Dokmir
4 : 0
Vukona
Vukona
30.04.2023 11:00
Dokmir
4 : 0
Vukona
Vrelo
Vrelo
2 : 1
OFK Takovo
Takovo
30.04.2023 11:00
Vrelo
2 : 1
OFK Takovo
Trnjaci 2021
Trnjaci
8 : 1
Tamnava
Sovljak
30.04.2023 11:00
Trnjaci 2021
8 : 1
Tamnava
Brgule
Brgule
2 : 1
Kalenić
Kalenić
30.04.2023 11:00
Brgule
2 : 1
Kalenić
Sloga
Vrhovine
7 : 0
Mlaka
Kalenić
30.04.2023 11:00
Sloga
7 : 0
Mlaka
Murgaš
Murgaš
2 : 4
Kolubara
Liso Polje
30.04.2023 11:00
Murgaš
2 : 4
Kolubara
Lipar
Donji Račnik
3 : 6
Dražmirovac
Dražmirovac
30.04.2023 17:00
Lipar
3 : 6
Dražmirovac
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
6 : 2
OFK Dragoševac
Dragoševac
30.04.2023 17:00
Domaćin
6 : 2
OFK Dragoševac
Napredak
Staro Lanište
3 : 0
OFK Borac
Lovci
30.04.2023 17:00
Napredak
3 : 0
OFK Borac
Voja Gačić
Pančevo
16 : 0
Borac (P)
Pločica
30.04.2023 13:30
Voja Gačić
16 : 0
Borac (P)
Borac (S)
Sakule
5 : 1
Vojvodina
Crepaja
30.04.2023 16:30