26.03
15:00
StaniÅ”iÄ
Tisa
0
2
|
26.03.2023 15:00 | StaniÅ”iÄ | 0 : 2 | Tisa |
26.03
15:30
Zvezdara
BSK BorÄa
1
1
|
26.03.2023 15:30 | Zvezdara | 1 : 1 | BSK BorÄa | |||||
26.03
12:00
Borac
OFK Beograd
1
3
|
26.03.2023 12:00 | Borac | 1 : 3 | OFK Beograd |
26.03
11:00
Polet (Lj)
Borac 1926
0
4
|
26.03.2023 11:00 | Polet (Lj) | 0 : 4 | Borac 1926 | |||||
26.03
14:30
MaÄva 1929
FAP
1
2
|
26.03.2023 14:30 | MaÄva 1929 | 1 : 2 | FAP | |||||
26.03
14:30
RaÄevac
Tutin
3
2
|
26.03.2023 14:30 | RaÄevac | 3 : 2 | Tutin | |||||
26.03
14:30
OFK Mihajlovac
Real
1
0
|
26.03.2023 14:30 | OFK Mihajlovac | 1 : 0 | Real |
26.03
15:00
OFK Brzi Brod
RadniÄki (P)
0
3
|
26.03.2023 15:00 | OFK Brzi Brod | 0 : 3 | RadniÄki (P) | |||||
26.03
15:00
TimoÄanin
GFK DuboÄica
2
1
|
26.03.2023 15:00 | TimoÄanin | 2 : 1 | GFK DuboÄica | |||||
26.03
11:00
Car Konstantin
BuduÄnost (P)
2
3
|
26.03.2023 11:00 | Car Konstantin | 2 : 3 | BuduÄnost (P) | |||||
26.03
15:00
Vlasina
RadniÄki (S)
2
2
|
26.03.2023 15:00 | Vlasina | 2 : 2 | RadniÄki (S) |
26.03
15:00
Preporod
Vojvodina
1
0
|
26.03.2023 15:00 | Preporod | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
26.03
15:00
RadniÄki 1905
BajŔa
2
1
|
26.03.2023 15:00 | RadniÄki 1905 | 2 : 1 | BajÅ”a | |||||
26.03
15:00
Hercegovac
Bratstvo 2019
0
3
|
26.03.2023 15:00 | Hercegovac | 0 : 3 | Bratstvo 2019 | |||||
26.03
15:00
Mladost (T)
OFK Vrbas
3
2
|
26.03.2023 15:00 | Mladost (T) | 3 : 2 | OFK Vrbas | |||||
26.03
15:00
ObiliÄ
Senta
2
0
|
26.03.2023 15:00 | ObiliÄ | 2 : 0 | Senta |
26.03
10:00
Index
Sloga (E)
2
3
|
26.03.2023 10:00 | Index | 2 : 3 | Sloga (E) | |||||
26.03
15:00
Dunav
Veternik
1
1
|
26.03.2023 15:00 | Dunav | 1 : 1 | Veternik | |||||
26.03
15:00
Jedinstvo
Sloga (T)
2
1
|
26.03.2023 15:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Sloga (T) |
26.03
15:00
Crvena Zvezda
Borac
3
1
|
26.03.2023 15:00 | Crvena Zvezda | 3 : 1 | Borac | |||||
26.03
15:00
Vojvodina 1928
Polet
1
1
|
26.03.2023 15:00 | Vojvodina 1928 | 1 : 1 | Polet | |||||
26.03
15:00
Mladost
Sloboda
2
0
|
26.03.2023 15:00 | Mladost | 2 : 0 | Sloboda |
26.03
15:30
BoleÄ
Hajduk
1
1
|
26.03.2023 15:30 | BoleÄ | 1 : 1 | Hajduk | |||||
26.03
15:30
Komgrap
PKB
1
3
|
26.03.2023 15:30 | Komgrap | 1 : 3 | PKB | |||||
26.03
15:30
Crvena zvezda
GSP Polet DorÄol
1
2
|
26.03.2023 15:30 | Crvena zvezda | 1 : 2 | GSP Polet DorÄol | |||||
26.03
15:30
SremÄica
Barajevo
0
0
|
26.03.2023 15:30 | SremÄica | 0 : 0 | Barajevo | |||||
26.03
15:30
Kosmaj
Lokomotiva
2
1
|
26.03.2023 15:30 | Kosmaj | 2 : 1 | Lokomotiva |
26.03
15:00
Svetlost
Gracko
5
1
|
26.03.2023 15:00 | Svetlost | 5 : 1 | Gracko | |||||
26.03
15:00
Mladost 1959
Sloga
0
4
|
26.03.2023 15:00 | Mladost 1959 | 0 : 4 | Sloga | |||||
26.03
15:00
Jablanica
Lugina
3
0
|
26.03.2023 15:00 | Jablanica | 3 : 0 | Lugina | |||||
26.03
15:00
ŽitoraÄa
Jedinstvo
3
3
|
26.03.2023 15:00 | ŽitoraÄa | 3 : 3 | Jedinstvo |
26.03
15:00
Jedinstvo
OFK Napredak 1929
4
1
|
26.03.2023 15:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | OFK Napredak 1929 | |||||
26.03
15:00
Bukovik
NaŔa krila 1936
1
1
|
26.03.2023 15:00 | Bukovik | 1 : 1 | NaŔa krila 1936 | |||||
26.03
15:00
Palilulac
Mladost (B)
1
1
|
26.03.2023 15:00 | Palilulac | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
26.03
15:00
Rudar
Mladost (M)
0
3
|
26.03.2023 15:00 | Rudar | 0 : 3 | Mladost (M) | |||||
26.03
15:00
Delijski Vis
OFK NiÅ”
1
2
|
26.03.2023 15:00 | Delijski Vis | 1 : 2 | OFK NiÅ” | |||||
26.03
15:00
Morava
Pukovac
3
1
|
26.03.2023 15:00 | Morava | 3 : 1 | Pukovac | |||||
26.03
15:00
MaloŔiŔte
Svrljig
3
0
|
26.03.2023 15:00 | MaloŔiŔte | 3 : 0 | Svrljig |
26.03
15:00
OFK Lugomir
Orlovi
2
1
|
26.03.2023 15:00 | OFK Lugomir | 2 : 1 | Orlovi | |||||
26.03
15:00
KuŔiljevo
Sloga (D)
2
0
|
26.03.2023 15:00 | KuŔiljevo | 2 : 0 | Sloga (D) | |||||
26.03
15:00
Jedinstvo (M)
Trstenik PPT
1
6
|
26.03.2023 15:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 6 | Trstenik PPT | |||||
26.03
15:00
Župa
Mladi borac
2
4
|
26.03.2023 15:00 | Župa | 2 : 4 | Mladi borac | |||||
26.03
15:00
Vinogradar
LevaÄ
3
2
|
26.03.2023 15:00 | Vinogradar | 3 : 2 | LevaÄ | |||||
26.03
15:00
Majdevo-Kupci
Morava 1918
0
2
|
26.03.2023 15:00 | Majdevo-Kupci | 0 : 2 | Morava 1918 |
26.03
15:00
Bor 1919
Hajduk Veljko
4
0
|
26.03.2023 15:00 | Bor 1919 | 4 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
26.03
15:00
RadniÄki 1946
OFK Slatina
0
0
|
26.03.2023 15:00 | RadniÄki 1946 | 0 : 0 | OFK Slatina | |||||
26.03
15:00
Lužnica
Jedinstvo
1
0
|
26.03.2023 15:00 | Lužnica | 1 : 0 | Jedinstvo |
26.03
14:30
Srbija
JoŔanica
0
3
|
26.03.2023 14:30 | Srbija | 0 : 3 | JoŔanica | |||||
26.03
14:30
BuduÄnost (R)
GoÄ
0
1
|
26.03.2023 14:30 | BuduÄnost (R) | 0 : 1 | GoÄ | |||||
26.03
14:30
KoriÄani
TrepÄa
0
3
|
26.03.2023 14:30 | KoriÄani | 0 : 3 | TrepÄa | |||||
26.03
14:30
Napredak (G)
KaraÄorÄe
0
0
|
26.03.2023 14:30 | Napredak (G) | 0 : 0 | KaraÄorÄe |
26.03
14:30
Sloboda (Ä)
Kej
4
0
|
26.03.2023 14:30 | Sloboda (Ä) | 4 : 0 | Kej | |||||
26.03
14:30
Jedinstvo (K)
Sevojno
1
2
|
26.03.2023 14:30 | Jedinstvo (K) | 1 : 2 | Sevojno | |||||
26.03
14:30
Spartak 1976
Lazarica
0
1
|
26.03.2023 14:30 | Spartak 1976 | 0 : 1 | Lazarica | |||||
26.03
14:30
Omladinac (Z)
Polet (T)
1
0
|
26.03.2023 14:30 | Omladinac (Z) | 1 : 0 | Polet (T) | |||||
26.03
14:30
Jasen
Zlatar
0
0
|
26.03.2023 14:30 | Jasen | 0 : 0 | Zlatar | |||||
26.03
14:30
Polimlje
Jedinstvo Putevi
0
0
|
26.03.2023 14:30 | Polimlje | 0 : 0 | Jedinstvo Putevi |
26.03
14:30
Borac 1932
VGSK
0
3
|
26.03.2023 14:30 | Borac 1932 | 0 : 3 | VGSK | |||||
26.03
14:30
OFK AranÄelovac 1979
Omladinac
3
1
|
26.03.2023 14:30 | OFK AranÄelovac 1979 | 3 : 1 | Omladinac | |||||
26.03
14:30
Pomoravlje 1946
RSK
0
2
|
26.03.2023 14:30 | Pomoravlje 1946 | 0 : 2 | RSK |
26.03
14:30
Mladost
Zadrugar
3
1
|
26.03.2023 14:30 | Mladost | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
26.03
14:30
ŽelezniÄar
Jedinstvo Vladimirci 1924
2
0
|
26.03.2023 14:30 | ŽelezniÄar | 2 : 0 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | |||||
26.03
11:00
KaÄer
Cer
0
2
|
26.03.2023 11:00 | KaÄer | 0 : 2 | Cer | |||||
26.03
14:30
RadniÄki (K)
OFK Divci
1
2
|
26.03.2023 14:30 | RadniÄki (K) | 1 : 2 | OFK Divci |
26.03
16:00
Crvena zvezda
Sloga (BNS)
4
0
|
26.03.2023 16:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
26.03
16:00
Dolina
Dolovo
2
2
|
26.03.2023 16:00 | Dolina | 2 : 2 | Dolovo | |||||
26.03
16:00
Vulturul
Glogonj
6
0
|
26.03.2023 16:00 | Vulturul | 6 : 0 | Glogonj | |||||
26.03
16:00
HajduÄica
Unirea
4
2
|
26.03.2023 16:00 | HajduÄica | 4 : 2 | Unirea |
26.03
15:00
Sutjeska
Sloga
6
0
|
26.03.2023 15:00 | Sutjeska | 6 : 0 | Sloga | |||||
26.03
15:00
Tavankut
Proleter
1
2
|
26.03.2023 15:00 | Tavankut | 1 : 2 | Proleter | |||||
26.03
15:00
Iskra
Jedinstvo
0
1
|
26.03.2023 15:00 | Iskra | 0 : 1 | Jedinstvo |
26.03
15:00
NaŔa Zvezda
BuduÄnost (G)
1
2
|
26.03.2023 15:00 | NaÅ”a Zvezda | 1 : 2 | BuduÄnost (G) | |||||
26.03
15:00
Lipar
Borac 46
4
0
|
26.03.2023 15:00 | Lipar | 4 : 0 | Borac 46 | |||||
26.03
15:00
Hajduk
Crvenka
3
0
|
26.03.2023 15:00 | Hajduk | 3 : 0 | Crvenka | |||||
26.03
15:00
BuduÄnost (M)
Soko
1
1
|
26.03.2023 15:00 | BuduÄnost (M) | 1 : 1 | Soko |
26.03
15:00
OFK StajiÄevo
RadniÄki 1911
4
4
|
26.03.2023 15:00 | OFK StajiÄevo | 4 : 4 | RadniÄki 1911 | |||||
26.03
15:00
MSK
Crvena zvezda
0
2
|
26.03.2023 15:00 | MSK | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
26.03
15:00
2. Oktobar
Banat
3
1
|
26.03.2023 15:00 | 2. Oktobar | 3 : 1 | Banat | |||||
26.03
15:00
ASK
Mladost
0
4
|
26.03.2023 15:00 | ASK | 0 : 4 | Mladost | |||||
26.03
15:00
Rusanda
Vojvodina
1
0
|
26.03.2023 15:00 | Rusanda | 1 : 0 | Vojvodina |
26.03
15:00
Sremac (V)
Sremac (D)
0
2
|
26.03.2023 15:00 | Sremac (V) | 0 : 2 | Sremac (D) | |||||
26.03
15:00
Srem
BuduÄnost
1
3
|
26.03.2023 15:00 | Srem | 1 : 3 | BuduÄnost | |||||
26.03
15:00
Hajduk (V)
Podrinje
2
1
|
26.03.2023 15:00 | Hajduk (V) | 2 : 1 | Podrinje | |||||
26.03
15:00
GraniÄar (K)
Å umar
2
2
|
26.03.2023 15:00 | GraniÄar (K) | 2 : 2 | Å umar | |||||
26.03
15:00
Napredak Meridian
Borac 1925
8
0
|
26.03.2023 15:00 | Napredak Meridian | 8 : 0 | Borac 1925 | |||||
26.03
15:00
FruŔkogorac
Hajduk (B)
2
1
|
26.03.2023 15:00 | FruŔkogorac | 2 : 1 | Hajduk (B) | |||||
26.03
15:00
Sloga
RadniÄki
2
1
|
26.03.2023 15:00 | Sloga | 2 : 1 | RadniÄki |
26.03
16:00
ŽSK
Petrovaradin
1
3
|
26.03.2023 16:00 | ŽSK | 1 : 3 | Petrovaradin | |||||
26.03
16:00
Dinamo
JugoviÄ
3
1
|
26.03.2023 16:00 | Dinamo | 3 : 1 | JugoviÄ | |||||
26.03
16:00
Jedinstvo
FruŔkogorski partizan
0
2
|
26.03.2023 16:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | FruŔkogorski partizan | |||||
26.03
16:00
BaÄka (B)
TSK
2
3
|
26.03.2023 16:00 | BaÄka (B) | 2 : 3 | TSK | |||||
26.03
16:00
OFK Sirig
FruŔkogorac
1
1
|
26.03.2023 16:00 | OFK Sirig | 1 : 1 | FruŔkogorac |
26.03
15:30
PoŔtar Zvezdara
Å eÄeranac Ada
3
1
|
26.03.2023 15:30 | PoÅ”tar Zvezdara | 3 : 1 | Å eÄeranac Ada | |||||
26.03
15:30
Umka
Bratstvo
0
0
|
26.03.2023 15:30 | Umka | 0 : 0 | Bratstvo | |||||
26.03
15:30
Dunav
Posavac TiŔma
4
1
|
26.03.2023 15:30 | Dunav | 4 : 1 | Posavac TiŔma | |||||
26.03
15:30
Heroj Polet
Borac
1
1
|
26.03.2023 15:30 | Heroj Polet | 1 : 1 | Borac | |||||
26.03
15:00
Siti Sport Klub
KFK Ravna gora
2
1
|
26.03.2023 15:00 | Siti Sport Klub | 2 : 1 | KFK Ravna gora |
26.03
15:30
Å umadija
RuŔanj
0
0
|
26.03.2023 15:30 | Šumadija | 0 : 0 | RuŔanj | |||||
26.03
10:00
RadniÄki
Krtinska
1
0
|
26.03.2023 10:00 | RadniÄki | 1 : 0 | Krtinska | |||||
26.03
15:30
OFK Zabrežje
Turbina
0
1
|
26.03.2023 15:30 | OFK Zabrežje | 0 : 1 | Turbina | |||||
26.03
15:30
BuduÄnost
LisoviÄ 1977
1
2
|
26.03.2023 15:30 | BuduÄnost | 1 : 2 | LisoviÄ 1977 | |||||
26.03
15:30
Omladinac
OFK BuduÄnost
0
7
|
26.03.2023 15:30 | Omladinac | 0 : 7 | OFK BuduÄnost | |||||
26.03
15:30
Strelac
BSK 1926
0
4
|
26.03.2023 15:30 | Strelac | 0 : 4 | BSK 1926 | |||||
26.03
15:30
Rojkovac
VraniÄ
0
0
|
26.03.2023 15:30 | Rojkovac | 0 : 0 | VraniÄ |
26.03
15:30
Rabrovac
KovaÄevac 1956
2
2
|
26.03.2023 15:30 | Rabrovac | 2 : 2 | KovaÄevac 1956 | |||||
26.03
11:00
Vis
KaluÄerica 1969
1
2
|
26.03.2023 11:00 | Vis | 1 : 2 | KaluÄerica 1969 | |||||
26.03
15:30
VrÄin
Å umadija 1962
5
3
|
26.03.2023 15:30 | VrÄin | 5 : 3 | Å umadija 1962 | |||||
26.03
11:00
VinÄa
ZaklopaÄa
1
2
|
26.03.2023 11:00 | VinÄa | 1 : 2 | ZaklopaÄa | |||||
26.03
15:30
Pudarci
Dunavac
2
2
|
26.03.2023 15:30 | Pudarci | 2 : 2 | Dunavac | |||||
26.03
15:30
Velika Krsna
Hajduk
3
0
|
26.03.2023 15:30 | Velika Krsna | 3 : 0 | Hajduk |
26.03
16:30
Sloga (L)
MaÄkovac
3
1
|
26.03.2023 16:30 | Sloga (L) | 3 : 1 | MaÄkovac | |||||
26.03
16:30
Sloga (Ä)
Gornji StepoÅ”
0
1
|
26.03.2023 16:30 | Sloga (Ä) | 0 : 1 | Gornji StepoÅ” | |||||
26.03
16:30
Parunovac
Gradina
3
3
|
26.03.2023 16:30 | Parunovac | 3 : 3 | Gradina | |||||
26.03
16:30
Trudbenik
Dedina
4
1
|
26.03.2023 16:30 | Trudbenik | 4 : 1 | Dedina | |||||
26.03
16:30
Rubin
13. April
4
3
|
26.03.2023 16:30 | Rubin | 4 : 3 | 13. April | |||||
26.03
16:30
BoŔnjane
Sloga (D)
6
0
|
26.03.2023 16:30 | BoŔnjane | 6 : 0 | Sloga (D) | |||||
26.03
16:30
Polet 57
Jastrebac
2
3
|
26.03.2023 16:30 | Polet 57 | 2 : 3 | Jastrebac |
26.03
14:30
Mladost
Rajac
4
2
|
26.03.2023 14:30 | Mladost | 4 : 2 | Rajac | |||||
26.03
11:00
Žabari
TrliÄ
3
2
|
26.03.2023 11:00 | Žabari | 3 : 2 | TrliÄ | |||||
26.03
14:30
Iskra
Banjani
1
0
|
26.03.2023 14:30 | Iskra | 1 : 0 | Banjani | |||||
26.03
11:00
Proleter
ÄuÄuge
2
1
|
26.03.2023 11:00 | Proleter | 2 : 1 | ÄuÄuge | |||||
26.03
14:30
Toplica
OFK BrÄanac
0
1
|
26.03.2023 14:30 | Toplica | 0 : 1 | OFK BrÄanac |
26.03
15:30
Banja
BSK (Bo)
0
3
|
26.03.2023 15:30 | Banja | 0 : 3 | BSK (Bo) | |||||
26.03
15:30
Marjan
Plaskovac
1
2
|
26.03.2023 15:30 | Marjan | 1 : 2 | Plaskovac | |||||
26.03
15:30
BSK (Be)
Å umadinac (N)
2
1
|
26.03.2023 15:30 | BSK (Be) | 2 : 1 | Å umadinac (N) | |||||
26.03
15:30
ŽSK
Grizli ML
2
1
|
26.03.2023 15:30 | ŽSK | 2 : 1 | Grizli ML | |||||
26.03
15:30
VinÄa
Å umadinac (S)
1
3
|
26.03.2023 15:30 | VinÄa | 1 : 3 | Å umadinac (S) | |||||
26.03
15:30
Lokomotiva
Å umadija
0
0
|
26.03.2023 15:30 | Lokomotiva | 0 : 0 | Å umadija | |||||
26.03
15:30
Prvi srpski ustanak
Sloga
3
0
|
26.03.2023 15:30 | Prvi srpski ustanak | 3 : 0 | Sloga |
26.03
15:00
Borac
Moravac (Ä)
5
2
|
26.03.2023 15:00 | Borac | 5 : 2 | Moravac (Ä) | |||||
26.03
15:00
TaskoviÄi
BaliÄevac
2
0
|
26.03.2023 15:00 | TaskoviÄi | 2 : 0 | BaliÄevac | |||||
26.03
15:00
Rad
Zemljoradnik
2
2
|
26.03.2023 15:00 | Rad | 2 : 2 | Zemljoradnik | |||||
26.03
15:00
Sloga (K)
Naisus 1977
2
1
|
26.03.2023 15:00 | Sloga (K) | 2 : 1 | Naisus 1977 | |||||
26.03
15:00
Jastrebac
Polet
2
3
|
26.03.2023 15:00 | Jastrebac | 2 : 3 | Polet | |||||
26.03
15:00
RadniÄki 1924
Sloga 1980
3
2
|
26.03.2023 15:00 | RadniÄki 1924 | 3 : 2 | Sloga 1980 |
26.03
15:00
Mladost
BSK
3
1
|
26.03.2023 15:00 | Mladost | 3 : 1 | BSK | |||||
26.03
11:00
BuduÄnost
ZloÄudovo
1
2
|
26.03.2023 11:00 | BuduÄnost | 1 : 2 | ZloÄudovo | |||||
26.03
15:00
Sloga
Donja Lomnica
1
4
|
26.03.2023 15:00 | Sloga | 1 : 4 | Donja Lomnica | |||||
26.03
11:00
OFK Morava
Lemind 1953
0
3
|
26.03.2023 11:00 | OFK Morava | 0 : 3 | Lemind 1953 | |||||
26.03
15:00
Jedinstvo (G)
VuÄje
3
0
|
26.03.2023 15:00 | Jedinstvo (G) | 3 : 0 | VuÄje | |||||
26.03
15:00
Moravac Orion
Äekmin
0
3
|
26.03.2023 15:00 | Moravac Orion | 0 : 3 | Äekmin | |||||
26.03
15:00
Polet
Milanovo
3
0
|
26.03.2023 15:00 | Polet | 3 : 0 | Milanovo | |||||
26.03
15:00
ŽelezniÄar
Jedinstvo (B)
2
4
|
26.03.2023 15:00 | ŽelezniÄar | 2 : 4 | Jedinstvo (B) |
26.03
14:30
Mladost (NS)
OFK Napredak
0
8
|
26.03.2023 14:30 | Mladost (NS) | 0 : 8 | OFK Napredak | |||||
26.03
14:30
Proleter 1947
Sloga
2
3
|
26.03.2023 14:30 | Proleter 1947 | 2 : 3 | Sloga | |||||
26.03
14:30
ŽelezniÄar Kusadak
Pobeda
1
1
|
26.03.2023 14:30 | ŽelezniÄar Kusadak | 1 : 1 | Pobeda | |||||
26.03
14:30
Radnik
Mladi borac
3
0
|
26.03.2023 14:30 | Radnik | 3 : 0 | Mladi borac | |||||
26.03
14:30
Polet
Jasenica 2017
2
3
|
26.03.2023 14:30 | Polet | 2 : 3 | Jasenica 2017 | |||||
26.03
14:30
Mladi radnik 1940
Podunavac
2
0
|
26.03.2023 14:30 | Mladi radnik 1940 | 2 : 0 | Podunavac |
26.03
15:00
Brestovac
Sloga (K)
1
1
|
26.03.2023 15:00 | Brestovac | 1 : 1 | Sloga (K) | |||||
26.03
15:00
Urovica
Krivelj
4
2
|
26.03.2023 15:00 | Urovica | 4 : 2 | Krivelj | |||||
26.03
15:00
RadniÄki (K)
Polom
4
0
|
26.03.2023 15:00 | RadniÄki (K) | 4 : 0 | Polom | |||||
26.03
15:00
Nemetali
Blizna
2
0
|
26.03.2023 15:00 | Nemetali | 2 : 0 | Blizna | |||||
26.03
11:00
Mala Vrbica
Å arbanovac
1
0
|
26.03.2023 11:00 | Mala Vrbica | 1 : 0 | Å arbanovac | |||||
26.03
11:00
MiloŔevo
Branik
1
1
|
26.03.2023 11:00 | MiloŔevo | 1 : 1 | Branik |
26.03
15:30
KrilaÅ”
BuduÄnost (V)
3
2
|
26.03.2023 15:30 | KrilaÅ” | 3 : 2 | BuduÄnost (V) | |||||
26.03
15:30
Sirakovo
Sloga 1945
2
1
|
26.03.2023 15:30 | Sirakovo | 2 : 1 | Sloga 1945 | |||||
26.03
15:30
Borac (K)
Napredak (S)
1
1
|
26.03.2023 15:30 | Borac (K) | 1 : 1 | Napredak (S) | |||||
26.03
15:30
Å apine
BSK 1931
3
1
|
26.03.2023 15:30 | Å apine | 3 : 1 | BSK 1931 | |||||
26.03
15:30
Batovac
Vihor
3
0
|
26.03.2023 15:30 | Batovac | 3 : 0 | Vihor | |||||
26.03
15:30
Rudar (Kr)
Zvižd
1
2
|
26.03.2023 15:30 | Rudar (Kr) | 1 : 2 | Zvižd |
26.03
15:30
BuduÄnost
Tavnik
4
0
|
26.03.2023 15:30 | BuduÄnost | 4 : 0 | Tavnik | |||||
26.03
15:30
Radnik
Proleter
0
2
|
26.03.2023 15:30 | Radnik | 0 : 2 | Proleter | |||||
26.03
15:30
Ribnica
OFK Progorelica
0
3
|
26.03.2023 15:30 | Ribnica | 0 : 3 | OFK Progorelica | |||||
26.03
11:00
MiloÄajac
Ibar
0
1
|
26.03.2023 11:00 | MiloÄajac | 0 : 1 | Ibar | |||||
26.03
15:30
KoŔtampolje
Omladinac
1
0
|
26.03.2023 15:30 | KoŔtampolje | 1 : 0 | Omladinac | |||||
26.03
15:30
Jedinstvo 2017
Borac (V)
1
1
|
26.03.2023 15:30 | Jedinstvo 2017 | 1 : 1 | Borac (V) |
26.03
15:30
Osaonica
Rudar (SR)
1
2
|
26.03.2023 15:30 | Osaonica | 1 : 2 | Rudar (SR) | |||||
26.03
15:30
Partizan
BuduÄnost (Ä)
1
0
|
26.03.2023 15:30 | Partizan | 1 : 0 | BuduÄnost (Ä) | |||||
26.03
15:30
GFK Tabane
Mladost (J)
1
1
|
26.03.2023 15:30 | GFK Tabane | 1 : 1 | Mladost (J) | |||||
26.03
15:30
Kolare
Mladost (T)
2
1
|
26.03.2023 15:30 | Kolare | 2 : 1 | Mladost (T) | |||||
26.03
15:30
Moravac 2015
Juhor
3
2
|
26.03.2023 15:30 | Moravac 2015 | 3 : 2 | Juhor | |||||
26.03
15:30
Napredak
Dragocvet
3
0
|
26.03.2023 15:30 | Napredak | 3 : 0 | Dragocvet | |||||
26.03
15:30
Sloga
BuduÄnost (M)
1
3
|
26.03.2023 15:30 | Sloga | 1 : 3 | BuduÄnost (M) | |||||
26.03
15:30
Donja Mutnica
Mladost (D)
1
1
|
26.03.2023 15:30 | Donja Mutnica | 1 : 1 | Mladost (D) |
26.03
11:00
Proleter
Mladost
5
1
|
26.03.2023 11:00 | Proleter | 5 : 1 | Mladost | |||||
26.03
15:00
Aluminijum
Äegar 1946
3
0
|
26.03.2023 15:00 | Aluminijum | 3 : 0 | Äegar 1946 | |||||
26.03
15:00
Omladinac
Sloboda
2
2
|
26.03.2023 15:00 | Omladinac | 2 : 2 | Sloboda | |||||
26.03
15:00
Morava
Novoselac
1
2
|
26.03.2023 15:00 | Morava | 1 : 2 | Novoselac | |||||
26.03
15:00
Vulkan 1963
Planinac 1933
8
1
|
26.03.2023 15:00 | Vulkan 1963 | 8 : 1 | Planinac 1933 |
26.03
11:00
Vidojevica
Majur
6
1
|
26.03.2023 11:00 | Vidojevica | 6 : 1 | Majur | |||||
26.03
15:00
Antimon
Jevremovac
1
0
|
26.03.2023 15:00 | Antimon | 1 : 0 | Jevremovac | |||||
26.03
15:00
Sloga
Lipolist
2
5
|
26.03.2023 15:00 | Sloga | 2 : 5 | Lipolist | |||||
26.03
15:00
Jedinstvo (Å )
Mladi borac
1
2
|
26.03.2023 15:00 | Jedinstvo (Å ) | 1 : 2 | Mladi borac | |||||
26.03
15:00
Podrinje
KaraÄorÄe
1
0
|
26.03.2023 15:00 | Podrinje | 1 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
26.03
15:00
Jedinstvo (MZ)
Drina (B)
10
1
|
26.03.2023 15:00 | Jedinstvo (MZ) | 10 : 1 | Drina (B) | |||||
26.03
15:00
Drina (Lj)
Hajduk Stanko
2
0
|
26.03.2023 15:00 | Drina (Lj) | 2 : 0 | Hajduk Stanko |
26.03
15:00
Kolonija
Pobeda 1926
3
0
|
26.03.2023 15:00 | Kolonija | 3 : 0 | Pobeda 1926 | |||||
26.03
15:00
Divostin
Bratstvo 1975
2
0
|
26.03.2023 15:00 | Divostin | 2 : 0 | Bratstvo 1975 | |||||
26.03
15:00
Jedinstvo
Sloboda (G)
1
2
|
26.03.2023 15:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Sloboda (G) | |||||
26.03
15:00
MarÅ”iÄ
Zastava 1973
3
4
|
26.03.2023 15:00 | MarÅ”iÄ | 3 : 4 | Zastava 1973 | |||||
26.03
15:00
Kutlovo
Stanovo 1941
2
0
|
26.03.2023 15:00 | Kutlovo | 2 : 0 | Stanovo 1941 |
26.03
OsniÄ
Kosovo
3
1
|
26.03.2023 | OsniÄ | 3 : 1 | Kosovo | |||||
26.03
TrebiÄ
Sloga
2
0
|
26.03.2023 | TrebiÄ | 2 : 0 | Sloga | |||||
26.03
FSU Kraljevica
Rudar VrÅ”ka Äuka
0
0
|
26.03.2023 | FSU Kraljevica | 0 : 0 | Rudar VrÅ”ka Äuka | |||||
26.03
GraniÄar
Rudar
4
0
|
26.03.2023 | GraniÄar | 4 : 0 | Rudar | |||||
26.03
OFK 019
Å ljivar
|
26.03.2023 | OFK 019 | : | Å ljivar | |||||
26.03
Malinik
Midžor
1
2
|
26.03.2023 | Malinik | 1 : 2 | Midžor | |||||
26.03
Omladinac
Hajduk
2
4
|
26.03.2023 | Omladinac | 2 : 4 | Hajduk |
26.03
14:30
PeruÄac
Omladinac
0
2
|
26.03.2023 14:30 | PeruÄac | 0 : 2 | Omladinac | |||||
26.03
14:30
Sloga
Polet
1
4
|
26.03.2023 14:30 | Sloga | 1 : 4 | Polet | |||||
26.03
14:30
AvijatiÄar Vranjani
Äajetina
2
4
|
26.03.2023 14:30 | AvijatiÄar Vranjani | 2 : 4 | Äajetina | |||||
26.03
11:00
Rampa
Jedinstvo
7
1
|
26.03.2023 11:00 | Rampa | 7 : 1 | Jedinstvo | |||||
26.03
14:30
Gorobilje
Bakionica
4
0
|
26.03.2023 14:30 | Gorobilje | 4 : 0 | Bakionica | |||||
26.03
14:30
Ježevica
SeÄica
9
2
|
26.03.2023 14:30 | Ježevica | 9 : 2 | SeÄica | |||||
26.03
14:30
Kotroman
Prvi partizan
1
5
|
26.03.2023 14:30 | Kotroman | 1 : 5 | Prvi partizan | |||||
26.03
14:30
ViŔesava
Tara
1
0
|
26.03.2023 14:30 | ViŔesava | 1 : 0 | Tara |
26.03
14:30
Orlovac 1932
Zadrugar
2
0
|
26.03.2023 14:30 | Orlovac 1932 | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
26.03
14:30
Jedinstvo
Ozrem PMH
0
4
|
26.03.2023 14:30 | Jedinstvo | 0 : 4 | Ozrem PMH | |||||
26.03
14:30
Rudar
Donja Vrbava
4
0
|
26.03.2023 14:30 | Rudar | 4 : 0 | Donja Vrbava | |||||
26.03
14:30
Prijevor
VelereÄ 94
3
4
|
26.03.2023 14:30 | Prijevor | 3 : 4 | VelereÄ 94 |
26.03
14:30
DragaÄevo
Prilike
0
6
|
26.03.2023 14:30 | DragaÄevo | 0 : 6 | Prilike | |||||
26.03
14:30
Jedinstvo
Slatina
0
0
|
26.03.2023 14:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Slatina | |||||
26.03
14:30
Morava
Parmenac
7
0
|
26.03.2023 14:30 | Morava | 7 : 0 | Parmenac | |||||
26.03
14:30
ÄaÄak 94
GoruŔica
0
3
|
26.03.2023 14:30 | ÄaÄak 94 | 0 : 3 | GoruÅ”ica |
26.03
Dinamo (V)
FSU Južna pruga
0
4
|
26.03.2023 | Dinamo (V) | 0 : 4 | FSU Južna pruga | |||||
26.03
Mladost (B)
Mineralac
1
4
|
26.03.2023 | Mladost (B) | 1 : 4 | Mineralac | |||||
26.03
Levosoje
Pavlovac
1
2
|
26.03.2023 | Levosoje | 1 : 2 | Pavlovac | |||||
26.03
Äelik
BSK Bujanovac
4
0
|
26.03.2023 | Äelik | 4 : 0 | BSK Bujanovac | |||||
26.03
RadniÄki 2021
SU Dinamo Jug
1
2
|
26.03.2023 | RadniÄki 2021 | 1 : 2 | SU Dinamo Jug | |||||
26.03
OFK AS
Vihor
0
3
|
26.03.2023 | OFK AS | 0 : 3 | Vihor |
26.03
15:00
BSK
TeleÄka
5
0
|
26.03.2023 15:00 | BSK | 5 : 0 | TeleÄka | |||||
26.03
15:00
Aleksa Å antiÄ
Polet (R)
1
3
|
26.03.2023 15:00 | Aleksa Å antiÄ | 1 : 3 | Polet (R) | |||||
26.03
15:00
Omladinac (B)
Kula
1
3
|
26.03.2023 15:00 | Omladinac (B) | 1 : 3 | Kula | |||||
26.03
15:00
Omladinac (D)
RadniÄki (S)
1
1
|
26.03.2023 15:00 | Omladinac (D) | 1 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
26.03
15:00
Mladost
Zadrugar
3
0
|
26.03.2023 15:00 | Mladost | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
26.03
15:00
Polet (S)
TerekveÅ”
2
1
|
26.03.2023 15:00 | Polet (S) | 2 : 1 | TerekveÅ” |
26.03
16:30
Ribnik
OFK Kopaonik 1931
0
3
|
26.03.2023 16:30 | Ribnik | 0 : 3 | OFK Kopaonik 1931 | |||||
26.03
15:00
Donji Kopaonik
Mladost (T)
5
3
|
26.03.2023 15:00 | Donji Kopaonik | 5 : 3 | Mladost (T) | |||||
26.03
16:30
Mladost 1977
Garevina
2
1
|
26.03.2023 16:30 | Mladost 1977 | 2 : 1 | Garevina | |||||
26.03
16:30
Kamenorezac 76
Mladost (DK)
1
1
|
26.03.2023 16:30 | Kamenorezac 76 | 1 : 1 | Mladost (DK) |
26.03
15:00
RadniÄki
Omladinac (O)
4
0
|
26.03.2023 15:00 | RadniÄki | 4 : 0 | Omladinac (O) | |||||
26.03
15:00
Jugoslavija
BuduÄnost
4
1
|
26.03.2023 15:00 | Jugoslavija | 4 : 1 | BuduÄnost | |||||
26.03
15:00
Mladost
Stari TamiÅ”
2
2
|
26.03.2023 15:00 | Mladost | 2 : 2 | Stari TamiÅ” | |||||
26.03
15:00
BSK BavaniŔte
Omladinac (D)
5
0
|
26.03.2023 15:00 | BSK BavaniŔte | 5 : 0 | Omladinac (D) | |||||
26.03
15:00
Proleter
Mundial
3
0
|
26.03.2023 15:00 | Proleter | 3 : 0 | Mundial |
26.03
14:30
OFK Stublenica
Å arbane
0
1
|
26.03.2023 14:30 | OFK Stublenica | 0 : 1 | Å arbane | |||||
26.03
11:00
Omladinac (K)
Pambukovica
3
1
|
26.03.2023 11:00 | Omladinac (K) | 3 : 1 | Pambukovica | |||||
26.03
14:30
Polet (DL)
Tvrdojevac
0
3
|
26.03.2023 14:30 | Polet (DL) | 0 : 3 | Tvrdojevac | |||||
26.03
14:30
Sovljak
Pepeljevac
0
4
|
26.03.2023 14:30 | Sovljak | 0 : 4 | Pepeljevac | |||||
26.03
14:30
OFK Paljuvi
Tulari
2
1
|
26.03.2023 14:30 | OFK Paljuvi | 2 : 1 | Tulari | |||||
26.03
14:30
JoŔeva
Polet (T)
4
1
|
26.03.2023 14:30 | JoŔeva | 4 : 1 | Polet (T) | |||||
26.03
14:30
Jedinstvo (M)
Ratkovac
3
1
|
26.03.2023 14:30 | Jedinstvo (M) | 3 : 1 | Ratkovac |
26.03
15:00
Naftagas
TamiÅ”
0
1
|
26.03.2023 15:00 | Naftagas | 0 : 1 | TamiÅ” | |||||
26.03
15:00
OFK Gradnulica
Zadrugar
4
0
|
26.03.2023 15:00 | OFK Gradnulica | 4 : 0 | Zadrugar | |||||
26.03
15:00
Mladost (L)
Lehel
1
2
|
26.03.2023 15:00 | Mladost (L) | 1 : 2 | Lehel | |||||
26.03
15:00
Partizan
Mladost (BB)
0
5
|
26.03.2023 15:00 | Partizan | 0 : 5 | Mladost (BB) | |||||
26.03
15:00
OFK Klek
Borac
1
3
|
26.03.2023 15:00 | OFK Klek | 1 : 3 | Borac | |||||
26.03
15:00
Potisje
BileÄanin
4
1
|
26.03.2023 15:00 | Potisje | 4 : 1 | BileÄanin |
26.03
11:00
Ribnikar
ZSK
1
2
|
26.03.2023 11:00 | Ribnikar | 1 : 2 | ZSK | |||||
26.03
11:00
Kolubara 2
Stari drugari
1
1
|
26.03.2023 11:00 | Kolubara 2 | 1 : 1 | Stari drugari | |||||
26.03
11:00
Rakac Stave
Milenko PavloviÄ
0
4
|
26.03.2023 11:00 | Rakac Stave | 0 : 4 | Milenko PavloviÄ | |||||
26.03
11:00
KoteŔica
Jadar 2013
0
0
|
26.03.2023 11:00 | KoteŔica | 0 : 0 | Jadar 2013 | |||||
26.03
11:00
PopadiÄ
Napredak
0
2
|
26.03.2023 11:00 | PopadiÄ | 0 : 2 | Napredak | |||||
26.03
11:00
Mali korak
Polet
2
4
|
26.03.2023 11:00 | Mali korak | 2 : 4 | Polet |
26.03
16:00
Banat (D)
Banat (I)
5
2
|
26.03.2023 16:00 | Banat (D) | 5 : 2 | Banat (I) | |||||
26.03
16:00
Ratar
Polet
1
0
|
26.03.2023 16:00 | Ratar | 1 : 0 | Polet | |||||
26.03
16:00
Dunav
Å evac
0
4
|
26.03.2023 16:00 | Dunav | 0 : 4 | Å evac | |||||
26.03
16:00
KaraÅ” (K)
Vladimirovac
6
1
|
26.03.2023 16:00 | KaraÅ” (K) | 6 : 1 | Vladimirovac | |||||
26.03
16:00
Omladinac
Vinogradar
3
2
|
26.03.2023 16:00 | Omladinac | 3 : 2 | Vinogradar | |||||
26.03
16:00
Borac (VS)
Banatul
0
1
|
26.03.2023 16:00 | Borac (VS) | 0 : 1 | Banatul |
26.03
15:00
Ljukovo
FruŔkogorac
2
1
|
26.03.2023 15:00 | Ljukovo | 2 : 1 | FruŔkogorac | |||||
26.03
15:00
Hajduk 1932
Mladost
1
2
|
26.03.2023 15:00 | Hajduk 1932 | 1 : 2 | Mladost | |||||
26.03
15:00
Rudar
ÄSK Äortanovci
0
4
|
26.03.2023 15:00 | Rudar | 0 : 4 | ÄSK Äortanovci | |||||
26.03
15:00
Kameni
Napredak
1
1
|
26.03.2023 15:00 | Kameni | 1 : 1 | Napredak | |||||
26.03
15:00
Polet (NK)
Polet (N)
1
0
|
26.03.2023 15:00 | Polet (NK) | 1 : 0 | Polet (N) | |||||
26.03
15:00
Sremac
GraniÄar
0
3
|
26.03.2023 15:00 | Sremac | 0 : 3 | GraniÄar | |||||
26.03
15:00
Car UroÅ”
KruŔedol
1
1
|
26.03.2023 15:00 | Car UroŔ | 1 : 1 | KruŔedol |
26.03
16:00
Hajduk (Ä)
ObiliÄ
4
0
|
26.03.2023 16:00 | Hajduk (Ä) | 4 : 0 | ObiliÄ | |||||
26.03
16:00
Sloga
MiletiÄ
0
5
|
26.03.2023 16:00 | Sloga | 0 : 5 | MiletiÄ | |||||
26.03
16:00
Äenej
Slanobarac
5
0
|
26.03.2023 16:00 | Äenej | 5 : 0 | Slanobarac | |||||
26.03
16:00
Vinogradar
Hajduk (G)
5
1
|
26.03.2023 16:00 | Vinogradar | 5 : 1 | Hajduk (G) | |||||
26.03
16:00
ŽelezniÄar NS
Susek
0
2
|
26.03.2023 16:00 | ŽelezniÄar NS | 0 : 2 | Susek |
26.03
15:00
Ratar
Jastrebac 2022
2
1
|
26.03.2023 15:00 | Ratar | 2 : 1 | Jastrebac 2022 | |||||
26.03
11:00
Crvena zvezda
Mladost 1955
1
0
|
26.03.2023 11:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Mladost 1955 | |||||
26.03
11:00
Borac
Rutevac
5
2
|
26.03.2023 11:00 | Borac | 5 : 2 | Rutevac | |||||
26.03
11:00
Polet
Å kriljac
1
0
|
26.03.2023 11:00 | Polet | 1 : 0 | Å kriljac |
26.03
15:30
OFK Batinac
RadniÄki
4
2
|
26.03.2023 15:30 | OFK Batinac | 4 : 2 | RadniÄki | |||||
26.03
15:30
Napredak
Istok 63
0
3
|
26.03.2023 15:30 | Napredak | 0 : 3 | Istok 63 | |||||
26.03
15:30
Å umadija
Mladost
2
2
|
26.03.2023 15:30 | Å umadija | 2 : 2 | Mladost | |||||
26.03
15:30
Omladinac
SinÄeliÄ
0
2
|
26.03.2023 15:30 | Omladinac | 0 : 2 | SinÄeliÄ | |||||
26.03
15:30
Rudar
Resavski Despoti
3
0
|
26.03.2023 15:30 | Rudar | 3 : 0 | Resavski Despoti |
26.03
15:30
Jedinstvo
VinoraÄa
1
1
|
26.03.2023 15:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | VinoraÄa | |||||
26.03
15:30
Å umadinac
Å antarovac
1
2
|
26.03.2023 15:30 | Å umadinac | 1 : 2 | Å antarovac |
26.03
15:30
PopoviÄi Vrnjci
Omladinac
1
2
|
26.03.2023 15:30 | PopoviÄi Vrnjci | 1 : 2 | Omladinac | |||||
26.03
15:30
Jedinstvo (G)
Jovo Kursula
1
1
|
26.03.2023 15:30 | Jedinstvo (G) | 1 : 1 | Jovo Kursula | |||||
26.03
15:30
Kraljevo Hajduk
Mataruge
4
0
|
26.03.2023 15:30 | Kraljevo Hajduk | 4 : 0 | Mataruge | |||||
26.03
15:30
Zvezda
Apolon 2018
3
1
|
26.03.2023 15:30 | Zvezda | 3 : 1 | Apolon 2018 | |||||
26.03
11:00
Mineral 2015
BogutovaÄka Banja
1
1
|
26.03.2023 11:00 | Mineral 2015 | 1 : 1 | BogutovaÄka Banja | |||||
26.03
15:30
Gruža
Morava (M)
1
2
|
26.03.2023 15:30 | Gruža | 1 : 2 | Morava (M) | |||||
26.03
15:30
Lazac
Magnohrom
3
3
|
26.03.2023 15:30 | Lazac | 3 : 3 | Magnohrom |
26.03
15:00
Napredak
Zmaj
2
0
|
26.03.2023 15:00 | Napredak | 2 : 0 | Zmaj | |||||
26.03
15:00
OFK BikiÄ
BSK
5
1
|
26.03.2023 15:00 | OFK BikiÄ | 5 : 1 | BSK | |||||
26.03
10:00
FruŔka Gora
OFK Zeka BuljubaŔa
1
3
|
26.03.2023 10:00 | FruŔka Gora | 1 : 3 | OFK Zeka BuljubaŔa | |||||
26.03
15:00
Borac (VR)
Erdevik 2017
1
2
|
26.03.2023 15:00 | Borac (VR) | 1 : 2 | Erdevik 2017 | |||||
26.03
15:00
Srem
Jedinstvo
2
0
|
26.03.2023 15:00 | Srem | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
26.03
15:00
ObiliÄ 1993
GraniÄar
2
0
|
26.03.2023 15:00 | ObiliÄ 1993 | 2 : 0 | GraniÄar |
26.03
15:30
Polet (SD)
Jedinstvo (S)
2
0
|
26.03.2023 15:30 | Polet (SD) | 2 : 0 | Jedinstvo (S) | |||||
26.03
15:30
Bata BuliÄ
Mlava (ML)
2
0
|
26.03.2023 15:30 | Bata BuliÄ | 2 : 0 | Mlava (ML) | |||||
26.03
15:30
ZabrÄe 1936
Rade MiloÅ”eviÄ
1
2
|
26.03.2023 15:30 | ZabrÄe 1936 | 1 : 2 | Rade MiloÅ”eviÄ | |||||
26.03
15:30
Borac (V)
BSK 1924
3
0
|
26.03.2023 15:30 | Borac (V) | 3 : 0 | BSK 1924 | |||||
26.03
15:30
Integral
Mladost (K)
1
2
|
26.03.2023 15:30 | Integral | 1 : 2 | Mladost (K) | |||||
26.03
11:00
TrgovaÄki
Zadrugar 1947
2
1
|
26.03.2023 11:00 | TrgovaÄki | 2 : 1 | Zadrugar 1947 |
26.03
15:30
Dizel
Mlava (B)
0
5
|
26.03.2023 15:30 | Dizel | 0 : 5 | Mlava (B) | |||||
26.03
15:30
Sloga (L)
OFK BraniÄevo
2
4
|
26.03.2023 15:30 | Sloga (L) | 2 : 4 | OFK BraniÄevo | |||||
26.03
15:30
BariÄ
Mladi Borac
1
2
|
26.03.2023 15:30 | BariÄ | 1 : 2 | Mladi Borac | |||||
26.03
15:30
Polet (V)
Kumane
3
2
|
26.03.2023 15:30 | Polet (V) | 3 : 2 | Kumane | |||||
26.03
15:30
Napredak (B)
Vojvoda Milenko
2
2
|
26.03.2023 15:30 | Napredak (B) | 2 : 2 | Vojvoda Milenko | |||||
26.03
15:30
Napredak (P)
Napredak 1934
0
0
|
26.03.2023 15:30 | Napredak (P) | 0 : 0 | Napredak 1934 |
26.03
16:00
Mladost
NeŔtin
0
0
|
26.03.2023 16:00 | Mladost | 0 : 0 | NeŔtin | |||||
26.03
16:00
Borac
OFK Stari Grad
1
1
|
26.03.2023 16:00 | Borac | 1 : 1 | OFK Stari Grad | |||||
26.03
16:00
Slavija (B)
LabudnjaÄa
3
0
|
26.03.2023 16:00 | Slavija (B) | 3 : 0 | LabudnjaÄa | |||||
26.03
16:00
Krivanj
Slavija (P)
1
1
|
26.03.2023 16:00 | Krivanj | 1 : 1 | Slavija (P) | |||||
26.03
16:00
BaÄki Hajduk
MagliÄ
2
2
|
26.03.2023 16:00 | BaÄki Hajduk | 2 : 2 | MagliÄ |
26.03
15:00
Omladinac
Mladost (MM)
1
2
|
26.03.2023 15:00 | Omladinac | 1 : 2 | Mladost (MM) | |||||
26.03
15:00
Sloga
Stojan Lazarac
0
3
|
26.03.2023 15:00 | Sloga | 0 : 3 | Stojan Lazarac | |||||
26.03
15:00
Napredak
Torpedo
3
1
|
26.03.2023 15:00 | Napredak | 3 : 1 | Torpedo | |||||
26.03
15:00
PetlovaÄa
Bair
6
1
|
26.03.2023 15:00 | PetlovaÄa | 6 : 1 | Bair | |||||
26.03
15:00
Zadrugar
DuŔko
1
2
|
26.03.2023 15:00 | Zadrugar | 1 : 2 | DuŔko | |||||
26.03
15:00
BuduÄnost (PD)
Milicionar
3
2
|
26.03.2023 15:00 | BuduÄnost (PD) | 3 : 2 | Milicionar | |||||
26.03
15:00
Sloboda
BuduÄnost (Z)
0
0
|
26.03.2023 15:00 | Sloboda | 0 : 0 | BuduÄnost (Z) |
26.03
15:00
BobiŔte
Mladi borac
4
1
|
26.03.2023 15:00 | BobiŔte | 4 : 1 | Mladi borac | |||||
26.03
15:00
Moravac (P)
Moravac (G)
6
0
|
26.03.2023 15:00 | Moravac (P) | 6 : 0 | Moravac (G) | |||||
26.03
15:00
Å umadija
Jedinstvo
5
0
|
26.03.2023 15:00 | Å umadija | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
26.03
15:00
Umac
Veliko Trnjane
5
0
|
26.03.2023 15:00 | Umac | 5 : 0 | Veliko Trnjane | |||||
26.03
15:00
Bratstvo
Sloboda
1
1
|
26.03.2023 15:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Sloboda | |||||
26.03
15:00
Gradac
OFK Brza
3
1
|
26.03.2023 15:00 | Gradac | 3 : 1 | OFK Brza | |||||
26.03
15:00
Real
Progres
1
6
|
26.03.2023 15:00 | Real | 1 : 6 | Progres |
26.03
15:00
RadniÄki (K)
Dobrava Žabar 2020
2
3
|
26.03.2023 15:00 | RadniÄki (K) | 2 : 3 | Dobrava Žabar 2020 | |||||
26.03
15:00
PriÄinoviÄ
VlaÅ”iÄ
3
0
|
26.03.2023 15:00 | PriÄinoviÄ | 3 : 0 | VlaÅ”iÄ | |||||
26.03
15:00
MiŔar
Bobovik
4
3
|
26.03.2023 15:00 | MiŔar | 4 : 3 | Bobovik | |||||
26.03
15:00
Mrovska
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
0
1
|
26.03.2023 15:00 | Mrovska | 0 : 1 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ | |||||
26.03
15:00
TreŔnjevka
Å ipurske Livade
3
2
|
26.03.2023 15:00 | TreŔnjevka | 3 : 2 | Šipurske Livade | |||||
26.03
15:00
Sloga (K)
Mladost (PP)
0
1
|
26.03.2023 15:00 | Sloga (K) | 0 : 1 | Mladost (PP) |
26.03
15:00
Jedinstvo
Velika Reka
3
0
|
26.03.2023 15:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Velika Reka | |||||
26.03
15:00
Jadar 1961
Luk
3
1
|
26.03.2023 15:00 | Jadar 1961 | 3 : 1 | Luk | |||||
26.03
15:00
Prva Iskra
7. Juli
4
0
|
26.03.2023 15:00 | Prva Iskra | 4 : 0 | 7. Juli | |||||
26.03
15:00
Sloga
Hajduk
2
1
|
26.03.2023 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Hajduk | |||||
26.03
15:00
Studenac
Mladost
3
2
|
26.03.2023 15:00 | Studenac | 3 : 2 | Mladost | |||||
26.03
15:00
Cer
Jelav
0
2
|
26.03.2023 15:00 | Cer | 0 : 2 | Jelav |
26.03
11:00
Padež
Naupare
1
2
|
26.03.2023 11:00 | Padež | 1 : 2 | Naupare | |||||
26.03
11:00
Kapidžija
Polet
0
1
|
26.03.2023 11:00 | Kapidžija | 0 : 1 | Polet | |||||
26.03
11:00
Modrica
Rasina
4
0
|
26.03.2023 11:00 | Modrica | 4 : 0 | Rasina | |||||
26.03
11:00
Mudrakovac
Gaglovo
0
0
|
26.03.2023 11:00 | Mudrakovac | 0 : 0 | Gaglovo | |||||
26.03
15:30
Konjuh
MakreŔane
3
2
|
26.03.2023 15:30 | Konjuh | 3 : 2 | MakreŔane | |||||
26.03
15:30
BSK
Kaonik
3
0
|
26.03.2023 15:30 | BSK | 3 : 0 | Kaonik |
26.03
15:30
Borac
Srem
1
0
|
26.03.2023 15:30 | Borac | 1 : 0 | Srem | |||||
26.03
15:30
BUSK
Dedinje
1
0
|
26.03.2023 15:30 | BUSK | 1 : 0 | Dedinje | |||||
26.03
15:30
SinÄeliÄ 2012
Miljakovac
2
0
|
26.03.2023 15:30 | SinÄeliÄ 2012 | 2 : 0 | Miljakovac | |||||
26.03
11:00
13. maj
Velika MoŔtanica
0
1
|
26.03.2023 11:00 | 13. maj | 0 : 1 | Velika MoŔtanica | |||||
26.03
15:30
Novi Beograd
Rekreativo 011
1
0
|
26.03.2023 15:30 | Novi Beograd | 1 : 0 | Rekreativo 011 |
26.03
11:00
Mladi proleter
OFK Crvenka
1
3
|
26.03.2023 11:00 | Mladi proleter | 1 : 3 | OFK Crvenka | |||||
26.03
15:30
Palilulac
Sveti Stefan
3
0
|
26.03.2023 15:30 | Palilulac | 3 : 0 | Sveti Stefan | |||||
26.03
10:00
OFK Lug 2020
Kelti
1
6
|
26.03.2023 10:00 | OFK Lug 2020 | 1 : 6 | Kelti |
26.03
15:00
Borac (D)
Å umadinac KG
1
3
|
26.03.2023 15:00 | Borac (D) | 1 : 3 | Å umadinac KG | |||||
26.03
15:00
OFK Žeželj
Mladost (P)
2
4
|
26.03.2023 15:00 | OFK Žeželj | 2 : 4 | Mladost (P) | |||||
26.03
15:00
Jadran
Kragujevac
2
2
|
26.03.2023 15:00 | Jadran | 2 : 2 | Kragujevac | |||||
26.03
15:00
21. oktobar
Azbest 1927
1
0
|
26.03.2023 15:00 | 21. oktobar | 1 : 0 | Azbest 1927 |
26.03
15:00
Supovac
Jasenovik 2018
0
2
|
26.03.2023 15:00 | Supovac | 0 : 2 | Jasenovik 2018 | |||||
26.03
15:00
Sloga 1948
Moravac 1948
4
0
|
26.03.2023 15:00 | Sloga 1948 | 4 : 0 | Moravac 1948 | |||||
26.03
15:00
OFK Morava 2022
Spartak
3
0
|
26.03.2023 15:00 | OFK Morava 2022 | 3 : 0 | Spartak | |||||
26.03
15:00
Mladost
Mezgraja
3
0
|
26.03.2023 15:00 | Mladost | 3 : 0 | Mezgraja | |||||
26.03
15:00
Standard 2021
OFK BuduÄnost 2020
0
6
|
26.03.2023 15:00 | Standard 2021 | 0 : 6 | OFK BuduÄnost 2020 |
26.03
15:30
SU PodgrmeÄ
Roham
1
4
|
26.03.2023 15:30 | SU PodgrmeÄ | 1 : 4 | Roham | |||||
26.03
15:00
1. Oktobar
Borac
0
3
|
26.03.2023 15:00 | 1. Oktobar | 0 : 3 | Borac | |||||
26.03
15:30
Napredak
Proleter
4
0
|
26.03.2023 15:30 | Napredak | 4 : 0 | Proleter |
26.03
15:00
Tisa
HorgoÅ” 1911
0
0
|
26.03.2023 15:00 | Tisa | 0 : 0 | HorgoÅ” 1911 | |||||
26.03
15:00
BaÄka
Potisje
3
4
|
26.03.2023 15:00 | BaÄka | 3 : 4 | Potisje | |||||
26.03
15:00
TromeÄa
Jadran
0
5
|
26.03.2023 15:00 | TromeÄa | 0 : 5 | Jadran | |||||
26.03
15:00
Äoka
Å ampion
10
0
|
26.03.2023 15:00 | Äoka | 10 : 0 | Å ampion | |||||
26.03
15:00
Slavija
ObiliÄ
0
0
|
26.03.2023 15:00 | Slavija | 0 : 0 | ObiliÄ | |||||
26.03
15:00
GraniÄar
Hajduk
1
6
|
26.03.2023 15:00 | GraniÄar | 1 : 6 | Hajduk |
26.03
15:00
Lokomotiva
Mladost
7
4
|
26.03.2023 15:00 | Lokomotiva | 7 : 4 | Mladost | |||||
26.03
15:00
Sloga
Veliki Suvodol
8
1
|
26.03.2023 15:00 | Sloga | 8 : 1 | Veliki Suvodol | |||||
26.03
15:00
Gnjilan
Ponor SU
2
0
|
26.03.2023 15:00 | Gnjilan | 2 : 0 | Ponor SU | |||||
26.03
15:00
Temac
Borac
3
1
|
26.03.2023 15:00 | Temac | 3 : 1 | Borac |
26.03
15:00
Stojnik
Vojvoda
2
4
|
26.03.2023 15:00 | Stojnik | 2 : 4 | Vojvoda | |||||
26.03
15:00
Mali Požarevac
PopoviÄ
1
0
|
26.03.2023 15:00 | Mali Požarevac | 1 : 0 | PopoviÄ | |||||
26.03
15:00
OFK RogaÄa
OFK Slatina
7
0
|
26.03.2023 15:00 | OFK RogaÄa | 7 : 0 | OFK Slatina |
26.03
14:30
Stari Hrast 2018
Godomin
2
2
|
26.03.2023 14:30 | Stari Hrast 2018 | 2 : 2 | Godomin | |||||
26.03
14:30
Lunjevac
Jezava
3
1
|
26.03.2023 14:30 | Lunjevac | 3 : 1 | Jezava | |||||
26.03
14:30
BuduÄnost
Landol
1
1
|
26.03.2023 14:30 | BuduÄnost | 1 : 1 | Landol | |||||
26.03
14:30
Ravni Gaj
ŽelezniÄar 1930
1
0
|
26.03.2023 14:30 | Ravni Gaj | 1 : 0 | ŽelezniÄar 1930 | |||||
26.03
14:30
Vožd 2020
Osipaonica
1
1
|
26.03.2023 14:30 | Vožd 2020 | 1 : 1 | Osipaonica |
26.03
15:00
PaliÄ
Elektrovojvodina
1
4
|
26.03.2023 15:00 | PaliÄ | 1 : 4 | Elektrovojvodina | |||||
26.03
15:00
OFK Mala Bosna 2015
Žednik
2
2
|
26.03.2023 15:00 | OFK Mala Bosna 2015 | 2 : 2 | Žednik | |||||
26.03
15:00
Solid
Bikovo
4
2
|
26.03.2023 15:00 | Solid | 4 : 2 | Bikovo | |||||
26.03
15:00
Äantavir
Hajduk 1950
1
1
|
26.03.2023 15:00 | Äantavir | 1 : 1 | Hajduk 1950 | |||||
26.03
15:00
Kelebijska Ŕuma
Lokomotiva
2
4
|
26.03.2023 15:00 | Kelebijska Ŕuma | 2 : 4 | Lokomotiva |
26.03
15:00
Jedinstvo LemeÅ”
PIK
2
6
|
26.03.2023 15:00 | Jedinstvo LemeÅ” | 2 : 6 | PIK | |||||
26.03
15:00
Dinamo
GraniÄar
0
0
|
26.03.2023 15:00 | Dinamo | 0 : 0 | GraniÄar |
26.03
11:00
Gradac
Omladinac
3
0
|
26.03.2023 11:00 | Gradac | 3 : 0 | Omladinac | |||||
26.03
19:00
Omladinac
Bresno Polje
3
1
|
26.03.2023 19:00 | Omladinac | 3 : 1 | Bresno Polje | |||||
26.03
14:00
Stara ÄarÅ”ija
OFK OraŔje 1960
1
5
|
26.03.2023 14:00 | Stara ÄarÅ”ija | 1 : 5 | OFK OraÅ”je 1960 |
26.03
11:00
Sloga
GradiliŔte (L)
1
3
|
26.03.2023 11:00 | Sloga | 1 : 3 | GradiliŔte (L) |
26.03
11:00
Gunjevac
OFK Takovo
1
0
|
26.03.2023 11:00 | Gunjevac | 1 : 0 | OFK Takovo | |||||
26.03
11:00
Strelac 001
BuduÄnost 1995
3
2
|
26.03.2023 11:00 | Strelac 001 | 3 : 2 | BuduÄnost 1995 | |||||
26.03
11:00
Brezovica
Zvizdar
1
1
|
26.03.2023 11:00 | Brezovica | 1 : 1 | Zvizdar | |||||
26.03
11:00
Dokmir
Vrelo
2
0
|
26.03.2023 11:00 | Dokmir | 2 : 0 | Vrelo |
26.03
11:00
Tamnava
Mlaka
2
1
|
26.03.2023 11:00 | Tamnava | 2 : 1 | Mlaka | |||||
26.03
11:00
Trnjaci 2021
MurgaÅ”
3
0
|
26.03.2023 11:00 | Trnjaci 2021 | 3 : 0 | MurgaÅ” | |||||
26.03
11:00
Brgule
Sloga
3
2
|
26.03.2023 11:00 | Brgule | 3 : 2 | Sloga |
26.03
15:30
Bratstvo
Omladinac
3
2
|
26.03.2023 15:30 | Bratstvo | 3 : 2 | Omladinac | |||||
26.03
15:30
Dražmirovac
Belica
4
2
|
26.03.2023 15:30 | Dražmirovac | 4 : 2 | Belica | |||||
26.03
15:30
Lipar
Napredak
7
0
|
26.03.2023 15:30 | Lipar | 7 : 0 | Napredak | |||||
26.03
15:30
DomaÄin
Morava
1
1
|
26.03.2023 15:30 | DomaÄin | 1 : 1 | Morava |
26.03
11:00
Mladost (DB)
Pomoravlje
2
2
|
26.03.2023 11:00 | Mladost (DB) | 2 : 2 | Pomoravlje | |||||
26.03
11:00
Todorovce
Rudar 1973
2
2
|
26.03.2023 11:00 | Todorovce | 2 : 2 | Rudar 1973 | |||||
26.03
11:00
Gornje Sinkovce
JaŔunja
1
4
|
26.03.2023 11:00 | Gornje Sinkovce | 1 : 4 | JaŔunja | |||||
26.03
11:00
Turekovac
Mladost (DL)
4
1
|
26.03.2023 11:00 | Turekovac | 4 : 1 | Mladost (DL) | |||||
26.03
11:00
Morava
Badince
3
2
|
26.03.2023 11:00 | Morava | 3 : 2 | Badince |
26.03
15:00
27. Oktobar
Planinac
5
1
|
26.03.2023 15:00 | 27. Oktobar | 5 : 1 | Planinac | |||||
26.03
15:00
Vojvodina
Sloga (K)
1
2
|
26.03.2023 15:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Sloga (K) | |||||
26.03
15:00
Dunav
Borac
5
0
|
26.03.2023 15:00 | Dunav | 5 : 0 | Borac |
26.03
15:30
BSK
PotoÄac
3
3
|
26.03.2023 15:30 | BSK | 3 : 3 | PotoÄac | |||||
26.03
15:30
ISK Izvor
Mladost (GM)
1
0
|
26.03.2023 15:30 | ISK Izvor | 1 : 0 | Mladost (GM) | |||||
26.03
15:30
BuduÄnost
Heroj
2
2
|
26.03.2023 15:30 | BuduÄnost | 2 : 2 | Heroj | |||||
26.03
15:30
Jedinstvo
Moravac
5
4
|
26.03.2023 15:30 | Jedinstvo | 5 : 4 | Moravac | |||||
26.03
15:30
Zemljoradnik
Sloboda
0
0
|
26.03.2023 15:30 | Zemljoradnik | 0 : 0 | Sloboda | |||||
26.03
15:30
Razvitak
ŽelezniÄar
3
0
|
26.03.2023 15:30 | Razvitak | 3 : 0 | ŽelezniÄar |
26.03
15:00
DobraÄa
Å umadija
2
5
|
26.03.2023 15:00 | DobraÄa | 2 : 5 | Å umadija | |||||
26.03
15:00
Seljak
Borac 1935
5
2
|
26.03.2023 15:00 | Seljak | 5 : 2 | Borac 1935 | |||||
26.03
15:00
Bukorovac
Arsenal 1930
1
5
|
26.03.2023 15:00 | Bukorovac | 1 : 5 | Arsenal 1930 | |||||
26.03
15:00
OFK Bagremar
Napredak MainiÄ
0
4
|
26.03.2023 15:00 | OFK Bagremar | 0 : 4 | Napredak MainiÄ | |||||
26.03
15:00
Kremenac
Apolon 4
0
1
|
26.03.2023 15:00 | Kremenac | 0 : 1 | Apolon 4 |
26.03
15:00
Planinac
OFK Sparta
3
3
|
26.03.2023 15:00 | Planinac | 3 : 3 | OFK Sparta | |||||
26.03
15:00
Napredak 2021
Sloboda
1
1
|
26.03.2023 15:00 | Napredak 2021 | 1 : 1 | Sloboda | |||||
26.03
15:00
Mitros
TrgovaÄki
1
3
|
26.03.2023 15:00 | Mitros | 1 : 3 | TrgovaÄki | |||||
26.03
15:00
Srem
Sloga (Ä)
7
0
|
26.03.2023 15:00 | Srem | 7 : 0 | Sloga (Ä) | |||||
26.03
15:00
Sremac
OFK Bosut
4
0
|
26.03.2023 15:00 | Sremac | 4 : 0 | OFK Bosut |
26.03
11:00
Stig (MC)
Radnik
4
1
|
26.03.2023 11:00 | Stig (MC) | 4 : 1 | Radnik |
26.03
14:30
Sloboda (MG)
LaktaŔi
0
4
|
26.03.2023 14:30 | Sloboda (MG) | 0 : 4 | LaktaŔi |
26.03
15:00
StupÄanica
BuduÄnost
1
0
|
26.03.2023 15:00 | StupÄanica | 1 : 0 | BuduÄnost |
26.03
15:30
Vojvodina
Spartak DOO
3
1
|
26.03.2023 15:30 | Vojvodina | 3 : 1 | Spartak DOO | |||||
26.03
15:30
ŽFU Zvezda B 2018
Crvena zvezda
0
6
|
26.03.2023 15:30 | ŽFU Zvezda B 2018 | 0 : 6 | Crvena zvezda | |||||
26.03
15:00
Spartak
Sloga
5
0
|
26.03.2023 15:00 | Spartak | 5 : 0 | Sloga |
26.03
15:00
Rad
Zemun
0
3
|
26.03.2023 15:00 | Rad | 0 : 3 | Zemun | |||||
26.03
12:00
Požarevac
Kolubara
0
8
|
26.03.2023 12:00 | Požarevac | 0 : 8 | Kolubara | |||||
26.03
13:00
Moskva
RadniÄki 2012
7
0
|
26.03.2023 13:00 | Moskva | 7 : 0 | RadniÄki 2012 | |||||
26.03
16:00
Napredak Junior 2018
ŽGFK Lavice DuboÄica
3
1
|
26.03.2023 16:00 | Napredak Junior 2018 | 3 : 1 | ŽGFK Lavice DuboÄica |
26.03
12:00
LevaÄ
Knjaževac 2015
4
0
|
26.03.2023 12:00 | LevaÄ | 4 : 0 | Knjaževac 2015 |
26.03
12:00
RFK Novi Sad 1921
Dinamo 1945
5
1
|
26.03.2023 12:00 | RFK Novi Sad 1921 | 5 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
26.03
10:00
Kabel
Vojvodina
1
1
|
26.03.2023 10:00 | Kabel | 1 : 1 | Vojvodina |
26.03
14:30
RadniÄki (V)
Sloga (P)
2
0
|
26.03.2023 14:30 | RadniÄki (V) | 2 : 0 | Sloga (P) | |||||
26.03
13:00
Sloga (K)
GFK Sloboda
2
1
|
26.03.2023 13:00 | Sloga (K) | 2 : 1 | GFK Sloboda | |||||
26.03
13:30
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Å umadija 1903
0
2
|
26.03.2023 13:30 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 0 : 2 | Å umadija 1903 | |||||
26.03
13:30
Metalac
Loznica
1
2
|
26.03.2023 13:30 | Metalac | 1 : 2 | Loznica |
26.03
18:00
Ada
Studentski Grad
2
1
|
26.03.2023 18:00 | Ada | 2 : 1 | Studentski Grad | |||||
26.03
10:00
011
Zemun
1
2
|
26.03.2023 10:00 | 011 | 1 : 2 | Zemun | |||||
26.03
10:00
Lokomotiva
Bežanija
5
0
|
26.03.2023 10:00 | Lokomotiva | 5 : 0 | Bežanija | |||||
26.03
09:00
SinÄeliÄ
DIF
6
1
|
26.03.2023 09:00 | SinÄeliÄ | 6 : 1 | DIF |
26.03
10:00
MeŔevo
GFK Jagodina
0
3
|
26.03.2023 10:00 | MeŔevo | 0 : 3 | GFK Jagodina |
26.03
10:00
Cement
Omladinac (NB)
1
4
|
26.03.2023 10:00 | Cement | 1 : 4 | Omladinac (NB) | |||||
26.03
12:00
ŽelezniÄar
1. Maj
0
1
|
26.03.2023 12:00 | ŽelezniÄar | 0 : 1 | 1. Maj | |||||
26.03
10:00
RadniÄki (NP)
ODR
0
3
|
26.03.2023 10:00 | RadniÄki (NP) | 0 : 3 | ODR | |||||
26.03
14:00
Jedinstvo (SP)
Voja GaÄiÄ
2
1
|
26.03.2023 14:00 | Jedinstvo (SP) | 2 : 1 | Voja GaÄiÄ | |||||
26.03
10:00
RadniÄki (ZR)
BrestaÄ
12
0
|
26.03.2023 10:00 | RadniÄki (ZR) | 12 : 0 | BrestaÄ |
26.03
12:30
Hajduk 1912
BaÄka 1901
3
1
|
26.03.2023 12:30 | Hajduk 1912 | 3 : 1 | BaÄka 1901 | |||||
26.03
10:00
ÄSK Pivara
Proleter 1951
2
1
|
26.03.2023 10:00 | ÄSK Pivara | 2 : 1 | Proleter 1951 | |||||
26.03
11:00
Naftagas
OFK Kikinda
3
1
|
26.03.2023 11:00 | Naftagas | 3 : 1 | OFK Kikinda |
26.03
09:00
Beograd Karaburma
Železnik 1930
1
2
|
26.03.2023 09:00 | Beograd Karaburma | 1 : 2 | Železnik 1930 | |||||
26.03
12:00
Prva Iskra
OLE
1
4
|
26.03.2023 12:00 | Prva Iskra | 1 : 4 | OLE | |||||
26.03
10:30
Rakovica
BuduÄnost
2
2
|
26.03.2023 10:30 | Rakovica | 2 : 2 | BuduÄnost | |||||
26.03
14:00
Teleoptik
Mladenovac
10
1
|
26.03.2023 14:00 | Teleoptik | 10 : 1 | Mladenovac |
26.03
12:00
BoleÄ
GSP Polet
6
1
|
26.03.2023 12:00 | BoleÄ | 6 : 1 | GSP Polet | |||||
26.03
13:30
SinÄeliÄ 2
Zmaj Novi Grad
1
1
|
26.03.2023 13:30 | SinÄeliÄ 2 | 1 : 1 | Zmaj Novi Grad |
26.03
10:00
ŽelezniÄar
ODR
1
3
|
26.03.2023 10:00 | ŽelezniÄar | 1 : 3 | ODR | |||||
26.03
11:00
RadniÄki 1912
RadniÄki (Z)
2
0
|
26.03.2023 11:00 | RadniÄki 1912 | 2 : 0 | RadniÄki (Z) | |||||
26.03
10:00
RFK Novi Sad 1921
Petrika
1
0
|
26.03.2023 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 0 | Petrika |
26.03
11:00
Apolon 4
Sloga (P)
0
3
|
26.03.2023 11:00 | Apolon 4 | 0 : 3 | Sloga (P) | |||||
26.03
11:00
Jedinstvo
Mladi radnik 1926
4
0
|
26.03.2023 11:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
26.03
11:00
BuduÄnost
Å umadija 1903
3
0
|
26.03.2023 11:00 | BuduÄnost | 3 : 0 | Å umadija 1903 | |||||
26.03
11:00
Metalac
Apolon 2018
4
0
|
26.03.2023 11:00 | Metalac | 4 : 0 | Apolon 2018 |
26.03
12:00
OPK Rudar 1933
Sloga 33
4
1
|
26.03.2023 12:00 | OPK Rudar 1933 | 4 : 1 | Sloga 33 | |||||
26.03
10:00
Morava
VGSK
1
2
|
26.03.2023 10:00 | Morava | 1 : 2 | VGSK |
26.03
10:00
MaÄva
Vrelo Sport
8
0
|
26.03.2023 10:00 | MaÄva | 8 : 0 | Vrelo Sport |
26.03
11:00
AFK
Arena Su
2
1
|
26.03.2023 11:00 | AFK | 2 : 1 | Arena Su |
26.03
12:00
Sloven
Omladinac (NB)
5
0
|
26.03.2023 12:00 | Sloven | 5 : 0 | Omladinac (NB) | |||||
26.03
12:00
Jedinstvo (SP)
1. Maj
4
0
|
26.03.2023 12:00 | Jedinstvo (SP) | 4 : 0 | 1. Maj | |||||
26.03
10:00
Partizan
OFK StajiÄevo
1
1
|
26.03.2023 10:00 | Partizan | 1 : 1 | OFK StajiÄevo | |||||
26.03
14:00
ŽelezniÄar
Podunavac
1
2
|
26.03.2023 14:00 | ŽelezniÄar | 1 : 2 | Podunavac | |||||
26.03
12:00
RadniÄki (NP)
Dinamo 1945
3
4
|
26.03.2023 12:00 | RadniÄki (NP) | 3 : 4 | Dinamo 1945 |
26.03
12:00
Krila Krajine
TrgovaÄki
4
0
|
26.03.2023 12:00 | Krila Krajine | 4 : 0 | TrgovaÄki | |||||
26.03
10:00
Armija SK
Petar PuaÄa
3
3
|
26.03.2023 10:00 | Armija SK | 3 : 3 | Petar PuaÄa |
26.03
11:00
Takovo
Sloga (BB)
3
1
|
26.03.2023 11:00 | Takovo | 3 : 1 | Sloga (BB) | |||||
26.03
10:30
BuduÄnost
Polimlje
5
1
|
26.03.2023 10:30 | BuduÄnost | 5 : 1 | Polimlje |
26.03
13:30
BSK BorÄa
Rakovica
1
0
|
26.03.2023 13:30 | BSK BorÄa | 1 : 0 | Rakovica | |||||
26.03
12:00
011
SinÄeliÄ
1
0
|
26.03.2023 12:00 | 011 | 1 : 0 | SinÄeliÄ |
26.03
10:00
Tekstilac
ŽAK
1
3
|
26.03.2023 10:00 | Tekstilac | 1 : 3 | ŽAK |
26.03
12:00
Zemun
Voždovac
1
3
|
26.03.2023 12:00 | Zemun | 1 : 3 | Voždovac | |||||
26.03
18:00
Teleoptik
Brodarac
5
2
|
26.03.2023 18:00 | Teleoptik | 5 : 2 | Brodarac | |||||
26.03
12:30
Rad
OFK Beograd
0
1
|
26.03.2023 12:30 | Rad | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
26.03
09:30
OLE
011
0
4
|
26.03.2023 09:30 | OLE | 0 : 4 | 011 |
26.03
15:45
SinÄeliÄ
BSK BorÄa
4
4
|
26.03.2023 15:45 | SinÄeliÄ | 4 : 4 | BSK BorÄa | |||||
26.03
12:00
Lokomotiva
OFK Beograd
0
2
|
26.03.2023 12:00 | Lokomotiva | 0 : 2 | OFK Beograd |
26.03
17:00
Kolubara
PFK Žarkovo 2000
0
0
|
26.03.2023 17:00 | Kolubara | 0 : 0 | PFK Žarkovo 2000 | |||||
26.03
10:00
Borac
Rad
2
0
|
26.03.2023 10:00 | Borac | 2 : 0 | Rad |
26.03
11:00
RadniÄki (SM)
OFK VrŔac
1
1
|
26.03.2023 11:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 1 | OFK VrÅ”ac | |||||
26.03
14:00
ODR
RadniÄki (Z)
3
0
|
26.03.2023 14:00 | ODR | 3 : 0 | RadniÄki (Z) | |||||
26.03
10:00
InÄija
Sporto 023
7
1
|
26.03.2023 10:00 | InÄija | 7 : 1 | Sporto 023 | |||||
26.03
10:00
GFK Sloven
Proleter 2006
7
1
|
26.03.2023 10:00 | GFK Sloven | 7 : 1 | Proleter 2006 | |||||
26.03
10:30
RadniÄki (Å )
Voja GaÄiÄ
2
1
|
26.03.2023 10:30 | RadniÄki (Å ) | 2 : 1 | Voja GaÄiÄ | |||||
26.03
12:00
Jedinstvo (SP)
1. maj
7
0
|
26.03.2023 12:00 | Jedinstvo (SP) | 7 : 0 | 1. maj |
26.03
10:00
OFK BaÄka
RFK Novi Sad 1921
2
0
|
26.03.2023 10:00 | OFK BaÄka | 2 : 0 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
26.03
10:00
Arena Su
Krila Krajine
0
1
|
26.03.2023 10:00 | Arena Su | 0 : 1 | Krila Krajine | |||||
26.03
10:00
TSC
CFK
4
0
|
26.03.2023 10:00 | TSC | 4 : 0 | CFK | |||||
26.03
12:00
Vojvodina
Spartak ŽK
3
2
|
26.03.2023 12:00 | Vojvodina | 3 : 2 | Spartak ŽK | |||||
26.03
10:30
Hajduk 1912
OFK Kikinda
2
2
|
26.03.2023 10:30 | Hajduk 1912 | 2 : 2 | OFK Kikinda |
26.03
12:00
Apolon 2018
GFK Sloboda
6
1
|
26.03.2023 12:00 | Apolon 2018 | 6 : 1 | GFK Sloboda | |||||
26.03
11:00
Å umadija (A)
RadniÄki 1923
1
3
|
26.03.2023 11:00 | Å umadija (A) | 1 : 3 | RadniÄki 1923 | |||||
26.03
12:00
RSK
Sunrise Å abac
4
1
|
26.03.2023 12:00 | RSK | 4 : 1 | Sunrise Å abac |
26.03
13:00
Apolon 4
Kosmet
0
1
|
26.03.2023 13:00 | Apolon 4 | 0 : 1 | Kosmet | |||||
26.03
13:00
IFA Titan
Bubamara 91
0
2
|
26.03.2023 13:00 | IFA Titan | 0 : 2 | Bubamara 91 | |||||
26.03
10:30
Kiker
Bane 1931
3
0
|
26.03.2023 10:30 | Kiker | 3 : 0 | Bane 1931 | |||||
26.03
10:00
Sport Klub 99
Apolon 2018
|
26.03.2023 10:00 | Sport Klub 99 | : | Apolon 2018 | |||||
26.03
12:00
Rudar (KM)
Pazar Juniors
0
4
|
26.03.2023 12:00 | Rudar (KM) | 0 : 4 | Pazar Juniors | |||||
26.03
13:00
AS Novi Pazar
Å umadija 1903
2
1
|
26.03.2023 13:00 | AS Novi Pazar | 2 : 1 | Å umadija 1903 | |||||
26.03
10:00
Sloga (K)
RadniÄki 1923
|
26.03.2023 10:00 | Sloga (K) | : | RadniÄki 1923 |
26.03
11:00
Jedinstvo Putevi
Metalac
1
2
|
26.03.2023 11:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 2 | Metalac | |||||
26.03
10:00
GFK Sloboda
Javor Matis
|
26.03.2023 10:00 | GFK Sloboda | : | Javor Matis | |||||
26.03
10:00
Borac 1926
Spartak 1976
|
26.03.2023 10:00 | Borac 1926 | : | Spartak 1976 | |||||
26.03
10:00
FAP
Mladost (L)
0
0
|
26.03.2023 10:00 | FAP | 0 : 0 | Mladost (L) |
26.03
10:00
Mladi radnik 1926
PetliÄ SD 2006
1
1
|
26.03.2023 10:00 | Mladi radnik 1926 | 1 : 1 | PetliÄ SD 2006 | |||||
26.03
10:00
OPK Rudar 1933
Smederevo 1924
4
0
|
26.03.2023 10:00 | OPK Rudar 1933 | 4 : 0 | Smederevo 1924 |
26.03
15:00
OFK Senjak
Respekt
3
0
|
26.03.2023 15:00 | OFK Senjak | 3 : 0 | Respekt | |||||
26.03
11:00
SFU Fenix
OFK OseÄina
12
0
|
26.03.2023 11:00 | SFU Fenix | 12 : 0 | OFK OseÄina | |||||
26.03
10:00
RadniÄki (V)
Drina
5
0
|
26.03.2023 10:00 | RadniÄki (V) | 5 : 0 | Drina | |||||
26.03
10:00
POFK Savacium
Jedinstvo
3
1
|
26.03.2023 10:00 | POFK Savacium | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
26.03
10:00
Ribnica
RaÄevac
2
4
|
26.03.2023 10:00 | Ribnica | 2 : 4 | RaÄevac | |||||
26.03
13:00
MaÄva
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
4
0
|
26.03.2023 13:00 | MaÄva | 4 : 0 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 |
26.03
12:00
Teleoptik
Kolubara
2
1
|
26.03.2023 12:00 | Teleoptik | 2 : 1 | Kolubara | |||||
26.03
10:30
Voždovac
IMT
3
3
|
26.03.2023 10:30 | Voždovac | 3 : 3 | IMT | |||||
26.03
12:30
011
ÄukariÄki
0
3
|
26.03.2023 12:30 | 011 | 0 : 3 | ÄukariÄki | |||||
26.03
15:00
OLE
OFK Beograd
1
0
|
26.03.2023 15:00 | OLE | 1 : 0 | OFK Beograd | |||||
26.03
10:00
RadniÄki (NB)
Partizan
0
8
|
26.03.2023 10:00 | RadniÄki (NB) | 0 : 8 | Partizan |
26.03
10:00
OFK RadniÄki
GFK Jagodina
0
4
|
26.03.2023 10:00 | OFK RadniÄki | 0 : 4 | GFK Jagodina | |||||
26.03
10:00
SFS Borac
Lider MGM
1
1
|
26.03.2023 10:00 | SFS Borac | 1 : 1 | Lider MGM | |||||
26.03
12:00
RadniÄki (P)
Napredak
2
1
|
26.03.2023 12:00 | RadniÄki (P) | 2 : 1 | Napredak | |||||
26.03
11:00
OFK Å ampion 2014
BuduÄnost
0
7
|
26.03.2023 11:00 | OFK Å ampion 2014 | 0 : 7 | BuduÄnost | |||||
26.03
11:00
Trayal Knez Lazar
RadniÄki (N)
3
1
|
26.03.2023 11:00 | Trayal Knez Lazar | 3 : 1 | RadniÄki (N) | |||||
26.03
14:00
Real
Car Konstantin
1
1
|
26.03.2023 14:00 | Real | 1 : 1 | Car Konstantin | |||||
26.03
11:00
Timok 1919
Duel Juniors
0
3
|
26.03.2023 11:00 | Timok 1919 | 0 : 3 | Duel Juniors |
26.03
OFK BuduÄnost 2020
Sloga
6
2
|
26.03.2023 | OFK BuduÄnost 2020 | 6 : 2 | Sloga |
26.03
09:30
Tika-taka
Cer
0
5
|
26.03.2023 09:30 | Tika-taka | 0 : 5 | Cer |
26.03
12:30
Karioke
Zemun
3
5
|
26.03.2023 12:30 | Karioke | 3 : 5 | Zemun | |||||
26.03
10:00
Balkan
RadniÄki (O)
0
2
|
26.03.2023 10:00 | Balkan | 0 : 2 | RadniÄki (O) | |||||
26.03
11:15
SinÄeliÄ
Bežanija
8
0
|
26.03.2023 11:15 | SinÄeliÄ | 8 : 0 | Bežanija | |||||
26.03
09:30
BSK 1925
Torlak
4
0
|
26.03.2023 09:30 | BSK 1925 | 4 : 0 | Torlak |
26.03
11:00
Novi Beograd
Milutinac
0
3
|
26.03.2023 11:00 | Novi Beograd | 0 : 3 | Milutinac | |||||
26.03
15:00
DIF
LeŔtane
8
0
|
26.03.2023 15:00 | DIF | 8 : 0 | LeŔtane |
26.03
10:00
Banja
PKB
1
4
|
26.03.2023 10:00 | Banja | 1 : 4 | PKB | |||||
26.03
13:00
Trudbenik
OFK Mladenovac
0
7
|
26.03.2023 13:00 | Trudbenik | 0 : 7 | OFK Mladenovac | |||||
26.03
12:00
Dunavac
BoleÄ
2
2
|
26.03.2023 12:00 | Dunavac | 2 : 2 | BoleÄ |
26.03
11:00
Morava 1918
OFK 019
1
3
|
26.03.2023 11:00 | Morava 1918 | 1 : 3 | OFK 019 | |||||
26.03
10:00
Jedinstvo
Junior
1
2
|
26.03.2023 10:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Junior | |||||
26.03
12:30
OFK Knez Lazar
RadniÄki
5
1
|
26.03.2023 12:30 | OFK Knez Lazar | 5 : 1 | RadniÄki |
26.03
12:00
TSC
RadniÄki 1905
17
0
|
26.03.2023 12:00 | TSC | 17 : 0 | RadniÄki 1905 | |||||
26.03
10:00
BajŔa
Arena Su
0
1
|
26.03.2023 10:00 | BajŔa | 0 : 1 | Arena Su |
26.03
Senta
Sloga
5
3
|
26.03.2023 | Senta | 5 : 3 | Sloga | |||||
26.03
Jedinstvo
Äantavir
2
4
|
26.03.2023 | Jedinstvo | 2 : 4 | Äantavir |
26.03
00:00
Savinac 1933
Zlatar
3
0
|
26.03.2023 00:00 | Savinac 1933 | 3 : 0 | Zlatar | |||||
26.03
10:00
Crnokosa
Sevojno
2
2
|
26.03.2023 10:00 | Crnokosa | 2 : 2 | Sevojno | |||||
26.03
00:00
ViŔesava
ŽFK Jedinstvo Putevi
3
0
|
26.03.2023 00:00 | ViŔesava | 3 : 0 | ŽFK Jedinstvo Putevi |
26.03
13:00
Kraljica Marija
Nika 2020
0
5
|
26.03.2023 13:00 | Kraljica Marija | 0 : 5 | Nika 2020 | |||||
26.03
11:00
MaÄva
Loznica
1
6
|
26.03.2023 11:00 | MaÄva | 1 : 6 | Loznica | |||||
26.03
15:00
Požega
Plana
3
0
|
26.03.2023 15:00 | Požega | 3 : 0 | Plana | |||||
26.03
12:30
RadniÄki 1923
Jedinstvo
3
0
|
26.03.2023 12:30 | RadniÄki 1923 | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
26.03
12:30
ŽGFK Borac
Pazar
3
0
|
26.03.2023 12:30 | ŽGFK Borac | 3 : 0 | Pazar |
26.03
12:00
OFK RadniÄki
GFK Jagodina
4
1
|
26.03.2023 12:00 | OFK RadniÄki | 4 : 1 | GFK Jagodina | |||||
26.03
12:00
OFK ParaÄin
Lider MGM
5
0
|
26.03.2023 12:00 | OFK ParaÄin | 5 : 0 | Lider MGM | |||||
26.03
14:00
RadniÄki (P)
Napredak
1
1
|
26.03.2023 14:00 | RadniÄki (P) | 1 : 1 | Napredak | |||||
26.03
16:00
Real NiÅ”
Car Konstantin
0
2
|
26.03.2023 16:00 | Real NiÅ” | 0 : 2 | Car Konstantin | |||||
26.03
13:00
Timok 1919
Duel Juniors
0
5
|
26.03.2023 13:00 | Timok 1919 | 0 : 5 | Duel Juniors |
26.03
12:00
Banja
Palilulac
1
4
|
26.03.2023 12:00 | Banja | 1 : 4 | Palilulac |
26.03
10:00
VraniÄ
Lokomotiva
0
0
|
26.03.2023 10:00 | VraniÄ | 0 : 0 | Lokomotiva |
26.03
10:00
Rabona 2020
Torlak
8
1
|
26.03.2023 10:00 | Rabona 2020 | 8 : 1 | Torlak | |||||
26.03
10:00
Beograd 1929
LeŔtane
3
0
|
26.03.2023 10:00 | Beograd 1929 | 3 : 0 | LeŔtane |
26.03
09:30
Subotica 10
Subotica 11
2
3
|
26.03.2023 09:30 | Subotica 10 | 2 : 3 | Subotica 11 | |||||
26.03
10:00
Vinogradar
BajŔa
0
0
|
26.03.2023 10:00 | Vinogradar | 0 : 0 | BajŔa |
26.03
12:00
Mega MIS
Split
90
85
|
26.03.2023 12:00 | Mega MIS | 90 : 85 | Split | |||||
26.03
19:00
Partizan Mozzart Bet
Cedevita Olimpija
76
73
|
26.03.2023 19:00 | Partizan Mozzart Bet | 76 : 73 | Cedevita Olimpija |
26.03
13:20
Mondo Basket
Gro-Basket
78
69
|
26.03.2023 13:20 | Mondo Basket | 78 : 69 | Gro-Basket |
26.03
14:00
Pusta Reka
KurŔumlija
76
62
|
26.03.2023 14:00 | Pusta Reka | 76 : 62 | KurŔumlija | |||||
26.03
20:30
Trijumf
Hisar
69
66
|
26.03.2023 20:30 | Trijumf | 69 : 66 | Hisar | |||||
26.03
13:00
Borac
Actavis Academy
144
55
|
26.03.2023 13:00 | Borac | 144 : 55 | Actavis Academy |
26.03
16:00
Montana 2003
Vojvodina 021
56
64
|
26.03.2023 16:00 | Montana 2003 | 56 : 64 | Vojvodina 021 | |||||
26.03
19:00
BuduÄnost
Cinkarna Celje
64
66
|
26.03.2023 19:00 | BuduÄnost | 64 : 66 | Cinkarna Celje |
26.03
12:30
ParaÄin
Student
54
77
|
26.03.2023 12:30 | ParaÄin | 54 : 77 | Student | |||||
26.03
18:30
TopolÄanka
MileŔevka
73
62
|
26.03.2023 18:30 | TopolÄanka | 73 : 62 | MileÅ”evka | |||||
26.03
19:30
Ras
RadniÄki (B)
79
69
|
26.03.2023 19:30 | Ras | 79 : 69 | RadniÄki (B) | |||||
26.03
20:00
Stara Pazova
Proleter
65
100
|
26.03.2023 20:00 | Stara Pazova | 65 : 100 | Proleter | |||||
26.03
15:00
Srbobran
Karaburma
79
85
|
26.03.2023 15:00 | Srbobran | 79 : 85 | Karaburma |
26.03
17:00
Žitko Basket
Partizan
87
90
|
26.03.2023 17:00 | Žitko Basket | 87 : 90 | Partizan | |||||
26.03
14:00
Borac Mozzart
Dynamic VIP PAY
75
78
|
26.03.2023 14:00 | Borac Mozzart | 75 : 78 | Dynamic VIP PAY | |||||
26.03
14:30
Konstantin
Mega MIS
64
116
|
26.03.2023 14:30 | Konstantin | 64 : 116 | Mega MIS | |||||
26.03
15:30
Vojvodina
Sloboda
79
56
|
26.03.2023 15:30 | Vojvodina | 79 : 56 | Sloboda | |||||
26.03
15:00
Spartak Office Shoes
RadniÄki 1950
106
64
|
26.03.2023 15:00 | Spartak Office Shoes | 106 : 64 | RadniÄki 1950 |
26.03
12:30
LO 15
Vizura
56
74
|
26.03.2023 12:30 | LO 15 | 56 : 74 | Vizura |
26.03
19:00
Jedinstvo (SP)
Novi Sad Maneks
1
3
|
26.03.2023 19:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 3 | Novi Sad Maneks | |||||
26.03
19:30
Crvena zvezda
Partizan EFBET
3
2
|
26.03.2023 19:30 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Partizan EFBET |
26.03
18:00
TopliÄanin 97
Partizan EFBET 2
3
2
|
26.03.2023 18:00 | TopliÄanin 97 | 3 : 2 | Partizan EFBET 2 | |||||
26.03
16:00
Borac (P)
Vojvodina 2
0
3
|
26.03.2023 16:00 | Borac (P) | 0 : 3 | Vojvodina 2 |
26.03
18:00
Kulpin
Stražilovo
3
1
|
26.03.2023 18:00 | Kulpin | 3 : 1 | Stražilovo |
26.03
18:00
Vrbas
Topola
3
1
|
26.03.2023 18:00 | Vrbas | 3 : 1 | Topola |
26.03
13:00
Klek SrbijaŔume 2
Vest
2
3
|
26.03.2023 13:00 | Klek SrbijaŔume 2 | 2 : 3 | Vest | |||||
26.03
20:00
Mladost
Stražilovo 2
1
3
|
26.03.2023 20:00 | Mladost | 1 : 3 | Stražilovo 2 |
26.03
15:00
ŽOK Napredak 037
Lotus
3
2
|
26.03.2023 15:00 | ŽOK Napredak 037 | 3 : 2 | Lotus | |||||
26.03
16:00
Novi Pazar
Drina
3
0
|
26.03.2023 16:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Drina | |||||
26.03
13:00
Mokra Gora
Borac
0
3
|
26.03.2023 13:00 | Mokra Gora | 0 : 3 | Borac | |||||
26.03
15:00
TehniÄar
Trendtex
3
2
|
26.03.2023 15:00 | TehniÄar | 3 : 2 | Trendtex | |||||
26.03
18:00
Sloboda S
Gimnazijalac
3
0
|
26.03.2023 18:00 | Sloboda S | 3 : 0 | Gimnazijalac | |||||
26.03
16:00
Kosovska Mitrovica
Ivanjica
3
0
|
26.03.2023 16:00 | Kosovska Mitrovica | 3 : 0 | Ivanjica |
26.03
17:00
Hercegovina
BavaniŔte
1
3
|
26.03.2023 17:00 | Hercegovina | 1 : 3 | BavaniŔte | |||||
26.03
17:00
KrajiŔnik
Proleter
1
3
|
26.03.2023 17:00 | KrajiŔnik | 1 : 3 | Proleter | |||||
26.03
18:00
Klek SrbijaŔume 2
BagljaÅ” 023
3
0
|
26.03.2023 18:00 | Klek SrbijaŔume 2 | 3 : 0 | BagljaŔ 023 |
26.03
11:00
Goks IN
BeÄej
3
1
|
26.03.2023 11:00 | Goks IN | 3 : 1 | BeÄej |
26.03
20:00
Lavovi 07
Merkur
3
2
|
26.03.2023 20:00 | Lavovi 07 | 3 : 2 | Merkur |
26.03
20:15
Å trand Volej 2
Ruma
3
2
|
26.03.2023 20:15 | Å trand Volej 2 | 3 : 2 | Ruma | |||||
26.03
13:00
TSK Volley 2018
Partizan
3
0
|
26.03.2023 13:00 | TSK Volley 2018 | 3 : 0 | Partizan |
26.03
15:00
Viner
ZajeÄar
3
1
|
26.03.2023 15:00 | Viner | 3 : 1 | ZajeÄar | |||||
26.03
18:00
Hajduk Veljko
Volejbor-Tim
0
3
|
26.03.2023 18:00 | Hajduk Veljko | 0 : 3 | Volejbor-Tim | |||||
26.03
17:00
Ozren
Timok
0
3
|
26.03.2023 17:00 | Ozren | 0 : 3 | Timok |
26.03
09:30
Crvena zvezda 2
ŽelezniÄar
3
1
|
26.03.2023 09:30 | Crvena zvezda 2 | 3 : 1 | ŽelezniÄar |
26.03
18:00
Kikinda
JugoviÄ
31
35
|
26.03.2023 18:00 | Kikinda | 31 : 35 | JugoviÄ | |||||
26.03
18:00
Proleter
Rudar
29
28
|
26.03.2023 18:00 | Proleter | 29 : 28 | Rudar |
26.03
17:00
Vrbas Petrol
Ub
30
21
|
26.03.2023 17:00 | Vrbas Petrol | 30 : 21 | Ub | |||||
26.03
18:30
SinÄeliÄ
Apatin
31
28
|
26.03.2023 18:30 | SinÄeliÄ | 31 : 28 | Apatin | |||||
26.03
18:00
Spartak
InÄija
34
24
|
26.03.2023 18:00 | Spartak | 34 : 24 | InÄija | |||||
26.03
18:00
Kolubara
Lavovi
27
23
|
26.03.2023 18:00 | Kolubara | 27 : 23 | Lavovi | |||||
26.03
18:00
Hercegovac
Crvenka
30
28
|
26.03.2023 18:00 | Hercegovac | 30 : 28 | Crvenka |
26.03
17:00
Metalac
Vranje 1957
23
31
|
26.03.2023 17:00 | Metalac | 23 : 31 | Vranje 1957 | |||||
26.03
18:00
GoÄ Merkur
KurŔumlija
35
26
|
26.03.2023 18:00 | GoÄ Merkur | 35 : 26 | KurÅ”umlija | |||||
26.03
19:00
Vlasotince
Mladi radnik
26
21
|
26.03.2023 19:00 | Vlasotince | 26 : 21 | Mladi radnik |
26.03
14:00
Vojvoda Stepa
Banatski Karlovac
34
32
|
26.03.2023 14:00 | Vojvoda Stepa | 34 : 32 | Banatski Karlovac |
26.03
16:30
BASK Soko
Novi Beograd
27
29
|
26.03.2023 16:30 | BASK Soko | 27 : 29 | Novi Beograd | |||||
26.03
18:00
RadniÄki
Rakovica
36
37
|
26.03.2023 18:00 | RadniÄki | 36 : 37 | Rakovica |
26.03
19:00
Mladost
SPD RadniÄki 2
36
19
|
26.03.2023 19:00 | Mladost | 36 : 19 | SPD RadniÄki 2 | |||||
26.03
19:00
MaÄva
ParaÄin
28
38
|
26.03.2023 19:00 | MaÄva | 28 : 38 | ParaÄin | |||||
26.03
16:00
Metalac (V)
Lokomotiva
23
28
|
26.03.2023 16:00 | Metalac (V) | 23 : 28 | Lokomotiva | |||||
26.03
19:00
Jagodina
Å amot 65 2
29
18
|
26.03.2023 19:00 | Jagodina | 29 : 18 | Å amot 65 2 |
26.03
18:30
NiŔka Banja
Jedinstvo 1974
25
31
|
26.03.2023 18:30 | NiŔka Banja | 25 : 31 | Jedinstvo 1974 |
26.03
14:30
RA Dinamo
Senta
39
21
|
26.03.2023 14:30 | RA Dinamo | 39 : 21 | Senta | |||||
26.03
18:00
PIK Prigrevica
ŽSK 1955
26
25
|
26.03.2023 18:00 | PIK Prigrevica | 26 : 25 | ŽSK 1955 | |||||
26.03
20:00
Putinci
Crvena zvezda
25
32
|
26.03.2023 20:00 | Putinci | 25 : 32 | Crvena zvezda | |||||
26.03
16:00
Crepaja
Dalmatinac
30
37
|
26.03.2023 16:00 | Crepaja | 30 : 37 | Dalmatinac | |||||
26.03
19:00
BuduÄnost
Ruma
31
29
|
26.03.2023 19:00 | BuduÄnost | 31 : 29 | Ruma | |||||
26.03
20:00
RadniÄki
Zrenjanin
25
31
|
26.03.2023 20:00 | RadniÄki | 25 : 31 | Zrenjanin |
26.03
14:00
Osipaonica
Majdanpek
27
27
|
26.03.2023 14:00 | Osipaonica | 27 : 27 | Majdanpek |
26.03
18:30
BSK Heba
Vukovi 22
36
38
|
26.03.2023 18:30 | BSK Heba | 36 : 38 | Vukovi 22 |
26.03
20:00
Prijepolje
Užice
37
20
|
26.03.2023 20:00 | Prijepolje | 37 : 20 | Užice | |||||
26.03
13:00
Beli anÄeo
GuÄevo
42
39
|
26.03.2023 13:00 | Beli anÄeo | 42 : 39 | GuÄevo |
26.03
18:00
TrepÄa
Omladinac
33
28
|
26.03.2023 18:00 | TrepÄa | 33 : 28 | Omladinac |
26.03
16:00
Jedinstvo
Unirea
29
31
|
26.03.2023 16:00 | Jedinstvo | 29 : 31 | Unirea |
26.03
15:00
KljajiÄevo
Sivac 69/2
14
26
|
26.03.2023 15:00 | KljajiÄevo | 14 : 26 | Sivac 69/2 |
26.03
12:00
Kikinda 2 Grindex
Titel
29
24
|
26.03.2023 12:00 | Kikinda 2 Grindex | 29 : 24 | Titel | |||||
26.03
19:00
RadniÄki
Srbobran
27
27
|
26.03.2023 19:00 | RadniÄki | 27 : 27 | Srbobran |
26.03
17:30
Srem
Temerin
25
21
|
26.03.2023 17:30 | Srem | 25 : 21 | Temerin | |||||
26.03
20:30
Beograd
Crvena zvezda
29
28
|
26.03.2023 20:30 | Beograd | 29 : 28 | Crvena zvezda | |||||
26.03
18:00
Halas Jožef
TopliÄanin
23
27
|
26.03.2023 18:00 | Halas Jožef | 23 : 27 | TopliÄanin |
26.03
18:00
Prijepolje
Bekament BB - 2
30
31
|
26.03.2023 18:00 | Prijepolje | 30 : 31 | Bekament BB - 2 |
26.03
14:30
Bor - RTB 2
ZajeÄar 1949
23
24
|
26.03.2023 14:30 | Bor - RTB 2 | 23 : 24 | ZajeÄar 1949 | |||||
26.03
19:00
Rtanj
Požarevac
33
23
|
26.03.2023 19:00 | Rtanj | 33 : 23 | Požarevac | |||||
26.03
17:00
Äerdap
Aleksinac
17
19
|
26.03.2023 17:00 | Äerdap | 17 : 19 | Aleksinac |
26.03
20:30
RSU Feniks
ŽitoraÄa
18
27
|
26.03.2023 20:30 | RSU Feniks | 18 : 27 | ŽitoraÄa |
26.03
12:30
RadniÄki (O)
RU VoždovaÄki
23
26
|
26.03.2023 12:30 | RadniÄki (O) | 23 : 26 | RU VoždovaÄki |
26.03
17:00
Krule
Spartak
30
30
|
26.03.2023 17:00 | Krule | 30 : 30 | Spartak | |||||
26.03
11:30
Gradnulica
Laki
33
28
|
26.03.2023 11:30 | Gradnulica | 33 : 28 | Laki | |||||
26.03
18:00
ŽelezniÄar 2
Sloven
25
33
|
26.03.2023 18:00 | ŽelezniÄar 2 | 25 : 33 | Sloven |
26.03
18:00
Apatin
Halas Jožef 2
23
21
|
26.03.2023 18:00 | Apatin | 23 : 21 | Halas Jožef 2 | |||||
26.03
15:00
Naftagas
Vrbas
35
15
|
26.03.2023 15:00 | Naftagas | 35 : 15 | Vrbas |
26.03
19:45
NBG Vukovi
Vojvodina
9
10
|
26.03.2023 19:45 | NBG Vukovi | 9 : 10 | Vojvodina |
26.03
21:15
Zemun
Mladost
11
4
|
26.03.2023 21:15 | Zemun | 11 : 4 | Mladost | |||||
26.03
20:00
Beograd
TaÅ”
8
14
|
26.03.2023 20:00 | Beograd | 8 : 14 | TaÅ” | |||||
26.03
20:00
Sava
ŽAK
15
13
|
26.03.2023 20:00 | Sava | 15 : 13 | ŽAK |
26.03
17:00
Taurunum
TENT
9
13
|
26.03.2023 17:00 | Taurunum | 9 : 13 | TENT |
26.03
19:00
Rasina
VraÄar
15
11
|
26.03.2023 19:00 | Rasina | 15 : 11 | VraÄar |
26.03
18:00
Jadran ST
Jug AO
12
14
|
26.03.2023 18:00 | Jadran ST | 12 : 14 | Jug AO |
26.03
17:45
Crvena zvezda
Vojvodina
11
11
|
26.03.2023 17:45 | Crvena zvezda | 11 : 11 | Vojvodina | |||||
26.03
20:00
Partizan
Spartak
9
6
|
26.03.2023 20:00 | Partizan | 9 : 6 | Spartak |
26.03
21:30
Palilula
TaÅ” 2000
13
6
|
26.03.2023 21:30 | Palilula | 13 : 6 | TaÅ” 2000 |
26.03
21:00
Pirot
Jagodina
6
3
|
26.03.2023 21:00 | Pirot | 6 : 3 | Jagodina |
26.03
21:15
Hram
Student
9
2
|
26.03.2023 21:15 | Hram | 9 : 2 | Student |
26.03
20:30
Flash
KaraÄorÄe 2015
6
1
|
26.03.2023 20:30 | Flash | 6 : 1 | KaraÄorÄe 2015 |
26.03
18:00
Miners
BrÄanka
4
0
|
26.03.2023 18:00 | Miners | 4 : 0 | BrÄanka |
26.03
18:00
Salines
Sarajevo
11
7
|
26.03.2023 18:00 | Salines | 11 : 7 | Sarajevo | |||||
26.03
18:00
Sloga
Brotnjo
7
5
|
26.03.2023 18:00 | Sloga | 7 : 5 | Brotnjo | |||||
26.03
18:00
Doboj
Radnik MD Å op
5
8
|
26.03.2023 18:00 | Doboj | 5 : 8 | Radnik MD Å op | |||||
26.03
18:00
Bosna Kompred
Konjic
7
4
|
26.03.2023 18:00 | Bosna Kompred | 7 : 4 | Konjic | |||||
26.03
18:00
Mostar SG
MNK Hercegovina
5
3
|
26.03.2023 18:00 | Mostar SG | 5 : 3 | MNK Hercegovina |
26.03
00:00
Partizan 1953
Crvena zvezda
20
42
|
26.03.2023 00:00 | Partizan 1953 | 20 : 42 | Crvena zvezda |
26.03
16:00
Wild Boars Kragujevac
Blue Dragons Zemun
27
7
|
26.03.2023 16:00 | Wild Boars Kragujevac | 27 : 7 | Blue Dragons Zemun |