25.03
15:00
Tekstilac
1. Maj Ruma
1
0
|
25.03.2023 15:00 | Tekstilac | 1 : 0 | 1. Maj Ruma | |||||
25.03
15:00
Naftagas
RadniÄki (Zr)
3
1
|
25.03.2023 15:00 | Naftagas | 3 : 1 | RadniÄki (Zr) | |||||
25.03
15:00
Dinamo 1945
BeÄej 1918
3
0
|
25.03.2023 15:00 | Dinamo 1945 | 3 : 0 | BeÄej 1918 | |||||
25.03
15:00
OFK BaÄka
Hajduk 1912
3
2
|
25.03.2023 15:00 | OFK BaÄka | 3 : 2 | Hajduk 1912 | |||||
25.03
15:00
Jedinstvo
Borac (Å )
0
1
|
25.03.2023 15:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Borac (Å ) | |||||
25.03
15:00
Omladinac
Kabel
1
3
|
25.03.2023 15:00 | Omladinac | 1 : 3 | Kabel |
25.03
10:00
Torlak
BuduÄnost
1
2
|
25.03.2023 10:00 | Torlak | 1 : 2 | BuduÄnost | |||||
25.03
11:00
Prva iskra
Zemun
0
1
|
25.03.2023 11:00 | Prva iskra | 0 : 1 | Zemun | |||||
25.03
11:00
Teleoptik
Studentski grad
2
0
|
25.03.2023 11:00 | Teleoptik | 2 : 0 | Studentski grad | |||||
25.03
10:00
SinÄeliÄ
BASK TEK
1
3
|
25.03.2023 10:00 | SinÄeliÄ | 1 : 3 | BASK TEK |
25.03
14:30
Mladi radnik 1926
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
4
0
|
25.03.2023 14:30 | Mladi radnik 1926 | 4 : 0 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
25.03
14:30
BuduÄnost (A)
Sloga (K)
2
0
|
25.03.2023 14:30 | BuduÄnost (A) | 2 : 0 | Sloga (K) | |||||
25.03
14:30
Takovo
Smederevo 1924
0
4
|
25.03.2023 14:30 | Takovo | 0 : 4 | Smederevo 1924 | |||||
25.03
14:30
Sloga (P)
Sloga (BB)
0
0
|
25.03.2023 14:30 | Sloga (P) | 0 : 0 | Sloga (BB) |
25.03
15:00
MeŔevo
SFS Borac
3
1
|
25.03.2023 15:00 | MeŔevo | 3 : 1 | SFS Borac | |||||
25.03
15:00
PÄinja
Timok 1919
2
0
|
25.03.2023 15:00 | PÄinja | 2 : 0 | Timok 1919 | |||||
25.03
15:00
Dunav
OFK TopliÄanin
3
1
|
25.03.2023 15:00 | Dunav | 3 : 1 | OFK TopliÄanin | |||||
25.03
15:00
Jedinstvo (P)
GFK Jagodina
1
0
|
25.03.2023 15:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 0 | GFK Jagodina |
25.03
15:00
OFK Mladost APA
Sloga
1
0
|
25.03.2023 15:00 | OFK Mladost APA | 1 : 0 | Sloga | |||||
25.03
15:00
Krila Krajine
Mladost (BP)
1
2
|
25.03.2023 15:00 | Krila Krajine | 1 : 2 | Mladost (BP) | |||||
25.03
15:00
RadniÄki 1918
BaÄka 1901
1
2
|
25.03.2023 15:00 | RadniÄki 1918 | 1 : 2 | BaÄka 1901 |
25.03
15:00
Å ajkaÅ” 1908
Slavija
2
2
|
25.03.2023 15:00 | Å ajkaÅ” 1908 | 2 : 2 | Slavija | |||||
25.03
15:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (Å )
3
0
|
25.03.2023 15:00 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | RadniÄki (Å ) | |||||
25.03
15:00
Mladost (BJ)
Donji Srem 2015
0
2
|
25.03.2023 15:00 | Mladost (BJ) | 0 : 2 | Donji Srem 2015 | |||||
25.03
15:00
Sloboda
Hajduk
1
0
|
25.03.2023 15:00 | Sloboda | 1 : 0 | Hajduk | |||||
25.03
15:00
GFK Sloven
RadniÄki (NP)
4
0
|
25.03.2023 15:00 | GFK Sloven | 4 : 0 | RadniÄki (NP) |
25.03
15:00
Jedinstvo (V)
ŽAK
2
1
|
25.03.2023 15:00 | Jedinstvo (V) | 2 : 1 | ŽAK | |||||
25.03
15:00
OFK Kikinda
RadniÄki
2
1
|
25.03.2023 15:00 | OFK Kikinda | 2 : 1 | RadniÄki | |||||
25.03
15:00
Proleter
Omladinac FAM
2
2
|
25.03.2023 15:00 | Proleter | 2 : 2 | Omladinac FAM | |||||
25.03
15:00
Begej
Jedinstvo (BK)
0
4
|
25.03.2023 15:00 | Begej | 0 : 4 | Jedinstvo (BK) | |||||
25.03
15:00
Kozara
Jedinstvo SteviÄ
0
2
|
25.03.2023 15:00 | Kozara | 0 : 2 | Jedinstvo SteviÄ |
25.03
15:30
ŠuŔnjar
Zuce 2019
2
1
|
25.03.2023 15:30 | ŠuŔnjar | 2 : 1 | Zuce 2019 | |||||
25.03
15:30
OFK Mladenovac
OFK Žarkovo
1
0
|
25.03.2023 15:30 | OFK Mladenovac | 1 : 0 | OFK Žarkovo | |||||
25.03
15:30
Napredak
LeŔtane
0
0
|
25.03.2023 15:30 | Napredak | 0 : 0 | LeŔtane |
25.03
15:00
Pusta Reka
SFK Morava
4
1
|
25.03.2023 15:00 | Pusta Reka | 4 : 1 | SFK Morava | |||||
25.03
15:00
Nebeski Andjeli
OFK Alakince
3
0
|
25.03.2023 15:00 | Nebeski Andjeli | 3 : 0 | OFK Alakince | |||||
25.03
15:00
OFK Kosanica
Plantaža
1
0
|
25.03.2023 15:00 | OFK Kosanica | 1 : 0 | Plantaža |
25.03
15:00
OFK SinÄeliÄ
Orljane
5
0
|
25.03.2023 15:00 | OFK SinÄeliÄ | 5 : 0 | Orljane |
25.03
15:00
Jedinstvo 1936
Blagotin
3
1
|
25.03.2023 15:00 | Jedinstvo 1936 | 3 : 1 | Blagotin |
25.03
15:00
OFK Knjaz
Rajko MitiÄ
2
1
|
25.03.2023 15:00 | OFK Knjaz | 2 : 1 | Rajko MitiÄ | |||||
25.03
15:00
Ozren
Balkanski
2
3
|
25.03.2023 15:00 | Ozren | 2 : 3 | Balkanski | |||||
25.03
15:00
Brodoremont
OFK Zlot
0
0
|
25.03.2023 15:00 | Brodoremont | 0 : 0 | OFK Zlot | |||||
25.03
15:00
Rtanj
Tanasko RajiÄ
0
1
|
25.03.2023 15:00 | Rtanj | 0 : 1 | Tanasko RajiÄ |
25.03
14:30
Å umadija 1903
OFK Ras
1
0
|
25.03.2023 14:30 | Å umadija 1903 | 1 : 0 | OFK Ras | |||||
25.03
14:30
Gruža
Polet (R)
1
0
|
25.03.2023 14:30 | Gruža | 1 : 0 | Polet (R) | |||||
25.03
14:30
Mokra Gora
Bane 1931
0
1
|
25.03.2023 14:30 | Mokra Gora | 0 : 1 | Bane 1931 |
25.03
14:30
Crnokosa
Savinac 1933
0
2
|
25.03.2023 14:30 | Crnokosa | 0 : 2 | Savinac 1933 |
25.03
14:30
KaraÄorÄe
Rudar
0
0
|
25.03.2023 14:30 | KaraÄorÄe | 0 : 0 | Rudar | |||||
25.03
14:30
Å umadija (A)
Sloga 1924
1
2
|
25.03.2023 14:30 | Å umadija (A) | 1 : 2 | Sloga 1924 | |||||
25.03
14:30
Sloga 33
Äerdap
1
0
|
25.03.2023 14:30 | Sloga 33 | 1 : 0 | Äerdap | |||||
25.03
14:30
Morava (VP)
Sloboda
5
2
|
25.03.2023 14:30 | Morava (VP) | 5 : 2 | Sloboda |
25.03
14:30
RadniÄki (V)
Borac
1
1
|
25.03.2023 14:30 | RadniÄki (V) | 1 : 1 | Borac | |||||
25.03
14:30
Ribnica
OFK OseÄina
3
0
|
25.03.2023 14:30 | Ribnica | 3 : 0 | OFK OseÄina |
25.03
15:00
KaraÅ” (J)
Partizan (G)
3
0
|
25.03.2023 15:00 | KaraÅ” (J) | 3 : 0 | Partizan (G) | |||||
25.03
15:00
Sloga (P)
Spartak 1911
1
1
|
25.03.2023 15:00 | Sloga (P) | 1 : 1 | Spartak 1911 | |||||
25.03
15:00
Partizan (U)
BuduÄnost (A)
0
2
|
25.03.2023 15:00 | Partizan (U) | 0 : 2 | BuduÄnost (A) | |||||
25.03
15:00
BAK
Potporanj
6
1
|
25.03.2023 15:00 | BAK | 6 : 1 | Potporanj |
25.03
15:00
AFK
Jadran
0
1
|
25.03.2023 15:00 | AFK | 0 : 1 | Jadran | |||||
25.03
15:00
Napredak
ÄurÄin
1
0
|
25.03.2023 15:00 | Napredak | 1 : 0 | ÄurÄin | |||||
25.03
15:00
NjegoÅ”
Udarnik ViŔnjevac
4
1
|
25.03.2023 15:00 | NjegoŔ | 4 : 1 | Udarnik ViŔnjevac | |||||
25.03
15:00
Srbobran
BuduÄnost
2
0
|
25.03.2023 15:00 | Srbobran | 2 : 0 | BuduÄnost |
25.03
15:00
TvrÄava
Borac (BG)
2
4
|
25.03.2023 15:00 | TvrÄava | 2 : 4 | Borac (BG) | |||||
25.03
15:00
ÄSK Pivara
Polet
1
1
|
25.03.2023 15:00 | ÄSK Pivara | 1 : 1 | Polet | |||||
25.03
15:00
ŽAK
BuduÄnost (P)
0
1
|
25.03.2023 15:00 | ŽAK | 0 : 1 | BuduÄnost (P) | |||||
25.03
15:00
Kordun
Rusin
0
1
|
25.03.2023 15:00 | Kordun | 0 : 1 | Rusin |
25.03
15:00
Krajina
ŽFK Banat
1
3
|
25.03.2023 15:00 | Krajina | 1 : 3 | ŽFK Banat | |||||
25.03
15:00
BuduÄnost
Napredak
3
0
|
25.03.2023 15:00 | BuduÄnost | 3 : 0 | Napredak | |||||
25.03
15:00
Delija
Polet
0
3
|
25.03.2023 15:00 | Delija | 0 : 3 | Polet |
25.03
15:00
Partizan
Jadran
0
3
|
25.03.2023 15:00 | Partizan | 0 : 3 | Jadran |
25.03
16:00
OFK Futog
BaÄka 1923
1
5
|
25.03.2023 16:00 | OFK Futog | 1 : 5 | BaÄka 1923 | |||||
25.03
16:00
Omladinac
Crvena zvezda
1
0
|
25.03.2023 16:00 | Omladinac | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
25.03
16:00
Cement
Tatra
4
0
|
25.03.2023 16:00 | Cement | 4 : 0 | Tatra |
25.03
15:30
Beograd Karaburma
Busije
1
1
|
25.03.2023 15:30 | Beograd Karaburma | 1 : 1 | Busije | |||||
25.03
15:30
Balkan Mirijevo
BSK 1925
4
1
|
25.03.2023 15:30 | Balkan Mirijevo | 4 : 1 | BSK 1925 |
25.03
15:30
TemniÄ 1924
Äitluk
5
0
|
25.03.2023 15:30 | TemniÄ 1924 | 5 : 0 | Äitluk |
25.03
14:30
Radnik
OFK Senjak
2
1
|
25.03.2023 14:30 | Radnik | 2 : 1 | OFK Senjak | |||||
25.03
14:30
OFK JabuÄje
Dimitrije TucoviÄ
1
1
|
25.03.2023 14:30 | OFK JabuÄje | 1 : 1 | Dimitrije TucoviÄ |
25.03
20:00
Trnava
Mladi rudar
3
1
|
25.03.2023 20:00 | Trnava | 3 : 1 | Mladi rudar |
25.03
15:00
Toplica
Pobeda
3
1
|
25.03.2023 15:00 | Toplica | 3 : 1 | Pobeda |
25.03
14:30
Mladost 1948
SASK
2
0
|
25.03.2023 14:30 | Mladost 1948 | 2 : 0 | SASK | |||||
25.03
14:30
Crvena zvezda
PetliÄ SD 2006
4
2
|
25.03.2023 14:30 | Crvena zvezda | 4 : 2 | PetliÄ SD 2006 |
25.03
15:00
PoreÄ
KljuÄ
4
0
|
25.03.2023 15:00 | PoreÄ | 4 : 0 | KljuÄ | |||||
25.03
15:00
Rudna Glava
Polet
6
1
|
25.03.2023 15:00 | Rudna Glava | 6 : 1 | Polet |
25.03
15:30
Rudar 2001
ObiliÄ
0
0
|
25.03.2023 15:30 | Rudar 2001 | 0 : 0 | ObiliÄ |
25.03
15:30
Mladost
Rudar
3
2
|
25.03.2023 15:30 | Mladost | 3 : 2 | Rudar |
25.03
15:30
Borac 1950
Rudar (St)
2
0
|
25.03.2023 15:30 | Borac 1950 | 2 : 0 | Rudar (St) |
25.03
15:00
RadniÄki 2020
RadniÄki 1936
7
0
|
25.03.2023 15:00 | RadniÄki 2020 | 7 : 0 | RadniÄki 1936 | |||||
25.03
15:00
Sloga
Stevan NeŔticki
1
3
|
25.03.2023 15:00 | Sloga | 1 : 3 | Stevan NeŔticki |
25.03
15:00
Rudar
GuÄevo 1929
0
3
|
25.03.2023 15:00 | Rudar | 0 : 3 | GuÄevo 1929 |
25.03
15:00
KoŔutnjak
Slavija
2
1
|
25.03.2023 15:00 | KoŔutnjak | 2 : 1 | Slavija | |||||
25.03
15:00
Å umadija 1934
Sloga 1934
1
0
|
25.03.2023 15:00 | Å umadija 1934 | 1 : 0 | Sloga 1934 |
25.03
14:30
OvÄar
Sloga
2
0
|
25.03.2023 14:30 | OvÄar | 2 : 0 | Sloga |
25.03
Mladost (S)
Torpedo 1973
0
5
|
25.03.2023 | Mladost (S) | 0 : 5 | Torpedo 1973 |
25.03
15:00
OFK Odžaci
Dinamo 1923
2
7
|
25.03.2023 15:00 | OFK Odžaci | 2 : 7 | Dinamo 1923 |
25.03
15:30
Beli Orlovi
Borac
2
0
|
25.03.2023 15:30 | Beli Orlovi | 2 : 0 | Borac | |||||
25.03
15:30
Jezero 2017
Velika Drenova
4
1
|
25.03.2023 15:30 | Jezero 2017 | 4 : 1 | Velika Drenova | |||||
25.03
15:30
Poljoprivrednik
Stari Trstenik
1
0
|
25.03.2023 15:30 | Poljoprivrednik | 1 : 0 | Stari Trstenik |
25.03
14:30
TeŔnjar
Junior Novo Naselje
0
3
|
25.03.2023 14:30 | TeŔnjar | 0 : 3 | Junior Novo Naselje |
25.03
15:00
Sloga
Partizan
6
1
|
25.03.2023 15:00 | Sloga | 6 : 1 | Partizan |
25.03
16:00
Borac (NS)
Borac (R)
0
1
|
25.03.2023 16:00 | Borac (NS) | 0 : 1 | Borac (R) | |||||
25.03
16:00
Titel
Proleter 1951
0
6
|
25.03.2023 16:00 | Titel | 0 : 6 | Proleter 1951 |
25.03
15:00
OFK Sloga
Kraljevo
1
1
|
25.03.2023 15:00 | OFK Sloga | 1 : 1 | Kraljevo | |||||
25.03
15:00
VukaŔinovac
Jedinstvo
0
1
|
25.03.2023 15:00 | VukaŔinovac | 0 : 1 | Jedinstvo |
25.03
15:30
Pomoravlje
Beljanica
2
3
|
25.03.2023 15:30 | Pomoravlje | 2 : 3 | Beljanica | |||||
25.03
15:30
Kolonija
15. Avgust 1950
4
0
|
25.03.2023 15:30 | Kolonija | 4 : 0 | 15. Avgust 1950 |
25.03
15:30
Partizan
Mladost (G)
3
0
|
25.03.2023 15:30 | Partizan | 3 : 0 | Mladost (G) | |||||
25.03
15:30
Sloboda
SinÄeliÄ
4
3
|
25.03.2023 15:30 | Sloboda | 4 : 3 | SinÄeliÄ | |||||
25.03
15:30
GFK StreliŔte
Ursule
2
1
|
25.03.2023 15:30 | GFK StreliŔte | 2 : 1 | Ursule |
25.03
15:30
Mlada krila
Jedinstvo (D)
3
1
|
25.03.2023 15:30 | Mlada krila | 3 : 1 | Jedinstvo (D) |
25.03
15:00
Borac (R)
LSK
0
2
|
25.03.2023 15:00 | Borac (R) | 0 : 2 | LSK |
25.03
15:30
Jasenovac
Pobeda 1953
2
1
|
25.03.2023 15:30 | Jasenovac | 2 : 1 | Pobeda 1953 |
25.03
15:30
Žitkovica 2017
Beli Orao
2
0
|
25.03.2023 15:30 | Žitkovica 2017 | 2 : 0 | Beli Orao |
25.03
15:00
Vojvodina
BaÄka
2
2
|
25.03.2023 15:00 | Vojvodina | 2 : 2 | BaÄka |
25.03
15:00
TE GuÄevo
Milan OrliÄ
0
1
|
25.03.2023 15:00 | TE GuÄevo | 0 : 1 | Milan OrliÄ |
25.03
15:30
Borac
Bukovica
3
0
|
25.03.2023 15:30 | Borac | 3 : 0 | Bukovica | |||||
25.03
15:30
Pepeljevac 1947
Žabare
2
0
|
25.03.2023 15:30 | Pepeljevac 1947 | 2 : 0 | Žabare |
25.03
15:30
Železnik 1930
Bežanija
2
1
|
25.03.2023 15:30 | Železnik 1930 | 2 : 1 | Bežanija |
25.03
10:30
Rakovica
Avala 1939
2
1
|
25.03.2023 10:30 | Rakovica | 2 : 1 | Avala 1939 | |||||
25.03
15:30
Zmaj Novi grad
PKB Kovilovo
0
2
|
25.03.2023 15:30 | Zmaj Novi grad | 0 : 2 | PKB Kovilovo |
25.03
15:00
Vodojaža
Hajduk Jovanovac
0
2
|
25.03.2023 15:00 | Vodojaža | 0 : 2 | Hajduk Jovanovac |
25.03
15:00
Real NiÅ”
VrtiŔte
4
0
|
25.03.2023 15:00 | Real NiŔ | 4 : 0 | VrtiŔte |
25.03
15:30
Omladinac
TerekveÅ”
2
2
|
25.03.2023 15:30 | Omladinac | 2 : 2 | TerekveÅ” | |||||
25.03
15:00
Jedinstvo
Vojvodina
2
0
|
25.03.2023 15:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Vojvodina |
25.03
15:00
Napredak
Rongo Siti
8
0
|
25.03.2023 15:00 | Napredak | 8 : 0 | Rongo Siti |
25.03
15:00
Mladost (MI)
NemenikuÄe
3
0
|
25.03.2023 15:00 | Mladost (MI) | 3 : 0 | NemenikuÄe |
25.03
15:00
Vinogradar
SFU GraniÄar 024
3
1
|
25.03.2023 15:00 | Vinogradar | 3 : 1 | SFU GraniÄar 024 |
25.03
13:30
Sloboda 2013
Mladost
1
8
|
25.03.2023 13:30 | Sloboda 2013 | 1 : 8 | Mladost | |||||
25.03
16:00
Palilulac
Slemen
1
3
|
25.03.2023 16:00 | Palilulac | 1 : 3 | Slemen | |||||
25.03
16:00
Sokograd
Rtanj
1
0
|
25.03.2023 16:00 | Sokograd | 1 : 0 | Rtanj |
25.03
15:00
Sport
Jedinstvo
3
0
|
25.03.2023 15:00 | Sport | 3 : 0 | Jedinstvo |
25.03
14:30
Mladost (L)
Mladost (B)
3
4
|
25.03.2023 14:30 | Mladost (L) | 3 : 4 | Mladost (B) |
25.03
14:30
Rudar
Kolubara
3
0
|
25.03.2023 14:30 | Rudar | 3 : 0 | Kolubara |
25.03
15:30
OFK Borac
Mladi radnik
0
4
|
25.03.2023 15:30 | OFK Borac | 0 : 4 | Mladi radnik |
25.03
15:00
Atletiko
Napredak
3
0
|
25.03.2023 15:00 | Atletiko | 3 : 0 | Napredak |
25.03
15:30
Radnik
Popovac
3
1
|
25.03.2023 15:30 | Radnik | 3 : 1 | Popovac |
25.03
15:30
Napredak (T)
Stig (C)
0
6
|
25.03.2023 15:30 | Napredak (T) | 0 : 6 | Stig (C) | |||||
25.03
15:30
Crni Vitez
Napredak (VC)
3
0
|
25.03.2023 15:30 | Crni Vitez | 3 : 0 | Napredak (VC) |
25.03
14:30
Sloboda (NG)
Omarska
3
0
|
25.03.2023 14:30 | Sloboda (NG) | 3 : 0 | Omarska | |||||
25.03
14:30
Podrinje
Kozara
1
1
|
25.03.2023 14:30 | Podrinje | 1 : 1 | Kozara | |||||
25.03
14:30
Zvijezda 09
Krupa
1
2
|
25.03.2023 14:30 | Zvijezda 09 | 1 : 2 | Krupa | |||||
25.03
14:30
Rudar Prijedor
Tekstilac
1
1
|
25.03.2023 14:30 | Rudar Prijedor | 1 : 1 | Tekstilac | |||||
25.03
14:30
ŽeljezniÄar
Sutjeska
3
1
|
25.03.2023 14:30 | ŽeljezniÄar | 3 : 1 | Sutjeska | |||||
25.03
14:30
Drina
Famos
1
0
|
25.03.2023 14:30 | Drina | 1 : 0 | Famos | |||||
25.03
14:30
LjubiÄ
Radnik
2
1
|
25.03.2023 14:30 | LjubiÄ | 2 : 1 | Radnik |
25.03
15:30
Mladost
Goražde
1
2
|
25.03.2023 15:30 | Mladost | 1 : 2 | Goražde | |||||
25.03
15:30
RadniÄki
Radnik
1
2
|
25.03.2023 15:30 | RadniÄki | 1 : 2 | Radnik | |||||
25.03
15:30
Jedinstvo
Simm-Bau
2
0
|
25.03.2023 15:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Simm-Bau | |||||
25.03
15:30
Travnik
GOÅ K
2
1
|
25.03.2023 15:30 | Travnik | 2 : 1 | GOÅ K | |||||
25.03
15:30
Zvijezda
Tomislav
4
0
|
25.03.2023 15:30 | Zvijezda | 4 : 0 | Tomislav | |||||
25.03
15:30
Gradina
ToŔk
1
0
|
25.03.2023 15:30 | Gradina | 1 : 0 | ToŔk | |||||
25.03
15:30
Bratstvo
Rudar
2
0
|
25.03.2023 15:30 | Bratstvo | 2 : 0 | Rudar |
25.03
15:00
OFK Mladost DG
Bokelj
1
0
|
25.03.2023 15:00 | OFK Mladost DG | 1 : 0 | Bokelj | |||||
25.03
15:00
Berane
Otrant Olympic
0
1
|
25.03.2023 15:00 | Berane | 0 : 1 | Otrant Olympic | |||||
25.03
15:00
Igalo
Kom
2
1
|
25.03.2023 15:00 | Igalo | 2 : 1 | Kom | |||||
25.03
15:00
Grbalj
Zeta
1
0
|
25.03.2023 15:00 | Grbalj | 1 : 0 | Zeta |
25.03
15:00
MaŔinac
TSC
2
1
|
25.03.2023 15:00 | MaŔinac | 2 : 1 | TSC |
25.03
16:00
ŽGFK Borac
RadniÄki 1923
0
8
|
25.03.2023 16:00 | ŽGFK Borac | 0 : 8 | RadniÄki 1923 |
25.03
13:00
Jagodina
RadniÄki 2014
2
3
|
25.03.2023 13:00 | Jagodina | 2 : 3 | RadniÄki 2014 |
25.03
12:00
RadniÄki 1912
Petar PuaÄa
1
1
|
25.03.2023 12:00 | RadniÄki 1912 | 1 : 1 | Petar PuaÄa | |||||
25.03
11:00
Spartak ŽK
InÄija
1
1
|
25.03.2023 11:00 | Spartak ŽK | 1 : 1 | InÄija | |||||
25.03
10:00
RadniÄki (SM)
GFK Sloven
2
0
|
25.03.2023 10:00 | RadniÄki (SM) | 2 : 0 | GFK Sloven |
25.03
12:00
RadniÄki 1923
Borac 1926
0
1
|
25.03.2023 12:00 | RadniÄki 1923 | 0 : 1 | Borac 1926 | |||||
25.03
13:00
Novi Pazar
Zlatibor
1
2
|
25.03.2023 13:00 | Novi Pazar | 1 : 2 | Zlatibor | |||||
25.03
14:30
MaÄva
Javor Matis
0
0
|
25.03.2023 14:30 | MaÄva | 0 : 0 | Javor Matis |
25.03
15:30
BASK TEK
IMT 2
2
5
|
25.03.2023 15:30 | BASK TEK | 2 : 5 | IMT 2 | |||||
25.03
09:30
BSK BorÄa
RadniÄki
4
1
|
25.03.2023 09:30 | BSK BorÄa | 4 : 1 | RadniÄki | |||||
25.03
18:00
OFK Beograd
Brodarac 2
0
2
|
25.03.2023 18:00 | OFK Beograd | 0 : 2 | Brodarac 2 |
25.03
Knez 2022
RadniÄki (N)
0
2
|
25.03.2023 | Knez 2022 | 0 : 2 | RadniÄki (N) | |||||
25.03
Vlasina
Radnik
0
1
|
25.03.2023 | Vlasina | 0 : 1 | Radnik | |||||
25.03
RadniÄki (P)
GFK DuboÄica
1
3
|
25.03.2023 | RadniÄki (P) | 1 : 3 | GFK DuboÄica | |||||
25.03
Real
BuduÄnost
2
1
|
25.03.2023 | Real | 2 : 1 | BuduÄnost |
25.03
11:00
Morava 1918
Župa
5
2
|
25.03.2023 11:00 | Morava 1918 | 5 : 2 | Župa | |||||
25.03
11:00
TimoÄanin
Jedinstvo (P)
4
0
|
25.03.2023 11:00 | TimoÄanin | 4 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
25.03
11:30
RadniÄki (S)
Bor 1919
5
0
|
25.03.2023 11:30 | RadniÄki (S) | 5 : 0 | Bor 1919 |
25.03
19:00
Podrinje
Podunavac
7
0
|
25.03.2023 19:00 | Podrinje | 7 : 0 | Podunavac |
25.03
10:00
Petrika
Vinogradar
2
0
|
25.03.2023 10:00 | Petrika | 2 : 0 | Vinogradar | |||||
25.03
12:00
Mladost GAT
Sporto 023
1
2
|
25.03.2023 12:00 | Mladost GAT | 1 : 2 | Sporto 023 | |||||
25.03
10:00
Tisa NjerÅ”
Derby 2015
3
2
|
25.03.2023 10:00 | Tisa NjerÅ” | 3 : 2 | Derby 2015 |
25.03
09:30
OFK Žarkovo
Zvezdara
0
1
|
25.03.2023 09:30 | OFK Žarkovo | 0 : 1 | Zvezdara | |||||
25.03
11:00
Dunav
Siti Sport Klub
0
4
|
25.03.2023 11:00 | Dunav | 0 : 4 | Siti Sport Klub |
25.03
13:00
BASK TEK
Omladinac
4
0
|
25.03.2023 13:00 | BASK TEK | 4 : 0 | Omladinac | |||||
25.03
11:00
Barajevo
SinÄeliÄ
0
5
|
25.03.2023 11:00 | Barajevo | 0 : 5 | SinÄeliÄ |
25.03
13:30
Crvena zvezda
BSK BorÄa
0
3
|
25.03.2023 13:30 | Crvena zvezda | 0 : 3 | BSK BorÄa |
25.03
13:00
Spartak ŽK
InÄija
1
1
|
25.03.2023 13:00 | Spartak ŽK | 1 : 1 | InÄija | |||||
25.03
16:00
Kabel
Vojvodina
0
2
|
25.03.2023 16:00 | Kabel | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
25.03
10:00
Mladost (L)
OFK VrŔac
0
6
|
25.03.2023 10:00 | Mladost (L) | 0 : 6 | OFK VrŔac |
25.03
10:00
RadniÄki 1923
Borac 1926
1
1
|
25.03.2023 10:00 | RadniÄki 1923 | 1 : 1 | Borac 1926 | |||||
25.03
11:00
Novi Pazar
Jedinstvo Putevi
1
2
|
25.03.2023 11:00 | Novi Pazar | 1 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
25.03
11:00
Savacijum
GFK Sloboda
3
4
|
25.03.2023 11:00 | Savacijum | 3 : 4 | GFK Sloboda | |||||
25.03
12:00
MaÄva
Javor Matis
5
1
|
25.03.2023 12:00 | MaÄva | 5 : 1 | Javor Matis |
25.03
15:15
Sloga 1924
Å umadija 1934
0
8
|
25.03.2023 15:15 | Sloga 1924 | 0 : 8 | Å umadija 1934 | |||||
25.03
15:00
AF Duljaj
RadniÄki 1923
0
1
|
25.03.2023 15:00 | AF Duljaj | 0 : 1 | RadniÄki 1923 | |||||
25.03
10:00
Jasenica 2017
SuŔica
1
7
|
25.03.2023 10:00 | Jasenica 2017 | 1 : 7 | SuŔica | |||||
25.03
10:00
Smederevo 1924
Å umadija (A)
2
0
|
25.03.2023 10:00 | Smederevo 1924 | 2 : 0 | Å umadija (A) |
25.03
15:00
Sunrise Å abac
Loznica
1
3
|
25.03.2023 15:00 | Sunrise Å abac | 1 : 3 | Loznica | |||||
25.03
11:00
Respekt
RaÄevac
2
1
|
25.03.2023 11:00 | Respekt | 2 : 1 | RaÄevac | |||||
25.03
10:00
OFK Senjak
MaÄva 1929
3
0
|
25.03.2023 10:00 | OFK Senjak | 3 : 0 | MaÄva 1929 | |||||
25.03
10:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (V)
0
5
|
25.03.2023 10:00 | ŽelezniÄar | 0 : 5 | RadniÄki (V) |
25.03
00:00
Real NiÅ”
BuduÄnost
2
0
|
25.03.2023 00:00 | Real NiÅ” | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
25.03
Filip FilipoviÄ
Kopernikus ŽeležniÄar
5
2
|
25.03.2023 | Filip FilipoviÄ | 5 : 2 | Kopernikus ŽeležniÄar | |||||
25.03
Trayal
OFK RadniÄki
3
1
|
25.03.2023 | Trayal | 3 : 1 | OFK RadniÄki | |||||
25.03
Radnik
MeŔevo
2
0
|
25.03.2023 | Radnik | 2 : 0 | MeŔevo | |||||
25.03
11:00
TimoÄanin
GFK DuboÄica
1
3
|
25.03.2023 11:00 | TimoÄanin | 1 : 3 | GFK DuboÄica | |||||
25.03
15:00
Timok 1919
Lider MGM
4
0
|
25.03.2023 15:00 | Timok 1919 | 4 : 0 | Lider MGM | |||||
25.03
RadniÄki (P)
Mineralac
2
1
|
25.03.2023 | RadniÄki (P) | 2 : 1 | Mineralac |
25.03
10:00
Hajduk 1912
OFK Vrbas
0
8
|
25.03.2023 10:00 | Hajduk 1912 | 0 : 8 | OFK Vrbas | |||||
25.03
10:00
Mladost GAT
OFK Kikinda
2
0
|
25.03.2023 10:00 | Mladost GAT | 2 : 0 | OFK Kikinda | |||||
25.03
10:00
StaniÅ”iÄ
TSC
0
2
|
25.03.2023 10:00 | StaniÅ”iÄ | 0 : 2 | TSC |
25.03
12:00
Voja GaÄiÄ
Proleter 2006
4
1
|
25.03.2023 12:00 | Voja GaÄiÄ | 4 : 1 | Proleter 2006 |
25.03
10:00
Podrinje
RadniÄki (Å )
4
1
|
25.03.2023 10:00 | Podrinje | 4 : 1 | RadniÄki (Å ) |
25.03
10:00
Sloboda (Ä)
FAP
1
1
|
25.03.2023 10:00 | Sloboda (Ä) | 1 : 1 | FAP |
25.03
09:00
IMT
Kolubara
4
0
|
25.03.2023 09:00 | IMT | 4 : 0 | Kolubara | |||||
25.03
13:00
OFK Beograd
Voždovac
0
3
|
25.03.2023 13:00 | OFK Beograd | 0 : 3 | Voždovac |
25.03
12:30
Železnik 1930
Zvezdara
1
3
|
25.03.2023 12:30 | Železnik 1930 | 1 : 3 | Zvezdara | |||||
25.03
15:30
DIF
Bežanija
2
2
|
25.03.2023 15:30 | DIF | 2 : 2 | Bežanija | |||||
25.03
12:00
Žarkovo 2000
OFK Crvenka
1
2
|
25.03.2023 12:00 | Žarkovo 2000 | 1 : 2 | OFK Crvenka |
25.03
15:30
Torlak
Borac
0
4
|
25.03.2023 15:30 | Torlak | 0 : 4 | Borac | |||||
25.03
14:00
BuduÄnost
Hajduk
7
1
|
25.03.2023 14:00 | BuduÄnost | 7 : 1 | Hajduk | |||||
25.03
12:00
SremÄica
OFK BuduÄnost
3
5
|
25.03.2023 12:00 | SremÄica | 3 : 5 | OFK BuduÄnost |
25.03
10:00
Preporod
Sloga
0
3
|
25.03.2023 10:00 | Preporod | 0 : 3 | Sloga | |||||
25.03
11:00
RadniÄki 1905
ObiliÄ
0
1
|
25.03.2023 11:00 | RadniÄki 1905 | 0 : 1 | ObiliÄ |
25.03
AFK
Vinogradar
2
0
|
25.03.2023 | AFK | 2 : 0 | Vinogradar | |||||
25.03
TornjoÅ”
Senta
4
2
|
25.03.2023 | TornjoÅ” | 4 : 2 | Senta |
25.03
11:00
GraniÄar
BuduÄnost
|
25.03.2023 11:00 | GraniÄar | : | BuduÄnost | |||||
25.03
11:00
Napredak
Sloboda
|
25.03.2023 11:00 | Napredak | : | Sloboda | |||||
25.03
11:00
Hajduk
Jedinstvo
|
25.03.2023 11:00 | Hajduk | : | Jedinstvo | |||||
25.03
11:00
Jadran
Fruskogorac
|
25.03.2023 11:00 | Jadran | : | Fruskogorac | |||||
25.03
11:00
Sremac
Dunav
|
25.03.2023 11:00 | Sremac | : | Dunav | |||||
25.03
11:00
Srem
ÄSK
|
25.03.2023 11:00 | Srem | : | ÄSK | |||||
25.03
11:00
Ljukovo
LSK
|
25.03.2023 11:00 | Ljukovo | : | LSK |
25.03
13:00
ADA
RadniÄki (NB)
1
1
|
25.03.2023 13:00 | ADA | 1 : 1 | RadniÄki (NB) | |||||
25.03
13:00
Partizan
ÄukariÄki
3
2
|
25.03.2023 13:00 | Partizan | 3 : 2 | ÄukariÄki | |||||
25.03
11:30
IMT
RFK GrafiÄar
2
9
|
25.03.2023 11:30 | IMT | 2 : 9 | RFK GrafiÄar |
25.03
16:00
Rad
Kolubara
1
0
|
25.03.2023 16:00 | Rad | 1 : 0 | Kolubara |
25.03
15:00
SinÄeliÄ 2012
Obrenovac 1905
1
3
|
25.03.2023 15:00 | SinÄeliÄ 2012 | 1 : 3 | Obrenovac 1905 |
25.03
18:30
Petar PuaÄa
Derby 2015
0
0
|
25.03.2023 18:30 | Petar PuaÄa | 0 : 0 | Derby 2015 |
25.03
16:00
Sloboda (Ä)
Polimlje
4
4
|
25.03.2023 16:00 | Sloboda (Ä) | 4 : 4 | Polimlje |
25.03
10:00
RSK
AF Duljaj
|
25.03.2023 10:00 | RSK | : | AF Duljaj | |||||
25.03
10:00
ŽelezniÄar
Jasenica 2017
1
2
|
25.03.2023 10:00 | ŽelezniÄar | 1 : 2 | Jasenica 2017 | |||||
25.03
10:00
Sloga 33
Å umadija (A)
|
25.03.2023 10:00 | Sloga 33 | : | Å umadija (A) |
25.03
10:00
Omladinac 2014
Loznica
|
25.03.2023 10:00 | Omladinac 2014 | : | Loznica | |||||
25.03
10:00
Sunrise Å abac
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
|
25.03.2023 10:00 | Sunrise Å abac | : | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 |
25.03
SFK Morava
OFK RadniÄki
7
0
|
25.03.2023 | SFK Morava | 7 : 0 | OFK RadniÄki |
25.03
10:00
Sloga
Tesla
2
0
|
25.03.2023 10:00 | Sloga | 2 : 0 | Tesla |
25.03
16:30
PFK Žarkovo 2000
Rakovica
5
2
|
25.03.2023 16:30 | PFK Žarkovo 2000 | 5 : 2 | Rakovica | |||||
25.03
16:00
ObiliÄ 1924
Ada
7
2
|
25.03.2023 16:00 | ObiliÄ 1924 | 7 : 2 | Ada |
25.03
15:30
OFK Bratstvo
OFK Morava 2012
1
4
|
25.03.2023 15:30 | OFK Bratstvo | 1 : 4 | OFK Morava 2012 |
25.03
09:00
Spartak 10
Spartak 09
0
7
|
25.03.2023 09:00 | Spartak 10 | 0 : 7 | Spartak 09 |
25.03
Vinogradar
AFK
1
3
|
25.03.2023 | Vinogradar | 1 : 3 | AFK |
25.03
15:00
Jedinstvo Putevi
GFK Sloboda
1
1
|
25.03.2023 15:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 1 | GFK Sloboda |
25.03
10:00
Požarevac
KaraÄorÄe
2
2
|
25.03.2023 10:00 | Požarevac | 2 : 2 | KaraÄorÄe |
25.03
09:00
Bežanija
OFK Beograd
11
0
|
25.03.2023 09:00 | Bežanija | 11 : 0 | OFK Beograd | |||||
25.03
10:00
Milutinac
Srem
3
1
|
25.03.2023 10:00 | Milutinac | 3 : 1 | Srem | |||||
25.03
13:30
Tempo
IMT
0
7
|
25.03.2023 13:30 | Tempo | 0 : 7 | IMT | |||||
25.03
10:00
SinÄeliÄ 2012
Å umadinac
7
2
|
25.03.2023 10:00 | SinÄeliÄ 2012 | 7 : 2 | Å umadinac | |||||
25.03
12:00
BuduÄnost
Zemun
1
8
|
25.03.2023 12:00 | BuduÄnost | 1 : 8 | Zemun |
25.03
10:00
MaÄva 1929
Mladost
2
7
|
25.03.2023 10:00 | MaÄva 1929 | 2 : 7 | Mladost |
25.03
10:00
OFK Crvenka
Beograd 1929
4
2
|
25.03.2023 10:00 | OFK Crvenka | 4 : 2 | Beograd 1929 | |||||
25.03
19:00
RFK GrafiÄar
DIV
1
3
|
25.03.2023 19:00 | RFK GrafiÄar | 1 : 3 | DIV | |||||
25.03
12:00
KovaÄevac 1956
Dunavac
3
7
|
25.03.2023 12:00 | KovaÄevac 1956 | 3 : 7 | Dunavac |
25.03
13:00
DIF
Olimpik
1
10
|
25.03.2023 13:00 | DIF | 1 : 10 | Olimpik |
25.03
10:15
Žarkovo 2000 - B
Dinamo 1945
4
2
|
25.03.2023 10:15 | Žarkovo 2000 - B | 4 : 2 | Dinamo 1945 |
25.03
09:00
RadniÄki 1905
TSC '10
0
9
|
25.03.2023 09:00 | RadniÄki 1905 | 0 : 9 | TSC '10 | |||||
25.03
10:00
Tisa
Arena SU
4
1
|
25.03.2023 10:00 | Tisa | 4 : 1 | Arena SU | |||||
25.03
09:30
SU Team Akademija
Spartak
0
3
|
25.03.2023 09:30 | SU Team Akademija | 0 : 3 | Spartak |
25.03
19:00
Borac Mozzart
MZT Skopje Aerodrom
105
84
|
25.03.2023 19:00 | Borac Mozzart | 105 : 84 | MZT Skopje Aerodrom | |||||
25.03
21:00
SC Derby
BuduÄnost VOLI
69
86
|
25.03.2023 21:00 | SC Derby | 69 : 86 | BuduÄnost VOLI |
25.03
18:00
Sloboda
Spartak Office Shoes
63
91
|
25.03.2023 18:00 | Sloboda | 63 : 91 | Spartak Office Shoes | |||||
25.03
17:30
TamiÅ”
Dunav
85
87
|
25.03.2023 17:30 | TamiÅ” | 85 : 87 | Dunav | |||||
25.03
16:30
Zdravlje Leskovac
VrŔac
96
93
|
25.03.2023 16:30 | Zdravlje Leskovac | 96 : 93 | VrŔac | |||||
25.03
19:00
Metalac
OKK Novi Pazar
97
99
|
25.03.2023 19:00 | Metalac | 97 : 99 | OKK Novi Pazar | |||||
25.03
19:30
Sloga
Zlatibor Gold gondola
82
95
|
25.03.2023 19:30 | Sloga | 82 : 95 | Zlatibor Gold gondola |
25.03
18:00
Pirot
RadniÄki SPD
85
78
|
25.03.2023 18:00 | Pirot | 85 : 78 | RadniÄki SPD | |||||
25.03
15:30
Borac
Joker
104
101
|
25.03.2023 15:30 | Borac | 104 : 101 | Joker | |||||
25.03
14:00
Slodes
Hercegovac
84
112
|
25.03.2023 14:00 | Slodes | 84 : 112 | Hercegovac |
25.03
19:00
Mladost (SP)
Žitko Basket
91
67
|
25.03.2023 19:00 | Mladost (SP) | 91 : 67 | Žitko Basket | |||||
25.03
19:00
Klik
RadniÄki 1950
80
73
|
25.03.2023 19:00 | Klik | 80 : 73 | RadniÄki 1950 |
25.03
16:30
Partizan
TamiÅ”
20
0
|
25.03.2023 16:30 | Partizan | 20 : 0 | TamiÅ” | |||||
25.03
19:00
Vojka
Breg 013
82
87
|
25.03.2023 19:00 | Vojka | 82 : 87 | Breg 013 | |||||
25.03
18:00
Ru koÅ”
Jadran
74
81
|
25.03.2023 18:00 | Ru koÅ” | 74 : 81 | Jadran |
25.03
16:20
Astra
Abba
93
45
|
25.03.2023 16:20 | Astra | 93 : 45 | Abba | |||||
25.03
17:30
BorÄa
Gorica
72
107
|
25.03.2023 17:30 | BorÄa | 72 : 107 | Gorica | |||||
25.03
18:15
Cerak
Zvezdara
69
98
|
25.03.2023 18:15 | Cerak | 69 : 98 | Zvezdara | |||||
25.03
20:10
Barajevo Bambi
Å uter
71
50
|
25.03.2023 20:10 | Barajevo Bambi | 71 : 50 | Å uter |
25.03
19:00
OKK Sokobanja
Jastreb
65
97
|
25.03.2023 19:00 | OKK Sokobanja | 65 : 97 | Jastreb | |||||
25.03
Svrljig
Play off
0
20
|
25.03.2023 | Svrljig | 0 : 20 | Play off |
25.03
16:00
BuduÄnost
Montana 2003
73
57
|
25.03.2023 16:00 | BuduÄnost | 73 : 57 | Montana 2003 | |||||
25.03
19:00
Cinkarna Celje
Vojvodina 021
86
57
|
25.03.2023 19:00 | Cinkarna Celje | 86 : 57 | Vojvodina 021 |
25.03
16:30
Rudar 1903
Ljubovija
70
58
|
25.03.2023 16:30 | Rudar 1903 | 70 : 58 | Ljubovija |
25.03
16:00
Dynamic VIP PAY
SPD RadniÄki
85
79
|
25.03.2023 16:00 | Dynamic VIP PAY | 85 : 79 | SPD RadniÄki | |||||
25.03
12:30
ÄaÄak 94 Quantox
Beko
91
87
|
25.03.2023 12:30 | ÄaÄak 94 Quantox | 91 : 87 | Beko | |||||
25.03
14:00
Sloga
Vojvodina
62
70
|
25.03.2023 14:00 | Sloga | 62 : 70 | Vojvodina | |||||
25.03
14:00
Crvena zvezda MTS
Joker
89
79
|
25.03.2023 14:00 | Crvena zvezda MTS | 89 : 79 | Joker | |||||
25.03
17:00
Mega MIS
Konstantin
110
48
|
25.03.2023 17:00 | Mega MIS | 110 : 48 | Konstantin | |||||
25.03
15:30
Partizan
Borac Mozzart
91
84
|
25.03.2023 15:30 | Partizan | 91 : 84 | Borac Mozzart |
25.03
16:30
Radivoj KoraÄ
ParaÄin
84
31
|
25.03.2023 16:30 | Radivoj KoraÄ | 84 : 31 | ParaÄin |
25.03
17:30
Vojvodina
KaraÄorÄe
3
1
|
25.03.2023 17:30 | Vojvodina | 3 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
25.03
19:00
Mladi radnik
Takovo
3
0
|
25.03.2023 19:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Takovo |
25.03
19:00
Klek SrbijaŔume
Novi Pazar
2
3
|
25.03.2023 19:00 | Klek SrbijaŔume | 2 : 3 | Novi Pazar | |||||
25.03
20:00
Mladenovac
Borac (S)
0
3
|
25.03.2023 20:00 | Mladenovac | 0 : 3 | Borac (S) |
25.03
Pirot
TopliÄanin
1
3
|
25.03.2023 | Pirot | 1 : 3 | TopliÄanin | |||||
25.03
Radan
NiÅ” 2
0
3
|
25.03.2023 | Radan | 0 : 3 | NiÅ” 2 | |||||
25.03
Jagodina
Desetka
3
0
|
25.03.2023 | Jagodina | 3 : 0 | Desetka | |||||
25.03
Vranje
TopliÄki Vitezovi
3
0
|
25.03.2023 | Vranje | 3 : 0 | TopliÄki Vitezovi | |||||
25.03
Jablanica
Knjaževac
3
1
|
25.03.2023 | Jablanica | 3 : 1 | Knjaževac |
25.03
19:00
Partizan
Futog
3
1
|
25.03.2023 19:00 | Partizan | 3 : 1 | Futog | |||||
25.03
20:30
Sloven
Proleter
3
1
|
25.03.2023 20:30 | Sloven | 3 : 1 | Proleter | |||||
25.03
18:00
Kikinda
Banat
3
0
|
25.03.2023 18:00 | Kikinda | 3 : 0 | Banat | |||||
25.03
16:30
Sombor
BavaniŔte
1
3
|
25.03.2023 16:30 | Sombor | 1 : 3 | BavaniŔte | |||||
25.03
14:00
Dunav Volley
Vojvodina 3
3
0
|
25.03.2023 14:00 | Dunav Volley | 3 : 0 | Vojvodina 3 |
25.03
14:30
BaÄka Palanka
Botafogo
3
0
|
25.03.2023 14:30 | BaÄka Palanka | 3 : 0 | Botafogo | |||||
25.03
13:00
MagliÄ 1953
Mladost
3
0
|
25.03.2023 13:00 | MagliÄ 1953 | 3 : 0 | Mladost |
25.03
16:00
Srem Iton
Novi Sad 2
3
1
|
25.03.2023 16:00 | Srem Iton | 3 : 1 | Novi Sad 2 | |||||
25.03
17:00
SK Volej
Borac 2
3
0
|
25.03.2023 17:00 | SK Volej | 3 : 0 | Borac 2 |
25.03
20:00
Novi Sad
Jedinstvo (SP)
0
3
|
25.03.2023 20:00 | Novi Sad | 0 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
25.03
18:00
Omladinac
Srem
3
1
|
25.03.2023 18:00 | Omladinac | 3 : 1 | Srem | |||||
25.03
18:30
InÄija
Spartak
3
2
|
25.03.2023 18:30 | InÄija | 3 : 2 | Spartak | |||||
25.03
17:00
Partizan EFBET
ŽelezniÄar
0
3
|
25.03.2023 17:00 | Partizan EFBET | 0 : 3 | ŽelezniÄar | |||||
25.03
19:00
AS Batajnica
Crvena zvezda
0
3
|
25.03.2023 19:00 | AS Batajnica | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
25.03
19:00
TENT
Ub
3
2
|
25.03.2023 19:00 | TENT | 3 : 2 | Ub |
25.03
15:00
Lazarevac
Jedinstvo
3
1
|
25.03.2023 15:00 | Lazarevac | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
25.03
17:00
Srbijanka 014
Roda
2
3
|
25.03.2023 17:00 | Srbijanka 014 | 2 : 3 | Roda | |||||
25.03
19:00
Smederevo
Beograd
2
3
|
25.03.2023 19:00 | Smederevo | 2 : 3 | Beograd | |||||
25.03
17:00
Takovo Zvezda Helios
Klek
0
3
|
25.03.2023 17:00 | Takovo Zvezda Helios | 0 : 3 | Klek |
25.03
18:00
Kosovska Mitrovica
Sloboda S
0
3
|
25.03.2023 18:00 | Kosovska Mitrovica | 0 : 3 | Sloboda S |
25.03
19:30
Volley Stars
Å trand Volej
3
0
|
25.03.2023 19:30 | Volley Stars | 3 : 0 | Å trand Volej | |||||
25.03
18:00
VrŔac
Omladinac 2
3
1
|
25.03.2023 18:00 | VrŔac | 3 : 1 | Omladinac 2 | |||||
25.03
17:00
Panonija
Futog
3
0
|
25.03.2023 17:00 | Panonija | 3 : 0 | Futog | |||||
25.03
18:00
Odbojka 013
Kikinda 0230
3
0
|
25.03.2023 18:00 | Odbojka 013 | 3 : 0 | Kikinda 0230 | |||||
25.03
20:00
NS Volej Team
Mladost 1979
2
3
|
25.03.2023 20:00 | NS Volej Team | 2 : 3 | Mladost 1979 |
25.03
16:00
ŽitiŔte
Banat
0
3
|
25.03.2023 16:00 | ŽitiŔte | 0 : 3 | Banat |
25.03
15:30
Win Volley
Hajduk
3
0
|
25.03.2023 15:30 | Win Volley | 3 : 0 | Hajduk | |||||
25.03
19:00
Elbraco Technoland CVS
Spartak 2
3
0
|
25.03.2023 19:00 | Elbraco Technoland CVS | 3 : 0 | Spartak 2 |
25.03
16:00
NS Volej Team 2
Panonija 2
3
0
|
25.03.2023 16:00 | NS Volej Team 2 | 3 : 0 | Panonija 2 | |||||
25.03
20:15
Star
Mladost
0
3
|
25.03.2023 20:15 | Star | 0 : 3 | Mladost |
25.03
14:00
Jedinstvo 2
InÄija 2
3
0
|
25.03.2023 14:00 | Jedinstvo 2 | 3 : 0 | InÄija 2 | |||||
25.03
14:30
FOK
Dunav Volej
0
3
|
25.03.2023 14:30 | FOK | 0 : 3 | Dunav Volej |
25.03
Pirot
PIN
|
25.03.2023 | Pirot | : | PIN | |||||
25.03
Milenijum
Student 2
3
1
|
25.03.2023 | Milenijum | 3 : 1 | Student 2 | |||||
25.03
Stampedo 2
Banjica
3
0
|
25.03.2023 | Stampedo 2 | 3 : 0 | Banjica |
25.03
12:00
Kolubara
Mladenovac
3
0
|
25.03.2023 12:00 | Kolubara | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
25.03
18:00
ObiliÄ
Lucky Star
3
0
|
25.03.2023 18:00 | ObiliÄ | 3 : 0 | Lucky Star |
25.03
18:30
ObiliÄ
SPD RadniÄki
37
26
|
25.03.2023 18:30 | ObiliÄ | 37 : 26 | SPD RadniÄki | |||||
25.03
18:00
TopliÄanin
Partizan
27
40
|
25.03.2023 18:00 | TopliÄanin | 27 : 40 | Partizan | |||||
25.03
19:00
DuboÄica 54
Crvena zvezda Grundfos
34
26
|
25.03.2023 19:00 | DuboÄica 54 | 34 : 26 | Crvena zvezda Grundfos |
25.03
18:00
Sivac 69
Smederevo
24
24
|
25.03.2023 18:00 | Sivac 69 | 24 : 24 | Smederevo |
25.03
18:00
Priboj
Loznica
21
26
|
25.03.2023 18:00 | Priboj | 21 : 26 | Loznica | |||||
25.03
16:30
Bela Palanka
Hajduk Veljko
23
24
|
25.03.2023 16:30 | Bela Palanka | 23 : 24 | Hajduk Veljko |
25.03
18:00
Hercegovina
Slavija
22
37
|
25.03.2023 18:00 | Hercegovina | 22 : 37 | Slavija | |||||
25.03
20:30
Nova Pazova 1957
Metalac
28
27
|
25.03.2023 20:30 | Nova Pazova 1957 | 28 : 27 | Metalac | |||||
25.03
19:00
Potisje Pleteks
Jedinstvo
28
26
|
25.03.2023 19:00 | Potisje Pleteks | 28 : 26 | Jedinstvo | |||||
25.03
19:00
RadniÄki 1958
Mladost TSK
17
30
|
25.03.2023 19:00 | RadniÄki 1958 | 17 : 30 | Mladost TSK | |||||
25.03
19:00
Jabuka
Lavovi BP
22
29
|
25.03.2023 19:00 | Jabuka | 22 : 29 | Lavovi BP |
25.03
20:30
Sportski Centar Voždovac 2012
Partizan 2
34
26
|
25.03.2023 20:30 | Sportski Centar Voždovac 2012 | 34 : 26 | Partizan 2 | |||||
25.03
14:30
Studentski grad
Lazarevac
31
23
|
25.03.2023 14:30 | Studentski grad | 31 : 23 | Lazarevac |
25.03
19:00
Župa 54
Sloga (K)
28
32
|
25.03.2023 19:00 | Župa 54 | 28 : 32 | Sloga (K) | |||||
25.03
20:00
KaraÄorÄe
Zlatar
29
32
|
25.03.2023 20:00 | KaraÄorÄe | 29 : 32 | Zlatar |
25.03
19:30
Sloga (PM)
ŽitoraÄa
40
35
|
25.03.2023 19:30 | Sloga (PM) | 40 : 35 | ŽitoraÄa | |||||
25.03
17:30
Aleksinac
ZajeÄar 1949
28
35
|
25.03.2023 17:30 | Aleksinac | 28 : 35 | ZajeÄar 1949 | |||||
25.03
19:00
Mladost
DuboÄica 54 - 2
46
28
|
25.03.2023 19:00 | Mladost | 46 : 28 | DuboÄica 54 - 2 |
25.03
20:00
Sombor
Dolovo
35
24
|
25.03.2023 20:00 | Sombor | 35 : 24 | Dolovo |
25.03
19:00
KruŔevac
Bane
23
24
|
25.03.2023 19:00 | KruŔevac | 23 : 24 | Bane |
25.03
17:00
UmÄari
Mladost
22
28
|
25.03.2023 17:00 | UmÄari | 22 : 28 | Mladost |
25.03
18:00
SPD RadniÄki
ŽelezniÄar
24
25
|
25.03.2023 18:00 | SPD RadniÄki | 24 : 25 | ŽelezniÄar | |||||
25.03
15:00
Vojvodina
Mladost (NP)
26
27
|
25.03.2023 15:00 | Vojvodina | 26 : 27 | Mladost (NP) | |||||
25.03
19:00
Bor Zijin Copper
Kikinda
29
25
|
25.03.2023 19:00 | Bor Zijin Copper | 29 : 25 | Kikinda | |||||
25.03
19:00
Jagodina
Naisa
24
19
|
25.03.2023 19:00 | Jagodina | 24 : 19 | Naisa |
25.03
16:00
Mladi radnik
Napredak 12
24
32
|
25.03.2023 16:00 | Mladi radnik | 24 : 32 | Napredak 12 | |||||
25.03
19:00
RadniÄki BG
Sloga
28
25
|
25.03.2023 19:00 | RadniÄki BG | 28 : 25 | Sloga |
25.03
18:00
RadniÄki (S)
Loznica grad
21
30
|
25.03.2023 18:00 | RadniÄki (S) | 21 : 30 | Loznica grad | |||||
25.03
19:00
Metalac AD
SPD RadniÄki - 2
21
25
|
25.03.2023 19:00 | Metalac AD | 21 : 25 | SPD RadniÄki - 2 |
25.03
18:00
Rudar
NemanjiÄ
27
26
|
25.03.2023 18:00 | Rudar | 27 : 26 | NemanjiÄ |
25.03
19:30
Remesiana
Vlasotince
21
23
|
25.03.2023 19:30 | Remesiana | 21 : 23 | Vlasotince |
25.03
19:00
Junior
ORK Beograd
29
31
|
25.03.2023 19:00 | Junior | 29 : 31 | ORK Beograd |
25.03
18:00
Proleter
Ruma
25
37
|
25.03.2023 18:00 | Proleter | 25 : 37 | Ruma |
25.03
18:00
RadniÄki
Jadran
26
24
|
25.03.2023 18:00 | RadniÄki | 26 : 24 | Jadran | |||||
25.03
17:00
Mokrin
Petrovaradin
36
39
|
25.03.2023 17:00 | Mokrin | 36 : 39 | Petrovaradin | |||||
25.03
16:00
Odžaci
BeoÄin 1959
26
34
|
25.03.2023 16:00 | Odžaci | 26 : 34 | BeoÄin 1959 |
25.03
20:00
Proleter
Nais
13
8
|
25.03.2023 20:00 | Proleter | 13 : 8 | Nais |
25.03
20:00
BeÄej
Banjica
11
7
|
25.03.2023 20:00 | BeÄej | 11 : 7 | Banjica |
25.03
20:00
Palilula
KoŔutnjak
18
24
|
25.03.2023 20:00 | Palilula | 18 : 24 | KoŔutnjak | |||||
25.03
18:00
Spartak Prozivka
DorÄol
16
9
|
25.03.2023 18:00 | Spartak Prozivka | 16 : 9 | DorÄol |
25.03
21:30
Singidunum
Borac
9
11
|
25.03.2023 21:30 | Singidunum | 9 : 11 | Borac |
25.03
18:00
Jadran ST
SPD RadniÄki
17
15
|
25.03.2023 18:00 | Jadran ST | 17 : 15 | SPD RadniÄki | |||||
25.03
20:00
Novi Beograd
Jug AO
13
15
|
25.03.2023 20:00 | Novi Beograd | 13 : 15 | Jug AO |
25.03
18:00
VraÄar
Senta
8
13
|
25.03.2023 18:00 | VraÄar | 8 : 13 | Senta |
25.03
19:00
Vranje
BeÄej 2003
7
2
|
25.03.2023 19:00 | Vranje | 7 : 2 | BeÄej 2003 | |||||
25.03
19:00
Beogradski FON
Futsal Nova Pazova
8
4
|
25.03.2023 19:00 | Beogradski FON | 8 : 4 | Futsal Nova Pazova | |||||
25.03
19:00
Novi Pazar
Loznica Grad 2018
1
1
|
25.03.2023 19:00 | Novi Pazar | 1 : 1 | Loznica Grad 2018 | |||||
25.03
19:00
Ivanjica
Ekonomac
2
4
|
25.03.2023 19:00 | Ivanjica | 2 : 4 | Ekonomac |
25.03
20:30
Omladinac
Full Feel
11
7
|
25.03.2023 20:30 | Omladinac | 11 : 7 | Full Feel |
25.03
16:30
Zadrugar 2017
Prokuplje
4
0
|
25.03.2023 16:30 | Zadrugar 2017 | 4 : 0 | Prokuplje |
25.03
16:20
Intelektualac
Klub 33
2
2
|
25.03.2023 16:20 | Intelektualac | 2 : 2 | Klub 33 |
25.03
16:00
92
Sjenica
2
3
|
25.03.2023 16:00 | 92 | 2 : 3 | Sjenica | |||||
25.03
17:00
PP 192
Karanovac
7
0
|
25.03.2023 17:00 | PP 192 | 7 : 0 | Karanovac | |||||
25.03
19:30
Ares
RaŔka
1
1
|
25.03.2023 19:30 | Ares | 1 : 1 | RaŔka |
25.03
13:30
SBB Vukovi Beograd
Novi Sad Wild Dogs
41
0
|
25.03.2023 13:30 | SBB Vukovi Beograd | 41 : 0 | Novi Sad Wild Dogs |
25.03
17:30
Crvena zvezda
Vojvodina
5
3
|
25.03.2023 17:30 | Crvena zvezda | 5 : 3 | Vojvodina |