26.11
13:00
Krivelj
Poreč
2
0
|
26.11.2022 13:00 | Krivelj | 2 : 0 | Poreč | |||||
26.11
13:00
Šarbanovac
Miloševo
1
3
|
26.11.2022 13:00 | Šarbanovac | 1 : 3 | Miloševo |
26.11
13:00
Mladost (S)
Mineralac
0
9
|
26.11.2022 13:00 | Mladost (S) | 0 : 9 | Mineralac |
26.11
13:00
Kamenorezac 76
Mladost 1977
0
3
|
26.11.2022 13:00 | Kamenorezac 76 | 0 : 3 | Mladost 1977 |
26.11
13:00
Napredak
Veliki Suvodol
6
1
|
26.11.2022 13:00 | Napredak | 6 : 1 | Veliki Suvodol | |||||
26.11
13:00
Budućnost
Padež
6
2
|
26.11.2022 13:00 | Budućnost | 6 : 2 | Padež |
26.11
12:00
Rudar
Arsenal
0
0
|
26.11.2022 12:00 | Rudar | 0 : 0 | Arsenal | |||||
26.11
12:00
Dečić
Jedinstvo
0
1
|
26.11.2022 12:00 | Dečić | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
26.11
12:00
Iskra
Mornar
2
1
|
26.11.2022 12:00 | Iskra | 2 : 1 | Mornar |
26.11
00:00
Zabjelo
Ilarion
2
1
|
26.11.2022 00:00 | Zabjelo | 2 : 1 | Ilarion | |||||
26.11
00:00
OFK Titograd
Drezga
3
4
|
26.11.2022 00:00 | OFK Titograd | 3 : 4 | Drezga | |||||
26.11
00:00
Internacional
Ribnica
4
2
|
26.11.2022 00:00 | Internacional | 4 : 2 | Ribnica | |||||
26.11
00:00
Crvena stijena
Polet Stars
3
2
|
26.11.2022 00:00 | Crvena stijena | 3 : 2 | Polet Stars | |||||
26.11
00:00
Adria
Karioke
1
8
|
26.11.2022 00:00 | Adria | 1 : 8 | Karioke | |||||
26.11
00:00
Zora
Čelik
5
3
|
26.11.2022 00:00 | Zora | 5 : 3 | Čelik |
26.11
14:00
Poljska
Saudijska Arabija
2
0
|
26.11.2022 14:00 | Poljska | 2 : 0 | Saudijska Arabija | |||||
26.11
20:00
Argentina
Meksiko
2
0
|
26.11.2022 20:00 | Argentina | 2 : 0 | Meksiko |
26.11
11:00
Tunis
Australija
0
1
|
26.11.2022 11:00 | Tunis | 0 : 1 | Australija | |||||
26.11
17:00
Francuska
Danska
2
1
|
26.11.2022 17:00 | Francuska | 2 : 1 | Danska |
26.11
13:30
Mašinac
ŽFU Zvezda B 2018
4
0
|
26.11.2022 13:30 | Mašinac | 4 : 0 | ŽFU Zvezda B 2018 | |||||
26.11
13:00
Spartak
Vojvodina
10
1
|
26.11.2022 13:00 | Spartak | 10 : 1 | Vojvodina | |||||
26.11
15:30
Crvena zvezda
Spartak DOO
4
0
|
26.11.2022 15:30 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Spartak DOO |
26.11
14:00
ŽGFK Lavice Dubočica
Rad
2
1
|
26.11.2022 14:00 | ŽGFK Lavice Dubočica | 2 : 1 | Rad | |||||
26.11
13:00
Radnički 1923
Radnički 2012
15
0
|
26.11.2022 13:00 | Radnički 1923 | 15 : 0 | Radnički 2012 | |||||
26.11
13:30
ŽGFK Borac
Kolubara
0
0
|
26.11.2022 13:30 | ŽGFK Borac | 0 : 0 | Kolubara |
26.11
13:00
Ekonomist
Mladost 2015
4
1
|
26.11.2022 13:00 | Ekonomist | 4 : 1 | Mladost 2015 | |||||
26.11
13:00
Budućnost
Cvetex
19
0
|
26.11.2022 13:00 | Budućnost | 19 : 0 | Cvetex |
26.11
11:00
Kabel
Železničar
7
0
|
26.11.2022 11:00 | Kabel | 7 : 0 | Železničar | |||||
26.11
13:00
Radnički (SM)
Petar Puača
1
3
|
26.11.2022 13:00 | Radnički (SM) | 1 : 3 | Petar Puača | |||||
26.11
11:00
GFK Sloven
Inđija
0
4
|
26.11.2022 11:00 | GFK Sloven | 0 : 4 | Inđija |
26.11
Radnički (N)
Budućnost
3
0
|
26.11.2022 | Radnički (N) | 3 : 0 | Budućnost | |||||
26.11
Vlasina
Radnički (P)
1
3
|
26.11.2022 | Vlasina | 1 : 3 | Radnički (P) |
26.11
OFK Bečej 1918
|
26.11.2022 | : | OFK Bečej 1918 | ||||||
26.11
Armija SK
Fruškogorac
0
6
|
26.11.2022 | Armija SK | 0 : 6 | Fruškogorac | |||||
26.11
RFK Novi Sad 1921
Crvena zvezda (NS)
|
26.11.2022 | RFK Novi Sad 1921 | : | Crvena zvezda (NS) | |||||
26.11
Borac
Bačka
1
5
|
26.11.2022 | Borac | 1 : 5 | Bačka |
26.11
13:30
Napredak
Radnički (NB)
1
2
|
26.11.2022 13:30 | Napredak | 1 : 2 | Radnički (NB) | |||||
26.11
13:00
Novi Pazar
Rad
1
0
|
26.11.2022 13:00 | Novi Pazar | 1 : 0 | Rad | |||||
26.11
13:00
IMT
TSC
2
1
|
26.11.2022 13:00 | IMT | 2 : 1 | TSC | |||||
26.11
10:00
Čukarički
Voždovac
3
2
|
26.11.2022 10:00 | Čukarički | 3 : 2 | Voždovac |
26.11
10:30
Spartak ŽK
ODR
4
0
|
26.11.2022 10:30 | Spartak ŽK | 4 : 0 | ODR | |||||
26.11
13:00
Kabel
Železničar
4
0
|
26.11.2022 13:00 | Kabel | 4 : 0 | Železničar | |||||
26.11
11:00
Mladost (L)
Radnički (Z)
2
2
|
26.11.2022 11:00 | Mladost (L) | 2 : 2 | Radnički (Z) | |||||
26.11
11:00
OFK Vršac
Inđija
3
2
|
26.11.2022 11:00 | OFK Vršac | 3 : 2 | Inđija | |||||
26.11
13:30
Vojvodina
Petrika
2
2
|
26.11.2022 13:30 | Vojvodina | 2 : 2 | Petrika |
26.11
Radnički (N)
Timok 1919
5
1
|
26.11.2022 | Radnički (N) | 5 : 1 | Timok 1919 |
26.11
13:00
Crvena zvezda
RFK Grafičar
1
0
|
26.11.2022 13:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | RFK Grafičar | |||||
26.11
13:30
Teleoptik
GFK Jagodina
4
0
|
26.11.2022 13:30 | Teleoptik | 4 : 0 | GFK Jagodina | |||||
26.11
11:00
Napredak
Kiker
3
1
|
26.11.2022 11:00 | Napredak | 3 : 1 | Kiker | |||||
26.11
13:00
Spartak ŽK
Rad
2
0
|
26.11.2022 13:00 | Spartak ŽK | 2 : 0 | Rad | |||||
26.11
10:30
Brodarac
Partizan
2
1
|
26.11.2022 10:30 | Brodarac | 2 : 1 | Partizan | |||||
26.11
12:30
Čukarički
OLE
11
1
|
26.11.2022 12:30 | Čukarički | 11 : 1 | OLE |
26.11
10:00
Sloga
Radnički 1905
2
5
|
26.11.2022 10:00 | Sloga | 2 : 5 | Radnički 1905 |
26.11
10:00
Šumadija 1903
Apolon 4
0
8
|
26.11.2022 10:00 | Šumadija 1903 | 0 : 8 | Apolon 4 |
26.11
11:00
Mineralac
GFK Dubočica
1
1
|
26.11.2022 11:00 | Mineralac | 1 : 1 | GFK Dubočica |
26.11
12:00
Železničar Kusadak
Mihajlovac 1934
4
1
|
26.11.2022 12:00 | Železničar Kusadak | 4 : 1 | Mihajlovac 1934 | |||||
26.11
12:00
Udarnik
Godomin
1
0
|
26.11.2022 12:00 | Udarnik | 1 : 0 | Godomin | |||||
26.11
11:00
Proleter
Mladi radnik 1940
7
2
|
26.11.2022 11:00 | Proleter | 7 : 2 | Mladi radnik 1940 | |||||
26.11
12:00
Osipaonica
Tesla
5
0
|
26.11.2022 12:00 | Osipaonica | 5 : 0 | Tesla | |||||
26.11
12:00
Budućnost
Mladost 1948
2
5
|
26.11.2022 12:00 | Budućnost | 2 : 5 | Mladost 1948 | |||||
26.11
10:00
Napredak
Petlić SD 2006
1
4
|
26.11.2022 10:00 | Napredak | 1 : 4 | Petlić SD 2006 |
26.11
Sloga
Crnokosa
3
0
|
26.11.2022 | Sloga | 3 : 0 | Crnokosa | |||||
26.11
Zlatar
Jedinstvo Putevi
0
3
|
26.11.2022 | Zlatar | 0 : 3 | Jedinstvo Putevi |
26.11
12:00
Moskva
TSC
2
0
|
26.11.2022 12:00 | Moskva | 2 : 0 | TSC | |||||
26.11
12:00
Polet
Banat
1
0
|
26.11.2022 12:00 | Polet | 1 : 0 | Banat |
26.11
11:00
Radnički 1905
Subotica 10
2
3
|
26.11.2022 11:00 | Radnički 1905 | 2 : 3 | Subotica 10 |
26.11
17:00
Borac Mozzart
Mornar Barsko zlato
90
87
|
26.11.2022 17:00 | Borac Mozzart | 90 : 87 | Mornar Barsko zlato | |||||
26.11
19:00
Budućnost VOLI
Cibona
97
76
|
26.11.2022 19:00 | Budućnost VOLI | 97 : 76 | Cibona | |||||
26.11
21:00
Cedevita Olimpija
Zadar
97
79
|
26.11.2022 21:00 | Cedevita Olimpija | 97 : 79 | Zadar |
26.11
18:00
Podgorica
Spars Ilidža
98
46
|
26.11.2022 18:00 | Podgorica | 98 : 46 | Spars Ilidža | |||||
26.11
12:00
GGD Šenčur
Krka
63
66
|
26.11.2022 12:00 | GGD Šenčur | 63 : 66 | Krka | |||||
26.11
15:00
Borac WWIN
Helios Suns
85
91
|
26.11.2022 15:00 | Borac WWIN | 85 : 91 | Helios Suns |
26.11
18:00
Dynamic BalkanBet
Kolubara LA 2003
80
54
|
26.11.2022 18:00 | Dynamic BalkanBet | 80 : 54 | Kolubara LA 2003 | |||||
26.11
18:00
Dunav
Čačak 94 Quantox
84
83
|
26.11.2022 18:00 | Dunav | 84 : 83 | Čačak 94 Quantox |
26.11
21:00
Železničar
Star
80
78
|
26.11.2022 21:00 | Železničar | 80 : 78 | Star | |||||
26.11
17:00
Joker
Hercegovac
118
91
|
26.11.2022 17:00 | Joker | 118 : 91 | Hercegovac |
26.11
18:00
Pirot
Žitko Basket
79
86
|
26.11.2022 18:00 | Pirot | 79 : 86 | Žitko Basket | |||||
26.11
19:00
Napredak
Slodes
72
78
|
26.11.2022 19:00 | Napredak | 72 : 78 | Slodes |
26.11
21:00
Stara Pazova
Radnički
88
77
|
26.11.2022 21:00 | Stara Pazova | 88 : 77 | Radnički | |||||
26.11
20:00
Srem
Topola
69
65
|
26.11.2022 20:00 | Srem | 69 : 65 | Topola |
26.11
Nova Pazova
Jedinstvo
|
26.11.2022 | Nova Pazova | : | Jedinstvo | |||||
26.11
19:00
Hajduk
Podrinje
81
65
|
26.11.2022 19:00 | Hajduk | 81 : 65 | Podrinje | |||||
26.11
19:30
Sveti Đorđe
Akademik
96
71
|
26.11.2022 19:30 | Sveti Đorđe | 96 : 71 | Akademik |
26.11
16:00
Umka džez
Flash
89
96
|
26.11.2022 16:00 | Umka džez | 89 : 96 | Flash | |||||
26.11
19:00
Bkk Radnički
IBC
73
59
|
26.11.2022 19:00 | Bkk Radnički | 73 : 59 | IBC |
26.11
17:00
Svilajnac
Jagodina
79
77
|
26.11.2022 17:00 | Svilajnac | 79 : 77 | Jagodina | |||||
26.11
17:00
Napredak Junior
Paraćin
89
80
|
26.11.2022 17:00 | Napredak Junior | 89 : 80 | Paraćin | |||||
26.11
18:00
Zekas 75
Ćuprija
88
82
|
26.11.2022 18:00 | Zekas 75 | 88 : 82 | Ćuprija |
26.11
19:00
Mileševac
Priboj
80
79
|
26.11.2022 19:00 | Mileševac | 80 : 79 | Priboj |
26.11
16:00
Mladost Vesna
Rtanj
95
61
|
26.11.2022 16:00 | Mladost Vesna | 95 : 61 | Rtanj | |||||
26.11
12:30
Konstantin
Panteri
89
73
|
26.11.2022 12:30 | Konstantin | 89 : 73 | Panteri | |||||
26.11
19:00
Topličanin
Bin
64
66
|
26.11.2022 19:00 | Topličanin | 64 : 66 | Bin |
26.11
16:00
Radan
OKK Vlasotince
92
63
|
26.11.2022 16:00 | Radan | 92 : 63 | OKK Vlasotince | |||||
26.11
18:30
Niš
Marinos
75
83
|
26.11.2022 18:30 | Niš | 75 : 83 | Marinos |
26.11
18:30
Futog 1276
Futog
68
73
|
26.11.2022 18:30 | Futog 1276 | 68 : 73 | Futog | |||||
26.11
20:30
Marina
Veternik 1998
80
57
|
26.11.2022 20:30 | Marina | 80 : 57 | Veternik 1998 |
26.11
20:15
Radivoje Korać
Sport's World
51
76
|
26.11.2022 20:15 | Radivoje Korać | 51 : 76 | Sport's World |
26.11
19:00
Omladinac
Tamiš
94
76
|
26.11.2022 19:00 | Omladinac | 94 : 76 | Tamiš | |||||
26.11
15:00
Dinamo
Šimanovci
93
63
|
26.11.2022 15:00 | Dinamo | 93 : 63 | Šimanovci | |||||
26.11
19:00
Ru koš
Jedinstvo
76
113
|
26.11.2022 19:00 | Ru koš | 76 : 113 | Jedinstvo |
26.11
12:20
Mondo Basket
Zvezdara
84
69
|
26.11.2022 12:20 | Mondo Basket | 84 : 69 | Zvezdara |
26.11
17:30
Polet
Goč
105
59
|
26.11.2022 17:30 | Polet | 105 : 59 | Goč | |||||
26.11
19:30
OKK KV
Bane
91
65
|
26.11.2022 19:30 | OKK KV | 91 : 65 | Bane |
26.11
13:30
Šumadija 2017
Smederevo 1953
65
100
|
26.11.2022 13:30 | Šumadija 2017 | 65 : 100 | Smederevo 1953 |
26.11
20:00
Radnički
Apač
78
67
|
26.11.2022 20:00 | Radnički | 78 : 67 | Apač | |||||
26.11
15:00
Šabac
Mix
88
67
|
26.11.2022 15:00 | Šabac | 88 : 67 | Mix |
26.11
20:00
Sevojno
Mladost
74
97
|
26.11.2022 20:00 | Sevojno | 74 : 97 | Mladost |
26.11
13:00
Jastreb
Trijumf
55
59
|
26.11.2022 13:00 | Jastreb | 55 : 59 | Trijumf | |||||
26.11
16:00
Kuršumlija
Borac
41
74
|
26.11.2022 16:00 | Kuršumlija | 41 : 74 | Borac |
26.11
Titel
Sivac
|
26.11.2022 | Titel | : | Sivac | |||||
26.11
Čelarevo
SO ŽKK
|
26.11.2022 | Čelarevo | : | SO ŽKK | |||||
26.11
Proleter
Delfin
|
26.11.2022 | Proleter | : | Delfin | |||||
26.11
Karađorđevo
Srem
|
26.11.2022 | Karađorđevo | : | Srem |
26.11
Radivoj Korać
Girl Borac basket
|
26.11.2022 | Radivoj Korać | : | Girl Borac basket |
26.11
Užice
Šabac
|
26.11.2022 | Užice | : | Šabac |
26.11
20:00
Spartak
Partizan 1953
74
103
|
26.11.2022 20:00 | Spartak | 74 : 103 | Partizan 1953 | |||||
26.11
17:30
Vojvodina 021
Kraljevo
51
54
|
26.11.2022 17:30 | Vojvodina 021 | 51 : 54 | Kraljevo | |||||
26.11
18:30
Duga
SPD Radnički
96
48
|
26.11.2022 18:30 | Duga | 96 : 48 | SPD Radnički | |||||
26.11
17:45
Sloga MAYA CONSULTING
Vršac
92
47
|
26.11.2022 17:45 | Sloga MAYA CONSULTING | 92 : 47 | Vršac |
26.11
17:30
Proleter
Student
60
55
|
26.11.2022 17:30 | Proleter | 60 : 55 | Student | |||||
26.11
19:00
Srbobran
Ljubovija
78
46
|
26.11.2022 19:00 | Srbobran | 78 : 46 | Ljubovija |
26.11
12:00
Čačak 94 Quantox
Crvena zvezda MTS
76
89
|
26.11.2022 12:00 | Čačak 94 Quantox | 76 : 89 | Crvena zvezda MTS | |||||
26.11
12:00
SPD Radnički
Mega MIS
71
98
|
26.11.2022 12:00 | SPD Radnički | 71 : 98 | Mega MIS | |||||
26.11
13:30
Beko
Partizan
54
100
|
26.11.2022 13:30 | Beko | 54 : 100 | Partizan | |||||
26.11
13:00
Vojvodina
Borac Mozzart
72
76
|
26.11.2022 13:00 | Vojvodina | 72 : 76 | Borac Mozzart | |||||
26.11
14:00
Joker
Konstantin
96
74
|
26.11.2022 14:00 | Joker | 96 : 74 | Konstantin |
26.11
15:30
Vojvodina 021
Student
56
53
|
26.11.2022 15:30 | Vojvodina 021 | 56 : 53 | Student | |||||
26.11
16:00
Crvena zvezda MTS
LO 15
110
21
|
26.11.2022 16:00 | Crvena zvezda MTS | 110 : 21 | LO 15 | |||||
26.11
13:00
Paraćin
Art Basket
39
88
|
26.11.2022 13:00 | Paraćin | 39 : 88 | Art Basket |
26.11
19:00
Takovo
Spartak (LJ)
3
2
|
26.11.2022 19:00 | Takovo | 3 : 2 | Spartak (LJ) | |||||
26.11
19:00
Mladi radnik
Karađorđe
3
0
|
26.11.2022 19:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Karađorđe |
26.11
19:00
Klek Srbijašume
Dubočica
3
0
|
26.11.2022 19:00 | Klek Srbijašume | 3 : 0 | Dubočica | |||||
26.11
19:00
Niš
Mladenovac
2
3
|
26.11.2022 19:00 | Niš | 2 : 3 | Mladenovac | |||||
26.11
19:00
Novi Pazar
Smederevo Carina
1
3
|
26.11.2022 19:00 | Novi Pazar | 1 : 3 | Smederevo Carina | |||||
26.11
18:00
Borac (S)
Topličanin 97
3
0
|
26.11.2022 18:00 | Borac (S) | 3 : 0 | Topličanin 97 | |||||
26.11
19:00
VGSK
Borac (P)
3
1
|
26.11.2022 19:00 | VGSK | 3 : 1 | Borac (P) | |||||
26.11
19:00
Partizan EFBET 2
Vojvodina 2
0
3
|
26.11.2022 19:00 | Partizan EFBET 2 | 0 : 3 | Vojvodina 2 |
26.11
14:30
Pirot
Niš 2
0
3
|
26.11.2022 14:30 | Pirot | 0 : 3 | Niš 2 |
26.11
18:00
Sombor
Stražilovo
1
3
|
26.11.2022 18:00 | Sombor | 1 : 3 | Stražilovo | |||||
26.11
18:00
Kikinda
Proleter
3
2
|
26.11.2022 18:00 | Kikinda | 3 : 2 | Proleter | |||||
26.11
18:00
Sloven
Partizan
1
3
|
26.11.2022 18:00 | Sloven | 1 : 3 | Partizan |
26.11
17:00
FAP Livnica
Partizan (L)
3
1
|
26.11.2022 17:00 | FAP Livnica | 3 : 1 | Partizan (L) | |||||
26.11
18:00
Gračac
Takovo 2
3
1
|
26.11.2022 18:00 | Gračac | 3 : 1 | Takovo 2 | |||||
26.11
15:00
Ribnica 2
Rudar (B)
3
0
|
26.11.2022 15:00 | Ribnica 2 | 3 : 0 | Rudar (B) |
26.11
Smederevo Carina 2
Crnjanski
2
3
|
26.11.2022 | Smederevo Carina 2 | 2 : 3 | Crnjanski | |||||
26.11
Crvena zvezda 2
Rudar
3
1
|
26.11.2022 | Crvena zvezda 2 | 3 : 1 | Rudar | |||||
26.11
00:00
Lucky Star
Železničar
3
1
|
26.11.2022 00:00 | Lucky Star | 3 : 1 | Železničar | |||||
26.11
00:00
VA 014
Karađorđe 2
3
0
|
26.11.2022 00:00 | VA 014 | 3 : 0 | Karađorđe 2 |
26.11
19:00
Vrbas
Botafogo
3
1
|
26.11.2022 19:00 | Vrbas | 3 : 1 | Botafogo | |||||
26.11
12:00
Dunav Voley 2
Topola
3
0
|
26.11.2022 12:00 | Dunav Voley 2 | 3 : 0 | Topola |
26.11
14:00
Klek Srbijašume 2
Stražilovo 2
0
3
|
26.11.2022 14:00 | Klek Srbijašume 2 | 0 : 3 | Stražilovo 2 |
26.11
19:00
Novi Sad
Crvena zvezda
0
3
|
26.11.2022 19:00 | Novi Sad | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
26.11
19:00
TENT
Spartak
2
3
|
26.11.2022 19:00 | TENT | 2 : 3 | Spartak | |||||
26.11
19:00
AS Batajnica
Srem
1
3
|
26.11.2022 19:00 | AS Batajnica | 1 : 3 | Srem | |||||
26.11
17:00
Partizan EFBET
Jedinstvo (SP)
0
3
|
26.11.2022 17:00 | Partizan EFBET | 0 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
26.11
19:30
Inđija
Omladinac
2
3
|
26.11.2022 19:30 | Inđija | 2 : 3 | Omladinac |
26.11
15:00
Radnički Blaster
Srbijanka 014
3
1
|
26.11.2022 15:00 | Radnički Blaster | 3 : 1 | Srbijanka 014 | |||||
26.11
16:00
Jedinstvo
Smederevo
3
0
|
26.11.2022 16:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Smederevo | |||||
26.11
16:30
Beograd
Takovo Zvezda Helios
2
3
|
26.11.2022 16:30 | Beograd | 2 : 3 | Takovo Zvezda Helios | |||||
26.11
18:00
Zlatibor
Klek
0
3
|
26.11.2022 18:00 | Zlatibor | 0 : 3 | Klek |
26.11
15:00
Ivanjica
Lotus
3
1
|
26.11.2022 15:00 | Ivanjica | 3 : 1 | Lotus | |||||
26.11
15:00
Kosovska Mitrovica
Gimnazijalac
0
3
|
26.11.2022 15:00 | Kosovska Mitrovica | 0 : 3 | Gimnazijalac | |||||
26.11
17:30
Novi Pazar
ŽOK Napredak 037
3
0
|
26.11.2022 17:30 | Novi Pazar | 3 : 0 | ŽOK Napredak 037 |
26.11
Crno Bele 011
Dunav
3
0
|
26.11.2022 | Crno Bele 011 | 3 : 0 | Dunav | |||||
26.11
Crnjanski
TENT 2
2
3
|
26.11.2022 | Crnjanski | 2 : 3 | TENT 2 | |||||
26.11
Smeč 5
Sterija
3
0
|
26.11.2022 | Smeč 5 | 3 : 0 | Sterija | |||||
26.11
Radnički
Šumadija
3
0
|
26.11.2022 | Radnički | 3 : 0 | Šumadija |
26.11
18:30
Mladost 1979
Štrand Volej
0
3
|
26.11.2022 18:30 | Mladost 1979 | 0 : 3 | Štrand Volej | |||||
26.11
15:30
NS Volej Team
Srem 2
2
3
|
26.11.2022 15:30 | NS Volej Team | 2 : 3 | Srem 2 | |||||
26.11
14:00
Odbojka 013
Futog
3
0
|
26.11.2022 14:00 | Odbojka 013 | 3 : 0 | Futog | |||||
26.11
16:00
Panonija
Omladinac 2
3
0
|
26.11.2022 16:00 | Panonija | 3 : 0 | Omladinac 2 | |||||
26.11
18:00
Vršac
Volley Stars
1
3
|
26.11.2022 18:00 | Vršac | 1 : 3 | Volley Stars |
26.11
16:00
Žitište
Proleter
2
3
|
26.11.2022 16:00 | Žitište | 2 : 3 | Proleter |
26.11
13:00
Vrbas
Bečej
3
1
|
26.11.2022 13:00 | Vrbas | 3 : 1 | Bečej |
26.11
19:30
Blok aut
SK Volej
1
3
|
26.11.2022 19:30 | Blok aut | 1 : 3 | SK Volej | |||||
26.11
16:30
Grbić
Merkur
0
3
|
26.11.2022 16:30 | Grbić | 0 : 3 | Merkur |
26.11
13:30
TSK Volley 2018
Inđija 2
3
1
|
26.11.2022 13:30 | TSK Volley 2018 | 3 : 1 | Inđija 2 |
26.11
Fenix
Surdulica
0
3
|
26.11.2022 | Fenix | 0 : 3 | Surdulica | |||||
26.11
ŽOK Topličanin
Radan
3
1
|
26.11.2022 | ŽOK Topličanin | 3 : 1 | Radan | |||||
26.11
Jablanica
Vlasina
0
3
|
26.11.2022 | Jablanica | 0 : 3 | Vlasina |
26.11
PIN
Pirot
1
3
|
26.11.2022 | PIN | 1 : 3 | Pirot | |||||
26.11
Student 2
Milenijum
3
0
|
26.11.2022 | Student 2 | 3 : 0 | Milenijum | |||||
26.11
Banjica
Stampedo 2
0
3
|
26.11.2022 | Banjica | 0 : 3 | Stampedo 2 |
26.11
18:00
Crvena zvezda 2
Blok Aut
2
3
|
26.11.2022 18:00 | Crvena zvezda 2 | 2 : 3 | Blok Aut | |||||
26.11
18:00
Tent 3
Lucky Star
3
2
|
26.11.2022 18:00 | Tent 3 | 3 : 2 | Lucky Star | |||||
26.11
18:00
Obilić
Mladenovac
3
1
|
26.11.2022 18:00 | Obilić | 3 : 1 | Mladenovac | |||||
26.11
18:00
Kolubara
AS
3
2
|
26.11.2022 18:00 | Kolubara | 3 : 2 | AS | |||||
26.11
18:00
Volleyland
Železničar
3
1
|
26.11.2022 18:00 | Volleyland | 3 : 1 | Železničar |
26.11
19:00
Jugović
Dinamo
25
32
|
26.11.2022 19:00 | Jugović | 25 : 32 | Dinamo | |||||
26.11
19:00
Rudar
Obilić
29
34
|
26.11.2022 19:00 | Rudar | 29 : 34 | Obilić | |||||
26.11
19:00
Šamot 65
Kikinda
21
21
|
26.11.2022 19:00 | Šamot 65 | 21 : 21 | Kikinda | |||||
26.11
19:30
Partizan
Proleter
33
28
|
26.11.2022 19:30 | Partizan | 33 : 28 | Proleter | |||||
26.11
18:00
Dubočica 54
Topličanin
31
23
|
26.11.2022 18:00 | Dubočica 54 | 31 : 23 | Topličanin |
26.11
17:00
Vrbas Petrol
Sivac 69
31
23
|
26.11.2022 17:00 | Vrbas Petrol | 31 : 23 | Sivac 69 | |||||
26.11
17:00
Spartak
Kolubara
31
26
|
26.11.2022 17:00 | Spartak | 31 : 26 | Kolubara | |||||
26.11
12:00
Ub
Crvenka
31
30
|
26.11.2022 12:00 | Ub | 31 : 30 | Crvenka | |||||
26.11
16:30
Inđija
Smederevo
23
33
|
26.11.2022 16:30 | Inđija | 23 : 33 | Smederevo |
26.11
18:00
Priboj
Bela Palanka
24
22
|
26.11.2022 18:00 | Priboj | 24 : 22 | Bela Palanka | |||||
26.11
14:30
Mokra Gora
Vlasotince
27
29
|
26.11.2022 14:30 | Mokra Gora | 27 : 29 | Vlasotince | |||||
26.11
20:30
Železničar 1949
Kuršumlija
37
33
|
26.11.2022 20:30 | Železničar 1949 | 37 : 33 | Kuršumlija | |||||
26.11
19:00
Vranje 1957
Hajduk Veljko
27
22
|
26.11.2022 19:00 | Vranje 1957 | 27 : 22 | Hajduk Veljko |
26.11
18:00
Slavija
Mladost TSK
23
29
|
26.11.2022 18:00 | Slavija | 23 : 29 | Mladost TSK | |||||
26.11
19:00
Lavovi BP
Jedinstvo
24
20
|
26.11.2022 19:00 | Lavovi BP | 24 : 20 | Jedinstvo | |||||
26.11
19:00
Banatski Karlovac
Metalac
40
29
|
26.11.2022 19:00 | Banatski Karlovac | 40 : 29 | Metalac | |||||
26.11
19:00
Jabuka
Nova Pazova 1957
28
19
|
26.11.2022 19:00 | Jabuka | 28 : 19 | Nova Pazova 1957 |
26.11
18:30
Rakovica
Lazarevac
37
24
|
26.11.2022 18:30 | Rakovica | 37 : 24 | Lazarevac | |||||
26.11
15:30
BASK Soko
Studentski grad
27
30
|
26.11.2022 15:30 | BASK Soko | 27 : 30 | Studentski grad |
26.11
19:00
Zlatar
SPD Radnički 2
37
31
|
26.11.2022 19:00 | Zlatar | 37 : 31 | SPD Radnički 2 | |||||
26.11
14:30
Metalac (V)
Mačva
28
34
|
26.11.2022 14:30 | Metalac (V) | 28 : 34 | Mačva |
26.11
20:00
ORK Bor
Žitorađa
31
24
|
26.11.2022 20:00 | ORK Bor | 31 : 24 | Žitorađa |
26.11
20:00
Sombor
Senta
28
25
|
26.11.2022 20:00 | Sombor | 28 : 25 | Senta | |||||
26.11
20:00
PIK Prigrevica
Ruma
27
25
|
26.11.2022 20:00 | PIK Prigrevica | 27 : 25 | Ruma | |||||
26.11
15:30
RA Dinamo
Dalmatinac
40
32
|
26.11.2022 15:30 | RA Dinamo | 40 : 32 | Dalmatinac | |||||
26.11
18:00
ŽSK 1955
Crvena zvezda
31
31
|
26.11.2022 18:00 | ŽSK 1955 | 31 : 31 | Crvena zvezda |
26.11
19:30
Kruševac
Metalac 2
21
24
|
26.11.2022 19:30 | Kruševac | 21 : 24 | Metalac 2 |
26.11
19:00
Mladost (NP)
Vojvodina
24
25
|
26.11.2022 19:00 | Mladost (NP) | 24 : 25 | Vojvodina | |||||
26.11
18:30
Naisa
Jagodina
21
29
|
26.11.2022 18:30 | Naisa | 21 : 29 | Jagodina |
26.11
17:00
Metalac (K)
Pazar 2003
50
36
|
26.11.2022 17:00 | Metalac (K) | 50 : 36 | Pazar 2003 | |||||
26.11
20:00
Metalac 2015
Loznica grad
38
34
|
26.11.2022 20:00 | Metalac 2015 | 38 : 34 | Loznica grad |
26.11
19:30
Sloven
Krule
30
29
|
26.11.2022 19:30 | Sloven | 30 : 29 | Krule |
26.11
15:00
Apatin
Odžaci
32
24
|
26.11.2022 15:00 | Apatin | 32 : 24 | Odžaci | |||||
26.11
16:30
Halas Jožef 2
Vrbas
32
22
|
26.11.2022 16:30 | Halas Jožef 2 | 32 : 22 | Vrbas |
26.11
17:00
BVU Vračar
Spartak Patent CO
7
22
|
26.11.2022 17:00 | BVU Vračar | 7 : 22 | Spartak Patent CO |
26.11
17:00
Mornar BS
Šabac
4
13
|
26.11.2022 17:00 | Mornar BS | 4 : 13 | Šabac | |||||
26.11
18:00
BVK Crvena zvezda
Primorac
9
6
|
26.11.2022 18:00 | BVK Crvena zvezda | 9 : 6 | Primorac | |||||
26.11
18:30
HAVK Mladost
Solaris
13
7
|
26.11.2022 18:30 | HAVK Mladost | 13 : 7 | Solaris | |||||
26.11
19:30
Jadran HN
Partizan
14
14
|
26.11.2022 19:30 | Jadran HN | 14 : 14 | Partizan | |||||
26.11
20:00
Jadran ST
Novi Beograd
11
13
|
26.11.2022 20:00 | Jadran ST | 11 : 13 | Novi Beograd | |||||
26.11
21:00
Jug AO
SPD Radnički
9
10
|
26.11.2022 21:00 | Jug AO | 9 : 10 | SPD Radnički |
26.11
17:00
Vračar
Partizan
2
21
|
26.11.2022 17:00 | Vračar | 2 : 21 | Partizan |
26.11
19:00
Bečej 2003
Vranje
2
1
|
26.11.2022 19:00 | Bečej 2003 | 2 : 1 | Vranje |
26.11
20:00
SAS
Spartak GP
5
6
|
26.11.2022 20:00 | SAS | 5 : 6 | Spartak GP |
26.11
18:00
Radnik
Zufo
3
3
|
26.11.2022 18:00 | Radnik | 3 : 3 | Zufo | |||||
26.11
17:00
Jagodina
BSK
3
0
|
26.11.2022 17:00 | Jagodina | 3 : 0 | BSK |
26.11
20:30
Student
Hram
7
3
|
26.11.2022 20:30 | Student | 7 : 3 | Hram |
26.11
17:30
Niš 92
As
2
6
|
26.11.2022 17:30 | Niš 92 | 2 : 6 | As |
26.11
18:00
MNK Hercegovina
Sarajevo
3
7
|
26.11.2022 18:00 | MNK Hercegovina | 3 : 7 | Sarajevo | |||||
26.11
16:30
Bosna Kompred
Radnik MD Šop
2
4
|
26.11.2022 16:30 | Bosna Kompred | 2 : 4 | Radnik MD Šop | |||||
26.11
20:00
Doboj
Brotnjo
0
1
|
26.11.2022 20:00 | Doboj | 0 : 1 | Brotnjo | |||||
26.11
17:30
Sloga
Salines
7
3
|
26.11.2022 17:30 | Sloga | 7 : 3 | Salines |
26.11
18:30
Maribor
Slavija Junior
2
6
|
26.11.2022 18:30 | Maribor | 2 : 6 | Slavija Junior | |||||
26.11
18:30
Sisak
Vojvodina
3
1
|
26.11.2022 18:30 | Sisak | 3 : 1 | Vojvodina | |||||
26.11
17:30
Crvena zvezda
LedX Celje
3
4
|
26.11.2022 17:30 | Crvena zvezda | E 3 : 4 | LedX Celje |