20.11
13:00
RFK Novi Sad 1921
OFK Vršac
1
0
|
20.11.2022 13:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 0 | OFK Vršac | |||||
20.11
13:00
Železničar
Jedinstvo (Ub)
2
1
|
20.11.2022 13:00 | Železničar | 2 : 1 | Jedinstvo (Ub) | |||||
20.11
13:00
Loznica
Radnički (NB)
1
2
|
20.11.2022 13:00 | Loznica | 1 : 2 | Radnički (NB) |
20.11
13:00
Borac (Š)
Kabel
2
0
|
20.11.2022 13:00 | Borac (Š) | 2 : 0 | Kabel |
20.11
10:00
Torlak
Teleoptik
0
2
|
20.11.2022 10:00 | Torlak | 0 : 2 | Teleoptik | |||||
20.11
13:00
Jedinstvo
Sinđelić
0
0
|
20.11.2022 13:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Sinđelić |
20.11
13:00
OFK Mihajlovac
Budućnost Krušik 2014
1
1
|
20.11.2022 13:00 | OFK Mihajlovac | 1 : 1 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
20.11
13:00
Rađevac
FAP
0
1
|
20.11.2022 13:00 | Rađevac | 0 : 1 | FAP |
20.11
13:00
OFK Brzi Brod
Car Konstantin
2
1
|
20.11.2022 13:00 | OFK Brzi Brod | 2 : 1 | Car Konstantin | |||||
20.11
11:00
SFS Borac
Dunav
0
0
|
20.11.2022 11:00 | SFS Borac | 0 : 0 | Dunav |
20.11
13:00
Radnički 1918
Sloga
2
0
|
20.11.2022 13:00 | Radnički 1918 | 2 : 0 | Sloga | |||||
20.11
13:00
Mladost (BP)
Hercegovac
0
0
|
20.11.2022 13:00 | Mladost (BP) | 0 : 0 | Hercegovac | |||||
20.11
13:00
Vojvodina
Obilić
1
5
|
20.11.2022 13:00 | Vojvodina | 1 : 5 | Obilić |
20.11
10:00
Index
Slavija
4
1
|
20.11.2022 10:00 | Index | 4 : 1 | Slavija | |||||
20.11
13:00
Donji Srem 2015
GFK Sloven
0
5
|
20.11.2022 13:00 | Donji Srem 2015 | 0 : 5 | GFK Sloven |
20.11
13:00
Crvena Zvezda
ŽAK
1
0
|
20.11.2022 13:00 | Crvena Zvezda | 1 : 0 | ŽAK | |||||
20.11
13:00
Borac
Mladost
2
0
|
20.11.2022 13:00 | Borac | 2 : 0 | Mladost | |||||
20.11
13:00
Omladinac FAM
Kozara
2
5
|
20.11.2022 13:00 | Omladinac FAM | 2 : 5 | Kozara | |||||
20.11
13:00
Polet
Sloboda
1
7
|
20.11.2022 13:00 | Polet | 1 : 7 | Sloboda |
20.11
13:00
Kosmaj
GSP Polet Dorćol
0
7
|
20.11.2022 13:00 | Kosmaj | 0 : 7 | GSP Polet Dorćol | |||||
20.11
13:00
Sremčica
PKB
2
4
|
20.11.2022 13:00 | Sremčica | 2 : 4 | PKB | |||||
20.11
13:00
Crvena zvezda
Hajduk
0
3
|
20.11.2022 13:00 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Hajduk | |||||
20.11
13:00
Komgrap
Boleč
2
0
|
20.11.2022 13:00 | Komgrap | 2 : 0 | Boleč |
20.11
13:00
Jedinstvo
Svetlost
2
1
|
20.11.2022 13:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Svetlost | |||||
20.11
13:00
Plantaža
Lugina
6
0
|
20.11.2022 13:00 | Plantaža | 6 : 0 | Lugina | |||||
20.11
13:00
Žitorađa
SFK Morava
0
3
|
20.11.2022 13:00 | Žitorađa | 0 : 3 | SFK Morava | |||||
20.11
13:00
Jablanica
Radan
1
0
|
20.11.2022 13:00 | Jablanica | 1 : 0 | Radan |
20.11
13:00
Pukovac
Jedinstvo
6
1
|
20.11.2022 13:00 | Pukovac | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.11
13:00
Malošište
Mladost (M)
1
2
|
20.11.2022 13:00 | Malošište | 1 : 2 | Mladost (M) | |||||
20.11
13:00
Morava
Mladost (B)
2
0
|
20.11.2022 13:00 | Morava | 2 : 0 | Mladost (B) | |||||
20.11
13:00
Delijski Vis
Orljane
3
1
|
20.11.2022 13:00 | Delijski Vis | 3 : 1 | Orljane | |||||
20.11
13:00
Rudar
Naša krila 1936
1
4
|
20.11.2022 13:00 | Rudar | 1 : 4 | Naša krila 1936 | |||||
20.11
13:00
Palilulac
OFK Napredak 1929
1
0
|
20.11.2022 13:00 | Palilulac | 1 : 0 | OFK Napredak 1929 |
20.11
13:00
Majdevo-Kupci
Mladi borac
1
1
|
20.11.2022 13:00 | Majdevo-Kupci | 1 : 1 | Mladi borac | |||||
20.11
13:00
Rembas
Trstenik PPT
1
0
|
20.11.2022 13:00 | Rembas | 1 : 0 | Trstenik PPT | |||||
20.11
13:00
Vinogradar
Sloga (D)
1
0
|
20.11.2022 13:00 | Vinogradar | 1 : 0 | Sloga (D) | |||||
20.11
13:00
Župa
Blagotin
0
0
|
20.11.2022 13:00 | Župa | 0 : 0 | Blagotin | |||||
20.11
13:00
Jedinstvo (M)
Orlovi
2
5
|
20.11.2022 13:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 5 | Orlovi | |||||
20.11
13:00
Kušiljevo
Jedinstvo 1936
1
2
|
20.11.2022 13:00 | Kušiljevo | 1 : 2 | Jedinstvo 1936 |
20.11
11:00
Tanasko Rajić
OFK Zlot
9
1
|
20.11.2022 11:00 | Tanasko Rajić | 9 : 1 | OFK Zlot | |||||
20.11
13:00
Lužnica
Đerdap
2
3
|
20.11.2022 13:00 | Lužnica | 2 : 3 | Đerdap |
20.11
13:00
Crvena zvezda
Dolina
1
1
|
20.11.2022 13:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Dolina | |||||
20.11
13:00
Partizan (G)
Vulturul
2
2
|
20.11.2022 13:00 | Partizan (G) | 2 : 2 | Vulturul | |||||
20.11
13:00
Spartak 1911
Hajdučica
4
1
|
20.11.2022 13:00 | Spartak 1911 | 4 : 1 | Hajdučica | |||||
20.11
13:00
Budućnost (A)
BAK
2
6
|
20.11.2022 13:00 | Budućnost (A) | 2 : 6 | BAK | |||||
20.11
13:00
Dolovo
Potporanj
4
0
|
20.11.2022 13:00 | Dolovo | 4 : 0 | Potporanj |
20.11
13:00
Đurđin
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
2
0
|
20.11.2022 13:00 | Đurđin | 2 : 0 | Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo | |||||
20.11
13:00
Budućnost
Jedinstvo
1
2
|
20.11.2022 13:00 | Budućnost | 1 : 2 | Jedinstvo |
20.11
13:00
Lipar
Hajduk
1
1
|
20.11.2022 13:00 | Lipar | 1 : 1 | Hajduk | |||||
20.11
13:00
Borac 46
ŽAK
2
1
|
20.11.2022 13:00 | Borac 46 | 2 : 1 | ŽAK | |||||
20.11
13:00
Budućnost (P)
Rusin
3
5
|
20.11.2022 13:00 | Budućnost (P) | 3 : 5 | Rusin |
20.11
13:00
MSK
2. Oktobar
2
0
|
20.11.2022 13:00 | MSK | 2 : 0 | 2. Oktobar | |||||
20.11
13:00
OFK Stajićevo
ASK
11
1
|
20.11.2022 13:00 | OFK Stajićevo | 11 : 1 | ASK | |||||
20.11
13:00
ŽFK Banat
Budućnost
0
0
|
20.11.2022 13:00 | ŽFK Banat | 0 : 0 | Budućnost | |||||
20.11
13:00
Banat
Delija
7
1
|
20.11.2022 13:00 | Banat | 7 : 1 | Delija | |||||
20.11
13:00
Mladost
Polet
5
2
|
20.11.2022 13:00 | Mladost | 5 : 2 | Polet | |||||
20.11
13:00
Vojvodina
Napredak
1
0
|
20.11.2022 13:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Napredak |
20.11
13:00
Srem
Graničar (K)
3
0
|
20.11.2022 13:00 | Srem | 3 : 0 | Graničar (K) | |||||
20.11
13:00
Sremac (V)
Partizan
3
3
|
20.11.2022 13:00 | Sremac (V) | 3 : 3 | Partizan | |||||
20.11
13:00
Budućnost
Napredak Meridian
3
2
|
20.11.2022 13:00 | Budućnost | 3 : 2 | Napredak Meridian | |||||
20.11
13:00
Šumar
Sloga
2
1
|
20.11.2022 13:00 | Šumar | 2 : 1 | Sloga | |||||
20.11
13:00
Jadran
Radnički
5
0
|
20.11.2022 13:00 | Jadran | 5 : 0 | Radnički | |||||
20.11
13:00
Borac 1925
Hajduk (B)
0
6
|
20.11.2022 13:00 | Borac 1925 | 0 : 6 | Hajduk (B) |
20.11
13:00
TSK
ŽSK
3
2
|
20.11.2022 13:00 | TSK | 3 : 2 | ŽSK | |||||
20.11
13:00
Fruškogorac
Fruškogorski partizan
2
1
|
20.11.2022 13:00 | Fruškogorac | 2 : 1 | Fruškogorski partizan | |||||
20.11
13:00
OFK Sirig
Tatra
4
1
|
20.11.2022 13:00 | OFK Sirig | 4 : 1 | Tatra | |||||
20.11
13:00
Bačka (B)
Crvena zvezda
1
3
|
20.11.2022 13:00 | Bačka (B) | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
20.11
13:00
Jedinstvo
Bačka 1923
2
1
|
20.11.2022 13:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Bačka 1923 |
20.11
13:30
13. April
Sloga (L)
2
2
|
20.11.2022 13:30 | 13. April | 2 : 2 | Sloga (L) | |||||
20.11
13:30
Jastrebac
Dedina
2
1
|
20.11.2022 13:30 | Jastrebac | 2 : 1 | Dedina | |||||
20.11
13:30
Bošnjane
Gornji Stepoš
4
2
|
20.11.2022 13:30 | Bošnjane | 4 : 2 | Gornji Stepoš | |||||
20.11
11:30
Rubin
Čitluk
2
1
|
20.11.2022 11:30 | Rubin | 2 : 1 | Čitluk | |||||
20.11
13:30
FUD
Mačkovac
7
1
|
20.11.2022 13:30 | FUD | 7 : 1 | Mačkovac | |||||
20.11
13:30
Trudbenik
Temnić 1924
2
4
|
20.11.2022 13:30 | Trudbenik | 2 : 4 | Temnić 1924 | |||||
20.11
13:30
Parunovac
Sloga (Ć)
0
2
|
20.11.2022 13:30 | Parunovac | 0 : 2 | Sloga (Ć) |
20.11
13:30
Mladost
Žabari
0
3
|
20.11.2022 13:30 | Mladost | 0 : 3 | Žabari | |||||
20.11
13:30
OFK Senjak
OFK Jabučje
4
1
|
20.11.2022 13:30 | OFK Senjak | 4 : 1 | OFK Jabučje | |||||
20.11
13:30
Trlić
Iskra
2
0
|
20.11.2022 13:30 | Trlić | 2 : 0 | Iskra | |||||
20.11
13:30
Dimitrije Tucović
Proleter
3
0
|
20.11.2022 13:30 | Dimitrije Tucović | 3 : 0 | Proleter | |||||
20.11
13:30
Čučuge
Toplica
1
1
|
20.11.2022 13:30 | Čučuge | 1 : 1 | Toplica |
20.11
13:00
Šumadija
Banja
4
0
|
20.11.2022 13:00 | Šumadija | 4 : 0 | Banja | |||||
20.11
13:00
Sloga
Šumadinac (S)
3
5
|
20.11.2022 13:00 | Sloga | 3 : 5 | Šumadinac (S) | |||||
20.11
13:00
Prvi srpski ustanak
Grizli ML
3
0
|
20.11.2022 13:00 | Prvi srpski ustanak | 3 : 0 | Grizli ML | |||||
20.11
13:00
Lokomotiva
Šumadinac (N)
2
5
|
20.11.2022 13:00 | Lokomotiva | 2 : 5 | Šumadinac (N) | |||||
20.11
13:00
Vinča
Plaskovac
2
0
|
20.11.2022 13:00 | Vinča | 2 : 0 | Plaskovac | |||||
20.11
13:00
ŽSK
Mladi rudar
4
2
|
20.11.2022 13:00 | ŽSK | 4 : 2 | Mladi rudar | |||||
20.11
13:00
BSK (Be)
BSK (Bo)
0
4
|
20.11.2022 13:00 | BSK (Be) | 0 : 4 | BSK (Bo) | |||||
20.11
13:00
Marjan
Trnava
2
1
|
20.11.2022 13:00 | Marjan | 2 : 1 | Trnava |
20.11
13:00
Polet
Toplica
5
0
|
20.11.2022 13:00 | Polet | 5 : 0 | Toplica | |||||
20.11
13:00
Sloga 1980
Naisus 1977
1
2
|
20.11.2022 13:00 | Sloga 1980 | 1 : 2 | Naisus 1977 | |||||
20.11
13:00
Radnički 1924
Zemljoradnik
1
2
|
20.11.2022 13:00 | Radnički 1924 | 1 : 2 | Zemljoradnik | |||||
20.11
13:00
Jastrebac
Baličevac
5
4
|
20.11.2022 13:00 | Jastrebac | 5 : 4 | Baličevac | |||||
20.11
13:00
Rad
Moravac (Č)
2
3
|
20.11.2022 13:00 | Rad | 2 : 3 | Moravac (Č) | |||||
20.11
13:00
Taskovići
Pobeda
2
1
|
20.11.2022 13:00 | Taskovići | 2 : 1 | Pobeda | |||||
20.11
13:00
Moravac (ZT)
Borac
1
4
|
20.11.2022 13:00 | Moravac (ZT) | 1 : 4 | Borac |
20.11
13:00
Mladost
Sloga
3
1
|
20.11.2022 13:00 | Mladost | 3 : 1 | Sloga | |||||
20.11
13:00
Zloćudovo
OFK Morava
2
1
|
20.11.2022 13:00 | Zloćudovo | 2 : 1 | OFK Morava | |||||
20.11
11:00
Donja Lomnica
Jedinstvo (G)
0
0
|
20.11.2022 11:00 | Donja Lomnica | 0 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
20.11
11:00
Lemind 1953
Moravac Orion
2
0
|
20.11.2022 11:00 | Lemind 1953 | 2 : 0 | Moravac Orion | |||||
20.11
13:00
Vučje
Polet
2
2
|
20.11.2022 13:00 | Vučje | 2 : 2 | Polet | |||||
20.11
13:00
Čekmin
Železničar
6
0
|
20.11.2022 13:00 | Čekmin | 6 : 0 | Železničar | |||||
20.11
13:00
Milanovo
Jedinstvo (B)
3
8
|
20.11.2022 13:00 | Milanovo | 3 : 8 | Jedinstvo (B) |
20.11
Podunavac
Mladost (NS)
5
1
|
20.11.2022 | Podunavac | 5 : 1 | Mladost (NS) | |||||
20.11
Petlić SD 2006
Jasenica 2017
1
1
|
20.11.2022 | Petlić SD 2006 | 1 : 1 | Jasenica 2017 | |||||
20.11
Crvena zvezda
SASK
2
1
|
20.11.2022 | Crvena zvezda | 2 : 1 | SASK | |||||
20.11
00:00
Mladi radnik 1940
Mladi borac
3
0
|
20.11.2022 00:00 | Mladi radnik 1940 | 3 : 0 | Mladi borac | |||||
20.11
Polet
Pobeda
5
1
|
20.11.2022 | Polet | 5 : 1 | Pobeda | |||||
20.11
Radnik
OFK Napredak
0
4
|
20.11.2022 | Radnik | 0 : 4 | OFK Napredak | |||||
20.11
Železničar Kusadak
Proleter 1947
3
0
|
20.11.2022 | Železničar Kusadak | 3 : 0 | Proleter 1947 |
20.11
13:00
Branik
Šarbanovac
1
0
|
20.11.2022 13:00 | Branik | 1 : 0 | Šarbanovac | |||||
20.11
11:00
Miloševo
Blizna
5
2
|
20.11.2022 11:00 | Miloševo | 5 : 2 | Blizna | |||||
20.11
11:00
Mala Vrbica
Polom
6
0
|
20.11.2022 11:00 | Mala Vrbica | 6 : 0 | Polom | |||||
20.11
13:00
Nemetali
Krivelj
5
1
|
20.11.2022 13:00 | Nemetali | 5 : 1 | Krivelj | |||||
20.11
13:00
Radnički (K)
Urovica
0
4
|
20.11.2022 13:00 | Radnički (K) | 0 : 4 | Urovica |
20.11
13:00
Vihor
Krilaš
3
7
|
20.11.2022 13:00 | Vihor | 3 : 7 | Krilaš | |||||
20.11
13:00
Rudar (Kr)
Napredak (S)
1
2
|
20.11.2022 13:00 | Rudar (Kr) | 1 : 2 | Napredak (S) | |||||
20.11
13:00
Batovac
Sloga 1945
3
2
|
20.11.2022 13:00 | Batovac | 3 : 2 | Sloga 1945 | |||||
20.11
13:00
Šapine
Železničar
2
1
|
20.11.2022 13:00 | Šapine | 2 : 1 | Železničar | |||||
20.11
13:00
Borac (K)
Obilić
1
4
|
20.11.2022 13:00 | Borac (K) | 1 : 4 | Obilić | |||||
20.11
13:00
Sirakovo
Budućnost (V)
3
5
|
20.11.2022 13:00 | Sirakovo | 3 : 5 | Budućnost (V) |
20.11
13:00
Borac (V)
Budućnost
2
1
|
20.11.2022 13:00 | Borac (V) | 2 : 1 | Budućnost | |||||
20.11
13:00
Koštampolje
Ibar
2
0
|
20.11.2022 13:00 | Koštampolje | 2 : 0 | Ibar | |||||
20.11
11:00
Miločajac
OFK Progorelica
1
5
|
20.11.2022 11:00 | Miločajac | 1 : 5 | OFK Progorelica | |||||
20.11
13:00
Ribnica
Proleter
2
1
|
20.11.2022 13:00 | Ribnica | 2 : 1 | Proleter | |||||
20.11
13:00
Radnik
Tavnik
4
3
|
20.11.2022 13:00 | Radnik | 4 : 3 | Tavnik |
20.11
13:00
Budućnost (M)
Osaonica
3
1
|
20.11.2022 13:00 | Budućnost (M) | 3 : 1 | Osaonica | |||||
20.11
13:00
Donja Mutnica
Juhor
2
4
|
20.11.2022 13:00 | Donja Mutnica | 2 : 4 | Juhor | |||||
20.11
13:00
Sloga
Mladost (T)
1
1
|
20.11.2022 13:00 | Sloga | 1 : 1 | Mladost (T) | |||||
20.11
13:00
Napredak
Rudar (St)
7
2
|
20.11.2022 13:00 | Napredak | 7 : 2 | Rudar (St) | |||||
20.11
13:00
Moravac 2015
Mladost (J)
0
1
|
20.11.2022 13:00 | Moravac 2015 | 0 : 1 | Mladost (J) | |||||
20.11
13:00
Kolare
Budućnost (Đ)
2
1
|
20.11.2022 13:00 | Kolare | 2 : 1 | Budućnost (Đ) | |||||
20.11
13:00
GFK Tabane
Partizan
2
0
|
20.11.2022 13:00 | GFK Tabane | 2 : 0 | Partizan |
20.11
13:00
Omladinac
Aluminijum
2
4
|
20.11.2022 13:00 | Omladinac | 2 : 4 | Aluminijum |
20.11
13:00
Drina (B)
Vidojevica
1
5
|
20.11.2022 13:00 | Drina (B) | 1 : 5 | Vidojevica | |||||
20.11
13:00
Hajduk Stanko
Karađorđe
1
2
|
20.11.2022 13:00 | Hajduk Stanko | 1 : 2 | Karađorđe | |||||
20.11
13:00
Drina (Lj)
Mladi borac
3
1
|
20.11.2022 13:00 | Drina (Lj) | 3 : 1 | Mladi borac | |||||
20.11
13:00
Jedinstvo (MZ)
Gučevo 1929
2
0
|
20.11.2022 13:00 | Jedinstvo (MZ) | 2 : 0 | Gučevo 1929 | |||||
20.11
13:00
Podrinje
Lipolist
5
1
|
20.11.2022 13:00 | Podrinje | 5 : 1 | Lipolist | |||||
20.11
13:00
Jedinstvo (Š)
Jevremovac
3
0
|
20.11.2022 13:00 | Jedinstvo (Š) | 3 : 0 | Jevremovac | |||||
20.11
13:00
Sloga
Antimon
3
2
|
20.11.2022 13:00 | Sloga | 3 : 2 | Antimon |
20.11
13:00
Perućac
Avijatičar Vranjani
1
0
|
20.11.2022 13:00 | Perućac | 1 : 0 | Avijatičar Vranjani | |||||
20.11
13:00
Sloga
Rampa
0
2
|
20.11.2022 13:00 | Sloga | 0 : 2 | Rampa | |||||
20.11
11:00
Omladinac
Gorobilje
0
0
|
20.11.2022 11:00 | Omladinac | 0 : 0 | Gorobilje | |||||
20.11
13:00
Polet
Ježevica
0
1
|
20.11.2022 13:00 | Polet | 0 : 1 | Ježevica | |||||
20.11
13:00
Čajetina
Kotroman
4
1
|
20.11.2022 13:00 | Čajetina | 4 : 1 | Kotroman | |||||
20.11
13:00
Jedinstvo
Višesava
2
1
|
20.11.2022 13:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Višesava | |||||
20.11
13:00
Bakionica
Tara
2
1
|
20.11.2022 13:00 | Bakionica | 2 : 1 | Tara | |||||
20.11
13:00
Sečica
Prvi partizan
0
1
|
20.11.2022 13:00 | Sečica | 0 : 1 | Prvi partizan |
20.11
13:30
Orlovac 1932
Jedinstvo
2
2
|
20.11.2022 13:30 | Orlovac 1932 | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
20.11
13:30
Rudar
Zadrugar
0
2
|
20.11.2022 13:30 | Rudar | 0 : 2 | Zadrugar | |||||
20.11
13:30
Prijevor
Ozrem PMH
4
3
|
20.11.2022 13:30 | Prijevor | 4 : 3 | Ozrem PMH | |||||
20.11
13:30
Mladost
Velereč 94
2
1
|
20.11.2022 13:30 | Mladost | 2 : 1 | Velereč 94 |
20.11
13:30
Dragačevo
Jedinstvo
3
4
|
20.11.2022 13:30 | Dragačevo | 3 : 4 | Jedinstvo | |||||
20.11
13:30
Morava
Slatina
0
1
|
20.11.2022 13:30 | Morava | 0 : 1 | Slatina | |||||
20.11
13:30
Čačak 94
Sloga
2
3
|
20.11.2022 13:30 | Čačak 94 | 2 : 3 | Sloga | |||||
20.11
13:30
Gorušica
Parmenac
5
0
|
20.11.2022 13:30 | Gorušica | 5 : 0 | Parmenac |
20.11
13:00
Levosoje
FSU Južna pruga
4
0
|
20.11.2022 13:00 | Levosoje | 4 : 0 | FSU Južna pruga | |||||
20.11
13:00
Mladost (B)
Čelik
2
0
|
20.11.2022 13:00 | Mladost (B) | 2 : 0 | Čelik | |||||
20.11
13:00
Dinamo (V)
Mladost (S)
3
0
|
20.11.2022 13:00 | Dinamo (V) | 3 : 0 | Mladost (S) | |||||
20.11
13:00
Mineralac
Radnički 2021
6
0
|
20.11.2022 13:00 | Mineralac | 6 : 0 | Radnički 2021 | |||||
20.11
13:00
Pavlovac
OFK AS
1
1
|
20.11.2022 13:00 | Pavlovac | 1 : 1 | OFK AS | |||||
20.11
13:00
BSK Bujanovac
Vihor
4
3
|
20.11.2022 13:00 | BSK Bujanovac | 4 : 3 | Vihor | |||||
20.11
13:00
Torpedo 1973
SU Dinamo Jug
0
2
|
20.11.2022 13:00 | Torpedo 1973 | 0 : 2 | SU Dinamo Jug |
20.11
13:00
Partizanski put
Dobrič
3
0
|
20.11.2022 13:00 | Partizanski put | 3 : 0 | Dobrič | |||||
20.11
13:00
Jug Bogdan
Nikodije Stojanović Tatko
5
0
|
20.11.2022 13:00 | Jug Bogdan | 5 : 0 | Nikodije Stojanović Tatko | |||||
20.11
13:00
Borac
Polet
4
2
|
20.11.2022 13:00 | Borac | 4 : 2 | Polet | |||||
20.11
13:00
Jastrebac
Kosovac
5
1
|
20.11.2022 13:00 | Jastrebac | 5 : 1 | Kosovac |
20.11
11:30
Mladost (DK)
Beli Orlovi
1
1
|
20.11.2022 11:30 | Mladost (DK) | 1 : 1 | Beli Orlovi | |||||
20.11
13:00
Vinogradar
Garevina
3
2
|
20.11.2022 13:00 | Vinogradar | 3 : 2 | Garevina | |||||
20.11
11:30
Mladost 1977
Borac
0
0
|
20.11.2022 11:30 | Mladost 1977 | 0 : 0 | Borac | |||||
20.11
13:30
Donji Kopaonik
Ribnik
7
1
|
20.11.2022 13:30 | Donji Kopaonik | 7 : 1 | Ribnik |
20.11
13:00
Radnički
Jugoslavija
3
2
|
20.11.2022 13:00 | Radnički | 3 : 2 | Jugoslavija | |||||
20.11
13:00
Mladost
Omladinac (O)
7
1
|
20.11.2022 13:00 | Mladost | 7 : 1 | Omladinac (O) | |||||
20.11
13:00
BSK Bavanište
Budućnost
2
3
|
20.11.2022 13:00 | BSK Bavanište | 2 : 3 | Budućnost | |||||
20.11
13:00
Proleter
Stari Tamiš
10
1
|
20.11.2022 13:00 | Proleter | 10 : 1 | Stari Tamiš | |||||
20.11
13:00
Mundial
Omladinac (D)
4
2
|
20.11.2022 13:00 | Mundial | 4 : 2 | Omladinac (D) |
20.11
13:30
OFK Stublenica
Omladinac (K)
0
4
|
20.11.2022 13:30 | OFK Stublenica | 0 : 4 | Omladinac (K) | |||||
20.11
13:30
Pambukovica
Sovljak
0
2
|
20.11.2022 13:30 | Pambukovica | 0 : 2 | Sovljak | |||||
20.11
13:30
Tvrdojevac
OFK Paljuvi
0
2
|
20.11.2022 13:30 | Tvrdojevac | 0 : 2 | OFK Paljuvi | |||||
20.11
13:30
Pepeljevac
Joševa
3
0
|
20.11.2022 13:30 | Pepeljevac | 3 : 0 | Joševa | |||||
20.11
13:30
Tulari
Jedinstvo (M)
1
1
|
20.11.2022 13:30 | Tulari | 1 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
20.11
13:30
Polet (T)
Ratkovac
5
1
|
20.11.2022 13:30 | Polet (T) | 5 : 1 | Ratkovac |
20.11
13:00
Susek
Borac (R)
7
1
|
20.11.2022 13:00 | Susek | 7 : 1 | Borac (R) | |||||
20.11
13:00
Železničar NS
Hajduk (G)
1
2
|
20.11.2022 13:00 | Železničar NS | 1 : 2 | Hajduk (G) | |||||
20.11
13:00
Titel
Slanobarac
6
0
|
20.11.2022 13:00 | Titel | 6 : 0 | Slanobarac | |||||
20.11
13:00
Borac (NS)
Miletić
2
3
|
20.11.2022 13:00 | Borac (NS) | 2 : 3 | Miletić | |||||
20.11
13:00
Vinogradar
Obilić
3
0
|
20.11.2022 13:00 | Vinogradar | 3 : 0 | Obilić | |||||
20.11
13:00
Čenej
Sofeks
2
5
|
20.11.2022 13:00 | Čenej | 2 : 5 | Sofeks | |||||
20.11
13:00
Sloga
Hajduk (Č)
2
13
|
20.11.2022 13:00 | Sloga | 2 : 13 | Hajduk (Č) |
20.11
10:00
Jedinstvo
Ratar
4
1
|
20.11.2022 10:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Ratar | |||||
20.11
13:00
Rudar 2016
Škriljac
1
0
|
20.11.2022 13:00 | Rudar 2016 | 1 : 0 | Škriljac | |||||
20.11
10:00
Vukašinovac
Mladost 1955
4
4
|
20.11.2022 10:00 | Vukašinovac | 4 : 4 | Mladost 1955 | |||||
20.11
10:00
Borac
Jastrebac 2022
2
2
|
20.11.2022 10:00 | Borac | 2 : 2 | Jastrebac 2022 | |||||
20.11
10:00
Crvena zvezda
OFK Sloga
2
1
|
20.11.2022 10:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | OFK Sloga |
20.11
13:00
Ursule
Šantarovac
4
2
|
20.11.2022 13:00 | Ursule | 4 : 2 | Šantarovac | |||||
20.11
13:00
Sloboda
Vinogradar
1
6
|
20.11.2022 13:00 | Sloboda | 1 : 6 | Vinogradar | |||||
20.11
13:00
Jedinstvo
Mladost (K)
3
1
|
20.11.2022 13:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Mladost (K) |
20.11
13:00
Jedinstvo (G)
Omladinac
6
3
|
20.11.2022 13:00 | Jedinstvo (G) | 6 : 3 | Omladinac | |||||
20.11
17:00
Popovići Vrnjci
Kraljevo Hajduk
4
0
|
20.11.2022 17:00 | Popovići Vrnjci | 4 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
20.11
13:00
Jovo Kursula
Zvezda
0
0
|
20.11.2022 13:00 | Jovo Kursula | 0 : 0 | Zvezda | |||||
20.11
13:00
Mataruge
Mineral 2015
3
3
|
20.11.2022 13:00 | Mataruge | 3 : 3 | Mineral 2015 | |||||
20.11
13:00
Apolon 2018
Mlada krila
4
2
|
20.11.2022 13:00 | Apolon 2018 | 4 : 2 | Mlada krila | |||||
20.11
13:00
Jedinstvo (D)
Lazac
5
1
|
20.11.2022 13:00 | Jedinstvo (D) | 5 : 1 | Lazac |
20.11
13:00
Bata Bulić
Jedinstvo (S)
2
1
|
20.11.2022 13:00 | Bata Bulić | 2 : 1 | Jedinstvo (S) | |||||
20.11
13:00
Polet (SD)
Jasenovac
3
1
|
20.11.2022 13:00 | Polet (SD) | 3 : 1 | Jasenovac | |||||
20.11
13:00
Mlava (ML)
Zabrđe 1936
5
2
|
20.11.2022 13:00 | Mlava (ML) | 5 : 2 | Zabrđe 1936 | |||||
20.11
13:00
Pobeda 1953
Borac (V)
2
1
|
20.11.2022 13:00 | Pobeda 1953 | 2 : 1 | Borac (V) | |||||
20.11
13:00
Rade Milošević
Integral
0
1
|
20.11.2022 13:00 | Rade Milošević | 0 : 1 | Integral | |||||
20.11
13:00
BSK 1924
Trgovački
1
1
|
20.11.2022 13:00 | BSK 1924 | 1 : 1 | Trgovački | |||||
20.11
13:00
Mladost (K)
Zadrugar 1947
2
1
|
20.11.2022 13:00 | Mladost (K) | 2 : 1 | Zadrugar 1947 |
20.11
13:00
Dizel
Beli Orao
2
1
|
20.11.2022 13:00 | Dizel | 2 : 1 | Beli Orao | |||||
20.11
13:00
Mlava (B)
Barič
2
0
|
20.11.2022 13:00 | Mlava (B) | 2 : 0 | Barič | |||||
20.11
13:00
OFK Braničevo
Polet (V)
7
1
|
20.11.2022 13:00 | OFK Braničevo | 7 : 1 | Polet (V) | |||||
20.11
13:00
Mladi Borac
Napredak (B)
3
1
|
20.11.2022 13:00 | Mladi Borac | 3 : 1 | Napredak (B) | |||||
20.11
13:00
Kumane
Napredak (P)
3
0
|
20.11.2022 13:00 | Kumane | 3 : 0 | Napredak (P) | |||||
20.11
13:00
Vojvoda Milenko
Napredak 1934
3
0
|
20.11.2022 13:00 | Vojvoda Milenko | 3 : 0 | Napredak 1934 |
20.11
13:00
Budućnost (Z)
Duško
0
1
|
20.11.2022 13:00 | Budućnost (Z) | 0 : 1 | Duško | |||||
20.11
13:00
Sloboda
Bair
3
0
|
20.11.2022 13:00 | Sloboda | 3 : 0 | Bair | |||||
20.11
13:00
Budućnost (PD)
Torpedo
1
1
|
20.11.2022 13:00 | Budućnost (PD) | 1 : 1 | Torpedo | |||||
20.11
13:00
Zadrugar
Stojan Lazarac
0
5
|
20.11.2022 13:00 | Zadrugar | 0 : 5 | Stojan Lazarac | |||||
20.11
13:00
Petlovača
Mladost (MM)
0
1
|
20.11.2022 13:00 | Petlovača | 0 : 1 | Mladost (MM) | |||||
20.11
13:00
Napredak
Sloga
6
0
|
20.11.2022 13:00 | Napredak | 6 : 0 | Sloga |
20.11
13:00
Bobište
Radnički
1
3
|
20.11.2022 13:00 | Bobište | 1 : 3 | Radnički | |||||
20.11
13:00
Mladi borac
Šumadija
4
2
|
20.11.2022 13:00 | Mladi borac | 4 : 2 | Šumadija | |||||
20.11
13:00
Moravac (G)
Umac
4
2
|
20.11.2022 13:00 | Moravac (G) | 4 : 2 | Umac |
20.11
13:00
Šipurske Livade
Radnički (K)
2
5
|
20.11.2022 13:00 | Šipurske Livade | 2 : 5 | Radnički (K) | |||||
20.11
13:00
Trešnjevka
Bobovik
3
1
|
20.11.2022 13:00 | Trešnjevka | 3 : 1 | Bobovik | |||||
20.11
13:00
Mrovska
Vlašić
5
3
|
20.11.2022 13:00 | Mrovska | 5 : 3 | Vlašić | |||||
20.11
13:00
OFK Letnjikovac 1983
Dobrava Žabar 2020
5
1
|
20.11.2022 13:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 5 : 1 | Dobrava Žabar 2020 | |||||
20.11
13:00
Mišar
Pričinović
1
1
|
20.11.2022 13:00 | Mišar | 1 : 1 | Pričinović |
20.11
13:00
Mladost
Jedinstvo
2
3
|
20.11.2022 13:00 | Mladost | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
20.11
13:00
Jelav
Milan Orlić
1
2
|
20.11.2022 13:00 | Jelav | 1 : 2 | Milan Orlić | |||||
20.11
13:00
Cer
Hajduk
1
8
|
20.11.2022 13:00 | Cer | 1 : 8 | Hajduk | |||||
20.11
13:00
Studenac
7. Juli
4
0
|
20.11.2022 13:00 | Studenac | 4 : 0 | 7. Juli | |||||
20.11
13:00
Sloga
Velika Reka
1
0
|
20.11.2022 13:00 | Sloga | 1 : 0 | Velika Reka | |||||
20.11
13:00
Prva Iskra
Jadar 1961
1
1
|
20.11.2022 13:00 | Prva Iskra | 1 : 1 | Jadar 1961 |
20.11
11:00
Gaglovo
BSK
2
1
|
20.11.2022 11:00 | Gaglovo | 2 : 1 | BSK | |||||
20.11
11:00
Bukovica
Kapidžija
5
2
|
20.11.2022 11:00 | Bukovica | 5 : 2 | Kapidžija | |||||
20.11
13:00
Kaonik
Žabare
3
1
|
20.11.2022 13:00 | Kaonik | 3 : 1 | Žabare | |||||
20.11
13:00
Padež
Makrešane
3
0
|
20.11.2022 13:00 | Padež | 3 : 0 | Makrešane | |||||
20.11
13:00
Naupare
Pepeljevac 1947
4
1
|
20.11.2022 13:00 | Naupare | 4 : 1 | Pepeljevac 1947 | |||||
20.11
13:00
Mudrakovac
Borac
3
5
|
20.11.2022 13:00 | Mudrakovac | 3 : 5 | Borac | |||||
20.11
13:00
Rasina
Polet
1
2
|
20.11.2022 13:00 | Rasina | 1 : 2 | Polet |
20.11
13:00
Supovac
Sloga 1948
1
3
|
20.11.2022 13:00 | Supovac | 1 : 3 | Sloga 1948 | |||||
20.11
13:00
Vrtište
OFK Morava 2022
1
4
|
20.11.2022 13:00 | Vrtište | 1 : 4 | OFK Morava 2022 | |||||
20.11
13:00
Moravac 1948
Mladost
0
4
|
20.11.2022 13:00 | Moravac 1948 | 0 : 4 | Mladost | |||||
20.11
13:00
Mezgraja
Standard 2021
6
2
|
20.11.2022 13:00 | Mezgraja | 6 : 2 | Standard 2021 |
20.11
11:00
Padež
Lokomotiva
3
4
|
20.11.2022 11:00 | Padež | 3 : 4 | Lokomotiva | |||||
20.11
13:00
Veliki Suvodol
Gnjilan
0
3
|
20.11.2022 13:00 | Veliki Suvodol | 0 : 3 | Gnjilan | |||||
20.11
13:00
Ponor SU
Borac
1
4
|
20.11.2022 13:00 | Ponor SU | 1 : 4 | Borac |
20.11
13:30
Omladinac
Šumadija
3
3
|
20.11.2022 13:30 | Omladinac | 3 : 3 | Šumadija | |||||
20.11
13:30
Šilopaj
Jablanica
0
8
|
20.11.2022 13:30 | Šilopaj | 0 : 8 | Jablanica | |||||
20.11
13:30
Majdan
Ozremica
1
2
|
20.11.2022 13:30 | Majdan | 1 : 2 | Ozremica | |||||
20.11
13:30
Backovac Junajted
Takovski Ustanak
3
4
|
20.11.2022 13:30 | Backovac Junajted | 3 : 4 | Takovski Ustanak |
20.11
13:00
Vožd 2020
Ravni Gaj
2
1
|
20.11.2022 13:00 | Vožd 2020 | 2 : 1 | Ravni Gaj |
20.11
Stolice
Jadar (S)
4
3
|
20.11.2022 | Stolice | 4 : 3 | Jadar (S) | |||||
20.11
Mladost (B)
Vuk
2
2
|
20.11.2022 | Mladost (B) | 2 : 2 | Vuk | |||||
20.11
Respekt
Paskovac
1
3
|
20.11.2022 | Respekt | 1 : 3 | Paskovac | |||||
20.11
14. oktobar
Gradilište (L)
7
1
|
20.11.2022 | 14. oktobar | 7 : 1 | Gradilište (L) | |||||
20.11
Mladost (L)
Granit
0
0
|
20.11.2022 | Mladost (L) | 0 : 0 | Granit | |||||
20.11
Jadar 07
Sinđelić
1
4
|
20.11.2022 | Jadar 07 | 1 : 4 | Sinđelić | |||||
20.11
Borac
Mladost (DD)
2
0
|
20.11.2022 | Borac | 2 : 0 | Mladost (DD) | |||||
20.11
Krajišnici
Sloga
1
2
|
20.11.2022 | Krajišnici | 1 : 2 | Sloga |
20.11
13:00
Bratstvo
Mladi radnik
1
4
|
20.11.2022 13:00 | Bratstvo | 1 : 4 | Mladi radnik | |||||
20.11
13:00
OFK Borac
OFK Dragoševac
4
0
|
20.11.2022 13:00 | OFK Borac | 4 : 0 | OFK Dragoševac | |||||
20.11
13:00
Belica
Lipar
4
1
|
20.11.2022 13:00 | Belica | 4 : 1 | Lipar | |||||
20.11
13:00
Napredak
Morava
2
3
|
20.11.2022 13:00 | Napredak | 2 : 3 | Morava |
20.11
12:00
Savacium
Roma - Odžino selo
5
2
|
20.11.2022 12:00 | Savacium | 5 : 2 | Roma - Odžino selo |
20.11
10:00
Jedinstvo
Zablaće
5
1
|
20.11.2022 10:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Zablaće | |||||
20.11
10:00
Mladost (Sl)
Borac BTG
3
1
|
20.11.2022 10:00 | Mladost (Sl) | 3 : 1 | Borac BTG | |||||
20.11
10:00
Bojić
Mladost (Sv)
0
3
|
20.11.2022 10:00 | Bojić | 0 : 3 | Mladost (Sv) | |||||
20.11
10:00
Rankovac
Korman
0
1
|
20.11.2022 10:00 | Rankovac | 0 : 1 | Korman |
20.11
11:00
Mladost (DB)
Todorovce
2
3
|
20.11.2022 11:00 | Mladost (DB) | 2 : 3 | Todorovce | |||||
20.11
11:00
Pomoravlje
Marjan MB
4
1
|
20.11.2022 11:00 | Pomoravlje | 4 : 1 | Marjan MB | |||||
20.11
11:00
Rudar 1973
Gornje Sinkovce
3
0
|
20.11.2022 11:00 | Rudar 1973 | 3 : 0 | Gornje Sinkovce | |||||
20.11
11:00
Jašunja
Atletiko
2
6
|
20.11.2022 11:00 | Jašunja | 2 : 6 | Atletiko | |||||
20.11
11:00
Napredak
Badince
1
6
|
20.11.2022 11:00 | Napredak | 1 : 6 | Badince |
20.11
13:00
ISK Izvor
Potočac
1
1
|
20.11.2022 13:00 | ISK Izvor | 1 : 1 | Potočac | |||||
20.11
10:00
BSK
Budućnost
5
1
|
20.11.2022 10:00 | BSK | 5 : 1 | Budućnost | |||||
20.11
13:00
Mladost (GM)
Jedinstvo
6
0
|
20.11.2022 13:00 | Mladost (GM) | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.11
13:00
Heroj
Radnik
4
3
|
20.11.2022 13:00 | Heroj | 4 : 3 | Radnik | |||||
20.11
13:00
Moravac
Zemljoradnik
1
1
|
20.11.2022 13:00 | Moravac | 1 : 1 | Zemljoradnik | |||||
20.11
13:00
Popovac
Razvitak
0
0
|
20.11.2022 13:00 | Popovac | 0 : 0 | Razvitak | |||||
20.11
13:00
Sloboda
Železničar
6
3
|
20.11.2022 13:00 | Sloboda | 6 : 3 | Železničar |
20.11
10:00
Stig (MC)
Napredak (VC)
6
0
|
20.11.2022 10:00 | Stig (MC) | 6 : 0 | Napredak (VC) |
20.11
15:00
Zrinjski
Borac
1
0
|
20.11.2022 15:00 | Zrinjski | 1 : 0 | Borac | |||||
20.11
13:00
Leotar
Sarajevo
2
0
|
20.11.2022 13:00 | Leotar | 2 : 0 | Sarajevo | |||||
20.11
13:00
Sloboda
Igman
5
1
|
20.11.2022 13:00 | Sloboda | 5 : 1 | Igman |
20.11
13:00
Podgorica
Bokelj
1
1
|
20.11.2022 13:00 | Podgorica | 1 : 1 | Bokelj | |||||
20.11
13:00
Zeta
Kom
0
2
|
20.11.2022 13:00 | Zeta | 0 : 2 | Kom | |||||
20.11
13:00
Grbalj
Otrant Olympic
1
0
|
20.11.2022 13:00 | Grbalj | 1 : 0 | Otrant Olympic | |||||
20.11
13:00
Igalo
Berane
1
1
|
20.11.2022 13:00 | Igalo | 1 : 1 | Berane |
20.11
17:00
Katar
Ekvador
0
2
|
20.11.2022 17:00 | Katar | 0 : 2 | Ekvador |
20.11
15:00
Spartak DOO
Mašinac
1
1
|
20.11.2022 15:00 | Spartak DOO | 1 : 1 | Mašinac | |||||
20.11
13:00
TSC
Crvena zvezda
1
3
|
20.11.2022 13:00 | TSC | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
20.11
13:30
Vojvodina
Sloga
1
2
|
20.11.2022 13:30 | Vojvodina | 1 : 2 | Sloga | |||||
20.11
15:00
ŽFU Zvezda B 2018
Spartak
0
11
|
20.11.2022 15:00 | ŽFU Zvezda B 2018 | 0 : 11 | Spartak |
20.11
11:30
Rad
Moskva
2
1
|
20.11.2022 11:30 | Rad | 2 : 1 | Moskva | |||||
20.11
13:00
Požarevac
Napredak Junior 2018
0
10
|
20.11.2022 13:00 | Požarevac | 0 : 10 | Napredak Junior 2018 | |||||
20.11
15:00
Kolubara
Radnički 1923
1
0
|
20.11.2022 15:00 | Kolubara | 1 : 0 | Radnički 1923 |
20.11
13:30
Cvetex
Ekonomist
0
12
|
20.11.2022 13:30 | Cvetex | 0 : 12 | Ekonomist | |||||
20.11
13:00
Breznica
Budućnost
3
1
|
20.11.2022 13:00 | Breznica | 3 : 1 | Budućnost |
20.11
10:00
Inđija
Vojvodina
2
3
|
20.11.2022 10:00 | Inđija | 2 : 3 | Vojvodina | |||||
20.11
10:00
Petar Puača
GFK Sloven
8
0
|
20.11.2022 10:00 | Petar Puača | 8 : 0 | GFK Sloven | |||||
20.11
12:00
Radnički 1912
Kabel
4
1
|
20.11.2022 12:00 | Radnički 1912 | 4 : 1 | Kabel |
20.11
13:00
Mačva
Zlatibor
7
0
|
20.11.2022 13:00 | Mačva | 7 : 0 | Zlatibor | |||||
20.11
13:30
Sloga (K)
Sloga (P)
1
1
|
20.11.2022 13:30 | Sloga (K) | 1 : 1 | Sloga (P) | |||||
20.11
14:00
Novi Pazar
Radnički 1923
1
2
|
20.11.2022 14:00 | Novi Pazar | 1 : 2 | Radnički 1923 |
20.11
12:30
Zemun
BSK Borča
5
0
|
20.11.2022 12:30 | Zemun | 5 : 0 | BSK Borča | |||||
20.11
12:00
IMT 2
Sinđelić
2
1
|
20.11.2022 12:00 | IMT 2 | 2 : 1 | Sinđelić | |||||
20.11
11:00
Radnički
Brodarac 2
3
0
|
20.11.2022 11:00 | Radnički | 3 : 0 | Brodarac 2 |
20.11
11:00
Prva Iskra
Železnik 1930
1
3
|
20.11.2022 11:00 | Prva Iskra | 1 : 3 | Železnik 1930 | |||||
20.11
10:00
Beograd Karaburma
Rakovica
2
2
|
20.11.2022 10:00 | Beograd Karaburma | 2 : 2 | Rakovica | |||||
20.11
10:00
Budućnost
BSK 1925
5
4
|
20.11.2022 10:00 | Budućnost | 5 : 4 | BSK 1925 | |||||
20.11
10:00
Zvezdara
Dunav
6
3
|
20.11.2022 10:00 | Zvezdara | 6 : 3 | Dunav | |||||
20.11
12:00
Siti Sport Klub
Mladenovac
1
1
|
20.11.2022 12:00 | Siti Sport Klub | 1 : 1 | Mladenovac |
20.11
12:00
Inđija
Vojvodina
0
5
|
20.11.2022 12:00 | Inđija | 0 : 5 | Vojvodina | |||||
20.11
13:00
Radnički (Z)
OFK Vršac
1
5
|
20.11.2022 13:00 | Radnički (Z) | 1 : 5 | OFK Vršac | |||||
20.11
14:00
Radnički 1912
Kabel
0
1
|
20.11.2022 14:00 | Radnički 1912 | 0 : 1 | Kabel |
20.11
13:30
Metalac
Mladi radnik 1926
1
3
|
20.11.2022 13:30 | Metalac | 1 : 3 | Mladi radnik 1926 | |||||
20.11
11:30
Novi Pazar
Radnički 1923
0
1
|
20.11.2022 11:30 | Novi Pazar | 0 : 1 | Radnički 1923 |
20.11
11:00
RFK Grafičar
Čukarički
0
2
|
20.11.2022 11:00 | RFK Grafičar | 0 : 2 | Čukarički | |||||
20.11
12:30
OLE
Brodarac
3
4
|
20.11.2022 12:30 | OLE | 3 : 4 | Brodarac | |||||
20.11
13:00
Partizan
Sloga (K)
3
0
|
20.11.2022 13:00 | Partizan | 3 : 0 | Sloga (K) | |||||
20.11
13:00
TSC
Spartak ŽK
0
2
|
20.11.2022 13:00 | TSC | 0 : 2 | Spartak ŽK | |||||
20.11
14:00
Rad
Napredak
1
2
|
20.11.2022 14:00 | Rad | 1 : 2 | Napredak | |||||
20.11
13:00
GFK Jagodina
Mladost (L)
4
0
|
20.11.2022 13:00 | GFK Jagodina | 4 : 0 | Mladost (L) | |||||
20.11
11:00
Vojvodina
Crvena zvezda
3
2
|
20.11.2022 11:00 | Vojvodina | 3 : 2 | Crvena zvezda |
20.11
10:30
Teleoptik
Radnički (NB)
2
1
|
20.11.2022 10:30 | Teleoptik | 2 : 1 | Radnički (NB) | |||||
20.11
14:15
ADA
IMT
1
3
|
20.11.2022 14:15 | ADA | 1 : 3 | IMT | |||||
20.11
11:00
Brodarac
OLE
3
2
|
20.11.2022 11:00 | Brodarac | 3 : 2 | OLE | |||||
20.11
13:00
OFK Beograd
011
1
1
|
20.11.2022 13:00 | OFK Beograd | 1 : 1 | 011 |
20.11
11:00
Sporto 023
Radnički (Š)
4
0
|
20.11.2022 11:00 | Sporto 023 | 4 : 0 | Radnički (Š) | |||||
20.11
10:00
Radnički (Z)
Železničar
2
1
|
20.11.2022 10:00 | Radnički (Z) | 2 : 1 | Železničar | |||||
20.11
10:00
Radnički (SM)
GFK Sloven
2
2
|
20.11.2022 10:00 | Radnički (SM) | 2 : 2 | GFK Sloven | |||||
20.11
12:00
ODR
Inđija
4
1
|
20.11.2022 12:00 | ODR | 4 : 1 | Inđija |
20.11
09:00
Radnički 1912
Spartak ŽK
2
5
|
20.11.2022 09:00 | Radnički 1912 | 2 : 5 | Spartak ŽK | |||||
20.11
10:00
CFK
OFK Kikinda
4
3
|
20.11.2022 10:00 | CFK | 4 : 3 | OFK Kikinda | |||||
20.11
10:00
Krila Krajine
Hajduk 1912
3
0
|
20.11.2022 10:00 | Krila Krajine | 3 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
20.11
10:00
RFK Novi Sad 1921
Vojvodina
0
4
|
20.11.2022 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 4 | Vojvodina | |||||
20.11
10:00
Derby 2015
TSC
1
2
|
20.11.2022 10:00 | Derby 2015 | 1 : 2 | TSC | |||||
20.11
12:00
Petar Puača
OFK Bačka
3
5
|
20.11.2022 12:00 | Petar Puača | 3 : 5 | OFK Bačka |
20.11
10:00
Sloga (K)
Sušica
1
6
|
20.11.2022 10:00 | Sloga (K) | 1 : 6 | Sušica | |||||
20.11
10:00
Kiker
IFA Titan
2
1
|
20.11.2022 10:00 | Kiker | 2 : 1 | IFA Titan |
20.11
10:00
Mladost (L)
Jedinstvo Putevi
0
2
|
20.11.2022 10:00 | Mladost (L) | 0 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
20.11
11:30
Borac 1926
Sloga (BB)
6
2
|
20.11.2022 11:30 | Borac 1926 | 6 : 2 | Sloga (BB) | |||||
20.11
12:00
Gaučosi
Polimlje
2
0
|
20.11.2022 12:00 | Gaučosi | 2 : 0 | Polimlje | |||||
20.11
10:00
Sloga (P)
Sloboda (Č)
5
1
|
20.11.2022 10:00 | Sloga (P) | 5 : 1 | Sloboda (Č) |
20.11
10:00
Omladinac 2014
OFK Senjak
0
7
|
20.11.2022 10:00 | Omladinac 2014 | 0 : 7 | OFK Senjak |
20.11
16:00
OFK Beograd
Radnički (NB)
7
1
|
20.11.2022 16:00 | OFK Beograd | 7 : 1 | Radnički (NB) |
20.11
11:00
Timočanin
Radnički (P)
2
3
|
20.11.2022 11:00 | Timočanin | 2 : 3 | Radnički (P) | |||||
20.11
10:00
OFK Radnički
OFK Šampion 2014
3
0
|
20.11.2022 10:00 | OFK Radnički | 3 : 0 | OFK Šampion 2014 | |||||
20.11
10:00
Kopernikus Železničar
Trayal Knez Lazar
0
2
|
20.11.2022 10:00 | Kopernikus Železničar | 0 : 2 | Trayal Knez Lazar |
20.11
10:00
Bajša
Spartak 10
10
0
|
20.11.2022 10:00 | Bajša | 10 : 0 | Spartak 10 | |||||
20.11
09:30
Arena Su
Radnički 1905
5
2
|
20.11.2022 09:30 | Arena Su | 5 : 2 | Radnički 1905 | |||||
20.11
09:30
Spartak 09
Crvenka
2
1
|
20.11.2022 09:30 | Spartak 09 | 2 : 1 | Crvenka |
20.11
AFK
Senta
5
1
|
20.11.2022 | AFK | 5 : 1 | Senta |
20.11
11:00
Budućnost
Zlatar
7
1
|
20.11.2022 11:00 | Budućnost | 7 : 1 | Zlatar | |||||
20.11
Savinac 1933
Sloga
3
2
|
20.11.2022 | Savinac 1933 | 3 : 2 | Sloga |
20.11
17:00
Zvezda B 2018
Zemun
1
1
|
20.11.2022 17:00 | Zvezda B 2018 | 1 : 1 | Zemun |
20.11
11:00
Banat
Proleter
0
1
|
20.11.2022 11:00 | Banat | 0 : 1 | Proleter | |||||
20.11
12:00
Vojvodina
Ruma
6
0
|
20.11.2022 12:00 | Vojvodina | 6 : 0 | Ruma | |||||
20.11
10:30
Voja Gačić
Modoš
25
0
|
20.11.2022 10:30 | Voja Gačić | 25 : 0 | Modoš |
20.11
10:00
Mačva 1929
Tika-taka
3
2
|
20.11.2022 10:00 | Mačva 1929 | 3 : 2 | Tika-taka |
20.11
10:00
Sloga (BB)
Jedinstvo Putevi
8
0
|
20.11.2022 10:00 | Sloga (BB) | 8 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
20.11
11:00
Polimlje
Lazarica
5
1
|
20.11.2022 11:00 | Polimlje | 5 : 1 | Lazarica |
20.11
11:15
Spartak
TSC '10
0
1
|
20.11.2022 11:15 | Spartak | 0 : 1 | TSC '10 | |||||
20.11
09:30
SU Team Akademija
Bajša
1
0
|
20.11.2022 09:30 | SU Team Akademija | 1 : 0 | Bajša |
20.11
19:00
Partizan Mozzart Bet
Split
89
70
|
20.11.2022 19:00 | Partizan Mozzart Bet | 89 : 70 | Split | |||||
20.11
17:00
Mornar Barsko zlato
Mega MIS
85
101
|
20.11.2022 17:00 | Mornar Barsko zlato | 85 : 101 | Mega MIS |
20.11
18:00
Sloven
Stara Pazova
91
94
|
20.11.2022 18:00 | Sloven | 91 : 94 | Stara Pazova |
20.11
12:20
Torlak
VEBA basket
97
84
|
20.11.2022 12:20 | Torlak | 97 : 84 | VEBA basket | |||||
20.11
20:30
Real
Radnički
105
78
|
20.11.2022 20:30 | Real | 105 : 78 | Radnički |
20.11
21:00
IBC
Umka džez
88
61
|
20.11.2022 21:00 | IBC | 88 : 61 | Umka džez | |||||
20.11
18:30
Flash
RIVERS BM
83
115
|
20.11.2022 18:30 | Flash | 83 : 115 | RIVERS BM | |||||
20.11
16:00
Borac 2015
Mladenovac
87
60
|
20.11.2022 16:00 | Borac 2015 | 87 : 60 | Mladenovac |
20.11
17:00
Zekas 75
Paraćin
75
78
|
20.11.2022 17:00 | Zekas 75 | 75 : 78 | Paraćin |
20.11
17:00
Sloga Elite
Zlatar
59
61
|
20.11.2022 17:00 | Sloga Elite | 59 : 61 | Zlatar |
20.11
14:30
Bin
Dimitrovgrad
81
75
|
20.11.2022 14:30 | Bin | 81 : 75 | Dimitrovgrad | |||||
20.11
15:00
Topličanin
Panteri
53
71
|
20.11.2022 15:00 | Topličanin | 53 : 71 | Panteri | |||||
20.11
17:00
Mladost Vesna
Ratnici
85
82
|
20.11.2022 17:00 | Mladost Vesna | 85 : 82 | Ratnici |
20.11
12:30
Veternik 1998
Futog 1276
53
91
|
20.11.2022 12:30 | Veternik 1998 | 53 : 91 | Futog 1276 | |||||
20.11
17:00
Mladost
Sloboda
63
51
|
20.11.2022 17:00 | Mladost | 63 : 51 | Sloboda |
20.11
17:00
Opovo 99
Dinamo
74
95
|
20.11.2022 17:00 | Opovo 99 | 74 : 95 | Dinamo |
20.11
17:30
Abba
Cerak
77
76
|
20.11.2022 17:30 | Abba | 77 : 76 | Cerak | |||||
20.11
13:30
Gorica
Mondo Basket
108
93
|
20.11.2022 13:30 | Gorica | 108 : 93 | Mondo Basket | |||||
20.11
16:20
Zvezdara
Barajevo Bambi
88
92
|
20.11.2022 16:20 | Zvezdara | 88 : 92 | Barajevo Bambi |
20.11
19:30
Sloga (PM)
Sloga (D)
74
82
|
20.11.2022 19:30 | Sloga (PM) | 74 : 82 | Sloga (D) |
20.11
17:00
Apač
Krupanj
59
84
|
20.11.2022 17:00 | Apač | 59 : 84 | Krupanj | |||||
20.11
20:00
Student 014
Šabac
67
90
|
20.11.2022 20:00 | Student 014 | 67 : 90 | Šabac | |||||
20.11
21:00
Babajić
Radnički
70
59
|
20.11.2022 21:00 | Babajić | 70 : 59 | Radnički |
20.11
14:00
Play off
Hisar
71
86
|
20.11.2022 14:00 | Play off | 71 : 86 | Hisar | |||||
20.11
16:00
Borac
Jastreb
91
48
|
20.11.2022 16:00 | Borac | 91 : 48 | Jastreb | |||||
20.11
15:30
Trijumf
Pusta Reka
97
57
|
20.11.2022 15:30 | Trijumf | 97 : 57 | Pusta Reka |
20.11
11:20
Mondo Basket
Girl Borac basket
61
72
|
20.11.2022 11:20 | Mondo Basket | 61 : 72 | Girl Borac basket |
20.11
17:00
Play Off
ČA basket
43
72
|
20.11.2022 17:00 | Play Off | 43 : 72 | ČA basket |
20.11
13:00
Pazar
MKA 2017
29
68
|
20.11.2022 13:00 | Pazar | 29 : 68 | MKA 2017 |
20.11
14:30
Sloboda
Mega MIS
82
105
|
20.11.2022 14:30 | Sloboda | 82 : 105 | Mega MIS | |||||
20.11
13:15
Radnički 1950
Dynamic VIP PAY
86
83
|
20.11.2022 13:15 | Radnički 1950 | 86 : 83 | Dynamic VIP PAY | |||||
20.11
17:30
Spartak Office Shoes
Partizan
89
88
|
20.11.2022 17:30 | Spartak Office Shoes | 89 : 88 | Partizan | |||||
20.11
17:30
Vojvodina
Borac Mozzart
63
71
|
20.11.2022 17:30 | Vojvodina | 63 : 71 | Borac Mozzart |
20.11
18:00
Crvena zvezda
Spartak (S)
2
3
|
20.11.2022 18:00 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Spartak (S) |
20.11
20:00
Vojvodina 2
VGSK
3
2
|
20.11.2022 20:00 | Vojvodina 2 | 3 : 2 | VGSK | |||||
20.11
16:30
Borac (P)
Borac (S)
0
3
|
20.11.2022 16:30 | Borac (P) | 0 : 3 | Borac (S) | |||||
20.11
20:00
Topličanin 97
Novi Pazar
3
2
|
20.11.2022 20:00 | Topličanin 97 | 3 : 2 | Novi Pazar | |||||
20.11
15:00
Smederevo Carina
Niš
2
3
|
20.11.2022 15:00 | Smederevo Carina | 2 : 3 | Niš | |||||
20.11
18:00
Mladenovac
Klek Srbijašume
3
0
|
20.11.2022 18:00 | Mladenovac | 3 : 0 | Klek Srbijašume |
20.11
15:00
Toplički Vitezovi
Vranje
2
3
|
20.11.2022 15:00 | Toplički Vitezovi | 2 : 3 | Vranje |
20.11
18:00
Futog
Sloven
3
2
|
20.11.2022 18:00 | Futog | 3 : 2 | Sloven |
20.11
16:00
Bagdala
Ribnica 2
2
3
|
20.11.2022 16:00 | Bagdala | 2 : 3 | Ribnica 2 | |||||
20.11
19:00
Rudar (B)
Gračac
0
3
|
20.11.2022 19:00 | Rudar (B) | 0 : 3 | Gračac | |||||
20.11
16:00
Partizan (L)
Užice
0
3
|
20.11.2022 16:00 | Partizan (L) | 0 : 3 | Užice |
20.11
Karađorđe 2
Sloga 2015
0
3
|
20.11.2022 | Karađorđe 2 | 0 : 3 | Sloga 2015 | |||||
20.11
Mladi radnik 2
Lucky Star
3
0
|
20.11.2022 | Mladi radnik 2 | 3 : 0 | Lucky Star | |||||
20.11
Rudar
Smederevo Carina 2
3
0
|
20.11.2022 | Rudar | 3 : 0 | Smederevo Carina 2 |
20.11
19:00
Mladost
Maglić 1953
3
0
|
20.11.2022 19:00 | Mladost | 3 : 0 | Maglić 1953 |
20.11
20:00
Novi Sad 2
Srem Iton
3
1
|
20.11.2022 20:00 | Novi Sad 2 | 3 : 1 | Srem Iton | |||||
20.11
18:00
Vest
Klek Srbijašume 2
3
0
|
20.11.2022 18:00 | Vest | 3 : 0 | Klek Srbijašume 2 | |||||
20.11
16:00
Stražilovo 2
Mladost
3
0
|
20.11.2022 16:00 | Stražilovo 2 | 3 : 0 | Mladost | |||||
20.11
17:00
Borac 2
SK Volej
1
3
|
20.11.2022 17:00 | Borac 2 | 1 : 3 | SK Volej |
20.11
18:00
Omladinac
Partizan EFBET
1
3
|
20.11.2022 18:00 | Omladinac | 1 : 3 | Partizan EFBET |
20.11
17:00
Valjevo
Zlatibor
2
3
|
20.11.2022 17:00 | Valjevo | 2 : 3 | Zlatibor |
20.11
18:00
Leskovac 98 - 2
Stampedo
0
3
|
20.11.2022 18:00 | Leskovac 98 - 2 | 0 : 3 | Stampedo | |||||
20.11
18:30
Desetka
Jagodina
3
0
|
20.11.2022 18:30 | Desetka | 3 : 0 | Jagodina | |||||
20.11
15:00
Kuršumlija
Panda
3
0
|
20.11.2022 15:00 | Kuršumlija | 3 : 0 | Panda |
20.11
16:00
Drina
Kosovska Mitrovica
2
3
|
20.11.2022 16:00 | Drina | 2 : 3 | Kosovska Mitrovica |
20.11
Šumadija
Mladi radnik
3
1
|
20.11.2022 | Šumadija | 3 : 1 | Mladi radnik | |||||
20.11
Ribnica
Smeč 5
2
3
|
20.11.2022 | Ribnica | 2 : 3 | Smeč 5 | |||||
20.11
Sterija
Crnjanski
0
3
|
20.11.2022 | Sterija | 0 : 3 | Crnjanski | |||||
20.11
TENT 2
Crno Bele 011
1
3
|
20.11.2022 | TENT 2 | 1 : 3 | Crno Bele 011 | |||||
20.11
Dunav
Mali Zvornik
3
2
|
20.11.2022 | Dunav | 3 : 2 | Mali Zvornik |
20.11
16:00
Kikinda 0230
NS Volej Team
1
3
|
20.11.2022 16:00 | Kikinda 0230 | 1 : 3 | NS Volej Team | |||||
20.11
17:00
Srem 2
Mladost 1979
1
3
|
20.11.2022 17:00 | Srem 2 | 1 : 3 | Mladost 1979 |
20.11
15:00
Bavanište
Hercegovina
1
3
|
20.11.2022 15:00 | Bavanište | 1 : 3 | Hercegovina | |||||
20.11
13:00
Bagljaš 023
Klek Srbijašume 2
0
3
|
20.11.2022 13:00 | Bagljaš 023 | 0 : 3 | Klek Srbijašume 2 |
20.11
13:45
Panonija 2
NS Volej Team 2
3
1
|
20.11.2022 13:45 | Panonija 2 | 3 : 1 | NS Volej Team 2 | |||||
20.11
18:00
Mladost
Star
3
0
|
20.11.2022 18:00 | Mladost | 3 : 0 | Star |
20.11
16:45
Inđija 2
Jedinstvo 2
0
3
|
20.11.2022 16:45 | Inđija 2 | 0 : 3 | Jedinstvo 2 |
20.11
13:00
Zaječar
Viner
3
0
|
20.11.2022 13:00 | Zaječar | 3 : 0 | Viner | |||||
20.11
17:00
Volejbor-Tim
Hajduk Veljko
3
0
|
20.11.2022 17:00 | Volejbor-Tim | 3 : 0 | Hajduk Veljko |
20.11
19:00
Inđija
Vrbas Petrol
29
33
|
20.11.2022 19:00 | Inđija | 29 : 33 | Vrbas Petrol | |||||
20.11
18:00
Crvenka
Sinđelić
36
26
|
20.11.2022 18:00 | Crvenka | 36 : 26 | Sinđelić | |||||
20.11
18:00
Hercegovac
Spartak
29
32
|
20.11.2022 18:00 | Hercegovac | 29 : 32 | Spartak | |||||
20.11
19:00
Kolubara
Sivac 69
32
24
|
20.11.2022 19:00 | Kolubara | 32 : 24 | Sivac 69 |
20.11
18:00
Mladi radnik
Mokra Gora
36
33
|
20.11.2022 18:00 | Mladi radnik | 36 : 33 | Mokra Gora |
20.11
18:00
Hercegovina
Banatski Karlovac
29
33
|
20.11.2022 18:00 | Hercegovina | 29 : 33 | Banatski Karlovac | |||||
20.11
20:00
Metalac
Lavovi BP
27
34
|
20.11.2022 20:00 | Metalac | 27 : 34 | Lavovi BP |
20.11
15:00
Studentski grad
Radnički
27
29
|
20.11.2022 15:00 | Studentski grad | 27 : 29 | Radnički |
20.11
17:00
Metalac (V)
Sloga (K)
28
29
|
20.11.2022 17:00 | Metalac (V) | 28 : 29 | Sloga (K) | |||||
20.11
18:00
Mačva
Jagodina
35
23
|
20.11.2022 18:00 | Mačva | 35 : 23 | Jagodina | |||||
20.11
18:00
Mladost
Karađorđe
34
27
|
20.11.2022 18:00 | Mladost | 34 : 27 | Karađorđe | |||||
20.11
16:00
SPD Radnički 2
Šamot 65 2
31
35
|
20.11.2022 16:00 | SPD Radnički 2 | 31 : 35 | Šamot 65 2 | |||||
20.11
19:00
Paraćin
Lokomotiva
36
31
|
20.11.2022 19:00 | Paraćin | 36 : 31 | Lokomotiva |
20.11
19:30
Niška Banja
Jastrebac
37
32
|
20.11.2022 19:30 | Niška Banja | 37 : 32 | Jastrebac | |||||
20.11
18:00
Aleksinac
Mladost
37
31
|
20.11.2022 18:00 | Aleksinac | 37 : 31 | Mladost |
20.11
20:00
Senta
ŽSK 1955
27
46
|
20.11.2022 20:00 | Senta | 27 : 46 | ŽSK 1955 | |||||
20.11
18:00
Crvena zvezda
RA Dinamo
34
28
|
20.11.2022 18:00 | Crvena zvezda | 34 : 28 | RA Dinamo | |||||
20.11
17:00
Dalmatinac
PIK Prigrevica
33
39
|
20.11.2022 17:00 | Dalmatinac | 33 : 39 | PIK Prigrevica | |||||
20.11
17:00
Zrenjanin
Budućnost
23
20
|
20.11.2022 17:00 | Zrenjanin | 23 : 20 | Budućnost |
20.11
18:00
Pirot
BSK Heba
38
23
|
20.11.2022 18:00 | Pirot | 38 : 23 | BSK Heba |
20.11
14:30
Užice
Beli anđeo
28
20
|
20.11.2022 14:30 | Užice | 28 : 20 | Beli anđeo |
20.11
16:00
Trepča
Metalac 2
44
35
|
20.11.2022 16:00 | Trepča | 44 : 35 | Metalac 2 | |||||
20.11
12:00
Omladinac
Teki
29
14
|
20.11.2022 12:00 | Omladinac | 29 : 14 | Teki |
20.11
16:00
Košutnjak
ORK Loznica
24
19
|
20.11.2022 16:00 | Košutnjak | 24 : 19 | ORK Loznica | |||||
20.11
17:00
Loznica grad
Metalac (K)
27
26
|
20.11.2022 17:00 | Loznica grad | 27 : 26 | Metalac (K) |
20.11
12:00
Požarevac
Rudar
35
29
|
20.11.2022 12:00 | Požarevac | 35 : 29 | Rudar |
20.11
14:30
Remesiana
RSU Feniks
29
13
|
20.11.2022 14:30 | Remesiana | 29 : 13 | RSU Feniks |
20.11
15:00
Radnički (O)
ORK Beograd
17
23
|
20.11.2022 15:00 | Radnički (O) | 17 : 23 | ORK Beograd |
20.11
18:00
Krule
Gradnulica
29
33
|
20.11.2022 18:00 | Krule | 29 : 33 | Gradnulica | |||||
20.11
19:00
Spartak
Proleter
36
28
|
20.11.2022 19:00 | Spartak | 36 : 28 | Proleter | |||||
20.11
20:00
Laki
Sloven
17
29
|
20.11.2022 20:00 | Laki | 17 : 29 | Sloven |
20.11
18:00
Sava
Bečej
12
11
|
20.11.2022 18:00 | Sava | 12 : 11 | Bečej |
20.11
17:00
Taurunum
Košutnjak
14
10
|
20.11.2022 17:00 | Taurunum | 14 : 10 | Košutnjak | |||||
20.11
10:30
Singidunum
Dorćol
12
17
|
20.11.2022 10:30 | Singidunum | 12 : 17 | Dorćol | |||||
20.11
19:00
Rasina
Palilula
10
15
|
20.11.2022 19:00 | Rasina | 10 : 15 | Palilula |
20.11
10:00
Medveščak
Zadar 1952
15
8
|
20.11.2022 10:00 | Medveščak | 15 : 8 | Zadar 1952 | |||||
20.11
10:00
KPK
Nais
12
6
|
20.11.2022 10:00 | KPK | 12 : 6 | Nais | |||||
20.11
11:40
Primorje EB
Proleter
17
13
|
20.11.2022 11:40 | Primorje EB | 17 : 13 | Proleter | |||||
20.11
11:50
Valis
VA Cattaro
10
11
|
20.11.2022 11:50 | Valis | 10 : 11 | VA Cattaro | |||||
20.11
13:20
OVK POŠK
Vojvodina
14
14
|
20.11.2022 13:20 | OVK POŠK | 14 : 14 | Vojvodina | |||||
20.11
13:40
NBG Vukovi
Budva BR
13
17
|
20.11.2022 13:40 | NBG Vukovi | 13 : 17 | Budva BR |
20.11
18:45
Partizan
Senta
21
6
|
20.11.2022 18:45 | Partizan | 21 : 6 | Senta |
20.11
16:00
Leskovac
Požarevac
4
4
|
20.11.2022 16:00 | Leskovac | 4 : 4 | Požarevac | |||||
20.11
20:00
Spartak GP
Ekonomist
4
4
|
20.11.2022 20:00 | Spartak GP | 4 : 4 | Ekonomist | |||||
20.11
17:30
Gvozdeni puk
Jastrebac
1
2
|
20.11.2022 17:30 | Gvozdeni puk | 1 : 2 | Jastrebac |
20.11
18:00
Kareli
MB Namenska
0
5
|
20.11.2022 18:00 | Kareli | 0 : 5 | MB Namenska |
20.11
17:30
Prokuplje
Ozren
5
2
|
20.11.2022 17:30 | Prokuplje | 5 : 2 | Ozren |
20.11
21:00
Crvena zvezda
Student
6
7
|
20.11.2022 21:00 | Crvena zvezda | 6 : 7 | Student | |||||
20.11
21:15
Intelektualac
Hram
5
5
|
20.11.2022 21:15 | Intelektualac | 5 : 5 | Hram |
20.11
19:00
Raška
Sjenica
1
2
|
20.11.2022 19:00 | Raška | 1 : 2 | Sjenica | |||||
20.11
18:00
Ares
Karanovac
5
0
|
20.11.2022 18:00 | Ares | 5 : 0 | Karanovac | |||||
20.11
16:00
PP 192
92
8
2
|
20.11.2022 16:00 | PP 192 | 8 : 2 | 92 |
20.11
19:00
Miners
Bor
8
5
|
20.11.2022 19:00 | Miners | 8 : 5 | Bor | |||||
20.11
18:30
Temnić
Timakum
2
5
|
20.11.2022 18:30 | Temnić | 2 : 5 | Timakum |
20.11
20:00
Sarajevo
Sloga
6
6
|
20.11.2022 20:00 | Sarajevo | 6 : 6 | Sloga | |||||
20.11
16:00
Salines
Doboj
5
4
|
20.11.2022 16:00 | Salines | 5 : 4 | Doboj | |||||
20.11
19:30
Brotnjo
Bosna Kompred
7
4
|
20.11.2022 19:30 | Brotnjo | 7 : 4 | Bosna Kompred |
20.11
Rad Mozzart
Vojvodina
93
0
|
20.11.2022 | Rad Mozzart | 93 : 0 | Vojvodina | |||||
20.11
BRK Crvena Zvezda
Partizan
7
18
|
20.11.2022 | BRK Crvena Zvezda | 7 : 18 | Partizan |
20.11
13:00
Kragujevac Wild Boars
Novi Beograd Orlovi
18
38
|
20.11.2022 13:00 | Kragujevac Wild Boars | 18 : 38 | Novi Beograd Orlovi |
20.11
15:45
Select Team BG
HDD Bled
10
9
|
20.11.2022 15:45 | Select Team BG | E 10 : 9 | HDD Bled | |||||
20.11
16:00
HKMK Bled
LedX Celje
3
2
|
20.11.2022 16:00 | HKMK Bled | E 3 : 2 | LedX Celje | |||||
20.11
11:00
Maribor
Triglav Kranj
2
7
|
20.11.2022 11:00 | Maribor | 2 : 7 | Triglav Kranj | |||||
20.11
17:15
Sij Acroni Jesenice
SŽ Olimpija
2
3
|
20.11.2022 17:15 | Sij Acroni Jesenice | 2 : 3 | SŽ Olimpija | |||||
20.11
18:30
KAC
Slavija Junior
8
9
|
20.11.2022 18:30 | KAC | 8 : 9 | Slavija Junior |
20.11
16:15
Team Croatia Select
Select Team BG
10
5
|
20.11.2022 16:15 | Team Croatia Select | 10 : 5 | Select Team BG | |||||
20.11
13:30
Maribor
Triglav
6
1
|
20.11.2022 13:30 | Maribor | 6 : 1 | Triglav | |||||
20.11
17:15
Slavija Junior
Sij Acroni Jesenice
2
3
|
20.11.2022 17:15 | Slavija Junior | E 2 : 3 | Sij Acroni Jesenice | |||||
20.11
13:30
SŽ Olimpija
LedX Celje
6
2
|
20.11.2022 13:30 | SŽ Olimpija | 6 : 2 | LedX Celje |