XS
SM
MD
LG

Prona─Ĺeno ukupno 790 utakmica za dan
Nedelja, 23 Oktobar 2022


Fudbal

Radni─Źki (N)
Niš
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
23.10.2022 17:00
Radni─Źki (N)
1 : 2
Crvena zvezda
Radni─Źki 1923
Kragujevac
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
23.10.2022 14:00
Radni─Źki 1923
3 : 0
Kolubara
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Vo┼żdovac
Beograd
23.10.2022 19:00
Novi Pazar
0 : 0
Vo┼żdovac
Partizan
Beograd
3 : 3
Javor Matis
Ivanjica
23.10.2022 19:00
Partizan
3 : 3
Javor Matis
RFK Grafi─Źar
Beograd
2 : 2
Radni─Źki (SM)
Sremska Mitrovica
23.10.2022 14:00
RFK Grafi─Źar
2 : 2
Radni─Źki (SM)
GFK Sloboda
U┼żice
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
23.10.2022 14:00
GFK Sloboda
2 : 0
Metalac
Radni─Źki (Zr)
Zrenjanin
0 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
23.10.2022 10:00
Radni─Źki (Zr)
0 : 1
Borac (Š)
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Sin─Ĺeli─ç
Beograd
23.10.2022 14:30
Brodarac
2 : 0
Sin─Ĺeli─ç
Torlak
Beograd
1 : 2
BASK TEK
Beograd
23.10.2022 12:00
Torlak
1 : 2
BASK TEK
Jedinstvo
Sur─Źin
0 : 2
Studentski grad
Novi Beograd
23.10.2022 14:30
Jedinstvo
0 : 2
Studentski grad
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 2
Mladi radnik 1926
Po┼żarevac
23.10.2022 14:00
OFK Mihajlovac
2 : 2
Mladi radnik 1926
Ra─Ĺevac
Krupanj
1 : 0
Budu─çnost (A)
Arilje
23.10.2022 14:00
Ra─Ĺevac
1 : 0
Budu─çnost (A)
Car Konstantin
Niš
1 : 1
Radni─Źki (P)
Pirot
23.10.2022 11:00
Car Konstantin
1 : 1
Radni─Źki (P)
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 2
Radni─Źki (S)
Svilajnac
23.10.2022 14:30
OFK Brzi Brod
0 : 2
Radni─Źki (S)
SFS Borac
Para─çin
2 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
23.10.2022 11:00
SFS Borac
2 : 1
GFK Jagodina
Radni─Źki 1905
Bajmok
0 : 2
Sloga
─îonoplja
23.10.2022 14:30
Radni─Źki 1905
0 : 2
Sloga
Preporod
Novi ┼Żednik
4 : 5
Hercegovac
Gajdobra
23.10.2022 14:30
Preporod
4 : 5
Hercegovac
Radni─Źki 1918
Ratkovo
1 : 5
Mladost (T)
Turija
23.10.2022 14:30
Radni─Źki 1918
1 : 5
Mladost (T)
Mladost (BP)
Ba─Źki Petrovac
1 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
23.10.2022 14:30
Mladost (BP)
1 : 0
OFK Vrbas
Vojvodina
Ba─Źko Gradi┼íte
1 : 3
Bajša
Bajša
23.10.2022 14:30
Vojvodina
1 : 3
Bajša
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Slavija
Novi Sad
23.10.2022 14:30
Dunav
1 : 0
Slavija
Index
Novi Sad
4 : 3
Sloboda
Donji Tovarnik
23.10.2022 10:00
Index
4 : 3
Sloboda
Donji Srem 2015
Pe─çinci
5 : 0
Veternik
Veternik
23.10.2022 14:30
Donji Srem 2015
5 : 0
Veternik
Crvena Zvezda
Rusko Selo
5 : 1
Mladost
Omoljica
23.10.2022 14:30
Crvena Zvezda
5 : 1
Mladost
Borac
Star─Źevo
1 : 1
Polet
Idvor
23.10.2022 14:30
Borac
1 : 1
Polet
Omladinac FAM
Botoš
1 : 3
Jedinstvo (BK)
Banatsko Kara─Ĺor─Ĺevo
23.10.2022 14:30
Omladinac FAM
1 : 3
Jedinstvo (BK)
Kosmaj
Ralja
1 : 3
Zuce 2019
Zuce
23.10.2022 14:30
Kosmaj
1 : 3
Zuce 2019
Srem─Źica
Srem─Źica
2 : 2
Komgrap
Beograd
23.10.2022 14:30
Srem─Źica
2 : 2
Komgrap
OFK Alakince
Alakince
1 : 2
Svetlost
Badnjevac kod ┼Żitora─Ĺe
23.10.2022 14:30
OFK Alakince
1 : 2
Svetlost
Lugina
Preševo
2 : 2
SFK Morava
Vladi─Źin Han
23.10.2022 14:30
Lugina
2 : 2
SFK Morava
Jedinstvo
Gornje Stopanje
3 : 0
Radan
Lebane
23.10.2022 14:30
Jedinstvo
3 : 0
Radan
Planta┼ża
Donje Stopanje
2 : 2
Sloga
Leskovac
23.10.2022 14:30
Planta┼ża
2 : 2
Sloga
┼Żitora─Ĺa
┼Żitora─Ĺa
1 : 2
Mladost 1959
Vinarce
23.10.2022 11:00
┼Żitora─Ĺa
1 : 2
Mladost 1959
Mladost (M)
Medoševac
2 : 3
Jedinstvo
Gornji Matejevac
23.10.2022 14:30
Mladost (M)
2 : 3
Jedinstvo
OFK Niš
Niš
3 : 0
Mladost (B)
Batušinac
23.10.2022 14:30
OFK Niš
3 : 0
Mladost (B)
Pukovac
Pukovac
3 : 0
Orljane
Orljane
23.10.2022 14:30
Pukovac
3 : 0
Orljane
Malošište
Malošište
0 : 5
OFK Napredak 1929
Aleksinac
23.10.2022 14:30
Malošište
0 : 5
OFK Napredak 1929
Morava
┼Żitkovac
1 : 3
Bukovik
Razanj
23.10.2022 14:30
Morava
1 : 3
Bukovik
Delijski Vis
Niš
0 : 1
OFK Sin─Ĺeli─ç
Niš
23.10.2022 14:30
Delijski Vis
0 : 1
OFK Sin─Ĺeli─ç
Rudar
Jelašnica
2 : 3
Palilulac
Niš
23.10.2022 14:30
Rudar
2 : 3
Palilulac
Leva─Ź
Rekovac
0 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
23.10.2022 14:30
Leva─Ź
0 : 1
Trstenik PPT
Majdevo-Kupci
Majdevo
2 : 0
Orlovi
Jasenovo
23.10.2022 14:30
Majdevo-Kupci
2 : 0
Orlovi
Rembas
Resavica
0 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
23.10.2022 14:30
Rembas
0 : 2
Jedinstvo 1936
Vinogradar
Zleginje
1 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
23.10.2022 14:30
Vinogradar
1 : 0
Kušiljevo
┼Żupa
Aleksandrovac
3 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
23.10.2022 14:30
┼Żupa
3 : 0
Jedinstvo (M)
Jedinstvo
Pirot
2 : 1
OFK Slatina
Bor
23.10.2022 11:00
Jedinstvo
2 : 1
OFK Slatina
Tanasko Raji─ç
Pirot
3 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
23.10.2022 14:30
Tanasko Raji─ç
3 : 1
Hajduk Veljko
Lu┼żnica
Babušnica
0 : 4
Bor 1919
Bor
23.10.2022 14:30
Lu┼żnica
0 : 4
Bor 1919
Jošanica
Novi Pazar
2 : 1
Kara─Ĺor─Ĺe
Ribnica
23.10.2022 14:00
Jošanica
2 : 1
Kara─Ĺor─Ĺe
Polet (R)
Ratina
3 : 2
Trep─Źa
Kosovska Mitrovica
23.10.2022 14:00
Polet (R)
3 : 2
Trep─Źa
Bane 1931
Raška
2 : 1
Go─Ź
Vrnja─Źka Banja
23.10.2022 14:00
Bane 1931
2 : 1
Go─Ź
Kori─çani
Kori─çani
2 : 0
Budu─çnost (R)
Resnik
23.10.2022 14:00
Kori─çani
2 : 0
Budu─çnost (R)
Kej
─îa─Źak
2 : 6
Savinac 1933
Visibaba
23.10.2022 14:00
Kej
2 : 6
Savinac 1933
Zlatar
Nova Varoš
2 : 0
Polet (T)
Trbušani
23.10.2022 14:00
Zlatar
2 : 0
Polet (T)
Jedinstvo Putevi
U┼żice
7 : 0
Lazarica
Prilipac
23.10.2022 14:00
Jedinstvo Putevi
7 : 0
Lazarica
Polimlje
Prijepolje
0 : 0
Sevojno
Sevojno
23.10.2022 14:00
Polimlje
0 : 0
Sevojno
Jasen
Brodarevo
1 : 1
Sloboda (─î)
─îa─Źak
23.10.2022 14:00
Jasen
1 : 1
Sloboda (─î)
Omladinac (Z)
Zabla─çe
3 : 0
Spartak 1976
Trnava
23.10.2022 14:00
Omladinac (Z)
3 : 0
Spartak 1976
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
0 : 0
Kara─Ĺor─Ĺe
Topola
23.10.2022 14:00
Pomoravlje 1946
0 : 0
Kara─Ĺor─Ĺe
Borac
Lešnica
0 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
23.10.2022 14:00
Borac
0 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
OFK Divci
Divci
0 : 1
Vrelo Sport
Vrelo
23.10.2022 14:00
OFK Divci
0 : 1
Vrelo Sport
Radni─Źki (K)
Klupci
3 : 1
OFK Ose─Źina
Ose─Źina
23.10.2022 14:00
Radni─Źki (K)
3 : 1
OFK Ose─Źina
Ka─Źer
Belanovica
2 : 1
Radni─Źki (V)
Valjevo
23.10.2022 11:00
Ka─Źer
2 : 1
Radni─Źki (V)
┼Żelezni─Źar
Lajkovac
3 : 0
Ribnica
Mionica
23.10.2022 14:00
┼Żelezni─Źar
3 : 0
Ribnica
Dolina
Padina
0 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
23.10.2022 14:30
Dolina
0 : 1
Sloga (BNS)
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 1
Potporanj
Potporanj
23.10.2022 14:30
Crvena zvezda
2 : 1
Potporanj
Partizan (G)
Gaj
1 : 2
Unirea
Uzdin
23.10.2022 14:30
Partizan (G)
1 : 2
Unirea
Spartak 1911
Debelja─Źa
0 : 0
Glogonj
Glogonj
23.10.2022 14:30
Spartak 1911
0 : 0
Glogonj
Budu─çnost (A)
Alibunar
2 : 7
Dolovo
Dolovo
23.10.2022 14:30
Budu─çnost (A)
2 : 7
Dolovo
Sutjeska
Ba─Źko Dobro Polje
2 : 3
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
Kara─Ĺor─Ĺevo
23.10.2022 14:30
Sutjeska
2 : 3
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
─Éur─Ĺin
─Éur─Ĺin
1 : 0
Proleter
Ravno Selo
23.10.2022 14:30
─Éur─Ĺin
1 : 0
Proleter
Hajduk
Stapar
4 : 1
┼ŻAK
Sombor
23.10.2022 14:30
Hajduk
4 : 1
┼ŻAK
Lipar
Lipar
0 : 1
Budu─çnost (M)
Mladenovo
23.10.2022 14:30
Lipar
0 : 1
Budu─çnost (M)
Naša Zvezda
Silbaš
1 : 1
Soko
Nova Gajdobra
23.10.2022 14:30
Naša Zvezda
1 : 1
Soko
Borac 46
Obrovac
1 : 3
Rusin
Ruski Krstur
23.10.2022 14:30
Borac 46
1 : 3
Rusin
ASK
Aradac
0 : 1
Radni─Źki 1911
Jaša Tomić
23.10.2022 14:30
ASK
0 : 1
Radni─Źki 1911
2. Oktobar
Kumane
1 : 0
Rusanda
Melenci
23.10.2022 14:30
2. Oktobar
1 : 0
Rusanda
MSK
Mihajlovo
5 : 0
Delija
Mokrin
23.10.2022 14:30
MSK
5 : 0
Delija
OFK Staji─çevo
Staji─çevo
1 : 1
Polet
Nakovo
23.10.2022 14:30
OFK Staji─çevo
1 : 1
Polet
┼ŻFK Banat
Zrenjanin
3 : 0
Vojvodina
Novo Miloševo
23.10.2022 14:30
┼ŻFK Banat
3 : 0
Vojvodina
Banat
─îenta
2 : 3
Mladost
Banatski Despotovac
23.10.2022 14:30
Banat
2 : 3
Mladost
Grani─Źar (K)
Kuzmin
3 : 1
Napredak Meridian
Popinci
23.10.2022 14:30
Grani─Źar (K)
3 : 1
Napredak Meridian
Srem
Sremski Mihaljevci
1 : 1
Sloga
Voganj
23.10.2022 14:30
Srem
1 : 1
Sloga
Sremac (V)
Vojka
4 : 1
Radni─Źki
Irig
23.10.2022 14:30
Sremac (V)
4 : 1
Radni─Źki
Budu─çnost
Salaš Noćajski
5 : 3
Hajduk (B)
Beška
23.10.2022 14:30
Budu─çnost
5 : 3
Hajduk (B)
Šumar
Ogar
4 : 0
Jadran
Golubinci
23.10.2022 14:30
Šumar
4 : 0
Jadran
Tatra
Kisa─Ź
0 : 0
┼ŻSK
┼Żabalj
23.10.2022 15:00
Tatra
0 : 0
┼ŻSK
TSK
Temerin
2 : 0
Ba─Źka 1923
─Éur─Ĺevo
23.10.2022 15:00
TSK
2 : 0
Ba─Źka 1923
Fruškogorac
Sremska Kamenica
4 : 0
Jugovi─ç
Ka─ç
23.10.2022 15:00
Fruškogorac
4 : 0
Jugovi─ç
OFK Sirig
Sirig
4 : 3
Petrovaradin
Petrovaradin
23.10.2022 15:00
OFK Sirig
4 : 3
Petrovaradin
Ba─Źka (B)
Bege─Ź
3 : 2
Dinamo
Budisava
23.10.2022 15:00
Ba─Źka (B)
3 : 2
Dinamo
Jedinstvo
Gospo─Ĺinci
2 : 0
OFK Futog
Futog
23.10.2022 15:00
Jedinstvo
2 : 0
OFK Futog
Cement
Beo─Źin
4 : 0
Omladinac
Stepanovi─çevo
23.10.2022 15:00
Cement
4 : 0
Omladinac
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 0
BSK 1925
Batajnica
23.10.2022 14:30
Posavac Tišma
0 : 0
BSK 1925
Beograd Karaburma
Beograd
1 : 1
Balkan Mirijevo
Beograd
23.10.2022 10:00
Beograd Karaburma
1 : 1
Balkan Mirijevo
Umka
Umka
4 : 2
Dunav
Veliko Selo
23.10.2022 14:30
Umka
4 : 2
Dunav
Bratstvo
Krnja─Źa
2 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
23.10.2022 14:30
Bratstvo
2 : 0
Poštar Zvezdara
Busije
Zemun
1 : 2
Borac
Ostru┼żnica
23.10.2022 14:30
Busije
1 : 2
Borac
KFK Ravna gora
Zemun
1 : 3
Šećeranac Ada
Beograd
23.10.2022 14:30
KFK Ravna gora
1 : 3
Šećeranac Ada
OFK Zabre┼żje
Zabre┼żje
4 : 0
Omladinac
Veliko Polje
23.10.2022 14:30
OFK Zabre┼żje
4 : 0
Omladinac
Radni─Źki
Rudovci
0 : 1
Strelac
Mislo─Ĺin
23.10.2022 10:00
Radni─Źki
0 : 1
Strelac
Rušanj
Rušanj
5 : 0
Rojkovac
Obrenovac
23.10.2022 14:30
Rušanj
5 : 0
Rojkovac
Krtinska
Krtinska
0 : 3
Vrani─ç
Vrani─ç
23.10.2022 14:30
Krtinska
0 : 3
Vrani─ç
Turbina
Vreoci
0 : 2
BSK 1926
Ba─çevac
23.10.2022 14:30
Turbina
0 : 2
BSK 1926
Lisovi─ç 1977
Lisovi─ç
0 : 1
OFK Budu─çnost
Dudovica
23.10.2022 14:30
Lisovi─ç 1977
0 : 1
OFK Budu─çnost
Vis
Parcani
0 : 0
Pudarci
Pudarci
23.10.2022 11:00
Vis
0 : 0
Pudarci
Vin─Źa
Vin─Źa
5 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
23.10.2022 11:00
Vin─Źa
5 : 2
Velika Krsna
Kalu─Ĺerica 1969
Kalu─Ĺerica
10 : 0
Rabrovac
Rabrovac
23.10.2022 11:00
Kalu─Ĺerica 1969
10 : 0
Rabrovac
Zaklopa─Źa
Zaklopa─Źa
3 : 0
Kova─Źevac 1956
Kova─Źevac
23.10.2022 14:30
Zaklopa─Źa
3 : 0
Kova─Źevac 1956
Gro─Źanski fudbalski klub
Grocka
1 : 2
Hajduk
Kamendo
23.10.2022 14:30
Gro─Źanski fudbalski klub
1 : 2
Hajduk
Dedina
Dedina
1 : 0
Sloga (L)
Lozna
23.10.2022 14:00
Dedina
1 : 0
Sloga (L)
13. April
Lomnica
3 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
23.10.2022 14:00
13. April
3 : 1
Gornji Stepoš
Polet 57
Milutovac
0 : 1
Temni─ç 1924
Varvarin
23.10.2022 14:00
Polet 57
0 : 1
Temni─ç 1924
Bošnjane
Bošnjane
0 : 5
Sloga (─ć)
─ći─çevac
23.10.2022 14:00
Bošnjane
0 : 5
Sloga (─ć)
Rubin
Donji Stupanj
3 : 2
Parunovac
Parunovac
23.10.2022 14:00
Rubin
3 : 2
Parunovac
┼Żabari
┼Żabari (Valjevo)
3 : 1
Iskra
Donja Bukovica
23.10.2022 11:00
┼Żabari
3 : 1
Iskra
OFK Senjak
Valjevo
3 : 2
Toplica
Donja Toplica
23.10.2022 14:00
OFK Senjak
3 : 2
Toplica
Trli─ç
Trli─ç
4 : 0
OFK Br─Ĺanac
Valjevo
23.10.2022 14:00
Trli─ç
4 : 0
OFK Br─Ĺanac
Banjani
Banjani
0 : 0
─îu─Źuge
─îu─Źuge
23.10.2022 14:00
Banjani
0 : 0
─îu─Źuge
Grizli ML
Saranovo
2 : 1
Banja
Banja
23.10.2022 14:30
Grizli ML
2 : 1
Banja
Šumadinac (S)
Stojnik
3 : 0
Šumadinac (N)
Natalinci
23.10.2022 14:30
Šumadinac (S)
3 : 0
Šumadinac (N)
Šumadija
Toponica
3 : 0
Plaskovac
Plaskovac
23.10.2022 14:30
Šumadija
3 : 0
Plaskovac
Sloga
Milatovac
4 : 2
Mladi rudar
Bukovik
23.10.2022 14:30
Sloga
4 : 2
Mladi rudar
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 2
BSK (Bo)
Bora─Ź
23.10.2022 14:30
Prvi srpski ustanak
2 : 2
BSK (Bo)
Lokomotiva
Lapovo
0 : 1
Trnava
Donja Trnava
23.10.2022 14:30
Lokomotiva
0 : 1
Trnava
Vin─Źa
Vin─Źa (Topola)
1 : 4
Marjan
Kni─ç
23.10.2022 14:30
Vin─Źa
1 : 4
Marjan
┼ŻSK
┼Żirovnica
4 : 0
BSK (Be)
Belosavci
23.10.2022 14:30
┼ŻSK
4 : 0
BSK (Be)
Zemljoradnik
Balajnac
6 : 1
Toplica
Šarlinac
23.10.2022 14:00
Zemljoradnik
6 : 1
Toplica
Naisus 1977
Ro┼żina
1 : 0
Bali─Źevac
Bali─Źevac
23.10.2022 14:00
Naisus 1977
1 : 0
Bali─Źevac
Sloga 1980
Jovanovac
0 : 3
Moravac (─î)
─îe─Źina
23.10.2022 14:00
Sloga 1980
0 : 3
Moravac (─î)
Radni─Źki 1924
Ko─Źane
2 : 0
Pobeda
Rusna
23.10.2022 14:00
Radni─Źki 1924
2 : 0
Pobeda
Jastrebac
Tešica
6 : 0
Borac
Azbresnica
23.10.2022 14:00
Jastrebac
6 : 0
Borac
Sloga (K)
Korman
5 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
23.10.2022 14:00
Sloga (K)
5 : 3
Moravac (ZT)
Rad
Merošina
4 : 3
Taskovi─çi
Taskovi─çi
23.10.2022 14:00
Rad
4 : 3
Taskovi─çi
OFK Morava
Leskovac
0 : 1
BSK
Belanovce
23.10.2022 14:30
OFK Morava
0 : 1
BSK
Sloga
Lipovica
1 : 2
Jedinstvo (G)
Grdelica
23.10.2022 14:30
Sloga
1 : 2
Jedinstvo (G)
Mladost
Batulovce
1 : 1
Polet
Stajkovce
23.10.2022 14:30
Mladost
1 : 1
Polet
Zlo─çudovo
Zlo─çudovo
3 : 0
┼Żelezni─Źar
Brestovac
23.10.2022 14:30
Zlo─çudovo
3 : 0
┼Żelezni─Źar
Donja Lomnica
Donja Lomnica
1 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
23.10.2022 11:00
Donja Lomnica
1 : 1
Jedinstvo (B)
Lemind 1953
Leskovac
3 : 1
Milanovo
Milanovo
23.10.2022 11:00
Lemind 1953
3 : 1
Milanovo
Vu─Źje
Vu─Źje
1 : 1
─îekmin
─îekmin
23.10.2022 14:30
Vu─Źje
1 : 1
─îekmin
SASK
Saraorci
2 : 4
Mladost (NS)
Novo Selo
23.10.2022 14:00
SASK
2 : 4
Mladost (NS)
Podunavac
Udovice
5 : 2
Pobeda
Golobok
23.10.2022 14:00
Podunavac
5 : 2
Pobeda
Petli─ç SD 2006
Smederevo
0 : 5
Sloga
Lugav─Źina
23.10.2022 14:00
Petli─ç SD 2006
0 : 5
Sloga
Crvena zvezda
Suvodol
0 : 5
OFK Napredak
Markovac
23.10.2022 14:00
Crvena zvezda
0 : 5
OFK Napredak
Mladi radnik 1940
Radinac
2 : 1
Proleter 1947
Vranovo
23.10.2022 14:00
Mladi radnik 1940
2 : 1
Proleter 1947
Polet
Trnov─Źe
0 : 0
┼Żelezni─Źar Kusadak
Kusadak
23.10.2022 14:00
Polet
0 : 0
┼Żelezni─Źar Kusadak
Polet
Jabukovac
3 : 1
Polom
Leskovo
23.10.2022 14:30
Polet
3 : 1
Polom
Branik
Štubik
6 : 0
Krivelj
Krivelj
23.10.2022 14:30
Branik
6 : 0
Krivelj
Miloševo
Miloševo
3 : 3
Brestovac
Borski Brestovac
23.10.2022 11:00
Miloševo
3 : 3
Brestovac
Mala Vrbica
Mala Vrbica
8 : 0
Radni─Źki (K)
Kloko─Źevac
23.10.2022 11:00
Mala Vrbica
8 : 0
Radni─Źki (K)
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 2
Pore─Ź
Donji milanovac
23.10.2022 14:00
Nemetali
3 : 2
Pore─Ź
Napredak (S)
Simi─çevo
2 : 2
Krilaš
─ćovdin
23.10.2022 14:30
Napredak (S)
2 : 2
Krilaš
BSK 1931
Bre┼żane
3 : 1
Sloga 1945
Veliko Selo
23.10.2022 14:30
BSK 1931
3 : 1
Sloga 1945
Vihor
đťđ░ljurevac
3 : 5
┼Żelezni─Źar
Po┼żarevac
23.10.2022 14:30
Vihor
3 : 5
┼Żelezni─Źar
Rudar (Kr)
Krepoljin
4 : 3
Budu─çnost (V)
Vezi─Źevo
23.10.2022 14:30
Rudar (Kr)
4 : 3
Budu─çnost (V)
Batovac
Batovac
1 : 1
Rudar 2001
Kostolac
23.10.2022 14:30
Batovac
1 : 1
Rudar 2001
Borac (K)
Klenovnik
2 : 0
Sirakovo
Sirakovo
23.10.2022 14:30
Borac (K)
2 : 0
Sirakovo
Omladinac
Novo Selo
0 : 1
Budu─çnost
Konarevo
23.10.2022 14:00
Omladinac
0 : 1
Budu─çnost
Borac (V)
Vraneši
1 : 4
OFK Progorelica
Progorelica
23.10.2022 14:00
Borac (V)
1 : 4
OFK Progorelica
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 1
Proleter
Pe─Źenog
23.10.2022 14:00
Jedinstvo 2017
3 : 1
Proleter
Koštampolje
Delime─Ĺe
1 : 0
Radnik
Ušće
23.10.2022 14:00
Koštampolje
1 : 0
Radnik
Milo─Źajac
Milo─Źaj
3 : 5
Ribnica
Jovac
23.10.2022 11:00
Milo─Źajac
3 : 5
Ribnica
Juhor
Glavinci
4 : 0
Osaonica
Bagrdan
23.10.2022 14:00
Juhor
4 : 0
Osaonica
Dragocvet
Dragocvet
2 : 2
Mladost (T)
Te─Źi─ç
23.10.2022 14:00
Dragocvet
2 : 2
Mladost (T)
Budu─çnost (M)
Miliva
2 : 3
Rudar (St)
Stenjevac
23.10.2022 14:00
Budu─çnost (M)
2 : 3
Rudar (St)
Donja Mutnica
Donja Mutnica
1 : 0
Budu─çnost (─É)
─Éurinac
23.10.2022 14:00
Donja Mutnica
1 : 0
Budu─çnost (─É)
Sloga
Voljav─Źe
2 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
23.10.2022 14:00
Sloga
2 : 1
Rudar (SR)
Napredak
Drenovac
6 : 2
Partizan
Majur
23.10.2022 14:00
Napredak
6 : 2
Partizan
Moravac 2015
Krušar
2 : 2
GFK Tabane
Jagodina
23.10.2022 14:00
Moravac 2015
2 : 2
GFK Tabane
Kolare
Kolare
3 : 2
Borac 1950
Bošnjane
23.10.2022 14:00
Kolare
3 : 2
Borac 1950
Mladost
Lalinac
5 : 0
Radni─Źki 1936
Trupale
23.10.2022 14:30
Mladost
5 : 0
Radni─Źki 1936
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 1
Novoselac
Novo Selo
23.10.2022 14:30
Stevan Nešticki
0 : 1
Novoselac
Planinac 1933
Prva Kutina
0 : 2
Sloboda
Gornja Vre┼żina
23.10.2022 14:30
Planinac 1933
0 : 2
Sloboda
Vulkan 1963
Brenica
1 : 0
─îegar 1946
Donji Matejevac
23.10.2022 14:30
Vulkan 1963
1 : 0
─îegar 1946
Sloga
Donja Trnava
4 : 1
Proleter
Donja Vre┼żina
23.10.2022 14:30
Sloga
4 : 1
Proleter
Morava
Krušce
0 : 5
Omladinac
Gornji Komren
23.10.2022 14:30
Morava
0 : 5
Omladinac
Mladi borac
Dublje
4 : 0
Vidojevica
Lešnica
23.10.2022 14:00
Mladi borac
4 : 0
Vidojevica
Kara─Ĺor─Ĺe
Mišar
4 : 0
Gu─Źevo 1929
Banja Kovilja─Źa
23.10.2022 14:00
Kara─Ĺor─Ĺe
4 : 0
Gu─Źevo 1929
Drina (B)
Badovinci
2 : 6
Lipolist
Lipolist
23.10.2022 14:00
Drina (B)
2 : 6
Lipolist
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 0
Jevremovac
Jevremovac
23.10.2022 14:00
Hajduk Stanko
3 : 0
Jevremovac
Drina (Lj)
Ljubovija
7 : 1
Majur
Majur
23.10.2022 14:00
Drina (Lj)
7 : 1
Majur
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 4
Antimon
Zaja─Źa
23.10.2022 14:00
Jedinstvo (MZ)
3 : 4
Antimon
Podrinje
Lozni─Źko Polje
23.10.2022
14:00
Sloga
Lipni─Źki ┼áor
23.10.2022 14:00
Podrinje
:
Sloga
Jedinstvo (Š)
Štitar
6 : 1
Rudar
Brasina
23.10.2022 14:00
Jedinstvo (Š)
6 : 1
Rudar
Spartak
Pirot
0 : 4
Pobeda
Dr┼żina
23.10.2022 14:30
Spartak
0 : 4
Pobeda
Mladost
Poljska R┼żana
0 : 5
Senjak
Pirot
23.10.2022 14:30
Mladost
0 : 5
Senjak
Divostin
Kragujevac
0 : 0
Maršić
Maršić
23.10.2022 15:00
Divostin
0 : 0
Maršić
Pobeda 1926
Beloševac
0 : 1
Kutlovo
Kutlovo
23.10.2022 15:00
Pobeda 1926
0 : 1
Kutlovo
Slavija
Kragujevac
0 : 4
Zastava 1973
Kragujevac
23.10.2022 15:00
Slavija
0 : 4
Zastava 1973
Sloboda (G)
Grbice
3 : 0
Sloga 1934
Desimirovac
23.10.2022 15:00
Sloboda (G)
3 : 0
Sloga 1934
Peru─çac
Peru─çac
2 : 1
Gorobilje
Gorobilje
23.10.2022 14:00
Peru─çac
2 : 1
Gorobilje
Rampa
Po┼żega
1 : 2
Je┼żevica
Velika Je┼żevica
23.10.2022 11:00
Rampa
1 : 2
Je┼żevica
Avijati─Źar Vranjani
Vranjani
1 : 5
Kotroman
Mokra Gora
23.10.2022 14:00
Avijati─Źar Vranjani
1 : 5
Kotroman
Sloga
Sjenica
0 : 1
Višesava
Bajina Bašta
23.10.2022 14:00
Sloga
0 : 1
Višesava
Omladinac
Zdrav─Źi─çi
2 : 0
Tara
Kremna
23.10.2022 11:00
Omladinac
2 : 0
Tara
Polet
Rasna
3 : 0
Prvi partizan
U┼żice
23.10.2022 14:00
Polet
3 : 0
Prvi partizan
─îajetina
─îajetina
4 : 0
Se─Źica
Se─Źa reka
23.10.2022 14:00
─îajetina
4 : 0
Se─Źica
Orlovac 1932
Mr─Źajevci
3 : 0
Prijevor
Prijevor
23.10.2022 15:00
Orlovac 1932
3 : 0
Prijevor
Mladost
Preljina
3 : 0
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
23.10.2022 15:00
Mladost
3 : 0
Jedinstvo
Velere─Ź 94
Velere─Ź
1 : 3
Zadrugar
Donja Trep─Źa
23.10.2022 15:00
Velere─Ź 94
1 : 3
Zadrugar
Draga─Źevo
Gu─Źa
2 : 0
Morava
Katrga
23.10.2022 15:00
Draga─Źevo
2 : 0
Morava
Gorušica
Vi─Źa
3 : 2
Jedinstvo
Puhovo
23.10.2022 15:00
Gorušica
3 : 2
Jedinstvo
─îelik
Belo polje
8 : 3
Radni─Źki 2021
Vranje
23.10.2022 14:00
─îelik
8 : 3
Radni─Źki 2021
Levosoje
Levosoje
0 : 0
OFK AS
Bujanovac
23.10.2022 14:00
Levosoje
0 : 0
OFK AS
Dinamo (V)
Vranje
0 : 3
SU Dinamo Jug
Vranje
23.10.2022 14:00
Dinamo (V)
0 : 3
SU Dinamo Jug
Mineralac
Vranjska Banja
4 : 0
Torpedo 1973
Vranje
23.10.2022 14:00
Mineralac
4 : 0
Torpedo 1973
Pavlovac
Pavlovac
1 : 3
BSK Bujanovac
Bujanovac
23.10.2022 14:00
Pavlovac
1 : 3
BSK Bujanovac
Polet
Samarinovac
2 : 2
Dobri─Ź
Pejkovac
23.10.2022 14:30
Polet
2 : 2
Dobri─Ź
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
Stara Bo┼żurna
1 : 6
Omladinac
Podina
23.10.2022 14:30
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
1 : 6
Omladinac
Partizanski put
Grudaš
0 : 5
Kosovac
Prokuplje
23.10.2022 14:30
Partizanski put
0 : 5
Kosovac
Jug Bogdan
─Éakus
2 : 3
Jastrebac
Blace
23.10.2022 14:30
Jug Bogdan
2 : 3
Jastrebac
Dinamo 1923
Ba─Źki Breg
1 : 3
BSK
Ba─Źki Brestovac
23.10.2022 14:30
Dinamo 1923
1 : 3
BSK
Zadrugar
Srpski Mileti─ç
6 : 1
Radni─Źki (S)
Sombor
23.10.2022 14:30
Zadrugar
6 : 1
Radni─Źki (S)
Terekveš
Svilojevo
1 : 2
Kula
Kula
23.10.2022 14:30
Terekveš
1 : 2
Kula
Polet (S)
Sivac
6 : 2
Polet (R)
Rastina
23.10.2022 14:30
Polet (S)
6 : 2
Polet (R)
Mladost
Kru┼í─Źi─ç
2 : 0
Tele─Źka
Tele─Źka
23.10.2022 14:30
Mladost
2 : 0
Tele─Źka
OFK Od┼żaci
Od┼żaci
2 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
23.10.2022 14:30
OFK Od┼żaci
2 : 1
Aleksa Šantić
Omladinac (D)
Deronje
0 : 4
Omladinac (B)
Bukovac
23.10.2022 14:30
Omladinac (D)
0 : 4
Omladinac (B)
Mladost (T)
Toljevac
0 : 5
Beli Orlovi
Tobolac
23.10.2022 00:00
Mladost (T)
0 : 5
Beli Orlovi
Garevina
Garevina
2 : 0
Omladinac
Ugljarevo
23.10.2022
Garevina
2 : 0
Omladinac
Vinogradar
Riljac
1 : 3
OFK Kopaonik 1931
Brus
23.10.2022
Vinogradar
1 : 3
OFK Kopaonik 1931
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 2
Borac
Gornji Katun
23.10.2022
Stari Trstenik
0 : 2
Borac
Radni─Źki
Baranda
3 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
23.10.2022 14:30
Radni─Źki
3 : 2
BSK Bavanište
Proleter
Mramorak
5 : 0
Mladost
Vojlovica
23.10.2022 14:30
Proleter
5 : 0
Mladost
Mundial
Pan─Źevo
1 : 3
Jugoslavija
Jabuka
23.10.2022 14:30
Mundial
1 : 3
Jugoslavija
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 2
Omladinac (O)
Opovo
23.10.2022 14:30
Omladinac (D)
3 : 2
Omladinac (O)
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 3
Budu─çnost
Banatski Brestovac
23.10.2022 14:30
Stari Tamiš
0 : 3
Budu─çnost
Polet (DL)
Donji Lajkovac
1 : 1
Šarbane
Šarbane
23.10.2022 14:00
Polet (DL)
1 : 1
Šarbane
Omladinac (K)
Kalinovac
0 : 3
Sovljak
Sovljak
23.10.2022 11:00
Omladinac (K)
0 : 3
Sovljak
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 2
Joševa
Joševa
23.10.2022 14:00
OFK Stublenica
0 : 2
Joševa
Pambukovica
Pambukovica
0 : 0
Ratkovac
Ratkovac
23.10.2022 14:00
Pambukovica
0 : 0
Ratkovac
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 3
Polet (T)
Takovo
23.10.2022 14:00
Tvrdojevac
2 : 3
Polet (T)
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
5 : 4
Tulari
Tulari
23.10.2022 14:00
Pepeljevac
5 : 4
Tulari
ZSK
Valjevo
1 : 1
Napredak
Jaj─Źi─ç
23.10.2022 11:00
ZSK
1 : 1
Napredak
Polet
Popu─Źke
3 : 4
Jadar 2013
Valjevo
23.10.2022 11:00
Polet
3 : 4
Jadar 2013
Tešnjar
Valjevo
1 : 1
Stari drugari
Ljig
23.10.2022 11:00
Tešnjar
1 : 1
Stari drugari
Mali korak
Ogla─Ĺenovac
0 : 1
Ribnikar
Pecka
23.10.2022 11:00
Mali korak
0 : 1
Ribnikar
Popadi─ç
Popadi─ç
2 : 6
Kolubara 2
Valjevo
23.10.2022 11:00
Popadi─ç
2 : 6
Kolubara 2
Kotešica
Kotešica
3 : 0
Rakac Stave
Stave
23.10.2022 11:00
Kotešica
3 : 0
Rakac Stave
Ljukovo
Ljukovo
0 : 4
Kameni
Ašanja
23.10.2022 14:30
Ljukovo
0 : 4
Kameni
Rudar
Vrdnik
1 : 2
Polet (NK)
Novi Karlovci
23.10.2022 14:30
Rudar
1 : 2
Polet (NK)
Hajduk 1932
Šimanovci
13 : 1
Sremac
Dobrinci
23.10.2022 14:30
Hajduk 1932
13 : 1
Sremac
Fruškogorac
Kr─Źedin
4 : 0
Car Uroš
Jazak
23.10.2022 14:30
Fruškogorac
4 : 0
Car Uroš
Mladost
Bu─Ĺanovci
2 : 1
Krušedol
Krušedol
23.10.2022 14:30
Mladost
2 : 1
Krušedol
─îSK ─îortanovci
─îortanovci
3 : 0
Grani─Źar
Obre┼ż
23.10.2022 14:30
─îSK ─îortanovci
3 : 0
Grani─Źar
Napredak
┼Żarkovac
1 : 3
Polet (N)
Nikinci
23.10.2022 14:30
Napredak
1 : 3
Polet (N)
Borac (R)
Rakovac
5 : 2
Slanobarac
Budisava
23.10.2022 15:00
Borac (R)
5 : 2
Slanobarac
Susek
Susek
5 : 0
Obili─ç
Vilovo
23.10.2022 15:00
Susek
5 : 0
Obili─ç
Titel
Titel
1 : 5
Hajduk (─î)
─îurug
23.10.2022 15:00
Titel
1 : 5
Hajduk (─î)
Borac (NS)
Novi Sad
9 : 0
Sloga
Lok
23.10.2022 15:00
Borac (NS)
9 : 0
Sloga
Vinogradar
Ledinci
6 : 0
─îenej
─îenej
23.10.2022 15:00
Vinogradar
6 : 0
─îenej
Rutevac
Rutevac
2 : 2
Ratar
Gornja Pe┼í─Źanica
23.10.2022 10:30
Rutevac
2 : 2
Ratar
Škriljac
Bradarac
8 : 1
Mladost 1955
Moravac
23.10.2022 10:30
Škriljac
8 : 1
Mladost 1955
Jedinstvo
Bobovište
6 : 3
Kraljevo
Selo Kraljevo
23.10.2022 10:30
Jedinstvo
6 : 3
Kraljevo
Rudar 2016
Aleksina─Źki Rudnik
4 : 1
Jastrebac 2022
Donje Suhotno
23.10.2022 14:00
Rudar 2016
4 : 1
Jastrebac 2022
Vukašinovac
Vukašinovac
2 : 0
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
23.10.2022 10:30
Vukašinovac
2 : 0
Crvena zvezda
Polet
Vitoševac
6 : 3
Borac
Trnjane
23.10.2022 10:30
Polet
6 : 3
Borac
Resavski Despoti
Vitance
2 : 4
Istok 63
Plana
23.10.2022 14:00
Resavski Despoti
2 : 4
Istok 63
Rudar
Plazane
2 : 0
Radni─Źki
Tekija
23.10.2022 14:00
Rudar
2 : 0
Radni─Źki
Omladinac
Šaludovac
7 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
23.10.2022 14:00
Omladinac
7 : 0
Pomoravlje
Kolonija
Jagodina
5 : 2
OFK Batinac
Batinac
23.10.2022 14:00
Kolonija
5 : 2
OFK Batinac
Šumadija
Trešnjevica
2 : 0
Napredak
Stubica
23.10.2022 14:00
Šumadija
2 : 0
Napredak
Šantarovac
Šantarovac
1 : 0
Vinora─Źa
Vinora─Źa
23.10.2022 14:00
Šantarovac
1 : 0
Vinora─Źa
Morava (R)
Ribare
1 : 2
Mladost (G)
Glo┼żane
23.10.2022 14:00
Morava (R)
1 : 2
Mladost (G)
Ursule
Ursule
1 : 3
Vinogradar
Crkvenac
23.10.2022 14:00
Ursule
1 : 3
Vinogradar
Sloboda
Šuljkovac
2 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
23.10.2022 14:00
Sloboda
2 : 1
Jedinstvo
Zvezda
─îukojevac
1 : 0
Omladinac
Drak─Źi─çi
23.10.2022 14:00
Zvezda
1 : 0
Omladinac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 1
Mineral 2015
Rudno
23.10.2022 14:00
Kraljevo Hajduk
1 : 1
Mineral 2015
Jedinstvo (G)
Goda─Źica
3 : 0
Mlada krila
Metikoši
23.10.2022 14:00
Jedinstvo (G)
3 : 0
Mlada krila
Popovi─çi Vrnjci
Vrnjci
2 : 1
Gru┼ża
Vitanovac
23.10.2022 18:00
Popovi─çi Vrnjci
2 : 1
Gru┼ża
Jovo Kursula
Cvetke
6 : 1
Lazac
Lazac
23.10.2022 14:00
Jovo Kursula
6 : 1
Lazac
Mataruge
Mataruge
3 : 2
Magnohrom
Kraljevo
23.10.2022 14:00
Mataruge
3 : 2
Magnohrom
Apolon 2018
Kova─Źi
0 : 2
Morava (M)
Mrsa─ç
23.10.2022 14:00
Apolon 2018
0 : 2
Morava (M)
Napredak
Vašica
2 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
23.10.2022 14:30
Napredak
2 : 0
Borac (VR)
Fruška Gora
Ruma
1 : 8
Srem
Sremska Ra─Źa
23.10.2022 10:00
Fruška Gora
1 : 8
Srem
OFK Biki─ç
Biki─ç Do
1 : 2
Obili─ç 1993
Kukujevci
23.10.2022 14:30
OFK Biki─ç
1 : 2
Obili─ç 1993
Zmaj
No─çaj
2 : 1
Borac (R)
Radenkovi─ç
23.10.2022 14:30
Zmaj
2 : 1
Borac (R)
BSK
Bešenovo
1 : 4
LSK
La─çarak
23.10.2022 14:30
BSK
1 : 4
LSK
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 1
Grani─Źar
Adaševci
23.10.2022 14:30
OFK Zeka Buljubaša
0 : 1
Grani─Źar
Erdevik 2017
Erdevik
1 : 3
Jedinstvo
Ruma
23.10.2022 14:30
Erdevik 2017
1 : 3
Jedinstvo
Zabr─Ĺe 1936
Zabr─Ĺe
1 : 0
Jedinstvo (S)
Smoljinac
23.10.2022 14:30
Zabr─Ĺe 1936
1 : 0
Jedinstvo (S)
Bata Buli─ç
Bistrica
2 : 4
Integral
Batuša
23.10.2022 14:30
Bata Buli─ç
2 : 4
Integral
Polet (SD)
Suvi Do
1 : 2
Trgova─Źki
Petrovac na Mlavi
23.10.2022 14:30
Polet (SD)
1 : 2
Trgova─Źki
Mlava (ML)
Malo Laole
3 : 1
Zadrugar 1947
Tabanovac
23.10.2022 14:30
Mlava (ML)
3 : 1
Zadrugar 1947
Pobeda 1953
Osanica
1 : 3
Mladost (K)
Krupaja
23.10.2022 14:30
Pobeda 1953
1 : 3
Mladost (K)
Rade Milošević
Dubo─Źka
0 : 2
BSK 1924
Bo┼żevac
23.10.2022 14:30
Rade Milošević
0 : 2
BSK 1924
Bari─Ź
Bari─Ź
0 : 1
Beli Orao
Bradarac
23.10.2022 14:30
Bari─Ź
0 : 1
Beli Orao
Sloga (L)
Lu─Źica
0 : 1
Polet (V)
Voluja
23.10.2022 14:30
Sloga (L)
0 : 1
Polet (V)
Dizel
Bare
2 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
23.10.2022 14:30
Dizel
2 : 1
Napredak (B)
Mlava (B)
Bratinac
3 : 2
Napredak 1934
Nabr─Ĺe
23.10.2022 14:30
Mlava (B)
3 : 2
Napredak 1934
OFK Brani─Źevo
Brani─Źevo
0 : 3
Vojvoda Milenko
Kli─Źevac
23.10.2022 14:30
OFK Brani─Źevo
0 : 3
Vojvoda Milenko
Mladi Borac
Majilovac
5 : 4
Kumane
Kumane
23.10.2022 14:30
Mladi Borac
5 : 4
Kumane
Mladost
Mali Ba─Ź
7 : 0
Slavija (B)
Bo─Ĺani
23.10.2022 14:30
Mladost
7 : 0
Slavija (B)
Kulpin
Kulpin
6 : 1
Ba─Źki Hajduk
Ba─Źko Novo Selo
23.10.2022 14:30
Kulpin
6 : 1
Ba─Źki Hajduk
Ba─Źka
Despotovo
0 : 2
Magli─ç
Ba─Źki Magli─ç
23.10.2022 14:30
Ba─Źka
0 : 2
Magli─ç
Neštin
Neštin
3 : 4
Slavija (P)
Pivnice
23.10.2022 14:30
Neštin
3 : 4
Slavija (P)
OFK Stari Grad
Ba─Źka Palanka
3 : 2
Labudnja─Źa
Vajska
23.10.2022 14:30
OFK Stari Grad
3 : 2
Labudnja─Źa
Bair
Bogati─ç
2 : 0
Omladinac
Slep─Źevi─ç
23.10.2022 14:00
Bair
2 : 0
Omladinac
Duško
Klenje
4 : 0
Torpedo
Tabanovi─ç
23.10.2022 14:00
Duško
4 : 0
Torpedo
Budu─çnost (Z)
Zminjak
3 : 2
Mladost (MM)
Ma─Źvanski Metkovi─ç
23.10.2022 14:00
Budu─çnost (Z)
3 : 2
Mladost (MM)
Sloboda
Salaš Crnobarski
7 : 0
Sloga
Bogosavac
23.10.2022 14:00
Sloboda
7 : 0
Sloga
Budu─çnost (PD)
Pocerski Dobri─ç
2 : 4
Napredak
Ma─Źvanski Beloti─ç
23.10.2022 14:00
Budu─çnost (PD)
2 : 4
Napredak
Zadrugar
Ma─Źvanski Pri─Źinovi─ç
2 : 0
Petlova─Źa
Petlova─Źa
23.10.2022 14:00
Zadrugar
2 : 0
Petlova─Źa
Šumadija
Razgojna
4 : 1
Radni─Źki
Pertate
23.10.2022
Šumadija
4 : 1
Radni─Źki
Moravac (P)
Pe─Źenjevce
2 : 1
Umac
Miroševce
23.10.2022
Moravac (P)
2 : 1
Umac
Bobište
Bobište
4 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
23.10.2022
Bobište
4 : 2
Bratstvo
Mladi borac
┼Żivkovo
2 : 2
Real
Donja Jajina
23.10.2022 14:30
Mladi borac
2 : 2
Real
Moravac (G)
Guberevac
2 : 5
Progres
Ladovica
23.10.2022 00:00
Moravac (G)
2 : 5
Progres
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Draginje
1 : 0
Bobovik
Bobovik
23.10.2022 14:00
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
1 : 0
Bobovik
Šipurske Livade
Šabac
3 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
23.10.2022 14:00
Šipurske Livade
3 : 2
Vlašić
Sloga (K)
Krni─ç
4 : 0
Pri─Źinovi─ç
Pocerski Pri─Źinovi─ç
23.10.2022 14:00
Sloga (K)
4 : 0
Pri─Źinovi─ç
Trešnjevka
Trbušac
4 : 2
Mišar
Mišar
23.10.2022 14:00
Trešnjevka
4 : 2
Mišar
Mrovska
Mrovska
0 : 2
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
23.10.2022 14:00
Mrovska
0 : 2
OFK Letnjikovac 1983
Hajduk
Ribarica
1 : 2
Jedinstvo
Zavlaka
23.10.2022 14:00
Hajduk
1 : 2
Jedinstvo
Milan Orli─ç
Novo Selo
5 : 0
7. Juli
Bela Crkva
23.10.2022 14:00
Milan Orli─ç
5 : 0
7. Juli
Mladost
Donja Borina
2 : 2
Luk
Vo─çnjak
23.10.2022 14:00
Mladost
2 : 2
Luk
Jelav
Jelav
2 : 4
Velika Reka
Velika Reka
23.10.2022 14:00
Jelav
2 : 4
Velika Reka
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 5
Jadar 1961
Gornji Dobri─ç
23.10.2022 14:00
Cer
1 : 5
Jadar 1961
Studenac
Gornja Kovilja─Źa
2 : 0
Prva Iskra
Runjani
23.10.2022 14:00
Studenac
2 : 0
Prva Iskra
Bukovica
Bukovica
3 : 5
Rasina
Vitanovac
23.10.2022 11:00
Bukovica
3 : 5
Rasina
Modrica
Modrica
4 : 1
Makrešane
Makrešane
23.10.2022 11:00
Modrica
4 : 1
Makrešane
Konjuh
Konjuh
3 : 2
Polet
Šavrane
23.10.2022 11:00
Konjuh
3 : 2
Polet
Gaglovo
Gaglovo
1 : 3
┼Żabare
┼Żabare
23.10.2022 11:00
Gaglovo
1 : 3
┼Żabare
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 4
Kapid┼żija
Kapid┼żija
23.10.2022 14:30
Mudrakovac
1 : 4
Kapid┼żija
Borac
Bivolje
1 : 3
BSK
Bela Voda
23.10.2022 14:30
Borac
1 : 3
BSK
Pade┼ż
Pade┼ż
5 : 2
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
23.10.2022 14:30
Pade┼ż
5 : 2
Pepeljevac 1947
Naupare
Naupare
3 : 0
Kaonik
Kaonik
23.10.2022 14:30
Naupare
3 : 0
Kaonik
BUSK
Beograd
1 : 2
Sin─Ĺeli─ç 2012
Ugrinovci
23.10.2022 14:30
BUSK
1 : 2
Sin─Ĺeli─ç 2012
Borac
Progar
9 : 1
13. maj
Zemun
23.10.2022 14:30
Borac
9 : 1
13. maj
Šumadinac
Be─Źmen
1 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
23.10.2022 14:30
Šumadinac
1 : 2
Novi Beograd
Srem
Jakovo
0 : 5
Rekreativo 011
Beograd
23.10.2022 14:30
Srem
0 : 5
Rekreativo 011
Dedinje
Beograd
1 : 2
Velika Moštanica
Velika Moštanica
23.10.2022 10:00
Dedinje
1 : 2
Velika Moštanica
Mladi proleter
Beograd
1 : 1
OFK Lug 2020
Lug
23.10.2022 11:00
Mladi proleter
1 : 1
OFK Lug 2020
Resnik
Resnik
0 : 2
PKB Kovilovo
Kovilovo
23.10.2022 14:30
Resnik
0 : 2
PKB Kovilovo
OFK Crvenka
Bor─Źa
1 : 1
Avala 1939
Beli Potok
23.10.2022 14:30
OFK Crvenka
1 : 1
Avala 1939
Sveti Stefan
Slanci
1 : 0
Kelti
Novi Beograd
23.10.2022 14:30
Sveti Stefan
1 : 0
Kelti
Udarnik
Bani─Źina
0 : 3
Budu─çnost 1948
Ratari
23.10.2022 14:00
Udarnik
0 : 3
Budu─çnost 1948
Proleter
Mala Plana
0 : 5
Cerovac 2013
Cerovac
23.10.2022 14:00
Proleter
0 : 5
Cerovac 2013
Ba─Źinac
Ba─Źinac
5 : 2
Novi Mladi borac
Vodice
23.10.2022 14:00
Ba─Źinac
5 : 2
Novi Mladi borac
Bukovac
Mramorac
1 : 0
Glavaš
Glibovac
23.10.2022 14:00
Bukovac
1 : 0
Glavaš
Selevac 1919
Selevac
4 : 1
Beli Orlovi
Pridvorice
23.10.2022 14:00
Selevac 1919
4 : 1
Beli Orlovi
21. oktobar
Kragujevac
1 : 3
Šumadinac KG
Kragujevac
23.10.2022 15:00
21. oktobar
1 : 3
Šumadinac KG
Jadran
Kragujevac
2 : 2
─ćava
Veliko polje
23.10.2022 15:00
Jadran
2 : 2
─ćava
OFK ┼Że┼żelj
Donja Sabanta
0 : 0
Borac (D)
Drenovac
23.10.2022 15:00
OFK ┼Że┼żelj
0 : 0
Borac (D)
OFK Morava 2022
Mramor
4 : 1
Jasenovik 2018
Jasenovik
23.10.2022 14:30
OFK Morava 2022
4 : 1
Jasenovik 2018
Sloga 1948
Mal─Źa
4 : 0
Mladost
Donji Komren
23.10.2022 14:30
Sloga 1948
4 : 0
Mladost
Supovac
Supovac
2 : 0
Standard 2021
─îamurlija
23.10.2022 14:30
Supovac
2 : 0
Standard 2021
Vrtište
Vrtište
1 : 1
OFK Budu─çnost 2020
Niš
23.10.2022 11:00
Vrtište
1 : 1
OFK Budu─çnost 2020
Moravac 1948
Gornje Me─Ĺurovo
1 : 4
Jedinstvo
Gornja Toponica
23.10.2022 14:30
Moravac 1948
1 : 4
Jedinstvo
Spartak
Si─çevo
1 : 1
Mezgraja
Mezgraja
23.10.2022 14:30
Spartak
1 : 1
Mezgraja
Roham
Nova Crnja
4 : 1
Vojvodina
Bašaid
23.10.2022 14:30
Roham
4 : 1
Vojvodina
Proleter
Me─Ĺa
1 : 5
Terekveš
Hetin
23.10.2022 14:30
Proleter
1 : 5
Terekveš
Napredak
Banatska Topola
3 : 0
Borac
Aleksandrovo
23.10.2022 14:30
Napredak
3 : 0
Borac
Hajduk
Podlokanj
2 : 1
Šampion
Orom
23.10.2022 14:30
Hajduk
2 : 1
Šampion
Grani─Źar
─Éala
1 : 3
Jadran
Sanad
23.10.2022 14:30
Grani─Źar
1 : 3
Jadran
Slavija
Banatsko Aran─Ĺelovo
2 : 1
Potisje
Kanji┼ża
23.10.2022 14:30
Slavija
2 : 1
Potisje
─îoka
─îoka
2 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
23.10.2022 14:30
─îoka
2 : 2
Horgoš 1911
Trome─Ĺa
Majdan
3 : 6
Ba─Źka
Mol
23.10.2022 14:30
Trome─Ĺa
3 : 6
Ba─Źka
Partizan
Bumbarevo Brdo
2 : 0
Kruševica 1980
Kne┼żevac
23.10.2022 14:30
Partizan
2 : 0
Kruševica 1980
Bare
Bare
5 : 0
Mladost (P)
Pretoke
23.10.2022 11:00
Bare
5 : 0
Mladost (P)
Kalipolje
┼Żabare
2 : 0
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
23.10.2022 11:00
Kalipolje
2 : 0
Gornja Trnava 1938
Partizan 1945
Darosava
2 : 3
Ven─Źani
Ven─Źani
23.10.2022 14:30
Partizan 1945
2 : 3
Ven─Źani
Kopljari
Kopljari
0 : 0
Mladost
Jelenac
23.10.2022 14:30
Kopljari
0 : 0
Mladost
Jasenica
Bo┼żurnja
1 : 4
B 2000
Aran─Ĺelovac
23.10.2022 11:00
Jasenica
1 : 4
B 2000
Borac
Kloka
5 : 1
Gorski Car
Garaši
23.10.2022 14:30
Borac
5 : 1
Gorski Car
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 2
Napredak
Izvor
23.10.2022 14:30
Lokomotiva
0 : 2
Napredak
Pade┼ż
Petrovac
0 : 6
Temac
Temska
23.10.2022 11:00
Pade┼ż
0 : 6
Temac
Mladost
Mali Suvodol
1 : 0
Ponor SU
Ponor
23.10.2022 11:00
Mladost
1 : 0
Ponor SU
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 4
Rongo Siti
Pirot
23.10.2022 14:30
Veliki Suvodol
1 : 4
Rongo Siti
Jastrebac
Krajkovac
2 : 2
Dobri─Ź 1974
Brest
23.10.2022 10:00
Jastrebac
2 : 2
Dobri─Ź 1974
Lepaja 2018
Lepaja
4 : 1
Jugovi─çi 1976
Jug Bogdanovac
23.10.2022 10:00
Lepaja 2018
4 : 1
Jugovi─çi 1976
SU Gradište
Gradište
1 : 8
Omladinac
Arbanasce
23.10.2022 14:00
SU Gradište
1 : 8
Omladinac
Mladost (G)
Guberevac
1 : 4
OFK Roga─Źa
Roga─Źa
23.10.2022 15:00
Mladost (G)
1 : 4
OFK Roga─Źa
Mali Po┼żarevac
Mali Po┼żarevac
3 : 0
Mladost (MI)
Mala Ivan─Źa
23.10.2022 15:00
Mali Po┼żarevac
3 : 0
Mladost (MI)
Popovi─ç
Popovi─çi
2 : 0
Vojvoda
Du─Źina
23.10.2022 15:00
Popovi─ç
2 : 0
Vojvoda
OFK Slatina
Slatina
2 : 1
Nemeniku─çe
Nemeniku─çe
23.10.2022 13:00
OFK Slatina
2 : 1
Nemeniku─çe
Posavina
Stubline
6 : 1
Jedinstvo
Dren
23.10.2022 15:00
Posavina
6 : 1
Jedinstvo
Skela
Skela
1 : 1
Pobednik
Piroman
23.10.2022 15:00
Skela
1 : 1
Pobednik
Sloga
Ratari
0 : 3
Borac
Ušće
23.10.2022 15:00
Sloga
0 : 3
Borac
Polet
Grabovac
1 : 5
OFK Urovci
Urovci
23.10.2022 11:00
Polet
1 : 5
OFK Urovci
Semedra┼ż
Semedra┼ż
3 : 1
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
23.10.2022 15:00
Semedra┼ż
3 : 1
Jablanica
Brezak
Pranjani
1 : 4
Ozremica
Beršići
23.10.2022 15:00
Brezak
1 : 4
Ozremica
Omladinac
Kalimani─çi
1 : 2
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
23.10.2022 15:00
Omladinac
1 : 2
Backovac Junajted
Šilopaj
Šilopaj
2 : 3
Majdan
Majdan
23.10.2022 15:00
Šilopaj
2 : 3
Majdan
Godomin
Smederevo
1 : 2
Landol
Landol
23.10.2022 14:00
Godomin
1 : 2
Landol
┼Żelezni─Źar 1930
Smederevo
0 : 1
Jezava
Smederevo
23.10.2022 14:00
┼Żelezni─Źar 1930
0 : 1
Jezava
Osipaonica
Osipaonica
4 : 1
Badljevica
Badljevica
23.10.2022 14:00
Osipaonica
4 : 1
Badljevica
Vo┼żd 2020
Vodanj
3 : 0
Stari Hrast 2018
Kuli─Ź-┼áalinac
23.10.2022 14:00
Vo┼żd 2020
3 : 0
Stari Hrast 2018
Budu─çnost
Mala Krsna
0 : 2
Lunjevac
Lunjevac
23.10.2022 14:00
Budu─çnost
0 : 2
Lunjevac
Solid
Subotica
3 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
23.10.2022 15:00
Solid
3 : 2
Elektrovojvodina
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 3
─îantavir
─îantavir
23.10.2022 15:00
OFK Mala Bosna 2015
1 : 3
─îantavir
Pali─ç
Pali─ç
1 : 4
Kelebijska šuma
Kelebija
23.10.2022 15:00
Pali─ç
1 : 4
Kelebijska šuma
┼Żednik
Stari ┼Żednik
1 : 5
Vinogradar
Hajdukovo
23.10.2022 15:00
┼Żednik
1 : 5
Vinogradar
Bikovo
Bikovo
2 : 2
SFU Grani─Źar 024
Kelebija
23.10.2022 15:00
Bikovo
2 : 2
SFU Grani─Źar 024
Hajduk 1950
Ba─Źko Du┼íanovo
2 : 3
Lokomotiva
Subotica
23.10.2022 15:00
Hajduk 1950
2 : 3
Lokomotiva
Omladinac
Rakinac
2 : 2
Karadjordje
Radovanje
23.10.2022 14:00
Omladinac
2 : 2
Karadjordje
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
23.10.2022 14:00
Bresje Superior
1 : 1
Jedinstvo
Udarnik
Lozovik
23.10.2022
14:00
Obili─ç
Staro Selo
23.10.2022 14:00
Udarnik
:
Obili─ç
Brezova
Brezova
3 : 0
Gradina
Rti
23.10.2022 14:30
Brezova
3 : 0
Gradina
Bratstvo
Dljin
0 : 1
Radni─Źki
Turica
23.10.2022 14:30
Bratstvo
0 : 1
Radni─Źki
Vo─çar
Kotra┼ża
4 : 2
Jelica
Gora─Źi─çi
23.10.2022 14:30
Vo─çar
4 : 2
Jelica
Mršinci
Mršinci
0 : 0
Remont
─îa─Źak
23.10.2022 11:00
Mršinci
0 : 0
Remont
Gau─Źosi
─îa─Źak
4 : 1
Budu─çnost
Stan─Źi─çi
23.10.2022 15:00
Gau─Źosi
4 : 1
Budu─çnost
Lugovi
─îa─Źak
4 : 2
Malba
┼Żao─Źani
23.10.2022 15:00
Lugovi
4 : 2
Malba
Vujan
Prislonica
6 : 1
Morava
Mojsinje
23.10.2022 15:00
Vujan
6 : 1
Morava
Napredak
Gornja Dobrinja
2 : 2
Pobeda
Mili─çevo Selo
23.10.2022 12:00
Napredak
2 : 2
Pobeda
Dobrinjac
Donja Dobrinja
2 : 0
Knjaz
Srednja Dobrinja
23.10.2022 12:00
Dobrinjac
2 : 0
Knjaz
Gluma─Ź
Gluma─Ź
2 : 0
Duškovci
Duškovci
23.10.2022 15:00
Gluma─Ź
2 : 0
Duškovci
Plavi Tok
Dra┼żinovi─çi
0 : 1
Trešnjica
Tvrdi─çi
23.10.2022 15:00
Plavi Tok
0 : 1
Trešnjica
Mekiš
Mekiš
3 : 0
10. februar
Šajinovac
23.10.2022 11:00
Mekiš
3 : 0
10. februar
Marina Kutina
Marina Kutina
11 : 6
Donji Barbeš
Donji Barbeš
23.10.2022 14:00
Marina Kutina
11 : 6
Donji Barbeš
OFK Sikole
Sikole
3 : 0
OFK Tamni─Ź
Tamni─Ź
23.10.2022 14:30
OFK Sikole
3 : 0
OFK Tamni─Ź
SFU Rudar 1934
Majdanpek
5 : 0
Vrelo
Šarkamen
23.10.2022 14:30
SFU Rudar 1934
5 : 0
Vrelo
Ko─Źa An─Ĺelkovi─ç
Tekija
3 : 0
Rtkovo
Rtkovo
23.10.2022 14:30
Ko─Źa An─Ĺelkovi─ç
3 : 0
Rtkovo
Egeta
Brza Palanka
4 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
23.10.2022 14:30
Egeta
4 : 0
Lokomotiva
Jedinstvo
Ribarevo
1 : 0
PIK
Sombor
23.10.2022 14:30
Jedinstvo
1 : 0
PIK
Grani─Źar
Ri─Ĺica
2 : 1
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Mileti─ç
23.10.2022 14:30
Grani─Źar
2 : 1
Jedinstvo Lemeš
Dinamo
Sonta
3 : 3
Sport
Bezdan
23.10.2022 14:30
Dinamo
3 : 3
Sport
Stara Čaršija
Osaonica
4 : 1
Omladinac
Pojate
23.10.2022 11:00
Stara Čaršija
4 : 1
Omladinac
Gradac
Plo─Źnik
0 : 3
Šampion 2013
Bošnjane
23.10.2022 11:00
Gradac
0 : 3
Šampion 2013
Vuk
Tršić
10 : 0
Gradilište (L)
Loznica
23.10.2022
Vuk
10 : 0
Gradilište (L)
Stolice
Krupanj
4 : 0
Granit
Radalj
23.10.2022
Stolice
4 : 0
Granit
Mladost (B)
Brezjak
2 : 2
Sin─Ĺeli─ç
Lipnica
23.10.2022 10:00
Mladost (B)
2 : 2
Sin─Ĺeli─ç
Respekt
Loznica
2 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobri─ç
23.10.2022
Respekt
2 : 2
Mladost (DD)
14. oktobar
Draginac
5 : 0
Sloga
Korenita
23.10.2022
14. oktobar
5 : 0
Sloga
Mladost (L)
Loznica
0 : 3
Krajišnici
Krajišnici
23.10.2022
Mladost (L)
0 : 3
Krajišnici
Dobrava
Vukošić
0 : 3
Torpedo
Lojanice
23.10.2022 14:00
Dobrava
0 : 3
Torpedo
Belpos
Beloti─ç
1 : 3
Sloga 1949
Matijevac
23.10.2022 14:00
Belpos
1 : 3
Sloga 1949
Verko
Suvo Selo
3 : 3
Petrovac 74
Kujavica
23.10.2022 14:00
Verko
3 : 3
Petrovac 74
Vukona
Vukona
2 : 5
Strelac 001
Ko┼żuar
23.10.2022 10:30
Vukona
2 : 5
Strelac 001
OFK Takovo
Takovo
1 : 2
Brezovica
Brezovica
23.10.2022 10:30
OFK Takovo
1 : 2
Brezovica
Budu─çnost 1995
Slatina
2 : 2
Dokmir
Dokmir
23.10.2022 10:30
Budu─çnost 1995
2 : 2
Dokmir
Kaleni─ç
Kaleni─ç
3 : 3
Rudar
Radljevo
23.10.2022 10:30
Kaleni─ç
3 : 3
Rudar
Kolubara
Liso Polje
1 : 1
Brgule
Brgule
23.10.2022 10:30
Kolubara
1 : 1
Brgule
Murgaš
Murgaš
1 : 5
Sloga
Vrhovine
23.10.2022 10:30
Murgaš
1 : 5
Sloga
Dra┼żmirovac
Dra┼żmirovac
1 : 1
Mladi radnik
Novo Laniste
23.10.2022 14:00
Dra┼żmirovac
1 : 1
Mladi radnik
Bratstvo
Me─Ĺure─Ź
4 : 1
Lipar
Donji Ra─Źnik
23.10.2022 14:00
Bratstvo
4 : 1
Lipar
OFK Borac
Lovci
6 : 1
Doma─çin
Kova─Źevac (Jagodina)
23.10.2022 14:00
OFK Borac
6 : 1
Doma─çin
Omladinac
Bunar
2 : 2
Morava
Rajkinac
23.10.2022 14:00
Omladinac
2 : 2
Morava
Borac (S)
Sakule
5 : 2
Slavia
Kova─Źica
23.10.2022 14:30
Borac (S)
5 : 2
Slavia
Voja Ga─Źi─ç
Pan─Źevo
4 : 1
Kolonija
Kovin
23.10.2022 14:30
Voja Ga─Źi─ç
4 : 1
Kolonija
Jedinstvo
Dubovac
4 : 4
Tempo
Sefkerin
23.10.2022 14:30
Jedinstvo
4 : 4
Tempo
Borac (P)
Plo─Źica
1 : 2
Vojvodina
Crepaja
23.10.2022 14:30
Borac (P)
1 : 2
Vojvodina
Proleter
Šabac
3 : 1
Sloga
Duvanište
23.10.2022 11:00
Proleter
3 : 1
Sloga
Jelen
Jelen─Źa
5 : 1
Savacium
Šabac
23.10.2022 11:00
Jelen
5 : 1
Savacium
Zabla─çe
Zablaće (Šabac)
3 : 1
Borac BTG
Batalage
23.10.2022 11:00
Zabla─çe
3 : 1
Borac BTG
Galeb
Cerovac
5 : 2
Mladost (Sv)
Svileuva
23.10.2022 11:00
Galeb
5 : 2
Mladost (Sv)
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 2
Korman
Korman (Šabac)
23.10.2022 11:00
Jedinstvo
1 : 2
Korman
Rudar
Donje Crniljevo
1 : 6
Rankovac
Naku─Źani
23.10.2022 11:00
Rudar