16.10
18:30
Partizan
Čukarički
3
2
|
16.10.2022 18:30 | Partizan | 3 : 2 | Čukarički | |||||
16.10
14:00
Radnički 1923
Crvena zvezda
0
1
|
16.10.2022 14:00 | Radnički 1923 | 0 : 1 | Crvena zvezda |
16.10
15:00
Inđija Toyo Tires
GFK Sloboda
0
0
|
16.10.2022 15:00 | Inđija Toyo Tires | 0 : 0 | GFK Sloboda | |||||
16.10
16:00
Mačva
Trayal
3
1
|
16.10.2022 16:00 | Mačva | 3 : 1 | Trayal | |||||
16.10
15:00
Loznica
RFK Novi Sad 1921
1
4
|
16.10.2022 15:00 | Loznica | 1 : 4 | RFK Novi Sad 1921 |
16.10
15:00
Podunavac
Bečej 1918
1
0
|
16.10.2022 15:00 | Podunavac | 1 : 0 | Bečej 1918 | |||||
16.10
15:00
Borac (Š)
1. Maj Ruma
1
1
|
16.10.2022 15:00 | Borac (Š) | 1 : 1 | 1. Maj Ruma | |||||
16.10
15:00
Tisa
Tekstilac
3
2
|
16.10.2022 15:00 | Tisa | 3 : 2 | Tekstilac | |||||
16.10
15:00
Stanišić
Naftagas
1
2
|
16.10.2022 15:00 | Stanišić | 1 : 2 | Naftagas |
16.10
15:00
OFK Beograd
Torlak
1
1
|
16.10.2022 15:00 | OFK Beograd | 1 : 1 | Torlak | |||||
16.10
10:00
BASK TEK
Brodarac
3
1
|
16.10.2022 10:00 | BASK TEK | 3 : 1 | Brodarac | |||||
16.10
10:00
Borac
Ušće Novi Beograd
0
2
|
16.10.2022 10:00 | Borac | 0 : 2 | Ušće Novi Beograd | |||||
16.10
15:00
Zvezdara
Teleoptik
2
1
|
16.10.2022 15:00 | Zvezdara | 2 : 1 | Teleoptik |
16.10
14:00
Polet (Lj)
Rađevac
1
1
|
16.10.2022 14:00 | Polet (Lj) | 1 : 1 | Rađevac | |||||
16.10
14:00
Budućnost (A)
OFK Mihajlovac
0
0
|
16.10.2022 14:00 | Budućnost (A) | 0 : 0 | OFK Mihajlovac |
16.10
14:30
Budućnost (P)
GFK Dubočica
0
3
|
16.10.2022 14:30 | Budućnost (P) | 0 : 3 | GFK Dubočica | |||||
16.10
14:30
Vlasina
Timočanin
2
0
|
16.10.2022 14:30 | Vlasina | 2 : 0 | Timočanin |
16.10
15:00
Obilić
Radnički 1918
2
0
|
16.10.2022 15:00 | Obilić | 2 : 0 | Radnički 1918 | |||||
16.10
15:00
Mladost (T)
Preporod
4
0
|
16.10.2022 15:00 | Mladost (T) | 4 : 0 | Preporod | |||||
16.10
15:00
Hercegovac
Radnički 1905
4
0
|
16.10.2022 15:00 | Hercegovac | 4 : 0 | Radnički 1905 |
16.10
10:00
Slavija
Donji Srem 2015
0
0
|
16.10.2022 10:00 | Slavija | 0 : 0 | Donji Srem 2015 | |||||
16.10
15:00
Hajduk
Šajkaš 1908
4
0
|
16.10.2022 15:00 | Hajduk | 4 : 0 | Šajkaš 1908 | |||||
16.10
15:00
Jedinstvo
Dunav
0
0
|
16.10.2022 15:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Dunav |
16.10
15:00
ŽAK
Omladinac FAM
4
1
|
16.10.2022 15:00 | ŽAK | 4 : 1 | Omladinac FAM | |||||
16.10
15:00
Polet
Radnički
1
2
|
16.10.2022 15:00 | Polet | 1 : 2 | Radnički | |||||
16.10
15:00
Mladost
Proleter
2
3
|
16.10.2022 15:00 | Mladost | 2 : 3 | Proleter | |||||
16.10
15:00
Vojvodina 1928
Begej
1
1
|
16.10.2022 15:00 | Vojvodina 1928 | 1 : 1 | Begej |
16.10
15:00
Komgrap
Napredak
2
1
|
16.10.2022 15:00 | Komgrap | 2 : 1 | Napredak | |||||
16.10
15:00
Boleč
Kosmaj
4
1
|
16.10.2022 15:00 | Boleč | 4 : 1 | Kosmaj | |||||
16.10
15:00
Zuce 2019
Lokomotiva
3
0
|
16.10.2022 15:00 | Zuce 2019 | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
16.10
11:00
Hajduk
Leštane
3
1
|
16.10.2022 11:00 | Hajduk | 3 : 1 | Leštane | |||||
16.10
15:00
PKB
Barajevo
1
0
|
16.10.2022 15:00 | PKB | 1 : 0 | Barajevo | |||||
16.10
10:00
OFK Žarkovo
GSP Polet Dorćol
0
0
|
16.10.2022 10:00 | OFK Žarkovo | 0 : 0 | GSP Polet Dorćol |
16.10
14:30
Svetlost
Nebeski Andjeli
3
0
|
16.10.2022 14:30 | Svetlost | 3 : 0 | Nebeski Andjeli | |||||
16.10
14:30
Mladost 1959
OFK Kosanica
5
0
|
16.10.2022 14:30 | Mladost 1959 | 5 : 0 | OFK Kosanica | |||||
16.10
14:30
Sloga
Jedinstvo
6
3
|
16.10.2022 14:30 | Sloga | 6 : 3 | Jedinstvo | |||||
16.10
14:30
Radan
Lugina
4
0
|
16.10.2022 14:30 | Radan | 4 : 0 | Lugina |
16.10
14:30
Jedinstvo
Rudar
2
2
|
16.10.2022 14:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Rudar | |||||
16.10
14:30
Palilulac
Delijski Vis
3
2
|
16.10.2022 14:30 | Palilulac | 3 : 2 | Delijski Vis | |||||
16.10
14:30
Bukovik
Malošište
7
0
|
16.10.2022 14:30 | Bukovik | 7 : 0 | Malošište | |||||
16.10
14:30
OFK Napredak 1929
Svrljig
1
1
|
16.10.2022 14:30 | OFK Napredak 1929 | 1 : 1 | Svrljig | |||||
16.10
14:30
Naša krila 1936
Pukovac
3
1
|
16.10.2022 14:30 | Naša krila 1936 | 3 : 1 | Pukovac | |||||
16.10
14:30
Orljane
OFK Niš
1
3
|
16.10.2022 14:30 | Orljane | 1 : 3 | OFK Niš | |||||
16.10
14:30
Mladost (B)
Mladost (M)
3
2
|
16.10.2022 14:30 | Mladost (B) | 3 : 2 | Mladost (M) |
16.10
14:30
OFK Lugomir
Župa
0
5
|
16.10.2022 14:30 | OFK Lugomir | 0 : 5 | Župa | |||||
16.10
14:30
Jedinstvo (M)
Vinogradar
0
4
|
16.10.2022 14:30 | Jedinstvo (M) | 0 : 4 | Vinogradar | |||||
16.10
14:30
Kušiljevo
Rembas
0
4
|
16.10.2022 14:30 | Kušiljevo | 0 : 4 | Rembas | |||||
16.10
14:30
Orlovi
Morava 1918
0
3
|
16.10.2022 14:30 | Orlovi | 0 : 3 | Morava 1918 |
16.10
14:30
Radnički 1946
Lužnica
1
2
|
16.10.2022 14:30 | Radnički 1946 | 1 : 2 | Lužnica | |||||
16.10
14:30
Bor 1919
Rtanj
3
1
|
16.10.2022 14:30 | Bor 1919 | 3 : 1 | Rtanj | |||||
16.10
14:30
Rajko Mitić
Tanasko Rajić
3
1
|
16.10.2022 14:30 | Rajko Mitić | 3 : 1 | Tanasko Rajić | |||||
16.10
14:30
Hajduk Veljko
Jedinstvo
2
0
|
16.10.2022 14:30 | Hajduk Veljko | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
16.10
14:30
OFK Slatina
OFK Zlot
1
0
|
16.10.2022 14:30 | OFK Slatina | 1 : 0 | OFK Zlot |
16.10
14:00
Korićani
Jošanica
2
0
|
16.10.2022 14:00 | Korićani | 2 : 0 | Jošanica | |||||
16.10
14:00
Budućnost (R)
Napredak (G)
5
1
|
16.10.2022 14:00 | Budućnost (R) | 5 : 1 | Napredak (G) | |||||
16.10
14:00
Srbija
Mokra Gora
1
1
|
16.10.2022 14:00 | Srbija | 1 : 1 | Mokra Gora | |||||
16.10
14:00
OFK Ras
Bane 1931
1
2
|
16.10.2022 14:00 | OFK Ras | 1 : 2 | Bane 1931 |
16.10
14:00
Omladinac (Z)
Kej
1
0
|
16.10.2022 14:00 | Omladinac (Z) | 1 : 0 | Kej | |||||
16.10
14:00
Jedinstvo (K)
Jasen
2
0
|
16.10.2022 14:00 | Jedinstvo (K) | 2 : 0 | Jasen | |||||
16.10
14:00
Sloboda (Č)
Polimlje
2
1
|
16.10.2022 14:00 | Sloboda (Č) | 2 : 1 | Polimlje | |||||
16.10
14:00
Lazarica
Zlatar
1
2
|
16.10.2022 14:00 | Lazarica | 1 : 2 | Zlatar | |||||
16.10
14:00
Polet (T)
Savinac 1933
3
0
|
16.10.2022 14:00 | Polet (T) | 3 : 0 | Savinac 1933 |
16.10
14:00
OFK Aranđelovac 1979
Pomoravlje 1946
1
1
|
16.10.2022 14:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 1 : 1 | Pomoravlje 1946 | |||||
16.10
14:00
Borac 1932
Morava (VP)
1
1
|
16.10.2022 14:00 | Borac 1932 | 1 : 1 | Morava (VP) | |||||
16.10
14:00
Rudar
Sloboda
3
2
|
16.10.2022 14:00 | Rudar | 3 : 2 | Sloboda | |||||
16.10
14:00
Sloga 1924
RSK
5
1
|
16.10.2022 14:00 | Sloga 1924 | 5 : 1 | RSK |
16.10
14:00
Mladost
Borac
2
0
|
16.10.2022 14:00 | Mladost | 2 : 0 | Borac | |||||
16.10
14:00
OFK Osečina
OFK Divci
4
1
|
16.10.2022 14:00 | OFK Osečina | 4 : 1 | OFK Divci | |||||
16.10
14:00
Vrelo Sport
Cer
2
0
|
16.10.2022 14:00 | Vrelo Sport | 2 : 0 | Cer |
16.10
15:00
Sloga (BNS)
Budućnost (A)
2
1
|
16.10.2022 15:00 | Sloga (BNS) | 2 : 1 | Budućnost (A) | |||||
16.10
15:00
Dolovo
Spartak 1911
2
1
|
16.10.2022 15:00 | Dolovo | 2 : 1 | Spartak 1911 | |||||
16.10
15:00
Unirea
Crvena zvezda
3
2
|
16.10.2022 15:00 | Unirea | 3 : 2 | Crvena zvezda | |||||
16.10
15:00
Potporanj
Karaš (J)
1
1
|
16.10.2022 15:00 | Potporanj | 1 : 1 | Karaš (J) | |||||
16.10
15:00
Hajdučica
Partizan (U)
1
0
|
16.10.2022 15:00 | Hajdučica | 1 : 0 | Partizan (U) | |||||
16.10
15:00
Vulturul
Dolina
4
0
|
16.10.2022 15:00 | Vulturul | 4 : 0 | Dolina |
16.10
15:00
Budućnost
Udarnik Višnjevac
1
1
|
16.10.2022 15:00 | Budućnost | 1 : 1 | Udarnik Višnjevac | |||||
16.10
15:00
Jedinstvo
Napredak
2
0
|
16.10.2022 15:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Napredak | |||||
16.10
15:00
Iskra
Njegoš
2
4
|
16.10.2022 15:00 | Iskra | 2 : 4 | Njegoš | |||||
16.10
15:00
Tavankut
Sutjeska
1
0
|
16.10.2022 15:00 | Tavankut | 1 : 0 | Sutjeska |
16.10
15:00
Budućnost (G)
Crvenka
2
1
|
16.10.2022 15:00 | Budućnost (G) | 2 : 1 | Crvenka | |||||
16.10
15:00
Budućnost (P)
Borac 46
4
0
|
16.10.2022 15:00 | Budućnost (P) | 4 : 0 | Borac 46 | |||||
16.10
15:00
Rusin
Naša Zvezda
3
2
|
16.10.2022 15:00 | Rusin | 3 : 2 | Naša Zvezda | |||||
16.10
15:00
Budućnost (M)
Tvrđava
3
1
|
16.10.2022 15:00 | Budućnost (M) | 3 : 1 | Tvrđava |
16.10
14:30
Radnički 1911
Banat
1
1
|
16.10.2022 14:30 | Radnički 1911 | 1 : 1 | Banat | |||||
16.10
14:30
Mladost
ŽFK Banat
1
3
|
16.10.2022 14:30 | Mladost | 1 : 3 | ŽFK Banat | |||||
16.10
14:30
Vojvodina
Crvena zvezda
2
1
|
16.10.2022 14:30 | Vojvodina | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
16.10
14:30
Napredak
OFK Stajićevo
3
6
|
16.10.2022 14:30 | Napredak | 3 : 6 | OFK Stajićevo | |||||
16.10
14:30
Polet
MSK
2
0
|
16.10.2022 14:30 | Polet | 2 : 0 | MSK | |||||
16.10
14:30
Rusanda
ASK
5
0
|
16.10.2022 14:30 | Rusanda | 5 : 0 | ASK |
16.10
15:00
Sremac (D)
Šumar
4
3
|
16.10.2022 15:00 | Sremac (D) | 4 : 3 | Šumar | |||||
16.10
15:00
Jadran
Podrinje
2
4
|
16.10.2022 15:00 | Jadran | 2 : 4 | Podrinje | |||||
16.10
15:00
Borac 1925
Budućnost
1
8
|
16.10.2022 15:00 | Borac 1925 | 1 : 8 | Budućnost | |||||
16.10
15:00
Radnički
Srem
0
3
|
16.10.2022 15:00 | Radnički | 0 : 3 | Srem | |||||
16.10
15:00
Sloga
Hajduk (V)
3
2
|
16.10.2022 15:00 | Sloga | 3 : 2 | Hajduk (V) | |||||
16.10
15:00
Fruškogorac
Graničar (K)
2
0
|
16.10.2022 15:00 | Fruškogorac | 2 : 0 | Graničar (K) | |||||
16.10
15:00
Napredak Meridian
Partizan
4
0
|
16.10.2022 15:00 | Napredak Meridian | 4 : 0 | Partizan |
16.10
15:30
ŽSK
Cement
1
2
|
16.10.2022 15:30 | ŽSK | 1 : 2 | Cement | |||||
16.10
15:30
Dinamo
OFK Sirig
0
3
|
16.10.2022 15:30 | Dinamo | 0 : 3 | OFK Sirig | |||||
16.10
15:30
Petrovaradin
Fruškogorac
1
3
|
16.10.2022 15:30 | Petrovaradin | 1 : 3 | Fruškogorac | |||||
16.10
15:30
Jugović
TSK
0
1
|
16.10.2022 15:30 | Jugović | 0 : 1 | TSK | |||||
16.10
15:30
Bačka 1923
Fruškogorski partizan
1
2
|
16.10.2022 15:30 | Bačka 1923 | 1 : 2 | Fruškogorski partizan |
16.10
10:00
Heroj Polet
Beograd Karaburma
1
3
|
16.10.2022 10:00 | Heroj Polet | 1 : 3 | Beograd Karaburma | |||||
16.10
15:00
Posavac Tišma
Umka
1
2
|
16.10.2022 15:00 | Posavac Tišma | 1 : 2 | Umka | |||||
16.10
15:00
Poštar Zvezdara
Siti Sport Klub
0
1
|
16.10.2022 15:00 | Poštar Zvezdara | 0 : 1 | Siti Sport Klub | |||||
16.10
15:00
BSK 1925
Busije
3
0
|
16.10.2022 15:00 | BSK 1925 | 3 : 0 | Busije |
16.10
15:00
Lisović 1977
Šumadija
0
2
|
16.10.2022 15:00 | Lisović 1977 | 0 : 2 | Šumadija | |||||
16.10
15:00
OFK Budućnost
Turbina
1
1
|
16.10.2022 15:00 | OFK Budućnost | 1 : 1 | Turbina | |||||
16.10
15:00
Vranić
Rušanj
0
1
|
16.10.2022 15:00 | Vranić | 0 : 1 | Rušanj | |||||
16.10
15:00
Rojkovac
Radnički
1
0
|
16.10.2022 15:00 | Rojkovac | 1 : 0 | Radnički | |||||
16.10
15:00
Strelac
OFK Zabrežje
4
1
|
16.10.2022 15:00 | Strelac | 4 : 1 | OFK Zabrežje | |||||
16.10
15:00
Omladinac
Budućnost
1
2
|
16.10.2022 15:00 | Omladinac | 1 : 2 | Budućnost |
16.10
15:00
Dunavac
Vis
3
0
|
16.10.2022 15:00 | Dunavac | 3 : 0 | Vis | |||||
16.10
11:00
Šumadija 1962
Gročanski fudbalski klub
5
0
|
16.10.2022 11:00 | Šumadija 1962 | 5 : 0 | Gročanski fudbalski klub | |||||
16.10
15:00
Hajduk
Zaklopača
0
3
|
16.10.2022 15:00 | Hajduk | 0 : 3 | Zaklopača | |||||
16.10
15:00
Kovačevac 1956
Kaluđerica 1969
1
2
|
16.10.2022 15:00 | Kovačevac 1956 | 1 : 2 | Kaluđerica 1969 | |||||
16.10
15:00
Rabrovac
Vinča
0
3
|
16.10.2022 15:00 | Rabrovac | 0 : 3 | Vinča | |||||
16.10
15:00
Vrčin
Pudarci
3
0
|
16.10.2022 15:00 | Vrčin | 3 : 0 | Pudarci |
16.10
15:30
Sloga (L)
FUD
4
1
|
16.10.2022 15:30 | Sloga (L) | 4 : 1 | FUD | |||||
16.10
15:30
Trudbenik
Rubin
4
1
|
16.10.2022 15:30 | Trudbenik | 4 : 1 | Rubin | |||||
16.10
15:00
Parunovac
Bošnjane
3
0
|
16.10.2022 15:00 | Parunovac | 3 : 0 | Bošnjane | |||||
16.10
15:00
Sloga (Ć)
Polet 57
5
1
|
16.10.2022 15:00 | Sloga (Ć) | 5 : 1 | Polet 57 | |||||
16.10
15:30
Mačkovac
Sloga (D)
4
2
|
16.10.2022 15:30 | Mačkovac | 4 : 2 | Sloga (D) | |||||
16.10
15:00
Čitluk
13. April
4
2
|
16.10.2022 15:00 | Čitluk | 4 : 2 | 13. April | |||||
16.10
15:00
Gradina
Dedina
7
2
|
16.10.2022 15:00 | Gradina | 7 : 2 | Dedina |
16.10
14:30
Rajac
Banjani
4
0
|
16.10.2022 14:30 | Rajac | 4 : 0 | Banjani | |||||
16.10
14:30
Čučuge
Dimitrije Tucović
7
1
|
16.10.2022 14:30 | Čučuge | 7 : 1 | Dimitrije Tucović | |||||
16.10
14:30
Toplica
Mladost
0
2
|
16.10.2022 14:30 | Toplica | 0 : 2 | Mladost | |||||
16.10
11:00
Proleter
Žabari
2
4
|
16.10.2022 11:00 | Proleter | 2 : 4 | Žabari | |||||
16.10
14:30
Iskra
OFK Jabučje
4
1
|
16.10.2022 14:30 | Iskra | 4 : 1 | OFK Jabučje |
16.10
15:00
Banja
ŽSK
6
0
|
16.10.2022 15:00 | Banja | 6 : 0 | ŽSK | |||||
16.10
15:00
BSK (Be)
Vinča
4
1
|
16.10.2022 15:00 | BSK (Be) | 4 : 1 | Vinča | |||||
16.10
15:00
Marjan
Lokomotiva
5
0
|
16.10.2022 15:00 | Marjan | 5 : 0 | Lokomotiva | |||||
16.10
15:00
BSK (Bo)
Sloga
3
2
|
16.10.2022 15:00 | BSK (Bo) | 3 : 2 | Sloga | |||||
16.10
15:00
Mladi rudar
Šumadija
2
1
|
16.10.2022 15:00 | Mladi rudar | 2 : 1 | Šumadija | |||||
16.10
15:00
Plaskovac
Šumadinac (S)
0
1
|
16.10.2022 15:00 | Plaskovac | 0 : 1 | Šumadinac (S) |
16.10
14:00
Moravac (ZT)
Jastrebac
4
4
|
16.10.2022 14:00 | Moravac (ZT) | 4 : 4 | Jastrebac | |||||
16.10
14:00
Borac
Radnički 1924
5
1
|
16.10.2022 14:00 | Borac | 5 : 1 | Radnički 1924 | |||||
16.10
14:00
Pobeda
Sloga 1980
1
1
|
16.10.2022 14:00 | Pobeda | 1 : 1 | Sloga 1980 | |||||
16.10
14:00
Moravac (Č)
Polet
3
2
|
16.10.2022 14:00 | Moravac (Č) | 3 : 2 | Polet | |||||
16.10
14:00
Baličevac
Zemljoradnik
1
0
|
16.10.2022 14:00 | Baličevac | 1 : 0 | Zemljoradnik |
16.10
14:30
BSK
Vučje
3
2
|
16.10.2022 14:30 | BSK | 3 : 2 | Vučje | |||||
16.10
14:30
Čekmin
Lemind 1953
3
2
|
16.10.2022 14:30 | Čekmin | 3 : 2 | Lemind 1953 | |||||
16.10
14:30
Milanovo
Donja Lomnica
0
8
|
16.10.2022 14:30 | Milanovo | 0 : 8 | Donja Lomnica | |||||
16.10
14:30
Jedinstvo (B)
Zloćudovo
2
1
|
16.10.2022 14:30 | Jedinstvo (B) | 2 : 1 | Zloćudovo | |||||
16.10
14:30
Železničar
Mladost
1
2
|
16.10.2022 14:30 | Železničar | 1 : 2 | Mladost | |||||
16.10
14:30
Polet
Budućnost
2
1
|
16.10.2022 14:30 | Polet | 2 : 1 | Budućnost | |||||
16.10
14:30
Moravac Orion
Sloga
0
1
|
16.10.2022 14:30 | Moravac Orion | 0 : 1 | Sloga | |||||
16.10
14:30
Jedinstvo (G)
OFK Morava
0
0
|
16.10.2022 14:30 | Jedinstvo (G) | 0 : 0 | OFK Morava |
16.10
14:00
Mladost (NS)
Mladost 1948
4
2
|
16.10.2022 14:00 | Mladost (NS) | 4 : 2 | Mladost 1948 | |||||
16.10
14:00
Radnik
Polet
5
0
|
16.10.2022 14:00 | Radnik | 5 : 0 | Polet | |||||
16.10
14:00
Železničar Kusadak
Mladi radnik 1940
2
0
|
16.10.2022 14:00 | Železničar Kusadak | 2 : 0 | Mladi radnik 1940 | |||||
16.10
14:00
Proleter 1947
Crvena zvezda
4
0
|
16.10.2022 14:00 | Proleter 1947 | 4 : 0 | Crvena zvezda | |||||
16.10
14:00
Sloga
Podunavac
3
2
|
16.10.2022 14:00 | Sloga | 3 : 2 | Podunavac | |||||
16.10
14:00
Pobeda
Jasenica 2017
2
2
|
16.10.2022 14:00 | Pobeda | 2 : 2 | Jasenica 2017 | |||||
16.10
14:00
Mladi borac
SASK
0
1
|
16.10.2022 14:00 | Mladi borac | 0 : 1 | SASK |
16.10
15:00
Nemetali
Sloga (K)
3
5
|
16.10.2022 15:00 | Nemetali | 3 : 5 | Sloga (K) | |||||
16.10
15:00
Radnički (K)
Rudna Glava
0
6
|
16.10.2022 15:00 | Radnički (K) | 0 : 6 | Rudna Glava | |||||
16.10
15:00
Urovica
Miloševo
0
2
|
16.10.2022 15:00 | Urovica | 0 : 2 | Miloševo | |||||
16.10
15:00
Brestovac
Branik
0
1
|
16.10.2022 15:00 | Brestovac | 0 : 1 | Branik | |||||
16.10
11:00
Ključ
Blizna
2
1
|
16.10.2022 11:00 | Ključ | 2 : 1 | Blizna |
16.10
14:30
Krilaš
Borac (K)
0
0
|
16.10.2022 14:30 | Krilaš | 0 : 0 | Borac (K) | |||||
16.10
14:30
Sirakovo
Šapine
0
3
|
16.10.2022 14:30 | Sirakovo | 0 : 3 | Šapine | |||||
16.10
14:30
Budućnost (V)
Zvižd
1
4
|
16.10.2022 14:30 | Budućnost (V) | 1 : 4 | Zvižd | |||||
16.10
14:30
Obilić
Vihor
4
1
|
16.10.2022 14:30 | Obilić | 4 : 1 | Vihor | |||||
16.10
14:30
Železničar
BSK 1931
3
3
|
16.10.2022 14:30 | Železničar | 3 : 3 | BSK 1931 | |||||
16.10
14:30
Sloga 1945
Napredak (S)
1
3
|
16.10.2022 14:30 | Sloga 1945 | 1 : 3 | Napredak (S) |
16.10
15:00
Budućnost
Miločajac
4
2
|
16.10.2022 15:00 | Budućnost | 4 : 2 | Miločajac | |||||
16.10
15:00
Ribnica
Koštampolje
4
2
|
16.10.2022 15:00 | Ribnica | 4 : 2 | Koštampolje | |||||
16.10
15:00
Radnik
Mladost
3
1
|
16.10.2022 15:00 | Radnik | 3 : 1 | Mladost | |||||
16.10
15:00
Tavnik
Jedinstvo 2017
3
1
|
16.10.2022 15:00 | Tavnik | 3 : 1 | Jedinstvo 2017 | |||||
16.10
11:00
Proleter
Borac (V)
1
5
|
16.10.2022 11:00 | Proleter | 1 : 5 | Borac (V) | |||||
16.10
15:00
OFK Progorelica
Rudar
3
0
|
16.10.2022 15:00 | OFK Progorelica | 3 : 0 | Rudar | |||||
16.10
15:00
Ibar
Omladinac
1
1
|
16.10.2022 15:00 | Ibar | 1 : 1 | Omladinac |
16.10
14:00
Osaonica
Kolare
2
0
|
16.10.2022 14:00 | Osaonica | 2 : 0 | Kolare | |||||
16.10
14:00
GFK Tabane
Napredak
0
1
|
16.10.2022 14:00 | GFK Tabane | 0 : 1 | Napredak | |||||
16.10
14:00
Partizan
Sloga
0
0
|
16.10.2022 14:00 | Partizan | 0 : 0 | Sloga | |||||
16.10
14:00
Budućnost (Đ)
Mladost (D)
2
1
|
16.10.2022 14:00 | Budućnost (Đ) | 2 : 1 | Mladost (D) | |||||
16.10
14:00
Mladost (J)
Budućnost (M)
2
1
|
16.10.2022 14:00 | Mladost (J) | 2 : 1 | Budućnost (M) | |||||
16.10
14:00
Rudar (St)
Dragocvet
2
0
|
16.10.2022 14:00 | Rudar (St) | 2 : 0 | Dragocvet | |||||
16.10
14:00
Mladost (T)
Juhor
0
3
|
16.10.2022 14:00 | Mladost (T) | 0 : 3 | Juhor |
16.10
14:30
Morava
Mladost
1
4
|
16.10.2022 14:30 | Morava | 1 : 4 | Mladost | |||||
16.10
11:00
Proleter
Vulkan 1963
6
0
|
16.10.2022 11:00 | Proleter | 6 : 0 | Vulkan 1963 | |||||
16.10
14:30
Čegar 1946
Planinac 1933
3
4
|
16.10.2022 14:30 | Čegar 1946 | 3 : 4 | Planinac 1933 | |||||
16.10
14:30
Sloboda
Stevan Nešticki
0
2
|
16.10.2022 14:30 | Sloboda | 0 : 2 | Stevan Nešticki | |||||
16.10
14:30
Novoselac
Radnički 1936
5
0
|
16.10.2022 14:30 | Novoselac | 5 : 0 | Radnički 1936 |
16.10
11:00
Vidojevica
Jedinstvo (Š)
3
0
|
16.10.2022 11:00 | Vidojevica | 3 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
16.10
15:00
Sloga
Jedinstvo (MZ)
2
1
|
16.10.2022 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Jedinstvo (MZ) | |||||
16.10
15:00
Antimon
Drina (Lj)
2
1
|
16.10.2022 15:00 | Antimon | 2 : 1 | Drina (Lj) | |||||
16.10
15:00
Majur
Hajduk Stanko
1
6
|
16.10.2022 15:00 | Majur | 1 : 6 | Hajduk Stanko |
16.10
15:00
Mladost
Željuša
1
3
|
16.10.2022 15:00 | Mladost | 1 : 3 | Željuša | |||||
16.10
15:00
Pobeda
Sloboda
5
0
|
16.10.2022 15:00 | Pobeda | 5 : 0 | Sloboda |
16.10
15:00
Sloboda (G)
Kolonija
1
5
|
16.10.2022 15:00 | Sloboda (G) | 1 : 5 | Kolonija | |||||
16.10
15:00
Zastava 1973
Bratstvo 1975
4
0
|
16.10.2022 15:00 | Zastava 1973 | 4 : 0 | Bratstvo 1975 | |||||
16.10
15:00
Kutlovo
Divostin
3
3
|
16.10.2022 15:00 | Kutlovo | 3 : 3 | Divostin | |||||
16.10
15:00
Maršić
Košutnjak
0
3
|
16.10.2022 15:00 | Maršić | 0 : 3 | Košutnjak | |||||
16.10
15:00
Šumadija 1934
Jedinstvo
2
1
|
16.10.2022 15:00 | Šumadija 1934 | 2 : 1 | Jedinstvo |
16.10
14:00
Jedinstvo
Perućac
0
1
|
16.10.2022 14:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Perućac | |||||
16.10
14:00
Bakionica
Čajetina
1
1
|
16.10.2022 14:00 | Bakionica | 1 : 1 | Čajetina | |||||
16.10
14:00
Sečica
Polet
0
1
|
16.10.2022 14:00 | Sečica | 0 : 1 | Polet | |||||
16.10
11:00
Prvi partizan
Omladinac
1
0
|
16.10.2022 11:00 | Prvi partizan | 1 : 0 | Omladinac | |||||
16.10
14:00
Tara
Sloga
3
4
|
16.10.2022 14:00 | Tara | 3 : 4 | Sloga | |||||
16.10
14:00
Višesava
Avijatičar Vranjani
9
1
|
16.10.2022 14:00 | Višesava | 9 : 1 | Avijatičar Vranjani | |||||
16.10
14:00
Kotroman
Rampa
1
3
|
16.10.2022 14:00 | Kotroman | 1 : 3 | Rampa | |||||
16.10
14:00
Ježevica
Gorobilje
1
0
|
16.10.2022 14:00 | Ježevica | 1 : 0 | Gorobilje |
16.10
15:00
Ozrem PMH
Orlovac 1932
3
3
|
16.10.2022 15:00 | Ozrem PMH | 3 : 3 | Orlovac 1932 | |||||
16.10
15:00
Donja Vrbava
Zadrugar
1
1
|
16.10.2022 15:00 | Donja Vrbava | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
16.10
15:00
Velereč 94
Jedinstvo
2
1
|
16.10.2022 15:00 | Velereč 94 | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
16.10
15:00
Mladost
Rudar
0
0
|
16.10.2022 15:00 | Mladost | 0 : 0 | Rudar |
16.10
15:00
Gorušica
Ovčar
1
4
|
16.10.2022 15:00 | Gorušica | 1 : 4 | Ovčar | |||||
16.10
15:00
Čačak 94
Morava
0
4
|
16.10.2022 15:00 | Čačak 94 | 0 : 4 | Morava |
16.10
14:30
Radnički 2021
FSU Južna pruga
1
2
|
16.10.2022 14:30 | Radnički 2021 | 1 : 2 | FSU Južna pruga | |||||
16.10
14:30
Čelik
Vihor
3
2
|
16.10.2022 14:30 | Čelik | 3 : 2 | Vihor | |||||
16.10
14:30
Levosoje
SU Dinamo Jug
0
2
|
16.10.2022 14:30 | Levosoje | 0 : 2 | SU Dinamo Jug | |||||
16.10
14:30
Mladost (B)
Torpedo 1973
2
0
|
16.10.2022 14:30 | Mladost (B) | 2 : 0 | Torpedo 1973 | |||||
16.10
14:30
Dinamo (V)
BSK Bujanovac
2
2
|
16.10.2022 14:30 | Dinamo (V) | 2 : 2 | BSK Bujanovac | |||||
16.10
14:30
Mineralac
Pavlovac
2
0
|
16.10.2022 14:30 | Mineralac | 2 : 0 | Pavlovac |
16.10
14:30
Dobrič
Borac
5
1
|
16.10.2022 14:30 | Dobrič | 5 : 1 | Borac | |||||
16.10
14:30
Jastrebac
Partizanski put
3
0
|
16.10.2022 14:30 | Jastrebac | 3 : 0 | Partizanski put | |||||
16.10
14:30
Kosovac
Nikodije Stojanović Tatko
2
0
|
16.10.2022 14:30 | Kosovac | 2 : 0 | Nikodije Stojanović Tatko | |||||
16.10
14:30
Omladinac
Polet
3
0
|
16.10.2022 14:30 | Omladinac | 3 : 0 | Polet |
16.10
15:00
BSK
Omladinac (D)
0
0
|
16.10.2022 15:00 | BSK | 0 : 0 | Omladinac (D) | |||||
16.10
15:00
Omladinac (B)
OFK Odžaci
4
3
|
16.10.2022 15:00 | Omladinac (B) | 4 : 3 | OFK Odžaci | |||||
16.10
15:00
Aleksa Šantić
Mladost
6
0
|
16.10.2022 15:00 | Aleksa Šantić | 6 : 0 | Mladost | |||||
16.10
15:00
Telečka
Polet (S)
1
5
|
16.10.2022 15:00 | Telečka | 1 : 5 | Polet (S) | |||||
16.10
15:00
Polet (R)
Terekveš
2
2
|
16.10.2022 15:00 | Polet (R) | 2 : 2 | Terekveš | |||||
16.10
15:00
Kula
Zadrugar
2
0
|
16.10.2022 15:00 | Kula | 2 : 0 | Zadrugar |
16.10
13:00
Beli Orlovi
Mladost 1977
1
2
|
16.10.2022 13:00 | Beli Orlovi | 1 : 2 | Mladost 1977 | |||||
16.10
15:00
Donji Kopaonik
Kamenorezac 76
3
2
|
16.10.2022 15:00 | Donji Kopaonik | 3 : 2 | Kamenorezac 76 | |||||
16.10
13:00
Ribnik
Stari Trstenik
0
4
|
16.10.2022 13:00 | Ribnik | 0 : 4 | Stari Trstenik | |||||
16.10
15:00
Borac
Vinogradar
2
1
|
16.10.2022 15:00 | Borac | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
16.10
13:00
Velika Drenova
Garevina
1
1
|
16.10.2022 13:00 | Velika Drenova | 1 : 1 | Garevina | |||||
16.10
13:00
Omladinac
Mladost (T)
2
1
|
16.10.2022 13:00 | Omladinac | 2 : 1 | Mladost (T) |
16.10
15:00
Budućnost
Radnički
5
1
|
16.10.2022 15:00 | Budućnost | 5 : 1 | Radnički | |||||
16.10
15:00
Stari Tamiš
Omladinac (O)
3
2
|
16.10.2022 15:00 | Stari Tamiš | 3 : 2 | Omladinac (O) | |||||
16.10
15:00
Omladinac (D)
Jugoslavija
0
0
|
16.10.2022 15:00 | Omladinac (D) | 0 : 0 | Jugoslavija | |||||
16.10
15:00
Mundial
Mladost
2
0
|
16.10.2022 15:00 | Mundial | 2 : 0 | Mladost | |||||
16.10
15:00
Proleter
BSK Bavanište
2
1
|
16.10.2022 15:00 | Proleter | 2 : 1 | BSK Bavanište |
16.10
14:30
Šarbane
Pepeljevac
0
4
|
16.10.2022 14:30 | Šarbane | 0 : 4 | Pepeljevac | |||||
16.10
14:30
Tulari
Tvrdojevac
5
0
|
16.10.2022 14:30 | Tulari | 5 : 0 | Tvrdojevac | |||||
16.10
14:30
Polet (T)
Pambukovica
4
3
|
16.10.2022 14:30 | Polet (T) | 4 : 3 | Pambukovica | |||||
16.10
14:30
Jedinstvo (M)
OFK Stublenica
3
1
|
16.10.2022 14:30 | Jedinstvo (M) | 3 : 1 | OFK Stublenica | |||||
16.10
14:30
Joševa
Crvena Jabuka
2
2
|
16.10.2022 14:30 | Joševa | 2 : 2 | Crvena Jabuka | |||||
16.10
14:30
OFK Paljuvi
Omladinac (K)
2
0
|
16.10.2022 14:30 | OFK Paljuvi | 2 : 0 | Omladinac (K) | |||||
16.10
14:30
Sovljak
Polet (DL)
4
1
|
16.10.2022 14:30 | Sovljak | 4 : 1 | Polet (DL) |
16.10
15:00
Naftagas
Mladost (L)
2
2
|
16.10.2022 15:00 | Naftagas | 2 : 2 | Mladost (L) | |||||
16.10
15:00
OFK Gradnulica
Partizan
3
1
|
16.10.2022 15:00 | OFK Gradnulica | 3 : 1 | Partizan | |||||
16.10
15:00
Tamiš
OFK Klek
1
2
|
16.10.2022 15:00 | Tamiš | 1 : 2 | OFK Klek | |||||
16.10
15:00
Zadrugar
Potisje
3
4
|
16.10.2022 15:00 | Zadrugar | 3 : 4 | Potisje | |||||
16.10
15:00
Lehel
Bilećanin
1
1
|
16.10.2022 15:00 | Lehel | 1 : 1 | Bilećanin | |||||
16.10
15:00
Mladost (BB)
Borac
1
1
|
16.10.2022 15:00 | Mladost (BB) | 1 : 1 | Borac |
16.10
11:00
Kotešica
ZSK
2
2
|
16.10.2022 11:00 | Kotešica | 2 : 2 | ZSK | |||||
16.10
11:00
Rakac Stave
Popadić
1
2
|
16.10.2022 11:00 | Rakac Stave | 1 : 2 | Popadić | |||||
16.10
11:00
Kolubara 2
Mali korak
4
0
|
16.10.2022 11:00 | Kolubara 2 | 4 : 0 | Mali korak | |||||
16.10
11:00
Ribnikar
Tešnjar
0
3
|
16.10.2022 11:00 | Ribnikar | 0 : 3 | Tešnjar | |||||
16.10
11:00
Stari drugari
Junior Novo Naselje
3
1
|
16.10.2022 11:00 | Stari drugari | 3 : 1 | Junior Novo Naselje | |||||
16.10
11:00
Milenko Pavlović
Polet
1
3
|
16.10.2022 11:00 | Milenko Pavlović | 1 : 3 | Polet | |||||
16.10
11:00
Jadar 2013
Napredak
0
2
|
16.10.2022 11:00 | Jadar 2013 | 0 : 2 | Napredak |
16.10
15:00
Napredak
Ljukovo
2
0
|
16.10.2022 15:00 | Napredak | 2 : 0 | Ljukovo | |||||
16.10
15:00
Polet (N)
ČSK Čortanovci
1
1
|
16.10.2022 15:00 | Polet (N) | 1 : 1 | ČSK Čortanovci | |||||
16.10
15:00
Graničar
Mladost
2
5
|
16.10.2022 15:00 | Graničar | 2 : 5 | Mladost | |||||
16.10
15:00
Krušedol
Fruškogorac
2
1
|
16.10.2022 15:00 | Krušedol | 2 : 1 | Fruškogorac | |||||
16.10
15:00
Car Uroš
Hajduk 1932
2
1
|
16.10.2022 15:00 | Car Uroš | 2 : 1 | Hajduk 1932 | |||||
16.10
15:00
Sremac
Rudar
0
9
|
16.10.2022 15:00 | Sremac | 0 : 9 | Rudar | |||||
16.10
15:00
Polet (NK)
Kameni
2
0
|
16.10.2022 15:00 | Polet (NK) | 2 : 0 | Kameni |
16.10
15:30
Čenej
Borac (NS)
1
3
|
16.10.2022 15:30 | Čenej | 1 : 3 | Borac (NS) | |||||
16.10
15:30
Sloga
Titel
2
3
|
16.10.2022 15:30 | Sloga | 2 : 3 | Titel | |||||
16.10
15:30
Hajduk (Č)
Železničar NS
4
1
|
16.10.2022 15:30 | Hajduk (Č) | 4 : 1 | Železničar NS | |||||
16.10
15:30
Obilić
Proleter 1951
1
3
|
16.10.2022 15:30 | Obilić | 1 : 3 | Proleter 1951 | |||||
16.10
15:30
Miletić
Borac (R)
2
0
|
16.10.2022 15:30 | Miletić | 2 : 0 | Borac (R) |
16.10
14:00
Ratar
Polet
1
2
|
16.10.2022 14:00 | Ratar | 1 : 2 | Polet | |||||
16.10
10:30
Borac
Vukašinovac
3
2
|
16.10.2022 10:30 | Borac | 3 : 2 | Vukašinovac | |||||
16.10
10:30
OFK Sloga
Rudar 2016
2
2
|
16.10.2022 10:30 | OFK Sloga | 2 : 2 | Rudar 2016 | |||||
16.10
10:30
Jastrebac 2022
Jedinstvo
1
1
|
16.10.2022 10:30 | Jastrebac 2022 | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
16.10
10:30
Kraljevo
Škriljac
2
1
|
16.10.2022 10:30 | Kraljevo | 2 : 1 | Škriljac |
16.10
14:00
Napredak
Kolonija
2
3
|
16.10.2022 14:00 | Napredak | 2 : 3 | Kolonija | |||||
16.10
14:00
Pomoravlje
Rudar
0
2
|
16.10.2022 14:00 | Pomoravlje | 0 : 2 | Rudar | |||||
16.10
14:00
Radnički
Resavski Despoti
3
1
|
16.10.2022 14:00 | Radnički | 3 : 1 | Resavski Despoti | |||||
16.10
14:00
Istok 63
Sinđelić
2
1
|
16.10.2022 14:00 | Istok 63 | 2 : 1 | Sinđelić |
16.10
14:00
Mladost (K)
Ursule
2
1
|
16.10.2022 14:00 | Mladost (K) | 2 : 1 | Ursule | |||||
16.10
14:00
Vinogradar
Morava (R)
9
0
|
16.10.2022 14:00 | Vinogradar | 9 : 0 | Morava (R) | |||||
16.10
14:00
Mladost (G)
Šantarovac
2
0
|
16.10.2022 14:00 | Mladost (G) | 2 : 0 | Šantarovac | |||||
16.10
14:00
Vinorača
Sinđelić
2
0
|
16.10.2022 14:00 | Vinorača | 2 : 0 | Sinđelić |
16.10
15:00
Omladinac
Bogutovačka Banja
0
2
|
16.10.2022 15:00 | Omladinac | 0 : 2 | Bogutovačka Banja | |||||
16.10
15:00
Jedinstvo (D)
Apolon 2018
2
1
|
16.10.2022 15:00 | Jedinstvo (D) | 2 : 1 | Apolon 2018 | |||||
16.10
15:00
Magnohrom
Jovo Kursula
1
1
|
16.10.2022 15:00 | Magnohrom | 1 : 1 | Jovo Kursula | |||||
16.10
15:00
Lazac
Popovići Vrnjci
1
0
|
16.10.2022 15:00 | Lazac | 1 : 0 | Popovići Vrnjci | |||||
16.10
15:00
Gruža
Jedinstvo (G)
5
4
|
16.10.2022 15:00 | Gruža | 5 : 4 | Jedinstvo (G) | |||||
16.10
11:00
Mineral 2015
Zvezda
1
3
|
16.10.2022 11:00 | Mineral 2015 | 1 : 3 | Zvezda |
16.10
14:30
Jedinstvo (S)
Rade Milošević
3
1
|
16.10.2022 14:30 | Jedinstvo (S) | 3 : 1 | Rade Milošević | |||||
16.10
14:30
BSK 1924
Pobeda 1953
1
1
|
16.10.2022 14:30 | BSK 1924 | 1 : 1 | Pobeda 1953 | |||||
16.10
14:30
Mladost (K)
Mlava (ML)
0
1
|
16.10.2022 14:30 | Mladost (K) | 0 : 1 | Mlava (ML) | |||||
16.10
14:30
Zadrugar 1947
Polet (SD)
4
1
|
16.10.2022 14:30 | Zadrugar 1947 | 4 : 1 | Polet (SD) | |||||
16.10
11:00
Trgovački
Bata Bulić
5
0
|
16.10.2022 11:00 | Trgovački | 5 : 0 | Bata Bulić | |||||
16.10
14:30
Integral
Jasenovac
1
0
|
16.10.2022 14:30 | Integral | 1 : 0 | Jasenovac | |||||
16.10
14:30
Borac (V)
Zabrđe 1936
1
2
|
16.10.2022 14:30 | Borac (V) | 1 : 2 | Zabrđe 1936 |
16.10
14:30
Beli Orao
Mladi Borac
4
0
|
16.10.2022 14:30 | Beli Orao | 4 : 0 | Mladi Borac | |||||
16.10
14:30
Kumane
OFK Braničevo
0
1
|
16.10.2022 14:30 | Kumane | 0 : 1 | OFK Braničevo | |||||
16.10
14:30
Vojvoda Milenko
Mlava (B)
4
3
|
16.10.2022 14:30 | Vojvoda Milenko | 4 : 3 | Mlava (B) | |||||
16.10
14:30
Napredak 1934
Žitkovica 2017
2
1
|
16.10.2022 14:30 | Napredak 1934 | 2 : 1 | Žitkovica 2017 | |||||
16.10
14:30
Napredak (P)
Dizel
2
1
|
16.10.2022 14:30 | Napredak (P) | 2 : 1 | Dizel | |||||
16.10
14:30
Napredak (B)
Sloga (L)
1
2
|
16.10.2022 14:30 | Napredak (B) | 1 : 2 | Sloga (L) | |||||
16.10
14:30
Polet (V)
Barič
3
1
|
16.10.2022 14:30 | Polet (V) | 3 : 1 | Barič |
16.10
15:00
Labudnjača
Neštin
0
1
|
16.10.2022 15:00 | Labudnjača | 0 : 1 | Neštin | |||||
16.10
15:00
Slavija (P)
Bačka
3
3
|
16.10.2022 15:00 | Slavija (P) | 3 : 3 | Bačka | |||||
16.10
15:00
Bački Hajduk
Vojvodina
2
3
|
16.10.2022 15:00 | Bački Hajduk | 2 : 3 | Vojvodina | |||||
16.10
15:00
Krivanj
Mladost
6
1
|
16.10.2022 15:00 | Krivanj | 6 : 1 | Mladost | |||||
16.10
15:00
Slavija (B)
Borac
5
1
|
16.10.2022 15:00 | Slavija (B) | 5 : 1 | Borac |
16.10
14:00
Omladinac
Zadrugar
4
1
|
16.10.2022 14:00 | Omladinac | 4 : 1 | Zadrugar | |||||
16.10
14:00
Petlovača
Budućnost (PD)
2
1
|
16.10.2022 14:00 | Petlovača | 2 : 1 | Budućnost (PD) | |||||
16.10
14:00
Napredak
Sloboda
3
0
|
16.10.2022 14:00 | Napredak | 3 : 0 | Sloboda | |||||
16.10
14:00
Sloga
Budućnost (Z)
3
2
|
16.10.2022 14:00 | Sloga | 3 : 2 | Budućnost (Z) | |||||
16.10
14:00
Mladost (MM)
Milicionar
5
1
|
16.10.2022 14:00 | Mladost (MM) | 5 : 1 | Milicionar | |||||
16.10
14:00
Stojan Lazarac
Duško
1
2
|
16.10.2022 14:00 | Stojan Lazarac | 1 : 2 | Duško | |||||
16.10
14:00
Torpedo
Bair
2
2
|
16.10.2022 14:00 | Torpedo | 2 : 2 | Bair |
16.10
00:00
Radnički
Veliko Trnjane
0
4
|
16.10.2022 00:00 | Radnički | 0 : 4 | Veliko Trnjane | |||||
16.10
00:00
Progres
Mladi borac
6
0
|
16.10.2022 00:00 | Progres | 6 : 0 | Mladi borac | |||||
16.10
Bratstvo
Moravac (P)
1
0
|
16.10.2022 | Bratstvo | 1 : 0 | Moravac (P) | |||||
16.10
Umac
Šumadija
4
0
|
16.10.2022 | Umac | 4 : 0 | Šumadija |
16.10
15:00
Radnički (K)
Mrovska
2
1
|
16.10.2022 15:00 | Radnički (K) | 2 : 1 | Mrovska | |||||
16.10
15:00
OFK Letnjikovac 1983
Trešnjevka
2
1
|
16.10.2022 15:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 2 : 1 | Trešnjevka | |||||
16.10
15:00
Mišar
Sloga (K)
3
1
|
16.10.2022 15:00 | Mišar | 3 : 1 | Sloga (K) | |||||
16.10
15:00
Pričinović
Mladost (PP)
1
1
|
16.10.2022 15:00 | Pričinović | 1 : 1 | Mladost (PP) | |||||
16.10
15:00
Dobrava Žabar 2020
Šipurske Livade
5
5
|
16.10.2022 15:00 | Dobrava Žabar 2020 | 5 : 5 | Šipurske Livade | |||||
16.10
15:00
Vlašić
Vojvoda Stepa Stepanović
|
16.10.2022 15:00 | Vlašić | : | Vojvoda Stepa Stepanović |
16.10
15:00
Sloga
Studenac
2
3
|
16.10.2022 15:00 | Sloga | 2 : 3 | Studenac | |||||
16.10
15:00
Prva Iskra
Cer
7
1
|
16.10.2022 15:00 | Prva Iskra | 7 : 1 | Cer | |||||
16.10
15:00
Jadar 1961
Jelav
3
2
|
16.10.2022 15:00 | Jadar 1961 | 3 : 2 | Jelav | |||||
16.10
15:00
Velika Reka
Mladost
2
2
|
16.10.2022 15:00 | Velika Reka | 2 : 2 | Mladost | |||||
16.10
15:00
7. Juli
Hajduk
1
4
|
16.10.2022 15:00 | 7. Juli | 1 : 4 | Hajduk |
16.10
11:00
Polet
Mudrakovac
0
1
|
16.10.2022 11:00 | Polet | 0 : 1 | Mudrakovac | |||||
16.10
14:30
Rasina
Naupare
0
3
|
16.10.2022 14:30 | Rasina | 0 : 3 | Naupare | |||||
16.10
14:30
Kapidžija
Padež
2
2
|
16.10.2022 14:30 | Kapidžija | 2 : 2 | Padež | |||||
16.10
14:30
Kaonik
Gaglovo
1
1
|
16.10.2022 14:30 | Kaonik | 1 : 1 | Gaglovo | |||||
16.10
14:30
Žabare
Konjuh
3
2
|
16.10.2022 14:30 | Žabare | 3 : 2 | Konjuh |
16.10
15:00
Velika Moštanica
Srem
8
0
|
16.10.2022 15:00 | Velika Moštanica | 8 : 0 | Srem | |||||
16.10
14:15
Rekreativo 011
Šumadinac
4
1
|
16.10.2022 14:15 | Rekreativo 011 | 4 : 1 | Šumadinac | |||||
16.10
15:00
Novi Beograd
Borac
0
0
|
16.10.2022 15:00 | Novi Beograd | 0 : 0 | Borac | |||||
16.10
11:00
13. maj
BUSK
1
3
|
16.10.2022 11:00 | 13. maj | 1 : 3 | BUSK | |||||
16.10
15:00
Sinđelić 2012
Železnik 1930
2
1
|
16.10.2022 15:00 | Sinđelić 2012 | 2 : 1 | Železnik 1930 |
16.10
15:00
Avala 1939
Resnik
6
0
|
16.10.2022 15:00 | Avala 1939 | 6 : 0 | Resnik | |||||
16.10
11:00
OFK Lug 2020
Palilulac
1
3
|
16.10.2022 11:00 | OFK Lug 2020 | 1 : 3 | Palilulac |
16.10
14:00
Budućnost 1948
Selevac 1919
4
0
|
16.10.2022 14:00 | Budućnost 1948 | 4 : 0 | Selevac 1919 | |||||
16.10
14:00
Beli Orlovi
Bukovac
1
4
|
16.10.2022 14:00 | Beli Orlovi | 1 : 4 | Bukovac | |||||
16.10
14:00
Glavaš
Bačinac
0
2
|
16.10.2022 14:00 | Glavaš | 0 : 2 | Bačinac | |||||
16.10
14:00
Novi Mladi borac
Proleter
2
4
|
16.10.2022 14:00 | Novi Mladi borac | 2 : 4 | Proleter | |||||
16.10
14:00
Cerovac 2013
Udarnik
4
1
|
16.10.2022 14:00 | Cerovac 2013 | 4 : 1 | Udarnik |
16.10
15:00
Borac (D)
Jadran
1
2
|
16.10.2022 15:00 | Borac (D) | 1 : 2 | Jadran | |||||
16.10
15:00
Ćava
21. oktobar
5
2
|
16.10.2022 15:00 | Ćava | 5 : 2 | 21. oktobar | |||||
16.10
15:00
Šumadinac KG
Vodojaža
2
3
|
16.10.2022 15:00 | Šumadinac KG | 2 : 3 | Vodojaža | |||||
16.10
15:00
Mladost (P)
Hajduk Jovanovac
0
4
|
16.10.2022 15:00 | Mladost (P) | 0 : 4 | Hajduk Jovanovac | |||||
16.10
11:00
Kragujevac
Azbest 1927
0
2
|
16.10.2022 11:00 | Kragujevac | 0 : 2 | Azbest 1927 |
16.10
15:00
Veliki Borak
Pinosava
5
1
|
16.10.2022 15:00 | Veliki Borak | 5 : 1 | Pinosava | |||||
16.10
15:00
OFK Borac
Minel
5
2
|
16.10.2022 15:00 | OFK Borac | 5 : 2 | Minel |
16.10
14:30
Jasenovik 2018
Spartak
2
7
|
16.10.2022 14:30 | Jasenovik 2018 | 2 : 7 | Spartak | |||||
16.10
14:30
Mezgraja
Moravac 1948
8
1
|
16.10.2022 14:30 | Mezgraja | 8 : 1 | Moravac 1948 | |||||
16.10
11:00
OFK Budućnost 2020
Supovac
2
0
|
16.10.2022 11:00 | OFK Budućnost 2020 | 2 : 0 | Supovac | |||||
16.10
14:30
Standard 2021
Real Niš
3
3
|
16.10.2022 14:30 | Standard 2021 | 3 : 3 | Real Niš | |||||
16.10
14:30
Mladost
OFK Morava 2022
2
3
|
16.10.2022 14:30 | Mladost | 2 : 3 | OFK Morava 2022 |
16.10
15:00
1. Oktobar
Jedinstvo
1
4
|
16.10.2022 15:00 | 1. Oktobar | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
16.10
15:00
SU Podgrmeč
Napredak
2
7
|
16.10.2022 15:00 | SU Podgrmeč | 2 : 7 | Napredak | |||||
16.10
15:00
Borac
Proleter
9
0
|
16.10.2022 15:00 | Borac | 9 : 0 | Proleter | |||||
16.10
15:00
Terekveš
Vojvodina
2
0
|
16.10.2022 15:00 | Terekveš | 2 : 0 | Vojvodina |
16.10
14:30
Tisa
Tromeđa
6
1
|
16.10.2022 14:30 | Tisa | 6 : 1 | Tromeđa | |||||
16.10
14:30
Bačka
Čoka
4
1
|
16.10.2022 14:30 | Bačka | 4 : 1 | Čoka | |||||
16.10
14:30
Jadran
Hajduk
0
5
|
16.10.2022 14:30 | Jadran | 0 : 5 | Hajduk | |||||
16.10
14:30
Šampion
Obilić
0
4
|
16.10.2022 14:30 | Šampion | 0 : 4 | Obilić |
16.10
15:00
Omladinac
Bare
1
3
|
16.10.2022 15:00 | Omladinac | 1 : 3 | Bare | |||||
16.10
11:00
Karađorđe
Jedinstvo
4
0
|
16.10.2022 11:00 | Karađorđe | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
16.10
15:00
Kruševica 1980
Mladost (R)
1
2
|
16.10.2022 15:00 | Kruševica 1980 | 1 : 2 | Mladost (R) |
16.10
11:00
Gorski Car
Tulež
3
0
|
16.10.2022 11:00 | Gorski Car | 3 : 0 | Tulež | |||||
16.10
15:00
Trešnjevica
Jasenica
2
1
|
16.10.2022 15:00 | Trešnjevica | 2 : 1 | Jasenica | |||||
16.10
11:00
B 2000
Kopljari
1
0
|
16.10.2022 11:00 | B 2000 | 1 : 0 | Kopljari | |||||
16.10
15:00
Mladost
Partizan 1945
1
1
|
16.10.2022 15:00 | Mladost | 1 : 1 | Partizan 1945 | |||||
16.10
15:00
Venčani
Gornja Trnava 1938
5
6
|
16.10.2022 15:00 | Venčani | 5 : 6 | Gornja Trnava 1938 |
16.10
11:00
Temac
Budućnost
4
1
|
16.10.2022 11:00 | Temac | 4 : 1 | Budućnost | |||||
16.10
15:00
Gnjilan
Lokomotiva
2
0
|
16.10.2022 15:00 | Gnjilan | 2 : 0 | Lokomotiva | |||||
16.10
11:00
Napredak
Sloga
2
2
|
16.10.2022 11:00 | Napredak | 2 : 2 | Sloga |
16.10
15:00
OFK Slatina
Mladost (G)
5
1
|
16.10.2022 15:00 | OFK Slatina | 5 : 1 | Mladost (G) | |||||
16.10
15:00
Nemenikuće
Popović
0
0
|
16.10.2022 15:00 | Nemenikuće | 0 : 0 | Popović | |||||
16.10
14:00
Stojnik
Mali Požarevac
0
7
|
16.10.2022 14:00 | Stojnik | 0 : 7 | Mali Požarevac | |||||
16.10
15:30
Mladost (MI)
OFK Rogača
4
1
|
16.10.2022 15:30 | Mladost (MI) | 4 : 1 | OFK Rogača |
16.10
11:00
Rekreativo
Rvati
3
5
|
16.10.2022 11:00 | Rekreativo | 3 : 5 | Rvati | |||||
16.10
15:00
Munja
Zvezda
2
3
|
16.10.2022 15:00 | Munja | 2 : 3 | Zvezda |
16.10
15:00
Borac
Skela
2
2
|
16.10.2022 15:00 | Borac | 2 : 2 | Skela |
16.10
14:00
Šilopaj
Semedraž
1
5
|
16.10.2022 14:00 | Šilopaj | 1 : 5 | Semedraž | |||||
16.10
15:00
Majdan
Omladinac
2
1
|
16.10.2022 15:00 | Majdan | 2 : 1 | Omladinac | |||||
16.10
15:00
Backovac Junajted
Lunjevica
4
2
|
16.10.2022 15:00 | Backovac Junajted | 4 : 2 | Lunjevica | |||||
16.10
15:00
Takovski Ustanak
Brezak
1
3
|
16.10.2022 15:00 | Takovski Ustanak | 1 : 3 | Brezak | |||||
16.10
15:00
Ozremica
Semedraž
1
0
|
16.10.2022 15:00 | Ozremica | 1 : 0 | Semedraž | |||||
16.10
15:00
Jablanica
Šumadija
4
1
|
16.10.2022 15:00 | Jablanica | 4 : 1 | Šumadija |
16.10
14:00
Budućnost
Godomin
1
0
|
16.10.2022 14:00 | Budućnost | 1 : 0 | Godomin | |||||
16.10
14:00
Lunjevac
Ravni Gaj
6
2
|
16.10.2022 14:00 | Lunjevac | 6 : 2 | Ravni Gaj | |||||
16.10
14:00
Stari Hrast 2018
Osipaonica
2
6
|
16.10.2022 14:00 | Stari Hrast 2018 | 2 : 6 | Osipaonica | |||||
16.10
14:00
Badljevica
Železničar 1930
2
2
|
16.10.2022 14:00 | Badljevica | 2 : 2 | Železničar 1930 | |||||
16.10
14:00
Jezava
Landol
0
1
|
16.10.2022 14:00 | Jezava | 0 : 1 | Landol |
16.10
15:00
Elektrovojvodina
Hajduk 1950
7
0
|
16.10.2022 15:00 | Elektrovojvodina | 7 : 0 | Hajduk 1950 | |||||
16.10
15:00
Lokomotiva
Bikovo
5
1
|
16.10.2022 15:00 | Lokomotiva | 5 : 1 | Bikovo | |||||
16.10
15:00
SFU Graničar 024
Žednik
2
1
|
16.10.2022 15:00 | SFU Graničar 024 | 2 : 1 | Žednik | |||||
16.10
15:00
Čantavir
Solid
3
2
|
16.10.2022 15:00 | Čantavir | 3 : 2 | Solid |
16.10
14:00
Obilić
Bresje Superior
|
16.10.2022 14:00 | Obilić | : | Bresje Superior | |||||
16.10
14:00
Jedinstvo
Omladinac
1
4
|
16.10.2022 14:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | Omladinac | |||||
16.10
14:00
Karadjordje
Sloga
2
4
|
16.10.2022 14:00 | Karadjordje | 2 : 4 | Sloga |
16.10
15:00
Devići
Voćar
3
0
|
16.10.2022 15:00 | Devići | 3 : 0 | Voćar | |||||
16.10
11:00
Jelica
Bratstvo
3
5
|
16.10.2022 11:00 | Jelica | 3 : 5 | Bratstvo | |||||
16.10
15:00
Radnički
Brezova
3
0
|
16.10.2022 15:00 | Radnički | 3 : 0 | Brezova | |||||
16.10
15:00
Gradina
Vrelo
2
3
|
16.10.2022 15:00 | Gradina | 2 : 3 | Vrelo |
16.10
Mladost
Slavija
5
2
|
16.10.2022 | Mladost | 5 : 2 | Slavija | |||||
16.10
Bačka
Pobeda
4
1
|
16.10.2022 | Bačka | 4 : 1 | Pobeda | |||||
16.10
Proleter
Eđšeg
5
0
|
16.10.2022 | Proleter | 5 : 0 | Eđšeg |
16.10
12:30
Pobeda
Plavi Tok
2
6
|
16.10.2022 12:30 | Pobeda | 2 : 6 | Plavi Tok | |||||
16.10
15:30
Trešnjica
Glumač
2
0
|
16.10.2022 15:30 | Trešnjica | 2 : 0 | Glumač | |||||
16.10
14:00
Duškovci
Dobrinjac
1
1
|
16.10.2022 14:00 | Duškovci | 1 : 1 | Dobrinjac | |||||
16.10
11:30
Knjaz
Napredak
3
3
|
16.10.2022 11:30 | Knjaz | 3 : 3 | Napredak |
16.10
14:00
10. februar
Marina Kutina
0
7
|
16.10.2022 14:00 | 10. februar | 0 : 7 | Marina Kutina |
16.10
15:00
Mladost
SFU Rudar 1934
0
5
|
16.10.2022 15:00 | Mladost | 0 : 5 | SFU Rudar 1934 | |||||
16.10
11:00
Vrelo
OFK Tamnič
3
1
|
16.10.2022 11:00 | Vrelo | 3 : 1 | OFK Tamnič |
16.10
14:30
Rtkovo
Egeta
0
2
|
16.10.2022 14:30 | Rtkovo | 0 : 2 | Egeta | |||||
16.10
14:30
Lokomotiva
Omladinac
6
1
|
16.10.2022 14:30 | Lokomotiva | 6 : 1 | Omladinac |
16.10
15:00
PIK
Sport
3
2
|
16.10.2022 15:00 | PIK | 3 : 2 | Sport | |||||
16.10
15:00
Jedinstvo Lemeš
Dinamo
4
1
|
16.10.2022 15:00 | Jedinstvo Lemeš | 4 : 1 | Dinamo | |||||
16.10
15:00
Jedinstvo
Graničar
0
4
|
16.10.2022 15:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | Graničar |
16.10
11:00
Šampion 2013
Omladinac
1
1
|
16.10.2022 11:00 | Šampion 2013 | 1 : 1 | Omladinac |
16.10
15:00
KSK Konak 1926
Zlatica
5
2
|
16.10.2022 15:00 | KSK Konak 1926 | 5 : 2 | Zlatica | |||||
16.10
15:00
Sloga
Proleter
4
1
|
16.10.2022 15:00 | Sloga | 4 : 1 | Proleter | |||||
16.10
15:00
Proleter 2006
Radnički
10
1
|
16.10.2022 15:00 | Proleter 2006 | 10 : 1 | Radnički |
16.10
Jadar (S)
Jadar 07
8
3
|
16.10.2022 | Jadar (S) | 8 : 3 | Jadar 07 | |||||
16.10
Krajišnici
14. oktobar
0
2
|
16.10.2022 | Krajišnici | 0 : 2 | 14. oktobar | |||||
16.10
Sloga
Respekt
0
2
|
16.10.2022 | Sloga | 0 : 2 | Respekt | |||||
16.10
Mladost (DD)
Mladost (B)
4
0
|
16.10.2022 | Mladost (DD) | 4 : 0 | Mladost (B) | |||||
16.10
11:00
Sinđelić
Stolice
4
2
|
16.10.2022 11:00 | Sinđelić | 4 : 2 | Stolice | |||||
16.10
Granit
Vuk
2
8
|
16.10.2022 | Granit | 2 : 8 | Vuk | |||||
16.10
Gradilište (L)
Paskovac
1
10
|
16.10.2022 | Gradilište (L) | 1 : 10 | Paskovac |
16.10
11:00
Petrovac 74
Belpos
3
1
|
16.10.2022 11:00 | Petrovac 74 | 3 : 1 | Belpos | |||||
16.10
15:00
Jedinstvo 2014
Polet
2
2
|
16.10.2022 15:00 | Jedinstvo 2014 | 2 : 2 | Polet |
16.10
10:30
Vrelo
Budućnost 1995
1
0
|
16.10.2022 10:30 | Vrelo | 1 : 0 | Budućnost 1995 | |||||
16.10
10:30
Dokmir
OFK Takovo
1
0
|
16.10.2022 10:30 | Dokmir | 1 : 0 | OFK Takovo | |||||
16.10
10:30
Brezovica
Vukona
5
1
|
16.10.2022 10:30 | Brezovica | 5 : 1 | Vukona | |||||
16.10
10:30
Strelac 001
Gunjevac
0
3
|
16.10.2022 10:30 | Strelac 001 | 0 : 3 | Gunjevac |
16.10
10:30
Sloga
Kolubara
0
3
|
16.10.2022 10:30 | Sloga | 0 : 3 | Kolubara | |||||
16.10
10:30
Brgule
Mlaka
8
5
|
16.10.2022 10:30 | Brgule | 8 : 5 | Mlaka | |||||
16.10
10:30
Trnjaci 2021
Kalenić
2
0
|
16.10.2022 10:30 | Trnjaci 2021 | 2 : 0 | Kalenić |
16.10
14:00
Mladi radnik
Belica
4
2
|
16.10.2022 14:00 | Mladi radnik | 4 : 2 | Belica | |||||
16.10
14:00
Morava
OFK Borac
4
1
|
16.10.2022 14:00 | Morava | 4 : 1 | OFK Borac | |||||
16.10
14:00
Domaćin
Bratstvo
0
3
|
16.10.2022 14:00 | Domaćin | 0 : 3 | Bratstvo | |||||
16.10
14:00
Lipar
OFK Dragoševac
0
4
|
16.10.2022 14:00 | Lipar | 0 : 4 | OFK Dragoševac |
16.10
15:00
Vojvodina
Jedinstvo
6
3
|
16.10.2022 15:00 | Vojvodina | 6 : 3 | Jedinstvo | |||||
16.10
15:00
Tempo
Voja Gačić
2
1
|
16.10.2022 15:00 | Tempo | 2 : 1 | Voja Gačić | |||||
16.10
15:00
Kolonija
Borac (S)
1
4
|
16.10.2022 15:00 | Kolonija | 1 : 4 | Borac (S) | |||||
16.10
15:00
Slavia
Pobeda
9
0
|
16.10.2022 15:00 | Slavia | 9 : 0 | Pobeda |
16.10
11:00
Culjković
Varna
2
4
|
16.10.2022 11:00 | Culjković | 2 : 4 | Varna | |||||
16.10
11:00
Sloga
Partizan
2
1
|
16.10.2022 11:00 | Sloga | 2 : 1 | Partizan |
16.10
11:00
Bojić
Rudar
2
0
|
16.10.2022 11:00 | Bojić | 2 : 0 | Rudar | |||||
16.10
11:00
Rankovac
Jedinstvo
3
1
|
16.10.2022 11:00 | Rankovac | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
16.10
11:00
Korman
Galeb
0
1
|
16.10.2022 11:00 | Korman | 0 : 1 | Galeb |
16.10
10:00
Budućnost MI
Junkovac
2
5
|
16.10.2022 10:00 | Budućnost MI | 2 : 5 | Junkovac | |||||
16.10
10:00
Budućnost (B)
Maskar
3
1
|
16.10.2022 10:00 | Budućnost (B) | 3 : 1 | Maskar | |||||
16.10
10:00
Krćevac 04
Radoje Domanović
1
4
|
16.10.2022 10:00 | Krćevac 04 | 1 : 4 | Radoje Domanović |
16.10
15:00
Ivanča
Selo Mladenovac
4
0
|
16.10.2022 15:00 | Ivanča | 4 : 0 | Selo Mladenovac | |||||
16.10
15:00
Markovac
Omladinac
1
6
|
16.10.2022 15:00 | Markovac | 1 : 6 | Omladinac | |||||
16.10
15:00
Napredak
Kosmajac
0
2
|
16.10.2022 15:00 | Napredak | 0 : 2 | Kosmajac | |||||
16.10
15:00
Vlaška
Sloga
2
4
|
16.10.2022 15:00 | Vlaška | 2 : 4 | Sloga |
16.10
11:00
Jašunja
Mladost (DB)
2
1
|
16.10.2022 11:00 | Jašunja | 2 : 1 | Mladost (DB) | |||||
16.10
11:00
Napredak
Rudar 1973
1
1
|
16.10.2022 11:00 | Napredak | 1 : 1 | Rudar 1973 | |||||
16.10
11:00
Badince
Pomoravlje
3
1
|
16.10.2022 11:00 | Badince | 3 : 1 | Pomoravlje | |||||
16.10
11:00
Morava
Todorovce
1
0
|
16.10.2022 11:00 | Morava | 1 : 0 | Todorovce | |||||
16.10
11:00
Turekovac
Gornje Sinkovce
5
1
|
16.10.2022 11:00 | Turekovac | 5 : 1 | Gornje Sinkovce |
16.10
14:30
27. Oktobar
Dunav
2
0
|
16.10.2022 14:30 | 27. Oktobar | 2 : 0 | Dunav | |||||
16.10
14:30
Sloga (M)
Borac
2
0
|
16.10.2022 14:30 | Sloga (M) | 2 : 0 | Borac | |||||
16.10
14:30
Planinac
Sloga (K)
3
0
|
16.10.2022 14:30 | Planinac | 3 : 0 | Sloga (K) |
16.10
14:30
Jedinstvo (K)
Jedinstvo (P)
0
5
|
16.10.2022 14:30 | Jedinstvo (K) | 0 : 5 | Jedinstvo (P) | |||||
16.10
14:30
Graničar
Borac
1
0
|
16.10.2022 14:30 | Graničar | 1 : 0 | Borac | |||||
16.10
14:30
Hrtkovci
Fruškogorac
4
1
|
16.10.2022 14:30 | Hrtkovci | 4 : 1 | Fruškogorac |
16.10
11:00
Drugari
Mladost VPD
1
3
|
16.10.2022 11:00 | Drugari | 1 : 3 | Mladost VPD | |||||
16.10
14:30
Grkljane
Doljane Meševo
0
0
|
16.10.2022 14:30 | Grkljane | 0 : 0 | Doljane Meševo | |||||
16.10
14:30
Šanac
Polet
4
2
|
16.10.2022 14:30 | Šanac | 4 : 2 | Polet | |||||
16.10
14:30
Kruševica
Dvorane
2
0
|
16.10.2022 14:30 | Kruševica | 2 : 0 | Dvorane |
16.10
15:00
Partizan
Stara Čaršija
5
0
|
16.10.2022 15:00 | Partizan | 5 : 0 | Stara Čaršija | |||||
16.10
11:00
Studen Vitez
Budućnost
1
2
|
16.10.2022 11:00 | Studen Vitez | 1 : 2 | Budućnost | |||||
16.10
11:00
Biljanovac
Mladi radnik 1925
6
2
|
16.10.2022 11:00 | Biljanovac | 6 : 2 | Mladi radnik 1925 |
16.10
15:00
Šumadija
Morava
5
0
|
16.10.2022 15:00 | Šumadija | 5 : 0 | Morava | |||||
16.10
15:00
Mladost 1925
Sloga Obrva
2
2
|
16.10.2022 15:00 | Mladost 1925 | 2 : 2 | Sloga Obrva | |||||
16.10
15:00
Stubal
Vrnjačka Banja
3
0
|
16.10.2022 15:00 | Stubal | 3 : 0 | Vrnjačka Banja |
16.10
14:00
Omladinac Seone
Vučak
4
0
|
16.10.2022 14:00 | Omladinac Seone | 4 : 0 | Vučak | |||||
16.10
14:00
Šumadinac
OFK Slavija
5
0
|
16.10.2022 14:00 | Šumadinac | 5 : 0 | OFK Slavija | |||||
16.10
14:00
Drugovac
Kolarac
1
1
|
16.10.2022 14:00 | Drugovac | 1 : 1 | Kolarac |
16.10
15:00
Sloven
OFK Brestač
0
4
|
16.10.2022 15:00 | Sloven | 0 : 4 | OFK Brestač | |||||
16.10
15:00
Mladost 1935
Lovac
0
5
|
16.10.2022 15:00 | Mladost 1935 | 0 : 5 | Lovac |
16.10
14:30
Potočac
Moravac
1
1
|
16.10.2022 14:30 | Potočac | 1 : 1 | Moravac | |||||
16.10
10:00
Sloboda
Mladost (GM)
0
1
|
16.10.2022 10:00 | Sloboda | 0 : 1 | Mladost (GM) | |||||
16.10
14:30
Železničar
BSK
1
0
|
16.10.2022 14:30 | Železničar | 1 : 0 | BSK | |||||
16.10
14:30
Razvitak
ISK Izvor
3
3
|
16.10.2022 14:30 | Razvitak | 3 : 3 | ISK Izvor | |||||
16.10
14:30
Zemljoradnik
Budućnost
2
3
|
16.10.2022 14:30 | Zemljoradnik | 2 : 3 | Budućnost |
16.10
15:00
Borac
Sremac
2
3
|
16.10.2022 15:00 | Borac | 2 : 3 | Sremac | |||||
16.10
15:00
Jedinstvo
Sinđelić
0
2
|
16.10.2022 15:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Sinđelić | |||||
16.10
15:00
Jednota
OFK Bingula
2
1
|
16.10.2022 15:00 | Jednota | 2 : 1 | OFK Bingula | |||||
16.10
15:00
Omladinac
Bratstvo
6
3
|
16.10.2022 15:00 | Omladinac | 6 : 3 | Bratstvo |
16.10
15:00
Napredak Mainić
Borac 1935
3
4
|
16.10.2022 15:00 | Napredak Mainić | 3 : 4 | Borac 1935 | |||||
16.10
15:00
Šumadija
Apolon 4
5
1
|
16.10.2022 15:00 | Šumadija | 5 : 1 | Apolon 4 | |||||
16.10
15:00
Kremenac
Borba
0
3
|
16.10.2022 15:00 | Kremenac | 0 : 3 | Borba | |||||
16.10
15:00
OFK Bagremar
Dobrača
2
2
|
16.10.2022 15:00 | OFK Bagremar | 2 : 2 | Dobrača | |||||
16.10
15:00
Bukorovac
Seljak
2
7
|
16.10.2022 15:00 | Bukorovac | 2 : 7 | Seljak |
16.10
15:00
Planinac
Mitros
4
1
|
16.10.2022 15:00 | Planinac | 4 : 1 | Mitros | |||||
16.10
15:00
Napredak 2021
Srem
0
8
|
16.10.2022 15:00 | Napredak 2021 | 0 : 8 | Srem | |||||
16.10
15:00
Sloboda
Sremac
0
1
|
16.10.2022 15:00 | Sloboda | 0 : 1 | Sremac | |||||
16.10
15:00
Trgovački
OFK Bosut
7
0
|
16.10.2022 15:00 | Trgovački | 7 : 0 | OFK Bosut | |||||
16.10
15:00
Sloga (Č)
Sloga (Z)
3
2
|
16.10.2022 15:00 | Sloga (Č) | 3 : 2 | Sloga (Z) |
16.10
10:00
Bečevica
Beli Orlovi
3
3
|
16.10.2022 10:00 | Bečevica | 3 : 3 | Beli Orlovi |
16.10
00:00
OFK Povlen
Bujačić
|
16.10.2022 00:00 | OFK Povlen | : | Bujačić | |||||
16.10
00:00
Lukavac
Beloševac
6
1
|
16.10.2022 00:00 | Lukavac | 6 : 1 | Beloševac | |||||
16.10
00:00
Zadrugar
Braća Nedić 1804
0
3
|
16.10.2022 00:00 | Zadrugar | 0 : 3 | Braća Nedić 1804 | |||||
16.10
Sloga
Mladost
0
0
|
16.10.2022 | Sloga | 0 : 0 | Mladost |
16.10
14:30
Pek
Žika Marković Uča
5
4
|
16.10.2022 14:30 | Pek | 5 : 4 | Žika Marković Uča | |||||
16.10
14:30
Usije
Radnički
5
1
|
16.10.2022 14:30 | Usije | 5 : 1 | Radnički | |||||
16.10
14:30
Polet
Baštovan 2015
0
0
|
16.10.2022 14:30 | Polet | 0 : 0 | Baštovan 2015 | |||||
16.10
14:30
Ram
Sloga TOP
1
0
|
16.10.2022 14:30 | Ram | 1 : 0 | Sloga TOP |
16.10
11:00
Mladost
Napredak
0
0
|
16.10.2022 11:00 | Mladost | 0 : 0 | Napredak | |||||
16.10
11:00
OFK Napredak 1933
Omladinac
2
1
|
16.10.2022 11:00 | OFK Napredak 1933 | 2 : 1 | Omladinac | |||||
16.10
11:00
Gorki
Radnik
6
0
|
16.10.2022 11:00 | Gorki | 6 : 0 | Radnik |
16.10
17:00
Banat
Vitorul
4
4
|
16.10.2022 17:00 | Banat | 4 : 4 | Vitorul | |||||
16.10
15:00
Borac
Hajduk
2
7
|
16.10.2022 15:00 | Borac | 2 : 7 | Hajduk | |||||
16.10
15:00
Pobeda
Vojvodina
1
9
|
16.10.2022 15:00 | Pobeda | 1 : 9 | Vojvodina |
16.10
14:30
Morava 1932
Dunavac
3
0
|
16.10.2022 14:30 | Morava 1932 | 3 : 0 | Dunavac | |||||
16.10
14:30
Sopot
Mip Majdan
1
4
|
16.10.2022 14:30 | Sopot | 1 : 4 | Mip Majdan | |||||
16.10
14:30
Margum
Moravac 1933
3
0
|
16.10.2022 14:30 | Margum | 3 : 0 | Moravac 1933 |
16.10
14:30
Pobeda
Sloga (D)
4
1
|
16.10.2022 14:30 | Pobeda | 4 : 1 | Sloga (D) | |||||
16.10
14:30
Zemljoradnik 1932
Stig
6
0
|
16.10.2022 14:30 | Zemljoradnik 1932 | 6 : 0 | Stig | |||||
16.10
14:30
Proleter
Sloga Vitez
1
2
|
16.10.2022 14:30 | Proleter | 1 : 2 | Sloga Vitez |
16.10
14:00
Resava
Kupinovac
3
2
|
16.10.2022 14:00 | Resava | 3 : 2 | Kupinovac |
16.10
11:00
Grizli doo
Pobeda 1938
4
0
|
16.10.2022 11:00 | Grizli doo | 4 : 0 | Pobeda 1938 | |||||
16.10
15:00
Crvena zvezda
Karađorđe 2013
|
16.10.2022 15:00 | Crvena zvezda | : | Karađorđe 2013 | |||||
16.10
15:00
Mladost 1936
Napredak
3
1
|
16.10.2022 15:00 | Mladost 1936 | 3 : 1 | Napredak |
16.10
11:00
Babajić
Mladost (V)
3
0
|
16.10.2022 11:00 | Babajić | 3 : 0 | Mladost (V) | |||||
16.10
11:00
Stepanje
Mladost (L)
0
1
|
16.10.2022 11:00 | Stepanje | 0 : 1 | Mladost (L) | |||||
16.10
11:00
Kolubara Gaj
Izviđač
0
3
|
16.10.2022 11:00 | Kolubara Gaj | 0 : 3 | Izviđač |
16.10
11:00
Misača
Vrbica
0
4
|
16.10.2022 11:00 | Misača | 0 : 4 | Vrbica |
16.10
11:00
Radnik
Napredak (T)
4
1
|
16.10.2022 11:00 | Radnik | 4 : 1 | Napredak (T) |
16.10
14:30
Jedinstvo
Udarnik
2
0
|
16.10.2022 14:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Udarnik | |||||
16.10
14:30
Mladost
Proleter
6
3
|
16.10.2022 14:30 | Mladost | 6 : 3 | Proleter | |||||
16.10
14:30
Budućnost
Polet 1930
0
5
|
16.10.2022 14:30 | Budućnost | 0 : 5 | Polet 1930 |
16.10
15:00
Podunavac
Umčari
4
2
|
16.10.2022 15:00 | Podunavac | 4 : 2 | Umčari |
16.10
14:30
Napredak
Sloga
3
2
|
16.10.2022 14:30 | Napredak | 3 : 2 | Sloga | |||||
16.10
14:30
Polet
Hajduk
5
2
|
16.10.2022 14:30 | Polet | 5 : 2 | Hajduk |
16.10
14:30
Velež
Sloboda
1
0
|
16.10.2022 14:30 | Velež | 1 : 0 | Sloboda | |||||
16.10
14:30
Leotar
Zrinjski
1
1
|
16.10.2022 14:30 | Leotar | 1 : 1 | Zrinjski |
16.10
14:30
Sloboda (MG)
Zvijezda 09
0
3
|
16.10.2022 14:30 | Sloboda (MG) | 0 : 3 | Zvijezda 09 |
16.10
15:00
Tošk
Mladost
1
0
|
16.10.2022 15:00 | Tošk | 1 : 0 | Mladost | |||||
16.10
15:00
Gradina
Stupčanica
3
1
|
16.10.2022 15:00 | Gradina | 3 : 1 | Stupčanica |
16.10
14:00
Sutjeska
Mornar
1
1
|
16.10.2022 14:00 | Sutjeska | 1 : 1 | Mornar |
16.10
15:00
Bokelj
Otrant Olympic
4
0
|
16.10.2022 15:00 | Bokelj | 4 : 0 | Otrant Olympic | |||||
16.10
15:00
Kom
OFK Mladost DG
3
2
|
16.10.2022 15:00 | Kom | 3 : 2 | OFK Mladost DG | |||||
16.10
15:00
Podgorica
Berane
0
3
|
16.10.2022 15:00 | Podgorica | 0 : 3 | Berane | |||||
16.10
15:00
Zeta
Igalo
1
4
|
16.10.2022 15:00 | Zeta | 1 : 4 | Igalo |
16.10
00:00
Ibar
Komovi
6
0
|
16.10.2022 00:00 | Ibar | 6 : 0 | Komovi | |||||
16.10
00:00
Brskovo
OFK Gusinje
1
1
|
16.10.2022 00:00 | Brskovo | 1 : 1 | OFK Gusinje | |||||
16.10
00:00
Petnjica
OFK Borac
2
6
|
16.10.2022 00:00 | Petnjica | 2 : 6 | OFK Borac | |||||
16.10
00:00
Pljevlja 97
Polimlje
3
0
|
16.10.2022 00:00 | Pljevlja 97 | 3 : 0 | Polimlje |
16.10
15:00
Southampton
West Ham United
1
1
|
16.10.2022 15:00 | Southampton | 1 : 1 | West Ham United | |||||
16.10
15:00
Aston Villa
Chelsea
0
2
|
16.10.2022 15:00 | Aston Villa | 0 : 2 | Chelsea | |||||
16.10
15:00
Leeds United
Arsenal
0
1
|
16.10.2022 15:00 | Leeds United | 0 : 1 | Arsenal | |||||
16.10
15:00
Manchester United
Newcastle United
0
0
|
16.10.2022 15:00 | Manchester United | 0 : 0 | Newcastle United | |||||
16.10
17:30
Liverpool
Manchester City
1
0
|
16.10.2022 17:30 | Liverpool | 1 : 0 | Manchester City |
16.10
15:30
1. FC Köln
FC Augsburg
3
2
|
16.10.2022 15:30 | 1. FC Köln | 3 : 2 | FC Augsburg | |||||
16.10
17:30
1. FC Union Berlin
Borussia Dortmund
2
0
|
16.10.2022 17:30 | 1. FC Union Berlin | 2 : 0 | Borussia Dortmund | |||||
16.10
19:30
Bayern München
SC Freiburg
5
0
|
16.10.2022 19:30 | Bayern München | 5 : 0 | SC Freiburg |
16.10
15:00
Stade Rennais
Olympique Lyonnais
3
2
|
16.10.2022 15:00 | Stade Rennais | 3 : 2 | Olympique Lyonnais | |||||
16.10
13:00
Toulouse
Angers
3
2
|
16.10.2022 13:00 | Toulouse | 3 : 2 | Angers | |||||
16.10
15:00
AJ Auxerre
OGC Nice
1
1
|
16.10.2022 15:00 | AJ Auxerre | 1 : 1 | OGC Nice | |||||
16.10
17:05
AS Monaco
Clermont Foot 63
1
1
|
16.10.2022 17:05 | AS Monaco | 1 : 1 | Clermont Foot 63 | |||||
16.10
15:00
FC Nantes
Stade Brestois 29
4
1
|
16.10.2022 15:00 | FC Nantes | 4 : 1 | Stade Brestois 29 | |||||
16.10
20:45
Paris Saint-Germain
Olympique de Marseille
1
0
|
16.10.2022 20:45 | Paris Saint-Germain | 1 : 0 | Olympique de Marseille | |||||
16.10
15:00
Troyes
AC Ajaccio
1
1
|
16.10.2022 15:00 | Troyes | 1 : 1 | AC Ajaccio |
16.10
20:45
Hellas Verona
Milan
1
2
|
16.10.2022 20:45 | Hellas Verona | 1 : 2 | Milan | |||||
16.10
12:30
Inter
Salernitana
2
0
|
16.10.2022 12:30 | Inter | 2 : 0 | Salernitana | |||||
16.10
15:00
Lazio
Udinese
0
0
|
16.10.2022 15:00 | Lazio | 0 : 0 | Udinese | |||||
16.10
18:00
Napoli
Bologna
3
2
|
16.10.2022 18:00 | Napoli | 3 : 2 | Bologna | |||||
16.10
15:00
Spezia
Cremonese
2
2
|
16.10.2022 15:00 | Spezia | 2 : 2 | Cremonese |
16.10
14:00
Celta Vigo
Real Sociedad
1
2
|
16.10.2022 14:00 | Celta Vigo | 1 : 2 | Real Sociedad | |||||
16.10
18:30
Espanyol
Real Valladolid
1
0
|
16.10.2022 18:30 | Espanyol | 1 : 0 | Real Valladolid | |||||
16.10
21:00
Real Betis Balompié
UD Almería
3
1
|
16.10.2022 21:00 | Real Betis Balompié | 3 : 1 | UD Almería | |||||
16.10
16:15
Real Madrid
Barcelona
3
1
|
16.10.2022 16:15 | Real Madrid | 3 : 1 | Barcelona |
16.10
15:30
Vojvodina
Mašinac
4
0
|
16.10.2022 15:30 | Vojvodina | 4 : 0 | Mašinac | |||||
16.10
15:00
TSC
ŽFU Zvezda B 2018
5
0
|
16.10.2022 15:00 | TSC | 5 : 0 | ŽFU Zvezda B 2018 | |||||
16.10
15:30
Spartak DOO
Spartak
0
7
|
16.10.2022 15:30 | Spartak DOO | 0 : 7 | Spartak | |||||
16.10
18:00
Crvena zvezda
Sloga
2
0
|
16.10.2022 18:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Sloga |
16.10
11:00
Rad
ŽGFK Borac
0
4
|
16.10.2022 11:00 | Rad | 0 : 4 | ŽGFK Borac | |||||
16.10
13:23
Moskva
ŽGFK Lavice Dubočica
8
4
|
16.10.2022 13:23 | Moskva | 8 : 4 | ŽGFK Lavice Dubočica | |||||
16.10
14:30
Požarevac
Radnički 2012
3
3
|
16.10.2022 14:30 | Požarevac | 3 : 3 | Radnički 2012 |
16.10
11:00
Loznica
Jedinstvo
20
0
|
16.10.2022 11:00 | Loznica | 20 : 0 | Jedinstvo | |||||
16.10
14:30
Jedinstvo Putevi
Mačva
0
10
|
16.10.2022 14:30 | Jedinstvo Putevi | 0 : 10 | Mačva |
16.10
15:00
Heroj
Prave Dame
4
0
|
16.10.2022 15:00 | Heroj | 4 : 0 | Prave Dame | |||||
16.10
12:00
Miljakovac
Banat
1
0
|
16.10.2022 12:00 | Miljakovac | 1 : 0 | Banat |
16.10
15:00
Radnički (V)
Jedinstvo
1
2
|
16.10.2022 15:00 | Radnički (V) | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
16.10
13:00
Sloga (K)
Mačva
2
1
|
16.10.2022 13:00 | Sloga (K) | 2 : 1 | Mačva | |||||
16.10
14:00
Novi Pazar
Budućnost Krušik 2014
3
2
|
16.10.2022 14:00 | Novi Pazar | 3 : 2 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
16.10
13:30
Sloga (P)
Loznica
1
0
|
16.10.2022 13:30 | Sloga (P) | 1 : 0 | Loznica | |||||
16.10
13:30
Borac 1926
Šumadija 1903
1
1
|
16.10.2022 13:30 | Borac 1926 | 1 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
16.10
12:00
Zlatibor
Javor Matis
1
4
|
16.10.2022 12:00 | Zlatibor | 1 : 4 | Javor Matis |
16.10
10:00
Brodarac 2
Ada
2
0
|
16.10.2022 10:00 | Brodarac 2 | 2 : 0 | Ada | |||||
16.10
10:00
DIF
011
0
2
|
16.10.2022 10:00 | DIF | 0 : 2 | 011 | |||||
16.10
11:00
BSK Borča
Lokomotiva
1
2
|
16.10.2022 11:00 | BSK Borča | 1 : 2 | Lokomotiva |
16.10
10:30
Radnik
Vlasina
1
0
|
16.10.2022 10:30 | Radnik | 1 : 0 | Vlasina | |||||
16.10
11:00
GFK Dubočica
Radnički (P)
5
2
|
16.10.2022 11:00 | GFK Dubočica | 5 : 2 | Radnički (P) |
16.10
11:00
Meševo
Jedinstvo (P)
2
2
|
16.10.2022 11:00 | Meševo | 2 : 2 | Jedinstvo (P) |
16.10
10:00
Budućnost (A)
Karađorđe
4
8
|
16.10.2022 10:00 | Budućnost (A) | 4 : 8 | Karađorđe | |||||
16.10
11:00
Mačva 1929
Rađevac
1
2
|
16.10.2022 11:00 | Mačva 1929 | 1 : 2 | Rađevac | |||||
16.10
12:30
Sloga (BB)
Takovo
0
9
|
16.10.2022 12:30 | Sloga (BB) | 0 : 9 | Takovo |
16.10
15:00
Šumadija (A)
Mladi radnik 1926
2
2
|
16.10.2022 15:00 | Šumadija (A) | 2 : 2 | Mladi radnik 1926 | |||||
16.10
11:00
Šumadija 1934
Borac 1932
3
0
|
16.10.2022 11:00 | Šumadija 1934 | 3 : 0 | Borac 1932 | |||||
16.10
10:00
Smederevo 1924
Karađorđe
9
0
|
16.10.2022 10:00 | Smederevo 1924 | 9 : 0 | Karađorđe |
16.10
10:00
Cement
Podrinje
1
0
|
16.10.2022 10:00 | Cement | 1 : 0 | Podrinje | |||||
16.10
10:00
Železničar
Radnički (NP)
2
1
|
16.10.2022 10:00 | Železničar | 2 : 1 | Radnički (NP) | |||||
16.10
10:00
Omladinac (NB)
Jedinstvo (SP)
2
2
|
16.10.2022 10:00 | Omladinac (NB) | 2 : 2 | Jedinstvo (SP) | |||||
16.10
11:00
Podunavac
Brestač
1
2
|
16.10.2022 11:00 | Podunavac | 1 : 2 | Brestač | |||||
16.10
10:00
ODR
Voja Gačić
12
0
|
16.10.2022 10:00 | ODR | 12 : 0 | Voja Gačić |
16.10
10:00
Hajduk 1912
ČSK Pivara
2
1
|
16.10.2022 10:00 | Hajduk 1912 | 2 : 1 | ČSK Pivara | |||||
16.10
10:00
Vinogradar
Naftagas
0
1
|
16.10.2022 10:00 | Vinogradar | 0 : 1 | Naftagas | |||||
16.10
10:00
Bačka 1901
Tisa Njerš
1
5
|
16.10.2022 10:00 | Bačka 1901 | 1 : 5 | Tisa Njerš |
16.10
15:00
Mladost (BP)
Borac (BG)
2
0
|
16.10.2022 15:00 | Mladost (BP) | 2 : 0 | Borac (BG) |
16.10
13:00
Rad
Vojvodina
0
0
|
16.10.2022 13:00 | Rad | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
16.10
11:00
Radnički (NB)
Radnički 1923
0
0
|
16.10.2022 11:00 | Radnički (NB) | 0 : 0 | Radnički 1923 |
16.10
16:00
Kabel
OFK Vršac
4
3
|
16.10.2022 16:00 | Kabel | 4 : 3 | OFK Vršac | |||||
16.10
11:00
Spartak ŽK
Petrika
0
0
|
16.10.2022 11:00 | Spartak ŽK | 0 : 0 | Petrika | |||||
16.10
12:00
Železničar
Radnički (Z)
3
2
|
16.10.2022 12:00 | Železničar | 3 : 2 | Radnički (Z) |
16.10
11:00
Apolon 4
Jedinstvo
5
0
|
16.10.2022 11:00 | Apolon 4 | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
16.10
12:00
Novi Pazar
Budućnost
9
0
|
16.10.2022 12:00 | Novi Pazar | 9 : 0 | Budućnost | |||||
16.10
11:00
Borac 1926
Šumadija 1903
2
0
|
16.10.2022 11:00 | Borac 1926 | 2 : 0 | Šumadija 1903 |
16.10
12:00
Šumadija (A)
Sloga 1924
3
1
|
16.10.2022 12:00 | Šumadija (A) | 3 : 1 | Sloga 1924 |
16.10
11:00
Bane 1931
Kiker
3
5
|
16.10.2022 11:00 | Bane 1931 | 3 : 5 | Kiker |
16.10
10:00
Radnički (V)
Loznica
2
0
|
16.10.2022 10:00 | Radnički (V) | 2 : 0 | Loznica | |||||
16.10
10:00
Mačva
Sunrise Šabac
2
0
|
16.10.2022 10:00 | Mačva | 2 : 0 | Sunrise Šabac | |||||
16.10
15:00
OFK Senjak
Respekt
3
0
|
16.10.2022 15:00 | OFK Senjak | 3 : 0 | Respekt |
16.10
Real Niš
Radnik
7
0
|
16.10.2022 | Real Niš | 7 : 0 | Radnik | |||||
16.10
Kopernikus Želežničar
Lider MGM
5
0
|
16.10.2022 | Kopernikus Želežničar | 5 : 0 | Lider MGM |
16.10
12:00
Hajduk 1912
AFK
4
1
|
16.10.2022 12:00 | Hajduk 1912 | 4 : 1 | AFK | |||||
16.10
10:00
OFK Vrbas
Stanišić
3
1
|
16.10.2022 10:00 | OFK Vrbas | 3 : 1 | Stanišić | |||||
16.10
09:30
OFK Kikinda
TSC
1
1
|
16.10.2022 09:30 | OFK Kikinda | 1 : 1 | TSC |
16.10
12:00
Omladinac (NB)
Železničar
3
0
|
16.10.2022 12:00 | Omladinac (NB) | 3 : 0 | Železničar |
16.10
10:00
Radnički (Š)
Trgovački
12
1
|
16.10.2022 10:00 | Radnički (Š) | 12 : 1 | Trgovački |
16.10
12:30
FAP
Spartak 1976
0
3
|
16.10.2022 12:30 | FAP | 0 : 3 | Spartak 1976 | |||||
16.10
10:00
Budućnost
Takovo
0
5
|
16.10.2022 10:00 | Budućnost | 0 : 5 | Takovo |
16.10
12:00
OLE
Teleoptik
0
3
|
16.10.2022 12:00 | OLE | 0 : 3 | Teleoptik | |||||
16.10
15:00
Rad
Vojvodina
1
2
|
16.10.2022 15:00 | Rad | 1 : 2 | Vojvodina |
16.10
10:00
Tekstilac
Sloga
6
2
|
16.10.2022 10:00 | Tekstilac | 6 : 2 | Sloga |
16.10
10:00
Rampa
Sloga
2
1
|
16.10.2022 10:00 | Rampa | 2 : 1 | Sloga |
16.10
10:00
GFK Sloven
Radnički (Š)
2
1
|
16.10.2022 10:00 | GFK Sloven | 2 : 1 | Radnički (Š) | |||||
16.10
12:00
ODR
1. maj
7
1
|
16.10.2022 12:00 | ODR | 7 : 1 | 1. maj |
16.10
10:00
Arena Su
Vojvodina
0
4
|
16.10.2022 10:00 | Arena Su | 0 : 4 | Vojvodina | |||||
16.10
10:00
OFK Bačka
Hajduk 1912
6
2
|
16.10.2022 10:00 | OFK Bačka | 6 : 2 | Hajduk 1912 | |||||
16.10
13:30
Kabel
Spartak ŽK
3
2
|
16.10.2022 13:30 | Kabel | 3 : 2 | Spartak ŽK | |||||
16.10
10:00
Derby 2015
CFK
7
1
|
16.10.2022 10:00 | Derby 2015 | 7 : 1 | CFK | |||||
16.10
10:00
RFK Novi Sad 1921
Krila Krajine
3
1
|
16.10.2022 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 3 : 1 | Krila Krajine |
16.10
13:00
Apolon 4
Novi Pazar
3
3
|
16.10.2022 13:00 | Apolon 4 | 3 : 3 | Novi Pazar | |||||
16.10
12:30
Kiker
AS Novi Pazar
2
1
|
16.10.2022 12:30 | Kiker | 2 : 1 | AS Novi Pazar | |||||
16.10
11:00
IFA Titan
Sloga (K)
0
2
|
16.10.2022 11:00 | IFA Titan | 0 : 2 | Sloga (K) | |||||
16.10
14:00
Kosmet
Radnički 1923
0
3
|
16.10.2022 14:00 | Kosmet | 0 : 3 | Radnički 1923 |
16.10
11:00
GFK Sloboda
Borac 1926
5
0
|
16.10.2022 11:00 | GFK Sloboda | 5 : 0 | Borac 1926 | |||||
16.10
14:00
Metalac
Zlatibor
6
0
|
16.10.2022 14:00 | Metalac | 6 : 0 | Zlatibor | |||||
16.10
10:00
Polimlje
Mladost (L)
4
2
|
16.10.2022 10:00 | Polimlje | 4 : 2 | Mladost (L) | |||||
16.10
10:00
Sloga (BB)
Spartak 1976
4
1
|
16.10.2022 10:00 | Sloga (BB) | 4 : 1 | Spartak 1976 |
16.10
10:00
Soko 2015
RSK
0
4
|
16.10.2022 10:00 | Soko 2015 | 0 : 4 | RSK | |||||
16.10
09:30
Šumadija (A)
Petlić SD 2006
5
0
|
16.10.2022 09:30 | Šumadija (A) | 5 : 0 | Petlić SD 2006 | |||||
16.10
11:00
Sloga 33
Jasenica 2017
4
2
|
16.10.2022 11:00 | Sloga 33 | 4 : 2 | Jasenica 2017 | |||||
16.10
10:00
Plana
AF Duljaj
3
1
|
16.10.2022 10:00 | Plana | 3 : 1 | AF Duljaj | |||||
16.10
10:00
OPK Rudar 1933
Mladi radnik 1926
2
0
|
16.10.2022 10:00 | OPK Rudar 1933 | 2 : 0 | Mladi radnik 1926 |
16.10
10:00
Drina
Jedinstvo
1
3
|
16.10.2022 10:00 | Drina | 1 : 3 | Jedinstvo |
16.10
16:00
Kolubara
Crvena zvezda
0
7
|
16.10.2022 16:00 | Kolubara | 0 : 7 | Crvena zvezda | |||||
16.10
10:00
Partizan
Teleoptik
2
1
|
16.10.2022 10:00 | Partizan | 2 : 1 | Teleoptik | |||||
16.10
14:00
Radnički (NB)
Voždovac
2
4
|
16.10.2022 14:00 | Radnički (NB) | 2 : 4 | Voždovac |
16.10
13:00
GFK Jagodina
Napredak
3
5
|
16.10.2022 13:00 | GFK Jagodina | 3 : 5 | Napredak | |||||
16.10
10:45
Budućnost
Lider MGM
2
0
|
16.10.2022 10:45 | Budućnost | 2 : 0 | Lider MGM | |||||
16.10
11:00
Timok 1919
SFS Borac
6
1
|
16.10.2022 11:00 | Timok 1919 | 6 : 1 | SFS Borac |
16.10
12:00
Sunrise Šabac
Mačva
1
3
|
16.10.2022 12:00 | Sunrise Šabac | 1 : 3 | Mačva | |||||
16.10
09:00
Savacium
Fenix
2
4
|
16.10.2022 09:00 | Savacium | 2 : 4 | Fenix |
16.10
11:00
Pomoravlje 1946
Zvižd
3
1
|
16.10.2022 11:00 | Pomoravlje 1946 | 3 : 1 | Zvižd | |||||
16.10
10:00
Đerdap
VGSK
0
1
|
16.10.2022 10:00 | Đerdap | 0 : 1 | VGSK |
16.10
10:00
OFK Morava 2012
Junior
3
0
|
16.10.2022 10:00 | OFK Morava 2012 | 3 : 0 | Junior | |||||
16.10
10:00
Radnički
Finale 2013
3
7
|
16.10.2022 10:00 | Radnički | 3 : 7 | Finale 2013 |
16.10
11:00
AFK
Vinogradar
4
0
|
16.10.2022 11:00 | AFK | 4 : 0 | Vinogradar |
16.10
10:00
Jedinstvo Putevi
Višesava
3
0
|
16.10.2022 10:00 | Jedinstvo Putevi | 3 : 0 | Višesava |
16.10
18:15
AF Pobeda
Kolubara
0
1
|
16.10.2022 18:15 | AF Pobeda | 0 : 1 | Kolubara | |||||
16.10
11:00
Zuce 2019
Zmaj Novi Grad
2
1
|
16.10.2022 11:00 | Zuce 2019 | 2 : 1 | Zmaj Novi Grad |
16.10
11:00
Požarevac
Požega
0
5
|
16.10.2022 11:00 | Požarevac | 0 : 5 | Požega | |||||
16.10
11:00
Nika 2020
Radnički 1923
2
2
|
16.10.2022 11:00 | Nika 2020 | 2 : 2 | Radnički 1923 | |||||
16.10
11:00
Karađorđe
ŽGFK Borac
0
4
|
16.10.2022 11:00 | Karađorđe | 0 : 4 | ŽGFK Borac | |||||
16.10
14:00
Loznica
Pazar
5
2
|
16.10.2022 14:00 | Loznica | 5 : 2 | Pazar |
16.10
Majdanpek
Dinamo
2
0
|
16.10.2022 | Majdanpek | 2 : 0 | Dinamo | |||||
16.10
Radnički 2012
Lavice Dubočica
1
4
|
16.10.2022 | Radnički 2012 | 1 : 4 | Lavice Dubočica | |||||
16.10
Kolibri
Radnički 2014
1
1
|
16.10.2022 | Kolibri | 1 : 1 | Radnički 2014 | |||||
16.10
Jagodina
Rosulja 2014
7
0
|
16.10.2022 | Jagodina | 7 : 0 | Rosulja 2014 | |||||
16.10
00:00
Ozren
Mašinac
0
8
|
16.10.2022 00:00 | Ozren | 0 : 8 | Mašinac | |||||
16.10
Levač
Vučice
0
4
|
16.10.2022 | Levač | 0 : 4 | Vučice | |||||
16.10
PB 2022
Napredak junior 2018
1
5
|
16.10.2022 | PB 2022 | 1 : 5 | Napredak junior 2018 |
16.10
18:30
Kolubara
Rad
5
0
|
16.10.2022 18:30 | Kolubara | 5 : 0 | Rad |
16.10
11:00
Voja Gačić
TSC
3
1
|
16.10.2022 11:00 | Voja Gačić | 3 : 1 | TSC | |||||
16.10
12:00
Spartak
Vojvodina
1
6
|
16.10.2022 12:00 | Spartak | 1 : 6 | Vojvodina | |||||
16.10
16:30
Moskva
Banat
6
0
|
16.10.2022 16:30 | Moskva | 6 : 0 | Banat | |||||
16.10
10:00
Spartak d.o.o.
Polet
11
0
|
16.10.2022 10:00 | Spartak d.o.o. | 11 : 0 | Polet | |||||
16.10
10:00
Modoš
Proleter
0
19
|
16.10.2022 10:00 | Modoš | 0 : 19 | Proleter | |||||
16.10
11:00
Ruma
Lehel 2019
0
4
|
16.10.2022 11:00 | Ruma | 0 : 4 | Lehel 2019 |
16.10
GFK Jagodina
Napredak
2
0
|
16.10.2022 | GFK Jagodina | 2 : 0 | Napredak | |||||
16.10
Budućnost
Lider MGM
5
0
|
16.10.2022 | Budućnost | 5 : 0 | Lider MGM | |||||
16.10
Timok 1919
OFK Paraćin
5
3
|
16.10.2022 | Timok 1919 | 5 : 3 | OFK Paraćin |
16.10
OFK Divci
Radnički (V)
0
10
|
16.10.2022 | OFK Divci | 0 : 10 | Radnički (V) | |||||
16.10
Budućnost Krušik 014
Vojvode
1
2
|
16.10.2022 | Budućnost Krušik 014 | 1 : 2 | Vojvode | |||||
16.10
Omladinac 2014
Jedinstvo (Ub)
5
1
|
16.10.2022 | Omladinac 2014 | 5 : 1 | Jedinstvo (Ub) | |||||
16.10
OFK Senjak
OFK Osečina
5
1
|
16.10.2022 | OFK Senjak | 5 : 1 | OFK Osečina |
16.10
10:00
Budućnost
Srem
1
1
|
16.10.2022 10:00 | Budućnost | 1 : 1 | Srem | |||||
16.10
15:30
Tempo
Milutinac
0
2
|
16.10.2022 15:30 | Tempo | 0 : 2 | Milutinac |
16.10
10:00
Zvezda
Radnički (O)
1
0
|
16.10.2022 10:00 | Zvezda | 1 : 0 | Radnički (O) | |||||
16.10
09:00
Pobednik
Zabrežje
3
0
|
16.10.2022 09:00 | Pobednik | 3 : 0 | Zabrežje | |||||
16.10
10:00
Budućnost
Omladinac
6
0
|
16.10.2022 10:00 | Budućnost | 6 : 0 | Omladinac | |||||
16.10
10:30
Obrenovac 1905
Rvati
1
2
|
16.10.2022 10:30 | Obrenovac 1905 | 1 : 2 | Rvati |
16.10
12:00
Jedinstvo Putevi
Lazarica
6
1
|
16.10.2022 12:00 | Jedinstvo Putevi | 6 : 1 | Lazarica |
16.10
17:00
Petlić
Lokomotiva
2
2
|
16.10.2022 17:00 | Petlić | 2 : 2 | Lokomotiva |
16.10
09:00
Subotica 10
SU Team Akademija
0
12
|
16.10.2022 09:00 | Subotica 10 | 0 : 12 | SU Team Akademija | |||||
16.10
09:00
Radnički 1905
Spartak
1
3
|
16.10.2022 09:00 | Radnički 1905 | 1 : 3 | Spartak | |||||
16.10
10:30
Subotica 11
Bajša
3
3
|
16.10.2022 10:30 | Subotica 11 | 3 : 3 | Bajša |
16.10
21:00
Partizan Mozzart Bet
SC Derby
91
82
|
16.10.2022 21:00 | Partizan Mozzart Bet | 91 : 82 | SC Derby |
16.10
20:00
Kolubara LA 2003
Zdravlje Leskovac
82
77
|
16.10.2022 20:00 | Kolubara LA 2003 | 82 : 77 | Zdravlje Leskovac | |||||
16.10
18:30
Tamiš
Metalac
85
94
|
16.10.2022 18:30 | Tamiš | 85 : 94 | Metalac | |||||
16.10
18:00
Dynamic BalkanBet
OKK Novi Pazar
100
66
|
16.10.2022 18:00 | Dynamic BalkanBet | 100 : 66 | OKK Novi Pazar | |||||
16.10
18:00
Dunav
Vršac
59
68
|
16.10.2022 18:00 | Dunav | 59 : 68 | Vršac |
16.10
19:00
Železničar
Hercegovac
77
86
|
16.10.2022 19:00 | Železničar | 77 : 86 | Hercegovac |
16.10
18:00
Beko
Slodes
87
99
|
16.10.2022 18:00 | Beko | 87 : 99 | Slodes |
16.10
20:30
Sloven
Radnički
62
64
|
16.10.2022 20:30 | Sloven | 62 : 64 | Radnički |
16.10
17:00
Nova Pazova
Podrinje
64
81
|
16.10.2022 17:00 | Nova Pazova | 64 : 81 | Podrinje |
16.10
17:00
Radnički
VEBA basket
61
82
|
16.10.2022 17:00 | Radnički | 61 : 82 | VEBA basket | |||||
16.10
20:30
Real
Zemun
88
58
|
16.10.2022 20:30 | Real | 88 : 58 | Zemun |
16.10
15:00
Flash
Bkk Radnički
64
79
|
16.10.2022 15:00 | Flash | 64 : 79 | Bkk Radnički |
16.10
18:00
Svilajnac
Paraćin
71
78
|
16.10.2022 18:00 | Svilajnac | 71 : 78 | Paraćin |
16.10
16:00
Mileševac
Zlatar
62
60
|
16.10.2022 16:00 | Mileševac | 62 : 60 | Zlatar |
16.10
16:30
Ratnici
Rtanj
77
67
|
16.10.2022 16:30 | Ratnici | 77 : 67 | Rtanj |
16.10
17:00
Bor
OKK Vlasotince
73
52
|
16.10.2022 17:00 | Bor | 73 : 52 | OKK Vlasotince |
16.10
12:30
Omladinac
Partizan
85
66
|
16.10.2022 12:30 | Omladinac | 85 : 66 | Partizan | |||||
16.10
18:00
Opovo 99
Jadran
71
83
|
16.10.2022 18:00 | Opovo 99 | 71 : 83 | Jadran | |||||
16.10
19:00
Jedinstvo
Tamiš
78
68
|
16.10.2022 19:00 | Jedinstvo | 78 : 68 | Tamiš |
16.10
17:00
Radnički
Železničar
89
71
|
16.10.2022 17:00 | Radnički | 89 : 71 | Železničar | |||||
16.10
18:00
Mix
Krupanj
84
66
|
16.10.2022 18:00 | Mix | 84 : 66 | Krupanj | |||||
16.10
18:00
Babajić
Šabac
59
66
|
16.10.2022 18:00 | Babajić | 59 : 66 | Šabac | |||||
16.10
20:00
Student 014
Apač
91
59
|
16.10.2022 20:00 | Student 014 | 91 : 59 | Apač |
16.10
14:30
Trijumf
Actavis Academy
95
38
|
16.10.2022 14:30 | Trijumf | 95 : 38 | Actavis Academy |
16.10
16:15
Imperium basket
Hajduk Veljko
63
52
|
16.10.2022 16:15 | Imperium basket | 63 : 52 | Hajduk Veljko |
16.10
18:00
Karađorđevo
Sivac
59
79
|
16.10.2022 18:00 | Karađorđevo | 59 : 79 | Sivac |
16.10
16:30
Girl Borac basket
Mondo Basket
78
86
|
16.10.2022 16:30 | Girl Borac basket | 78 : 86 | Mondo Basket | |||||
16.10
20:20
Radnički
Vizura
89
73
|
16.10.2022 20:20 | Radnički | 89 : 73 | Vizura |
16.10
18:00
Vrbas Medela
Vojvodina 021
72
57
|
16.10.2022 18:00 | Vrbas Medela | 72 : 57 | Vojvodina 021 | |||||
16.10
18:30
Crvena zvezda
Art Basket
79
57
|
16.10.2022 18:30 | Crvena zvezda | 79 : 57 | Art Basket |
16.10
18:30
Student
Stara Pazova
83
55
|
16.10.2022 18:30 | Student | 83 : 55 | Stara Pazova | |||||
16.10
16:30
Ras
Srbobran
82
64
|
16.10.2022 16:30 | Ras | 82 : 64 | Srbobran | |||||
16.10
19:30
Rudar 1903
Karaburma
54
50
|
16.10.2022 19:30 | Rudar 1903 | 54 : 50 | Karaburma | |||||
16.10
17:00
Topolčanka
Proleter
75
57
|
16.10.2022 17:00 | Topolčanka | 75 : 57 | Proleter | |||||
16.10
13:00
Paraćin
Radnički (B)
50
75
|
16.10.2022 13:00 | Paraćin | 50 : 75 | Radnički (B) |
16.10
19:00
Desetka
Topličanin
0
3
|
16.10.2022 19:00 | Desetka | 0 : 3 | Topličanin | |||||
16.10
13:00
Toplički Vitezovi
Niš 2
3
1
|
16.10.2022 13:00 | Toplički Vitezovi | 3 : 1 | Niš 2 | |||||
16.10
18:00
Knjaževac
Pirot
0
3
|
16.10.2022 18:00 | Knjaževac | 0 : 3 | Pirot | |||||
16.10
18:00
Jablanica
Radan
3
2
|
16.10.2022 18:00 | Jablanica | 3 : 2 | Radan | |||||
16.10
17:00
Vranje
Jagodina
3
2
|
16.10.2022 17:00 | Vranje | 3 : 2 | Jagodina |
16.10
16:00
Partizan (L)
Kosovska Mitrovica
0
3
|
16.10.2022 16:00 | Partizan (L) | 0 : 3 | Kosovska Mitrovica | |||||
16.10
18:30
Užice
Ribnica 2
3
1
|
16.10.2022 18:30 | Užice | 3 : 1 | Ribnica 2 |
16.10
19:00
Rudar
Karađorđe 2
3
0
|
16.10.2022 19:00 | Rudar | 3 : 0 | Karađorđe 2 | |||||
16.10
13:30
Loznica
Lucky Star
2
3
|
16.10.2022 13:30 | Loznica | 2 : 3 | Lucky Star |
16.10
19:00
Mladost
Vrbas
3
0
|
16.10.2022 19:00 | Mladost | 3 : 0 | Vrbas |
16.10
20:00
Vest
Novi Sad 2
1
3
|
16.10.2022 20:00 | Vest | 1 : 3 | Novi Sad 2 | |||||
16.10
17:00
Stražilovo 2
Srem Iton
2
3
|
16.10.2022 17:00 | Stražilovo 2 | 2 : 3 | Srem Iton | |||||
16.10
12:00
Borac 2
Klek Srbijašume 2
3
2
|
16.10.2022 12:00 | Borac 2 | 3 : 2 | Klek Srbijašume 2 | |||||
16.10
12:00
SK Volej
Mladost
3
0
|
16.10.2022 12:00 | SK Volej | 3 : 0 | Mladost |
16.10
19:00
AS Batajnica
Ub
1
3
|
16.10.2022 19:00 | AS Batajnica | 1 : 3 | Ub | |||||
16.10
18:00
Omladinac
Spartak
2
3
|
16.10.2022 18:00 | Omladinac | 2 : 3 | Spartak |
16.10
17:00
Desetka
Vranje
3
1
|
16.10.2022 17:00 | Desetka | 3 : 1 | Vranje | |||||
16.10
15:00
Kuršumlija
Leskovac 98 - 2
3
0
|
16.10.2022 15:00 | Kuršumlija | 3 : 0 | Leskovac 98 - 2 | |||||
16.10
14:30
Student
Stampedo
3
0
|
16.10.2022 14:30 | Student | 3 : 0 | Stampedo |
16.10
18:00
Kosovska Mitrovica
Mokra Gora
3
0
|
16.10.2022 18:00 | Kosovska Mitrovica | 3 : 0 | Mokra Gora | |||||
16.10
18:30
Sloboda S
Tehničar
3
0
|
16.10.2022 18:30 | Sloboda S | 3 : 0 | Tehničar |
16.10
18:15
Sterija
Spartak
0
3
|
16.10.2022 18:15 | Sterija | 0 : 3 | Spartak | |||||
16.10
14:30
TENT 2
Ribnica
3
1
|
16.10.2022 14:30 | TENT 2 | 3 : 1 | Ribnica | |||||
16.10
17:00
Dunav
Šumadija
2
3
|
16.10.2022 17:00 | Dunav | 2 : 3 | Šumadija | |||||
16.10
13:00
Mali Zvornik
Radnički
1
3
|
16.10.2022 13:00 | Mali Zvornik | 1 : 3 | Radnički |
16.10
16:00
Kikinda 0230
Omladinac 2
0
3
|
16.10.2022 16:00 | Kikinda 0230 | 0 : 3 | Omladinac 2 | |||||
16.10
17:00
Srem 2
Volley Stars
3
2
|
16.10.2022 17:00 | Srem 2 | 3 : 2 | Volley Stars | |||||
16.10
14:00
Novi Sad 2
Odbojka 013
3
0
|
16.10.2022 14:00 | Novi Sad 2 | 3 : 0 | Odbojka 013 |
16.10
15:00
Banat
Bavanište
3
0
|
16.10.2022 15:00 | Banat | 3 : 0 | Bavanište | |||||
16.10
17:00
Krajišnik
Žitište
2
3
|
16.10.2022 17:00 | Krajišnik | 2 : 3 | Žitište |
16.10
10:45
Subotica
Win Volley
1
3
|
16.10.2022 10:45 | Subotica | 1 : 3 | Win Volley |
16.10
14:30
Panonija 2
SK Volej
0
3
|
16.10.2022 14:30 | Panonija 2 | 0 : 3 | SK Volej | |||||
16.10
18:00
Mladost
Merkur
3
0
|
16.10.2022 18:00 | Mladost | 3 : 0 | Merkur | |||||
16.10
15:30
Blok aut
Lavovi 07
2
3
|
16.10.2022 15:30 | Blok aut | 2 : 3 | Lavovi 07 | |||||
16.10
19:45
Star
NS Volej Team 2
0
3
|
16.10.2022 19:45 | Star | 0 : 3 | NS Volej Team 2 |
16.10
13:00
TSK Volley 2018
FOK
3
0
|
16.10.2022 13:00 | TSK Volley 2018 | 3 : 0 | FOK |
16.10
18:00
Rekreativo
Mladenovac
27
27
|
16.10.2022 18:00 | Rekreativo | 27 : 27 | Mladenovac |
16.10
14:00
Sloga (K)
Župa 54
33
38
|
16.10.2022 14:00 | Sloga (K) | 33 : 38 | Župa 54 | |||||
16.10
15:00
SPD Radnički 2
Mladost
18
29
|
16.10.2022 15:00 | SPD Radnički 2 | 18 : 29 | Mladost | |||||
16.10
19:00
Šamot 65 2
Jagodina
36
32
|
16.10.2022 19:00 | Šamot 65 2 | 36 : 32 | Jagodina |
16.10
19:00
Zaječar 1949
Aleksinac
28
26
|
16.10.2022 19:00 | Zaječar 1949 | 28 : 26 | Aleksinac | |||||
16.10
19:00
Jedinstvo 1974
Niška Banja
36
32
|
16.10.2022 19:00 | Jedinstvo 1974 | 36 : 32 | Niška Banja | |||||
16.10
18:30
Dubočica 54 - 2
Mladost
29
27
|
16.10.2022 18:30 | Dubočica 54 - 2 | 29 : 27 | Mladost |
16.10
12:00
Majdanpek
Osipaonica
40
28
|
16.10.2022 12:00 | Majdanpek | 40 : 28 | Osipaonica |
16.10
19:00
Metalac 2
Trepča
29
35
|
16.10.2022 19:00 | Metalac 2 | 29 : 35 | Trepča | |||||
16.10
12:00
Teki
Omladinac
28
24
|
16.10.2022 12:00 | Teki | 28 : 24 | Omladinac |
16.10
18:00
Mladost
Unirea
34
18
|
16.10.2022 18:00 | Mladost | 34 : 18 | Unirea | |||||
16.10
16:00
Radnički
Jedinstvo
34
25
|
16.10.2022 16:00 | Radnički | 34 : 25 | Jedinstvo |
16.10
17:00
Srem
Crvena zvezda
31
35
|
16.10.2022 17:00 | Srem | 31 : 35 | Crvena zvezda |
16.10
16:30
Bekament BB - 2
Prijepolje
30
23
|
16.10.2022 16:30 | Bekament BB - 2 | 30 : 23 | Prijepolje | |||||
16.10
16:00
Loznica grad
Radnički (S)
25
27
|
16.10.2022 16:00 | Loznica grad | 25 : 27 | Radnički (S) | |||||
16.10
13:00
SPD Radnički - 2
Metalac AD
35
19
|
16.10.2022 13:00 | SPD Radnički - 2 | 35 : 19 | Metalac AD | |||||
16.10
16:30
Metalac (K)
ORK Loznica
30
27
|
16.10.2022 16:30 | Metalac (K) | 30 : 27 | ORK Loznica |
16.10
15:00
Rudar
Đerdap
30
30
|
16.10.2022 15:00 | Rudar | 30 : 30 | Đerdap |
16.10
18:00
Žitorađa
Mladost
26
29
|
16.10.2022 18:00 | Žitorađa | 26 : 29 | Mladost | |||||
16.10
17:00
RSU Feniks
Pirot
24
26
|
16.10.2022 17:00 | RSU Feniks | 24 : 26 | Pirot |
16.10
17:00
Laki
Gradnulica
26
38
|
16.10.2022 17:00 | Laki | 26 : 38 | Gradnulica |
16.10
20:00
Vrbas
Jadran
35
26
|
16.10.2022 20:00 | Vrbas | 35 : 26 | Jadran | |||||
16.10
15:00
Naftagas
Beočin 1959
29
19
|
16.10.2022 15:00 | Naftagas | 29 : 19 | Beočin 1959 | |||||
16.10
17:00
Apatin
Radnički
35
28
|
16.10.2022 17:00 | Apatin | 35 : 28 | Radnički |
16.10
18:00
Ekonomac
Vranje
7
2
|
16.10.2022 18:00 | Ekonomac | 7 : 2 | Vranje | |||||
16.10
19:00
Novi Pazar
Palež
6
5
|
16.10.2022 19:00 | Novi Pazar | 6 : 5 | Palež |
16.10
19:00
Gvozdeni puk
Partenon
11
4
|
16.10.2022 19:00 | Gvozdeni puk | 11 : 4 | Partenon |
16.10
19:30
Brotnjo
Sarajevo
3
3
|
16.10.2022 19:30 | Brotnjo | 3 : 3 | Sarajevo | |||||
16.10
19:00
MNK Hercegovina
Doboj
6
0
|
16.10.2022 19:00 | MNK Hercegovina | 6 : 0 | Doboj |
16.10
15:00
Crvena zvezda
Partizan 1953
44
12
|
16.10.2022 15:00 | Crvena zvezda | 44 : 12 | Partizan 1953 |
16.10
15:45
Select Team BG
Maribor
0
3
|
16.10.2022 15:45 | Select Team BG | 0 : 3 | Maribor | |||||
16.10
12:00
LedX Celje
Sij Acroni Jesenice
3
5
|
16.10.2022 12:00 | LedX Celje | 3 : 5 | Sij Acroni Jesenice | |||||
16.10
15:00
HDD Bled
KAC
5
12
|
16.10.2022 15:00 | HDD Bled | 5 : 12 | KAC | |||||
16.10
18:00
SŽ Olimpija
HKMK Bled
6
3
|
16.10.2022 18:00 | SŽ Olimpija | 6 : 3 | HKMK Bled | |||||
16.10
11:45
Triglav Kranj
Slavija Junior
5
3
|
16.10.2022 11:45 | Triglav Kranj | 5 : 3 | Slavija Junior |
16.10
17:15
Slavija Junior
SŽ Olimpija
4
3
|
16.10.2022 17:15 | Slavija Junior | 4 : 3 | SŽ Olimpija | |||||
16.10
17:00
Sij Acroni Jesenice
Team Croatia Select
5
2
|
16.10.2022 17:00 | Sij Acroni Jesenice | 5 : 2 | Team Croatia Select | |||||
16.10
17:45
Select Team BG
Maribor
2
5
|
16.10.2022 17:45 | Select Team BG | 2 : 5 | Maribor | |||||
16.10
15:30
Triglav
LedX Celje
2
3
|
16.10.2022 15:30 | Triglav | E 2 : 3 | LedX Celje |