XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 811 utakmica za dan
Nedelja, 9 Oktobar 2022


Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Spartak ŽK
Subotica
09.10.2022 15:30
Crvena zvezda
3 : 0
Spartak ŽK
Voždovac
Beograd
0 : 4
Partizan
Beograd
09.10.2022 19:30
Voždovac
0 : 4
Partizan
Čukarički
Beograd
3 : 0
Javor Matis
Ivanjica
09.10.2022 15:00
Čukarički
3 : 0
Javor Matis
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 0
Mačva
Šabac
09.10.2022 15:00
RFK Novi Sad 1921
0 : 0
Mačva
GFK Sloboda
Užice
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
09.10.2022 17:00
GFK Sloboda
0 : 0
Radnički (NB)
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 1
Stanišić
Stanišić
09.10.2022 15:00
Dinamo 1945
4 : 1
Stanišić
Radnički (Zr)
Zrenjanin
0 : 2
Bečej 1918
Bečej
09.10.2022 10:00
Radnički (Zr)
0 : 2
Bečej 1918
Zvezdara
Beograd
1 : 1
Budućnost
Dobanovci
09.10.2022 15:00
Zvezdara
1 : 1
Budućnost
Torlak
Beograd
2 : 0
BSK Borča
Borča
09.10.2022 12:00
Torlak
2 : 0
BSK Borča
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 0
Rađevac
Krupanj
09.10.2022 15:00
OFK Mihajlovac
1 : 0
Rađevac
Car Konstantin
Niš
1 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
09.10.2022 11:00
Car Konstantin
1 : 2
Jedinstvo (P)
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
09.10.2022 15:00
OFK Brzi Brod
1 : 1
OFK Topličanin
SFS Borac
Paraćin
0 : 1
Budućnost (P)
Popovac
09.10.2022 11:00
SFS Borac
0 : 1
Budućnost (P)
Hercegovac
Gajdobra
0 : 0
Sloga
Čonoplja
09.10.2022 15:00
Hercegovac
0 : 0
Sloga
Radnički 1905
Bajmok
2 : 1
Mladost (T)
Turija
09.10.2022 15:00
Radnički 1905
2 : 1
Mladost (T)
Preporod
Novi Žednik
1 : 0
Obilić
Zmajevo
09.10.2022 15:00
Preporod
1 : 0
Obilić
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 1
Senta
Senta
09.10.2022 15:00
Radnički 1918
3 : 1
Senta
Mladost (BP)
Bački Petrovac
3 : 0
Bajša
Bajša
09.10.2022 15:00
Mladost (BP)
3 : 0
Bajša
Jedinstvo
Rumenka
4 : 0
Slavija
Novi Sad
09.10.2022 15:00
Jedinstvo
4 : 0
Slavija
Dunav
Stari Banovci
1 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
09.10.2022 15:00
Dunav
1 : 1
Sloboda
Index
Novi Sad
2 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
09.10.2022 10:00
Index
2 : 0
Radnički (NP)
Železničar
Inđija
0 : 0
Hajduk
Divoš
09.10.2022 15:00
Železničar
0 : 0
Hajduk
Vojvodina 1928
Perlez
6 : 1
ŽAK
Kikinda
09.10.2022 15:00
Vojvodina 1928
6 : 1
ŽAK
Crvena Zvezda
Rusko Selo
1 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
09.10.2022 15:00
Crvena Zvezda
1 : 0
Jedinstvo Stević
Borac
Starčevo
1 : 1
Omladinac FAM
Botoš
09.10.2022 15:00
Borac
1 : 1
Omladinac FAM
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 2
Šušnjar
Šušnjar
09.10.2022 10:00
OFK Žarkovo
0 : 2
Šušnjar
Kosmaj
Ralja
1 : 2
Komgrap
Beograd
09.10.2022 15:00
Kosmaj
1 : 2
Komgrap
Sremčica
Sremčica
1 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
09.10.2022 15:00
Sremčica
1 : 1
Crvena zvezda
OFK Alakince
Alakince
0 : 2
Radan
Lebane
09.10.2022 15:00
OFK Alakince
0 : 2
Radan
Lugina
Preševo
1 : 2
Sloga
Leskovac
09.10.2022 15:00
Lugina
1 : 2
Sloga
Jedinstvo
Gornje Stopanje
2 : 2
Gracko
Staro Gracko
09.10.2022 15:00
Jedinstvo
2 : 2
Gracko
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 0
Mladost 1959
Vinarce
09.10.2022 15:00
Plantaža
3 : 0
Mladost 1959
Žitorađa
Žitorađa
3 : 2
Pusta Reka
Bojnik
09.10.2022 15:00
Žitorađa
3 : 2
Pusta Reka
Jablanica
Medveđa
1 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
09.10.2022 15:00
Jablanica
1 : 1
Nebeski Andjeli
Mladost (B)
Batušinac
0 : 2
Jedinstvo
Gornji Matejevac
09.10.2022 15:00
Mladost (B)
0 : 2
Jedinstvo
Mladost (M)
Medoševac
1 : 1
Orljane
Orljane
09.10.2022 15:00
Mladost (M)
1 : 1
Orljane
OFK Niš
Niš
3 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
09.10.2022 15:00
OFK Niš
3 : 0
Naša krila 1936
Pukovac
Pukovac
1 : 1
OFK Napredak 1929
Aleksinac
09.10.2022 15:00
Pukovac
1 : 1
OFK Napredak 1929
Malošište
Malošište
2 : 12
OFK Sinđelić
Niš
09.10.2022 15:00
Malošište
2 : 12
OFK Sinđelić
Morava
Žitkovac
1 : 1
Palilulac
Niš
09.10.2022 15:00
Morava
1 : 1
Palilulac
Delijski Vis
Niš
2 : 1
Rudar
Jelašnica
09.10.2022 15:00
Delijski Vis
2 : 1
Rudar
Levač
Rekovac
0 : 0
Blagotin
Poljna
09.10.2022 15:00
Levač
0 : 0
Blagotin
Juhor
Obrež
1 : 3
Orlovi
Jasenovo
09.10.2022 15:00
Juhor
1 : 3
Orlovi
Majdevo-Kupci
Majdevo
1 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
09.10.2022 15:00
Majdevo-Kupci
1 : 1
Kušiljevo
Rembas
Resavica
9 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
09.10.2022 15:00
Rembas
9 : 0
Jedinstvo (M)
Vinogradar
Zleginje
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
09.10.2022 15:00
Vinogradar
2 : 1
Župa
Jedinstvo
Pirot
2 : 0
Rajko Mitić
Bela Palanka
09.10.2022 11:00
Jedinstvo
2 : 0
Rajko Mitić
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 1
Bor 1919
Bor
09.10.2022 15:00
Tanasko Rajić
2 : 1
Bor 1919
Lužnica
Babušnica
8 : 0
BSK
Bogovina
09.10.2022 15:00
Lužnica
8 : 0
BSK
Jošanica
Novi Pazar
6 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
09.10.2022 15:00
Jošanica
6 : 0
Trepča
Polet (R)
Ratina
1 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
09.10.2022 15:00
Polet (R)
1 : 2
OFK Ras
Bane 1931
Raška
3 : 0
Srbija
Ilićevo
09.10.2022 15:00
Bane 1931
3 : 0
Srbija
Kej
Čačak
1 : 3
Polet (T)
Trbušani
09.10.2022 15:00
Kej
1 : 3
Polet (T)
Savinac 1933
Visibaba
3 : 2
Lazarica
Prilipac
09.10.2022 15:00
Savinac 1933
3 : 2
Lazarica
Zlatar
Nova Varoš
3 : 1
Sevojno
Sevojno
09.10.2022 15:00
Zlatar
3 : 1
Sevojno
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
09.10.2022 11:00
Jedinstvo Putevi
1 : 1
Sloboda (Č)
Polimlje
Prijepolje
0 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
09.10.2022 15:00
Polimlje
0 : 1
Jedinstvo (K)
Jasen
Brodarevo
1 : 0
Spartak 1976
Trnava
09.10.2022 15:00
Jasen
1 : 0
Spartak 1976
RSK
Rabrovo
0 : 1
Omladinac
Šetonje
09.10.2022 15:00
RSK
0 : 1
Omladinac
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
2 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
09.10.2022 15:00
Pomoravlje 1946
2 : 0
Šumadija (A)
Borac
Lešnica
3 : 2
Zadrugar
Lajkovac
09.10.2022 15:00
Borac
3 : 2
Zadrugar
OFK Divci
Divci
0 : 0
Radnički (V)
Valjevo
09.10.2022 15:00
OFK Divci
0 : 0
Radnički (V)
Radnički (K)
Klupci
1 : 2
Ribnica
Mionica
09.10.2022 15:00
Radnički (K)
1 : 2
Ribnica
Kačer
Belanovica
1 : 3
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
09.10.2022 11:00
Kačer
1 : 3
Strmovo 1968
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Mladost
Prnjavor
09.10.2022 15:00
Železničar
2 : 0
Mladost
Vulturul
Grebenac
3 : 3
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
09.10.2022 15:00
Vulturul
3 : 3
Sloga (BNS)
Dolina
Padina
1 : 2
Hajdučica
Hajdučica
09.10.2022 15:00
Dolina
1 : 2
Hajdučica
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 2
Glogonj
Glogonj
09.10.2022 15:00
Crvena zvezda
0 : 2
Glogonj
Partizan (G)
Gaj
2 : 5
Dolovo
Dolovo
09.10.2022 15:00
Partizan (G)
2 : 5
Dolovo
Spartak 1911
Debeljača
2 : 4
Budućnost (A)
Alibunar
09.10.2022 15:00
Spartak 1911
2 : 4
Budućnost (A)
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
5 : 1
Iskra
Kucura
09.10.2022 15:00
Sutjeska
5 : 1
Iskra
Đurđin
Đurđin
2 : 0
Budućnost
Savino Selo
09.10.2022 15:00
Đurđin
2 : 0
Budućnost
Hajduk
Stapar
2 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
09.10.2022 15:00
Hajduk
2 : 0
Budućnost (M)
Lipar
Lipar
1 : 4
Rusin
Ruski Krstur
09.10.2022 15:00
Lipar
1 : 4
Rusin
Naša Zvezda
Silbaš
5 : 2
Budućnost (P)
Parage
09.10.2022 15:00
Naša Zvezda
5 : 2
Budućnost (P)
Borac 46
Obrovac
2 : 2
Polet
Karavukovo
09.10.2022 15:00
Borac 46
2 : 2
Polet
Rusanda
Melenci
4 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
09.10.2022 15:00
Rusanda
4 : 0
Radnički 1911
ASK
Aradac
0 : 4
Budućnost
Srpska Crnja
09.10.2022 15:00
ASK
0 : 4
Budućnost
2. Oktobar
Kumane
3 : 0
Delija
Mokrin
09.10.2022 15:00
2. Oktobar
3 : 0
Delija
MSK
Mihajlovo
1 : 0
Napredak
Čestereg
09.10.2022 15:00
MSK
1 : 0
Napredak
OFK Stajićevo
Stajićevo
2 : 0
Vojvodina
Novo Miloševo
09.10.2022 15:00
OFK Stajićevo
2 : 0
Vojvodina
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
0 : 2
Mladost
Banatski Despotovac
09.10.2022 15:00
Crvena zvezda
0 : 2
Mladost
ŽFK Banat
Zrenjanin
3 : 1
Banat
Čenta
09.10.2022 15:00
ŽFK Banat
3 : 1
Banat
Napredak Meridian
Popinci
2 : 0
Sremac (D)
Deč
09.10.2022 15:00
Napredak Meridian
2 : 0
Sremac (D)
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 1
Sloga
Voganj
09.10.2022 15:00
Graničar (K)
1 : 1
Sloga
Srem
Sremski Mihaljevci
1 : 1
Hajduk (B)
Beška
09.10.2022 15:00
Srem
1 : 1
Hajduk (B)
Sremac (V)
Vojka
3 : 1
Borac 1925
Martinci
09.10.2022 15:00
Sremac (V)
3 : 1
Borac 1925
Budućnost
Salaš Noćajski
7 : 0
Jadran
Golubinci
09.10.2022 15:00
Budućnost
7 : 0
Jadran
Tatra
Kisač
2 : 3
Bačka 1923
Đurđevo
09.10.2022 15:30
Tatra
2 : 3
Bačka 1923
TSK
Temerin
8 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
09.10.2022 15:30
TSK
8 : 0
Petrovaradin
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 1
Dinamo
Budisava
09.10.2022 15:30
Fruškogorac
1 : 1
Dinamo
OFK Sirig
Sirig
4 : 3
OFK Futog
Futog
09.10.2022 15:30
OFK Sirig
4 : 3
OFK Futog
Bačka (B)
Begeč
2 : 2
Omladinac
Stepanovićevo
09.10.2022 15:30
Bačka (B)
2 : 2
Omladinac
Jedinstvo
Gospođinci
1 : 1
Cement
Beočin
09.10.2022 15:30
Jedinstvo
1 : 1
Cement
KFK Ravna gora
Zemun
5 : 1
BSK 1925
Batajnica
09.10.2022 15:00
KFK Ravna gora
5 : 1
BSK 1925
Beograd Karaburma
Beograd
0 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
09.10.2022 15:00
Beograd Karaburma
0 : 0
Poštar Zvezdara
Bratstvo
Krnjača
0 : 2
Borac
Ostružnica
09.10.2022 15:00
Bratstvo
0 : 2
Borac
Busije
Zemun
2 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
09.10.2022 15:00
Busije
2 : 0
Posavac Tišma
Umka
Umka
1 : 1
Balkan Mirijevo
Beograd
09.10.2022 15:00
Umka
1 : 1
Balkan Mirijevo
Dunav
Veliko Selo
3 : 1
Heroj Polet
Jajinci
09.10.2022 15:00
Dunav
3 : 1
Heroj Polet
Budućnost
Zvečka
0 : 4
Strelac
Mislođin
09.10.2022 15:00
Budućnost
0 : 4
Strelac
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 3
Rojkovac
Obrenovac
09.10.2022 15:00
OFK Zabrežje
1 : 3
Rojkovac
Radnički
Rudovci
1 : 1
Vranić
Vranić
09.10.2022 10:00
Radnički
1 : 1
Vranić
Rušanj
Rušanj
0 : 0
BSK 1926
Baćevac
09.10.2022 15:00
Rušanj
0 : 0
BSK 1926
Krtinska
Krtinska
1 : 1
OFK Budućnost
Dudovica
09.10.2022 15:00
Krtinska
1 : 1
OFK Budućnost
Turbina
Vreoci
1 : 0
Lisović 1977
Lisović
09.10.2022 15:00
Turbina
1 : 0
Lisović 1977
Vis
Parcani
0 : 3
Vrčin
Vrčin
09.10.2022 11:00
Vis
0 : 3
Vrčin
Pudarci
Pudarci
3 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
09.10.2022 15:00
Pudarci
3 : 2
Velika Krsna
Vinča
Vinča
3 : 1
Kovačevac 1956
Kovačevac
09.10.2022 11:00
Vinča
3 : 1
Kovačevac 1956
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
2 : 0
Hajduk
Kamendo
09.10.2022 11:00
Kaluđerica 1969
2 : 0
Hajduk
Zaklopača
Zaklopača
1 : 0
Šumadija 1962
Jagnjilo
09.10.2022 15:00
Zaklopača
1 : 0
Šumadija 1962
Gročanski fudbalski klub
Grocka
2 : 1
Dunavac
Grocka
09.10.2022 11:00
Gročanski fudbalski klub
2 : 1
Dunavac
Gradina
Pejovac
2 : 3
Sloga (L)
Lozna
09.10.2022 15:00
Gradina
2 : 3
Sloga (L)
Dedina
Dedina
2 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
09.10.2022 15:00
Dedina
2 : 1
Gornji Stepoš
Sebečevac
Sebečevac
0 : 3
Čitluk
Čitluk
09.10.2022 15:00
Sebečevac
0 : 3
Čitluk
13. April
Lomnica
3 : 1
Mačkovac
Mačkovac
09.10.2022 15:00
13. April
3 : 1
Mačkovac
Sloga (D)
Dašnica
1 : 4
Temnić 1924
Varvarin
09.10.2022 15:00
Sloga (D)
1 : 4
Temnić 1924
Bošnjane
Bošnjane
1 : 0
Trudbenik
Stalać
09.10.2022 15:00
Bošnjane
1 : 0
Trudbenik
Rubin
Donji Stupanj
0 : 1
FUD
Brus
09.10.2022 15:00
Rubin
0 : 1
FUD
Iskra
Donja Bukovica
1 : 0
Rajac
Kadina Luka
09.10.2022 14:30
Iskra
1 : 0
Rajac
Žabari
Žabari (Valjevo)
2 : 0
Rubribreza
Rubribreza
09.10.2022 11:00
Žabari
2 : 0
Rubribreza
Mladost
Dračić
3 : 0
OFK Brđanac
Valjevo
09.10.2022 14:30
Mladost
3 : 0
OFK Brđanac
OFK Senjak
Valjevo
4 : 2
Spartak 1924
Ljig
09.10.2022 14:30
OFK Senjak
4 : 2
Spartak 1924
Trlić
Trlić
3 : 0
Čučuge
Čučuge
09.10.2022 14:30
Trlić
3 : 0
Čučuge
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 2
Banjani
Banjani
09.10.2022 14:30
Dimitrije Tucović
2 : 2
Banjani
Šumadinac (N)
Natalinci
4 : 1
Banja
Banja
09.10.2022 15:30
Šumadinac (N)
4 : 1
Banja
Grizli ML
Saranovo
1 : 1
Plaskovac
Plaskovac
09.10.2022 15:30
Grizli ML
1 : 1
Plaskovac
Šumadinac (S)
Stojnik
4 : 3
Mladi rudar
Bukovik
09.10.2022 15:30
Šumadinac (S)
4 : 3
Mladi rudar
Šumadija
Toponica
4 : 0
BSK (Bo)
Borač
09.10.2022 15:30
Šumadija
4 : 0
BSK (Bo)
Sloga
Milatovac
3 : 5
Trnava
Donja Trnava
09.10.2022 15:30
Sloga
3 : 5
Trnava
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 0
Marjan
Knić
09.10.2022 15:30
Prvi srpski ustanak
2 : 0
Marjan
Lokomotiva
Lapovo
5 : 1
BSK (Be)
Belosavci
09.10.2022 15:30
Lokomotiva
5 : 1
BSK (Be)
Vinča
Vinča (Topola)
2 : 1
ŽSK
Žirovnica
09.10.2022 15:30
Vinča
2 : 1
ŽSK
Baličevac
Baličevac
3 : 2
Toplica
Šarlinac
09.10.2022 15:00
Baličevac
3 : 2
Toplica
Polet
Radevac
5 : 1
Pobeda
Rusna
09.10.2022 15:00
Polet
5 : 1
Pobeda
Sloga 1980
Jovanovac
0 : 1
Borac
Azbresnica
09.10.2022 15:00
Sloga 1980
0 : 1
Borac
Radnički 1924
Kočane
2 : 1
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
09.10.2022 15:00
Radnički 1924
2 : 1
Moravac (ZT)
Sloga (K)
Korman
1 : 1
Rad
Merošina
09.10.2022 15:00
Sloga (K)
1 : 1
Rad
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 1
BSK
Belanovce
09.10.2022 15:00
Jedinstvo (G)
2 : 1
BSK
OFK Morava
Leskovac
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
09.10.2022 15:00
OFK Morava
1 : 0
Moravac Orion
Sloga
Lipovica
1 : 0
Polet
Stajkovce
09.10.2022 15:00
Sloga
1 : 0
Polet
Mladost
Batulovce
2 : 12
Jedinstvo (B)
Bošnjace
09.10.2022 15:00
Mladost
2 : 12
Jedinstvo (B)
Zloćudovo
Zloćudovo
4 : 2
Milanovo
Milanovo
09.10.2022 15:00
Zloćudovo
4 : 2
Milanovo
Donja Lomnica
Donja Lomnica
2 : 1
Čekmin
Čekmin
09.10.2022 11:00
Donja Lomnica
2 : 1
Čekmin
Lemind 1953
Leskovac
0 : 0
Vučje
Vučje
09.10.2022 11:00
Lemind 1953
0 : 0
Vučje
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 1
Mladost (NS)
Novo Selo
09.10.2022 15:00
Mladi borac
2 : 1
Mladost (NS)
SASK
Saraorci
5 : 1
Pobeda
Golobok
09.10.2022 15:00
SASK
5 : 1
Pobeda
Podunavac
Udovice
2 : 1
OFK Napredak
Markovac
09.10.2022 15:00
Podunavac
2 : 1
OFK Napredak
Petlić SD 2006
Smederevo
2 : 2
Proleter 1947
Vranovo
09.10.2022 15:00
Petlić SD 2006
2 : 2
Proleter 1947
Crvena zvezda
Suvodol
2 : 4
Železničar Kusadak
Kusadak
09.10.2022 15:00
Crvena zvezda
2 : 4
Železničar Kusadak
Mladi radnik 1940
Radinac
1 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
09.10.2022 15:00
Mladi radnik 1940
1 : 1
Radnik
Polet
Trnovče
4 : 6
Mladost 1948
Donja Livadica
09.10.2022 15:00
Polet
4 : 6
Mladost 1948
Blizna
Blizna
0 : 0
Polom
Leskovo
09.10.2022 15:00
Blizna
0 : 0
Polom
Polet
Jabukovac
3 : 0
Brestovac
Borski Brestovac
09.10.2022 15:00
Polet
3 : 0
Brestovac
Branik
Štubik
2 : 1
Urovica
Urovica
09.10.2022 15:00
Branik
2 : 1
Urovica
Miloševo
Miloševo
4 : 0
Radnički (K)
Klokočevac
09.10.2022 11:00
Miloševo
4 : 0
Radnički (K)
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
09.10.2022 11:00
Mala Vrbica
3 : 1
Nemetali
Sloga 1945
Veliko Selo
2 : 1
Krilaš
Ćovdin
09.10.2022 15:00
Sloga 1945
2 : 1
Krilaš
Napredak (S)
Simićevo
2 : 2
Železničar
Požarevac
09.10.2022 15:00
Napredak (S)
2 : 2
Železničar
BSK 1931
Brežane
3 : 2
Obilić
Živica
09.10.2022 15:00
BSK 1931
3 : 2
Obilić
Vihor
Маljurevac
0 : 2
Budućnost (V)
Vezičevo
09.10.2022 15:00
Vihor
0 : 2
Budućnost (V)
Batovac
Batovac
2 : 0
Sirakovo
Sirakovo
09.10.2022 15:00
Batovac
2 : 0
Sirakovo
Šapine
Šapine
2 : 1
Borac (K)
Klenovnik
09.10.2022 15:00
Šapine
2 : 1
Borac (K)
Ibar
Mataruška Banja
1 : 1
Budućnost
Konarevo
09.10.2022 15:30
Ibar
1 : 1
Budućnost
Omladinac
Novo Selo
3 : 1
OFK Progorelica
Progorelica
09.10.2022 15:30
Omladinac
3 : 1
OFK Progorelica
Borac (V)
Vraneši
3 : 0
Tavnik
Tavnik
09.10.2022 15:30
Borac (V)
3 : 0
Tavnik
Jedinstvo 2017
Tutin
1 : 4
Radnik
Ušće
09.10.2022 15:30
Jedinstvo 2017
1 : 4
Radnik
Koštampolje
Delimeđe
0 : 3
Miločajac
Miločaj
09.10.2022 15:30
Koštampolje
0 : 3
Miločajac
Mladost (T)
Tečić
3 : 0
Osaonica
Bagrdan
09.10.2022 14:00
Mladost (T)
3 : 0
Osaonica
Juhor
Glavinci
4 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
09.10.2022 14:00
Juhor
4 : 0
Rudar (St)
Dragocvet
Dragocvet
0 : 3
Mladost (J)
Jovac
09.10.2022 14:00
Dragocvet
0 : 3
Mladost (J)
Budućnost (M)
Miliva
3 : 0
Budućnost (Đ)
Đurinac
09.10.2022 14:00
Budućnost (M)
3 : 0
Budućnost (Đ)
Donja Mutnica
Donja Mutnica
3 : 0
Partizan
Majur
09.10.2022 14:00
Donja Mutnica
3 : 0
Partizan
Sloga
Voljavče
2 : 0
GFK Tabane
Jagodina
09.10.2022 14:00
Sloga
2 : 0
GFK Tabane
Napredak
Drenovac
4 : 1
Borac 1950
Bošnjane
09.10.2022 14:00
Napredak
4 : 1
Borac 1950
Moravac 2015
Krušar
3 : 1
Kolare
Kolare
09.10.2022 14:00
Moravac 2015
3 : 1
Kolare
Mladost
Lalinac
1 : 3
Novoselac
Novo Selo
09.10.2022 15:00
Mladost
1 : 3
Novoselac
Radnički 1936
Trupale
0 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
09.10.2022 15:00
Radnički 1936
0 : 1
Sloboda
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 0
Čegar 1946
Donji Matejevac
09.10.2022 15:00
Stevan Nešticki
2 : 0
Čegar 1946
Planinac 1933
Prva Kutina
0 : 2
Proleter
Donja Vrežina
09.10.2022 15:00
Planinac 1933
0 : 2
Proleter
Vulkan 1963
Brenica
3 : 2
Aluminijum
Niš
09.10.2022 15:00
Vulkan 1963
3 : 2
Aluminijum
Sloga
Donja Trnava
0 : 0
Omladinac
Gornji Komren
09.10.2022 15:00
Sloga
0 : 0
Omladinac
Mladi borac
Dublje
0 : 0
Lipolist
Lipolist
09.10.2022 15:00
Mladi borac
0 : 0
Lipolist
Karađorđe
Mišar
3 : 0
Jevremovac
Jevremovac
09.10.2022 15:00
Karađorđe
3 : 0
Jevremovac
Drina (B)
Badovinci
2 : 4
Majur
Majur
09.10.2022 15:00
Drina (B)
2 : 4
Majur
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 0
Antimon
Zajača
09.10.2022 15:00
Hajduk Stanko
2 : 0
Antimon
Drina (Lj)
Ljubovija
2 : 0
Sloga
Lipnički Šor
09.10.2022 15:00
Drina (Lj)
2 : 0
Sloga
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 0
Rudar
Brasina
09.10.2022 15:00
Jedinstvo (MZ)
3 : 0
Rudar
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
09.10.2022 15:00
Podrinje
1 : 1
Jedinstvo (Š)
Željuša
Željuša
1 : 4
Vladimir Durković
Berilovac
09.10.2022 15:00
Željuša
1 : 4
Vladimir Durković
Dragoš
Pirot
1 : 1
Zvezda
Blato
09.10.2022 15:00
Dragoš
1 : 1
Zvezda
Spartak
Pirot
4 : 2
Mladost
Poljska Ržana
09.10.2022 15:00
Spartak
4 : 2
Mladost
Jedinstvo
Petrovac
1 : 1
Maršić
Maršić
09.10.2022 15:30
Jedinstvo
1 : 1
Maršić
Divostin
Kragujevac
0 : 0
Stanovo 1941
Stanovo
09.10.2022 15:30
Divostin
0 : 0
Stanovo 1941
Pobeda 1926
Beloševac
4 : 0
Zastava 1973
Kragujevac
09.10.2022 15:30
Pobeda 1926
4 : 0
Zastava 1973
Slavija
Kragujevac
1 : 1
Sloboda (G)
Grbice
09.10.2022 15:30
Slavija
1 : 1
Sloboda (G)
Perućac
Perućac
2 : 3
Ježevica
Velika Ježevica
09.10.2022 15:00
Perućac
2 : 3
Ježevica
Gorobilje
Gorobilje
4 : 1
Kotroman
Mokra Gora
09.10.2022 15:00
Gorobilje
4 : 1
Kotroman
Rampa
Požega
3 : 0
Višesava
Bajina Bašta
09.10.2022 15:00
Rampa
3 : 0
Višesava
Avijatičar Vranjani
Vranjani
4 : 1
Tara
Kremna
09.10.2022 15:00
Avijatičar Vranjani
4 : 1
Tara
Sloga
Sjenica
1 : 0
Prvi partizan
Užice
09.10.2022 15:00
Sloga
1 : 0
Prvi partizan
Omladinac
Zdravčići
1 : 0
Sečica
Seča reka
09.10.2022 11:00
Omladinac
1 : 0
Sečica
Polet
Rasna
1 : 2
Bakionica
Bakionica
09.10.2022 15:00
Polet
1 : 2
Bakionica
Čajetina
Čajetina
6 : 0
Jedinstvo
Kalenić
09.10.2022 15:00
Čajetina
6 : 0
Jedinstvo
Orlovac 1932
Mrčajevci
1 : 0
Napredak
Svračkovci
09.10.2022 15:30
Orlovac 1932
1 : 0
Napredak
Prijevor
Prijevor
2 : 3
Mladost
Preljina
09.10.2022 15:30
Prijevor
2 : 3
Mladost
Rudar
Bresnica
1 : 3
Velereč 94
Velereč
09.10.2022 15:30
Rudar
1 : 3
Velereč 94
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
0 : 2
Donja Vrbava
Donja Vrbava
09.10.2022 15:30
Jedinstvo
0 : 2
Donja Vrbava
Zadrugar
Donja Trepča
5 : 0
Ozrem PMH
Ozrem
09.10.2022 15:30
Zadrugar
5 : 0
Ozrem PMH
Dragačevo
Guča
3 : 0
Čačak 94
Čačak
09.10.2022 15:30
Dragačevo
3 : 0
Čačak 94
Morava
Katrga
4 : 0
Gorušica
Viča
09.10.2022 15:30
Morava
4 : 0
Gorušica
Jedinstvo
Puhovo
3 : 2
Sloga
Kaona
09.10.2022 15:30
Jedinstvo
3 : 2
Sloga
Prilike
Prilike
2 : 0
Slatina
Slatina
09.10.2022 15:30
Prilike
2 : 0
Slatina
Dinamo 1923
Bački Breg
0 : 0
Kula
Kula
09.10.2022 15:00
Dinamo 1923
0 : 0
Kula
Zadrugar
Srpski Miletić
5 : 3
Polet (R)
Rastina
09.10.2022 15:00
Zadrugar
5 : 3
Polet (R)
Terekveš
Svilojevo
2 : 2
Telečka
Telečka
09.10.2022 15:00
Terekveš
2 : 2
Telečka
Polet (S)
Sivac
3 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
09.10.2022 15:00
Polet (S)
3 : 0
Aleksa Šantić
Mladost
Kruščić
1 : 4
Omladinac (B)
Bukovac
09.10.2022 15:00
Mladost
1 : 4
Omladinac (B)
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 1
Omladinac (D)
Deronje
09.10.2022 15:00
OFK Odžaci
0 : 1
Omladinac (D)
Omladinac
Ugljarevo
2 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
09.10.2022 13:00
Omladinac
2 : 1
Beli Orlovi
Mladost (T)
Toljevac
1 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
09.10.2022 15:00
Mladost (T)
1 : 1
Velika Drenova
Vinogradar
Riljac
5 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
09.10.2022 15:00
Vinogradar
5 : 1
Ribnik
Župski biseri
Lacisled
0 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
09.10.2022 13:00
Župski biseri
0 : 2
Donji Kopaonik
Radnički
Baranda
4 : 1
Proleter
Mramorak
09.10.2022 15:00
Radnički
4 : 1
Proleter
BSK Bavanište
Bavanište
0 : 1
Mundial
Pančevo
09.10.2022 15:00
BSK Bavanište
0 : 1
Mundial
Mladost
Vojlovica
5 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
09.10.2022 15:00
Mladost
5 : 1
Omladinac (D)
Jugoslavija
Jabuka
3 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
09.10.2022 15:00
Jugoslavija
3 : 1
Stari Tamiš
Omladinac (O)
Opovo
2 : 4
Budućnost
Banatski Brestovac
09.10.2022 15:00
Omladinac (O)
2 : 4
Budućnost
Sovljak
Sovljak
1 : 1
Šarbane
Šarbane
09.10.2022 14:30
Sovljak
1 : 1
Šarbane
Polet (DL)
Donji Lajkovac
0 : 3
OFK Paljuvi
Paljuvi
09.10.2022 14:30
Polet (DL)
0 : 3
OFK Paljuvi
Omladinac (K)
Kalinovac
3 : 3
Joševa
Joševa
09.10.2022 11:00
Omladinac (K)
3 : 3
Joševa
OFK Stublenica
Stublenica
4 : 3
Ratkovac
Ratkovac
09.10.2022 14:30
OFK Stublenica
4 : 3
Ratkovac
Nepričava
Nepričava
3 : 2
Polet (T)
Takovo
09.10.2022 14:30
Nepričava
3 : 2
Polet (T)
Pambukovica
Pambukovica
0 : 3
Tulari
Tulari
09.10.2022 14:30
Pambukovica
0 : 3
Tulari
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
09.10.2022 14:30
Tvrdojevac
0 : 2
Pepeljevac
Mladost (BB)
Belo Blato
2 : 1
Naftagas
Boka
09.10.2022 15:00
Mladost (BB)
2 : 1
Naftagas
Borac
Zrenjanin
2 : 2
Lehel
Mužlja
09.10.2022 15:00
Borac
2 : 2
Lehel
Bilećanin
Sečanj
3 : 0
Zadrugar
Lazarevo
09.10.2022 15:00
Bilećanin
3 : 0
Zadrugar
Potisje
Knićanin
2 : 1
Tamiš
Farkaždin
09.10.2022 15:00
Potisje
2 : 1
Tamiš
OFK Klek
Klek
1 : 4
OFK Gradnulica
Zrenjanin
09.10.2022 15:00
OFK Klek
1 : 4
OFK Gradnulica
Partizan
Tomaševac
2 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
09.10.2022 15:00
Partizan
2 : 2
Mladost (L)
ZSK
Valjevo
1 : 0
Jadar 2013
Valjevo
09.10.2022 11:00
ZSK
1 : 0
Jadar 2013
Napredak
Jajčić
5 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
09.10.2022 11:00
Napredak
5 : 2
Milenko Pavlović
Polet
Popučke
0 : 5
Stari drugari
Ljig
09.10.2022 11:00
Polet
0 : 5
Stari drugari
Tešnjar
Valjevo
5 : 2
Kolubara 2
Valjevo
09.10.2022 11:00
Tešnjar
5 : 2
Kolubara 2
Mali korak
Oglađenovac
2 : 2
Rakac Stave
Stave
09.10.2022 11:00
Mali korak
2 : 2
Rakac Stave
Popadić
Popadić
2 : 0
Kotešica
Kotešica
09.10.2022 11:00
Popadić
2 : 0
Kotešica
Ljukovo
Ljukovo
4 : 3
Polet (NK)
Novi Karlovci
09.10.2022 15:00
Ljukovo
4 : 3
Polet (NK)
Kameni
Ašanja
3 : 0
Sremac
Dobrinci
09.10.2022 15:00
Kameni
3 : 0
Sremac
Rudar
Vrdnik
3 : 0
Car Uroš
Jazak
09.10.2022 15:00
Rudar
3 : 0
Car Uroš
Hajduk 1932
Šimanovci
1 : 3
Krušedol
Krušedol
09.10.2022 15:00
Hajduk 1932
1 : 3
Krušedol
Fruškogorac
Krčedin
4 : 0
Graničar
Obrež
09.10.2022 15:00
Fruškogorac
4 : 0
Graničar
Mladost
Buđanovci
1 : 0
Polet (N)
Nikinci
09.10.2022 15:00
Mladost
1 : 0
Polet (N)
ČSK Čortanovci
Čortanovci
2 : 1
Napredak
Žarkovac
09.10.2022 15:00
ČSK Čortanovci
2 : 1
Napredak
Hajduk (G)
Gardinovci
2 : 0
Miletić
Mošorin
09.10.2022 15:30
Hajduk (G)
2 : 0
Miletić
Borac (R)
Rakovac
3 : 1
Obilić
Vilovo
09.10.2022 15:30
Borac (R)
3 : 1
Obilić
Susek
Susek
1 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
09.10.2022 15:30
Susek
1 : 0
Hajduk (Č)
Železničar NS
Novi Sad
2 : 0
Sloga
Lok
09.10.2022 15:30
Železničar NS
2 : 0
Sloga
Titel
Titel
3 : 1
Čenej
Čenej
09.10.2022 15:30
Titel
3 : 1
Čenej
Borac (NS)
Novi Sad
4 : 1
Vinogradar
Ledinci
09.10.2022 15:30
Borac (NS)
4 : 1
Vinogradar
Rutevac
Rutevac
3 : 1
Kraljevo
Selo Kraljevo
09.10.2022 15:00
Rutevac
3 : 1
Kraljevo
Škriljac
Bradarac
1 : 0
Jastrebac 2022
Donje Suhotno
09.10.2022 11:00
Škriljac
1 : 0
Jastrebac 2022
Jedinstvo
Bobovište
5 : 1
OFK Sloga
Dobrujevac
09.10.2022 11:00
Jedinstvo
5 : 1
OFK Sloga
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
4 : 0
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
09.10.2022 11:00
Rudar 2016
4 : 0
Crvena zvezda
Vukašinovac
Vukašinovac
0 : 1
Polet
Vitoševac
09.10.2022 11:00
Vukašinovac
0 : 1
Polet
15. Avgust 1950
Lomnica
3 : 1
Istok 63
Plana
09.10.2022 14:00
15. Avgust 1950
3 : 1
Istok 63
Sinđelić
Vojnik
4 : 3
Radnički
Tekija
09.10.2022 14:00
Sinđelić
4 : 3
Radnički
Resavski Despoti
Vitance
3 : 2
Pomoravlje
Ostrikovac
09.10.2022 14:00
Resavski Despoti
3 : 2
Pomoravlje
Rudar
Plazane
4 : 0
OFK Batinac
Batinac
09.10.2022 14:00
Rudar
4 : 0
OFK Batinac
Omladinac
Šaludovac
2 : 1
Napredak
Stubica
09.10.2022 14:00
Omladinac
2 : 1
Napredak
Kolonija
Jagodina
3 : 1
Šumadija
Trešnjevica
09.10.2022 14:00
Kolonija
3 : 1
Šumadija
Vinorača
Vinorača
4 : 1
Trnava
Trnava
09.10.2022 14:00
Vinorača
4 : 1
Trnava
Šantarovac
Šantarovac
0 : 1
Vinogradar
Crkvenac
09.10.2022 14:00
Šantarovac
0 : 1
Vinogradar
Morava (R)
Ribare
4 : 3
Mladost (K)
Končarevo
09.10.2022 14:00
Morava (R)
4 : 3
Mladost (K)
Ursule
Ursule
5 : 3
Zenit
Oparić
09.10.2022 14:00
Ursule
5 : 3
Zenit
Mineral 2015
Rudno
0 : 2
Omladinac
Drakčići
09.10.2022 11:00
Mineral 2015
0 : 2
Omladinac
Zvezda
Čukojevac
2 : 1
Mlada krila
Metikoši
09.10.2022 15:30
Zvezda
2 : 1
Mlada krila
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 4
Gruža
Vitanovac
09.10.2022 15:30
Kraljevo Hajduk
0 : 4
Gruža
Jedinstvo (G)
Godačica
2 : 0
Lazac
Lazac
09.10.2022 15:30
Jedinstvo (G)
2 : 0
Lazac
Popovići Vrnjci
Vrnjci
2 : 1
Magnohrom
Kraljevo
09.10.2022 18:00
Popovići Vrnjci
2 : 1
Magnohrom
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 0
Morava (M)
Mrsać
09.10.2022 15:30
Jovo Kursula
1 : 0
Morava (M)
Mataruge
Mataruge
6 : 2
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
09.10.2022 15:30
Mataruge
6 : 2
Jedinstvo (D)
Apolon 2018
Kovači
3 : 3
Bogutovačka Banja
Bogutovac
09.10.2022 15:30
Apolon 2018
3 : 3
Bogutovačka Banja
Borac (V)
Vukovac
3 : 0
Jedinstvo (S)
Smoljinac
09.10.2022 15:00
Borac (V)
3 : 0
Jedinstvo (S)
Zabrđe 1936
Zabrđe
2 : 0
Integral
Batuša
09.10.2022 15:00
Zabrđe 1936
2 : 0
Integral
Bata Bulić
Bistrica
2 : 0
Zadrugar 1947
Tabanovac
09.10.2022 15:00
Bata Bulić
2 : 0
Zadrugar 1947
Polet (SD)
Suvi Do
4 : 2
Mladost (K)
Krupaja
09.10.2022 15:00
Polet (SD)
4 : 2
Mladost (K)
Mlava (ML)
Malo Laole
3 : 2
BSK 1924
Boževac
09.10.2022 15:00
Mlava (ML)
3 : 2
BSK 1924
Pobeda 1953
Osanica
4 : 1
Rade Milošević
Dubočka
09.10.2022 15:00
Pobeda 1953
4 : 1
Rade Milošević
Polet (V)
Voluja
5 : 1
Beli Orao
Bradarac
09.10.2022 15:00
Polet (V)
5 : 1
Beli Orao
Barič
Barič
2 : 0
Napredak (B)
Bubušinac
09.10.2022 15:00
Barič
2 : 0
Napredak (B)
Sloga (L)
Lučica
0 : 2
Napredak (P)
Poljana
09.10.2022 15:00
Sloga (L)
0 : 2
Napredak (P)
Dizel
Bare
1 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
09.10.2022 15:00
Dizel
1 : 0
Napredak 1934
Mlava (B)
Bratinac
4 : 2
Kumane
Kumane
09.10.2022 15:00
Mlava (B)
4 : 2
Kumane
OFK Braničevo
Braničevo
1 : 0
Mladi Borac
Majilovac
09.10.2022 15:00
OFK Braničevo
1 : 0
Mladi Borac
Borac
Vizić
0 : 2
Krivanj
Selenča
09.10.2022 15:00
Borac
0 : 2
Krivanj
Mladost
Mali Bač
0 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
09.10.2022 15:00
Mladost
0 : 1
Bački Hajduk
Kulpin
Kulpin
1 : 0
Slavija (P)
Pivnice
09.10.2022 15:00
Kulpin
1 : 0
Slavija (P)
Bačka
Despotovo
5 : 0
Labudnjača
Vajska
09.10.2022 15:00
Bačka
5 : 0
Labudnjača
Neštin
Neštin
3 : 1
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
09.10.2022 15:00
Neštin
3 : 1
OFK Stari Grad
Torpedo
Tabanović
2 : 0
Omladinac
Slepčević
09.10.2022 15:00
Torpedo
2 : 0
Omladinac
Bair
Bogatić
1 : 6
Stojan Lazarac
Sovljak
09.10.2022 15:00
Bair
1 : 6
Stojan Lazarac
Duško
Klenje
2 : 0
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
09.10.2022 15:00
Duško
2 : 0
Mladost (MM)
Budućnost (Z)
Zminjak
1 : 3
Napredak
Mačvanski Belotić
09.10.2022 15:00
Budućnost (Z)
1 : 3
Napredak
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 1
Petlovača
Petlovača
09.10.2022 15:00
Sloboda
1 : 1
Petlovača
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
2 : 1
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
09.10.2022 15:00
Budućnost (PD)
2 : 1
Zadrugar
Umac
Miroševce
5 : 1
Radnički
Pertate
09.10.2022
Umac
5 : 1
Radnički
Šumadija
Razgojna
2 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
09.10.2022
Šumadija
2 : 2
Bratstvo
Moravac (P)
Pečenjevce
2 : 1
Gradac
Konopnica
09.10.2022 15:00
Moravac (P)
2 : 1
Gradac
Bobište
Bobište
3 : 3
Real
Donja Jajina
09.10.2022 15:00
Bobište
3 : 3
Real
Kumarevo 65
Kumarevo
0 : 3
Progres
Ladovica
09.10.2022
Kumarevo 65
0 : 3
Progres
Mladi borac
Živkovo
5 : 3
OFK Brza
Brza
09.10.2022 00:00
Mladi borac
5 : 3
OFK Brza
Moravac (G)
Guberevac
1 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
09.10.2022 15:00
Moravac (G)
1 : 2
Sloboda
Bobovik
Bobovik
3 : 0
Radnički (K)
Koceljeva
09.10.2022 15:00
Bobovik
3 : 0
Radnički (K)
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
5 : 1
Dobrava Žabar 2020
Žabar
09.10.2022 15:00
Vojvoda Stepa Stepanović
5 : 1
Dobrava Žabar 2020
Šipurske Livade
Šabac
0 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
09.10.2022 15:00
Šipurske Livade
0 : 2
Pričinović
Sloga (K)
Krnić
3 : 0
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
09.10.2022 15:00
Sloga (K)
3 : 0
OFK Letnjikovac 1983
Trešnjevka
Trbušac
3 : 1
Mrovska
Mrovska
09.10.2022 15:00
Trešnjevka
3 : 1
Mrovska
7. Juli
Bela Crkva
0 : 3
Jedinstvo
Zavlaka
09.10.2022 15:00
7. Juli
0 : 3
Jedinstvo
Hajduk
Ribarica
0 : 3
Luk
Voćnjak
09.10.2022 15:00
Hajduk
0 : 3
Luk
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 0
Velika Reka
Velika Reka
09.10.2022 15:00
Milan Orlić
2 : 0
Velika Reka
Mladost
Donja Borina
5 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
09.10.2022 15:00
Mladost
5 : 1
Jadar 1961
Jelav
Jelav
3 : 4
Prva Iskra
Runjani
09.10.2022 15:00
Jelav
3 : 4
Prva Iskra
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 6
Sloga
Straža
09.10.2022 15:00
Cer
1 : 6
Sloga
Studenac
Gornja Koviljača
4 : 2
TE Gučevo
Trbušnica
09.10.2022 15:00
Studenac
4 : 2
TE Gučevo
Modrica
Modrica
2 : 3
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
09.10.2022 11:00
Modrica
2 : 3
Pepeljevac 1947
Konjuh
Konjuh
3 : 1
Kaonik
Kaonik
09.10.2022 11:00
Konjuh
3 : 1
Kaonik
Gaglovo
Gaglovo
1 : 1
Rasina
Vitanovac
09.10.2022 11:00
Gaglovo
1 : 1
Rasina
Padež
Padež
2 : 2
Polet
Šavrane
09.10.2022 15:00
Padež
2 : 2
Polet
Naupare
Naupare
3 : 0
Bukovica
Bukovica
09.10.2022 15:00
Naupare
3 : 0
Bukovica
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 2
Žabare
Žabare
09.10.2022 15:00
Mudrakovac
1 : 2
Žabare
Borac
Bivolje
3 : 1
Kapidžija
Kapidžija
09.10.2022 15:00
Borac
3 : 1
Kapidžija
BUSK
Beograd
2 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
09.10.2022 15:00
BUSK
2 : 2
Novi Beograd
Borac
Progar
0 : 0
Rekreativo 011
Beograd
09.10.2022 15:00
Borac
0 : 0
Rekreativo 011
Šumadinac
Bečmen
2 : 2
Velika Moštanica
Velika Moštanica
09.10.2022 15:00
Šumadinac
2 : 2
Velika Moštanica
Srem
Jakovo
1 : 2
Miljakovac
Beograd
09.10.2022 15:00
Srem
1 : 2
Miljakovac
Dedinje
Beograd
0 : 10
Bežanija
Beograd
09.10.2022 10:00
Dedinje
0 : 10
Bežanija
Palilulac
Beograd
3 : 4
Rakovica
Beograd
09.10.2022 15:00
Palilulac
3 : 4
Rakovica
Mladi proleter
Beograd
1 : 7
Zmaj Novi grad
Zemun
09.10.2022 11:00
Mladi proleter
1 : 7
Zmaj Novi grad
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 5
PKB Kovilovo
Kovilovo
09.10.2022 15:00
Lepušnica
0 : 5
PKB Kovilovo
Bravo
Kotež
0 : 0
Avala 1939
Beli Potok
09.10.2022 15:00
Bravo
0 : 0
Avala 1939
Resnik
Resnik
0 : 1
Kelti
Novi Beograd
09.10.2022 15:00
Resnik
0 : 1
Kelti
OFK Crvenka
Borča
1 : 1
Sveti Stefan
Slanci
09.10.2022 15:00
OFK Crvenka
1 : 1
Sveti Stefan
Cerovac 2013
Cerovac
0 : 2
Budućnost 1948
Ratari
09.10.2022 15:00
Cerovac 2013
0 : 2
Budućnost 1948
Udarnik
Baničina
2 : 0
Novi Mladi borac
Vodice
09.10.2022 15:00
Udarnik
2 : 0
Novi Mladi borac
Proleter
Mala Plana
4 : 3
Glavaš
Glibovac
09.10.2022 15:00
Proleter
4 : 3
Glavaš
Bačinac
Bačinac
5 : 1
Beli Orlovi
Pridvorice
09.10.2022 15:00
Bačinac
5 : 1
Beli Orlovi
Bukovac
Mramorac
7 : 0
Selevac 1919
Selevac
09.10.2022 15:00
Bukovac
7 : 0
Selevac 1919
Azbest 1927
Stragari
2 : 5
Mladost (P)
Pajazitovo
09.10.2022 15:30
Azbest 1927
2 : 5
Mladost (P)
21. oktobar
Kragujevac
4 : 2
Borac (D)
Drenovac
09.10.2022 15:30
21. oktobar
4 : 2
Borac (D)
Jadran
Kragujevac
2 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
09.10.2022 15:30
Jadran
2 : 0
OFK Žeželj
Minel
Ripanj
7 : 1
OFK Guncati
Guncati
09.10.2022
Minel
7 : 1
OFK Guncati
Mladost
Donji Komren
3 : 1
Jasenovik 2018
Jasenovik
09.10.2022 15:00
Mladost
3 : 1
Jasenovik 2018
Sloga 1948
Malča
6 : 0
Standard 2021
Čamurlija
09.10.2022 15:00
Sloga 1948
6 : 0
Standard 2021
Supovac
Supovac
7 : 0
Jedinstvo
Gornja Toponica
09.10.2022 15:00
Supovac
7 : 0
Jedinstvo
Vrtište
Vrtište
0 : 2
Mezgraja
Mezgraja
09.10.2022 15:00
Vrtište
0 : 2
Mezgraja
Moravac 1948
Gornje Međurovo
2 : 3
Spartak
Sićevo
09.10.2022 15:00
Moravac 1948
2 : 3
Spartak
Roham
Nova Crnja
0 : 1
Terekveš
Hetin
09.10.2022 15:00
Roham
0 : 1
Terekveš
Vojvodina
Bašaid
4 : 4
Borac
Aleksandrovo
09.10.2022 15:00
Vojvodina
4 : 4
Borac
Proleter
Međa
3 : 1
SU Podgrmeč
Žitište
09.10.2022 15:00
Proleter
3 : 1
SU Podgrmeč
Napredak
Banatska Topola
2 : 1
1. Oktobar
Srpski Itebej
09.10.2022 15:00
Napredak
2 : 1
1. Oktobar
Šampion
Orom
0 : 5
Tisa
Padej
09.10.2022 15:00
Šampion
0 : 5
Tisa
Hajduk
Podlokanj
1 : 1
Potisje
Kanjiža
09.10.2022 15:00
Hajduk
1 : 1
Potisje
Graničar
Đala
1 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
09.10.2022 15:00
Graničar
1 : 0
Horgoš 1911
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 3
Bačka
Mol
09.10.2022 15:00
Slavija
0 : 3
Bačka
Čoka
Čoka
5 : 0
Tromeđa
Majdan
09.10.2022 15:00
Čoka
5 : 0
Tromeđa
Kalipolje
Žabare
5 : 2
Venčani
Venčani
09.10.2022 11:00
Kalipolje
5 : 2
Venčani
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
3 : 1
Mladost
Jelenac
09.10.2022 11:00
Gornja Trnava 1938
3 : 1
Mladost
Partizan 1945
Darosava
3 : 3
B 2000
Aranđelovac
09.10.2022 11:00
Partizan 1945
3 : 3
B 2000
Kopljari
Kopljari
4 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
09.10.2022 15:30
Kopljari
4 : 1
Trešnjevica
Jasenica
Božurnja
2 : 0
Gorski Car
Garaši
09.10.2022 15:30
Jasenica
2 : 0
Gorski Car
Tulež
Tulež
2 : 0
Borac
Kloka
09.10.2022 15:30
Tulež
2 : 0
Borac
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
1 : 0
Gnjilan
Gnjilan
09.10.2022 15:00
Sloga
1 : 0
Gnjilan
Lokomotiva
Belo Polje
2 : 1
Temac
Temska
09.10.2022 15:00
Lokomotiva
2 : 1
Temac
Padež
Petrovac
1 : 3
Ponor SU
Ponor
09.10.2022 11:00
Padež
1 : 3
Ponor SU
Mladost
Mali Suvodol
3 : 2
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
09.10.2022 11:00
Mladost
3 : 2
Veliki Suvodol
Mladost G.
Guberevac
1 : 6
Mladost M.I.
Mala Ivanča
09.10.2022 14:00
Mladost G.
1 : 6
Mladost M.I.
OFK Rogača
Rogača
9 : 0
Stojnik
Stojnik
09.10.2022 15:30
OFK Rogača
9 : 0
Stojnik
Mali Požarevac
Mali Požarevac
3 : 0
Vojvoda
Dučina
09.10.2022 13:30
Mali Požarevac
3 : 0
Vojvoda
Sibnica
Sibnica
2 : 2
Nemenikuće
Nemenikuće
09.10.2022
Sibnica
2 : 2
Nemenikuće
Popović
Popovići
1 : 3
Slatina
Slatina
09.10.2022 15:30
Popović
1 : 3
Slatina
Proleter
Jasenak
0 : 5
Munja
Barič
09.10.2022 11:00
Proleter
0 : 5
Munja
Rvati
Obrenovac
3 : 1
Belo Polje
Belo Polje
09.10.2022 11:00
Rvati
3 : 1
Belo Polje
Duboko
Mala Moštanica
3 : 5
Torpedo
Draževac
09.10.2022 11:00
Duboko
3 : 5
Torpedo
Polet
Grabovac
0 : 0
Jedinstvo
Dren
09.10.2022 11:00
Polet
0 : 0
Jedinstvo
OFK Urovci
Urovci
2 : 2
Pobednik
Piroman
09.10.2022 15:00
OFK Urovci
2 : 2
Pobednik
Posavina
Stubline
1 : 0
Borac
Ušće
09.10.2022 15:00
Posavina
1 : 0
Borac
Skela
Skela
3 : 0
Sloga
Ratari
09.10.2022 15:00
Skela
3 : 0
Sloga
Šumadija
Brđani
1 : 2
Ozremica
Beršići
09.10.2022 15:30
Šumadija
1 : 2
Ozremica
Semedraž
Semedraž
1 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
09.10.2022 15:30
Semedraž
1 : 1
Takovski Ustanak
Brezak
Pranjani
2 : 2
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
09.10.2022 15:30
Brezak
2 : 2
Backovac Junajted
Omladinac
Kalimanići
2 : 0
Šilopaj
Šilopaj
09.10.2022 15:30
Omladinac
2 : 0
Šilopaj
Godomin
Smederevo
4 : 0
Jezava
Smederevo
09.10.2022 00:00
Godomin
4 : 0
Jezava
Landol
Landol
1 : 1
Badljevica
Badljevica
09.10.2022
Landol
1 : 1
Badljevica
Železničar 1930
Smederevo
3 : 1
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
09.10.2022 00:00
Železničar 1930
3 : 1
Stari Hrast 2018
Osipaonica
Osipaonica
6 : 2
Skobalj
Skobalj
09.10.2022
Osipaonica
6 : 2
Skobalj
Vožd 2020
Vodanj
1 : 0
Lunjevac
Lunjevac
09.10.2022 00:00
Vožd 2020
1 : 0
Lunjevac
Ravni Gaj
Malo Orašje
1 : 5
Budućnost
Mala Krsna
09.10.2022 00:00
Ravni Gaj
1 : 5
Budućnost
Čantavir
Čantavir
1 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
09.10.2022 15:30
Čantavir
1 : 1
Elektrovojvodina
Solid
Subotica
2 : 3
Kelebijska šuma
Kelebija
09.10.2022 15:30
Solid
2 : 3
Kelebijska šuma
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 4
Vinogradar
Hajdukovo
09.10.2022 15:30
OFK Mala Bosna 2015
1 : 4
Vinogradar
Palić
Palić
2 : 1
SFU Graničar 024
Kelebija
09.10.2022 15:30
Palić
2 : 1
SFU Graničar 024
Žednik
Stari Žednik
2 : 0
Lokomotiva
Subotica
09.10.2022 15:30
Žednik
2 : 0
Lokomotiva
Bikovo
Bikovo
4 : 2
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
09.10.2022 15:30
Bikovo
4 : 2
Hajduk 1950
Sloga
Miloševac
1 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
09.10.2022 15:00
Sloga
1 : 0
Jedinstvo
Omladinac
Rakinac
6 : 0
Obilić
Staro Selo
09.10.2022 15:00
Omladinac
6 : 0
Obilić
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 2
Udarnik
Lozovik
09.10.2022 15:00
Bresje Superior
0 : 2
Udarnik
Graničar
Riđica
3 : 0
PIK
Sombor
09.10.2022 15:00
Graničar
3 : 0
PIK
Dinamo
Sonta
2 : 4
Jedinstvo
Ribarevo
09.10.2022 15:00
Dinamo
2 : 4
Jedinstvo
Stara Čaršija
Osaonica
0 : 2
Mladost
Mala Drenova
09.10.2022 11:00
Stara Čaršija
0 : 2
Mladost
Omladinac
Vitkovo
3 : 1
Gradac
Pločnik
09.10.2022 12:00
Omladinac
3 : 1
Gradac
Radnički
Sutjeska
0 : 1
Sloga
Jarkovac
09.10.2022 15:00
Radnički
0 : 1
Sloga
Proleter
Neuzina
1 : 5
KSK Konak 1926
Konak
09.10.2022 15:00
Proleter
1 : 5
KSK Konak 1926
Zlatica
Zlatica
2 : 3
Jedinstvo 2014
Ečka
09.10.2022 15:00
Zlatica
2 : 3
Jedinstvo 2014
Gradilište (L)
Loznica
2 : 4
Jadar (S)
Stupnica
09.10.2022
Gradilište (L)
2 : 4
Jadar (S)
Paskovac
Paskovac
6 : 1
Granit
Radalj
09.10.2022
Paskovac
6 : 1
Granit
Vuk
Tršić
3 : 2
Sinđelić
Lipnica
09.10.2022 11:00
Vuk
3 : 2
Sinđelić
Stolice
Krupanj
3 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
09.10.2022
Stolice
3 : 1
Mladost (DD)
Mladost (B)
Brezjak
2 : 1
Sloga
Korenita
09.10.2022
Mladost (B)
2 : 1
Sloga
Respekt
Loznica
2 : 2
Krajišnici
Krajišnici
09.10.2022
Respekt
2 : 2
Krajišnici
14. oktobar
Draginac
2 : 7
Borac
Kozjak
09.10.2022
14. oktobar
2 : 7
Borac
Mladost (L)
Loznica
0 : 3
Jadar 07
Loznica
09.10.2022
Mladost (L)
0 : 3
Jadar 07
Hajduk
Debrc
2 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
09.10.2022 11:00
Hajduk
2 : 1
Jedinstvo 2014
Polet
Jalovik
8 : 1
Torpedo
Lojanice
09.10.2022 11:00
Polet
8 : 1
Torpedo
Skupljen 2013
Skupljen
3 : 6
Sloga 1949
Matijevac
09.10.2022 11:00
Skupljen 2013
3 : 6
Sloga 1949
Dobrava
Vukošić
1 : 4
Petrovac 74
Kujavica
09.10.2022 15:00
Dobrava
1 : 4
Petrovac 74
Belpos
Belotić
6 : 1
Verko
Suvo Selo
09.10.2022 15:00
Belpos
6 : 1
Verko
Gunjevac
Gunjevac
3 : 2
Brezovica
Brezovica
09.10.2022 11:00
Gunjevac
3 : 2
Brezovica
Vukona
Vukona
1 : 2
Dokmir
Dokmir
09.10.2022 11:00
Vukona
1 : 2
Dokmir
OFK Takovo
Takovo
1 : 1
Vrelo
Vrelo
09.10.2022 11:00
OFK Takovo
1 : 1
Vrelo
Budućnost 1995
Slatina
1 : 2
Zvizdar
Zvizdar
09.10.2022 11:00
Budućnost 1995
1 : 2
Zvizdar
Tamnava
Sovljak
2 : 5
Trnjaci 2021
Trnjaci
09.10.2022 11:00
Tamnava
2 : 5
Trnjaci 2021
Kalenić
Kalenić
3 : 2
Brgule
Brgule
09.10.2022 11:00
Kalenić
3 : 2
Brgule
Kolubara
Liso Polje
4 : 0
Murgaš
Murgaš
09.10.2022 11:00
Kolubara
4 : 0
Murgaš
SFK Glogovac
Glogovac
1 : 6
Mladi radnik
Novo Laniste
09.10.2022 14:00
SFK Glogovac
1 : 6
Mladi radnik
Bratstvo
Međureč
0 : 3
Morava
Rajkinac
09.10.2022 14:00
Bratstvo
0 : 3
Morava
OFK Borac
Lovci
6 : 1
Napredak
Staro Lanište
09.10.2022 14:00
OFK Borac
6 : 1
Napredak
PSS-192
Jagodina
1 : 3
Belica
Belica
09.10.2022 14:00
PSS-192
1 : 3
Belica
Pobeda
Samoš
0 : 8
Kolonija
Kovin
09.10.2022 15:00
Pobeda
0 : 8
Kolonija
Borac (S)
Sakule
3 : 0
Tempo
Sefkerin
09.10.2022 15:00
Borac (S)
3 : 0
Tempo
Voja Gačić
Pančevo
3 : 0
Vojvodina
Crepaja
09.10.2022 15:00
Voja Gačić
3 : 0
Vojvodina
Jedinstvo
Dubovac
4 : 2
Borac (P)
Pločica
09.10.2022 15:00
Jedinstvo
4 : 2
Borac (P)
Partizan
Drenovac
4 : 1
Roma - Odžino selo
Pocerski Pričinović
09.10.2022 11:00
Partizan
4 : 1
Roma - Odžino selo
Proleter
Šabac
3 : 1
Culjković
Culjković
09.10.2022 11:00
Proleter
3 : 1
Culjković
Jelen
Jelenča
4 : 2
Sloga
Duvanište
09.10.2022 11:00
Jelen
4 : 2
Sloga
Sava
Mrđenovac
1 : 1
Mladost (Sv)
Svileuva
09.10.2022 11:00
Sava
1 : 1
Mladost (Sv)
Zablaće
Zablaće (Šabac)
0 : 2
Korman
Korman (Šabac)
09.10.2022 11:00
Zablaće
0 : 2
Korman
Galeb
Cerovac
4 : 1
Rankovac
Nakučani
09.10.2022 11:00
Galeb
4 : 1
Rankovac
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 0
Bojić
Bojić
09.10.2022 11:00
Jedinstvo
1 : 0
Bojić
Rudar
Donje Crniljevo
7 : 2
Mladost (Sl)
Slatina
09.10.2022 11:00
Rudar
7 : 2
Mladost (Sl)
Jarmenovci
Jarmenovci
2 : 3
Krćevac 04
Krćevac
09.10.2022 10:00
Jarmenovci
2 : 3
Krćevac 04
Radoje Domanović
Ovsište
0 : 3
Budućnost (B)
Blaznava
09.10.2022 10:00
Radoje Domanović
0 : 3
Budućnost (B)
Maskar
Maskar
0 : 1
Budućnost MI
Donja Trnava
09.10.2022 10:00
Maskar
0 : 1
Budućnost MI
Junkovac
Junkovac
7 : 1
Mladost
Rajkovac
09.10.2022 10:00
Junkovac
7 : 1
Mladost
Sloga
Granice
1 : 2
Ivanča
Velika Ivanča
09.10.2022 15:00
Sloga
1 : 2
Ivanča
Omladi