XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 60 utakmica za dan
Petak, 7 Oktobar 2022


Fudbal

Radnik
Surdulica
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
07.10.2022 17:00
Radnik
1 : 1
Novi Pazar
Ušće Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 1
Sinđelić
Beograd
07.10.2022 15:00
Ušće Novi Beograd
1 : 1
Sinđelić
Brodarac
Novi Beograd
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
07.10.2022 15:00
Brodarac
0 : 1
OFK Beograd
Jastrebac
Krajkovac
3 : 0
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
07.10.2022 15:00
Jastrebac
3 : 0
Jugovići 1976
Igman
Konjic
0 : 1
Velež
Mostar
07.10.2022 15:00
Igman
0 : 1
Velež
1899 Hoffenheim
1 : 2
Werder Bremen
Bremen
07.10.2022 20:30
1899 Hoffenheim
1 : 2
Werder Bremen
Olympique Lyonnais
Lyon
1 : 1
Toulouse
Toulouse
07.10.2022 21:00
Olympique Lyonnais
1 : 1
Toulouse
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
1 : 2
Valencia
Valencia
07.10.2022 21:00
Osasuna
1 : 2
Valencia
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
07.10.2022 15:30
Jedinstvo Putevi
3 : 0
Sloga (BB)
Šumadija 1934
Drača
2 : 5
VGSK
Veliko Gradište
07.10.2022 11:00
Šumadija 1934
2 : 5
VGSK
FAP
Priboj
0 : 6
GFK Sloboda
Užice
07.10.2022 12:30
FAP
0 : 6
GFK Sloboda
OFK Odžaci
Odžaci
4 : 1
Kula
Kula
07.10.2022 16:30
OFK Odžaci
4 : 1
Kula
Omladinac
Deronje
07.10.2022
16:30
Zadrugar
Srpski Miletić
07.10.2022 16:30
Omladinac
:
Zadrugar
Radnički
Ratkovo
5 : 1
Tvrđava
Bač
07.10.2022 16:30
Radnički
5 : 1
Tvrđava
Polet
Karavukovo
3 : 0
Tekstilac
Odžaci
07.10.2022 16:30
Polet
3 : 0
Tekstilac
BSK
Bački Brestovac
7 : 3
Borac
Bački Gračac
07.10.2022 16:30
BSK
7 : 3
Borac

Košarka

Dunav 2014
Apatin
68 : 82
Sloven
Ruma
07.10.2022 21:00
Dunav 2014
68 : 82
Sloven
Akademik
Srbobran
84 : 61
Sveti Đorđe
Žitište
07.10.2022 18:40
Akademik
84 : 61
Sveti Đorđe
Rtanj
Boljevac
76 : 75
Mladost Vesna
Bela Palanka
07.10.2022 18:30
Rtanj
76 : 75
Mladost Vesna
Jablanica
Medveđa
78 : 68
OKK Junior
Niš
07.10.2022 18:00
Jablanica
78 : 68
OKK Junior
Knjaževac 1950
Knjaževac
52 : 86
Bor
Bor
07.10.2022 19:30
Knjaževac 1950
52 : 86
Bor
Beočin
Beočin
95 : 73
Veternik 1998
Futog
07.10.2022 20:15
Beočin
95 : 73
Veternik 1998
Ru koš
Ruma
58 : 68
Dinamo
Pančevo
07.10.2022 17:30
Ru koš
58 : 68
Dinamo
Anadolu Efes
Istanbul
72 : 59
Crvena zvezda mts
Beograd
07.10.2022 19:30
Anadolu Efes
72 : 59
Crvena zvezda mts
Alba Berlin
Berlin
100 : 84
Partizan NIS
Beograd
07.10.2022 20:00
Alba Berlin
100 : 84
Partizan NIS
Virtus Segafredo
Bologna
66 : 83
AS Monaco Basket
Monaco
07.10.2022 20:30
Virtus Segafredo
66 : 83
AS Monaco Basket
Barcelona
Barcelona
70 : 80
Olympiacos
Piraeus
07.10.2022 20:30
Barcelona
70 : 80
Olympiacos
Split
Split
77 : 95
Cedevita Olimpija
Ljubljana
07.10.2022 17:00
Split
77 : 95
Cedevita Olimpija
Spartak Office Shoes
Subotica
83 : 70
Zdravlje Leskovac
Leskovac
07.10.2022 19:30
Spartak Office Shoes
83 : 70
Zdravlje Leskovac
Tamiš
Pančevo
79 : 87
Zlatibor Gold gondola
Čajetina
07.10.2022 19:00
Tamiš
79 : 87
Zlatibor Gold gondola
Vojvodina
Novi Sad
98 : 78
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
07.10.2022 18:00
Vojvodina
98 : 78
OKK Novi Pazar

Odbojka

Partizan EFBET
Beograd
3 : 0
Karađorđe
Topola
07.10.2022 18:00
Partizan EFBET
3 : 0
Karađorđe
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Novi Sad Maneks
Novi Sad
07.10.2022 19:30
Crvena zvezda
3 : 0
Novi Sad Maneks
Spartak (S)
Subotica
3 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
07.10.2022 17:00
Spartak (S)
3 : 0
Takovo
Župa
Aleksandrovac
1 : 3
Lotus 2
Čačak
07.10.2022 19:00
Župa
1 : 3
Lotus 2

Rukomet

Metaloplastika
Šabac
43 : 31
Kikinda
Kikinda
07.10.2022 19:00
Metaloplastika
43 : 31
Kikinda
SPD Radnički
Kragujevac
28 : 27
Topličanin
Prokuplje
07.10.2022 19:00
SPD Radnički
28 : 27
Topličanin
Rudar
Kostolac
22 : 35
Crvena zvezda Grundfos
Beograd
07.10.2022 19:00
Rudar
22 : 35
Crvena zvezda Grundfos
Šamot 65
Arenđelovac
26 : 31
Partizan
Beograd
07.10.2022 19:00
Šamot 65
26 : 31
Partizan
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
29 : 28
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
07.10.2022 19:00
Banatski Karlovac
29 : 28
Vojvoda Stepa
Jugović 2
Kać
36 : 27
Titel
Titel
07.10.2022 20:00
Jugović 2
36 : 27
Titel
RSU Feniks
Vranje
40 : 24
Morava
Vladičin Han
07.10.2022 19:30
RSU Feniks
40 : 24
Morava

Vaterpolo

BVK Crvena zvezda
Beograd
10 : 15
SPD Radnički
Kragujevac
07.10.2022 19:00
BVK Crvena zvezda
10 : 15
SPD Radnički
HAVK Mladost
Zagreb
14 : 9
Šabac
Šabac
07.10.2022 21:15
HAVK Mladost
14 : 9
Šabac
Jadran HN
Herceg Novi
7 : 15
Jug AO
Dubrovnik
07.10.2022 19:00
Jadran HN
7 : 15
Jug AO
Jadran ST
Split
13 : 8
Solaris
Šibenik
07.10.2022 20:00
Jadran ST
13 : 8
Solaris
Vojvodina
Novi Sad
10 : 8
Proleter
Zrenjanin
07.10.2022 19:30
Vojvodina
10 : 8
Proleter
NBG Vukovi
Novi Beograd
11 : 8
Nais
Niš
07.10.2022 20:00
NBG Vukovi
11 : 8
Nais
VA Cattaro
Kotor
14 : 10
KPK
Korčula
07.10.2022 20:00
VA Cattaro
14 : 10
KPK
Zadar 1952
Zadar
6 : 9
OVK POŠK
Split
07.10.2022 20:00
Zadar 1952
6 : 9
OVK POŠK

Futsal

Požarevac
Požarevac
4 : 3
SU Banjica 011
Beograd
07.10.2022 21:00
Požarevac
4 : 3
SU Banjica 011
Kalča
Niš
3 : 2
Jastrebac
Blace
07.10.2022 19:30
Kalča
3 : 2
Jastrebac
Ekonomist
Beograd
3 : 4
SAS
Zrenjanin
07.10.2022 19:30
Ekonomist
3 : 4
SAS
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
3 : 3
MB Namenska
Lučani
07.10.2022 18:00
Metalac Kolorado
3 : 3
MB Namenska
Bajina Bašta
Bajina Bašta
3 : 3
Zlatar 033
Nova Varoš
07.10.2022 18:30
Bajina Bašta
3 : 3
Zlatar 033
Radnik
Surdulica
4 : 1
Pirgos
Pirot
07.10.2022 21:00
Radnik
4 : 1
Pirgos
Jagodina
Jagodina
5 : 3
Zadrugar 2017
Žitorađa
07.10.2022 21:00
Jagodina
5 : 3
Zadrugar 2017
BSK
Bujanovac
4 : 4
Prokuplje
Prokuplje
07.10.2022 20:30
BSK
4 : 4
Prokuplje
Zufo
Bujanovac
6 : 6
Bele crkve
Kuršumlija
07.10.2022 18:30
Zufo
6 : 6
Bele crkve
Flash
Valjevo
4 : 1
Karađorđe 2015
Rača
07.10.2022 17:30
Flash
4 : 1
Karađorđe 2015