XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 818 utakmica za dan
Nedelja, 2 Oktobar 2022


Fudbal

Partizan
Beograd
4 : 1
Vojvodina
Novi Sad
02.10.2022 19:00
Partizan
4 : 1
Vojvodina
Mladost GAT
Novi Sad
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
02.10.2022 17:00
Mladost GAT
0 : 4
Crvena zvezda
Spartak ŽK
Subotica
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
02.10.2022 15:00
Spartak ŽK
1 : 2
Radnički 1923
Inđija Toyo Tires
Inđija
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
02.10.2022 15:00
Inđija Toyo Tires
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 0
Trayal
Kruševac
02.10.2022 18:00
Metalac
1 : 0
Trayal
Loznica
Loznica
0 : 0
Železničar
Pančevo
02.10.2022 15:00
Loznica
0 : 0
Železničar
Rad
Beograd
2 : 3
IMT
Beograd
02.10.2022 17:00
Rad
2 : 3
IMT
Podunavac
Belegiš
1 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
02.10.2022 15:30
Podunavac
1 : 0
Radnički (Zr)
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 1
Tekstilac
Odžaci
02.10.2022 15:30
Borac (Š)
1 : 1
Tekstilac
Kabel
Novi Sad
3 : 0
Naftagas
Elemir
02.10.2022 10:00
Kabel
3 : 0
Naftagas
Tisa
Adorjan
2 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
02.10.2022 15:30
Tisa
2 : 3
Dinamo 1945
Stanišić
Stanišić
2 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
02.10.2022 15:30
Stanišić
2 : 1
OFK Bačka
Borac
Lazarevac
1 : 4
Zvezdara
Beograd
02.10.2022 10:00
Borac
1 : 4
Zvezdara
Polet (Lj)
Ljubić
1 : 1
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
02.10.2022 11:00
Polet (Lj)
1 : 1
OFK Mihajlovac
Rađevac
Krupanj
3 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
02.10.2022 15:00
Rađevac
3 : 0
Takovo
Budućnost (A)
Arilje
1 : 3
Sloga (P)
Požega
02.10.2022 15:00
Budućnost (A)
1 : 3
Sloga (P)
Radnički (P)
Pirot
2 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
02.10.2022 15:00
Radnički (P)
2 : 1
GFK Dubočica
Budućnost (P)
Popovac
0 : 3
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
02.10.2022 15:00
Budućnost (P)
0 : 3
OFK Brzi Brod
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Car Konstantin
Niš
02.10.2022 15:00
Vlasina
1 : 0
Car Konstantin
Vojvodina
Bačko Gradište
3 : 5
Mladost (BP)
Bački Petrovac
02.10.2022 15:30
Vojvodina
3 : 5
Mladost (BP)
Obilić
Zmajevo
2 : 3
Radnički 1905
Bajmok
02.10.2022 15:30
Obilić
2 : 3
Radnički 1905
Mladost (T)
Turija
4 : 1
Hercegovac
Gajdobra
02.10.2022 15:30
Mladost (T)
4 : 1
Hercegovac
Slavija
Novi Sad
1 : 2
Sloga (E)
Erdevik
02.10.2022 10:00
Slavija
1 : 2
Sloga (E)
Donji Srem 2015
Pećinci
1 : 0
Radnički (Š)
Šid
02.10.2022 15:30
Donji Srem 2015
1 : 0
Radnički (Š)
Hajduk
Divoš
3 : 0
Index
Novi Sad
02.10.2022 15:30
Hajduk
3 : 0
Index
ŽAK
Kikinda
1 : 3
Borac
Starčevo
02.10.2022 15:30
ŽAK
1 : 3
Borac
Omladinac FAM
Botoš
0 : 0
Radnički
Kovin
02.10.2022 15:30
Omladinac FAM
0 : 0
Radnički
Polet
Idvor
1 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
02.10.2022 15:30
Polet
1 : 1
OFK Kikinda
Mladost
Omoljica
2 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
02.10.2022 15:30
Mladost
2 : 1
Vojvodina 1928
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
3 : 4
Napredak
Medoševac
02.10.2022 15:30
Crvena zvezda
3 : 4
Napredak
Komgrap
Beograd
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
02.10.2022 15:30
Komgrap
1 : 0
Lokomotiva
Boleč
Boleč
1 : 0
Leštane
Leštane
02.10.2022 15:30
Boleč
1 : 0
Leštane
Zuce 2019
Zuce
1 : 0
Barajevo
Barajevo
02.10.2022 15:30
Zuce 2019
1 : 0
Barajevo
Hajduk
Beograd
3 : 4
GSP Polet Dorćol
Beograd
02.10.2022 11:00
Hajduk
3 : 4
GSP Polet Dorćol
PKB
Padinska skela
1 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
02.10.2022 15:30
PKB
1 : 0
OFK Žarkovo
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 1
Jablanica
Medveđa
02.10.2022 15:00
Svetlost
3 : 1
Jablanica
Ternoci
Trnovac
1 : 3
Plantaža
Donje Stopanje
02.10.2022 15:00
Ternoci
1 : 3
Plantaža
Mladost 1959
Vinarce
2 : 2
Jedinstvo
Gornje Stopanje
02.10.2022 15:00
Mladost 1959
2 : 2
Jedinstvo
Sloga
Leskovac
2 : 1
OFK Alakince
Alakince
02.10.2022 15:00
Sloga
2 : 1
OFK Alakince
Radan
Lebane
1 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
02.10.2022 15:00
Radan
1 : 1
SFK Morava
Jedinstvo
Gornji Matejevac
0 : 2
Delijski Vis
Niš
02.10.2022 15:00
Jedinstvo
0 : 2
Delijski Vis
Rudar
Jelašnica
0 : 8
Morava
Žitkovac
02.10.2022 15:00
Rudar
0 : 8
Morava
Palilulac
Niš
4 : 1
Malošište
Malošište
02.10.2022 15:00
Palilulac
4 : 1
Malošište
Bukovik
Razanj
5 : 0
Pukovac
Pukovac
02.10.2022 15:00
Bukovik
5 : 0
Pukovac
OFK Napredak 1929
Aleksinac
2 : 1
OFK Niš
Niš
02.10.2022 15:00
OFK Napredak 1929
2 : 1
OFK Niš
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 2
Mladost (M)
Medoševac
02.10.2022 15:00
Naša krila 1936
2 : 2
Mladost (M)
Orljane
Orljane
2 : 1
Mladost (B)
Batušinac
02.10.2022 15:00
Orljane
2 : 1
Mladost (B)
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 2
Vinogradar
Zleginje
02.10.2022 15:00
OFK Lugomir
1 : 2
Vinogradar
Župa
Aleksandrovac
0 : 2
Rembas
Resavica
02.10.2022 15:00
Župa
0 : 2
Rembas
Jedinstvo (M)
Mijatovac
1 : 6
Majdevo-Kupci
Majdevo
02.10.2022 15:00
Jedinstvo (M)
1 : 6
Majdevo-Kupci
Kušiljevo
Kušiljevo
0 : 2
Morava 1918
Ćuprija
02.10.2022 15:00
Kušiljevo
0 : 2
Morava 1918
Orlovi
Jasenovo
3 : 2
Levač
Rekovac
02.10.2022 15:00
Orlovi
3 : 2
Levač
Radnički 1946
Lubnica
0 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
02.10.2022 15:00
Radnički 1946
0 : 2
Tanasko Rajić
Bor 1919
Bor
5 : 1
Jedinstvo
Pirot
02.10.2022 15:00
Bor 1919
5 : 1
Jedinstvo
Rajko Mitić
Bela Palanka
5 : 4
OFK Zlot
Zlot
02.10.2022 15:00
Rajko Mitić
5 : 4
OFK Zlot
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
02.10.2022 15:00
Hajduk Veljko
1 : 0
Balkanski
OFK Slatina
Bor
0 : 2
Đerdap
Kladovo
02.10.2022 15:00
OFK Slatina
0 : 2
Đerdap
Korićani
Korićani
2 : 1
Gruža
Gruža
02.10.2022 15:00
Korićani
2 : 1
Gruža
Budućnost (R)
Resnik
1 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
02.10.2022 15:00
Budućnost (R)
1 : 1
Mokra Gora
Srbija
Ilićevo
3 : 1
Polet (R)
Ratina
02.10.2022 15:00
Srbija
3 : 1
Polet (R)
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 1
Karađorđe
Ribnica
02.10.2022 15:00
OFK Ras
1 : 1
Karađorđe
Omladinac (Z)
Zablaće
3 : 0
Jasen
Brodarevo
02.10.2022 15:00
Omladinac (Z)
3 : 0
Jasen
Jedinstvo (K)
Konjevići
0 : 5
Jedinstvo Putevi
Užice
02.10.2022 15:00
Jedinstvo (K)
0 : 5
Jedinstvo Putevi
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
02.10.2022 15:00
Sloboda (Č)
1 : 0
Zlatar
Lazarica
Prilipac
1 : 3
Polet (T)
Trbušani
02.10.2022 15:00
Lazarica
1 : 3
Polet (T)
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
02.10.2022 15:00
Pomoravlje 1946
2 : 0
VGSK
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
1 : 3
Morava (VP)
Velika Plana
02.10.2022 15:00
OFK Aranđelovac 1979
1 : 3
Morava (VP)
Borac 1932
Ralja
2 : 0
Đerdap
Golubac
02.10.2022 15:00
Borac 1932
2 : 0
Đerdap
Rudar
Stamnica
3 : 2
RSK
Rabrovo
02.10.2022 15:00
Rudar
3 : 2
RSK
Železničar
Lajkovac
3 : 2
Borac
Lešnica
02.10.2022 15:00
Železničar
3 : 2
Borac
Mladost
Prnjavor
1 : 3
Kačer
Belanovica
02.10.2022 15:00
Mladost
1 : 3
Kačer
OFK Osečina
Osečina
3 : 0
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
02.10.2022 15:00
OFK Osečina
3 : 0
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vrelo Sport
Vrelo
3 : 0
Zadrugar
Lajkovac
02.10.2022 15:00
Vrelo Sport
3 : 0
Zadrugar
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 0
Spartak 1911
Debeljača
02.10.2022 15:30
Sloga (BNS)
0 : 0
Spartak 1911
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 0
Partizan (G)
Gaj
02.10.2022 15:30
Budućnost (A)
1 : 0
Partizan (G)
Dolovo
Dolovo
3 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
02.10.2022 15:30
Dolovo
3 : 1
Crvena zvezda
Unirea
Uzdin
1 : 3
Sloga (P)
Plandište
02.10.2022 15:30
Unirea
1 : 3
Sloga (P)
Potporanj
Potporanj
1 : 0
Partizan (U)
Uljma
02.10.2022 15:30
Potporanj
1 : 0
Partizan (U)
Hajdučica
Hajdučica
4 : 2
Vulturul
Grebenac
02.10.2022 15:30
Hajdučica
4 : 2
Vulturul
Budućnost
Savino Selo
0 : 3
AFK
Ada
02.10.2022 15:30
Budućnost
0 : 3
AFK
Jedinstvo
Srpski Krstur
1 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
02.10.2022 15:30
Jedinstvo
1 : 1
Sutjeska
Iskra
Kucura
4 : 2
Srbobran
Srbobran
02.10.2022 15:30
Iskra
4 : 2
Srbobran
Tavankut
Tavankut
2 : 2
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
02.10.2022 15:30
Tavankut
2 : 2
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Budućnost (G)
Gložan
4 : 0
Borac (BG)
Bački Gračac
02.10.2022 15:30
Budućnost (G)
4 : 0
Borac (BG)
Budućnost (P)
Parage
4 : 3
Lipar
Lipar
02.10.2022 15:30
Budućnost (P)
4 : 3
Lipar
Rusin
Ruski Krstur
3 : 2
Tvrđava
Bač
02.10.2022 15:30
Rusin
3 : 2
Tvrđava
Budućnost (M)
Mladenovo
0 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
02.10.2022 15:30
Budućnost (M)
0 : 1
ČSK Pivara
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
02.10.2022 15:00
Radnički 1911
1 : 1
ŽFK Banat
Banat
Čenta
4 : 0
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
02.10.2022 15:00
Banat
4 : 0
Crvena zvezda
Mladost
Banatski Despotovac
1 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
02.10.2022 15:00
Mladost
1 : 1
OFK Stajićevo
Vojvodina
Novo Miloševo
3 : 1
MSK
Mihajlovo
02.10.2022 15:00
Vojvodina
3 : 1
MSK
Napredak
Čestereg
4 : 2
Krajina
Krajišnik
02.10.2022 15:00
Napredak
4 : 2
Krajina
Polet
Nakovo
1 : 1
2. Oktobar
Kumane
02.10.2022 15:00
Polet
1 : 1
2. Oktobar
Sremac (D)
Deč
0 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
02.10.2022 15:30
Sremac (D)
0 : 1
Podrinje
Šumar
Ogar
0 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
02.10.2022 15:30
Šumar
0 : 0
Budućnost
Jadran
Golubinci
3 : 0
Sremac (V)
Vojka
02.10.2022 15:30
Jadran
3 : 0
Sremac (V)
Borac 1925
Martinci
0 : 8
Srem
Sremski Mihaljevci
02.10.2022 15:30
Borac 1925
0 : 8
Srem
Radnički
Irig
2 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
02.10.2022 15:30
Radnički
2 : 0
Graničar (K)
Sloga
Voganj
2 : 1
Partizan
Vitojevci
02.10.2022 15:30
Sloga
2 : 1
Partizan
Fruškogorac
Manđeloš
3 : 1
Napredak Meridian
Popinci
02.10.2022 15:30
Fruškogorac
3 : 1
Napredak Meridian
ŽSK
Žabalj
3 : 2
Jedinstvo
Gospođinci
02.10.2022 16:00
ŽSK
3 : 2
Jedinstvo
Dinamo
Budisava
0 : 4
TSK
Temerin
02.10.2022 16:00
Dinamo
0 : 4
TSK
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
02.10.2022 16:00
Petrovaradin
2 : 1
Fruškogorski partizan
Jugović
Kać
1 : 0
Tatra
Kisač
02.10.2022 16:00
Jugović
1 : 0
Tatra
Bačka 1923
Đurđevo
2 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
02.10.2022 16:00
Bačka 1923
2 : 0
Crvena zvezda
Heroj Polet
Jajinci
2 : 6
Balkan Mirijevo
Beograd
02.10.2022 10:00
Heroj Polet
2 : 6
Balkan Mirijevo
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 5
Dunav
Veliko Selo
02.10.2022 15:30
Poštar Zvezdara
0 : 5
Dunav
Busije
Zemun
0 : 0
Umka
Umka
02.10.2022 15:30
Busije
0 : 0
Umka
Posavac Tišma
Boljevci
4 : 1
KFK Ravna gora
Zemun
02.10.2022 15:30
Posavac Tišma
4 : 1
KFK Ravna gora
BSK 1925
Batajnica
0 : 1
Bratstvo
Krnjača
02.10.2022 15:30
BSK 1925
0 : 1
Bratstvo
Turbina
Vreoci
2 : 3
Šumadija
Šopić
02.10.2022 15:30
Turbina
2 : 3
Šumadija
Lisović 1977
Lisović
1 : 2
Krtinska
Krtinska
02.10.2022 15:30
Lisović 1977
1 : 2
Krtinska
OFK Budućnost
Dudovica
1 : 0
Rušanj
Rušanj
02.10.2022 15:30
OFK Budućnost
1 : 0
Rušanj
Vranić
Vranić
2 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
02.10.2022 15:30
Vranić
2 : 0
OFK Zabrežje
Rojkovac
Obrenovac
3 : 3
Budućnost
Zvečka
02.10.2022 15:30
Rojkovac
3 : 3
Budućnost
Strelac
Mislođin
11 : 1
Omladinac
Veliko Polje
02.10.2022 15:30
Strelac
11 : 1
Omladinac
Gročanski fudbalski klub
Grocka
1 : 3
Vis
Parcani
02.10.2022 11:00
Gročanski fudbalski klub
1 : 3
Vis
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 3
Vrčin
Vrčin
02.10.2022 15:30
Velika Krsna
0 : 3
Vrčin
Dunavac
Grocka
0 : 0
Zaklopača
Zaklopača
02.10.2022 15:30
Dunavac
0 : 0
Zaklopača
Šumadija 1962
Jagnjilo
1 : 3
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
02.10.2022 15:30
Šumadija 1962
1 : 3
Kaluđerica 1969
Hajduk
Kamendo
0 : 2
Vinča
Vinča
02.10.2022 15:30
Hajduk
0 : 2
Vinča
Rabrovac
Rabrovac
1 : 5
Pudarci
Pudarci
02.10.2022 15:30
Rabrovac
1 : 5
Pudarci
Sloga (L)
Lozna
0 : 1
Rubin
Donji Stupanj
02.10.2022 15:30
Sloga (L)
0 : 1
Rubin
FUD
Brus
2 : 1
Bošnjane
Bošnjane
02.10.2022 15:30
FUD
2 : 1
Bošnjane
Trudbenik
Stalać
3 : 2
Polet 57
Milutovac
02.10.2022 15:00
Trudbenik
3 : 2
Polet 57
Parunovac
Parunovac
1 : 3
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
02.10.2022 15:00
Parunovac
1 : 3
Jastrebac
Sloga (Ć)
Ćićevac
5 : 1
Sloga (D)
Dašnica
02.10.2022 15:00
Sloga (Ć)
5 : 1
Sloga (D)
Mačkovac
Mačkovac
3 : 2
Sebečevac
Sebečevac
02.10.2022 15:00
Mačkovac
3 : 2
Sebečevac
Čitluk
Čitluk
1 : 1
Dedina
Dedina
02.10.2022 15:00
Čitluk
1 : 1
Dedina
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
6 : 1
Gradina
Pejovac
02.10.2022 15:00
Gornji Stepoš
6 : 1
Gradina
Rajac
Kadina Luka
0 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
02.10.2022 15:00
Rajac
0 : 1
Dimitrije Tucović
Banjani
Banjani
1 : 2
Trlić
Trlić
02.10.2022 15:00
Banjani
1 : 2
Trlić
Čučuge
Čučuge
5 : 1
OFK Senjak
Valjevo
02.10.2022 15:00
Čučuge
5 : 1
OFK Senjak
Toplica
Donja Toplica
0 : 0
Žabari
Žabari (Valjevo)
02.10.2022 15:00
Toplica
0 : 0
Žabari
Proleter
Bajevac
1 : 2
Iskra
Donja Bukovica
02.10.2022 11:00
Proleter
1 : 2
Iskra
Banja
Banja
3 : 1
Vinča
Vinča (Topola)
02.10.2022 16:00
Banja
3 : 1
Vinča
ŽSK
Žirovnica
2 : 1
Lokomotiva
Lapovo
02.10.2022 16:00
ŽSK
2 : 1
Lokomotiva
BSK (Be)
Belosavci
2 : 3
Prvi srpski ustanak
Orašac
02.10.2022 16:00
BSK (Be)
2 : 3
Prvi srpski ustanak
Marjan
Knić
3 : 2
Sloga
Milatovac
02.10.2022 16:00
Marjan
3 : 2
Sloga
BSK (Bo)
Borač
2 : 2
Šumadinac (S)
Stojnik
02.10.2022 16:00
BSK (Bo)
2 : 2
Šumadinac (S)
Mladi rudar
Bukovik
3 : 1
Grizli ML
Saranovo
02.10.2022 16:00
Mladi rudar
3 : 1
Grizli ML
Plaskovac
Plaskovac
2 : 3
Šumadinac (N)
Natalinci
02.10.2022 16:00
Plaskovac
2 : 3
Šumadinac (N)
Toplica
Šarlinac
5 : 2
Sloga (K)
Korman
02.10.2022 15:00
Toplica
5 : 2
Sloga (K)
Rad
Merošina
2 : 4
Jastrebac
Tešica
02.10.2022 15:00
Rad
2 : 4
Jastrebac
Taskovići
Taskovići
0 : 3
Radnički 1924
Kočane
02.10.2022 15:00
Taskovići
0 : 3
Radnički 1924
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
2 : 0
Sloga 1980
Jovanovac
02.10.2022 15:00
Moravac (ZT)
2 : 0
Sloga 1980
Borac
Azbresnica
4 : 2
Polet
Radevac
02.10.2022 15:00
Borac
4 : 2
Polet
Pobeda
Rusna
2 : 2
Naisus 1977
Rožina
02.10.2022 15:00
Pobeda
2 : 2
Naisus 1977
BSK
Belanovce
3 : 1
Lemind 1953
Leskovac
02.10.2022 15:00
BSK
3 : 1
Lemind 1953
Vučje
Vučje
0 : 4
Donja Lomnica
Donja Lomnica
02.10.2022 15:00
Vučje
0 : 4
Donja Lomnica
Čekmin
Čekmin
3 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
02.10.2022 15:00
Čekmin
3 : 1
Zloćudovo
Milanovo
Milanovo
5 : 1
Mladost
Batulovce
02.10.2022 15:00
Milanovo
5 : 1
Mladost
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 0
Budućnost
Orašje
02.10.2022 15:00
Jedinstvo (B)
2 : 0
Budućnost
Železničar
Brestovac
3 : 2
Sloga
Lipovica
02.10.2022 15:00
Železničar
3 : 2
Sloga
Polet
Stajkovce
4 : 1
OFK Morava
Leskovac
02.10.2022 15:00
Polet
4 : 1
OFK Morava
Moravac Orion
Mrštane
0 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
02.10.2022 15:00
Moravac Orion
0 : 3
Jedinstvo (G)
Mladost (NS)
Novo Selo
2 : 4
Polet
Trnovče
02.10.2022 15:00
Mladost (NS)
2 : 4
Polet
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 2
Crvena zvezda
Suvodol
02.10.2022 15:00
Radnik
1 : 2
Crvena zvezda
Železničar Kusadak
Kusadak
2 : 1
Petlić SD 2006
Smederevo
02.10.2022 15:00
Železničar Kusadak
2 : 1
Petlić SD 2006
Proleter 1947
Vranovo
1 : 1
Podunavac
Udovice
02.10.2022 15:00
Proleter 1947
1 : 1
Podunavac
Sloga
Lugavčina
3 : 1
SASK
Saraorci
02.10.2022 15:00
Sloga
3 : 1
SASK
Pobeda
Golobok
3 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
02.10.2022 15:00
Pobeda
3 : 1
Mladi borac
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 2
Sloga (K)
Kobišnica
02.10.2022 11:00
Mala Vrbica
3 : 2
Sloga (K)
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
02.10.2022 15:00
Nemetali
1 : 0
Rudna Glava
Radnički (K)
Klokočevac
0 : 4
Branik
Štubik
02.10.2022 15:00
Radnički (K)
0 : 4
Branik
Urovica
Urovica
1 : 1
Polet
Jabukovac
02.10.2022 15:00
Urovica
1 : 1
Polet
Brestovac
Borski Brestovac
1 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
02.10.2022 15:00
Brestovac
1 : 1
Šarbanovac
Krivelj
Krivelj
3 : 4
Blizna
Blizna
02.10.2022 15:00
Krivelj
3 : 4
Blizna
Polom
Leskovo
5 : 1
Ključ
Podvrška
02.10.2022 15:00
Polom
5 : 1
Ključ
Krilaš
Ćovdin
1 : 1
Šapine
Šapine
02.10.2022 15:30
Krilaš
1 : 1
Šapine
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Batovac
Batovac
02.10.2022 15:30
Borac (K)
2 : 1
Batovac
Sirakovo
Sirakovo
3 : 2
Rudar (Kr)
Krepoljin
02.10.2022 15:30
Sirakovo
3 : 2
Rudar (Kr)
Budućnost (V)
Vezičevo
4 : 2
BSK 1931
Brežane
02.10.2022 15:30
Budućnost (V)
4 : 2
BSK 1931
Obilić
Živica
4 : 0
Napredak (S)
Simićevo
02.10.2022 15:30
Obilić
4 : 0
Napredak (S)
Železničar
Požarevac
2 : 0
Sloga 1945
Veliko Selo
02.10.2022 15:30
Železničar
2 : 0
Sloga 1945
Budućnost
Konarevo
5 : 1
Koštampolje
Delimeđe
02.10.2022 15:30
Budućnost
5 : 1
Koštampolje
Miločajac
Miločaj
1 : 1
Mladost
Vrdila
02.10.2022 11:00
Miločajac
1 : 1
Mladost
Ribnica
Jovac
0 : 1
Jedinstvo 2017
Tutin
02.10.2022 15:30
Ribnica
0 : 1
Jedinstvo 2017
Radnik
Ušće
1 : 3
Borac (V)
Vraneši
02.10.2022 15:30
Radnik
1 : 3
Borac (V)
Tavnik
Tavnik
2 : 0
Rudar
Baljevac
02.10.2022 15:30
Tavnik
2 : 0
Rudar
Proleter
Pečenog
2 : 0
Omladinac
Novo Selo
02.10.2022 11:00
Proleter
2 : 0
Omladinac
OFK Progorelica
Progorelica
1 : 1
Ibar
Mataruška Banja
02.10.2022 15:30
OFK Progorelica
1 : 1
Ibar
Osaonica
Bagrdan
2 : 2
Moravac 2015
Krušar
02.10.2022 14:30
Osaonica
2 : 2
Moravac 2015
Kolare
Kolare
0 : 0
Napredak
Drenovac
02.10.2022 14:30
Kolare
0 : 0
Napredak
GFK Tabane
Jagodina
0 : 0
Donja Mutnica
Donja Mutnica
02.10.2022 14:30
GFK Tabane
0 : 0
Donja Mutnica
Partizan
Majur
1 : 2
Mladost (D)
Dublje
02.10.2022 14:30
Partizan
1 : 2
Mladost (D)
Budućnost (Đ)
Đurinac
4 : 4
Dragocvet
Dragocvet
02.10.2022 14:30
Budućnost (Đ)
4 : 4
Dragocvet
Mladost (J)
Jovac
2 : 0
Juhor
Glavinci
02.10.2022 14:30
Mladost (J)
2 : 0
Juhor
Rudar (St)
Stenjevac
3 : 0
Mladost (T)
Tečić
02.10.2022 14:30
Rudar (St)
3 : 0
Mladost (T)
Morava
Krušce
1 : 4
Sloga
Donja Trnava
02.10.2022 15:00
Morava
1 : 4
Sloga
Omladinac
Gornji Komren
1 : 0
Vulkan 1963
Brenica
02.10.2022 15:00
Omladinac
1 : 0
Vulkan 1963
Proleter
Donja Vrežina
3 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
02.10.2022 11:00
Proleter
3 : 1
Stevan Nešticki
Čegar 1946
Donji Matejevac
4 : 0
Radnički 1936
Trupale
02.10.2022 15:00
Čegar 1946
4 : 0
Radnički 1936
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 4
Novoselac
Novo Selo
02.10.2022 15:00
Sloboda
3 : 4
Novoselac
Vidojevica
Lešnica
1 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
02.10.2022 11:00
Vidojevica
1 : 0
Podrinje
Jedinstvo (Š)
Štitar
3 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
02.10.2022 15:00
Jedinstvo (Š)
3 : 1
Jedinstvo (MZ)
Sloga
Lipnički Šor
0 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
02.10.2022 15:00
Sloga
0 : 0
Hajduk Stanko
Antimon
Zajača
10 : 1
Drina (B)
Badovinci
02.10.2022 15:00
Antimon
10 : 1
Drina (B)
Majur
Majur
0 : 1
Karađorđe
Mišar
02.10.2022 15:00
Majur
0 : 1
Karađorđe
Spartak
Pirot
1 : 6
Željuša
Željuša
02.10.2022 15:30
Spartak
1 : 6
Željuša
Mladost
Poljska Ržana
2 : 2
Sloboda
Rasnica
02.10.2022 15:30
Mladost
2 : 2
Sloboda
Pobeda
Držina
3 : 1
Dragoš
Pirot
02.10.2022 15:30
Pobeda
3 : 1
Dragoš
Slavija
Kragujevac
0 : 1
Kolonija
Kragujevac
02.10.2022 15:30
Slavija
0 : 1
Kolonija
Sloboda (G)
Grbice
3 : 1
Bratstvo 1975
Erdeč
02.10.2022 15:30
Sloboda (G)
3 : 1
Bratstvo 1975
Zastava 1973
Kragujevac
1 : 1
Divostin
Kragujevac
02.10.2022 15:30
Zastava 1973
1 : 1
Divostin
Kutlovo
Kutlovo
2 : 1
Jedinstvo
Petrovac
02.10.2022 15:30
Kutlovo
2 : 1
Jedinstvo
Maršić
Maršić
1 : 1
Šumadija 1934
Drača
02.10.2022 15:30
Maršić
1 : 1
Šumadija 1934
Rudar
Podvis
02.10.2022
15:00
Sloga
Minićevo
02.10.2022 15:00
Rudar
:
Sloga
Šljivar
Šljivar
0 : 7
Kosovo
Zvezdan
02.10.2022 15:00
Šljivar
0 : 7
Kosovo
Hajduk
Rujevica
1 : 4
FSU Kraljevica
Zaječar
02.10.2022 15:00
Hajduk
1 : 4
FSU Kraljevica
Omladinac
Grezna
6 : 2
Graničar
Veliki Izvor
02.10.2022 15:00
Omladinac
6 : 2
Graničar
Malinik
Podgorac
1 : 2
OFK 019
Zaječar
02.10.2022 15:00
Malinik
1 : 2
OFK 019
Čajetina
Čajetina
3 : 2
Perućac
Perućac
02.10.2022 15:00
Čajetina
3 : 2
Perućac
Jedinstvo
Kalenić
1 : 4
Polet
Rasna
02.10.2022 15:00
Jedinstvo
1 : 4
Polet
Bakionica
Bakionica
2 : 3
Omladinac
Zdravčići
02.10.2022 15:00
Bakionica
2 : 3
Omladinac
Sečica
Seča reka
2 : 4
Sloga
Sjenica
02.10.2022 15:00
Sečica
2 : 4
Sloga
Prvi partizan
Užice
3 : 3
Avijatičar Vranjani
Vranjani
02.10.2022 11:00
Prvi partizan
3 : 3
Avijatičar Vranjani
Tara
Kremna
1 : 4
Rampa
Požega
02.10.2022 15:00
Tara
1 : 4
Rampa
Višesava
Bajina Bašta
4 : 0
Gorobilje
Gorobilje
02.10.2022 15:00
Višesava
4 : 0
Gorobilje
Kotroman
Mokra Gora
1 : 4
Ježevica
Velika Ježevica
02.10.2022 15:00
Kotroman
1 : 4
Ježevica
Zadrugar
Donja Trepča
4 : 1
Orlovac 1932
Mrčajevci
02.10.2022 15:30
Zadrugar
4 : 1
Orlovac 1932
Ozrem PMH
Ozrem
2 : 2
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
02.10.2022 15:30
Ozrem PMH
2 : 2
Jedinstvo
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 0
Rudar
Bresnica
02.10.2022 15:30
Donja Vrbava
2 : 0
Rudar
Velereč 94
Velereč
1 : 1
Prijevor
Prijevor
02.10.2022 15:30
Velereč 94
1 : 1
Prijevor
Mladost
Preljina
5 : 0
Napredak
Svračkovci
02.10.2022 15:30
Mladost
5 : 0
Napredak
Prilike
Prilike
4 : 1
Dragačevo
Guča
02.10.2022 15:30
Prilike
4 : 1
Dragačevo
Gorušica
Viča
4 : 0
Čačak 94
Čačak
02.10.2022 15:30
Gorušica
4 : 0
Čačak 94
BSK
Bački Brestovac
2 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
02.10.2022 15:30
BSK
2 : 2
OFK Odžaci
Omladinac (D)
Deronje
3 : 0
Mladost
Kruščić
02.10.2022 15:30
Omladinac (D)
3 : 0
Mladost
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 2
Polet (S)
Sivac
02.10.2022 15:30
Omladinac (B)
1 : 2
Polet (S)
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
6 : 0
Terekveš
Svilojevo
02.10.2022 15:30
Aleksa Šantić
6 : 0
Terekveš
Telečka
Telečka
3 : 3
Zadrugar
Srpski Miletić
02.10.2022 15:30
Telečka
3 : 3
Zadrugar
Polet (R)
Rastina
2 : 6
Dinamo 1923
Bački Breg
02.10.2022 15:30
Polet (R)
2 : 6
Dinamo 1923
Kula
Kula
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
02.10.2022 15:30
Kula
3 : 0
Radnički (S)
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
02.10.2022 15:30
Beli Orlovi
2 : 1
Kamenorezac 76
Donji Kopaonik
Razbojna
6 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
02.10.2022 15:00
Donji Kopaonik
6 : 0
Poljoprivrednik
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
02.10.2022 13:00
Ribnik
0 : 1
Mladost (DK)
Borac
Gornji Katun
2 : 1
Garevina
Garevina
02.10.2022 15:00
Borac
2 : 1
Garevina
OFK Kopaonik 1931
Brus
3 : 1
Mladost (T)
Toljevac
02.10.2022 13:00
OFK Kopaonik 1931
3 : 1
Mladost (T)
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 1
Omladinac
Ugljarevo
02.10.2022 15:00
Velika Drenova
3 : 1
Omladinac
Omladinac (O)
Opovo
0 : 2
Radnički
Baranda
02.10.2022 15:30
Omladinac (O)
0 : 2
Radnički
Budućnost
Banatski Brestovac
4 : 0
Jugoslavija
Jabuka
02.10.2022 15:30
Budućnost
4 : 0
Jugoslavija
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 3
Mladost
Vojlovica
02.10.2022 15:30
Stari Tamiš
0 : 3
Mladost
Omladinac (D)
Deliblato
2 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
02.10.2022 15:30
Omladinac (D)
2 : 1
BSK Bavanište
Mundial
Pančevo
1 : 1
Proleter
Mramorak
02.10.2022 15:30
Mundial
1 : 1
Proleter
Šarbane
Šarbane
4 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
02.10.2022 15:00
Šarbane
4 : 0
Tvrdojevac
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
7 : 1
Pambukovica
Pambukovica
02.10.2022 15:00
Pepeljevac
7 : 1
Pambukovica
Tulari
Tulari
5 : 1
Nepričava
Nepričava
02.10.2022 15:00
Tulari
5 : 1
Nepričava
Polet (T)
Takovo
1 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
02.10.2022 15:00
Polet (T)
1 : 3
OFK Stublenica
Ratkovac
Ratkovac
0 : 2
Crvena Jabuka
Ub
02.10.2022 15:00
Ratkovac
0 : 2
Crvena Jabuka
Jedinstvo (M)
Milorci
1 : 1
Omladinac (K)
Kalinovac
02.10.2022 15:00
Jedinstvo (M)
1 : 1
Omladinac (K)
Joševa
Joševa
2 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
02.10.2022 15:00
Joševa
2 : 1
Polet (DL)
OFK Paljuvi
Paljuvi
1 : 2
Sovljak
Sovljak
02.10.2022 15:00
OFK Paljuvi
1 : 2
Sovljak
Naftagas
Boka
2 : 0
Partizan
Tomaševac
02.10.2022 15:30
Naftagas
2 : 0
Partizan
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 2
OFK Klek
Klek
02.10.2022 15:30
Mladost (L)
1 : 2
OFK Klek
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 6
Potisje
Knićanin
02.10.2022 15:30
OFK Gradnulica
1 : 6
Potisje
Tamiš
Farkaždin
1 : 2
Bilećanin
Sečanj
02.10.2022 15:30
Tamiš
1 : 2
Bilećanin
Zadrugar
Lazarevo
1 : 4
Borac
Zrenjanin
02.10.2022 15:30
Zadrugar
1 : 4
Borac
Lehel
Mužlja
5 : 2
Mladost (BB)
Belo Blato
02.10.2022 15:30
Lehel
5 : 2
Mladost (BB)
Popadić
Popadić
4 : 1
ZSK
Valjevo
02.10.2022 11:00
Popadić
4 : 1
ZSK
Kotešica
Kotešica
1 : 5
Mali korak
Oglađenovac
02.10.2022 11:00
Kotešica
1 : 5
Mali korak
Rakac Stave
Stave
0 : 3
Tešnjar
Valjevo
02.10.2022 11:00
Rakac Stave
0 : 3
Tešnjar
Kolubara 2
Valjevo
1 : 3
Junior Novo Naselje
Valjevo
02.10.2022 11:00
Kolubara 2
1 : 3
Junior Novo Naselje
Ribnikar
Pecka
1 : 0
Polet
Popučke
02.10.2022 11:00
Ribnikar
1 : 0
Polet
Stari drugari
Ljig
1 : 1
Napredak
Jajčić
02.10.2022 11:00
Stari drugari
1 : 1
Napredak
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 3
Jadar 2013
Valjevo
02.10.2022 11:00
Milenko Pavlović
2 : 3
Jadar 2013
Omladinac
Zagajica
5 : 1
Banat (I)
Ilandža
02.10.2022 15:30
Omladinac
5 : 1
Banat (I)
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 3
Sloga
Margita
02.10.2022 15:30
Karaš (K)
2 : 3
Sloga
Dunav
Banatska Palanka
2 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
02.10.2022 15:30
Dunav
2 : 1
Borac (VS)
Ratar
Kruščica
2 : 3
Banatul
Lokve
02.10.2022 15:30
Ratar
2 : 3
Banatul
Banat (D)
Dupljaja
5 : 0
Partizan
Kajtasovo
02.10.2022 15:30
Banat (D)
5 : 0
Partizan
Polet
Izbište
1 : 2
Vinogradar
Gudurica
02.10.2022 15:30
Polet
1 : 2
Vinogradar
Ševac
Kusić
2 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
02.10.2022 15:30
Ševac
2 : 0
Vladimirovac
ČSK Čortanovci
Čortanovci
3 : 0
Ljukovo
Ljukovo
02.10.2022 15:30
ČSK Čortanovci
3 : 0
Ljukovo
Napredak
Žarkovac
3 : 2
Mladost
Buđanovci
02.10.2022 15:30
Napredak
3 : 2
Mladost
Polet (N)
Nikinci
3 : 2
Fruškogorac
Krčedin
02.10.2022 15:30
Polet (N)
3 : 2
Fruškogorac
Graničar
Obrež
3 : 1
Hajduk 1932
Šimanovci
02.10.2022 15:30
Graničar
3 : 1
Hajduk 1932
Krušedol
Krušedol
1 : 0
Rudar
Vrdnik
02.10.2022 15:30
Krušedol
1 : 0
Rudar
Car Uroš
Jazak
2 : 1
Kameni
Ašanja
02.10.2022 15:30
Car Uroš
2 : 1
Kameni
Sremac
Dobrinci
1 : 6
Polet (NK)
Novi Karlovci
02.10.2022 15:30
Sremac
1 : 6
Polet (NK)
Vinogradar
Ledinci
6 : 2
Titel
Titel
02.10.2022 16:00
Vinogradar
6 : 2
Titel
Čenej
Čenej
1 : 0
Železničar NS
Novi Sad
02.10.2022 16:00
Čenej
1 : 0
Železničar NS
Sloga
Lok
0 : 3
Susek
Susek
02.10.2022 16:00
Sloga
0 : 3
Susek
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 4
Proleter 1951
Novi Sad
02.10.2022 16:00
Hajduk (Č)
0 : 4
Proleter 1951
Obilić
Vilovo
2 : 1
Hajduk (G)
Gardinovci
02.10.2022 16:00
Obilić
2 : 1
Hajduk (G)
Miletić
Mošorin
9 : 1
Slanobarac
Budisava
02.10.2022 16:00
Miletić
9 : 1
Slanobarac
Borac
Trnjane
0 : 2
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
02.10.2022 11:00
Borac
0 : 2
Rudar 2016
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 3
Jedinstvo
Bobovište
02.10.2022 11:00
Crvena zvezda
1 : 3
Jedinstvo
OFK Sloga
Dobrujevac
1 : 2
Škriljac
Bradarac
02.10.2022 11:00
OFK Sloga
1 : 2
Škriljac
Jastrebac 2022
Donje Suhotno
3 : 2
Rutevac
Rutevac
02.10.2022 15:00
Jastrebac 2022
3 : 2
Rutevac
Kraljevo
Selo Kraljevo
3 : 1
Mladost 1955
Moravac
02.10.2022 11:00
Kraljevo
3 : 1
Mladost 1955
Šumadija
Trešnjevica
4 : 1
Omladinac
Šaludovac
02.10.2022 14:30
Šumadija
4 : 1
Omladinac
Napredak
Stubica
1 : 2
Rudar
Plazane
02.10.2022 14:30
Napredak
1 : 2
Rudar
OFK Batinac
Batinac
6 : 0
Resavski Despoti
Vitance
02.10.2022 14:30
OFK Batinac
6 : 0
Resavski Despoti
Pomoravlje
Ostrikovac
1 : 0
Sinđelić
Vojnik
02.10.2022 14:30
Pomoravlje
1 : 0
Sinđelić
Radnički
Tekija
2 : 4
15. Avgust 1950
Lomnica
02.10.2022 14:30
Radnički
2 : 4
15. Avgust 1950
Zenit
Oparić
0 : 2
Morava (R)
Ribare
02.10.2022 14:30
Zenit
0 : 2
Morava (R)
Mladost (K)
Končarevo
0 : 4
Šantarovac
Šantarovac
02.10.2022 14:30
Mladost (K)
0 : 4
Šantarovac
Vinogradar
Crkvenac
4 : 2
Sinđelić
Grabovac
02.10.2022 14:30
Vinogradar
4 : 2
Sinđelić
Mladost (G)
Gložane
1 : 1
Vinorača
Vinorača
02.10.2022 14:30
Mladost (G)
1 : 1
Vinorača
Omladinac
Drakčići
2 : 1
Apolon 2018
Kovači
02.10.2022 15:30
Omladinac
2 : 1
Apolon 2018
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
2 : 3
Jovo Kursula
Cvetke
02.10.2022 15:30
Jedinstvo (D)
2 : 3
Jovo Kursula
Magnohrom
Kraljevo
1 : 1
Jedinstvo (G)
Godačica
02.10.2022 15:30
Magnohrom
1 : 1
Jedinstvo (G)
Lazac
Lazac
1 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
02.10.2022 15:30
Lazac
1 : 1
Kraljevo Hajduk
Gruža
Vitanovac
0 : 1
Zvezda
Čukojevac
02.10.2022 15:30
Gruža
0 : 1
Zvezda
Jedinstvo (S)
Smoljinac
1 : 0
Pobeda 1953
Osanica
02.10.2022 15:30
Jedinstvo (S)
1 : 0
Pobeda 1953
Rade Milošević
Dubočka
2 : 3
Mlava (ML)
Malo Laole
02.10.2022 15:30
Rade Milošević
2 : 3
Mlava (ML)
BSK 1924
Boževac
3 : 2
Polet (SD)
Suvi Do
02.10.2022 15:30
BSK 1924
3 : 2
Polet (SD)
Mladost (K)
Krupaja
2 : 0
Bata Bulić
Bistrica
02.10.2022 15:30
Mladost (K)
2 : 0
Bata Bulić
Zadrugar 1947
Tabanovac
4 : 1
Jasenovac
Krepoljin
02.10.2022 15:30
Zadrugar 1947
4 : 1
Jasenovac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Zabrđe 1936
Zabrđe
02.10.2022 11:00
Trgovački
1 : 1
Zabrđe 1936
Integral
Batuša
0 : 0
Borac (V)
Vukovac
02.10.2022 15:30
Integral
0 : 0
Borac (V)
Beli Orao
Bradarac
1 : 4
OFK Braničevo
Braničevo
02.10.2022 15:30
Beli Orao
1 : 4
OFK Braničevo
Mladi Borac
Majilovac
3 : 0
Mlava (B)
Bratinac
02.10.2022 15:30
Mladi Borac
3 : 0
Mlava (B)
Kumane
Kumane
2 : 1
Žitkovica 2017
Žitkovica
02.10.2022 15:30
Kumane
2 : 1
Žitkovica 2017
Vojvoda Milenko
Kličevac
8 : 1
Dizel
Bare
02.10.2022 15:30
Vojvoda Milenko
8 : 1
Dizel
Napredak 1934
Nabrđe
1 : 1
Sloga (L)
Lučica
02.10.2022 15:30
Napredak 1934
1 : 1
Sloga (L)
Napredak (P)
Poljana
3 : 0
Barič
Barič
02.10.2022 15:30
Napredak (P)
3 : 0
Barič
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 1
Polet (V)
Voluja
02.10.2022 15:30
Napredak (B)
3 : 1
Polet (V)
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 1
Bačka
Despotovo
02.10.2022 15:30
OFK Stari Grad
1 : 1
Bačka
Labudnjača
Vajska
0 : 3
Kulpin
Kulpin
02.10.2022 15:30
Labudnjača
0 : 3
Kulpin
Slavija (P)
Pivnice
3 : 0
Vojvodina
Tovariševo
02.10.2022 15:30
Slavija (P)
3 : 0
Vojvodina
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 1
Borac
Vizić
02.10.2022 15:30
Bački Hajduk
2 : 1
Borac
Krivanj
Selenča
9 : 0
Slavija (B)
Bođani
02.10.2022 15:30
Krivanj
9 : 0
Slavija (B)
Omladinac
Slepčević
1 : 7
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
02.10.2022 15:00
Omladinac
1 : 7
Budućnost (PD)
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
4 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
02.10.2022 15:00
Zadrugar
4 : 0
Sloboda
Petlovača
Petlovača
2 : 0
Budućnost (Z)
Zminjak
02.10.2022 15:00
Petlovača
2 : 0
Budućnost (Z)
Napredak
Mačvanski Belotić
5 : 2
Milicionar
Bogatić
02.10.2022 15:00
Napredak
5 : 2
Milicionar
Sloga
Bogosavac
2 : 6
Duško
Klenje
02.10.2022 15:00
Sloga
2 : 6
Duško
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
5 : 2
Bair
Bogatić
02.10.2022 15:00
Mladost (MM)
5 : 2
Bair
Stojan Lazarac
Sovljak
2 : 1
Torpedo
Tabanović
02.10.2022 15:00
Stojan Lazarac
2 : 1
Torpedo
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
6 : 0
Moravac (G)
Guberevac
02.10.2022 15:00
Veliko Trnjane
6 : 0
Moravac (G)
Progres
Ladovica
5 : 0
Bobište
Bobište
02.10.2022 00:00
Progres
5 : 0
Bobište
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 3
Umac
Miroševce
02.10.2022
Bratstvo
2 : 3
Umac
Radnički (K)
Koceljeva
3 : 1
Trešnjevka
Trbušac
02.10.2022 15:00
Radnički (K)
3 : 1
Trešnjevka
Mrovska
Mrovska
0 : 3
Sloga (K)
Krnić
02.10.2022 15:00
Mrovska
0 : 3
Sloga (K)
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
3 : 4
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
02.10.2022 15:00
OFK Letnjikovac 1983
3 : 4
Mladost (PP)
Mišar
Mišar
1 : 0
Šipurske Livade
Šabac
02.10.2022 15:00
Mišar
1 : 0
Šipurske Livade
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
02.10.2022 15:00
Pričinović
1 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 2
Bobovik
Bobovik
02.10.2022 15:00
Vlašić
3 : 2
Bobovik
Sloga
Straža
2 : 1
Jelav
Jelav
02.10.2022 15:00
Sloga
2 : 1
Jelav
Prva Iskra
Runjani
1 : 1
Mladost
Donja Borina
02.10.2022 15:00
Prva Iskra
1 : 1
Mladost
Jadar 1961
Gornji Dobrić
2 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
02.10.2022 15:00
Jadar 1961
2 : 2
Milan Orlić
Velika Reka
Velika Reka
4 : 0
Hajduk
Ribarica
02.10.2022 15:00
Velika Reka
4 : 0
Hajduk
Bukovica
Bukovica
0 : 3
Gaglovo
Gaglovo
02.10.2022 11:00
Bukovica
0 : 3
Gaglovo
Polet
Šavrane
1 : 1
Borac
Bivolje
02.10.2022 11:00
Polet
1 : 1
Borac
Kaonik
Kaonik
3 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
02.10.2022 15:00
Kaonik
3 : 1
Mudrakovac
Žabare
Žabare
3 : 2
Padež
Padež
02.10.2022 15:00
Žabare
3 : 2
Padež
Rasina
Vitanovac
2 : 3
Konjuh
Konjuh
02.10.2022 15:00
Rasina
2 : 3
Konjuh
Kapidžija
Kapidžija
4 : 3
Modrica
Modrica
02.10.2022 15:00
Kapidžija
4 : 3
Modrica
Velika Moštanica
Velika Moštanica
1 : 0
Borac
Progar
02.10.2022 15:30
Velika Moštanica
1 : 0
Borac
Rekreativo 011
Beograd
2 : 2
BUSK
Beograd
02.10.2022 12:00
Rekreativo 011
2 : 2
BUSK
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 0
Železnik 1930
Železnik
02.10.2022 15:30
Novi Beograd
0 : 0
Železnik 1930
13. maj
Zemun
1 : 6
Sinđelić 2012
Ugrinovci
02.10.2022 11:00
13. maj
1 : 6
Sinđelić 2012
Sveti Stefan
Slanci
2 : 0
Resnik
Resnik
02.10.2022 15:30
Sveti Stefan
2 : 0
Resnik
Avala 1939
Beli Potok
3 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
02.10.2022 15:30
Avala 1939
3 : 0
Lepušnica
PKB Kovilovo
Kovilovo
5 : 0
Mladi proleter
Beograd
02.10.2022 15:30
PKB Kovilovo
5 : 0
Mladi proleter
Budućnost 1948
Ratari
4 : 2
Bukovac
Mramorac
02.10.2022 15:00
Budućnost 1948
4 : 2
Bukovac
Selevac 1919
Selevac
0 : 3
Bačinac
Bačinac
02.10.2022 15:00
Selevac 1919
0 : 3
Bačinac
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 2
Proleter
Mala Plana
02.10.2022 15:00
Beli Orlovi
0 : 2
Proleter
Glavaš
Glibovac
3 : 2
Udarnik
Baničina
02.10.2022 15:00
Glavaš
3 : 2
Udarnik
Novi Mladi borac
Vodice
0 : 5
Cerovac 2013
Cerovac
02.10.2022 15:00
Novi Mladi borac
0 : 5
Cerovac 2013
OFK Žeželj
Donja Sabanta
3 : 3
21. oktobar
Kragujevac
02.10.2022 15:30
OFK Žeželj
3 : 3
21. oktobar
Borac (D)
Drenovac
4 : 2
Vodojaža
Grošnica
02.10.2022 15:30
Borac (D)
4 : 2
Vodojaža
Ćava
Grošnica
3 : 6
Hajduk Jovanovac
Jovanovac
02.10.2022 15:30
Ćava
3 : 6
Hajduk Jovanovac
Mladost (P)
Pajazitovo
3 : 1
Kragujevac
Kragujevac
02.10.2022 15:30
Mladost (P)
3 : 1
Kragujevac
Veliki Borak
Veliki Borak
2 : 1
Minel
Ripanj
02.10.2022 15:30
Veliki Borak
2 : 1
Minel
Jasenovik 2018
Jasenovik
0 : 0
Moravac 1948
Gornje Međurovo
02.10.2022 15:00
Jasenovik 2018
0 : 0
Moravac 1948
Spartak
Sićevo
1 : 2
Vrtište
Vrtište
02.10.2022 15:00
Spartak
1 : 2
Vrtište
Mezgraja
Mezgraja
1 : 2
Supovac
Supovac
02.10.2022 15:00
Mezgraja
1 : 2
Supovac
OFK Budućnost 2020
Niš
1 : 2
Sloga 1948
Malča
02.10.2022 12:00
OFK Budućnost 2020
1 : 2
Sloga 1948
Standard 2021
Čamurlija
0 : 1
OFK Morava 2022
Mramor
02.10.2022 15:00
Standard 2021
0 : 1
OFK Morava 2022
1. Oktobar
Srpski Itebej
4 : 1
Proleter
Međa
02.10.2022 15:30
1. Oktobar
4 : 1
Proleter
SU Podgrmeč
Žitište
0 : 4
Vojvodina
Bašaid
02.10.2022 15:30
SU Podgrmeč
0 : 4
Vojvodina
Borac
Aleksandrovo
1 : 4
Terekveš
Hetin
02.10.2022 15:30
Borac
1 : 4
Terekveš
Tisa
Padej
1 : 1
Čoka
Čoka
02.10.2022 15:00
Tisa
1 : 1
Čoka
Tromeđa
Majdan
0 : 9
Slavija
Banatsko Aranđelovo
02.10.2022 15:00
Tromeđa
0 : 9
Slavija
Bačka
Mol
4 : 1
Graničar
Đala
02.10.2022 15:00
Bačka
4 : 1
Graničar
Jadran
Sanad
2 : 2
Šampion
Orom
02.10.2022 15:00
Jadran
2 : 2
Šampion
Bare
Bare
4 : 2
Šumadija
Sipić
02.10.2022 16:00
Bare
4 : 2
Šumadija
Omladinac
Donja Rača
6 : 0
Jedinstvo
Oplanić
02.10.2022 16:00
Omladinac
6 : 0
Jedinstvo
Karađorđe
Vučić
2 : 3
Mladost (R)
Rašković
02.10.2022 11:00
Karađorđe
2 : 3
Mladost (R)
Tulež
Tulež
5 : 0
Kalipolje
Žabare
02.10.2022 16:00
Tulež
5 : 0
Kalipolje
Borac
Kloka
0 : 0
Jasenica
Božurnja
02.10.2022 16:00
Borac
0 : 0
Jasenica
Gorski Car
Garaši
3 : 4
Kopljari
Kopljari
02.10.2022 11:00
Gorski Car
3 : 4
Kopljari
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
4 : 2
Partizan 1945
Darosava
02.10.2022 16:00
Trešnjevica
4 : 2
Partizan 1945
B 2000
Aranđelovac
4 : 3
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
02.10.2022 11:00
B 2000
4 : 3
Gornja Trnava 1938
Mladost
Jelenac
4 : 0
Venčani
Venčani
02.10.2022 16:00
Mladost
4 : 0
Venčani
Ponor SU
Ponor
4 : 1
Budućnost
Veliki Jovanovac
02.10.2022 15:30
Ponor SU
4 : 1
Budućnost
Temac
Temska
1 : 3
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
02.10.2022 15:30
Temac
1 : 3
Sloga
Dobrič 1974
Brest
0 : 3
Lepaja 2018
Lepaja
02.10.2022 10:00
Dobrič 1974
0 : 3
Lepaja 2018
Omladinac
Arbanasce
2 : 3
Jastrebac
Krajkovac
02.10.2022 15:00
Omladinac
2 : 3
Jastrebac
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
7 : 2
SU Balajnac
Balajnac
02.10.2022 10:00
Jugovići 1976
7 : 2
SU Balajnac
Popović
Popovići
3 : 3
Mladost G.
Guberevac
02.10.2022 15:30
Popović
3 : 3
Mladost G.
Slatina
Slatina
3 : 1
Sibnica
Sibnica
02.10.2022
Slatina
3 : 1
Sibnica
Nemenikuće
Nemenikuće
2 : 5
Mali Požarevac
Mali Požarevac
02.10.2022
Nemenikuće
2 : 5
Mali Požarevac
Vojvoda
Dučina
2 : 3
OFK Rogača
Rogača
02.10.2022 15:30
Vojvoda
2 : 3
OFK Rogača
Stojnik
Stojnik
0 : 4
Mladost M.I.
Mala Ivanča
02.10.2022 15:30
Stojnik
0 : 4
Mladost M.I.
Duboko
Mala Moštanica
4 : 0
Proleter
Jasenak
02.10.2022 11:00
Duboko
4 : 0
Proleter
Rekreativo
Zabrežje
5 : 3
Munja
Barič
02.10.2022 11:00
Rekreativo
5 : 3
Munja
Sloga
Ratari
0 : 6
Posavina
Stubline
02.10.2022 12:00
Sloga
0 : 6
Posavina
Borac
Ušće
1 : 4
OFK Urovci
Urovci
02.10.2022 15:30
Borac
1 : 4
OFK Urovci
Šilopaj
Šilopaj
1 : 12
Lunjevica
Lunjevica
02.10.2022 15:30
Šilopaj
1 : 12
Lunjevica
Majdan
Majdan
1 : 2
Brezak
Pranjani
02.10.2022 15:30
Majdan
1 : 2
Brezak
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 1
Semedraž
Semedraž
02.10.2022 15:30
Backovac Junajted
1 : 1
Semedraž
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 4
Šumadija
Brđani
02.10.2022 15:30
Takovski Ustanak
1 : 4
Šumadija
Ozremica
Beršići
1 : 0
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
02.10.2022 15:30
Ozremica
1 : 0
Jablanica
Ravni Gaj
Malo Orašje
0 : 3
Godomin
Smederevo
02.10.2022 00:00
Ravni Gaj
0 : 3
Godomin
Budućnost
Mala Krsna
10 : 2
Vožd 2020
Vodanj
02.10.2022 00:00
Budućnost
10 : 2
Vožd 2020
Lunjevac
Lunjevac
1 : 2
Osipaonica
Osipaonica
02.10.2022
Lunjevac
1 : 2
Osipaonica
Skobalj
Skobalj
2 : 2
Železničar 1930
Smederevo
02.10.2022 00:00
Skobalj
2 : 2
Železničar 1930
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
1 : 3
Landol
Landol
02.10.2022
Stari Hrast 2018
1 : 3
Landol
Badljevica
Badljevica
1 : 1
Jezava
Smederevo
02.10.2022 00:00
Badljevica
1 : 1
Jezava
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 1
Bikovo
Bikovo
02.10.2022 16:00
Elektrovojvodina
3 : 1
Bikovo
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
3 : 4
Žednik
Stari Žednik
02.10.2022 16:00
Hajduk 1950
3 : 4
Žednik
Lokomotiva
Subotica
5 : 0
Palić
Palić
02.10.2022 16:00
Lokomotiva
5 : 0
Palić
SFU Graničar 024
Kelebija
0 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
02.10.2022 16:00
SFU Graničar 024
0 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Udarnik
Lozovik
0 : 2
Omladinac
Rakinac
02.10.2022 15:00
Udarnik
0 : 2
Omladinac
Obilić
Staro Selo
0 : 6
Sloga
Miloševac
02.10.2022 15:00
Obilić
0 : 6
Sloga
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 1
Karadjordje
Radovanje
02.10.2022 15:00
Jedinstvo
1 : 1
Karadjordje
PIK
Sombor
1 : 2
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
02.10.2022 15:30
PIK
1 : 2
Jedinstvo Lemeš
Jedinstvo
Ribarevo
8 : 2
Sport
Bezdan
02.10.2022 15:30
Jedinstvo
8 : 2
Sport
Graničar
Riđica
5 : 0
Dinamo
Sonta
02.10.2022 15:30
Graničar
5 : 0
Dinamo
Omladinac
Vitkovo
5 : 0
Parcane
Parcane
02.10.2022 11:00
Omladinac
5 : 0
Parcane
Šampion 2013
Bošnjane
3 : 0
Stara Čaršija
Osaonica
02.10.2022 11:00
Šampion 2013
3 : 0
Stara Čaršija
Mladost
Mala Drenova
2 : 0
OFK Orašje 1960
Orašje
02.10.2022 11:00
Mladost
2 : 0
OFK Orašje 1960
Omladinac
Pojate
9 : 1
Bresno Polje
Bresno Polje
02.10.2022 12:00
Omladinac
9 : 1
Bresno Polje
Jedinstvo 2014
Ečka
4 : 1
Proleter
Neuzina
02.10.2022 15:30
Jedinstvo 2014
4 : 1
Proleter
KSK Konak 1926
Konak
3 : 1
Radnički
Sutjeska
02.10.2022 15:30
KSK Konak 1926
3 : 1
Radnički
Sloga
Jarkovac
3 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
02.10.2022 15:30
Sloga
3 : 2
Proleter 2006
Jadar (S)
Stupnica
3 : 2
Mladost (L)
Loznica
02.10.2022
Jadar (S)
3 : 2
Mladost (L)
Jadar 07
Loznica
2 : 1
14. oktobar
Draginac
02.10.2022
Jadar 07
2 : 1
14. oktobar
Borac
Kozjak
2 : 2
Respekt
Loznica
02.10.2022
Borac
2 : 2
Respekt
Krajišnici
Krajišnici
2 : 4
Mladost (B)
Brezjak
02.10.2022
Krajišnici
2 : 4
Mladost (B)
Sloga
Korenita
2 : 3
Stolice
Krupanj
02.10.2022
Sloga
2 : 3
Stolice
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 0
Vuk
Tršić
02.10.2022
Mladost (DD)
2 : 0
Vuk
Sinđelić
Lipnica
2 : 3
Paskovac
Paskovac
02.10.2022 11:00
Sinđelić
2 : 3
Paskovac
Granit
Radalj
3 : 0
Gradilište (L)
Loznica
02.10.2022
Granit
3 : 0
Gradilište (L)
Verko
Suvo Selo
0 : 3
Dobrava
Vukošić
02.10.2022 11:00
Verko
0 : 3
Dobrava
Petrovac 74
Kujavica
8 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
02.10.2022 11:00
Petrovac 74
8 : 0
Skupljen 2013
Torpedo
Lojanice
3 : 2
Hajduk
Debrc
02.10.2022 15:30
Torpedo
3 : 2
Hajduk
Jedinstvo 2014
Beljin
4 : 1
Provo 2015
Provo
02.10.2022 15:30
Jedinstvo 2014
4 : 1
Provo 2015
Vrelo
Vrelo
2 : 0
Vukona
Vukona
02.10.2022 11:00
Vrelo
2 : 0
Vukona
Dokmir
Dokmir
2 : 0
Gunjevac
Gunjevac
02.10.2022 11:00
Dokmir
2 : 0
Gunjevac
Brezovica
Brezovica
5 : 0
Strelac 001
Kožuar
02.10.2022 11:00
Brezovica
5 : 0
Strelac 001
Murgaš
Murgaš
4 : 0
Mlaka
Kalenić
02.10.2022 11:00
Murgaš
4 : 0
Mlaka
Sloga
Vrhovine
3 : 1
Kalenić
Kalenić
02.10.2022 11:00
Sloga
3 : 1
Kalenić
Brgule
Brgule
2 : 2
Tamnava
Sovljak
02.10.2022 11:00
Brgule
2 : 2
Tamnava
Trnjaci 2021
Trnjaci
1 : 2
Rudar
Radljevo
02.10.2022 11:00
Trnjaci 2021
1 : 2
Rudar
Napredak
Staro Lanište
1 : 6
Bratstvo
Međureč
02.10.2022 14:30
Napredak
1 : 6
Bratstvo
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
1 : 2
Dražmirovac
Dražmirovac
02.10.2022 14:30
Domaćin
1 : 2
Dražmirovac
Lipar
Donji Račnik
2 : 4
SFK Glogovac
Glogovac
02.10.2022 14:30
Lipar
2 : 4
SFK Glogovac
Borac (P)
Pločica
1 : 3
Voja Gačić
Pančevo
02.10.2022 15:30
Borac (P)
1 : 3
Voja Gačić
Vojvodina
Crepaja
2 : 3
Borac (S)
Sakule
02.10.2022 15:30
Vojvodina
2 : 3
Borac (S)
Tempo
Sefkerin
5 : 0
Pobeda
Samoš
02.10.2022 15:30
Tempo
5 : 0
Pobeda