XS
SM
MD
LG

Prona─Ĺeno ukupno 618 utakmica za dan
Subota, 1 Oktobar 2022


Fudbal

01.10
17:00
Javor Matis
Vo┼żdovac
0
2
01.10.2022 17:00
Javor Matis
0 : 2
Vo┼żdovac
01.10
15:00
TSC
Radnik
2
1
01.10.2022 15:00
TSC
2 : 1
Radnik
01.10
19:00
Napredak
Kolubara
4
0
01.10.2022 19:00
Napredak
4 : 0
Kolubara
01.10
15:30
Be─Źej 1918
1. Maj Ruma
0
1
01.10.2022 15:30
Be─Źej 1918
0 : 1
1. Maj Ruma
01.10
15:30
Omladinac
Jedinstvo
0
1
01.10.2022 15:30
Omladinac
0 : 1
Jedinstvo
01.10
15:30
Budu─çnost
Zemun
1
2
01.10.2022 15:30
Budu─çnost
1 : 2
Zemun
01.10
10:00
Sin─Ĺeli─ç
Teleoptik
0
1
01.10.2022 10:00
Sin─Ĺeli─ç
0 : 1
Teleoptik
01.10
15:00
Mladi radnik 1926
Sloga (BB)
2
0
01.10.2022 15:00
Mladi radnik 1926
2 : 0
Sloga (BB)
01.10
15:00
Ma─Źva 1929
Smederevo 1924
1
3
01.10.2022 15:00
Ma─Źva 1929
1 : 3
Smederevo 1924
01.10
15:00
Borac 1926
Real
2
0
01.10.2022 15:00
Borac 1926
2 : 0
Real
01.10
15:00
FAP
Tutin
2
1
01.10.2022 15:00
FAP
2 : 1
Tutin
01.10
15:00
Budućnost Krušik 2014
Sloga (K)
1
0
01.10.2022 15:00
Budućnost Krušik 2014
1 : 0
Sloga (K)
01.10
15:00
Timok 1919
SFS Borac
1
1
01.10.2022 15:00
Timok 1919
1 : 1
SFS Borac
01.10
15:00
OFK Topli─Źanin
Meševo
0
3
01.10.2022 15:00
OFK Topli─Źanin
0 : 3
Meševo
01.10
15:00
GFK Jagodina
Timo─Źanin
3
0
01.10.2022 15:00
GFK Jagodina
3 : 0
Timo─Źanin
01.10
15:00
Radni─Źki (S)
P─Źinja
2
1
01.10.2022 15:00
Radni─Źki (S)
2 : 1
P─Źinja
01.10
15:00
Jedinstvo (P)
Dunav
1
0
01.10.2022 15:00
Jedinstvo (P)
1 : 0
Dunav
01.10
15:30
Sloga
Ba─Źka 1901
2
1
01.10.2022 15:30
Sloga
2 : 1
Ba─Źka 1901
01.10
15:30
Bajša
OFK Mladost APA
7
0
01.10.2022 15:30
Bajša
7 : 0
OFK Mladost APA
01.10
15:30
Bratstvo 2019
Krila Krajine
6
0
01.10.2022 15:30
Bratstvo 2019
6 : 0
Krila Krajine
01.10
15:30
OFK Vrbas
Radni─Źki 1918
2
4
01.10.2022 15:30
OFK Vrbas
2 : 4
Radni─Źki 1918
01.10
15:30
Senta
Preporod
2
1
01.10.2022 15:30
Senta
2 : 1
Preporod
01.10
15:30
Veternik
Šajkaš 1908
4
0
01.10.2022 15:30
Veternik
4 : 0
Šajkaš 1908
01.10
15:30
Sloga (T)
┼Żelezni─Źar
0
2
01.10.2022 15:30
Sloga (T)
0 : 2
┼Żelezni─Źar
01.10
15:30
Radni─Źki (NP)
Mladost (BJ)
1
2
01.10.2022 15:30
Radni─Źki (NP)
1 : 2
Mladost (BJ)
01.10
15:30
GFK Sloven
Dunav
1
1
01.10.2022 15:30
GFK Sloven
1 : 1
Dunav
01.10
15:30
Sloboda
Jedinstvo
1
1
01.10.2022 15:30
Sloboda
1 : 1
Jedinstvo
01.10
15:30
Jedinstvo (BK)
Jedinstvo (V)
0
1
01.10.2022 15:30
Jedinstvo (BK)
0 : 1
Jedinstvo (V)
01.10
15:30
Sloboda
Crvena Zvezda
1
0
01.10.2022 15:30
Sloboda
1 : 0
Crvena Zvezda
01.10
15:30
Jedinstvo Stevi─ç
Proleter
1
2
01.10.2022 15:30
Jedinstvo Stevi─ç
1 : 2
Proleter
01.10
15:30
Kozara
Begej
2
1
01.10.2022 15:30
Kozara
2 : 1
Begej
01.10
15:30
Šušnjar
Srem─Źica
4
0
01.10.2022 15:30
Šušnjar
4 : 0
Srem─Źica
01.10
15:30
OFK Mladenovac
Kosmaj
2
0
01.10.2022 15:30
OFK Mladenovac
2 : 0
Kosmaj
01.10
15:00
Nebeski Andjeli
┼Żitora─Ĺa
1
0
01.10.2022 15:00
Nebeski Andjeli
1 : 0
┼Żitora─Ĺa
01.10
15:00
Pusta Reka
OFK Kosanica
1
2
01.10.2022 15:00
Pusta Reka
1 : 2
OFK Kosanica
01.10
15:00
Gracko
Lugina
4
0
01.10.2022 15:00
Gracko
4 : 0
Lugina
01.10
15:00
OFK Sin─Ĺeli─ç
Svrljig
7
1
01.10.2022 15:00
OFK Sin─Ĺeli─ç
7 : 1
Svrljig
01.10
15:00
Blagotin
Mladi borac
1
0
01.10.2022 15:00
Blagotin
1 : 0
Mladi borac
01.10
15:00
Sloga (D)
Trstenik PPT
1
1
01.10.2022 15:00
Sloga (D)
1 : 1
Trstenik PPT
01.10
15:00
OFK Knjaz
Brodoremont
4
1
01.10.2022 15:00
OFK Knjaz
4 : 1
Brodoremont
01.10
15:00
Ozren
Lu┼żnica
4
2
01.10.2022 15:00
Ozren
4 : 2
Lu┼żnica
01.10
15:00
Napredak (G)
Jošanica
0
4
01.10.2022 15:00
Napredak (G)
0 : 4
Jošanica
01.10
15:00
Šumadija 1903
Bane 1931
0
1
01.10.2022 15:00
Šumadija 1903
0 : 1
Bane 1931
01.10
18:30
Go─Ź
Trep─Źa
1
0
01.10.2022 18:30
Go─Ź
1 : 0
Trep─Źa
01.10
15:00
Crnokosa
Kej
4
0
01.10.2022 15:00
Crnokosa
4 : 0
Kej
01.10
15:00
Spartak 1976
Polimlje
0
0
01.10.2022 15:00
Spartak 1976
0 : 0
Polimlje
01.10
15:00
Sevojno
Savinac 1933
6
0
01.10.2022 15:00
Sevojno
6 : 0
Savinac 1933
01.10
15:00
Šumadija (A)
Sloga 33
1
2
01.10.2022 15:00
Šumadija (A)
1 : 2
Sloga 33
01.10
15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Sloboda
2
0
01.10.2022 15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
2 : 0
Sloboda
01.10
15:00
Omladinac
Sloga 1924
3
1
01.10.2022 15:00
Omladinac
3 : 1
Sloga 1924
01.10
15:00
Ribnica
OFK Divci
2
3
01.10.2022 15:00
Ribnica
2 : 3
OFK Divci
01.10
15:00
Radni─Źki (V)
Cer
2
1
01.10.2022 15:00
Radni─Źki (V)
2 : 1
Cer
01.10
15:30
Glogonj
Karaš (J)
4
0
01.10.2022 15:30
Glogonj
4 : 0
Karaš (J)
01.10
15:30
BAK
Dolina
4
0
01.10.2022 15:30
BAK
4 : 0
Dolina
01.10
15:30
Jadran
Udarnik Višnjevac
0
4
01.10.2022 15:30
Jadran
0 : 4
Udarnik Višnjevac
01.10
15:30
Sloga
─Éur─Ĺin
3
5
01.10.2022 15:30
Sloga
3 : 5
─Éur─Ĺin
01.10
15:30
Proleter
Njegoš
2
0
01.10.2022 15:30
Proleter
2 : 0
Njegoš
01.10
15:30
Crvenka
Borac 46
3
0
01.10.2022 15:30
Crvenka
3 : 0
Borac 46
01.10
15:30
Polet
Naša Zvezda
3
2
01.10.2022 15:30
Polet
3 : 2
Naša Zvezda
01.10
15:30
Soko
Hajduk
0
3
01.10.2022 15:30
Soko
0 : 3
Hajduk
01.10
15:30
Kordun
┼ŻAK
1
2
01.10.2022 15:30
Kordun
1 : 2
┼ŻAK
01.10
15:00
Delija
ASK
4
2
01.10.2022 15:00
Delija
4 : 2
ASK
01.10
15:00
Budu─çnost
Rusanda
1
1
01.10.2022 15:00
Budu─çnost
1 : 1
Rusanda
01.10
15:30
Hajduk (B)
Hajduk (V)
1
1
01.10.2022 15:30
Hajduk (B)
1 : 1
Hajduk (V)
01.10
16:00
Cement
Ba─Źka (B)
2
0
01.10.2022 16:00
Cement
2 : 0
Ba─Źka (B)
01.10
16:00
Omladinac
OFK Sirig
1
4
01.10.2022 16:00
Omladinac
1 : 4
OFK Sirig
01.10
16:00
OFK Futog
Fruškogorac
3
6
01.10.2022 16:00
OFK Futog
3 : 6
Fruškogorac
01.10
18:15
Šećeranac Ada
Beograd Karaburma
2
1
01.10.2022 18:15
Šećeranac Ada
2 : 1
Beograd Karaburma
01.10
15:30
Borac
Siti Sport Klub
5
1
01.10.2022 15:30
Borac
5 : 1
Siti Sport Klub
01.10
15:30
BSK 1926
Radni─Źki
5
0
01.10.2022 15:30
BSK 1926
5 : 0
Radni─Źki
01.10
15:00
Temni─ç 1924
13. April
6
2
01.10.2022 15:00
Temni─ç 1924
6 : 2
13. April
01.10
15:00
OFK Br─Ĺanac
Radnik
1
2
01.10.2022 15:00
OFK Br─Ĺanac
1 : 2
Radnik
01.10
20:00
Trnava
Šumadija
2
0
01.10.2022 20:00
Trnava
2 : 0
Šumadija
01.10
15:00
Moravac (─î)
Zemljoradnik
1
7
01.10.2022 15:00
Moravac (─î)
1 : 7
Zemljoradnik
01.10
15:00
Mladost 1948
Mladi radnik 1940
1
0
01.10.2022 15:00
Mladost 1948
1 : 0
Mladi radnik 1940
01.10
15:00
OFK Napredak
Jasenica 2017
5
1
01.10.2022 15:00
OFK Napredak
5 : 1
Jasenica 2017
01.10
15:00
Pore─Ź
Miloševo
2
3
01.10.2022 15:00
Pore─Ź
2 : 3
Miloševo
01.10
15:30
Rudar 2001
Vihor
4
0
01.10.2022 15:30
Rudar 2001
4 : 0
Vihor
01.10
14:30
Borac 1950
Sloga
0
1
01.10.2022 14:30
Borac 1950
0 : 1
Sloga
01.10
14:30
Rudar (SR)
Budu─çnost (M)
1
0
01.10.2022 14:30
Rudar (SR)
1 : 0
Budu─çnost (M)
01.10
15:00
Radni─Źki 2020
Mladost
3
2
01.10.2022 15:00
Radni─Źki 2020
3 : 2
Mladost
01.10
15:00
Aluminijum
Planinac 1933
4
3
01.10.2022 15:00
Aluminijum
4 : 3
Planinac 1933
01.10
15:00
Rudar
Drina (Lj)
2
1
01.10.2022 15:00
Rudar
2 : 1
Drina (Lj)
01.10
15:00
Jevremovac
Mladi borac
2
2
01.10.2022 15:00
Jevremovac
2 : 2
Mladi borac
01.10
15:00
Lipolist
Gu─Źevo 1929
2
3
01.10.2022 15:00
Lipolist
2 : 3
Gu─Źevo 1929
01.10
15:30
Senjak
Zadrugar
5
0
01.10.2022 15:30
Senjak
5 : 0
Zadrugar
01.10
15:30
Zvezda
Vladimir Durkovi─ç
1
0
01.10.2022 15:30
Zvezda
1 : 0
Vladimir Durkovi─ç
01.10
15:30
Sloga 1934
Pobeda 1926
1
4
01.10.2022 15:30
Sloga 1934
1 : 4
Pobeda 1926
01.10
15:30
Stanovo 1941
Košutnjak
1
2
01.10.2022 15:30
Stanovo 1941
1 : 2
Košutnjak
01.10
15:00
Rudar Vrška Čuka
Osni─ç
2
1
01.10.2022 15:00
Rudar Vrška Čuka
2 : 1
Osni─ç
01.10
15:00
Mid┼żor
Trebi─Ź
1
1
01.10.2022 15:00
Mid┼żor
1 : 1
Trebi─Ź
01.10
15:30
Slatina
Jedinstvo
4
2
01.10.2022 15:30
Slatina
4 : 2
Jedinstvo
01.10
15:30
Sloga
Ov─Źar
0
0
01.10.2022 15:30
Sloga
0 : 0
Ov─Źar
01.10
15:30
Parmenac
Morava
2
3
01.10.2022 15:30
Parmenac
2 : 3
Morava
01.10
15:00
Jezero 2017
Vinogradar
4
2
01.10.2022 15:00
Jezero 2017
4 : 2
Vinogradar
01.10
16:00
Sofeks
Borac (R)
5
0
01.10.2022 16:00
Sofeks
5 : 0
Borac (R)
01.10
15:00
Ratar
Vukašinovac
0
2
01.10.2022 15:00
Ratar
0 : 2
Vukašinovac
01.10
14:30
Kolonija
Beljanica
3
0
01.10.2022 14:30
Kolonija
3 : 0
Beljanica
01.10
14:30
Istok 63
Mladost
2
0
01.10.2022 14:30
Istok 63
2 : 0
Mladost
01.10
14:30
Jedinstvo
GFK Strelište
2
5
01.10.2022 14:30
Jedinstvo
2 : 5
GFK Strelište
01.10
14:30
Partizan
Ursule
2
2
01.10.2022 14:30
Partizan
2 : 2
Ursule
01.10
15:30
Bogutova─Źka Banja
Mataruge
2
0
01.10.2022 15:30
Bogutova─Źka Banja
2 : 0
Mataruge
01.10
15:30
Morava (M)
Popovi─çi Vrnjci
1
1
01.10.2022 15:30
Morava (M)
1 : 1
Popovi─çi Vrnjci
01.10
15:30
Mlada krila
Mineral 2015
1
2
01.10.2022 15:30
Mlada krila
1 : 2
Mineral 2015
01.10
15:30
OFK Zeka Buljubaša
Napredak
4
1
01.10.2022 15:30
OFK Zeka Buljubaša
4 : 1
Napredak
01.10
15:30
Erdevik 2017
BSK
1
2
01.10.2022 15:30
Erdevik 2017
1 : 2
BSK
01.10
15:30
Jedinstvo
Zmaj
5
0
01.10.2022 15:30
Jedinstvo
5 : 0
Zmaj
01.10
15:30
Grani─Źar
OFK Biki─ç
2
0
01.10.2022 15:30
Grani─Źar
2 : 0
OFK Biki─ç
01.10
15:30
LSK
Fruška Gora
4
0
01.10.2022 15:30
LSK
4 : 0
Fruška Gora
01.10
15:30
Borac (R)
Borac (VR)
0
0
01.10.2022 15:30
Borac (R)
0 : 0
Borac (VR)
01.10
15:30
Obili─ç 1993
Srem
2
0
01.10.2022 15:30
Obili─ç 1993
2 : 0
Srem
01.10
15:30
Magli─ç
Mladost
6
2
01.10.2022 15:30
Magli─ç
6 : 2
Mladost
01.10
15:00
Radni─Źki
Jedinstvo
3
2
01.10.2022 15:00
Radni─Źki
3 : 2
Jedinstvo
01.10
Sloboda
Mladi borac
1
1
01.10.2022
Sloboda
1 : 1
Mladi borac
01.10
15:00
Real
Moravac (P)
0
0
01.10.2022 15:00
Real
0 : 0
Moravac (P)
01.10
00:00
Gradac
Šumadija
3
1
01.10.2022 00:00
Gradac
3 : 1
Šumadija
01.10
15:00
Jedinstvo
Studenac
2
0
01.10.2022 15:00
Jedinstvo
2 : 0
Studenac
01.10
15:00
TE Gu─Źevo
Cer
8
1
01.10.2022 15:00
TE Gu─Źevo
8 : 1
Cer
01.10
15:00
Luk
7. Juli
2
6
01.10.2022 15:00
Luk
2 : 6
7. Juli
01.10
15:00
Pepeljevac 1947
BSK
0
1
01.10.2022 15:00
Pepeljevac 1947
0 : 1
BSK
01.10
15:00
Makrešane
Naupare
2
2
01.10.2022 15:00
Makrešane
2 : 2
Naupare
01.10
15:30
Be┼żanija
Srem
7
0
01.10.2022 15:30
Be┼żanija
7 : 0
Srem
01.10
13:00
Miljakovac
Šumadinac
2
0
01.10.2022 13:00
Miljakovac
2 : 0
Šumadinac
01.10
15:30
Zmaj Novi grad
Palilulac
3
0
01.10.2022 15:30
Zmaj Novi grad
3 : 0
Palilulac
01.10
11:00
Rakovica
OFK Lug 2020
3
1
01.10.2022 11:00
Rakovica
3 : 1
OFK Lug 2020
01.10
15:30
Šumadinac KG
Azbest 1927
3
1
01.10.2022 15:30
Šumadinac KG
3 : 1
Azbest 1927
01.10
15:00
Jedinstvo
Real Niš
0
5
01.10.2022 15:00
Jedinstvo
0 : 5
Real Niš
01.10
15:30
Jedinstvo
Roham
4
1
01.10.2022 15:30
Jedinstvo
4 : 1
Roham
01.10
15:30
Omladinac
Napredak
1
0
01.10.2022 15:30
Omladinac
1 : 0
Napredak
01.10
15:00
Horgoš 1911
Hajduk
2
3
01.10.2022 15:00
Horgoš 1911
2 : 3
Hajduk
01.10
15:00
Potisje
Obili─ç
1
2
01.10.2022 15:00
Potisje
1 : 2
Obili─ç
01.10
16:00
Borac
Sloga
1
0
01.10.2022 16:00
Borac
1 : 0
Sloga
01.10
16:00
Mladost (P)
Partizan
1
2
01.10.2022 16:00
Mladost (P)
1 : 2
Partizan
01.10
16:00
Mladi radnik
Kruševica 1980
4
0
01.10.2022 16:00
Mladi radnik
4 : 0
Kruševica 1980
01.10
15:30
Rongo Siti
Pade┼ż
11
3
01.10.2022 15:30
Rongo Siti
11 : 3
Pade┼ż
01.10
15:30
Borac
Lokomotiva
4
0
01.10.2022 15:30
Borac
4 : 0
Lokomotiva
01.10
15:30
Gnjilan
Napredak
5
0
01.10.2022 15:30
Gnjilan
5 : 0
Napredak
01.10
15:00
SU Gradište
Arbanasce
0
6
01.10.2022 15:00
SU Gradište
0 : 6
Arbanasce
01.10
11:00
Torpedo
Rvati
3
0
01.10.2022 11:00
Torpedo
3 : 0
Rvati
01.10
15:30
Belo Polje
Zvezda
0
3
01.10.2022 15:30
Belo Polje
0 : 3
Zvezda
01.10
15:30
Pobednik
Polet
3
0
01.10.2022 15:30
Pobednik
3 : 0
Polet
01.10
16:00
Vinogradar
Solid
2
0
01.10.2022 16:00
Vinogradar
2 : 0
Solid
01.10
16:00
Kelebijska šuma
─îantavir
1
0
01.10.2022 16:00
Kelebijska šuma
1 : 0
─îantavir
01.10
16:00
Bjelica
Bratstvo
4
1
01.10.2022 16:00
Bjelica
4 : 1
Bratstvo
01.10
Sloboda
Pobeda
9
0
01.10.2022
Sloboda
9 : 0
Pobeda
01.10
Mladost
Jedinstvo
3
0
01.10.2022
Mladost
3 : 0
Jedinstvo
01.10
Ba─Źka
E─Ĺ┼íeg
1
2
01.10.2022
Ba─Źka
1 : 2
E─Ĺ┼íeg
01.10
Tomislavci
Proleter
1
3
01.10.2022
Tomislavci
1 : 3
Proleter
01.10
15:30
Sloga 1949
Polet
2
2
01.10.2022 15:30
Sloga 1949
2 : 2
Polet
01.10
15:00
Zvizdar
OFK Takovo
0
1
01.10.2022 15:00
Zvizdar
0 : 1
OFK Takovo
01.10
14:30
Belica
Omladinac
6
2
01.10.2022 14:30
Belica
6 : 2
Omladinac
01.10
14:30
Morava
OFK Dragoševac
6
1
01.10.2022 14:30
Morava
6 : 1
OFK Dragoševac
01.10
15:30
Metaloplastika 2006
Proleter
3
2
01.10.2022 15:30
Metaloplastika 2006
3 : 2
Proleter
01.10
15:30
Roma - Od┼żino selo
Sloga
2
4
01.10.2022 15:30
Roma - Od┼żino selo
2 : 4
Sloga
01.10
15:00
Mladost (Sv)
Borac BTG
4
2
01.10.2022 15:00
Mladost (Sv)
4 : 2
Borac BTG
01.10
15:00
ŠFU Derbi 2016
Mladost (DB)
7
2
01.10.2022 15:00
ŠFU Derbi 2016
7 : 2
Mladost (DB)
01.10
15:00
Mladost (DL)
Pomoravlje
1
0
01.10.2022 15:00
Mladost (DL)
1 : 0
Pomoravlje
01.10
15:00
Atletiko
Turekovac
2
1
01.10.2022 15:00
Atletiko
2 : 1
Turekovac
01.10
15:00
Šanac
Mladost VPD
3
0
01.10.2022 15:00
Šanac
3 : 0
Mladost VPD
01.10
15:00
Zeppelin 026
Vu─Źak
3
3
01.10.2022 15:00
Zeppelin 026
3 : 3
Vu─Źak
01.10
15:00
Sloboda
ISK Izvor
2
4
01.10.2022 15:00
Sloboda
2 : 4
ISK Izvor
01.10
16:00
Kotlenik
Grivac
7
1
01.10.2022 16:00
Kotlenik
7 : 1
Grivac
01.10
15:30
Crvena zvezda
Vojvodina
0
4
01.10.2022 15:30
Crvena zvezda
0 : 4
Vojvodina
01.10
15:30
Naša Krajina
Mladost
4
0
01.10.2022 15:30
Naša Krajina
4 : 0
Mladost
01.10
15:30
Solunac
Dobrica
3
2
01.10.2022 15:30
Solunac
3 : 2
Dobrica
01.10
15:30
Janošik
Rapid
3
4
01.10.2022 15:30
Janošik
3 : 4
Rapid
01.10
15:30
Dunav
Mip Majdan
1
0
01.10.2022 15:30
Dunav
1 : 0
Mip Majdan
01.10
14:30
Resavac
Kupinovac
1
2
01.10.2022 14:30
Resavac
1 : 2
Kupinovac
01.10
14:30
Lipovica
Resava
4
3
01.10.2022 14:30
Lipovica
4 : 3
Resava
01.10
15:00
Mali Borak
Mladost (L)
4
1
01.10.2022 15:00
Mali Borak
4 : 1
Mladost (L)
01.10
16:00
Brezovac
Šamot
0
1
01.10.2022 16:00
Brezovac
0 : 1
Šamot
01.10
15:30
Dragoš
Petar Dobrnjac
1
1
01.10.2022 15:30
Dragoš
1 : 1
Petar Dobrnjac
01.10
11:00
Manastirica
Radni─Źki
3
4
01.10.2022 11:00
Manastirica
3 : 4
Radni─Źki
01.10
11:00
Sloga 1952
Jedinstvo
1
2
01.10.2022 11:00
Sloga 1952
1 : 2
Jedinstvo
01.10
11:00
Omladinac
Rudar 1947
1
3
01.10.2022 11:00
Omladinac
1 : 3
Rudar 1947
01.10
15:30
Soko
Udarnik 2015
4
2
01.10.2022 15:30
Soko
4 : 2
Udarnik 2015
01.10
15:30
Burovac
Borac
0
4
01.10.2022 15:30
Burovac
0 : 4
Borac
01.10
15:30
Melnica
Vukan
2
0
01.10.2022 15:30
Melnica
2 : 0
Vukan
01.10
15:30
Mladost (─î)
OFK Radni─Źki
0
1
01.10.2022 15:30
Mladost (─î)
0 : 1
OFK Radni─Źki
01.10
15:30
OFK Polet
Bistrica
5
1
01.10.2022 15:30
OFK Polet
5 : 1
Bistrica
01.10
15:30
TEK Sloga
Mladost (C)
0
5
01.10.2022 15:30
TEK Sloga
0 : 5
Mladost (C)
01.10
15:30
Sloboda
Petka
3
2
01.10.2022 15:30
Sloboda
3 : 2
Petka
01.10
15:30
OFK Burovo
Sloga
0
3
01.10.2022 15:30
OFK Burovo
0 : 3
Sloga
01.10
15:30
BSK
Strmovo
2
5
01.10.2022 15:30
BSK
2 : 5
Strmovo
01.10
15:00
Vrelo 1971
Budu─çnost
1
3
01.10.2022 15:00
Vrelo 1971
1 : 3
Budu─çnost
01.10
15:00
SFU Osanica
Homoljac
0
2
01.10.2022 15:00
SFU Osanica
0 : 2
Homoljac
01.10
15:30
Crni Vitez
Napredak (T)
5
0
01.10.2022 15:30
Crni Vitez
5 : 0
Napredak (T)
01.10
15:30
Napredak (VC)
Radnik
2
0
01.10.2022 15:30
Napredak (VC)
2 : 0
Radnik
01.10
15:30
Udarnik
Polet 1930
1
3
01.10.2022 15:30
Udarnik
1 : 3
Polet 1930
01.10
14:00
Borac
Sloga Meridian
2
1
01.10.2022 14:00
Borac
2 : 1
Sloga Meridian
01.10
19:00
Široki Brijeg
Igman
3
2
01.10.2022 19:00
Široki Brijeg
3 : 2
Igman
01.10
15:00
Leotar
┼Żeljezni─Źar
0
1
01.10.2022 15:00
Leotar
0 : 1
┼Żeljezni─Źar
01.10
15:30
Slavija
Rudar Prijedor
3
2
01.10.2022 15:30
Slavija
3 : 2
Rudar Prijedor
01.10
15:30
Zvijezda 09
Drina
5
1
01.10.2022 15:30
Zvijezda 09
5 : 1
Drina
01.10
15:30
Podrinje
Ljubi─ç
1
2
01.10.2022 15:30
Podrinje
1 : 2
Ljubi─ç
01.10
15:30
Sloboda (NG)
Radnik
2
0
01.10.2022 15:30
Sloboda (NG)
2 : 0
Radnik
01.10
15:30
Modri─Źa
Famos
0
0
01.10.2022 15:30
Modri─Źa
0 : 0
Famos
01.10
15:30
Kozara
Tekstilac
1
0
01.10.2022 15:30
Kozara
1 : 0
Tekstilac
01.10
15:30
Krupa
Laktaši
3
1
01.10.2022 15:30
Krupa
3 : 1
Laktaši
01.10
16:00
OFK Petrovac
Arsenal
1
2
01.10.2022 16:00
OFK Petrovac
1 : 2
Arsenal
01.10
15:00
Sutjeska
Jedinstvo
5
0
01.10.2022 15:00
Sutjeska
5 : 0
Jedinstvo
01.10
15:00
Rudar
Jezero
2
1
01.10.2022 15:00
Rudar
2 : 1
Jezero
01.10
16:00
De─Źi─ç
Mornar
3
1
01.10.2022 16:00
De─Źi─ç
3 : 1
Mornar
01.10
00:00
Ribnica
Karioke
2
0
01.10.2022 00:00
Ribnica
2 : 0
Karioke
01.10
00:00
Drezga
─îelik
2
4
01.10.2022 00:00
Drezga
2 : 4
─îelik
01.10
00:00
Ilarion
Zora
2
3
01.10.2022 00:00
Ilarion
2 : 3
Zora
01.10
00:00
Olympico
Adria
0
3
01.10.2022 00:00
Olympico
0 : 3
Adria
01.10
00:00
Zabjelo
Crvena stijena
1
0
01.10.2022 00:00
Zabjelo
1 : 0
Crvena stijena
01.10
00:00
OFK Titograd
Internacional
0
3
01.10.2022 00:00
OFK Titograd
0 : 3
Internacional
01.10
00:00
Sloga (R)
Cetinje
0
3
01.10.2022 00:00
Sloga (R)
0 : 3
Cetinje
01.10
00:00
Sloga (SB)
Orjen
0
1
01.10.2022 00:00
Sloga (SB)
0 : 1
Orjen
01.10
00:00
Budva
Akademija
2
1
01.10.2022 00:00
Budva
2 : 1
Akademija
01.10
00:00
Lov─çen
Hajduk
3
0
01.10.2022 00:00
Lov─çen
3 : 0
Hajduk
01.10
00:00
Polimlje
OFK Gusinje
4
1
01.10.2022 00:00
Polimlje
4 : 1
OFK Gusinje
01.10
00:00
Pljevlja 97
Komovi
4
1
01.10.2022 00:00
Pljevlja 97
4 : 1
Komovi
01.10
00:00
Petnjica
Gusinje
1
0
01.10.2022 00:00
Petnjica
1 : 0
Gusinje
01.10
00:00
Brskovo
Ibar
1
3
01.10.2022 00:00
Brskovo
1 : 3
Ibar
01.10
13:30
Arsenal
Tottenham Hotspur
3
1
01.10.2022 13:30
Arsenal
3 : 1
Tottenham Hotspur
01.10
16:00
AFC Bournemouth
Brentford
0
0
01.10.2022 16:00
AFC Bournemouth
0 : 0
Brentford
01.10
16:00
Crystal Palace
Chelsea
1
2
01.10.2022 16:00
Crystal Palace
1 : 2
Chelsea
01.10
16:00
Fulham
Newcastle United
1
4
01.10.2022 16:00
Fulham
1 : 4
Newcastle United
01.10
16:00
Liverpool
Brighton & Hove Albion
3
3
01.10.2022 16:00
Liverpool
3 : 3
Brighton & Hove Albion
01.10
16:00
Southampton
Everton
1
2
01.10.2022 16:00
Southampton
1 : 2
Everton
01.10
18:30
West Ham United
Wolverhampton
2
0
01.10.2022 18:30
West Ham United
2 : 0
Wolverhampton
01.10
15:30
1. FC K├Âln
Borussia Dortmund
3
2
01.10.2022 15:30
1. FC K├Âln
3 : 2
Borussia Dortmund
01.10
15:30
Eintracht Frankfurt
1. FC Union Berlin
2
0
01.10.2022 15:30
Eintracht Frankfurt
2 : 0
1. FC Union Berlin
01.10
15:30
RB Leipzig
VfL Bochum
4
0
01.10.2022 15:30
RB Leipzig
4 : 0
VfL Bochum
01.10
15:30
SC Freiburg
1. FSV Mainz 05
2
1
01.10.2022 15:30
SC Freiburg
2 : 1
1. FSV Mainz 05
01.10
15:30
VfL Wolfsburg
VfB Stuttgart
3
2
01.10.2022 15:30
VfL Wolfsburg
3 : 2
VfB Stuttgart
01.10
18:30
Werder Bremen
Borussia M'gladbach
5
1
01.10.2022 18:30
Werder Bremen
5 : 1
Borussia M'gladbach
01.10
21:00
Paris Saint-Germain
OGC Nice
2
1
01.10.2022 21:00
Paris Saint-Germain
2 : 1
OGC Nice
01.10
17:00
RC Strasbourg
Stade Rennais
1
3
01.10.2022 17:00
RC Strasbourg
1 : 3
Stade Rennais
01.10
20:45
Empoli
Milan
1
3
01.10.2022 20:45
Empoli
1 : 3
Milan
01.10
18:00
Inter
Roma
1
2
01.10.2022 18:00
Inter
1 : 2
Roma
01.10
15:00
Napoli
Torino
3
1
01.10.2022 15:00
Napoli
3 : 1
Torino
01.10
14:00
Cádiz CF
Villarreal
0
0
01.10.2022 14:00
Cádiz CF
0 : 0
Villarreal
01.10
16:15
Getafe
Real Valladolid
2
3
01.10.2022 16:15
Getafe
2 : 3
Real Valladolid
01.10
21:00
RCD Mallorca
Barcelona
0
1
01.10.2022 21:00
RCD Mallorca
0 : 1
Barcelona
01.10
18:30
Sevilla
Atl├ętico Madrid
0
2
01.10.2022 18:30
Sevilla
0 : 2
Atl├ętico Madrid
01.10
12:00
Radni─Źki 2014
Jagodina
3
0
01.10.2022 12:00
Radni─Źki 2014
3 : 0
Jagodina
01.10
00:00
Iskra
Lokomotiva
4
0
01.10.2022 00:00
Iskra
4 : 0
Lokomotiva
01.10
00:00
Libero
Fortuna
2
1
01.10.2022 00:00
Libero
2 : 1
Fortuna
01.10
00:00
Emina
SFK 2000
3
0
01.10.2022 00:00
Emina
3 : 0
SFK 2000
01.10
00:00
Radnik Bumerang
Borac
3
1
01.10.2022 00:00
Radnik Bumerang
3 : 1
Borac
01.10
11:00
Radni─Źki (SM)
Vojvodina
0
0
01.10.2022 11:00
Radni─Źki (SM)
0 : 0
Vojvodina
01.10
10:00
RFK Novi Sad 1921
In─Ĺija
4
1
01.10.2022 10:00
RFK Novi Sad 1921
4 : 1
In─Ĺija
01.10
11:00
Spartak ┼ŻK
Petar Pua─Źa
9
1
01.10.2022 11:00
Spartak ┼ŻK
9 : 1
Petar Pua─Źa
01.10
14:00
Sloga (K)
Metalac
1
1
01.10.2022 14:00
Sloga (K)
1 : 1
Metalac
01.10
13:30
Sloga (P)
Javor Matis
0
0
01.10.2022 13:30
Sloga (P)
0 : 0
Javor Matis
01.10
15:00
Zlatibor
GFK Sloboda
0
4
01.10.2022 15:00
Zlatibor
0 : 4
GFK Sloboda
01.10
12:00
Be┼żanija
Ada
2
6
01.10.2022 12:00
Be┼żanija
2 : 6
Ada
01.10
13:00
Radni─Źki
011
2
0
01.10.2022 13:00
Radni─Źki
2 : 0
011
01.10
Dinamo Jug SU
Vlasina
2
4
01.10.2022
Dinamo Jug SU
2 : 4
Vlasina
01.10
GFK Dubo─Źica
Real
0
1
01.10.2022
GFK Dubo─Źica
0 : 1
Real
01.10
Trayal
Hajduk Veljko
9
0
01.10.2022
Trayal
9 : 0
Hajduk Veljko
01.10
15:00
Borac 1932
Mladi radnik 1926
2
4
01.10.2022 15:00
Borac 1932
2 : 4
Mladi radnik 1926
01.10
10:00
Petrika
─îSK Pivara
4
1
01.10.2022 10:00
Petrika
4 : 1
─îSK Pivara
01.10
12:00
Mladost GAT
Naftagas
5
0
01.10.2022 12:00
Mladost GAT
5 : 0
Naftagas
01.10
00:00
Hajduk 1912
Tisa Njerš
2
5
01.10.2022 00:00
Hajduk 1912
2 : 5
Tisa Njerš
01.10
10:00
Sporto 023
Proleter 1951
2
2
01.10.2022 10:00
Sporto 023
2 : 2
Proleter 1951
01.10
14:30
┼Żeleznik 1930
Budu─çnost
2
0
01.10.2022 14:30
┼Żeleznik 1930
2 : 0
Budu─çnost
01.10
09:30
Zvezdara
OLE
2
7
01.10.2022 09:30
Zvezdara
2 : 7
OLE
01.10
10:00
Siti Sport Klub
Prva Iskra
2
4
01.10.2022 10:00
Siti Sport Klub
2 : 4
Prva Iskra
01.10
15:30
Teleoptik
OFK ┼Żarkovo
6
0
01.10.2022 15:30
Teleoptik
6 : 0
OFK ┼Żarkovo
01.10
11:00
Dunav
BSK 1925
1
1
01.10.2022 11:00
Dunav
1 : 1
BSK 1925
01.10
00:00
Jedinstvo Stevi─ç
Dolovo
4
1
01.10.2022 00:00
Jedinstvo Stevi─ç
4 : 1
Dolovo
01.10
Borac
Omladinac 1927
5
0
01.10.2022
Borac
5 : 0
Omladinac 1927
01.10
Proleter
Radni─Źki
2
2
01.10.2022
Proleter
2 : 2
Radni─Źki
01.10
00:00
Ševac
Radni─Źki
0
6
01.10.2022 00:00
Ševac
0 : 6
Radni─Źki
01.10
00:00
Partizan
Budu─çnost
4
2
01.10.2022 00:00
Partizan
4 : 2
Budu─çnost
01.10
00:00
Jedinstvo
Vulturul
15
0
01.10.2022 00:00
Jedinstvo
15 : 0
Vulturul
01.10
00:00
BAK
Sloga
0
0
01.10.2022 00:00
BAK
0 : 0
Sloga
01.10
Ba─Źka
OFK Be─Źej 1918
01.10.2022
Ba─Źka
:
OFK Be─Źej 1918
01.10
00:00
RFK Novi Sad 1921
Fruškogorac
2
3
01.10.2022 00:00
RFK Novi Sad 1921
2 : 3
Fruškogorac
01.10
13:00
Sin─Ĺeli─ç
BASK TEK
3
0
01.10.2022 13:00
Sin─Ĺeli─ç
3 : 0
BASK TEK
01.10
09:00
Omladinac
Napredak
5
1
01.10.2022 09:00
Omladinac
5 : 1
Napredak
01.10
15:00
RFK Grafi─Źar
Novi Pazar
1
1
01.10.2022 15:00
RFK Grafi─Źar
1 : 1
Novi Pazar
01.10
13:00
IMT
Napredak
1
1
01.10.2022 13:00
IMT
1 : 1
Napredak
01.10
13:00
─îukari─Źki
Mladost (L)
1
1
01.10.2022 13:00
─îukari─Źki
1 : 1
Mladost (L)
01.10
16:00
Vo┼żdovac
Crvena zvezda
0
5
01.10.2022 16:00
Vo┼żdovac
0 : 5
Crvena zvezda
01.10
11:00
Partizan
Vojvodina
1
0
01.10.2022 11:00
Partizan
1 : 0
Vojvodina
01.10
11:00
Rad
Radni─Źki (NB)
1
2
01.10.2022 11:00
Rad
1 : 2
Radni─Źki (NB)
01.10
00:00
Rad
IMT
1
2
01.10.2022 00:00
Rad
1 : 2
IMT
01.10
00:00
Vo┼żdovac
OFK Beograd
6
1
01.10.2022 00:00
Vo┼żdovac
6 : 1
OFK Beograd
01.10
00:00
ADA
Zemun
5
3
01.10.2022 00:00
ADA
5 : 3
Zemun
01.10
00:00
Rakovica
Sin─Ĺeli─ç
1
5
01.10.2022 00:00
Rakovica
1 : 5
Sin─Ĺeli─ç
01.10
00:00
RFK Grafi─Źar
011
2
2
01.10.2022 00:00
RFK Grafi─Źar
2 : 2
011
01.10
00:00
Radni─Źki (NB)
OLE
1
0
01.10.2022 00:00
Radni─Źki (NB)
1 : 0
OLE
01.10
00:00
Lokomotiva
Brodarac
0
3
01.10.2022 00:00
Lokomotiva
0 : 3
Brodarac
01.10
00:00
GSP Polet
Bole─Ź
4
3
01.10.2022 00:00
GSP Polet
4 : 3
Bole─Ź
01.10
00:00
Zmaj Novi Grad
Sin─Ĺeli─ç 2
2
2
01.10.2022 00:00
Zmaj Novi Grad
2 : 2
Sin─Ĺeli─ç 2
01.10
00:00
BSK Bor─Źa
Crvena zvezda
6
1
01.10.2022 00:00
BSK Bor─Źa
6 : 1
Crvena zvezda
01.10
12:00
RFK Novi Sad 1921
In─Ĺija
1
0
01.10.2022 12:00
RFK Novi Sad 1921
1 : 0
In─Ĺija
01.10
11:00
Savacijum
Metalac
8
2
01.10.2022 11:00
Savacijum
8 : 2
Metalac
01.10
11:00
Sloga (P)
Javor Matis
4
0
01.10.2022 11:00
Sloga (P)
4 : 0
Javor Matis
01.10
11:00
Jedinstvo Putevi
GFK Sloboda
1
1
01.10.2022 11:00
Jedinstvo Putevi
1 : 1
GFK Sloboda
01.10
11:00
Sloga 33
Šumadija 1934
4
1
01.10.2022 11:00
Sloga 33
4 : 1
Šumadija 1934
01.10
10:00
VGSK
AF Duljaj
2
1
01.10.2022 10:00
VGSK
2 : 1
AF Duljaj
01.10
10:00
Morava
Jasenica 2017
4
0
01.10.2022 10:00
Morava
4 : 0
Jasenica 2017
01.10
16:00
Jošanica
Bubamara 91
2
1
01.10.2022 16:00
Jošanica
2 : 1
Bubamara 91
01.10
12:00
Tutin
Kara─Ĺor─Ĺe
0
1
01.10.2022 12:00
Tutin
0 : 1
Kara─Ĺor─Ĺe
01.10
14:00
Novi Pazar
Bane 1931
3
5
01.10.2022 14:00
Novi Pazar
3 : 5
Bane 1931
01.10
13:00
Ma─Źva
OFK Senjak
1
0
01.10.2022 13:00
Ma─Źva
1 : 0
OFK Senjak
01.10
Trayal
Mineralac
7
3
01.10.2022
Trayal
7 : 3
Mineralac
01.10
Filip Filipovi─ç
Lider MGM
5
0
01.10.2022
Filip Filipovi─ç
5 : 0
Lider MGM
01.10
Budu─çnost
GFK Dubo─Źica
0
1
01.10.2022
Budu─çnost
0 : 1
GFK Dubo─Źica
01.10
10:00
Tisa Njerš
AFK
4
4
01.10.2022 10:00
Tisa Njerš
4 : 4
AFK
01.10
10:00
Mladost GAT
Petrika
0
1
01.10.2022 10:00
Mladost GAT
0 : 1
Petrika
01.10
10:00
Derby 2015
TSC
4
0
01.10.2022 10:00
Derby 2015
4 : 0
TSC
01.10
12:00
OFK Kikinda
Arena Su
0
1
01.10.2022 12:00
OFK Kikinda
0 : 1
Arena Su
01.10
11:00
Sloven
Partizan
6
2
01.10.2022 11:00
Sloven
6 : 2
Partizan
01.10
13:00
Voja Ga─Źi─ç
Radni─Źki (NP)
2
5
01.10.2022 13:00
Voja Ga─Źi─ç
2 : 5
Radni─Źki (NP)
01.10
12:00
Proleter 2006
Podunavac
4
1
01.10.2022 12:00
Proleter 2006
4 : 1
Podunavac
01.10
10:00
1. Maj
OFK Staji─çevo
0
5
01.10.2022 10:00
1. Maj
0 : 5
OFK Staji─çevo
01.10
15:00
ODR
Petar Pua─Źa
0
3
01.10.2022 15:00
ODR
0 : 3
Petar Pua─Źa
01.10
10:30
Sloga (BB)
Takovo
6
1
01.10.2022 10:30
Sloga (BB)
6 : 1
Takovo
01.10
00:00
Kolubara
Ada
5
2
01.10.2022 00:00
Kolubara
5 : 2
Ada
01.10
00:00
Vo┼żdovac
Radni─Źki (NB)
3
0
01.10.2022 00:00
Vo┼żdovac
3 : 0
Radni─Źki (NB)
01.10
00:00
Rakovica
Zemun
0
2
01.10.2022 00:00
Rakovica
0 : 2
Zemun
01.10
00:00
011
OFK Beograd
6
0
01.10.2022 00:00
011
6 : 0
OFK Beograd
01.10
00:00
BSK Bor─Źa
Prva Iskra
4
0
01.10.2022 00:00
BSK Bor─Źa
4 : 0
Prva Iskra
01.10
00:00
Beograd
Dunavac
4
1
01.10.2022 00:00
Beograd
4 : 1
Dunavac
01.10
00:00
OFK Mladenovac
Zvezdara
6
0
01.10.2022 00:00
OFK Mladenovac
6 : 0
Zvezdara
01.10
00:00
Be┼żanija
Omladinac
7
0
01.10.2022 00:00
Be┼żanija
7 : 0
Omladinac
01.10
00:00
OFK Crvenka
OFK Balkan
2
2
01.10.2022 00:00
OFK Crvenka
2 : 2
OFK Balkan
01.10
00:00
┼Żarkovo 2000
Radni─Źki (O)
1
3
01.10.2022 00:00
┼Żarkovo 2000
1 : 3
Radni─Źki (O)
01.10
00:00
Lokomotiva
DIF
8
0
01.10.2022 00:00
Lokomotiva
8 : 0
DIF
01.10
00:00
Borac
Torlak
9
1
01.10.2022 00:00
Borac
9 : 1
Torlak
01.10
00:00
Hajduk
Budu─çnost
2
4
01.10.2022 00:00
Hajduk
2 : 4
Budu─çnost
01.10
00:00
OFK Budu─çnost
Srem─Źica
1
3
01.10.2022 00:00
OFK Budu─çnost
1 : 3
Srem─Źica
01.10
Kolarac
Polet
5
0
01.10.2022
Kolarac
5 : 0
Polet
01.10
OFK Mihajlovac
Sloga
1
7
01.10.2022
OFK Mihajlovac
1 : 7
Sloga
01.10
Udarnik
Sloboda
8
0
01.10.2022
Udarnik
8 : 0
Sloboda
01.10
13:00
RFK Grafi─Źar
Spartak ┼ŻK
2
1
01.10.2022 13:00
RFK Grafi─Źar
2 : 1
Spartak ┼ŻK
01.10
11:00
Sloga (K)
Napredak
1
0
01.10.2022 11:00
Sloga (K)
1 : 0
Napredak
01.10
15:30
─îukari─Źki
Mladost (L)
4
1
01.10.2022 15:30
─îukari─Źki
4 : 1
Mladost (L)
01.10
13:30
OLE
Crvena zvezda
0
7
01.10.2022 13:30
OLE
0 : 7
Crvena zvezda
01.10
13:30
Partizan
Vojvodina
0
2
01.10.2022 13:30
Partizan
0 : 2
Vojvodina
01.10
13:00
TSC
GFK Jagodina
5
4
01.10.2022 13:00
TSC
5 : 4
GFK Jagodina
01.10
13:00
Rad
Kiker
1
0
01.10.2022 13:00
Rad
1 : 0
Kiker
01.10
10:00
Tempo
Crvena zvezda
2
1
01.10.2022 10:00
Tempo
2 : 1
Crvena zvezda
01.10
15:00
Polet
Hajdu─Źica
3
6
01.10.2022 15:00
Polet
3 : 6
Hajdu─Źica
01.10
10:00
Budu─çnost
Jugoslavija
0
1
01.10.2022 10:00
Budu─çnost
0 : 1
Jugoslavija
01.10
12:00
Tekstilac
Obili─ç
2
1
01.10.2022 12:00
Tekstilac
2 : 1
Obili─ç
01.10
10:00
┼ŻAK
Preporod
8
1
01.10.2022 10:00
┼ŻAK
8 : 1
Preporod
01.10
Veternik
Index
01.10.2022
Veternik
:
Index
01.10
Sloga
RFK Novi Sad 1921
01.10.2022
Sloga
:
RFK Novi Sad 1921
01.10
TSK
OFK Be─Źej 1918
3
1
01.10.2022
TSK
3 : 1
OFK Be─Źej 1918
01.10
Ba─Źka 1923
Sutjeska
3
1
01.10.2022
Ba─Źka 1923
3 : 1
Sutjeska
01.10
Borac
┼ŻSK
0
9
01.10.2022
Borac
0 : 9
┼ŻSK
01.10
13:00
Obrenovac 1905
Duboko
3
0
01.10.2022 13:00
Obrenovac 1905
3 : 0
Duboko
01.10
15:30
Rvati
Crvena Zastava
1
7
01.10.2022 15:30
Rvati
1 : 7
Crvena Zastava
01.10
12:00
Jasen
Zlatar
2
0
01.10.2022 12:00
Jasen
2 : 0
Zlatar
01.10
11:00
LSK
Hajduk
01.10.2022 11:00
LSK
:
Hajduk
01.10
11:00
Dunav
Sremac
7
0
01.10.2022 11:00
Dunav
7 : 0
Sremac
01.10
11:00
Jadran
Napredak
01.10.2022 11:00
Jadran
:
Napredak
01.10
11:00
Ljukovo
Grani─Źar
2
1
01.10.2022 11:00
Ljukovo
2 : 1
Grani─Źar
01.10
11:00
Jedinstvo
Sloboda
2
1
01.10.2022 11:00
Jedinstvo
2 : 1
Sloboda
01.10
11:00
Budu─çnost
Srem
6
1
01.10.2022 11:00
Budu─çnost
6 : 1
Srem
01.10
11:00
Fruskogorac
─îSK
2
2
01.10.2022 11:00
Fruskogorac
2 : 2
─îSK
01.10
15:00
Radni─Źki 2012
Lavice Dubo─Źica
1
1
01.10.2022 15:00
Radni─Źki 2012
1 : 1
Lavice Dubo─Źica
01.10
10:00
Radni─Źki (NB)
Brodarac
0
0
01.10.2022 10:00
Radni─Źki (NB)
0 : 0
Brodarac
01.10
11:00
─îukari─Źki
Vo┼żdovac
2
0
01.10.2022 11:00
─îukari─Źki
2 : 0
Vo┼żdovac
01.10
09:00
RFK Grafi─Źar
ADA
2
0
01.10.2022 09:00
RFK Grafi─Źar
2 : 0
ADA
01.10
16:00
OFK Beograd
Zemun
8
1
01.10.2022 16:00
OFK Beograd
8 : 1
Zemun
01.10
Crvena zvezda
Partizan
0
2
01.10.2022
Crvena zvezda
0 : 2
Partizan
01.10
11:30
Sin─Ĺeli─ç
IMT
2
3
01.10.2022 11:30
Sin─Ĺeli─ç
2 : 3
IMT
01.10
13:30
OLE
Rad
2
3
01.10.2022 13:30
OLE
2 : 3
Rad
01.10
10:00
Kolubara
Rad
1
2
01.10.2022 10:00
Kolubara
1 : 2
Rad
01.10
10:00
BSK Bor─Źa
Sin─Ĺeli─ç
11
2
01.10.2022 10:00
BSK Bor─Źa
11 : 2
Sin─Ĺeli─ç
01.10
11:00
OFK Beograd
Lokomotiva
3
0
01.10.2022 11:00
OFK Beograd
3 : 0
Lokomotiva
01.10
11:15
PFK ┼Żarkovo 2000
Kolubara
6
1
01.10.2022 11:15
PFK ┼Żarkovo 2000
6 : 1
Kolubara
01.10
12:00
Obrenovac 1905
Sin─Ĺeli─ç 2012
8
0
01.10.2022 12:00
Obrenovac 1905
8 : 0
Sin─Ĺeli─ç 2012
01.10
12:00
Rad
Borac
0
3
01.10.2022 12:00
Rad
0 : 3
Borac
01.10
12:00
Radni─Źki (┼á)
OFK Vršac
1
4
01.10.2022 12:00
Radni─Źki (┼á)
1 : 4
OFK Vršac
01.10
12:00
ODR
Petrika
0
5
01.10.2022 12:00
ODR
0 : 5
Petrika
01.10
12:00
Radni─Źki (SM)
Proleter 2006
7
2
01.10.2022 12:00
Radni─Źki (SM)
7 : 2
Proleter 2006
01.10
13:00
Radni─Źki (Z)
Sporto 023
0
0
01.10.2022 13:00
Radni─Źki (Z)
0 : 0
Sporto 023
01.10
13:00
Vojvodina
Radni─Źki 1912
7
0
01.10.2022 13:00
Vojvodina
7 : 0
Radni─Źki 1912
01.10
18:00
TSC
Hajduk 1912
6
0
01.10.2022 18:00
TSC
6 : 0
Hajduk 1912
01.10
11:30
Sport Klub 99
Sloga (K)
7
0
01.10.2022 11:30
Sport Klub 99
7 : 0
Sloga (K)
01.10
11:00
Bubamara 91
Sušica
8
1
01.10.2022 11:00
Bubamara 91
8 : 1
Sušica
01.10
11:00
Sloboda (─î)
Mladost (L)
5
1
01.10.2022 11:00
Sloboda (─î)
5 : 1
Mladost (L)
01.10
11:00
Metalac
Spartak 1976
3
2
01.10.2022 11:00
Metalac
3 : 2
Spartak 1976
01.10
10:00
Smederevo 1924
RSK
1
5
01.10.2022 10:00
Smederevo 1924
1 : 5
RSK
01.10
14:00
Sloga 33
┼Żelezni─Źar
9
1