18.09
17:00
Crvena zvezda
Napredak
1
0
|
18.09.2022 17:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Napredak | |||||
18.09
19:00
Radnik
Partizan
0
2
|
18.09.2022 19:00 | Radnik | 0 : 2 | Partizan | |||||
18.09
17:00
Vojvodina
Javor Matis
2
0
|
18.09.2022 17:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Javor Matis | |||||
18.09
13:00
Voždovac
ÄukariÄki
0
3
|
18.09.2022 13:00 | Voždovac | 0 : 3 | ÄukariÄki |
18.09
16:00
IMT
RadniÄki (SM)
2
0
|
18.09.2022 16:00 | IMT | 2 : 0 | RadniÄki (SM) | |||||
18.09
16:00
ŽelezniÄar
Metalac
4
1
|
18.09.2022 16:00 | ŽelezniÄar | 4 : 1 | Metalac | |||||
18.09
16:00
Zlatibor
InÄija Toyo Tires
2
3
|
18.09.2022 16:00 | Zlatibor | 2 : 3 | InÄija Toyo Tires | |||||
18.09
14:00
RFK Novi Sad 1921
RadniÄki (NB)
1
0
|
18.09.2022 14:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 0 | RadniÄki (NB) |
18.09
16:00
Podunavac
1. Maj Ruma
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Podunavac | 0 : 0 | 1. Maj Ruma | |||||
18.09
16:00
Borac (Å )
Dinamo 1945
4
2
|
18.09.2022 16:00 | Borac (Å ) | 4 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
18.09
10:00
Kabel
OFK BaÄka
1
0
|
18.09.2022 10:00 | Kabel | 1 : 0 | OFK BaÄka | |||||
18.09
16:00
Tisa
Jedinstvo
1
2
|
18.09.2022 16:00 | Tisa | 1 : 2 | Jedinstvo |
18.09
16:00
Zemun
Torlak
0
1
|
18.09.2022 16:00 | Zemun | 0 : 1 | Torlak | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo
Brodarac
2
0
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Brodarac | |||||
18.09
16:00
OFK Beograd
Teleoptik
2
1
|
18.09.2022 16:00 | OFK Beograd | 2 : 1 | Teleoptik |
18.09
11:00
Polet (Lj)
Takovo
5
1
|
18.09.2022 11:00 | Polet (Lj) | 5 : 1 | Takovo | |||||
18.09
16:00
OFK Mihajlovac
Sloga (P)
0
3
|
18.09.2022 16:00 | OFK Mihajlovac | 0 : 3 | Sloga (P) | |||||
18.09
16:00
RaÄevac
Sloga (BB)
1
1
|
18.09.2022 16:00 | RaÄevac | 1 : 1 | Sloga (BB) |
18.09
16:00
RadniÄki (P)
SFS Borac
1
0
|
18.09.2022 16:00 | RadniÄki (P) | 1 : 0 | SFS Borac | |||||
18.09
16:00
BuduÄnost (P)
TimoÄanin
2
2
|
18.09.2022 16:00 | BuduÄnost (P) | 2 : 2 | TimoÄanin | |||||
18.09
16:00
Vlasina
Jedinstvo (P)
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Vlasina | 0 : 0 | Jedinstvo (P) |
18.09
16:00
Vojvodina
Krila Krajine
5
1
|
18.09.2022 16:00 | Vojvodina | 5 : 1 | Krila Krajine | |||||
18.09
16:00
ObiliÄ
Mladost (T)
0
1
|
18.09.2022 16:00 | ObiliÄ | 0 : 1 | Mladost (T) |
18.09
10:00
Slavija
RadniÄki (Å )
2
0
|
18.09.2022 10:00 | Slavija | 2 : 0 | RadniÄki (Å ) | |||||
18.09
16:00
Donji Srem 2015
ŽelezniÄar
1
3
|
18.09.2022 16:00 | Donji Srem 2015 | 1 : 3 | ŽelezniÄar | |||||
18.09
16:00
Hajduk
Dunav
2
0
|
18.09.2022 16:00 | Hajduk | 2 : 0 | Dunav |
18.09
16:00
ŽAK
RadniÄki
4
2
|
18.09.2022 16:00 | ŽAK | 4 : 2 | RadniÄki | |||||
18.09
16:00
Borac
Jedinstvo (V)
6
0
|
18.09.2022 16:00 | Borac | 6 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
18.09
16:00
Omladinac FAM
OFK Kikinda
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Omladinac FAM | 0 : 0 | OFK Kikinda | |||||
18.09
16:00
Polet
Proleter
4
1
|
18.09.2022 16:00 | Polet | 4 : 1 | Proleter |
18.09
16:00
SremÄica
Kosmaj
1
2
|
18.09.2022 16:00 | SremÄica | 1 : 2 | Kosmaj | |||||
18.09
16:00
Komgrap
Barajevo
3
3
|
18.09.2022 16:00 | Komgrap | 3 : 3 | Barajevo | |||||
18.09
16:00
BoleÄ
GSP Polet DorÄol
3
4
|
18.09.2022 16:00 | BoleÄ | 3 : 4 | GSP Polet DorÄol | |||||
18.09
11:00
Hajduk
PKB
0
4
|
18.09.2022 11:00 | Hajduk | 0 : 4 | PKB |
18.09
16:00
Svetlost
ŽitoraÄa
0
7
|
18.09.2022 16:00 | Svetlost | 0 : 7 | ŽitoraÄa | |||||
18.09
16:00
Jablanica
OFK Kosanica
2
0
|
18.09.2022 16:00 | Jablanica | 2 : 0 | OFK Kosanica | |||||
18.09
16:00
Mladost 1959
OFK Alakince
5
1
|
18.09.2022 16:00 | Mladost 1959 | 5 : 1 | OFK Alakince | |||||
18.09
16:00
Sloga
Radan
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Radan |
18.09
16:00
Jedinstvo
Morava
3
3
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Morava | |||||
18.09
16:00
Delijski Vis
MaloŔiŔte
5
0
|
18.09.2022 16:00 | Delijski Vis | 5 : 0 | MaloŔiŔte | |||||
18.09
16:00
Rudar
Svrljig
5
6
|
18.09.2022 16:00 | Rudar | 5 : 6 | Svrljig | |||||
18.09
16:00
Palilulac
Pukovac
0
3
|
18.09.2022 16:00 | Palilulac | 0 : 3 | Pukovac | |||||
18.09
16:00
Bukovik
Mladost (M)
3
0
|
18.09.2022 16:00 | Bukovik | 3 : 0 | Mladost (M) | |||||
18.09
16:00
OFK Napredak 1929
Mladost (B)
4
0
|
18.09.2022 16:00 | OFK Napredak 1929 | 4 : 0 | Mladost (B) | |||||
18.09
16:00
NaŔa krila 1936
Orljane
4
0
|
18.09.2022 16:00 | NaŔa krila 1936 | 4 : 0 | Orljane |
18.09
16:00
OFK Lugomir
Rembas
0
2
|
18.09.2022 16:00 | OFK Lugomir | 0 : 2 | Rembas | |||||
18.09
16:00
Vinogradar
Majdevo-Kupci
2
2
|
18.09.2022 16:00 | Vinogradar | 2 : 2 | Majdevo-Kupci | |||||
18.09
16:00
Župa
Morava 1918
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Župa | 1 : 1 | Morava 1918 | |||||
18.09
16:00
KuŔiljevo
LevaÄ
2
3
|
18.09.2022 16:00 | KuÅ”iljevo | 2 : 3 | LevaÄ | |||||
18.09
16:00
Orlovi
Trstenik PPT
0
3
|
18.09.2022 16:00 | Orlovi | 0 : 3 | Trstenik PPT |
18.09
16:00
RadniÄki 1946
OFK Zlot
1
3
|
18.09.2022 16:00 | RadniÄki 1946 | 1 : 3 | OFK Zlot | |||||
18.09
16:00
Bor 1919
Balkanski
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Bor 1919 | 0 : 0 | Balkanski | |||||
18.09
16:00
Rajko MitiÄ
Äerdap
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Rajko MitiÄ | 1 : 1 | Äerdap |
18.09
16:00
Gruža
JoŔanica
1
2
|
18.09.2022 16:00 | Gruža | 1 : 2 | JoŔanica | |||||
18.09
16:00
KoriÄani
Bane 1931
0
1
|
18.09.2022 16:00 | KoriÄani | 0 : 1 | Bane 1931 | |||||
18.09
16:00
BuduÄnost (R)
Polet (R)
0
2
|
18.09.2022 16:00 | BuduÄnost (R) | 0 : 2 | Polet (R) | |||||
18.09
16:00
Srbija
TrepÄa
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Srbija | 1 : 1 | TrepÄa | |||||
18.09
16:00
OFK Ras
GoÄ
0
1
|
18.09.2022 16:00 | OFK Ras | 0 : 1 | GoÄ |
18.09
16:00
Jasen
Kej
3
1
|
18.09.2022 16:00 | Jasen | 3 : 1 | Kej | |||||
18.09
16:00
Omladinac (Z)
Jedinstvo Putevi
1
0
|
18.09.2022 16:00 | Omladinac (Z) | 1 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo (K)
Savinac 1933
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo (K) | 2 : 1 | Savinac 1933 | |||||
18.09
16:00
Sloboda (Ä)
Polet (T)
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Sloboda (Ä) | 0 : 0 | Polet (T) |
18.09
16:00
Pomoravlje 1946
Morava (VP)
2
2
|
18.09.2022 16:00 | Pomoravlje 1946 | 2 : 2 | Morava (VP) | |||||
18.09
16:00
OFK AranÄelovac 1979
Äerdap
0
0
|
18.09.2022 16:00 | OFK AranÄelovac 1979 | 0 : 0 | Äerdap | |||||
18.09
16:00
Borac 1932
Sloga 1924
5
3
|
18.09.2022 16:00 | Borac 1932 | 5 : 3 | Sloga 1924 | |||||
18.09
16:00
Rudar
Omladinac
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Rudar | 2 : 1 | Omladinac |
18.09
11:00
KaÄer
Borac
0
3
|
18.09.2022 11:00 | KaÄer | 0 : 3 | Borac | |||||
18.09
16:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (K)
0
0
|
18.09.2022 16:00 | ŽelezniÄar | 0 : 0 | RadniÄki (K) | |||||
18.09
16:00
Mladost
OFK Divci
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Mladost | 2 : 1 | OFK Divci | |||||
18.09
16:00
OFK OseÄina
Vrelo Sport
1
2
|
18.09.2022 16:00 | OFK OseÄina | 1 : 2 | Vrelo Sport |
18.09
16:00
Sloga (BNS)
Partizan (G)
0
1
|
18.09.2022 16:00 | Sloga (BNS) | 0 : 1 | Partizan (G) | |||||
18.09
16:00
Spartak 1911
Crvena zvezda
2
0
|
18.09.2022 16:00 | Spartak 1911 | 2 : 0 | Crvena zvezda | |||||
18.09
16:00
BuduÄnost (A)
KaraÅ” (J)
3
0
|
18.09.2022 16:00 | BuduÄnost (A) | 3 : 0 | KaraÅ” (J) | |||||
18.09
16:00
Dolovo
Sloga (P)
2
3
|
18.09.2022 16:00 | Dolovo | 2 : 3 | Sloga (P) | |||||
18.09
16:00
Unirea
Dolina
1
3
|
18.09.2022 16:00 | Unirea | 1 : 3 | Dolina | |||||
18.09
16:00
Potporanj
Vulturul
1
4
|
18.09.2022 16:00 | Potporanj | 1 : 4 | Vulturul |
18.09
16:00
BuduÄnost
NjegoÅ”
1
3
|
18.09.2022 16:00 | BuduÄnost | 1 : 3 | NjegoÅ” | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo
Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo
0
3
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo | |||||
18.09
16:00
Iskra
Tavankut
2
0
|
18.09.2022 16:00 | Iskra | 2 : 0 | Tavankut |
18.09
16:00
BuduÄnost (G)
Borac 46
4
1
|
18.09.2022 16:00 | BuduÄnost (G) | 4 : 1 | Borac 46 | |||||
18.09
16:00
BuduÄnost (P)
Hajduk
1
1
|
18.09.2022 16:00 | BuduÄnost (P) | 1 : 1 | Hajduk | |||||
18.09
16:00
Rusin
ÄSK Pivara
2
0
|
18.09.2022 16:00 | Rusin | 2 : 0 | ÄSK Pivara | |||||
18.09
16:00
BuduÄnost (M)
Kordun
5
0
|
18.09.2022 16:00 | BuduÄnost (M) | 5 : 0 | Kordun |
18.09
15:30
RadniÄki 1911
Crvena zvezda
1
0
|
18.09.2022 15:30 | RadniÄki 1911 | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
18.09
15:30
ŽFK Banat
OFK StajiÄevo
0
1
|
18.09.2022 15:30 | ŽFK Banat | 0 : 1 | OFK StajiÄevo | |||||
18.09
15:30
Banat
MSK
1
0
|
18.09.2022 15:30 | Banat | 1 : 0 | MSK | |||||
18.09
15:30
Mladost
Krajina
8
0
|
18.09.2022 15:30 | Mladost | 8 : 0 | Krajina | |||||
18.09
15:30
Vojvodina
2. Oktobar
2
1
|
18.09.2022 15:30 | Vojvodina | 2 : 1 | 2. Oktobar | |||||
18.09
15:30
Napredak
ASK
5
1
|
18.09.2022 15:30 | Napredak | 5 : 1 | ASK | |||||
18.09
15:30
Polet
Rusanda
4
1
|
18.09.2022 15:30 | Polet | 4 : 1 | Rusanda |
18.09
16:00
Sremac (D)
BuduÄnost
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Sremac (D) | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
18.09
16:00
Å umar
Srem
3
1
|
18.09.2022 16:00 | Å umar | 3 : 1 | Srem | |||||
18.09
16:00
Jadran
Hajduk (V)
3
0
|
18.09.2022 16:00 | Jadran | 3 : 0 | Hajduk (V) | |||||
18.09
16:00
Borac 1925
GraniÄar (K)
0
3
|
18.09.2022 16:00 | Borac 1925 | 0 : 3 | GraniÄar (K) | |||||
18.09
16:00
RadniÄki
Napredak Meridian
0
1
|
18.09.2022 16:00 | RadniÄki | 0 : 1 | Napredak Meridian | |||||
18.09
16:00
Sloga
FruŔkogorac
4
1
|
18.09.2022 16:00 | Sloga | 4 : 1 | FruŔkogorac |
18.09
16:30
ŽSK
BaÄka (B)
5
2
|
18.09.2022 16:30 | ŽSK | 5 : 2 | BaÄka (B) | |||||
18.09
16:30
Jedinstvo
OFK Sirig
2
0
|
18.09.2022 16:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | OFK Sirig | |||||
18.09
16:30
Dinamo
Tatra
0
0
|
18.09.2022 16:30 | Dinamo | 0 : 0 | Tatra | |||||
18.09
16:30
Petrovaradin
Crvena zvezda
0
0
|
18.09.2022 16:30 | Petrovaradin | 0 : 0 | Crvena zvezda | |||||
18.09
16:30
JugoviÄ
BaÄka 1923
2
0
|
18.09.2022 16:30 | JugoviÄ | 2 : 0 | BaÄka 1923 |
18.09
16:00
PoŔtar Zvezdara
Heroj Polet
0
2
|
18.09.2022 16:00 | PoŔtar Zvezdara | 0 : 2 | Heroj Polet | |||||
18.09
16:00
KFK Ravna gora
Umka
1
4
|
18.09.2022 16:00 | KFK Ravna gora | 1 : 4 | Umka | |||||
18.09
16:00
BSK 1925
Beograd Karaburma
4
1
|
18.09.2022 16:00 | BSK 1925 | 4 : 1 | Beograd Karaburma | |||||
18.09
16:00
Posavac TiŔma
Siti Sport Klub
2
4
|
18.09.2022 16:00 | Posavac TiŔma | 2 : 4 | Siti Sport Klub | |||||
18.09
16:00
Busije
Bratstvo
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Busije | 1 : 1 | Bratstvo |
18.09
16:00
Krtinska
Å umadija
3
0
|
18.09.2022 16:00 | Krtinska | 3 : 0 | Å umadija | |||||
18.09
16:00
Turbina
RuŔanj
0
2
|
18.09.2022 16:00 | Turbina | 0 : 2 | RuŔanj | |||||
18.09
16:00
LisoviÄ 1977
RadniÄki
2
1
|
18.09.2022 16:00 | LisoviÄ 1977 | 2 : 1 | RadniÄki | |||||
18.09
16:00
OFK BuduÄnost
OFK Zabrežje
2
0
|
18.09.2022 16:00 | OFK BuduÄnost | 2 : 0 | OFK Zabrežje | |||||
18.09
16:00
VraniÄ
Omladinac
4
0
|
18.09.2022 16:00 | VraniÄ | 4 : 0 | Omladinac | |||||
18.09
16:00
Rojkovac
Strelac
1
4
|
18.09.2022 16:00 | Rojkovac | 1 : 4 | Strelac |
18.09
16:00
ZaklopaÄa
Vis
6
0
|
18.09.2022 16:00 | ZaklopaÄa | 6 : 0 | Vis | |||||
18.09
16:00
Dunavac
VinÄa
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Dunavac | 0 : 0 | VinÄa | |||||
18.09
16:00
Hajduk
Pudarci
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Hajduk | 1 : 1 | Pudarci | |||||
18.09
16:00
KovaÄevac 1956
VrÄin
2
0
|
18.09.2022 16:00 | KovaÄevac 1956 | 2 : 0 | VrÄin | |||||
18.09
16:00
GroÄanski fudbalski klub
KaluÄerica 1969
0
8
|
18.09.2022 16:00 | GroÄanski fudbalski klub | 0 : 8 | KaluÄerica 1969 | |||||
18.09
13:00
Rabrovac
Velika Krsna
2
2
|
18.09.2022 13:00 | Rabrovac | 2 : 2 | Velika Krsna |
18.09
16:00
Sloga (L)
BoŔnjane
4
2
|
18.09.2022 16:00 | Sloga (L) | 4 : 2 | BoŔnjane | |||||
18.09
16:00
Rubin
Polet 57
4
0
|
18.09.2022 16:00 | Rubin | 4 : 0 | Polet 57 | |||||
18.09
16:00
FUD
Jastrebac
2
1
|
18.09.2022 16:00 | FUD | 2 : 1 | Jastrebac | |||||
18.09
16:00
Trudbenik
Sloga (D)
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Trudbenik | 1 : 1 | Sloga (D) | |||||
18.09
16:00
Parunovac
13. April
4
1
|
18.09.2022 16:00 | Parunovac | 4 : 1 | 13. April | |||||
18.09
16:00
MaÄkovac
Gradina
1
2
|
18.09.2022 16:00 | MaÄkovac | 1 : 2 | Gradina | |||||
18.09
16:00
Äitluk
Gornji StepoÅ”
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Äitluk | 2 : 1 | Gornji StepoÅ” |
18.09
16:00
Rajac
TrliÄ
2
2
|
18.09.2022 16:00 | Rajac | 2 : 2 | TrliÄ | |||||
18.09
16:00
Dimitrije TucoviÄ
OFK Senjak
5
4
|
18.09.2022 16:00 | Dimitrije TucoviÄ | 5 : 4 | OFK Senjak | |||||
18.09
16:00
Banjani
Mladost
1
0
|
18.09.2022 16:00 | Banjani | 1 : 0 | Mladost | |||||
18.09
16:00
ÄuÄuge
Radnik
2
1
|
18.09.2022 16:00 | ÄuÄuge | 2 : 1 | Radnik | |||||
18.09
16:00
OFK BrÄanac
OFK JabuÄje
0
0
|
18.09.2022 16:00 | OFK BrÄanac | 0 : 0 | OFK JabuÄje | |||||
18.09
16:00
Toplica
Iskra
5
0
|
18.09.2022 16:00 | Toplica | 5 : 0 | Iskra |
18.09
16:30
Banja
Lokomotiva
1
4
|
18.09.2022 16:30 | Banja | 1 : 4 | Lokomotiva | |||||
18.09
16:30
VinÄa
Prvi srpski ustanak
0
0
|
18.09.2022 16:30 | VinÄa | 0 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
18.09
16:30
ŽSK
Sloga
6
1
|
18.09.2022 16:30 | ŽSK | 6 : 1 | Sloga | |||||
18.09
16:30
BSK (Be)
Å umadija
2
1
|
18.09.2022 16:30 | BSK (Be) | 2 : 1 | Å umadija | |||||
18.09
16:30
Marjan
Å umadinac (S)
3
0
|
18.09.2022 16:30 | Marjan | 3 : 0 | Å umadinac (S) | |||||
18.09
16:30
BSK (Bo)
Å umadinac (N)
0
3
|
18.09.2022 16:30 | BSK (Bo) | 0 : 3 | Å umadinac (N) | |||||
18.09
16:30
Mladi rudar
Plaskovac
2
0
|
18.09.2022 16:30 | Mladi rudar | 2 : 0 | Plaskovac |
18.09
16:00
Toplica
Jastrebac
1
4
|
18.09.2022 16:00 | Toplica | 1 : 4 | Jastrebac | |||||
18.09
16:00
Sloga (K)
RadniÄki 1924
0
1
|
18.09.2022 16:00 | Sloga (K) | 0 : 1 | RadniÄki 1924 | |||||
18.09
16:00
Rad
Sloga 1980
4
1
|
18.09.2022 16:00 | Rad | 4 : 1 | Sloga 1980 | |||||
18.09
16:00
Moravac (ZT)
Naisus 1977
2
3
|
18.09.2022 16:00 | Moravac (ZT) | 2 : 3 | Naisus 1977 | |||||
18.09
16:00
Borac
Zemljoradnik
2
5
|
18.09.2022 16:00 | Borac | 2 : 5 | Zemljoradnik |
18.09
16:00
BSK
Donja Lomnica
2
4
|
18.09.2022 16:00 | BSK | 2 : 4 | Donja Lomnica | |||||
18.09
11:00
Lemind 1953
ZloÄudovo
1
3
|
18.09.2022 11:00 | Lemind 1953 | 1 : 3 | ZloÄudovo | |||||
18.09
16:00
VuÄje
Mladost
3
1
|
18.09.2022 16:00 | VuÄje | 3 : 1 | Mladost | |||||
18.09
16:00
Äekmin
BuduÄnost
3
2
|
18.09.2022 16:00 | Äekmin | 3 : 2 | BuduÄnost | |||||
18.09
16:00
Milanovo
Sloga
1
2
|
18.09.2022 16:00 | Milanovo | 1 : 2 | Sloga | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo (B)
OFK Morava
5
2
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo (B) | 5 : 2 | OFK Morava | |||||
18.09
16:00
ŽelezniÄar
Jedinstvo (G)
0
1
|
18.09.2022 16:00 | ŽelezniÄar | 0 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
18.09
16:00
Polet
Moravac Orion
8
0
|
18.09.2022 16:00 | Polet | 8 : 0 | Moravac Orion |
18.09
16:00
Mladost (NS)
Mladi radnik 1940
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Mladost (NS) | 2 : 1 | Mladi radnik 1940 | |||||
18.09
16:00
Polet
Crvena zvezda
4
3
|
18.09.2022 16:00 | Polet | 4 : 3 | Crvena zvezda | |||||
18.09
16:00
Radnik
Podunavac
4
1
|
18.09.2022 16:00 | Radnik | 4 : 1 | Podunavac | |||||
18.09
16:00
ŽelezniÄar Kusadak
Jasenica 2017
5
3
|
18.09.2022 16:00 | ŽelezniÄar Kusadak | 5 : 3 | Jasenica 2017 | |||||
18.09
16:00
Proleter 1947
SASK
3
1
|
18.09.2022 16:00 | Proleter 1947 | 3 : 1 | SASK | |||||
18.09
16:00
Sloga
Pobeda
2
0
|
18.09.2022 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Pobeda |
18.09
11:00
Mala Vrbica
MiloŔevo
2
0
|
18.09.2022 11:00 | Mala Vrbica | 2 : 0 | MiloŔevo | |||||
18.09
16:00
Nemetali
Branik
1
2
|
18.09.2022 16:00 | Nemetali | 1 : 2 | Branik | |||||
18.09
16:00
RadniÄki (K)
Å arbanovac
3
5
|
18.09.2022 16:00 | RadniÄki (K) | 3 : 5 | Å arbanovac | |||||
18.09
16:00
Urovica
Blizna
3
2
|
18.09.2022 16:00 | Urovica | 3 : 2 | Blizna | |||||
18.09
16:00
Brestovac
KljuÄ
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Brestovac | 2 : 1 | KljuÄ |
18.09
16:00
ObiliÄ
KrilaÅ”
1
1
|
18.09.2022 16:00 | ObiliÄ | 1 : 1 | KrilaÅ” | |||||
18.09
16:00
ŽelezniÄar
BuduÄnost (V)
1
0
|
18.09.2022 16:00 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | BuduÄnost (V) | |||||
18.09
16:00
Sloga 1945
Rudar 2001
0
2
|
18.09.2022 16:00 | Sloga 1945 | 0 : 2 | Rudar 2001 | |||||
18.09
16:00
BSK 1931
Sirakovo
1
3
|
18.09.2022 16:00 | BSK 1931 | 1 : 3 | Sirakovo | |||||
18.09
16:00
Vihor
Borac (K)
1
5
|
18.09.2022 16:00 | Vihor | 1 : 5 | Borac (K) | |||||
18.09
16:00
Rudar (Kr)
Batovac
3
2
|
18.09.2022 16:00 | Rudar (Kr) | 3 : 2 | Batovac |
18.09
16:30
BuduÄnost
Mladost
1
1
|
18.09.2022 16:30 | BuduÄnost | 1 : 1 | Mladost | |||||
18.09
16:30
KoŔtampolje
Jedinstvo 2017
2
2
|
18.09.2022 16:30 | KoŔtampolje | 2 : 2 | Jedinstvo 2017 | |||||
18.09
11:00
MiloÄajac
Borac (V)
0
4
|
18.09.2022 11:00 | MiloÄajac | 0 : 4 | Borac (V) | |||||
18.09
16:30
Ribnica
Rudar
0
3
|
18.09.2022 16:30 | Ribnica | 0 : 3 | Rudar | |||||
18.09
16:30
Radnik
Omladinac
2
0
|
18.09.2022 16:30 | Radnik | 2 : 0 | Omladinac | |||||
18.09
16:30
Tavnik
Ibar
0
2
|
18.09.2022 16:30 | Tavnik | 0 : 2 | Ibar | |||||
18.09
11:00
Proleter
OFK Progorelica
1
1
|
18.09.2022 11:00 | Proleter | 1 : 1 | OFK Progorelica |
18.09
15:30
Mladost (J)
Osaonica
3
1
|
18.09.2022 15:30 | Mladost (J) | 3 : 1 | Osaonica | |||||
18.09
15:30
Rudar (St)
BuduÄnost (Ä)
3
3
|
18.09.2022 15:30 | Rudar (St) | 3 : 3 | BuduÄnost (Ä) | |||||
18.09
15:30
Mladost (T)
Rudar (SR)
2
1
|
18.09.2022 15:30 | Mladost (T) | 2 : 1 | Rudar (SR) | |||||
18.09
15:30
Juhor
Partizan
1
2
|
18.09.2022 15:30 | Juhor | 1 : 2 | Partizan | |||||
18.09
15:30
Dragocvet
GFK Tabane
4
3
|
18.09.2022 15:30 | Dragocvet | 4 : 3 | GFK Tabane | |||||
18.09
15:30
BuduÄnost (M)
Borac 1950
4
1
|
18.09.2022 15:30 | BuduÄnost (M) | 4 : 1 | Borac 1950 | |||||
18.09
15:30
Donja Mutnica
Moravac 2015
2
6
|
18.09.2022 15:30 | Donja Mutnica | 2 : 6 | Moravac 2015 | |||||
18.09
15:30
Sloga
Napredak
2
0
|
18.09.2022 15:30 | Sloga | 2 : 0 | Napredak |
18.09
11:00
Vidojevica
Jedinstvo (MZ)
3
0
|
18.09.2022 11:00 | Vidojevica | 3 : 0 | Jedinstvo (MZ) | |||||
18.09
15:30
Podrinje
Drina (Lj)
1
0
|
18.09.2022 15:30 | Podrinje | 1 : 0 | Drina (Lj) | |||||
18.09
15:30
Jedinstvo (Å )
Hajduk Stanko
0
0
|
18.09.2022 15:30 | Jedinstvo (Å ) | 0 : 0 | Hajduk Stanko | |||||
18.09
15:30
Sloga
KaraÄorÄe
3
0
|
18.09.2022 15:30 | Sloga | 3 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
18.09
15:30
Antimon
Mladi borac
1
1
|
18.09.2022 15:30 | Antimon | 1 : 1 | Mladi borac | |||||
18.09
15:30
Majur
GuÄevo 1929
3
1
|
18.09.2022 15:30 | Majur | 3 : 1 | GuÄevo 1929 |
18.09
16:00
Spartak
Zadrugar
1
2
|
18.09.2022 16:00 | Spartak | 1 : 2 | Zadrugar | |||||
18.09
16:00
Pobeda
Zvezda
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Pobeda | 2 : 1 | Zvezda |
18.09
16:00
Slavija
Pobeda 1926
0
2
|
18.09.2022 16:00 | Slavija | 0 : 2 | Pobeda 1926 | |||||
18.09
16:00
Sloboda (G)
Divostin
3
2
|
18.09.2022 16:00 | Sloboda (G) | 3 : 2 | Divostin | |||||
18.09
16:00
Zastava 1973
Jedinstvo
2
0
|
18.09.2022 16:00 | Zastava 1973 | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
18.09
16:00
Kutlovo
MarÅ”iÄ
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Kutlovo | 0 : 0 | MarÅ”iÄ |
18.09
16:00
Polet
PeruÄac
5
0
|
18.09.2022 16:00 | Polet | 5 : 0 | PeruÄac | |||||
18.09
11:00
Äajetina
Omladinac
3
1
|
18.09.2022 11:00 | Äajetina | 3 : 1 | Omladinac | |||||
18.09
16:00
Bakionica
AvijatiÄar Vranjani
2
0
|
18.09.2022 16:00 | Bakionica | 2 : 0 | AvijatiÄar Vranjani | |||||
18.09
16:00
SeÄica
Rampa
0
4
|
18.09.2022 16:00 | SeÄica | 0 : 4 | Rampa | |||||
18.09
11:00
Prvi partizan
Gorobilje
2
0
|
18.09.2022 11:00 | Prvi partizan | 2 : 0 | Gorobilje | |||||
18.09
16:00
Tara
Ježevica
1
0
|
18.09.2022 16:00 | Tara | 1 : 0 | Ježevica | |||||
18.09
16:00
ViŔesava
Kotroman
0
1
|
18.09.2022 16:00 | ViŔesava | 0 : 1 | Kotroman |
18.09
16:30
Jedinstvo
Orlovac 1932
2
1
|
18.09.2022 16:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Orlovac 1932 | |||||
18.09
16:30
Zadrugar
Rudar
3
2
|
18.09.2022 16:30 | Zadrugar | 3 : 2 | Rudar | |||||
18.09
16:30
Ozrem PMH
Prijevor
2
2
|
18.09.2022 16:30 | Ozrem PMH | 2 : 2 | Prijevor | |||||
18.09
16:30
VelereÄ 94
Mladost
1
3
|
18.09.2022 16:30 | VelereÄ 94 | 1 : 3 | Mladost |
18.09
16:30
Jedinstvo
DragaÄevo
3
1
|
18.09.2022 16:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | DragaÄevo | |||||
18.09
16:30
Prilike
OvÄar
3
3
|
18.09.2022 16:30 | Prilike | 3 : 3 | OvÄar |
18.09
16:00
BSK
Mladost
3
0
|
18.09.2022 16:00 | BSK | 3 : 0 | Mladost | |||||
18.09
16:00
OFK Odžaci
Polet (S)
1
2
|
18.09.2022 16:00 | OFK Odžaci | 1 : 2 | Polet (S) | |||||
18.09
16:00
Omladinac (D)
TerekveÅ”
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Omladinac (D) | 0 : 0 | TerekveÅ” | |||||
18.09
16:00
Omladinac (B)
Zadrugar
0
1
|
18.09.2022 16:00 | Omladinac (B) | 0 : 1 | Zadrugar | |||||
18.09
16:00
Aleksa Å antiÄ
Dinamo 1923
3
2
|
18.09.2022 16:00 | Aleksa Å antiÄ | 3 : 2 | Dinamo 1923 | |||||
18.09
16:00
TeleÄka
RadniÄki (S)
1
3
|
18.09.2022 16:00 | TeleÄka | 1 : 3 | RadniÄki (S) | |||||
18.09
16:00
Polet (R)
Kula
1
2
|
18.09.2022 16:00 | Polet (R) | 1 : 2 | Kula |
18.09
16:00
Kamenorezac 76
Poljoprivrednik
3
0
|
18.09.2022 16:00 | Kamenorezac 76 | 3 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
18.09
16:00
Donji Kopaonik
Vinogradar
4
2
|
18.09.2022 16:00 | Donji Kopaonik | 4 : 2 | Vinogradar | |||||
18.09
13:00
Ribnik
Mladost (T)
2
6
|
18.09.2022 13:00 | Ribnik | 2 : 6 | Mladost (T) | |||||
18.09
16:00
Borac
Omladinac
0
2
|
18.09.2022 16:00 | Borac | 0 : 2 | Omladinac |
18.09
16:00
Jugoslavija
RadniÄki
3
3
|
18.09.2022 16:00 | Jugoslavija | 3 : 3 | RadniÄki | |||||
18.09
16:00
Omladinac (O)
Mladost
3
1
|
18.09.2022 16:00 | Omladinac (O) | 3 : 1 | Mladost | |||||
18.09
16:00
BuduÄnost
BSK BavaniŔte
2
4
|
18.09.2022 16:00 | BuduÄnost | 2 : 4 | BSK BavaniÅ”te | |||||
18.09
16:00
Stari TamiÅ”
Proleter
2
2
|
18.09.2022 16:00 | Stari TamiÅ” | 2 : 2 | Proleter | |||||
18.09
16:00
Omladinac (D)
Mundial
3
2
|
18.09.2022 16:00 | Omladinac (D) | 3 : 2 | Mundial |
18.09
16:00
Å arbane
Pambukovica
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Å arbane | 2 : 1 | Pambukovica | |||||
18.09
16:00
Pepeljevac
OFK Stublenica
4
2
|
18.09.2022 16:00 | Pepeljevac | 4 : 2 | OFK Stublenica | |||||
18.09
16:00
Tulari
Crvena Jabuka
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Tulari | 2 : 1 | Crvena Jabuka | |||||
18.09
16:00
Polet (T)
Omladinac (K)
3
2
|
18.09.2022 16:00 | Polet (T) | 3 : 2 | Omladinac (K) | |||||
18.09
16:00
Ratkovac
Polet (DL)
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Ratkovac | 0 : 0 | Polet (DL) | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo (M)
Sovljak
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo (M) | 0 : 0 | Sovljak | |||||
18.09
16:00
JoŔeva
OFK Paljuvi
3
2
|
18.09.2022 16:00 | JoŔeva | 3 : 2 | OFK Paljuvi |
18.09
11:00
Mali korak
ZSK
3
1
|
18.09.2022 11:00 | Mali korak | 3 : 1 | ZSK | |||||
18.09
11:00
PopadiÄ
TeŔnjar
1
4
|
18.09.2022 11:00 | PopadiÄ | 1 : 4 | TeÅ”njar | |||||
18.09
11:00
KoteŔica
Junior Novo Naselje
1
3
|
18.09.2022 11:00 | KoteŔica | 1 : 3 | Junior Novo Naselje | |||||
18.09
11:00
Rakac Stave
Polet
0
0
|
18.09.2022 11:00 | Rakac Stave | 0 : 0 | Polet | |||||
18.09
11:00
Kolubara 2
Napredak
1
2
|
18.09.2022 11:00 | Kolubara 2 | 1 : 2 | Napredak | |||||
18.09
11:00
Ribnikar
Jadar 2013
1
2
|
18.09.2022 11:00 | Ribnikar | 1 : 2 | Jadar 2013 | |||||
18.09
11:00
Stari drugari
Milenko PavloviÄ
4
0
|
18.09.2022 11:00 | Stari drugari | 4 : 0 | Milenko PavloviÄ |
18.09
16:00
Omladinac
Borac (VS)
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Borac (VS) | |||||
18.09
16:00
KaraÅ” (K)
Banatul
2
0
|
18.09.2022 16:00 | KaraÅ” (K) | 2 : 0 | Banatul | |||||
18.09
16:00
Dunav
Partizan
6
0
|
18.09.2022 16:00 | Dunav | 6 : 0 | Partizan | |||||
18.09
16:00
Ratar
Vinogradar
4
0
|
18.09.2022 16:00 | Ratar | 4 : 0 | Vinogradar | |||||
18.09
16:00
Banat (D)
Vladimirovac
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Banat (D) | 2 : 1 | Vladimirovac | |||||
18.09
16:00
Polet
Å evac
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Polet | 1 : 1 | Å evac |
18.09
16:00
Mladost
Ljukovo
7
1
|
18.09.2022 16:00 | Mladost | 7 : 1 | Ljukovo | |||||
18.09
16:00
ÄSK Äortanovci
FruŔkogorac
1
0
|
18.09.2022 16:00 | ÄSK Äortanovci | 1 : 0 | FruÅ”kogorac | |||||
18.09
16:00
Napredak
Hajduk 1932
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Napredak | 2 : 1 | Hajduk 1932 | |||||
18.09
16:00
Polet (N)
Rudar
4
0
|
18.09.2022 16:00 | Polet (N) | 4 : 0 | Rudar | |||||
18.09
16:00
GraniÄar
Kameni
1
3
|
18.09.2022 16:00 | GraniÄar | 1 : 3 | Kameni | |||||
18.09
16:00
KruŔedol
Polet (NK)
1
1
|
18.09.2022 16:00 | KruŔedol | 1 : 1 | Polet (NK) | |||||
18.09
16:00
Car UroÅ”
Sremac
7
1
|
18.09.2022 16:00 | Car UroÅ” | 7 : 1 | Sremac |
18.09
16:30
Borac (NS)
ŽelezniÄar NS
3
0
|
18.09.2022 16:30 | Borac (NS) | 3 : 0 | ŽelezniÄar NS | |||||
18.09
16:30
Vinogradar
Susek
1
1
|
18.09.2022 16:30 | Vinogradar | 1 : 1 | Susek | |||||
18.09
16:30
Äenej
Proleter 1951
3
6
|
18.09.2022 16:30 | Äenej | 3 : 6 | Proleter 1951 | |||||
18.09
16:30
Sloga
Borac (R)
1
4
|
18.09.2022 16:30 | Sloga | 1 : 4 | Borac (R) | |||||
18.09
16:30
Hajduk (Ä)
Hajduk (G)
2
2
|
18.09.2022 16:30 | Hajduk (Ä) | 2 : 2 | Hajduk (G) | |||||
18.09
16:30
ObiliÄ
MiletiÄ
0
3
|
18.09.2022 16:30 | ObiliÄ | 0 : 3 | MiletiÄ |
18.09
11:00
VukaŔinovac
Rudar 2016
1
0
|
18.09.2022 11:00 | VukaŔinovac | 1 : 0 | Rudar 2016 | |||||
18.09
11:00
Polet
Jedinstvo
2
0
|
18.09.2022 11:00 | Polet | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
18.09
11:00
Borac
Å kriljac
0
1
|
18.09.2022 11:00 | Borac | 0 : 1 | Å kriljac | |||||
18.09
16:00
Crvena zvezda
Rutevac
5
1
|
18.09.2022 16:00 | Crvena zvezda | 5 : 1 | Rutevac | |||||
18.09
11:00
OFK Sloga
Mladost 1955
4
1
|
18.09.2022 11:00 | OFK Sloga | 4 : 1 | Mladost 1955 |
18.09
15:30
Kolonija
Rudar
2
3
|
18.09.2022 15:30 | Kolonija | 2 : 3 | Rudar | |||||
18.09
15:30
Å umadija
Resavski Despoti
4
0
|
18.09.2022 15:30 | Å umadija | 4 : 0 | Resavski Despoti | |||||
18.09
15:30
Napredak
SinÄeliÄ
2
0
|
18.09.2022 15:30 | Napredak | 2 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
18.09
15:30
OFK Batinac
15. Avgust 1950
3
0
|
18.09.2022 15:30 | OFK Batinac | 3 : 0 | 15. Avgust 1950 | |||||
18.09
15:30
RadniÄki
Istok 63
2
0
|
18.09.2022 15:30 | RadniÄki | 2 : 0 | Istok 63 |
18.09
15:30
Sloboda
Ursule
0
3
|
18.09.2022 15:30 | Sloboda | 0 : 3 | Ursule | |||||
18.09
15:30
Jedinstvo
Morava (R)
3
3
|
18.09.2022 15:30 | Jedinstvo | 3 : 3 | Morava (R) | |||||
18.09
15:30
Partizan
Å antarovac
4
0
|
18.09.2022 15:30 | Partizan | 4 : 0 | Å antarovac | |||||
18.09
15:30
Mladost (K)
VinoraÄa
1
2
|
18.09.2022 15:30 | Mladost (K) | 1 : 2 | VinoraÄa |
18.09
16:30
Omladinac
Mataruge
3
2
|
18.09.2022 16:30 | Omladinac | 3 : 2 | Mataruge | |||||
18.09
16:30
Apolon 2018
Jovo Kursula
2
2
|
18.09.2022 16:30 | Apolon 2018 | 2 : 2 | Jovo Kursula | |||||
18.09
16:30
Jedinstvo (D)
Jedinstvo (G)
0
2
|
18.09.2022 16:30 | Jedinstvo (D) | 0 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
18.09
16:30
Magnohrom
Zvezda
1
3
|
18.09.2022 16:30 | Magnohrom | 1 : 3 | Zvezda | |||||
18.09
16:30
Lazac
Mineral 2015
3
3
|
18.09.2022 16:30 | Lazac | 3 : 3 | Mineral 2015 | |||||
18.09
16:30
Gruža
Mlada krila
3
2
|
18.09.2022 16:30 | Gruža | 3 : 2 | Mlada krila |
18.09
16:00
BSK
Napredak
5
0
|
18.09.2022 16:00 | BSK | 5 : 0 | Napredak | |||||
18.09
16:00
OFK Zeka BuljubaŔa
Zmaj
6
0
|
18.09.2022 16:00 | OFK Zeka BuljubaŔa | 6 : 0 | Zmaj | |||||
18.09
16:00
Erdevik 2017
OFK BikiÄ
0
2
|
18.09.2022 16:00 | Erdevik 2017 | 0 : 2 | OFK BikiÄ | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo
FruŔka Gora
2
0
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | FruŔka Gora | |||||
18.09
16:00
GraniÄar
Borac (VR)
6
1
|
18.09.2022 16:00 | GraniÄar | 6 : 1 | Borac (VR) | |||||
18.09
16:00
LSK
Srem
2
1
|
18.09.2022 16:00 | LSK | 2 : 1 | Srem | |||||
18.09
16:00
Borac (R)
ObiliÄ 1993
0
5
|
18.09.2022 16:00 | Borac (R) | 0 : 5 | ObiliÄ 1993 |
18.09
16:00
Jedinstvo (S)
Mlava (ML)
3
1
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo (S) | 3 : 1 | Mlava (ML) | |||||
18.09
16:00
Pobeda 1953
Polet (SD)
4
0
|
18.09.2022 16:00 | Pobeda 1953 | 4 : 0 | Polet (SD) | |||||
18.09
16:00
Rade MiloÅ”eviÄ
Bata BuliÄ
3
1
|
18.09.2022 16:00 | Rade MiloÅ”eviÄ | 3 : 1 | Bata BuliÄ | |||||
18.09
16:00
BSK 1924
Jasenovac
4
1
|
18.09.2022 16:00 | BSK 1924 | 4 : 1 | Jasenovac | |||||
18.09
16:00
Mladost (K)
ZabrÄe 1936
3
0
|
18.09.2022 16:00 | Mladost (K) | 3 : 0 | ZabrÄe 1936 | |||||
18.09
16:00
Zadrugar 1947
Borac (V)
4
0
|
18.09.2022 16:00 | Zadrugar 1947 | 4 : 0 | Borac (V) | |||||
18.09
11:00
TrgovaÄki
Integral
1
4
|
18.09.2022 11:00 | TrgovaÄki | 1 : 4 | Integral |
18.09
16:00
Beli Orao
Mlava (B)
1
2
|
18.09.2022 16:00 | Beli Orao | 1 : 2 | Mlava (B) | |||||
18.09
16:00
OFK BraniÄevo
Žitkovica 2017
1
2
|
18.09.2022 16:00 | OFK BraniÄevo | 1 : 2 | Žitkovica 2017 | |||||
18.09
16:00
Mladi Borac
Dizel
3
1
|
18.09.2022 16:00 | Mladi Borac | 3 : 1 | Dizel | |||||
18.09
16:00
Kumane
Sloga (L)
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Kumane | 1 : 1 | Sloga (L) | |||||
18.09
16:00
Vojvoda Milenko
BariÄ
8
0
|
18.09.2022 16:00 | Vojvoda Milenko | 8 : 0 | BariÄ | |||||
18.09
16:00
Napredak 1934
Polet (V)
3
2
|
18.09.2022 16:00 | Napredak 1934 | 3 : 2 | Polet (V) | |||||
18.09
16:00
Napredak (P)
Napredak (B)
0
5
|
18.09.2022 16:00 | Napredak (P) | 0 : 5 | Napredak (B) |
18.09
16:00
NeŔtin
Kulpin
0
4
|
18.09.2022 16:00 | NeŔtin | 0 : 4 | Kulpin | |||||
18.09
16:00
OFK Stari Grad
Vojvodina
0
2
|
18.09.2022 16:00 | OFK Stari Grad | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
18.09
16:00
LabudnjaÄa
Mladost
1
1
|
18.09.2022 16:00 | LabudnjaÄa | 1 : 1 | Mladost | |||||
18.09
16:00
Slavija (P)
Borac
3
0
|
18.09.2022 16:00 | Slavija (P) | 3 : 0 | Borac | |||||
18.09
16:00
BaÄki Hajduk
Krivanj
3
6
|
18.09.2022 16:00 | BaÄki Hajduk | 3 : 6 | Krivanj |
18.09
15:30
Omladinac
Sloboda
2
1
|
18.09.2022 15:30 | Omladinac | 2 : 1 | Sloboda | |||||
18.09
15:30
BuduÄnost (PD)
BuduÄnost (Z)
6
0
|
18.09.2022 15:30 | BuduÄnost (PD) | 6 : 0 | BuduÄnost (Z) | |||||
18.09
15:30
Zadrugar
Milicionar
3
0
|
18.09.2022 15:30 | Zadrugar | 3 : 0 | Milicionar | |||||
18.09
15:30
PetlovaÄa
DuŔko
4
2
|
18.09.2022 15:30 | PetlovaÄa | 4 : 2 | DuÅ”ko | |||||
18.09
15:30
Napredak
Bair
2
0
|
18.09.2022 15:30 | Napredak | 2 : 0 | Bair | |||||
18.09
15:30
Sloga
Torpedo
5
2
|
18.09.2022 15:30 | Sloga | 5 : 2 | Torpedo | |||||
18.09
15:30
Mladost (MM)
Stojan Lazarac
0
2
|
18.09.2022 15:30 | Mladost (MM) | 0 : 2 | Stojan Lazarac |
18.09
16:00
Gradac
RadniÄki
4
2
|
18.09.2022 16:00 | Gradac | 4 : 2 | RadniÄki | |||||
18.09
16:00
Bratstvo
Real
6
1
|
18.09.2022 16:00 | Bratstvo | 6 : 1 | Real | |||||
18.09
16:00
Umac
Progres
0
3
|
18.09.2022 16:00 | Umac | 0 : 3 | Progres | |||||
18.09
16:00
Å umadija
OFK Brza
6
0
|
18.09.2022 16:00 | Å umadija | 6 : 0 | OFK Brza | |||||
18.09
16:00
Moravac (P)
Sloboda
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Moravac (P) | 1 : 1 | Sloboda | |||||
18.09
16:00
BobiŔte
Veliko Trnjane
4
3
|
18.09.2022 16:00 | BobiŔte | 4 : 3 | Veliko Trnjane | |||||
18.09
16:00
Mladi borac
Moravac (G)
7
1
|
18.09.2022 16:00 | Mladi borac | 7 : 1 | Moravac (G) |
18.09
15:30
RadniÄki (K)
Sloga (K)
3
1
|
18.09.2022 15:30 | RadniÄki (K) | 3 : 1 | Sloga (K) | |||||
18.09
15:30
TreŔnjevka
Mladost (PP)
2
0
|
18.09.2022 15:30 | TreŔnjevka | 2 : 0 | Mladost (PP) | |||||
18.09
15:30
Mrovska
Å ipurske Livade
1
2
|
18.09.2022 15:30 | Mrovska | 1 : 2 | Å ipurske Livade | |||||
18.09
15:30
OFK Letnjikovac 1983
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
2
3
|
18.09.2022 15:30 | OFK Letnjikovac 1983 | 2 : 3 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ | |||||
18.09
15:30
PriÄinoviÄ
Bobovik
1
2
|
18.09.2022 15:30 | PriÄinoviÄ | 1 : 2 | Bobovik |
18.09
15:30
Jedinstvo
Cer
3
0
|
18.09.2022 15:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Cer | |||||
18.09
15:30
Studenac
Jelav
3
0
|
18.09.2022 15:30 | Studenac | 3 : 0 | Jelav | |||||
18.09
15:30
Sloga
Milan OrliÄ
0
2
|
18.09.2022 15:30 | Sloga | 0 : 2 | Milan OrliÄ | |||||
18.09
15:30
Prva Iskra
Hajduk
2
2
|
18.09.2022 15:30 | Prva Iskra | 2 : 2 | Hajduk | |||||
18.09
15:30
Jadar 1961
7. Juli
3
0
|
18.09.2022 15:30 | Jadar 1961 | 3 : 0 | 7. Juli | |||||
18.09
15:30
Velika Reka
Luk
1
1
|
18.09.2022 15:30 | Velika Reka | 1 : 1 | Luk |
18.09
11:00
Bukovica
Mudrakovac
2
1
|
18.09.2022 11:00 | Bukovica | 2 : 1 | Mudrakovac | |||||
18.09
11:00
Polet
BSK
0
3
|
18.09.2022 11:00 | Polet | 0 : 3 | BSK | |||||
18.09
16:00
Rasina
Padež
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Rasina | 2 : 1 | Padež | |||||
18.09
16:00
Kapidžija
Pepeljevac 1947
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Kapidžija | 0 : 0 | Pepeljevac 1947 | |||||
18.09
16:00
Kaonik
Borac
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Kaonik | 1 : 1 | Borac | |||||
18.09
16:00
Naupare
Konjuh
5
0
|
18.09.2022 16:00 | Naupare | 5 : 0 | Konjuh | |||||
18.09
16:00
Žabare
Modrica
4
4
|
18.09.2022 16:00 | Žabare | 4 : 4 | Modrica |
18.09
10:00
Dedinje
Å umadinac
1
8
|
18.09.2022 10:00 | Dedinje | 1 : 8 | Å umadinac | |||||
18.09
16:00
Velika MoŔtanica
Železnik 1930
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Velika MoŔtanica | 1 : 1 | Železnik 1930 | |||||
18.09
12:00
Rekreativo 011
SinÄeliÄ 2012
5
3
|
18.09.2022 12:00 | Rekreativo 011 | 5 : 3 | SinÄeliÄ 2012 | |||||
18.09
16:00
Novi Beograd
13. maj
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Novi Beograd | 0 : 0 | 13. maj |
18.09
16:00
Avala 1939
Palilulac
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Avala 1939 | 2 : 1 | Palilulac | |||||
18.09
16:00
PKB Kovilovo
OFK Lug 2020
5
0
|
18.09.2022 16:00 | PKB Kovilovo | 5 : 0 | OFK Lug 2020 |
18.09
16:00
BuduÄnost 1948
BaÄinac
0
5
|
18.09.2022 16:00 | BuduÄnost 1948 | 0 : 5 | BaÄinac | |||||
18.09
16:00
Bukovac
Proleter
2
2
|
18.09.2022 16:00 | Bukovac | 2 : 2 | Proleter | |||||
18.09
16:00
Selevac 1919
Udarnik
6
1
|
18.09.2022 16:00 | Selevac 1919 | 6 : 1 | Udarnik | |||||
18.09
16:00
Beli Orlovi
Cerovac 2013
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Beli Orlovi | 0 : 0 | Cerovac 2013 | |||||
18.09
16:00
GlavaÅ”
Novi Mladi borac
3
2
|
18.09.2022 16:00 | GlavaÅ” | 3 : 2 | Novi Mladi borac |
18.09
16:00
Jadran
Vodojaža
4
2
|
18.09.2022 16:00 | Jadran | 4 : 2 | Vodojaža | |||||
18.09
16:00
OFK Žeželj
Hajduk Jovanovac
0
4
|
18.09.2022 16:00 | OFK Žeželj | 0 : 4 | Hajduk Jovanovac | |||||
18.09
16:00
Borac (D)
Azbest 1927
0
3
|
18.09.2022 16:00 | Borac (D) | 0 : 3 | Azbest 1927 | |||||
18.09
16:00
Äava
Kragujevac
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Äava | 0 : 0 | Kragujevac | |||||
18.09
16:00
Å umadinac KG
Mladost (P)
2
4
|
18.09.2022 16:00 | Å umadinac KG | 2 : 4 | Mladost (P) |
18.09
10:00
Pinosava
Minel
3
6
|
18.09.2022 10:00 | Pinosava | 3 : 6 | Minel | |||||
18.09
12:00
Beljina
OFK Borac
2
0
|
18.09.2022 12:00 | Beljina | 2 : 0 | OFK Borac |
18.09
16:00
Jasenovik 2018
VrtiŔte
3
1
|
18.09.2022 16:00 | Jasenovik 2018 | 3 : 1 | VrtiŔte | |||||
18.09
16:00
Moravac 1948
Supovac
0
6
|
18.09.2022 16:00 | Moravac 1948 | 0 : 6 | Supovac | |||||
18.09
16:00
Mezgraja
Sloga 1948
0
5
|
18.09.2022 16:00 | Mezgraja | 0 : 5 | Sloga 1948 | |||||
18.09
11:00
OFK BuduÄnost 2020
Mladost
2
0
|
18.09.2022 11:00 | OFK BuduÄnost 2020 | 2 : 0 | Mladost |
18.09
16:00
Napredak
Roham
1
0
|
18.09.2022 16:00 | Napredak | 1 : 0 | Roham | |||||
18.09
16:00
1. Oktobar
TerekveÅ”
1
0
|
18.09.2022 16:00 | 1. Oktobar | 1 : 0 | TerekveÅ” | |||||
18.09
16:00
SU PodgrmeÄ
Borac
2
3
|
18.09.2022 16:00 | SU PodgrmeÄ | 2 : 3 | Borac |
18.09
16:00
Tisa
Slavija
2
2
|
18.09.2022 16:00 | Tisa | 2 : 2 | Slavija | |||||
18.09
16:00
Äoka
GraniÄar
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Äoka | 2 : 1 | GraniÄar | |||||
18.09
16:00
TromeÄa
Hajduk
1
3
|
18.09.2022 16:00 | TromeÄa | 1 : 3 | Hajduk | |||||
18.09
16:00
BaÄka
ObiliÄ
3
0
|
18.09.2022 16:00 | BaÄka | 3 : 0 | ObiliÄ |
18.09
16:30
Bare
Jedinstvo
3
0
|
18.09.2022 16:30 | Bare | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
18.09
16:30
Borac
Partizan
2
1
|
18.09.2022 16:30 | Borac | 2 : 1 | Partizan | |||||
18.09
16:30
Omladinac
Mladost (R)
3
1
|
18.09.2022 16:30 | Omladinac | 3 : 1 | Mladost (R) | |||||
18.09
11:00
KaraÄorÄe
Mladi radnik
7
1
|
18.09.2022 11:00 | KaraÄorÄe | 7 : 1 | Mladi radnik |
18.09
16:30
Jasenica
Kalipolje
3
2
|
18.09.2022 16:30 | Jasenica | 3 : 2 | Kalipolje | |||||
18.09
16:30
Tulež
Kopljari
0
2
|
18.09.2022 16:30 | Tulež | 0 : 2 | Kopljari | |||||
18.09
16:30
Borac
Partizan 1945
2
3
|
18.09.2022 16:30 | Borac | 2 : 3 | Partizan 1945 | |||||
18.09
11:00
Gorski Car
Gornja Trnava 1938
3
4
|
18.09.2022 11:00 | Gorski Car | 3 : 4 | Gornja Trnava 1938 | |||||
18.09
16:30
TreŔnjevica
VenÄani
2
3
|
18.09.2022 16:30 | TreÅ”njevica | 2 : 3 | VenÄani | |||||
18.09
11:00
B 2000
Mladost
1
3
|
18.09.2022 11:00 | B 2000 | 1 : 3 | Mladost |
18.09
16:00
Veliki Suvodol
BuduÄnost
1
0
|
18.09.2022 16:00 | Veliki Suvodol | 1 : 0 | BuduÄnost | |||||
18.09
11:00
Ponor SU
Sloga
1
6
|
18.09.2022 11:00 | Ponor SU | 1 : 6 | Sloga | |||||
18.09
16:00
Temac
Gnjilan
3
5
|
18.09.2022 16:00 | Temac | 3 : 5 | Gnjilan |
18.09
16:00
DobriÄ 1974
Arbanasce
0
2
|
18.09.2022 16:00 | DobriÄ 1974 | 0 : 2 | Arbanasce | |||||
18.09
10:00
SU GradiŔte
SU Balajnac
2
5
|
18.09.2022 10:00 | SU GradiŔte | 2 : 5 | SU Balajnac | |||||
18.09
10:00
Omladinac
JugoviÄi 1976
2
4
|
18.09.2022 10:00 | Omladinac | 2 : 4 | JugoviÄi 1976 |
18.09
16:30
PopoviÄ
Mali Požarevac
2
4
|
18.09.2022 16:30 | PopoviÄ | 2 : 4 | Mali Požarevac | |||||
18.09
16:30
OFK Slatina
OFK RogaÄa
2
2
|
18.09.2022 16:30 | OFK Slatina | 2 : 2 | OFK RogaÄa | |||||
18.09
16:30
NemenikuÄe
Mladost (MI)
2
3
|
18.09.2022 16:30 | NemenikuÄe | 2 : 3 | Mladost (MI) | |||||
18.09
16:30
Vojvoda
Stojnik
4
2
|
18.09.2022 16:30 | Vojvoda | 4 : 2 | Stojnik |
18.09
11:00
Duboko
Zvezda
3
6
|
18.09.2022 11:00 | Duboko | 3 : 6 | Zvezda | |||||
18.09
11:00
Torpedo
Munja
5
0
|
18.09.2022 11:00 | Torpedo | 5 : 0 | Munja |
18.09
15:30
Skela
OFK Urovci
1
1
|
18.09.2022 15:30 | Skela | 1 : 1 | OFK Urovci | |||||
18.09
15:30
Sloga
Polet
2
4
|
18.09.2022 15:30 | Sloga | 2 : 4 | Polet |
18.09
16:30
Omladinac
Brezak
0
6
|
18.09.2022 16:30 | Omladinac | 0 : 6 | Brezak | |||||
18.09
16:30
Majdan
Å umadija
0
4
|
18.09.2022 16:30 | Majdan | 0 : 4 | Å umadija | |||||
18.09
16:30
Backovac Junajted
Jablanica
2
6
|
18.09.2022 16:30 | Backovac Junajted | 2 : 6 | Jablanica | |||||
18.09
16:30
Takovski Ustanak
Ozremica
0
5
|
18.09.2022 16:30 | Takovski Ustanak | 0 : 5 | Ozremica |
18.09
16:00
Vožd 2020
Godomin
0
1
|
18.09.2022 16:00 | Vožd 2020 | 0 : 1 | Godomin | |||||
18.09
16:00
Ravni Gaj
Osipaonica
1
4
|
18.09.2022 16:00 | Ravni Gaj | 1 : 4 | Osipaonica | |||||
18.09
16:00
BuduÄnost
ŽelezniÄar 1930
2
1
|
18.09.2022 16:00 | BuduÄnost | 2 : 1 | ŽelezniÄar 1930 | |||||
18.09
16:00
Lunjevac
Landol
4
2
|
18.09.2022 16:00 | Lunjevac | 4 : 2 | Landol | |||||
18.09
16:00
Stari Hrast 2018
Badljevica
1
3
|
18.09.2022 16:00 | Stari Hrast 2018 | 1 : 3 | Badljevica |
18.09
16:30
Elektrovojvodina
Žednik
1
1
|
18.09.2022 16:30 | Elektrovojvodina | 1 : 1 | Žednik | |||||
18.09
16:30
Bikovo
PaliÄ
3
1
|
18.09.2022 16:30 | Bikovo | 3 : 1 | PaliÄ | |||||
18.09
16:30
Hajduk 1950
OFK Mala Bosna 2015
5
1
|
18.09.2022 16:30 | Hajduk 1950 | 5 : 1 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
18.09
16:30
Lokomotiva
Solid
4
0
|
18.09.2022 16:30 | Lokomotiva | 4 : 0 | Solid | |||||
18.09
16:30
SFU GraniÄar 024
Äantavir
1
1
|
18.09.2022 16:30 | SFU GraniÄar 024 | 1 : 1 | Äantavir |
18.09
16:00
Bresje Superior
Sloga
3
2
|
18.09.2022 16:00 | Bresje Superior | 3 : 2 | Sloga | |||||
18.09
16:00
Udarnik
Karadjordje
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Udarnik | 0 : 0 | Karadjordje | |||||
18.09
16:00
ObiliÄ
Jedinstvo
|
18.09.2022 16:00 | ObiliÄ | : | Jedinstvo |
18.09
16:30
VoÄar
Brezova
6
0
|
18.09.2022 16:30 | VoÄar | 6 : 0 | Brezova | |||||
18.09
16:30
DeviÄi
Gradina
3
0
|
18.09.2022 16:30 | DeviÄi | 3 : 0 | Gradina | |||||
18.09
16:30
Jelica
RadniÄki
1
0
|
18.09.2022 16:30 | Jelica | 1 : 0 | RadniÄki |
18.09
16:30
Remont
Vujan
3
0
|
18.09.2022 16:30 | Remont | 3 : 0 | Vujan | |||||
18.09
16:30
Lugovi
MrŔinci
1
1
|
18.09.2022 16:30 | Lugovi | 1 : 1 | MrŔinci | |||||
18.09
16:30
Malba
BuduÄnost
4
1
|
18.09.2022 16:30 | Malba | 4 : 1 | BuduÄnost | |||||
18.09
16:30
Planinac
Morava
5
2
|
18.09.2022 16:30 | Planinac | 5 : 2 | Morava |
18.09
13:30
Pobeda
Dobrinjac
4
1
|
18.09.2022 13:30 | Pobeda | 4 : 1 | Dobrinjac | |||||
18.09
13:30
GlumaÄ
Napredak
5
0
|
18.09.2022 13:30 | GlumaÄ | 5 : 0 | Napredak | |||||
18.09
16:30
Plavi Tok
Knjaz
5
2
|
18.09.2022 16:30 | Plavi Tok | 5 : 2 | Knjaz | |||||
18.09
16:30
TreŔnjica
DuŔkovci
1
4
|
18.09.2022 16:30 | TreŔnjica | 1 : 4 | DuŔkovci |
18.09
16:00
PIK
Jedinstvo
6
1
|
18.09.2022 16:00 | PIK | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo LemeÅ”
GraniÄar
1
3
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo LemeÅ” | 1 : 3 | GraniÄar |
18.09
11:00
Omladinac
Stara ÄarÅ”ija
4
2
|
18.09.2022 11:00 | Omladinac | 4 : 2 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
18.09
13:00
Gradac
OFK OraŔje 1960
1
3
|
18.09.2022 13:00 | Gradac | 1 : 3 | OFK OraŔje 1960 |
18.09
16:00
Zlatica
RadniÄki
4
0
|
18.09.2022 16:00 | Zlatica | 4 : 0 | RadniÄki | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo 2014
Proleter 2006
3
1
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo 2014 | 3 : 1 | Proleter 2006 | |||||
18.09
16:00
KSK Konak 1926
Sloga
2
1
|
18.09.2022 16:00 | KSK Konak 1926 | 2 : 1 | Sloga |
18.09
Jadar (S)
14. oktobar
1
4
|
18.09.2022 | Jadar (S) | 1 : 4 | 14. oktobar | |||||
18.09
Mladost (L)
Respekt
0
2
|
18.09.2022 | Mladost (L) | 0 : 2 | Respekt | |||||
18.09
Jadar 07
Mladost (B)
0
1
|
18.09.2022 | Jadar 07 | 0 : 1 | Mladost (B) | |||||
18.09
KrajiŔnici
Vuk
3
0
|
18.09.2022 | KrajiŔnici | 3 : 0 | Vuk | |||||
18.09
Sloga
Paskovac
1
2
|
18.09.2022 | Sloga | 1 : 2 | Paskovac | |||||
18.09
Mladost (DD)
GradiliŔte (L)
8
0
|
18.09.2022 | Mladost (DD) | 8 : 0 | GradiliŔte (L) | |||||
18.09
11:00
SinÄeliÄ
Granit
4
0
|
18.09.2022 11:00 | SinÄeliÄ | 4 : 0 | Granit |
18.09
11:00
Verko
Polet
1
3
|
18.09.2022 11:00 | Verko | 1 : 3 | Polet | |||||
18.09
16:00
Petrovac 74
Hajduk
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Petrovac 74 | 2 : 1 | Hajduk | |||||
18.09
16:00
Torpedo
Jedinstvo 2014
0
2
|
18.09.2022 16:00 | Torpedo | 0 : 2 | Jedinstvo 2014 |
18.09
11:00
BuduÄnost 1995
Vukona
3
0
|
18.09.2022 11:00 | BuduÄnost 1995 | 3 : 0 | Vukona | |||||
18.09
11:00
Vrelo
Strelac 001
4
2
|
18.09.2022 11:00 | Vrelo | 4 : 2 | Strelac 001 | |||||
18.09
11:00
Dokmir
Brezovica
0
0
|
18.09.2022 11:00 | Dokmir | 0 : 0 | Brezovica |
18.09
11:00
Kolubara
KaleniÄ
2
4
|
18.09.2022 11:00 | Kolubara | 2 : 4 | KaleniÄ | |||||
18.09
11:00
MurgaÅ”
Tamnava
1
0
|
18.09.2022 11:00 | MurgaÅ” | 1 : 0 | Tamnava | |||||
18.09
11:00
Sloga
Rudar
1
3
|
18.09.2022 11:00 | Sloga | 1 : 3 | Rudar | |||||
18.09
11:00
Brgule
Trnjaci 2021
0
1
|
18.09.2022 11:00 | Brgule | 0 : 1 | Trnjaci 2021 |
18.09
15:30
Mladi radnik
Omladinac
3
3
|
18.09.2022 15:30 | Mladi radnik | 3 : 3 | Omladinac | |||||
18.09
15:30
Napredak
Dražmirovac
2
3
|
18.09.2022 15:30 | Napredak | 2 : 3 | Dražmirovac | |||||
18.09
15:30
Morava
SFK Glogovac
4
0
|
18.09.2022 15:30 | Morava | 4 : 0 | SFK Glogovac |
18.09
16:00
Jedinstvo
Borac (S)
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Borac (S) | |||||
18.09
16:00
Borac (P)
Pobeda
10
0
|
18.09.2022 16:00 | Borac (P) | 10 : 0 | Pobeda | |||||
18.09
16:00
Vojvodina
Slavia
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Slavia | |||||
18.09
16:00
Tempo
Kolonija
3
1
|
18.09.2022 16:00 | Tempo | 3 : 1 | Kolonija |
18.09
11:00
Jelen
Proleter
2
2
|
18.09.2022 11:00 | Jelen | 2 : 2 | Proleter | |||||
18.09
12:00
Savacium
Partizan
4
1
|
18.09.2022 12:00 | Savacium | 4 : 1 | Partizan | |||||
18.09
11:00
CuljkoviÄ
Roma - Odžino selo
3
0
|
18.09.2022 11:00 | CuljkoviÄ | 3 : 0 | Roma - Odžino selo |
18.09
11:00
Rudar
Galeb
2
0
|
18.09.2022 11:00 | Rudar | 2 : 0 | Galeb | |||||
18.09
11:00
Mladost (Sl)
ZablaÄe
1
1
|
18.09.2022 11:00 | Mladost (Sl) | 1 : 1 | ZablaÄe | |||||
18.09
11:00
Rankovac
Borac BTG
6
1
|
18.09.2022 11:00 | Rankovac | 6 : 1 | Borac BTG | |||||
18.09
11:00
Korman
Mladost (Sv)
3
1
|
18.09.2022 11:00 | Korman | 3 : 1 | Mladost (Sv) |
18.09
10:00
ZT GoroviÄ
Maskar
2
3
|
18.09.2022 10:00 | ZT GoroviÄ | 2 : 3 | Maskar | |||||
18.09
10:00
BuduÄnost MI
Å umadinac
1
1
|
18.09.2022 10:00 | BuduÄnost MI | 1 : 1 | Å umadinac | |||||
18.09
10:00
BuduÄnost (B)
KrÄevac 04
5
1
|
18.09.2022 10:00 | BuduÄnost (B) | 5 : 1 | KrÄevac 04 |
18.09
16:00
Napredak
Omladinac
2
5
|
18.09.2022 16:00 | Napredak | 2 : 5 | Omladinac | |||||
18.09
16:00
IvanÄa
VlaŔka
1
3
|
18.09.2022 16:00 | IvanÄa | 1 : 3 | VlaÅ”ka | |||||
18.09
16:00
Selo Mladenovac
Kosmajac
0
5
|
18.09.2022 16:00 | Selo Mladenovac | 0 : 5 | Kosmajac | |||||
18.09
16:00
Borac
Markovac
4
1
|
18.09.2022 16:00 | Borac | 4 : 1 | Markovac |
18.09
11:00
Rudar 1973
Mladost (DB)
2
2
|
18.09.2022 11:00 | Rudar 1973 | 2 : 2 | Mladost (DB) | |||||
18.09
11:00
JaŔunja
Todorovce
1
2
|
18.09.2022 11:00 | JaŔunja | 1 : 2 | Todorovce | |||||
18.09
11:00
Napredak
Gornje Sinkovce
3
2
|
18.09.2022 11:00 | Napredak | 3 : 2 | Gornje Sinkovce | |||||
18.09
11:00
Badince
Turekovac
0
3
|
18.09.2022 11:00 | Badince | 0 : 3 | Turekovac | |||||
18.09
11:00
Morava
Atletiko
3
0
|
18.09.2022 11:00 | Morava | 3 : 0 | Atletiko |
18.09
16:00
Dunav
Sloga (K)
1
0
|
18.09.2022 16:00 | Dunav | 1 : 0 | Sloga (K) | |||||
18.09
16:00
Vojvodina
Planinac
1
3
|
18.09.2022 16:00 | Vojvodina | 1 : 3 | Planinac | |||||
18.09
16:00
27. Oktobar
Sloga (M)
4
0
|
18.09.2022 16:00 | 27. Oktobar | 4 : 0 | Sloga (M) |
18.09
15:30
Jedinstvo (P)
FruŔkogorac
4
0
|
18.09.2022 15:30 | Jedinstvo (P) | 4 : 0 | FruŔkogorac | |||||
18.09
15:30
Donji Petrovci
Hrtkovci
3
1
|
18.09.2022 15:30 | Donji Petrovci | 3 : 1 | Hrtkovci | |||||
18.09
15:30
Jedinstvo (K)
GraniÄar
2
1
|
18.09.2022 15:30 | Jedinstvo (K) | 2 : 1 | GraniÄar |
18.09
11:00
Dvorane
Doljane MeŔevo
3
2
|
18.09.2022 11:00 | Dvorane | 3 : 2 | Doljane MeŔevo | |||||
18.09
16:00
Polet
Mladost VPD
6
0
|
18.09.2022 16:00 | Polet | 6 : 0 | Mladost VPD | |||||
18.09
16:00
Grkljane
Drugari
9
0
|
18.09.2022 16:00 | Grkljane | 9 : 0 | Drugari | |||||
18.09
16:00
Å anac
KruŔevica
1
0
|
18.09.2022 16:00 | Šanac | 1 : 0 | KruŔevica |
18.09
11:00
BuduÄnost
Stara ÄarÅ”ija
0
2
|
18.09.2022 11:00 | BuduÄnost | 0 : 2 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
18.09
16:30
Granit
Mladi radnik 1925
2
2
|
18.09.2022 16:30 | Granit | 2 : 2 | Mladi radnik 1925 | |||||
18.09
16:30
Partizan
Biljanovac
2
4
|
18.09.2022 16:30 | Partizan | 2 : 4 | Biljanovac |
18.09
16:30
Morava
Sloga Obrva
1
2
|
18.09.2022 16:30 | Morava | 1 : 2 | Sloga Obrva | |||||
18.09
16:30
Mladost 1981
VrnjaÄka Banja
2
1
|
18.09.2022 16:30 | Mladost 1981 | 2 : 1 | VrnjaÄka Banja | |||||
18.09
16:30
Å umadija
Stubal
3
4
|
18.09.2022 16:30 | Å umadija | 3 : 4 | Stubal | |||||
18.09
16:30
ZgodaÄica
Mladost 1925
0
5
|
18.09.2022 16:30 | ZgodaÄica | 0 : 5 | Mladost 1925 |
18.09
16:00
Petrijevac
Kolarac
1
3
|
18.09.2022 16:00 | Petrijevac | 1 : 3 | Kolarac | |||||
18.09
16:00
Omladinac Seone
Drugovac
0
1
|
18.09.2022 16:00 | Omladinac Seone | 0 : 1 | Drugovac | |||||
18.09
16:00
Å umadinac
Vrbovac
0
6
|
18.09.2022 16:00 | Å umadinac | 0 : 6 | Vrbovac |
18.09
16:00
Sloven
Lovac
1
4
|
18.09.2022 16:00 | Sloven | 1 : 4 | Lovac | |||||
18.09
16:00
Vitez
OFK BrestaÄ
1
4
|
18.09.2022 16:00 | Vitez | 1 : 4 | OFK BrestaÄ |
18.09
10:00
Razvitak
PotoÄac
2
0
|
18.09.2022 10:00 | Razvitak | 2 : 0 | PotoÄac | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo
Popovac
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Popovac | |||||
18.09
16:00
BuduÄnost
Moravac
0
3
|
18.09.2022 16:00 | BuduÄnost | 0 : 3 | Moravac | |||||
18.09
16:00
ISK Izvor
Heroj
3
0
|
18.09.2022 16:00 | ISK Izvor | 3 : 0 | Heroj | |||||
18.09
16:00
BSK
Mladost (GM)
3
5
|
18.09.2022 16:00 | BSK | 3 : 5 | Mladost (GM) |
18.09
16:00
Sremac
OFK Bingula
0
3
|
18.09.2022 16:00 | Sremac | 0 : 3 | OFK Bingula | |||||
18.09
16:00
GraniÄar
Bratstvo
10
0
|
18.09.2022 16:00 | GraniÄar | 10 : 0 | Bratstvo | |||||
18.09
16:00
Borac
Omladinac
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Borac | 1 : 1 | Omladinac | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo
Jednota
1
4
|
18.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | Jednota |
18.09
16:00
Arsenal 1930
DobraÄa
5
0
|
18.09.2022 16:00 | Arsenal 1930 | 5 : 0 | DobraÄa | |||||
18.09
16:00
Napredak MainiÄ
Seljak
5
2
|
18.09.2022 16:00 | Napredak MainiÄ | 5 : 2 | Seljak | |||||
18.09
16:00
Bukorovac
Apolon 4
1
2
|
18.09.2022 16:00 | Bukorovac | 1 : 2 | Apolon 4 | |||||
18.09
16:00
Kremenac
OFK Bagremar
3
3
|
18.09.2022 16:00 | Kremenac | 3 : 3 | OFK Bagremar |
18.09
16:00
Srem
Sremac
6
2
|
18.09.2022 16:00 | Srem | 6 : 2 | Sremac | |||||
18.09
16:00
Mitros
OFK Bosut
4
3
|
18.09.2022 16:00 | Mitros | 4 : 3 | OFK Bosut | |||||
18.09
16:00
Napredak 2021
Sloga (Z)
1
5
|
18.09.2022 16:00 | Napredak 2021 | 1 : 5 | Sloga (Z) | |||||
18.09
16:00
OFK Sparta
Sloga (Ä)
1
3
|
18.09.2022 16:00 | OFK Sparta | 1 : 3 | Sloga (Ä) | |||||
18.09
16:00
Sloboda
TrgovaÄki
2
0
|
18.09.2022 16:00 | Sloboda | 2 : 0 | TrgovaÄki |
18.09
BujaÄiÄ
BraÄa NediÄ 1804
|
18.09.2022 | BujaÄiÄ | : | BraÄa NediÄ 1804 | |||||
18.09
00:00
DraÄiÄ 2018
Mladost
1
0
|
18.09.2022 00:00 | DraÄiÄ 2018 | 1 : 0 | Mladost | |||||
18.09
OFK Povlen
Sloga
2
0
|
18.09.2022 | OFK Povlen | 2 : 0 | Sloga | |||||
18.09
Lukavac
Zadrugar
9
0
|
18.09.2022 | Lukavac | 9 : 0 | Zadrugar |
18.09
16:00
BaŔtovan 2015
Žika MarkoviÄ UÄa
4
5
|
18.09.2022 16:00 | BaÅ”tovan 2015 | 4 : 5 | Žika MarkoviÄ UÄa | |||||
18.09
16:00
RadniÄki
Sloga TOP
1
4
|
18.09.2022 16:00 | RadniÄki | 1 : 4 | Sloga TOP | |||||
18.09
16:00
Usije
Borac 2016
3
2
|
18.09.2022 16:00 | Usije | 3 : 2 | Borac 2016 | |||||
18.09
16:00
Polet
Ram
4
1
|
18.09.2022 16:00 | Polet | 4 : 1 | Ram |
18.09
11:00
Mladost
Gorki
0
1
|
18.09.2022 11:00 | Mladost | 0 : 1 | Gorki | |||||
18.09
11:00
OFK Napredak 1933
Radnik
2
0
|
18.09.2022 11:00 | OFK Napredak 1933 | 2 : 0 | Radnik | |||||
18.09
11:00
Napredak
Omladinac
2
2
|
18.09.2022 11:00 | Napredak | 2 : 2 | Omladinac |
18.09
20:30
Banat
Pobeda
3
1
|
18.09.2022 20:30 | Banat | 3 : 1 | Pobeda | |||||
18.09
16:00
Borac
Vojvodina
1
3
|
18.09.2022 16:00 | Borac | 1 : 3 | Vojvodina | |||||
18.09
16:00
Vitorul
Hajduk
1
4
|
18.09.2022 16:00 | Vitorul | 1 : 4 | Hajduk |
18.09
16:00
Mip Majdan
Sloga 1932
3
0
|
18.09.2022 16:00 | Mip Majdan | 3 : 0 | Sloga 1932 | |||||
18.09
16:00
Dunavac
Moravac 1933
0
2
|
18.09.2022 16:00 | Dunavac | 0 : 2 | Moravac 1933 | |||||
18.09
16:00
Morava 1932
Sopot
8
2
|
18.09.2022 16:00 | Morava 1932 | 8 : 2 | Sopot |
18.09
16:00
Metalac
Sloga (D)
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Metalac | 2 : 1 | Sloga (D) | |||||
18.09
16:00
Stig
Sloga Vitez
1
5
|
18.09.2022 16:00 | Stig | 1 : 5 | Sloga Vitez | |||||
18.09
16:00
Pobeda
Proleter
4
0
|
18.09.2022 16:00 | Pobeda | 4 : 0 | Proleter |
18.09
16:30
Pobeda 1938
Napredak
1
2
|
18.09.2022 16:30 | Pobeda 1938 | 1 : 2 | Napredak | |||||
18.09
11:00
Grizli doo
Crvena zvezda
2
1
|
18.09.2022 11:00 | Grizli doo | 2 : 1 | Crvena zvezda |
18.09
11:00
Sloga 1952
BSK
5
1
|
18.09.2022 11:00 | Sloga 1952 | 5 : 1 | BSK |
18.09
11:00
Udarnik 2015
Rudar 1947
2
1
|
18.09.2022 11:00 | Udarnik 2015 | 2 : 1 | Rudar 1947 | |||||
18.09
11:00
Omladinac
Borac
1
1
|
18.09.2022 11:00 | Omladinac | 1 : 1 | Borac |
18.09
15:30
Polet
Napredak
0
1
|
18.09.2022 15:30 | Polet | 0 : 1 | Napredak | |||||
18.09
15:30
Omladinski
Hajduk
1
1
|
18.09.2022 15:30 | Omladinski | 1 : 1 | Hajduk |
18.09
19:00
ŽeljezniÄar
Sloga Meridian
1
0
|
18.09.2022 19:00 | ŽeljezniÄar | 1 : 0 | Sloga Meridian | |||||
18.09
16:00
Leotar
Sloboda
0
0
|
18.09.2022 16:00 | Leotar | 0 : 0 | Sloboda | |||||
18.09
17:00
Zrinjski
Igman
4
0
|
18.09.2022 17:00 | Zrinjski | 4 : 0 | Igman | |||||
18.09
19:05
Å iroki Brijeg
PosuŔje
1
0
|
18.09.2022 19:05 | Široki Brijeg | 1 : 0 | PosuŔje |
18.09
16:00
Sloboda (MG)
LjubiÄ
2
1
|
18.09.2022 16:00 | Sloboda (MG) | 2 : 1 | LjubiÄ | |||||
18.09
16:00
Omarska
LaktaŔi
4
8
|
18.09.2022 16:00 | Omarska | 4 : 8 | LaktaŔi |
18.09
16:00
Otrant Olympic
Igalo
1
1
|
18.09.2022 16:00 | Otrant Olympic | 1 : 1 | Igalo |
18.09
00:00
OFK Borac
Komovi
4
2
|
18.09.2022 00:00 | OFK Borac | 4 : 2 | Komovi | |||||
18.09
00:00
Polimlje
Gusinje
2
3
|
18.09.2022 00:00 | Polimlje | 2 : 3 | Gusinje | |||||
18.09
00:00
Pljevlja 97
Ibar
1
0
|
18.09.2022 00:00 | Pljevlja 97 | 1 : 0 | Ibar | |||||
18.09
00:00
Petnjica
Brskovo
3
0
|
18.09.2022 00:00 | Petnjica | 3 : 0 | Brskovo |
18.09
15:15
Everton
West Ham United
1
0
|
18.09.2022 15:15 | Everton | 1 : 0 | West Ham United | |||||
18.09
13:00
Brentford
Arsenal
0
3
|
18.09.2022 13:00 | Brentford | 0 : 3 | Arsenal |
18.09
15:30
1. FC Union Berlin
VfL Wolfsburg
2
0
|
18.09.2022 15:30 | 1. FC Union Berlin | 2 : 0 | VfL Wolfsburg | |||||
18.09
17:30
VfL Bochum
1. FC Kƶln
1
1
|
18.09.2022 17:30 | VfL Bochum | 1 : 1 | 1. FC Kƶln | |||||
18.09
19:30
1899 Hoffenheim
SC Freiburg
0
0
|
18.09.2022 19:30 | 1899 Hoffenheim | 0 : 0 | SC Freiburg |
18.09
15:00
Clermont Foot 63
Troyes
1
3
|
18.09.2022 15:00 | Clermont Foot 63 | 1 : 3 | Troyes | |||||
18.09
17:05
FC Nantes
RC Lens
0
0
|
18.09.2022 17:05 | FC Nantes | 0 : 0 | RC Lens | |||||
18.09
15:00
OGC Nice
Angers
0
1
|
18.09.2022 15:00 | OGC Nice | 0 : 1 | Angers | |||||
18.09
15:00
Olympique de Marseille
Stade Rennais
1
1
|
18.09.2022 15:00 | Olympique de Marseille | 1 : 1 | Stade Rennais | |||||
18.09
20:45
Olympique Lyonnais
Paris Saint-Germain
0
1
|
18.09.2022 20:45 | Olympique Lyonnais | 0 : 1 | Paris Saint-Germain | |||||
18.09
15:00
Stade Brestois 29
AC Ajaccio
0
1
|
18.09.2022 15:00 | Stade Brestois 29 | 0 : 1 | AC Ajaccio | |||||
18.09
13:00
Stade de Reims
AS Monaco
0
3
|
18.09.2022 13:00 | Stade de Reims | 0 : 3 | AS Monaco |
18.09
15:00
Cremonese
Lazio
0
4
|
18.09.2022 15:00 | Cremonese | 0 : 4 | Lazio | |||||
18.09
15:00
Fiorentina
Hellas Verona
2
0
|
18.09.2022 15:00 | Fiorentina | 2 : 0 | Hellas Verona | |||||
18.09
20:45
Milan
Napoli
1
2
|
18.09.2022 20:45 | Milan | 1 : 2 | Napoli | |||||
18.09
15:00
Monza
Juventus
1
0
|
18.09.2022 15:00 | Monza | 1 : 0 | Juventus | |||||
18.09
18:00
Roma
Atalanta
0
1
|
18.09.2022 18:00 | Roma | 0 : 1 | Atalanta | |||||
18.09
12:30
Udinese
Inter
3
1
|
18.09.2022 12:30 | Udinese | 3 : 1 | Inter |
18.09
21:00
AtlƩtico Madrid
Real Madrid
1
2
|
18.09.2022 21:00 | AtlƩtico Madrid | 1 : 2 | Real Madrid | |||||
18.09
14:00
Osasuna
Getafe
0
2
|
18.09.2022 14:00 | Osasuna | 0 : 2 | Getafe | |||||
18.09
18:30
Real Betis BalompiƩ
Girona FC
2
1
|
18.09.2022 18:30 | Real Betis BalompiƩ | 2 : 1 | Girona FC | |||||
18.09
18:30
Real Sociedad
Espanyol
2
1
|
18.09.2022 18:30 | Real Sociedad | 2 : 1 | Espanyol | |||||
18.09
16:15
Villarreal
Sevilla
1
1
|
18.09.2022 16:15 | Villarreal | 1 : 1 | Sevilla |
18.09
13:00
ŽFU Zvezda B 2018
MaŔinac
2
0
|
18.09.2022 13:00 | ŽFU Zvezda B 2018 | 2 : 0 | MaŔinac | |||||
18.09
16:30
Vojvodina
Spartak
0
9
|
18.09.2022 16:30 | Vojvodina | 0 : 9 | Spartak | |||||
18.09
11:00
TSC
Sloga
2
0
|
18.09.2022 11:00 | TSC | 2 : 0 | Sloga | |||||
18.09
15:00
Spartak DOO
Crvena zvezda
0
3
|
18.09.2022 15:00 | Spartak DOO | 0 : 3 | Crvena zvezda |
18.09
16:30
ŽGFK Borac
ŽGFK Lavice DuboÄica
4
0
|
18.09.2022 16:30 | ŽGFK Borac | 4 : 0 | ŽGFK Lavice DuboÄica | |||||
18.09
16:30
Moskva
Kolubara
1
5
|
18.09.2022 16:30 | Moskva | 1 : 5 | Kolubara | |||||
18.09
16:00
Požarevac
Zemun
1
15
|
18.09.2022 16:00 | Požarevac | 1 : 15 | Zemun |
18.09
11:00
RadniÄki 2014
Kolibri
3
2
|
18.09.2022 11:00 | RadniÄki 2014 | 3 : 2 | Kolibri |
18.09
11:00
Loznica
MaÄva
6
1
|
18.09.2022 11:00 | Loznica | 6 : 1 | MaÄva | |||||
18.09
10:45
KaraÄorÄe
Jedinstvo Putevi
15
0
|
18.09.2022 10:45 | KaraÄorÄe | 15 : 0 | Jedinstvo Putevi |
18.09
16:30
Heroj
Miljakovac
8
0
|
18.09.2022 16:30 | Heroj | 8 : 0 | Miljakovac | |||||
18.09
12:00
Banat
Proleter
0
1
|
18.09.2022 12:00 | Banat | 0 : 1 | Proleter |
18.09
09:00
GFK Sloven
Dinamo 1945
1
2
|
18.09.2022 09:00 | GFK Sloven | 1 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
18.09
14:30
Kabel
Petar PuaÄa
2
0
|
18.09.2022 14:30 | Kabel | 2 : 0 | Petar PuaÄa |
18.09
16:00
RadniÄki (V)
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
3
0
|
18.09.2022 16:00 | RadniÄki (V) | 3 : 0 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
18.09
14:00
Jedinstvo
Loznica
3
1
|
18.09.2022 14:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Loznica | |||||
18.09
11:00
Sloga (K)
Å umadija 1903
2
0
|
18.09.2022 11:00 | Sloga (K) | 2 : 0 | Å umadija 1903 | |||||
18.09
13:30
Novi Pazar
Javor Matis
3
0
|
18.09.2022 13:30 | Novi Pazar | 3 : 0 | Javor Matis | |||||
18.09
13:30
Borac 1926
Zlatibor
2
0
|
18.09.2022 13:30 | Borac 1926 | 2 : 0 | Zlatibor |
18.09
09:30
Bežanija
Kolubara
1
2
|
18.09.2022 09:30 | Bežanija | 1 : 2 | Kolubara | |||||
18.09
12:00
RadniÄki
BASK TEK
0
2
|
18.09.2022 12:00 | RadniÄki | 0 : 2 | BASK TEK | |||||
18.09
09:00
SinÄeliÄ
OFK Beograd
1
3
|
18.09.2022 09:00 | SinÄeliÄ | 1 : 3 | OFK Beograd |
18.09
11:00
Hajduk Veljko
MeŔevo
0
2
|
18.09.2022 11:00 | Hajduk Veljko | 0 : 2 | MeŔevo |
18.09
14:30
KaraÄorÄe
Takovo
0
3
|
18.09.2022 14:30 | KaraÄorÄe | 0 : 3 | Takovo | |||||
18.09
11:00
BuduÄnost (A)
Polet (Lj)
3
2
|
18.09.2022 11:00 | BuduÄnost (A) | 3 : 2 | Polet (Lj) | |||||
18.09
12:00
MaÄva 1929
Sloga (BB)
5
0
|
18.09.2022 12:00 | MaÄva 1929 | 5 : 0 | Sloga (BB) |
18.09
16:00
KaraÄorÄe
Mladi radnik 1926
1
0
|
18.09.2022 16:00 | KaraÄorÄe | 1 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
18.09
10:00
Å umadija (A)
Å umadija (T)
3
1
|
18.09.2022 10:00 | Å umadija (A) | 3 : 1 | Å umadija (T) | |||||
18.09
10:00
Smederevo 1924
Sloga 1924
1
0
|
18.09.2022 10:00 | Smederevo 1924 | 1 : 0 | Sloga 1924 |
18.09
10:00
Cement
Jedinstvo (SP)
5
4
|
18.09.2022 10:00 | Cement | 5 : 4 | Jedinstvo (SP) | |||||
18.09
10:00
RadniÄki (NP)
RadniÄki (ZR)
1
2
|
18.09.2022 10:00 | RadniÄki (NP) | 1 : 2 | RadniÄki (ZR) | |||||
18.09
10:00
Podrinje
BrestaÄ
9
1
|
18.09.2022 10:00 | Podrinje | 9 : 1 | BrestaÄ |
18.09
10:00
BaÄka 1901
Sporto 023
2
1
|
18.09.2022 10:00 | BaÄka 1901 | 2 : 1 | Sporto 023 |
18.09
12:00
OFK BaÄka
ŽAK
0
2
|
18.09.2022 12:00 | OFK BaÄka | 0 : 2 | ŽAK |
18.09
12:00
RadniÄki 1923
Partizan
3
2
|
18.09.2022 12:00 | RadniÄki 1923 | 3 : 2 | Partizan | |||||
18.09
11:00
Crvena zvezda
ÄukariÄki
2
2
|
18.09.2022 11:00 | Crvena zvezda | 2 : 2 | ÄukariÄki | |||||
18.09
13:00
Mladost (L)
Brodarac
3
1
|
18.09.2022 13:00 | Mladost (L) | 3 : 1 | Brodarac | |||||
18.09
16:00
OFK VrŔac
IMT
0
2
|
18.09.2022 16:00 | OFK VrŔac | 0 : 2 | IMT |
18.09
10:00
Vojvodina
ODR
2
1
|
18.09.2022 10:00 | Vojvodina | 2 : 1 | ODR |
18.09
11:00
Apolon 4
BuduÄnost
5
0
|
18.09.2022 11:00 | Apolon 4 | 5 : 0 | BuduÄnost | |||||
18.09
11:00
Jedinstvo
Apolon 2018
2
0
|
18.09.2022 11:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Apolon 2018 | |||||
18.09
11:00
Novi Pazar
Javor Matis
4
1
|
18.09.2022 11:00 | Novi Pazar | 4 : 1 | Javor Matis | |||||
18.09
11:00
Borac 1926
Jedinstvo Putevi
5
0
|
18.09.2022 11:00 | Borac 1926 | 5 : 0 | Jedinstvo Putevi |
18.09
14:30
RadniÄki 1923
Sloga 1924
16
0
|
18.09.2022 14:30 | RadniÄki 1923 | 16 : 0 | Sloga 1924 | |||||
18.09
13:00
SuŔica
Å umadija 1934
5
0
|
18.09.2022 13:00 | SuŔica | 5 : 0 | Šumadija 1934 | |||||
18.09
13:00
Å umadija (A)
AF Duljaj
1
2
|
18.09.2022 13:00 | Å umadija (A) | 1 : 2 | AF Duljaj | |||||
18.09
12:30
Sloga 33
Jasenica 2017
3
3
|
18.09.2022 12:30 | Sloga 33 | 3 : 3 | Jasenica 2017 |
18.09
16:00
JoŔanica
Kiker
1
2
|
18.09.2022 16:00 | JoŔanica | 1 : 2 | Kiker |
18.09
10:00
MaÄva 1929
Sunrise Å abac
1
2
|
18.09.2022 10:00 | MaÄva 1929 | 1 : 2 | Sunrise Å abac | |||||
18.09
10:00
RadniÄki (V)
OFK Senjak
3
0
|
18.09.2022 10:00 | RadniÄki (V) | 3 : 0 | OFK Senjak |
18.09
Radnik
Mineralac
0
6
|
18.09.2022 | Radnik | 0 : 6 | Mineralac | |||||
18.09
Kopernikus ŽeležniÄar
OFK RadniÄki
2
7
|
18.09.2022 | Kopernikus ŽeležniÄar | 2 : 7 | OFK RadniÄki |
18.09
12:00
Podrinje
Armija SK
3
1
|
18.09.2022 12:00 | Podrinje | 3 : 1 | Armija SK | |||||
18.09
10:00
RadniÄki (SM)
Petar PuaÄa
4
1
|
18.09.2022 10:00 | RadniÄki (SM) | 4 : 1 | Petar PuaÄa |
18.09
10:00
Sloga (BB)
Polimlje
0
3
|
18.09.2022 10:00 | Sloga (BB) | 0 : 3 | Polimlje |
18.09
18:00
Ada
IMT
3
0
|
18.09.2022 18:00 | Ada | 3 : 0 | IMT | |||||
18.09
15:30
Rakovica
OFK Beograd
2
8
|
18.09.2022 15:30 | Rakovica | 2 : 8 | OFK Beograd | |||||
18.09
14:00
011
BSK BorÄa
6
0
|
18.09.2022 14:00 | 011 | 6 : 0 | BSK BorÄa |
18.09
10:00
OFK Mladenovac
Železnik 1930
1
2
|
18.09.2022 10:00 | OFK Mladenovac | 1 : 2 | Železnik 1930 | |||||
18.09
11:30
Žarkovo 2000
Lokomotiva
0
4
|
18.09.2022 11:30 | Žarkovo 2000 | 0 : 4 | Lokomotiva |
18.09
13:00
GFK Jagodina
Partizan
1
2
|
18.09.2022 13:00 | GFK Jagodina | 1 : 2 | Partizan | |||||
18.09
15:30
Mladost (L)
Brodarac
4
1
|
18.09.2022 15:30 | Mladost (L) | 4 : 1 | Brodarac |
18.09
10:00
Preporod
ObiliÄ
0
2
|
18.09.2022 10:00 | Preporod | 0 : 2 | ObiliÄ | |||||
18.09
10:00
Tekstilac
RadniÄki 1905
5
2
|
18.09.2022 10:00 | Tekstilac | 5 : 2 | RadniÄki 1905 | |||||
18.09
10:00
ŽAK
Sloga
3
2
|
18.09.2022 10:00 | ŽAK | 3 : 2 | Sloga |
18.09
12:00
Jasen
Sloga
1
1
|
18.09.2022 12:00 | Jasen | 1 : 1 | Sloga |
18.09
10:00
TornjoÅ”
Vinogradar
1
2
|
18.09.2022 10:00 | TornjoÅ” | 1 : 2 | Vinogradar |
18.09
10:00
Jedinstvo (SP)
OFK VrŔac
1
0
|
18.09.2022 10:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 0 | OFK VrŔac | |||||
18.09
10:00
RadniÄki (Å )
1. maj
4
0
|
18.09.2022 10:00 | RadniÄki (Å ) | 4 : 0 | 1. maj | |||||
18.09
10:00
ŽelezniÄar
Voja GaÄiÄ
2
0
|
18.09.2022 10:00 | ŽelezniÄar | 2 : 0 | Voja GaÄiÄ | |||||
18.09
11:00
GFK Sloven
Petrika
2
5
|
18.09.2022 11:00 | GFK Sloven | 2 : 5 | Petrika |
18.09
13:30
Vojvodina
OFK Kikinda
2
1
|
18.09.2022 13:30 | Vojvodina | 2 : 1 | OFK Kikinda | |||||
18.09
15:00
Kabel
Derby 2015
0
5
|
18.09.2022 15:00 | Kabel | 0 : 5 | Derby 2015 |
18.09
13:00
Apolon 4
AS Novi Pazar
1
0
|
18.09.2022 13:00 | Apolon 4 | 1 : 0 | AS Novi Pazar | |||||
18.09
10:00
Kiker
Pazar Juniors
1
1
|
18.09.2022 10:00 | Kiker | 1 : 1 | Pazar Juniors | |||||
18.09
11:00
IFA Titan
SuŔica
2
1
|
18.09.2022 11:00 | IFA Titan | 2 : 1 | SuŔica |
18.09
10:00
Jedinstvo Putevi
FAP
7
1
|
18.09.2022 10:00 | Jedinstvo Putevi | 7 : 1 | FAP | |||||
18.09
16:00
GFK Sloboda
Mladost (L)
7
0
|
18.09.2022 16:00 | GFK Sloboda | 7 : 0 | Mladost (L) |
18.09
10:00
PetliÄ SD 2006
RSK
0
0
|
18.09.2022 10:00 | PetliÄ SD 2006 | 0 : 0 | RSK | |||||
18.09
11:00
Soko 2015
AF Duljaj
1
4
|
18.09.2022 11:00 | Soko 2015 | 1 : 4 | AF Duljaj | |||||
18.09
10:00
Å umadija (A)
Mladi radnik 1926
6
0
|
18.09.2022 10:00 | Å umadija (A) | 6 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
18.09
10:00
Sloga 33
OPK Rudar 1933
3
2
|
18.09.2022 10:00 | Sloga 33 | 3 : 2 | OPK Rudar 1933 |
18.09
10:00
OFK OseÄina
Respekt
0
7
|
18.09.2022 10:00 | OFK OseÄina | 0 : 7 | Respekt | |||||
18.09
10:00
Drina
MaÄva
1
7
|
18.09.2022 10:00 | Drina | 1 : 7 | MaÄva | |||||
18.09
11:00
Ribnica
RadniÄki (K)
0
1
|
18.09.2022 11:00 | Ribnica | 0 : 1 | RadniÄki (K) |
18.09
10:00
Partizan
OLE
7
2
|
18.09.2022 10:00 | Partizan | 7 : 2 | OLE |
18.09
Napredak
TimoÄanin
9
1
|
18.09.2022 | Napredak | 9 : 1 | TimoÄanin | |||||
18.09
BuduÄnost
SFS Borac
13
0
|
18.09.2022 | BuduÄnost | 13 : 0 | SFS Borac | |||||
18.09
RadniÄki (N)
RadniÄki (P)
6
1
|
18.09.2022 | RadniÄki (N) | 6 : 1 | RadniÄki (P) | |||||
18.09
Timok 1919
Real
0
2
|
18.09.2022 | Timok 1919 | 0 : 2 | Real |
18.09
10:00
Zabrežje
Posavina
0
3
|
18.09.2022 10:00 | Zabrežje | 0 : 3 | Posavina |
18.09
12:00
MaÄva
Tika-taka
11
0
|
18.09.2022 12:00 | MaÄva | 11 : 0 | Tika-taka |
18.09
10:00
Pomoravlje 1946
Zvižd
0
11
|
18.09.2022 10:00 | Pomoravlje 1946 | 0 : 11 | Zvižd | |||||
18.09
11:00
Äerdap
VGSK
2
11
|
18.09.2022 11:00 | Äerdap | 2 : 11 | VGSK |
18.09
Tisa NjerÅ”
BajŔa
3
2
|
18.09.2022 | Tisa NjerŔ | 3 : 2 | BajŔa | |||||
18.09
TSC
Crvenka
1
0
|
18.09.2022 | TSC | 1 : 0 | Crvenka |
18.09
11:00
Crnokosa
ŽFK Jedinstvo Putevi
9
0
|
18.09.2022 11:00 | Crnokosa | 9 : 0 | ŽFK Jedinstvo Putevi |
18.09
12:30
Zmaj Novi Grad
Komgrap
6
0
|
18.09.2022 12:30 | Zmaj Novi Grad | 6 : 0 | Komgrap | |||||
18.09
10:00
AF Pobeda
Lokomotiva
0
8
|
18.09.2022 10:00 | AF Pobeda | 0 : 8 | Lokomotiva |
18.09
12:00
Kraljica Marija
RadniÄki 1923
0
2
|
18.09.2022 12:00 | Kraljica Marija | 0 : 2 | RadniÄki 1923 | |||||
18.09
12:00
Požarevac
Jedinstvo
2
2
|
18.09.2022 12:00 | Požarevac | 2 : 2 | Jedinstvo |
18.09
RadniÄki 2014
Dinamo
3
2
|
18.09.2022 | RadniÄki 2014 | 3 : 2 | Dinamo | |||||
18.09
Lavice DuboÄica
Rosulja 2014
11
0
|
18.09.2022 | Lavice DuboÄica | 11 : 0 | Rosulja 2014 | |||||
18.09
Majdanpek
MaŔinac
0
7
|
18.09.2022 | Majdanpek | 0 : 7 | MaŔinac | |||||
18.09
RadniÄki 2012
VuÄice
4
0
|
18.09.2022 | RadniÄki 2012 | 4 : 0 | VuÄice | |||||
18.09
Kolibri
Napredak junior 2018
2
2
|
18.09.2022 | Kolibri | 2 : 2 | Napredak junior 2018 | |||||
18.09
Jagodina
PB 2022
2
0
|
18.09.2022 | Jagodina | 2 : 0 | PB 2022 | |||||
18.09
Ozren
LevaÄ
1
4
|
18.09.2022 | Ozren | 1 : 4 | LevaÄ |
18.09
10:00
Zvezda B 2018
Crvena zvezda
4
0
|
18.09.2022 10:00 | Zvezda B 2018 | 4 : 0 | Crvena zvezda |
18.09
15:30
Vojvodina
Banat
5
0
|
18.09.2022 15:30 | Vojvodina | 5 : 0 | Banat | |||||
18.09
15:00
Prave Dame
Lehel 2019
1
2
|
18.09.2022 15:00 | Prave Dame | 1 : 2 | Lehel 2019 | |||||
18.09
11:00
Moskva
Ruma
4
0
|
18.09.2022 11:00 | Moskva | 4 : 0 | Ruma |
18.09
Napredak
TimoÄanin
1
1
|
18.09.2022 | Napredak | 1 : 1 | TimoÄanin | |||||
18.09
BuduÄnost
OFK ParaÄin
5
2
|
18.09.2022 | BuduÄnost | 5 : 2 | OFK ParaÄin | |||||
18.09
RadniÄki (N)
RadniÄki (P)
0
0
|
18.09.2022 | RadniÄki (N) | 0 : 0 | RadniÄki (P) | |||||
18.09
Timok 1919
Real NiÅ”
1
4
|
18.09.2022 | Timok 1919 | 1 : 4 | Real NiÅ” |
18.09
RadniÄki (V)
Jedinstvo (Ub)
2
1
|
18.09.2022 | RadniÄki (V) | 2 : 1 | Jedinstvo (Ub) | |||||
18.09
00:00
Zadrugar
OFK OseÄina
3
0
|
18.09.2022 00:00 | Zadrugar | 3 : 0 | OFK OseÄina | |||||
18.09
OFK Divci
OFK Senjak
0
7
|
18.09.2022 | OFK Divci | 0 : 7 | OFK Senjak | |||||
18.09
09:00
BuduÄnost KruÅ”ik 014
Omladinac 2014
2
1
|
18.09.2022 09:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 014 | 2 : 1 | Omladinac 2014 |
18.09
13:00
Srem
Bežanija
0
14
|
18.09.2022 13:00 | Srem | 0 : 14 | Bežanija | |||||
18.09
12:30
BuduÄnost
SinÄeliÄ 2012
0
4
|
18.09.2022 12:30 | BuduÄnost | 0 : 4 | SinÄeliÄ 2012 |
18.09
10:00
Skela
Rvati
1
6
|
18.09.2022 10:00 | Skela | 1 : 6 | Rvati | |||||
18.09
10:00
Zvezda
Obrenovac 1905
2
1
|
18.09.2022 10:00 | Zvezda | 2 : 1 | Obrenovac 1905 | |||||
18.09
09:00
Pobednik
BuduÄnost
0
4
|
18.09.2022 09:00 | Pobednik | 0 : 4 | BuduÄnost |
18.09
10:00
MaÄva
MaÄva 1929
8
0
|
18.09.2022 10:00 | MaÄva | 8 : 0 | MaÄva 1929 |
18.09
12:00
Zlatibor
Crnokosa
0
5
|
18.09.2022 12:00 | Zlatibor | 0 : 5 | Crnokosa | |||||
18.09
14:00
Jedinstvo Putevi
Crnokosa
2
2
|
18.09.2022 14:00 | Jedinstvo Putevi | 2 : 2 | Crnokosa | |||||
18.09
12:00
Sloga (BB)
Polimlje
4
0
|
18.09.2022 12:00 | Sloga (BB) | 4 : 0 | Polimlje |
18.09
TSC '10
SU Team Akademija
8
0
|
18.09.2022 | TSC '10 | 8 : 0 | SU Team Akademija | |||||
18.09
TSC 11
BajŔa
2
0
|
18.09.2022 | TSC 11 | 2 : 0 | BajŔa | |||||
18.09
Subotica 10
Arena SU
1
2
|
18.09.2022 | Subotica 10 | 1 : 2 | Arena SU | |||||
18.09
RadniÄki 1905
Subotica 11
1
3
|
18.09.2022 | RadniÄki 1905 | 1 : 3 | Subotica 11 |
18.09
12:00
Rudar (B)
FA Sparks
0
6
|
18.09.2022 12:00 | Rudar (B) | 0 : 6 | FA Sparks | |||||
18.09
15:30
OFK Dif
Pazar Juniors
6
0
|
18.09.2022 15:30 | OFK Dif | 6 : 0 | Pazar Juniors |
18.09
18:30
SinÄeliÄ
Sivac 69
33
31
|
18.09.2022 18:30 | SinÄeliÄ | 33 : 31 | Sivac 69 | |||||
18.09
19:00
Ub
Kolubara
25
23
|
18.09.2022 19:00 | Ub | 25 : 23 | Kolubara |
18.09
19:00
Metalac
Priboj
34
22
|
18.09.2022 19:00 | Metalac | 34 : 22 | Priboj | |||||
18.09
18:00
Mokra Gora
Bela Palanka
32
36
|
18.09.2022 18:00 | Mokra Gora | 32 : 36 | Bela Palanka | |||||
18.09
18:00
Loznica
GoÄ Merkur
26
32
|
18.09.2022 18:00 | Loznica | 26 : 32 | GoÄ Merkur | |||||
18.09
18:00
Hajduk Veljko
KurŔumlija
27
25
|
18.09.2022 18:00 | Hajduk Veljko | 27 : 25 | KurŔumlija |
18.09
16:00
Vojvoda Stepa
Jedinstvo
31
30
|
18.09.2022 16:00 | Vojvoda Stepa | 31 : 30 | Jedinstvo | |||||
18.09
19:00
RadniÄki 1958
Hercegovina
28
33
|
18.09.2022 19:00 | RadniÄki 1958 | 28 : 33 | Hercegovina | |||||
18.09
19:00
Potisje Pleteks
Nova Pazova 1957
24
14
|
18.09.2022 19:00 | Potisje Pleteks | 24 : 14 | Nova Pazova 1957 |
18.09
18:00
RadniÄki
Crvena zvezda 2
32
23
|
18.09.2022 18:00 | RadniÄki | 32 : 23 | Crvena zvezda 2 | |||||
18.09
16:30
BASK Soko
Lazarevac
26
20
|
18.09.2022 16:30 | BASK Soko | 26 : 20 | Lazarevac |
18.09
18:00
SPD RadniÄki
Bor Zijin Copper
30
28
|
18.09.2022 18:00 | SPD RadniÄki | 30 : 28 | Bor Zijin Copper | |||||
18.09
18:00
PanÄevo
Naisa
26
26
|
18.09.2022 18:00 | PanÄevo | 26 : 26 | Naisa |
18.09
18:00
Crvena zvezda
Halas Jožef
40
20
|
18.09.2022 18:00 | Crvena zvezda | 40 : 20 | Halas Jožef |
18.09
16:15
Ekonomist
Požarevac
6
7
|
18.09.2022 16:15 | Ekonomist | 6 : 7 | Požarevac |
18.09
16:30
Triglav
Maribor
5
3
|
18.09.2022 16:30 | Triglav | 5 : 3 | Maribor | |||||
18.09
16:30
Sij Acroni Jesenice
Slavija Junior
2
1
|
18.09.2022 16:30 | Sij Acroni Jesenice | 2 : 1 | Slavija Junior | |||||
18.09
18:00
SŽ Olimpija
LedX Celje
5
1
|
18.09.2022 18:00 | SŽ Olimpija | 5 : 1 | LedX Celje |