XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 480 utakmica za dan
Subota, 3 Septembar 2022


Fudbal

Radnički (N)
Niš
1 : 1
Mladost GAT
Novi Sad
03.09.2022 18:00
Radnički (N)
1 : 1
Mladost GAT
Spartak ŽK
Subotica
1 : 2
Napredak
Kruševac
03.09.2022 20:00
Spartak ŽK
1 : 2
Napredak
1. Maj Ruma
Ruma
0 : 1
Tekstilac
Odžaci
03.09.2022 16:30
1. Maj Ruma
0 : 1
Tekstilac
Bečej 1918
Bečej
4 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
03.09.2022 16:30
Bečej 1918
4 : 1
Dinamo 1945
Hajduk 1912
Kula
1 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
03.09.2022 16:30
Hajduk 1912
1 : 0
OFK Bačka
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
Torlak
Beograd
03.09.2022 16:30
Budućnost
0 : 1
Torlak
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
Brodarac
Novi Beograd
03.09.2022 16:30
Radnički (O)
0 : 0
Brodarac
Zemun
Zemun
1 : 0
Prva iskra
Barič
03.09.2022 16:30
Zemun
1 : 0
Prva iskra
BSK Borča
Borča
0 : 1
Zvezdara
Beograd
03.09.2022 16:30
BSK Borča
0 : 1
Zvezdara
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Borac
Lazarevac
03.09.2022 16:30
OFK Beograd
2 : 2
Borac
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
03.09.2022 16:30
Takovo
3 : 2
Sloga (BB)
Budućnost (A)
Arilje
0 : 0
Tutin
Tutin
03.09.2022 16:30
Budućnost (A)
0 : 0
Tutin
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
03.09.2022 16:30
Mladi radnik 1926
2 : 1
Sloga (K)
Mačva 1929
Bogatić
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
03.09.2022 16:30
Mačva 1929
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Borac 1926
Čačak
1 : 2
FAP
Priboj
03.09.2022 19:00
Borac 1926
1 : 2
FAP
GFK Dubočica
Leskovac
5 : 2
Timočanin
Knjaževac
03.09.2022 16:30
GFK Dubočica
5 : 2
Timočanin
Timok 1919
Zaječar
0 : 0
Pčinja
Trgovište
03.09.2022 16:30
Timok 1919
0 : 0
Pčinja
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 2
Dunav
Prahovo
03.09.2022 16:30
OFK Topličanin
3 : 2
Dunav
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
03.09.2022 16:30
GFK Jagodina
1 : 0
Jedinstvo (P)
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Vlasina
Vlasotince
03.09.2022 16:30
Radnički (S)
2 : 1
Vlasina
Sloga
Čonoplja
4 : 1
OFK Mladost APA
Apatin
03.09.2022 16:30
Sloga
4 : 1
OFK Mladost APA
Bačka 1901
Subotica
4 : 2
Radnički 1918
Ratkovo
03.09.2022 16:30
Bačka 1901
4 : 2
Radnički 1918
Bajša
Bajša
4 : 0
Radnički 1905
Bajmok
03.09.2022 16:30
Bajša
4 : 0
Radnički 1905
Bratstvo 2019
Prigrevica
4 : 0
Hercegovac
Gajdobra
03.09.2022 16:30
Bratstvo 2019
4 : 0
Hercegovac
Senta
Senta
5 : 1
Obilić
Zmajevo
03.09.2022 16:30
Senta
5 : 1
Obilić
Radnički (Š)
Šid
0 : 0
Železničar
Inđija
03.09.2022 16:30
Radnički (Š)
0 : 0
Železničar
Sloga (E)
Erdevik
3 : 0
Index
Novi Sad
03.09.2022 16:30
Sloga (E)
3 : 0
Index
Veternik
Veternik
0 : 0
Dunav
Stari Banovci
03.09.2022 16:30
Veternik
0 : 0
Dunav
Sloga (T)
Temerin
0 : 0
Jedinstvo
Rumenka
03.09.2022 16:30
Sloga (T)
0 : 0
Jedinstvo
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 4
GFK Sloven
Ruma
03.09.2022 16:30
Radnički (NP)
3 : 4
GFK Sloven
Radnički
Kovin
1 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
03.09.2022 16:30
Radnički
1 : 2
OFK Kikinda
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
0 : 0
Begej
Žitište
03.09.2022 16:30
Jedinstvo (BK)
0 : 0
Begej
Sloboda
Novi Kozarci
5 : 0
Mladost
Omoljica
03.09.2022 16:30
Sloboda
5 : 0
Mladost
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
03.09.2022 16:30
Jedinstvo Stević
3 : 1
Kozara
Šušnjar
Šušnjar
4 : 0
Kosmaj
Ralja
03.09.2022 16:30
Šušnjar
4 : 0
Kosmaj
Napredak
Medoševac
4 : 1
Lokomotiva
Beograd
03.09.2022 16:30
Napredak
4 : 1
Lokomotiva
Nebeski Andjeli
Vranje
3 : 1
Lugina
Preševo
03.09.2022 16:30
Nebeski Andjeli
3 : 1
Lugina
Pusta Reka
Bojnik
6 : 0
OFK Alakince
Alakince
03.09.2022 16:30
Pusta Reka
6 : 0
OFK Alakince
Gracko
Staro Gracko
1 : 4
Sloga
Leskovac
03.09.2022 16:30
Gracko
1 : 4
Sloga
OFK Sinđelić
Niš
9 : 0
Mladost (B)
Batušinac
03.09.2022 16:30
OFK Sinđelić
9 : 0
Mladost (B)
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 0
Sloga (D)
Despotovac
03.09.2022 16:30
Jedinstvo 1936
1 : 0
Sloga (D)
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 1
Rtanj
Boljevac
03.09.2022 16:30
OFK Knjaz
2 : 1
Rtanj
Brodoremont
Kladovo
1 : 0
Jedinstvo
Pirot
03.09.2022 16:30
Brodoremont
1 : 0
Jedinstvo
Ozren
Sokobanja
1 : 3
OFK Zlot
Zlot
03.09.2022 16:30
Ozren
1 : 3
OFK Zlot
BSK
Bogovina
0 : 7
Balkanski
Dimitrovgrad
03.09.2022 16:30
BSK
0 : 7
Balkanski
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
03.09.2022 16:30
Mokra Gora
2 : 0
Jošanica
Gruža
Gruža
1 : 1
Bane 1931
Raška
03.09.2022 16:30
Gruža
1 : 1
Bane 1931
Napredak (G)
Gračac
1 : 0
Polet (R)
Ratina
03.09.2022 16:30
Napredak (G)
1 : 0
Polet (R)
Budućnost (R)
Resnik
1 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
03.09.2022 16:30
Budućnost (R)
1 : 1
Trepča
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
03.09.2022 16:30
Šumadija 1903
3 : 1
Goč
Crnokosa
Kosjerić
0 : 3
Zlatar
Nova Varoš
03.09.2022 16:30
Crnokosa
0 : 3
Zlatar
Spartak 1976
Trnava
2 : 2
Polet (T)
Trbušani
03.09.2022 16:30
Spartak 1976
2 : 2
Polet (T)
Morava (VP)
Velika Plana
1 : 2
VGSK
Veliko Gradište
03.09.2022 16:30
Morava (VP)
1 : 2
VGSK
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 0
Sloboda
Lipe
03.09.2022 16:30
Sloga 33
0 : 0
Sloboda
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
RSK
Rabrovo
03.09.2022 16:30
Šumadija (A)
1 : 0
RSK
Karađorđe
Topola
0 : 0
Omladinac
Šetonje
03.09.2022 16:30
Karađorđe
0 : 0
Omladinac
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
1 : 1
Zadrugar
Lajkovac
03.09.2022 16:30
Strmovo 1968
1 : 1
Zadrugar
Ribnica
Mionica
1 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
03.09.2022 16:30
Ribnica
1 : 0
Vrelo Sport
Radnički (V)
Valjevo
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
03.09.2022 16:30
Radnički (V)
2 : 0
OFK Osečina
Glogonj
Glogonj
4 : 0
Vulturul
Grebenac
03.09.2022 16:30
Glogonj
4 : 0
Vulturul
Jadran
Feketić
2 : 2
AFK
Ada
03.09.2022 16:30
Jadran
2 : 2
AFK
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
5 : 1
Njegoš
Lovćenac
03.09.2022 16:30
Udarnik Višnjevac
5 : 1
Njegoš
Sloga
Ostojićevo
2 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
03.09.2022 16:30
Sloga
2 : 1
Sutjeska
Tornjoš
Tornjoš
0 : 4
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
03.09.2022 16:30
Tornjoš
0 : 4
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Proleter
Ravno Selo
2 : 0
Tavankut
Tavankut
03.09.2022 16:30
Proleter
2 : 0
Tavankut
Borac (BG)
Bački Gračac
2 : 1
Tvrđava
Bač
03.09.2022 16:30
Borac (BG)
2 : 1
Tvrđava
Crvenka
Crvenka
2 : 2
Hajduk
Stapar
03.09.2022 16:30
Crvenka
2 : 2
Hajduk
Polet
Karavukovo
1 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
03.09.2022 16:30
Polet
1 : 3
ČSK Pivara
Soko
Nova Gajdobra
2 : 2
Budućnost (M)
Mladenovo
03.09.2022 16:30
Soko
2 : 2
Budućnost (M)
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
03.09.2022 16:30
Podrinje
1 : 0
Hajduk (V)
Hajduk (B)
Beška
1 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
03.09.2022 16:30
Hajduk (B)
1 : 1
Fruškogorac
Crvena zvezda
Novi Sad
3 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
03.09.2022 17:00
Crvena zvezda
3 : 0
Omladinac
Tatra
Kisač
0 : 3
Cement
Beočin
03.09.2022 17:00
Tatra
0 : 3
Cement
Fruškogorski partizan
Bukovac
4 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
03.09.2022 17:00
Fruškogorski partizan
4 : 1
Jedinstvo
Borac
Ostružnica
0 : 0
Heroj Polet
Jajinci
03.09.2022 16:30
Borac
0 : 0
Heroj Polet
BSK 1926
Baćevac
5 : 2
Strelac
Mislođin
03.09.2022 16:30
BSK 1926
5 : 2
Strelac
Temnić 1924
Varvarin
3 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
03.09.2022 16:30
Temnić 1924
3 : 0
Gornji Stepoš
Spartak 1924
Ljig
0 : 3
Iskra
Donja Bukovica
03.09.2022 16:30
Spartak 1924
0 : 3
Iskra
OFK Brđanac
Valjevo
4 : 0
Proleter
Bajevac
03.09.2022 16:30
OFK Brđanac
4 : 0
Proleter
Trnava
Donja Trnava
1 : 0
Plaskovac
Plaskovac
03.09.2022 20:00
Trnava
1 : 0
Plaskovac
Taskovići
Taskovići
2 : 4
Zemljoradnik
Balajnac
03.09.2022 16:30
Taskovići
2 : 4
Zemljoradnik
Budućnost
Orašje
3 : 2
Donja Lomnica
Donja Lomnica
03.09.2022 16:30
Budućnost
3 : 2
Donja Lomnica
OFK Napredak
Markovac
4 : 0
Mladost (NS)
Novo Selo
03.09.2022 16:30
OFK Napredak
4 : 0
Mladost (NS)
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
2 : 2
Polet
Trnovče
03.09.2022 16:30
Jasenica 2017
2 : 2
Polet
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 1
Branik
Štubik
03.09.2022 16:30
Rudna Glava
0 : 1
Branik
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 5
Šarbanovac
Šarbanovac
03.09.2022 16:30
Nemetali
2 : 5
Šarbanovac
Poreč
Donji milanovac
2 : 1
Blizna
Blizna
03.09.2022 16:30
Poreč
2 : 1
Blizna
Zvižd
Kučevo
4 : 0
Rudar (Kr)
Krepoljin
03.09.2022 16:30
Zvižd
4 : 0
Rudar (Kr)
Mladost
Vrdila
3 : 0
Borac (V)
Vraneši
03.09.2022 17:00
Mladost
3 : 0
Borac (V)
Mladost (D)
Dublje
1 : 2
Napredak
Drenovac
03.09.2022 16:30
Mladost (D)
1 : 2
Napredak
Radnički 2020
Knez Selo
1 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
03.09.2022 16:30
Radnički 2020
1 : 0
Stevan Nešticki
Aluminijum
Niš
0 : 5
Sloboda
Gornja Vrežina
03.09.2022 16:30
Aluminijum
0 : 5
Sloboda
Rudar
Brasina
3 : 3
Mladi borac
Dublje
03.09.2022 16:00
Rudar
3 : 3
Mladi borac
Zadrugar
Krupac
1 : 2
Željuša
Željuša
03.09.2022 16:30
Zadrugar
1 : 2
Željuša
Sloboda
Rasnica
2 : 2
Dragoš
Pirot
03.09.2022 16:30
Sloboda
2 : 2
Dragoš
Senjak
Pirot
1 : 1
Pobeda
Držina
03.09.2022 16:30
Senjak
1 : 1
Pobeda
Bratstvo 1975
Erdeč
0 : 0
Divostin
Kragujevac
03.09.2022 17:00
Bratstvo 1975
0 : 0
Divostin
Sloga 1934
Desimirovac
0 : 2
Šumadija 1934
Drača
03.09.2022 17:00
Sloga 1934
0 : 2
Šumadija 1934
Stanovo 1941
Stanovo
0 : 1
Kutlovo
Kutlovo
03.09.2022 17:00
Stanovo 1941
0 : 1
Kutlovo
Kosovo
Zvezdan
2 : 2
Osnić
Osnić
03.09.2022 16:30
Kosovo
2 : 2
Osnić
Sloga
Minićevo
0 : 4
Trebič
Sokobanja
03.09.2022 16:30
Sloga
0 : 4
Trebič
Rudar Vrška Čuka
Grljan
0 : 2
FSU Kraljevica
Zaječar
03.09.2022 16:30
Rudar Vrška Čuka
0 : 2
FSU Kraljevica
Rudar
Podvis
1 : 1
Graničar
Veliki Izvor
03.09.2022 16:30
Rudar
1 : 1
Graničar
Šljivar
Šljivar
1 : 7
OFK 019
Zaječar
03.09.2022 16:30
Šljivar
1 : 7
OFK 019
Midžor
Kalna
2 : 1
Malinik
Podgorac
03.09.2022 16:30
Midžor
2 : 1
Malinik
Hajduk
Rujevica
1 : 2
Omladinac
Grezna
03.09.2022 16:30
Hajduk
1 : 2
Omladinac
Ovčar
Markovica
6 : 0
Dragačevo
Guča
03.09.2022 16:30
Ovčar
6 : 0
Dragačevo
Slatina
Slatina
4 : 0
Gorušica
Viča
03.09.2022 16:30
Slatina
4 : 0
Gorušica
Sloga
Kaona
8 : 1
Parmenac
Parmenac
03.09.2022 16:30
Sloga
8 : 1
Parmenac
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
03.09.2022 16:30
Beli Orlovi
2 : 1
Poljoprivrednik
Mladost 1977
Garevina
2 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
03.09.2022 16:30
Mladost 1977
2 : 1
Mladost (DK)
Jezero 2017
Zlatari
2 : 0
Omladinac
Ugljarevo
03.09.2022 16:30
Jezero 2017
2 : 0
Omladinac
Sloga
Margita
0 : 4
Banatul
Lokve
03.09.2022 16:30
Sloga
0 : 4
Banatul
Sofeks
Futog
10 : 0
Obilić
Vilovo
03.09.2022 17:00
Sofeks
10 : 0
Obilić
Rudar
Plazane
3 : 1
Beljanica
Strmosten
03.09.2022 16:30
Rudar
3 : 1
Beljanica
Napredak
Stubica
3 : 0
Mladost
Bukovče
03.09.2022 16:30
Napredak
3 : 0
Mladost
Trnava
Trnava
0 : 4
GFK Strelište
Jagodina
03.09.2022 16:30
Trnava
0 : 4
GFK Strelište
Šumadinac
Dragovo
4 : 2
Morava (R)
Ribare
03.09.2022 16:30
Šumadinac
4 : 2
Morava (R)
Mlada krila
Metikoši
1 : 3
Morava (M)
Mrsać
03.09.2022 17:00
Mlada krila
1 : 3
Morava (M)
Maglić
Bački Maglić
5 : 2
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
03.09.2022 16:30
Maglić
5 : 2
Bački Hajduk
Real
Donja Jajina
2 : 1
Radnički
Pertate
03.09.2022 16:30
Real
2 : 1
Radnički
Jedinstvo
Zavlaka
4 : 0
Jelav
Jelav
03.09.2022 16:00
Jedinstvo
4 : 0
Jelav
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 2
Hajduk
Ribarica
03.09.2022 16:00
TE Gučevo
3 : 2
Hajduk
Makrešane
Makrešane
5 : 2
Konjuh
Konjuh
03.09.2022 16:30
Makrešane
5 : 2
Konjuh
Bežanija
Beograd
3 : 1
Železnik 1930
Železnik
03.09.2022 16:30
Bežanija
3 : 1
Železnik 1930
Kelti
Novi Beograd
2 : 0
OFK Lug 2020
Lug
03.09.2022 10:00
Kelti
2 : 0
OFK Lug 2020
Jedinstvo
Novi Bečej
1 : 0
Terekveš
Hetin
03.09.2022 16:30
Jedinstvo
1 : 0
Terekveš
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 1
Borac
Aleksandrovo
03.09.2022 16:30
Omladinac
1 : 1
Borac
Horgoš 1911
Horgoš
0 : 4
Potisje
Kanjiža
03.09.2022 16:30
Horgoš 1911
0 : 4
Potisje
Jedinstvo
Oplanić
3 : 2
Šumadija
Sipić
03.09.2022
Jedinstvo
3 : 2
Šumadija
Sloga
Zabojnica
1 : 0
Partizan
Bumbarevo Brdo
03.09.2022
Sloga
1 : 0
Partizan
Bare
Bare
2 : 1
Mladost (R)
Rašković
03.09.2022
Bare
2 : 1
Mladost (R)
Borac
Pajsijevići
4 : 2
Kruševica 1980
Kneževac
03.09.2022
Borac
4 : 2
Kruševica 1980
Omladinac
Donja Rača
3 : 3
Mladi radnik
Dragušica
03.09.2022
Omladinac
3 : 3
Mladi radnik
Mladost (P)
Pretoke
2 : 1
Karađorđe
Vučić
03.09.2022 16:30
Mladost (P)
2 : 1
Karađorđe
Nišavac
Staničenje
4 : 0
Budućnost
Veliki Jovanovac
03.09.2022 16:30
Nišavac
4 : 0
Budućnost
Mladost
Mali Suvodol
1 : 5
Lokomotiva
Belo Polje
03.09.2022 16:30
Mladost
1 : 5
Lokomotiva
Rongo Siti
Pirot
6 : 2
Napredak
Izvor
03.09.2022 16:30
Rongo Siti
6 : 2
Napredak
Zvezda
Konatice
13 : 0
Proleter
Jasenak
03.09.2022 16:30
Zvezda
13 : 0
Proleter
Gradac
Pločnik
4 : 1
Bresno Polje
Bresno Polje
03.09.2022 16:30
Gradac
4 : 1
Bresno Polje
Šampion 2013
Bošnjane
2 : 3
Omladinac
Pojate
03.09.2022 16:30
Šampion 2013
2 : 3
Omladinac
Borac
Kozjak
6 : 2
Paskovac
Paskovac
03.09.2022 16:30
Borac
6 : 2
Paskovac
Sloga 1949
Matijevac
3 : 0
Torpedo
Lojanice
03.09.2022 16:30
Sloga 1949
3 : 0
Torpedo
Zvizdar
Zvizdar
1 : 5
Brezovica
Brezovica
03.09.2022 16:30
Zvizdar
1 : 5
Brezovica
Mlaka
Kalenić
0 : 1
Tamnava
Sovljak
03.09.2022 16:30
Mlaka
0 : 1
Tamnava
Mladi radnik
Novo Laniste
5 : 0
OFK Borac
Lovci
03.09.2022 16:30
Mladi radnik
5 : 0
OFK Borac
Morava
Rajkinac
8 : 0
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
03.09.2022 16:30
Morava
8 : 0
Domaćin
Pomoravlje
Manojlovce
5 : 0
Mladost (DB)
Donji Bunibrod
03.09.2022 16:30
Pomoravlje
5 : 0
Mladost (DB)
ŠFU Derbi 2016
Vlase
3 : 0
Marjan MB
Mala Biljanica
03.09.2022 16:30
ŠFU Derbi 2016
3 : 0
Marjan MB
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
1 : 1
Turekovac
Turekovac
03.09.2022 16:30
Mladost (DL)
1 : 1
Turekovac
Mladi radnik 1925
Grdica
0 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
03.09.2022 17:00
Mladi radnik 1925
0 : 1
Stara Čaršija
Budućnost
Samaila
2 : 5
Biljanovac
Biljanovac
03.09.2022 17:00
Budućnost
2 : 5
Biljanovac
Milakovac 2018
Milakovac
1 : 1
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
03.09.2022 17:00
Milakovac 2018
1 : 1
Vrnjačka Banja
Sloboda
Tuzla
4 : 2
Sloga Meridian
Doboj
03.09.2022 16:00
Sloboda
4 : 2
Sloga Meridian
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 0
Drina
Zvornik
03.09.2022 16:30
Slavija
1 : 0
Drina
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
Radnik
Bijeljina
03.09.2022 16:30
Rudar Prijedor
1 : 1
Radnik
Podrinje
Janja
2 : 0
Tekstilac
Derventa
03.09.2022 16:30
Podrinje
2 : 0
Tekstilac
Sloboda (NG)
Novi Grad
0 : 1
Laktaši
Laktaši
03.09.2022 16:30
Sloboda (NG)
0 : 1
Laktaši
Modriča
Modriča
0 : 7
Krupa
Krupa na Vrbasu
03.09.2022 20:30
Modriča
0 : 7
Krupa
Iskra
Danilovgrad
2 : 1
Jezero
Plav
03.09.2022 19:00
Iskra
2 : 1
Jezero
Dečić
Tuzi
2 : 4
Arsenal
Tivat
03.09.2022 19:00
Dečić
2 : 4
Arsenal
Rudar
Pljevlja
0 : 0
Sutjeska
Nikšić
03.09.2022 20:15
Rudar
0 : 0
Sutjeska
Everton
Liverpool
0 : 0
Liverpool
Liverpool
03.09.2022 13:30
Everton
0 : 0
Liverpool
Brentford
5 : 2
Leeds United
03.09.2022 16:00
Brentford
5 : 2
Leeds United
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
0 : 0
Crystal Palace
London
03.09.2022 16:00
Newcastle United
0 : 0
Crystal Palace
Nottingham Forest
2 : 3
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
03.09.2022 16:00
Nottingham Forest
2 : 3
AFC Bournemouth
Tottenham Hotspur
London
2 : 1
Fulham
03.09.2022 16:00
Tottenham Hotspur
2 : 1
Fulham
Wolverhampton
Wolverhampton
1 : 0
Southampton
Southampton, Hampshire
03.09.2022 16:00
Wolverhampton
1 : 0
Southampton
Aston Villa
Birmingham
1 : 1
Manchester City
Manchester
03.09.2022 18:30
Aston Villa
1 : 1
Manchester City
Chelsea
London
2 : 1
West Ham United
London
03.09.2022 16:00
Chelsea
2 : 1
West Ham United
1. FC Union Berlin
Berlin
1 : 1
Bayern München
München
03.09.2022 15:30
1. FC Union Berlin
1 : 1
Bayern München
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
2 : 3
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
03.09.2022 15:30
Bayer 04 Leverkusen
2 : 3
SC Freiburg
VfB Stuttgart
Stuttgart
1 : 1
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
03.09.2022 15:30
VfB Stuttgart
1 : 1
FC Schalke 04
VfL Bochum
0 : 2
Werder Bremen
Bremen
03.09.2022 15:30
VfL Bochum
0 : 2
Werder Bremen
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
2 : 4
1. FC Köln
Köln
03.09.2022 15:30
VfL Wolfsburg
2 : 4
1. FC Köln
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
4 : 0
RB Leipzig
Leipzig
03.09.2022 18:30
Eintracht Frankfurt
4 : 0
RB Leipzig
AJ Auxerre
0 : 2
Olympique de Marseille
03.09.2022 17:00
AJ Auxerre
0 : 2
Olympique de Marseille
FC Nantes
0 : 3
Paris Saint-Germain
03.09.2022 21:00
FC Nantes
0 : 3
Paris Saint-Germain
Olympique Lyonnais
Lyon
5 : 0
Angers
Angers
03.09.2022 19:00
Olympique Lyonnais
5 : 0
Angers
Fiorentina
Firenze
1 : 1
Juventus
Torino
03.09.2022 15:00
Fiorentina
1 : 1
Juventus
Milan
Milano
3 : 2
Inter
Milan
03.09.2022 18:00
Milan
3 : 2
Inter
Lazio
Roma
1 : 2
Napoli
Napoli
03.09.2022 20:45
Lazio
1 : 2
Napoli
RCD Mallorca
Palma
1 : 1
Girona FC
Girona
03.09.2022 14:00
RCD Mallorca
1 : 1
Girona FC
Real Madrid
Madrid
2 : 1
Real Betis Balompié
Seville
03.09.2022 16:15
Real Madrid
2 : 1
Real Betis Balompié
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 1
Atlético Madrid
Madrid
03.09.2022 18:30
Real Sociedad
1 : 1
Atlético Madrid
Sevilla
Sevilla
0 : 3
Barcelona
Barcelona
03.09.2022 21:00
Sevilla
0 : 3
Barcelona
Borac 1935
Maršić
3 : 1
Seljak
Cvetojevac
03.09.2022 17:00
Borac 1935
3 : 1
Seljak
Goražde
Goražde
1 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
03.09.2022 00:00
Goražde
1 : 1
Mladost
Radnik
Hadžići
2 : 0
Radnički
Lukavac
03.09.2022 00:00
Radnik
2 : 0
Radnički
Simm-Bau
Kosova
0 : 0
Jedinstvo
Bihać
03.09.2022 00:00
Simm-Bau
0 : 0
Jedinstvo
Budućnost
Banovići
1 : 0
Stupčanica
Olovo
03.09.2022 00:00
Budućnost
1 : 0
Stupčanica
GOŠK
Gabela
3 : 0
Travnik
Travnik
03.09.2022 00:00
GOŠK
3 : 0
Travnik
Tomislav
Tomislavgrad
0 : 1
Zvijezda
Gradačac
03.09.2022 00:00
Tomislav
0 : 1
Zvijezda
Tošk
Tešanj
1 : 1
Gradina
Srebrenik
03.09.2022 00:00
Tošk
1 : 1
Gradina
Rudar
Kakanj
1 : 1
Bratstvo
Gračanica
03.09.2022 00:00
Rudar
1 : 1
Bratstvo
Bokelj
Kotor
1 : 1
Grbalj
Radanovići
03.09.2022 00:00
Bokelj
1 : 1
Grbalj
Zeta
Golubovci
3 : 1
OFK Nikšić
Nikšić
03.09.2022 00:00
Zeta
3 : 1
OFK Nikšić
Podgorica
Podgorica
2 : 2
Igalo
Herceg Novi
03.09.2022 00:00
Podgorica
2 : 2
Igalo
Kom
Podgorica
1 : 0
Berane
Berane
03.09.2022 00:00
Kom
1 : 0
Berane
Otrant Olympic
Ulcinj
1 : 2
OFK Mladost DG
Podgorica
03.09.2022 00:00
Otrant Olympic
1 : 2
OFK Mladost DG
Karioke
Podgorica
0 : 6
Zora
Spuž
03.09.2022 00:00
Karioke
0 : 6
Zora
Polet Stars
Nikšić
7 : 0
Adria
Podgorica
03.09.2022 00:00
Polet Stars
7 : 0
Adria
Ribnica
Podgorica
03.09.2022
00:00
Crvena stijena
Podgorica
03.09.2022 00:00
Ribnica
:
Crvena stijena
Drezga
Piperi
0 : 2
Internacional
Podgorica
03.09.2022 00:00
Drezga
0 : 2
Internacional
Ilarion
Golubovci
0 : 3
OFK Titograd
Podgorica
03.09.2022 00:00
Ilarion
0 : 3
OFK Titograd
Olympico
Zeta
0 : 8
Zabjelo
Podgorica
03.09.2022 00:00
Olympico
0 : 8
Zabjelo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 0
Železničar
Pančevo
03.09.2022 10:00
Radnički (SM)
3 : 0
Železničar
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 3
Spartak ŽK
Subotica
03.09.2022 10:00
RFK Novi Sad 1921
0 : 3
Spartak ŽK
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Borac 1926
Čačak
03.09.2022 13:00
Sloga (P)
1 : 1
Borac 1926
Rađevac
Krupanj
2 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
03.09.2022 13:00
Rađevac
2 : 2
Jedinstvo Putevi
Borac 1932
Ralja
2 : 3
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
03.09.2022 16:30
Borac 1932
2 : 3
OFK Aranđelovac 1979
Radnički (P)
Pirot
5 : 2
Real
Niš
03.09.2022
Radnički (P)
5 : 2
Real
Vlasina
Vlasotince
3 : 5
Budućnost
Popovac
03.09.2022
Vlasina
3 : 5
Budućnost
Knez 2022
Niš
1 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
03.09.2022
Knez 2022
1 : 1
OFK Topličanin
Dinamo Jug SU
Vranje
1 : 7
GFK Dubočica
Leskovac
03.09.2022
Dinamo Jug SU
1 : 7
GFK Dubočica
Radnički (N)
Niš
10 : 1
Radnik
Surdulica
03.09.2022
Radnički (N)
10 : 1
Radnik
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 0
Brestač
Brestač
03.09.2022 16:30
Jedinstvo (SP)
1 : 0
Brestač
Petrika
Novi Sad
5 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
03.09.2022 12:00
Petrika
5 : 0
Tisa Njerš
Mladost GAT
Novi Sad
2 : 3
Proleter 1951
Novi Sad
03.09.2022 15:00
Mladost GAT
2 : 3
Proleter 1951
Meševo
Meševo
3 : 1
Bor 1919
Bor
03.09.2022 13:30
Meševo
3 : 1
Bor 1919
Morava 1918
Ćuprija
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
03.09.2022 12:00
Morava 1918
1 : 0
Jedinstvo (P)
Fruškogorac
Sremska Kamenica
03.09.2022
OFK Bečej 1918
Bečej
03.09.2022
Fruškogorac
:
OFK Bečej 1918
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
8 : 1
Mladost
Bački Jarak
03.09.2022
Crvena zvezda (NS)
8 : 1
Mladost
Bačka
Đurđevo
3 : 1
Armija SK
Novi Sad
03.09.2022
Bačka
3 : 1
Armija SK
Borac
Šajkaš
1 : 8
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
03.09.2022
Borac
1 : 8
RFK Novi Sad 1921
Siti Sport Klub
Palilula
2 : 0
Dunav
Veliko Selo
03.09.2022 10:00
Siti Sport Klub
2 : 0
Dunav
Zmaj
Novi grad
03.09.2022
Omladinac
Veliko Polje
03.09.2022
Zmaj
:
Omladinac
Barajevo
Barajevo
03.09.2022
Sinđelić
Beograd
03.09.2022
Barajevo
:
Sinđelić
TSC
Bačka Topola
1 : 3
RFK Grafičar
Beograd
03.09.2022 11:00
TSC
1 : 3
RFK Grafičar
Rad
Beograd
2 : 1
Partizan
Beograd
03.09.2022 11:00
Rad
2 : 1
Partizan
Radnički (NB)
Novi Beograd
4 : 1
Voždovac
Beograd
03.09.2022 10:00
Radnički (NB)
4 : 1
Voždovac
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Čukarički
Beograd
03.09.2022 11:00
Radnički 1923
1 : 0
Čukarički
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Brodarac
Novi Beograd
03.09.2022 13:00
Vojvodina
2 : 1
Brodarac
Crvena zvezda
Beograd
6 : 0
IMT
Beograd
03.09.2022 11:00
Crvena zvezda
6 : 0
IMT
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
03.09.2022 13:30
Mladost (L)
1 : 0
Novi Pazar
OFK Vršac
Vršac
1 : 0
Napredak
Kruševac
03.09.2022 13:00
OFK Vršac
1 : 0
Napredak
Rad
Beograd
03.09.2022
00:00
Zemun
Zemun
03.09.2022 00:00
Rad
:
Zemun
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Sinđelić
Beograd
03.09.2022 00:00
OFK Beograd
2 : 1
Sinđelić
IMT
Beograd
2 : 1
011
Beograd
03.09.2022 00:00
IMT
2 : 1
011
Voždovac
Beograd
7 : 1
OLE
Borča
03.09.2022 00:00
Voždovac
7 : 1
OLE
ADA
Beograd
4 : 0
Brodarac
Beograd
03.09.2022 00:00
ADA
4 : 0
Brodarac
Rakovica
Beograd
0 : 2
Lokomotiva
Beograd
03.09.2022 00:00
Rakovica
0 : 2
Lokomotiva
RFK Grafičar
Beograd
0 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
03.09.2022 00:00
RFK Grafičar
0 : 3
Radnički (NB)
Boleč
Boleč
1 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
03.09.2022 00:00
Boleč
1 : 1
Crvena zvezda
Rad 2
Beograd
2 : 1
BSK Borča
Borča
03.09.2022 00:00
Rad 2
2 : 1
BSK Borča
GSP Polet
Dorcol
03.09.2022
00:00
Zmaj Novi Grad
Zemun
03.09.2022 00:00
GSP Polet
:
Zmaj Novi Grad
Petrika
Novi Sad
0 : 1
ODR
Petrovaradin
03.09.2022 10:00
Petrika
0 : 1
ODR
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Inđija
Inđija
03.09.2022 12:00
Vojvodina
1 : 1
Inđija
OFK Vršac
Vršac
6 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
03.09.2022 10:00
OFK Vršac
6 : 0
Radnički (Z)
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 3
Železničar
Pančevo
03.09.2022 10:00
Mladost (L)
1 : 3
Železničar
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 0
Spartak ŽK
Subotica
03.09.2022 12:00
RFK Novi Sad 1921
0 : 0
Spartak ŽK
Savacijum
Šabac
4 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
03.09.2022 11:00
Savacijum
4 : 1
Mladi radnik 1926
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
03.09.2022 13:30
Radnički 1923
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Borac 1926
Čačak
03.09.2022 15:30
Sloga (P)
1 : 1
Borac 1926
Šumadija 1934
Drača
5 : 1
Sloga 1924
Batočina
03.09.2022 10:00
Šumadija 1934
5 : 1
Sloga 1924
Sušica
Kragujevac
16 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
03.09.2022 10:00
Sušica
16 : 0
Jasenica 2017
VGSK
Veliko Gradište
1 : 1
Morava
Velika Plana
03.09.2022 10:00
VGSK
1 : 1
Morava
Rudar
Kosovska Mitrovica
1 : 1
Bane 1931
Raška
03.09.2022 10:30
Rudar
1 : 1
Bane 1931
Real Niš
Niš
8 : 1
Radnički (P)
Pirot
03.09.2022
Real Niš
8 : 1
Radnički (P)
Timok 1919
Zaječar
1 : 0
Mineralac
Vranje
03.09.2022 00:00
Timok 1919
1 : 0
Mineralac
Timočanin
Knjaževac
2 : 3
Lider MGM
Leskovac
03.09.2022
Timočanin
2 : 3
Lider MGM
Radnik
Surdulica
2 : 5
GFK Dubočica
Leskovac
03.09.2022
Radnik
2 : 5
GFK Dubočica
Dinamo
Vranje
3 : 3
Meševo
Meševo
03.09.2022
Dinamo
3 : 3
Meševo
Filip Filipović
Niš
2 : 0
OFK Radnički
Niš
03.09.2022
Filip Filipović
2 : 0
OFK Radnički
Budućnost
Popovac
5 : 1
Kopernikus Želežničar
Niš
03.09.2022
Budućnost
5 : 1
Kopernikus Želežničar
Tisa Njerš
Adorjan
1 : 3
Stanišić
Stanišić
03.09.2022 17:00
Tisa Njerš
1 : 3
Stanišić
Mladost GAT
Novi Sad
0 : 4
Arena Su
Subotica
03.09.2022 00:00
Mladost GAT
0 : 4
Arena Su
Hajduk 1912
Kula
2 : 3
OFK Kikinda
Kikinda
03.09.2022 10:00
Hajduk 1912
2 : 3
OFK Kikinda
Derby 2015
Novi Sad
10 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
03.09.2022 10:00
Derby 2015
10 : 1
OFK Vrbas
Sloven
Ruma
4 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
03.09.2022 00:00
Sloven
4 : 1
Radnički (NP)
Železničar
Inđija
1 : 5
Dinamo 1945
Pančevo
03.09.2022 00:00
Železničar
1 : 5
Dinamo 1945
Partizan
Uljma
5 : 1
Podunavac
Belegiš
03.09.2022 14:30
Partizan
5 : 1
Podunavac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
4 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
03.09.2022 00:00
Jedinstvo (SP)
4 : 0
OFK Stajićevo
Voja Gačić
Pančevo
3 : 0
1. Maj
Ruma
03.09.2022 00:00
Voja Gačić
3 : 0
1. Maj
Omladinac (NB)
Novi Banovci
2 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
03.09.2022 00:00
Omladinac (NB)
2 : 2
Proleter 2006
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 2
Petar Puača
Novi Sad
03.09.2022 10:00
Krila Krajine
1 : 2
Petar Puača
ODR
Petrovaradin
2 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
03.09.2022 14:00
ODR
2 : 1
OFK Bačka
Sloboda (Č)
Čačak
9 : 0
Budućnost
Arilje
03.09.2022 17:00
Sloboda (Č)
9 : 0
Budućnost
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
IMT
Beograd
03.09.2022 00:00
Kolubara
3 : 0
IMT
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 3
Zemun
Zemun
03.09.2022 00:00
Radnički (NB)
1 : 3
Zemun
Voždovac
Beograd
5 : 3
OFK Beograd
Beograd
03.09.2022 00:00
Voždovac
5 : 3
OFK Beograd
Internacional
Beograd
03.09.2022
00:00
Prva Iskra
Barič
03.09.2022 00:00
Internacional
:
Prva Iskra
Rakovica
Rakovica
0 : 0
BSK Borča
Borča
03.09.2022 00:00
Rakovica
0 : 0
BSK Borča
Sinđelić
Beograd
1 : 0
011
Beograd
03.09.2022 00:00
Sinđelić
1 : 0
011
Beograd
Beograd
3 : 1
Omladinac
Veliko Polje
03.09.2022 00:00
Beograd
3 : 1
Omladinac
Zvezdara
Beograd
2 : 2
Železnik 1930
Železnik
03.09.2022 00:00
Zvezdara
2 : 2
Železnik 1930
Dunavac
Grocka
5 : 2
OFK Balkan
Beograd
03.09.2022 00:00
Dunavac
5 : 2
OFK Balkan
OFK Mladenovac
Mladenovac
4 : 5
Radnički (O)
Obrenovac
03.09.2022 00:00
OFK Mladenovac
4 : 5
Radnički (O)
Bežanija
Beograd
4 : 1
DIF
Beograd
03.09.2022 00:00
Bežanija
4 : 1
DIF
OFK Crvenka
Borča
4 : 3
Žarkovo 2000
Beograd
03.09.2022 00:00
OFK Crvenka
4 : 3
Žarkovo 2000
Torlak
Beograd
03.09.2022
00:00
Sremčica
Beograd
03.09.2022 00:00
Torlak
:
Sremčica
Milutinac
Zemun
3 : 0
OFK Budućnost
Dudovica
03.09.2022 00:00
Milutinac
3 : 0
OFK Budućnost
Borac
Lazarevac
03.09.2022
00:00
Hajduk
Beograd
03.09.2022 00:00
Borac
:
Hajduk
TSC
Bačka Topola
2 : 1
RFK Grafičar
Beograd
03.09.2022 13:30
TSC
2 : 1
RFK Grafičar
Kiker
Kraljevo
2 : 1
OLE
Borča
03.09.2022 16:30
Kiker
2 : 1
OLE
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Brodarac
Beograd
03.09.2022 13:00
Vojvodina
1 : 0
Brodarac
Crvena zvezda
Beograd
9 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
03.09.2022 13:00
Crvena zvezda
9 : 0
Sloga (K)
Mladost (L)
Lučani
2 : 2
Spartak ŽK
Subotica
03.09.2022 10:00
Mladost (L)
2 : 2
Spartak ŽK
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Napredak
Kruševac
03.09.2022 17:00
Teleoptik
2 : 1
Napredak
Index
Novi sad
03.09.2022
OFK Bečej 1918
Bečej
03.09.2022
Index
:
OFK Bečej 1918
Armija SK
Novi Sad
03.09.2022
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
03.09.2022
Armija SK
:
Sutjeska
Veternik
Veternik
3 : 1
ŽSK
Žabalj
03.09.2022 00:00
Veternik
3 : 1
ŽSK
Sloga
Temerin
03.09.2022
Borac
Šajkaš
03.09.2022
Sloga
:
Borac
TSK
Temerin
03.09.2022
Bačka 1923
Đurđevo
03.09.2022
TSK
:
Bačka 1923
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 3
Lavice Dubočica
Leskovac
03.09.2022 16:00
Radnički 1923
0 : 3
Lavice Dubočica
Radnički 2012
Niš
4 : 1
Jagodina
Jagodina
03.09.2022 00:00
Radnički 2012
4 : 1
Jagodina
Mašinac
Niš
1 : 2
ŽGFK Borac
Čačak
03.09.2022 00:00
Mašinac
1 : 2
ŽGFK Borac
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
ADA
Beograd
03.09.2022 00:00
Radnički (NB)
2 : 0
ADA
Voždovac
Beograd
1 : 3
Zemun
Zemun
03.09.2022 00:00
Voždovac
1 : 3
Zemun
Brodarac
Beograd
0 : 1
Teleoptik
Zemun
03.09.2022 00:00
Brodarac
0 : 1
Teleoptik
Čukarički
Beograd
1 : 4
Partizan
Beograd
03.09.2022 00:00
Čukarički
1 : 4
Partizan
RFK Grafičar
Beograd
3 : 0
IMT
Novi Beograd
03.09.2022 00:00
RFK Grafičar
3 : 0
IMT
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Rad
Beograd
03.09.2022 00:00
OFK Beograd
0 : 0
Rad
011
Beograd
7 : 1
OLE
Borča
03.09.2022 00:00
011
7 : 1
OLE
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Sinđelić
Beograd
03.09.2022 00:00
Crvena zvezda
4 : 0
Sinđelić
Sinđelić - B
Beograd
5 : 0
Vrčin
Vrčin
03.09.2022 00:00
Sinđelić - B
5 : 0
Vrčin
Rad - B
Beograd
0 : 2
Lokomotiva
Beograd
03.09.2022 00:00
Rad - B
0 : 2
Lokomotiva
Rakovica
Beograd
4 : 1
OFK Beograd - B
Beograd
03.09.2022 00:00
Rakovica
4 : 1
OFK Beograd - B
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
BSK Borča
Borča
03.09.2022 00:00
Kolubara
3 : 0
BSK Borča
Borac
Ostružnica
7 : 0
Kolubara - B
Lazarevac
03.09.2022 00:00
Borac
7 : 0
Kolubara - B
Sinđelić 2012
Ugrinovci
03.09.2022
00:00
OFK Beograd - C
Beograd
03.09.2022 00:00
Sinđelić 2012
:
OFK Beograd - C
PFK Žarkovo 2000
Beograd
03.09.2022
00:00
Srem
Jakovo
03.09.2022 00:00
PFK Žarkovo 2000
:
Srem
Obrenovac 1905
Obrenovac
1 : 2
Rad - C
Beograd
03.09.2022 00:00
Obrenovac 1905
1 : 2
Rad - C
Radnički (Š)
Šid
2 : 6
Petrika
Novi Sad
03.09.2022 10:00
Radnički (Š)
2 : 6
Petrika
Inđija
Inđija
5 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
03.09.2022 10:00
Inđija
5 : 1
Radnički (Z)
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 0
Radnički 1912
Sombor
03.09.2022 10:00
OFK Kikinda
2 : 0
Radnički 1912
TSC
Bačka Topola
10 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
03.09.2022 16:00
TSC
10 : 0
Krila Krajine
Petar Puača
Novi Sad
0 : 4
Kabel
Novi Sad
03.09.2022 10:00
Petar Puača
0 : 4
Kabel
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
03.09.2022 13:00
Rudar (KM)
3 : 0
Šumadija 1903
Sport Klub 99
Novi Pazar
8 : 0
Sušica
Kragujevac
03.09.2022 14:00
Sport Klub 99
8 : 0
Sušica
IFA Titan
Kraljevo
1 : 1
Bane 1931
Raška
03.09.2022 11:00
IFA Titan
1 : 1
Bane 1931
Sloga (P)
Požega
2 : 2
Javor Matis
Ivanjica
03.09.2022 10:00
Sloga (P)
2 : 2
Javor Matis
Sloboda (Č)
Čačak
5 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
03.09.2022 11:00
Sloboda (Č)
5 : 1
Sloga (BB)
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
03.09.2022 19:00
Metalac
1 : 0
Polimlje
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
1 : 2
RSK
Rabrovo
03.09.2022 10:00
Jasenica 2017
1 : 2
RSK
Petlić SD 2006
Smederevo
0 : 2
AF Duljaj
Topola
03.09.2022 10:00
Petlić SD 2006
0 : 2
AF Duljaj
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 1
Železničar
Požarevac
03.09.2022 10:00
Smederevo 1924
4 : 1
Železničar
Soko 2015
Saraorci
0 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
03.09.2022 14:00
Soko 2015
0 : 1
Mladi radnik 1926
Loznica
Loznica
5 : 1
Mačva
Šabac
03.09.2022 11:00
Loznica
5 : 1
Mačva
OFK Osečina
Osečina
0 : 10
OFK Senjak
Valjevo
03.09.2022 10:00
OFK Osečina
0 : 10
OFK Senjak
Drina
Ljubovija
2 : 1
Omladinac 2014
Ljig
03.09.2022 10:00
Drina
2 : 1
Omladinac 2014
Jedinstvo
Ub
2 : 0
SFU Fenix
Šabac
03.09.2022 10:00
Jedinstvo
2 : 0
SFU Fenix
Rađevac
Krupanj
1 : 5
POFK Savacium
Šabac
03.09.2022 10:00
Rađevac
1 : 5
POFK Savacium
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 1
Radnički (K)
Klupci
03.09.2022 11:00
Budućnost Krušik 2014
2 : 1
Radnički (K)
Kolubara
Lazarevac
0 : 4
Teleoptik
Zemun
03.09.2022 17:30
Kolubara
0 : 4
Teleoptik
IMT
Beograd
0 : 4
Voždovac
Beograd
03.09.2022 14:00
IMT
0 : 4
Voždovac
Čukarički
Beograd
5 : 0
011
Beograd
03.09.2022 09:00
Čukarički
5 : 0
011
Crvena zvezda
Beograd
6 : 1
Brodarac
Novi Beograd
03.09.2022 17:00
Crvena zvezda
6 : 1
Brodarac
RFK Grafičar
Beograd
1 : 1
Rad
Beograd
03.09.2022 19:00
RFK Grafičar
1 : 1
Rad
GFK Jagodina
Jagodina
7 : 0
OFK Radnički
Niš
03.09.2022
GFK Jagodina
7 : 0
OFK Radnički
Kopernikus Železničar
Niš
5 : 3
Timočanin
Knjaževac
03.09.2022
Kopernikus Železničar
5 : 3
Timočanin
Lider MGM
Leskovac
8 : 0
SFS Borac
Paraćin
03.09.2022
Lider MGM
8 : 0
SFS Borac
Napredak
Kruševac
2 : 0
Radnički (P)
Pirot
03.09.2022
Napredak
2 : 0
Radnički (P)
Budućnost
Popovac
1 : 0
OFK Šampion 2014
Leskovac
03.09.2022
Budućnost
1 : 0
OFK Šampion 2014
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Trayal Knez Lazar
Kruševac
03.09.2022
Radnički (N)
0 : 1
Trayal Knez Lazar
Car Konstantin
Niš
0 : 10
Real
Niš
03.09.2022
Car Konstantin
0 : 10
Real
Duel Juniors
Kruševac
5 : 2
Timok 1919
Zaječar
03.09.2022
Duel Juniors
5 : 2
Timok 1919
OFK Radnički
Niš
0 : 4
SFK Morava
Vladičin Han
03.09.2022
OFK Radnički
0 : 4
SFK Morava
Sloga
Leskovac
2 : 1
OFK Budućnost 2020
Niš
03.09.2022
Sloga
2 : 1
OFK Budućnost 2020
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 5
Pusta Reka
Bojnik
03.09.2022
OFK Topličanin
1 : 5
Pusta Reka
SU Prestiz-Joca Ristic
Vranje
12 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
03.09.2022
SU Prestiz-Joca Ristic
12 : 1
OFK Kosanica
BSK
Bujanovac
0 : 3
Mineralac
Vranjska Banja
03.09.2022
BSK
0 : 3
Mineralac
Filip Filipović
Niš
0 : 3
Trnovac
Veliki Trnovac
03.09.2022
Filip Filipović
0 : 3
Trnovac
Mladost
Bosilegrad
5 : 7
GFK Dubočica
Leskovac
03.09.2022
Mladost
5 : 7
GFK Dubočica
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Radnik
Surdulica
03.09.2022
Vlasina
3 : 0
Radnik
Real Niš 2
Niš
13 : 1
OFK Sinđelić
Niš
03.09.2022
Real Niš 2
13 : 1
OFK Sinđelić
Sloga
Miloševac
5 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
03.09.2022 10:00
Sloga
5 : 0
Mihajlovac 1934
Mladost 1948
Donja Livadica
2 : 5
Napredak
Markovac
03.09.2022 11:00
Mladost 1948
2 : 5
Napredak
Tesla
Vodanj
0 : 6
Budućnost
Mala Krsna
03.09.2022 16:30
Tesla
0 : 6
Budućnost
Mladi radnik 1940
Radinac
03.09.2022
16:30
Osipaonica
Osipaonica
03.09.2022 16:30
Mladi radnik 1940
:
Osipaonica
Godomin
Smederevo
03.09.2022
16:30
Proleter
Vranovo
03.09.2022 16:30
Godomin
:
Proleter
Železničar Kusadak
Kusadak
1 : 0
Udarnik
Lozovik
03.09.2022 16:30
Železničar Kusadak
1 : 0
Udarnik
Rakovica
Beograd
1 : 4
PFK Žarkovo 2000
Beograd
03.09.2022 00:00
Rakovica
1 : 4
PFK Žarkovo 2000
Zemun
Zemun
11 : 0
Karioke
Beograd
03.09.2022 00:00
Zemun
11 : 0
Karioke
Radnički (O)
Obrenovac
5 : 0
Balkan
Beograd
03.09.2022 00:00
Radnički (O)
5 : 0
Balkan
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
BSK
Borča
03.09.2022 00:00
Lokomotiva
1 : 0
BSK
Bežanija
Beograd
1 : 4
Sinđelić
Beograd
03.09.2022 00:00
Bežanija
1 : 4
Sinđelić
Torlak
Beograd
2 : 3
BSK 1925
Batajnica
03.09.2022 00:00
Torlak
2 : 3
BSK 1925
Ada
Beograd
1 : 9
Obilić 1924
Beograd
03.09.2022 00:00
Ada
1 : 9
Obilić 1924
Resnik
Resnik
03.09.2022
00:00
Borac
Lazarevac
03.09.2022 00:00
Resnik
:
Borac
Milutinac
Zemun
4 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
03.09.2022 00:00
Milutinac
4 : 0
Novi Beograd
OLE - B
Zemun
03.09.2022
00:00
Prva Iskra
Barič
03.09.2022 00:00
OLE - B
:
Prva Iskra
Leštane
Leštane
2 : 5
DIF
Beograd
03.09.2022 00:00
Leštane
2 : 5
DIF
Palilulac
Beograd
3 : 1
Borac
Ostružnica
03.09.2022 00:00
Palilulac
3 : 1
Borac
Kosmaj
Ralja
1 : 4
OFK Crvenka
Borča
03.09.2022 00:00
Kosmaj
1 : 4
OFK Crvenka
PKB
Padinska Skela
03.09.2022
00:00
Banja
Višnjička banja
03.09.2022 00:00
PKB
:
Banja
OFK Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Trudbenik
Beograd
03.09.2022 00:00
OFK Mladenovac
3 : 0
Trudbenik
Boleč
Grocka
1 : 8
Dunavac
Grocka
03.09.2022 00:00
Boleč
1 : 8
Dunavac
Beograd 1929
Beograd
03.09.2022
00:00
Vrčin
Vrčin
03.09.2022 00:00
Beograd 1929
:
Vrčin
OFK 019
Zaječar
10 : 3
Morava 1918
Ćuprija
03.09.2022 00:00
OFK 019
10 : 3
Morava 1918
Junior
Jagodina
8 : 1
Jedinstvo
Paraćin
03.09.2022 00:00
Junior
8 : 1
Jedinstvo
Trstenik PTT
Trstenik
0 : 4
Hajduk Veljko
Negotin
03.09.2022 00:00
Trstenik PTT
0 : 4
Hajduk Veljko
OFK Morava 2012
Ćićevac
8 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
03.09.2022 00:00
OFK Morava 2012
8 : 0
OFK Bratstvo
Radnički
Svilajnac
0 : 5
OFK Knez Lazar
Kruševac
03.09.2022 00:00
Radnički
0 : 5
OFK Knez Lazar
Sinđelić
Beograd
1 : 0
Trudbenik
Beograd
03.09.2022 00:00
Sinđelić
1 : 0
Trudbenik
Čukarički
Beograd
5 : 0
OLE
Borča
03.09.2022 00:00
Čukarički
5 : 0
OLE
Železnik 1930
Železnik
0 : 5
Crvena zvezda
Beograd
03.09.2022 00:00
Železnik 1930
0 : 5
Crvena zvezda
PFK Žarkovo 2000
Beograd
03.09.2022
00:00
Teleoptik
Zemun
03.09.2022 00:00
PFK Žarkovo 2000
:
Teleoptik
Brodarac
Novi Beograd
1 : 4
OFK Beograd
Beograd
03.09.2022 00:00
Brodarac
1 : 4
OFK Beograd
Olimpik
Beograd
0 : 7
Partizan
Beograd
03.09.2022 00:00
Olimpik
0 : 7
Partizan
T6 NIKA
Beograd
0 : 6
Zemun
Zemun
03.09.2022 00:00
T6 NIKA
0 : 6
Zemun
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 2
011
Beograd
03.09.2022 00:00
Radnički (O)
2 : 2
011
Voždovac
Beograd
03.09.2022
00:00
Rad
Beograd
03.09.2022 00:00
Voždovac
:
Rad
Kolubara
Lazarevac
0 : 4
RFK Grafičar
Beograd
03.09.2022 00:00
Kolubara
0 : 4
RFK Grafičar
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
03.09.2022 00:00
Radnički (NB)
0 : 2
Dinamo 1945
Komgrap
Beograd
03.09.2022
00:00
Kolubara
Lazarevac
03.09.2022 00:00
Komgrap
:
Kolubara
Sremčica
Beograd
03.09.2022
00:00
Lokomotiva
Beograd
03.09.2022 00:00
Sremčica
:
Lokomotiva
Zmaj Novi Grad
Zemun
03.09.2022
00:00
Petlić
Beograd
03.09.2022 00:00
Zmaj Novi Grad
:
Petlić
AF Pobeda
Beograd
1 : 6
Šušnjar
Šušnjar
03.09.2022 00:00
AF Pobeda
1 : 6
Šušnjar
Zuce 2019
Beograd
0 : 1
Lazarevac
Lazarevac
03.09.2022 00:00
Zuce 2019
0 : 1
Lazarevac
Borac
Lazarevac
03.09.2022
00:00
Velika Moštanica
Velika Moštanica
03.09.2022 00:00
Borac
:
Velika Moštanica
OFK Beograd - B
Beograd
03.09.2022
00:00
PFK Žarkovo 2000
Beograd
03.09.2022 00:00
OFK Beograd - B
:
PFK Žarkovo 2000
RFK Grafičar - B
Beograd
03.09.2022
00:00
Milano Stars
Beograd
03.09.2022 00:00
RFK Grafičar - B
:
Milano Stars
Milutinac
Zemun
2 : 4
Zemun - B
Zemun
03.09.2022 00:00
Milutinac
2 : 4
Zemun - B
BSK 1925
Batajnica
03.09.2022
00:00
Hajduk
Beograd
03.09.2022 00:00
BSK 1925
:
Hajduk
Jedinstvo
Surčin
03.09.2022
00:00
Budućnost
Dobanovci
03.09.2022 00:00
Jedinstvo
:
Budućnost
Lanosa
Beograd
03.09.2022
00:00
OFK Prima Fortuna
Beograd
03.09.2022 00:00
Lanosa
:
OFK Prima Fortuna
Obrenovac 1905
Obrenovac
7 : 0
Sopot
Sopot
03.09.2022 00:00
Obrenovac 1905
7 : 0
Sopot
DIF
Beograd
0 : 4
Čukarički - B
Beograd
03.09.2022 00:00
DIF
0 : 4
Čukarički - B
Palilulac
Beograd
03.09.2022
00:00
Partizan - B
Beograd
03.09.2022 00:00
Palilulac
:
Partizan - B
Rad - B
Beograd
6 : 4
IMT
Beograd
03.09.2022 00:00
Rad - B
6 : 4
IMT
Rakovica
Beograd
1 : 5
Obilić 1924
Beograd
03.09.2022 00:00
Rakovica
1 : 5
Obilić 1924
OFK Crvenka
Borca
2 : 4
BSK Borča
Borča
03.09.2022 00:00
OFK Crvenka
2 : 4
BSK Borča
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 4
Pazar
Novi Pazar
03.09.2022 16:00
Radnički 1923
0 : 4
Pazar
Mačva
Šabac
3 : 2
Plana
Velika Plana
03.09.2022 16:00
Mačva
3 : 2
Plana
Nika 2020
Smederevo
10 : 0
Karađorđe
Topola
03.09.2022 12:30
Nika 2020
10 : 0
Karađorđe
Spartak
Subotica
03.09.2022
Ruma
Ruma
03.09.2022
Spartak
:
Ruma
Moskva
Novi Sad
03.09.2022
Spartak d.o.o.
Subotica
03.09.2022
Moskva
:
Spartak d.o.o.
Voja Gačić
Pančevo
2 : 1
Lehel 2019
Zrenjanin
03.09.2022 12:30
Voja Gačić
2 : 1
Lehel 2019
Prave Dame
Stari Banovci
9 : 0
Modoš
Jaša Tomić
03.09.2022 16:00
Prave Dame
9 : 0
Modoš
Kopernikus Železničar
Niš
1 : 3
Timočanin
Knjaževac
03.09.2022
Kopernikus Železničar
1 : 3
Timočanin
Lider MGM
Leskovac
1 : 2
OFK Paraćin
Paraćin
03.09.2022
Lider MGM
1 : 2
OFK Paraćin
Napredak
Kruševac
0 : 5
Radnički (P)
Pirot
03.09.2022
Napredak
0 : 5
Radnički (P)
Budućnost
Popovac
7 : 0
OFK Šampion 2014
Leskovac
03.09.2022
Budućnost
7 : 0
OFK Šampion 2014
Car Konstantin
Niš
1 : 2
Real Niš
Niš
03.09.2022
Car Konstantin
1 : 2
Real Niš
Duel Juniors
Kruševac
10 : 1
Timok 1919
Zaječar
03.09.2022
Duel Juniors
10 : 1
Timok 1919
IMT
Beograd
4 : 2
Tempo
Beograd
03.09.2022 16:30
IMT
4 : 2
Tempo
Zemun B
Zemun
5 : 0
Budućnost
Dobanovci
03.09.2022 10:30
Zemun B
5 : 0
Budućnost
Radnički (O)
Obrenovac
03.09.2022
Obrenovac 1905
Obrenovac
03.09.2022
Radnički (O)
:
Obrenovac 1905
Gardoš
Zemun
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
03.09.2022 00:00
Gardoš
0 : 1
Kolubara
Sinđelić
Beograd
0 : 12
Crvena zvezda
Beograd
03.09.2022 00:00
Sinđelić
0 : 12
Crvena zvezda
011
Beograd
03.09.2022
00:00
Brodarac
Beograd
03.09.2022 00:00
011
:
Brodarac
OLE
Borča
1 : 0
Olimpik
Beograd
03.09.2022 00:00
OLE
1 : 0
Olimpik
Trudbenik
Beograd
03.09.2022
00:00
Čukarički
Beograd
03.09.2022 00:00
Trudbenik
:
Čukarički
Partizan
Beograd
03.09.2022
00:00
Radnički (NB)
Novi Beograd
03.09.2022 00:00
Partizan
:
Radnički (NB)
OFK Balkan Mirijevo
Beograd
03.09.2022
00:00
RFK Grafičar
Beograd
03.09.2022 00:00
OFK Balkan Mirijevo
:
RFK Grafičar
Jedinstvo
Surcin
03.09.2022
00:00
Zemun
Zemun
03.09.2022 00:00
Jedinstvo