XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 251 utakmica za dan
Nedelja, 12 Jun 2022


Fudbal

Sloga (B)
Batočina
7 : 1
Grizli ML
Saranovo
12.06.2022 17:30
Sloga (B)
7 : 1
Grizli ML
Sloboda
Lipe
0 : 1
Šumadija
Aranđelovac
12.06.2022 17:30
Sloboda
0 : 1
Šumadija
Rudar 2001
Kostolac
1 : 2
OFK Napredak
Markovac
12.06.2022 17:30
Rudar 2001
1 : 2
OFK Napredak
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
12.06.2022 17:30
OFK Aranđelovac 1979
3 : 1
VGSK
Morava
Velika Plana
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
12.06.2022 17:30
Morava
3 : 0
Mladi borac
Karađorđe
Topola
4 : 3
Đerdap
Golubac
12.06.2022 17:30
Karađorđe
4 : 3
Đerdap
Rudar (S)
Stamnica
3 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
12.06.2022 17:30
Rudar (S)
3 : 1
Sloga 33
Radnički (S)
Sombor
3 : 4
Rusin
Ruski Krstur
12.06.2022 17:30
Radnički (S)
3 : 4
Rusin
Polet
Karavukovo
3 : 2
Borac 46
Obrovac
12.06.2022 17:30
Polet
3 : 2
Borac 46
Budućnost (G)
Gložan
3 : 1
Borac (BG)
Bački Gračac
12.06.2022 17:30
Budućnost (G)
3 : 1
Borac (BG)
Budućnost (P)
Parage
0 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
12.06.2022 17:30
Budućnost (P)
0 : 1
Radnički 1918
Kordun
Kljajićevo
2 : 2
Crvenka
Crvenka
12.06.2022 17:30
Kordun
2 : 2
Crvenka
Naša Zvezda
Silbaš
6 : 3
Vojvodina
Tovariševo
12.06.2022 17:30
Naša Zvezda
6 : 3
Vojvodina
Bratstvo 2019
Prigrevica
0 : 1
Lipar
Lipar
12.06.2022 17:30
Bratstvo 2019
0 : 1
Lipar
Budućnost (M)
Mladenovo
0 : 0
ŽAK
Sombor
12.06.2022 17:30
Budućnost (M)
0 : 0
ŽAK
Partizan (G)
Gaj
0 : 8
Radnički (K)
Kovin
12.06.2022 17:30
Partizan (G)
0 : 8
Radnički (K)
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 0
Stari Tamiš
Stari Tamiš
12.06.2022 17:30
Budućnost (A)
3 : 0
Stari Tamiš
Dolovo
Dolovo
2 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
12.06.2022 17:30
Dolovo
2 : 2
Sloga (BNS)
Dolina
Padina
3 : 2
Hajdučica
Hajdučica
12.06.2022 17:30
Dolina
3 : 2
Hajdučica
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 4
Potporanj
Potporanj
12.06.2022 17:30
Crvena zvezda
0 : 4
Potporanj
Vulturul
Grebenac
2 : 0
Jugoslavija
Jabuka
12.06.2022 17:30
Vulturul
2 : 0
Jugoslavija
Partizan (U)
Uljma
1 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
12.06.2022 17:30
Partizan (U)
1 : 3
Jedinstvo Stević
OFK Vrbas
Vrbas
5 : 0
Bačka
Mol
12.06.2022 17:30
OFK Vrbas
5 : 0
Bačka
Đurđin
Đurđin
4 : 1
Napredak
Nadalj
12.06.2022 17:30
Đurđin
4 : 1
Napredak
Iskra
Kucura
5 : 4
Radnički 1905
Bajmok
12.06.2022 17:30
Iskra
5 : 4
Radnički 1905
Tornjoš
Tornjoš
0 : 3
Sloga
Ostojićevo
12.06.2022 17:30
Tornjoš
0 : 3
Sloga
Obilić (NK)
Novi Kneževac
0 : 3
Proleter
Ravno Selo
12.06.2022 17:30
Obilić (NK)
0 : 3
Proleter
Budućnost
Savino Selo
4 : 3
Obilić (Z)
Zmajevo
12.06.2022 17:30
Budućnost
4 : 3
Obilić (Z)
Srbobran
Srbobran
6 : 5
Jadran
Feketić
12.06.2022 17:30
Srbobran
6 : 5
Jadran
AFK
Ada
8 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
12.06.2022 17:30
AFK
8 : 0
Sutjeska
Petlić SD 026
Smederevo
4 : 0
Bačinac
Bačinac
12.06.2022 17:30
Petlić SD 026
4 : 0
Bačinac
Polet
Trnovče
2 : 1
Borac 1932
Ralja
12.06.2022 17:30
Polet
2 : 1
Borac 1932
Mladi radnik 1940
Radinac
2 : 0
Podunavac
Udovice
12.06.2022 17:30
Mladi radnik 1940
2 : 0
Podunavac
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 2
Glavaš
Glibovac
12.06.2022 17:30
Jedinstvo
1 : 2
Glavaš
Mladost 1948
Donja Livadica
2 : 2
Sloga
Lugavčina
12.06.2022 17:30
Mladost 1948
2 : 2
Sloga
Železničar Kusadak
Kusadak
2 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
12.06.2022 17:30
Železničar Kusadak
2 : 2
Radnik
SASK
Saraorci
2 : 1
Osipaonica
Osipaonica
12.06.2022 17:30
SASK
2 : 1
Osipaonica
Plaskovac
Plaskovac
1 : 3
Mladi rudar 1954
Bukovik
12.06.2022 17:30
Plaskovac
1 : 3
Mladi rudar 1954
Sloga (M)
Milatovac
2 : 3
Šumadinac 1913
Natalinci
12.06.2022 17:30
Sloga (M)
2 : 3
Šumadinac 1913
Marjan
Knić
3 : 0
Lokomotiva
Lapovo
12.06.2022 17:30
Marjan
3 : 0
Lokomotiva
Banja 1957
Banja
7 : 1
ŽSK
Žirovnica
12.06.2022 17:30
Banja 1957
7 : 1
ŽSK
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
1 : 0
Trnava
Donja Trnava
12.06.2022 17:30
Omladinac (D.R.)
1 : 0
Trnava
Jasenica
Božurnja
1 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
12.06.2022 17:30
Jasenica
1 : 2
Prvi srpski ustanak
Borac
Azbresnica
6 : 3
Taskovići
Taskovići
12.06.2022 17:30
Borac
6 : 3
Taskovići
Svrljig
Svrljig
2 : 2
Polet
Radevac
12.06.2022 17:30
Svrljig
2 : 2
Polet
Radnički 1947
Čapljinac
0 : 5
Radnički 1924
Kočane
12.06.2022 17:30
Radnički 1947
0 : 5
Radnički 1924
Naisus 1977
Rožina
2 : 3
Pobeda
Rusna
12.06.2022 17:30
Naisus 1977
2 : 3
Pobeda
Baličevac
Baličevac
2 : 1
Jastrebac
Tešica
12.06.2022 17:30
Baličevac
2 : 1
Jastrebac
Zemljoradnik
Balajnac
7 : 3
Rad
Merošina
12.06.2022 17:30
Zemljoradnik
7 : 3
Rad
Moravac
Čečina
4 : 2
Palilula
Aleksinac
12.06.2022 17:30
Moravac
4 : 2
Palilula
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
2 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
12.06.2022 17:30
Vojvodina (NM)
2 : 1
ŽFK Banat
Vojvodina (B)
Bašaid
0 : 3
Krajina
Krajišnik
12.06.2022 17:30
Vojvodina (B)
0 : 3
Krajina
Rusanda
Melenci
3 : 2
ŽAK
Kikinda
12.06.2022 17:30
Rusanda
3 : 2
ŽAK
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
0 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
12.06.2022 17:30
Mladost (BD)
0 : 2
Budućnost
Napredak
Čestereg
5 : 4
Banat
Čenta
12.06.2022 17:30
Napredak
5 : 4
Banat
Mladost (L)
Lukićevo
6 : 2
Borac
Aleksandrovo
12.06.2022 17:30
Mladost (L)
6 : 2
Borac
Polet
Nakovo
7 : 1
Delija
Mokrin
12.06.2022 17:30
Polet
7 : 1
Delija
Kolare
Kolare
3 : 2
Partizan (G)
Glogovac
12.06.2022 18:00
Kolare
3 : 2
Partizan (G)
Budućnost (Đ)
Đurinac
5 : 1
Javor
Sladaja
12.06.2022 18:00
Budućnost (Đ)
5 : 1
Javor
Budućnost (M)
Miliva
2 : 1
Juhor (G)
Glavinci
12.06.2022 18:00
Budućnost (M)
2 : 1
Juhor (G)
Partizan (M)
Majur
2 : 1
Dragocvet
Dragocvet
12.06.2022 18:00
Partizan (M)
2 : 1
Dragocvet
Mladost
Jovac
3 : 1
Sloga
Voljavče
12.06.2022 18:00
Mladost
3 : 1
Sloga
Moravac 2015
Krušar
5 : 0
Morava
Kočino Selo
12.06.2022 18:00
Moravac 2015
5 : 0
Morava
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
2 : 2
OFK Juhor 2016
Potočac
12.06.2022 18:00
Rudar (SR)
2 : 2
OFK Juhor 2016
Rudar (St)
Stenjevac
3 : 2
GFK Tabane
Jagodina
12.06.2022 18:00
Rudar (St)
3 : 2
GFK Tabane
Sirakovo
Sirakovo
3 : 0
Žitkovica 2017
Žitkovica
12.06.2022 17:30
Sirakovo
3 : 0
Žitkovica 2017
Borac (K)
Klenovnik
8 : 2
Sloga (L)
Lučica
12.06.2022 17:30
Borac (K)
8 : 2
Sloga (L)
Obilić
Živica
5 : 3
Šapine
Šapine
12.06.2022 17:30
Obilić
5 : 3
Šapine
Vihor
Маljurevac
1 : 3
Omladinac (Š)
Šetonje
12.06.2022 17:30
Vihor
1 : 3
Omladinac (Š)
Zvižd
Kučevo
6 : 0
Rudar (Kr)
Krepoljin
12.06.2022 17:30
Zvižd
6 : 0
Rudar (Kr)
Mladost (R)
Ranovac
0 : 3
Krilaš
Ćovdin
12.06.2022 17:30
Mladost (R)
0 : 3
Krilaš
Železničar
Požarevac
3 : 0
Borac (Ž)
Žabari
12.06.2022 17:30
Železničar
3 : 0
Borac (Ž)
Mladost
Lalinac
3 : 0
Morava
Krušce
12.06.2022 17:30
Mladost
3 : 0
Morava
Vulkan 1963
Brenica
1 : 3
Palilulac
Niš
12.06.2022 17:30
Vulkan 1963
1 : 3
Palilulac
Radnički 1936
Trupale
0 : 2
Čegar 1946
Donji Matejevac
12.06.2022 17:30
Radnički 1936
0 : 2
Čegar 1946
Planinac 1933
Prva Kutina
7 : 3
Sloboda
Gornja Vrežina
12.06.2022 17:30
Planinac 1933
7 : 3
Sloboda
Radnički 2020
Knez Selo
4 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
12.06.2022 17:30
Radnički 2020
4 : 0
Stevan Nešticki
Proleter
Donja Vrežina
3 : 1
Crvena zastava
Hum
12.06.2022 11:00
Proleter
3 : 1
Crvena zastava
Vidojevica
Lešnica
1 : 4
Drina
Badovinci
12.06.2022 17:30
Vidojevica
1 : 4
Drina
Radnički (Kl)
Klupci
5 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
12.06.2022 17:30
Radnički (Kl)
5 : 1
Cer
Sloga
Lipnički Šor
5 : 2
Rudar
Brasina
12.06.2022 17:30
Sloga
5 : 2
Rudar
Rampa
Požega
8 : 3
Sečica
Seča reka
12.06.2022 12:00
Rampa
8 : 3
Sečica
OFK Kotroman
Mokra Gora
4 : 1
Jedinstvo
Kalenić
12.06.2022 17:30
OFK Kotroman
4 : 1
Jedinstvo
Prvi partizan
Užice
0 : 0
Sloga
Sjenica
12.06.2022
Prvi partizan
0 : 0
Sloga
Plavi Tok
Dražinovići
0 : 3
Bakionica
Bakionica
12.06.2022
Plavi Tok
0 : 3
Bakionica
Tara
Kremna
8 : 1
Perućac
Perućac
12.06.2022 11:00
Tara
8 : 1
Perućac
OFK Kosanica
Kuršumlija
8 : 2
Partizanski put
Grudaš
12.06.2022
OFK Kosanica
8 : 2
Partizanski put
Kosovac
Prokuplje
0 : 0
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
12.06.2022
Kosovac
0 : 0
Spartak
Polet
Samarinovac
3 : 1
Akademija 10
Prokuplje
12.06.2022
Polet
3 : 1
Akademija 10
Dračić 2018
Dračić
0 : 4
Tešnjar
Valjevo
12.06.2022 11:00
Dračić 2018
0 : 4
Tešnjar
Kolubara 2
Valjevo
6 : 2
Polet
Popučke
12.06.2022 17:30
Kolubara 2
6 : 2
Polet
Rakac Stave
Stave
4 : 0
Lukavac
Lukavac
12.06.2022 11:00
Rakac Stave
4 : 0
Lukavac
Popadić
Popadić
2 : 2
Jadar 2013
Valjevo
12.06.2022 11:00
Popadić
2 : 2
Jadar 2013
Mali korak
Oglađenovac
1 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
12.06.2022 11:00
Mali korak
1 : 0
Milenko Pavlović
Proleter (M)
Mramorak
3 : 0
Pobeda
Samoš
12.06.2022 17:30
Proleter (M)
3 : 0
Pobeda
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
12.06.2022 17:30
BSK Bavanište
1 : 0
Radnički (B)
Mladost (V)
Vojlovica
3 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
12.06.2022 17:30
Mladost (V)
3 : 0
Omladinac (D)
Mundial
Pančevo
4 : 7
Unirea
Uzdin
12.06.2022 17:30
Mundial
4 : 7
Unirea
Omladinac 1927
Opovo
2 : 4
Glogonj
Glogonj
12.06.2022 17:30
Omladinac 1927
2 : 4
Glogonj
Šarbane
Šarbane
4 : 3
Pambukovica
Pambukovica
12.06.2022 17:00
Šarbane
4 : 3
Pambukovica
Polet (T)
Takovo
0 : 3
Omladinac (K)
Kalinovac
12.06.2022 17:00
Polet (T)
0 : 3
Omladinac (K)
Nepričava
Nepričava
5 : 2
Polet (DL)
Donji Lajkovac
12.06.2022 17:00
Nepričava
5 : 2
Polet (DL)
Jedinstvo (M)
Milorci
2 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
12.06.2022 17:00
Jedinstvo (M)
2 : 0
Pepeljevac
Sovljak
Sovljak
3 : 0
Mladost (V)
Vračević
12.06.2022 17:00
Sovljak
3 : 0
Mladost (V)
Ratkovac
Ratkovac
1 : 2
Crvena Jabuka
Ub
12.06.2022 17:00
Ratkovac
1 : 2
Crvena Jabuka
Tvrdojevac
Tvrdojevac
4 : 1
Joševa
Joševa
12.06.2022 17:00
Tvrdojevac
4 : 1
Joševa
OFK Paljuvi
Paljuvi
1 : 3
Čučuge
Čučuge
12.06.2022 17:00
OFK Paljuvi
1 : 3
Čučuge
Vis
Parcani
3 : 0
OFK Slatina
Slatina
12.06.2022 17:30
Vis
3 : 0
OFK Slatina
Mali Požarevac
Mali Požarevac
3 : 0
OFK Rogača
Rogača
12.06.2022 17:30
Mali Požarevac
3 : 0
OFK Rogača
Crvena zvezda
Ralja
3 : 0
Stojnik
Stojnik
12.06.2022 17:30
Crvena zvezda
3 : 0
Stojnik
Mladost (MI)
Mala Ivanča
7 : 2
Mladost (G)
Guberevac
12.06.2022 17:30
Mladost (MI)
7 : 2
Mladost (G)
Vojvoda
Dučina
5 : 2
Popović
Popovići
12.06.2022 17:30
Vojvoda
5 : 2
Popović
Sopot
Sopot
3 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
12.06.2022 17:30
Sopot
3 : 0
Nemenikuće
Šumadinac
Stojnik
3 : 3
B 2000
Aranđelovac
12.06.2022 17:30
Šumadinac
3 : 3
B 2000
Mlada krila
Metikoši
3 : 1
Gruža
Vitanovac
12.06.2022 18:00
Mlada krila
3 : 1
Gruža
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
4 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
12.06.2022 18:00
Kraljevo Hajduk
4 : 1
Jovo Kursula
Miločajac
Miločaj
1 : 5
Popovići Vrnjci
Vrnjci
12.06.2022 18:00
Miločajac
1 : 5
Popovići Vrnjci
Lazac
Lazac
2 : 3
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
12.06.2022 18:00
Lazac
2 : 3
Jedinstvo (D)
Apolon 2018
Kovači
2 : 1
Granit
Jošanička banja
12.06.2022 18:00
Apolon 2018
2 : 1
Granit
Omladinac
Drakčići
0 : 5
Borac
Vraneši
12.06.2022 18:00
Omladinac
0 : 5
Borac
Mineral 2015
Rudno
3 : 0
Jedinstvo (G)
Godačica
12.06.2022 18:00
Mineral 2015
3 : 0
Jedinstvo (G)
Novoselac
Novo Selo
6 : 0
Supovac
Supovac
12.06.2022 17:30
Novoselac
6 : 0
Supovac
Spartak
Sićevo
0 : 3
Jasenovik 2018
Jasenovik
12.06.2022 17:30
Spartak
0 : 3
Jasenovik 2018
Standard 2021
Čamurlija
7 : 2
Sloga (DT)
Donja Trnava
12.06.2022 17:30
Standard 2021
7 : 2
Sloga (DT)
Mramor
Mramor
3 : 2
Sloga 1948
Malča
12.06.2022 17:30
Mramor
3 : 2
Sloga 1948
Real Niš
Niš
2 : 0
Mladost
Donji Komren
12.06.2022 17:30
Real Niš
2 : 0
Mladost
Mezgraja
Mezgraja
1 : 1
Vrtište
Vrtište
12.06.2022 17:30
Mezgraja
1 : 1
Vrtište
Gladijator
Čačak
0 : 3
Planinac
Vujetinci
12.06.2022 17:00
Gladijator
0 : 3
Planinac
Vujan
Prislonica
0 : 0
Čačak 94
Čačak
12.06.2022 17:00
Vujan
0 : 0
Čačak 94
Prijatelji
Čačak
12.06.2022
11:00
Morava
Mojsinje
12.06.2022 11:00
Prijatelji
:
Morava
Budućnost
Stančići
2 : 2
Gaučosi
Čačak
12.06.2022 17:00
Budućnost
2 : 2
Gaučosi
Malba
Žaočani
3 : 0
Gavrilo Princip
Vranići
12.06.2022
Malba
3 : 0
Gavrilo Princip
Lugovi
Čačak
3 : 0
Mršinci
Mršinci
12.06.2022 17:00
Lugovi
3 : 0
Mršinci
Dizel
Bare
3 : 3
Napredak 1934
Nabrđe
12.06.2022 17:30
Dizel
3 : 3
Napredak 1934
Stig 1955
Beranje
0 : 2
BSK 1931
Brežane
12.06.2022 17:30
Stig 1955
0 : 2
BSK 1931
Napredak (B)
Bubušinac
0 : 0
Beli Orao
Bradarac
12.06.2022 17:30
Napredak (B)
0 : 0
Beli Orao
Polet (V)
Voluja
2 : 1
OFK Braničevo
Braničevo
12.06.2022 17:30
Polet (V)
2 : 1
OFK Braničevo
Barič
Barič
1 : 4
Batovac
Batovac
12.06.2022 17:30
Barič
1 : 4
Batovac
Mlava (B)
Bratinac
3 : 0
Ljubičevo
Ljubičevo
12.06.2022 17:30
Mlava (B)
3 : 0
Ljubičevo
Soko
Krvije
1 : 4
Jedinstvo (S)
Smoljinac
12.06.2022 17:30
Soko
1 : 4
Jedinstvo (S)
Integral
Batuša
5 : 2
Rade Milošević
Dubočka
12.06.2022 17:30
Integral
5 : 2
Rade Milošević
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 3
Mladost (K)
Krupaja
12.06.2022 17:30
Mlava (ML)
1 : 3
Mladost (K)
Zadrugar 1947
Tabanovac
4 : 6
Napredak (S)
Simićevo
12.06.2022 17:30
Zadrugar 1947
4 : 6
Napredak (S)
Jasenovac
Krepoljin
0 : 0
Bata Bulić
Bistrica
12.06.2022 17:30
Jasenovac
0 : 0
Bata Bulić
Manastirica
Manastirica
0 : 3
Sloga 1945
Veliko Selo
12.06.2022 17:30
Manastirica
0 : 3
Sloga 1945
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 2
Pobeda 1953
Osanica
12.06.2022 17:30
Trgovački
2 : 2
Pobeda 1953
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
3 : 0
Borac
Barje Čiflik
12.06.2022 17:30
Sloga
3 : 0
Borac
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 1
Mladost (PR)
Poljska Ržana
12.06.2022 11:00
Lokomotiva
1 : 1
Mladost (PR)
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
2 : 2
Temac
Temska
12.06.2022 17:30
Veliki Suvodol
2 : 2
Temac
Napredak 2012
Krušje
3 : 0
Tempo
Mozgovo
12.06.2022 11:00
Napredak 2012
3 : 0
Tempo
OFK Sloga
Dobrujevac
3 : 7
Sloga
Korman
12.06.2022 11:00
OFK Sloga
3 : 7
Sloga
Borac
Trnjane
2 : 3
Jedinstvo
Bobovište
12.06.2022 11:00
Borac
2 : 3
Jedinstvo
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 2
Škriljac
Bradarac
12.06.2022 11:00
Crvena zvezda
1 : 2
Škriljac
Ratar
Gornja Peščanica
5 : 1
Rutevac
Rutevac
12.06.2022 11:00
Ratar
5 : 1
Rutevac
Polet
Vitoševac
1 : 5
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
12.06.2022 11:00
Polet
1 : 5
Rudar 2016
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 3
Lunjevica
Lunjevica
12.06.2022
Backovac Junajted
2 : 3
Lunjevica
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
7 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
12.06.2022
Jablanica
7 : 0
Takovski Ustanak
Ozremica
Beršići
2 : 1
Šilopaj
Šilopaj
12.06.2022
Ozremica
2 : 1
Šilopaj
Omladinac
Kalimanići
1 : 2
Brezak
Pranjani
12.06.2022 17:30
Omladinac
1 : 2
Brezak
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
1 : 3
Semedraž
Semedraž
12.06.2022 13:00
FC Stella Rossa
1 : 3
Semedraž
Velereč 94
Velereč
3 : 0
Majdan
Majdan
12.06.2022
Velereč 94
3 : 0
Majdan
Omladinac 1977
Arbanasce
1 : 6
Sloga 1980
Jovanovac
12.06.2022 10:00
Omladinac 1977
1 : 6
Sloga 1980
Lepaja 2018
Lepaja
1 : 1
Dobrič 1974
Brest
12.06.2022 10:00
Lepaja 2018
1 : 1
Dobrič 1974
Jastrebac 1979
Krajkovac
3 : 0
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
12.06.2022 13:00
Jastrebac 1979
3 : 0
Jugovići 1976
Koprijan
Gradište
0 : 3
Balajnac 2019
Balajnac
12.06.2022 13:00
Koprijan
0 : 3
Balajnac 2019
Banat (D)
Dupljaja
2 : 0
Partizan
Kajtasovo
12.06.2022 17:30
Banat (D)
2 : 0
Partizan
Dunav
Banatska Palanka
1 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
12.06.2022 17:30
Dunav
1 : 1
Karaš (J)
Omladinac
Zagajica
3 : 1
Polet
Izbište
12.06.2022 17:30
Omladinac
3 : 1
Polet
Banat (I)
Ilandža
5 : 1
Ševac
Kusić
12.06.2022 17:30
Banat (I)
5 : 1
Ševac
Graničar
Miletićevo
1 : 2
Ratar
Kruščica
12.06.2022 17:30
Graničar
1 : 2
Ratar
Sloga (M)
Margita
4 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
12.06.2022 17:30
Sloga (M)
4 : 1
Borac (VS)
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 0
Vitorul
Straža
12.06.2022 17:30
Karaš (K)
1 : 0
Vitorul
Kragujevac
Kragujevac
1 : 4
Divostin
Kragujevac
12.06.2022 11:00
Kragujevac
1 : 4
Divostin
OFK Žeželj
Donja Sabanta
1 : 4
Stanovo 1941
Stanovo
12.06.2022 17:30
OFK Žeželj
1 : 4
Stanovo 1941
OFK Bagremar
Kragujevac
3 : 9
21. oktobar
Kragujevac
12.06.2022 17:30
OFK Bagremar
3 : 9
21. oktobar
Dobrača
Dobrača
0 : 10
Ćava
Grošnica
12.06.2022 17:30
Dobrača
0 : 10
Ćava
Obilić
Vilovo
4 : 3
Sloga
Lok
12.06.2022 18:00
Obilić
4 : 3
Sloga
Vinogradar
Ledinci
3 : 0
Borac
Rakovac
12.06.2022 18:00
Vinogradar
3 : 0
Borac
Čenej
Čenej
3 : 2
Moskva
Budisava
12.06.2022 18:00
Čenej
3 : 2
Moskva
Bačka
Begeč
1 : 1
Susek
Susek
12.06.2022 18:00
Bačka
1 : 1
Susek
Proleter
Banoštor
0 : 2
OFK Sirig
Sirig
12.06.2022 18:00
Proleter
0 : 2
OFK Sirig
Hajduk (G)
Gardinovci
1 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
12.06.2022 18:00
Hajduk (G)
1 : 1
Hajduk (Č)
Titel
Titel
0 : 3
Železničar
Novi Sad
12.06.2022 18:00
Titel
0 : 3
Železničar
Provo 2015
Provo
3 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
12.06.2022 18:00
Provo 2015
3 : 0
Skupljen 2013
Mladost (Z)
Zvezd
5 : 2
Verko
Suvo Selo
12.06.2022 11:00
Mladost (Z)
5 : 2
Verko
Petrovac 74
Kujavica
3 : 0
Belpos
Belotić
12.06.2022 11:00
Petrovac 74
3 : 0
Belpos
Hajduk
Debrc
1 : 2
Bobovik
Bobovik
12.06.2022 18:00
Hajduk
1 : 2
Bobovik
Polet
Jalovik
5 : 2
Torpedo
Lojanice
12.06.2022 11:00
Polet
5 : 2
Torpedo
Šumadija
Čumić
0 : 1
Kremenac
Rogojevac
12.06.2022 17:30
Šumadija
0 : 1
Kremenac
Borba
Cvetojevac
1 : 5
Jovanovac
Jovanovac
12.06.2022 17:30
Borba
1 : 5
Jovanovac
Bukorovac
Kragujevac
1 : 1
Hajduk 1936
Jovanovac
12.06.2022 17:30
Bukorovac
1 : 1
Hajduk 1936
Borac 2016
Donja Kruševica
3 : 0
Ram
Ram
12.06.2022 17:30
Borac 2016
3 : 0
Ram
Dunavac 1929
Kisiljevo
3 : 0
Mirko Tomić
Tribrode
12.06.2022 17:30
Dunavac 1929
3 : 0
Mirko Tomić
Baštovan 2015
Carevac
5 : 1
Sloga TOP
Topolovnik
12.06.2022 17:30
Baštovan 2015
5 : 1
Sloga TOP
Mladost 1970
Radoševac
4 : 0
Pek
Kusiće
12.06.2022 17:30
Mladost 1970
4 : 0
Pek
Radnički
Požeženo
3 : 1
Polet
Bikinje
12.06.2022 17:30
Radnički
3 : 1
Polet
Kolubara
Jabučje
0 : 6
Rubribreza
Rubribreza
12.06.2022 17:30
Kolubara
0 : 6
Rubribreza
Mladost
Latković
1 : 4
Napredak
Jajčić
12.06.2022 17:30
Mladost
1 : 4
Napredak
Izviđač
Lajkovac
11 : 3
Proleter
Latković
12.06.2022 17:30
Izviđač
11 : 3
Proleter
Borac
Rajković
3 : 4
Babajić
Babajić
12.06.2022 17:30
Borac
3 : 4
Babajić
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
2 : 1
Junkovac
Junkovac
12.06.2022 10:00
Gornja Trnava 1938
2 : 1
Junkovac
Maskar
Maskar
3 : 3
Proleter 1936
Svetlić
12.06.2022 10:00
Maskar
3 : 3
Proleter 1936
Radoje Domanović
Ovsište
4 : 7
Šumadinac
Šume
12.06.2022 10:00
Radoje Domanović
4 : 7
Šumadinac
Jedinstvo
Mala Vranjska
4 : 0
Korman
Korman (Šabac)
12.06.2022 11:00
Jedinstvo
4 : 0
Korman
Rudar
Donje Crniljevo
3 : 3
Bojić
Bojić
12.06.2022 11:00
Rudar
3 : 3
Bojić
Sava
Mrđenovac
3 : 1
Rankovac
Nakučani
12.06.2022 11:00
Sava
3 : 1
Rankovac
Borac BTG
Batalage
5 : 1
Galeb
Cerovac
12.06.2022 11:00
Borac BTG
5 : 1
Galeb
Zablaće
Zablaće (Šabac)
4 : 1
Mladost Slatina
Slatina
12.06.2022 11:00
Zablaće
4 : 1
Mladost Slatina
Mišar
Mišar
5 : 0
Metlić
Metlić
12.06.2022 11:00
Mišar
5 : 0
Metlić
Stolice
Krupanj
6 : 3
Borac
Kozjak
12.06.2022 20:00
Stolice
6 : 3
Borac
14. Oktobar
Draginac
2 : 5
Jadar 07
Loznica
12.06.2022 17:30
14. Oktobar
2 : 5
Jadar 07
Gradilište
Loznica
0 : 3
Hajduk
Ribarica
12.06.2022 17:30
Gradilište
0 : 3
Hajduk
Vuk
Tršić
4 : 0
Mladost Gradilište
Loznica
12.06.2022 17:30
Vuk
4 : 0
Mladost Gradilište
Granit
Radalj
2 : 3
Krajišnici
Loznica
12.06.2022 17:30
Granit
2 : 3
Krajišnici
Sloga
Korenita
3 : 1
Jadar
Stupnica
12.06.2022 17:30
Sloga
3 : 1
Jadar
Misača
Misača
1 : 2
Vrbica
Arandjelovac
12.06.2022 11:00
Misača
1 : 2
Vrbica
Tamnava
Sovljak
2 : 5
OFK Stublenica
Stublenica
12.06.2022 11:00
Tamnava
2 : 5
OFK Stublenica
Gunjevac
Gunjevac
0 : 1
Tulari
Tulari
12.06.2022 11:00
Gunjevac
0 : 1
Tulari
Mladost
Karbulovo
4 : 0
Vrelo
Šarkamen
12.06.2022 18:00
Mladost
4 : 0
Vrelo
Sunrise Šabac
Šabac
1 : 4
Zlatibor
Čajetina
12.06.2022 13:30
Sunrise Šabac
1 : 4
Zlatibor
Mladost (L)
Lučani
0 : 3
Radnički (V)
Valjevo
12.06.2022 13:30
Mladost (L)
0 : 3
Radnički (V)
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 7
Jedinstvo
Ub
12.06.2022 13:30
Mladi radnik 1926
1 : 7
Jedinstvo
GFK Sloboda
Užice
1 : 1
Loznica
Loznica
12.06.2022 13:30
GFK Sloboda
1 : 1
Loznica
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
12.06.2022 13:30
Novi Pazar
2 : 2
Metalac (GM)
Borac 1926
Čačak
1 : 2
Sloga (P)
Požega
12.06.2022 13:30
Borac 1926
1 : 2
Sloga (P)
Kopernikus Želežničar
Niš
2 : 3
Timočanin
Knjaževac
12.06.2022
Kopernikus Želežničar
2 : 3
Timočanin
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 2
OFK Vršac
Vršac
12.06.2022 18:00
Proleter (NS)
1 : 2
OFK Vršac
GFK Sloven
Ruma
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
12.06.2022 10:00
GFK Sloven
2 : 1
Vojvodina
Petar Puača
Novi Sad
4 : 3
Index
Novi Sad
12.06.2022 10:00
Petar Puača
4 : 3
Index
Grizzly ML
Saranovo
3 : 0
RSK
Rabrovo
12.06.2022 11:00
Grizzly ML
3 : 0
RSK
Crnokosa
Kosjerić
3 : 2
Radnički (K)
Klupci
12.06.2022 17:30
Crnokosa
3 : 2
Radnički (K)
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
12.06.2022 15:30
Novi Pazar
2 : 1
Takovo
OFK Senjak
Valjevo
1 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
12.06.2022 10:00
OFK Senjak
1 : 3
Jedinstvo Putevi
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Apolon 4
Kragujevac
12.06.2022 11:00
Šumadija 1903
2 : 1
Apolon 4
Sunrise Šabac
Šabac
2 : 5
Mačva
Šabac
12.06.2022 11:00
Sunrise Šabac
2 : 5
Mačva
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
12.06.2022 11:00
Radnički 1923
2 : 1
Radnički (V)
GFK Sloboda
Užice
6 : 0
Loznica
Loznica
12.06.2022 11:00
GFK Sloboda
6 : 0
Loznica
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
12.06.2022 11:00
Novi Pazar
2 : 1
Metalac (GM)
Borac 1926
Čačak
2 : 1
Savacijum
Šabac
12.06.2022 11:00
Borac 1926
2 : 1
Savacijum
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 0
OFK Vršac
Vršac
12.06.2022 16:00
Proleter (NS)
2 : 0
OFK Vršac
ODR
Petrovaradin
4 : 2
Spartak ŽK
Subotica
12.06.2022 11:00
ODR
4 : 2
Spartak ŽK
Rađevac
Krupanj
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
12.06.2022 17:30
Rađevac
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Radnički 1905
Bajmok
6 : 1
Preporod
Novi Žednik
12.06.2022 10:00
Radnički 1905
6 : 1
Preporod
GFK Sloboda
Užice
2 : 0
Javor Matis
Ivanjica
12.06.2022 16:00
GFK Sloboda
2 : 0
Javor Matis
Loznica
Loznica
1 : 0
Savacium
Šabac
12.06.2022 10:00
Loznica
1 : 0
Savacium
AFK
Ada
0 : 3
Arena Su
Subotica
12.06.2022 10:00
AFK
0 : 3
Arena Su
Partizan
Beograd
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
12.06.2022
Partizan
2 : 2
Vojvodina
TSC '09
Bačka Topola
1 : 0
Spartak ŽK '09
Subotica
12.06.2022 10:00
TSC '09
1 : 0
Spartak ŽK '09
Borac
Progar
2 : 7
Čanković
Beograd
12.06.2022 18:00
Borac
2 : 7
Čanković

Košarka

Mega Mozzart
Beograd
77 : 70
Crvena zvezda MTS
Beograd
12.06.2022 12:00
Mega Mozzart
77 : 70
Crvena zvezda MTS
1:1
FMP Meridian
Železnik
20 : 0
Partizan NIS
Beograd
12.06.2022 18:30
FMP Meridian
20 : 0
Partizan NIS
2:0