05.06
17:30
Meševo
Timočanin
3
2
|
05.06.2022 17:30 | Meševo | 3 : 2 | Timočanin | |||||
05.06
17:30
Rembas
Jedinstvo (P)
2
1
|
05.06.2022 17:30 | Rembas | 2 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
05.06
17:30
GFK Jagodina
OFK Brzi Brod
2
0
|
05.06.2022 17:30 | GFK Jagodina | 2 : 0 | OFK Brzi Brod | |||||
05.06
17:30
GFK Dubočica
Sloga (L)
2
1
|
05.06.2022 17:30 | GFK Dubočica | 2 : 1 | Sloga (L) | |||||
05.06
17:30
Budućnost (P)
Radnički (P)
4
2
|
05.06.2022 17:30 | Budućnost (P) | 4 : 2 | Radnički (P) | |||||
05.06
17:30
Pčinja
Hajduk Veljko
2
0
|
05.06.2022 17:30 | Pčinja | 2 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
05.06
19:00
Trayal
Radnički (S)
2
1
|
05.06.2022 19:00 | Trayal | 2 : 1 | Radnički (S) |
05.06
17:30
Krila Krajine
Sloga
3
0
|
05.06.2022 17:30 | Krila Krajine | 3 : 0 | Sloga | |||||
05.06
17:30
Stanišić
Preporod
2
4
|
05.06.2022 17:30 | Stanišić | 2 : 4 | Preporod | |||||
05.06
17:30
Vojvodina (BG)
Njegoš
9
3
|
05.06.2022 17:30 | Vojvodina (BG) | 9 : 3 | Njegoš | |||||
05.06
17:30
OFK Mladost APA
Hercegovac
2
3
|
05.06.2022 17:30 | OFK Mladost APA | 2 : 3 | Hercegovac | |||||
05.06
17:30
Tavankut
ČSK Pivara
0
0
|
05.06.2022 17:30 | Tavankut | 0 : 0 | ČSK Pivara | |||||
05.06
17:30
Bačka (P)
Bačka 1901
3
6
|
05.06.2022 17:30 | Bačka (P) | 3 : 6 | Bačka 1901 | |||||
05.06
17:30
Mladost (T)
Mladost (BP)
3
0
|
05.06.2022 17:30 | Mladost (T) | 3 : 0 | Mladost (BP) |
05.06
17:00
Komgrap
Vinča
0
0
|
05.06.2022 17:00 | Komgrap | 0 : 0 | Vinča | |||||
05.06
17:00
GSP Polet Dorćol
Sremčica
2
2
|
05.06.2022 17:00 | GSP Polet Dorćol | 2 : 2 | Sremčica | |||||
05.06
17:00
Sinđelić
Zvezda
7
0
|
05.06.2022 17:00 | Sinđelić | 7 : 0 | Zvezda | |||||
05.06
17:00
Kosmaj
Torlak
1
5
|
05.06.2022 17:00 | Kosmaj | 1 : 5 | Torlak | |||||
05.06
17:00
Poštar Zvezdara
Napredak
0
0
|
05.06.2022 17:00 | Poštar Zvezdara | 0 : 0 | Napredak | |||||
05.06
17:00
PKB
Lokomotiva
6
0
|
05.06.2022 17:00 | PKB | 6 : 0 | Lokomotiva | |||||
05.06
17:00
Zuce 2019
Crvena zvezda (MML)
5
0
|
05.06.2022 17:00 | Zuce 2019 | 5 : 0 | Crvena zvezda (MML) | |||||
05.06
17:00
OFK Mladenovac
BSK 1925
8
1
|
05.06.2022 17:00 | OFK Mladenovac | 8 : 1 | BSK 1925 |
05.06
17:30
Budućnost
Šumadija 1903
3
2
|
05.06.2022 17:30 | Budućnost | 3 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
05.06
17:30
Gruža
Karađorđe
1
1
|
05.06.2022 17:30 | Gruža | 1 : 1 | Karađorđe | |||||
05.06
17:30
Šumadija (T)
Jošanica
1
2
|
05.06.2022 17:30 | Šumadija (T) | 1 : 2 | Jošanica | |||||
05.06
17:30
Bane 1931
Sloboda
8
0
|
05.06.2022 17:30 | Bane 1931 | 8 : 0 | Sloboda | |||||
05.06
17:30
Tutin
Polet
3
0
|
05.06.2022 17:30 | Tutin | 3 : 0 | Polet |
05.06
17:30
Polimlje
Jasen
2
0
|
05.06.2022 17:30 | Polimlje | 2 : 0 | Jasen | |||||
05.06
17:30
Polet (LJ)
Parmenac
6
1
|
05.06.2022 17:30 | Polet (LJ) | 6 : 1 | Parmenac | |||||
05.06
17:30
Sloboda
FAP
4
0
|
05.06.2022 17:30 | Sloboda | 4 : 0 | FAP | |||||
05.06
17:30
Prijevor
Sevojno
5
0
|
05.06.2022 17:30 | Prijevor | 5 : 0 | Sevojno | |||||
05.06
17:30
Omladinac
Zlatar
3
3
|
05.06.2022 17:30 | Omladinac | 3 : 3 | Zlatar | |||||
05.06
17:30
Savinac
Polet (T)
2
1
|
05.06.2022 17:30 | Savinac | 2 : 1 | Polet (T) | |||||
05.06
17:30
Jedinstvo Putevi
Jedinstvo (K)
6
0
|
05.06.2022 17:30 | Jedinstvo Putevi | 6 : 0 | Jedinstvo (K) |
05.06
17:30
OFK Divci
Jedinstvo Vladimirci 1924
6
2
|
05.06.2022 17:30 | OFK Divci | 6 : 2 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | |||||
05.06
17:30
Mladost
Radnički (V)
3
2
|
05.06.2022 17:30 | Mladost | 3 : 2 | Radnički (V) | |||||
05.06
17:30
Cer
Zadrugar
3
0
|
05.06.2022 17:30 | Cer | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
05.06
17:30
Železničar
Ribnica
1
3
|
05.06.2022 17:30 | Železničar | 1 : 3 | Ribnica | |||||
05.06
17:30
Budućnost Krušik 2014
Vrelo Sport
1
2
|
05.06.2022 17:30 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 2 | Vrelo Sport | |||||
05.06
17:30
Strmovo 1968
Borac
1
0
|
05.06.2022 17:30 | Strmovo 1968 | 1 : 0 | Borac |
05.06
17:30
Sloga 33
Sloga (B)
3
1
|
05.06.2022 17:30 | Sloga 33 | 3 : 1 | Sloga (B) | |||||
05.06
17:30
OFK Mihajlovac
Rudar (S)
16
0
|
05.06.2022 17:30 | OFK Mihajlovac | 16 : 0 | Rudar (S) | |||||
05.06
17:30
Đerdap
Pomoravlje 1946
3
1
|
05.06.2022 17:30 | Đerdap | 3 : 1 | Pomoravlje 1946 | |||||
05.06
17:30
Mladi borac
Karađorđe
4
6
|
05.06.2022 17:30 | Mladi borac | 4 : 6 | Karađorđe | |||||
05.06
17:30
VGSK
Morava
2
4
|
05.06.2022 17:30 | VGSK | 2 : 4 | Morava | |||||
05.06
17:30
OFK Napredak
OFK Aranđelovac 1979
2
0
|
05.06.2022 17:30 | OFK Napredak | 2 : 0 | OFK Aranđelovac 1979 | |||||
05.06
17:30
Šumadija
Rudar 2001
6
3
|
05.06.2022 17:30 | Šumadija | 6 : 3 | Rudar 2001 | |||||
05.06
17:30
Grizli ML
Sloboda
1
6
|
05.06.2022 17:30 | Grizli ML | 1 : 6 | Sloboda |
05.06
17:30
Jedinstvo (GM)
OFK Sinđelić
1
5
|
05.06.2022 17:30 | Jedinstvo (GM) | 1 : 5 | OFK Sinđelić | |||||
05.06
17:30
OFK Napredak 1929
Bukovik
2
1
|
05.06.2022 17:30 | OFK Napredak 1929 | 2 : 1 | Bukovik | |||||
05.06
17:30
Delijski Vis
Aluminijum
2
0
|
05.06.2022 17:30 | Delijski Vis | 2 : 0 | Aluminijum | |||||
05.06
17:30
Mladost (M)
Mladost (B)
0
4
|
05.06.2022 17:30 | Mladost (M) | 0 : 4 | Mladost (B) | |||||
05.06
17:30
Car Konstantin
Rudar
3
1
|
05.06.2022 17:30 | Car Konstantin | 3 : 1 | Rudar | |||||
05.06
17:30
OFK Niš
Malošište
2
1
|
05.06.2022 17:30 | OFK Niš | 2 : 1 | Malošište | |||||
05.06
17:30
Pukovac
Orljane
4
3
|
05.06.2022 17:30 | Pukovac | 4 : 3 | Orljane | |||||
05.06
17:30
Morava
Naša krila 1936
3
6
|
05.06.2022 17:30 | Morava | 3 : 6 | Naša krila 1936 |
05.06
17:30
Pusta Reka
OFK Topličanin
2
0
|
05.06.2022 17:30 | Pusta Reka | 2 : 0 | OFK Topličanin | |||||
05.06
17:30
OFK Alakince
Žitorađa
5
3
|
05.06.2022 17:30 | OFK Alakince | 5 : 3 | Žitorađa | |||||
05.06
17:30
Jedinstvo
Svetlost
5
3
|
05.06.2022 17:30 | Jedinstvo | 5 : 3 | Svetlost | |||||
05.06
17:30
SFK Morava
Moravac Orion
7
2
|
05.06.2022 17:30 | SFK Morava | 7 : 2 | Moravac Orion | |||||
05.06
17:30
Nebeski Andjeli
Čekmin
3
2
|
05.06.2022 17:30 | Nebeski Andjeli | 3 : 2 | Čekmin | |||||
05.06
17:30
Radan
Jablanica
2
0
|
05.06.2022 17:30 | Radan | 2 : 0 | Jablanica |
05.06
17:30
Župa
Sloga (M)
4
1
|
05.06.2022 17:30 | Župa | 4 : 1 | Sloga (M) | |||||
05.06
17:30
SFS Borac
Jedinstvo (M)
4
1
|
05.06.2022 17:30 | SFS Borac | 4 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
05.06
17:30
Morava 1918
Jedinstvo 1936
3
2
|
05.06.2022 17:30 | Morava 1918 | 3 : 2 | Jedinstvo 1936 | |||||
05.06
17:30
Kušiljevo
Levač
4
0
|
05.06.2022 17:30 | Kušiljevo | 4 : 0 | Levač | |||||
05.06
17:30
Juhor
OFK Lugomir
4
2
|
05.06.2022 17:30 | Juhor | 4 : 2 | OFK Lugomir | |||||
05.06
17:30
Orlovi
Trstenik PPT
2
2
|
05.06.2022 17:30 | Orlovi | 2 : 2 | Trstenik PPT | |||||
05.06
17:30
Sloga (D)
Gradina
3
2
|
05.06.2022 17:30 | Sloga (D) | 3 : 2 | Gradina |
05.06
17:30
Jedinstvo (P)
Tanasko Rajić
1
5
|
05.06.2022 17:30 | Jedinstvo (P) | 1 : 5 | Tanasko Rajić | |||||
05.06
17:30
OFK 019
Lužnica
2
1
|
05.06.2022 17:30 | OFK 019 | 2 : 1 | Lužnica | |||||
05.06
17:30
OFK Knjaz
OFK Slatina
3
2
|
05.06.2022 17:30 | OFK Knjaz | 3 : 2 | OFK Slatina | |||||
05.06
17:30
Đerdap
Brodoremont
2
3
|
05.06.2022 17:30 | Đerdap | 2 : 3 | Brodoremont | |||||
05.06
17:30
Rajko Mitić
BSK
3
2
|
05.06.2022 17:30 | Rajko Mitić | 3 : 2 | BSK | |||||
05.06
17:30
Dunav
Bor 1919
2
2
|
05.06.2022 17:30 | Dunav | 2 : 2 | Bor 1919 | |||||
05.06
17:30
Ozren
Balkanski
3
4
|
05.06.2022 17:30 | Ozren | 3 : 4 | Balkanski |
05.06
17:30
ŽAK
Radnički (S)
2
0
|
05.06.2022 17:30 | ŽAK | 2 : 0 | Radnički (S) | |||||
05.06
17:30
Lipar
Budućnost (M)
2
0
|
05.06.2022 17:30 | Lipar | 2 : 0 | Budućnost (M) | |||||
05.06
17:30
Vojvodina
Bratstvo 2019
1
10
|
05.06.2022 17:30 | Vojvodina | 1 : 10 | Bratstvo 2019 | |||||
05.06
17:30
Crvenka
Naša Zvezda
3
0
|
05.06.2022 17:30 | Crvenka | 3 : 0 | Naša Zvezda | |||||
05.06
17:30
Radnički 1918
Kordun
2
0
|
05.06.2022 17:30 | Radnički 1918 | 2 : 0 | Kordun | |||||
05.06
17:30
Borac (BG)
Budućnost (P)
3
2
|
05.06.2022 17:30 | Borac (BG) | 3 : 2 | Budućnost (P) | |||||
05.06
17:30
Borac 46
Budućnost (G)
1
1
|
05.06.2022 17:30 | Borac 46 | 1 : 1 | Budućnost (G) | |||||
05.06
17:30
Rusin
Polet
4
3
|
05.06.2022 17:30 | Rusin | 4 : 3 | Polet |
05.06
18:00
Bačka 1923
Šajkaš 1908
5
7
|
05.06.2022 18:00 | Bačka 1923 | 5 : 7 | Šajkaš 1908 | |||||
05.06
18:00
Jedinstvo
Jugović
1
0
|
05.06.2022 18:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Jugović | |||||
05.06
18:00
Fruškogorac
ŽSK
1
3
|
05.06.2022 18:00 | Fruškogorac | 1 : 3 | ŽSK | |||||
05.06
18:00
Dinamo
Crvena Zvezda
2
1
|
05.06.2022 18:00 | Dinamo | 2 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
05.06
18:00
TSK
Slavija
1
2
|
05.06.2022 18:00 | TSK | 1 : 2 | Slavija |
05.06
17:30
Jedinstvo Stević
Partizan (G)
2
1
|
05.06.2022 17:30 | Jedinstvo Stević | 2 : 1 | Partizan (G) | |||||
05.06
17:30
Spartak 1911
Partizan (U)
2
1
|
05.06.2022 17:30 | Spartak 1911 | 2 : 1 | Partizan (U) | |||||
05.06
17:30
Potporanj
Vulturul
3
2
|
05.06.2022 17:30 | Potporanj | 3 : 2 | Vulturul | |||||
05.06
17:30
Hajdučica
Crvena zvezda
0
2
|
05.06.2022 17:30 | Hajdučica | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
05.06
17:30
Sloga (BNS)
Dolina
0
1
|
05.06.2022 17:30 | Sloga (BNS) | 0 : 1 | Dolina | |||||
05.06
17:30
Stari Tamiš
Dolovo
2
1
|
05.06.2022 17:30 | Stari Tamiš | 2 : 1 | Dolovo | |||||
05.06
17:30
Radnički (K)
Budućnost (A)
7
3
|
05.06.2022 17:30 | Radnički (K) | 7 : 3 | Budućnost (A) |
05.06
17:30
Sremac (D)
Železničar
0
5
|
05.06.2022 17:30 | Sremac (D) | 0 : 5 | Železničar | |||||
05.06
17:30
Napredak
Sremac (V)
3
1
|
05.06.2022 17:30 | Napredak | 3 : 1 | Sremac (V) | |||||
05.06
17:30
Sloga
Sremac (Deč)
2
2
|
05.06.2022 17:30 | Sloga | 2 : 2 | Sremac (Deč) | |||||
05.06
17:30
Radnički
Hajduk
2
6
|
05.06.2022 17:30 | Radnički | 2 : 6 | Hajduk | |||||
05.06
17:30
Fruškogorac
Jadran
4
3
|
05.06.2022 17:30 | Fruškogorac | 4 : 3 | Jadran | |||||
05.06
17:30
Partizan
Borac (K)
3
0
|
05.06.2022 17:30 | Partizan | 3 : 0 | Borac (K) | |||||
05.06
17:30
Borac (M)
Podrinje
5
2
|
05.06.2022 17:30 | Borac (M) | 5 : 2 | Podrinje | |||||
05.06
17:30
GFK Sloven
Ljukovo
8
0
|
05.06.2022 17:30 | GFK Sloven | 8 : 0 | Ljukovo |
05.06
17:30
Bačinac
Osipaonica
0
1
|
05.06.2022 17:30 | Bačinac | 0 : 1 | Osipaonica | |||||
05.06
17:30
Radnik
SASK
2
1
|
05.06.2022 17:30 | Radnik | 2 : 1 | SASK | |||||
05.06
17:30
Sloga
Železničar Kusadak
6
1
|
05.06.2022 17:30 | Sloga | 6 : 1 | Železničar Kusadak | |||||
05.06
17:30
Glavaš
Mladost 1948
3
7
|
05.06.2022 17:30 | Glavaš | 3 : 7 | Mladost 1948 | |||||
05.06
17:30
Podunavac
Jedinstvo
3
1
|
05.06.2022 17:30 | Podunavac | 3 : 1 | Jedinstvo |
05.06
17:30
Mladi rudar 1954
Prvi srpski ustanak
2
2
|
05.06.2022 17:30 | Mladi rudar 1954 | 2 : 2 | Prvi srpski ustanak | |||||
05.06
17:30
Trnava
Jasenica
5
0
|
05.06.2022 17:30 | Trnava | 5 : 0 | Jasenica | |||||
05.06
17:30
ŽSK
Omladinac (D.R.)
2
1
|
05.06.2022 17:30 | ŽSK | 2 : 1 | Omladinac (D.R.) | |||||
05.06
17:30
Lokomotiva
Banja 1957
2
0
|
05.06.2022 17:30 | Lokomotiva | 2 : 0 | Banja 1957 | |||||
05.06
17:30
Šumadinac 1913
Marjan
7
3
|
05.06.2022 17:30 | Šumadinac 1913 | 7 : 3 | Marjan | |||||
05.06
17:30
BSK
Sloga (M)
1
0
|
05.06.2022 17:30 | BSK | 1 : 0 | Sloga (M) | |||||
05.06
17:30
Plaskovac
Vinča
1
0
|
05.06.2022 17:30 | Plaskovac | 1 : 0 | Vinča |
05.06
11:00
Mala Vrbica
Branik
0
3
|
05.06.2022 11:00 | Mala Vrbica | 0 : 3 | Branik | |||||
05.06
17:30
Radnički (K)
Brestovac
1
1
|
05.06.2022 17:30 | Radnički (K) | 1 : 1 | Brestovac | |||||
05.06
11:00
Miloševo
Ključ
3
2
|
05.06.2022 11:00 | Miloševo | 3 : 2 | Ključ | |||||
05.06
17:30
Blizna
Polom
1
2
|
05.06.2022 17:30 | Blizna | 1 : 2 | Polom | |||||
05.06
11:00
BSK
Polet
3
1
|
05.06.2022 11:00 | BSK | 3 : 1 | Polet |
05.06
17:30
Palilula
Borac
3
0
|
05.06.2022 17:30 | Palilula | 3 : 0 | Borac | |||||
05.06
17:30
Rad
Moravac
4
3
|
05.06.2022 17:30 | Rad | 4 : 3 | Moravac | |||||
05.06
17:30
Jastrebac
Toplica
3
0
|
05.06.2022 17:30 | Jastrebac | 3 : 0 | Toplica | |||||
05.06
17:30
Pobeda
Baličevac
2
0
|
05.06.2022 17:30 | Pobeda | 2 : 0 | Baličevac | |||||
05.06
17:30
Radnički 1924
Naisus 1977
4
0
|
05.06.2022 17:30 | Radnički 1924 | 4 : 0 | Naisus 1977 | |||||
05.06
17:30
Polet
Radnički 1947
4
1
|
05.06.2022 17:30 | Polet | 4 : 1 | Radnički 1947 | |||||
05.06
17:30
Taskovići
Svrljig
1
2
|
05.06.2022 17:30 | Taskovići | 1 : 2 | Svrljig |
05.06
Vinogradar
Čitluk
3
0
|
05.06.2022 | Vinogradar | 3 : 0 | Čitluk | |||||
05.06
Temnić 1924
Rubin
1
1
|
05.06.2022 | Temnić 1924 | 1 : 1 | Rubin | |||||
05.06
Sloga (Ć)
Mladost (T)
5
0
|
05.06.2022 | Sloga (Ć) | 5 : 0 | Mladost (T) | |||||
05.06
Sebečevac
Parunovac
3
2
|
05.06.2022 | Sebečevac | 3 : 2 | Parunovac | |||||
05.06
13. April
Trudbenik
3
2
|
05.06.2022 | 13. April | 3 : 2 | Trudbenik | |||||
05.06
Sloga (D)
Mačkovac
4
1
|
05.06.2022 | Sloga (D) | 4 : 1 | Mačkovac | |||||
05.06
Jastrebac (VŠ)
Kupci
2
2
|
05.06.2022 | Jastrebac (VŠ) | 2 : 2 | Kupci | |||||
05.06
FUD
Gornji Stepoš
2
2
|
05.06.2022 | FUD | 2 : 2 | Gornji Stepoš | |||||
05.06
Sloga (L)
Bošnjane
5
0
|
05.06.2022 | Sloga (L) | 5 : 0 | Bošnjane |
05.06
17:30
ASK
Vojvodina (NM)
0
1
|
05.06.2022 17:30 | ASK | 0 : 1 | Vojvodina (NM) | |||||
05.06
17:30
Borac
Polet
2
5
|
05.06.2022 17:30 | Borac | 2 : 5 | Polet | |||||
05.06
17:30
Banat
Mladost (L)
2
1
|
05.06.2022 17:30 | Banat | 2 : 1 | Mladost (L) | |||||
05.06
17:30
Budućnost
Napredak
1
1
|
05.06.2022 17:30 | Budućnost | 1 : 1 | Napredak | |||||
05.06
17:30
ŽAK
Mladost (BD)
4
1
|
05.06.2022 17:30 | ŽAK | 4 : 1 | Mladost (BD) | |||||
05.06
17:30
Krajina
Rusanda
2
1
|
05.06.2022 17:30 | Krajina | 2 : 1 | Rusanda | |||||
05.06
17:30
ŽFK Banat
Vojvodina (B)
6
1
|
05.06.2022 17:30 | ŽFK Banat | 6 : 1 | Vojvodina (B) |
05.06
18:00
Napredak
Kolare
5
1
|
05.06.2022 18:00 | Napredak | 5 : 1 | Kolare | |||||
05.06
18:00
GFK Tabane
Mladi Borac
1
5
|
05.06.2022 18:00 | GFK Tabane | 1 : 5 | Mladi Borac | |||||
05.06
18:00
OFK Juhor 2016
Rudar (St)
2
3
|
05.06.2022 18:00 | OFK Juhor 2016 | 2 : 3 | Rudar (St) | |||||
05.06
18:00
Morava
Rudar (SR)
2
1
|
05.06.2022 18:00 | Morava | 2 : 1 | Rudar (SR) | |||||
05.06
18:00
Sloga
Moravac 2015
0
0
|
05.06.2022 18:00 | Sloga | 0 : 0 | Moravac 2015 | |||||
05.06
18:00
Dragocvet
Mladost
2
0
|
05.06.2022 18:00 | Dragocvet | 2 : 0 | Mladost | |||||
05.06
18:00
Juhor (G)
Partizan (M)
3
3
|
05.06.2022 18:00 | Juhor (G) | 3 : 3 | Partizan (M) | |||||
05.06
18:00
Javor
Budućnost (M)
3
0
|
05.06.2022 18:00 | Javor | 3 : 0 | Budućnost (M) | |||||
05.06
18:00
Partizan (G)
Budućnost (Đ)
4
3
|
05.06.2022 18:00 | Partizan (G) | 4 : 3 | Budućnost (Đ) |
05.06
17:30
Krilaš
Železničar
5
2
|
05.06.2022 17:30 | Krilaš | 5 : 2 | Železničar | |||||
05.06
17:30
Rudar (Kr)
Mladost (R)
3
0
|
05.06.2022 17:30 | Rudar (Kr) | 3 : 0 | Mladost (R) | |||||
05.06
17:30
Omladinac (Š)
Zvižd
1
0
|
05.06.2022 17:30 | Omladinac (Š) | 1 : 0 | Zvižd | |||||
05.06
17:30
Sloga (L)
Obilić
1
7
|
05.06.2022 17:30 | Sloga (L) | 1 : 7 | Obilić | |||||
05.06
17:30
Žitkovica 2017
Borac (K)
1
2
|
05.06.2022 17:30 | Žitkovica 2017 | 1 : 2 | Borac (K) | |||||
05.06
17:30
Budućnost (V)
Sirakovo
2
2
|
05.06.2022 17:30 | Budućnost (V) | 2 : 2 | Sirakovo |
05.06
17:00
Mladost
Barajevo
0
12
|
05.06.2022 17:00 | Mladost | 0 : 12 | Barajevo | |||||
05.06
17:00
Radnički (R)
Turbina
2
2
|
05.06.2022 17:00 | Radnički (R) | 2 : 2 | Turbina | |||||
05.06
17:00
Šumadija
Budućnost (Z)
3
5
|
05.06.2022 17:00 | Šumadija | 3 : 5 | Budućnost (Z) | |||||
05.06
17:00
Strelac
Beljina
4
1
|
05.06.2022 17:00 | Strelac | 4 : 1 | Beljina | |||||
05.06
17:00
Lisović 1977
Krtinska
2
1
|
05.06.2022 17:00 | Lisović 1977 | 2 : 1 | Krtinska | |||||
05.06
17:00
Omladinac
Dimitrije Tucović
0
5
|
05.06.2022 17:00 | Omladinac | 0 : 5 | Dimitrije Tucović | |||||
05.06
17:00
BSK 1926
OFK Budućnost
1
3
|
05.06.2022 17:00 | BSK 1926 | 1 : 3 | OFK Budućnost |
05.06
17:00
Šumadija 1962
Dunavac
5
4
|
05.06.2022 17:00 | Šumadija 1962 | 5 : 4 | Dunavac | |||||
05.06
17:00
Rabrovac
Zaklopača
1
3
|
05.06.2022 17:00 | Rabrovac | 1 : 3 | Zaklopača | |||||
05.06
17:00
Vrčin
Velika Krsna
4
2
|
05.06.2022 17:00 | Vrčin | 4 : 2 | Velika Krsna | |||||
05.06
17:00
SUF Kovačevac 1956
SUF Dubona
4
2
|
05.06.2022 17:00 | SUF Kovačevac 1956 | 4 : 2 | SUF Dubona | |||||
05.06
17:00
Pudarci
Kaluđerica 1969
2
3
|
05.06.2022 17:00 | Pudarci | 2 : 3 | Kaluđerica 1969 | |||||
05.06
17:00
Boleč
Napredak
10
0
|
05.06.2022 17:00 | Boleč | 10 : 0 | Napredak |
05.06
17:30
Crvena zastava
Omladinac
0
0
|
05.06.2022 17:30 | Crvena zastava | 0 : 0 | Omladinac | |||||
05.06
17:30
Stevan Nešticki
Proleter
6
3
|
05.06.2022 17:30 | Stevan Nešticki | 6 : 3 | Proleter | |||||
05.06
17:30
Sloboda
Radnički 2020
0
3
|
05.06.2022 17:30 | Sloboda | 0 : 3 | Radnički 2020 | |||||
05.06
17:30
Čegar 1946
Planinac 1933
5
1
|
05.06.2022 17:30 | Čegar 1946 | 5 : 1 | Planinac 1933 | |||||
05.06
17:30
Palilulac
Radnički 1936
0
1
|
05.06.2022 17:30 | Palilulac | 0 : 1 | Radnički 1936 | |||||
05.06
17:30
Morava
Vulkan 1963
4
1
|
05.06.2022 17:30 | Morava | 4 : 1 | Vulkan 1963 |
05.06
17:30
Gorušica
Slatina
0
1
|
05.06.2022 17:30 | Gorušica | 0 : 1 | Slatina | |||||
05.06
17:30
Jedinstvo
Spartak 1976
4
3
|
05.06.2022 17:30 | Jedinstvo | 4 : 3 | Spartak 1976 | |||||
05.06
17:30
Dragačevo
Ovčar
0
3
|
05.06.2022 17:30 | Dragačevo | 0 : 3 | Ovčar | |||||
05.06
17:30
Morava
Kej
1
3
|
05.06.2022 17:30 | Morava | 1 : 3 | Kej | |||||
05.06
17:30
Voćar
Prilike
2
4
|
05.06.2022 17:30 | Voćar | 2 : 4 | Prilike |
05.06
17:30
Napredak
Šumadija
2
1
|
05.06.2022 17:30 | Napredak | 2 : 1 | Šumadija | |||||
05.06
17:30
Orlovac 1932
Rudar
5
1
|
05.06.2022 17:30 | Orlovac 1932 | 5 : 1 | Rudar | |||||
05.06
17:30
Donja Vrbava
Zadrugar
3
1
|
05.06.2022 17:30 | Donja Vrbava | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
05.06
17:30
Rakova
Mladost
0
3
|
05.06.2022 17:30 | Rakova | 0 : 3 | Mladost | |||||
05.06
17:30
Jedinstvo (GG)
Ozrem
3
1
|
05.06.2022 17:30 | Jedinstvo (GG) | 3 : 1 | Ozrem |
05.06
18:00
Tavnik
Proleter
4
1
|
05.06.2022 18:00 | Tavnik | 4 : 1 | Proleter | |||||
05.06
18:00
Omladinac (NS)
Rudar
3
2
|
05.06.2022 18:00 | Omladinac (NS) | 3 : 2 | Rudar | |||||
05.06
18:00
Zvezda
Koštampolje
2
0
|
05.06.2022 18:00 | Zvezda | 2 : 0 | Koštampolje | |||||
05.06
18:00
OFK Progorelica
Ibar
4
3
|
05.06.2022 18:00 | OFK Progorelica | 4 : 3 | Ibar | |||||
05.06
18:00
Ribnica
Budućnost
1
4
|
05.06.2022 18:00 | Ribnica | 1 : 4 | Budućnost | |||||
05.06
18:00
Radnik
Jedinstvo 2017
3
1
|
05.06.2022 18:00 | Radnik | 3 : 1 | Jedinstvo 2017 | |||||
05.06
18:00
Mladost (V)
Mataruge
3
2
|
05.06.2022 18:00 | Mladost (V) | 3 : 2 | Mataruge |
05.06
17:30
Rudar
Jedinstvo (MZ)
3
1
|
05.06.2022 17:30 | Rudar | 3 : 1 | Jedinstvo (MZ) | |||||
05.06
17:30
Hajduk Stanko
Sloga
3
1
|
05.06.2022 17:30 | Hajduk Stanko | 3 : 1 | Sloga | |||||
05.06
17:30
Cer
Jedinstvo (Š)
0
4
|
05.06.2022 17:30 | Cer | 0 : 4 | Jedinstvo (Š) | |||||
05.06
17:30
Drina
Radnički (Kl)
0
2
|
05.06.2022 17:30 | Drina | 0 : 2 | Radnički (Kl) | |||||
05.06
17:30
Gučevo 1929
Vidojevica
4
0
|
05.06.2022 17:30 | Gučevo 1929 | 4 : 0 | Vidojevica | |||||
05.06
17:30
Karađorđe
Milan Orlić
1
1
|
05.06.2022 17:30 | Karađorđe | 1 : 1 | Milan Orlić | |||||
05.06
17:30
Majur
Radnički (Ko)
2
3
|
05.06.2022 17:30 | Majur | 2 : 3 | Radnički (Ko) | |||||
05.06
17:30
Lipolist
Podrinje
3
5
|
05.06.2022 17:30 | Lipolist | 3 : 5 | Podrinje |
05.06
00:00
Sečica
Tara
4
2
|
05.06.2022 00:00 | Sečica | 4 : 2 | Tara | |||||
05.06
Perućac
Plavi Tok
3
0
|
05.06.2022 | Perućac | 3 : 0 | Plavi Tok | |||||
05.06
17:30
Bakionica
Prvi partizan
2
1
|
05.06.2022 17:30 | Bakionica | 2 : 1 | Prvi partizan | |||||
05.06
17:30
Sloga
OFK Kotroman
7
0
|
05.06.2022 17:30 | Sloga | 7 : 0 | OFK Kotroman | |||||
05.06
Jedinstvo
Rampa
2
3
|
05.06.2022 | Jedinstvo | 2 : 3 | Rampa |
05.06
11:00
Spartak
Jug Bogdan
0
2
|
05.06.2022 11:00 | Spartak | 0 : 2 | Jug Bogdan | |||||
05.06
17:00
Jastrebac
Kosovac
4
2
|
05.06.2022 17:00 | Jastrebac | 4 : 2 | Kosovac | |||||
05.06
17:00
Borac
OFK Kosanica
1
4
|
05.06.2022 17:00 | Borac | 1 : 4 | OFK Kosanica |
05.06
11:00
Milenko Pavlović
Dračić 2018
4
2
|
05.06.2022 11:00 | Milenko Pavlović | 4 : 2 | Dračić 2018 | |||||
05.06
11:00
Jadar 2013
Mali korak
4
3
|
05.06.2022 11:00 | Jadar 2013 | 4 : 3 | Mali korak | |||||
05.06
11:00
Lukavac
Popadić
4
0
|
05.06.2022 11:00 | Lukavac | 4 : 0 | Popadić | |||||
05.06
16:00
Stari drugari
Rakac Stave
2
0
|
05.06.2022 16:00 | Stari drugari | 2 : 0 | Rakac Stave | |||||
05.06
11:00
OFK Povlen
Kotešica
0
2
|
05.06.2022 11:00 | OFK Povlen | 0 : 2 | Kotešica | |||||
05.06
11:00
Polet
Junior Novo Naselje
1
3
|
05.06.2022 11:00 | Polet | 1 : 3 | Junior Novo Naselje | |||||
05.06
17:00
Tešnjar
Kolubara 2
2
0
|
05.06.2022 17:00 | Tešnjar | 2 : 0 | Kolubara 2 |
05.06
17:30
Graničar
Dinamo 1923
2
5
|
05.06.2022 17:30 | Graničar | 2 : 5 | Dinamo 1923 | |||||
05.06
17:30
Kula
OFK Odžaci
3
1
|
05.06.2022 17:30 | Kula | 3 : 1 | OFK Odžaci | |||||
05.06
17:30
Terekveš
Omladinac (B)
6
1
|
05.06.2022 17:30 | Terekveš | 6 : 1 | Omladinac (B) | |||||
05.06
17:30
Omladinac (D)
Zadrugar
3
0
|
05.06.2022 17:30 | Omladinac (D) | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
05.06
17:30
Aleksa Šantić
Hajduk
3
4
|
05.06.2022 17:30 | Aleksa Šantić | 3 : 4 | Hajduk | |||||
05.06
17:30
Polet
Mladost
4
0
|
05.06.2022 17:30 | Polet | 4 : 0 | Mladost |
05.06
17:30
Pobeda
Omladinac 1927
1
0
|
05.06.2022 17:30 | Pobeda | 1 : 0 | Omladinac 1927 | |||||
05.06
17:30
Glogonj
Mundial
5
1
|
05.06.2022 17:30 | Glogonj | 5 : 1 | Mundial | |||||
05.06
17:30
Unirea
Mladost (V)
6
1
|
05.06.2022 17:30 | Unirea | 6 : 1 | Mladost (V) | |||||
05.06
17:30
Omladinac (D)
BSK Bavanište
1
1
|
05.06.2022 17:30 | Omladinac (D) | 1 : 1 | BSK Bavanište | |||||
05.06
17:30
Radnički (B)
Proleter (M)
1
1
|
05.06.2022 17:30 | Radnički (B) | 1 : 1 | Proleter (M) |
05.06
17:00
Čučuge
Šarbane
6
2
|
05.06.2022 17:00 | Čučuge | 6 : 2 | Šarbane | |||||
05.06
17:00
Joševa
OFK Paljuvi
3
4
|
05.06.2022 17:00 | Joševa | 3 : 4 | OFK Paljuvi | |||||
05.06
17:00
Mladost (V)
Ratkovac
6
3
|
05.06.2022 17:00 | Mladost (V) | 6 : 3 | Ratkovac | |||||
05.06
17:00
Polet (DL)
Jedinstvo (M)
1
5
|
05.06.2022 17:00 | Polet (DL) | 1 : 5 | Jedinstvo (M) | |||||
05.06
11:00
Omladinac (K)
Nepričava
1
0
|
05.06.2022 11:00 | Omladinac (K) | 1 : 0 | Nepričava | |||||
05.06
17:00
Pambukovica
Polet (T)
1
1
|
05.06.2022 17:00 | Pambukovica | 1 : 1 | Polet (T) |
05.06
17:30
PSK Putinci
Polet
0
5
|
05.06.2022 17:30 | PSK Putinci | 0 : 5 | Polet | |||||
05.06
17:30
Srem
Rudar
8
1
|
05.06.2022 17:30 | Srem | 8 : 1 | Rudar | |||||
05.06
17:30
Mladost
Krušedol
0
2
|
05.06.2022 17:30 | Mladost | 0 : 2 | Krušedol | |||||
05.06
17:30
ČSK Čortanovci
Graničar (O)
1
1
|
05.06.2022 17:30 | ČSK Čortanovci | 1 : 1 | Graničar (O) | |||||
05.06
17:30
Šumar
Jedinstvo
4
1
|
05.06.2022 17:30 | Šumar | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
05.06
17:30
Hajduk 1932
Fruškogorac
3
2
|
05.06.2022 17:30 | Hajduk 1932 | 3 : 2 | Fruškogorac |
05.06
17:30
Potisje
Tamiš
4
1
|
05.06.2022 17:30 | Potisje | 4 : 1 | Tamiš | |||||
05.06
17:30
Tisa 1933
Bilećanin
1
8
|
05.06.2022 17:30 | Tisa 1933 | 1 : 8 | Bilećanin | |||||
05.06
17:30
OFK Stajićevo
Zadrugar
1
1
|
05.06.2022 17:30 | OFK Stajićevo | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
05.06
17:30
OFK Gradnulica
Partizan
0
3
|
05.06.2022 17:30 | OFK Gradnulica | 0 : 3 | Partizan | |||||
05.06
17:30
Radnički 1911
Mladost
3
0
|
05.06.2022 17:30 | Radnički 1911 | 3 : 0 | Mladost | |||||
05.06
17:30
Naftagas
MSK
1
7
|
05.06.2022 17:30 | Naftagas | 1 : 7 | MSK |
05.06
17:30
Velika Reka
Sinđelić
5
0
|
05.06.2022 17:30 | Velika Reka | 5 : 0 | Sinđelić |
05.06
17:30
Popović
Sopot
5
1
|
05.06.2022 17:30 | Popović | 5 : 1 | Sopot | |||||
05.06
17:30
Mladost (G)
Vojvoda
5
3
|
05.06.2022 17:30 | Mladost (G) | 5 : 3 | Vojvoda | |||||
05.06
17:30
Stojnik
Mladost (MI)
0
3
|
05.06.2022 17:30 | Stojnik | 0 : 3 | Mladost (MI) | |||||
05.06
17:30
OFK Rogača
Crvena zvezda
1
3
|
05.06.2022 17:30 | OFK Rogača | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
05.06
17:30
OFK Slatina
Mali Požarevac
0
3
|
05.06.2022 17:30 | OFK Slatina | 0 : 3 | Mali Požarevac | |||||
05.06
17:30
Sibnica
Vis
0
6
|
05.06.2022 17:30 | Sibnica | 0 : 6 | Vis |
05.06
17:30
Posavina
Rvati
3
0
|
05.06.2022 17:30 | Posavina | 3 : 0 | Rvati | |||||
05.06
17:30
Partizan
OFK Zabrežje
1
5
|
05.06.2022 17:30 | Partizan | 1 : 5 | OFK Zabrežje | |||||
05.06
17:30
Skela
Borac
4
1
|
05.06.2022 17:30 | Skela | 4 : 1 | Borac |
05.06
15:30
Busije
Sinđelić 2012
6
5
|
05.06.2022 15:30 | Busije | 6 : 5 | Sinđelić 2012 | |||||
05.06
10:00
Železnik 1930
Borac
1
1
|
05.06.2022 10:00 | Železnik 1930 | 1 : 1 | Borac | |||||
05.06
10:00
Rekreativo 011
Novi Beograd
1
4
|
05.06.2022 10:00 | Rekreativo 011 | 1 : 4 | Novi Beograd | |||||
05.06
10:00
Bežanija
BUSK
3
2
|
05.06.2022 10:00 | Bežanija | 3 : 2 | BUSK | |||||
05.06
17:00
Šumadinac
13. maj
6
0
|
05.06.2022 17:00 | Šumadinac | 6 : 0 | 13. maj |
05.06
17:00
Bratstvo
OFK Lug 2020
4
2
|
05.06.2022 17:00 | Bratstvo | 4 : 2 | OFK Lug 2020 | |||||
05.06
17:00
Palilulac
Resnik
1
3
|
05.06.2022 17:00 | Palilulac | 1 : 3 | Resnik | |||||
05.06
17:00
Pinosava
OFK Crvenka
6
3
|
05.06.2022 17:00 | Pinosava | 6 : 3 | OFK Crvenka | |||||
05.06
11:00
Mladi proleter
Lepušnica
2
1
|
05.06.2022 11:00 | Mladi proleter | 2 : 1 | Lepušnica | |||||
05.06
17:00
Sveti Stefan
Pionir
3
0
|
05.06.2022 17:00 | Sveti Stefan | 3 : 0 | Pionir | |||||
05.06
17:00
Minel
KFK Ravna gora
3
2
|
05.06.2022 17:00 | Minel | 3 : 2 | KFK Ravna gora |
05.06
17:30
Slavija (P)
Borac
3
0
|
05.06.2022 17:30 | Slavija (P) | 3 : 0 | Borac | |||||
05.06
17:30
Slavija (B)
Tvrđava
2
2
|
05.06.2022 17:30 | Slavija (B) | 2 : 2 | Tvrđava | |||||
05.06
17:30
Neštin
Orlovi
3
2
|
05.06.2022 17:30 | Neštin | 3 : 2 | Orlovi | |||||
05.06
17:30
Krivanj
Kulpin
4
6
|
05.06.2022 17:30 | Krivanj | 4 : 6 | Kulpin | |||||
05.06
17:30
Maglić
Bačka (D)
5
3
|
05.06.2022 17:30 | Maglić | 5 : 3 | Bačka (D) | |||||
05.06
18:00
Soko
Mladost
3
2
|
05.06.2022 18:00 | Soko | 3 : 2 | Mladost |
05.06
17:30
Mladost
Milicionar
0
0
|
05.06.2022 17:30 | Mladost | 0 : 0 | Milicionar | |||||
05.06
17:30
Budućnost (Z)
Mladi borac
0
3
|
05.06.2022 17:30 | Budućnost (Z) | 0 : 3 | Mladi borac | |||||
05.06
17:30
Gorki
Napredak
1
3
|
05.06.2022 17:30 | Gorki | 1 : 3 | Napredak | |||||
05.06
17:30
Duško
Torpedo
3
3
|
05.06.2022 17:30 | Duško | 3 : 3 | Torpedo | |||||
05.06
17:30
Budućnost (PD)
Sloga
3
0
|
05.06.2022 17:30 | Budućnost (PD) | 3 : 0 | Sloga | |||||
05.06
17:30
Sloboda
Stojan Lazarac
1
7
|
05.06.2022 17:30 | Sloboda | 1 : 7 | Stojan Lazarac |
05.06
18:00
Gruža
Jedinstvo (G)
1
0
|
05.06.2022 18:00 | Gruža | 1 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
05.06
18:00
Borac
Mineral 2015
9
1
|
05.06.2022 18:00 | Borac | 9 : 1 | Mineral 2015 | |||||
05.06
18:00
Granit
Omladinac
2
1
|
05.06.2022 18:00 | Granit | 2 : 1 | Omladinac | |||||
05.06
18:00
Jedinstvo (D)
Studen Vitez
1
1
|
05.06.2022 18:00 | Jedinstvo (D) | 1 : 1 | Studen Vitez | |||||
05.06
18:00
Popovići Vrnjci
Lazac
5
1
|
05.06.2022 18:00 | Popovići Vrnjci | 5 : 1 | Lazac | |||||
05.06
18:00
Jovo Kursula
Miločajac
4
1
|
05.06.2022 18:00 | Jovo Kursula | 4 : 1 | Miločajac |
05.06
17:00
Vlašić
Sloga (M)
0
3
|
05.06.2022 17:00 | Vlašić | 0 : 3 | Sloga (M) | |||||
05.06
17:00
Dumača
Pričinović
2
6
|
05.06.2022 17:00 | Dumača | 2 : 6 | Pričinović | |||||
05.06
17:00
OFK Letnjikovac 1983
Dobrava Žabar 2020
2
5
|
05.06.2022 17:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 2 : 5 | Dobrava Žabar 2020 | |||||
05.06
17:00
Jevremovac
Trešnjevka
4
0
|
05.06.2022 17:00 | Jevremovac | 4 : 0 | Trešnjevka | |||||
05.06
17:00
Dobrava
Vojvoda Stepa Stepanović
0
6
|
05.06.2022 17:00 | Dobrava | 0 : 6 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
05.06
17:00
Sloga (K)
Šipurske livade
3
1
|
05.06.2022 17:00 | Sloga (K) | 3 : 1 | Šipurske livade | |||||
05.06
17:00
Mladost (PP)
Mrovska
7
1
|
05.06.2022 17:00 | Mladost (PP) | 7 : 1 | Mrovska |
05.06
17:30
Vrtište
Novoselac
3
6
|
05.06.2022 17:30 | Vrtište | 3 : 6 | Novoselac | |||||
05.06
17:30
Mladost
Mezgraja
1
0
|
05.06.2022 17:30 | Mladost | 1 : 0 | Mezgraja | |||||
05.06
17:30
Sloga 1948
Real Niš
0
3
|
05.06.2022 17:30 | Sloga 1948 | 0 : 3 | Real Niš | |||||
05.06
17:30
Sloga (DT)
Mramor
1
3
|
05.06.2022 17:30 | Sloga (DT) | 1 : 3 | Mramor | |||||
05.06
17:30
Jasenovik 2018
Standard 2021
2
5
|
05.06.2022 17:30 | Jasenovik 2018 | 2 : 5 | Standard 2021 | |||||
05.06
17:30
Supovac
Spartak
4
0
|
05.06.2022 17:30 | Supovac | 4 : 0 | Spartak |
05.06
17:30
SU Podgrmeč
1. Oktobar
2
3
|
05.06.2022 17:30 | SU Podgrmeč | 2 : 3 | 1. Oktobar | |||||
05.06
17:30
Roham
Napredak
4
6
|
05.06.2022 17:30 | Roham | 4 : 6 | Napredak | |||||
05.06
17:30
Proleter
2. Oktobar
3
5
|
05.06.2022 17:30 | Proleter | 3 : 5 | 2. Oktobar |
05.06
17:00
Planinac
Mršinci
3
0
|
05.06.2022 17:00 | Planinac | 3 : 0 | Mršinci | |||||
05.06
17:00
Remont
Lugovi
3
2
|
05.06.2022 17:00 | Remont | 3 : 2 | Lugovi | |||||
05.06
Gavrilo Princip
Tigrovi Mija Gold
0
3
|
05.06.2022 | Gavrilo Princip | 0 : 3 | Tigrovi Mija Gold | |||||
05.06
17:00
Gaučosi
Malba
2
1
|
05.06.2022 17:00 | Gaučosi | 2 : 1 | Malba | |||||
05.06
10:30
Morava
Budućnost
2
3
|
05.06.2022 10:30 | Morava | 2 : 3 | Budućnost | |||||
05.06
Čačak 94
Prijatelji
|
05.06.2022 | Čačak 94 | : | Prijatelji | |||||
05.06
11:00
Gladijator
Vujan
0
3
|
05.06.2022 11:00 | Gladijator | 0 : 3 | Vujan |
05.06
17:30
Batovac
Mlava (B)
2
2
|
05.06.2022 17:30 | Batovac | 2 : 2 | Mlava (B) | |||||
05.06
17:30
OFK Braničevo
Barič
2
1
|
05.06.2022 17:30 | OFK Braničevo | 2 : 1 | Barič | |||||
05.06
17:30
Beli Orao
Polet (V)
3
1
|
05.06.2022 17:30 | Beli Orao | 3 : 1 | Polet (V) | |||||
05.06
17:30
BSK 1931
Napredak (B)
1
0
|
05.06.2022 17:30 | BSK 1931 | 1 : 0 | Napredak (B) | |||||
05.06
17:30
Napredak 1934
Stig 1955
6
3
|
05.06.2022 17:30 | Napredak 1934 | 6 : 3 | Stig 1955 | |||||
05.06
17:30
Mladi Borac
Dizel
2
1
|
05.06.2022 17:30 | Mladi Borac | 2 : 1 | Dizel |
05.06
17:30
Pobeda 1953
Soko
4
1
|
05.06.2022 17:30 | Pobeda 1953 | 4 : 1 | Soko | |||||
05.06
17:30
Sloga 1945
Trgovački
4
1
|
05.06.2022 17:30 | Sloga 1945 | 4 : 1 | Trgovački | |||||
05.06
17:30
Napredak (S)
Jasenovac
4
2
|
05.06.2022 17:30 | Napredak (S) | 4 : 2 | Jasenovac | |||||
05.06
17:30
Mladost (K)
Zadrugar 1947
3
0
|
05.06.2022 17:30 | Mladost (K) | 3 : 0 | Zadrugar 1947 | |||||
05.06
17:30
Rade Milošević
Mlava (ML)
4
2
|
05.06.2022 17:30 | Rade Milošević | 4 : 2 | Mlava (ML) | |||||
05.06
17:30
Jedinstvo (S)
Integral
4
0
|
05.06.2022 17:30 | Jedinstvo (S) | 4 : 0 | Integral |
05.06
17:30
Temac
Budućnost
4
0
|
05.06.2022 17:30 | Temac | 4 : 0 | Budućnost | |||||
05.06
17:30
Mladost (PR)
Veliki Suvodol
6
0
|
05.06.2022 17:30 | Mladost (PR) | 6 : 0 | Veliki Suvodol |
05.06
17:30
Rutevac
Polet
1
2
|
05.06.2022 17:30 | Rutevac | 1 : 2 | Polet | |||||
05.06
11:00
Škriljac
Ratar
4
0
|
05.06.2022 11:00 | Škriljac | 4 : 0 | Ratar | |||||
05.06
11:00
Jedinstvo
Crvena zvezda
5
0
|
05.06.2022 11:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Crvena zvezda | |||||
05.06
11:00
Sloga
Borac
6
1
|
05.06.2022 11:00 | Sloga | 6 : 1 | Borac | |||||
05.06
11:00
Napredak 2012
OFK Sloga
5
1
|
05.06.2022 11:00 | Napredak 2012 | 5 : 1 | OFK Sloga |
05.06
17:30
Tromeđa
Slavija
3
4
|
05.06.2022 17:30 | Tromeđa | 3 : 4 | Slavija | |||||
05.06
17:30
Jedinstvo (SK)
Graničar
2
0
|
05.06.2022 17:30 | Jedinstvo (SK) | 2 : 0 | Graničar | |||||
05.06
17:30
Jadran
Jedinstvo (M)
4
0
|
05.06.2022 17:30 | Jadran | 4 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
05.06
17:30
Tisa
Hajduk
2
2
|
05.06.2022 17:30 | Tisa | 2 : 2 | Hajduk | |||||
05.06
17:30
Šampion
Čoka
1
2
|
05.06.2022 17:30 | Šampion | 1 : 2 | Čoka |
05.06
17:30
OFK Bačinci
Hajduk
0
5
|
05.06.2022 17:30 | OFK Bačinci | 0 : 5 | Hajduk | |||||
05.06
17:30
OFK Bikić
Srem
3
0
|
05.06.2022 17:30 | OFK Bikić | 3 : 0 | Srem | |||||
05.06
17:30
BSK
LSK Laćarak
2
1
|
05.06.2022 17:30 | BSK | 2 : 1 | LSK Laćarak | |||||
05.06
17:30
Graničar (A)
Erdevik 2017
1
3
|
05.06.2022 17:30 | Graničar (A) | 1 : 3 | Erdevik 2017 | |||||
05.06
17:30
Graničar (K)
Obilić 1993
2
1
|
05.06.2022 17:30 | Graničar (K) | 2 : 1 | Obilić 1993 | |||||
05.06
17:30
Jedinstvo
Zmaj
4
1
|
05.06.2022 17:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Zmaj | |||||
05.06
17:30
OFK Zeka Buljubaša
Fruška Gora
11
1
|
05.06.2022 17:30 | OFK Zeka Buljubaša | 11 : 1 | Fruška Gora |
05.06
Majdan
Backovac Junajted
1
4
|
05.06.2022 | Majdan | 1 : 4 | Backovac Junajted | |||||
05.06
17:30
Semedraž
Velereč 94
2
2
|
05.06.2022 17:30 | Semedraž | 2 : 2 | Velereč 94 | |||||
05.06
Brezak
FC Stella Rossa
3
1
|
05.06.2022 | Brezak | 3 : 1 | FC Stella Rossa | |||||
05.06
Šilopaj
Omladinac
4
0
|
05.06.2022 | Šilopaj | 4 : 0 | Omladinac | |||||
05.06
Takovski Ustanak
Ozremica
2
3
|
05.06.2022 | Takovski Ustanak | 2 : 3 | Ozremica |
05.06
13:00
Jugovići 1976
Koprijan
3
0
|
05.06.2022 13:00 | Jugovići 1976 | 3 : 0 | Koprijan | |||||
05.06
10:00
Dobrič 1974
Jastrebac 1979
2
4
|
05.06.2022 10:00 | Dobrič 1974 | 2 : 4 | Jastrebac 1979 | |||||
05.06
13:00
Sloga 1980
Lepaja 2018
2
1
|
05.06.2022 13:00 | Sloga 1980 | 2 : 1 | Lepaja 2018 | |||||
05.06
10:00
Arbanasce
Omladinac 1977
3
2
|
05.06.2022 10:00 | Arbanasce | 3 : 2 | Omladinac 1977 |
05.06
17:30
Borac (VS)
Karaš (K)
3
0
|
05.06.2022 17:30 | Borac (VS) | 3 : 0 | Karaš (K) | |||||
05.06
17:30
Ratar
Sloga (M)
5
0
|
05.06.2022 17:30 | Ratar | 5 : 0 | Sloga (M) | |||||
05.06
17:30
Ševac
Graničar
2
0
|
05.06.2022 17:30 | Ševac | 2 : 0 | Graničar | |||||
05.06
17:30
Polet
Banat (I)
4
1
|
05.06.2022 17:30 | Polet | 4 : 1 | Banat (I) | |||||
05.06
17:30
Karaš (J)
Omladinac
3
2
|
05.06.2022 17:30 | Karaš (J) | 3 : 2 | Omladinac | |||||
05.06
17:30
Partizan
Dunav
3
1
|
05.06.2022 17:30 | Partizan | 3 : 1 | Dunav |
05.06
17:30
Duškovci
Glumač
4
11
|
05.06.2022 17:30 | Duškovci | 4 : 11 | Glumač | |||||
05.06
14:30
Dobrinjac
Trešnjica
3
0
|
05.06.2022 14:30 | Dobrinjac | 3 : 0 | Trešnjica | |||||
05.06
15:30
Gorobilje
Napredak
7
2
|
05.06.2022 15:30 | Gorobilje | 7 : 2 | Napredak |
05.06
17:30
Gaglovo
Pepeljevac 1947
0
0
|
05.06.2022 17:30 | Gaglovo | 0 : 0 | Pepeljevac 1947 | |||||
05.06
11:00
Padež
Naupare
1
3
|
05.06.2022 11:00 | Padež | 1 : 3 | Naupare | |||||
05.06
11:00
Zmajevac
Bukovica
0
3
|
05.06.2022 11:00 | Zmajevac | 0 : 3 | Bukovica | |||||
05.06
11:00
Modrica
Borac
3
0
|
05.06.2022 11:00 | Modrica | 3 : 0 | Borac | |||||
05.06
17:30
Polet
Mudrakovac
1
1
|
05.06.2022 17:30 | Polet | 1 : 1 | Mudrakovac | |||||
05.06
11:00
Kapidžija
Makrešane
6
2
|
05.06.2022 11:00 | Kapidžija | 6 : 2 | Makrešane |
05.06
17:30
Stanovo 1941
Kragujevac
3
1
|
05.06.2022 17:30 | Stanovo 1941 | 3 : 1 | Kragujevac | |||||
05.06
17:30
Divostin
Jadran
2
0
|
05.06.2022 17:30 | Divostin | 2 : 0 | Jadran |
05.06
17:30
Ćava
OFK Bagremar
2
0
|
05.06.2022 17:30 | Ćava | 2 : 0 | OFK Bagremar | |||||
05.06
17:30
21. oktobar
Seljak
4
1
|
05.06.2022 17:30 | 21. oktobar | 4 : 1 | Seljak |
05.06
18:00
Hajduk (Č)
Titel
7
0
|
05.06.2022 18:00 | Hajduk (Č) | 7 : 0 | Titel | |||||
05.06
18:00
OFK Sirig
Hajduk (G)
3
0
|
05.06.2022 18:00 | OFK Sirig | 3 : 0 | Hajduk (G) | |||||
05.06
18:00
Susek
Proleter
2
0
|
05.06.2022 18:00 | Susek | 2 : 0 | Proleter | |||||
05.06
18:00
OFK Hajduk
Bačka
0
6
|
05.06.2022 18:00 | OFK Hajduk | 0 : 6 | Bačka | |||||
05.06
10:00
Moskva
Miletić
0
3
|
05.06.2022 10:00 | Moskva | 0 : 3 | Miletić | |||||
05.06
18:00
Borac
Čenej
5
2
|
05.06.2022 18:00 | Borac | 5 : 2 | Čenej | |||||
05.06
18:00
Sloga
Vinogradar
0
8
|
05.06.2022 18:00 | Sloga | 0 : 8 | Vinogradar |
05.06
17:00
Lovac
Sloven
2
2
|
05.06.2022 17:00 | Lovac | 2 : 2 | Sloven |
05.06
11:00
Torpedo
Provo 2015
0
3
|
05.06.2022 11:00 | Torpedo | 0 : 3 | Provo 2015 | |||||
05.06
18:00
Jedinstvo 2014
Polet
1
1
|
05.06.2022 18:00 | Jedinstvo 2014 | 1 : 1 | Polet | |||||
05.06
18:00
Verko
Petrovac 74
0
5
|
05.06.2022 18:00 | Verko | 0 : 5 | Petrovac 74 |
05.06
17:00
Rušanj
OFK Boždarevac
8
2
|
05.06.2022 17:00 | Rušanj | 8 : 2 | OFK Boždarevac | |||||
05.06
17:00
OFK Borac
Veliki Borak
3
0
|
05.06.2022 17:00 | OFK Borac | 3 : 0 | Veliki Borak |
05.06
17:30
Kremenac
Apolon 4
2
1
|
05.06.2022 17:30 | Kremenac | 2 : 1 | Apolon 4 | |||||
05.06
17:30
Azbest
Bukorovac
2
0
|
05.06.2022 17:30 | Azbest | 2 : 0 | Bukorovac | |||||
05.06
17:30
Hajduk 1936
Borba
2
1
|
05.06.2022 17:30 | Hajduk 1936 | 2 : 1 | Borba | |||||
05.06
17:30
Jovanovac
Šumadija
2
2
|
05.06.2022 17:30 | Jovanovac | 2 : 2 | Šumadija |
05.06
18:00
Zgodačica
Stubal
2
5
|
05.06.2022 18:00 | Zgodačica | 2 : 5 | Stubal |
05.06
14:30
Omladinac (V)
Bresno Polje
2
2
|
05.06.2022 14:30 | Omladinac (V) | 2 : 2 | Bresno Polje | |||||
05.06
14:30
Borjak 2013
Gradac
2
5
|
05.06.2022 14:30 | Borjak 2013 | 2 : 5 | Gradac | |||||
05.06
17:00
OFK Orašje 1960
Šampion 2013
3
3
|
05.06.2022 17:00 | OFK Orašje 1960 | 3 : 3 | Šampion 2013 |
05.06
17:30
Dunav
Vojvodina
3
2
|
05.06.2022 17:30 | Dunav | 3 : 2 | Vojvodina | |||||
05.06
17:30
Sloga (M)
Planinac
3
0
|
05.06.2022 17:30 | Sloga (M) | 3 : 0 | Planinac | |||||
05.06
17:30
Sloga (K)
Borac
3
0
|
05.06.2022 17:30 | Sloga (K) | 3 : 0 | Borac | |||||
05.06
17:30
27. Oktobar
Car Uroš
2
0
|
05.06.2022 17:30 | 27. Oktobar | 2 : 0 | Car Uroš |
05.06
17:30
Telečka
PIK
3
1
|
05.06.2022 17:30 | Telečka | 3 : 1 | PIK | |||||
05.06
17:30
Polet
Sport
5
0
|
05.06.2022 17:30 | Polet | 5 : 0 | Sport | |||||
05.06
17:30
Jedinstvo (R)
Jedinstvo Lemeš
0
3
|
05.06.2022 17:30 | Jedinstvo (R) | 0 : 3 | Jedinstvo Lemeš |
05.06
18:00
Dražmirovac
Omladinac
0
3
|
05.06.2022 18:00 | Dražmirovac | 0 : 3 | Omladinac | |||||
05.06
18:00
Mladi radnik
Kolonija
1
2
|
05.06.2022 18:00 | Mladi radnik | 1 : 2 | Kolonija | |||||
05.06
18:00
Dobra Voda
Sloboda
9
8
|
05.06.2022 18:00 | Dobra Voda | 9 : 8 | Sloboda | |||||
05.06
18:00
Mladost
Jedinstvo
1
2
|
05.06.2022 18:00 | Mladost | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
05.06
18:00
Napredak
Domaćin
2
1
|
05.06.2022 18:00 | Napredak | 2 : 1 | Domaćin |
05.06
17:30
Bratstvo
Jednota
2
2
|
05.06.2022 17:30 | Bratstvo | 2 : 2 | Jednota | |||||
05.06
17:30
Jedinstvo (M)
Napredak
1
0
|
05.06.2022 17:30 | Jedinstvo (M) | 1 : 0 | Napredak | |||||
05.06
17:30
Borac
Omladinac
1
1
|
05.06.2022 17:30 | Borac | 1 : 1 | Omladinac | |||||
05.06
17:30
Jedinstvo (lj)
Sinđelić
3
2
|
05.06.2022 17:30 | Jedinstvo (lj) | 3 : 2 | Sinđelić | |||||
05.06
17:30
OFK Bingula
Graničar
0
2
|
05.06.2022 17:30 | OFK Bingula | 0 : 2 | Graničar |
05.06
17:30
Pek
Radnički
3
7
|
05.06.2022 17:30 | Pek | 3 : 7 | Radnički | |||||
05.06
17:30
Sloga TOP
Mladost 1970
0
1
|
05.06.2022 17:30 | Sloga TOP | 0 : 1 | Mladost 1970 | |||||
05.06
17:30
Mirko Tomić
Baštovan 2015
0
3
|
05.06.2022 17:30 | Mirko Tomić | 0 : 3 | Baštovan 2015 | |||||
05.06
17:30
Ram
Dunavac 1929
3
5
|
05.06.2022 17:30 | Ram | 3 : 5 | Dunavac 1929 | |||||
05.06
17:30
Žika Marković - Uča
Borac 2016
3
1
|
05.06.2022 17:30 | Žika Marković - Uča | 3 : 1 | Borac 2016 |
05.06
17:30
Proleter
Borac
2
8
|
05.06.2022 17:30 | Proleter | 2 : 8 | Borac | |||||
05.06
17:30
Napredak
Izviđač
3
0
|
05.06.2022 17:30 | Napredak | 3 : 0 | Izviđač | |||||
05.06
17:30
Rubribreza
Mladost
6
0
|
05.06.2022 17:30 | Rubribreza | 6 : 0 | Mladost | |||||
05.06
17:30
Stepanje
Kolubara
3
2
|
05.06.2022 17:30 | Stepanje | 3 : 2 | Kolubara |
05.06
17:30
Crvena zvezda
Solunac
3
1
|
05.06.2022 17:30 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Solunac | |||||
05.06
17:30
Banatul
Dobrica
6
2
|
05.06.2022 17:30 | Banatul | 6 : 2 | Dobrica | |||||
05.06
17:30
Vladimirovac
Janošik
2
2
|
05.06.2022 17:30 | Vladimirovac | 2 : 2 | Janošik |
05.06
10:00
Budućnost (B)
Radoje Domanović
8
0
|
05.06.2022 10:00 | Budućnost (B) | 8 : 0 | Radoje Domanović | |||||
05.06
10:00
Junkovac
Maskar
3
2
|
05.06.2022 10:00 | Junkovac | 3 : 2 | Maskar | |||||
05.06
10:00
Krćevac 04
Gornja Trnava 1938
1
6
|
05.06.2022 10:00 | Krćevac 04 | 1 : 6 | Gornja Trnava 1938 |
05.06
11:00
Mladost Slatina
Mišar
2
5
|
05.06.2022 11:00 | Mladost Slatina | 2 : 5 | Mišar | |||||
05.06
11:00
Galeb
Zablaće
4
2
|
05.06.2022 11:00 | Galeb | 4 : 2 | Zablaće | |||||
05.06
11:00
Rankovac
Borac BTG
5
3
|
05.06.2022 11:00 | Rankovac | 5 : 3 | Borac BTG | |||||
05.06
11:00
Bojić
Sava
5
6
|
05.06.2022 11:00 | Bojić | 5 : 6 | Sava | |||||
05.06
11:00
Korman
Rudar
3
0
|
05.06.2022 11:00 | Korman | 3 : 0 | Rudar | |||||
05.06
11:00
Mladost Svileuva
Jedinstvo
3
0
|
05.06.2022 11:00 | Mladost Svileuva | 3 : 0 | Jedinstvo |
05.06
17:30
Jadar
Stolice
0
4
|
05.06.2022 17:30 | Jadar | 0 : 4 | Stolice | |||||
05.06
11:00
Krajišnici
Sloga
1
1
|
05.06.2022 11:00 | Krajišnici | 1 : 1 | Sloga | |||||
05.06
11:00
Mladost (B)
Granit
6
0
|
05.06.2022 11:00 | Mladost (B) | 6 : 0 | Granit | |||||
05.06
11:00
Mladost Gradilište
Paskovac
1
8
|
05.06.2022 11:00 | Mladost Gradilište | 1 : 8 | Paskovac | |||||
05.06
11:00
Hajduk
Vuk
2
0
|
05.06.2022 11:00 | Hajduk | 2 : 0 | Vuk | |||||
05.06
17:30
Jadar 07
Gradilište
4
0
|
05.06.2022 17:30 | Jadar 07 | 4 : 0 | Gradilište | |||||
05.06
11:00
Borac
14. Oktobar
2
3
|
05.06.2022 11:00 | Borac | 2 : 3 | 14. Oktobar |
05.06
11:00
Vrbica
Brezovac
3
0
|
05.06.2022 11:00 | Vrbica | 3 : 0 | Brezovac | |||||
05.06
11:00
Ranilović 1970
Partizan 1945
1
3
|
05.06.2022 11:00 | Ranilović 1970 | 1 : 3 | Partizan 1945 |
05.06
17:30
Napredak
Sinđelić
1
5
|
05.06.2022 17:30 | Napredak | 1 : 5 | Sinđelić |
05.06
11:00
OFK Stublenica
Tamnava
2
0
|
05.06.2022 11:00 | OFK Stublenica | 2 : 0 | Tamnava | |||||
05.06
11:00
Tulari
Gunjevac
1
1
|
05.06.2022 11:00 | Tulari | 1 : 1 | Gunjevac |
05.06
17:30
Zvijezda
Radnik
4
1
|
05.06.2022 17:30 | Zvijezda | 4 : 1 | Radnik | |||||
05.06
17:30
Tomislav
TOŠK
3
5
|
05.06.2022 17:30 | Tomislav | 3 : 5 | TOŠK | |||||
05.06
17:30
Jedinstvo
Gradina
1
0
|
05.06.2022 17:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Gradina | |||||
05.06
17:30
Orašje
Mladost
4
0
|
05.06.2022 17:30 | Orašje | 4 : 0 | Mladost | |||||
05.06
17:30
Igman
Goražde
2
0
|
05.06.2022 17:30 | Igman | 2 : 0 | Goražde | |||||
05.06
17:30
Rudar
Travnik
4
1
|
05.06.2022 17:30 | Rudar | 4 : 1 | Travnik | |||||
05.06
17:30
Simm Bau
GOŠK
0
1
|
05.06.2022 17:30 | Simm Bau | 0 : 1 | GOŠK | |||||
05.06
17:30
Budućnost
Bratstvo
3
1
|
05.06.2022 17:30 | Budućnost | 3 : 1 | Bratstvo |
05.06
17:30
Krivelj
OFK Tamnič
1
2
|
05.06.2022 17:30 | Krivelj | 1 : 2 | OFK Tamnič | |||||
05.06
17:30
Vrelo
Mladost
5
1
|
05.06.2022 17:30 | Vrelo | 5 : 1 | Mladost |
05.06
14:30
GFK Sloboda
Radnički (V)
3
0
|
05.06.2022 14:30 | GFK Sloboda | 3 : 0 | Radnički (V) | |||||
05.06
13:30
Borac 1926
Loznica
0
1
|
05.06.2022 13:30 | Borac 1926 | 0 : 1 | Loznica | |||||
05.06
13:30
Sloga (K)
Metalac (GM)
0
1
|
05.06.2022 13:30 | Sloga (K) | 0 : 1 | Metalac (GM) |
05.06
11:00
Napredak
Radnički
0
0
|
05.06.2022 11:00 | Napredak | 0 : 0 | Radnički |
05.06
10:00
Radnički (SM)
Proleter (NS)
0
2
|
05.06.2022 10:00 | Radnički (SM) | 0 : 2 | Proleter (NS) |
05.06
10:00
Hajduk 1912
Spartak ŽK
3
4
|
05.06.2022 10:00 | Hajduk 1912 | 3 : 4 | Spartak ŽK |
05.06
10:00
Inđija
Radnički (Š)
2
0
|
05.06.2022 10:00 | Inđija | 2 : 0 | Radnički (Š) | |||||
05.06
10:00
Omladinac
Dinamo 1945
0
4
|
05.06.2022 10:00 | Omladinac | 0 : 4 | Dinamo 1945 | |||||
05.06
10:00
Radnički (Z)
Železničar
1
4
|
05.06.2022 10:00 | Radnički (Z) | 1 : 4 | Železničar | |||||
05.06
10:00
Radnički (NP)
Petrika
1
1
|
05.06.2022 10:00 | Radnički (NP) | 1 : 1 | Petrika |
05.06
18:00
BSK Borča
IM Rakovica
0
2
|
05.06.2022 18:00 | BSK Borča | 0 : 2 | IM Rakovica | |||||
05.06
18:00
Bežanija
BASK
3
2
|
05.06.2022 18:00 | Bežanija | 3 : 2 | BASK | |||||
05.06
10:00
Internacional
Ada
5
1
|
05.06.2022 10:00 | Internacional | 5 : 1 | Ada | |||||
05.06
09:00
Radnički
Brodarac 2
4
0
|
05.06.2022 09:00 | Radnički | 4 : 0 | Brodarac 2 |
05.06
10:00
Korićani
Grizzly ML
4
0
|
05.06.2022 10:00 | Korićani | 4 : 0 | Grizzly ML | |||||
05.06
11:00
Smederevo 1924
Radnički 1923
2
2
|
05.06.2022 11:00 | Smederevo 1924 | 2 : 2 | Radnički 1923 |
05.06
12:00
Jedinstvo (SP)
1. Maj
2
2
|
05.06.2022 12:00 | Jedinstvo (SP) | 2 : 2 | 1. Maj | |||||
05.06
12:00
OFK Kikinda
Feniks 1995
3
3
|
05.06.2022 12:00 | OFK Kikinda | 3 : 3 | Feniks 1995 | |||||
05.06
10:30
Hajduk
OFK Bečej 1918
3
3
|
05.06.2022 10:30 | Hajduk | 3 : 3 | OFK Bečej 1918 |
05.06
11:00
Jedinstvo Putevi
Novi Pazar
0
9
|
05.06.2022 11:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 9 | Novi Pazar | |||||
05.06
12:30
Takovo
Crnokosa
4
2
|
05.06.2022 12:30 | Takovo | 4 : 2 | Crnokosa |
05.06
00:00
Brodarac
IMT
|
05.06.2022 00:00 | Brodarac | : | IMT | |||||
05.06
00:00
Rad
Radnički (NB)
2
3
|
05.06.2022 00:00 | Rad | 2 : 3 | Radnički (NB) | |||||
05.06
00:00
OFK Beograd
Partizan
3
4
|
05.06.2022 00:00 | OFK Beograd | 3 : 4 | Partizan | |||||
05.06
00:00
Zemun
Sinđelić
3
7
|
05.06.2022 00:00 | Zemun | 3 : 7 | Sinđelić | |||||
05.06
00:00
Crvena zvezda
Sopot
2
1
|
05.06.2022 00:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Sopot | |||||
05.06
00:00
RFK Grafičar
Lokomotiva
3
0
|
05.06.2022 00:00 | RFK Grafičar | 3 : 0 | Lokomotiva |
05.06
GFK Dubočica
Mineralac
5
2
|
05.06.2022 | GFK Dubočica | 5 : 2 | Mineralac | |||||
05.06
SFS Borac
Vlasina
0
4
|
05.06.2022 | SFS Borac | 0 : 4 | Vlasina | |||||
05.06
Real Niš
Radnički 2
1
2
|
05.06.2022 | Real Niš | 1 : 2 | Radnički 2 |
05.06
12:00
OFK Vršac
TSC
1
7
|
05.06.2022 12:00 | OFK Vršac | 1 : 7 | TSC |
05.06
12:00
Hajduk 1912
RFK Novi Sad 1921
2
4
|
05.06.2022 12:00 | Hajduk 1912 | 2 : 4 | RFK Novi Sad 1921 |
05.06
12:00
Inđija
Podrinje
2
0
|
05.06.2022 12:00 | Inđija | 2 : 0 | Podrinje | |||||
05.06
12:00
Omladinac
Dinamo 1945
0
1
|
05.06.2022 12:00 | Omladinac | 0 : 1 | Dinamo 1945 |
05.06
17:30
Kolubara
Internacional
1
2
|
05.06.2022 17:30 | Kolubara | 1 : 2 | Internacional | |||||
05.06
11:00
Voždovac
Sinđelić
4
2
|
05.06.2022 11:00 | Voždovac | 4 : 2 | Sinđelić | |||||
05.06
08:30
Rakovica
011
4
1
|
05.06.2022 08:30 | Rakovica | 4 : 1 | 011 | |||||
05.06
10:00
OLE
Lokomotiva
5
1
|
05.06.2022 10:00 | OLE | 5 : 1 | Lokomotiva | |||||
05.06
11:00
Radnički (NB)
RFK Grafičar
3
5
|
05.06.2022 11:00 | Radnički (NB) | 3 : 5 | RFK Grafičar | |||||
05.06
09:30
OFK Beograd
IMT
3
0
|
05.06.2022 09:30 | OFK Beograd | 3 : 0 | IMT |
05.06
10:00
Vrelo Sport
Budućnost Krušik 2014
0
5
|
05.06.2022 10:00 | Vrelo Sport | 0 : 5 | Budućnost Krušik 2014 |
05.06
Budućnost
Prva Iskra
|
05.06.2022 | Budućnost | : | Prva Iskra | |||||
05.06
OFK Žarkovo
Palilulac
3
0
|
05.06.2022 | OFK Žarkovo | 3 : 0 | Palilulac | |||||
05.06
15:00
BASK
Vinča
7
0
|
05.06.2022 15:00 | BASK | 7 : 0 | Vinča | |||||
05.06
Bežanija
OFK Balkan
0
1
|
05.06.2022 | Bežanija | 0 : 1 | OFK Balkan | |||||
05.06
10:00
BSK 1925
Zvezdara
5
0
|
05.06.2022 10:00 | BSK 1925 | 5 : 0 | Zvezdara | |||||
05.06
DIF
Lestane
3
0
|
05.06.2022 | DIF | 3 : 0 | Lestane |
05.06
13:00
Zlatibor
Sloboda (Č)
1
2
|
05.06.2022 13:00 | Zlatibor | 1 : 2 | Sloboda (Č) | |||||
05.06
10:30
Sloga (BB)
Takovo
6
4
|
05.06.2022 10:30 | Sloga (BB) | 6 : 4 | Takovo |
05.06
11:30
Zemun 2
Rakovica
1
2
|
05.06.2022 11:30 | Zemun 2 | 1 : 2 | Rakovica |
05.06
10:00
Zlatibor
Sloga (BB)
2
4
|
05.06.2022 10:00 | Zlatibor | 2 : 4 | Sloga (BB) | |||||
05.06
10:00
GFK Sloboda
Mladost (L)
1
1
|
05.06.2022 10:00 | GFK Sloboda | 1 : 1 | Mladost (L) |
05.06
Duel Juniors
OFK Radnički
4
2
|
05.06.2022 | Duel Juniors | 4 : 2 | OFK Radnički | |||||
05.06
Radnički (P)
Timok 1919
2
1
|
05.06.2022 | Radnički (P) | 2 : 1 | Timok 1919 |
05.06
10:00
Radnički (V)
Fenix
5
0
|
05.06.2022 10:00 | Radnički (V) | 5 : 0 | Fenix | |||||
05.06
10:00
Železničar
Mačva 1929
5
2
|
05.06.2022 10:00 | Železničar | 5 : 2 | Mačva 1929 | |||||
05.06
11:00
Loznica
Ribnica
11
0
|
05.06.2022 11:00 | Loznica | 11 : 0 | Ribnica |
05.06
11:00
Radnički 2012
Dinamo
4
0
|
05.06.2022 11:00 | Radnički 2012 | 4 : 0 | Dinamo |
05.06
10:00
Crvena zvezda
Zvezda B
1
2
|
05.06.2022 10:00 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Zvezda B |
05.06
11:30
Subotica
Tisa Njerš
1
5
|
05.06.2022 11:30 | Subotica | 1 : 5 | Tisa Njerš |
05.06
12:00
Trstenik PPT
OFK Morava 2012
1
0
|
05.06.2022 12:00 | Trstenik PPT | 1 : 0 | OFK Morava 2012 |
05.06
16:00
Tirana RC
Morava Gepardi
56
0
|
05.06.2022 16:00 | Tirana RC | 56 : 0 | Morava Gepardi |