XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 624 utakmica za dan
Nedelja, 29 Maj 2022


Fudbal

Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Sloga (P)
Požega
29.05.2022 17:30
Mladi radnik 1926
0 : 0
Sloga (P)
Real
Podunavci
1 : 0
Borac 1926
Čačak
29.05.2022 17:30
Real
1 : 0
Borac 1926
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
29.05.2022 17:30
Sloga (K)
0 : 1
Trepča
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
29.05.2022 17:30
Smederevo 1924
2 : 0
Sloga (BB)
Mačva 1929
Bogatić
0 : 0
Sušica
Kragujevac
29.05.2022 17:30
Mačva 1929
0 : 0
Sušica
RSK
Rabrovo
0 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
29.05.2022 17:30
RSK
0 : 2
Takovo
Jedinstvo
Ub
1 : 1
GFK Sloboda
Užice
29.05.2022 17:30
Jedinstvo
1 : 1
GFK Sloboda
Rađevac
Krupanj
3 : 0
Budućnost (A)
Arilje
29.05.2022 17:30
Rađevac
3 : 0
Budućnost (A)
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 2
Meševo
Meševo
29.05.2022 17:30
Radnički (S)
1 : 2
Meševo
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 0
Trayal
Kruševac
29.05.2022 17:30
Hajduk Veljko
0 : 0
Trayal
Radnički (P)
Pirot
7 : 0
Pčinja
Trgovište
29.05.2022 17:30
Radnički (P)
7 : 0
Pčinja
Sloga (L)
Leskovac
0 : 2
Budućnost (P)
Popovac
29.05.2022 17:30
Sloga (L)
0 : 2
Budućnost (P)
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
29.05.2022 17:30
Vlasina
1 : 1
GFK Dubočica
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
29.05.2022 17:30
Jedinstvo (P)
1 : 2
GFK Jagodina
Timočanin
Knjaževac
4 : 3
Rembas
Resavica
29.05.2022 17:30
Timočanin
4 : 3
Rembas
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 0
Senta
Senta
29.05.2022 17:30
Mladost (BP)
2 : 0
Senta
Bačka 1901
Subotica
2 : 2
Mladost (T)
Turija
29.05.2022 17:30
Bačka 1901
2 : 2
Mladost (T)
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 0
Bačka (P)
Pačir
29.05.2022 17:30
ČSK Pivara
3 : 0
Bačka (P)
Hercegovac
Gajdobra
3 : 2
Tavankut
Tavankut
29.05.2022 17:30
Hercegovac
3 : 2
Tavankut
Njegoš
Lovćenac
2 : 4
OFK Mladost APA
Apatin
29.05.2022 17:30
Njegoš
2 : 4
OFK Mladost APA
Preporod
Novi Žednik
3 : 1
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
29.05.2022 17:30
Preporod
3 : 1
Vojvodina (BG)
Sloga
Čonoplja
4 : 3
Stanišić
Stanišić
29.05.2022 17:30
Sloga
4 : 3
Stanišić
Bajša
Bajša
3 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
29.05.2022 17:30
Bajša
3 : 1
Krila Krajine
BSK 1925
Batajnica
0 : 2
Komgrap
Beograd
29.05.2022 17:00
BSK 1925
0 : 2
Komgrap
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
1 : 0
OFK Mladenovac
Mladenovac
29.05.2022 17:00
Crvena zvezda (MML)
1 : 0
OFK Mladenovac
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
Zuce 2019
Zuce
29.05.2022 17:00
Lokomotiva
1 : 2
Zuce 2019
Napredak
Medoševac
3 : 5
PKB
Padinska skela
29.05.2022 17:00
Napredak
3 : 5
PKB
Torlak
Beograd
4 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
29.05.2022 17:00
Torlak
4 : 1
Poštar Zvezdara
Zvezda
Konatice
2 : 1
Kosmaj
Ralja
29.05.2022 17:00
Zvezda
2 : 1
Kosmaj
Sremčica
Sremčica
0 : 2
Sinđelić
Beograd
29.05.2022 17:00
Sremčica
0 : 2
Sinđelić
Vinča
Vinča
3 : 4
GSP Polet Dorćol
Beograd
29.05.2022 17:00
Vinča
3 : 4
GSP Polet Dorćol
Polet
Ratina
1 : 0
Budućnost
Resnik
29.05.2022 17:30
Polet
1 : 0
Budućnost
Korićani
Korićani
0 : 1
Tutin
Tutin
29.05.2022 17:30
Korićani
0 : 1
Tutin
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 3
Bane 1931
Raška
29.05.2022 17:30
Mokra Gora
2 : 3
Bane 1931
Jošanica
Novi Pazar
5 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
29.05.2022 17:30
Jošanica
5 : 0
Goč
Karađorđe
Ribnica
2 : 0
Šumadija (T)
Toponica
29.05.2022 17:30
Karađorđe
2 : 0
Šumadija (T)
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 4
Polimlje
Prijepolje
29.05.2022 17:30
Jedinstvo (K)
2 : 4
Polimlje
Polet (T)
Trbušani
6 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
29.05.2022 17:30
Polet (T)
6 : 1
Jedinstvo Putevi
Zlatar
Nova Varoš
4 : 5
Savinac
Visibaba
29.05.2022 17:30
Zlatar
4 : 5
Savinac
Sevojno
Sevojno
5 : 2
Omladinac
Zablaće
29.05.2022 17:30
Sevojno
5 : 2
Omladinac
FAP
Priboj
3 : 0
Prijevor
Prijevor
29.05.2022 17:30
FAP
3 : 0
Prijevor
Parmenac
Parmenac
0 : 3
Sloboda
Čačak
29.05.2022 17:30
Parmenac
0 : 3
Sloboda
Jasen
Brodarevo
1 : 5
Polet (LJ)
Ljubić
29.05.2022 17:30
Jasen
1 : 5
Polet (LJ)
Borac
Lešnica
3 : 1
OFK Divci
Divci
29.05.2022 17:30
Borac
3 : 1
OFK Divci
Vrelo Sport
Vrelo
3 : 0
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
29.05.2022 17:30
Vrelo Sport
3 : 0
Strmovo 1968
Ribnica
Mionica
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
29.05.2022 17:30
Ribnica
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Zadrugar
Lajkovac
2 : 4
Železničar
Lajkovac
29.05.2022 17:30
Zadrugar
2 : 4
Železničar
Radnički (V)
Valjevo
5 : 0
Cer
Petkovica
29.05.2022 17:30
Radnički (V)
5 : 0
Cer
Drina
Ljubovija
2 : 2
Mladost
Prnjavor
29.05.2022 17:30
Drina
2 : 2
Mladost
Sloga (B)
Batočina
2 : 1
Sloboda
Lipe
29.05.2022 17:30
Sloga (B)
2 : 1
Sloboda
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
1 : 0
Šumadija
Aranđelovac
29.05.2022 17:30
OFK Aranđelovac 1979
1 : 0
Šumadija
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
4 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
29.05.2022 17:30
Pomoravlje 1946
4 : 0
Mladi borac
Rudar (S)
Stamnica
3 : 2
Đerdap
Golubac
29.05.2022 17:30
Rudar (S)
3 : 2
Đerdap
Naša krila 1936
Belotinac
4 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
29.05.2022 17:30
Naša krila 1936
4 : 1
Jedinstvo (GM)
Orljane
Orljane
2 : 4
Morava
Žitkovac
29.05.2022 17:30
Orljane
2 : 4
Morava
Malošište
Malošište
4 : 3
Pukovac
Pukovac
29.05.2022 17:30
Malošište
4 : 3
Pukovac
Rudar
Jelašnica
0 : 0
OFK Niš
Niš
29.05.2022 17:30
Rudar
0 : 0
OFK Niš
Mladost (B)
Batušinac
3 : 4
Car Konstantin
Niš
29.05.2022 17:30
Mladost (B)
3 : 4
Car Konstantin
Aluminijum
Niš
4 : 2
Mladost (M)
Medoševac
29.05.2022 17:30
Aluminijum
4 : 2
Mladost (M)
Bukovik
Razanj
1 : 1
Delijski Vis
Niš
29.05.2022 17:30
Bukovik
1 : 1
Delijski Vis
OFK Sinđelić
Niš
5 : 1
OFK Napredak 1929
Aleksinac
29.05.2022 17:30
OFK Sinđelić
5 : 1
OFK Napredak 1929
Jablanica
Medveđa
1 : 6
Pusta Reka
Bojnik
29.05.2022 17:30
Jablanica
1 : 6
Pusta Reka
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 0
Radan
Lebane
29.05.2022 17:30
Plantaža
1 : 0
Radan
Moravac Orion
Mrštane
4 : 8
Trnovac
Trnovac
29.05.2022 17:30
Moravac Orion
4 : 8
Trnovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 3
SFK Morava
Vladičin Han
29.05.2022 17:30
Svetlost
3 : 3
SFK Morava
Žitorađa
Žitorađa
5 : 2
Jedinstvo
Gornje Stopanje
29.05.2022 17:30
Žitorađa
5 : 2
Jedinstvo
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 1
OFK Alakince
Alakince
29.05.2022 17:30
OFK Topličanin
3 : 1
OFK Alakince
Gradina
Pejovac
2 : 3
Župa
Aleksandrovac
29.05.2022 17:30
Gradina
2 : 3
Župa
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 0
Sloga (D)
Despotovac
29.05.2022 17:30
Trstenik PPT
3 : 0
Sloga (D)
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 1
Orlovi
Jasenovo
29.05.2022 17:30
OFK Lugomir
2 : 1
Orlovi
Levač
Rekovac
7 : 0
Juhor
Obrež
29.05.2022 17:30
Levač
7 : 0
Juhor
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
29.05.2022 17:30
Jedinstvo 1936
2 : 1
Kušiljevo
Jedinstvo (M)
Mijatovac
1 : 1
Morava 1918
Ćuprija
29.05.2022 17:30
Jedinstvo (M)
1 : 1
Morava 1918
Sloga (M)
Majdevo
2 : 0
Blagotin
Poljna
29.05.2022 17:30
Sloga (M)
2 : 0
Blagotin
Balkanski
Dimitrovgrad
6 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
29.05.2022 17:30
Balkanski
6 : 1
Jedinstvo (P)
Bor 1919
Bor
7 : 2
Ozren
Sokobanja
29.05.2022 17:30
Bor 1919
7 : 2
Ozren
BSK
Bogovina
0 : 6
Dunav
Prahovo
29.05.2022 17:30
BSK
0 : 6
Dunav
Brodoremont
Kladovo
4 : 0
Rajko Mitić
Bela Palanka
29.05.2022 17:30
Brodoremont
4 : 0
Rajko Mitić
Sloga
Kobišnica
2 : 0
Đerdap
Kladovo
29.05.2022 17:30
Sloga
2 : 0
Đerdap
OFK Slatina
Bor
6 : 1
Zvezda
Blato
29.05.2022 17:30
OFK Slatina
6 : 1
Zvezda
Lužnica
Babušnica
4 : 3
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
29.05.2022 17:30
Lužnica
4 : 3
OFK Knjaz
Tanasko Rajić
Pirot
6 : 0
OFK 019
Zaječar
29.05.2022 17:30
Tanasko Rajić
6 : 0
OFK 019
Budućnost (G)
Gložan
2 : 0
Rusin
Ruski Krstur
29.05.2022 17:30
Budućnost (G)
2 : 0
Rusin
Budućnost (P)
Parage
4 : 1
Borac 46
Obrovac
29.05.2022 17:30
Budućnost (P)
4 : 1
Borac 46
Kordun
Kljajićevo
2 : 0
Borac (BG)
Bački Gračac
29.05.2022 17:30
Kordun
2 : 0
Borac (BG)
Naša Zvezda
Silbaš
3 : 5
Radnički 1918
Ratkovo
29.05.2022 17:30
Naša Zvezda
3 : 5
Radnički 1918
Budućnost (M)
Mladenovo
6 : 0
Vojvodina
Tovariševo
29.05.2022 17:30
Budućnost (M)
6 : 0
Vojvodina
ŽSK
Žabalj
2 : 1
Dinamo
Budisava
29.05.2022 17:30
ŽSK
2 : 1
Dinamo
Jugović
Kać
2 : 3
Fruškogorac
Sremska Kamenica
29.05.2022 17:30
Jugović
2 : 3
Fruškogorac
Tatra
Kisač
7 : 1
OFK Futog
Futog
29.05.2022 17:30
Tatra
7 : 1
OFK Futog
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
29.05.2022 17:30
Petrovaradin
3 : 2
Fruškogorski partizan
Partizan (G)
Gaj
2 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
29.05.2022 17:30
Partizan (G)
2 : 1
Budućnost (A)
Dolovo
Dolovo
1 : 5
Radnički (K)
Kovin
29.05.2022 17:30
Dolovo
1 : 5
Radnički (K)
Dolina
Padina
5 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
29.05.2022 17:30
Dolina
5 : 1
Stari Tamiš
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
29.05.2022 17:30
Crvena zvezda
2 : 0
Sloga (BNS)
Vulturul
Grebenac
2 : 1
Hajdučica
Hajdučica
29.05.2022 17:30
Vulturul
2 : 1
Hajdučica
Ljukovo
Ljukovo
6 : 2
Sremac (D)
Dobrinci
29.05.2022 17:30
Ljukovo
6 : 2
Sremac (D)
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 5
GFK Sloven
Ruma
29.05.2022 17:30
Podrinje
1 : 5
GFK Sloven
Borac (K)
Klenak
3 : 3
Borac (M)
Martinci
29.05.2022 17:30
Borac (K)
3 : 3
Borac (M)
Jadran
Golubinci
3 : 0
Partizan
Vitojevci
29.05.2022 17:30
Jadran
3 : 0
Partizan
Hajduk
Beška
4 : 1
Fruškogorac
Manđelos
29.05.2022 17:30
Hajduk
4 : 1
Fruškogorac
Sremac (Deč)
Deč
2 : 3
Radnički
Irig
29.05.2022 17:30
Sremac (Deč)
2 : 3
Radnički
Sremac (V)
Vojka
1 : 0
Sloga
Voganj
29.05.2022 17:30
Sremac (V)
1 : 0
Sloga
Železničar
Inđija
2 : 0
Napredak
Popinci
29.05.2022 17:30
Železničar
2 : 0
Napredak
Iskra
Kucura
5 : 0
Bačka
Mol
29.05.2022 17:30
Iskra
5 : 0
Bačka
Budućnost
Savino Selo
2 : 0
Sloga
Ostojićevo
29.05.2022 17:30
Budućnost
2 : 0
Sloga
Polet
Trnovče
5 : 1
Bačinac
Bačinac
29.05.2022 17:30
Polet
5 : 1
Bačinac
Mladi radnik 1940
Radinac
1 : 2
Borac 1932
Ralja
29.05.2022 17:30
Mladi radnik 1940
1 : 2
Borac 1932
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 4
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
29.05.2022 17:30
Jedinstvo
3 : 4
Jasenica 2017
Železničar Kusadak
Kusadak
4 : 2
Glavaš
Glibovac
29.05.2022 17:30
Železničar Kusadak
4 : 2
Glavaš
SASK
Saraorci
4 : 0
Sloga
Lugavčina
29.05.2022 17:30
SASK
4 : 0
Sloga
Osipaonica
Osipaonica
5 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
29.05.2022 17:30
Osipaonica
5 : 2
Radnik
Vinča
Vinča
0 : 3
Mladi rudar 1954
Bukovik
29.05.2022 17:30
Vinča
0 : 3
Mladi rudar 1954
Sloga (M)
Milatovac
3 : 0
Badnjevac
Badnjevac
29.05.2022 17:30
Sloga (M)
3 : 0
Badnjevac
Marjan
Knić
3 : 2
BSK
Belosavci
29.05.2022 17:30
Marjan
3 : 2
BSK
Banja 1957
Banja
1 : 1
Šumadinac 1913
Natalinci
29.05.2022 17:30
Banja 1957
1 : 1
Šumadinac 1913
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
2 : 1
Lokomotiva
Lapovo
29.05.2022 17:30
Omladinac (D.R.)
2 : 1
Lokomotiva
Jasenica
Božurnja
2 : 3
ŽSK
Žirovnica
29.05.2022 17:30
Jasenica
2 : 3
ŽSK
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 0
Trnava
Donja Trnava
29.05.2022 17:30
Prvi srpski ustanak
1 : 0
Trnava
Polet
Jabukovac
2 : 1
Zlot
Zlot
29.05.2022 17:30
Polet
2 : 1
Zlot
Polom
Leskovo
4 : 2
BSK
Bukovče
29.05.2022 17:30
Polom
4 : 2
BSK
Ključ
Podvrška
3 : 2
Blizna
Blizna
29.05.2022 11:00
Ključ
3 : 2
Blizna
Brestovac
Borski Brestovac
4 : 3
Miloševo
Miloševo
29.05.2022 17:30
Brestovac
4 : 3
Miloševo
Branik
Štubik
4 : 0
Radnički (K)
Klokočevac
29.05.2022 17:30
Branik
4 : 0
Radnički (K)
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 4
Šarbanovac
Šarbanovac
29.05.2022 17:30
Nemetali
3 : 4
Šarbanovac
Urovica
Urovica
3 : 1
Poreč
Donji milanovac
29.05.2022 17:30
Urovica
3 : 1
Poreč
Progres
Ladovica
1 : 2
Polet
Stajkovce
29.05.2022 17:30
Progres
1 : 2
Polet
Vučje
Vučje
3 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
29.05.2022 17:30
Vučje
3 : 1
Bratstvo
Mladost
Batulovce
6 : 5
Umac
Miroševce
29.05.2022 17:30
Mladost
6 : 5
Umac
Zloćudovo
Zloćudovo
5 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
29.05.2022 17:30
Zloćudovo
5 : 1
Kumarevo 65
OFK Morava
Leskovac
2 : 1
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
29.05.2022 17:30
OFK Morava
2 : 1
Veliko Trnjane
Bobište
Bobište
5 : 2
Milanovo
Milanovo
29.05.2022 17:30
Bobište
5 : 2
Milanovo
Real
Donja Jajina
0 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
29.05.2022 17:30
Real
0 : 2
Sloboda
Jedinstvo (B)
Bošnjace
9 : 3
Mladost 1959
Vinarce
29.05.2022 17:30
Jedinstvo (B)
9 : 3
Mladost 1959
Železničar
Brestovac
5 : 0
Mladi borac
Živkovo
29.05.2022 17:30
Železničar
5 : 0
Mladi borac
Moravac
Pečenjevce
1 : 5
Sloga
Lipovica
29.05.2022 17:30
Moravac
1 : 5
Sloga
Borac
Azbresnica
1 : 1
Svrljig
Svrljig
29.05.2022 17:30
Borac
1 : 1
Svrljig
Radnički 1947
Čapljinac
0 : 3
Taskovići
Taskovići
29.05.2022 17:30
Radnički 1947
0 : 3
Taskovići
Naisus 1977
Rožina
1 : 2
Polet
Radevac
29.05.2022 17:30
Naisus 1977
1 : 2
Polet
Baličevac
Baličevac
2 : 0
Radnički 1924
Kočane
29.05.2022 17:30
Baličevac
2 : 0
Radnički 1924
Toplica
Šarlinac
4 : 3
Pobeda
Rusna
29.05.2022 17:30
Toplica
4 : 3
Pobeda
Zemljoradnik
Balajnac
0 : 2
Jastrebac
Tešica
29.05.2022 17:30
Zemljoradnik
0 : 2
Jastrebac
Palilula
Aleksinac
6 : 2
Rad
Merošina
29.05.2022 17:30
Palilula
6 : 2
Rad
Bošnjane
Bošnjane
0 : 5
Vinogradar
Zleginje
29.05.2022 17:30
Bošnjane
0 : 5
Vinogradar
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 0
Sloga (L)
Lozna
29.05.2022 17:30
Gornji Stepoš
0 : 0
Sloga (L)
Kupci
Kupci
3 : 1
FUD
Brus
29.05.2022 17:30
Kupci
3 : 1
FUD
Mačkovac
Mačkovac
3 : 1
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
29.05.2022 17:30
Mačkovac
3 : 1
Jastrebac (VŠ)
Trudbenik
Stalać
3 : 0
Sloga (D)
Dašnica
29.05.2022 17:30
Trudbenik
3 : 0
Sloga (D)
Parunovac
Parunovac
5 : 0
13. April
Lomnica
29.05.2022 17:30
Parunovac
5 : 0
13. April
Mladost (T)
Toljevac
4 : 5
Sebečevac
Sebečevac
29.05.2022 17:30
Mladost (T)
4 : 5
Sebečevac
Rubin
Donji Stupanj
3 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
29.05.2022 17:30
Rubin
3 : 2
Sloga (Ć)
Čitluk
Čitluk
2 : 3
Temnić 1924
Varvarin
29.05.2022 17:30
Čitluk
2 : 3
Temnić 1924
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
3 : 2
Vojvodina (B)
Bašaid
29.05.2022 17:00
Vojvodina (NM)
3 : 2
Vojvodina (B)
Rusanda
Melenci
2 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
29.05.2022 17:00
Rusanda
2 : 0
ŽFK Banat
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
2 : 1
Krajina
Krajišnik
29.05.2022 17:00
Mladost (BD)
2 : 1
Krajina
Napredak
Čestereg
1 : 3
ŽAK
Kikinda
29.05.2022 17:00
Napredak
1 : 3
ŽAK
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
29.05.2022 17:00
Mladost (L)
2 : 1
Budućnost
Polet
Nakovo
3 : 1
Banat
Čenta
29.05.2022 17:00
Polet
3 : 1
Banat
ASK
Aradac
3 : 0
Delija
Mokrin
29.05.2022 17:00
ASK
3 : 0
Delija
GFK Tabane
Jagodina
3 : 2
Kolare
Kolare
29.05.2022 17:30
GFK Tabane
3 : 2
Kolare
OFK Juhor 2016
Potočac
4 : 2
Napredak
Drenovac
29.05.2022 17:30
OFK Juhor 2016
4 : 2
Napredak
Sloga
Voljavče
3 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
29.05.2022 17:30
Sloga
3 : 0
Rudar (St)
Dragocvet
Dragocvet
1 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
29.05.2022 17:30
Dragocvet
1 : 0
Rudar (SR)
Juhor (G)
Glavinci
6 : 1
Moravac 2015
Krušar
29.05.2022 17:30
Juhor (G)
6 : 1
Moravac 2015
Javor
Sladaja
2 : 3
Mladost
Jovac
29.05.2022 17:30
Javor
2 : 3
Mladost
Budućnost (Đ)
Đurinac
3 : 2
Budućnost (M)
Miliva
29.05.2022 17:30
Budućnost (Đ)
3 : 2
Budućnost (M)
Borac (K)
Klenovnik
1 : 8
Budućnost (V)
Vezičevo
29.05.2022 17:30
Borac (K)
1 : 8
Budućnost (V)
Obilić
Živica
7 : 1
Žitkovica 2017
Žitkovica
29.05.2022 17:30
Obilić
7 : 1
Žitkovica 2017
Vihor
Маljurevac
3 : 1
Sloga (L)
Lučica
29.05.2022 17:30
Vihor
3 : 1
Sloga (L)
Mladost (R)
Ranovac
0 : 3
Omladinac (Š)
Šetonje
29.05.2022 17:30
Mladost (R)
0 : 3
Omladinac (Š)
Železničar
Požarevac
3 : 2
Rudar (Kr)
Krepoljin
29.05.2022 17:30
Železničar
3 : 2
Rudar (Kr)
Borac (Ž)
Žabari
3 : 1
Krilaš
Ćovdin
29.05.2022 17:30
Borac (Ž)
3 : 1
Krilaš
OFK Budućnost
Dudovica
7 : 0
Mladost
Cvetovac
29.05.2022 17:00
OFK Budućnost
7 : 0
Mladost
Dimitrije Tucović
Šušnjar
2 : 1
BSK 1926
Baćevac
29.05.2022 17:00
Dimitrije Tucović
2 : 1
BSK 1926
Krtinska
Krtinska
0 : 0
Omladinac
Veliko Polje
29.05.2022 17:00
Krtinska
0 : 0
Omladinac
Beljina
Beljina
2 : 1
Lisović 1977
Lisović
29.05.2022 17:00
Beljina
2 : 1
Lisović 1977
Budućnost (Z)
Zvečka
3 : 2
Strelac
Mislođin
29.05.2022 17:00
Budućnost (Z)
3 : 2
Strelac
Turbina
Vreoci
1 : 0
Šumadija
Šopić
29.05.2022 17:00
Turbina
1 : 0
Šumadija
Barajevo
Barajevo
2 : 1
Radnički (R)
Rudovci
29.05.2022 17:00
Barajevo
2 : 1
Radnički (R)
SUF Dubona
Dubona
1 : 2
Pudarci
Pudarci
29.05.2022 17:00
SUF Dubona
1 : 2
Pudarci
Podunavac
Ritopek
5 : 1
Rabrovac
Rabrovac
29.05.2022 17:00
Podunavac
5 : 1
Rabrovac
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
2 : 1
Boleč
Boleč
29.05.2022 17:00
Kaluđerica 1969
2 : 1
Boleč
Zaklopača
Zaklopača
3 : 0
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
29.05.2022 17:00
Zaklopača
3 : 0
SUF Kovačevac 1956
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 0
Šumadija 1962
Jagnjilo
29.05.2022 17:00
Velika Krsna
0 : 0
Šumadija 1962
Napredak
Međulužje
29.05.2022
17:00
Vrčin
Vrčin
29.05.2022 17:00
Napredak
:
Vrčin
ZSK
Valjevo
0 : 6
OFK Osečina
Osečina
29.05.2022 17:00
ZSK
0 : 6
OFK Osečina
Proleter
Bajevac
1 : 3
Žabari
Žabari (Valjevo)
29.05.2022 11:00
Proleter
1 : 3
Žabari
Banjani
Banjani
2 : 0
Iskra
Donja Bukovica
29.05.2022 17:00
Banjani
2 : 0
Iskra
Kačer
Belanovica
1 : 0
OFK Brđanac
Valjevo
29.05.2022 11:00
Kačer
1 : 0
OFK Brđanac
Mladost (D)
Dračić
2 : 1
OFK Senjak
Valjevo
29.05.2022 17:00
Mladost (D)
2 : 1
OFK Senjak
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
29.05.2022 17:00
Dimitrije Tucović
3 : 2
OFK Jabučje
Mladost
Lalinac
1 : 0
Vulkan 1963
Brenica
29.05.2022 17:30
Mladost
1 : 0
Vulkan 1963
Radnički 1936
Trupale
4 : 1
Morava
Krušce
29.05.2022 17:30
Radnički 1936
4 : 1
Morava
Planinac 1933
Prva Kutina
0 : 5
Palilulac
Niš
29.05.2022 17:30
Planinac 1933
0 : 5
Palilulac
Proleter
Donja Vrežina
0 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
29.05.2022 11:00
Proleter
0 : 1
Sloboda
Omladinac
Gornji Komren
2 : 3
Stevan Nešticki
Leskovik
29.05.2022 17:30
Omladinac
2 : 3
Stevan Nešticki
Slatina
Slatina
1 : 0
Voćar
Kotraža
29.05.2022 17:30
Slatina
1 : 0
Voćar
Prilike
Prilike
10 : 1
Morava
Katrga
29.05.2022 17:30
Prilike
10 : 1
Morava
Kej
Čačak
1 : 1
Dragačevo
Guča
29.05.2022 17:30
Kej
1 : 1
Dragačevo
Ovčar
Markovica
4 : 1
Jedinstvo
Puhovo
29.05.2022 17:30
Ovčar
4 : 1
Jedinstvo
Spartak 1976
Trnava
6 : 0
Gorušica
Viča
29.05.2022 17:30
Spartak 1976
6 : 0
Gorušica
Šumadija
Brđani
1 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
29.05.2022 17:30
Šumadija
1 : 0
Jedinstvo (GG)
Ozrem
Ozrem
3 : 0
Rakova
Rakova
29.05.2022 17:30
Ozrem
3 : 0
Rakova
Mladost
Preljina
0 : 4
Donja Vrbava
Donja Vrbava
29.05.2022 17:30
Mladost
0 : 4
Donja Vrbava
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 2
Orlovac 1932
Mrčajevci
29.05.2022 17:30
Zadrugar
2 : 2
Orlovac 1932
Rudar
Bresnica
2 : 2
Napredak
Svračkovci
29.05.2022 17:30
Rudar
2 : 2
Napredak
Tavnik
Tavnik
4 : 3
Omladinac (NS)
Novo Selo
29.05.2022 18:00
Tavnik
4 : 3
Omladinac (NS)
Zvezda
Čukojevac
2 : 1
Proleter
Pečenog
29.05.2022 11:00
Zvezda
2 : 1
Proleter
OFK Progorelica
Progorelica
4 : 1
Rudar
Baljevac
29.05.2022 18:00
OFK Progorelica
4 : 1
Rudar
Ribnica
Jovac
4 : 2
Koštampolje
Delimeđe
29.05.2022 18:00
Ribnica
4 : 2
Koštampolje
Radnik
Ušće
3 : 0
Ibar
Mataruška Banja
29.05.2022 18:00
Radnik
3 : 0
Ibar
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 0
Budućnost
Konarevo
29.05.2022 11:00
OFK Ras
0 : 0
Budućnost
Mataruge
Mataruge
0 : 3
Napredak
Gračac
29.05.2022 18:00
Mataruge
0 : 3
Napredak
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
29.05.2022 17:30
Jedinstvo (MZ)
2 : 0
Podrinje
Radnički (Ko)
Koceljeva
4 : 0
Lipolist
Lipolist
29.05.2022 17:30
Radnički (Ko)
4 : 0
Lipolist
Milan Orlić
Novo Selo
0 : 4
Majur
Majur
29.05.2022 17:30
Milan Orlić
0 : 4
Majur
Vidojevica
Lešnica
3 : 0
Karađorđe
Mišar
29.05.2022 11:00
Vidojevica
3 : 0
Karađorđe
Radnički (Kl)
Klupci
1 : 1
Gučevo 1929
Banja Koviljača
29.05.2022 17:30
Radnički (Kl)
1 : 1
Gučevo 1929
Jedinstvo (Š)
Štitar
0 : 2
Drina
Badovinci
29.05.2022 17:30
Jedinstvo (Š)
0 : 2
Drina
Sloga
Lipnički Šor
8 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
29.05.2022 17:30
Sloga
8 : 0
Cer
Omladinac
Zdravčići
1 : 1
Avijatičar Vranjani
Vranjani
29.05.2022 15:00
Omladinac
1 : 1
Avijatičar Vranjani
Čajetina
Čajetina
2 : 0
Ježevica
Velika Ježevica
29.05.2022 17:30
Čajetina
2 : 0
Ježevica
Crnokosa
Kosjerić
2 : 0
Lazarica
Prilipac
29.05.2022 00:00
Crnokosa
2 : 0
Lazarica
Višesava
Bajina Bašta
5 : 2
Polet
Rasna
29.05.2022 17:30
Višesava
5 : 2
Polet
Jedinstvo
Kalenić
8 : 2
Sečica
Seča reka
29.05.2022 17:30
Jedinstvo
8 : 2
Sečica
Rampa
Požega
7 : 0
Sloga
Sjenica
29.05.2022 13:00
Rampa
7 : 0
Sloga
OFK Kotroman
Mokra Gora
5 : 0
Bakionica
Bakionica
29.05.2022 11:00
OFK Kotroman
5 : 0
Bakionica
Prvi partizan
Užice
4 : 0
Perućac
Perućac
29.05.2022 17:30
Prvi partizan
4 : 0
Perućac
Plavi Tok
Dražinovići
0 : 3
Tara
Kremna
29.05.2022
Plavi Tok
0 : 3
Tara
Lugina
Preševo
7 : 0
Radnički 2021
Vranje
29.05.2022 17:00
Lugina
7 : 0
Radnički 2021
Čelik
Belo polje
1 : 3
Pavlovac
Pavlovac
29.05.2022 17:00
Čelik
1 : 3
Pavlovac
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 2
BSK Bujanovac
Bujanovac
29.05.2022 17:00
Mladost (B)
3 : 2
BSK Bujanovac
Levosoje
Levosoje
0 : 3
Vihor
Žbevac
29.05.2022 17:00
Levosoje
0 : 3
Vihor
Mineralac
Vranjska Banja
8 : 1
Mladost (S)
Suvojnica
29.05.2022 17:00
Mineralac
8 : 1
Mladost (S)
OFK Kosanica
Kuršumlija
4 : 0
Dobrič
Pejkovac
29.05.2022 17:00
OFK Kosanica
4 : 0
Dobrič
Kosovac
Prokuplje
4 : 1
Partizanski put
Grudaš
29.05.2022 17:00
Kosovac
4 : 1
Partizanski put
Polet
Samarinovac
4 : 1
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
29.05.2022 17:00
Polet
4 : 1
Spartak
Dračić 2018
Dračić
3 : 6
Kolubara 2
Valjevo
29.05.2022 11:00
Dračić 2018
3 : 6
Kolubara 2
Kotešica
Kotešica
1 : 0
Polet
Popučke
29.05.2022 11:00
Kotešica
1 : 0
Polet
Popadić
Popadić
2 : 5
Stari drugari
Ljig
29.05.2022 11:00
Popadić
2 : 5
Stari drugari
Mali korak
Oglađenovac
2 : 4
Lukavac
Lukavac
29.05.2022 11:00
Mali korak
2 : 4
Lukavac
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 0
Jadar 2013
Valjevo
29.05.2022 11:00
Milenko Pavlović
2 : 0
Jadar 2013
Mladost
Kruščić
6 : 0
Graničar
Riđica
29.05.2022 17:30
Mladost
6 : 0
Graničar
Hajduk
Stapar
5 : 0
Polet
Sivac
29.05.2022 17:30
Hajduk
5 : 0
Polet
BSK
Bački Brestovac
3 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
29.05.2022 17:30
BSK
3 : 1
Aleksa Šantić
Omladinac (B)
Bukovac
5 : 0
Omladinac (D)
Deronje
29.05.2022 17:30
Omladinac (B)
5 : 0
Omladinac (D)
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 1
Terekveš
Svilojevo
29.05.2022 17:30
OFK Odžaci
1 : 1
Terekveš
Dinamo 1923
Bački Breg
3 : 0
Kula
Kula
29.05.2022 17:30
Dinamo 1923
3 : 0
Kula
Radnički (B)
Baranda
7 : 1
Pobeda
Samoš
29.05.2022 17:30
Radnički (B)
7 : 1
Pobeda
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 4
Unirea
Uzdin
29.05.2022 17:30
BSK Bavanište
3 : 4
Unirea
Mladost (V)
Vojlovica
0 : 3
Glogonj
Glogonj
29.05.2022 17:30
Mladost (V)
0 : 3
Glogonj
Mundial
Pančevo
2 : 0
Omladinac 1927
Opovo
29.05.2022 17:30
Mundial
2 : 0
Omladinac 1927
Šarbane
Šarbane
2 : 3
Polet (T)
Takovo
29.05.2022 17:00
Šarbane
2 : 3
Polet (T)
Nepričava
Nepričava
3 : 1
Pambukovica
Pambukovica
29.05.2022 17:00
Nepričava
3 : 1
Pambukovica
Jedinstvo (M)
Milorci
0 : 2
Omladinac (K)
Kalinovac
29.05.2022 17:00
Jedinstvo (M)
0 : 2
Omladinac (K)
Sovljak
Sovljak
2 : 3
Polet (DL)
Donji Lajkovac
29.05.2022 17:00
Sovljak
2 : 3
Polet (DL)
Ratkovac
Ratkovac
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
29.05.2022 17:00
Ratkovac
2 : 1
Pepeljevac
Tvrdojevac
Tvrdojevac
5 : 0
Mladost (V)
Vračević
29.05.2022 17:00
Tvrdojevac
5 : 0
Mladost (V)
OFK Paljuvi
Paljuvi
1 : 0
Crvena Jabuka
Ub
29.05.2022 17:00
OFK Paljuvi
1 : 0
Crvena Jabuka
Čučuge
Čučuge
2 : 1
Joševa
Joševa
29.05.2022 17:00
Čučuge
2 : 1
Joševa
Fruškogorac
Krčedin
2 : 0
Napredak
Žarkovac
29.05.2022 17:00
Fruškogorac
2 : 0
Napredak
Jedinstvo
Platičevo
0 : 3
Hajduk 1932
Šimanovci
29.05.2022 17:00
Jedinstvo
0 : 3
Hajduk 1932
Graničar (O)
Obrež
2 : 0
Šumar
Ogar
29.05.2022 17:00
Graničar (O)
2 : 0
Šumar
Krušedol
Krušedol
2 : 4
ČSK Čortanovci
Čortanovci
29.05.2022 17:00
Krušedol
2 : 4
ČSK Čortanovci
Rudar
Vrdnik
3 : 1
Mladost
Buđanovci
29.05.2022 17:00
Rudar
3 : 1
Mladost
Polet
Novi Karlovci
2 : 4
Srem
Sremski Mihaljevci
29.05.2022 17:00
Polet
2 : 4
Srem
MSK
Mihajlovo
11 : 0
Potisje
Knićanin
29.05.2022 17:30
MSK
11 : 0
Potisje
Mladost
Belo Blato
4 : 3
Naftagas
Boka
29.05.2022 17:30
Mladost
4 : 3
Naftagas
Lehel
Mužlja
1 : 3
Radnički 1911
Jaša Tomić
29.05.2022 17:30
Lehel
1 : 3
Radnički 1911
Partizan
Tomaševac
2 : 2
OFK Klek
Klek
29.05.2022 17:30
Partizan
2 : 2
OFK Klek
Bilećanin
Sečanj
0 : 3
OFK Stajićevo
Stajićevo
29.05.2022 17:30
Bilećanin
0 : 3
OFK Stajićevo
Tamiš
Farkaždin
3 : 0
Tisa 1933
Taraš
29.05.2022 17:30
Tamiš
3 : 0
Tisa 1933
Navalin
Navalin
2 : 2
Rudar 1973
Rudare
29.05.2022 11:00
Navalin
2 : 2
Rudar 1973
Gradac
Konopnica
2 : 0
Marjan MB
Mala Biljanica
29.05.2022 11:00
Gradac
2 : 0
Marjan MB
7. Juli
Bela Crkva
2 : 3
Luk
Voćnjak
29.05.2022 17:30
7. Juli
2 : 3
Luk
Mladost (DB)
Donja Borina
1 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
29.05.2022 17:30
Mladost (DB)
1 : 1
Jadar 1961
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 3
Sloga
Straža
29.05.2022 17:30
Studenac
2 : 3
Sloga
Prva Iskra
Runjani
2 : 3
TE Gučevo
Trbušnica
29.05.2022 17:30
Prva Iskra
2 : 3
TE Gučevo
Jelav
Jelav
1 : 0
Jedinstvo
Zavlaka
29.05.2022 17:30
Jelav
1 : 0
Jedinstvo
Mali Požarevac
Mali Požarevac
3 : 0
Sibnica
Sibnica
29.05.2022 17:00
Mali Požarevac
3 : 0
Sibnica
Crvena zvezda
Ralja
6 : 0
OFK Slatina
Slatina
29.05.2022 17:00
Crvena zvezda
6 : 0
OFK Slatina
Mladost (MI)
Mala Ivanča
2 : 1
OFK Rogača
Rogača
29.05.2022 17:00
Mladost (MI)
2 : 1
OFK Rogača
Vojvoda
Dučina
6 : 0
Stojnik
Stojnik
29.05.2022 17:00
Vojvoda
6 : 0
Stojnik
Sopot
Sopot
7 : 0
Mladost (G)
Guberevac
29.05.2022 17:00
Sopot
7 : 0
Mladost (G)
Nemenikuće
Nemenikuće
3 : 0
Popović
Popovići
29.05.2022 17:00
Nemenikuće
3 : 0
Popović
Omladinac
Šaludovac
6 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
29.05.2022 17:30
Omladinac
6 : 2
15. Avgust 1950
Sinđelić
Vojnik
1 : 0
Donja Mutnica
Donja Mutnica
29.05.2022 17:30
Sinđelić
1 : 0
Donja Mutnica
Šumadija
Trešnjevica
3 : 1
Rudar
Plazane
29.05.2022 17:30
Šumadija
3 : 1
Rudar
13. maj
Zemun
2 : 7
Busije
Zemun
29.05.2022 11:00
13. maj
2 : 7
Busije
BUSK
Beograd
3 : 3
Šumadinac
Bečmen
29.05.2022 17:00
BUSK
3 : 3
Šumadinac
Velika Moštanica
Velika Moštanica
2 : 4
Zmaj Novi grad
Zemun
29.05.2022 17:00
Velika Moštanica
2 : 4
Zmaj Novi grad
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 1
Miljakovac
Beograd
29.05.2022 17:00
Novi Beograd
3 : 1
Miljakovac
Borac
Progar
5 : 1
Rekreativo 011
Beograd
29.05.2022 17:00
Borac
5 : 1
Rekreativo 011
Sinđelić 2012
Ugrinovci
0 : 4
Železnik 1930
Železnik
29.05.2022 17:00
Sinđelić 2012
0 : 4
Železnik 1930
KFK Ravna gora
Zemun
5 : 2
Avala 1939
Beli Potok
29.05.2022 19:15
KFK Ravna gora
5 : 2
Avala 1939
Pionir
Besni Fok
1 : 4
Minel
Ripanj
29.05.2022 17:00
Pionir
1 : 4
Minel
Lepušnica
Glogonjski rit
2 : 4
Sveti Stefan
Slanci
29.05.2022 17:00
Lepušnica
2 : 4
Sveti Stefan
OFK Crvenka
Borča
0 : 4
Mladi proleter
Beograd
29.05.2022 17:00
OFK Crvenka
0 : 4
Mladi proleter
OFK Lug 2020
Lug
2 : 0
Palilulac
Beograd
29.05.2022 11:00
OFK Lug 2020
2 : 0
Palilulac
BSK
Borač
0 : 0
Sloga
Zabojnica
29.05.2022 17:30
BSK
0 : 0
Sloga
Partizan
Bumbarevo Brdo
7 : 0
Šumadija
Sipić
29.05.2022 17:30
Partizan
7 : 0
Šumadija
Feniks
Rača
3 : 2
Borac
Pajsijevići
29.05.2022 10:00
Feniks
3 : 2
Borac
Mladost (K)
Končarevo
3 : 0
Osaonica
Bagrdan
29.05.2022 17:30
Mladost (K)
3 : 0
Osaonica
Morava
Ribare
1 : 1
Mladost (T)
Tečić
29.05.2022 17:30
Morava
1 : 1
Mladost (T)
Šantarovac
Šantarovac
4 : 5
Šumadinac
Dragovo
29.05.2022 17:30
Šantarovac
4 : 5
Šumadinac
Ursule
Ursule
4 : 1
Vinogradar
Crkvenac
29.05.2022 17:30
Ursule
4 : 1
Vinogradar
Borac
Kloka
2 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
29.05.2022 17:30
Borac
2 : 1
Trešnjevica
Šamot
Aranđelovac
3 : 0
Venčani
Venčani
29.05.2022 17:30
Šamot
3 : 0
Venčani
Mladost (J)
Jelenac
2 : 5
Tulež
Tulež
29.05.2022 17:30
Mladost (J)
2 : 5
Tulež
Kopljari
Kopljari
3 : 1
B 2000
Aranđelovac
29.05.2022 11:00
Kopljari
3 : 1
B 2000
Kalipolje
Žabare
5 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
29.05.2022 11:00
Kalipolje
5 : 1
Mladost (R)
Mladost
Mali Bač
1 : 1
Slavija (P)
Pivnice
29.05.2022 17:30
Mladost
1 : 1
Slavija (P)
Bačka (D)
Despotovo
4 : 5
Soko
Nova Gajdobra
29.05.2022 17:30
Bačka (D)
4 : 5
Soko
Kulpin
Kulpin
3 : 1
Maglić
Bački Maglić
29.05.2022 17:30
Kulpin
3 : 1
Maglić
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
4 : 2
Krivanj
Selenča
29.05.2022 17:30
Bački Hajduk
4 : 2
Krivanj
Borac
Vizić
3 : 0
Slavija (B)
Bođani
29.05.2022 17:30
Borac
3 : 0
Slavija (B)
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 1
Gruža
Vitanovac
29.05.2022 18:00
Kraljevo Hajduk
3 : 1
Gruža
Miločajac
Miločaj
5 : 0
Mlada krila
Metikoši
29.05.2022 11:00
Miločajac
5 : 0
Mlada krila
Lazac
Lazac
0 : 4
Jovo Kursula
Cvetke
29.05.2022 18:00
Lazac
0 : 4
Jovo Kursula
Studen Vitez
Studenica
1 : 3
Popovići Vrnjci
Vrnjci
29.05.2022 11:00
Studen Vitez
1 : 3
Popovići Vrnjci
Apolon 2018
Kovači
6 : 2
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
29.05.2022 18:00
Apolon 2018
6 : 2
Jedinstvo (D)
Mineral 2015
Rudno
3 : 1
Granit
Jošanička banja
29.05.2022 11:00
Mineral 2015
3 : 1
Granit
Jedinstvo (G)
Godačica
2 : 2
Borac
Vraneši
29.05.2022 18:00
Jedinstvo (G)
2 : 2
Borac
Mrovska
Mrovska
7 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
29.05.2022 17:00
Mrovska
7 : 2
Vlašić
Šipurske livade
Šabac
4 : 5
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
29.05.2022 17:00
Šipurske livade
4 : 5
Mladost (PP)
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
0 : 3
Sloga (K)
Krnić
29.05.2022 17:00
Vojvoda Stepa Stepanović
0 : 3
Sloga (K)
Trešnjevka
Trbusac
4 : 0
Dobrava
Vukošić
29.05.2022 17:00
Trešnjevka
4 : 0
Dobrava
Dobrava Žabar 2020
Žabar
0 : 4
Jevremovac
Jevremovac
29.05.2022 17:00
Dobrava Žabar 2020
0 : 4
Jevremovac
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 0
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
29.05.2022 17:00
Pričinović
3 : 0
OFK Letnjikovac 1983
Sloga (M)
Matijevac
2 : 0
Dumača
Pocerski Metković
29.05.2022 17:00
Sloga (M)
2 : 0
Dumača
Novoselac
Novo Selo
3 : 0
Spartak
Sićevo
29.05.2022 17:30
Novoselac
3 : 0
Spartak
Standard 2021
Čamurlija
4 : 2
Supovac
Supovac
29.05.2022 17:30
Standard 2021
4 : 2
Supovac
Mramor
Mramor
5 : 0
Jasenovik 2018
Jasenovik
29.05.2022 17:30
Mramor
5 : 0
Jasenovik 2018
Real Niš
Niš
16 : 0
Sloga (DT)
Donja Trnava
29.05.2022 17:30
Real Niš
16 : 0
Sloga (DT)
Mezgraja
Mezgraja
0 : 4
Sloga 1948
Malča
29.05.2022 17:30
Mezgraja
0 : 4
Sloga 1948
Vrtište
Vrtište
2 : 2
Mladost
Donji Komren
29.05.2022 17:30
Vrtište
2 : 2
Mladost
Napredak
Banatska Topola
4 : 1
Proleter
Međa
29.05.2022 17:30
Napredak
4 : 1
Proleter
1. Oktobar
Srpski Itebej
2 : 0
Roham
Nova Crnja
29.05.2022 17:30
1. Oktobar
2 : 0
Roham
Omladinac
Ravni Topolovac
3 : 2
SU Podgrmeč
Žitište
29.05.2022 17:30
Omladinac
3 : 2
SU Podgrmeč
Terekveš
Hetin
3 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
29.05.2022 17:30
Terekveš
3 : 0
Jedinstvo (NB)
Vujan
Prislonica
0 : 1
Planinac
Vujetinci
29.05.2022 17:00
Vujan
0 : 1
Planinac
Prijatelji
Čačak
29.05.2022
11:00
Gladijator
Čačak
29.05.2022 11:00
Prijatelji
:
Gladijator
Budućnost
Stančići
4 : 1
Čačak 94
Čačak
29.05.2022 17:00
Budućnost
4 : 1
Čačak 94
Malba
Žaočani
4 : 2
Morava
Mojsinje
29.05.2022 17:00
Malba
4 : 2
Morava
Mršinci
Mršinci
2 : 2
Remont
Čačak
29.05.2022 17:00
Mršinci
2 : 2
Remont
Stig 1955
Beranje
0 : 3
Mladi Borac
Majilovac
29.05.2022 17:30
Stig 1955
0 : 3
Mladi Borac
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 2
Napredak 1934
Nabrđe
29.05.2022 17:30
Napredak (B)
3 : 2
Napredak 1934
Barič
Barič
2 : 1
Beli Orao
Bradarac
29.05.2022 17:30
Barič
2 : 1
Beli Orao
Mlava (B)
Bratinac
2 : 5
OFK Braničevo
Braničevo
29.05.2022 17:30
Mlava (B)
2 : 5
OFK Braničevo
Ljubičevo
Ljubičevo
1 : 4
Batovac
Batovac
29.05.2022 17:30
Ljubičevo
1 : 4
Batovac
Soko
Krvije
2 : 0
Integral
Batuša
29.05.2022 17:30
Soko
2 : 0
Integral
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 1
Jedinstvo (S)
Smoljinac
29.05.2022 17:30
Mlava (ML)
2 : 1
Jedinstvo (S)
Zadrugar 1947
Tabanovac
2 : 4
Rade Milošević
Dubočka
29.05.2022 17:30
Zadrugar 1947
2 : 4
Rade Milošević
Jasenovac
Krepoljin
1 : 2
Mladost (K)
Krupaja
29.05.2022 17:30
Jasenovac
1 : 2
Mladost (K)
Manastirica
Manastirica
0 : 6
Napredak (S)
Simićevo
29.05.2022 17:30
Manastirica
0 : 6
Napredak (S)
Pobeda 1953
Osanica
1 : 2
Sloga 1945
Veliko Selo
29.05.2022 17:30
Pobeda 1953
1 : 2
Sloga 1945
Nišavac
Staničenje
2 : 2
Mladost (MS)
Mali Suvodol
29.05.2022 17:30
Nišavac
2 : 2
Mladost (MS)
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 1
Borac
Barje Čiflik
29.05.2022 17:30
Lokomotiva
0 : 1
Borac
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 3
Rongo Siti
Pirot
29.05.2022 17:30
Veliki Suvodol
0 : 3
Rongo Siti
Budućnost
Veliki Jovanovac
0 : 5
Mladost (PR)
Poljska Ržana
29.05.2022 17:30
Budućnost
0 : 5
Mladost (PR)
Padež
Petrovac
1 : 7
Temac
Temska
29.05.2022 17:30
Padež
1 : 7
Temac
OFK Sloga
Dobrujevac
2 : 2
Tempo
Mozgovo
29.05.2022 17:30
OFK Sloga
2 : 2
Tempo
Borac
Trnjane
2 : 4
Napredak 2012
Krušje
29.05.2022 11:00
Borac
2 : 4
Napredak 2012
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 3
Sloga
Korman
29.05.2022 11:00
Crvena zvezda
1 : 3
Sloga
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 6
Jedinstvo
Bobovište
29.05.2022 11:00
Ratar
0 : 6
Jedinstvo
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
6 : 0
Rutevac
Rutevac
29.05.2022 11:00
Rudar 2016
6 : 0
Rutevac
Badljevica
Badljevica
3 : 2
Crvena zvezda
Suvodol
29.05.2022 17:30
Badljevica
3 : 2
Crvena zvezda
Skobalj
Skobalj
4 : 2
Vožd 2020
Vodanj
29.05.2022 17:30
Skobalj
4 : 2
Vožd 2020
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
6 : 2
Landol
Landol
29.05.2022 17:30
Stari Hrast 2018
6 : 2
Landol
Jezava
Smederevo
1 : 7
Proleter 1947
Vranovo
29.05.2022 17:30
Jezava
1 : 7
Proleter 1947
Budućnost
Mala Krsna
3 : 0
Godomin
Smederevo
29.05.2022 17:30
Budućnost
3 : 0
Godomin
Gradina
Rti
1 : 1
Jelica
Goračići
29.05.2022 11:00
Gradina
1 : 1
Jelica
Devići
Devići
4 : 1
Bjelica
Milatovići
29.05.2022 17:30
Devići
4 : 1
Bjelica
Sloga
Kaona
2 : 0
Brezova
Brezova
29.05.2022 17:30
Sloga
2 : 0
Brezova
Bratstvo
Dljin
6 : 4
Radnički
Turica
29.05.2022 17:30
Bratstvo
6 : 4
Radnički
Čoka
Čoka
5 : 1
Tromeđa
Majdan
29.05.2022 17:30
Čoka
5 : 1
Tromeđa
Hajduk
Podlokanj
0 : 0
Potisje
Kanjiža
29.05.2022 17:30
Hajduk
0 : 0
Potisje
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 4
Tisa
Padej
29.05.2022 17:30
Jedinstvo (M)
1 : 4
Tisa
Graničar
Đala
1 : 1
Jadran
Sanad
29.05.2022 17:30
Graničar
1 : 1
Jadran
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 3
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
29.05.2022 17:30
Slavija
0 : 3
Jedinstvo (SK)
Fruška Gora
Ruma
4 : 3
OFK Bačinci
Bačinci
29.05.2022 17:00
Fruška Gora
4 : 3
OFK Bačinci
Zmaj
Noćaj
0 : 5
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
29.05.2022 17:00
Zmaj
0 : 5
OFK Zeka Buljubaša
Obilić 1993
Kukujevci
0 : 1
Jedinstvo
Ruma
29.05.2022 17:00
Obilić 1993
0 : 1
Jedinstvo
Erdevik 2017
Erdevik
1 : 4
Graničar (K)
Kuzmin
29.05.2022 17:00
Erdevik 2017
1 : 4
Graničar (K)
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 1
Graničar (A)
Adaševci
29.05.2022 17:00
LSK Laćarak
2 : 1
Graničar (A)
Srem
Sremska Rača
2 : 0
BSK
Bešenovo
29.05.2022 17:00
Srem
2 : 0
BSK
Hajduk
Višnjićevo
2 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
29.05.2022 17:00
Hajduk
2 : 0
OFK Bikić
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 4
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
29.05.2022
Backovac Junajted
2 : 4
Jablanica
Ozremica
Beršići
3 : 2
Lunjevica
Lunjevica
29.05.2022
Ozremica
3 : 2
Lunjevica
Omladinac
Kalimanići
0 : 3
Takovski Ustanak
Takovo
29.05.2022
Omladinac
0 : 3
Takovski Ustanak
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
1 : 2
Šilopaj
Šilopaj
29.05.2022
FC Stella Rossa
1 : 2
Šilopaj
Velereč 94
Velereč
1 : 0
Brezak
Pranjani
29.05.2022
Velereč 94
1 : 0
Brezak
Majdan
Majdan
2 : 6
Semedraž
Semedraž
29.05.2022 17:30
Majdan
2 : 6
Semedraž
Lepaja 2018
Lepaja
3 : 6
Arbanasce
Arbanasce
29.05.2022 10:00
Lepaja 2018
3 : 6
Arbanasce
Jastrebac 1979
Krajkovac
2 : 3
Sloga 1980
Jovanovac
29.05.2022 10:00
Jastrebac 1979
2 : 3
Sloga 1980
Koprijan
Gradište
0 : 3
Dobrič 1974
Brest
29.05.2022 10:00
Koprijan
0 : 3
Dobrič 1974
Balajnac 2019
Balajnac
1 : 3
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
29.05.2022 10:00
Balajnac 2019
1 : 3
Jugovići 1976
Banat (D)
Dupljaja
5 : 2
Dunav
Banatska Palanka
29.05.2022 17:30
Banat (D)
5 : 2
Dunav
Omladinac
Zagajica
5 : 1
Partizan
Kajtasovo
29.05.2022 17:30
Omladinac
5 : 1
Partizan
Banat (I)
Ilandža
1 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
29.05.2022 17:30
Banat (I)
1 : 1
Karaš (J)
Graničar
Miletićevo
4 : 2
Polet
Izbište
29.05.2022 17:30
Graničar
4 : 2
Polet
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 4
Ratar
Kruščica
29.05.2022 17:30
Karaš (K)
2 : 4
Ratar
Vitorul
Straža
3 : 3
Borac (VS)
Veliko Središte
29.05.2022 17:30
Vitorul
3 : 3
Borac (VS)
Slavija
Novo Orahovo
3 : 5
Mladost
Radičević
29.05.2022
Slavija
3 : 5
Mladost
Vrelo
Šarkamen
4 : 1
OFK Sikole
Sikole
29.05.2022 17:30
Vrelo
4 : 1
OFK Sikole
OFK Tamnič
Tamnič
4 : 1
Mladost
Karbulovo
29.05.2022 17:30
OFK Tamnič
4 : 1
Mladost
Trešnjica
Tvrdići
0 : 3
Gorobilje
Gorobilje
29.05.2022 14:30
Trešnjica
0 : 3
Gorobilje
Glumač
Glumač
6 : 3
Dobrinjac
Donja Dobrinja
29.05.2022 14:30
Glumač
6 : 3
Dobrinjac
Knjaz
Srednja Dobrinja
4 : 2
Duškovci
Duškovci
29.05.2022 17:30
Knjaz
4 : 2
Duškovci
Gaglovo
Gaglovo
6 : 1
Padež
Padež
29.05.2022 17:30
Gaglovo
6 : 1
Padež
Zmajevac
Belasica
0 : 3
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
29.05.2022 11:00
Zmajevac
0 : 3
Pepeljevac 1947
Modrica
Modrica
2 : 2
Naupare
Naupare
29.05.2022 11:00
Modrica
2 : 2
Naupare
Polet
Šavrane
5 : 6
Bukovica
Bukovica
29.05.2022 11:00
Polet
5 : 6
Bukovica
Kapidžija
Kapidžija
3 : 5
Dedina
Dedina
29.05.2022 11:00
Kapidžija
3 : 5
Dedina
Makrešane
Makrešane
5 : 1
Konjuh
Konjuh
29.05.2022 17:30
Makrešane
5 : 1
Konjuh
Jadran
Kragujevac
1 : 2
Stanovo 1941
Stanovo
29.05.2022 17:30
Jadran
1 : 2
Stanovo 1941
Kragujevac
Kragujevac
4 : 1
OFK Žeželj
Donja Sabanta
29.05.2022 11:00
Kragujevac
4 : 1
OFK Žeželj
Seljak
Cvetojevac
2 : 1
Ćava
Grošnica
29.05.2022 17:30
Seljak
2 : 1
Ćava
OFK Bagremar
Kragujevac
2 : 3
Dobrača
Dobrača
29.05.2022 17:30
OFK Bagremar
2 : 3
Dobrača
Obilić
Vilovo
2 : 4
Vinogradar
Ledinci
29.05.2022 17:30
Obilić
2 : 4
Vinogradar
Čenej
Čenej
1 : 0
Sloga
Lok
29.05.2022 17:30
Čenej
1 : 0
Sloga
Miletić
Mošorin
5 : 2
Borac
Rakovac
29.05.2022 17:30
Miletić
5 : 2
Borac
Bačka
Begeč
3 : 0
Moskva
Budisava
29.05.2022 17:30
Bačka
3 : 0
Moskva
Proleter
Banoštor
7 : 1
OFK Hajduk
Novi Sad
29.05.2022 17:30
Proleter
7 : 1
OFK Hajduk
Hajduk (G)
Gardinovci
0 : 3
Susek
Susek
29.05.2022 17:30
Hajduk (G)
0 : 3
Susek
Titel
Titel
1 : 7
OFK Sirig
Sirig
29.05.2022 17:30
Titel
1 : 7
OFK Sirig
Mladost 1935
Prhovo
3 : 1
Sloven
Sibač
29.05.2022 17:00
Mladost 1935
3 : 1
Sloven
Kupinovo
Kupinovo
0 : 3
Lovac
Karlovčić
29.05.2022 17:00
Kupinovo
0 : 3
Lovac
OFK Brestač
Brestač
0 : 1
Kameni
Ašanja
29.05.2022 17:00
OFK Brestač
0 : 1
Kameni
Jedinstvo 2014
Ečka
1 : 1
Borac
Zrenjanin
29.05.2022 17:30
Jedinstvo 2014
1 : 1
Borac
Sloga
Jarkovac
1 : 3
KSK Konak 1926
Konak
29.05.2022 17:30
Sloga
1 : 3
KSK Konak 1926
Zlatica
Zlatica
1 : 7
Proleter
Neuzina
29.05.2022 17:30
Zlatica
1 : 7
Proleter
Provo 2015
Provo
3 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
29.05.2022 18:00
Provo 2015
3 : 0
Mladost (Z)
Petrovac 74
Kujavica
4 : 2
Skupljen 2013
Skupljen
29.05.2022 11:00
Petrovac 74
4 : 2
Skupljen 2013
Hajduk
Debrc
3 : 0
Verko
Suvo Selo
29.05.2022 18:00
Hajduk
3 : 0
Verko
Polet
Jalovik
1 : 4
Bobovik
Bobovik
29.05.2022 18:00
Polet
1 : 4
Bobovik
Torpedo
Lojanice
1 : 2
Jedinstvo 2014
Beljin
29.05.2022 18:00
Torpedo
1 : 2
Jedinstvo 2014
Jovanovac
Jovanovac
1 : 1
Kremenac
Rogojevac
29.05.2022 17:30
Jovanovac
1 : 1
Kremenac
Šumadija
Čumić
2 : 2
Hajduk 1936
Jovanovac
29.05.2022 17:30
Šumadija
2 : 2
Hajduk 1936
Bukorovac
Kragujevac
3 : 6
Apolon 4
Kragujevac
29.05.2022 17:30
Bukorovac
3 : 6
Apolon 4
Stubal
Stubal
1 : 2
Mladost 1925
Oplanići
29.05.2022 18:00
Stubal
1 : 2
Mladost 1925
Šampion 2013
Bošnjane
2 : 1
Omladinac (V)
Vitkovo
29.05.2022 14:30
Šampion 2013
2 : 1
Omladinac (V)
Ratajac
Donje Rataje
6 : 3
OFK Orašje 1960
Orašje
29.05.2022 14:30
Ratajac
6 : 3
OFK Orašje 1960
Gradac
Pločnik
2 : 6
Mladost 1977
Garevina
29.05.2022 14:30
Gradac
2 : 6
Mladost 1977
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 1
Borjak 2013
Okruglica
29.05.2022 14:30
Stara Čaršija
2 : 1
Borjak 2013
Jedinstvo
Kraljevci
0 : 3
Polet
Nikinci
29.05.2022 17:30
Jedinstvo
0 : 3
Polet
Hrtkovci
Hrtkovci
4 : 0
Borac
Stejanovci
29.05.2022 17:30
Hrtkovci
4 : 0
Borac
Fruškogorac
Mali Radinci
4 : 3
Donji Petrovci
Donji Petrovci
29.05.2022 17:30
Fruškogorac
4 : 3
Donji Petrovci
Vojvodina
Neradin
1 : 2
27. Oktobar
Šatrinci
29.05.2022 17:00
Vojvodina
1 : 2
27. Oktobar
Car Uroš
Jazak
8 : 1
Sloga (K)
Krnješevci
29.05.2022 17:00
Car Uroš
8 : 1
Sloga (K)
Borac
Jarkovci
3 : 4
Sloga (M)
Maradik
29.05.2022 17:00
Borac
3 : 4
Sloga (M)
Planinac
Rivica
4 : 0
Dunav
Novi Slankamen
29.05.2022 17:00
Planinac
4 : 0
Dunav
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
1 : 3
Polet
Rastina
29.05.2022 17:30
Jedinstvo Lemeš
1 : 3
Polet
Sport
Bezdan
0 : 3
Telečka
Telečka
29.05.2022 17:30
Sport
0 : 3
Telečka
PIK
Sombor
3 : 2
Dinamo
Sonta
29.05.2022 17:30
PIK
3 : 2
Dinamo
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
3 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
29.05.2022 17:30
Domaćin
3 : 1
Dražmirovac
Belica
Belica
2 : 2
Napredak
Staro Lanište
29.05.2022 17:30
Belica
2 : 2
Napredak
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
7 : 0
OFK Dragoševac
Dragoševac
29.05.2022 17:30
Jedinstvo
7 : 0
OFK Dragoševac
Sloboda
Šuljkovac
3 : 4
Mladost
Bukovče
29.05.2022 17:30
Sloboda
3 : 4
Mladost
Omladinac
Bunar
1 : 5
Mladi radnik
Novo Laniste
29.05.2022 17:30
Omladinac
1 : 5
Mladi radnik
Graničar
Jamena
9 : 1
Bratstvo
Sot
29.05.2022 17:30
Graničar
9 : 1
Bratstvo
Sinđelić
Gibarac
2 : 3
OFK Bingula
Bingula
29.05.2022 17:30
Sinđelić
2 : 3
OFK Bingula
Omladinac
Batrovci
0 : 0
Jedinstvo (lj)
Ljuba
29.05.2022 17:30
Omladinac
0 : 0
Jedinstvo (lj)
Napredak
Vašica
3 : 0
Borac
Ilinci
29.05.2022 17:30