XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 61 utakmica za dan
Sreda, 25 Maj 2022


Fudbal

IMT
Beograd
1 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
25.05.2022 19:00
IMT
1 : 3
Novi Pazar
Železničar
Pančevo
1 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
25.05.2022 17:00
Železničar
1 : 3
Radnički 1923
Sloga (P)
Požega
6 : 0
Budućnost (A)
Arilje
25.05.2022 17:00
Sloga (P)
6 : 0
Budućnost (A)
GFK Sloboda
Užice
2 : 0
Rađevac
Krupanj
25.05.2022 19:00
GFK Sloboda
2 : 0
Rađevac
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 0
Jedinstvo
Ub
25.05.2022 17:00
Takovo
1 : 0
Jedinstvo
Sušica
Kragujevac
4 : 2
RSK
Rabrovo
25.05.2022 17:00
Sušica
4 : 2
RSK
Borac 1926
Čačak
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
25.05.2022 17:00
Borac 1926
1 : 0
Sloga (K)
Mladi radnik 1926
Požarevac
3 : 1
Real
Podunavci
25.05.2022 17:00
Mladi radnik 1926
3 : 1
Real
Budućnost
Resnik
1 : 0
Gruža
Gruža
25.05.2022 17:00
Budućnost
1 : 0
Gruža
Šumadija (T)
Toponica
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
25.05.2022 17:00
Šumadija (T)
0 : 2
Šumadija 1903
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 0
Karađorđe
Ribnica
25.05.2022 17:00
Goč
1 : 0
Karađorđe
Bane 1931
Raška
0 : 2
Jošanica
Novi Pazar
25.05.2022 17:00
Bane 1931
0 : 2
Jošanica
Tutin
Tutin
7 : 1
Sloboda
Grbice
25.05.2022 17:00
Tutin
7 : 1
Sloboda
Polet
Ratina
1 : 1
Korićani
Korićani
25.05.2022 17:00
Polet
1 : 1
Korićani
Polimlje
Prijepolje
0 : 2
Polet (LJ)
Ljubić
25.05.2022 17:00
Polimlje
0 : 2
Polet (LJ)
Sloboda
Čačak
6 : 0
Jasen
Brodarevo
25.05.2022 17:00
Sloboda
6 : 0
Jasen
Prijevor
Prijevor
2 : 0
Parmenac
Parmenac
25.05.2022 17:00
Prijevor
2 : 0
Parmenac
Omladinac
Zablaće
2 : 2
FAP
Priboj
25.05.2022 17:00
Omladinac
2 : 2
FAP
Savinac
Visibaba
3 : 2
Sevojno
Sevojno
25.05.2022 17:00
Savinac
3 : 2
Sevojno
Jedinstvo Putevi
Užice
7 : 0
Zlatar
Nova Varoš
25.05.2022 17:00
Jedinstvo Putevi
7 : 0
Zlatar
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 4
Polet (T)
Trbušani
25.05.2022 17:00
Jedinstvo (K)
2 : 4
Polet (T)
Mladost
Prnjavor
3 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
25.05.2022 17:00
Mladost
3 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Cer
Petkovica
3 : 1
Drina
Ljubovija
25.05.2022 17:00
Cer
3 : 1
Drina
Železničar
Lajkovac
2 : 4
Radnički (V)
Valjevo
25.05.2022 17:00
Železničar
2 : 4
Radnički (V)
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
4 : 0
Zadrugar
Lajkovac
25.05.2022 17:00
Budućnost Krušik 2014
4 : 0
Zadrugar
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
1 : 1
Ribnica
Mionica
25.05.2022 17:00
Strmovo 1968
1 : 1
Ribnica
Borac
Lešnica
1 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
25.05.2022 17:00
Borac
1 : 0
Vrelo Sport
OFK Brza
Brza
3 : 3
Zloćudovo
Zloćudovo
25.05.2022 17:30
OFK Brza
3 : 3
Zloćudovo
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 3
Budućnost
Orašje
25.05.2022 17:30
Jedinstvo (G)
2 : 3
Budućnost
Umac
Miroševce
5 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
25.05.2022 17:30
Umac
5 : 1
Jedinstvo (Š)
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 1
Mladost
Batulovce
25.05.2022 17:30
Bratstvo
2 : 1
Mladost
Polet
Stajkovce
4 : 2
Vučje
Vučje
25.05.2022 17:30
Polet
4 : 2
Vučje
Donja Lomnica
Donja Lomnica
2 : 2
Progres
Ladovica
25.05.2022 11:00
Donja Lomnica
2 : 2
Progres
Mladi borac
Živkovo
3 : 1
Moravac
Pečenjevce
25.05.2022 17:30
Mladi borac
3 : 1
Moravac
Mladost 1959
Vinarce
2 : 0
Železničar
Brestovac
25.05.2022 17:30
Mladost 1959
2 : 0
Železničar
Sloboda
Donje Brijanje
1 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
25.05.2022 17:30
Sloboda
1 : 1
Jedinstvo (B)
Milanovo
Milanovo
4 : 1
Real
Donja Jajina
25.05.2022 17:30
Milanovo
4 : 1
Real
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
2 : 4
Bobište
Bobište
25.05.2022 17:30
Veliko Trnjane
2 : 4
Bobište
BSK
Belanovce
4 : 3
OFK Morava
Leskovac
25.05.2022 17:30
BSK
4 : 3
OFK Morava
Krivelj
Krivelj
5 : 0
Vrelo
Šarkamen
25.05.2022 17:00
Krivelj
5 : 0
Vrelo
Stara Čaršija
Osaonica
1 : 1
Ratajac
Donje Rataje
25.05.2022
Stara Čaršija
1 : 1
Ratajac
Omladinac
Batrovci
25.05.2022
17:00
Bratstvo
Sot
25.05.2022 17:00
Omladinac
:
Bratstvo
Zvijezda
Gradačac
1 : 2
Tomislav
Tomislavgrad
25.05.2022 17:30
Zvijezda
1 : 2
Tomislav
Jedinstvo
Bihać
5 : 3
Radnik
Hadžići
25.05.2022 17:30
Jedinstvo
5 : 3
Radnik
Orašje
Orašje
2 : 1
TOŠK
Tešanj
25.05.2022 17:30
Orašje
2 : 1
TOŠK
Igman
Konjic
1 : 0
Gradina
Srebrenik
25.05.2022 17:30
Igman
1 : 0
Gradina
Rudar
Kakanj
1 : 0
Mladost
Doboj-Kakanj
25.05.2022 17:30
Rudar
1 : 0
Mladost
Simm Bau
Kosova
1 : 0
Goražde
Goražde
25.05.2022 17:30
Simm Bau
1 : 0
Goražde
Budućnost
Banovići
2 : 1
Travnik
Travnik
25.05.2022 17:30
Budućnost
2 : 1
Travnik
Bratstvo
Gračanica
1 : 2
GOŠK
Gabela
25.05.2022 17:30
Bratstvo
1 : 2
GOŠK
Roma
Roma
1 : 0
Feyenoord
Rotterdam
25.05.2022 21:00
Roma
1 : 0
Feyenoord
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 1
Spartak ŽK
Subotica
25.05.2022 16:00
OFK Bačka
0 : 1
Spartak ŽK
Bežanija
Beograd
0 : 2
Radnički
Novi Beograd
25.05.2022 10:00
Bežanija
0 : 2
Radnički
Mladost (BJ)
Backi Jarak
3 : 6
Radnički (K)
Kovin
25.05.2022 17:00
Mladost (BJ)
3 : 6
Radnički (K)
Savacijum
Šabac
2 : 2
Mačva
Šabac
25.05.2022 10:00
Savacijum
2 : 2
Mačva
Spartak ŽK
Subotica
5 : 1
TSC
Bačka Topola
25.05.2022 10:00
Spartak ŽK
5 : 1
TSC
ODR
Petrovaradin
3 : 1
Radnički (Š)
Šid
25.05.2022 10:00
ODR
3 : 1
Radnički (Š)
AFK
Ada
15 : 0
Tornjoš
Tornjoš
25.05.2022 17:30
AFK
15 : 0
Tornjoš
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 3
OFK Knez Lazar
Kruševac
25.05.2022 16:00
Radnički (S)
2 : 3
OFK Knez Lazar

Rukomet

Plasman za 3. mesto
Medicinar
Šabac
18 : 28
Jagodina
Jagodina
25.05.2022 20:00
Medicinar
18 : 28
Jagodina

Futsal

Loznica Grad 2018
Loznica
3 : 1
FON
Beograd
25.05.2022 20:30
Loznica Grad 2018
3 : 1
FON