XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 711 utakmica za dan
Nedelja, 15 Maj 2022


Fudbal

Tisa
Adorjan
8 : 2
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
15.05.2022 17:00
Tisa
8 : 2
OFK Stari Grad
RSK
Rabrovo
2 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
15.05.2022 17:00
RSK
2 : 2
Sloga (BB)
Rađevac
Krupanj
2 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
15.05.2022 17:00
Rađevac
2 : 0
Takovo
Jedinstvo
Surčin
1 : 0
BASK
Beograd
15.05.2022 16:30
Jedinstvo
1 : 0
BASK
Leštane
Leštane
1 : 4
Radnički (NB)
Novi Beograd
15.05.2022 16:30
Leštane
1 : 4
Radnički (NB)
Zvezdara
Beograd
3 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
15.05.2022 16:30
Zvezdara
3 : 1
TEK Sloga
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 2
Meševo
Meševo
15.05.2022 17:00
Hajduk Veljko
3 : 2
Meševo
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
15.05.2022 17:00
Radnički (P)
1 : 1
Radnički (S)
Vlasina
Vlasotince
3 : 1
Pčinja
Trgovište
15.05.2022 17:00
Vlasina
3 : 1
Pčinja
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 0
Budućnost (P)
Popovac
15.05.2022 17:00
OFK Brzi Brod
1 : 0
Budućnost (P)
Rembas
Resavica
0 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
15.05.2022 17:00
Rembas
0 : 2
GFK Jagodina
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
4 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
15.05.2022 17:00
Crvena zvezda (RS)
4 : 0
Crvena zvezda (VS)
Polet
Idvor
5 : 1
BAK
Bela Crkva
15.05.2022 17:00
Polet
5 : 1
BAK
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 2
Omladinac FAM
Botoš
15.05.2022 17:00
Vojvodina 1928
1 : 2
Omladinac FAM
Mladost
Omoljica
2 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
15.05.2022 17:00
Mladost
2 : 1
Sloboda
Index
Novi Sad
0 : 1
Dunav
Stari Banovci
15.05.2022 17:00
Index
0 : 1
Dunav
Preporod
Novi Žednik
1 : 3
Tavankut
Tavankut
15.05.2022 17:00
Preporod
1 : 3
Tavankut
Komgrap
Beograd
0 : 2
Sinđelić
Beograd
15.05.2022 16:30
Komgrap
0 : 2
Sinđelić
Kosmaj
Ralja
3 : 1
GSP Polet Dorćol
Beograd
15.05.2022 16:30
Kosmaj
3 : 1
GSP Polet Dorćol
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 2
Vinča
Vinča
15.05.2022 16:30
Poštar Zvezdara
1 : 2
Vinča
PKB
Padinska skela
1 : 3
Sremčica
Sremčica
15.05.2022 16:30
PKB
1 : 3
Sremčica
Zuce 2019
Zuce
1 : 3
Zvezda
Konatice
15.05.2022 16:30
Zuce 2019
1 : 3
Zvezda
BSK 1925
Batajnica
0 : 2
Napredak
Medoševac
15.05.2022 16:30
BSK 1925
0 : 2
Napredak
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
15.05.2022 16:30
Crvena zvezda (MML)
0 : 0
Lokomotiva
Budućnost
Resnik
4 : 1
Šumadija (T)
Toponica
15.05.2022 17:00
Budućnost
4 : 1
Šumadija (T)
Bane 1931
Raška
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
15.05.2022 17:00
Bane 1931
3 : 0
Šumadija 1903
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 0
Polet
Ratina
15.05.2022 17:00
Mokra Gora
2 : 0
Polet
Korićani
Korićani
2 : 0
Sloboda
Grbice
15.05.2022 17:00
Korićani
2 : 0
Sloboda
Polimlje
Prijepolje
0 : 3
Sloboda
Čačak
15.05.2022 17:00
Polimlje
0 : 3
Sloboda
Prijevor
Prijevor
0 : 4
Polet (LJ)
Ljubić
15.05.2022 17:00
Prijevor
0 : 4
Polet (LJ)
Omladinac
Zablaće
2 : 1
Jasen
Brodarevo
15.05.2022 17:00
Omladinac
2 : 1
Jasen
Savinac
Visibaba
3 : 1
Parmenac
Parmenac
15.05.2022 17:00
Savinac
3 : 1
Parmenac
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
FAP
Priboj
15.05.2022 11:00
Jedinstvo Putevi
2 : 0
FAP
Jedinstvo (K)
Konjevići
6 : 1
Sevojno
Sevojno
15.05.2022 17:00
Jedinstvo (K)
6 : 1
Sevojno
Polet (T)
Trbušani
3 : 2
Zlatar
Nova Varoš
15.05.2022 17:00
Polet (T)
3 : 2
Zlatar
OFK Divci
Divci
7 : 1
Mladost
Prnjavor
15.05.2022 17:00
OFK Divci
7 : 1
Mladost
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
15.05.2022 17:00
Železničar
2 : 0
Jedinstvo Vladimirci 1924
Borac
Lešnica
2 : 2
Zadrugar
Lajkovac
15.05.2022 17:00
Borac
2 : 2
Zadrugar
Vrelo Sport
Vrelo
3 : 0
Ribnica
Mionica
15.05.2022 17:00
Vrelo Sport
3 : 0
Ribnica
Sloga (B)
Batočina
2 : 0
Rudar 2001
Kostolac
15.05.2022 17:00
Sloga (B)
2 : 0
Rudar 2001
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
1 : 0
Sloboda
Lipe
15.05.2022 17:00
OFK Aranđelovac 1979
1 : 0
Sloboda
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
1 : 2
OFK Napredak
Markovac
15.05.2022 17:00
Pomoravlje 1946
1 : 2
OFK Napredak
Rudar (S)
Stamnica
2 : 1
VGSK
Veliko Gradište
15.05.2022 17:00
Rudar (S)
2 : 1
VGSK
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
8 : 2
Đerdap
Golubac
15.05.2022 17:00
OFK Mihajlovac
8 : 2
Đerdap
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
3 : 2
Delijski Vis
Niš
15.05.2022 17:00
Jedinstvo (GM)
3 : 2
Delijski Vis
Mladost (M)
Medoševac
3 : 2
OFK Napredak 1929
Aleksinac
15.05.2022 17:00
Mladost (M)
3 : 2
OFK Napredak 1929
Car Konstantin
Niš
1 : 0
OFK Sinđelić
Niš
15.05.2022 11:00
Car Konstantin
1 : 0
OFK Sinđelić
OFK Niš
Niš
1 : 3
Bukovik
Razanj
15.05.2022 17:00
OFK Niš
1 : 3
Bukovik
Pukovac
Pukovac
1 : 1
Aluminijum
Niš
15.05.2022 17:00
Pukovac
1 : 1
Aluminijum
Morava
Žitkovac
0 : 1
Mladost (B)
Batušinac
15.05.2022 17:00
Morava
0 : 1
Mladost (B)
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 3
Rudar
Jelašnica
15.05.2022 17:00
Naša krila 1936
1 : 3
Rudar
Orljane
Orljane
3 : 2
Malošište
Malošište
15.05.2022 17:00
Orljane
3 : 2
Malošište
Trnovac
Trnovac
1 : 6
OFK Topličanin
Prokuplje
15.05.2022 17:00
Trnovac
1 : 6
OFK Topličanin
Radan
Lebane
9 : 1
Moravac Orion
Mrštane
15.05.2022 17:00
Radan
9 : 1
Moravac Orion
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 1
Čekmin
Čekmin
15.05.2022 17:00
Plantaža
1 : 1
Čekmin
Župa
Aleksandrovac
1 : 2
SFS Borac
Paraćin
15.05.2022 17:00
Župa
1 : 2
SFS Borac
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Sloga (M)
Majdevo
15.05.2022 17:00
Kušiljevo
3 : 1
Sloga (M)
Orlovi
Jasenovo
4 : 1
Jedinstvo (M)
Mijatovac
15.05.2022 17:00
Orlovi
4 : 1
Jedinstvo (M)
Gradina
Pejovac
1 : 0
Levač
Rekovac
15.05.2022 17:00
Gradina
1 : 0
Levač
Jedinstvo (P)
Pirot
2 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
15.05.2022 11:00
Jedinstvo (P)
2 : 0
OFK Knjaz
Zvezda
Blato
5 : 2
OFK 019
Zaječar
15.05.2022 15:00
Zvezda
5 : 2
OFK 019
Rajko Mitić
Bela Palanka
4 : 2
Lužnica
Babušnica
15.05.2022 17:00
Rajko Mitić
4 : 2
Lužnica
Ozren
Sokobanja
4 : 1
Sloga
Kobišnica
15.05.2022 17:00
Ozren
4 : 1
Sloga
Budućnost (P)
Parage
4 : 1
Polet
Karavukovo
15.05.2022 17:00
Budućnost (P)
4 : 1
Polet
Kordun
Kljajićevo
1 : 0
Rusin
Ruski Krstur
15.05.2022 17:00
Kordun
1 : 0
Rusin
Naša Zvezda
Silbaš
0 : 0
Borac 46
Obrovac
15.05.2022 17:00
Naša Zvezda
0 : 0
Borac 46
Budućnost (M)
Mladenovo
2 : 2
Radnički 1918
Ratkovo
15.05.2022 17:00
Budućnost (M)
2 : 2
Radnički 1918
Lipar
Lipar
3 : 1
Vojvodina
Tovariševo
15.05.2022 17:00
Lipar
3 : 1
Vojvodina
Bačka 1923
Đurđevo
6 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
15.05.2022 17:30
Bačka 1923
6 : 1
Fruškogorski partizan
Jedinstvo
Gospođinci
3 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
15.05.2022 17:30
Jedinstvo
3 : 2
Šajkaš 1908
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
15.05.2022 17:30
Fruškogorac
3 : 0
Petrovaradin
Dinamo
Budisava
3 : 2
Tatra
Kisač
15.05.2022 17:30
Dinamo
3 : 2
Tatra
TSK
Temerin
2 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
15.05.2022 17:30
TSK
2 : 1
Omladinac
Partizan (G)
Gaj
4 : 0
Dolovo
Dolovo
15.05.2022 17:00
Partizan (G)
4 : 0
Dolovo
Dolina
Padina
1 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
15.05.2022 17:00
Dolina
1 : 2
Budućnost (A)
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 1
Radnički (K)
Kovin
15.05.2022 17:00
Crvena zvezda
1 : 1
Radnički (K)
Vulturul
Grebenac
6 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
15.05.2022 17:00
Vulturul
6 : 1
Stari Tamiš
Spartak 1911
Debeljača
1 : 3
Jugoslavija
Jabuka
15.05.2022 17:00
Spartak 1911
1 : 3
Jugoslavija
Borac (K)
Klenak
3 : 2
Ljukovo
Ljukovo
15.05.2022 17:00
Borac (K)
3 : 2
Ljukovo
Jadran
Golubinci
1 : 0
GFK Sloven
Ruma
15.05.2022 17:00
Jadran
1 : 0
GFK Sloven
Hajduk
Beška
4 : 1
Borac (M)
Martinci
15.05.2022 17:00
Hajduk
4 : 1
Borac (M)
Sremac (Deč)
Deč
4 : 2
Partizan
Vitojevci
15.05.2022 17:00
Sremac (Deč)
4 : 2
Partizan
Sremac (V)
Vojka
2 : 0
Fruškogorac
Manđelos
15.05.2022 17:00
Sremac (V)
2 : 0
Fruškogorac
Napredak
Popinci
2 : 1
Sloga
Voganj
15.05.2022 17:00
Napredak
2 : 1
Sloga
Iskra
Kucura
2 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
15.05.2022 17:00
Iskra
2 : 1
OFK Vrbas
Budućnost
Savino Selo
1 : 1
Napredak
Nadalj
15.05.2022 17:00
Budućnost
1 : 1
Napredak
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 2
Proleter
Ravno Selo
15.05.2022 17:00
Sutjeska
3 : 2
Proleter
Mladi radnik 1940
Radinac
2 : 2
Polet
Trnovče
15.05.2022 17:00
Mladi radnik 1940
2 : 2
Polet
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 3
Petlić SD 026
Smederevo
15.05.2022 17:00
Jedinstvo
0 : 3
Petlić SD 026
Železničar Kusadak
Kusadak
2 : 3
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
15.05.2022 17:00
Železničar Kusadak
2 : 3
Jasenica 2017
SASK
Saraorci
2 : 3
Podunavac
Udovice
15.05.2022 17:00
SASK
2 : 3
Podunavac
Osipaonica
Osipaonica
4 : 0
Glavaš
Glibovac
15.05.2022 17:00
Osipaonica
4 : 0
Glavaš
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 1
Sloga
Lugavčina
15.05.2022 17:00
Radnik
2 : 1
Sloga
Sloga (M)
Milatovac
2 : 1
Vinča
Vinča
15.05.2022 17:00
Sloga (M)
2 : 1
Vinča
Marjan
Knić
5 : 0
Plaskovac
Plaskovac
15.05.2022 17:00
Marjan
5 : 0
Plaskovac
Banja 1957
Banja
3 : 0
Badnjevac
Badnjevac
15.05.2022 17:00
Banja 1957
3 : 0
Badnjevac
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
3 : 2
BSK
Belosavci
15.05.2022 17:00
Omladinac (D.R.)
3 : 2
BSK
Jasenica
Božurnja
0 : 5
Šumadinac 1913
Natalinci
15.05.2022 17:00
Jasenica
0 : 5
Šumadinac 1913
Prvi srpski ustanak
Orašac
5 : 0
Lokomotiva
Lapovo
15.05.2022 17:00
Prvi srpski ustanak
5 : 0
Lokomotiva
Trnava
Donja Trnava
7 : 4
ŽSK
Žirovnica
15.05.2022 17:00
Trnava
7 : 4
ŽSK
Polom
Leskovo
2 : 2
Zlot
Zlot
15.05.2022 17:00
Polom
2 : 2
Zlot
Ključ
Podvrška
3 : 0
Polet
Jabukovac
15.05.2022 11:00
Ključ
3 : 0
Polet
Brestovac
Borski Brestovac
8 : 3
BSK
Bukovče
15.05.2022 17:00
Brestovac
8 : 3
BSK
Branik
Štubik
3 : 1
Blizna
Blizna
15.05.2022 17:00
Branik
3 : 1
Blizna
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 1
Radnički (K)
Klokočevac
15.05.2022 17:00
Nemetali
3 : 1
Radnički (K)
Urovica
Urovica
4 : 1
Mala Vrbica
Mala Vrbica
15.05.2022 17:00
Urovica
4 : 1
Mala Vrbica
Jedinstvo (G)
Grdelica
6 : 2
Kumarevo 65
Kumarevo
15.05.2022 17:00
Jedinstvo (G)
6 : 2
Kumarevo 65
Umac
Miroševce
5 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
15.05.2022 17:00
Umac
5 : 2
Zloćudovo
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 0
Budućnost
Orašje
15.05.2022 17:00
Bratstvo
1 : 0
Budućnost
Polet
Stajkovce
2 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
15.05.2022 17:00
Polet
2 : 1
Jedinstvo (Š)
Donja Lomnica
Donja Lomnica
2 : 1
Mladost
Batulovce
15.05.2022 11:00
Donja Lomnica
2 : 1
Mladost
Progres
Ladovica
1 : 0
Vučje
Vučje
15.05.2022 17:00
Progres
1 : 0
Vučje
Mladost 1959
Vinarce
4 : 2
Sloga
Lipovica
15.05.2022 17:00
Mladost 1959
4 : 2
Sloga
Sloboda
Donje Brijanje
5 : 0
Moravac
Pečenjevce
15.05.2022 17:00
Sloboda
5 : 0
Moravac
Milanovo
Milanovo
4 : 4
Železničar
Brestovac
15.05.2022 17:00
Milanovo
4 : 4
Železničar
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
1 : 4
Jedinstvo (B)
Bošnjace
15.05.2022 17:00
Veliko Trnjane
1 : 4
Jedinstvo (B)
BSK
Belanovce
2 : 1
Real
Donja Jajina
15.05.2022 17:00
BSK
2 : 1
Real
OFK Morava
Leskovac
2 : 2
Bobište
Bobište
15.05.2022 17:00
OFK Morava
2 : 2
Bobište
Jastrebac
Tešica
4 : 2
Rad
Merošina
15.05.2022 17:00
Jastrebac
4 : 2
Rad
Radnički 1924
Kočane
2 : 0
Moravac
Čečina
15.05.2022 17:00
Radnički 1924
2 : 0
Moravac
Polet
Radevac
2 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
15.05.2022 17:00
Polet
2 : 3
Zemljoradnik
Radnički 1947
Čapljinac
2 : 0
Naisus 1977
Rožina
15.05.2022 17:00
Radnički 1947
2 : 0
Naisus 1977
Omladinac
Grezna
4 : 3
Osnić
Osnić
15.05.2022
Omladinac
4 : 3
Osnić
OFK Rtanj
Boljevac
2 : 4
FSU Kraljevica
Zaječar
15.05.2022
OFK Rtanj
2 : 4
FSU Kraljevica
Rudar (P)
Podvis
0 : 4
Hajduk
Rujevica
15.05.2022
Rudar (P)
0 : 4
Hajduk
Graničar
Veliki Izvor
1 : 3
Radnički 1946
Lubnica
15.05.2022
Graničar
1 : 3
Radnički 1946
Trebič
Sokobanja
3 : 0
Velika Jasikova
Velika Jasikova
15.05.2022
Trebič
3 : 0
Velika Jasikova
Kosovo
Zvezdan
0 : 1
Sloga
Minićevo
15.05.2022
Kosovo
0 : 1
Sloga
Šljivar
Šljivar
1 : 5
Rudar Vrška Čuka
Grljan
15.05.2022
Šljivar
1 : 5
Rudar Vrška Čuka
Vinogradar
Zleginje
2 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
15.05.2022 17:00
Vinogradar
2 : 2
Sloga (Ć)
13. April
Lomnica
2 : 8
Čitluk
Čitluk
15.05.2022 17:00
13. April
2 : 8
Čitluk
Sloga (D)
Dašnica
0 : 0
Rubin
Donji Stupanj
15.05.2022 17:00
Sloga (D)
0 : 0
Rubin
FUD
Brus
3 : 4
Parunovac
Parunovac
15.05.2022 17:00
FUD
3 : 4
Parunovac
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 5
Rusanda
Melenci
15.05.2022 16:30
Vojvodina (NM)
1 : 5
Rusanda
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
4 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
15.05.2022 16:30
Mladost (BD)
4 : 1
Vojvodina (B)
Napredak
Čestereg
1 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
15.05.2022 16:30
Napredak
1 : 0
ŽFK Banat
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 2
Krajina
Krajišnik
15.05.2022 16:30
Mladost (L)
3 : 2
Krajina
Polet
Nakovo
0 : 1
ŽAK
Kikinda
15.05.2022 16:30
Polet
0 : 1
ŽAK
ASK
Aradac
1 : 1
Banat
Čenta
15.05.2022 16:30
ASK
1 : 1
Banat
OFK Juhor 2016
Potočac
3 : 2
Kolare
Kolare
15.05.2022 17:30
OFK Juhor 2016
3 : 2
Kolare
Sloga
Voljavče
4 : 3
Napredak
Drenovac
15.05.2022 17:30
Sloga
4 : 3
Napredak
Dragocvet
Dragocvet
1 : 3
Mladi Borac
Sedlare
15.05.2022 17:30
Dragocvet
1 : 3
Mladi Borac
Juhor (G)
Glavinci
2 : 1
Rudar (St)
Stenjevac
15.05.2022 17:30
Juhor (G)
2 : 1
Rudar (St)
Javor
Sladaja
2 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
15.05.2022 17:30
Javor
2 : 1
Rudar (SR)
Budućnost (Đ)
Đurinac
3 : 0
Mladost
Jovac
15.05.2022 17:30
Budućnost (Đ)
3 : 0
Mladost
Budućnost (M)
Miliva
4 : 0
Partizan (M)
Majur
15.05.2022 17:30
Budućnost (M)
4 : 0
Partizan (M)
Obilić
Živica
2 : 3
Sirakovo
Sirakovo
15.05.2022 17:00
Obilić
2 : 3
Sirakovo
Vihor
Маljurevac
3 : 2
Budućnost (V)
Vezičevo
15.05.2022 17:00
Vihor
3 : 2
Budućnost (V)
Mladost (R)
Ranovac
0 : 3
Sloga (L)
Lučica
15.05.2022 17:00
Mladost (R)
0 : 3
Sloga (L)
Železničar
Požarevac
4 : 2
Šapine
Šapine
15.05.2022 17:00
Železničar
4 : 2
Šapine
Borac (Ž)
Žabari
2 : 3
Omladinac (Š)
Šetonje
15.05.2022 17:00
Borac (Ž)
2 : 3
Omladinac (Š)
Krilaš
Ćovdin
1 : 3
Rudar (Kr)
Krepoljin
15.05.2022 17:00
Krilaš
1 : 3
Rudar (Kr)
Željuša
Željuša
5 : 2
Napredak
Izvor
15.05.2022 17:00
Željuša
5 : 2
Napredak
Gnjilan
Gnjilan
5 : 2
Pobeda
Držina
15.05.2022 17:00
Gnjilan
5 : 2
Pobeda
Spartak
Pirot
4 : 2
Zadrugar
Krupac
15.05.2022 17:00
Spartak
4 : 2
Zadrugar
Krtinska
Krtinska
0 : 4
OFK Budućnost
Dudovica
15.05.2022 16:30
Krtinska
0 : 4
OFK Budućnost
Beljina
Beljina
1 : 2
BSK 1926
Baćevac
15.05.2022 16:30
Beljina
1 : 2
BSK 1926
Budućnost (Z)
Zvečka
6 : 1
Omladinac
Veliko Polje
15.05.2022 16:30
Budućnost (Z)
6 : 1
Omladinac
Turbina
Vreoci
3 : 1
Lisović 1977
Lisović
15.05.2022 16:30
Turbina
3 : 1
Lisović 1977
Radnički (R)
Rudovci
1 : 1
Šumadija
Šopić
15.05.2022 10:00
Radnički (R)
1 : 1
Šumadija
Dunavac
Grocka
3 : 0
Rabrovac
Rabrovac
15.05.2022 16:30
Dunavac
3 : 0
Rabrovac
Zaklopača
Zaklopača
0 : 1
Boleč
Boleč
15.05.2022 16:30
Zaklopača
0 : 1
Boleč
SUF Dubona
Dubona
0 : 3
Vrčin
Vrčin
15.05.2022 16:30
SUF Dubona
0 : 3
Vrčin
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
3 : 2
Pudarci
Pudarci
15.05.2022 16:30
SUF Kovačevac 1956
3 : 2
Pudarci
Velika Krsna
Velika Krsna
5 : 0
Podunavac
Ritopek
15.05.2022 16:30
Velika Krsna
5 : 0
Podunavac
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
6 : 1
Šumadija 1962
Jagnjilo
15.05.2022 11:00
Kaluđerica 1969
6 : 1
Šumadija 1962
Beograd Karaburma
Beograd
0 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
15.05.2022 16:30
Beograd Karaburma
0 : 1
Siti Sport Klub
Umka
Umka
2 : 1
Heroj Polet
Jajinci
15.05.2022 16:30
Umka
2 : 1
Heroj Polet
Dunav
Veliko Selo
2 : 1
Hajduk
Beograd
15.05.2022 16:30
Dunav
2 : 1
Hajduk
PKB Kovilovo
Kovilovo
3 : 1
Srem
Jakovo
15.05.2022 16:30
PKB Kovilovo
3 : 1
Srem
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 1
Šumadinac
Kragujevac
15.05.2022 17:00
Mladost (P)
2 : 1
Šumadinac
Jedinstvo
Petrovac
4 : 3
Pobeda 1926
Beloševac
15.05.2022 17:00
Jedinstvo
4 : 3
Pobeda 1926
Maršić
Maršić
2 : 0
Kutlovo
Kutlovo
15.05.2022 17:00
Maršić
2 : 0
Kutlovo
Kolonija
Kragujevac
4 : 1
Bratstvo 1975
Erdeč
15.05.2022 17:00
Kolonija
4 : 1
Bratstvo 1975
ZSK
Valjevo
0 : 4
Proleter
Bajevac
15.05.2022 17:00
ZSK
0 : 4
Proleter
Banjani
Banjani
0 : 0
OFK Osečina
Osečina
15.05.2022 17:00
Banjani
0 : 0
OFK Osečina
Kačer
Belanovica
3 : 2
Žabari
Žabari (Valjevo)
15.05.2022 11:00
Kačer
3 : 2
Žabari
Mladost (D)
Dračić
5 : 0
OFK Brđanac
Valjevo
15.05.2022 17:00
Mladost (D)
5 : 0
OFK Brđanac
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 4
OFK Senjak
Valjevo
15.05.2022 17:00
Dimitrije Tucović
2 : 4
OFK Senjak
Mladost
Lalinac
4 : 2
Radnički 1936
Trupale
15.05.2022 17:00
Mladost
4 : 2
Radnički 1936
Planinac 1933
Prva Kutina
5 : 1
Vulkan 1963
Brenica
15.05.2022 17:00
Planinac 1933
5 : 1
Vulkan 1963
Proleter
Donja Vrežina
1 : 1
Palilulac
Niš
15.05.2022 11:00
Proleter
1 : 1
Palilulac
Omladinac
Gornji Komren
1 : 1
Čegar 1946
Donji Matejevac
15.05.2022 17:00
Omladinac
1 : 1
Čegar 1946
Crvena zastava
Hum
0 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
15.05.2022 17:00
Crvena zastava
0 : 0
Stevan Nešticki
Voćar
Kotraža
0 : 2
Dragačevo
Guča
15.05.2022 17:00
Voćar
0 : 2
Dragačevo
Prilike
Prilike
2 : 2
Jedinstvo
Puhovo
15.05.2022 17:00
Prilike
2 : 2
Jedinstvo
Kej
Čačak
5 : 2
Gorušica
Viča
15.05.2022 17:00
Kej
5 : 2
Gorušica
Šumadija
Brđani
3 : 0
Rakova
Rakova
15.05.2022 17:00
Šumadija
3 : 0
Rakova
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
3 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
15.05.2022 17:00
Jedinstvo (GG)
3 : 0
Donja Vrbava
Ozrem
Ozrem
8 : 0
Orlovac 1932
Mrčajevci
15.05.2022 17:00
Ozrem
8 : 0
Orlovac 1932
Mladost
Preljina
3 : 1
Napredak
Svračkovci
15.05.2022 17:00
Mladost
3 : 1
Napredak
Zadrugar
Donja Trepča
11 : 1
Rudar
Bresnica
15.05.2022 17:00
Zadrugar
11 : 1
Rudar
Jedinstvo 2017
Tutin
0 : 0
Tavnik
Tavnik
15.05.2022 17:30
Jedinstvo 2017
0 : 0
Tavnik
Budućnost
Konarevo
1 : 2
Napredak
Gračac
15.05.2022 17:30
Budućnost
1 : 2
Napredak
Ibar
Mataruška Banja
3 : 0
Mataruge
Mataruge
15.05.2022 17:30
Ibar
3 : 0
Mataruge
Koštampolje
Delimeđe
2 : 0
Mladost (V)
Vrdila
15.05.2022 17:30
Koštampolje
2 : 0
Mladost (V)
Proleter
Pečenog
3 : 0
Radnik
Ušće
15.05.2022 11:00
Proleter
3 : 0
Radnik
Omladinac (NS)
Novo Selo
1 : 3
Ribnica
Jovac
15.05.2022 17:30
Omladinac (NS)
1 : 3
Ribnica
Zvezda
Čukojevac
6 : 1
OFK Progorelica
Progorelica
15.05.2022 17:30
Zvezda
6 : 1
OFK Progorelica
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
4 : 1
Radnički (Ko)
Koceljeva
15.05.2022 17:00
Jedinstvo (MZ)
4 : 1
Radnički (Ko)
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
15.05.2022 17:00
Milan Orlić
3 : 1
Podrinje
Vidojevica
Lešnica
3 : 2
Lipolist
Lipolist
15.05.2022 11:00
Vidojevica
3 : 2
Lipolist
Radnički (Kl)
Klupci
2 : 0
Majur
Majur
15.05.2022 17:00
Radnički (Kl)
2 : 0
Majur
Jedinstvo (Š)
Štitar
1 : 1
Karađorđe
Mišar
15.05.2022 17:00
Jedinstvo (Š)
1 : 1
Karađorđe
Sloga
Lipnički Šor
1 : 1
Gučevo 1929
Banja Koviljača
15.05.2022 17:00
Sloga
1 : 1
Gučevo 1929
Hajduk Stanko
Crna Bara
9 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
15.05.2022 17:00
Hajduk Stanko
9 : 0
Cer
Ježevica
Velika Ježevica
6 : 3
Avijatičar Vranjani
Vranjani
15.05.2022 17:00
Ježevica
6 : 3
Avijatičar Vranjani
Omladinac
Zdravčići
0 : 2
Lazarica
Prilipac
15.05.2022 17:00
Omladinac
0 : 2
Lazarica
Čajetina
Čajetina
6 : 3
Polet
Rasna
15.05.2022
Čajetina
6 : 3
Polet
Crnokosa
Kosjerić
6 : 1
Višesava
Bajina Bašta
15.05.2022 00:00
Crnokosa
6 : 1
Višesava
Sloga
Sjenica
4 : 2
Sečica
Seča reka
15.05.2022 17:00
Sloga
4 : 2
Sečica
Jedinstvo
Kalenić
4 : 4
Bakionica
Bakionica
15.05.2022 17:00
Jedinstvo
4 : 4
Bakionica
Rampa
Požega
6 : 0
Perućac
Perućac
15.05.2022 15:00
Rampa
6 : 0
Perućac
OFK Kotroman
Mokra Gora
2 : 0
Tara
Kremna
15.05.2022
OFK Kotroman
2 : 0
Tara
Prvi partizan
Užice
3 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
15.05.2022
Prvi partizan
3 : 0
Plavi Tok
Lugina
Preševo
6 : 0
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
15.05.2022 16:30
Lugina
6 : 0
FSU Južna pruga
Čelik
Belo polje
2 : 4
Radnički 2021
Vranje
15.05.2022 16:30
Čelik
2 : 4
Radnički 2021
Levosoje
Levosoje
2 : 1
Pavlovac
Pavlovac
15.05.2022 16:30
Levosoje
2 : 1
Pavlovac
Mineralac
Vranjska Banja
5 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
15.05.2022 16:30
Mineralac
5 : 1
BSK Bujanovac
Jug Bogdan
Đakus
6 : 4
Borac
Držanovac
15.05.2022 17:00
Jug Bogdan
6 : 4
Borac
Ropotovo
Ropotovo
3 : 3
Morava
Parteš
15.05.2022 16:00
Ropotovo
3 : 3
Morava
Čaglavica
Čaglavica
0 : 2
Gracko
Staro Gracko
15.05.2022 16:30
Čaglavica
0 : 2
Gracko
Dračić 2018
Dračić
0 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
15.05.2022 11:00
Dračić 2018
0 : 1
Junior Novo Naselje
Kotešica
Kotešica
2 : 2
Kolubara 2
Valjevo
15.05.2022 11:00
Kotešica
2 : 2
Kolubara 2
Rakac Stave
Stave
0 : 2
Polet
Popučke
15.05.2022 11:00
Rakac Stave
0 : 2
Polet
Popadić
Popadić
5 : 1
OFK Povlen
Brezovice
15.05.2022 11:00
Popadić
5 : 1
OFK Povlen
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 6
Stari drugari
Ljig
15.05.2022 11:00
Milenko Pavlović
1 : 6
Stari drugari
Jadar 2013
Valjevo
2 : 3
Lukavac
Lukavac
15.05.2022 11:00
Jadar 2013
2 : 3
Lukavac
Hajduk
Stapar
7 : 0
Graničar
Riđica
15.05.2022 17:00
Hajduk
7 : 0
Graničar
BSK
Bački Brestovac
9 : 1
Mladost
Kruščić
15.05.2022 17:00
BSK
9 : 1
Mladost
Zadrugar
Srpski Miletić
4 : 2
Polet
Sivac
15.05.2022 17:00
Zadrugar
4 : 2
Polet
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 3
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
15.05.2022 17:00
Omladinac (B)
1 : 3
Aleksa Šantić
Dinamo 1923
Bački Breg
3 : 1
Omladinac (D)
Deronje
15.05.2022 17:00
Dinamo 1923
3 : 1
Omladinac (D)
Kula
Kula
1 : 3
Terekveš
Svilojevo
15.05.2022 17:00
Kula
1 : 3
Terekveš
Mladost
Donji Katun
3 : 2
Župski biseri
Lacisled
15.05.2022
Mladost
3 : 2
Župski biseri
Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 1
Varvarin
Varvarin
15.05.2022 00:00
Stari Trstenik
3 : 1
Varvarin
Borac
Gornji Katun
4 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
15.05.2022
Borac
4 : 0
Donji Kopaonik
Kamenorezac 76
Dublje
2 : 1
Omladinac
Ugljarevo
15.05.2022
Kamenorezac 76
2 : 1
Omladinac
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 1
Pobeda
Samoš
15.05.2022 17:00
Omladinac (D)
3 : 1
Pobeda
Radnički (B)
Baranda
3 : 2
Unirea
Uzdin
15.05.2022 17:00
Radnički (B)
3 : 2
Unirea
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 0
Omladinac 1927
Opovo
15.05.2022 17:00
BSK Bavanište
3 : 0
Omladinac 1927
Mladost (V)
Vojlovica
0 : 2
Mundial
Pančevo
15.05.2022 17:00
Mladost (V)
0 : 2
Mundial
Šarbane
Šarbane
1 : 0
Nepričava
Nepričava
15.05.2022 16:30
Šarbane
1 : 0
Nepričava
Jedinstvo (M)
Milorci
0 : 0
Polet (T)
Takovo
15.05.2022 16:30
Jedinstvo (M)
0 : 0
Polet (T)
Sovljak
Sovljak
4 : 0
Pambukovica
Pambukovica
15.05.2022 16:30
Sovljak
4 : 0
Pambukovica
Ratkovac
Ratkovac
1 : 1
Omladinac (K)
Kalinovac
15.05.2022 16:30
Ratkovac
1 : 1
Omladinac (K)
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
15.05.2022 16:30
Tvrdojevac
2 : 0
Polet (DL)
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
15.05.2022 16:30
OFK Paljuvi
3 : 2
Pepeljevac
Čučuge
Čučuge
3 : 0
Mladost (V)
Vračević
15.05.2022 16:30
Čučuge
3 : 0
Mladost (V)
Joševa
Joševa
2 : 1
Crvena Jabuka
Ub
15.05.2022 16:30
Joševa
2 : 1
Crvena Jabuka
Fruškogorac
Krčedin
13 : 0
PSK Putinci
Putinci
15.05.2022 17:00
Fruškogorac
13 : 0
PSK Putinci
Krušedol
Krušedol
5 : 6
Hajduk 1932
Šimanovci
15.05.2022 17:00
Krušedol
5 : 6
Hajduk 1932
Polet
Novi Karlovci
3 : 2
ČSK Čortanovci
Čortanovci
15.05.2022 17:00
Polet
3 : 2
ČSK Čortanovci
Mladost
Belo Blato
2 : 1
Potisje
Knićanin
15.05.2022 17:00
Mladost
2 : 1
Potisje
Lehel
Mužlja
0 : 4
MSK
Mihajlovo
15.05.2022 17:00
Lehel
0 : 4
MSK
Partizan
Tomaševac
1 : 2
Naftagas
Boka
15.05.2022 17:00
Partizan
1 : 2
Naftagas
Bilećanin
Sečanj
11 : 0
OFK Klek
Klek
15.05.2022 17:00
Bilećanin
11 : 0
OFK Klek
Tamiš
Farkaždin
5 : 5
OFK Gradnulica
Zrenjanin
15.05.2022 17:00
Tamiš
5 : 5
OFK Gradnulica
Tisa 1933
Taraš
0 : 7
OFK Stajićevo
Stajićevo
15.05.2022 17:00
Tisa 1933
0 : 7
OFK Stajićevo
Badince
Badince
1 : 3
Lemind 1953
Leskovac
15.05.2022 11:00
Badince
1 : 3
Lemind 1953
Gradac
Konopnica
3 : 2
Šumadija
Razgojna
15.05.2022 11:00
Gradac
3 : 2
Šumadija
Mladost (DB)
Donja Borina
3 : 0
Luk
Voćnjak
15.05.2022 17:00
Mladost (DB)
3 : 0
Luk
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 0
7. Juli
Bela Crkva
15.05.2022 17:00
Studenac
2 : 0
7. Juli
Prva Iskra
Runjani
1 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
15.05.2022 17:00
Prva Iskra
1 : 1
Jadar 1961
Jelav
Jelav
1 : 0
Antimon
Zajača
15.05.2022 17:00
Jelav
1 : 0
Antimon
Jedinstvo
Zavlaka
0 : 0
Velika Reka
Velika Reka
15.05.2022 17:00
Jedinstvo
0 : 0
Velika Reka
Crvena zvezda
Ralja
1 : 3
Vis
Parcani
15.05.2022 16:30
Crvena zvezda
1 : 3
Vis
Mladost (MI)
Mala Ivanča
4 : 1
Sibnica
Sibnica
15.05.2022 16:30
Mladost (MI)
4 : 1
Sibnica
Vojvoda
Dučina
1 : 2
OFK Slatina
Slatina
15.05.2022 16:30
Vojvoda
1 : 2
OFK Slatina
Sopot
Sopot
2 : 3
OFK Rogača
Rogača
15.05.2022 16:30
Sopot
2 : 3
OFK Rogača
Nemenikuće
Nemenikuće
12 : 0
Stojnik
Stojnik
15.05.2022 16:30
Nemenikuće
12 : 0
Stojnik
Popović
Popovići
5 : 2
Mladost (G)
Guberevac
15.05.2022 16:30
Popović
5 : 2
Mladost (G)
Rojkovac
Obrenovac
3 : 0
Jedinstvo
Dren
15.05.2022 17:30
Rojkovac
3 : 0
Jedinstvo
Posavina
Stubline
1 : 2
Munja
Barič
15.05.2022 17:30
Posavina
1 : 2
Munja
Partizan
Draževac
5 : 1
Duboko
Mala Moštanica
15.05.2022 11:00
Partizan
5 : 1
Duboko
Borac
Ušće
3 : 2
Polet
Grabovac
15.05.2022 17:30
Borac
3 : 2
Polet
Omladinac
Šaludovac
1 : 0
Sinđelić
Vojnik
15.05.2022 17:00
Omladinac
1 : 0
Sinđelić
Pomoravlje
Ostrikovac
3 : 1
OFK Batinac
Batinac
15.05.2022 17:00
Pomoravlje
3 : 1
OFK Batinac
Šumadija
Trešnjevica
0 : 1
Radnički
Tekija
15.05.2022 17:00
Šumadija
0 : 1
Radnički
BUSK
Beograd
0 : 5
Busije
Zemun
15.05.2022 16:30
BUSK
0 : 5
Busije
Velika Moštanica
Velika Moštanica
0 : 0
Šumadinac
Bečmen
15.05.2022 16:30
Velika Moštanica
0 : 0
Šumadinac
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 1
Bežanija
Beograd
15.05.2022 16:30
Novi Beograd
1 : 1
Bežanija
Borac
Progar
3 : 0
Zmaj Novi grad
Zemun
15.05.2022 16:30
Borac
3 : 0
Zmaj Novi grad
Sinđelić 2012
Ugrinovci
1 : 3
Miljakovac
Beograd
15.05.2022 16:30
Sinđelić 2012
1 : 3
Miljakovac
Železnik 1930
Železnik
3 : 2
Rekreativo 011
Beograd
15.05.2022 10:00
Železnik 1930
3 : 2
Rekreativo 011
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 2
Avala 1939
Beli Potok
15.05.2022 16:30
Lepušnica
0 : 2
Avala 1939
OFK Crvenka
Borča
3 : 2
Minel
Ripanj
15.05.2022 16:30
OFK Crvenka
3 : 2
Minel
Resnik
Resnik
2 : 3
Sveti Stefan
Slanci
15.05.2022 10:00
Resnik
2 : 3
Sveti Stefan
OFK Lug 2020
Lug
1 : 1
Mladi proleter
Beograd
15.05.2022 11:00
OFK Lug 2020
1 : 1
Mladi proleter
Palilulac
Beograd
0 : 5
Pinosava
Pinosava
15.05.2022 16:30
Palilulac
0 : 5
Pinosava
Feniks
Rača
5 : 4
Šumadija
Sipić
15.05.2022 10:00
Feniks
5 : 4
Šumadija
Vinogradar
Crkvenac
4 : 2
GFK Strelište
Jagodina
15.05.2022 17:00
Vinogradar
4 : 2
GFK Strelište
Mladost (T)
Tečić
7 : 0
Kupinovac
Kupinovac
15.05.2022 17:00
Mladost (T)
7 : 0
Kupinovac
Osaonica
Bagrdan
3 : 0
Ursule
Ursule
15.05.2022 17:00
Osaonica
3 : 0
Ursule
Trnava
Trnava
0 : 5
Šantarovac
Šantarovac
15.05.2022 17:00
Trnava
0 : 5
Šantarovac
Vinorača
Vinorača
1 : 3
Morava
Ribare
15.05.2022 17:00
Vinorača
1 : 3
Morava
Mladost (G)
Gložane
3 : 1
Mladost (K)
Končarevo
15.05.2022 17:00
Mladost (G)
3 : 1
Mladost (K)
Šumadinac
Stojnik
7 : 0
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
15.05.2022 17:00
Šumadinac
7 : 0
Trešnjevica
Kopljari
Kopljari
5 : 3
Gorski Car
Garaši
15.05.2022 17:00
Kopljari
5 : 3
Gorski Car
Kalipolje
Žabare
3 : 5
Tulež
Tulež
15.05.2022 11:00
Kalipolje
3 : 5
Tulež
Mladost (R)
Rajkovac
1 : 6
B 2000
Aranđelovac
15.05.2022 11:00
Mladost (R)
1 : 6
B 2000
Bačka (D)
Despotovo
2 : 4
Slavija (P)
Pivnice
15.05.2022 17:00
Bačka (D)
2 : 4
Slavija (P)
Kulpin
Kulpin
2 : 2
Mladost
Mali Bač
15.05.2022 17:00
Kulpin
2 : 2
Mladost
Orlovi
Bačka Palanka
2 : 3
Maglić
Bački Maglić
15.05.2022 17:00
Orlovi
2 : 3
Maglić
Slavija (B)
Bođani
1 : 5
Neštin
Neštin
15.05.2022 17:00
Slavija (B)
1 : 5
Neštin
Sloga
Duvanište
0 : 1
Mladost
Mačvanski Metković
15.05.2022 17:00
Sloga
0 : 1
Mladost
Torpedo
Tabanović
0 : 4
Stojan Lazarac
Sovljak
15.05.2022 17:00
Torpedo
0 : 4
Stojan Lazarac
Omladinac
Slepčević
2 : 2
Sloboda
Salaš Crnobarski
15.05.2022 17:00
Omladinac
2 : 2
Sloboda
Napredak
Mačvanski Belotić
2 : 1
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
15.05.2022 17:00
Napredak
2 : 1
Budućnost (PD)
Mladi borac
Dublje
3 : 1
Duško
Klenje
15.05.2022 17:00
Mladi borac
3 : 1
Duško
Milicionar
Bogatić
1 : 0
Petlovača
Petlovača
15.05.2022 17:00
Milicionar
1 : 0
Petlovača
Budućnost (Z)
Zminjak
6 : 3
Gorki
Glušci
15.05.2022 17:00
Budućnost (Z)
6 : 3
Gorki
Miločajac
Miločaj
1 : 1
Gruža
Vitanovac
15.05.2022 11:00
Miločajac
1 : 1
Gruža
Lazac
Lazac
3 : 5
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
15.05.2022 11:00
Lazac
3 : 5
Kraljevo Hajduk
Studen Vitez
Studenica
2 : 0
Mlada krila
Metikoši
15.05.2022 11:00
Studen Vitez
2 : 0
Mlada krila
Apolon 2018
Kovači
2 : 6
Jovo Kursula
Cvetke
15.05.2022 17:30
Apolon 2018
2 : 6
Jovo Kursula
Omladinac
Drakčići
2 : 3
Popovići Vrnjci
Vrnjci
15.05.2022 17:30
Omladinac
2 : 3
Popovići Vrnjci
Mineral 2015
Rudno
5 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
15.05.2022 11:00
Mineral 2015
5 : 0
Jedinstvo (D)
Borac
Vraneši
5 : 0
Granit
Jošanička banja
15.05.2022 17:30
Borac
5 : 0
Granit
Šipurske livade
Šabac
4 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
15.05.2022 16:30
Šipurske livade
4 : 2
Vlašić
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
4 : 0
Mrovska
Mrovska
15.05.2022 16:30
Vojvoda Stepa Stepanović
4 : 0
Mrovska
Trešnjevka
Trbusac
3 : 3
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
15.05.2022 16:30
Trešnjevka
3 : 3
Mladost (PP)
Dobrava Žabar 2020
Žabar
3 : 3
Sloga (K)
Krnić
15.05.2022 16:30
Dobrava Žabar 2020
3 : 3
Sloga (K)
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 3
Dobrava
Vukošić
15.05.2022 16:30
Pričinović
2 : 3
Dobrava
Sloga (M)
Matijevac
2 : 6
Jevremovac
Jevremovac
15.05.2022 16:30
Sloga (M)
2 : 6
Jevremovac
Dumača
Pocerski Metković
3 : 6
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
15.05.2022 16:30
Dumača
3 : 6
OFK Letnjikovac 1983
Novoselac
Novo Selo
8 : 2
Standard 2021
Čamurlija
15.05.2022 11:00
Novoselac
8 : 2
Standard 2021
Mramor
Mramor
7 : 0
Spartak
Sićevo
15.05.2022 17:00
Mramor
7 : 0
Spartak
Real Niš
Niš
8 : 4
Supovac
Supovac
15.05.2022 17:00
Real Niš
8 : 4
Supovac
Mezgraja
Mezgraja
8 : 0
Jasenovik 2018
Jasenovik
15.05.2022 17:00
Mezgraja
8 : 0
Jasenovik 2018
Vrtište
Vrtište
7 : 1
Sloga (DT)
Donja Trnava
15.05.2022 17:00
Vrtište
7 : 1
Sloga (DT)
Mladost
Donji Komren
1 : 2
Sloga 1948
Malča
15.05.2022 17:00
Mladost
1 : 2
Sloga 1948
1. Oktobar
Srpski Itebej
1 : 3
2. Oktobar
Kumane
15.05.2022 17:00
1. Oktobar
1 : 3
2. Oktobar
Omladinac
Ravni Topolovac
4 : 4
Proleter
Međa
15.05.2022 17:00
Omladinac
4 : 4
Proleter
Terekveš
Hetin
4 : 1
Roham
Nova Crnja
15.05.2022 17:00
Terekveš
4 : 1
Roham
Prijatelji
Čačak
15.05.2022
11:00
Planinac
Vujetinci
15.05.2022 11:00
Prijatelji
:
Planinac
Budućnost
Stančići
6 : 1
Vujan
Prislonica
15.05.2022 16:00
Budućnost
6 : 1
Vujan
Malba
Žaočani
2 : 1
Gladijator
Čačak
15.05.2022 16:00
Malba
2 : 1
Gladijator
Lugovi
Čačak
4 : 1
Morava
Mojsinje
15.05.2022 11:00
Lugovi
4 : 1
Morava
Mršinci
Mršinci
6 : 1
Gaučosi
Čačak
15.05.2022 16:00
Mršinci
6 : 1
Gaučosi
Remont
Čačak
3 : 0
Gavrilo Princip
Vranići
15.05.2022 16:00
Remont
3 : 0
Gavrilo Princip
Napredak (B)
Bubušinac
2 : 2
Dizel
Bare
15.05.2022 17:00
Napredak (B)
2 : 2
Dizel
Barič
Barič
2 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
15.05.2022 17:00
Barič
2 : 1
Napredak 1934
Mlava (B)
Bratinac
1 : 1
BSK 1931
Brežane
15.05.2022 17:00
Mlava (B)
1 : 1
BSK 1931
Ljubičevo
Ljubičevo
0 : 2
Beli Orao
Bradarac
15.05.2022 17:00
Ljubičevo
0 : 2
Beli Orao
Batovac
Batovac
5 : 2
OFK Braničevo
Braničevo
15.05.2022 17:00
Batovac
5 : 2
OFK Braničevo
Soko
Krvije
3 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
15.05.2022 17:00
Soko
3 : 2
Mlava (ML)
Zadrugar 1947
Tabanovac
2 : 1
Integral
Batuša
15.05.2022 17:00
Zadrugar 1947
2 : 1
Integral
Manastirica
Manastirica
4 : 2
Rade Milošević
Dubočka
15.05.2022 17:00
Manastirica
4 : 2
Rade Milošević
Pobeda 1953
Osanica
3 : 1
Napredak (S)
Simićevo
15.05.2022 17:00
Pobeda 1953
3 : 1
Napredak (S)
Sloga 1945
Veliko Selo
5 : 2
Bata Bulić
Bistrica
15.05.2022 17:00
Sloga 1945
5 : 2
Bata Bulić
Lokomotiva
Belo Polje
3 : 3
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
15.05.2022 17:00
Lokomotiva
3 : 3
Sloga
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 4
Mladost (MS)
Mali Suvodol
15.05.2022 17:00
Veliki Suvodol
1 : 4
Mladost (MS)
Temac
Temska
1 : 1
Mladost (PR)
Poljska Ržana
15.05.2022 11:00
Temac
1 : 1
Mladost (PR)
Borac
Trnjane
4 : 0
Tempo
Mozgovo
15.05.2022 11:00
Borac
4 : 0
Tempo
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
4 : 0
OFK Sloga
Dobrujevac
15.05.2022 11:00
Crvena zvezda
4 : 0
OFK Sloga
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 3
Napredak 2012
Krušje
15.05.2022 11:00
Ratar
0 : 3
Napredak 2012
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
1 : 2
Jedinstvo
Bobovište
15.05.2022 17:00
Rudar 2016
1 : 2
Jedinstvo
Rutevac
Rutevac
0 : 3
Škriljac
Bradarac
15.05.2022 17:00
Rutevac
0 : 3
Škriljac
Badljevica
Badljevica
0 : 2
Skobalj
Skobalj
15.05.2022 17:00
Badljevica
0 : 2
Skobalj
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
3 : 3
Crvena zvezda
Suvodol
15.05.2022 17:00
Stari Hrast 2018
3 : 3
Crvena zvezda
Jezava
Smederevo
2 : 1
Vožd 2020
Vodanj
15.05.2022 17:00
Jezava
2 : 1
Vožd 2020
Budućnost
Mala Krsna
1 : 7
Proleter 1947
Vranovo
15.05.2022 17:00
Budućnost
1 : 7
Proleter 1947
Godomin
Smederevo
1 : 1
Lunjevac
Lunjevac
15.05.2022 17:00
Godomin
1 : 1
Lunjevac
Devići
Devići
2 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
15.05.2022 17:00
Devići
2 : 1
Vrelo
Sloga
Kaona
3 : 1
Jelica
Goračići
15.05.2022 17:00
Sloga
3 : 1
Jelica
Bratstvo
Dljin
0 : 4
Bjelica
Milatovići
15.05.2022 17:00
Bratstvo
0 : 4
Bjelica
Radnički
Turica
2 : 2
Brezova
Brezova
15.05.2022 11:00
Radnički
2 : 2
Brezova
Hajduk
Podlokanj
1 : 1
Čoka
Čoka
15.05.2022 17:00
Hajduk
1 : 1
Čoka
Jedinstvo (M)
Martonoš
3 : 1
Šampion
Orom
15.05.2022 17:00
Jedinstvo (M)
3 : 1
Šampion
Graničar
Đala
0 : 2
Potisje
Kanjiža
15.05.2022 17:00
Graničar
0 : 2
Potisje
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 0
Tisa
Padej
15.05.2022 17:00
Slavija
0 : 0
Tisa
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
3 : 0
Jadran
Sanad
15.05.2022 17:00
Jedinstvo (SK)
3 : 0
Jadran
Zmaj
Noćaj
7 : 0
OFK Bačinci
Bačinci
15.05.2022 17:00
Zmaj
7 : 0
OFK Bačinci
Obilić 1993
Kukujevci
15.05.2022
17:00
Fruška Gora
Ruma
15.05.2022 17:00
Obilić 1993
:
Fruška Gora
Erdevik 2017
Erdevik
1 : 3
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
15.05.2022 17:00
Erdevik 2017
1 : 3
OFK Zeka Buljubaša
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 1
Jedinstvo
Ruma
15.05.2022 17:00
LSK Laćarak
2 : 1
Jedinstvo
Srem
Sremska Rača
0 : 3
Graničar (K)
Kuzmin
15.05.2022 17:00
Srem
0 : 3
Graničar (K)
Hajduk
Višnjićevo
4 : 0
Graničar (A)
Adaševci
15.05.2022 17:00
Hajduk
4 : 0
Graničar (A)
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 1
BSK
Bešenovo
15.05.2022 17:00
OFK Bikić
2 : 1
BSK
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
0 : 2
Ozremica
Beršići
15.05.2022 17:00
Backovac Junajted
0 : 2
Ozremica
Omladinac
Kalimanići
0 : 0
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
15.05.2022 17:00
Omladinac
0 : 0
Jablanica
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
0 : 0
Lunjevica
Lunjevica
15.05.2022 17:00
FC Stella Rossa
0 : 0
Lunjevica
Velereč 94
Velereč
11 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
15.05.2022 17:00
Velereč 94
11 : 1
Takovski Ustanak
Majdan
Majdan
1 : 3
Šilopaj
Šilopaj
15.05.2022 17:00
Majdan
1 : 3
Šilopaj
Semedraž
Semedraž
2 : 1
Brezak
Pranjani
15.05.2022 13:00
Semedraž
2 : 1
Brezak
Jastrebac 1979
Krajkovac
1 : 1
Omladinac 1977
Arbanasce
15.05.2022 13:00
Jastrebac 1979
1 : 1
Omladinac 1977
Koprijan
Gradište
0 : 3
Arbanasce
Arbanasce
15.05.2022 10:00
Koprijan
0 : 3
Arbanasce
Balajnac 2019
Balajnac
2 : 5
Sloga 1980
Jovanovac
15.05.2022 10:00
Balajnac 2019
2 : 5
Sloga 1980
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
5 : 2
Dobrič 1974
Brest
15.05.2022 13:00
Jugovići 1976
5 : 2
Dobrič 1974
Bikovo
Bikovo
5 : 0
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
15.05.2022 17:00
Bikovo
5 : 0
Hajduk 1950
Lokomotiva
Subotica
2 : 3
Palić
Palić
15.05.2022 17:00
Lokomotiva
2 : 3
Palić
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
5 : 1
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
15.05.2022 17:00
Udarnik Višnjevac
5 : 1
OFK Mala Bosna 2015
Solid
Subotica
0 : 5
Elektrovojvodina
Subotica
15.05.2022 17:00
Solid
0 : 5
Elektrovojvodina
Banat (D)
Dupljaja
2 : 1
Omladinac
Zagajica
15.05.2022 17:00
Banat (D)
2 : 1
Omladinac
Banat (I)
Ilandža
3 : 1
Dunav
Banatska Palanka
15.05.2022 17:00
Banat (I)
3 : 1
Dunav
Graničar
Miletićevo
2 : 1
Partizan
Kajtasovo
15.05.2022 17:00
Graničar
2 : 1
Partizan
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 1
Polet
Izbište
15.05.2022 17:00
Karaš (K)
3 : 1
Polet
Vitorul
Straža
2 : 1
Ševac
Kusić
15.05.2022 17:00
Vitorul
2 : 1
Ševac
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 2
Ratar
Kruščica
15.05.2022 17:00
Borac (VS)
4 : 2
Ratar
Bukovac
Mramorac
2 : 0
Budućnost 1948
Ratari
15.05.2022 17:00
Bukovac
2 : 0
Budućnost 1948
Udarnik
Baničina
1 : 5
Cerovac 2013
Cerovac
15.05.2022 17:00
Udarnik
1 : 5
Cerovac 2013
Beli Orlovi
Pridvorice
1 : 1
Pobeda
Golobok
15.05.2022 17:00
Beli Orlovi
1 : 1
Pobeda
Bresje Superior
Velika Plana
5 : 2
Obilić
Staro Selo
15.05.2022 17:00
Bresje Superior
5 : 2
Obilić
Omladinac
Rakinac
3 : 5
Mladost
Novo Selo
15.05.2022 17:00
Omladinac
3 : 5
Mladost
Sloga
Miloševac
3 : 0
Karadjordje
Radovanje
15.05.2022 17:00
Sloga
3 : 0
Karadjordje
Grkinja
Grkinja
1 : 1
Marina Kutina
Marina Kutina
15.05.2022 17:00
Grkinja
1 : 1
Marina Kutina
Moravac
Zaplanjska Toponica
3 : 0
Elid
Donji Dušnik
15.05.2022 17:00
Moravac
3 : 0
Elid
Slavija
Novo Orahovo
5 : 0
Pobeda
Pobeda
15.05.2022
Slavija
5 : 0
Pobeda
Mladost
Radičević
6 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
15.05.2022
Mladost
6 : 0
Eđšeg
OFK Tamnič
Tamnič
2 : 2
Krivelj
Krivelj
15.05.2022 17:00
OFK Tamnič
2 : 2
Krivelj
Mladost
Karbulovo
5 : 1
OFK Sikole
Sikole
15.05.2022 17:00
Mladost
5 : 1
OFK Sikole
Rtkovo
Rtkovo
0 : 1
Egeta
Brza Palanka
15.05.2022 17:00
Rtkovo
0 : 1
Egeta
Omladinac
Vajuga
1 : 2
Lokomotiva
Novi Sip
15.05.2022 17:00
Omladinac
1 : 2
Lokomotiva
Gaglovo
Gaglovo
3 : 0
Zmajevac
Belasica
15.05.2022 11:00
Gaglovo
3 : 0
Zmajevac
Modrica
Modrica
3 : 2
Padež
Padež
15.05.2022 11:00
Modrica
3 : 2
Padež
Polet
Šavrane
0 : 1
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
15.05.2022 17:00
Polet
0 : 1
Pepeljevac 1947
Kapidžija
Kapidžija
5 : 2
Borac
Bivolje
15.05.2022 11:00
Kapidžija
5 : 2
Borac
Makrešane
Makrešane
7 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
15.05.2022 17:00
Makrešane
7 : 1
Mudrakovac
Konjuh
Konjuh
1 : 2
Dedina
Dedina
15.05.2022 17:00
Konjuh
1 : 2
Dedina
Divostin
Kragujevac
2 : 1
OFK Žeželj
Donja Sabanta
15.05.2022 17:00
Divostin
2 : 1
OFK Žeželj
Jadran
Kragujevac
5 : 1
Kragujevac
Kragujevac
15.05.2022 17:00
Jadran
5 : 1
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
6 : 1
Dobrača
Dobrača
15.05.2022 17:00
21. oktobar
6 : 1
Dobrača
Seljak
Cvetojevac
4 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
15.05.2022 17:00
Seljak
4 : 2
OFK Bagremar
Obilić
Vilovo
3 : 3
Čenej
Čenej
15.05.2022 17:30
Obilić
3 : 3
Čenej
Bačka
Begeč
18 : 0
Sloga
Lok
15.05.2022 17:30
Bačka
18 : 0
Sloga
Proleter
Banoštor
3 : 0
Borac
Rakovac
15.05.2022 17:30
Proleter
3 : 0
Borac
Hajduk (G)
Gardinovci
1 : 1
Moskva
Budisava
15.05.2022 17:30
Hajduk (G)
1 : 1
Moskva
Titel
Titel
1 : 3
OFK Hajduk
Novi Sad
15.05.2022 17:30
Titel
1 : 3
OFK Hajduk
Hajduk (Č)
Čurug
2 : 3
OFK Sirig
Sirig
15.05.2022 17:30
Hajduk (Č)
2 : 3
OFK Sirig
Kupinovo
Kupinovo
9 : 2
Vitez
Subotište
15.05.2022 17:00
Kupinovo
9 : 2
Vitez
OFK Brestač
Brestač
6 : 1
Sloven
Sibač
15.05.2022 17:00
OFK Brestač
6 : 1
Sloven
Kameni
Ašanja
3 : 1
Lovac
Karlovčić
15.05.2022 17:00
Kameni
3 : 1
Lovac
Jedinstvo 2014
Ečka
3 : 3
Sloga
Jarkovac
15.05.2022 17:00
Jedinstvo 2014
3 : 3
Sloga
Zlatica
Zlatica
0 : 3
Borac
Zrenjanin
15.05.2022 17:00
Zlatica
0 : 3
Borac
Proleter
Neuzina
5 : 0
KSK Konak 1926
Konak
15.05.2022 17:00
Proleter
5 : 0
KSK Konak 1926
Belo Polje
Belo Polje
1 : 0
Proleter
Jasenak
15.05.2022 17:30
Belo Polje
1 : 0
Proleter
Ljubinić
Ljubinić
3 : 0
Crvena zastava
Obrenovac
15.05.2022 17:30
Ljubinić
3 : 0
Crvena zastava
Provo 2015
Provo
1 : 1
Petrovac 74
Kujavica
15.05.2022 17:30
Provo 2015
1 : 1
Petrovac 74
Hajduk
Debrc
5 : 4
Mladost (Z)
Zvezd
15.05.2022 11:00
Hajduk
5 : 4
Mladost (Z)
Polet
Jalovik
3 : 1
Verko
Suvo Selo
15.05.2022 11:00
Polet
3 : 1
Verko
Torpedo
Lojanice
2 : 1
Belpos
Belotić
15.05.2022 17:30
Torpedo
2 : 1
Belpos
Jedinstvo 2014
Beljin
0 : 4
Bobovik
Bobovik
15.05.2022 11:00
Jedinstvo 2014
0 : 4
Bobovik
OFK Borac
Arnajevo
1 : 5
Vranić
Vranić
15.05.2022 16:30
OFK Borac
1 : 5
Vranić
Veliki Borak
Veliki Borak
2 : 4
OFK Boždarevac
Boždarevac
15.05.2022 16:30
Veliki Borak
2 : 4
OFK Boždarevac
Hajduk 1936
Jovanovac
3 : 0
Kremenac
Rogojevac
15.05.2022 17:00
Hajduk 1936
3 : 0
Kremenac
Jovanovac
Jovanovac
2 : 2
Azbest
Stragari
15.05.2022 17:00
Jovanovac
2 : 2
Azbest
Šumadija
Čumić
3 : 0
Apolon 4
Kragujevac
15.05.2022 17:00
Šumadija
3 : 0
Apolon 4
Stubal
Stubal
4 : 0
Sloga Obrva
Obrva
15.05.2022 17:30
Stubal
4 : 0
Sloga Obrva
Šumadija
Šumarice
2 : 1
Morava (S)
Sirča
15.05.2022 17:30
Šumadija
2 : 1
Morava (S)
Mladost 1981
Štulac
2 : 1
Mladost 1925
Oplanići
15.05.2022 17:30
Mladost 1981
2 : 1
Mladost 1925
Partizan (V)
Vrba
0 : 3
Magnohrom
Kraljevo
15.05.2022 17:30
Partizan (V)
0 : 3
Magnohrom
Stara Čaršija
Osaonica
5 : 0
OFK Orašje 1960
Orašje
15.05.2022 14:00
Stara Čaršija
5 : 0
OFK Orašje 1960
Bresno Polje
Bresno Polje
5 : 0
Velika Morava
Selo Varvarin
15.05.2022 14:30
Bresno Polje
5 : 0
Velika Morava
Jedinstvo
Kraljevci
2 : 5
Hrtkovci
Hrtkovci
15.05.2022 17:00
Jedinstvo
2 : 5
Hrtkovci
Fruškogorac
Mali Radinci
0 : 3
Polet
Nikinci
15.05.2022 17:00
Fruškogorac
0 : 3
Polet
Donji Petrovci
Donji Petrovci
4 : 0
Borac
Stejanovci
15.05.2022 17:00
Donji Petrovci
4 : 0
Borac
Vojvodina
Neradin
3 : 0
Sloga (K)
Krnješevci
15.05.2022