XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 114 utakmica za dan
Sreda, 4 Maj 2022


Fudbal

Sloga (L)
Leskovac
0 : 2
Meševo
Meševo
04.05.2022 16:30
Sloga (L)
0 : 2
Meševo
Kordun
Kljajićevo
1 : 0
Budućnost (G)
Gložan
04.05.2022 16:30
Kordun
1 : 0
Budućnost (G)
Fruškogorac
Manđelos
0 : 0
Sloga
Voganj
04.05.2022 16:30
Fruškogorac
0 : 0
Sloga
Urovica
Urovica
3 : 4
Miloševo
Miloševo
04.05.2022 17:00
Urovica
3 : 4
Miloševo
Vinogradar
Zleginje
4 : 1
Sebečevac
Sebečevac
04.05.2022 17:00
Vinogradar
4 : 1
Sebečevac
13. April
Lomnica
2 : 7
Sloga (Ć)
Ćićevac
04.05.2022 17:00
13. April
2 : 7
Sloga (Ć)
Sloga (D)
Dašnica
0 : 3
Temnić 1924
Varvarin
04.05.2022 17:00
Sloga (D)
0 : 3
Temnić 1924
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
1 : 0
Čitluk
Čitluk
04.05.2022 17:00
Jastrebac (VŠ)
1 : 0
Čitluk
FUD
Brus
1 : 1
Rubin
Donji Stupanj
04.05.2022 17:00
FUD
1 : 1
Rubin
Sloga (L)
Lozna
3 : 0
Mladost (T)
Toljevac
04.05.2022 17:00
Sloga (L)
3 : 0
Mladost (T)
Bošnjane
Bošnjane
3 : 1
Parunovac
Parunovac
04.05.2022 17:00
Bošnjane
3 : 1
Parunovac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 1
Trudbenik
Stalać
04.05.2022 17:00
Gornji Stepoš
0 : 1
Trudbenik
Kupci
Kupci
1 : 2
Mačkovac
Mačkovac
04.05.2022 17:00
Kupci
1 : 2
Mačkovac
Proleter
Donja Vrežina
3 : 0
Vulkan 1963
Brenica
04.05.2022 16:30
Proleter
3 : 0
Vulkan 1963
Avijatičar Vranjani
Vranjani
2 : 1
Čajetina
Čajetina
04.05.2022 16:30
Avijatičar Vranjani
2 : 1
Čajetina
Mramor
Mramor
3 : 2
Real Niš
Niš
04.05.2022 17:00
Mramor
3 : 2
Real Niš
Mezgraja
Mezgraja
6 : 3
Spartak
Sićevo
04.05.2022 17:00
Mezgraja
6 : 3
Spartak
Sloga 1948
Malča
5 : 1
Sloga (DT)
Donja Trnava
04.05.2022 17:00
Sloga 1948
5 : 1
Sloga (DT)
Partizan 1945
Darosava
4 : 2
Ranilović 1970
Ranilović
04.05.2022 17:00
Partizan 1945
4 : 2
Ranilović 1970
Petnjica
Petnjica
4 : 3
OFK Borac
Bijelo Polje
04.05.2022 17:00
Petnjica
4 : 3
OFK Borac
Ibar
Rožaje
7 : 1
Brskovo
Mojkovac
04.05.2022 17:00
Ibar
7 : 1
Brskovo
Gusinje
Gusinje
1 : 2
Komovi
Andrijevica
04.05.2022 17:00
Gusinje
1 : 2
Komovi
Pljevlja 97
Pljevlja
10 : 2
Polimlje
Murino
04.05.2022 17:00
Pljevlja 97
10 : 2
Polimlje
Real Madrid
Madrid
2 : 1
Manchester City
Manchester
04.05.2022 21:00
Real Madrid
2 : 1
Manchester City
Desetka
Obrenovac
0 : 10
Vinča
Vinča
04.05.2022 17:30
Desetka
0 : 10
Vinča
Voždovac
Beograd
0 : 1
Mladost (L)
Lučani
04.05.2022 14:00
Voždovac
0 : 1
Mladost (L)
Mačva
Šabac
1 : 3
RFK Grafičar
Beograd
04.05.2022 11:00
Mačva
1 : 3
RFK Grafičar
Spartak ŽK
Subotica
1 : 5
Crvena zvezda
Beograd
04.05.2022 13:00
Spartak ŽK
1 : 5
Crvena zvezda
Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
Čukarički
Beograd
04.05.2022 11:00
Vojvodina
3 : 2
Čukarički
Partizan
Beograd
3 : 0
IMT
Beograd
04.05.2022 10:00
Partizan
3 : 0
IMT
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 2
Zemun
Zemun
04.05.2022 12:00
Radnički 1923
4 : 2
Zemun
Brodarac
Novi Beograd
1 : 2
Rad
Beograd
04.05.2022 10:00
Brodarac
1 : 2
Rad
OFK Beograd
Beograd
1 : 3
TSC
Bačka Topola
04.05.2022 13:00
OFK Beograd
1 : 3
TSC
Loznica
Loznica
4 : 4
Šumadija 1903
Kragujevac
04.05.2022 13:30
Loznica
4 : 4
Šumadija 1903
Jedinstvo
Ub
4 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
04.05.2022 13:30
Jedinstvo
4 : 0
Metalac (GM)
Radnički (V)
Valjevo
0 : 3
Sloga (P)
Požega
04.05.2022 13:30
Radnički (V)
0 : 3
Sloga (P)
Zlatibor
Čajetina
1 : 2
Javor
Ivanjica
04.05.2022 13:30
Zlatibor
1 : 2
Javor
Sunrise Šabac
Šabac
2 : 2
Borac 1926
Čačak
04.05.2022 13:30
Sunrise Šabac
2 : 2
Borac 1926
Mladost (L)
Lučani
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
04.05.2022 13:30
Mladost (L)
2 : 1
Novi Pazar
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
GFK Sloboda
Užice
04.05.2022 13:30
Mladi radnik 1926
0 : 0
GFK Sloboda
Radnički (Š)
Šid
4 : 2
Omladinac
Novi Banovci
04.05.2022 11:00
Radnički (Š)
4 : 2
Omladinac
Sušica
Kragujevac
6 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
04.05.2022 14:30
Sušica
6 : 2
Šumadija (A)
Napredak
Kruševac
2 : 0
Mladost (L)
Lučani
04.05.2022 13:00
Napredak
2 : 0
Mladost (L)
Kiker
Kraljevo
0 : 0
RFK Grafičar
Beograd
04.05.2022 16:00
Kiker
0 : 0
RFK Grafičar
Spartak ŽK
Subotica
1 : 7
Crvena zvezda
Beograd
04.05.2022 11:00
Spartak ŽK
1 : 7
Crvena zvezda
Vojvodina
Novi Sad
4 : 2
Čukarički
Beograd
04.05.2022 13:00
Vojvodina
4 : 2
Čukarički
Partizan
Beograd
10 : 1
Ada
Beograd
04.05.2022 12:30
Partizan
10 : 1
Ada
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Zemun
Zemun
04.05.2022 16:00
Sloga (P)
1 : 0
Zemun
Brodarac
Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
04.05.2022 12:30
Brodarac
1 : 0
Rad
Teleoptik
Zemun
5 : 0
Radnički (N)
Niš
04.05.2022 16:30
Teleoptik
5 : 0
Radnički (N)
Loznica
Loznica
4 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
04.05.2022 11:00
Loznica
4 : 0
Šumadija 1903
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
04.05.2022 11:00
Jedinstvo
2 : 1
Metalac (GM)
Radnički (V)
Valjevo
4 : 2
Savacijum
Šabac
04.05.2022 11:00
Radnički (V)
4 : 2
Savacijum
Mačva
Šabac
4 : 0
Javor
Ivanjica
04.05.2022 11:00
Mačva
4 : 0
Javor
Apolon 4
Kragujevac
0 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
04.05.2022 11:00
Apolon 4
0 : 1
Sloga (K)
Sunrise Šabac
Šabac
2 : 1
Borac 1926
Čačak
04.05.2022 11:00
Sunrise Šabac
2 : 1
Borac 1926
Apolon 2018
Kraljevo
1 : 1
GFK Sloboda
Užice
04.05.2022 11:00
Apolon 2018
1 : 1
GFK Sloboda
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 3
Spartak 1976
Trnava
04.05.2022 13:00
Sloboda (Č)
2 : 3
Spartak 1976
Obrenovac 1905
Obrenovac
1 : 4
Omladinac
Veliko Polje
04.05.2022
Obrenovac 1905
1 : 4
Omladinac
RSK
Rabrovo
3 : 1
Sun Rise
Šabac
04.05.2022 14:00
RSK
3 : 1
Sun Rise
Sloboda
Čačak
1 : 2
Mačva
Šabac
04.05.2022 16:30
Sloboda
1 : 2
Mačva
Apolon
Kraljevo
2 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
04.05.2022 10:00
Apolon
2 : 2
Radnički 1923
Šumadija 1903
Kragujevac
04.05.2022
11:00
Apolon 2018
Kraljevo
04.05.2022 11:00
Šumadija 1903
:
Apolon 2018
Bubamara
Kraljevo
6 : 0
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
04.05.2022 11:00
Bubamara
6 : 0
Rudar (KM)
Pazar Juniors
Novi Pazar
04.05.2022
11:00
Radnički 1923
Kragujevac
04.05.2022 11:00
Pazar Juniors
:
Radnički 1923
Bane 1931
Raška
1 : 4
Sport Klub 99
Novi Pazar
04.05.2022 11:00
Bane 1931
1 : 4
Sport Klub 99
Jedinstvo Putevi
Užice
04.05.2022
10:00
Polimlje
Prijepolje
04.05.2022 10:00
Jedinstvo Putevi
:
Polimlje
Borac 1926
Čačak
5 : 3
Spartak 1976
Trnava
04.05.2022 10:00
Borac 1926
5 : 3
Spartak 1976
Ares 2015
Mrčajevci
4 : 0
Javor Matis
Ivanjica
04.05.2022 10:00
Ares 2015
4 : 0
Javor Matis
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 4
GFK Sloboda
Užice
04.05.2022 17:00
Sloga (BB)
1 : 4
GFK Sloboda
Gaučosi
Čačak
5 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
04.05.2022 10:00
Gaučosi
5 : 0
Takovo
Zlatibor
Čajetina
04.05.2022
10:00
Sloboda (Č)
Čačak
04.05.2022 10:00
Zlatibor
:
Sloboda (Č)
Rađevac
Krupanj
2 : 1
Loznica
Loznica
04.05.2022 16:00
Rađevac
2 : 1
Loznica
Fenix
Šabac
3 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
04.05.2022 11:00
Fenix
3 : 1
Jedinstvo (Ub)
Železničar
Lajkovac
2 : 3
Drina
Ljubovija
04.05.2022 12:00
Železničar
2 : 3
Drina
Petlić SD 2006
Smederevo
8 : 2
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
04.05.2022 10:00
Petlić SD 2006
8 : 2
Jasenica 2017
Smederevo 1924
Smederevo
04.05.2022
10:00
Cepelin 026
Smederevo
04.05.2022 10:00
Smederevo 1924
:
Cepelin 026
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
6 : 0
Zvižd
Kučevo
04.05.2022 10:00
Sloga 33
6 : 0
Zvižd
OPK Rudar 1933
Kostolac
6 : 0
Železničar
Požarevac
04.05.2022 10:00
OPK Rudar 1933
6 : 0
Železničar
Plana
Velika Plana
04.05.2022
10:00
RSK
Rabrovo
04.05.2022 10:00
Plana
:
RSK
VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
AF Duljaj
Topola
04.05.2022 10:00
VGSK
1 : 3
AF Duljaj
AF Đokić
Velika Plana
6 : 5
Soko 2015
Saraoci
04.05.2022 10:00
AF Đokić
6 : 5
Soko 2015
Šumadija
Aranđelovac
0 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
04.05.2022 10:00
Šumadija
0 : 3
Mladi radnik 1926
OFK Kosanica
Kuršumlija
1 : 3
Budućnost
Popovac
04.05.2022
OFK Kosanica
1 : 3
Budućnost
Čekmin
Čekmin
0 : 3
Lugina
Preševo
04.05.2022
Čekmin
0 : 3
Lugina
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 7
Radnik
Surdulica
04.05.2022
OFK Topličanin
0 : 7
Radnik
Trnovac
Veliki Trnovac
2 : 0
OFK Budućnost 2020
Niš
04.05.2022
Trnovac
2 : 0
OFK Budućnost 2020
Vučje
Vučje
3 : 4
Dinamo
Vranje
04.05.2022
Vučje
3 : 4
Dinamo
Kopernikus Železničar 2
Niš
1 : 4
Real Niš
Niš
04.05.2022
Kopernikus Železničar 2
1 : 4
Real Niš
Bajša
Bajša
2 : 2
Tisa Njerš
Adorjan
04.05.2022 17:00
Bajša
2 : 2
Tisa Njerš
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
04.05.2022 17:30
Mokra Gora
0 : 3
Rudar
AFK
Ada
7 : 1
Senta
Senta
04.05.2022 17:00
AFK
7 : 1
Senta
Zemun
Zemun
1 : 0
Voždovac
Beograd
04.05.2022 11:00
Zemun
1 : 0
Voždovac
TENT 1994
Obrenovac
1 : 1
Duga
Beograd
04.05.2022 17:30
TENT 1994
1 : 1
Duga

Košarka

FMP
Železnik
74 : 79
Budućnost
Podgorica
04.05.2022 21:00
FMP
74 : 79
Budućnost
0:2
Igokea
Aleksandrovac
69 : 74
Cedevita Olimpija
Ljubljana
04.05.2022 19:00
Igokea
69 : 74
Cedevita Olimpija
0:2
Zlatibor
Čajetina
66 : 87
Borac
Čačak
04.05.2022 17:00
Zlatibor
66 : 87
Borac
0:2
Olympiacos
Piraeus
94 : 88
AS Monaco Basket
Monaco
04.05.2022 20:30
Olympiacos
94 : 88
AS Monaco Basket
3:2
Valencia
Valencia
73 : 83
Virtus Segafredo
Bologna
04.05.2022 20:30
Valencia
73 : 83
Virtus Segafredo
0:1

Rukomet

Rudar 2
Kostolac
37 : 22
Borsko jezero
Bor
04.05.2022 18:00
Rudar 2
37 : 22
Borsko jezero
BSK Heba
Bujanovac
37 : 29
Progres
Svrljig
04.05.2022 20:00
BSK Heba
37 : 29
Progres
PIK Prigrevica
Prigrevica
39 : 28
ŽSK 1955
Žabalj
04.05.2022 20:00
PIK Prigrevica
39 : 28
ŽSK 1955
Mladost
Vršac
32 : 29
Jedinstvo
Bočar
04.05.2022 19:00
Mladost
32 : 29
Jedinstvo
Grafičar
Bezdan
29 : 32
Sivac 69 - 2
Sivac
04.05.2022 17:00
Grafičar
29 : 32
Sivac 69 - 2
Sombor
Sombor
37 : 28
Obilić
Novi Kneževac
04.05.2022 20:00
Sombor
37 : 28
Obilić
Hajduk
Čurug
21 : 30
Jugović 2
Kać
04.05.2022 18:00
Hajduk
21 : 30
Jugović 2
Vranje
Vranje
10 : 0
RSU Feniks
Vranje
04.05.2022 20:30
Vranje
10 : 0
RSU Feniks
Bor - RTB 2
Bor
29 : 26
Požarevac
Požarevac
04.05.2022 18:00
Bor - RTB 2
29 : 26
Požarevac
Hajduk Veljko
Negotin
25 : 38
Rudar
Kostolac
04.05.2022 18:00
Hajduk Veljko
25 : 38
Rudar

Vaterpolo

BVK Crvena zvezda
Beograd
14 : 6
Proleter
Zrenjanin
04.05.2022 20:00
BVK Crvena zvezda
14 : 6
Proleter
Vojvodina
Novi Sad
13 : 12
Valis
Valjevo
04.05.2022 19:00
Vojvodina
13 : 12
Valis
Novi Beograd
Beograd
12 : 6
Šabac
Šabac
04.05.2022 21:15
Novi Beograd
12 : 6
Šabac
Partizan
Beograd
10 : 11
SPD Radnički
Kragujevac
04.05.2022 19:00
Partizan
10 : 11
SPD Radnički

Futsal

Konjarnik
Beograd
8 : 5
Bečej 2003
Bečej
04.05.2022 20:00
Konjarnik
8 : 5
Bečej 2003