XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 511 utakmica za dan
Subota, 23 April 2022


Fudbal

OFK Bečej 1918
Bečej
2 : 4
Hajduk 1912
Kula
23.04.2022 16:30
OFK Bečej 1918
2 : 4
Hajduk 1912
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
23.04.2022 16:30
OFK Kikinda
1 : 0
Omladinac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 0
Radnički 1912
Sombor
23.04.2022 16:30
Jedinstvo (SP)
1 : 0
Radnički 1912
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 2
Feniks 1995
Stara Pazova
23.04.2022 16:30
OFK Stari Grad
0 : 2
Feniks 1995
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 2
OFK Vršac
Vršac
23.04.2022 16:30
Dinamo 1945
3 : 2
OFK Vršac
Sloga (P)
Požega
3 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
23.04.2022 16:30
Sloga (P)
3 : 1
Takovo
Sušica
Kragujevac
0 : 1
GFK Sloboda
Užice
23.04.2022 16:30
Sušica
0 : 1
GFK Sloboda
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 1
Budućnost (A)
Arilje
23.04.2022 16:30
Sloga (BB)
3 : 1
Budućnost (A)
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 1
Rađevac
Krupanj
23.04.2022 16:30
Trepča
1 : 1
Rađevac
Borac 1926
Čačak
1 : 0
Jedinstvo
Ub
23.04.2022 16:30
Borac 1926
1 : 0
Jedinstvo
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 0
RSK
Rabrovo
23.04.2022 16:30
Mladi radnik 1926
1 : 0
RSK
Real
Podunavci
0 : 1
Mačva 1929
Bogatić
23.04.2022 16:30
Real
0 : 1
Mačva 1929
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
23.04.2022 16:30
Sloga (K)
1 : 1
Smederevo 1924
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
23.04.2022 16:30
Radnički (O)
0 : 3
Radnički (NB)
Borac
Lazarevac
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
23.04.2022 10:00
Borac
0 : 2
OFK Beograd
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
23.04.2022 16:30
GFK Dubočica
2 : 1
GFK Jagodina
Budućnost (P)
Popovac
1 : 1
Rembas
Resavica
23.04.2022 16:30
Budućnost (P)
1 : 1
Rembas
Pčinja
Trgovište
3 : 0
Timočanin
Knjaževac
23.04.2022 16:30
Pčinja
3 : 0
Timočanin
Trayal
Kruševac
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
23.04.2022 19:00
Trayal
1 : 0
Jedinstvo (P)
Radnički (S)
Svilajnac
7 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
23.04.2022 16:30
Radnički (S)
7 : 0
OFK Brzi Brod
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
23.04.2022 16:30
Hajduk Veljko
3 : 0
Vlasina
Radnički (P)
Pirot
8 : 1
Sloga (L)
Leskovac
23.04.2022 16:30
Radnički (P)
8 : 1
Sloga (L)
Borac
Starčevo
1 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
23.04.2022 16:30
Borac
1 : 0
Sloboda
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 1
Naftagas
Elemir
23.04.2022 16:30
Jedinstvo (V)
1 : 1
Naftagas
BAK
Bela Crkva
0 : 1
Mladost
Omoljica
23.04.2022 16:30
BAK
0 : 1
Mladost
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
0 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
23.04.2022 16:30
Crvena zvezda (VS)
0 : 2
Vojvodina 1928
Sloga
Plandište
1 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
23.04.2022 16:30
Sloga
1 : 2
Proleter
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
0 : 0
Polet
Idvor
23.04.2022 16:30
Jedinstvo (BK)
0 : 0
Polet
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 1
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
23.04.2022 16:30
Kozara
2 : 1
Crvena zvezda (RS)
Podunavac
Belegiš
1 : 0
Sloga (T)
Temerin
23.04.2022 16:30
Podunavac
1 : 0
Sloga (T)
Radnički (Š)
Šid
3 : 0
Veternik
Veternik
23.04.2022 16:30
Radnički (Š)
3 : 0
Veternik
Hajduk
Divoš
0 : 0
Index
Novi Sad
23.04.2022 16:30
Hajduk
0 : 0
Index
Sloboda
Donji Tovarnik
4 : 2
Donji Srem 2015
Pećinci
23.04.2022 16:30
Sloboda
4 : 2
Donji Srem 2015
Mladost
Bački Jarak
2 : 1
Sloga (E)
Erdevik
23.04.2022 16:30
Mladost
2 : 1
Sloga (E)
Cement
Beočin
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
23.04.2022 16:30
Cement
1 : 0
Radnički (NP)
Senta
Senta
0 : 1
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
23.04.2022 16:30
Senta
0 : 1
Vojvodina (BG)
OFK Mladost APA
Apatin
0 : 3
Stanišić
Stanišić
23.04.2022 16:30
OFK Mladost APA
0 : 3
Stanišić
Tavankut
Tavankut
3 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
23.04.2022 16:30
Tavankut
3 : 0
Krila Krajine
Mladost (T)
Turija
1 : 2
Sloga
Čonoplja
23.04.2022 16:30
Mladost (T)
1 : 2
Sloga
Bačka 1901
Subotica
6 : 0
Njegoš
Lovćenac
23.04.2022 16:30
Bačka 1901
6 : 0
Njegoš
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Hercegovac
Gajdobra
23.04.2022 16:30
ČSK Pivara
0 : 1
Hercegovac
Napredak
Medoševac
3 : 2
Komgrap
Beograd
23.04.2022 16:30
Napredak
3 : 2
Komgrap
Torlak
Beograd
3 : 0
Lokomotiva
Beograd
23.04.2022 16:00
Torlak
3 : 0
Lokomotiva
Sremčica
Sremčica
5 : 0
BSK 1925
Batajnica
23.04.2022 16:30
Sremčica
5 : 0
BSK 1925
Vinča
Vinča
1 : 0
OFK Mladenovac
Mladenovac
23.04.2022 16:30
Vinča
1 : 0
OFK Mladenovac
GSP Polet Dorćol
Beograd
4 : 0
Zuce 2019
Zuce
23.04.2022 11:00
GSP Polet Dorćol
4 : 0
Zuce 2019
Sinđelić
Beograd
4 : 1
PKB
Padinska skela
23.04.2022 10:00
Sinđelić
4 : 1
PKB
Kosmaj
Ralja
1 : 4
Poštar Zvezdara
Beograd
23.04.2022 16:30
Kosmaj
1 : 4
Poštar Zvezdara
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 1
Budućnost
Resnik
23.04.2022 16:00
Mokra Gora
3 : 1
Budućnost
Jošanica
Novi Pazar
5 : 1
Sloboda
Grbice
23.04.2022 16:00
Jošanica
5 : 1
Sloboda
Karađorđe
Ribnica
2 : 0
Korićani
Korićani
23.04.2022 16:00
Karađorđe
2 : 0
Korićani
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Polet
Ratina
23.04.2022 16:00
Šumadija 1903
3 : 0
Polet
Gruža
Gruža
2 : 0
Tutin
Tutin
23.04.2022 16:00
Gruža
2 : 0
Tutin
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 0
Bane 1931
Raška
23.04.2022 16:00
Goč
1 : 0
Bane 1931
Sevojno
Sevojno
0 : 2
Polimlje
Prijepolje
23.04.2022 16:00
Sevojno
0 : 2
Polimlje
FAP
Priboj
3 : 1
Zlatar
Nova Varoš
23.04.2022 16:00
FAP
3 : 1
Zlatar
Parmenac
Parmenac
1 : 2
Polet (T)
Trbušani
23.04.2022 16:00
Parmenac
1 : 2
Polet (T)
Jasen
Brodarevo
2 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
23.04.2022 16:00
Jasen
2 : 1
Jedinstvo (K)
Polet (LJ)
Ljubić
4 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
23.04.2022 16:00
Polet (LJ)
4 : 1
Jedinstvo Putevi
Sloboda
Čačak
6 : 0
Savinac
Visibaba
23.04.2022 16:00
Sloboda
6 : 0
Savinac
Prijevor
Prijevor
0 : 1
Omladinac
Zablaće
23.04.2022 16:00
Prijevor
0 : 1
Omladinac
Zadrugar
Lajkovac
0 : 0
OFK Divci
Divci
23.04.2022 16:00
Zadrugar
0 : 0
OFK Divci
Radnički (V)
Valjevo
4 : 0
Ribnica
Mionica
23.04.2022 16:00
Radnički (V)
4 : 0
Ribnica
Drina
Ljubovija
2 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
23.04.2022 16:00
Drina
2 : 0
Vrelo Sport
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
3 : 2
Borac
Lešnica
23.04.2022 16:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
3 : 2
Borac
Mladost
Prnjavor
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
23.04.2022 16:00
Mladost
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Cer
Petkovica
1 : 4
Železničar
Lajkovac
23.04.2022 16:00
Cer
1 : 4
Železničar
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 4
Sloga (B)
Batočina
23.04.2022 16:00
Mladi borac
1 : 4
Sloga (B)
VGSK
Veliko Gradište
5 : 0
Đerdap
Golubac
23.04.2022 16:00
VGSK
5 : 0
Đerdap
OFK Napredak
Markovac
2 : 1
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
23.04.2022 16:00
OFK Napredak
2 : 1
OFK Mihajlovac
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
23.04.2022 16:00
Šumadija
3 : 1
Sloga 33
Grizli ML
Saranovo
4 : 1
Rudar (S)
Stamnica
23.04.2022 16:00
Grizli ML
4 : 1
Rudar (S)
Sloboda
Lipe
2 : 1
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
23.04.2022 16:00
Sloboda
2 : 1
Pomoravlje 1946
Rudar 2001
Kostolac
2 : 3
Karađorđe
Topola
23.04.2022 16:00
Rudar 2001
2 : 3
Karađorđe
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
0 : 0
Morava
Velika Plana
23.04.2022 16:00
OFK Aranđelovac 1979
0 : 0
Morava
Rudar
Jelašnica
2 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
23.04.2022 16:30
Rudar
2 : 2
Jedinstvo (GM)
Mladost (B)
Batušinac
1 : 0
Malošište
Malošište
23.04.2022 16:30
Mladost (B)
1 : 0
Malošište
Aluminijum
Niš
1 : 2
Orljane
Orljane
23.04.2022 16:30
Aluminijum
1 : 2
Orljane
Bukovik
Razanj
1 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
23.04.2022 16:30
Bukovik
1 : 2
Naša krila 1936
OFK Sinđelić
Niš
9 : 0
Morava
Žitkovac
23.04.2022 16:30
OFK Sinđelić
9 : 0
Morava
OFK Napredak 1929
Aleksinac
2 : 1
Pukovac
Pukovac
23.04.2022 16:30
OFK Napredak 1929
2 : 1
Pukovac
Delijski Vis
Niš
1 : 1
OFK Niš
Niš
23.04.2022 16:30
Delijski Vis
1 : 1
OFK Niš
Mladost (M)
Medoševac
1 : 3
Car Konstantin
Niš
23.04.2022 16:30
Mladost (M)
1 : 3
Car Konstantin
Moravac Orion
Mrštane
1 : 5
Čekmin
Čekmin
23.04.2022 13:00
Moravac Orion
1 : 5
Čekmin
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
0 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
23.04.2022 16:30
Svetlost
0 : 2
Plantaža
Žitorađa
Žitorađa
4 : 1
Jablanica
Medveđa
23.04.2022 16:30
Žitorađa
4 : 1
Jablanica
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 0
Radan
Lebane
23.04.2022 16:30
OFK Topličanin
2 : 0
Radan
Jedinstvo
Gornje Stopanje
0 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
23.04.2022 16:30
Jedinstvo
0 : 1
Nebeski Andjeli
SFK Morava
Vladičin Han
3 : 0
Trnovac
Trnovac
23.04.2022 16:30
SFK Morava
3 : 0
Trnovac
Levač
Rekovac
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
23.04.2022 16:30
Levač
1 : 0
Župa
Jedinstvo 1936
Kruševac
8 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
23.04.2022 16:30
Jedinstvo 1936
8 : 0
OFK Lugomir
Jedinstvo (M)
Mijatovac
1 : 4
Trstenik PPT
Trstenik
23.04.2022 16:30
Jedinstvo (M)
1 : 4
Trstenik PPT
Sloga (M)
Majdevo
1 : 0
Sloga (D)
Despotovac
23.04.2022 16:30
Sloga (M)
1 : 0
Sloga (D)
Blagotin
Poljna
2 : 1
Orlovi
Jasenovo
23.04.2022 16:30
Blagotin
2 : 1
Orlovi
SFS Borac
Paraćin
8 : 0
Juhor
Obrež
23.04.2022 16:30
SFS Borac
8 : 0
Juhor
Morava 1918
Ćuprija
3 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
23.04.2022 16:30
Morava 1918
3 : 1
Kušiljevo
Brodoremont
Kladovo
2 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
23.04.2022 16:30
Brodoremont
2 : 2
Jedinstvo (P)
Sloga
Kobišnica
3 : 0
BSK
Bogovina
23.04.2022 16:30
Sloga
3 : 0
BSK
OFK Slatina
Bor
1 : 0
Bor 1919
Bor
23.04.2022 16:30
OFK Slatina
1 : 0
Bor 1919
Lužnica
Babušnica
0 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
23.04.2022 16:30
Lužnica
0 : 1
Balkanski
OFK 019
Zaječar
0 : 0
Dunav
Prahovo
23.04.2022 16:30
OFK 019
0 : 0
Dunav
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
1 : 3
Rajko Mitić
Bela Palanka
23.04.2022 16:30
OFK Knjaz
1 : 3
Rajko Mitić
Zvezda
Blato
1 : 6
Đerdap
Kladovo
23.04.2022 16:30
Zvezda
1 : 6
Đerdap
Crvenka
Crvenka
8 : 0
Radnički (S)
Sombor
23.04.2022 16:30
Crvenka
8 : 0
Radnički (S)
Borac (BG)
Bački Gračac
2 : 1
Lipar
Lipar
23.04.2022 16:30
Borac (BG)
2 : 1
Lipar
Borac 46
Obrovac
0 : 2
ŽAK
Sombor
23.04.2022 16:30
Borac 46
0 : 2
ŽAK
Polet
Karavukovo
0 : 3
Bratstvo 2019
Prigrevica
23.04.2022 16:30
Polet
0 : 3
Bratstvo 2019
Omladinac
Stepanovićevo
3 : 1
ŽSK
Žabalj
23.04.2022 17:00
Omladinac
3 : 1
ŽSK
Tatra
Kisač
1 : 0
Crvena Zvezda
Novi Sad
23.04.2022 17:00
Tatra
1 : 0
Crvena Zvezda
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 3
Slavija
Novi Sad
23.04.2022 17:00
Petrovaradin
0 : 3
Slavija
Šajkaš 1908
Kovilj
5 : 1
TSK
Temerin
23.04.2022 17:00
Šajkaš 1908
5 : 1
TSK
Borac
Novi Sad
3 : 1
Dinamo
Budisava
23.04.2022 17:00
Borac
3 : 1
Dinamo
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
23.04.2022 17:00
Fruškogorski partizan
3 : 0
Fruškogorac
OFK Futog
Futog
0 : 2
Jedinstvo
Gospođinci
23.04.2022 17:00
OFK Futog
0 : 2
Jedinstvo
Radnički (K)
Kovin
7 : 1
Partizan (U)
Uljma
23.04.2022 16:30
Radnički (K)
7 : 1
Partizan (U)
Jadran
Golubinci
5 : 1
Sremac (D)
Dobrinci
23.04.2022 16:00
Jadran
5 : 1
Sremac (D)
Hajduk
Beška
8 : 0
Borac (K)
Klenak
23.04.2022 16:00
Hajduk
8 : 0
Borac (K)
Železničar
Inđija
0 : 1
GFK Sloven
Ruma
23.04.2022 16:00
Železničar
0 : 1
GFK Sloven
Napredak
Popinci
5 : 1
Borac (M)
Martinci
23.04.2022 16:00
Napredak
5 : 1
Borac (M)
Radnički
Irig
1 : 1
Fruškogorac
Manđelos
23.04.2022 16:00
Radnički
1 : 1
Fruškogorac
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 2
Proleter
Ravno Selo
23.04.2022 16:30
OFK Vrbas
2 : 2
Proleter
Sloga
Ostojićevo
2 : 6
Obilić (Z)
Zmajevo
23.04.2022 16:30
Sloga
2 : 6
Obilić (Z)
Radnički 1905
Bajmok
4 : 1
Jadran
Feketić
23.04.2022 16:30
Radnički 1905
4 : 1
Jadran
Napredak
Nadalj
2 : 4
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
23.04.2022 16:30
Napredak
2 : 4
Sutjeska
Tornjoš
Tornjoš
0 : 2
Obilić (NK)
Novi Kneževac
23.04.2022 16:30
Tornjoš
0 : 2
Obilić (NK)
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
1 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
23.04.2022 16:00
Jasenica 2017
1 : 2
Radnik
Petlić SD 026
Smederevo
3 : 0
SASK
Saraorci
23.04.2022 16:00
Petlić SD 026
3 : 0
SASK
Zlot
Zlot
1 : 0
Mala Vrbica
Mala Vrbica
23.04.2022 16:30
Zlot
1 : 0
Mala Vrbica
Radnički (K)
Klokočevac
1 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
23.04.2022 16:30
Radnički (K)
1 : 0
Šarbanovac
Miloševo
Miloševo
3 : 1
Poreč
Donji milanovac
23.04.2022 16:30
Miloševo
3 : 1
Poreč
Blizna
Blizna
0 : 3
Urovica
Urovica
23.04.2022 16:30
Blizna
0 : 3
Urovica
BSK
Bukovče
2 : 4
Nemetali
Donja Bela Reka
23.04.2022 16:30
BSK
2 : 4
Nemetali
Polet
Jabukovac
3 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
23.04.2022 16:30
Polet
3 : 2
Rudna Glava
Polom
Leskovo
1 : 2
Branik
Štubik
23.04.2022 16:30
Polom
1 : 2
Branik
Ključ
Podvrška
3 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
23.04.2022 16:30
Ključ
3 : 1
Brestovac
Jedinstvo (Š)
Šišava
2 : 2
Vučje
Vučje
23.04.2022 16:30
Jedinstvo (Š)
2 : 2
Vučje
Budućnost
Orašje
2 : 0
Progres
Ladovica
23.04.2022 16:30
Budućnost
2 : 0
Progres
Jedinstvo (B)
Bošnjace
11 : 0
Bobište
Bobište
23.04.2022 16:30
Jedinstvo (B)
11 : 0
Bobište
Železničar
Brestovac
1 : 1
OFK Morava
Leskovac
23.04.2022 16:30
Železničar
1 : 1
OFK Morava
Mladost 1959
Vinarce
5 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
23.04.2022 16:30
Mladost 1959
5 : 1
Sloboda
Borac
Azbresnica
4 : 1
Baličevac
Baličevac
23.04.2022 16:30
Borac
4 : 1
Baličevac
Toplica
Šarlinac
4 : 3
Naisus 1977
Rožina
23.04.2022 16:30
Toplica
4 : 3
Naisus 1977
Zemljoradnik
Balajnac
4 : 1
Radnički 1947
Čapljinac
23.04.2022 16:30
Zemljoradnik
4 : 1
Radnički 1947
Moravac
Čečina
1 : 2
Svrljig
Svrljig
23.04.2022 16:30
Moravac
1 : 2
Svrljig
Palilula
Aleksinac
0 : 2
Taskovići
Taskovići
23.04.2022 13:00
Palilula
0 : 2
Taskovići
Rad
Merošina
0 : 3
Polet
Radevac
23.04.2022 16:30
Rad
0 : 3
Polet
Jastrebac
Tešica
1 : 1
Pobeda
Rusna
23.04.2022 16:30
Jastrebac
1 : 1
Pobeda
Midžor
Kalna
4 : 2
Hajduk
Rujevica
23.04.2022
Midžor
4 : 2
Hajduk
Rudar Vrška Čuka
Grljan
3 : 0
Velika Jasikova
Velika Jasikova
23.04.2022
Rudar Vrška Čuka
3 : 0
Velika Jasikova
Rtanj
Boljevac
2 : 1
Sloga
Minićevo
23.04.2022
Rtanj
2 : 1
Sloga
Vinogradar
Zleginje
7 : 1
13. April
Lomnica
23.04.2022 17:00
Vinogradar
7 : 1
13. April
Sloga (D)
Dašnica
3 : 1
Sebečevac
Sebečevac
23.04.2022 17:00
Sloga (D)
3 : 1
Sebečevac
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
0 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
23.04.2022 17:00
Jastrebac (VŠ)
0 : 1
Sloga (Ć)
FUD
Brus
3 : 2
Temnić 1924
Varvarin
23.04.2022 17:00
FUD
3 : 2
Temnić 1924
Sloga (L)
Lozna
2 : 4
Čitluk
Čitluk
23.04.2022 17:00
Sloga (L)
2 : 4
Čitluk
Bošnjane
Bošnjane
5 : 7
Rubin
Donji Stupanj
23.04.2022 17:00
Bošnjane
5 : 7
Rubin
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
6 : 0
Mladost (T)
Toljevac
23.04.2022 17:00
Gornji Stepoš
6 : 0
Mladost (T)
Kupci
Kupci
3 : 0
Parunovac
Parunovac
23.04.2022 17:00
Kupci
3 : 0
Parunovac
Mačkovac
Mačkovac
0 : 0
Trudbenik
Stalać
23.04.2022 17:00
Mačkovac
0 : 0
Trudbenik
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 0
Borac
Aleksandrovo
23.04.2022 16:00
Budućnost
1 : 0
Borac
ŽAK
Kikinda
5 : 0
Delija
Mokrin
23.04.2022 16:00
ŽAK
5 : 0
Delija
Rusanda
Melenci
1 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
23.04.2022 16:00
Rusanda
1 : 0
Mladost (L)
Sloga
Voljavče
2 : 1
Kolare
Kolare
23.04.2022 17:00
Sloga
2 : 1
Kolare
Juhor (G)
Glavinci
5 : 1
OFK Juhor 2016
Potočac
23.04.2022 17:00
Juhor (G)
5 : 1
OFK Juhor 2016
Javor
Sladaja
2 : 2
GFK Tabane
Jagodina
23.04.2022 17:00
Javor
2 : 2
GFK Tabane
Partizan (G)
Glogovac
2 : 4
Napredak
Drenovac
23.04.2022 17:00
Partizan (G)
2 : 4
Napredak
Budućnost (Đ)
Đurinac
1 : 0
Mladi Borac
Sedlare
23.04.2022 17:00
Budućnost (Đ)
1 : 0
Mladi Borac
Budućnost (M)
Miliva
4 : 1
Rudar (St)
Stenjevac
23.04.2022 17:00
Budućnost (M)
4 : 1
Rudar (St)
Žitkovica 2017
Žitkovica
5 : 1
Borac (Ž)
Žabari
23.04.2022 16:00
Žitkovica 2017
5 : 1
Borac (Ž)
Budućnost (V)
Vezičevo
4 : 2
Železničar
Požarevac
23.04.2022 16:00
Budućnost (V)
4 : 2
Železničar
Mladost
Cvetovac
0 : 7
Strelac
Mislođin
23.04.2022 16:30
Mladost
0 : 7
Strelac
Lisović 1977
Lisović
1 : 2
Šumadija
Šopić
23.04.2022 16:30
Lisović 1977
1 : 2
Šumadija
Omladinac
Veliko Polje
0 : 5
Radnički (R)
Rudovci
23.04.2022 16:30
Omladinac
0 : 5
Radnički (R)
BSK 1926
Baćevac
1 : 3
Barajevo
Barajevo
23.04.2022 13:30
BSK 1926
1 : 3
Barajevo
Dimitrije Tucović
Šušnjar
2 : 2
Budućnost (Z)
Zvečka
23.04.2022 16:30
Dimitrije Tucović
2 : 2
Budućnost (Z)
Vrčin
Vrčin
1 : 1
Pudarci
Pudarci
23.04.2022 16:30
Vrčin
1 : 1
Pudarci
Siti Sport Klub
Beograd
4 : 1
Srem
Jakovo
23.04.2022 13:00
Siti Sport Klub
4 : 1
Srem
Posavac Tišma
Boljevci
2 : 4
Balkan Mirijevo
Beograd
23.04.2022 16:30
Posavac Tišma
2 : 4
Balkan Mirijevo
Borac (O)
Ostružnica
0 : 0
Milutinac
Zemun
23.04.2022 16:30
Borac (O)
0 : 0
Milutinac
Hajduk
Beograd
8 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
23.04.2022 16:30
Hajduk
8 : 0
PKB Kovilovo
Beograd Karaburma
Beograd
6 : 0
Rakovica
Beograd
23.04.2022 11:00
Beograd Karaburma
6 : 0
Rakovica
Umka
Umka
2 : 3
Dunav
Veliko Selo
23.04.2022 16:30
Umka
2 : 3
Dunav
Maršić
Maršić
3 : 2
Borac (D)
Drenovac
23.04.2022 16:30
Maršić
3 : 2
Borac (D)
Kolonija
Kragujevac
2 : 1
Šumadinac
Kragujevac
23.04.2022 16:30
Kolonija
2 : 1
Šumadinac
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 4
Šumadija 1934
Drača
23.04.2022 16:30
Sloga (D)
1 : 4
Šumadija 1934
Košutnjak
Kragujevac
3 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
23.04.2022 16:30
Košutnjak
3 : 1
Pobeda 1926
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 2
OFK Senjak
Valjevo
23.04.2022 16:00
OFK Brđanac
2 : 2
OFK Senjak
Vulkan 1963
Brenica
2 : 2
Omladinac
Gornji Komren
23.04.2022 16:30
Vulkan 1963
2 : 2
Omladinac
Planinac 1933
Prva Kutina
3 : 5
Radnički 2020
Knez Selo
23.04.2022 16:30
Planinac 1933
3 : 5
Radnički 2020
Slatina
Slatina
1 : 4
Jedinstvo
Puhovo
23.04.2022 16:00
Slatina
1 : 4
Jedinstvo
Tavnik
Tavnik
3 : 0
Ribnica
Jovac
23.04.2022 16:30
Tavnik
3 : 0
Ribnica
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 0
Zvezda
Čukojevac
23.04.2022 16:30
OFK Ras
3 : 0
Zvezda
Mladost (V)
Vrdila
2 : 2
Omladinac (NS)
Novo Selo
23.04.2022 16:30
Mladost (V)
2 : 2
Omladinac (NS)
Napredak
Gračac
4 : 0
Rudar
Baljevac
23.04.2022 16:30
Napredak
4 : 0
Rudar
Budućnost
Konarevo
0 : 0
Ibar
Mataruška Banja
23.04.2022 16:30
Budućnost
0 : 0
Ibar
Gučevo 1929
Banja Koviljača
3 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
23.04.2022 16:30
Gučevo 1929
3 : 0
Cer
Majur
Majur
3 : 0
Rudar
Brasina
23.04.2022 16:30
Majur
3 : 0
Rudar
Crnokosa
Kosjerić
1 : 1
Omladinac
Zdravčići
23.04.2022 16:00
Crnokosa
1 : 1
Omladinac
Tara
Kremna
6 : 1
Sloga
Sjenica
23.04.2022 16:00
Tara
6 : 1
Sloga
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 0
Lugina
Preševo
23.04.2022 16:00
BSK Bujanovac
1 : 0
Lugina
Pavlovac
Pavlovac
0 : 2
Vihor
Žbevac
23.04.2022 16:00
Pavlovac
0 : 2
Vihor
Radnički 2021
Vranje
0 : 2
Mineralac
Vranjska Banja
23.04.2022 16:00
Radnički 2021
0 : 2
Mineralac
Čelik
Belo polje
3 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
23.04.2022 16:00
Čelik
3 : 0
Mladost (B)
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 2
Rakac Stave
Stave
23.04.2022 16:00
Junior Novo Naselje
3 : 2
Rakac Stave
Hajduk
Stapar
5 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
23.04.2022 16:30
Hajduk
5 : 0
Omladinac (B)
Vinogradar
Riljac
1 : 2
Borac
Gornji Katun
23.04.2022 17:00
Vinogradar
1 : 2
Borac
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
6 : 2
Crvena Jabuka
Ub
23.04.2022 16:00
Pepeljevac
6 : 2
Crvena Jabuka
Šumar
Ogar
6 : 4
Mladost
Buđanovci
23.04.2022 16:00
Šumar
6 : 4
Mladost
Fruškogorac
Krčedin
2 : 1
Krušedol
Krušedol
23.04.2022 16:00
Fruškogorac
2 : 1
Krušedol
Jedinstvo
Platičevo
2 : 0
Graničar (O)
Obrež
23.04.2022 16:00
Jedinstvo
2 : 0
Graničar (O)
OFK Klek
Klek
2 : 4
OFK Stajićevo
Stajićevo
23.04.2022 16:30
OFK Klek
2 : 4
OFK Stajićevo
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 1
Prva Iskra
Runjani
23.04.2022 16:30
Studenac
1 : 1
Prva Iskra
OFK Zabrežje
Zabrežje
0 : 1
Rojkovac
Obrenovac
23.04.2022 17:00
OFK Zabrežje
0 : 1
Rojkovac
Duboko
Mala Moštanica
0 : 6
Borac
Ušće
23.04.2022 17:00
Duboko
0 : 6
Borac
Jedinstvo
Dren
1 : 2
Pobednik
Piroman
23.04.2022 17:00
Jedinstvo
1 : 2
Pobednik
Donja Mutnica
Donja Mutnica
3 : 0
Sloga
Donje Vidovo
23.04.2022 17:00
Donja Mutnica
3 : 0
Sloga
Sinđelić
Vojnik
4 : 2
Pomoravlje
Ostrikovac
23.04.2022 17:00
Sinđelić
4 : 2
Pomoravlje
Beljanica
Strmosten
3 : 3
Planinac
Panjevac
23.04.2022 17:00
Beljanica
3 : 3
Planinac
Busije
Zemun
3 : 2
Miljakovac
Beograd
23.04.2022 16:30
Busije
3 : 2
Miljakovac
Zmaj Novi grad
Zemun
3 : 1
Rekreativo 011
Beograd
23.04.2022 16:30
Zmaj Novi grad
3 : 1
Rekreativo 011
Bežanija
Beograd
1 : 5
Železnik 1930
Železnik
23.04.2022 16:30
Bežanija
1 : 5
Železnik 1930
13. maj
Zemun
1 : 4
Borac
Progar
23.04.2022 16:30
13. maj
1 : 4
Borac
Dedinje
Beograd
2 : 1
Velika Moštanica
Velika Moštanica
23.04.2022 09:30
Dedinje
2 : 1
Velika Moštanica
Bratstvo
Krnjača
1 : 1
Mladi proleter
Beograd
23.04.2022 15:30
Bratstvo
1 : 1
Mladi proleter
Sveti Stefan
Slanci
0 : 2
Pinosava
Pinosava
23.04.2022 16:30
Sveti Stefan
0 : 2
Pinosava
Minel
Ripanj
2 : 0
Palilulac
Beograd
23.04.2022 16:30
Minel
2 : 0
Palilulac
KFK Ravna gora
Zemun
2 : 0
OFK Crvenka
Borča
23.04.2022 18:15
KFK Ravna gora
2 : 0
OFK Crvenka
Divostin
Kragujevac
2 : 1
21. oktobar
Kragujevac
23.04.2022 16:30
Divostin
2 : 1
21. oktobar
Stanovo 1941
Stanovo
8 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
23.04.2022 16:30
Stanovo 1941
8 : 0
OFK Bagremar
Dobrača
Dobrača
1 : 5
Ćava
Grošnica
23.04.2022 16:30
Dobrača
1 : 5
Ćava
Sloga
Zabojnica
2 : 1
Kruševica 1980
Kneževac
23.04.2022 16:30
Sloga
2 : 1
Kruševica 1980
Partizan
Bumbarevo Brdo
1 : 0
Mladost (R)
Rašković
23.04.2022 16:30
Partizan
1 : 0
Mladost (R)
GFK Strelište
Jagodina
5 : 2
Mladost (K)
Končarevo
23.04.2022 17:00
GFK Strelište
5 : 2
Mladost (K)
Morava
Ribare
0 : 0
Mladost (D)
Dublje
23.04.2022 17:00
Morava
0 : 0
Mladost (D)
Kupinovac
Kupinovac
0 : 7
Vinorača
Vinorača
23.04.2022 17:00
Kupinovac
0 : 7
Vinorača
Bratstvo
Međureč
1 : 2
Trnava
Trnava
23.04.2022 17:00
Bratstvo
1 : 2
Trnava
Šumadinac
Dragovo
2 : 1
Mladost (T)
Tečić
23.04.2022 17:00
Šumadinac
2 : 1
Mladost (T)
Tulež
Tulež
1 : 0
Borac
Kloka
23.04.2022 16:30
Tulež
1 : 0
Borac
Venčani
Venčani
4 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
23.04.2022 16:30
Venčani
4 : 1
Mladost (R)
Soko
Nova Gajdobra
5 : 0
Borac
Vizić
23.04.2022 17:00
Soko
5 : 0
Borac
Mlada krila
Metikoši
1 : 1
Mineral 2015
Rudno
23.04.2022 16:30
Mlada krila
1 : 1
Mineral 2015
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 2
Omladinac
Drakčići
23.04.2022 16:30
Kraljevo Hajduk
1 : 2
Omladinac
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 1
Sloga (M)
Matijevac
23.04.2022 16:30
Mladost (PP)
2 : 1
Sloga (M)
Mrovska
Mrovska
0 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
23.04.2022 16:30
Mrovska
0 : 2
Pričinović
Čačak 94
Čačak
3 : 1
Remont
Čačak
23.04.2022 13:00
Čačak 94
3 : 1
Remont
Mladost (K)
Krupaja
4 : 2
Bata Bulić
Bistrica
23.04.2022 16:00
Mladost (K)
4 : 2
Bata Bulić
Jedinstvo (S)
Smoljinac
1 : 0
Pobeda 1953
Osanica
23.04.2022 16:00
Jedinstvo (S)
1 : 0
Pobeda 1953
Polet
Vitoševac
0 : 0
OFK Sloga
Dobrujevac
23.04.2022 16:30
Polet
0 : 0
OFK Sloga
Devići
Devići
1 : 1
Sloga
Kaona
23.04.2022 16:30
Devići
1 : 1
Sloga
Potisje
Kanjiža
6 : 1
Jadran
Sanad
23.04.2022 16:30
Potisje
6 : 1
Jadran
Horgoš 1911
Horgoš
3 : 0
Graničar
Đala
23.04.2022 16:30
Horgoš 1911
3 : 0
Graničar
OFK Bačinci
Bačinci
2 : 3
Graničar (A)
Adaševci
23.04.2022 16:00
OFK Bačinci
2 : 3
Graničar (A)
Lunjevica
Lunjevica
1 : 0
Semedraž
Semedraž
23.04.2022
Lunjevica
1 : 0
Semedraž
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
5 : 0
Majdan
Majdan
23.04.2022
Jablanica
5 : 0
Majdan
Ozremica
Beršići
1 : 3
Velereč 94
Velereč
23.04.2022
Ozremica
1 : 3
Velereč 94
Omladinac
Kalimanići
1 : 2
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
23.04.2022
Omladinac
1 : 2
FC Stella Rossa
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
23.04.2022 16:30
Karaš (J)
3 : 2
Borac (VS)
Cerovac 2013
Cerovac
0 : 3
Pobeda
Golobok
23.04.2022 16:30
Cerovac 2013
0 : 3
Pobeda
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
2 : 7
Mladost
Radičević
23.04.2022
Jedinstvo
2 : 7
Mladost
Tomislavci
Tomislavci
4 : 0
Slavija
Novo Orahovo
23.04.2022
Tomislavci
4 : 0
Slavija
Sloboda
Stara Moravica
0 : 3
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
23.04.2022
Sloboda
0 : 3
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Egeta
Brza Palanka
3 : 3
Koča Anđelković
Tekija
23.04.2022 16:30
Egeta
3 : 3
Koča Anđelković
Rtkovo
Rtkovo
2 : 0
Omladinac
Vajuga
23.04.2022 16:30
Rtkovo
2 : 0
Omladinac
Gaglovo
Gaglovo
2 : 2
Polet
Šavrane
23.04.2022 16:30
Gaglovo
2 : 2
Polet
Miletić
Mošorin
1 : 4
Bačka
Begeč
23.04.2022 17:00
Miletić
1 : 4
Bačka
Mladost 1935
Prhovo
1 : 6
Kameni
Ašanja
23.04.2022 16:00
Mladost 1935
1 : 6
Kameni
Veliki Borak
Veliki Borak
2 : 5
OFK Borac
Arnajevo
23.04.2022 16:30
Veliki Borak
2 : 5
OFK Borac
Borba
Cvetojevac
0 : 2
Jovanovac
Jovanovac
23.04.2022 13:30
Borba
0 : 2
Jovanovac
Sloga Obrva
Obrva
2 : 2
Milakovac 2018
Milakovac
23.04.2022 16:30
Sloga Obrva
2 : 2
Milakovac 2018
Morava (M)
Mrsać
3 : 1
Mladost 1981
Štulac
23.04.2022 16:30
Morava (M)
3 : 1
Mladost 1981
Magnohrom
Kraljevo
4 : 0
Borac (A)
Adrani
23.04.2022 16:30
Magnohrom
4 : 0
Borac (A)
Sport
Bezdan
1 : 2
Jedinstvo (R)
Ribarevo
23.04.2022 16:30
Sport
1 : 2
Jedinstvo (R)
Dinamo
Sonta
1 : 3
Telečka
Telečka
23.04.2022 16:30
Dinamo
1 : 3
Telečka
Dražmirovac
Dražmirovac
1 : 3
Mladost
Bukovče
23.04.2022 17:00
Dražmirovac
1 : 3
Mladost
OFK Dragoševac
Dragoševac
5 : 0
Dobra Voda
Dobra Voda
23.04.2022 17:00
OFK Dragoševac
5 : 0
Dobra Voda
Napredak
Staro Lanište
1 : 2
Mladi radnik
Novo Laniste
23.04.2022 17:00
Napredak
1 : 2
Mladi radnik
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
1 : 0
Omladinac
Bunar
23.04.2022 17:00
Domaćin
1 : 0
Omladinac
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
2 : 2
Sloboda
Šuljkovac
23.04.2022 17:00
Jedinstvo
2 : 2
Sloboda
Budućnost
Banatski Brestovac
10 : 3
Borac
Pločica
23.04.2022 16:30
Budućnost
10 : 3
Borac
Tempo
Sefkerin
4 : 0
Jedinstvo
Dubovac
23.04.2022 16:30
Tempo
4 : 0
Jedinstvo
Voja Gačić
Pančevo
7 : 1
Kolonija
Kovin
23.04.2022 16:30
Voja Gačić
7 : 1
Kolonija
BSK
Brajkovac
5 : 5
Mladi borac
Županjac
23.04.2022 16:30
BSK
5 : 5
Mladi borac
Sloboda
Stubica
0 : 0
OFK Radnički
Dren
23.04.2022 16:30
Sloboda
0 : 0
OFK Radnički
Strmovo
Strmovo
2 : 2
Mladi radnik
Junkovac
23.04.2022 16:30
Strmovo
2 : 2
Mladi radnik
Kalenić
Kalenić
1 : 2
Trnjaci 2021
Trnjaci
23.04.2022 16:00
Kalenić
1 : 2
Trnjaci 2021
Rudar 1945
Radljevo
4 : 1
Kolubara (LP)
Liso Polje
23.04.2022 16:00
Rudar 1945
4 : 1
Kolubara (LP)
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
5 : 1
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
23.04.2022 16:30
Mladost (DL)
5 : 1
Gornje Sinkovce
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 0
Zvezda
Izvarica
23.04.2022 16:00
Polet (SD)
3 : 0
Zvezda
Homoljac
Žagubica
1 : 3
Borac (V)
Vukovac
23.04.2022 16:00
Homoljac
1 : 3
Borac (V)
Vrelo
Milanovac
1 : 1
Selište
Selište
23.04.2022 16:00
Vrelo
1 : 1
Selište
Osanica
Osanica
1 : 0
Vukovac 98
Vukovac
23.04.2022 16:00
Osanica
1 : 0
Vukovac 98
Crni Vitez
Kalište
8 : 0
Radnik
Salakovac
23.04.2022 16:00
Crni Vitez
8 : 0
Radnik
Napredak
Toponica
6 : 2
Stig (MC)
Malo Crniće
23.04.2022 16:00
Napredak
6 : 2
Stig (MC)
Mladost
Velika Greda
0 : 4
Banatul
Lokve
23.04.2022 16:30
Mladost
0 : 4
Banatul
Solunac
Banatski Sokolac
3 : 0
Rapid
Nikolinci
23.04.2022 16:30
Solunac
3 : 0
Rapid
Vinogradar
Gudurica
5 : 0
Hajduk
Šušara
23.04.2022 16:30
Vinogradar
5 : 0
Hajduk
Pobeda
Parta
5 : 3
Borac (VG)
Vračev Gaj
23.04.2022 16:30
Pobeda
5 : 3
Borac (VG)
Sparta
Grgurevci
1 : 4
Sloga
Čalma
23.04.2022 16:00
Sparta
1 : 4
Sloga
Melnica
Melnica
0 : 9
Sloga
Burovac
23.04.2022 16:00
Melnica
0 : 9
Sloga
Rudar 1947
Stamnica
7 : 1
Burovac
Burovac
23.04.2022 16:00
Rudar 1947
7 : 1
Burovac
Napredak
Trnovče
1 : 3
Zabrđe 1936
Zabrđe
23.04.2022 16:00
Napredak
1 : 3
Zabrđe 1936
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 1
Radnički
Knežica
23.04.2022 16:00
Sloga 1952
2 : 1
Radnički
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 2
Jedinstvo
Kamenovo
23.04.2022 16:00
Petar Dobrnjac
1 : 2
Jedinstvo
Jadar 07
Loznica
1 : 3
Krajišnici
Loznica
23.04.2022 11:00
Jadar 07
1 : 3
Krajišnici
Resavski Despoti
Vitance
3 : 0
Resavac
Subotica
23.04.2022 17:00
Resavski Despoti
3 : 0
Resavac
Morava
Rajkinac
5 : 1
PSS-192
Jagodina
23.04.2022 17:00
Morava
5 : 1
PSS-192
Borac
Banja Luka
1 : 0
Radnik
Bijeljina
23.04.2022 18:00
Borac
1 : 0
Radnik
Sarajevo
Sarajevo
0 : 1
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
23.04.2022 17:00
Sarajevo
0 : 1
Tuzla City
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 3
Rudar Prijedor
Prijedor
23.04.2022 15:00
Široki Brijeg
1 : 3
Rudar Prijedor
Sloboda
Tuzla
1 : 0
Leotar
Trebinje
23.04.2022 15:00
Sloboda
1 : 0
Leotar
Drina
Zvornik
0 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
23.04.2022 16:30
Drina
0 : 0
Željezničar Sport Team
Podrinje
Janja
2 : 1
Borac
Kozarska Dubica
23.04.2022 16:30
Podrinje
2 : 1
Borac
Ljubić
Prnjavor
5 : 2
Modriča
Modriča
23.04.2022 16:30
Ljubić
5 : 2
Modriča
Sloga
Doboj
1 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
23.04.2022 16:30
Sloga
1 : 0
Slavija
Omarska
Omarska
3 : 0
Kozara
Gradiška
23.04.2022 16:30
Omarska
3 : 0
Kozara
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 3
Krupa
Krupa na Vrbasu
23.04.2022 16:30
Zvijezda 09
2 : 3
Krupa
Sloboda
Novi Grad
3 : 0
Tekstilac
Derventa
23.04.2022 16:30
Sloboda
3 : 0
Tekstilac
Goražde
Goražde
2 : 1
Zvijezda
Gradačac
23.04.2022 17:00
Goražde
2 : 1
Zvijezda
Mladost
Doboj-Kakanj
1 : 2
Travnik
Travnik
23.04.2022 17:00
Mladost
1 : 2
Travnik
Gradina
Srebrenik
1 : 4
GOŠK
Gabela
23.04.2022 17:00
Gradina
1 : 4
GOŠK
Radnik
Hadžići
1 : 1
Budućnost
Banovići
23.04.2022 17:00
Radnik
1 : 1
Budućnost
Tomislav
Tomislavgrad
0 : 1
Simm Bau
Kosova
23.04.2022 17:00
Tomislav
0 : 1
Simm Bau
Jedinstvo
Bihać
2 : 2
Rudar
Kakanj
23.04.2022 17:00
Jedinstvo
2 : 2
Rudar
Orašje
Orašje
0 : 4
Igman
Konjic
23.04.2022 17:00
Orašje
0 : 4
Igman
Mladost
Podgorica
2 : 1
OFK Titograd
Podgorica
23.04.2022 16:00
Mladost
2 : 1
OFK Titograd
Igalo
Herceg Novi
4 : 1
Arsenal
Tivat
23.04.2022 16:00
Igalo
4 : 1
Arsenal
Bokelj
Kotor
0 : 2
Kom
Podgorica
23.04.2022 16:00
Bokelj
0 : 2
Kom
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 0
Berane
Berane
23.04.2022 16:00
Jedinstvo
0 : 0
Berane
Grbalj
Radanovići
1 : 1
Cetinje
Cetinje
23.04.2022 16:00
Grbalj
1 : 1
Cetinje
Brskovo
Mojkovac
0 : 3
Komovi
Andrijevica
23.04.2022 15:30
Brskovo
0 : 3
Komovi
Gusinje
Gusinje
1 : 0
OFK Borac
Bijelo Polje
23.04.2022 15:30
Gusinje
1 : 0
OFK Borac
Ibar
Rožaje
3 : 0
Polimlje
Murino
23.04.2022 15:30
Ibar
3 : 0
Polimlje
Petnjica
Petnjica
2 : 2
Pljevlja 97
Pljevlja
23.04.2022 15:30
Petnjica
2 : 2
Pljevlja 97
Arsenal
London
3 : 1
Manchester United
Manchester
23.04.2022 13:30
Arsenal
3 : 1
Manchester United
Brentford
Brentford, Middlesex
0 : 0
Tottenham Hotspur
London
23.04.2022 18:30
Brentford
0 : 0
Tottenham Hotspur
Leicester City
Leicester
0 : 0
Aston Villa
Birmingem
23.04.2022 16:00
Leicester City
0 : 0
Aston Villa
Manchester City
Manchester
5 : 1
Watford
Watford
23.04.2022 16:00
Manchester City
5 : 1
Watford
Norwich City
Norwich
0 : 3
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
23.04.2022 16:00
Norwich City
0 : 3
Newcastle United
Hull City
Hull
3 : 0
Reading
Reading
23.04.2022 16:00
Hull City
3 : 0
Reading
Sheffield United
Sheffield
1 : 0
Cardiff City
Cardiff
23.04.2022 16:00
Sheffield United
1 : 0
Cardiff City
Stoke City
Stoke-on-Trent
1 : 0
Queens Park Rangers
London
23.04.2022 16:00
Stoke City
1 : 0
Queens Park Rangers
Swansea City
Swansea
1 : 1
Middlesbrough
Middlesbrough
23.04.2022 16:00
Swansea City
1 : 1
Middlesbrough
West Bromwich Albion
West Bromwich
0 : 0
Coventry City
Coventry
23.04.2022 16:00
West Bromwich Albion
0 : 0
Coventry City
Birmingham City
Birmingham
2 : 2
Millwall
London
23.04.2022 16:00
Birmingham City
2 : 2
Millwall
AFC Bournemouth
Bournemouth
1 : 1
Fulham
London
23.04.2022 16:00
AFC Bournemouth
1 : 1
Fulham
Luton Town
Luton
1 : 1
Blackpool
Blackpool
23.04.2022 13:30
Luton Town
1 : 1
Blackpool
Peterborough United
Peterborough
0 : 1
Nottingham Forest
Nottingham
23.04.2022 16:00
Peterborough United
0 : 1
Nottingham Forest
Derby County
Derby
1 : 3
Bristol City
Bristol
23.04.2022 16:00
Derby County
1 : 3
Bristol City
Bayern
München
3 : 1
Borussia Dortmund
Dortmund
23.04.2022 18:30
Bayern
3 : 1
Borussia Dortmund
RB Leipzig
Leipzig
1 : 2
Union Berlin
Berlin
23.04.2022 15:30
RB Leipzig
1 : 2
Union Berlin
Eintracht
Frankfurt am Main
2 : 2
Hoffenheim
Sinsheim
23.04.2022 15:30
Eintracht
2 : 2
Hoffenheim
Freiburg
Freiburg im Breisgau
3 : 3
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
23.04.2022 15:30
Freiburg
3 : 3
Borussia M'gladbach
Köln
Köln
3 : 1
Arminia
Bielefeld
23.04.2022 15:30
Köln
3 : 1
Arminia
Greuther Fürth
Fürth
1 : 4
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
23.04.2022 15:30
Greuther Fürth
1 : 4
Bayer 04 Leverkusen
Hellas Verona
Verona
1 : 1
Sampdoria
Genova
23.04.2022 20:45
Hellas Verona
1 : 1
Sampdoria
Inter
Milano
3 : 1
Roma
Roma
23.04.2022 18:00
Inter
3 : 1
Roma
Torino
Torino
2 : 1
Spezia
La Spezia
23.04.2022 15:00
Torino
2 : 1
Spezia
Venezia
Venecia
1 : 3
Atalanta
Bergamo
23.04.2022 15:00
Venezia
1 : 3
Atalanta
Olympique Lyonnais
Lyon
5 : 2
Montpellier
Montpellier
23.04.2022 17:00
Olympique Lyonnais
5 : 2
Montpellier
PSG
Paris
1 : 1
Lens
Lens
23.04.2022 21:00
PSG
1 : 1
Lens
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
1 : 4
Monaco
Monaco
23.04.2022 19:00
Saint-Étienne
1 : 4
Monaco
Mašinac
Niš
1 : 0
Sloga
Zemun
23.04.2022 15:00
Mašinac
1 : 0
Sloga
Crvena zvezda
Beograd
1 : 2
Spartak
Subotica
23.04.2022 18:00
Crvena zvezda
1 : 2
Spartak
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
9 : 0
Požarevac
Požarevac
23.04.2022 16:00
ŽFU Zvezda B 2018
9 : 0
Požarevac
Levač
Rekovac
0 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
23.04.2022 13:00
Levač
0 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Mačva
Šabac
0 : 7
Spartak DOO
Subotica
23.04.2022 16:00
Mačva
0 : 7
Spartak DOO
Kolubara
Lazarevac
4 : 0
Napredak Junior 2018
Kruševac
23.04.2022 16:30
Kolubara
4 : 0
Napredak Junior 2018
Karađorđe
Topola
0 : 2
Jedinstvo 2014
Pirot
23.04.2022 13:45
Karađorđe
0 : 2
Jedinstvo 2014
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 3
Kraljica Marija
Novo Selo
23.04.2022 17:00
Jedinstvo Putevi
0 : 3
Kraljica Marija
Radnički (V)
Valjevo
2 : 3
Loznica
Loznica
23.04.2022 13:30
Radnički (V)
2 : 3
Loznica
Zlatibor
Čajetina
1 : 3
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
23.04.2022 13:30
Zlatibor
1 : 3
Metalac (GM)
Sunrise Šabac
Šabac
3 : 6
Javor
Ivanjica
23.04.2022 13:30
Sunrise Šabac
3 : 6
Javor
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
23.04.2022 13:30
Mladost (L)
0 : 0
Sloga (K)
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 3
Borac 1926
Čačak
23.04.2022 13:30
Mladi radnik 1926
1 : 3
Borac 1926
GFK Sloboda
Užice
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
23.04.2022 13:30
GFK Sloboda
1 : 1
Novi Pazar
Napredak
Kruševac
4 : 0
Kopernikus Želežničar
Niš
23.04.2022
Napredak
4 : 0
Kopernikus Želežničar
Morava 1918
Ćuprija
1 : 3
Dinamo
Vranje
23.04.2022
Morava 1918
1 : 3
Dinamo
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 0
Petar Puača
Novi Sad
23.04.2022 10:00
Proleter (NS)
1 : 0
Petar Puača
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
23.04.2022 10:00
Radnički (SM)
1 : 0
Vojvodina
Železničar
Pančevo
3 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
23.04.2022 10:00
Železničar
3 : 1
Radnički (NP)
Zvezdara
Beograd
0 : 1
Sinđelić
Beograd
23.04.2022 10:00
Zvezdara
0 : 1
Sinđelić
Brodarac 2
Beograd
2 : 0
IM Rakovica
Rakovica
23.04.2022 11:00
Brodarac 2
2 : 0
IM Rakovica
011
Beograd
3 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
23.04.2022 11:00
011
3 : 1
OFK Žarkovo
Borac 1932
Ralja
0 : 8
Smederevo 1924
Smederevo
23.04.2022 10:00
Borac 1932
0 : 8
Smederevo 1924
Šumadija (T)
Toponica
7 : 0
Napredak
Markovac
23.04.2022 10:00
Šumadija (T)
7 : 0
Napredak
RSK
Rabrovo
2 : 6
Korićani
Korićani
23.04.2022 12:00
RSK
2 : 6
Korićani
Radnički (K)
Klupci
2 : 6
Novi Pazar
Novi Pazar
23.04.2022 10:00
Radnički (K)
2 : 6
Novi Pazar
OFK Senjak
Valjevo
2 : 2
Crnokosa
Kosjerić
23.04.2022 10:00
OFK Senjak
2 : 2
Crnokosa
Karađorđe
Ribnica
1 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
23.04.2022 10:00
Karađorđe
1 : 1
Takovo
Budućnost (A)
Arilje
0 : 9
Jedinstvo Putevi
Užice
23.04.2022 10:00
Budućnost (A)
0 : 9
Jedinstvo Putevi
GSP Polet
Beograd
1 : 12
Prva Iskra
Barič
23.04.2022 11:00
GSP Polet
1 : 12
Prva Iskra
Beograd Karaburma
Beograd
5 : 2
OFK Balkan
Beograd
23.04.2022 11:00
Beograd Karaburma
5 : 2
OFK Balkan
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 0
DIF
Beograd
23.04.2022 11:00
Siti Sport Klub
1 : 0
DIF
Radnički
Obrenovac
2 : 1
BSK 1925
Beograd
23.04.2022 11:00
Radnički
2 : 1
BSK 1925
TSK
Temerin
23.04.2022
Kabel
Novi Sad
23.04.2022
TSK
:
Kabel
Borac
Novi Sad
23.04.2022
Petrika
Novi Sad
23.04.2022
Borac
:
Petrika
Bačka
Đurđevo
0 : 0
Proleter
Novi Sad
23.04.2022
Bačka
0 : 0
Proleter
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
4 : 5
Rakovica
Beograd
23.04.2022 00:00
Radnički (NB) 2
4 : 5
Rakovica
Kovačevac
Kovačevac
4 : 3
Sinđelić 2
Beograd
23.04.2022 00:00
Kovačevac
4 : 3
Sinđelić 2
OFK Beograd 2
Beograd
2 : 2
Borac
Lazarevac
23.04.2022 00:00
OFK Beograd 2
2 : 2
Borac
Boleč
Boleč
0 : 3
Zmaj 1953
Zemun
23.04.2022 00:00
Boleč
0 : 3
Zmaj 1953
Vinča
Vinča
2 : 2
BASK
Beograd
23.04.2022 00:00
Vinča
2 : 2
BASK
Radnički (V)
Valjevo
3 : 0
Loznica
Loznica
23.04.2022 11:00
Radnički (V)
3 : 0
Loznica
Mačva
Šabac
1 : 3
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
23.04.2022 11:00
Mačva
1 : 3
Metalac (GM)
Apolon 4
Kragujevac
3 : 0
Savacijum
Šabac
23.04.2022 11:00
Apolon 4
3 : 0
Savacijum
Sunrise Šabac
Šabac
0 : 1
Javor
Ivanjica
23.04.2022 11:00
Sunrise Šabac
0 : 1
Javor
Apolon 2018
Kraljevo
1 : 1
Borac 1926
Čačak
23.04.2022 11:00
Apolon 2018
1 : 1
Borac 1926
GFK Sloboda
Užice
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
23.04.2022 11:00
GFK Sloboda
2 : 0
Novi Pazar
Proleter (NS)
Novi Sad
4 : 3
ODR
Petrovaradin
23.04.2022 12:00
Proleter (NS)
4 : 3
ODR
TSC
Bačka Topola
5 : 0
Železničar
Pančevo
23.04.2022 12:00
TSC
5 : 0
Železničar
Petrika
Novi Sad
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
23.04.2022 10:00
Petrika
0 : 0
Vojvodina
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
4 : 1
Tisa Njerš
Adorjan
23.04.2022 10:00
RFK Novi Sad 1921
4 : 1
Tisa Njerš
Derby 2015
Novi Sad
1 : 2
Arena Su
Subotica
23.04.2022 10:00
Derby 2015
1 : 2
Arena Su
OFK Kikinda
Kikinda
23.04.2022
09:30
OFK Vrbas
Vrbas
23.04.2022 09:30
OFK Kikinda
:
OFK Vrbas
GFK Sloven
Ruma
13 : 0
Cement
Beočin
23.04.2022 12:00
GFK Sloven
13 : 0
Cement
Dunav
Stari Banovci
0 : 5
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
23.04.2022 12:00
Dunav
0 : 5
Jedinstvo (SP)
Podunavac
Belegiš
1 : 3
ODR
Petrovaradin
23.04.2022 10:00
Podunavac
1 : 3
ODR
Radnički (Š)
Šid
3 : 3
Voja Gačić
Pančevo
23.04.2022 10:00
Radnički (Š)
3 : 3
Voja Gačić
Vrelo Sport
Vrelo
2 : 3
Strmovo 1986
Strmovo
23.04.2022 10:00
Vrelo Sport
2 : 3
Strmovo 1986
Rađevac
Krupanj
1 : 2
Mačva (Š)
Šabac
23.04.2022 13:00
Rađevac
1 : 2
Mačva (Š)
BSK 1925
Beograd
2 : 2
BASK
Beograd
23.04.2022 10:00
BSK 1925
2 : 2
BASK
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
23.04.2022 12:00
Radnički (O)
1 : 1
OFK Žarkovo
Radnički 1905
Bajmok
3 : 1
Tavankut
Tavankut
23.04.2022 10:00
Radnički 1905
3 : 1
Tavankut
Bačka
Pačir
5 : 3
Vojvodina
Bačko Gradište
23.04.2022 11:00
Bačka
5 : 3
Vojvodina
Sremčica
Sremčica
0 : 2
Borac
Ostružnica
23.04.2022 00:00
Sremčica
0 : 2
Borac
Mladenovac
Mladenovac
0 : 1
Dunavac
Grocka
23.04.2022 11:00
Mladenovac
0 : 1
Dunavac
RSK
Rabrovo
6 : 2
Cepelin 026
Smederevo
23.04.2022 15:00
RSK
6 : 2
Cepelin 026
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 1
Apolon
Kraljevo
23.04.2022 14:00
Jedinstvo Putevi
3 : 1
Apolon
Mačva
Šabac
2 : 4
Radnički 1923
Kragujevac
23.04.2022 13:30
Mačva
2 : 4
Radnički 1923
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
2 : 1
Sport Klub 99
Novi Pazar
23.04.2022 13:00
Rudar (KM)
2 : 1
Sport Klub 99
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Kosmet
Leposavić
23.04.2022 11:00
Šumadija 1903
0 : 1
Kosmet
Novi Pazar
Novi Pazar
23.04.2022
11:00
Apolon 2018
Kraljevo
23.04.2022 11:00
Novi Pazar
:
Apolon 2018
Pazar Juniors
Novi Pazar
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
23.04.2022 11:00
Pazar Juniors
1 : 1
Sloga (K)
Sport Klub 99
Novi Pazar
23.04.2022
11:00
Radnički 1923
Kragujevac
23.04.2022 11:00
Sport Klub 99
:
Radnički 1923
Borac 1926
Čačak
23.04.2022
10:00
Jedinstvo Putevi
Užice
23.04.2022 10:00
Borac 1926
:
Jedinstvo Putevi
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 5
Spartak 1976
Trnava
23.04.2022 12:00
Sloga (BB)
2 : 5
Spartak 1976
Gaučosi
Čačak
4 : 1
Javor Matis
Ivanjica
23.04.2022 10:00
Gaučosi
4 : 1
Javor Matis
Zlatibor
Čajetina
3 : 2
GFK Sloboda
Užice
23.04.2022 10:00
Zlatibor
3 : 2
GFK Sloboda
Sloga (P)
Požega
23.04.2022
10:00
Sloboda (Č)
Čačak
23.04.2022 10:00
Sloga (P)
:
Sloboda (Č)
OFK Radnički
Niš
10 : 2
Trio
Paraćin