XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 496 utakmica za dan
Subota, 16 April 2022


Fudbal

OFK Bečej 1918
Bečej
4 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
16.04.2022 16:30
OFK Bečej 1918
4 : 2
OFK Kikinda
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
16.04.2022 16:30
Jedinstvo (SP)
2 : 1
Omladinac
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 1
Radnički 1912
Sombor
16.04.2022 16:30
OFK Stari Grad
3 : 1
Radnički 1912
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 2
Tekstilac
Odžaci
16.04.2022 16:30
Dinamo 1945
3 : 2
Tekstilac
Tisa
Adorjan
0 : 3
Feniks 1995
Stara Pazova
16.04.2022 16:30
Tisa
0 : 3
Feniks 1995
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 3
OFK Vršac
Vršac
16.04.2022 16:30
Radnički (Zr)
2 : 3
OFK Vršac
Sloga (P)
Požega
5 : 1
Sušica
Kragujevac
16.04.2022 16:00
Sloga (P)
5 : 1
Sušica
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
16.04.2022 16:00
Sloga (BB)
1 : 1
Takovo
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 2
GFK Sloboda
Užice
16.04.2022 16:00
Trepča
0 : 2
GFK Sloboda
Borac 1926
Čačak
2 : 1
Budućnost (A)
Arilje
16.04.2022 04:00
Borac 1926
2 : 1
Budućnost (A)
Mladi radnik 1926
Požarevac
3 : 0
Rađevac
Krupanj
16.04.2022 16:00
Mladi radnik 1926
3 : 0
Rađevac
Real
Podunavci
1 : 2
Jedinstvo
Ub
16.04.2022 16:00
Real
1 : 2
Jedinstvo
Sloga (K)
Kraljevo
4 : 1
RSK
Rabrovo
16.04.2022 16:00
Sloga (K)
4 : 1
RSK
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 1
Mačva 1929
Bogatić
16.04.2022 16:00
Smederevo 1924
1 : 1
Mačva 1929
Teleoptik
Zemun
3 : 3
Zemun
Zemun
16.04.2022 11:00
Teleoptik
3 : 3
Zemun
Prva iskra
Barič
1 : 0
BSK Borča
Borča
16.04.2022 11:00
Prva iskra
1 : 0
BSK Borča
Meševo
Meševo
1 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
16.04.2022 16:30
Meševo
1 : 0
GFK Dubočica
Pčinja
Trgovište
1 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
16.04.2022 16:30
Pčinja
1 : 2
GFK Jagodina
Sloga (L)
Leskovac
1 : 2
Vlasina
Vlasotince
16.04.2022 16:30
Sloga (L)
1 : 2
Vlasina
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
16.04.2022 16:30
Jedinstvo (V)
2 : 1
Sloboda
BAK
Bela Crkva
2 : 1
Begej
Žitište
16.04.2022 16:30
BAK
2 : 1
Begej
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 2
Naftagas
Elemir
16.04.2022 16:30
Crvena zvezda (VS)
1 : 2
Naftagas
Sloga
Plandište
2 : 1
Mladost
Omoljica
16.04.2022 16:30
Sloga
2 : 1
Mladost
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
6 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
16.04.2022 16:30
Jedinstvo (BK)
6 : 2
Vojvodina 1928
Kozara
Banatsko Veliko Selo
6 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
16.04.2022 16:30
Kozara
6 : 0
Proleter
Radnički (Š)
Šid
0 : 2
Dunav
Stari Banovci
16.04.2022 16:30
Radnički (Š)
0 : 2
Dunav
Mladost
Bački Jarak
1 : 0
Donji Srem
Pećinci
16.04.2022 16:30
Mladost
1 : 0
Donji Srem
Cement
Beočin
0 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
16.04.2022 16:30
Cement
0 : 3
RFK Novi Sad 1921
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 2
Sloga (E)
Erdevik
16.04.2022 16:30
Radnički (NP)
0 : 2
Sloga (E)
Senta
Senta
1 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
16.04.2022 16:30
Senta
1 : 0
OFK Mladost APA
Bačka 1901
Subotica
4 : 5
Sloga
Čonoplja
16.04.2022 16:30
Bačka 1901
4 : 5
Sloga
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Preporod
Novi Žednik
16.04.2022 16:30
ČSK Pivara
1 : 0
Preporod
OFK Mladenovac
Mladenovac
1 : 2
GSP Polet Dorćol
Beograd
16.04.2022 16:00
OFK Mladenovac
1 : 2
GSP Polet Dorćol
Lokomotiva
Beograd
3 : 3
Zvezda
Konatice
16.04.2022 16:00
Lokomotiva
3 : 3
Zvezda
Napredak
Medoševac
2 : 4
Torlak
Beograd
16.04.2022 16:00
Napredak
2 : 4
Torlak
Tutin
Tutin
7 : 0
Šumadija (T)
Toponica
16.04.2022 16:00
Tutin
7 : 0
Šumadija (T)
Sevojno
Sevojno
3 : 2
FAP
Priboj
16.04.2022 16:00
Sevojno
3 : 2
FAP
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
7 : 1
Cer
Petkovica
16.04.2022 16:00
Budućnost Krušik 2014
7 : 1
Cer
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
4 : 1
Mladost
Prnjavor
16.04.2022 16:00
Strmovo 1968
4 : 1
Mladost
Ribnica
Mionica
2 : 1
Drina
Ljubovija
16.04.2022 16:00
Ribnica
2 : 1
Drina
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Sloga (B)
Batočina
16.04.2022 16:00
VGSK
3 : 1
Sloga (B)
Šumadija
Aranđelovac
2 : 2
Đerdap
Golubac
16.04.2022 16:00
Šumadija
2 : 2
Đerdap
Sloboda
Lipe
1 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
16.04.2022 16:00
Sloboda
1 : 1
Sloga 33
Rudar 2001
Kostolac
1 : 2
Rudar (S)
Stamnica
16.04.2022 16:00
Rudar 2001
1 : 2
Rudar (S)
Morava
Velika Plana
1 : 2
Karađorđe
Topola
16.04.2022 16:00
Morava
1 : 2
Karađorđe
Pusta Reka
Bojnik
3 : 0
Trnovac
Trnovac
16.04.2022 16:30
Pusta Reka
3 : 0
Trnovac
Nebeski Andjeli
Vranje
0 : 2
SFK Morava
Vladičin Han
16.04.2022 16:30
Nebeski Andjeli
0 : 2
SFK Morava
Sloga (D)
Despotovac
2 : 0
Blagotin
Poljna
16.04.2022 16:30
Sloga (D)
2 : 0
Blagotin
Dunav
Prahovo
2 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
16.04.2022 16:30
Dunav
2 : 0
OFK Knjaz
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
16.04.2022 16:30
Balkanski
3 : 1
Tanasko Rajić
Bor 1919
Bor
3 : 1
Lužnica
Babušnica
16.04.2022 16:30
Bor 1919
3 : 1
Lužnica
BSK
Bogovina
0 : 1
OFK Slatina
Bor
16.04.2022 16:30
BSK
0 : 1
OFK Slatina
Brodoremont
Kladovo
5 : 0
Sloga
Kobišnica
16.04.2022 16:30
Brodoremont
5 : 0
Sloga
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Kordun
Kljajićevo
16.04.2022 16:30
Radnički (S)
1 : 1
Kordun
Bratstvo 2019
Prigrevica
5 : 0
Budućnost (G)
Gložan
16.04.2022 16:30
Bratstvo 2019
5 : 0
Budućnost (G)
ŽAK
Sombor
3 : 2
Rusin
Ruski Krstur
16.04.2022 16:30
ŽAK
3 : 2
Rusin
Vojvodina
Tovariševo
1 : 3
Borac (BG)
Bački Gračac
16.04.2022 16:30
Vojvodina
1 : 3
Borac (BG)
Crvenka
Crvenka
2 : 2
Radnički 1918
Ratkovo
16.04.2022 16:30
Crvenka
2 : 2
Radnički 1918
Slavija
Novi Sad
1 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
16.04.2022 17:00
Slavija
1 : 0
Šajkaš 1908
Crvena Zvezda
Novi Sad
3 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
16.04.2022 17:00
Crvena Zvezda
3 : 2
Petrovaradin
Partizan (U)
Uljma
3 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
16.04.2022 16:30
Partizan (U)
3 : 2
Budućnost (A)
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 3
Radnički (K)
Kovin
16.04.2022 16:30
Jedinstvo Stević
1 : 3
Radnički (K)
GFK Sloven
Ruma
5 : 1
Napredak
Popinci
16.04.2022 16:00
GFK Sloven
5 : 1
Napredak
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 2
Sremac (V)
Vojka
16.04.2022 16:00
Podrinje
2 : 2
Sremac (V)
Obilić (NK)
Novi Kneževac
1 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
16.04.2022 16:30
Obilić (NK)
1 : 2
OFK Vrbas
Srbobran
Srbobran
4 : 4
Iskra
Kucura
16.04.2022 16:30
Srbobran
4 : 4
Iskra
AFK
Ada
2 : 0
Đurđin
Đurđin
16.04.2022 16:30
AFK
2 : 0
Đurđin
Jadran
Feketić
3 : 2
Napredak
Nadalj
16.04.2022 16:30
Jadran
3 : 2
Napredak
Proleter
Ravno Selo
4 : 3
Sloga
Ostojićevo
16.04.2022 16:30
Proleter
4 : 3
Sloga
Mladost 1948
Donja Livadica
4 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
16.04.2022 16:00
Mladost 1948
4 : 0
Mladi radnik 1940
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 1
Polom
Leskovo
16.04.2022 16:30
Rudna Glava
2 : 1
Polom
Poreč
Donji milanovac
2 : 0
Blizna
Blizna
16.04.2022 16:30
Poreč
2 : 0
Blizna
Šarbanovac
Šarbanovac
2 : 0
Miloševo
Miloševo
16.04.2022 16:30
Šarbanovac
2 : 0
Miloševo
Pobeda
Rusna
4 : 1
Borac
Azbresnica
16.04.2022 16:30
Pobeda
4 : 1
Borac
Taskovići
Taskovići
3 : 1
Rad
Merošina
16.04.2022 16:30
Taskovići
3 : 1
Rad
Svrljig
Svrljig
7 : 1
Palilula
Aleksinac
16.04.2022 16:30
Svrljig
7 : 1
Palilula
Midžor
Kalna
3 : 0
Omladinac
Grezna
16.04.2022
Midžor
3 : 0
Omladinac
Rudar Vrška Čuka
Grljan
0 : 0
Hajduk
Rujevica
16.04.2022
Rudar Vrška Čuka
0 : 0
Hajduk
Rtanj
Boljevac
0 : 5
Radnički 1946
Lubnica
16.04.2022
Rtanj
0 : 5
Radnički 1946
Rubin
Donji Stupanj
3 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
16.04.2022 16:30
Rubin
3 : 0
Gornji Stepoš
Delija
Mokrin
3 : 1
Krajina
Krajišnik
16.04.2022 16:00
Delija
3 : 1
Krajina
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
2 : 1
Mladost
Jovac
16.04.2022 16:30
Rudar (SR)
2 : 1
Mladost
Mladi Borac
Sedlare
3 : 1
Budućnost (M)
Miliva
16.04.2022 16:30
Mladi Borac
3 : 1
Budućnost (M)
Morava
Kočino Selo
1 : 2
Juhor (G)
Glavinci
16.04.2022 16:30
Morava
1 : 2
Juhor (G)
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Obilić
Živica
16.04.2022 16:00
Zvižd
1 : 0
Obilić
Omladinac (Š)
Šetonje
5 : 0
Šapine
Šapine
16.04.2022 16:00
Omladinac (Š)
5 : 0
Šapine
Zadrugar
Krupac
2 : 2
Senjak
Pirot
16.04.2022 16:00
Zadrugar
2 : 2
Senjak
Napredak
Izvor
2 : 0
Sloboda
Rasnica
16.04.2022 16:00
Napredak
2 : 0
Sloboda
Barajevo
Barajevo
0 : 2
OFK Budućnost
Dudovica
16.04.2022 16:00
Barajevo
0 : 2
OFK Budućnost
Rakovica
Beograd
0 : 1
Umka
Umka
16.04.2022 10:30
Rakovica
0 : 1
Umka
Milutinac
Zemun
2 : 3
Hajduk
Beograd
16.04.2022 16:00
Milutinac
2 : 3
Hajduk
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 4
Borac (D)
Drenovac
16.04.2022 16:00
Sloga (D)
2 : 4
Borac (D)
Košutnjak
Kragujevac
4 : 1
Šumadinac
Kragujevac
16.04.2022 16:00
Košutnjak
4 : 1
Šumadinac
Bratstvo 1975
Erdeč
0 : 4
Kutlovo
Kutlovo
16.04.2022 16:00
Bratstvo 1975
0 : 4
Kutlovo
Radnik
Ub
5 : 3
Banjani
Banjani
16.04.2022 15:30
Radnik
5 : 3
Banjani
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 0
OFK Osečina
Osečina
16.04.2022 15:30
OFK Jabučje
0 : 0
OFK Osečina
OFK Senjak
Valjevo
5 : 0
Iskra
Donja Bukovica
16.04.2022 15:30
OFK Senjak
5 : 0
Iskra
Ovčar
Markovica
9 : 1
Morava
Katrga
16.04.2022 16:00
Ovčar
9 : 1
Morava
Spartak 1976
Trnava
2 : 1
Dragačevo
Guča
16.04.2022 16:00
Spartak 1976
2 : 1
Dragačevo
Rudar
Baljevac
1 : 4
Jedinstvo 2017
Tutin
16.04.2022 15:30
Rudar
1 : 4
Jedinstvo 2017
Rudar
Brasina
1 : 1
Lipolist
Lipolist
16.04.2022 16:30
Rudar
1 : 1
Lipolist
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 2
Karađorđe
Mišar
16.04.2022 16:30
Cer
0 : 2
Karađorđe
Mladost (S)
Suvojnica
0 : 0
Radnički 2021
Vranje
16.04.2022 16:00
Mladost (S)
0 : 0
Radnički 2021
Varvarin
Varvarin
3 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
16.04.2022
Varvarin
3 : 2
Kamenorezac 76
Vinogradar
Riljac
1 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
16.04.2022
Vinogradar
1 : 0
Poljoprivrednik
Garevina
Garevina
4 : 2
Borac
Gornji Katun
16.04.2022
Garevina
4 : 2
Borac
Proleter (M)
Mramorak
3 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
16.04.2022 16:30
Proleter (M)
3 : 0
BSK Bavanište
Crvena Jabuka
Ub
3 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
16.04.2022 15:30
Crvena Jabuka
3 : 1
Polet (DL)
Rudar
Vrdnik
1 : 4
Fruškogorac
Krčedin
16.04.2022 16:00
Rudar
1 : 4
Fruškogorac
Zadrugar
Lazarevo
5 : 0
Lehel
Mužlja
16.04.2022 16:30
Zadrugar
5 : 0
Lehel
Navalin
Navalin
2 : 1
Radnički (P)
Pertate
16.04.2022 16:30
Navalin
2 : 1
Radnički (P)
Sinđelić
Lipnica
0 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
16.04.2022 16:30
Sinđelić
0 : 1
Studenac
Pobednik
Piroman
5 : 0
Posavina
Stubline
16.04.2022 17:00
Pobednik
5 : 0
Posavina
Miljakovac
Beograd
2 : 0
Zmaj Novi grad
Zemun
16.04.2022 12:30
Miljakovac
2 : 0
Zmaj Novi grad
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 3
Bratstvo
Krnjača
16.04.2022 16:00
Lepušnica
1 : 3
Bratstvo
Mladost (P)
Pretoke
0 : 1
BSK
Borač
16.04.2022 16:00
Mladost (P)
0 : 1
BSK
Borac
Pajsijevići
1 : 1
Sloga
Zabojnica
16.04.2022 16:00
Borac
1 : 1
Sloga
Trnava
Trnava
3 : 1
Vinogradar
Crkvenac
16.04.2022 16:30
Trnava
3 : 1
Vinogradar
Mladost (D)
Dublje
3 : 1
Šantarovac
Šantarovac
16.04.2022 16:30
Mladost (D)
3 : 1
Šantarovac
Borac
Kloka
2 : 1
Mladost (J)
Jelenac
16.04.2022 16:00
Borac
2 : 1
Mladost (J)
Tvrđava
Bač
3 : 1
Bačka (D)
Despotovo
16.04.2022 16:30
Tvrđava
3 : 1
Bačka (D)
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
3 : 1
Napredak
Banatska Topola
16.04.2022 16:00
Jedinstvo (NB)
3 : 1
Napredak
Tigrovi Mija Gold
Preljina
1 : 2
Budućnost
Stančići
16.04.2022 15:30
Tigrovi Mija Gold
1 : 2
Budućnost
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
16.04.2022 16:00
Trgovački
0 : 0
Mlava (ML)
Bata Bulić
Bistrica
6 : 4
Rade Milošević
Dubočka
16.04.2022 16:00
Bata Bulić
6 : 4
Rade Milošević
Borac
Barje Čiflik
0 : 3
Mladost (PR)
Poljska Ržana
16.04.2022 16:00
Borac
0 : 3
Mladost (PR)
Mladost (MS)
Mali Suvodol
2 : 3
Temac
Temska
16.04.2022 16:00
Mladost (MS)
2 : 3
Temac
Nišavac
Staničenje
2 : 2
Budućnost
Veliki Jovanovac
16.04.2022 16:00
Nišavac
2 : 2
Budućnost
Napredak 2012
Krušje
7 : 1
Rutevac
Rutevac
16.04.2022 16:00
Napredak 2012
7 : 1
Rutevac
Bjelica
Milatovići
4 : 2
Jelica
Goračići
16.04.2022 16:00
Bjelica
4 : 2
Jelica
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 0
Lokomotiva
Subotica
16.04.2022 16:30
Vinogradar
0 : 0
Lokomotiva
SFU Graničar 024
Kelebija
0 : 5
Palić
Palić
16.04.2022 16:30
SFU Graničar 024
0 : 5
Palić
Sloga (M)
Margita
0 : 4
Banat (I)
Ilandža
16.04.2022 16:30
Sloga (M)
0 : 4
Banat (I)
Oko sokolovo
Gadžin han
0 : 0
Mekiš
Mekiš
16.04.2022 16:00
Oko sokolovo
0 : 0
Mekiš
Borac
Bivolje
2 : 0
Gaglovo
Gaglovo
16.04.2022 16:30
Borac
2 : 0
Gaglovo
Železničar
Novi Sad
5 : 1
Sloga
Lok
16.04.2022 17:00
Železničar
5 : 1
Sloga
Rekreativo
Zabrežje
0 : 1
Belo Polje
Belo Polje
16.04.2022 17:00
Rekreativo
0 : 1
Belo Polje
Apolon 4
Kragujevac
4 : 4
Borba
Cvetojevac
16.04.2022 16:00
Apolon 4
4 : 4
Borba
Milakovac 2018
Milakovac
1 : 2
Morava (M)
Mrsać
16.04.2022 16:30
Milakovac 2018
1 : 2
Morava (M)
Mladi radnik 1925
Grdica
1 : 3
Magnohrom
Kraljevo
16.04.2022 16:30
Mladi radnik 1925
1 : 3
Magnohrom
Beli Orlovi
Tobolac
9 : 0
Gradac
Pločnik
16.04.2022 16:30
Beli Orlovi
9 : 0
Gradac
Mladost (MD)
Mala Drenova
4 : 0
Ratajac
Donje Rataje
16.04.2022 16:30
Mladost (MD)
4 : 0
Ratajac
Sport
Bezdan
1 : 7
Polet
Rastina
16.04.2022 16:30
Sport
1 : 7
Polet
Sloboda
Šuljkovac
5 : 0
Dražmirovac
Dražmirovac
16.04.2022 16:30
Sloboda
5 : 0
Dražmirovac
Mladi radnik
Novo Laniste
2 : 0
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
16.04.2022 16:30
Mladi radnik
2 : 0
Domaćin
Železničar
Klačevica
2 : 2
Istok 63
Plana
16.04.2022 16:30
Železničar
2 : 2
Istok 63
Borac 1950
Bošnjane
3 : 0
Polet
Zabrega
16.04.2022 16:30
Borac 1950
3 : 0
Polet
Budućnost
Lebina
4 : 0
Hajduk
Čepure
16.04.2022 16:30
Budućnost
4 : 0
Hajduk
Voja Gačić
Pančevo
1 : 4
Tempo
Sefkerin
16.04.2022 16:30
Voja Gačić
1 : 4
Tempo
Mladi borac
Županjac
0 : 3
Sloboda
Stubica
16.04.2022 16:30
Mladi borac
0 : 3
Sloboda
Mladost
Čibutkovica
4 : 2
BSK
Brajkovac
16.04.2022 16:30
Mladost
4 : 2
BSK
Petka
Petka
6 : 1
Sloga
Lukavica
16.04.2022 16:30
Petka
6 : 1
Sloga
OFK Borac
Arapovac
16.04.2022
16:00
Mladi radnik
Junkovac
16.04.2022 16:00
OFK Borac
:
Mladi radnik
Tamnava
Sovljak
1 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
16.04.2022 16:00
Tamnava
1 : 0
OFK Stublenica
ŠFU Derbi 2016
Vlase
3 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
16.04.2022 16:30
ŠFU Derbi 2016
3 : 0
Mladost (DL)
Atletiko
Donja Jajina
2 : 1
Mladost (DB)
Donji Bunibrod
16.04.2022 16:30
Atletiko
2 : 1
Mladost (DB)
Laznica
Laznica
0 : 1
Osanica
Osanica
16.04.2022 16:00
Laznica
0 : 1
Osanica
Selište
Selište
1 : 0
Mlava (R)
Ribare
16.04.2022 16:00
Selište
1 : 0
Mlava (R)
Vojvodina
Seleuš
1 : 1
Solunac
Banatski Sokolac
16.04.2022 16:30
Vojvodina
1 : 1
Solunac
Naša Krajina
Kupinik
3 : 1
Dobrica
Dobrica
16.04.2022 16:30
Naša Krajina
3 : 1
Dobrica
Proleter 1936
Svetlić
0 : 6
Junkovac
Junkovac
16.04.2022 16:00
Proleter 1936
0 : 6
Junkovac
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 4
Sparta
Grgurevci
16.04.2022 16:30
Srem
1 : 4
Sparta
Roma - Odžino selo
Pocerski Pričinović
0 : 3
Proleter
Šabac
16.04.2022 16:30
Roma - Odžino selo
0 : 3
Proleter
Metaloplastika 2006
Šabac
3 : 0
Culjković
Culjković
16.04.2022 16:30
Metaloplastika 2006
3 : 0
Culjković
Dunav
Ostrovo
2 : 4
Margum
Dubravica
16.04.2022 16:00
Dunav
2 : 4
Margum
Burovac
Burovac
0 : 7
Vukan
Ždrelo
16.04.2022 15:30
Burovac
0 : 7
Vukan
Sloga
Burovac
6 : 1
Rudar 1947
Stamnica
16.04.2022 15:30
Sloga
6 : 1
Rudar 1947
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 2
Napredak
Trnovče
16.04.2022 15:30
Jedinstvo
3 : 2
Napredak
Radnik
Pankovo
5 : 3
Petar Dobrnjac
Dobrnje
16.04.2022 15:30
Radnik
5 : 3
Petar Dobrnjac
Radnički
Knežica
3 : 1
BSK
Bošnjak
16.04.2022 15:30
Radnički
3 : 1
BSK
Zabrđe 1936
Zabrđe
4 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
16.04.2022 15:30
Zabrđe 1936
4 : 1
Sloga 1952
Kotlenik
Selo Leskovac
1 : 3
Bare
Bare
16.04.2022 16:00
Kotlenik
1 : 3
Bare
Mladost
Porodin
5 : 0
Sloga
Viteževo
16.04.2022 16:00
Mladost
5 : 0
Sloga
Resavski Despoti
Vitance
1 : 2
Napredak
Zlatovo
16.04.2022 16:30
Resavski Despoti
1 : 2
Napredak
Posušje
Posušje
0 : 0
Sloboda
Tuzla
16.04.2022 16:00
Posušje
0 : 0
Sloboda
Leotar
Trebinje
1 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
16.04.2022 13:00
Leotar
1 : 0
Široki Brijeg
Zrinjski
Mostar
4 : 0
Sarajevo
Sarajevo
16.04.2022 19:00
Zrinjski
4 : 0
Sarajevo
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
0 : 0
Borac
Banja Luka
16.04.2022 15:00
Tuzla City
0 : 0
Borac
Tekstilac
Derventa
0 : 3
Drina
Zvornik
16.04.2022 16:00
Tekstilac
0 : 3
Drina
Kozara
Gradiška
0 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
16.04.2022 16:00
Kozara
0 : 1
Zvijezda 09
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
Omarska
Omarska
16.04.2022 16:00
Slavija
2 : 1
Omarska
Budućnost
Pilica
3 : 7
Sloga
Doboj
16.04.2022 16:00
Budućnost
3 : 7
Sloga
Modriča
Modriča
1 : 2
Sutjeska
Foča
16.04.2022 16:00
Modriča
1 : 2
Sutjeska
Borac
Kozarska Dubica
0 : 1
Ljubić
Prnjavor
16.04.2022 16:00
Borac
0 : 1
Ljubić
Željezničar Sport Team
Banja Luka
2 : 2
Podrinje
Janja
16.04.2022 16:00
Željezničar Sport Team
2 : 2
Podrinje
Zvijezda
Gradačac
1 : 1
Igman
Konjic
16.04.2022 16:30
Zvijezda
1 : 1
Igman
Rudar
Kakanj
1 : 0
Orašje
Orašje
16.04.2022 16:30
Rudar
1 : 0
Orašje
Simm Bau
Kosova
3 : 2
Jedinstvo
Bihać
16.04.2022 16:30
Simm Bau
3 : 2
Jedinstvo
Budućnost
Banovići
2 : 0
Tomislav
Tomislavgrad
16.04.2022 16:30
Budućnost
2 : 0
Tomislav
Bratstvo
Gračanica
0 : 0
Radnik
Hadžići
16.04.2022 16:30
Bratstvo
0 : 0
Radnik
GOŠK
Gabela
2 : 0
TOŠK
Tešanj
16.04.2022 16:30
GOŠK
2 : 0
TOŠK
Travnik
Travnik
1 : 2
Gradina
Srebrenik
16.04.2022 16:30
Travnik
1 : 2
Gradina
Goražde
Goražde
1 : 0
Mladost
Doboj-Kakanj
16.04.2022 16:30
Goražde
1 : 0
Mladost
Budućnost
Podgorica
4 : 2
Iskra
Danilovgrad
16.04.2022 17:00
Budućnost
4 : 2
Iskra
Rudar
Pljevlja
1 : 0
Dečić
Tuzi
16.04.2022 15:30
Rudar
1 : 0
Dečić
Jezero
Plav
0 : 2
Sutjeska
Nikšić
16.04.2022 15:30
Jezero
0 : 2
Sutjeska
Zeta
Golubovci
3 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
16.04.2022 18:00
Zeta
3 : 0
OFK Petrovac
Podgorica
Podgorica
1 : 3
Mornar
Bar
16.04.2022 18:00
Podgorica
1 : 3
Mornar
Komovi
Andrijevica
1 : 0
Petnjica
Petnjica
16.04.2022 15:00
Komovi
1 : 0
Petnjica
Polimlje
Murino
1 : 1
Brskovo
Mojkovac
16.04.2022 15:00
Polimlje
1 : 1
Brskovo
Pljevlja 97
Pljevlja
6 : 1
Gusinje
Gusinje
16.04.2022 15:00
Pljevlja 97
6 : 1
Gusinje
OFK Borac
Bijelo Polje
1 : 1
Ibar
Rožaje
16.04.2022 15:00
OFK Borac
1 : 1
Ibar
Manchester United
Manchester
3 : 2
Norwich City
Norwich
16.04.2022 16:00
Manchester United
3 : 2
Norwich City
Southampton
Southampton
1 : 0
Arsenal
London
16.04.2022 16:00
Southampton
1 : 0
Arsenal
Tottenham Hotspur
London
0 : 1
Brighton & Hove Albion
Brighton
16.04.2022 13:30
Tottenham Hotspur
0 : 1
Brighton & Hove Albion
Watford
Watford
1 : 2
Brentford
Brentford, Middlesex
16.04.2022 16:00
Watford
1 : 2
Brentford
Alaves
Vitoria-Gasteiz
1 : 0
Rayo Vallecano
Madrid
16.04.2022 16:15
Alaves
1 : 0
Rayo Vallecano
Getafe
Getafe (Madrid)
1 : 2
Villarreal
Villarreal
16.04.2022 21:00
Getafe
1 : 2
Villarreal
Valencia
Valencia
1 : 2
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
16.04.2022 18:30
Valencia
1 : 2
Osasuna
Elche
Elche
3 : 0
Mallorca
Palma de Mallorca
16.04.2022 14:00
Elche
3 : 0
Mallorca
Borussia Dortmund
Dortmund
6 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
16.04.2022 15:30
Borussia Dortmund
6 : 1
Wolfsburg
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
1 : 3
Köln
Köln
16.04.2022 18:30
Borussia M'gladbach
1 : 3
Köln
Freiburg
Freiburg im Breisgau
3 : 0
Bochum
Bochum
16.04.2022 15:30
Freiburg
3 : 0
Bochum
Mainz 05
Mainz
0 : 0
Stuttgart
Stuttgart
16.04.2022 15:30
Mainz 05
0 : 0
Stuttgart
Augsburg
Augsburg
0 : 1
Hertha BSC
Berlin
16.04.2022 15:30
Augsburg
0 : 1
Hertha BSC
Cagliari
Cagliari
1 : 0
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
16.04.2022 12:30
Cagliari
1 : 0
Sassuolo
Fiorentina
Firenze
1 : 0
Venezia
Venecia
16.04.2022 16:30
Fiorentina
1 : 0
Venezia
Juventus
Torino
1 : 1
Bologna
Bologna
16.04.2022 18:30
Juventus
1 : 1
Bologna
Lazio
Roma
1 : 1
Torino
Torino
16.04.2022 20:45
Lazio
1 : 1
Torino
Sampdoria
Genova
1 : 2
Salernitana
Salerno
16.04.2022 14:30
Sampdoria
1 : 2
Salernitana
Udinese
Udine
4 : 1
Empoli
Empoli
16.04.2022 14:30
Udinese
4 : 1
Empoli
Lille
Villeneuve d'Ascq
1 : 2
Lens
Lens
16.04.2022 21:00
Lille
1 : 2
Lens
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
2 : 1
Brest
Brest
16.04.2022 17:00
Saint-Étienne
2 : 1
Brest
Inđija
Inđija
1 : 2
Mladost GAT
Novi Sad
16.04.2022 16:00
Inđija
1 : 2
Mladost GAT
IMT
Beograd
5 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
16.04.2022 16:00
IMT
5 : 0
Radnički (SM)
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 0
Loznica
Loznica
16.04.2022 16:00
OFK Žarkovo
1 : 0
Loznica
Mačva
Šabac
1 : 0
Timok 1919
Zaječar
16.04.2022 16:00
Mačva
1 : 0
Timok 1919
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
16.04.2022 16:00
Budućnost
1 : 1
Zlatibor
Rad
Beograd
2 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
16.04.2022 16:00
Rad
2 : 0
OFK Bačka
Crvena zvezda
Beograd
0 : 0
Partizan
Beograd
16.04.2022 18:00
Crvena zvezda
0 : 0
Partizan
Čukarički
Beograd
2 : 3
TSC
Bačka Topola
16.04.2022 14:00
Čukarički
2 : 3
TSC
Mladost
Lučani
0 : 0
Proleter
Novi Sad
16.04.2022 16:00
Mladost
0 : 0
Proleter
1/8 Finala
Kraljica Marija
Novo Selo
0 : 14
TSC
Kanjiža
16.04.2022 16:00
Kraljica Marija
0 : 14
TSC
Sloga
Zemun
1 : 4
Spartak
Subotica
16.04.2022 13:30
Sloga
1 : 4
Spartak
Mašinac
Niš
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
16.04.2022 15:00
Mašinac
1 : 1
Crvena zvezda
Radnički 1923
Kragujevac
8 : 1
Jedinstvo 2014
Pirot
16.04.2022 16:30
Radnički 1923
8 : 1
Jedinstvo 2014
Spartak DOO
Subotica
5 : 0
Kolubara
Lazarevac
16.04.2022 16:00
Spartak DOO
5 : 0
Kolubara
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
2 : 3
Mačva
Šabac
16.04.2022 13:00
ŽGFK Lavice Dubočica
2 : 3
Mačva
Jedinstvo (Ub)
Ub
3 : 3
Loznica
Loznica
16.04.2022 12:00
Jedinstvo (Ub)
3 : 3
Loznica
ŽGFK Borac
Čačak
11 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
16.04.2022 12:00
ŽGFK Borac
11 : 0
Jedinstvo Putevi
Desetka
Obrenovac
0 : 21
Heroj Polet
Jajinci
16.04.2022 15:00
Desetka
0 : 21
Heroj Polet
Crvena zvezda
Beograd
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
16.04.2022 11:00
Crvena zvezda
0 : 2
Radnički 1923
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
16.04.2022 13:30
Šumadija 1903
2 : 3
Novi Pazar
Borac 1926
Čačak
2 : 4
GFK Sloboda
Užice
16.04.2022 13:30
Borac 1926
2 : 4
GFK Sloboda
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
16.04.2022 13:30
Sloga (K)
2 : 0
Mladi radnik 1926
Javor
Ivanjica
3 : 1
Mladost (L)
Lučani
16.04.2022 13:30
Javor
3 : 1
Mladost (L)
Sloga (P)
Požega
2 : 2
Sunrise Šabac
Šabac
16.04.2022 13:30
Sloga (P)
2 : 2
Sunrise Šabac
Loznica
Loznica
4 : 0
Zlatibor
Čajetina
16.04.2022 13:30
Loznica
4 : 0
Zlatibor
Jedinstvo
Ub
4 : 1
Radnički (V)
Valjevo
16.04.2022 13:30
Jedinstvo
4 : 1
Radnički (V)
Radnički
Niš
9 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
16.04.2022
Radnički
9 : 0
GFK Jagodina
Morava 1918
Ćuprija
1 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
16.04.2022
Morava 1918
1 : 3
OFK Topličanin
Spartak ŽK
Subotica
3 : 1
Proleter
Novi Sad
16.04.2022 10:00
Spartak ŽK
3 : 1
Proleter
Index
Novi Sad
2 : 1
Mladost (NS)
Novi Sad
16.04.2022 10:00
Index
2 : 1
Mladost (NS)
Zvezdara
Beograd
0 : 2
Bežanija
Beograd
16.04.2022 10:00
Zvezdara
0 : 2
Bežanija
Internacional
Beograd
1 : 1
Sinđelić
Beograd
16.04.2022 10:00
Internacional
1 : 1
Sinđelić
Brodarac 2
Beograd
3 : 2
Kolubara
Lazarevac
16.04.2022 11:00
Brodarac 2
3 : 2
Kolubara
011
Beograd
1 : 1
IMT 2
Beograd
16.04.2022 18:00
011
1 : 1
IMT 2
Ada
Beograd
3 : 1
IM Rakovica
Rakovica
16.04.2022 20:15
Ada
3 : 1
IM Rakovica
BASK
Beograd
5 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
16.04.2022 14:00
BASK
5 : 1
OFK Žarkovo
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
1 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
16.04.2022 11:00
OFK Aranđelovac 1979
1 : 2
Šumadija (A)
Korićani
Korićani
7 : 0
Karađorđe
Topola
16.04.2022 10:00
Korićani
7 : 0
Karađorđe
Napredak
Markovac
7 : 0
RSK
Rabrovo
16.04.2022 11:00
Napredak
7 : 0
RSK
Borac (Š)
Šajkaš
4 : 1
OFK Bečej 1918
Bečej
16.04.2022 11:30
Borac (Š)
4 : 1
OFK Bečej 1918
Crnokosa
Kosjerić
1 : 6
Novi Pazar
Novi Pazar
16.04.2022 15:30
Crnokosa
1 : 6
Novi Pazar
Prva Iskra
Barič
3 : 0
BSK 1925
Beograd
16.04.2022 11:00
Prva Iskra
3 : 0
BSK 1925
Dunav (VS)
Veliko Selo
1 : 4
Radnički
Obrenovac
16.04.2022 11:00
Dunav (VS)
1 : 4
Radnički
DIF
Beograd
16.04.2022
11:00
OFK Beograd
Beograd
16.04.2022 11:00
DIF
:
OFK Beograd
Rojkovac
Obrenovac
0 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
16.04.2022 11:00
Rojkovac
0 : 1
Siti Sport Klub
OFK Balkan
Beograd
1 : 2
Budućnost
Dobanovci
16.04.2022 11:00
OFK Balkan
1 : 2
Budućnost
GSP Polet
Beograd
0 : 4
Beograd Karaburma
Beograd
16.04.2022 11:00
GSP Polet
0 : 4
Beograd Karaburma
Kabel
Novi Sad
16.04.2022
Proleter
Novi Sad
16.04.2022
Kabel
:
Proleter
Petrika
Novi Sad
16.04.2022
Bačka
Đurđevo
16.04.2022
Petrika
:
Bačka
TSK
Temerin
0 : 2
Jedinstvo
Rumenka
16.04.2022 00:00
TSK
0 : 2
Jedinstvo
Zemun
Zemun
4 : 3
OFK Beograd
Beograd
16.04.2022 13:30
Zemun
4 : 3
OFK Beograd
RFK Grafičar
Beograd
2 : 0
Rad
Beograd
16.04.2022 16:00
RFK Grafičar
2 : 0
Rad
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
IMT
Beograd
16.04.2022 10:00
Lokomotiva
1 : 0
IMT
Sopot
Sopot
2 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
16.04.2022 16:00
Sopot
2 : 2
Radnički (NB)
Sinđelić
Beograd
4 : 1
Studentski grad
Novi Beograd
16.04.2022 09:00
Sinđelić
4 : 1
Studentski grad
OLE
Beograd
2 : 0
Partizan
Beograd
16.04.2022 10:00
OLE
2 : 0
Partizan
Rakovica
Beograd
1 : 2
BASK
Beograd
16.04.2022 00:00
Rakovica
1 : 2
BASK
Zmaj 1953
Zemun
0 : 4
Vinča
Vinča
16.04.2022 00:00
Zmaj 1953
0 : 4
Vinča
Borac
Lazarevac
5 : 2
Boleč
Boleč
16.04.2022 00:00
Borac
5 : 2
Boleč
Sinđelić 2
Beograd
16.04.2022
00:00
OFK Mladenovac
Mladenovac
16.04.2022 00:00
Sinđelić 2
:
OFK Mladenovac
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
3 : 0
Kovačevac
Kovačevac
16.04.2022 00:00
Radnički (NB) 2
3 : 0
Kovačevac
Kiker
Kraljevo
3 : 1
Spartak ŽK
Subotica
16.04.2022 11:00
Kiker
3 : 1
Spartak ŽK
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
16.04.2022 11:00
Šumadija 1903
0 : 0
Novi Pazar
Borac 1926
Čačak
3 : 2
GFK Sloboda
Užice
16.04.2022 11:00
Borac 1926
3 : 2
GFK Sloboda
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Apolon 2018
Kraljevo
16.04.2022 11:00
Sloga (K)
1 : 0
Apolon 2018
Javor
Ivanjica
3 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
16.04.2022 11:00
Javor
3 : 0
Radnički 1923
Savacijum
Šabac
1 : 2
Sunrise Šabac
Šabac
16.04.2022 11:00
Savacijum
1 : 2
Sunrise Šabac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
6 : 1
Apolon 4
Kragujevac
16.04.2022 11:00
Metalac (GM)
6 : 1
Apolon 4
Loznica
Loznica
0 : 4
Mačva
Šabac
16.04.2022 11:00
Loznica
0 : 4
Mačva
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Radnički (V)
Valjevo
16.04.2022 11:00
Jedinstvo
1 : 0
Radnički (V)
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 0
Kopernikus Želežničar
Niš
16.04.2022
GFK Jagodina
1 : 0
Kopernikus Želežničar
Real Niš
Niš
6 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
16.04.2022
Real Niš
6 : 0
GFK Dubočica
Radnički (P)
Pirot
0 : 3
Mineralac
Vranje
16.04.2022
Radnički (P)
0 : 3
Mineralac
Dinamo
Vranje
2 : 0
Budućnost
Popovac
16.04.2022
Dinamo
2 : 0
Budućnost
Spartak ŽK
Subotica
4 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
16.04.2022 10:00
Spartak ŽK
4 : 0
Proleter (NS)
Radnički (Zr)
Zrenjanin
4 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
16.04.2022 10:00
Radnički (Zr)
4 : 1
Proleter 2006
ODR
Petrovaradin
4 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
16.04.2022 12:00
ODR
4 : 0
Dinamo 1945
Karađorđe
Ribnica
1 : 0
Bane 1931
Raška
16.04.2022 15:00
Karađorđe
1 : 0
Bane 1931
Kiker
Kraljevo
5 : 1
Tutin
Tutin
16.04.2022 15:00
Kiker
5 : 1
Tutin
OFK Kikinda
Kikinda
4 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
16.04.2022 13:00
OFK Kikinda
4 : 1
Borac (Š)
Radnički (Š)
Šid
2 : 0
GFK Sloven
Ruma
16.04.2022 10:00
Radnički (Š)
2 : 0
GFK Sloven
Voja Gačić
Pančevo
5 : 3
Podunavac
Belegiš
16.04.2022 12:00
Voja Gačić
5 : 3
Podunavac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
9 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
16.04.2022 11:00
Budućnost Krušik 2014
9 : 0
Vrelo Sport
Vinča
Vinča
2 : 0
Zvezdara
Beograd
16.04.2022 10:00
Vinča
2 : 0
Zvezdara
Prva Iskra
Barič
4 : 2
Lestane
Lestane
16.04.2022 16:00
Prva Iskra
4 : 2
Lestane
BASK
Beograd
2 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
16.04.2022 16:30
BASK
2 : 3
Radnički (O)
Bežanija
Beograd
2 : 1
BSK 1925
Beograd
16.04.2022 14:30
Bežanija
2 : 1
BSK 1925
Spartak 1976
Trnava
3 : 3
Zlatibor
Čajetina
16.04.2022 10:00
Spartak 1976
3 : 3
Zlatibor
Rvati
Obrenovac
2 : 0
Duboko
Mala Mostanica
16.04.2022 12:00
Rvati
2 : 0
Duboko
Mladost GAT
Novi Sad
1 : 1
Kabel
Novi Sad
16.04.2022 14:00
Mladost GAT
1 : 1
Kabel
Šumadinac
Bečmen
2 : 0
Rakovica
Beograd
16.04.2022 15:00
Šumadinac
2 : 0
Rakovica
Sinđelić 2
Beograd
1 : 5
Kolubara
Lazarevac
16.04.2022 11:15
Sinđelić 2
1 : 5
Kolubara
BSK Borča
Borča
1 : 0
OFK Beograd 2
Beograd
16.04.2022 11:00
BSK Borča
1 : 0
OFK Beograd 2
Šumadija 1962
Jagnjilo
3 : 0
Zemun 3
Zemun
16.04.2022 11:00
Šumadija 1962
3 : 0
Zemun 3
Dunavac
Grocka
4 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
16.04.2022 09:00
Dunavac
4 : 1
Crvena zvezda
Borac
Ostružnica
1 : 3
Mladenovac
Mladenovac
16.04.2022 10:00
Borac
1 : 3
Mladenovac
Apolon
Kraljevo
2 : 4
Sun Rise
Šabac
16.04.2022 13:00
Apolon
2 : 4
Sun Rise
Sloboda
Čačak
8 : 0
Cepelin 026
Smederevo
16.04.2022 13:00
Sloboda
8 : 0
Cepelin 026
Bane 1931
Raška
0 : 3
Apolon 4
Kragujevac
16.04.2022 11:00
Bane 1931
0 : 3
Apolon 4
Radnički 1923
Kragujevac
16.04.2022
11:00
Šumadija 1903
Kragujevac
16.04.2022 11:00
Radnički 1923
:
Šumadija 1903
Apolon 4
Kragujevac
1 : 0
Pazar Juniors
Novi Pazar
16.04.2022 11:00
Apolon 4
1 : 0
Pazar Juniors
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Bubamara
Kraljevo
16.04.2022 11:00
AF AS Novi Pazar
2 : 1
Bubamara
Apolon 2018
Kraljevo
16.04.2022
11:00
Sušica
Kragujevac
16.04.2022 11:00
Apolon 2018
:
Sušica
Polimlje
Prijepolje
16.04.2022
10:00
Sloboda (Č)
Čačak
16.04.2022 10:00
Polimlje
:
Sloboda (Č)
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 3
Sloga (P)
Požega
16.04.2022 10:00
Takovo
2 : 3
Sloga (P)
GFK Sloboda
Užice
4 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
16.04.2022 11:00
GFK Sloboda
4 : 2
Metalac
Javor Matis
Ivanjica
1 : 2
Zlatibor
Čajetina
16.04.2022 10:00
Javor Matis
1 : 2
Zlatibor
Spartak 1976
Trnava
1 : 2
Gaučosi
Čačak
16.04.2022 10:00
Spartak 1976
1 : 2
Gaučosi
Mladost (L)
Lučani
5 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
16.04.2022 10:00
Mladost (L)
5 : 2
Sloga (BB)
Jedinstvo Putevi
Užice
16.04.2022
10:00
Ares 2015
Mrčajevci
16.04.2022 10:00
Jedinstvo Putevi
:
Ares 2015
Vlasina
Vlasotince
1 : 3
Napredak
Kruševac
16.04.2022
Vlasina
1 : 3
Napredak
Radnički (N)
Niš
7 : 1
SFS Borac
Paraćin
16.04.2022
Radnički (N)
7 : 1
SFS Borac
Kopernikus Železničar
Niš
0 : 0
Lider MGM
Leskovac
16.04.2022
Kopernikus Železničar
0 : 0
Lider MGM
Timok 1919
Zaječar
5 : 2
Car Konstantin
Niš
16.04.2022
Timok 1919
5 : 2
Car Konstantin
OFK Radnički
Niš
4 : 2
Trayal Knez Lazar
Kruševac
16.04.2022
OFK Radnički
4 : 2
Trayal Knez Lazar
TSC
Bačka Topola
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
16.04.2022 10:00
TSC
0 : 2
Vojvodina
Radnički 1912
Sombor
1 : 0
Kabel
Novi Sad
16.04.2022 10:00
Radnički 1912
1 : 0
Kabel
Spartak ŽK
Subotica
3 : 1
RFK NS 1921
Novi Sad
16.04.2022 14:00
Spartak ŽK
3 : 1
RFK NS 1921
Petar Puača
Novi Sad
5 : 2
Hajduk 1912
Kula
16.04.2022 10:00
Petar Puača
5 : 2
Hajduk 1912
Derby 2015
Novi Sad
5 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
16.04.2022 10:00
Derby 2015
5 : 1
Radnički (SM)
ODR
Petrovaradin
0 : 2
Inđija
Inđija
16.04.2022 10:00
ODR
0 : 2
Inđija
Omladinac
Novi Banovci
0 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
16.04.2022 12:00
Omladinac
0 : 2
Jedinstvo (SP)
Senjak
Valjevo
4 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
16.04.2022 10:00
Senjak
4 : 0
Jedinstvo (Ub)
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
4 : 0
Soko 2015
Saraoci
16.04.2022 10:00
Jasenica 2017
4 : 0
Soko 2015
AF Duljaj
Topola
5 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
16.04.2022 10:00
AF Duljaj
5 : 1
Mladi radnik 1926
RSK
Rabrovo
16.04.2022
10:00
Šumadija
Aranđelovac
16.04.2022 10:00
RSK
:
Šumadija
Železničar
Požarevac
2 : 3
AF Đokić
Velika Plana
16.04.2022 10:00
Železničar
2 : 3
AF Đokić
Zvižd
Kučevo
0 : 3
VGSK
Veliko Gradište
16.04.2022 10:00
Zvižd
0 : 3
VGSK
Cepelin 026
Smederevo
16.04.2022
10:00
Plana
Velika Plana
16.04.2022 10:00
Cepelin 026
:
Plana
Petlić SD 2006
Smederevo
3 : 0
OPK Rudar 1933
Kostolac
16.04.2022 10:00
Petlić SD 2006
3 : 0
OPK Rudar 1933
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
16.04.2022 10:00
Smederevo 1924
0 : 1
Sloga 33
BSK
Bujanovac
0 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
16.04.2022 00:00
BSK
0 : 2
OFK Kosanica
Trnovac
Veliki Trnovac
3 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
16.04.2022
Trnovac
3 : 3
GFK Dubočica
Morava 1918
Ćuprija
4 : 1
Timočanin
Knjaževac
16.04.2022 09:30
Morava 1918
4 : 1
Timočanin
Arena Su
Subotica
1 : 2
AFK
Ada
16.04.2022 11:00
Arena Su
1 : 2
AFK
Spartak ŽK
Subotica
2 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
16.04.2022 11:00
Spartak ŽK
2 : 0
Tisa Njerš
Radnički 1905
Bajmok
2 : 1
Bajša
Bajša
16.04.2022 10:00
Radnički 1905
2 : 1
Bajša
Posavina
Stubline
0 : 23
Budućnost
Zvečka
16.04.2022 10:00
Posavina
0 : 23
Budućnost
Karaš
Jasenovo
1 : 7
Ratar
Kruščica
16.04.2022 11:00
Karaš
1 : 7
Ratar
Sloga
Bogosavac
1 : 3
OFK Majur
Majur
16.04.2022 12:00
Sloga
1 : 3
OFK Majur
Mačva
Šabac
1 : 1
POFK Savacium
Šabac
16.04.2022 10:00
Mačva
1 : 1
POFK Savacium
AL AHLI
Novi Pazar
0 : 1
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
16.04.2022
AL AHLI
0 : 1
OFK Vlada Dimitrijević
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
16.04.2022
Sport Klub 99
1 : 0
Jedinstvo 2017
OFK National AG
Novi Pazar
8 : 2
Tutin
Tutin
16.04.2022 00:00
OFK National AG
8 : 2
Tutin
Pazar Juniors
Novi Pazar
3 : 0
Koštam Polje
Delimeđe
16.04.2022
Pazar Juniors
3 : 0
Koštam Polje
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 12
Novi Pazar
Novi Pazar
16.04.2022
OFK Ras
1 : 12
Novi Pazar
Karađorđe
Ribnica
6 : 1
Proleter
Pečenog
16.04.2022 10:00
Karađorđe
6 : 1
Proleter
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Partizan
Beograd
16.04.2022
Crvena zvezda
3 : 0
Partizan
Ole
Zemun
1 : 11
RFK Grafičar
Beograd
16.04.2022 10:00
Ole
1 : 11
RFK Grafičar
Mungosi
Zemun
1 : 1
Petlić
Beograd
16.04.2022
Mungosi
1 : 1
Petlić
Dušanovac
Beograd
0 : 0
Rad
Beograd
16.04.2022
Dušanovac
0 : 0
Rad
Voždovac
Beograd
1 : 2
Teleoptik
Zemun
16.04.2022
Voždovac
1 : 2
Teleoptik
PFK Žarkovo 2000
Beograd
1 : 5
Čukarički
Beograd
16.04.2022
PFK Žarkovo 2000
1 : 5
Čukarički
Olimpik
Beograd
16.04.2022
OFK Beograd
Beograd
16.04.2022
Olimpik
:
OFK Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
16.04.2022
Milutinac
Zemun
16.04.2022
Radnički (O)
:
Milutinac
Lokomotiva
Beograd
16.04.2022
011
Beograd
16.04.2022
Lokomotiva
:
011
Zemun
Zemun
16.04.2022
Radnički (NB)
Novi Beograd
16.04.2022
Zemun
:
Radnički (NB)
Voždovac
Beograd
3 : 1
Radnički
Obrenovac
16.04.2022 10:00
Voždovac
3 : 1
Radnički
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
16.04.2022 10:00
Teleoptik
1 : 1
Kolubara
Zemun
Zemun
2 : 3
Partizan
Beograd
16.04.2022 10:00
Zemun
2 : 3
Partizan
RFK Grafičar
Beograd
2 : 0
Olimpik
Beograd
16.04.2022 10:00
RFK Grafičar
2 : 0
Olimpik
Crvena zvezda
Beograd
1 : 3
Čukarički
Beograd
16.04.2022 10:00
Crvena zvezda
1 : 3
Čukarički
Kampione
Beograd
2 : 2
OFK Beograd
Beograd
16.04.2022 10:00
Kampione
2 : 2
OFK Beograd
Arena SU
Subotica
2 : 2
Tisa Njerš
Adorjan
16.04.2022 09:00
Arena SU
2 : 2
Tisa Njerš
Spartak ŽK '10
Subotica
0 : 1
SuTeam Akademija
Subotica
16.04.2022 09:30
Spartak ŽK '10
0 : 1
SuTeam Akademija
Subotica
Subotica
1 : 18
Spartak ŽK '09
Subotica
16.04.2022 09:30
Subotica
1 : 18
Spartak ŽK '09
Šumadinac
Bečmen
8 : 2
Sinđelić
Ugrinovci
16.04.2022 12:30
Šumadinac
8 : 2
Sinđelić
Mačva 1
Šabac
0 : 0
Sunrise Šabac 1
Šabac
16.04.2022 13:00
Mačva 1
0 : 0
Sunrise Šabac 1
Bane 1931
Raška
4 : 2
Pazar Juniors
Novi Pazar
16.04.2022
Bane 1931
4 : 2
Pazar Juniors
OFK National
Novi Pazar
6 : 1
Jedinstvo 2017
Tutin
16.04.2022 00:00
OFK National
6 : 1
Jedinstvo 2017
Kosmet
Leposavić
3 : 4
Novi Pazar
Novi Pazar
16.04.2022
Kosmet
3 : 4
Novi Pazar
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 3
Sport Club 99
Novi Pazar
16.04.2022
AF AS Novi Pazar
0 : 3
Sport Club 99
SFU Gornjak
Krepoljin
1 : 0
Železničar
Požarevac
16.04.2022 11:00
SFU Gornjak
1 : 0
Železničar
Mladi Radnik 1926
Požarevac
0 : 1
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
16.04.2022 09:30
Mladi Radnik 1926
0 : 1
Pomoravlje 1946
Budućnost
Zvečka
0 : 2
Zabrežje
Zabrežje
16.04.2022 09:00
Budućnost
0 : 2
Zabrežje
Rvati
Obrenovac
0 : 10
Radnički
Obrenovac
16.04.2022 11:00
Rvati
0 : 10
Radnički
Omladinac
Veliko Polje
0 : 4
Zvezda
Konatice
16.04.2022 10:00
Omladinac
0 : 4
Zvezda
Morava 1918
Ćuprija
2 : 2
Timočanin
Knjaževac
16.04.2022 11:00
Morava 1918
2 : 2
Timočanin
OFK Knez Lazar
Kruševac
6 : 2
Vukovi
Brus
16.04.2022 13:00
OFK Knez Lazar
6 : 2
Vukovi
Župa
Aleksandrovac
4 : 7
Finale 2013
Kruševac
16.04.2022 12:00
Župa
4 : 7
Finale 2013
Trstenik PPT
Trstenik
7 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
16.04.2022 13:00
Trstenik PPT
7 : 0
Radnički (S)
Drina
Ljubovija
1 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
16.04.2022 09:30
Drina
1 : 2
Sloga (BB)
Polimlje
Prijepolje
3 : 0
Budućnost
Arilje
16.04.2022 10:00
Polimlje
3 : 0
Budućnost

Košarka

Mornar Barsko zlato
Bar
74 : 65
Krka
Novo Mesto
16.04.2022 19:00
Mornar Barsko zlato
74 : 65
Krka
Cedevita Olimpija
Ljubljana
83 : 80
Borac
Čačak
16.04.2022 17:00
Cedevita Olimpija
83 : 80
Borac
Budućnost VOLI
Podgorica
76 : 80
Crvena zvezda MTS
Beograd
16.04.2022 21:00
Budućnost VOLI
76 : 80
Crvena zvezda MTS
BKK Radnički
Beograd
93 : 55
Borac 2015
Lazarevac
16.04.2022 13:00
BKK Radnički
93 : 55
Borac 2015
Žarkovo
Beograd
88 : 67
Flash
Beograd
16.04.2022 18:00
Žarkovo
88 : 67
Flash
Joker
Sombor
132 : 97
Srbobran
Srbobran
16.04.2022 17:00
Joker
132 : 97
Srbobran
Sloven
Ruma
20 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
16.04.2022 18:30
Sloven
20 : 0
Srem
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
20 : 0
Dunav 2014
Apatin
16.04.2022 17:00
Podrinje
20 : 0
Dunav 2014
Surčin
Surčin
59 : 87
Veba Basket
Beograd
16.04.2022 14:15
Surčin
59 : 87
Veba Basket
Gro-Basket
Grocka
57 : 91
Borča
Beograd
16.04.2022 16:45
Gro-Basket
57 : 91
Borča
Prva Petoletka
Trstenik
76 : 81
Sloga (B)
Batočina
16.04.2022 19:00
Prva Petoletka
76 : 81
Sloga (B)
Ras
Beograd
84 : 55
Girl Basket
Beograd
16.04.2022 17:20
Ras
84 : 55
Girl Basket
Proleter
Novi Sad
82 : 65
Vizura
Beograd
16.04.2022 15:30
Proleter
82 : 65
Vizura
SO ŽKK
Kikinda
75 : 69
Titel
Titel
16.04.2022 14:00
SO ŽKK
75 : 69
Titel
Borča
Borča
16.04.2022
Delfin
Bačka Palanka
16.04.2022
Borča
:
Delfin
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
16.04.2022
Jedinstvo
Novi Bečej
16.04.2022
Karađorđevo
:
Jedinstvo
Čelarevo
Čelarevo
16.04.2022
Sivac
Sivac
16.04.2022
Čelarevo
:
Sivac
Vojvodina 021- 2
Novi Sad
16.04.2022
Srem
Sremska Mitrovica
16.04.2022
Vojvodina 021- 2
:
Srem
Novi Pa