XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 120 utakmica za dan
Sreda, 13 April 2022


Fudbal

Torlak
Beograd
2 : 1
Komgrap
Beograd
13.04.2022 16:00
Torlak
2 : 1
Komgrap
Zvezda
Konatice
4 : 4
Napredak
Medoševac
13.04.2022 16:00
Zvezda
4 : 4
Napredak
Sremčica
Sremčica
3 : 0
Lokomotiva
Beograd
13.04.2022 16:00
Sremčica
3 : 0
Lokomotiva
Vinča
Vinča
1 : 0
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
13.04.2022 16:00
Vinča
1 : 0
Crvena zvezda (MML)
GSP Polet Dorćol
Beograd
4 : 0
BSK 1925
Batajnica
13.04.2022 16:00
GSP Polet Dorćol
4 : 0
BSK 1925
Sinđelić
Beograd
7 : 1
OFK Mladenovac
Mladenovac
13.04.2022 16:00
Sinđelić
7 : 1
OFK Mladenovac
Kosmaj
Ralja
4 : 2
Zuce 2019
Zuce
13.04.2022 16:00
Kosmaj
4 : 2
Zuce 2019
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 1
PKB
Padinska skela
13.04.2022 16:00
Poštar Zvezdara
1 : 1
PKB
Mladost (B)
Batušinac
1 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
13.04.2022 16:00
Mladost (B)
1 : 0
Jedinstvo (GM)
Aluminijum
Niš
5 : 0
Rudar
Jelašnica
13.04.2022 16:00
Aluminijum
5 : 0
Rudar
Bukovik
Razanj
4 : 0
Malošište
Malošište
13.04.2022 16:00
Bukovik
4 : 0
Malošište
OFK Sinđelić
Niš
8 : 0
Orljane
Orljane
13.04.2022 16:00
OFK Sinđelić
8 : 0
Orljane
OFK Napredak 1929
Aleksinac
1 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
13.04.2022 16:00
OFK Napredak 1929
1 : 1
Naša krila 1936
Delijski Vis
Niš
1 : 2
Morava
Žitkovac
13.04.2022 16:00
Delijski Vis
1 : 2
Morava
Mladost (M)
Medoševac
2 : 1
Pukovac
Pukovac
13.04.2022 16:00
Mladost (M)
2 : 1
Pukovac
Car Konstantin
Niš
9 : 0
OFK Niš
Niš
13.04.2022 16:00
Car Konstantin
9 : 0
OFK Niš
Moravac Orion
Mrštane
0 : 5
Pusta Reka
Bojnik
13.04.2022 16:00
Moravac Orion
0 : 5
Pusta Reka
Žitorađa
Žitorađa
2 : 1
Čekmin
Čekmin
13.04.2022 16:00
Žitorađa
2 : 1
Čekmin
OFK Topličanin
Prokuplje
5 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
13.04.2022 16:00
OFK Topličanin
5 : 1
Plantaža
OFK Alakince
Alakince
4 : 1
Jablanica
Medveđa
13.04.2022 16:00
OFK Alakince
4 : 1
Jablanica
Jedinstvo
Gornje Stopanje
1 : 2
Radan
Lebane
13.04.2022 16:00
Jedinstvo
1 : 2
Radan
Trnovac
Trnovac
3 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
13.04.2022 16:00
Trnovac
3 : 2
Nebeski Andjeli
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
13.04.2022 16:00
Jedinstvo 1936
1 : 0
Župa
Jedinstvo (M)
Mijatovac
2 : 1
Levač
Rekovac
13.04.2022 16:00
Jedinstvo (M)
2 : 1
Levač
Sloga (M)
Majdevo
1 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
13.04.2022 16:00
Sloga (M)
1 : 1
Trstenik PPT
Blagotin
Poljna
7 : 0
Gradina
Pejovac
13.04.2022 16:00
Blagotin
7 : 0
Gradina
SFS Borac
Paraćin
4 : 1
Sloga (D)
Despotovac
13.04.2022 11:00
SFS Borac
4 : 1
Sloga (D)
Morava 1918
Ćuprija
5 : 0
Orlovi
Jasenovo
13.04.2022 16:00
Morava 1918
5 : 0
Orlovi
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 0
Juhor
Obrež
13.04.2022 16:00
Kušiljevo
2 : 0
Juhor
Sloga
Kobišnica
4 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
13.04.2022 16:00
Sloga
4 : 2
Jedinstvo (P)
OFK Slatina
Bor
2 : 0
Brodoremont
Kladovo
13.04.2022 16:00
OFK Slatina
2 : 0
Brodoremont
Lužnica
Babušnica
2 : 0
BSK
Bogovina
13.04.2022 16:00
Lužnica
2 : 0
BSK
Tanasko Rajić
Pirot
4 : 0
Bor 1919
Bor
13.04.2022 16:00
Tanasko Rajić
4 : 0
Bor 1919
OFK 019
Zaječar
0 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
13.04.2022 16:00
OFK 019
0 : 1
Balkanski
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
1 : 0
Ozren
Sokobanja
13.04.2022 16:00
OFK Knjaz
1 : 0
Ozren
Zvezda
Blato
0 : 9
Dunav
Prahovo
13.04.2022 16:00
Zvezda
0 : 9
Dunav
Đerdap
Kladovo
2 : 0
Rajko Mitić
Bela Palanka
13.04.2022 16:00
Đerdap
2 : 0
Rajko Mitić
Mladi rudar 1954
Bukovik
2 : 2
Šumadinac 1913
Natalinci
13.04.2022 16:00
Mladi rudar 1954
2 : 2
Šumadinac 1913
BSK
Belosavci
2 : 1
Lokomotiva
Lapovo
13.04.2022 16:00
BSK
2 : 1
Lokomotiva
Badnjevac
Badnjevac
4 : 3
ŽSK
Žirovnica
13.04.2022 16:00
Badnjevac
4 : 3
ŽSK
Plaskovac
Plaskovac
1 : 4
Trnava
Donja Trnava
13.04.2022 16:00
Plaskovac
1 : 4
Trnava
Vinča
Vinča
3 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
13.04.2022 16:00
Vinča
3 : 0
Prvi srpski ustanak
Sloga (M)
Milatovac
1 : 0
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
13.04.2022 16:00
Sloga (M)
1 : 0
Omladinac (D.R.)
Marjan
Knić
3 : 0
Banja 1957
Banja
13.04.2022 16:00
Marjan
3 : 0
Banja 1957
Čitluk
Čitluk
6 : 0
Mladost (T)
Toljevac
13.04.2022 16:30
Čitluk
6 : 0
Mladost (T)
13. April
Lomnica
1 : 2
Kupci
Kupci
13.04.2022 16:30
13. April
1 : 2
Kupci
FUD
Brus
2 : 0
Sloga (L)
Lozna
13.04.2022 16:30
FUD
2 : 0
Sloga (L)
Gruža
Vitanovac
1 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
13.04.2022 16:30
Gruža
1 : 0
Jedinstvo (D)
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 0
Granit
Jošanička banja
13.04.2022 16:30
Jovo Kursula
2 : 0
Granit
Mlada krila
Metikoši
1 : 4
Borac
Vraneši
13.04.2022 16:30
Mlada krila
1 : 4
Borac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 0
Jedinstvo (G)
Godačica
13.04.2022 16:30
Kraljevo Hajduk
1 : 0
Jedinstvo (G)
Miločajac
Miločaj
2 : 1
Mineral 2015
Rudno
13.04.2022 16:30
Miločajac
2 : 1
Mineral 2015
Lazac
Lazac
3 : 2
Omladinac
Drakčići
13.04.2022 16:30
Lazac
3 : 2
Omladinac
Studen Vitez
Studenica
1 : 3
Apolon 2018
Kovači
13.04.2022 16:30
Studen Vitez
1 : 3
Apolon 2018
Gaglovo
Gaglovo
2 : 2
Žabare
Žabare
13.04.2022 16:30
Gaglovo
2 : 2
Žabare
Rasina
Vitanovac
2 : 4
Polet
Šavrane
13.04.2022 16:30
Rasina
2 : 4
Polet
Makrešane
Makrešane
5 : 1
Zmajevac
Belasica
13.04.2022 16:30
Makrešane
5 : 1
Zmajevac
Konjuh
Konjuh
1 : 3
Padež
Padež
13.04.2022 16:30
Konjuh
1 : 3
Padež
Dedina
Dedina
5 : 2
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
13.04.2022 16:30
Dedina
5 : 2
Pepeljevac 1947
Mudrakovac
Mudrakovac
0 : 0
Naupare
Naupare
13.04.2022 16:30
Mudrakovac
0 : 0
Naupare
Borac
Bivolje
2 : 2
Bukovica
Bukovica
13.04.2022 16:30
Borac
2 : 2
Bukovica
Omladinac (V)
Vitkovo
5 : 0
OFK Orašje 1960
Orašje
13.04.2022 16:30
Omladinac (V)
5 : 0
OFK Orašje 1960
Ratajac
Donje Rataje
2 : 1
Borjak 2013
Okruglica
13.04.2022 16:30
Ratajac
2 : 1
Borjak 2013
Mladost
Podgorica
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
13.04.2022 16:00
Mladost
1 : 0
Igalo
Bokelj
Kotor
1 : 1
OFK Titograd
Podgorica
13.04.2022 16:00
Bokelj
1 : 1
OFK Titograd
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 1
Arsenal
Tivat
13.04.2022 19:00
Jedinstvo
1 : 1
Arsenal
Grbalj
Radanovići
2 : 1
Kom
Podgorica
13.04.2022 16:00
Grbalj
2 : 1
Kom
Cetinje
Cetinje
2 : 0
Berane
Berane
13.04.2022 16:00
Cetinje
2 : 0
Berane
Ilarion
Golubovci
0 : 1
Internacional
Podgorica
13.04.2022 15:00
Ilarion
0 : 1
Internacional
Zora
Spuž
2 : 5
OFK Nikšić
Nikšić
13.04.2022 15:00
Zora
2 : 5
OFK Nikšić
Zabjelo
Podgorica
4 : 0
Karioke
Podgorica
13.04.2022 15:00
Zabjelo
4 : 0
Karioke
Adria
Podgorica
4 : 1
Olympico
Zeta
13.04.2022 15:00
Adria
4 : 1
Olympico
Ilarion 2
Golubovci
5 : 0
Ribnica
Podgorica
13.04.2022 15:00
Ilarion 2
5 : 0
Ribnica
Polet Stars
Nikšić
1 : 2
Crvena stijena
Podgorica
13.04.2022 15:00
Polet Stars
1 : 2
Crvena stijena
Liverpool
Liverpool
3 : 3
SL Benfica
Lisboa
13.04.2022 21:00
Liverpool
3 : 3
SL Benfica
Atlético Madrid
Madrid
0 : 0
Manchester City
Manchester
13.04.2022 21:00
Atlético Madrid
0 : 0
Manchester City
Voždovac
Beograd
1 : 3
Spartak ŽK
Subotica
13.04.2022 14:00
Voždovac
1 : 3
Spartak ŽK
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Mačva
Šabac
13.04.2022 11:00
Vojvodina
4 : 0
Mačva
Partizan
Beograd
2 : 3
Mladost (L)
Lučani
13.04.2022 12:30
Partizan
2 : 3
Mladost (L)
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
RFK Grafičar
Beograd
13.04.2022 13:00
Radnički 1923
3 : 1
RFK Grafičar
Brodarac
Novi Beograd
3 : 1
Crvena zvezda
Beograd
13.04.2022 10:00
Brodarac
3 : 1
Crvena zvezda
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Čukarički
Beograd
13.04.2022 13:00
OFK Beograd
1 : 2
Čukarički
TSC
Bačka Topola
1 : 2
IMT
Beograd
13.04.2022 14:00
TSC
1 : 2
IMT
Rad
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
13.04.2022 13:00
Rad
1 : 0
Zemun
Inđija
Inđija
7 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
13.04.2022 16:00
Inđija
7 : 2
Radnički (Zr)
Omladinac
Novi Banovci
0 : 3
Železničar
Pančevo
13.04.2022 10:00
Omladinac
0 : 3
Železničar
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 1
Feniks 1995
Stara Pazova
13.04.2022 16:30
Jedinstvo (SP)
1 : 1
Feniks 1995
1. Maj
Ruma
6 : 3
Veternik
Veternik
13.04.2022 20:00
1. Maj
6 : 3
Veternik
Napredak
Kruševac
1 : 0
Spartak ŽK
Subotica
13.04.2022 11:00
Napredak
1 : 0
Spartak ŽK
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Kiker
Kraljevo
13.04.2022 13:00
Vojvodina
4 : 0
Kiker
Partizan
Beograd
3 : 1
Mladost (L)
Lučani
13.04.2022 15:00
Partizan
3 : 1
Mladost (L)
Sloga (P)
Požega
1 : 2
RFK Grafičar
Beograd
13.04.2022 14:00
Sloga (P)
1 : 2
RFK Grafičar
Brodarac
Beograd
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
13.04.2022 12:30
Brodarac
0 : 4
Crvena zvezda
Teleoptik
Zemun
0 : 2
Čukarički
Beograd
13.04.2022 10:00
Teleoptik
0 : 2
Čukarički
Rad
Beograd
3 : 0
Zemun
Zemun
13.04.2022 15:00
Rad
3 : 0
Zemun
Omladinac
Novi Banovci
0 : 5
Železničar
Pančevo
13.04.2022 12:00
Omladinac
0 : 5
Železničar
Tutin
Tutin
1 : 5
Karađorđe
Ribnica
13.04.2022 12:00
Tutin
1 : 5
Karađorđe
Bane 1931
Raška
8 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
13.04.2022 15:00
Bane 1931
8 : 1
Trepča
Mačva (Š)
Šabac
4 : 3
OFK Senjak
Valjevo
13.04.2022 10:00
Mačva (Š)
4 : 3
OFK Senjak
Polimlje
Prijepolje
0 : 2
Spartak 1976
Trnava
13.04.2022 14:30
Polimlje
0 : 2
Spartak 1976
Rađevac
Krupanj
6 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
13.04.2022 16:00
Rađevac
6 : 0
Budućnost Krušik 2014
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 11
Rudar
Kosovska Mitrovica
13.04.2022 17:30
Trepča
2 : 11
Rudar

Košarka

Borac
Banja Luka
80 : 79
Mladost MaxBet
Zemun
13.04.2022 12:00
Borac
80 : 79
Mladost MaxBet
1:0
Helios Suns
Domžale
82 : 84
Zlatibor
Čajetina
13.04.2022 15:00
Helios Suns
82 : 84
Zlatibor
0:1
MZT Skopje
Skopje
73 : 68
Sutjeska
Nikšić
13.04.2022 18:00
MZT Skopje
73 : 68
Sutjeska
1:0
Široki
Široki Brijeg
85 : 81
Spars Realway
Sarajevo
13.04.2022 21:00
Široki
85 : 81
Spars Realway
1:0
Topola
Bačka Topola
75 : 70
Vrbas
Vrbas
13.04.2022 19:30
Topola
75 : 70
Vrbas
Barajevo
Barajevo
76 : 107
Cerak
Beograd
13.04.2022 21:20
Barajevo
76 : 107
Cerak
Maccabi
Tel Aviv
85 : 76
Fenerbahce
Istanbul
13.04.2022 18:30
Maccabi
85 : 76
Fenerbahce
Crvena zvezda
Beograd
81 : 68
Art Basket
Beograd
13.04.2022 18:30
Crvena zvezda
81 : 68
Art Basket
Vizura
Beograd
53 : 50
Ras
Beograd
13.04.2022 15:30
Vizura
53 : 50
Ras
Sloboda
Užice
86 : 85
Mega Mozzart
Beograd
13.04.2022 18:45
Sloboda
86 : 85
Mega Mozzart

Odbojka

Spartak (S)
Subotica
3 : 0
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
13.04.2022 17:00
Spartak (S)
3 : 0
Vojvodina NS Seme
1:2

Rukomet

Beli anđeo
Prijepolje
38 : 22
Arilje
Arilje
13.04.2022 20:00
Beli anđeo
38 : 22
Arilje
Rudar 2
Kostolac
30 : 27
Zaječar 1949
Zaječar
13.04.2022
Rudar 2
30 : 27
Zaječar 1949
Mladost
Vranje
28 : 26
Žitorađa
Žitorađa
13.04.2022 17:30
Mladost
28 : 26
Žitorađa
Progres
Svrljig
27 : 43
Niška Banja
Niška Banja
13.04.2022 19:30
Progres
27 : 43
Niška Banja
Hajduk Veljko
Negotin
30 : 24
Rtanj
Boljevac
13.04.2022 19:00
Hajduk Veljko
30 : 24
Rtanj

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
3 : 1
Gvozdeni puk
Niš
13.04.2022 19:00
Nova Pazova
3 : 1
Gvozdeni puk

Hokej

Vojvodina
Novi sad
2 : 0
Crvena zvezda
Beograd
13.04.2022 20:30
Vojvodina
2 : 0
Crvena zvezda