XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 810 utakmica za dan
Nedelja, 10 April 2022


Fudbal

TSC
Bačka Topola
2 : 1
Voždovac
Beograd
10.04.2022 14:00
TSC
2 : 1
Voždovac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Zlatibor
Čajetina
10.04.2022 16:00
Radnički (SM)
1 : 0
Zlatibor
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 1
Timok 1919
Zaječar
10.04.2022 16:00
OFK Bačka
0 : 1
Timok 1919
RFK Grafičar
Beograd
1 : 3
IMT
Beograd
10.04.2022 14:00
RFK Grafičar
1 : 3
IMT
Mačva
Šabac
0 : 0
Mladost GAT
Novi Sad
10.04.2022 16:00
Mačva
0 : 0
Mladost GAT
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 1
Budućnost
Dobanovci
10.04.2022 16:00
OFK Žarkovo
1 : 1
Budućnost
Javor Matis
Ivanjica
4 : 0
Kabel
Novi Sad
10.04.2022 18:00
Javor Matis
4 : 0
Kabel
Rad
Beograd
1 : 0
Loznica
Loznica
10.04.2022 16:00
Rad
1 : 0
Loznica
Tekstilac
Odžaci
1 : 1
Tisa
Adorjan
10.04.2022 16:00
Tekstilac
1 : 1
Tisa
RSK
Rabrovo
1 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
10.04.2022 15:30
RSK
1 : 2
Smederevo 1924
Rađevac
Krupanj
1 : 2
Real
Podunavci
10.04.2022 15:30
Rađevac
1 : 2
Real
Zvezdara
Beograd
0 : 0
Studentski grad
Novi Beograd
10.04.2022 16:00
Zvezdara
0 : 0
Studentski grad
Brodarac
Novi Beograd
3 : 1
Jedinstvo
Surčin
10.04.2022 13:00
Brodarac
3 : 1
Jedinstvo
Borac
Lazarevac
1 : 0
Teleoptik
Zemun
10.04.2022 10:00
Borac
1 : 0
Teleoptik
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Meševo
Meševo
10.04.2022 16:00
Vlasina
2 : 1
Meševo
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 1
Sloga (L)
Leskovac
10.04.2022 16:00
OFK Brzi Brod
5 : 1
Sloga (L)
Timočanin
Knjaževac
0 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
10.04.2022 16:00
Timočanin
0 : 1
Hajduk Veljko
Rembas
Resavica
1 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
10.04.2022 16:00
Rembas
1 : 1
Radnički (S)
Polet
Idvor
1 : 2
Borac
Starčevo
10.04.2022 16:00
Polet
1 : 2
Borac
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
10.04.2022 16:00
Vojvodina 1928
1 : 0
Kozara
Mladost
Omoljica
3 : 4
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
10.04.2022 16:00
Mladost
3 : 4
Jedinstvo (BK)
Omladinac FAM
Botoš
5 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
10.04.2022 16:00
Omladinac FAM
5 : 1
Jedinstvo (V)
Donji Srem 2015
Pećinci
2 : 0
Cement
Beočin
10.04.2022 16:00
Donji Srem 2015
2 : 0
Cement
Index
Novi Sad
3 : 1
Mladost
Bački Jarak
10.04.2022 10:00
Index
3 : 1
Mladost
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Hajduk
Divoš
10.04.2022 16:00
Dunav
1 : 0
Hajduk
Podunavac
Belegiš
0 : 0
Radnički (Š)
Šid
10.04.2022 16:00
Podunavac
0 : 0
Radnički (Š)
Preporod
Novi Žednik
3 : 0
Hercegovac
Gajdobra
10.04.2022 16:00
Preporod
3 : 0
Hercegovac
Stanišić
Stanišić
1 : 0
Mladost (T)
Turija
10.04.2022 16:00
Stanišić
1 : 0
Mladost (T)
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
1 : 0
Bačka (P)
Pačir
10.04.2022 16:00
Vojvodina (BG)
1 : 0
Bačka (P)
Komgrap
Beograd
2 : 3
PKB
Padinska skela
10.04.2022 16:00
Komgrap
2 : 3
PKB
Zuce 2019
Zuce
4 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
10.04.2022 16:00
Zuce 2019
4 : 0
Poštar Zvezdara
BSK 1925
Batajnica
0 : 5
Sinđelić
Beograd
10.04.2022 16:00
BSK 1925
0 : 5
Sinđelić
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
1 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
10.04.2022 16:00
Crvena zvezda (MML)
1 : 0
GSP Polet Dorćol
Torlak
Beograd
3 : 0
Zvezda
Konatice
10.04.2022 16:00
Torlak
3 : 0
Zvezda
Jošanica
Novi Pazar
4 : 2
Budućnost
Resnik
10.04.2022 15:30
Jošanica
4 : 2
Budućnost
Šumadija (T)
Toponica
0 : 2
Polet
Ratina
10.04.2022 15:30
Šumadija (T)
0 : 2
Polet
Parmenac
Parmenac
0 : 1
Sevojno
Sevojno
10.04.2022 15:30
Parmenac
0 : 1
Sevojno
Jasen
Brodarevo
1 : 1
Zlatar
Nova Varoš
10.04.2022 15:30
Jasen
1 : 1
Zlatar
Polet (LJ)
Ljubić
4 : 0
Polet (T)
Trbušani
10.04.2022 11:00
Polet (LJ)
4 : 0
Polet (T)
Sloboda
Čačak
3 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
10.04.2022 15:30
Sloboda
3 : 0
Jedinstvo (K)
Prijevor
Prijevor
0 : 4
Jedinstvo Putevi
Užice
10.04.2022 15:30
Prijevor
0 : 4
Jedinstvo Putevi
Omladinac
Zablaće
6 : 0
Savinac
Visibaba
10.04.2022 15:30
Omladinac
6 : 0
Savinac
Mladost
Prnjavor
3 : 2
Borac
Lešnica
10.04.2022 15:30
Mladost
3 : 2
Borac
Železničar
Lajkovac
1 : 4
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
10.04.2022 15:30
Železničar
1 : 4
Budućnost Krušik 2014
Sloga (B)
Batočina
2 : 3
Karađorđe
Topola
10.04.2022 15:30
Sloga (B)
2 : 3
Karađorđe
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
2 : 0
Morava
Velika Plana
10.04.2022 15:30
Pomoravlje 1946
2 : 0
Morava
Rudar (S)
Stamnica
2 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
10.04.2022 15:30
Rudar (S)
2 : 1
OFK Aranđelovac 1979
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 1
Sloboda
Lipe
10.04.2022 15:30
OFK Mihajlovac
2 : 1
Sloboda
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 2
Šumadija
Aranđelovac
10.04.2022 15:30
Mladi borac
2 : 2
Šumadija
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
1 : 2
OFK Niš
Niš
10.04.2022 16:00
Jedinstvo (GM)
1 : 2
OFK Niš
Pukovac
Pukovac
1 : 3
Car Konstantin
Niš
10.04.2022 11:00
Pukovac
1 : 3
Car Konstantin
Morava
Žitkovac
3 : 0
Mladost (M)
Medoševac
10.04.2022 16:00
Morava
3 : 0
Mladost (M)
Naša krila 1936
Belotinac
3 : 1
Delijski Vis
Niš
10.04.2022 16:00
Naša krila 1936
3 : 1
Delijski Vis
Orljane
Orljane
1 : 2
OFK Napredak 1929
Aleksinac
10.04.2022 16:00
Orljane
1 : 2
OFK Napredak 1929
Malošište
Malošište
1 : 3
OFK Sinđelić
Niš
10.04.2022 16:00
Malošište
1 : 3
OFK Sinđelić
Rudar
Jelašnica
1 : 3
Bukovik
Razanj
10.04.2022 16:00
Rudar
1 : 3
Bukovik
Mladost (B)
Batušinac
1 : 1
Aluminijum
Niš
10.04.2022 16:00
Mladost (B)
1 : 1
Aluminijum
Radan
Lebane
1 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
10.04.2022 16:00
Radan
1 : 1
SFK Morava
Jablanica
Medveđa
2 : 1
Jedinstvo
Gornje Stopanje
10.04.2022 16:00
Jablanica
2 : 1
Jedinstvo
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 0
OFK Alakince
Alakince
10.04.2022 16:00
Plantaža
2 : 0
OFK Alakince
Čekmin
Čekmin
2 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
10.04.2022 16:00
Čekmin
2 : 3
OFK Topličanin
Moravac Orion
Mrštane
0 : 3
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
10.04.2022 16:00
Moravac Orion
0 : 3
Svetlost
Župa
Aleksandrovac
5 : 0
Juhor
Obrež
10.04.2022 16:00
Župa
5 : 0
Juhor
Orlovi
Jasenovo
2 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
10.04.2022 16:00
Orlovi
2 : 0
Kušiljevo
Gradina
Pejovac
0 : 5
SFS Borac
Paraćin
10.04.2022 16:00
Gradina
0 : 5
SFS Borac
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 0
Sloga (M)
Majdevo
10.04.2022 16:00
OFK Lugomir
1 : 0
Sloga (M)
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 2
Rajko Mitić
Bela Palanka
10.04.2022 11:00
Jedinstvo (P)
1 : 2
Rajko Mitić
Ozren
Sokobanja
3 : 1
Zvezda
Blato
10.04.2022 16:00
Ozren
3 : 1
Zvezda
Bor 1919
Bor
6 : 0
OFK 019
Zaječar
10.04.2022 16:00
Bor 1919
6 : 0
OFK 019
Brodoremont
Kladovo
1 : 0
Lužnica
Babušnica
10.04.2022 16:00
Brodoremont
1 : 0
Lužnica
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
10.04.2022 16:00
Radnički 1918
3 : 0
Radnički (S)
Borac 46
Obrovac
3 : 1
Vojvodina
Tovariševo
10.04.2022 16:00
Borac 46
3 : 1
Vojvodina
Rusin
Ruski Krstur
6 : 1
Lipar
Lipar
10.04.2022 16:00
Rusin
6 : 1
Lipar
Budućnost (G)
Gložan
0 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
10.04.2022 16:00
Budućnost (G)
0 : 1
Budućnost (M)
Budućnost (P)
Parage
2 : 3
Bratstvo 2019
Prigrevica
10.04.2022 16:00
Budućnost (P)
2 : 3
Bratstvo 2019
Kordun
Kljajićevo
1 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
10.04.2022 16:00
Kordun
1 : 0
Naša Zvezda
Tatra
Kisač
5 : 0
Jugović
Kać
10.04.2022 17:00
Tatra
5 : 0
Jugović
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 2
ŽSK
Žabalj
10.04.2022 17:00
Petrovaradin
2 : 2
ŽSK
Jedinstvo
Gospođinci
2 : 4
Fruškogorac
Sremska Kamenica
10.04.2022 17:00
Jedinstvo
2 : 4
Fruškogorac
Hajdučica
Hajdučica
2 : 1
Partizan (G)
Gaj
10.04.2022 16:00
Hajdučica
2 : 1
Partizan (G)
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 1
Potporanj
Potporanj
10.04.2022 16:00
Sloga (BNS)
3 : 1
Potporanj
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 0
Jugoslavija
Jabuka
10.04.2022 16:00
Stari Tamiš
2 : 0
Jugoslavija
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
10.04.2022 16:00
Budućnost (A)
3 : 2
Jedinstvo Stević
Dolovo
Dolovo
3 : 1
Partizan (U)
Uljma
10.04.2022 16:00
Dolovo
3 : 1
Partizan (U)
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 1
Vulturul
Grebenac
10.04.2022 16:00
Crvena zvezda
0 : 1
Vulturul
Hajduk
Beška
6 : 0
Sremac (D)
Dobrinci
10.04.2022 16:00
Hajduk
6 : 0
Sremac (D)
Sremac (Deč)
Deč
0 : 0
Jadran
Golubinci
10.04.2022 16:00
Sremac (Deč)
0 : 0
Jadran
Sremac (V)
Vojka
4 : 2
Borac (K)
Klenak
10.04.2022 16:00
Sremac (V)
4 : 2
Borac (K)
Napredak
Popinci
3 : 0
Ljukovo
Ljukovo
10.04.2022 16:00
Napredak
3 : 0
Ljukovo
Sloga
Voganj
0 : 0
GFK Sloven
Ruma
10.04.2022 16:00
Sloga
0 : 0
GFK Sloven
Radnički
Irig
3 : 0
Borac (M)
Martinci
10.04.2022 16:00
Radnički
3 : 0
Borac (M)
Fruškogorac
Manđelos
1 : 0
Partizan
Vitojevci
10.04.2022 16:00
Fruškogorac
1 : 0
Partizan
Bačka
Mol
4 : 2
Jadran
Feketić
10.04.2022 16:00
Bačka
4 : 2
Jadran
Đurđin
Đurđin
0 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
10.04.2022 16:00
Đurđin
0 : 0
Sutjeska
Iskra
Kucura
1 : 1
AFK
Ada
10.04.2022 16:00
Iskra
1 : 1
AFK
Bačinac
Bačinac
3 : 2
Podunavac
Udovice
10.04.2022 15:30
Bačinac
3 : 2
Podunavac
Borac 1932
Ralja
2 : 2
Sloga
Lugavčina
10.04.2022 15:30
Borac 1932
2 : 2
Sloga
Polet
Trnovče
1 : 0
Osipaonica
Osipaonica
10.04.2022 15:30
Polet
1 : 0
Osipaonica
Mladi radnik 1940
Radinac
1 : 1
Železničar Kusadak
Kusadak
10.04.2022 15:30
Mladi radnik 1940
1 : 1
Železničar Kusadak
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 2
Mladost 1948
Donja Livadica
10.04.2022 15:30
Jedinstvo
0 : 2
Mladost 1948
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
1 : 1
Marjan
Knić
10.04.2022 15:30
Omladinac (D.R.)
1 : 1
Marjan
Jasenica
Božurnja
0 : 3
Sloga (M)
Milatovac
10.04.2022 15:30
Jasenica
0 : 3
Sloga (M)
Trnava
Donja Trnava
1 : 3
Vinča
Vinča
10.04.2022 15:30
Trnava
1 : 3
Vinča
ŽSK
Žirovnica
4 : 1
Plaskovac
Plaskovac
10.04.2022 15:30
ŽSK
4 : 1
Plaskovac
Lokomotiva
Lapovo
3 : 2
Badnjevac
Badnjevac
10.04.2022 15:30
Lokomotiva
3 : 2
Badnjevac
Šumadinac 1913
Natalinci
4 : 0
BSK
Belosavci
10.04.2022 15:30
Šumadinac 1913
4 : 0
BSK
Miloševo
Miloševo
4 : 1
Mala Vrbica
Mala Vrbica
10.04.2022 11:00
Miloševo
4 : 1
Mala Vrbica
Blizna
Blizna
2 : 4
Šarbanovac
Šarbanovac
10.04.2022 16:00
Blizna
2 : 4
Šarbanovac
BSK
Bukovče
1 : 6
Poreč
Donji milanovac
10.04.2022 11:00
BSK
1 : 6
Poreč
Polet
Jabukovac
3 : 3
Urovica
Urovica
10.04.2022 16:00
Polet
3 : 3
Urovica
Polom
Leskovo
2 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
10.04.2022 16:00
Polom
2 : 1
Nemetali
Ključ
Podvrška
5 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
10.04.2022 11:00
Ključ
5 : 1
Rudna Glava
Brestovac
Borski Brestovac
0 : 2
Branik
Štubik
10.04.2022 16:00
Brestovac
0 : 2
Branik
Umac
Miroševce
2 : 5
Bratstvo
Bratmilovce
10.04.2022 16:00
Umac
2 : 5
Bratstvo
Zloćudovo
Zloćudovo
4 : 1
Vučje
Vučje
10.04.2022 16:00
Zloćudovo
4 : 1
Vučje
Kumarevo 65
Kumarevo
0 : 7
Progres
Ladovica
10.04.2022 16:00
Kumarevo 65
0 : 7
Progres
OFK Brza
Brza
1 : 1
Donja Lomnica
Donja Lomnica
10.04.2022 16:00
OFK Brza
1 : 1
Donja Lomnica
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 2
Polet
Stajkovce
10.04.2022 16:00
Jedinstvo (G)
2 : 2
Polet
Železničar
Brestovac
4 : 1
Real
Donja Jajina
10.04.2022 16:00
Železničar
4 : 1
Real
Moravac
Pečenjevce
3 : 4
Bobište
Bobište
10.04.2022 16:00
Moravac
3 : 4
Bobište
Sloga
Lipovica
3 : 2
OFK Morava
Leskovac
10.04.2022 16:00
Sloga
3 : 2
OFK Morava
Mladi borac
Živkovo
4 : 2
BSK
Belanovce
10.04.2022 16:00
Mladi borac
4 : 2
BSK
Mladost 1959
Vinarce
3 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
10.04.2022 16:00
Mladost 1959
3 : 0
Veliko Trnjane
Sloboda
Donje Brijanje
1 : 2
Milanovo
Milanovo
10.04.2022 16:00
Sloboda
1 : 2
Milanovo
Borac
Azbresnica
4 : 1
Toplica
Šarlinac
10.04.2022 16:00
Borac
4 : 1
Toplica
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 1
Baličevac
Baličevac
10.04.2022 16:00
Zemljoradnik
1 : 1
Baličevac
Moravac
Čečina
0 : 1
Naisus 1977
Rožina
10.04.2022 16:00
Moravac
0 : 1
Naisus 1977
Pobeda
Rusna
0 : 1
Radnički 1924
Kočane
10.04.2022 16:00
Pobeda
0 : 1
Radnički 1924
Osnić
Osnić
3 : 0
Velika Jasikova
Velika Jasikova
10.04.2022
Osnić
3 : 0
Velika Jasikova
FSU Kraljevica
Zaječar
2 : 2
Rudar Vrška Čuka
Grljan
10.04.2022
FSU Kraljevica
2 : 2
Rudar Vrška Čuka
Omladinac
Grezna
5 : 2
Šljivar
Šljivar
10.04.2022
Omladinac
5 : 2
Šljivar
OFK Rtanj
Boljevac
0 : 1
Midžor
Kalna
10.04.2022
OFK Rtanj
0 : 1
Midžor
Rudar (P)
Podvis
0 : 0
Kosovo
Zvezdan
10.04.2022
Rudar (P)
0 : 0
Kosovo
Graničar
Veliki Izvor
3 : 1
Trebič
Sokobanja
10.04.2022
Graničar
3 : 1
Trebič
Vinogradar
Zleginje
1 : 0
Sloga (D)
Dašnica
10.04.2022 16:30
Vinogradar
1 : 0
Sloga (D)
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
4 : 0
13. April
Lomnica
10.04.2022 16:30
Jastrebac (VŠ)
4 : 0
13. April
Sloga (L)
Lozna
1 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
10.04.2022 16:30
Sloga (L)
1 : 1
Sloga (Ć)
Kupci
Kupci
5 : 2
Rubin
Donji Stupanj
10.04.2022 16:30
Kupci
5 : 2
Rubin
Mačkovac
Mačkovac
7 : 2
Mladost (T)
Toljevac
10.04.2022 16:30
Mačkovac
7 : 2
Mladost (T)
ŽAK
Kikinda
1 : 0
Banat
Čenta
10.04.2022 16:00
ŽAK
1 : 0
Banat
Krajina
Krajišnik
4 : 1
Borac
Aleksandrovo
10.04.2022 16:00
Krajina
4 : 1
Borac
ŽFK Banat
Zrenjanin
3 : 0
Delija
Mokrin
10.04.2022 16:00
ŽFK Banat
3 : 0
Delija
Vojvodina (B)
Bašaid
3 : 1
ASK
Aradac
10.04.2022 16:00
Vojvodina (B)
3 : 1
ASK
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
0 : 1
Polet
Nakovo
10.04.2022 16:00
Mladost (BD)
0 : 1
Polet
Napredak
Čestereg
1 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
10.04.2022 16:00
Napredak
1 : 2
Mladost (L)
Dragocvet
Dragocvet
7 : 3
Kolare
Kolare
10.04.2022 16:30
Dragocvet
7 : 3
Kolare
Juhor (G)
Glavinci
4 : 0
Sloga
Voljavče
10.04.2022 16:30
Juhor (G)
4 : 0
Sloga
Javor
Sladaja
6 : 1
Morava
Kočino Selo
10.04.2022 16:30
Javor
6 : 1
Morava
Budućnost (Đ)
Đurinac
1 : 3
GFK Tabane
Jagodina
10.04.2022 16:30
Budućnost (Đ)
1 : 3
GFK Tabane
Budućnost (M)
Miliva
2 : 1
Napredak
Drenovac
10.04.2022 16:30
Budućnost (M)
2 : 1
Napredak
Partizan (M)
Majur
2 : 1
Mladi Borac
Sedlare
10.04.2022 16:30
Partizan (M)
2 : 1
Mladi Borac
Mladost
Jovac
4 : 1
Rudar (St)
Stenjevac
10.04.2022 16:30
Mladost
4 : 1
Rudar (St)
Moravac 2015
Krušar
2 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
10.04.2022 16:30
Moravac 2015
2 : 0
Rudar (SR)
Sloga (L)
Lučica
0 : 2
Omladinac (Š)
Šetonje
10.04.2022 15:30
Sloga (L)
0 : 2
Omladinac (Š)
Budućnost (V)
Vezičevo
0 : 2
Krilaš
Ćovdin
10.04.2022 15:30
Budućnost (V)
0 : 2
Krilaš
Sirakovo
Sirakovo
2 : 1
Borac (Ž)
Žabari
10.04.2022 15:30
Sirakovo
2 : 1
Borac (Ž)
Borac (K)
Klenovnik
3 : 1
Železničar
Požarevac
10.04.2022 15:30
Borac (K)
3 : 1
Železničar
Obilić
Živica
2 : 1
Mladost (R)
Ranovac
10.04.2022 15:30
Obilić
2 : 1
Mladost (R)
Vihor
Маljurevac
1 : 2
Zvižd
Kučevo
10.04.2022 15:30
Vihor
1 : 2
Zvižd
Željuša
Željuša
5 : 2
Spartak
Pirot
10.04.2022 16:00
Željuša
5 : 2
Spartak
Dragoš
Pirot
0 : 2
Zadrugar
Krupac
10.04.2022 16:00
Dragoš
0 : 2
Zadrugar
Mladost
Cvetovac
0 : 2
Lisović 1977
Lisović
10.04.2022 16:00
Mladost
0 : 2
Lisović 1977
Omladinac
Veliko Polje
1 : 6
Strelac
Mislođin
10.04.2022 16:00
Omladinac
1 : 6
Strelac
OFK Budućnost
Dudovica
4 : 1
Radnički (R)
Rudovci
10.04.2022 16:00
OFK Budućnost
4 : 1
Radnički (R)
Krtinska
Krtinska
0 : 1
Turbina
Vreoci
10.04.2022 16:00
Krtinska
0 : 1
Turbina
Beljina
Beljina
2 : 2
Budućnost (Z)
Zvečka
10.04.2022 16:00
Beljina
2 : 2
Budućnost (Z)
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 0
SUF Dubona
Dubona
10.04.2022 16:00
Velika Krsna
1 : 0
SUF Dubona
Rabrovac
Rabrovac
1 : 3
Vrčin
Vrčin
10.04.2022 16:00
Rabrovac
1 : 3
Vrčin
Dunavac
Grocka
4 : 1
Zaklopača
Zaklopača
10.04.2022 16:00
Dunavac
4 : 1
Zaklopača
Napredak
Međulužje
0 : 5
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
10.04.2022 16:00
Napredak
0 : 5
Kaluđerica 1969
Šumadija 1962
Jagnjilo
0 : 5
Boleč
Boleč
10.04.2022 16:00
Šumadija 1962
0 : 5
Boleč
Podunavac
Ritopek
1 : 0
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
10.04.2022 16:00
Podunavac
1 : 0
SUF Kovačevac 1956
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
10.04.2022 11:00
Siti Sport Klub
0 : 0
Posavac Tišma
Hajduk
Beograd
2 : 0
Balkan Mirijevo
Beograd
10.04.2022 11:00
Hajduk
2 : 0
Balkan Mirijevo
Heroj Polet
Jajinci
4 : 3
Milutinac
Zemun
10.04.2022 10:00
Heroj Polet
4 : 3
Milutinac
Beograd Karaburma
Beograd
1 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
10.04.2022 16:00
Beograd Karaburma
1 : 1
PKB Kovilovo
Umka
Umka
1 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
10.04.2022 16:00
Umka
1 : 2
Šećeranac Ada
Dunav
Veliko Selo
3 : 0
Rakovica
Beograd
10.04.2022 16:00
Dunav
3 : 0
Rakovica
Pobeda 1926
Beloševac
2 : 0
Bratstvo 1975
Erdeč
10.04.2022 16:00
Pobeda 1926
2 : 0
Bratstvo 1975
Šumadinac
Kragujevac
3 : 2
Slavija
Kragujevac
10.04.2022 16:00
Šumadinac
3 : 2
Slavija
Borac (D)
Drenovac
2 : 6
Košutnjak
Kragujevac
10.04.2022 16:00
Borac (D)
2 : 6
Košutnjak
Jedinstvo
Petrovac
0 : 1
Maršić
Maršić
10.04.2022 16:00
Jedinstvo
0 : 1
Maršić
Iskra
Donja Bukovica
2 : 2
Trlić
Trlić
10.04.2022 15:30
Iskra
2 : 2
Trlić
Žabari
Žabari (Valjevo)
4 : 2
OFK Senjak
Valjevo
10.04.2022 15:30
Žabari
4 : 2
OFK Senjak
OFK Osečina
Osečina
4 : 1
Toplica
Donja Toplica
10.04.2022 15:30
OFK Osečina
4 : 1
Toplica
Proleter
Bajevac
3 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
10.04.2022 11:00
Proleter
3 : 1
OFK Jabučje
Banjani
Banjani
0 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
10.04.2022 15:30
Banjani
0 : 1
Dimitrije Tucović
Kačer
Belanovica
7 : 2
Radnik
Ub
10.04.2022 11:00
Kačer
7 : 2
Radnik
Čegar 1946
Donji Matejevac
5 : 2
Mladost
Lalinac
10.04.2022 16:00
Čegar 1946
5 : 2
Mladost
Palilulac
Niš
5 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
10.04.2022 16:00
Palilulac
5 : 2
Sloboda
Morava
Krušce
2 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
10.04.2022 16:00
Morava
2 : 0
Stevan Nešticki
Vulkan 1963
Brenica
5 : 0
Crvena zastava
Hum
10.04.2022 16:00
Vulkan 1963
5 : 0
Crvena zastava
Planinac 1933
Prva Kutina
2 : 2
Omladinac
Gornji Komren
10.04.2022 16:00
Planinac 1933
2 : 2
Omladinac
Dragačevo
Guča
0 : 1
Kej
Čačak
10.04.2022 15:30
Dragačevo
0 : 1
Kej
Jedinstvo
Puhovo
2 : 2
Gorušica
Viča
10.04.2022 15:30
Jedinstvo
2 : 2
Gorušica
Orlovac 1932
Mrčajevci
1 : 1
Ozrem
Ozrem
10.04.2022 15:30
Orlovac 1932
1 : 1
Ozrem
Napredak
Svračkovci
1 : 1
Rudar
Bresnica
10.04.2022 15:30
Napredak
1 : 1
Rudar
Mladost
Preljina
1 : 2
Donja Vrbava
Donja Vrbava
10.04.2022 15:30
Mladost
1 : 2
Donja Vrbava
Šumadija
Brđani
1 : 2
Zadrugar
Donja Trepča
10.04.2022 15:30
Šumadija
1 : 2
Zadrugar
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 0
Rakova
Rakova
10.04.2022 15:30
Jedinstvo (GG)
2 : 0
Rakova
Tavnik
Tavnik
2 : 3
Radnik
Ušće
10.04.2022 16:00
Tavnik
2 : 3
Radnik
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 0
Ribnica
Jovac
10.04.2022 16:00
OFK Ras
4 : 0
Ribnica
Mataruge
Mataruge
0 : 2
Zvezda
Čukojevac
10.04.2022 16:00
Mataruge
0 : 2
Zvezda
Napredak
Gračac
1 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
10.04.2022 16:00
Napredak
1 : 0
Omladinac (NS)
Jedinstvo 2017
Tutin
2 : 6
Proleter
Pečenog
10.04.2022 16:00
Jedinstvo 2017
2 : 6
Proleter
Budućnost
Konarevo
6 : 1
Rudar
Baljevac
10.04.2022 16:00
Budućnost
6 : 1
Rudar
Ibar
Mataruška Banja
2 : 1
Koštampolje
Delimeđe
10.04.2022 16:00
Ibar
2 : 1
Koštampolje
Karađorđe
Mišar
1 : 1
Drina
Badovinci
10.04.2022 16:00
Karađorđe
1 : 1
Drina
Majur
Majur
4 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
10.04.2022 16:00
Majur
4 : 0
Cer
Lipolist
Lipolist
0 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
10.04.2022 16:00
Lipolist
0 : 1
Hajduk Stanko
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 1
Rudar
Brasina
10.04.2022 16:00
Podrinje
1 : 1
Rudar
Radnički (Ko)
Koceljeva
2 : 1
Sloga
Lipnički Šor
10.04.2022 16:00
Radnički (Ko)
2 : 1
Sloga
Milan Orlić
Novo Selo
4 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
10.04.2022 16:00
Milan Orlić
4 : 0
Jedinstvo (Š)
Vidojevica
Lešnica
1 : 2
Radnički (Kl)
Klupci
10.04.2022 11:00
Vidojevica
1 : 2
Radnički (Kl)
Polet
Rasna
3 : 2
Avijatičar Vranjani
Vranjani
10.04.2022 15:00
Polet
3 : 2
Avijatičar Vranjani
Jedinstvo
Kalenić
5 : 4
Bakionica
Bakionica
10.04.2022 15:00
Jedinstvo
5 : 4
Bakionica
Plavi Tok
Dražinovići
0 : 3
OFK Kotroman
Mokra Gora
10.04.2022 15:00
Plavi Tok
0 : 3
OFK Kotroman
Omladinac
Zdravčići
5 : 0
Sečica
Seča reka
10.04.2022 15:00
Omladinac
5 : 0
Sečica
Višesava
Bajina Bašta
2 : 1
Prvi partizan
Užice
10.04.2022 15:00
Višesava
2 : 1
Prvi partizan
Sloga
Sjenica
0 : 1
Crnokosa
Kosjerić
10.04.2022 15:00
Sloga
0 : 1
Crnokosa
Rampa
Požega
2 : 3
Lazarica
Prilipac
10.04.2022 15:00
Rampa
2 : 3
Lazarica
Čajetina
Čajetina
7 : 1
Perućac
Perućac
10.04.2022 15:00
Čajetina
7 : 1
Perućac
Pavlovac
Pavlovac
0 : 0
Lugina
Preševo
10.04.2022 15:30
Pavlovac
0 : 0
Lugina
Radnički 2021
Vranje
0 : 3
Vihor
Žbevac
10.04.2022 15:30
Radnički 2021
0 : 3
Vihor
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
4 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
10.04.2022 15:30
FSU Južna pruga
4 : 0
Mladost (S)
Čelik
Belo polje
1 : 4
Mineralac
Vranjska Banja
10.04.2022 15:30
Čelik
1 : 4
Mineralac
Jug Bogdan
Đakus
1 : 1
Dobrič
Pejkovac
10.04.2022 16:00
Jug Bogdan
1 : 1
Dobrič
Polet
Samarinovac
2 : 1
Kosovac
Prokuplje
10.04.2022 16:00
Polet
2 : 1
Kosovac
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
0 : 0
Borac
Držanovac
10.04.2022 16:00
Spartak
0 : 0
Borac
Jastrebac
Blace
9 : 1
Partizanski put
Grudaš
10.04.2022 16:00
Jastrebac
9 : 1
Partizanski put
OFK Povlen
Brezovice
1 : 5
Stari drugari
Ljig
10.04.2022 11:00
OFK Povlen
1 : 5
Stari drugari
Polet
Popučke
3 : 4
Lukavac
Lukavac
10.04.2022 11:00
Polet
3 : 4
Lukavac
Tešnjar
Valjevo
4 : 2
Jadar 2013
Valjevo
10.04.2022 15:30
Tešnjar
4 : 2
Jadar 2013
Kolubara 2
Valjevo
4 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
10.04.2022 11:00
Kolubara 2
4 : 0
Milenko Pavlović
Kotešica
Kotešica
1 : 3
Popadić
Popadić
10.04.2022 11:00
Kotešica
1 : 3
Popadić
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
3 : 1
Omladinac (D)
Deronje
10.04.2022 15:30
Aleksa Šantić
3 : 1
Omladinac (D)
Polet
Sivac
0 : 0
Terekveš
Svilojevo
10.04.2022 15:30
Polet
0 : 0
Terekveš
Mladost
Kruščić
2 : 3
Kula
Kula
10.04.2022 15:30
Mladost
2 : 3
Kula
Hajduk
Stapar
3 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
10.04.2022 15:30
Hajduk
3 : 0
Dinamo 1923
BSK
Bački Brestovac
2 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
10.04.2022 15:30
BSK
2 : 1
OFK Odžaci
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
10.04.2022 15:30
Zadrugar
1 : 0
Omladinac (B)
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 1
Župski biseri
Lacisled
10.04.2022 16:30
Velika Drenova
2 : 1
Župski biseri
Polet 57
Milutovac
3 : 2
Garevina
Garevina
10.04.2022
Polet 57
3 : 2
Garevina
Kamenorezac 76
Dublje
2 : 0
Vinogradar
Riljac
10.04.2022
Kamenorezac 76
2 : 0
Vinogradar
Omladinac
Ugljarevo
3 : 1
Varvarin
Varvarin
10.04.2022
Omladinac
3 : 1
Varvarin
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 3
Donji Kopaonik
Razbojna
10.04.2022
Ribnik
2 : 3
Donji Kopaonik
Glogonj
Glogonj
2 : 3
Mundial
Pančevo
10.04.2022 16:00
Glogonj
2 : 3
Mundial
Mladost (V)
Vojlovica
2 : 1
Pobeda
Samoš
10.04.2022 16:00
Mladost (V)
2 : 1
Pobeda
Unirea
Uzdin
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
10.04.2022 16:00
Unirea
1 : 0
Radnički (B)
Omladinac 1927
Opovo
2 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
10.04.2022 16:00
Omladinac 1927
2 : 2
BSK Bavanište
Polet (DL)
Donji Lajkovac
1 : 0
Mladost (V)
Vračević
10.04.2022 15:30
Polet (DL)
1 : 0
Mladost (V)
Omladinac (K)
Kalinovac
2 : 2
Crvena Jabuka
Ub
10.04.2022 11:00
Omladinac (K)
2 : 2
Crvena Jabuka
Pambukovica
Pambukovica
0 : 2
Joševa
Joševa
10.04.2022 15:30
Pambukovica
0 : 2
Joševa
Polet (T)
Takovo
3 : 1
Čučuge
Čučuge
10.04.2022 15:30
Polet (T)
3 : 1
Čučuge
Nepričava
Nepričava
1 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
10.04.2022 15:30
Nepričava
1 : 1
OFK Paljuvi
Jedinstvo (M)
Milorci
3 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
10.04.2022 15:30
Jedinstvo (M)
3 : 1
Tvrdojevac
Sovljak
Sovljak
0 : 1
Ratkovac
Ratkovac
10.04.2022 15:30
Sovljak
0 : 1
Ratkovac
PSK Putinci
Putinci
0 : 3
Šumar
Ogar
10.04.2022 16:00
PSK Putinci
0 : 3
Šumar
Hajduk 1932
Šimanovci
1 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
10.04.2022 16:00
Hajduk 1932
1 : 0
ČSK Čortanovci
Napredak
Žarkovac
2 : 0
Mladost
Buđanovci
10.04.2022 16:00
Napredak
2 : 0
Mladost
Fruškogorac
Krčedin
3 : 1
Polet
Novi Karlovci
10.04.2022 16:00
Fruškogorac
3 : 1
Polet
Jedinstvo
Platičevo
4 : 1
Rudar
Vrdnik
10.04.2022 16:00
Jedinstvo
4 : 1
Rudar
Graničar (O)
Obrež
1 : 0
Krušedol
Krušedol
10.04.2022 16:00
Graničar (O)
1 : 0
Krušedol
Potisje
Knićanin
0 : 1
OFK Klek
Klek
10.04.2022 16:00
Potisje
0 : 1
OFK Klek
Radnički 1911
Jaša Tomić
3 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
10.04.2022 16:00
Radnički 1911
3 : 1
OFK Gradnulica
Naftagas
Boka
0 : 5
OFK Stajićevo
Stajićevo
10.04.2022 16:00
Naftagas
0 : 5
OFK Stajićevo
MSK
Mihajlovo
5 : 1
Tisa 1933
Taraš
10.04.2022 16:00
MSK
5 : 1
Tisa 1933
Mladost
Belo Blato
3 : 2
Tamiš
Farkaždin
10.04.2022 16:00
Mladost
3 : 2
Tamiš
Lehel
Mužlja
0 : 0
Bilećanin
Sečanj
10.04.2022 16:00
Lehel
0 : 0
Bilećanin
Partizan
Tomaševac
0 : 5
Zadrugar
Lazarevo
10.04.2022 16:00
Partizan
0 : 5
Zadrugar
Lemind 1953
Leskovac
3 : 0
Navalin
Navalin
10.04.2022 11:00
Lemind 1953
3 : 0
Navalin
Jašunja
Jašunja
1 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
10.04.2022 11:00
Jašunja
1 : 1
Marjan MB
Luk
Voćnjak
1 : 3
TE Gučevo
Trbušnica
10.04.2022 16:00
Luk
1 : 3
TE Gučevo
Sloga
Straža
0 : 3
Antimon
Zajača
10.04.2022 16:00
Sloga
0 : 3
Antimon
Jadar 1961
Gornji Dobrić
2 : 3
Velika Reka
Velika Reka
10.04.2022 16:00
Jadar 1961
2 : 3
Velika Reka
7. Juli
Bela Crkva
0 : 0
Jedinstvo
Zavlaka
10.04.2022 16:00
7. Juli
0 : 0
Jedinstvo
Mladost (DB)
Donja Borina
0 : 3
Jelav
Jelav
10.04.2022 16:00
Mladost (DB)
0 : 3
Jelav
Prva Iskra
Runjani
1 : 0
Sinđelić
Lipnica
10.04.2022 16:00
Prva Iskra
1 : 0
Sinđelić
OFK Slatina
Slatina
5 : 2
Stojnik
Stojnik
10.04.2022 16:00
OFK Slatina
5 : 2
Stojnik
Sibnica
Sibnica
1 : 2
Mladost (G)
Guberevac
10.04.2022 16:00
Sibnica
1 : 2
Mladost (G)
Vis
Parcani
2 : 1
Popović
Popovići
10.04.2022 16:00
Vis
2 : 1
Popović
Mali Požarevac
Mali Požarevac
3 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
10.04.2022 16:00
Mali Požarevac
3 : 1
Nemenikuće
Crvena zvezda
Ralja
1 : 0
Sopot
Sopot
10.04.2022 16:00
Crvena zvezda
1 : 0
Sopot
Mladost (MI)
Mala Ivanča
1 : 2
Vojvoda
Dučina
10.04.2022 16:00
Mladost (MI)
1 : 2
Vojvoda
Duboko
Mala Moštanica
3 : 3
OFK Zabrežje
Zabrežje
10.04.2022 16:00
Duboko
3 : 3
OFK Zabrežje
Munja
Barič
2 : 4
Polet
Grabovac
10.04.2022 16:00
Munja
2 : 4
Polet
Posavina
Stubline
3 : 1
Skela
Skela
10.04.2022 16:00
Posavina
3 : 1
Skela
Partizan
Draževac
1 : 5
Pobednik
Piroman
10.04.2022 11:00
Partizan
1 : 5
Pobednik
Radnički
Tekija
0 : 1
Omladinac
Šaludovac
10.04.2022 16:30
Radnički
0 : 1
Omladinac
Donja Mutnica
Donja Mutnica
0 : 0
Rudar
Plazane
10.04.2022 16:30
Donja Mutnica
0 : 0
Rudar
Sinđelić
Vojnik
2 : 1
Sloga
Donje Vidovo
10.04.2022 16:30
Sinđelić
2 : 1
Sloga
Busije
Zemun
5 : 3
Zmaj Novi grad
Zemun
10.04.2022 16:00
Busije
5 : 3
Zmaj Novi grad
Bežanija
Beograd
3 : 1
Miljakovac
Beograd
10.04.2022 10:00
Bežanija
3 : 1
Miljakovac
Šumadinac
Bečmen
2 : 1
Rekreativo 011
Beograd
10.04.2022 16:00
Šumadinac
2 : 1
Rekreativo 011
13. maj
Zemun
0 : 2
Železnik 1930
Železnik
10.04.2022 11:00
13. maj
0 : 2
Železnik 1930
BUSK
Beograd
1 : 2
Sinđelić 2012
Ugrinovci
10.04.2022 13:00
BUSK
1 : 2
Sinđelić 2012
Velika Moštanica
Velika Moštanica
3 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
10.04.2022 16:00
Velika Moštanica
3 : 1
Novi Beograd
Bratstvo
Krnjača
2 : 0
Sveti Stefan
Slanci
10.04.2022 16:00
Bratstvo
2 : 0
Sveti Stefan
Minel
Ripanj
2 : 2
Mladi proleter
Beograd
10.04.2022 16:00
Minel
2 : 2
Mladi proleter
Avala 1939
Beli Potok
4 : 1
Pinosava
Pinosava
10.04.2022 16:00
Avala 1939
4 : 1
Pinosava
Pionir
Besni Fok
4 : 0
Resnik
Resnik
10.04.2022 16:00
Pionir
4 : 0
Resnik
Lepušnica
Glogonjski rit
3 : 5
OFK Crvenka
Borča
10.04.2022 16:00
Lepušnica
3 : 5
OFK Crvenka
Divostin
Kragujevac
1 : 1
Seljak
Cvetojevac
10.04.2022 16:00
Divostin
1 : 1
Seljak
Jadran
Kragujevac
2 : 1
Kragujevac
Kragujevac
10.04.2022 16:00
Jadran
2 : 1
Kragujevac
Dobrača
Dobrača
2 : 4
OFK Bagremar
Kragujevac
10.04.2022 16:00
Dobrača
2 : 4
OFK Bagremar
Ćava
Grošnica
5 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
10.04.2022 16:00
Ćava
5 : 0
OFK Žeželj
Sloga
Zabojnica
5 : 2
Karađorđe
Vučić
10.04.2022 15:30
Sloga
5 : 2
Karađorđe
BSK
Borač
5 : 0
Kruševica 1980
Kneževac
10.04.2022 15:30
BSK
5 : 0
Kruševica 1980
Partizan
Bumbarevo Brdo
1 : 0
Mladost (P)
Pretoke
10.04.2022 15:30
Partizan
1 : 0
Mladost (P)
Mladost (R)
Rašković
1 : 0
Feniks
Rača
10.04.2022 15:30
Mladost (R)
1 : 0
Feniks
Šantarovac
Šantarovac
1 : 1
Mladost (K)
Končarevo
10.04.2022 16:30
Šantarovac
1 : 1
Mladost (K)
Ursule
Ursule
1 : 1
Mladost (D)
Dublje
10.04.2022 16:30
Ursule
1 : 1
Mladost (D)
Bratstvo
Međureč
1 : 2
Mladost (G)
Gložane
10.04.2022 16:30
Bratstvo
1 : 2
Mladost (G)
Vinogradar
Crkvenac
5 : 5
Vinorača
Vinorača
10.04.2022 16:30
Vinogradar
5 : 5
Vinorača
Mladost (T)
Tečić
1 : 1
Osaonica
Bagrdan
10.04.2022 16:30
Mladost (T)
1 : 1
Osaonica
Gorski Car
Garaši
4 : 0
Borac
Kloka
10.04.2022 11:00
Gorski Car
4 : 0
Borac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 3
B 2000
Aranđelovac
10.04.2022 15:30
Trešnjevica
2 : 3
B 2000
Šamot
Aranđelovac
3 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
10.04.2022 15:30
Šamot
3 : 1
Mladost (R)
Mladost (J)
Jelenac
1 : 0
Kopljari
Kopljari
10.04.2022 15:30
Mladost (J)
1 : 0
Kopljari
Slavija (P)
Pivnice
6 : 2
Krivanj
Selenča
10.04.2022 16:30
Slavija (P)
6 : 2
Krivanj
Mladost
Mali Bač
4 : 0
Slavija (B)
Bođani
10.04.2022 16:30
Mladost
4 : 0
Slavija (B)
Bačka (D)
Despotovo
3 : 1
Borac
Vizić
10.04.2022 16:30
Bačka (D)
3 : 1
Borac
Kulpin
Kulpin
2 : 2
Tvrđava
Bač
10.04.2022 16:30
Kulpin
2 : 2
Tvrđava
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 3
Orlovi
Bačka Palanka
10.04.2022 16:30
Bački Hajduk
1 : 3
Orlovi
Mladost
Mačvanski Metković
2 : 0
Duško
Klenje
10.04.2022 16:00
Mladost
2 : 0
Duško
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
2 : 4
Petlovača
Petlovača
10.04.2022 16:00
Budućnost (PD)
2 : 4
Petlovača
Sloboda
Salaš Crnobarski
5 : 2
Gorki
Glušci
10.04.2022 16:00
Sloboda
5 : 2
Gorki
Stojan Lazarac
Sovljak
1 : 3
Budućnost (Z)
Zminjak
10.04.2022 16:00
Stojan Lazarac
1 : 3
Budućnost (Z)
Sloga
Duvanište
0 : 1
Milicionar
Bogatić
10.04.2022 16:00
Sloga
0 : 1
Milicionar
Torpedo
Tabanović
0 : 4
Mladi borac
Dublje
10.04.2022 16:00
Torpedo
0 : 4
Mladi borac
Omladinac
Slepčević
5 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
10.04.2022 16:00
Omladinac
5 : 0
Napredak
Apolon 2018
Kovači
0 : 1
Gruža
Vitanovac
10.04.2022 16:00
Apolon 2018
0 : 1
Gruža
Omladinac
Drakčići
1 : 2
Studen Vitez
Studenica
10.04.2022 16:00
Omladinac
1 : 2
Studen Vitez
Mineral 2015
Rudno
3 : 0
Lazac
Lazac
10.04.2022 11:00
Mineral 2015
3 : 0
Lazac
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 2
Miločajac
Miločaj
10.04.2022 16:00
Jedinstvo (G)
1 : 2
Miločajac
Borac
Vraneši
10 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
10.04.2022 16:00
Borac
10 : 0
Kraljevo Hajduk
Granit
Jošanička banja
1 : 1
Mlada krila
Metikoši
10.04.2022 16:00
Granit
1 : 1
Mlada krila
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
5 : 0
Popovići Vrnjci
Vrnjci
10.04.2022 16:00
Jedinstvo (D)
5 : 0
Popovići Vrnjci
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 0
Dobrava
Vukošić
10.04.2022 15:30
Vlašić
3 : 0
Dobrava
Sloga (K)
Krnić
2 : 1
Jevremovac
Jevremovac
10.04.2022 15:30
Sloga (K)
2 : 1
Jevremovac
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 3
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
10.04.2022 15:30
Mladost (PP)
2 : 3
OFK Letnjikovac 1983
Mrovska
Mrovska
3 : 1
Dumača
Pocerski Metković
10.04.2022 15:30
Mrovska
3 : 1
Dumača
Šipurske livade
Šabac
3 : 2
Sloga (M)
Matijevac
10.04.2022 15:30
Šipurske livade
3 : 2
Sloga (M)
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
4 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
10.04.2022 15:30
Vojvoda Stepa Stepanović
4 : 1
Pričinović
Trešnjevka
Trbusac
1 : 1
Dobrava Žabar 2020
Žabar
10.04.2022 15:30
Trešnjevka
1 : 1
Dobrava Žabar 2020
Jasenovik 2018
Jasenovik
0 : 9
Novoselac
Novo Selo
10.04.2022 16:00
Jasenovik 2018
0 : 9
Novoselac
Supovac
Supovac
5 : 2
Sloga (DT)
Donja Trnava
10.04.2022 16:00
Supovac
5 : 2
Sloga (DT)
Spartak
Sićevo
1 : 4
Sloga 1948
Malča
10.04.2022 16:00
Spartak
1 : 4
Sloga 1948
Standard 2021
Čamurlija
2 : 2
Mladost
Donji Komren
10.04.2022 16:00
Standard 2021
2 : 2
Mladost
Mramor
Mramor
3 : 0
Vrtište
Vrtište
10.04.2022 16:00
Mramor
3 : 0
Vrtište
Real Niš
Niš
7 : 1
Mezgraja
Mezgraja
10.04.2022 16:00
Real Niš
7 : 1
Mezgraja
2. Oktobar
Kumane
2 : 1
Roham
Nova Crnja
10.04.2022 16:00
2. Oktobar
2 : 1
Roham
Napredak
Banatska Topola
7 : 0
SU Podgrmeč
Žitište
10.04.2022 16:00
Napredak
7 : 0
SU Podgrmeč
1. Oktobar
Srpski Itebej
0 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
10.04.2022 16:00
1. Oktobar
0 : 0
Jedinstvo (NB)
Omladinac
Ravni Topolovac
0 : 6
Terekveš
Hetin
10.04.2022 16:00
Omladinac
0 : 6
Terekveš
Planinac
Vujetinci
2 : 2
Morava
Mojsinje
10.04.2022 15:30
Planinac
2 : 2
Morava
Čačak 94
Čačak
3 : 0
Gaučosi
Čačak
10.04.2022 15:30
Čačak 94
3 : 0
Gaučosi
Gladijator
Čačak
6 : 2
Gavrilo Princip
Vranići
10.04.2022 15:30
Gladijator
6 : 2
Gavrilo Princip
Vujan
Prislonica
2 : 0
Remont
Čačak
10.04.2022 15:30
Vujan
2 : 0
Remont
Prijatelji
Čačak
10.04.2022
11:00
Mršinci
Mršinci
10.04.2022 11:00
Prijatelji
:
Mršinci
Budućnost
Stančići
4 : 1
Lugovi
Čačak
10.04.2022 15:30
Budućnost
4 : 1
Lugovi
Malba
Žaočani
1 : 1
Tigrovi Mija Gold
Preljina
10.04.2022 15:30
Malba
1 : 1
Tigrovi Mija Gold
Napredak 1934
Nabrđe
0 : 1
Beli Orao
Bradarac
10.04.2022 15:30
Napredak 1934
0 : 1
Beli Orao
Mladi Borac
Majilovac
0 : 1
OFK Braničevo
Braničevo
10.04.2022 15:30
Mladi Borac
0 : 1
OFK Braničevo
Dizel
Bare
4 : 4
Batovac
Batovac
10.04.2022 15:30
Dizel
4 : 4
Batovac
Stig 1955
Beranje
5 : 2
Ljubičevo
Ljubičevo
10.04.2022 15:30
Stig 1955
5 : 2
Ljubičevo
Napredak (B)
Bubušinac
2 : 0
Mlava (B)
Bratinac
10.04.2022 15:30
Napredak (B)
2 : 0
Mlava (B)
Mladost (K)
Krupaja
2 : 1
Soko
Krvije
10.04.2022 15:30
Mladost (K)
2 : 1
Soko
Rade Milošević
Dubočka
3 : 0
Napredak (S)
Simićevo
10.04.2022 15:30
Rade Milošević
3 : 0
Napredak (S)
Jedinstvo (S)
Smoljinac
4 : 0
Bata Bulić
Bistrica
10.04.2022 15:30
Jedinstvo (S)
4 : 0
Bata Bulić
Integral
Batuša
1 : 1
Sloga 1945
Veliko Selo
10.04.2022 15:30
Integral
1 : 1
Sloga 1945
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 0
Pobeda 1953
Osanica
10.04.2022 15:30
Mlava (ML)
1 : 0
Pobeda 1953
Zadrugar 1947
Tabanovac
1 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
10.04.2022 15:30
Zadrugar 1947
1 : 1
Trgovački
Temac
Temska
3 : 0
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
10.04.2022 16:00
Temac
3 : 0
Sloga
Mladost (PR)
Poljska Ržana
4 : 1
Mladost (MS)
Mali Suvodol
10.04.2022 16:00
Mladost (PR)
4 : 1
Mladost (MS)
Rongo Siti
Pirot
1 : 5
Borac
Barje Čiflik
10.04.2022 11:00
Rongo Siti
1 : 5
Borac
Ratar
Gornja Peščanica
2 : 0
Tempo
Mozgovo
10.04.2022 11:00
Ratar
2 : 0
Tempo
Polet
Vitoševac
0 : 4
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
10.04.2022 11:00
Polet
0 : 4
Crvena zvezda
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
3 : 0
Borac
Trnjane
10.04.2022 16:00
Rudar 2016
3 : 0
Borac
Rutevac
Rutevac
1 : 3
OFK Sloga
Dobrujevac
10.04.2022 11:00
Rutevac
1 : 3
OFK Sloga
Škriljac
Bradarac
1 : 1
Napredak 2012
Krušje
10.04.2022 11:00
Škriljac
1 : 1
Napredak 2012
Jedinstvo
Bobovište
2 : 3
Sloga
Korman
10.04.2022 11:00
Jedinstvo
2 : 3
Sloga
Landol
Landol
1 : 1
Badljevica
Badljevica
10.04.2022 15:30
Landol
1 : 1
Badljevica
Vožd 2020
Vodanj
1 : 4
Proleter 1947
Vranovo
10.04.2022 15:30
Vožd 2020
1 : 4
Proleter 1947
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 1
Lunjevac
Lunjevac
10.04.2022 15:30
Crvena zvezda
3 : 1
Lunjevac
Skobalj
Skobalj
2 : 0
Godomin
Smederevo
10.04.2022 15:30
Skobalj
2 : 0
Godomin
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
1 : 0
Budućnost
Mala Krsna
10.04.2022 15:30
Stari Hrast 2018
1 : 0
Budućnost
Vrelo
Gornja Kravarica
0 : 3
Bjelica
Milatovići
10.04.2022 16:00
Vrelo
0 : 3
Bjelica
Gradina
Rti
1 : 4
Brezova
Brezova
10.04.2022 16:00
Gradina
1 : 4
Brezova
Devići
Devići
4 : 0
Radnički
Turica
10.04.2022 16:00
Devići
4 : 0
Radnički
Sloga
Kaona
0 : 0
Bratstvo
Dljin
10.04.2022 12:00
Sloga
0 : 0
Bratstvo
Tromeđa
Majdan
1 : 9
Potisje
Kanjiža
10.04.2022 16:00
Tromeđa
1 : 9
Potisje
Šampion
Orom
0 : 3
Tisa
Padej
10.04.2022 16:00
Šampion
0 : 3
Tisa
Čoka
Čoka
1 : 1
Jadran
Sanad
10.04.2022 16:00
Čoka
1 : 1
Jadran
Hajduk
Podlokanj
3 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
10.04.2022 16:00
Hajduk
3 : 0
Slavija
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 4
Graničar
Đala
10.04.2022 16:00
Jedinstvo (M)
0 : 4
Graničar
Jedinstvo
Ruma
2 : 2
Graničar (A)
Adaševci
10.04.2022 16:00
Jedinstvo
2 : 2
Graničar (A)
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
5 : 0
BSK
Bešenovo
10.04.2022 16:00
OFK Zeka Buljubaša
5 : 0
BSK
Fruška Gora
Ruma
0 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
10.04.2022 10:00
Fruška Gora
0 : 3
OFK Bikić
Zmaj
Noćaj
0 : 3
Hajduk
Višnjićevo
10.04.2022 16:00
Zmaj
0 : 3
Hajduk
Obilić 1993
Kukujevci
2 : 0
Srem
Sremska Rača
10.04.2022 16:00
Obilić 1993
2 : 0
Srem
Erdevik 2017
Erdevik
0 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
10.04.2022 16:00
Erdevik 2017
0 : 0
LSK Laćarak
Takovski Ustanak
Takovo
3 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
10.04.2022
Takovski Ustanak
3 : 0
Backovac Junajted
Ozremica
Beršići
0 : 1
Semedraž
Semedraž
10.04.2022
Ozremica
0 : 1
Semedraž
Omladinac
Kalimanići
3 : 1
Majdan
Majdan
10.04.2022
Omladinac
3 : 1
Majdan
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
2 : 5
Velereč 94
Velereč
10.04.2022 00:00
FC Stella Rossa
2 : 5
Velereč 94
Balajnac 2019
Balajnac
2 : 4
Jastrebac 1979
Krajkovac
10.04.2022 10:00
Balajnac 2019
2 : 4
Jastrebac 1979
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
1 : 0
Lepaja 2018
Lepaja
10.04.2022 13:00
Jugovići 1976
1 : 0
Lepaja 2018
Dobrič 1974
Brest
0 : 4
Omladinac 1977
Arbanasce
10.04.2022 13:00
Dobrič 1974
0 : 4
Omladinac 1977
Sloga 1980
Jovanovac
2 : 1
Arbanasce
Arbanasce
10.04.2022 10:00
Sloga 1980
2 : 1
Arbanasce
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
1 : 0
Čantavir
Čantavir
10.04.2022 16:00
Hajduk 1950
1 : 0
Čantavir
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 10
Elektrovojvodina
Subotica
10.04.2022 16:00
OFK Mala Bosna 2015
1 : 10
Elektrovojvodina
Palić
Palić
2 : 2
Žednik
Stari Žednik
10.04.2022 16:00
Palić
2 : 2
Žednik
Bikovo
Bikovo
3 : 1
SFU Graničar 024
Kelebija
10.04.2022 16:00
Bikovo
3 : 1
SFU Graničar 024
Lokomotiva
Subotica
1 : 0
Solid
Subotica
10.04.2022 16:00
Lokomotiva
1 : 0
Solid
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
3 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
10.04.2022 16:00
Udarnik Višnjevac
3 : 2
Vinogradar
Polet
Izbište
3 : 1
Banat (D)
Dupljaja
10.04.2022 16:00
Polet
3 : 1
Banat (D)
Karaš (J)
Jasenovo
5 : 0
Ševac
Kusić
10.04.2022 16:00
Karaš (J)
5 : 0
Ševac
Partizan
Kajtasovo
1 : 2
Ratar
Kruščica
10.04.2022 16:00
Partizan
1 : 2
Ratar
Dunav
Banatska Palanka
3 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
10.04.2022 16:00
Dunav
3 : 1
Borac (VS)
Omladinac
Zagajica
3 : 0
Vitorul
Straža
10.04.2022 16:00
Omladinac
3 : 0
Vitorul
Banat (I)
Ilandža
2 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
10.04.2022 16:00
Banat (I)
2 : 1
Karaš (K)
Graničar
Miletićevo
2 : 0
Sloga (M)
Margita
10.04.2022 16:00
Graničar
2 : 0
Sloga (M)
Budućnost 1948
Ratari
0 : 2
Cerovac 2013
Cerovac
10.04.2022 16:00
Budućnost 1948
0 : 2
Cerovac 2013
Udarnik
Baničina
0 : 2
Pobeda
Golobok
10.04.2022 16:00
Udarnik
0 : 2
Pobeda
Selevac 1919
Selevac
2 : 2
Beli Orlovi
Pridvorice
10.04.2022 12:00
Selevac 1919
2 : 2
Beli Orlovi
Obilić
Staro Selo
1 : 2
Mladost
Novo Selo
10.04.2022 15:30
Obilić
1 : 2
Mladost
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 0
Karadjordje
Radovanje
10.04.2022 15:30
Bresje Superior
1 : 0
Karadjordje
Omladinac
Rakinac
2 : 1
Sloga
Miloševac
10.04.2022 15:30
Omladinac
2 : 1
Sloga
Marina Kutina
Marina Kutina
0 : 3
Mekiš
Mekiš
10.04.2022 16:00
Marina Kutina
0 : 3
Mekiš
Grkinja
Grkinja
0 : 1
Oko sokolovo
Gadžin han
10.04.2022 11:00
Grkinja
0 : 1
Oko sokolovo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
6 : 1
Pobeda
Pobeda
10.04.2022
Jedinstvo
6 : 1
Pobeda
Tomislavci
Tomislavci
6 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
10.04.2022
Tomislavci
6 : 0
Eđšeg
Kladušnica
Kladušnica
3 : 2
Lokomotiva
Novi Sip
10.04.2022 16:00
Kladušnica
3 : 2
Lokomotiva
Rtkovo
Rtkovo
0 : 1
Koča Anđelković
Tekija
10.04.2022 16:00
Rtkovo
0 : 1
Koča Anđelković
Bukovica
Bukovica
1 : 0
Gaglovo
Gaglovo
10.04.2022 11:00
Bukovica
1 : 0
Gaglovo
Naupare
Naupare
1 : 1
Borac
Bivolje
10.04.2022 11:00
Naupare
1 : 1
Borac
Padež
Padež
3 : 4
Dedina
Dedina
10.04.2022 11:00
Padež
3 : 4
Dedina
Zmajevac
Belasica
0 : 1
Konjuh
Konjuh
10.04.2022 11:00
Zmajevac
0 : 1
Konjuh
Modrica
Modrica
4 : 3
Makrešane
Makrešane
10.04.2022 11:00
Modrica
4 : 3
Makrešane
Polet
Šavrane
0 : 3
Kapidžija
Kapidžija
10.04.2022 16:00
Polet
0 : 3
Kapidžija
OFK Hajduk
Novi Sad
0 : 2
Obilić
Vilovo
10.04.2022 17:00
OFK Hajduk
0 : 2
Obilić
Moskva
Budisava
0 : 7
Susek
Susek
10.04.2022 10:00
Moskva
0 : 7
Susek
Borac
Rakovac
0 : 4
OFK Sirig
Sirig
10.04.2022 17:00
Borac
0 : 4
OFK Sirig
Sloga
Lok
0 : 6
Hajduk (Č)
Čurug
10.04.2022 17:00
Sloga
0 : 6
Hajduk (Č)
Vinogradar
Ledinci
2 : 1
Železničar
Novi Sad
10.04.2022 17:00
Vinogradar
2 : 1
Železničar
Čenej
Čenej
5 : 0
Titel
Titel
10.04.2022 17:00
Čenej
5 : 0
Titel
Miletić
Mošorin
2 : 1
Hajduk (G)
Gardinovci
10.04.2022 17:00
Miletić
2 : 1
Hajduk (G)
Bačka
Begeč
3 : 0
Proleter
Banoštor
10.04.2022 17:00
Bačka
3 : 0
Proleter
Sloga
Jarkovac
2 : 1
Jedinstvo 2014
Ečka
10.04.2022 16:00
Sloga
2 : 1
Jedinstvo 2014
Borac
Zrenjanin
5 : 1
Zlatica
Zlatica
10.04.2022 16:00
Borac
5 : 1
Zlatica
KSK Konak 1926
Konak
2 : 1
Proleter
Neuzina
10.04.2022 16:00
KSK Konak 1926
2 : 1
Proleter
Belo Polje
Belo Polje
1 : 0
Sloga
Ratari
10.04.2022 16:00
Belo Polje
1 : 0
Sloga
Ljubinić
Ljubinić
3 : 4
Rekreativo
Zabrežje
10.04.2022 16:00
Ljubinić
3 : 4
Rekreativo
Verko
Suvo Selo
1 : 1
Provo 2015
Provo
10.04.2022 11:00
Verko
1 : 1
Provo 2015
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 2
Belpos
Belotić
10.04.2022 16:30
Skupljen 2013
1 : 2
Belpos
Mladost (Z)
Zvezd
0 : 1
Bobovik
Bobovik
10.04.2022 16:30
Mladost (Z)
0 : 1
Bobovik
Petrovac 74
Kujavica
3 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
10.04.2022 16:30