XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 608 utakmica za dan
Subota, 2 April 2022


Fudbal

Radnički 1923
Kragujevac
3 : 2
Vojvodina
Novi Sad
02.04.2022 14:00
Radnički 1923
3 : 2
Vojvodina
Radnički (N)
Niš
1 : 5
Crvena zvezda
Beograd
02.04.2022 16:15
Radnički (N)
1 : 5
Crvena zvezda
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
02.04.2022 18:30
Metalac
2 : 0
Spartak ŽK
Partizan
Beograd
2 : 0
TSC
Bačka Topola
02.04.2022 14:00
Partizan
2 : 0
TSC
Loznica
Loznica
1 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
02.04.2022 16:00
Loznica
1 : 2
Radnički (SM)
Kabel
Novi Sad
0 : 3
Rad
Beograd
02.04.2022 16:00
Kabel
0 : 3
Rad
Železničar
Pančevo
1 : 3
Javor Matis
Ivanjica
02.04.2022 16:00
Železničar
1 : 3
Javor Matis
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
Inđija
Inđija
02.04.2022 16:00
Budućnost
0 : 1
Inđija
Mladost GAT
Novi Sad
2 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
02.04.2022 16:00
Mladost GAT
2 : 0
OFK Žarkovo
Timok 1919
Zaječar
1 : 0
RFK Grafičar
Beograd
02.04.2022 16:00
Timok 1919
1 : 0
RFK Grafičar
Zlatibor
Čajetina
0 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
02.04.2022 16:00
Zlatibor
0 : 0
OFK Bačka
OFK Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Borac (S)
Sakule
02.04.2022 16:00
OFK Bečej 1918
1 : 0
Borac (S)
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 2
Omladinac
Novi Banovci
02.04.2022 16:00
OFK Stari Grad
2 : 2
Omladinac
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
02.04.2022 16:00
Dinamo 1945
2 : 2
1. Maj Ruma
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 0
Tekstilac
Odžaci
02.04.2022 16:00
Radnički (Zr)
2 : 0
Tekstilac
OFK Vršac
Vršac
1 : 0
Feniks 1995
Stara Pazova
02.04.2022 16:00
OFK Vršac
1 : 0
Feniks 1995
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
02.04.2022 15:30
Sloga (P)
2 : 0
Sloga (BB)
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 3
Sušica
Kragujevac
02.04.2022 15:30
Trepča
2 : 3
Sušica
Borac 1926
Čačak
1 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
02.04.2022 15:30
Borac 1926
1 : 1
Takovo
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 5
GFK Sloboda
Užice
02.04.2022 15:30
Mladi radnik 1926
0 : 5
GFK Sloboda
Real
Podunavci
1 : 2
Budućnost (A)
Arilje
02.04.2022 15:30
Real
1 : 2
Budućnost (A)
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 1
Rađevac
Krupanj
02.04.2022 15:30
Sloga (K)
3 : 1
Rađevac
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 2
Jedinstvo
Ub
02.04.2022 15:30
Smederevo 1924
2 : 2
Jedinstvo
Mačva 1929
Bogatić
2 : 0
RSK
Rabrovo
02.04.2022 15:30
Mačva 1929
2 : 0
RSK
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
02.04.2022 16:00
Radnički (O)
1 : 0
Ušće Novi Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 0
Leštane
Leštane
02.04.2022 16:00
BSK Borča
1 : 0
Leštane
Zemun
Zemun
2 : 0
Jedinstvo
Surčin
02.04.2022 16:00
Zemun
2 : 0
Jedinstvo
Borac
Lazarevac
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
02.04.2022 11:00
Borac
0 : 1
Radnički (NB)
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Prva iskra
Barič
02.04.2022 16:00
OFK Beograd
2 : 0
Prva iskra
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 0
Teleoptik
Zemun
02.04.2022 11:00
TEK Sloga
1 : 0
Teleoptik
Meševo
Meševo
1 : 1
Budućnost (P)
Popovac
02.04.2022 16:00
Meševo
1 : 1
Budućnost (P)
Pčinja
Trgovište
3 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
02.04.2022 16:00
Pčinja
3 : 2
GFK Dubočica
Radnički (P)
Pirot
5 : 0
Timočanin
Knjaževac
02.04.2022 16:00
Radnički (P)
5 : 0
Timočanin
Sloga (L)
Leskovac
2 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
02.04.2022 16:00
Sloga (L)
2 : 2
Jedinstvo (P)
BAK
Bela Crkva
2 : 1
Omladinac FAM
Botoš
02.04.2022 16:00
BAK
2 : 1
Omladinac FAM
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
02.04.2022 16:00
Crvena zvezda (VS)
1 : 0
Sloboda
Sloga
Plandište
1 : 3
Begej
Žitište
02.04.2022 16:00
Sloga
1 : 3
Begej
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
0 : 2
Naftagas
Elemir
02.04.2022 16:00
Jedinstvo (BK)
0 : 2
Naftagas
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 1
Mladost
Omoljica
02.04.2022 16:00
Kozara
2 : 1
Mladost
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 0
Radnički (Š)
Šid
02.04.2022 16:00
Budućnost
0 : 0
Radnički (Š)
Hajduk
Divoš
0 : 0
Podunavac
Belegiš
02.04.2022 16:00
Hajduk
0 : 0
Podunavac
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 1
Dunav
Stari Banovci
02.04.2022 16:00
Sloboda
1 : 1
Dunav
Mladost
Bački Jarak
0 : 1
Veternik
Veternik
02.04.2022 16:00
Mladost
0 : 1
Veternik
Cement
Beočin
1 : 0
Index
Novi Sad
02.04.2022 16:00
Cement
1 : 0
Index
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Donji Srem 2015
Pećinci
02.04.2022 16:00
Radnički (NP)
1 : 0
Donji Srem 2015
Sloga (E)
Erdevik
0 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
02.04.2022 16:00
Sloga (E)
0 : 0
RFK Novi Sad 1921
Senta
Senta
2 : 2
Tavankut
Tavankut
02.04.2022 16:00
Senta
2 : 2
Tavankut
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 2
Stanišić
Stanišić
02.04.2022 16:00
Mladost (BP)
1 : 2
Stanišić
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
02.04.2022 16:00
Bačka 1901
1 : 1
Krila Krajine
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
Bajša
Bajša
02.04.2022 16:00
ČSK Pivara
2 : 1
Bajša
Hercegovac
Gajdobra
1 : 2
Sloga
Čonoplja
02.04.2022 16:00
Hercegovac
1 : 2
Sloga
Njegoš
Lovćenac
0 : 3
Preporod
Novi Žednik
02.04.2022 16:00
Njegoš
0 : 3
Preporod
Sremčica
Sremčica
1 : 1
Torlak
Beograd
02.04.2022 16:00
Sremčica
1 : 1
Torlak
Vinča
Vinča
1 : 1
Napredak
Medoševac
02.04.2022 16:00
Vinča
1 : 1
Napredak
GSP Polet Dorćol
Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
02.04.2022 11:00
GSP Polet Dorćol
2 : 0
Lokomotiva
Sinđelić
Beograd
5 : 0
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
02.04.2022 10:00
Sinđelić
5 : 0
Crvena zvezda (MML)
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 2
OFK Mladenovac
Mladenovac
02.04.2022 16:00
Poštar Zvezdara
0 : 2
OFK Mladenovac
Tutin
Tutin
4 : 3
Bane 1931
Raška
02.04.2022 15:30
Tutin
4 : 3
Bane 1931
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
02.04.2022 15:30
Mokra Gora
1 : 2
Šumadija 1903
Sevojno
Sevojno
3 : 0
Jasen
Brodarevo
02.04.2022 15:30
Sevojno
3 : 0
Jasen
FAP
Priboj
4 : 0
Parmenac
Parmenac
02.04.2022 15:30
FAP
4 : 0
Parmenac
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
0 : 0
Železničar
Lajkovac
02.04.2022 15:30
Strmovo 1968
0 : 0
Železničar
Radnički (V)
Valjevo
3 : 1
Drina
Ljubovija
02.04.2022 15:30
Radnički (V)
3 : 1
Drina
Šumadija
Aranđelovac
2 : 3
VGSK
Veliko Gradište
02.04.2022 15:30
Šumadija
2 : 3
VGSK
Sloboda
Lipe
1 : 2
Đerdap
Golubac
02.04.2022 15:30
Sloboda
1 : 2
Đerdap
Rudar 2001
Kostolac
1 : 3
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
02.04.2022 15:30
Rudar 2001
1 : 3
OFK Mihajlovac
Morava
Velika Plana
4 : 0
Rudar (S)
Stamnica
02.04.2022 15:30
Morava
4 : 0
Rudar (S)
Karađorđe
Topola
2 : 0
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
02.04.2022 15:30
Karađorđe
2 : 0
Pomoravlje 1946
OFK Sinđelić
Niš
5 : 0
Rudar
Jelašnica
02.04.2022 16:00
OFK Sinđelić
5 : 0
Rudar
SFK Morava
Vladičin Han
2 : 0
Jablanica
Medveđa
02.04.2022 16:00
SFK Morava
2 : 0
Jablanica
Blagotin
Poljna
1 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
02.04.2022 16:00
Blagotin
1 : 0
OFK Lugomir
Morava 1918
Ćuprija
8 : 0
Gradina
Pejovac
02.04.2022 16:00
Morava 1918
8 : 0
Gradina
Lužnica
Babušnica
2 : 0
Sloga
Kobišnica
02.04.2022 16:00
Lužnica
2 : 0
Sloga
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
5 : 2
Bor 1919
Bor
02.04.2022 16:00
OFK Knjaz
5 : 2
Bor 1919
Zvezda
Blato
2 : 7
Balkanski
Dimitrovgrad
02.04.2022 16:00
Zvezda
2 : 7
Balkanski
Đerdap
Kladovo
4 : 0
Ozren
Sokobanja
02.04.2022 16:00
Đerdap
4 : 0
Ozren
Rajko Mitić
Bela Palanka
0 : 2
Dunav
Prahovo
02.04.2022 15:00
Rajko Mitić
0 : 2
Dunav
Radnički (S)
Sombor
0 : 5
Naša Zvezda
Silbaš
02.04.2022 16:00
Radnički (S)
0 : 5
Naša Zvezda
Bratstvo 2019
Prigrevica
3 : 0
Kordun
Kljajićevo
02.04.2022 16:00
Bratstvo 2019
3 : 0
Kordun
ŽAK
Sombor
3 : 0
Budućnost (G)
Gložan
02.04.2022 16:00
ŽAK
3 : 0
Budućnost (G)
Vojvodina
Tovariševo
1 : 2
Rusin
Ruski Krstur
02.04.2022 16:00
Vojvodina
1 : 2
Rusin
Crvenka
Crvenka
4 : 1
Borac 46
Obrovac
02.04.2022 16:00
Crvenka
4 : 1
Borac 46
Slavija
Novi Sad
3 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
02.04.2022 17:00
Slavija
3 : 0
Fruškogorski partizan
Crvena Zvezda
Novi Sad
8 : 2
Borac
Novi Sad
02.04.2022 17:00
Crvena Zvezda
8 : 2
Borac
ŽSK
Žabalj
0 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
02.04.2022 17:00
ŽSK
0 : 2
Šajkaš 1908
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 4
Tatra
Kisač
02.04.2022 17:00
Omladinac
0 : 4
Tatra
Partizan (U)
Uljma
1 : 6
Dolina
Padina
02.04.2022 16:00
Partizan (U)
1 : 6
Dolina
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 2
Dolovo
Dolovo
02.04.2022 16:00
Jedinstvo Stević
0 : 2
Dolovo
Sremac (D)
Dobrinci
0 : 0
Partizan
Vitojevci
02.04.2022 16:00
Sremac (D)
0 : 0
Partizan
Borac (M)
Martinci
3 : 1
Fruškogorac
Manđelos
02.04.2022 16:00
Borac (M)
3 : 1
Fruškogorac
GFK Sloven
Ruma
8 : 0
Radnički
Irig
02.04.2022 16:00
GFK Sloven
8 : 0
Radnički
Ljukovo
Ljukovo
1 : 3
Sloga
Voganj
02.04.2022 16:00
Ljukovo
1 : 3
Sloga
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 0
Napredak
Popinci
02.04.2022 16:00
Podrinje
3 : 0
Napredak
Borac (K)
Klenak
0 : 6
Železničar
Inđija
02.04.2022 16:00
Borac (K)
0 : 6
Železničar
Jadran
Golubinci
0 : 1
Sremac (V)
Vojka
02.04.2022 16:00
Jadran
0 : 1
Sremac (V)
Hajduk
Beška
3 : 2
Sremac (Deč)
Deč
02.04.2022 16:00
Hajduk
3 : 2
Sremac (Deč)
Srbobran
Srbobran
4 : 1
Obilić (NK)
Novi Kneževac
02.04.2022 16:00
Srbobran
4 : 1
Obilić (NK)
AFK
Ada
1 : 0
Tornjoš
Tornjoš
02.04.2022 16:00
AFK
1 : 0
Tornjoš
Proleter
Ravno Selo
3 : 2
Napredak
Nadalj
02.04.2022 16:00
Proleter
3 : 2
Napredak
Sloga
Ostojićevo
1 : 4
Radnički 1905
Bajmok
02.04.2022 16:00
Sloga
1 : 4
Radnički 1905
Mladost 1948
Donja Livadica
4 : 2
Bačinac
Bačinac
02.04.2022 15:30
Mladost 1948
4 : 2
Bačinac
Branik
Štubik
1 : 1
Zlot
Zlot
02.04.2022 16:00
Branik
1 : 1
Zlot
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 5
Brestovac
Borski Brestovac
02.04.2022 16:00
Rudna Glava
2 : 5
Brestovac
Nemetali
Donja Bela Reka
8 : 2
Ključ
Podvrška
02.04.2022 16:00
Nemetali
8 : 2
Ključ
Urovica
Urovica
3 : 0
Polom
Leskovo
02.04.2022 16:00
Urovica
3 : 0
Polom
Poreč
Donji milanovac
8 : 0
Polet
Jabukovac
02.04.2022 16:00
Poreč
8 : 0
Polet
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 2
BSK
Bukovče
02.04.2022 16:00
Šarbanovac
3 : 2
BSK
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 1
Blizna
Blizna
02.04.2022 16:00
Mala Vrbica
3 : 1
Blizna
Radnički (K)
Klokočevac
0 : 3
Miloševo
Miloševo
02.04.2022 16:00
Radnički (K)
0 : 3
Miloševo
Jedinstvo (Š)
Šišava
2 : 2
Budućnost
Orašje
02.04.2022 16:00
Jedinstvo (Š)
2 : 2
Budućnost
Taskovići
Taskovići
3 : 2
Jastrebac
Tešica
02.04.2022 16:00
Taskovići
3 : 2
Jastrebac
Naisus 1977
Rožina
1 : 2
Palilula
Aleksinac
02.04.2022 16:00
Naisus 1977
1 : 2
Palilula
Toplica
Šarlinac
3 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
02.04.2022 16:00
Toplica
3 : 3
Zemljoradnik
Midžor
Kalna
7 : 1
Rudar (P)
Podvis
02.04.2022
Midžor
7 : 1
Rudar (P)
Rudar Vrška Čuka
Grljan
3 : 0
Omladinac
Grezna
02.04.2022
Rudar Vrška Čuka
3 : 0
Omladinac
Rtanj
Boljevac
1 : 1
FSU Kraljevica
Zaječar
02.04.2022
Rtanj
1 : 1
FSU Kraljevica
Čitluk
Čitluk
2 : 0
Kupci
Kupci
02.04.2022 16:30
Čitluk
2 : 0
Kupci
Delija
Mokrin
3 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
02.04.2022 15:30
Delija
3 : 1
Vojvodina (B)
Budućnost
Srpska Crnja
3 : 2
ŽAK
Kikinda
02.04.2022 15:30
Budućnost
3 : 2
ŽAK
Partizan (G)
Glogovac
1 : 3
Sloga
Voljavče
02.04.2022 16:30
Partizan (G)
1 : 3
Sloga
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
4 : 1
Rudar (St)
Stenjevac
02.04.2022 16:30
Rudar (SR)
4 : 1
Rudar (St)
Žitkovica 2017
Žitkovica
1 : 2
Šapine
Šapine
02.04.2022 15:30
Žitkovica 2017
1 : 2
Šapine
Zvižd
Kučevo
2 : 0
Mladost (R)
Ranovac
02.04.2022 15:30
Zvižd
2 : 0
Mladost (R)
Zadrugar
Krupac
4 : 0
Željuša
Željuša
02.04.2022 16:00
Zadrugar
4 : 0
Željuša
Napredak
Izvor
0 : 2
Senjak
Pirot
02.04.2022 16:00
Napredak
0 : 2
Senjak
Turbina
Vreoci
1 : 1
Beljina
Beljina
02.04.2022 16:00
Turbina
1 : 1
Beljina
Barajevo
Barajevo
4 : 0
Krtinska
Krtinska
02.04.2022 16:00
Barajevo
4 : 0
Krtinska
Rakovica
Beograd
1 : 2
Siti Sport Klub
Beograd
02.04.2022 10:30
Rakovica
1 : 2
Siti Sport Klub
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 4
Dunav
Veliko Selo
02.04.2022 17:45
Šećeranac Ada
1 : 4
Dunav
Milutinac
Zemun
3 : 3
Beograd Karaburma
Beograd
02.04.2022 16:00
Milutinac
3 : 3
Beograd Karaburma
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 3
Srbija
Ilićevo
02.04.2022 16:00
Sloga (D)
1 : 3
Srbija
Košutnjak
Kragujevac
1 : 2
Mladost (P)
Pajazitovo
02.04.2022 16:00
Košutnjak
1 : 2
Mladost (P)
Bratstvo 1975
Erdeč
1 : 7
Šumadija 1934
Drača
02.04.2022 16:00
Bratstvo 1975
1 : 7
Šumadija 1934
Radnik
Ub
2 : 0
Spartak 1924
Ljig
02.04.2022 15:30
Radnik
2 : 0
Spartak 1924
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 2
Banjani
Banjani
02.04.2022 15:30
OFK Jabučje
1 : 2
Banjani
OFK Senjak
Valjevo
0 : 1
OFK Osečina
Osečina
02.04.2022 15:30
OFK Senjak
0 : 1
OFK Osečina
OFK Brđanac
Valjevo
1 : 1
Iskra
Donja Bukovica
02.04.2022 15:30
OFK Brđanac
1 : 1
Iskra
Crvena zastava
Hum
3 : 7
Radnički 1936
Trupale
02.04.2022 16:00
Crvena zastava
3 : 7
Radnički 1936
Rakova
Rakova
3 : 2
Orlovac 1932
Mrčajevci
02.04.2022 15:30
Rakova
3 : 2
Orlovac 1932
Mladost (V)
Vrdila
1 : 1
Radnik
Ušće
02.04.2022 16:00
Mladost (V)
1 : 1
Radnik
Koštampolje
Delimeđe
1 : 1
Rudar
Baljevac
02.04.2022 16:00
Koštampolje
1 : 1
Rudar
Rudar
Brasina
4 : 0
Radnički (Ko)
Koceljeva
02.04.2022 16:00
Rudar
4 : 0
Radnički (Ko)
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 2
Lipolist
Lipolist
02.04.2022 16:00
Cer
1 : 2
Lipolist
Gučevo 1929
Banja Koviljača
3 : 2
Karađorđe
Mišar
02.04.2022 16:00
Gučevo 1929
3 : 2
Karađorđe
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 2
Čelik
Belo polje
02.04.2022 15:30
Mladost (S)
2 : 2
Čelik
Varvarin
Varvarin
2 : 2
Jezero 2017
Zlatari
02.04.2022
Varvarin
2 : 2
Jezero 2017
Garevina
Garevina
2 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
02.04.2022
Garevina
2 : 0
Poljoprivrednik
Crvena Jabuka
Ub
4 : 2
Pambukovica
Pambukovica
02.04.2022 15:30
Crvena Jabuka
4 : 2
Pambukovica
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
0 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
02.04.2022 15:30
Pepeljevac
0 : 1
Polet (DL)
Krušedol
Krušedol
4 : 0
PSK Putinci
Putinci
02.04.2022 16:00
Krušedol
4 : 0
PSK Putinci
Rudar
Vrdnik
1 : 0
Graničar (O)
Obrež
02.04.2022 16:00
Rudar
1 : 0
Graničar (O)
Polet
Novi Karlovci
3 : 1
Jedinstvo
Platičevo
02.04.2022 16:00
Polet
3 : 1
Jedinstvo
Srem
Sremski Mihaljevci
2 : 0
Fruškogorac
Krčedin
02.04.2022 16:00
Srem
2 : 0
Fruškogorac
ČSK Čortanovci
Čortanovci
1 : 0
Napredak
Žarkovac
02.04.2022 16:00
ČSK Čortanovci
1 : 0
Napredak
Šumar
Ogar
2 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
02.04.2022 16:00
Šumar
2 : 0
Hajduk 1932
Zadrugar
Lazarevo
4 : 1
Potisje
Knićanin
02.04.2022 16:00
Zadrugar
4 : 1
Potisje
OFK Klek
Klek
2 : 3
Radnički 1911
Jaša Tomić
02.04.2022 16:00
OFK Klek
2 : 3
Radnički 1911
Navalin
Navalin
0 : 5
Badince
Badince
02.04.2022
Navalin
0 : 5
Badince
Šumadija
Razgojna
5 : 1
Rudar 1973
Rudare
02.04.2022
Šumadija
5 : 1
Rudar 1973
Sinđelić
Lipnica
2 : 1
Luk
Voćnjak
02.04.2022 16:00
Sinđelić
2 : 1
Luk
Rojkovac
Obrenovac
2 : 0
Pobednik
Piroman
02.04.2022 16:00
Rojkovac
2 : 0
Pobednik
Miljakovac
Beograd
0 : 3
Šumadinac
Bečmen
02.04.2022 14:30
Miljakovac
0 : 3
Šumadinac
Mladost (P)
Pretoke
4 : 1
Mladost (R)
Rašković
02.04.2022 15:30
Mladost (P)
4 : 1
Mladost (R)
Kruševica 1980
Kneževac
1 : 0
Partizan
Bumbarevo Brdo
02.04.2022 15:30
Kruševica 1980
1 : 0
Partizan
Mladost (D)
Dublje
1 : 0
Kupinovac
Kupinovac
02.04.2022 16:30
Mladost (D)
1 : 0
Kupinovac
Tvrđava
Bač
5 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
02.04.2022 16:30
Tvrđava
5 : 0
Bački Hajduk
Borac
Vizić
0 : 5
Kulpin
Kulpin
02.04.2022 16:30
Borac
0 : 5
Kulpin
Trgovački
Petrovac na Mlavi
4 : 2
Jasenovac
Krepoljin
02.04.2022 15:30
Trgovački
4 : 2
Jasenovac
Bata Bulić
Bistrica
2 : 1
Integral
Batuša
02.04.2022 15:30
Bata Bulić
2 : 1
Integral
Bjelica
Milatovići
2 : 3
Gradina
Rti
02.04.2022 16:00
Bjelica
2 : 3
Gradina
Potisje
Kanjiža
5 : 0
Šampion
Orom
02.04.2022 16:00
Potisje
5 : 0
Šampion
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 0
OFK Bačinci
Bačinci
02.04.2022 16:00
LSK Laćarak
1 : 0
OFK Bačinci
Srem
Sremska Rača
1 : 2
Erdevik 2017
Erdevik
02.04.2022 16:00
Srem
1 : 2
Erdevik 2017
Hajduk
Višnjićevo
4 : 0
Obilić 1993
Kukujevci
02.04.2022 16:00
Hajduk
4 : 0
Obilić 1993
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 0
Zmaj
Noćaj
02.04.2022 16:00
OFK Bikić
2 : 0
Zmaj
BSK
Bešenovo
5 : 0
Fruška Gora
Ruma
02.04.2022 16:00
BSK
5 : 0
Fruška Gora
Graničar (A)
Adaševci
0 : 4
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
02.04.2022 16:00
Graničar (A)
0 : 4
OFK Zeka Buljubaša
Graničar (K)
Kuzmin
0 : 0
Jedinstvo
Ruma
02.04.2022 16:00
Graničar (K)
0 : 0
Jedinstvo
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 1
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
02.04.2022 16:00
Vinogradar
3 : 1
Hajduk 1950
SFU Graničar 024
Kelebija
0 : 5
Lokomotiva
Subotica
02.04.2022 16:00
SFU Graničar 024
0 : 5
Lokomotiva
Polet
Izbište
0 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
02.04.2022 16:00
Polet
0 : 2
Karaš (J)
Egeta
Brza Palanka
2 : 0
Kladušnica
Kladušnica
02.04.2022 16:00
Egeta
2 : 0
Kladušnica
Koča Anđelković
Tekija
2 : 1
Omladinac
Vajuga
02.04.2022 16:00
Koča Anđelković
2 : 1
Omladinac
Lokomotiva
Novi Sip
2 : 2
Rtkovo
Rtkovo
02.04.2022 16:00
Lokomotiva
2 : 2
Rtkovo
Borac
Bivolje
2 : 1
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
02.04.2022 16:00
Borac
2 : 1
Pepeljevac 1947
Železničar
Novi Sad
6 : 0
Čenej
Čenej
02.04.2022 17:00
Železničar
6 : 0
Čenej
Sloga
Ratari
7 : 3
Ljubinić
Ljubinić
02.04.2022 16:00
Sloga
7 : 3
Ljubinić
Borba
Cvetojevac
5 : 0
Kremenac
Rogojevac
02.04.2022 16:00
Borba
5 : 0
Kremenac
Beli Orlovi
Tobolac
10 : 0
Omladinac (V)
Vitkovo
02.04.2022 15:30
Beli Orlovi
10 : 0
Omladinac (V)
Mladost (MD)
Mala Drenova
2 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
02.04.2022 15:30
Mladost (MD)
2 : 1
Stara Čaršija
Parcane
Parcane
2 : 2
Šampion 2013
Bošnjane
02.04.2022 15:30
Parcane
2 : 2
Šampion 2013
Sport
Bezdan
3 : 2
Dinamo
Sonta
02.04.2022 15:30
Sport
3 : 2
Dinamo
Omladinac
Bunar
0 : 1
Sloboda
Šuljkovac
02.04.2022 16:30
Omladinac
0 : 1
Sloboda
OFK Dragoševac
Dragoševac
5 : 0
Napredak
Staro Lanište
02.04.2022 16:30
OFK Dragoševac
5 : 0
Napredak
Strelac 001
Kožuar
1 : 1
Zvizdar 2012
Zvizdar
02.04.2022 16:00
Strelac 001
1 : 1
Zvizdar 2012
Vukona
Vukona
0 : 1
Vrelo
Vrelo
02.04.2022 16:00
Vukona
0 : 1
Vrelo
Budućnost 1995
Slatina
2 : 2
Gunjevac
Gunjevac
02.04.2022 16:00
Budućnost 1995
2 : 2
Gunjevac
OFK Takovo
Takovo
0 : 4
Brezovica
Brezovica
02.04.2022 16:00
OFK Takovo
0 : 4
Brezovica
Tulari
Tulari
1 : 0
Dokmir
Dokmir
02.04.2022 16:00
Tulari
1 : 0
Dokmir
Borac 1950
Bošnjane
2 : 0
Popovac
Popovac
02.04.2022 16:00
Borac 1950
2 : 0
Popovac
Polet
Zabrega
0 : 3
Radnik
Davidovac
02.04.2022 16:00
Polet
0 : 3
Radnik
Budućnost
Lebina
3 : 2
Napredak (Sv)
Svojnovo
02.04.2022 16:00
Budućnost
3 : 2
Napredak (Sv)
Voja Gačić
Pančevo
5 : 1
Jedinstvo
Dubovac
02.04.2022 16:00
Voja Gačić
5 : 1
Jedinstvo
Mladost
Čibutkovica
0 : 3
OFK Radnički
Dren
02.04.2022 16:00
Mladost
0 : 3
OFK Radnički
Petka
Petka
3 : 1
Sloboda
Stubica
02.04.2022 16:00
Petka
3 : 1
Sloboda
OFK Borac
Arapovac
4 : 0
OFK Polet
Mirosaljci
02.04.2022 16:00
OFK Borac
4 : 0
OFK Polet
Murgaš 2012
Murgaš
0 : 3
Kolubara (LP)
Liso Polje
02.04.2022 16:00
Murgaš 2012
0 : 3
Kolubara (LP)
Sloga (V)
Vrhovine
2 : 3
Rudar 1945
Radljevo
02.04.2022 16:00
Sloga (V)
2 : 3
Rudar 1945
Tamnava
Sovljak
3 : 1
Kalenić
Kalenić
02.04.2022 16:00
Tamnava
3 : 1
Kalenić
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 1
Brgule
Brgule
02.04.2022 16:00
OFK Stublenica
3 : 1
Brgule
Atletiko
Donja Jajina
2 : 0
Napredak
Bogojevce
02.04.2022 15:00
Atletiko
2 : 0
Napredak
Selište
Selište
3 : 1
Vukovac 98
Vukovac
02.04.2022 15:30
Selište
3 : 1
Vukovac 98
Polet (SD)
Suvi Do
9 : 0
Sloga (J)
Jošanica
02.04.2022 15:30
Polet (SD)
9 : 0
Sloga (J)
Napredak
Toponica
1 : 5
BSK 1924
Boževac
02.04.2022 15:30
Napredak
1 : 5
BSK 1924
Šumadinac
Šume
5 : 1
Budućnost MI
Donja Trnava
02.04.2022 15:30
Šumadinac
5 : 1
Budućnost MI
Proleter 1936
Svetlić
0 : 3
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
02.04.2022 15:30
Proleter 1936
0 : 3
Gornja Trnava 1938
Sremac (J)
Jarak
3 : 3
Mitros
Sremska Mitrovica
02.04.2022 16:00
Sremac (J)
3 : 3
Mitros
Srem
Sremska Mitrovica
4 : 3
Planinac
Ležimir
02.04.2022 16:00
Srem
4 : 3
Planinac
Metaloplastika 2006
Šabac
1 : 2
Jelen
Jelenča
02.04.2022 16:00
Metaloplastika 2006
1 : 2
Jelen
Stolice
Krupanj
4 : 1
Granit
Radalj
02.04.2022 15:00
Stolice
4 : 1
Granit
Radnik
Bijeljina
2 : 1
Sloboda
Tuzla
02.04.2022 15:00
Radnik
2 : 1
Sloboda
Leotar
Trebinje
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
02.04.2022 15:00
Leotar
1 : 1
Sarajevo
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 2
Borac
Banja Luka
02.04.2022 15:00
Rudar Prijedor
2 : 2
Borac
Zrinjski
Mostar
5 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
02.04.2022 17:00
Zrinjski
5 : 0
Tuzla City
Kozara
Gradiška
0 : 0
Tekstilac
Derventa
02.04.2022 15:30
Kozara
0 : 0
Tekstilac
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 0
Sloboda
Novi Grad
02.04.2022 15:30
Slavija
0 : 0
Sloboda
Budućnost
Pilica
1 : 5
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
02.04.2022 15:30
Budućnost
1 : 5
Zvijezda 09
Modriča
Modriča
2 : 1
Omarska
Omarska
02.04.2022 15:30
Modriča
2 : 1
Omarska
Borac
Kozarska Dubica
0 : 0
Sloga
Doboj
02.04.2022 15:30
Borac
0 : 0
Sloga
Podrinje
Janja
1 : 0
Ljubić
Prnjavor
02.04.2022 15:30
Podrinje
1 : 0
Ljubić
Zvijezda
Gradačac
0 : 1
Rudar
Kakanj
02.04.2022 16:00
Zvijezda
0 : 1
Rudar
Simm Bau
Kosova
0 : 0
Igman
Konjic
02.04.2022 16:00
Simm Bau
0 : 0
Igman
Budućnost
Banovići
2 : 0
Orašje
Orašje
02.04.2022 16:00
Budućnost
2 : 0
Orašje
Bratstvo
Gračanica
3 : 2
Jedinstvo
Bihać
02.04.2022 16:00
Bratstvo
3 : 2
Jedinstvo
Travnik
Travnik
0 : 0
Radnik
Hadžići
02.04.2022 16:00
Travnik
0 : 0
Radnik
Goražde
Goražde
0 : 1
TOŠK
Tešanj
02.04.2022 16:00
Goražde
0 : 1
TOŠK
Mladost
Doboj-Kakanj
2 : 1
Gradina
Srebrenik
02.04.2022 16:00
Mladost
2 : 1
Gradina
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 2
Budućnost
Podgorica
02.04.2022 14:00
OFK Petrovac
0 : 2
Budućnost
Mornar
Bar
0 : 2
Sutjeska
Nikšić
02.04.2022 18:00
Mornar
0 : 2
Sutjeska
Podgorica
Podgorica
3 : 3
Dečić
Tuzi
02.04.2022 17:00
Podgorica
3 : 3
Dečić
Zeta
Golubovci
3 : 1
Iskra
Danilovgrad
02.04.2022 17:00
Zeta
3 : 1
Iskra
Jezero
Plav
3 : 2
Rudar
Pljevlja
02.04.2022 15:00
Jezero
3 : 2
Rudar
Gusinje
Gusinje
1 : 5
Ibar
Rožaje
02.04.2022 15:00
Gusinje
1 : 5
Ibar
Polimlje
Murino
2 : 1
Petnjica
Petnjica
02.04.2022 15:00
Polimlje
2 : 1
Petnjica
OFK Borac
Bijelo Polje
2 : 3
Komovi
Andrijevica
02.04.2022 15:00
OFK Borac
2 : 3
Komovi
Pljevlja 97
Pljevlja
0 : 2
Brskovo
Mojkovac
02.04.2022 15:00
Pljevlja 97
0 : 2
Brskovo
Brighton & Hove Albion
Brighton
0 : 0
Norwich City
Norwich
02.04.2022 16:00
Brighton & Hove Albion
0 : 0
Norwich City
Burnley
Burnley
0 : 2
Manchester City
Manchester
02.04.2022 16:00
Burnley
0 : 2
Manchester City
Chelsea
London
1 : 4
Brentford
Brentford, Middlesex
02.04.2022 16:00
Chelsea
1 : 4
Brentford
Leeds United
Leeds
1 : 1
Southampton
Southampton
02.04.2022 16:00
Leeds United
1 : 1
Southampton
Liverpool
Liverpool
2 : 0
Watford
Watford
02.04.2022 13:30
Liverpool
2 : 0
Watford
Manchester United
Manchester
1 : 1
Leicester City
Leicester
02.04.2022 18:30
Manchester United
1 : 1
Leicester City
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton
2 : 1
Aston Villa
Birmingem
02.04.2022 16:00
Wolverhampton Wanderers
2 : 1
Aston Villa
AFC Bournemouth
Bournemouth
3 : 2
Bristol City
Bristol
02.04.2022 16:00
AFC Bournemouth
3 : 2
Bristol City
Coventry City
Coventry
2 : 2
Blackburn Rovers
Blackburn
02.04.2022 16:00
Coventry City
2 : 2
Blackburn Rovers
Derby County
Derby
1 : 0
Preston North End
Preston
02.04.2022 16:00
Derby County
1 : 0
Preston North End
Barnsley
Barnsley
1 : 1
Reading
Reading
02.04.2022 16:00
Barnsley
1 : 1
Reading
Queens Park Rangers
London
0 : 2
Fulham
London
02.04.2022 16:00
Queens Park Rangers
0 : 2
Fulham
Stoke City
Stoke-on-Trent
1 : 0
Sheffield United
Sheffield
02.04.2022 16:00
Stoke City
1 : 0
Sheffield United
Blackpool
Blackpool
1 : 4
Nottingham Forest
Nottingham
02.04.2022 13:30
Blackpool
1 : 4
Nottingham Forest
Luton Town
Luton
2 : 2
Millwall
London
02.04.2022 16:00
Luton Town
2 : 2
Millwall
Cardiff City
Cardiff
0 : 4
Swansea City
Swansea
02.04.2022 16:00
Cardiff City
0 : 4
Swansea City
Peterborough United
Peterborough
0 : 4
Middlesbrough
Middlesbrough
02.04.2022 16:00
Peterborough United
0 : 4
Middlesbrough
Atletico Madrid
Madrid
4 : 1
Alaves
Vitoria-Gasteiz
02.04.2022 21:00
Atletico Madrid
4 : 1
Alaves
Celta Vigo
Vigo
1 : 2
Real Madrid
Madrid
02.04.2022 18:30
Celta Vigo
1 : 2
Real Madrid
Getafe
Getafe (Madrid)
1 : 0
Mallorca
Palma de Mallorca
02.04.2022 14:00
Getafe
1 : 0
Mallorca
Levante
Valencia
2 : 0
Villarreal
Villarreal
02.04.2022 16:15
Levante
2 : 0
Villarreal
Borussia Dortmund
Dortmund
1 : 4
RB Leipzig
Leipzig
02.04.2022 18:30
Borussia Dortmund
1 : 4
RB Leipzig
Eintracht
Frankfurt am Main
0 : 0
Greuther Fürth
Fürth
02.04.2022 15:30
Eintracht
0 : 0
Greuther Fürth
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
2 : 1
Hertha BSC
Berlin
02.04.2022 15:30
Bayer 04 Leverkusen
2 : 1
Hertha BSC
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 4
Bayern
München
02.04.2022 15:30
Freiburg
1 : 4
Bayern
Hoffenheim
Sinsheim
1 : 2
Bochum
Bochum
02.04.2022 15:30
Hoffenheim
1 : 2
Bochum
Arminia
Bielefeld
1 : 1
Stuttgart
Stuttgart
02.04.2022 15:30
Arminia
1 : 1
Stuttgart
Lazio
Roma
2 : 1
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
02.04.2022 18:00
Lazio
2 : 1
Sassuolo
Salernitana
Salerno
0 : 1
Torino
Torino
02.04.2022 20:45
Salernitana
0 : 1
Torino
Spezia
La Spezia
1 : 0
Venezia
Venecia
02.04.2022 15:00
Spezia
1 : 0
Venezia
Lille
Villeneuve d'Ascq
0 : 0
Bordeaux
Bordeaux
02.04.2022 19:00
Lille
0 : 0
Bordeaux
Nice
Nice
1 : 1
Rennes
Rennes
02.04.2022 17:00
Nice
1 : 1
Rennes
Spartak DOO
Subotica
8 : 0
Jedinstvo 2014
Pirot
02.04.2022 16:00
Spartak DOO
8 : 0
Jedinstvo 2014
Jedinstvo (Ub)
Ub
3 : 1
Kraljica Marija
Novo Selo
02.04.2022 13:00
Jedinstvo (Ub)
3 : 1
Kraljica Marija
Moskva
Novi Sad
4 : 1
Nova Kolonija
Kovin
02.04.2022 14:00
Moskva
4 : 1
Nova Kolonija
Majdanpek
Majdanpek
9 : 0
Vučice
Vučje
02.04.2022 14:00
Majdanpek
9 : 0
Vučice
Rad
Beograd
1 : 0
Heroj Polet
Jajinci
02.04.2022 11:00
Rad
1 : 0
Heroj Polet
011
Beograd
2 : 5
Lokomotiva
Beograd
02.04.2022 10:15
011
2 : 5
Lokomotiva
Ada
Beograd
5 : 2
Kolubara
Lazarevac
02.04.2022 20:00
Ada
5 : 2
Kolubara
BASK
Beograd
3 : 0
IMT 2
Beograd
02.04.2022 16:00
BASK
3 : 0
IMT 2
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 1
IM Rakovica
Rakovica
02.04.2022 11:00
OFK Žarkovo
2 : 1
IM Rakovica
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
1 : 3
Sušica
Kragujevac
02.04.2022 11:00
OFK Aranđelovac 1979
1 : 3
Sušica
Napredak
Markovac
2 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
02.04.2022 11:00
Napredak
2 : 2
Šumadija (A)
Borac (Š)
Šajkaš
4 : 0
Sofeks
Futog
02.04.2022 10:00
Borac (Š)
4 : 0
Sofeks
Radnički (K)
Kovin
6 : 1
OFK Bečej 1918
Bečej
02.04.2022 11:00
Radnički (K)
6 : 1
OFK Bečej 1918
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
02.04.2022 13:00
Novi Pazar
5 : 1
Jedinstvo Putevi
Prva Iskra
Barič
4 : 2
Dunav (VS)
Veliko Selo
02.04.2022 11:00
Prva Iskra
4 : 2
Dunav (VS)
DIF
Beograd
2 : 1
BSK 1925
Beograd
02.04.2022 11:00
DIF
2 : 1
BSK 1925
Rojkovac
Obrenovac
0 : 8
Radnički
Obrenovac
02.04.2022 11:00
Rojkovac
0 : 8
Radnički
GSP Polet
Beograd
0 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
02.04.2022 11:00
GSP Polet
0 : 0
Siti Sport Klub
Beograd Karaburma
Beograd
1 : 2
Budućnost
Dobanovci
02.04.2022 11:00
Beograd Karaburma
1 : 2
Budućnost
Dolovo
Dolovo
4 : 2
Partizan
Gaj
02.04.2022 12:00
Dolovo
4 : 2
Partizan
Strela
Ivanovo
0 : 8
Jedinstvo
Vlajkovac
02.04.2022 15:00
Strela
0 : 8
Jedinstvo
Kabel
Novi Sad
02.04.2022
Petrika
Novi Sad
02.04.2022
Kabel
:
Petrika
TSK
Temerin
1 : 2
Bačka
Đurđevo
02.04.2022
TSK
1 : 2
Bačka
Jedinstvo
Rumenka
2 : 4
Borac
Novi Sad
02.04.2022
Jedinstvo
2 : 4
Borac
Voždovac
Beograd
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
02.04.2022 14:00
Voždovac
3 : 1
Vojvodina
Partizan
Beograd
0 : 1
Spartak ŽK
Subotica
02.04.2022 12:00
Partizan
0 : 1
Spartak ŽK
Brodarac
Novi Beograd
2 : 2
Mladost (L)
Lučani
02.04.2022 13:00
Brodarac
2 : 2
Mladost (L)
Rad
Beograd
1 : 0
Čukarički
Beograd
02.04.2022 15:00
Rad
1 : 0
Čukarički
Brodarac
Beograd
1 : 2
Zemun
Zemun
02.04.2022 00:00
Brodarac
1 : 2
Zemun
Voždovac
Beograd
2 : 5
Crvena zvezda
Beograd
02.04.2022 00:00
Voždovac
2 : 5
Crvena zvezda
RFK Grafičar
Beograd
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
02.04.2022 00:00
RFK Grafičar
1 : 2
OFK Beograd
Lokomotiva
Beograd
02.04.2022
00:00
011
Beograd
02.04.2022 00:00
Lokomotiva
:
011
Sopot
Sopot
1 : 4
Rad
Beograd
02.04.2022 00:00
Sopot
1 : 4
Rad
Sinđelić
Beograd
1 : 0
IMT
Beograd
02.04.2022 00:00
Sinđelić
1 : 0
IMT
OLE
Beograd
4 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
02.04.2022 00:00
OLE
4 : 2
Radnički (NB)
Partizan
Beograd
7 : 1
Studentski grad
Novi Beograd
02.04.2022 00:00
Partizan
7 : 1
Studentski grad
Rakovica
Beograd
2 : 1
Zmaj 1953
Zemun
02.04.2022 00:00
Rakovica
2 : 1
Zmaj 1953
Borac
Lazarevac
2 : 4
BASK
Beograd
02.04.2022 00:00
Borac
2 : 4
BASK
Sinđelić 2
Beograd
5 : 1
Boleč
Boleč
02.04.2022 00:00
Sinđelić 2
5 : 1
Boleč
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
2 : 2
OFK Beograd 2
Beograd
02.04.2022 00:00
Radnički (NB) 2
2 : 2
OFK Beograd 2
Kovačevac
Kovačevac
02.04.2022
00:00
OFK Mladenovac
Mladenovac
02.04.2022 00:00
Kovačevac
:
OFK Mladenovac
Savacijum
Šabac
1 : 2
Apolon 2018
Kraljevo
02.04.2022 12:30
Savacijum
1 : 2
Apolon 2018
Budućnost
Popovac
1 : 1
Vlasina
Vlasotince
02.04.2022
Budućnost
1 : 1
Vlasina
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
0 : 5
TSC
Bačka Topola
02.04.2022 10:00
Prof. Bolesnikov
0 : 5
TSC
OFK Vršac
Vršac
7 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
02.04.2022 10:00
OFK Vršac
7 : 0
Proleter 2006
ODR
Petrovaradin
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
02.04.2022 12:00
ODR
2 : 0
Radnički (SM)
Internacional
Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
02.04.2022 11:00
Internacional
2 : 0
Lokomotiva
BSK Borča
Borča
0 : 1
RFK Grafičar
Beograd
02.04.2022 09:00
BSK Borča
0 : 1
RFK Grafičar
Rakovica
Rakovica
2 : 3
OFK Beograd
Beograd
02.04.2022 12:30
Rakovica
2 : 3
OFK Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Karađorđe
Ribnica
02.04.2022 11:00
Novi Pazar
1 : 1
Karađorđe
Petrika
Novi Sad
1 : 1
Arena Su
Subotica
02.04.2022 10:00
Petrika
1 : 1
Arena Su
Podunavac
Belegiš
0 : 3
GFK Sloven
Ruma
02.04.2022 10:00
Podunavac
0 : 3
GFK Sloven
Dunav
Stari Banovci
0 : 9
Radnički (Š)
Šid
02.04.2022 10:00
Dunav
0 : 9
Radnički (Š)
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
7 : 0
Strmovo 1986
Strmovo
02.04.2022 10:00
Budućnost Krušik 2014
7 : 0
Strmovo 1986
Đerdap
Golubac
1 : 3
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
02.04.2022 13:00
Đerdap
1 : 3
Jasenica 2017
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
02.04.2022 10:30
Zlatibor
1 : 1
Takovo
Hajdučica
Hajdučica
4 : 0
Budućnost
Alibunar
02.04.2022 11:00
Hajdučica
4 : 0
Budućnost
Borac
Sakule
1 : 1
Sloga
Banatsko Novo Selo
02.04.2022 12:00
Borac
1 : 1
Sloga
Kabel
Novi Sad
2 : 2
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
02.04.2022
Kabel
2 : 2
Sutjeska
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 2
Mladost GAT
Novi Sad
02.04.2022
Sutjeska
0 : 2
Mladost GAT
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 3
Armija SK
Novi Sad
02.04.2022
Fruškogorac
2 : 3
Armija SK
Napredak
Kruševac
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
02.04.2022 14:00
Napredak
0 : 0
Vojvodina
Partizan
Beograd
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
02.04.2022 14:00
Partizan
2 : 1
Spartak ŽK
Brodarac
Beograd
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
02.04.2022 15:30
Brodarac
1 : 1
Mladost (L)
Teleoptik
Zemun
2 : 1
RFK Grafičar
Beograd
02.04.2022 16:00
Teleoptik
2 : 1
RFK Grafičar
Rad
Beograd
4 : 1
Čukarički
Beograd
02.04.2022 13:00
Rad
4 : 1
Čukarički
Šumadija 1962
Jagnjilo
3 : 3
Resnik
Resnik
02.04.2022 10:00
Šumadija 1962
3 : 3
Resnik
Dunavac
Grocka
3 : 1
Zemun 3
Zemun
02.04.2022 14:00
Dunavac
3 : 1
Zemun 3
Sremčica
Sremčica
1 : 0
Mladenovac
Mladenovac
02.04.2022 10:00
Sremčica
1 : 0
Mladenovac
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
RSK
Rabrovo
02.04.2022 14:00
Jedinstvo Putevi
2 : 1
RSK
Apolon
Kraljevo
2 : 1
Sloboda
Čačak
02.04.2022 11:00
Apolon
2 : 1
Sloboda
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Sušica
Kragujevac
02.04.2022 11:00
Šumadija 1903
2 : 0
Sušica
Bubamara
Kraljevo
3 : 1
Kosmet
Leposavić
02.04.2022 12:00
Bubamara
3 : 1
Kosmet
Pazar Juniors
Novi Pazar
02.04.2022
11:00
Apolon 2018
Kraljevo
02.04.2022 11:00
Pazar Juniors
:
Apolon 2018
Bane 1931
Raška
3 : 2
Kiker
Kraljevo
02.04.2022 10:00
Bane 1931
3 : 2
Kiker
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 2
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
02.04.2022 11:00
Sport Klub 99
1 : 2
AF AS Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
02.04.2022
11:00
Apolon 4
Kragujevac
02.04.2022 11:00
Radnički 1923
:
Apolon 4
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
02.04.2022 12:30
Rudar (KM)
0 : 0
Sloga (K)
Polimlje
Prijepolje
7 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
02.04.2022 10:00
Polimlje
7 : 0
Takovo
GFK Sloboda
Užice
02.04.2022
10:00
Sloboda (Č)
Čačak
02.04.2022 10:00
GFK Sloboda
:
Sloboda (Č)
Javor Matis
Ivanjica
1 : 5
Sloga (P)
Požega
02.04.2022 10:00
Javor Matis
1 : 5
Sloga (P)
Spartak 1976
Trnava
1 : 5
Metalac
Gornji Milanovac
02.04.2022 10:00
Spartak 1976
1 : 5
Metalac
Mladost (L)
Lučani
4 : 0
Zlatibor
Čajetina
02.04.2022 10:00
Mladost (L)
4 : 0
Zlatibor
Jedinstvo Putevi
Užice
02.04.2022
10:00
Gaučosi
Čačak
02.04.2022 10:00
Jedinstvo Putevi
:
Gaučosi
Borac 1926
Čačak
1 : 2
Ares 2015
Mrčajevci
02.04.2022 10:00
Borac 1926
1 : 2
Ares 2015
Trio
Paraćin
1 : 4
Radnički (P)
Pirot
02.04.2022
Trio
1 : 4
Radnički (P)
Radnički (N)
Niš
1 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
02.04.2022
Radnički (N)
1 : 0
GFK Jagodina
Šampion 2014
Leskovac
4 : 2
SFS Borac
Paraćin
02.04.2022
Šampion 2014
4 : 2
SFS Borac
Timok 1919
Zaječar
2 : 1
Lider MGM
Leskovac
02.04.2022
Timok 1919
2 : 1
Lider MGM
OFK Radnički
Niš
0 : 1
Real
Niš
02.04.2022
OFK Radnički
0 : 1
Real
Trayal Knez Lazar
Kruševac
3 : 3
Car Konstantin
Niš
02.04.2022
Trayal Knez Lazar
3 : 3
Car Konstantin
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Radnički 1912
Sombor
02.04.2022 10:00
TSC
1 : 1
Radnički 1912
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 0
Kabel
Novi Sad
02.04.2022 11:00
OFK Bačka
1 : 0
Kabel
Petar Puača
Novi Sad
0 : 1
RFK NS 1921
Novi Sad
02.04.2022 10:00
Petar Puača
0 : 1
RFK NS 1921
Hajduk 1912
Kula
1 : 3
OFK Kikinda 1909
Kikinda
02.04.2022 12:00
Hajduk 1912
1 : 3
OFK Kikinda 1909
ODR
Petrovaradin
2 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
02.04.2022 10:00
ODR
2 : 0
Radnički (Zr)
Radnički (Š)
Šid
0 : 3
OFK Vršac
Vršac
02.04.2022 10:00
Radnički (Š)
0 : 3
OFK Vršac
Omladinac
Novi Banovci
0 : 6
Inđija
Inđija
02.04.2022 10:00
Omladinac
0 : 6
Inđija
Senjak
Valjevo
6 : 0
Loznica
Loznica
02.04.2022 10:00
Senjak
6 : 0
Loznica
Savacium
Šabac
7 : 2
Železničar
Lajkovac
02.04.2022 10:00
Savacium
7 : 2
Železničar
Respekt
Loznica
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
02.04.2022 10:00
Respekt
1 : 1
Radnički (V)
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
0 : 2
AF Duljaj
Topola
02.04.2022 10:00
Jasenica 2017
0 : 2
AF Duljaj
RSK
Rabrovo
02.04.2022
10:00
Soko 2015
Saraoci
02.04.2022 10:00
RSK
:
Soko 2015
Železničar
Požarevac
1 : 2
Mladi radnik 1926
Požarevac
02.04.2022 10:00
Železničar
1 : 2
Mladi radnik 1926
Zvižd
Kučevo
1 : 1
Šumadija
Aranđelovac
02.04.2022 10:00
Zvižd
1 : 1
Šumadija
Cepelin 026
Smederevo
02.04.2022
10:00
AF Đokić
Velika Plana
02.04.2022 10:00
Cepelin 026
:
AF Đokić
Petlić SD 2006
Smederevo
4 : 1
VGSK
Veliko Gradište
02.04.2022 10:00
Petlić SD 2006
4 : 1
VGSK
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 0
Plana
Velika Plana
02.04.2022 10:00
Smederevo 1924
0 : 0
Plana
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 1
OPK Rudar 1933
Kostolac
02.04.2022 10:00
Sloga 33
0 : 1
OPK Rudar 1933
Tisa Njerš
Adorjan
3 : 5
AFK
Ada
02.04.2022 10:00
Tisa Njerš
3 : 5
AFK
Spartak ŽK
Subotica
4 : 1
Radnički 1905
Bajmok
02.04.2022 10:00
Spartak ŽK
4 : 1
Radnički 1905
BSK
Bavanište
1 : 0
Polet
Idvor
02.04.2022 14:00
BSK
1 : 0
Polet
Voja Gačić
Pančevo
1 : 0
OFK Vršac
Vršac
02.04.2022 00:00
Voja Gačić
1 : 0
OFK Vršac
Sunrise Šabac
Šabac
3 : 0
OFK Majur
Majur
02.04.2022 10:00
Sunrise Šabac
3 : 0
OFK Majur
Mačva
Šabac
3 : 1
Sloga
Bogosavac
02.04.2022 13:00
Mačva
3 : 1
Sloga
Brodarac
Novi Beograd
0 : 5
RFK Grafičar
Beograd
02.04.2022 14:00
Brodarac
0 : 5
RFK Grafičar
Crvena zvezda
Beograd
8 : 0
Petlić
Beograd
02.04.2022 00:00
Crvena zvezda
8 : 0
Petlić
Ole
Zemun
1 : 1
Rad
Beograd
02.04.2022 16:00
Ole
1 : 1
Rad
Mungosi
Zemun
02.04.2022
Teleoptik
Zemun
02.04.2022
Mungosi
:
Teleoptik
Dušanovac
Beograd
0 : 4
Čukarički
Beograd
02.04.2022 12:00
Dušanovac
0 : 4
Čukarički
Voždovac
Beograd
0 : 2
PFK Žarkovo 2000
Beograd
02.04.2022 09:00
Voždovac
0 : 2
PFK Žarkovo 2000
Sinđelić
Beograd
1 : 1
Milutinac
Zemun
02.04.2022 00:00
Sinđelić
1 : 1
Milutinac
Olimpik
Beograd
3 : 1
011
Beograd
02.04.2022 00:00
Olimpik
3 : 1
011
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
02.04.2022 00:00
Radnički (O)
1 : 1
Radnički (NB)
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Zemun
Zemun
02.04.2022 00:00
Lokomotiva
3 : 0
Zemun
Vučice
Vučje
5 : 0
Majdanpek
Majdanpek
02.04.2022 12:00
Vučice
5 : 0
Majdanpek
Požega
Požega
3 : 0
Požarevac
Požarevac
02.04.2022 15:30
Požega
3 : 0
Požarevac
ŽGFK Borac
Čačak
4 : 0
Mačva
Šabac
02.04.2022 15:30
ŽGFK Borac
4 : 0
Mačva
Karađorđe
Topola
1 : 5
Loznica
Loznica
02.04.2022 15:30
Karađorđe
1 : 5
Loznica
Plana
Velika Plana
0 : 0
Jedinstvo
Ub
02.04.2022 15:30
Plana
0 : 0
Jedinstvo
Spartak
Subotica
12 : 0
Voša AS
Novi Sad
02.04.2022 12:00
Spartak
12 : 0
Voša AS
Zvezda B
Beograd
16 : 0
ŽFK Boleč
Boleč
02.04.2022 09:00
Zvezda B
16 : 0
ŽFK Boleč
Teleoptik
Zemun
3 : 1
Olimpik
Beograd
02.04.2022 09:30
Teleoptik
3 : 1
Olimpik
RFK Grafičar
Beograd
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
02.04.2022 19:00
RFK Grafičar
0 : 1
OFK Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 3
Kampione
Beograd
02.04.2022 09:00
Crvena zvezda
2 : 3
Kampione
Finale 2013
Kruševac
4 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
02.04.2022 15:00
Finale 2013
4 : 3
Radnički (S)
OFK Paraćin
Paraćin
6 : 3
OFK Knez Lazar
Kruševac
02.04.2022 12:00
OFK Paraćin
6 : 3
OFK Knez Lazar
Morava 1918
Ćuprija
6 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
02.04.2022 12:00
Morava 1918
6 : 1
OFK Bratstvo
OFK Morava 2012
Ćićevac
11 : 0
Vukovi
Brus
02.04.2022 15:00
OFK Morava 2012
11 : 0
Vukovi
Budućnost
Arilje
2 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
02.04.2022 11:00
Budućnost
2 : 2
Sloga (BB)
Savinac 1933
Požega
0 : 10
GFK Sloboda
Užice
02.04.2022 10:00
Savinac 1933
0 : 10
GFK Sloboda
Polimlje
Prijepolje
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
02.04.2022 10:00
Polimlje
3 : 1
Jedinstvo Putevi

Košarka

Split
Split
85 : 90
FMP Meridian
Železnik
02.04.2022 19:00
Split
85 : 90
FMP Meridian
Krka
Novo Mesto
72 : 84
Budućnost VOLI
Podgorica
02.04.2022 17:00
Krka
72 : 84
Budućnost VOLI
Partizan NIS
Beograd
95 : 83
Mornar Barsko zlato
Bar
02.04.2022 21:00
Partizan NIS
95 : 83
Mornar Barsko zlato
Zdravlje Leskovac
Leskovac
100 : 91
Kolubara LA 2003
Lazarevac
02.04.2022 18:00
Zdravlje Leskovac
100 : 91
Kolubara LA 2003
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
84 : 92
Mladost MaxBet
Zemun
02.04.2022 20:00
OKK Novi Pazar
84 : 92
Mladost MaxBet
Metalac
Valjevo
81 : 75
SPD Radnički
Kragujevac
02.04.2022 18:00
Metalac
81 : 75
SPD Radnički
Zlatibor
Čajetina
86 : 96
OKK Beograd
Beograd
02.04.2022 18:00
Zlatibor
86 : 96
OKK Beograd
Dunav
Stari Banovci
75 : 90
Vojvodina
Novi Sad
02.04.2022 19:00
Dunav
75 : 90
Vojvodina
Vršac
Vršac
92 : 97
Tamiš
Pančevo
02.04.2022 18:00
Vršac
92 : 97
Tamiš
Železničar
Čačak
19 : 12
Pirot
Pirot
02.04.2022 19:00
Železničar
19 : 12
Pirot
Borac
Zemun
25 : 21
Čačak 94
Čačak
02.04.2022 16:00
Borac
25 : 21
Čačak 94
Hercegovac
Gajdobra
28 : 32
Spartak Office Shoes
Subotica
02.04.2022 17:00
Hercegovac
28 : 32
Spartak Office Shoes
Radnik
Surdulica
14 : 17
Mladost
Smederevska Palanka
02.04.2022 18:00
Radnik
14 : 17
Mladost
Žitko Basket
Beograd
24 : 25
Napredak Metalka Majur
Aleksinac
02.04.2022 18:00
Žitko Basket