19.03
14:30
Paskovac
Borac
0
2
|
19.03.2022 14:30 | Paskovac | 0 : 2 | Borac |
19.03
18:00
Vojvodina
ÄukariÄki
1
2
|
19.03.2022 18:00 | Vojvodina | 1 : 2 | ÄukariÄki | |||||
19.03
16:00
Napredak
Voždovac
1
3
|
19.03.2022 16:00 | Napredak | 1 : 3 | Voždovac | |||||
19.03
14:00
RadniÄki 1923
RadniÄki (N)
0
0
|
19.03.2022 14:00 | RadniÄki 1923 | 0 : 0 | RadniÄki (N) |
19.03
15:00
RadniÄki (SM)
RFK GrafiÄar
1
0
|
19.03.2022 15:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 0 | RFK GrafiÄar | |||||
19.03
15:00
OFK Žarkovo
Zlatibor
0
0
|
19.03.2022 15:00 | OFK Žarkovo | 0 : 0 | Zlatibor | |||||
19.03
15:00
InÄija
Timok 1919
0
1
|
19.03.2022 15:00 | InÄija | 0 : 1 | Timok 1919 | |||||
19.03
15:00
Javor Matis
IMT
1
2
|
19.03.2022 15:00 | Javor Matis | 1 : 2 | IMT | |||||
19.03
15:00
Rad
Mladost GAT
0
2
|
19.03.2022 15:00 | Rad | 0 : 2 | Mladost GAT | |||||
19.03
15:00
Loznica
BuduÄnost
0
1
|
19.03.2022 15:00 | Loznica | 0 : 1 | BuduÄnost | |||||
19.03
15:00
Kabel
ŽelezniÄar
0
1
|
19.03.2022 15:00 | Kabel | 0 : 1 | ŽelezniÄar |
19.03
15:00
OFK BeÄej 1918
Jedinstvo (SP)
2
1
|
19.03.2022 15:00 | OFK BeÄej 1918 | 2 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
19.03
15:00
OFK Stari Grad
OFK Kikinda
2
1
|
19.03.2022 15:00 | OFK Stari Grad | 2 : 1 | OFK Kikinda | |||||
19.03
15:00
Dinamo 1945
Hajduk 1912
3
2
|
19.03.2022 15:00 | Dinamo 1945 | 3 : 2 | Hajduk 1912 | |||||
19.03
15:00
RadniÄki (Zr)
1. Maj Ruma
2
0
|
19.03.2022 15:00 | RadniÄki (Zr) | 2 : 0 | 1. Maj Ruma | |||||
19.03
15:00
OFK VrŔac
RadniÄki 1912
0
0
|
19.03.2022 15:00 | OFK VrÅ”ac | 0 : 0 | RadniÄki 1912 |
19.03
14:30
Sloga (P)
TrepÄa
2
0
|
19.03.2022 14:30 | Sloga (P) | 2 : 0 | TrepÄa | |||||
19.03
14:30
Mladi radnik 1926
SuŔica
1
1
|
19.03.2022 14:30 | Mladi radnik 1926 | 1 : 1 | SuŔica | |||||
19.03
14:30
Real
Takovo
0
0
|
19.03.2022 14:30 | Real | 0 : 0 | Takovo | |||||
19.03
14:30
Sloga (K)
GFK Sloboda
0
0
|
19.03.2022 14:30 | Sloga (K) | 0 : 0 | GFK Sloboda | |||||
19.03
14:30
MaÄva 1929
RaÄevac
1
0
|
19.03.2022 14:30 | MaÄva 1929 | 1 : 0 | RaÄevac |
19.03
15:00
RadniÄki (O)
BASK
0
1
|
19.03.2022 15:00 | RadniÄki (O) | 0 : 1 | BASK | |||||
19.03
15:00
BSK BorÄa
UÅ”Äe Novi Beograd
1
1
|
19.03.2022 15:00 | BSK BorÄa | 1 : 1 | UÅ”Äe Novi Beograd | |||||
19.03
15:00
Zemun
Studentski grad
0
1
|
19.03.2022 15:00 | Zemun | 0 : 1 | Studentski grad | |||||
19.03
15:00
OFK Beograd
Jedinstvo
1
2
|
19.03.2022 15:00 | OFK Beograd | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
19.03
11:00
Teleoptik
Prva iskra
2
0
|
19.03.2022 11:00 | Teleoptik | 2 : 0 | Prva iskra |
19.03
15:00
MeŔevo
PÄinja
0
1
|
19.03.2022 15:00 | MeÅ”evo | 0 : 1 | PÄinja | |||||
19.03
15:00
Sloga (L)
Rembas
1
0
|
19.03.2022 15:00 | Sloga (L) | 1 : 0 | Rembas | |||||
19.03
15:00
Vlasina
TimoÄanin
1
0
|
19.03.2022 15:00 | Vlasina | 1 : 0 | TimoÄanin |
19.03
15:00
Crvena zvezda (VS)
Jedinstvo (V)
2
0
|
19.03.2022 15:00 | Crvena zvezda (VS) | 2 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
19.03
15:00
Sloga
Omladinac FAM
0
0
|
19.03.2022 15:00 | Sloga | 0 : 0 | Omladinac FAM | |||||
19.03
15:00
Jedinstvo (BK)
Sloboda
5
1
|
19.03.2022 15:00 | Jedinstvo (BK) | 5 : 1 | Sloboda | |||||
19.03
15:00
Kozara
Begej
0
0
|
19.03.2022 15:00 | Kozara | 0 : 0 | Begej | |||||
19.03
15:00
Proleter
Vojvodina 1928
1
1
|
19.03.2022 15:00 | Proleter | 1 : 1 | Vojvodina 1928 |
19.03
15:00
Mladost
Dunav
1
1
|
19.03.2022 15:00 | Mladost | 1 : 1 | Dunav | |||||
19.03
15:00
Cement
Sloga (T)
1
2
|
19.03.2022 15:00 | Cement | 1 : 2 | Sloga (T) | |||||
19.03
15:00
RadniÄki (NP)
Veternik
0
0
|
19.03.2022 15:00 | RadniÄki (NP) | 0 : 0 | Veternik | |||||
19.03
15:00
Sloga (E)
Index
2
1
|
19.03.2022 15:00 | Sloga (E) | 2 : 1 | Index | |||||
19.03
15:00
RFK Novi Sad 1921
Donji Srem 2015
0
0
|
19.03.2022 15:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 0 | Donji Srem 2015 |
19.03
15:00
Senta
BaÄka (P)
3
0
|
19.03.2022 15:00 | Senta | 3 : 0 | BaÄka (P) | |||||
19.03
15:00
BaÄka 1901
Vojvodina (BG)
2
0
|
19.03.2022 15:00 | BaÄka 1901 | 2 : 0 | Vojvodina (BG) | |||||
19.03
15:00
NjegoÅ”
BajŔa
2
0
|
19.03.2022 15:00 | NjegoŔ | 2 : 0 | BajŔa |
19.03
15:00
SremÄica
Komgrap
1
0
|
19.03.2022 15:00 | SremÄica | 1 : 0 | Komgrap | |||||
19.03
15:00
VinÄa
Zvezda
3
0
|
19.03.2022 15:00 | VinÄa | 3 : 0 | Zvezda | |||||
19.03
11:00
GSP Polet DorÄol
Torlak
0
3
|
19.03.2022 11:00 | GSP Polet DorÄol | 0 : 3 | Torlak | |||||
19.03
10:00
SinÄeliÄ
Napredak
4
0
|
19.03.2022 10:00 | SinÄeliÄ | 4 : 0 | Napredak |
19.03
14:30
KaraÄorÄe
Å umadija 1903
0
1
|
19.03.2022 14:30 | KaraÄorÄe | 0 : 1 | Å umadija 1903 |
19.03
14:30
Sevojno
Sloboda
0
4
|
19.03.2022 14:30 | Sevojno | 0 : 4 | Sloboda | |||||
19.03
14:30
FAP
Polet (LJ)
1
2
|
19.03.2022 14:30 | FAP | 1 : 2 | Polet (LJ) |
19.03
14:30
Ribnica
Cer
3
0
|
19.03.2022 14:30 | Ribnica | 3 : 0 | Cer |
19.03
14:30
Å umadija
Sloga (B)
1
1
|
19.03.2022 14:30 | Å umadija | 1 : 1 | Sloga (B) | |||||
19.03
14:30
Sloboda
VGSK
0
1
|
19.03.2022 14:30 | Sloboda | 0 : 1 | VGSK | |||||
19.03
14:30
Rudar 2001
Mladi borac
2
0
|
19.03.2022 14:30 | Rudar 2001 | 2 : 0 | Mladi borac | |||||
19.03
14:30
Morava
OFK Mihajlovac
1
4
|
19.03.2022 14:30 | Morava | 1 : 4 | OFK Mihajlovac | |||||
19.03
14:30
KaraÄorÄe
Sloga 33
2
0
|
19.03.2022 14:30 | KaraÄorÄe | 2 : 0 | Sloga 33 |
19.03
15:00
Pukovac
Morava
0
1
|
19.03.2022 15:00 | Pukovac | 0 : 1 | Morava |
19.03
15:00
OFK TopliÄanin
Svetlost
2
0
|
19.03.2022 15:00 | OFK TopliÄanin | 2 : 0 | Svetlost | |||||
19.03
15:00
SFK Morava
Äekmin
2
0
|
19.03.2022 15:00 | SFK Morava | 2 : 0 | Äekmin | |||||
19.03
15:00
Nebeski Andjeli
Jablanica
1
0
|
19.03.2022 15:00 | Nebeski Andjeli | 1 : 0 | Jablanica |
19.03
15:00
Blagotin
Jedinstvo 1936
3
2
|
19.03.2022 15:00 | Blagotin | 3 : 2 | Jedinstvo 1936 | |||||
19.03
15:00
Morava 1918
OFK Lugomir
2
0
|
19.03.2022 15:00 | Morava 1918 | 2 : 0 | OFK Lugomir |
19.03
15:00
OFK Knjaz
Brodoremont
2
0
|
19.03.2022 15:00 | OFK Knjaz | 2 : 0 | Brodoremont | |||||
19.03
15:00
Zvezda
BSK
5
1
|
19.03.2022 15:00 | Zvezda | 5 : 1 | BSK | |||||
19.03
11:00
Äerdap
Bor 1919
1
0
|
19.03.2022 11:00 | Äerdap | 1 : 0 | Bor 1919 | |||||
19.03
15:00
Dunav
Ozren
7
0
|
19.03.2022 15:00 | Dunav | 7 : 0 | Ozren |
19.03
15:00
RadniÄki (S)
Bratstvo 2019
0
3
|
19.03.2022 15:00 | RadniÄki (S) | 0 : 3 | Bratstvo 2019 | |||||
19.03
15:00
ŽAK
Kordun
6
0
|
19.03.2022 15:00 | ŽAK | 6 : 0 | Kordun | |||||
19.03
15:00
Vojvodina
BuduÄnost (G)
4
1
|
19.03.2022 15:00 | Vojvodina | 4 : 1 | BuduÄnost (G) | |||||
19.03
15:00
Crvenka
Polet
3
2
|
19.03.2022 15:00 | Crvenka | 3 : 2 | Polet | |||||
19.03
15:00
Borac (BG)
Borac 46
2
1
|
19.03.2022 15:00 | Borac (BG) | 2 : 1 | Borac 46 |
19.03
16:00
Slavija
Jedinstvo
3
0
|
19.03.2022 16:00 | Slavija | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
19.03
16:00
Crvena Zvezda
OFK Futog
1
4
|
19.03.2022 16:00 | Crvena Zvezda | 1 : 4 | OFK Futog | |||||
19.03
16:00
Omladinac
Å ajkaÅ” 1908
0
3
|
19.03.2022 16:00 | Omladinac | 0 : 3 | Å ajkaÅ” 1908 |
19.03
15:00
Partizan (U)
Vulturul
3
1
|
19.03.2022 15:00 | Partizan (U) | 3 : 1 | Vulturul | |||||
19.03
15:00
Jedinstvo SteviÄ
Crvena zvezda
5
2
|
19.03.2022 15:00 | Jedinstvo SteviÄ | 5 : 2 | Crvena zvezda |
19.03
15:00
GFK Sloven
Partizan
5
0
|
19.03.2022 15:00 | GFK Sloven | 5 : 0 | Partizan | |||||
19.03
15:00
Podrinje
RadniÄki
0
0
|
19.03.2022 15:00 | Podrinje | 0 : 0 | RadniÄki |
19.03
15:00
Srbobran
OFK Vrbas
0
0
|
19.03.2022 15:00 | Srbobran | 0 : 0 | OFK Vrbas | |||||
19.03
15:00
AFK
BuduÄnost
4
0
|
19.03.2022 15:00 | AFK | 4 : 0 | BuduÄnost | |||||
19.03
15:00
Jadran
TornjoÅ”
1
3
|
19.03.2022 15:00 | Jadran | 1 : 3 | TornjoÅ” | |||||
19.03
15:00
Proleter
ÄurÄin
0
3
|
19.03.2022 15:00 | Proleter | 0 : 3 | ÄurÄin | |||||
19.03
15:00
Sloga
BaÄka
4
0
|
19.03.2022 15:00 | Sloga | 4 : 0 | BaÄka | |||||
19.03
15:00
RadniÄki 1905
Napredak
4
0
|
19.03.2022 15:00 | RadniÄki 1905 | 4 : 0 | Napredak |
19.03
14:30
Jasenica 2017
Borac 1932
1
3
|
19.03.2022 14:30 | Jasenica 2017 | 1 : 3 | Borac 1932 |
19.03
15:00
Rudna Glava
Zlot
4
1
|
19.03.2022 15:00 | Rudna Glava | 4 : 1 | Zlot | |||||
19.03
15:00
PoreÄ
KljuÄ
5
2
|
19.03.2022 15:00 | PoreÄ | 5 : 2 | KljuÄ | |||||
19.03
15:00
Å arbanovac
Polom
4
0
|
19.03.2022 15:00 | Å arbanovac | 4 : 0 | Polom |
19.03
15:00
Jedinstvo (Å )
Kumarevo 65
3
0
|
19.03.2022 15:00 | Jedinstvo (Å ) | 3 : 0 | Kumarevo 65 | |||||
19.03
15:00
BuduÄnost
ZloÄudovo
0
1
|
19.03.2022 15:00 | BuduÄnost | 0 : 1 | ZloÄudovo |
19.03
15:00
TaskoviÄi
RadniÄki 1924
1
1
|
19.03.2022 15:00 | TaskoviÄi | 1 : 1 | RadniÄki 1924 | |||||
19.03
15:00
Svrljig
Pobeda
4
0
|
19.03.2022 15:00 | Svrljig | 4 : 0 | Pobeda | |||||
19.03
15:00
Toplica
Palilula
3
1
|
19.03.2022 15:00 | Toplica | 3 : 1 | Palilula |
19.03
Midžor
TrebiÄ
4
1
|
19.03.2022 | Midžor | 4 : 1 | TrebiÄ | |||||
19.03
Rudar VrÅ”ka Äuka
Rudar (P)
1
0
|
19.03.2022 | Rudar VrÅ”ka Äuka | 1 : 0 | Rudar (P) | |||||
19.03
Rtanj
OFK Rtanj
3
1
|
19.03.2022 | Rtanj | 3 : 1 | OFK Rtanj | |||||
19.03
RadniÄki 1946
Hajduk
7
0
|
19.03.2022 | RadniÄki 1946 | 7 : 0 | Hajduk |
19.03
15:00
BoŔnjane
Sloga (D)
2
0
|
19.03.2022 15:00 | BoŔnjane | 2 : 0 | Sloga (D) | |||||
19.03
15:00
Gornji StepoÅ”
13. April
5
1
|
19.03.2022 15:00 | Gornji StepoÅ” | 5 : 1 | 13. April |
19.03
15:30
Delija
Mladost (BD)
0
0
|
19.03.2022 15:30 | Delija | 0 : 0 | Mladost (BD) | |||||
19.03
15:30
BuduÄnost
ŽFK Banat
1
0
|
19.03.2022 15:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | ŽFK Banat |
19.03
15:00
Partizan (G)
Juhor (G)
1
4
|
19.03.2022 15:00 | Partizan (G) | 1 : 4 | Juhor (G) | |||||
19.03
15:00
Rudar (SR)
Napredak
2
1
|
19.03.2022 15:00 | Rudar (SR) | 2 : 1 | Napredak |
19.03
14:30
Zvižd
Borac (Ž)
1
0
|
19.03.2022 14:30 | Zvižd | 1 : 0 | Borac (Ž) |
19.03
15:00
Barajevo
BuduÄnost (Z)
5
0
|
19.03.2022 15:00 | Barajevo | 5 : 0 | BuduÄnost (Z) |
19.03
15:00
Milutinac
Dunav
1
2
|
19.03.2022 15:00 | Milutinac | 1 : 2 | Dunav | |||||
19.03
15:00
Borac (O)
Hajduk
1
2
|
19.03.2022 15:00 | Borac (O) | 1 : 2 | Hajduk |
19.03
14:30
Sloga (D)
MarÅ”iÄ
5
0
|
19.03.2022 14:30 | Sloga (D) | 5 : 0 | MarÅ”iÄ | |||||
19.03
14:30
KoŔutnjak
Jedinstvo
1
1
|
19.03.2022 14:30 | KoŔutnjak | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
19.03
14:30
Bratstvo 1975
Borac (D)
0
3
|
19.03.2022 14:30 | Bratstvo 1975 | 0 : 3 | Borac (D) |
19.03
14:30
OFK JabuÄje
Spartak 1924
0
1
|
19.03.2022 14:30 | OFK JabuÄje | 0 : 1 | Spartak 1924 | |||||
19.03
14:30
OFK Senjak
Banjani
4
0
|
19.03.2022 14:30 | OFK Senjak | 4 : 0 | Banjani | |||||
19.03
14:30
OFK BrÄanac
OFK OseÄina
3
2
|
19.03.2022 14:30 | OFK BrÄanac | 3 : 2 | OFK OseÄina |
19.03
14:30
Kej
Slatina
3
2
|
19.03.2022 14:30 | Kej | 3 : 2 | Slatina | |||||
19.03
14:30
OvÄar
Jedinstvo
3
2
|
19.03.2022 14:30 | OvÄar | 3 : 2 | Jedinstvo |
19.03
15:00
Rudar
Proleter
1
0
|
19.03.2022 15:00 | Rudar | 1 : 0 | Proleter |
19.03
14:30
Rudar
Vidojevica
1
0
|
19.03.2022 14:30 | Rudar | 1 : 0 | Vidojevica | |||||
19.03
14:30
Cer
RadniÄki (Ko)
1
3
|
19.03.2022 14:30 | Cer | 1 : 3 | RadniÄki (Ko) | |||||
19.03
14:30
GuÄevo 1929
Lipolist
1
0
|
19.03.2022 14:30 | GuÄevo 1929 | 1 : 0 | Lipolist |
19.03
14:30
Crnokosa
PeruÄac
8
0
|
19.03.2022 14:30 | Crnokosa | 8 : 0 | PeruÄac |
19.03
14:30
Mladost (S)
Levosoje
3
0
|
19.03.2022 14:30 | Mladost (S) | 3 : 0 | Levosoje |
19.03
15:00
Varvarin
Donji Kopaonik
1
4
|
19.03.2022 15:00 | Varvarin | 1 : 4 | Donji Kopaonik | |||||
19.03
15:00
Garevina
Omladinac
3
1
|
19.03.2022 15:00 | Garevina | 3 : 1 | Omladinac | |||||
19.03
15:00
Stari Trstenik
Kamenorezac 76
2
2
|
19.03.2022 15:00 | Stari Trstenik | 2 : 2 | Kamenorezac 76 |
19.03
14:30
Crvena Jabuka
NepriÄava
3
1
|
19.03.2022 14:30 | Crvena Jabuka | 3 : 1 | NepriÄava | |||||
19.03
14:30
Pepeljevac
Pambukovica
2
0
|
19.03.2022 14:30 | Pepeljevac | 2 : 0 | Pambukovica |
19.03
15:00
Rudar
PSK Putinci
2
0
|
19.03.2022 15:00 | Rudar | 2 : 0 | PSK Putinci |
19.03
15:00
OFK Klek
MSK
2
1
|
19.03.2022 15:00 | OFK Klek | 2 : 1 | MSK |
19.03
13:00
Miljakovac
BUSK
1
0
|
19.03.2022 13:00 | Miljakovac | 1 : 0 | BUSK |
19.03
15:00
Mladost (D)
Vinogradar
1
0
|
19.03.2022 15:00 | Mladost (D) | 1 : 0 | Vinogradar |
19.03
15:00
TvrÄava
Slavija (P)
2
0
|
19.03.2022 15:00 | TvrÄava | 2 : 0 | Slavija (P) |
19.03
15:00
Mlada krila
PopoviÄi Vrnjci
0
0
|
19.03.2022 15:00 | Mlada krila | 0 : 0 | PopoviÄi Vrnjci |
19.03
14:30
Bata BuliÄ
Zadrugar 1947
2
0
|
19.03.2022 14:30 | Bata BuliÄ | 2 : 0 | Zadrugar 1947 |
19.03
15:00
SFU GraniÄar 024
Vinogradar
0
3
|
19.03.2022 15:00 | SFU GraniÄar 024 | 0 : 3 | Vinogradar |
19.03
15:00
Borac
Zmajevac
7
1
|
19.03.2022 15:00 | Borac | 7 : 1 | Zmajevac |
19.03
16:00
ŽelezniÄar
BaÄka
0
0
|
19.03.2022 16:00 | ŽelezniÄar | 0 : 0 | BaÄka |
19.03
15:00
Mladost (MD)
Omladinac (V)
3
3
|
19.03.2022 15:00 | Mladost (MD) | 3 : 3 | Omladinac (V) | |||||
19.03
18:00
Borjak 2013
Å ampion 2013
0
5
|
19.03.2022 18:00 | Borjak 2013 | 0 : 5 | Å ampion 2013 |
19.03
15:00
Tamnava
Kolubara (LP)
2
0
|
19.03.2022 15:00 | Tamnava | 2 : 0 | Kolubara (LP) |
19.03
14:30
Polet (SD)
Vrelo
3
0
|
19.03.2022 14:30 | Polet (SD) | 3 : 0 | Vrelo |
19.03
15:00
Jadar 07
Borac
3
0
|
19.03.2022 15:00 | Jadar 07 | 3 : 0 | Borac |
19.03
19:00
Zrinjski
Radnik
4
0
|
19.03.2022 19:00 | Zrinjski | 4 : 0 | Radnik |
19.03
14:30
Drina
Sutjeska
1
0
|
19.03.2022 14:30 | Drina | 1 : 0 | Sutjeska | |||||
19.03
14:30
Sloga
LjubiÄ
4
1
|
19.03.2022 14:30 | Sloga | 4 : 1 | LjubiÄ | |||||
19.03
14:30
Zvijezda 09
ŽeljezniÄar Sport Team
0
0
|
19.03.2022 14:30 | Zvijezda 09 | 0 : 0 | ŽeljezniÄar Sport Team | |||||
19.03
14:30
Sloboda
Borac
1
0
|
19.03.2022 14:30 | Sloboda | 1 : 0 | Borac | |||||
19.03
14:30
Tekstilac
ModriÄa
2
0
|
19.03.2022 14:30 | Tekstilac | 2 : 0 | ModriÄa | |||||
19.03
14:30
Kozara
Slavija
3
0
|
19.03.2022 14:30 | Kozara | 3 : 0 | Slavija |
19.03
15:00
Zvijezda
Simm Bau
3
2
|
19.03.2022 15:00 | Zvijezda | 3 : 2 | Simm Bau | |||||
19.03
15:00
BuduÄnost
Rudar
3
0
|
19.03.2022 15:00 | BuduÄnost | 3 : 0 | Rudar | |||||
19.03
15:00
Bratstvo
Igman
1
2
|
19.03.2022 15:00 | Bratstvo | 1 : 2 | Igman | |||||
19.03
15:00
Travnik
Jedinstvo
1
1
|
19.03.2022 15:00 | Travnik | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
19.03
15:00
Goražde
Tomislav
3
2
|
19.03.2022 15:00 | Goražde | 3 : 2 | Tomislav | |||||
19.03
15:00
Mladost
Radnik
1
1
|
19.03.2022 15:00 | Mladost | 1 : 1 | Radnik | |||||
19.03
15:00
Gradina
TOÅ K
1
1
|
19.03.2022 15:00 | Gradina | 1 : 1 | TOÅ K |
19.03
13:30
Aston Villa
Arsenal
0
1
|
19.03.2022 13:30 | Aston Villa | 0 : 1 | Arsenal |
19.03
16:00
Stoke City
Millwall
2
0
|
19.03.2022 16:00 | Stoke City | 2 : 0 | Millwall | |||||
19.03
16:00
Swansea City
Birmingham City
0
0
|
19.03.2022 16:00 | Swansea City | 0 : 0 | Birmingham City | |||||
19.03
13:30
Derby County
Coventry City
1
1
|
19.03.2022 13:30 | Derby County | 1 : 1 | Coventry City | |||||
19.03
16:00
Huddersfield Town
AFC Bournemouth
0
3
|
19.03.2022 16:00 | Huddersfield Town | 0 : 3 | AFC Bournemouth | |||||
19.03
16:00
Reading
Blackburn Rovers
1
0
|
19.03.2022 16:00 | Reading | 1 : 0 | Blackburn Rovers | |||||
19.03
16:00
Bristol City
West Bromwich Albion
2
2
|
19.03.2022 16:00 | Bristol City | 2 : 2 | West Bromwich Albion | |||||
19.03
16:00
Hull City
Luton Town
1
3
|
19.03.2022 16:00 | Hull City | 1 : 3 | Luton Town | |||||
19.03
13:30
Sheffield United
Barnsley
2
0
|
19.03.2022 13:30 | Sheffield United | 2 : 0 | Barnsley |
19.03
14:00
Alaves
Granada
2
3
|
19.03.2022 14:00 | Alaves | 2 : 3 | Granada | |||||
19.03
18:30
Osasuna
Levante
3
1
|
19.03.2022 18:30 | Osasuna | 3 : 1 | Levante | |||||
19.03
21:00
Rayo Vallecano
Atletico Madrid
0
1
|
19.03.2022 21:00 | Rayo Vallecano | 0 : 1 | Atletico Madrid | |||||
19.03
16:15
Elche
Valencia
0
1
|
19.03.2022 16:15 | Elche | 0 : 1 | Valencia |
19.03
18:30
Bayern
Union Berlin
4
0
|
19.03.2022 18:30 | Bayern | 4 : 0 | Union Berlin | |||||
19.03
15:30
Stuttgart
Augsburg
3
2
|
19.03.2022 15:30 | Stuttgart | 3 : 2 | Augsburg | |||||
19.03
15:30
Mainz 05
Arminia
4
0
|
19.03.2022 15:30 | Mainz 05 | 4 : 0 | Arminia | |||||
19.03
15:30
Hertha BSC
Hoffenheim
3
0
|
19.03.2022 15:30 | Hertha BSC | 3 : 0 | Hoffenheim | |||||
19.03
15:30
Greuther FĆ¼rth
Freiburg
0
0
|
19.03.2022 15:30 | Greuther FĆ¼rth | 0 : 0 | Freiburg |
19.03
20:45
Cagliari
Milan
0
1
|
19.03.2022 20:45 | Cagliari | 0 : 1 | Milan | |||||
19.03
18:00
Inter
Fiorentina
1
1
|
19.03.2022 18:00 | Inter | 1 : 1 | Fiorentina | |||||
19.03
15:00
Napoli
Udinese
2
1
|
19.03.2022 15:00 | Napoli | 2 : 1 | Udinese |
19.03
17:00
Lens
Clermont
3
1
|
19.03.2022 17:00 | Lens | 3 : 1 | Clermont | |||||
19.03
21:00
Nantes
Lille
0
1
|
19.03.2022 21:00 | Nantes | 0 : 1 | Lille |
19.03
12:00
MaÄva
Kolubara
2
7
|
19.03.2022 12:00 | MaÄva | 2 : 7 | Kolubara |
19.03
11:00
Metalac (GM)
GFK Sloboda
1
1
|
19.03.2022 11:00 | Metalac (GM) | 1 : 1 | GFK Sloboda |
19.03
Jedinstvo
Napredak
1
2
|
19.03.2022 | Jedinstvo | 1 : 2 | Napredak |
19.03
Radnik
RadniÄki (P)
2
3
|
19.03.2022 | Radnik | 2 : 3 | RadniÄki (P) | |||||
19.03
GFK DuboÄica
Real
2
1
|
19.03.2022 | GFK DuboÄica | 2 : 1 | Real |
19.03
10:00
Spartak ŽK
Tisa NjerÅ”
1
1
|
19.03.2022 10:00 | Spartak ŽK | 1 : 1 | Tisa NjerŔ | |||||
19.03
10:00
Prof. Bolesnikov
Index
0
1
|
19.03.2022 10:00 | Prof. Bolesnikov | 0 : 1 | Index | |||||
19.03
10:00
Hajduk 1912
Proleter
0
10
|
19.03.2022 10:00 | Hajduk 1912 | 0 : 10 | Proleter | |||||
19.03
10:00
RadniÄki 1912
Mladost (NS)
8
0
|
19.03.2022 10:00 | RadniÄki 1912 | 8 : 0 | Mladost (NS) | |||||
19.03
10:00
OFK BaÄka
Vojvodina
0
8
|
19.03.2022 10:00 | OFK BaÄka | 0 : 8 | Vojvodina | |||||
19.03
10:00
RFK Novi Sad 1921
Kabel
2
1
|
19.03.2022 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 1 | Kabel |
19.03
10:00
Å umadija (T)
Grizzly ML
2
1
|
19.03.2022 10:00 | Å umadija (T) | 2 : 1 | Grizzly ML | |||||
19.03
12:00
RSK
Borac 1932
0
2
|
19.03.2022 12:00 | RSK | 0 : 2 | Borac 1932 |
19.03
11:00
Rojkovac
Dunav (VS)
3
0
|
19.03.2022 11:00 | Rojkovac | 3 : 0 | Dunav (VS) | |||||
19.03
11:30
OFK Balkan
BSK 1925
2
3
|
19.03.2022 11:30 | OFK Balkan | 2 : 3 | BSK 1925 | |||||
19.03
14:00
GSP Polet
RadniÄki
1
2
|
19.03.2022 14:00 | GSP Polet | 1 : 2 | RadniÄki |
19.03
Jedinstvo
Proleter
1
3
|
19.03.2022 | Jedinstvo | 1 : 3 | Proleter | |||||
19.03
TSK
Petrika
|
19.03.2022 | TSK | : | Petrika | |||||
19.03
Borac
BaÄka
0
3
|
19.03.2022 | Borac | 0 : 3 | BaÄka |
19.03
11:30
ÄukariÄki
Zemun
3
0
|
19.03.2022 11:30 | ÄukariÄki | 3 : 0 | Zemun | |||||
19.03
15:30
MaÄva
Brodarac
2
0
|
19.03.2022 15:30 | MaÄva | 2 : 0 | Brodarac | |||||
19.03
12:00
Spartak ŽK
RadniÄki 1923
0
0
|
19.03.2022 12:00 | Spartak ŽK | 0 : 0 | RadniÄki 1923 | |||||
19.03
11:00
Vojvodina
Partizan
1
1
|
19.03.2022 11:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Partizan |
19.03
00:00
RadniÄki (NB)
Brodarac
2
1
|
19.03.2022 00:00 | RadniÄki (NB) | 2 : 1 | Brodarac | |||||
19.03
00:00
IMT
Studentski grad
0
3
|
19.03.2022 00:00 | IMT | 0 : 3 | Studentski grad | |||||
19.03
00:00
Rad
Partizan
2
4
|
19.03.2022 00:00 | Rad | 2 : 4 | Partizan | |||||
19.03
00:00
OFK Beograd
SinÄeliÄ
0
2
|
19.03.2022 00:00 | OFK Beograd | 0 : 2 | SinÄeliÄ | |||||
19.03
00:00
Voždovac
Sopot
5
1
|
19.03.2022 00:00 | Voždovac | 5 : 1 | Sopot | |||||
19.03
00:00
Zemun
Lokomotiva
0
2
|
19.03.2022 00:00 | Zemun | 0 : 2 | Lokomotiva | |||||
19.03
00:00
Crvena zvezda
RFK GrafiÄar
1
1
|
19.03.2022 00:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | RFK GrafiÄar |
19.03
13:30
Metalac (GM)
GFK Sloboda
3
2
|
19.03.2022 13:30 | Metalac (GM) | 3 : 2 | GFK Sloboda |
19.03
Dinamo
GFK DuboÄica
4
1
|
19.03.2022 | Dinamo | 4 : 1 | GFK DuboÄica | |||||
19.03
BuduÄnost
Timok 1919
4
2
|
19.03.2022 | BuduÄnost | 4 : 2 | Timok 1919 |
19.03
10:00
ODR
ŽelezniÄar
3
0
|
19.03.2022 10:00 | ODR | 3 : 0 | ŽelezniÄar |
19.03
09:00
BSK BorÄa
011
1
3
|
19.03.2022 09:00 | BSK BorÄa | 1 : 3 | 011 | |||||
19.03
15:00
RadniÄki (NB)
OFK Beograd
1
3
|
19.03.2022 15:00 | RadniÄki (NB) | 1 : 3 | OFK Beograd |
19.03
14:30
Novi Pazar
Bane 1931
5
0
|
19.03.2022 14:30 | Novi Pazar | 5 : 0 | Bane 1931 |
19.03
12:30
MaÄva (Å )
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
2
2
|
19.03.2022 12:30 | MaÄva (Å ) | 2 : 2 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 |
19.03
10:00
Kopernikus ŽeležniÄar
MeŔevo - Knez Lazar
1
4
|
19.03.2022 10:00 | Kopernikus ŽeležniÄar | 1 : 4 | MeÅ”evo - Knez Lazar |
19.03
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloboda (Ä)
1
2
|
19.03.2022 11:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 2 | Sloboda (Ä) |
19.03
Sutjeska
FruŔkogorac
1
1
|
19.03.2022 | Sutjeska | 1 : 1 | FruŔkogorac | |||||
19.03
Armija SK
Mladost GAT
2
1
|
19.03.2022 | Armija SK | 2 : 1 | Mladost GAT | |||||
19.03
FruŔkogorac
Kabel
|
19.03.2022 | FruŔkogorac | : | Kabel |
19.03
12:00
Ada
Napredak
1
3
|
19.03.2022 12:00 | Ada | 1 : 3 | Napredak | |||||
19.03
14:00
ÄukariÄki
Zemun
2
1
|
19.03.2022 14:00 | ÄukariÄki | 2 : 1 | Zemun | |||||
19.03
13:00
Crvena zvezda
Rad
3
3
|
19.03.2022 13:00 | Crvena zvezda | 3 : 3 | Rad | |||||
19.03
13:00
Kiker
Brodarac
3
0
|
19.03.2022 13:00 | Kiker | 3 : 0 | Brodarac | |||||
19.03
14:00
Spartak ŽK
Sloga (P)
0
1
|
19.03.2022 14:00 | Spartak ŽK | 0 : 1 | Sloga (P) | |||||
19.03
13:00
Vojvodina
Partizan
0
1
|
19.03.2022 13:00 | Vojvodina | 0 : 1 | Partizan |
19.03
17:00
RadniÄki (NB) 2
BSK 1925
2
0
|
19.03.2022 17:00 | RadniÄki (NB) 2 | 2 : 0 | BSK 1925 | |||||
19.03
11:00
Rad 2
Rakovica
4
1
|
19.03.2022 11:00 | Rad 2 | 4 : 1 | Rakovica |
19.03
13:00
Sun Rise
RSK
4
0
|
19.03.2022 13:00 | Sun Rise | 4 : 0 | RSK | |||||
19.03
14:00
Jedinstvo Putevi
Cepelin 026
4
0
|
19.03.2022 14:00 | Jedinstvo Putevi | 4 : 0 | Cepelin 026 |
19.03
10:00
Pazar Juniors
Novi Pazar
1
0
|
19.03.2022 10:00 | Pazar Juniors | 1 : 0 | Novi Pazar | |||||
19.03
10:00
Bane 1931
Kosmet
1
1
|
19.03.2022 10:00 | Bane 1931 | 1 : 1 | Kosmet | |||||
19.03
10:00
Sport Klub 99
Apolon 2018
|
19.03.2022 10:00 | Sport Klub 99 | : | Apolon 2018 | |||||
19.03
10:00
RadniÄki 1923
Kiker
|
19.03.2022 10:00 | RadniÄki 1923 | : | Kiker | |||||
19.03
10:00
Rudar (KM)
AF AS Novi Pazar
1
1
|
19.03.2022 10:00 | Rudar (KM) | 1 : 1 | AF AS Novi Pazar |
19.03
10:00
Polimlje
GFK Sloboda
3
4
|
19.03.2022 10:00 | Polimlje | 3 : 4 | GFK Sloboda | |||||
19.03
10:00
Javor Matis
Takovo
4
2
|
19.03.2022 10:00 | Javor Matis | 4 : 2 | Takovo | |||||
19.03
10:00
Spartak 1976
Sloboda (Ä)
|
19.03.2022 10:00 | Spartak 1976 | : | Sloboda (Ä) | |||||
19.03
10:00
Jedinstvo Putevi
Metalac
|
19.03.2022 10:00 | Jedinstvo Putevi | : | Metalac | |||||
19.03
10:00
Ares 2015
Sloga (BB)
2
5
|
19.03.2022 10:00 | Ares 2015 | 2 : 5 | Sloga (BB) |
19.03
Trio
Vlasina
1
5
|
19.03.2022 | Trio | 1 : 5 | Vlasina | |||||
19.03
RadniÄki (N)
RadniÄki (P)
6
0
|
19.03.2022 | RadniÄki (N) | 6 : 0 | RadniÄki (P) | |||||
19.03
OFK RadniÄki
SFS Borac
4
2
|
19.03.2022 | OFK RadniÄki | 4 : 2 | SFS Borac | |||||
19.03
Trayal Knez Lazar
Lider MGM
3
0
|
19.03.2022 | Trayal Knez Lazar | 3 : 0 | Lider MGM | |||||
19.03
Car Konstantin
Real
1
4
|
19.03.2022 | Car Konstantin | 1 : 4 | Real |
19.03
09:30
OFK BaÄka
RadniÄki 1912
0
0
|
19.03.2022 09:30 | OFK BaÄka | 0 : 0 | RadniÄki 1912 | |||||
19.03
10:00
Petar PuaÄa
Arena Su
2
1
|
19.03.2022 10:00 | Petar PuaÄa | 2 : 1 | Arena Su | |||||
19.03
10:00
Hajduk 1912
Krila Krajine
0
4
|
19.03.2022 10:00 | Hajduk 1912 | 0 : 4 | Krila Krajine |
19.03
12:00
ODR
Proleter 2006
2
3
|
19.03.2022 12:00 | ODR | 2 : 3 | Proleter 2006 | |||||
19.03
10:00
GFK Sloven
InÄija
2
1
|
19.03.2022 10:00 | GFK Sloven | 2 : 1 | InÄija | |||||
19.03
15:00
Jedinstvo (SP)
Petrika
0
3
|
19.03.2022 15:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 3 | Petrika |
19.03
10:00
Savacium
Jedinstvo (Ub)
3
0
|
19.03.2022 10:00 | Savacium | 3 : 0 | Jedinstvo (Ub) |
19.03
10:00
Jasenica 2017
RSK
|
19.03.2022 10:00 | Jasenica 2017 | : | RSK | |||||
19.03
10:00
ŽelezniÄar
AF Duljaj
0
3
|
19.03.2022 10:00 | ŽelezniÄar | 0 : 3 | AF Duljaj | |||||
19.03
11:00
Zvižd
Soko 2015
3
2
|
19.03.2022 11:00 | Zvižd | 3 : 2 | Soko 2015 | |||||
19.03
10:00
Cepelin 026
Mladi radnik 1926
|
19.03.2022 10:00 | Cepelin 026 | : | Mladi radnik 1926 | |||||
19.03
10:30
PetliÄ SD 2006
Å umadija
1
1
|
19.03.2022 10:30 | PetliÄ SD 2006 | 1 : 1 | Å umadija | |||||
19.03
11:00
Smederevo 1924
AF ÄokiÄ
6
0
|
19.03.2022 11:00 | Smederevo 1924 | 6 : 0 | AF ÄokiÄ | |||||
19.03
11:00
Sloga 33
VGSK
2
0
|
19.03.2022 11:00 | Sloga 33 | 2 : 0 | VGSK | |||||
19.03
10:00
OPK Rudar 1933
Plana
1
0
|
19.03.2022 10:00 | OPK Rudar 1933 | 1 : 0 | Plana |
19.03
11:30
BSK
IMT
1
5
|
19.03.2022 11:30 | BSK | 1 : 5 | IMT |
19.03
15:00
Sunrise Å abac
POFK Savacium
5
1
|
19.03.2022 15:00 | Sunrise Å abac | 5 : 1 | POFK Savacium |
19.03
17:00
Crvena zvezda
Teleoptik
3
0
|
19.03.2022 17:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Teleoptik | |||||
19.03
12:30
Ole
ÄukariÄki
2
3
|
19.03.2022 12:30 | Ole | 2 : 3 | ÄukariÄki | |||||
19.03
10:00
Mungosi
PFK Žarkovo 2000
2
0
|
19.03.2022 10:00 | Mungosi | 2 : 0 | PFK Žarkovo 2000 |
19.03
17:00
SinÄeliÄ
RadniÄki (NB)
2
0
|
19.03.2022 17:00 | SinÄeliÄ | 2 : 0 | RadniÄki (NB) | |||||
19.03
10:00
RadniÄki (O)
Lokomotiva
2
4
|
19.03.2022 10:00 | RadniÄki (O) | 2 : 4 | Lokomotiva |
19.03
09:00
Rakovica
ÄukariÄki
2
1
|
19.03.2022 09:00 | Rakovica | 2 : 1 | ÄukariÄki | |||||
19.03
09:00
Rad
OFK Beograd
2
1
|
19.03.2022 09:00 | Rad | 2 : 1 | OFK Beograd |
19.03
12:00
ŽGFK Borac
RadniÄki 1923
1
0
|
19.03.2022 12:00 | ŽGFK Borac | 1 : 0 | RadniÄki 1923 | |||||
19.03
13:00
Jedinstvo
Kraljica Marija
0
1
|
19.03.2022 13:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Kraljica Marija |
19.03
14:30
Kolubara
Olimpik
1
1
|
19.03.2022 14:30 | Kolubara | 1 : 1 | Olimpik | |||||
19.03
11:00
Voždovac
ÄukariÄki
6
1
|
19.03.2022 11:00 | Voždovac | 6 : 1 | ÄukariÄki | |||||
19.03
09:00
Teleoptik
OFK Beograd
4
1
|
19.03.2022 09:00 | Teleoptik | 4 : 1 | OFK Beograd | |||||
19.03
10:30
Zemun
Kampione
1
1
|
19.03.2022 10:30 | Zemun | 1 : 1 | Kampione | |||||
19.03
19:00
RFK GrafiÄar
Crvena zvezda
2
1
|
19.03.2022 19:00 | RFK GrafiÄar | 2 : 1 | Crvena zvezda |
19.03
12:00
Å umadinac
Milutinac
1
5
|
19.03.2022 12:00 | Å umadinac | 1 : 5 | Milutinac |
19.03
09:00
MaÄva 1
Mladost
4
1
|
19.03.2022 09:00 | MaÄva 1 | 4 : 1 | Mladost |
19.03
12:00
Junior
OFK Morava 2012
0
2
|
19.03.2022 12:00 | Junior | 0 : 2 | OFK Morava 2012 |
19.03
21:00
SC Derby
BuduÄnost VOLI
89
84
|
19.03.2022 21:00 | SC Derby | 89 : 84 | BuduÄnost VOLI | |||||
19.03
19:00
Partizan NIS
Igokea m:tel
83
70
|
19.03.2022 19:00 | Partizan NIS | 83 : 70 | Igokea m:tel | |||||
19.03
17:00
Zadar
Cedevita Olimpija
77
92
|
19.03.2022 17:00 | Zadar | 77 : 92 | Cedevita Olimpija |
19.03
18:00
OKK Novi Pazar
Kolubara LA 2003
89
83
|
19.03.2022 18:00 | OKK Novi Pazar | 89 : 83 | Kolubara LA 2003 | |||||
19.03
13:00
Slodes SoccerBet
Zdravlje Leskovac
62
77
|
19.03.2022 13:00 | Slodes SoccerBet | 62 : 77 | Zdravlje Leskovac | |||||
19.03
18:30
Zlatibor
Sloga
91
68
|
19.03.2022 18:30 | Zlatibor | 91 : 68 | Sloga | |||||
19.03
18:00
Sloboda
OKK Beograd
94
77
|
19.03.2022 18:00 | Sloboda | 94 : 77 | OKK Beograd | |||||
19.03
18:00
VrŔac
Vojvodina
76
69
|
19.03.2022 18:00 | VrŔac | 76 : 69 | Vojvodina | |||||
19.03
19:30
TamiÅ”
Dynamic VIP PAY
80
76
|
19.03.2022 19:30 | TamiÅ” | 80 : 76 | Dynamic VIP PAY |
19.03
16:00
ŽelezniÄar
Spartak Office Shoes
76
82
|
19.03.2022 16:00 | ŽelezniÄar | 76 : 82 | Spartak Office Shoes | |||||
19.03
16:30
Borac
Mladost
106
87
|
19.03.2022 16:30 | Borac | 106 : 87 | Mladost | |||||
19.03
18:00
Hercegovac
Pirot
85
96
|
19.03.2022 18:00 | Hercegovac | 85 : 96 | Pirot |
19.03
16:30
Beovuk 72
Star
77
88
|
19.03.2022 16:30 | Beovuk 72 | 77 : 88 | Star | |||||
19.03
18:00
Napredak Junior
Napredak Metalka Majur
63
69
|
19.03.2022 18:00 | Napredak Junior | 63 : 69 | Napredak Metalka Majur |
19.03
20:00
Borac 2015
BKK RadniÄki
13
20
|
19.03.2022 20:00 | Borac 2015 | 13 : 20 | BKK RadniÄki |
19.03
20:20
Flash
Žarkovo
70
83
|
19.03.2022 20:20 | Flash | 70 : 83 | Žarkovo |
19.03
15:00
Plana
Loznica
87
69
|
19.03.2022 15:00 | Plana | 87 : 69 | Loznica | |||||
19.03
19:00
Jagodina
M015
80
88
|
19.03.2022 19:00 | Jagodina | 80 : 88 | M015 |
19.03
17:00
ParaÄin
Zlatar
86
91
|
19.03.2022 17:00 | ParaÄin | 86 : 91 | Zlatar | |||||
19.03
19:00
Sloga Elite
Student BB
76
69
|
19.03.2022 19:00 | Sloga Elite | 76 : 69 | Student BB | |||||
19.03
18:00
Zekas 75
Crnokosa
96
67
|
19.03.2022 18:00 | Zekas 75 | 96 : 67 | Crnokosa |
19.03
12:30
Marinos
TopliÄanin
77
55
|
19.03.2022 12:30 | Marinos | 77 : 55 | TopliÄanin | |||||
19.03
18:00
Panteri
Knjaževac 1950
73
70
|
19.03.2022 18:00 | Panteri | 73 : 70 | Knjaževac 1950 |
19.03
18:30
NiÅ”
Mladost Vesna
85
90
|
19.03.2022 18:30 | NiÅ” | 85 : 90 | Mladost Vesna |
19.03
17:00
ŽelezniÄar
Hajduk
78
81
|
19.03.2022 17:00 | ŽelezniÄar | 78 : 81 | Hajduk | |||||
19.03
20:30
Stara Pazova
Sveti ÄorÄe
82
95
|
19.03.2022 20:30 | Stara Pazova | 82 : 95 | Sveti ÄorÄe |
19.03
18:00
Jedinstvo
Nova Pazova
90
85
|
19.03.2022 18:00 | Jedinstvo | 90 : 85 | Nova Pazova |
19.03
14:30
BorÄa
Gro-Basket
100
68
|
19.03.2022 14:30 | BorÄa | 100 : 68 | Gro-Basket |
19.03
Mladost 2014
RadniÄki
24
26
|
19.03.2022 | Mladost 2014 | 24 : 26 | RadniÄki | |||||
19.03
17:00
MVP 3x3
OseÄina
16
20
|
19.03.2022 17:00 | MVP 3x3 | 16 : 20 | OseÄina | |||||
19.03
14:00
Å abac
ApaÄ
19
21
|
19.03.2022 14:00 | Å abac | 19 : 21 | ApaÄ |
19.03
14:00
Play off
Student 014
20
0
|
19.03.2022 14:00 | Play off | 20 : 0 | Student 014 | |||||
19.03
16:30
Sloga
Užice
13
23
|
19.03.2022 16:30 | Sloga | 13 : 23 | Užice | |||||
19.03
18:00
BabajiÄ
Sevojno
18
26
|
19.03.2022 18:00 | BabajiÄ | 18 : 26 | Sevojno |
19.03
19:00
Petrovgrad
Futog 1276
23
23
|
19.03.2022 19:00 | Petrovgrad | 23 : 23 | Futog 1276 | |||||
19.03
18:00
BuduÄnost
I Came To Play
20
28
|
19.03.2022 18:00 | BuduÄnost | 20 : 28 | I Came To Play |
19.03
18:00
Opovo 99
Partizan
83
62
|
19.03.2022 18:00 | Opovo 99 | 83 : 62 | Partizan | |||||
19.03
17:30
Ru koÅ”
Dinamo
20
0
|
19.03.2022 17:30 | Ru koÅ” | 20 : 0 | Dinamo | |||||
19.03
18:00
Vojka
Jedinstvo
64
93
|
19.03.2022 18:00 | Vojka | 64 : 93 | Jedinstvo | |||||
19.03
18:00
Jadran
Å imanovci
95
94
|
19.03.2022 18:00 | Jadran | 95 : 94 | Å imanovci | |||||
19.03
18:00
RadniÄki
Agrobanat
77
72
|
19.03.2022 18:00 | RadniÄki | 77 : 72 | Agrobanat |
19.03
16:30
OKK Sokobanja
Bin
77
86
|
19.03.2022 16:30 | OKK Sokobanja | 77 : 86 | Bin | |||||
19.03
16:00
Hisar
Trijumf
66
104
|
19.03.2022 16:00 | Hisar | 66 : 104 | Trijumf |
19.03
14:00
Äuprija
Stari Ras
87
56
|
19.03.2022 14:00 | Äuprija | 87 : 56 | Stari Ras |
19.03
17:30
Sloga (PM)
Novi Pazar 1969
97
102
|
19.03.2022 17:30 | Sloga (PM) | 97 : 102 | Novi Pazar 1969 |
19.03
16:00
Cinkarna Celje
Orlovi
74
58
|
19.03.2022 16:00 | Cinkarna Celje | 74 : 58 | Orlovi | |||||
19.03
19:00
BuduÄnost Bemax
Montana 2003
102
45
|
19.03.2022 19:00 | BuduÄnost Bemax | 102 : 45 | Montana 2003 |
19.03
Sivac
Äelarevo
|
19.03.2022 | Sivac | : | Äelarevo | |||||
19.03
Delfin
BorÄa
|
19.03.2022 | Delfin | : | BorÄa | |||||
19.03
Srem
Vojvodina 021- 2
|
19.03.2022 | Srem | : | Vojvodina 021- 2 | |||||
19.03
Jedinstvo
KaraÄorÄevo
|
19.03.2022 | Jedinstvo | : | KaraÄorÄevo |
19.03
16:00
Art Basket
Proleter 023
112
53
|
19.03.2022 16:00 | Art Basket | 112 : 53 | Proleter 023 | |||||
19.03
13:00
Radivoj KoraÄ
SPD RadniÄki
81
72
|
19.03.2022 13:00 | Radivoj KoraÄ | 81 : 72 | SPD RadniÄki | |||||
19.03
17:30
Vojvodina 021
VrŔac
84
69
|
19.03.2022 17:30 | Vojvodina 021 | 84 : 69 | VrŔac |
19.03
17:30
TopolÄanka
K
90
62
|
19.03.2022 17:30 | TopolÄanka | 90 : 62 | K | |||||
19.03
15:30
RadniÄki
Spartak
71
75
|
19.03.2022 15:30 | RadniÄki | 71 : 75 | Spartak | |||||
19.03
17:00
Stara Pazova
Ljubovija
70
54
|
19.03.2022 17:00 | Stara Pazova | 70 : 54 | Ljubovija |
19.03
15:30
Konstantin
Star
76
82
|
19.03.2022 15:30 | Konstantin | 76 : 82 | Star | |||||
19.03
14:00
Crvena zvezda MTS
SPD RadniÄki
88
72
|
19.03.2022 14:00 | Crvena zvezda MTS | 88 : 72 | SPD RadniÄki | |||||
19.03
18:00
Spartak Office shoes
Futog NS Basket 07
78
67
|
19.03.2022 18:00 | Spartak Office shoes | 78 : 67 | Futog NS Basket 07 | |||||
19.03
14:00
Partizan NIS
Mega Mozzart
59
89
|
19.03.2022 14:00 | Partizan NIS | 59 : 89 | Mega Mozzart |
19.03
16:30
Kraljevo
Hajduk Veljko Spajic D.O.O.
80
47
|
19.03.2022 16:30 | Kraljevo | 80 : 47 | Hajduk Veljko Spajic D.O.O. |
19.03
16:30
Mladost
Kikinda
3
0
|
19.03.2022 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Kikinda | |||||
19.03
17:00
Srem Iton
Vest
3
1
|
19.03.2022 17:00 | Srem Iton | 3 : 1 | Vest | |||||
19.03
20:30
Dunav Volley
Hajduk
3
0
|
19.03.2022 20:30 | Dunav Volley | 3 : 0 | Hajduk |
19.03
Pin
Ozren
0
3
|
19.03.2022 | Pin | 0 : 3 | Ozren | |||||
19.03
Volejbor-tim
Timok
1
3
|
19.03.2022 | Volejbor-tim | 1 : 3 | Timok | |||||
19.03
Hajduk Veljko 2
Kladovo
1
3
|
19.03.2022 | Hajduk Veljko 2 | 1 : 3 | Kladovo |
19.03
MagliÄ 1953
Dunav Voley 2
3
0
|
19.03.2022 | MagliÄ 1953 | 3 : 0 | Dunav Voley 2 | |||||
19.03
Vrbas
Sloven
0
3
|
19.03.2022 | Vrbas | 0 : 3 | Sloven | |||||
19.03
Mladost
Botafogo
3
1
|
19.03.2022 | Mladost | 3 : 1 | Botafogo | |||||
19.03
Novi Sad 2
Sombor
3
2
|
19.03.2022 | Novi Sad 2 | 3 : 2 | Sombor | |||||
19.03
BaÄka Palanka
Stražilovo 2
3
2
|
19.03.2022 | BaÄka Palanka | 3 : 2 | Stražilovo 2 |
19.03
19:00
KaraÄorÄe
Novi Sad
1
3
|
19.03.2022 19:00 | KaraÄorÄe | 1 : 3 | Novi Sad | |||||
19.03
19:00
VGSK
Klek SrbijaŔume
3
0
|
19.03.2022 19:00 | VGSK | 3 : 0 | Klek SrbijaŔume |
19.03
16:00
Ribnica 2
MOK TopliÄanin 97
1
3
|
19.03.2022 16:00 | Ribnica 2 | 1 : 3 | MOK TopliÄanin 97 | |||||
19.03
19:00
ŽelezniÄar
Užice
3
2
|
19.03.2022 19:00 | ŽelezniÄar | 3 : 2 | Užice | |||||
19.03
20:30
Kosovska Mitrovica
Banat
3
2
|
19.03.2022 20:30 | Kosovska Mitrovica | 3 : 2 | Banat |
19.03
14:00
Novi Pazar
ŽOK Napredak 037
3
1
|
19.03.2022 14:00 | Novi Pazar | 3 : 1 | ŽOK Napredak 037 |
19.03
16:30
NS Volej Team
Futog
3
0
|
19.03.2022 16:30 | NS Volej Team | 3 : 0 | Futog | |||||
19.03
14:30
Volley Stars
Srem 2
3
0
|
19.03.2022 14:30 | Volley Stars | 3 : 0 | Srem 2 | |||||
19.03
18:00
FOK
Ruma
3
0
|
19.03.2022 18:00 | FOK | 3 : 0 | Ruma | |||||
19.03
18:00
Futog West
Novi Sad 2
3
2
|
19.03.2022 18:00 | Futog West | 3 : 2 | Novi Sad 2 | |||||
19.03
12:00
Å trand Volej
Mladost 1979
0
3
|
19.03.2022 12:00 | Å trand Volej | 0 : 3 | Mladost 1979 |
19.03
Volejbor-Tim
ZajeÄar
0
3
|
19.03.2022 | Volejbor-Tim | 0 : 3 | ZajeÄar | |||||
19.03
Hajduk Veljko
Viner
3
1
|
19.03.2022 | Hajduk Veljko | 3 : 1 | Viner | |||||
19.03
Äerdap
Timok
0
3
|
19.03.2022 | Äerdap | 0 : 3 | Timok |
19.03
BeoÄin
Å trand Volej 2
0
3
|
19.03.2022 | BeoÄin | 0 : 3 | Å trand Volej 2 | |||||
19.03
Omladinac 2
Partizan
3
0
|
19.03.2022 | Omladinac 2 | 3 : 0 | Partizan | |||||
19.03
InÄija 2
FOK 2
0
3
|
19.03.2022 | InÄija 2 | 0 : 3 | FOK 2 | |||||
19.03
Maks
Mladost
3
0
|
19.03.2022 | Maks | 3 : 0 | Mladost |
19.03
17:00
Prilike
BuduÄnost Nec
3
1
|
19.03.2022 17:00 | Prilike | 3 : 1 | BuduÄnost Nec | |||||
19.03
17:00
Stars
Crnokosa
3
0
|
19.03.2022 17:00 | Stars | 3 : 0 | Crnokosa | |||||
19.03
17:00
Sloboda S -2
Priboj
3
2
|
19.03.2022 17:00 | Sloboda S -2 | 3 : 2 | Priboj | |||||
19.03
17:00
Zlatar
Forma
3
0
|
19.03.2022 17:00 | Zlatar | 3 : 0 | Forma | |||||
19.03
17:00
Sloga 031
Sjenica
3
0
|
19.03.2022 17:00 | Sloga 031 | 3 : 0 | Sjenica |
19.03
15:30
Borac II
Kneginja Milica
3
0
|
19.03.2022 15:30 | Borac II | 3 : 0 | Kneginja Milica | |||||
19.03
12:30
VrnjaÄka Banja
Župa
3
0
|
19.03.2022 12:30 | VrnjaÄka Banja | 3 : 0 | Župa | |||||
19.03
17:00
Kopaonik
Sloboda S III
1
3
|
19.03.2022 17:00 | Kopaonik | 1 : 3 | Sloboda S III |
19.03
Hajduk
Apatin
3
0
|
19.03.2022 | Hajduk | 3 : 0 | Apatin | |||||
19.03
BeÄej
Spartak 2
0
3
|
19.03.2022 | BeÄej | 0 : 3 | Spartak 2 | |||||
19.03
Goks IN
Elbraco Technoland CVS
0
3
|
19.03.2022 | Goks IN | 0 : 3 | Elbraco Technoland CVS | |||||
19.03
Subotica
Vrbas
0
3
|
19.03.2022 | Subotica | 0 : 3 | Vrbas |
19.03
Respekt
Lavovi 07
0
3
|
19.03.2022 | Respekt | 0 : 3 | Lavovi 07 | |||||
19.03
Merkur
Voriors
3
0
|
19.03.2022 | Merkur | 3 : 0 | Voriors | |||||
19.03
SK Volej
Blok aut
1
3
|
19.03.2022 | SK Volej | 1 : 3 | Blok aut | |||||
19.03
GrbiÄ
Elan Volej
3
0
|
19.03.2022 | GrbiÄ | 3 : 0 | Elan Volej |
19.03
Volleyland
Crnjanski
0
3
|
19.03.2022 | Volleyland | 0 : 3 | Crnjanski | |||||
19.03
ŽelezniÄar
ObiliÄ
1
3
|
19.03.2022 | ŽelezniÄar | 1 : 3 | ObiliÄ | |||||
19.03
AS
Kolubara
3
1
|
19.03.2022 | AS | 3 : 1 | Kolubara |
19.03
18:00
Takovo Zvezda Helios
Omladinac
0
3
|
19.03.2022 18:00 | Takovo Zvezda Helios | 0 : 3 | Omladinac | |||||
19.03
17:00
Srbijanka 014
Roda
3
2
|
19.03.2022 17:00 | Srbijanka 014 | 3 : 2 | Roda |
19.03
18:00
Vranje
Gimnazijalac
3
0
|
19.03.2022 18:00 | Vranje | 3 : 0 | Gimnazijalac |
19.03
13:30
Å amot 65 2
Omladinac
33
26
|
19.03.2022 13:30 | Å amot 65 2 | 33 : 26 | Omladinac | |||||
19.03
20:00
Užice
Arilje
25
20
|
19.03.2022 20:00 | Užice | 25 : 20 | Arilje |
19.03
14:30
Jagodina 2
ParaÄin
32
33
|
19.03.2022 14:30 | Jagodina 2 | 32 : 33 | ParaÄin |
19.03
19:00
Mladi radnik
Udarnik
49
20
|
19.03.2022 19:00 | Mladi radnik | 49 : 20 | Udarnik | |||||
19.03
17:00
Borsko jezero
Sloga
21
31
|
19.03.2022 17:00 | Borsko jezero | 21 : 31 | Sloga | |||||
19.03
19:00
Rudar 2
Majdanpek
22
28
|
19.03.2022 19:00 | Rudar 2 | 22 : 28 | Majdanpek |
19.03
18:00
Knjaz 1957
Pirot
38
29
|
19.03.2022 18:00 | Knjaz 1957 | 38 : 29 | Pirot | |||||
19.03
19:00
Progres
ŽitoraÄa
22
24
|
19.03.2022 19:00 | Progres | 22 : 24 | ŽitoraÄa |
19.03
19:30
RadniÄki
Zrenjanin
20
23
|
19.03.2022 19:30 | RadniÄki | 20 : 23 | Zrenjanin | |||||
19.03
19:00
GraniÄar
ŽSK 1955
20
27
|
19.03.2022 19:00 | GraniÄar | 20 : 27 | ŽSK 1955 | |||||
19.03
20:30
Nova Pazova 1957
Metalac
22
27
|
19.03.2022 20:30 | Nova Pazova 1957 | 22 : 27 | Metalac |
19.03
18:00
Laki
Mokrin
33
25
|
19.03.2022 18:00 | Laki | 33 : 25 | Mokrin | |||||
19.03
12:00
Jadran
Ravangrad
28
21
|
19.03.2022 12:00 | Jadran | 28 : 21 | Ravangrad | |||||
19.03
20:00
Sloven
Jabuka
33
20
|
19.03.2022 20:00 | Sloven | 33 : 20 | Jabuka | |||||
19.03
19:00
Spartak
Mladost
30
24
|
19.03.2022 19:00 | Spartak | 30 : 24 | Mladost |
19.03
18:00
Loznica grad
Metalac AD
52
15
|
19.03.2022 18:00 | Loznica grad | 52 : 15 | Metalac AD | |||||
19.03
16:00
ORK Loznica
KoŔutnjak
37
24
|
19.03.2022 16:00 | ORK Loznica | 37 : 24 | KoŔutnjak |
19.03
20:00
Napredak 12
Bekament BB - 2
35
25
|
19.03.2022 20:00 | Napredak 12 | 35 : 25 | Bekament BB - 2 |
19.03
17:30
Vlasotince
ŽitoraÄa
42
21
|
19.03.2022 17:30 | Vlasotince | 42 : 21 | ŽitoraÄa |
19.03
16:30
Požarevac
Sloga
19
47
|
19.03.2022 16:30 | Požarevac | 19 : 47 | Sloga | |||||
19.03
18:30
Hajduk Veljko
Bor - RTB 2
21
29
|
19.03.2022 18:30 | Hajduk Veljko | 21 : 29 | Bor - RTB 2 |
19.03
16:30
BeoÄin 1959
Trijumf
19
21
|
19.03.2022 16:30 | BeoÄin 1959 | 19 : 21 | Trijumf |
19.03
19:00
Jagodina
Naisa
26
22
|
19.03.2022 19:00 | Jagodina | 26 : 22 | Naisa | |||||
19.03
20:00
SPD RadniÄki
ŽelezniÄar
25
24
|
19.03.2022 20:00 | SPD RadniÄki | 25 : 24 | ŽelezniÄar | |||||
19.03
15:00
Vojvodina
Medicinar
31
29
|
19.03.2022 15:00 | Vojvodina | 31 : 29 | Medicinar | |||||
19.03
18:00
Bekament BB
Mladost (NP)
40
30
|
19.03.2022 18:00 | Bekament BB | 40 : 30 | Mladost (NP) | |||||
19.03
19:00
Beograd
Vrbas
22
26
|
19.03.2022 19:00 | Beograd | 22 : 26 | Vrbas |
19.03
18:00
Pirot
Mladi radnik
32
41
|
19.03.2022 18:00 | Pirot | 32 : 41 | Mladi radnik | |||||
19.03
14:30
Petrovaradin
TopliÄanin
28
27
|
19.03.2022 14:30 | Petrovaradin | 28 : 27 | TopliÄanin | |||||
19.03
18:00
Kikinda
RadniÄki BG
24
28
|
19.03.2022 18:00 | Kikinda | 24 : 28 | RadniÄki BG |
19.03
21:00
Valis
Partizan
10
17
|
19.03.2022 21:00 | Valis | 10 : 17 | Partizan | |||||
19.03
18:45
Vojvodina
SPD RadniÄki
11
18
|
19.03.2022 18:45 | Vojvodina | 11 : 18 | SPD RadniÄki | |||||
19.03
17:30
Å abac
BVK Crvena zvezda
13
13
|
19.03.2022 17:30 | Å abac | 13 : 13 | BVK Crvena zvezda |
19.03
19:45
NBG Vukovi
Beograd
14
6
|
19.03.2022 19:45 | NBG Vukovi | 14 : 6 | Beograd | |||||
19.03
20:45
Palilula
Valjevo
10
23
|
19.03.2022 20:45 | Palilula | 10 : 23 | Valjevo |
19.03
20:00
Spartak Prozivka
Singidunum
2
8
|
19.03.2022 20:00 | Spartak Prozivka | 2 : 8 | Singidunum | |||||
19.03
19:45
DorÄol
ŽAK
9
16
|
19.03.2022 19:45 | DorÄol | 9 : 16 | ŽAK |
19.03
19:15
Klub 33
Intelektualac
4
9
|
19.03.2022 19:15 | Klub 33 | 4 : 9 | Intelektualac |
19.03
18:00
LeteÄi Holandjanin
KraljeviÄevo
13
0
|
19.03.2022 18:00 | LeteÄi Holandjanin | 13 : 0 | KraljeviÄevo |
19.03
18:30
Zufo
Pirot
2
0
|
19.03.2022 18:30 | Zufo | 2 : 0 | Pirot | |||||
19.03
20:30
BSK
Pirgos
7
2
|
19.03.2022 20:30 | BSK | 7 : 2 | Pirgos |
19.03
21:15
Å ljiviÄi
92
3
1
|
19.03.2022 21:15 | Å ljiviÄi | 3 : 1 | 92 | |||||
19.03
19:30
PP 192
Zlatibor
2
3
|
19.03.2022 19:30 | PP 192 | 2 : 3 | Zlatibor |
19.03
20:30
Flash
Kareli
1
2
|
19.03.2022 20:30 | Flash | 1 : 2 | Kareli |
19.03
20:00
Ivanjica
BeÄej 2003
3
3
|
19.03.2022 20:00 | Ivanjica | 3 : 3 | BeÄej 2003 | |||||
19.03
18:30
KalÄa
Zemun Samo pravo
3
3
|
19.03.2022 18:30 | KalÄa | 3 : 3 | Zemun Samo pravo | |||||
19.03
20:00
Loznica Grad 2018
Winter sport
4
0
|
19.03.2022 20:00 | Loznica Grad 2018 | 4 : 0 | Winter sport |
19.03
17:00
Ekonomac
Palež
4
4
|
19.03.2022 17:00 | Ekonomac | 4 : 4 | Palež |
19.03
15:30
RadniÄki (NB)
Partizan 1953
4
60
|
19.03.2022 15:30 | RadniÄki (NB) | 4 : 60 | Partizan 1953 |
19.03
14:30
Hidria Jesenice
Triglav
1
4
|
19.03.2022 14:30 | Hidria Jesenice | 1 : 4 | Triglav | 1:1 | ||||
19.03
17:30
Crvena zvezda
Slavija Junior
4
2
|
19.03.2022 17:30 | Crvena zvezda | 4 : 2 | Slavija Junior | 1:1 |