XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 429 utakmica za dan
Nedelja, 13 Mart 2022


Fudbal

Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
13.03.2022 13:00
Kolubara
0 : 0
Radnički 1923
Voždovac
Beograd
1 : 1
Spartak ŽK
Subotica
13.03.2022 19:00
Voždovac
1 : 1
Spartak ŽK
Partizan
Beograd
0 : 0
Napredak
Kruševac
13.03.2022 14:30
Partizan
0 : 0
Napredak
Železničar
Pančevo
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
13.03.2022 14:00
Železničar
1 : 0
Radnički (SM)
Budućnost
Dobanovci
1 : 0
Kabel
Novi Sad
13.03.2022 14:00
Budućnost
1 : 0
Kabel
Mladost GAT
Novi Sad
0 : 0
Loznica
Loznica
13.03.2022 14:00
Mladost GAT
0 : 0
Loznica
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Inđija
Inđija
13.03.2022 14:00
Zlatibor
1 : 0
Inđija
Borac (S)
Sakule
0 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
13.03.2022 14:30
Borac (S)
0 : 0
OFK Stari Grad
Rađevac
Krupanj
2 : 0
RSK
Rabrovo
13.03.2022 14:30
Rađevac
2 : 0
RSK
Budućnost (A)
Arilje
0 : 2
Mačva 1929
Bogatić
13.03.2022 14:30
Budućnost (A)
0 : 2
Mačva 1929
BASK
Beograd
2 : 0
Prva iskra
Barič
13.03.2022 10:00
BASK
2 : 0
Prva iskra
Jedinstvo
Surčin
3 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
13.03.2022 14:30
Jedinstvo
3 : 0
TEK Sloga
Leštane
Leštane
2 : 2
OFK Beograd
Beograd
13.03.2022 14:30
Leštane
2 : 2
OFK Beograd
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
0 : 1
Zemun
Zemun
13.03.2022 11:00
Ušće Novi Beograd
0 : 1
Zemun
Zvezdara
Beograd
2 : 1
BSK Borča
Borča
13.03.2022 14:30
Zvezdara
2 : 1
BSK Borča
Timočanin
Knjaževac
4 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
13.03.2022 14:00
Timočanin
4 : 1
OFK Brzi Brod
Budućnost (P)
Popovac
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
13.03.2022 14:00
Budućnost (P)
1 : 0
Radnički (S)
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 2
Borac
Starčevo
13.03.2022 14:30
Vojvodina 1928
1 : 2
Borac
Mladost
Omoljica
1 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
13.03.2022 14:30
Mladost
1 : 1
Proleter
Omladinac FAM
Botoš
1 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
13.03.2022 14:30
Omladinac FAM
1 : 1
Jedinstvo (BK)
Donji Srem 2015
Pećinci
3 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
13.03.2022 14:30
Donji Srem 2015
3 : 0
Budućnost
Index
Novi Sad
0 : 4
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
13.03.2022 10:00
Index
0 : 4
RFK Novi Sad 1921
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Cement
Beočin
13.03.2022 14:30
Dunav
1 : 0
Cement
Podunavac
Belegiš
2 : 0
Mladost
Bački Jarak
13.03.2022 14:30
Podunavac
2 : 0
Mladost
Hajduk
Divoš
1 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
13.03.2022 14:30
Hajduk
1 : 1
Sloboda
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
0 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
13.03.2022 14:30
Vojvodina (BG)
0 : 3
ČSK Pivara
Tavankut
Tavankut
1 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
13.03.2022 14:30
Tavankut
1 : 1
Mladost (BP)
Bačka (P)
Pačir
0 : 0
Mladost (T)
Turija
13.03.2022 14:30
Bačka (P)
0 : 0
Mladost (T)
Komgrap
Beograd
0 : 1
OFK Mladenovac
Mladenovac
13.03.2022 14:30
Komgrap
0 : 1
OFK Mladenovac
BSK 1925
Batajnica
0 : 1
Zuce 2019
Zuce
13.03.2022 14:30
BSK 1925
0 : 1
Zuce 2019
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
1 : 2
PKB
Padinska skela
13.03.2022 14:30
Crvena zvezda (MML)
1 : 2
PKB
Torlak
Beograd
0 : 1
Sinđelić
Beograd
13.03.2022 10:00
Torlak
0 : 1
Sinđelić
Zvezda
Konatice
1 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
13.03.2022 14:30
Zvezda
1 : 0
GSP Polet Dorćol
Sloga (B)
Batočina
5 : 1
Rudar (S)
Stamnica
13.03.2022 14:30
Sloga (B)
5 : 1
Rudar (S)
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 0
Karađorđe
Topola
13.03.2022 14:30
OFK Mihajlovac
2 : 0
Karađorđe
Đerdap
Golubac
1 : 2
Morava
Velika Plana
13.03.2022 14:30
Đerdap
1 : 2
Morava
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 4
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
13.03.2022 14:30
Mladi borac
1 : 4
OFK Aranđelovac 1979
OFK Napredak
Markovac
0 : 0
Sloboda
Lipe
13.03.2022 14:30
OFK Napredak
0 : 0
Sloboda
Šumadija
Aranđelovac
0 : 0
Grizli ML
Saranovo
13.03.2022 14:30
Šumadija
0 : 0
Grizli ML
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
3 : 1
Morava
Žitkovac
13.03.2022 14:00
Jedinstvo (GM)
3 : 1
Morava
Naša krila 1936
Belotinac
3 : 2
Pukovac
Pukovac
13.03.2022 14:00
Naša krila 1936
3 : 2
Pukovac
Orljane
Orljane
1 : 1
OFK Niš
Niš
13.03.2022 14:00
Orljane
1 : 1
OFK Niš
Malošište
Malošište
2 : 3
Car Konstantin
Niš
13.03.2022 14:00
Malošište
2 : 3
Car Konstantin
Rudar
Jelašnica
0 : 1
Mladost (M)
Medoševac
13.03.2022 14:00
Rudar
0 : 1
Mladost (M)
Mladost (B)
Batušinac
2 : 1
Delijski Vis
Niš
13.03.2022 14:00
Mladost (B)
2 : 1
Delijski Vis
Aluminijum
Niš
0 : 0
OFK Napredak 1929
Aleksinac
13.03.2022 14:00
Aluminijum
0 : 0
OFK Napredak 1929
Bukovik
Razanj
0 : 0
OFK Sinđelić
Niš
13.03.2022 14:00
Bukovik
0 : 0
OFK Sinđelić
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
13.03.2022 14:00
Plantaža
1 : 1
Nebeski Andjeli
Čekmin
Čekmin
1 : 2
Trnovac
Trnovac
13.03.2022 14:00
Čekmin
1 : 2
Trnovac
Moravac Orion
Mrštane
0 : 4
Jedinstvo
Gornje Stopanje
13.03.2022 14:00
Moravac Orion
0 : 4
Jedinstvo
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
2 : 0
OFK Alakince
Alakince
13.03.2022 14:00
Svetlost
2 : 0
OFK Alakince
Gradina
Pejovac
2 : 3
Orlovi
Jasenovo
13.03.2022 14:00
Gradina
2 : 3
Orlovi
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
13.03.2022 14:00
OFK Lugomir
1 : 2
Kušiljevo
Jedinstvo 1936
Kruševac
0 : 3
SFS Borac
Paraćin
13.03.2022 14:00
Jedinstvo 1936
0 : 3
SFS Borac
Jedinstvo (M)
Mijatovac
1 : 0
Blagotin
Poljna
13.03.2022 14:00
Jedinstvo (M)
1 : 0
Blagotin
Jedinstvo (P)
Pirot
2 : 0
Ozren
Sokobanja
13.03.2022 11:00
Jedinstvo (P)
2 : 0
Ozren
OFK Slatina
Bor
3 : 1
OFK 019
Zaječar
13.03.2022 14:00
OFK Slatina
3 : 1
OFK 019
Lužnica
Babušnica
0 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
13.03.2022 14:00
Lužnica
0 : 2
Tanasko Rajić
Borac 46
Obrovac
4 : 1
Radnički (S)
Sombor
13.03.2022 14:30
Borac 46
4 : 1
Radnički (S)
Rusin
Ruski Krstur
2 : 1
Borac (BG)
Bački Gračac
13.03.2022 14:30
Rusin
2 : 1
Borac (BG)
Budućnost (G)
Gložan
1 : 5
Crvenka
Crvenka
13.03.2022 14:30
Budućnost (G)
1 : 5
Crvenka
Budućnost (P)
Parage
3 : 1
Vojvodina
Tovariševo
13.03.2022 14:30
Budućnost (P)
3 : 1
Vojvodina
Kordun
Kljajićevo
3 : 3
Lipar
Lipar
13.03.2022 14:30
Kordun
3 : 3
Lipar
Naša Zvezda
Silbaš
0 : 2
ŽAK
Sombor
13.03.2022 14:30
Naša Zvezda
0 : 2
ŽAK
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 2
Partizan (G)
Gaj
13.03.2022 14:30
Stari Tamiš
0 : 2
Partizan (G)
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 0
Hajdučica
Hajdučica
13.03.2022 14:30
Budućnost (A)
1 : 0
Hajdučica
Dolovo
Dolovo
0 : 1
Potporanj
Potporanj
13.03.2022 14:30
Dolovo
0 : 1
Potporanj
Dolina
Padina
2 : 1
Jugoslavija
Jabuka
13.03.2022 14:30
Dolina
2 : 1
Jugoslavija
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 0
Spartak 1911
Debeljača
13.03.2022 14:30
Crvena zvezda
0 : 0
Spartak 1911
Vulturul
Grebenac
1 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
13.03.2022 14:30
Vulturul
1 : 0
Jedinstvo Stević
Sremac (V)
Vojka
3 : 1
Sremac (D)
Dobrinci
13.03.2022 14:30
Sremac (V)
3 : 1
Sremac (D)
Napredak
Popinci
2 : 2
Hajduk
Beška
13.03.2022 14:30
Napredak
2 : 2
Hajduk
Sloga
Voganj
0 : 0
Jadran
Golubinci
13.03.2022 14:30
Sloga
0 : 0
Jadran
Radnički
Irig
4 : 1
Borac (K)
Klenak
13.03.2022 14:30
Radnički
4 : 1
Borac (K)
Fruškogorac
Manđelos
1 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
13.03.2022 14:30
Fruškogorac
1 : 3
Podrinje
Borac (M)
Martinci
0 : 0
GFK Sloven
Ruma
13.03.2022 14:30
Borac (M)
0 : 0
GFK Sloven
Bačka
Mol
3 : 2
Radnički 1905
Bajmok
13.03.2022 14:30
Bačka
3 : 2
Radnički 1905
Đurđin
Đurđin
1 : 3
Sloga
Ostojićevo
13.03.2022 14:30
Đurđin
1 : 3
Sloga
Budućnost
Savino Selo
2 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
13.03.2022 14:30
Budućnost
2 : 0
Sutjeska
Bačinac
Bačinac
0 : 2
Borac 1932
Ralja
13.03.2022 14:30
Bačinac
0 : 2
Borac 1932
Polet
Trnovče
1 : 0
Podunavac
Udovice
13.03.2022 14:30
Polet
1 : 0
Podunavac
Mladi radnik 1940
Radinac
1 : 0
Sloga
Lugavčina
13.03.2022 14:30
Mladi radnik 1940
1 : 0
Sloga
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
13.03.2022 14:30
Jedinstvo
0 : 2
Radnik
Železničar Kusadak
Kusadak
4 : 1
SASK
Saraorci
13.03.2022 14:30
Železničar Kusadak
4 : 1
SASK
BSK
Bukovče
1 : 3
Miloševo
Miloševo
13.03.2022 11:00
BSK
1 : 3
Miloševo
Polet
Jabukovac
5 : 3
Radnički (K)
Klokočevac
13.03.2022 14:00
Polet
5 : 3
Radnički (K)
Polom
Leskovo
0 : 0
Mala Vrbica
Mala Vrbica
13.03.2022 14:00
Polom
0 : 0
Mala Vrbica
Ključ
Podvrška
2 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
13.03.2022 11:00
Ključ
2 : 1
Šarbanovac
Brestovac
Borski Brestovac
5 : 1
Poreč
Donji milanovac
13.03.2022 14:00
Brestovac
5 : 1
Poreč
Branik
Štubik
3 : 0
Urovica
Urovica
13.03.2022 14:00
Branik
3 : 0
Urovica
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 0
Progres
Ladovica
13.03.2022 14:00
Bratstvo
1 : 0
Progres
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 2
Budućnost
Orašje
13.03.2022 14:00
Kumarevo 65
1 : 2
Budućnost
OFK Brza
Brza
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
13.03.2022 14:00
OFK Brza
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Jedinstvo (G)
Grdelica
4 : 0
Mladost
Batulovce
13.03.2022 14:00
Jedinstvo (G)
4 : 0
Mladost
Umac
Miroševce
1 : 3
Vučje
Vučje
13.03.2022 14:00
Umac
1 : 3
Vučje
Polet
Stajkovce
0 : 2
Donja Lomnica
Donja Lomnica
13.03.2022 14:00
Polet
0 : 2
Donja Lomnica
Sloga
Lipovica
1 : 1
Železničar
Brestovac
13.03.2022 14:00
Sloga
1 : 1
Železničar
Mladi borac
Živkovo
1 : 6
Jedinstvo (B)
Bošnjace
13.03.2022 14:00
Mladi borac
1 : 6
Jedinstvo (B)
Mladost 1959
Vinarce
2 : 0
Real
Donja Jajina
13.03.2022 14:00
Mladost 1959
2 : 0
Real
Sloboda
Donje Brijanje
3 : 2
Bobište
Bobište
13.03.2022 14:00
Sloboda
3 : 2
Bobište
Milanovo
Milanovo
1 : 0
OFK Morava
Leskovac
13.03.2022 14:00
Milanovo
1 : 0
OFK Morava
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
4 : 1
BSK
Belanovce
13.03.2022 14:00
Veliko Trnjane
4 : 1
BSK
Borac
Azbresnica
3 : 2
Moravac
Čečina
13.03.2022 14:00
Borac
3 : 2
Moravac
Palilula
Aleksinac
0 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
13.03.2022 14:00
Palilula
0 : 0
Zemljoradnik
Rad
Merošina
3 : 1
Toplica
Šarlinac
13.03.2022 14:00
Rad
3 : 1
Toplica
Jastrebac
Tešica
1 : 0
Naisus 1977
Rožina
13.03.2022 14:00
Jastrebac
1 : 0
Naisus 1977
Pobeda
Rusna
5 : 3
Radnički 1947
Čapljinac
13.03.2022 14:00
Pobeda
5 : 3
Radnički 1947
Radnički 1924
Kočane
0 : 1
Svrljig
Svrljig
13.03.2022 14:00
Radnički 1924
0 : 1
Svrljig
Osnić
Osnić
5 : 2
Hajduk
Rujevica
13.03.2022
Osnić
5 : 2
Hajduk
FSU Kraljevica
Zaječar
0 : 1
Radnički 1946
Lubnica
13.03.2022
FSU Kraljevica
0 : 1
Radnički 1946
Omladinac
Grezna
3 : 0
Velika Jasikova
Velika Jasikova
13.03.2022
Omladinac
3 : 0
Velika Jasikova
OFK Rtanj
Boljevac
3 : 0
Sloga
Minićevo
13.03.2022
OFK Rtanj
3 : 0
Sloga
Rudar (P)
Podvis
0 : 3
Rtanj
Boljevac
13.03.2022
Rudar (P)
0 : 3
Rtanj
Graničar
Veliki Izvor
2 : 5
Rudar Vrška Čuka
Grljan
13.03.2022
Graničar
2 : 5
Rudar Vrška Čuka
Trebič
Sokobanja
3 : 0
Šljivar
Šljivar
13.03.2022 14:30
Trebič
3 : 0
Šljivar
Kosovo
Zvezdan
2 : 2
Midžor
Kalna
13.03.2022
Kosovo
2 : 2
Midžor
Rubin
Donji Stupanj
0 : 0
Vinogradar
Zleginje
13.03.2022 17:00
Rubin
0 : 0
Vinogradar
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 1
Trudbenik
Stalać
13.03.2022 15:00
Sloga (Ć)
1 : 1
Trudbenik
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
2 : 0
Bošnjane
Bošnjane
13.03.2022 21:00
Jastrebac (VŠ)
2 : 0
Bošnjane
Krajina
Krajišnik
0 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
13.03.2022 15:00
Krajina
0 : 0
Vojvodina (NM)
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 0
ŽAK
Kikinda
13.03.2022 15:00
ŽFK Banat
0 : 0
ŽAK
Vojvodina (B)
Bašaid
0 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
13.03.2022 15:00
Vojvodina (B)
0 : 2
Budućnost
Rusanda
Melenci
1 : 0
Banat
Čenta
13.03.2022 15:00
Rusanda
1 : 0
Banat
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
6 : 2
Borac
Aleksandrovo
13.03.2022 15:00
Mladost (BD)
6 : 2
Borac
Napredak
Čestereg
3 : 0
Delija
Mokrin
13.03.2022 15:00
Napredak
3 : 0
Delija
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 2
ASK
Aradac
13.03.2022 15:00
Mladost (L)
2 : 2
ASK
Kolare
Kolare
2 : 3
Mladi Borac
Sedlare
13.03.2022 15:00
Kolare
2 : 3
Mladi Borac
Napredak
Drenovac
3 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
13.03.2022 15:00
Napredak
3 : 0
Rudar (St)
GFK Tabane
Jagodina
1 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
13.03.2022 15:00
GFK Tabane
1 : 1
Rudar (SR)
OFK Juhor 2016
Potočac
2 : 4
Moravac 2015
Krušar
13.03.2022 15:00
OFK Juhor 2016
2 : 4
Moravac 2015
Sloga
Voljavče
5 : 1
Partizan (M)
Majur
13.03.2022 15:00
Sloga
5 : 1
Partizan (M)
Dragocvet
Dragocvet
0 : 2
Budućnost (M)
Miliva
13.03.2022 15:00
Dragocvet
0 : 2
Budućnost (M)
Juhor (G)
Glavinci
4 : 1
Budućnost (Đ)
Đurinac
13.03.2022 15:00
Juhor (G)
4 : 1
Budućnost (Đ)
Javor
Sladaja
4 : 1
Partizan (G)
Glogovac
13.03.2022 15:00
Javor
4 : 1
Partizan (G)
Borac (Ž)
Žabari
1 : 1
Mladost (R)
Ranovac
13.03.2022 14:30
Borac (Ž)
1 : 1
Mladost (R)
Krilaš
Ćovdin
1 : 2
Zvižd
Kučevo
13.03.2022 14:30
Krilaš
1 : 2
Zvižd
Rudar (Kr)
Krepoljin
4 : 2
Vihor
Маljurevac
13.03.2022 14:30
Rudar (Kr)
4 : 2
Vihor
Šapine
Šapine
0 : 2
Borac (K)
Klenovnik
13.03.2022 14:30
Šapine
0 : 2
Borac (K)
Sloga (L)
Lučica
3 : 2
Sirakovo
Sirakovo
13.03.2022 14:30
Sloga (L)
3 : 2
Sirakovo
Mladost
Cvetovac
0 : 2
BSK 1926
Baćevac
13.03.2022 14:30
Mladost
0 : 2
BSK 1926
OFK Budućnost
Dudovica
6 : 0
Omladinac
Veliko Polje
13.03.2022 14:30
OFK Budućnost
6 : 0
Omladinac
Krtinska
Krtinska
1 : 4
Strelac
Mislođin
13.03.2022 14:30
Krtinska
1 : 4
Strelac
Beljina
Beljina
2 : 2
Šumadija
Šopić
13.03.2022 14:30
Beljina
2 : 2
Šumadija
Budućnost (Z)
Zvečka
0 : 0
Radnički (R)
Rudovci
13.03.2022 14:30
Budućnost (Z)
0 : 0
Radnički (R)
Turbina
Vreoci
0 : 4
Barajevo
Barajevo
13.03.2022 14:30
Turbina
0 : 4
Barajevo
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
3 : 1
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
13.03.2022 11:00
Kaluđerica 1969
3 : 1
SUF Kovačevac 1956
Napredak
Međulužje
0 : 5
Pudarci
Pudarci
13.03.2022 14:30
Napredak
0 : 5
Pudarci
SUF Dubona
Dubona
2 : 1
Zaklopača
Zaklopača
13.03.2022 14:30
SUF Dubona
2 : 1
Zaklopača
Podunavac
Ritopek
0 : 6
Šumadija 1962
Jagnjilo
13.03.2022 14:30
Podunavac
0 : 6
Šumadija 1962
Dunavac
Grocka
1 : 2
Vrčin
Vrčin
13.03.2022 14:30
Dunavac
1 : 2
Vrčin
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 2
Boleč
Boleč
13.03.2022 14:30
Velika Krsna
1 : 2
Boleč
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 4
Hajduk
Beograd
13.03.2022 11:00
Siti Sport Klub
1 : 4
Hajduk
Heroj Polet
Jajinci
0 : 0
Borac (O)
Ostružnica
13.03.2022 10:00
Heroj Polet
0 : 0
Borac (O)
Beograd Karaburma
Beograd
0 : 3
Posavac Tišma
Boljevci
13.03.2022 14:30
Beograd Karaburma
0 : 3
Posavac Tišma
Umka
Umka
1 : 0
Srem
Jakovo
13.03.2022 14:30
Umka
1 : 0
Srem
Dunav
Veliko Selo
1 : 1
Balkan Mirijevo
Beograd
13.03.2022 14:30
Dunav
1 : 1
Balkan Mirijevo
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
13.03.2022 16:00
Šećeranac Ada
2 : 0
PKB Kovilovo
Mladost (P)
Pajazitovo
5 : 0
Bratstvo 1975
Erdeč
13.03.2022 14:30
Mladost (P)
5 : 0
Bratstvo 1975
Kolonija
Kragujevac
2 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
13.03.2022 14:30
Kolonija
2 : 1
Sloga (D)
Majur
Majur
6 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
13.03.2022 14:00
Majur
6 : 1
Jedinstvo (MZ)
Lipolist
Lipolist
1 : 0
Karađorđe
Mišar
13.03.2022 14:00
Lipolist
1 : 0
Karađorđe
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 1
Gučevo 1929
Banja Koviljača
13.03.2022 14:00
Podrinje
2 : 1
Gučevo 1929
Radnički (Ko)
Koceljeva
2 : 1
Drina
Badovinci
13.03.2022 14:00
Radnički (Ko)
2 : 1
Drina
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
13.03.2022 11:00
Milan Orlić
2 : 0
Cer
Vidojevica
Lešnica
2 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
13.03.2022 11:00
Vidojevica
2 : 2
Hajduk Stanko
Radnički (Kl)
Klupci
2 : 1
Rudar
Brasina
13.03.2022 14:00
Radnički (Kl)
2 : 1
Rudar
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 0
Sloga
Lipnički Šor
13.03.2022 14:00
Jedinstvo (Š)
2 : 0
Sloga
Graničar
Riđica
2 : 2
Polet
Sivac
13.03.2022 14:30
Graničar
2 : 2
Polet
Mladost
Kruščić
3 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
13.03.2022 14:30
Mladost
3 : 2
Aleksa Šantić
BSK
Bački Brestovac
4 : 2
Omladinac (D)
Deronje
13.03.2022 14:30
BSK
4 : 2
Omladinac (D)
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 0
Terekveš
Svilojevo
13.03.2022 14:30
Zadrugar
1 : 0
Terekveš
Omladinac (B)
Bukovac
0 : 0
Kula
Kula
13.03.2022 14:30
Omladinac (B)
0 : 0
Kula
OFK Odžaci
Odžaci
5 : 2
Dinamo 1923
Bački Breg
13.03.2022 14:30
OFK Odžaci
5 : 2
Dinamo 1923
Polet 57
Milutovac
3 : 0
Župski biseri
Lacisled
13.03.2022 15:00
Polet 57
3 : 0
Župski biseri
Omladinac
Ugljarevo
2 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
13.03.2022 15:30
Omladinac
2 : 0
Stari Trstenik
Donji Kopaonik
Razbojna
2 : 3
Vinogradar
Riljac
13.03.2022 15:00
Donji Kopaonik
2 : 3
Vinogradar
14. Oktobar
Izbenica
2 : 1
Varvarin
Varvarin
13.03.2022 15:00
14. Oktobar
2 : 1
Varvarin
PSK Putinci
Putinci
0 : 2
Napredak
Žarkovac
13.03.2022 14:30
PSK Putinci
0 : 2
Napredak
Fruškogorac
Krčedin
0 : 0
Šumar
Ogar
13.03.2022 14:30
Fruškogorac
0 : 0
Šumar
Jedinstvo
Platičevo
0 : 2
ČSK Čortanovci
Čortanovci
13.03.2022 14:30
Jedinstvo
0 : 2
ČSK Čortanovci
Graničar (O)
Obrež
0 : 0
Mladost
Buđanovci
13.03.2022 14:30
Graničar (O)
0 : 0
Mladost
Krušedol
Krušedol
0 : 1
Srem
Sremski Mihaljevci
13.03.2022 14:30
Krušedol
0 : 1
Srem
Potisje
Knićanin
2 : 2
Naftagas
Boka
13.03.2022 14:30
Potisje
2 : 2
Naftagas
MSK
Mihajlovo
5 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
13.03.2022 14:30
MSK
5 : 0
Radnički 1911
Mladost
Belo Blato
4 : 1
OFK Klek
Klek
13.03.2022 14:30
Mladost
4 : 1
OFK Klek
Lehel
Mužlja
2 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
13.03.2022 14:30
Lehel
2 : 0
OFK Gradnulica
Partizan
Tomaševac
0 : 5
OFK Stajićevo
Stajićevo
13.03.2022 14:30
Partizan
0 : 5
OFK Stajićevo
Bilećanin
Sečanj
2 : 0
Tamiš
Farkaždin
13.03.2022 14:30
Bilećanin
2 : 0
Tamiš
7. Juli
Bela Crkva
5 : 2
Sloga
Straža
13.03.2022 14:00
7. Juli
5 : 2
Sloga
Mladost (DB)
Donja Borina
3 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
13.03.2022 14:00
Mladost (DB)
3 : 0
TE Gučevo
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 5
Antimon
Zajača
13.03.2022 14:00
Studenac
3 : 5
Antimon
Prva Iskra
Runjani
1 : 3
Velika Reka
Velika Reka
13.03.2022 14:00
Prva Iskra
1 : 3
Velika Reka
Busije
Zemun
4 : 1
Šumadinac
Bečmen
13.03.2022 14:30
Busije
4 : 1
Šumadinac
13. maj
Zemun
1 : 3
Bežanija
Beograd
13.03.2022 11:00
13. maj
1 : 3
Bežanija
BUSK
Beograd
2 : 0
Zmaj Novi grad
Zemun
13.03.2022 14:30
BUSK
2 : 0
Zmaj Novi grad
Velika Moštanica
Velika Moštanica
4 : 0
Rekreativo 011
Beograd
13.03.2022 14:30
Velika Moštanica
4 : 0
Rekreativo 011
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 1
Železnik 1930
Železnik
13.03.2022 14:30
Novi Beograd
0 : 1
Železnik 1930
Borac
Progar
3 : 0
Sinđelić 2012
Ugrinovci
13.03.2022 14:30
Borac
3 : 0
Sinđelić 2012
Bratstvo
Krnjača
1 : 3
Avala 1939
Beli Potok
13.03.2022 14:30
Bratstvo
1 : 3
Avala 1939
Pionir
Besni Fok
4 : 1
Mladi proleter
Beograd
13.03.2022 14:30
Pionir
4 : 1
Mladi proleter
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 2
Pinosava
Pinosava
13.03.2022 14:30
Lepušnica
1 : 2
Pinosava
OFK Crvenka
Borča
2 : 1
Palilulac
Beograd
13.03.2022 14:30
OFK Crvenka
2 : 1
Palilulac
Resnik
Resnik
2 : 3
OFK Lug 2020
Lug
13.03.2022 14:30
Resnik
2 : 3
OFK Lug 2020
Bratstvo
Međureč
0 : 2
Morava
Ribare
13.03.2022 15:00
Bratstvo
0 : 2
Morava
Vinogradar
Crkvenac
3 : 2
Mladost (K)
Končarevo
13.03.2022 15:00
Vinogradar
3 : 2
Mladost (K)
Osaonica
Bagrdan
2 : 0
Mladost (G)
Gložane
13.03.2022 15:00
Osaonica
2 : 0
Mladost (G)
Slavija (P)
Pivnice
1 : 2
Soko
Nova Gajdobra
13.03.2022 14:30
Slavija (P)
1 : 2
Soko
Mladost
Mali Bač
1 : 1
Maglić
Bački Maglić
13.03.2022 14:30
Mladost
1 : 1
Maglić
Bačka (D)
Despotovo
2 : 1
Krivanj
Selenča
13.03.2022 14:30
Bačka (D)
2 : 1
Krivanj
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
0 : 1
Neštin
Neštin
13.03.2022 14:30
Bački Hajduk
0 : 1
Neštin
Orlovi
Bačka Palanka
9 : 0
Slavija (B)
Bođani
13.03.2022 14:30
Orlovi
9 : 0
Slavija (B)
Mladost
Mačvanski Metković
0 : 3
Sloboda
Salaš Crnobarski
13.03.2022 14:30
Mladost
0 : 3
Sloboda
Stojan Lazarac
Sovljak
0 : 2
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
13.03.2022 14:30
Stojan Lazarac
0 : 2
Budućnost (PD)
Sloga
Duvanište
0 : 4
Duško
Klenje
13.03.2022 14:30
Sloga
0 : 4
Duško
Torpedo
Tabanović
1 : 2
Petlovača
Petlovača
13.03.2022 14:30
Torpedo
1 : 2
Petlovača
Omladinac
Slepčević
5 : 0
Gorki
Glušci
13.03.2022 14:30
Omladinac
5 : 0
Gorki
Napredak
Mačvanski Belotić
0 : 0
Budućnost (Z)
Zminjak
13.03.2022 14:30
Napredak
0 : 0
Budućnost (Z)
Mladi borac
Dublje
1 : 0
Milicionar
Bogatić
13.03.2022 14:30
Mladi borac
1 : 0
Milicionar
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
13.03.2022 14:30
Vlašić
1 : 1
Mladost (PP)
Mrovska
Mrovska
0 : 3
Sloga (K)
Krnić
13.03.2022 14:00
Mrovska
0 : 3
Sloga (K)
Šipurske livade
Šabac
4 : 0
Dobrava
Vukošić
13.03.2022 14:00
Šipurske livade
4 : 0
Dobrava
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
0 : 1
Jevremovac
Jevremovac
13.03.2022 14:30
Vojvoda Stepa Stepanović
0 : 1
Jevremovac
Trešnjevka
Trbusac
2 : 1
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
13.03.2022 14:00
Trešnjevka
2 : 1
OFK Letnjikovac 1983
Dobrava Žabar 2020
Žabar
3 : 1
Dumača
Pocerski Metković
13.03.2022 14:00
Dobrava Žabar 2020
3 : 1
Dumača
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 2
Sloga (M)
Matijevac
13.03.2022 14:00
Pričinović
3 : 2
Sloga (M)
Fruška Gora
Ruma
0 : 3
Jedinstvo
Ruma
13.03.2022 11:00
Fruška Gora
0 : 3
Jedinstvo
Zmaj
Noćaj
0 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
13.03.2022 14:30
Zmaj
0 : 1
Graničar (K)
Obilić 1993
Kukujevci
2 : 0
Graničar (A)
Adaševci
13.03.2022 14:30
Obilić 1993
2 : 0
Graničar (A)
Erdevik 2017
Erdevik
0 : 5
BSK
Bešenovo
13.03.2022 14:30
Erdevik 2017
0 : 5
BSK
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 2
OFK Bikić
Bikić Do
13.03.2022 14:30
LSK Laćarak
1 : 2
OFK Bikić
Srem
Sremska Rača
1 : 4
Hajduk
Višnjićevo
13.03.2022 14:30
Srem
1 : 4
Hajduk
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
0 : 1
Palić
Palić
13.03.2022 14:30
Hajduk 1950
0 : 1
Palić
Bikovo
Bikovo
4 : 1
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
13.03.2022 14:30
Bikovo
4 : 1
OFK Mala Bosna 2015
Lokomotiva
Subotica
1 : 3
Čantavir
Čantavir
13.03.2022 14:30
Lokomotiva
1 : 3
Čantavir
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
0 : 0
Elektrovojvodina
Subotica
13.03.2022 00:00
Udarnik Višnjevac
0 : 0
Elektrovojvodina
Solid
Subotica
7 : 1
SFU Graničar 024
Kelebija
13.03.2022 14:30
Solid
7 : 1
SFU Graničar 024
Gradac
Pločnik
2 : 3
Velika Morava
Selo Varvarin
13.03.2022 12:00
Gradac
2 : 3
Velika Morava
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 5
Parcane
Parcane
13.03.2022 15:00
Stara Čaršija
3 : 5
Parcane
Leotar
Trebinje
0 : 0
Željezničar
Sarajevo
13.03.2022 13:00
Leotar
0 : 0
Željezničar
Sloboda
Tuzla
0 : 2
Zrinjski
Mostar
13.03.2022 15:00
Sloboda
0 : 2
Zrinjski
Radnik
Bijeljina
0 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
13.03.2022 13:00
Radnik
0 : 0
Rudar Prijedor
TOŠK
Tešanj
1 : 1
Zvijezda
Gradačac
13.03.2022 15:00
TOŠK
1 : 1
Zvijezda
Sutjeska
Nikšić
2 : 2
Budućnost
Podgorica
13.03.2022 13:00
Sutjeska
2 : 2
Budućnost
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 0
Dečić
Tuzi
13.03.2022 15:00
OFK Petrovac
0 : 0
Dečić
Mornar
Bar
1 : 1
Iskra
Danilovgrad
13.03.2022 17:00
Mornar
1 : 1
Iskra
Podgorica
Podgorica
2 : 1
Rudar
Pljevlja
13.03.2022 14:00
Podgorica
2 : 1
Rudar
Zeta
Golubovci
0 : 0
Jezero
Plav
13.03.2022 14:00
Zeta
0 : 0
Jezero
Orjen
Zelenika
2 : 0
Sloga (R)
Radovići
13.03.2022 00:00
Orjen
2 : 0
Sloga (R)
Hajduk
Bar
3 : 0
Sloga (SB)
Stari Bar
13.03.2022 00:00
Hajduk
3 : 0
Sloga (SB)
Budva
Budva
4 : 1
Obilić
Herceg Novi
13.03.2022 00:00
Budva
4 : 1
Obilić
Arsenal
London
2 : 0
Leicester City
Leicester
13.03.2022 17:30
Arsenal
2 : 0
Leicester City
Chelsea
London
1 : 0
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
13.03.2022 15:00
Chelsea
1 : 0
Newcastle United
Everton
Liverpool
0 : 1
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton
13.03.2022 15:00
Everton
0 : 1
Wolverhampton Wanderers
Leeds United
Leeds
2 : 1
Norwich City
Norwich
13.03.2022 15:00
Leeds United
2 : 1
Norwich City
Southampton
Southampton
1 : 2
Watford
Watford
13.03.2022 15:00
Southampton
1 : 2
Watford
West Ham United
London
2 : 1
Aston Villa
Birmingem
13.03.2022 15:00
West Ham United
2 : 1
Aston Villa
Luton Town
Luton
1 : 2
Queens Park Rangers
London
13.03.2022 13:00
Luton Town
1 : 2
Queens Park Rangers
Barcelona
Barcelona
4 : 0
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
13.03.2022 21:00
Barcelona
4 : 0
Osasuna
Real Betis
Sevilla
1 : 0
Athletic Bilbao
Bilbao
13.03.2022 16:15
Real Betis
1 : 0
Athletic Bilbao
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 0
Alaves
Vitoria-Gasteiz
13.03.2022 18:30
Real Sociedad
1 : 0
Alaves
Rayo Vallecano
Madrid
1 : 1
Sevilla
Sevilla
13.03.2022 14:00
Rayo Vallecano
1 : 1
Sevilla
Eintracht
Frankfurt am Main
2 : 1
Bochum
Bochum
13.03.2022 17:30
Eintracht
2 : 1
Bochum
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
0 : 1
Köln
Köln
13.03.2022 15:30
Bayer 04 Leverkusen
0 : 1
Köln
Greuther Fürth
Fürth
1 : 6
RB Leipzig
Leipzig
13.03.2022 19:30
Greuther Fürth
1 : 6
RB Leipzig
Borussia Dortmund
Dortmund
1 : 0
Arminia
Bielefeld
13.03.2022 17:30
Borussia Dortmund
1 : 0
Arminia
Atalanta
Bergamo
0 : 0
Genoa
Genova
13.03.2022 18:00
Atalanta
0 : 0
Genoa
Fiorentina
Firenze
1 : 0
Bologna
Bologna
13.03.2022 12:30
Fiorentina
1 : 0
Bologna
Hellas Verona
Verona
1 : 2
Napoli
Napoli
13.03.2022 15:00
Hellas Verona
1 : 2
Napoli
Torino
Torino
1 : 1
Inter
Milano
13.03.2022 20:45
Torino
1 : 1
Inter
Udinese
Udine
1 : 1
Roma
Roma
13.03.2022 18:00
Udinese
1 : 1
Roma
Angers
Angers
0 : 1
Reims
Reims
13.03.2022 15:00
Angers
0 : 1
Reims
Brest
Brest
1 : 4
Olympique Marseille
Marseille
13.03.2022 20:45
Brest
1 : 4
Olympique Marseille
Clermont
Clermont-Ferrand
0 : 2
Lorient
Lorient
13.03.2022 15:00
Clermont
0 : 2
Lorient
Olympique Lyonnais
Lyon
2 : 4
Rennes
Rennes
13.03.2022 17:05
Olympique Lyonnais
2 : 4
Rennes
Metz
Longeville-lès-Metz
0 : 0
Lens
Lens
13.03.2022 15:00
Metz
0 : 0
Lens
PSG
Paris
3 : 0
Bordeaux
Bordeaux
13.03.2022 13:00
PSG
3 : 0
Bordeaux
Strasbourg
Strasbourg
1 : 0
Monaco
Monaco
13.03.2022 15:00
Strasbourg
1 : 0
Monaco
TSC
Kanjiža
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
13.03.2022 14:30
TSC
2 : 1
Vojvodina
Požarevac
Požarevac
0 : 17
Mašinac
Niš
13.03.2022 14:30
Požarevac
0 : 17
Mašinac
Spartak
Subotica
3 : 0
Sloga
Zemun
13.03.2022 14:00
Spartak
3 : 0
Sloga
Kolubara
Lazarevac
3 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
13.03.2022 13:00
Kolubara
3 : 2
Radnički 1923
Karađorđe
Topola
5 : 2
Mačva
Šabac
13.03.2022 12:00
Karađorđe
5 : 2
Mačva
Napredak Junior 2018
Kruševac
5 : 2
Zemun
Zemun
13.03.2022 15:00
Napredak Junior 2018
5 : 2
Zemun
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
Kopernikus Želežničar
Niš
13.03.2022
Radnički (P)
2 : 0
Kopernikus Želežničar
Real
Niš
2 : 2
Dinamo
Vranje
13.03.2022
Real
2 : 2
Dinamo
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Budućnost
Popovac
13.03.2022
Radnički (N)
3 : 0
Budućnost
Radnik
Surdulica
1 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
13.03.2022
Radnik
1 : 2
OFK Topličanin
Mladost (NS)
Novi Sad
0 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
13.03.2022 10:00
Mladost (NS)
0 : 2
OFK Bačka
Proleter
Novi Sad
4 : 2
Radnički 1912
Sombor
13.03.2022 10:00
Proleter
4 : 2
Radnički 1912
Tisa Njerš
Adorjan
3 : 4
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
13.03.2022 11:00
Tisa Njerš
3 : 4
Prof. Bolesnikov
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
5 : 0
Radnički (Š)
Šid
13.03.2022 10:00
Radnički (SM)
5 : 0
Radnički (Š)
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 0
Petrika
Novi Sad
13.03.2022 10:00
Radnički (NP)
2 : 0
Petrika
Petar Puača
Novi Sad
0 : 4
GFK Sloven
Ruma
13.03.2022 09:30
Petar Puača
0 : 4
GFK Sloven
Inđija
Inđija
2 : 2
OFK Vršac
Vršac
13.03.2022 12:00
Inđija
2 : 2
OFK Vršac
Radnički (Zr)
Zrenjanin
0 : 2
Omladinac
Novi Banovci
13.03.2022 10:00
Radnički (Zr)
0 : 2
Omladinac
Brodarac 2
Beograd
5 : 0
Studentski Grad
Beograd
13.03.2022 10:00
Brodarac 2
5 : 0
Studentski Grad
011
Beograd
0 : 1
Internacional
Beograd
13.03.2022 10:00
011
0 : 1
Internacional
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 1
BSK Borča
Borča
13.03.2022 10:00
OFK Žarkovo
2 : 1
BSK Borča
IM Rakovica
Rakovica
0 : 4
Lokomotiva
Beograd
13.03.2022 08:30
IM Rakovica
0 : 4
Lokomotiva
IMT 2
Beograd
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
13.03.2022 13:00
IMT 2
2 : 1
Kolubara
Grizzly ML
Saranovo
5 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
13.03.2022 11:00
Grizzly ML
5 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Korićani
Korićani
1 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
13.03.2022 10:00
Korićani
1 : 3
Radnički 1923
Rad
Beograd
3 : 1
RFK Grafičar
Beograd
13.03.2022 14:00
Rad
3 : 1
RFK Grafičar
Timok 1919
Zaječar
3 : 2
Vlasina
Vlasotince
13.03.2022
Timok 1919
3 : 2
Vlasina
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 1
Budućnost
Popovac
13.03.2022
GFK Dubočica
0 : 1
Budućnost
GFK Jagodina
Jagodina
2 : 0
Radnički 2
Niš
13.03.2022
GFK Jagodina
2 : 0
Radnički 2
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 0
Radnički 1912
Sombor
13.03.2022 12:00
Proleter (NS)
2 : 0
Radnički 1912
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
13.03.2022 12:00
Radnički (SM)
0 : 0
Podrinje
Petar Puača
Novi Sad
0 : 5
ODR
Petrovaradin
13.03.2022 12:00
Petar Puača
0 : 5
ODR
Inđija
Inđija
3 : 1
OFK Vršac
Vršac
13.03.2022 14:00
Inđija
3 : 1
OFK Vršac
Radnički (Zr)
Zrenjanin
3 : 1
Omladinac
Novi Banovci
13.03.2022 12:00
Radnički (Zr)
3 : 1
Omladinac
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
13.03.2022
Kolubara
2 : 1
OFK Beograd
IMT
Beograd
3 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
13.03.2022
IMT
3 : 2
Radnički (NB)
RFK Grafičar
Beograd
1 : 2
OLE
Zemun
13.03.2022
RFK Grafičar
1 : 2
OLE
Lokomotiva
Beograd
3 : 2
Rakovica
Rakovica
13.03.2022
Lokomotiva
3 : 2
Rakovica
011
Beograd
3 : 2
Voždovac
Beograd
13.03.2022
011
3 : 2
Voždovac
Sinđelić
Beograd
1 : 4
BSK Borča
Borča
13.03.2022
Sinđelić
1 : 4
BSK Borča
Budućnost
Dobanovci
13.03.2022
DIF
Beograd
13.03.2022
Budućnost
:
DIF
Zvezdara
Beograd
0 : 13
Bežanija
Beograd
13.03.2022
Zvezdara
0 : 13
Bežanija
OFK Balkan
Beograd
0 : 3
BASK
Beograd
13.03.2022
OFK Balkan
0 : 3
BASK
Vinča
Vinča
0 : 3
OFK Žarkovo
Beograd
13.03.2022
Vinča
0 : 3
OFK Žarkovo
Palilulac
Beograd
1 : 6
Prva Iskra
Barič
13.03.2022
Palilulac
1 : 6
Prva Iskra
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 3
Lider MGM
Leskovac
13.03.2022 11:00
Trstenik PPT
2 : 3
Lider MGM
Finale 2013
Kruševac
2 : 6
Hajduk Veljko
Negotin
13.03.2022 11:00
Finale 2013
2 : 6
Hajduk Veljko
Trio
Paraćin
1 : 3
Kopernikus Želežničar
Niš
13.03.2022 14:00
Trio
1 : 3
Kopernikus Želežničar
Sloga (L)
Leskovac
2 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
13.03.2022 11:00
Sloga (L)
2 : 1
SFK Morava
Sloga (P)
Požega
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
13.03.2022 13:00
Sloga (P)
1 : 2
Vojvodina
Rad
Beograd
1 : 1
RFK Grafičar
Beograd
13.03.2022 11:00
Rad
1 : 1
RFK Grafičar
Ada
Beograd
0 : 6
Čukarički
Beograd
13.03.2022 14:00
Ada
0 : 6
Čukarički
Napredak
Kruševac
4 : 0
OFK Radnički
Niš
13.03.2022
Napredak
4 : 0
OFK Radnički
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Kopernikus Železničar
Niš
13.03.2022
Radnički (P)
1 : 0
Kopernikus Železničar
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 2
OFK Kikinda 1909
Kikinda
13.03.2022 10:00
Krila Krajine
1 : 2
OFK Kikinda 1909
Arena Su
Subotica
6 : 0
Hajduk 1912
Kula
13.03.2022 10:00
Arena Su
6 : 0
Hajduk 1912
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Petar Puača
Novi Sad
13.03.2022 10:00
Kabel
2 : 0
Petar Puača
Radnički 1912
Sombor
0 : 0
Spartak ŽK
Subotica
13.03.2022 10:00
Radnički 1912
0 : 0
Spartak ŽK
CFK
Vrbas
1 : 3
OFK Bačka
Bačka Palanka
13.03.2022 10:00
CFK
1 : 3
OFK Bačka
Inđija
Inđija
5 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
13.03.2022 10:00
Inđija
5 : 1
Jedinstvo (SP)
Sporto 023
Zrenjanin
3 : 0
ODR
Petrovaradin
13.03.2022 10:00
Sporto 023
3 : 0
ODR
Vučje
Vučje
4 : 2
Čekmin
Čekmin
13.03.2022
Vučje
4 : 2
Čekmin
Real Niš
Niš
15 : 0
Lugina
Preševo
13.03.2022
Real Niš
15 : 0
Lugina
Dinamo
Vranje
6 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
13.03.2022
Dinamo
6 : 0
SFK Morava
OFK Knez Lazar
Kruševac
0 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
13.03.2022 15:00
OFK Knez Lazar
0 : 2
Trstenik PPT
OFK Paraćin
Paraćin
0 : 2
Junior
Jagodina
13.03.2022 12:00
OFK Paraćin
0 : 2
Junior
OFK Morava 2012
Ćićevac
4 : 0
Morava 1918
Ćuprija
13.03.2022 11:00
OFK Morava 2012
4 : 0
Morava 1918

Košarka

Cedevita Olimpija
Ljubljana
92 : 81
Mega Mozzart
Beograd
13.03.2022 17:00
Cedevita Olimpija
92 : 81
Mega Mozzart
Budućnost VOLI
Podgorica
72 : 80
Partizan NIS
Beograd
13.03.2022 19:00
Budućnost VOLI
72 : 80
Partizan NIS
FMP Meridian
Železnik
76 : 71
Cibona
Zagreb
13.03.2022 21:00
FMP Meridian
76 : 71
Cibona
Kolubara LA 2003
Lazarevac
81 : 76
Dynamic VIP PAY
Beograd
13.03.2022 19:00
Kolubara LA 2003
81 : 76
Dynamic VIP PAY
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
92 : 68
Slodes SoccerBet
Beograd
13.03.2022 18:00
OKK Novi Pazar
92 : 68
Slodes SoccerBet
Čačak 94
Čačak
79 : 69
Hercegovac
Gajdobra
13.03.2022 16:30
Čačak 94
79 : 69
Hercegovac
Konstantin
Niš
62 : 75
Žitko Basket
Beograd
13.03.2022 14:00
Konstantin
62 : 75
Žitko Basket
Star
Novi Sad
64 : 67
Napredak Junior
Kruševac
13.03.2022 16:30
Star
64 : 67
Napredak Junior
BKK Radnički
Beograd
70 : 67
Rivers BM
Beograd
13.03.2022 16:00
BKK Radnički
70 : 67
Rivers BM
Crnokosa
Kosjerić
66 : 87
Paraćin
Paraćin
13.03.2022 16:00
Crnokosa
66 : 87
Paraćin
Ratnici Target Sport
Niš
66 : 96
Topličanin
Prokuplje
13.03.2022 16:30
Ratnici Target Sport
66 : 96
Topličanin
Rtanj
Boljevac
79 : 75
OKK Vlasotince
Vlasotince
13.03.2022 12:00
Rtanj
79 : 75
OKK Vlasotince
Futog
Futog
69 : 65
Srem
Sremska Mitrovica
13.03.2022 18:30
Futog
69 : 65
Srem
Student 014
Valjevo
87 : 96
Morava
Zablaće
13.03.2022 20:00
Student 014
87 : 96
Morava
Apatin
Apatin
68 : 91
Petrovgrad
Zrenjanin
13.03.2022 17:30
Apatin
68 : 91
Petrovgrad
Akademik
Srbobran
91 : 74
Veternik 1998
Veternik
13.03.2022 17:00
Akademik
91 : 74
Veternik 1998
Crvenka
Crvenka
79 : 78
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
13.03.2022 21:00
Crvenka
79 : 78
Karađorđevo
Agrobanat
Plandište
110 : 94
Opovo 99
Opovo
13.03.2022 16:00
Agrobanat
110 : 94
Opovo 99
Radan
Lebane
85 : 64
Kuršumlija
Kuršumlija
13.03.2022 13:30
Radan
85 : 64
Kuršumlija
Javor
Ivanjica
82 : 41
MKA 2017
Novi Pazar
13.03.2022 15:00
Javor
82 : 41
MKA 2017
Železničar
Lajkovac
96 : 53
Zvečan
Zvečan
13.03.2022 17:00
Železničar
96 : 53
Zvečan
Hisar
Leskovac
51 : 59
Paraćin
Paraćin
13.03.2022 14:00
Hisar
51 : 59
Paraćin
Mondo Basket
Zemun
69 : 55
Titel
Titel
13.03.2022 13:20
Mondo Basket
69 : 55
Titel
SO ŽKK
Kikinda
61 : 76
Girl Basket
Beograd
13.03.2022 20:00
SO ŽKK
61 : 76
Girl Basket
Sloboda
Užice
85 : 64
Radnički 1950
Kragujevac
13.03.2022 12:00
Sloboda
85 : 64
Radnički 1950
Crvena zvezda mts
Beograd
70 : 64
Star
Novi Sad
13.03.2022 14:00
Crvena zvezda mts
70 : 64
Star
Vojvodina
Novi Sad
82 : 61
Actavis Academy
Leskovac
13.03.2022 14:30
Vojvodina
82 : 61
Actavis Academy
Partizan NIS
Beograd
74 : 57
Mega Mozzart
Beograd
13.03.2022 20:30
Partizan NIS
74 : 57
Mega Mozzart
Srbobran
Srbobran
66 : 85
SPD Radnički
Kragujevac
13.03.2022 12:30
Srbobran
66 : 85
SPD Radnički
Srem
Sremska Mitrovica
39 : 86
Vojvodina 021
Novi Sad
13.03.2022 16:00
Srem
39 : 86
Vojvodina 021

Odbojka

Vest
Šid
3 : 2
Dunav Volley
Novi Sad
13.03.2022 18:00
Vest
3 : 2
Dunav Volley
Kikinda
Kikinda
3 : 2
Srem Iton
Sremska Mitrovica
13.03.2022 16:00
Kikinda
3 : 2
Srem Iton
MOK Topličanin 97
Prokuplje
3 : 1
Kulpin
Kulpin
13.03.2022 20:00
MOK Topličanin 97
3 : 1
Kulpin
Volej Stars Junior
Novi Pazar
0 : 3
ŽOK Napredak 037
Kruševac
13.03.2022 16:00
Volej Stars Junior
0 : 3
ŽOK Napredak 037
Drina
Bajina Bašta
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
13.03.2022 14:30
Drina
3 : 1
Novi Pazar
Borac
Čačak
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
13.03.2022 14:00
Borac
3 : 0
Mokra Gora
Tara
Bajina Bašta
3 : 2
Tehničar
Kraljevo
13.03.2022 18:00
Tara
3 : 2
Tehničar
Lotus
Čačak
3 : 2
Sloboda S
Čačak
13.03.2022 17:00
Lotus
3 : 2
Sloboda S
Futog
Futog
1 : 3
Mladost 1979
Inđija
13.03.2022 16:00
Futog
1 : 3
Mladost 1979
Novi Sad 2
Novi Sad
1 : 3
Štrand Volej
Novi Sad
13.03.2022 12:00
Novi Sad 2
1 : 3
Štrand Volej
Odbojka 013
Pančevo
3 : 1
Futog West
Futog
13.03.2022 12:00
Odbojka 013
3 : 1
Futog West
Inđija
Inđija
0 : 3
Železničar
Lajkovac
13.03.2022 19:00
Inđija
0 : 3
Železničar
0:2
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
13.03.2022 18:00
Srem
1 : 3
Jedinstvo
0:2
Partizan Soccerbet
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
13.03.2022 17:00
Partizan Soccerbet
0 : 3
Crvena zvezda
0:2
TENT
Obrenovac
2 : 3
Ub
Ub
13.03.2022 18:00
TENT
2 : 3
Ub
0:2
Crno Bele 011
Beograd
0 : 3
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
13.03.2022 19:30
Crno Bele 011
0 : 3
Takovo Zvezda Helios
Roda
Beograd
1 : 3
AS Batajnica
Batajnica
13.03.2022 18:00
Roda
1 : 3
AS Batajnica
Valjevo
Valjevo
3 : 0
Radnički
Kragujevac
13.03.2022 17:00
Valjevo
3 : 0
Radnički

Rukomet

Bela Palanka
Bela Palanka
25 : 22
Kuršumlija
Kuršumlija
13.03.2022 18:00
Bela Palanka
25 : 22
Kuršumlija
Metalac
Kraljevo
32 : 25
Jagodina
Jagodina
13.03.2022 19:00
Metalac
32 : 25
Jagodina
Zlatar
Nova Varoš
24 : 34
Topličanin
Prokuplje
13.03.2022 17:00
Zlatar
24 : 34
Topličanin
Jastrebac
Blace
24 : 28
Vranje 1957
Vranje
13.03.2022 19:00
Jastrebac
24 : 28
Vranje 1957
Sivac 69
Sivac
34 : 34
Sinđelić
Beograd
13.03.2022 18:00
Sivac 69
34 : 34
Sinđelić
Hercegovac
Gajdobra
39 : 26
Jabuka
Jabuka
13.03.2022 18:00
Hercegovac
39 : 26
Jabuka
Arilje
Arilje
30 : 36
Ub 2
Ub
13.03.2022 18:00
Arilje
30 : 36
Ub 2
Jedinstvo 1974
Krnjevo
32 : 28
Rudar 2
Kostolac
13.03.2022 20:00
Jedinstvo 1974
32 : 28
Rudar 2
Udarnik
Lozovik
19 : 36
Borsko jezero
Bor
13.03.2022 17:00
Udarnik
19 : 36
Borsko jezero
Pirot
Pirot
32 : 13
Progres
Svrljig
13.03.2022 18:00
Pirot
32 : 13
Progres
Budućnost
Alibunar
33 : 30
Senta
Senta
13.03.2022 20:00
Budućnost
33 : 30
Senta
Mokrin
Mokrin
32 : 35
Mladost
Srpska Crnja
13.03.2022 18:00
Mokrin
32 : 35
Mladost
Jabuka
Jabuka
22 : 32
Spartak
Debeljača
13.03.2022 18:00
Jabuka
22 : 32
Spartak
Temerin
Temerin
25 : 24
Sloven
Ruma
13.03.2022 20:00
Temerin
25 : 24
Sloven
Ravangrad
Sombor
17 : 34
Ruma
Ruma
13.03.2022 19:00
Ravangrad
17 : 34
Ruma
Laki
Crvenka
27 : 26
Proleter
Zrenjanin
13.03.2022 16:00
Laki
27 : 26
Proleter
Medicinar 2
Šabac
20 : 28
Loznica grad
Loznica
13.03.2022 13:00
Medicinar 2
20 : 28
Loznica grad
Metalac 2015
Valjevo
41 : 7
Sedmerac
Prijepolje
13.03.2022 19:00
Metalac 2015
41 : 7
Sedmerac
Metalac
Kraljevo
18 : 25
Jagodina 2
Jagodina
13.03.2022 17:00
Metalac
18 : 25
Jagodina 2
Vranje
Vranje
33 : 28
Mladost
Kuršumlija
13.03.2022 13:00
Vranje
33 : 28
Mladost
Žitorađa
Žitorađa
17 : 23
Remesiana
Bela Palanka
13.03.2022 15:00
Žitorađa
17 : 23
Remesiana
RSU Feniks
Vranje
17 : 18
Vlasotince
Vlasotince
13.03.2022 13:30
RSU Feniks
17 : 18
Vlasotince
Trijumf
Srbobran
28 : 15
Odžaci
Odžaci
13.03.2022 15:30
Trijumf
28 : 15
Odžaci
Bor RTB
Bor
32 : 26
Beograd
Beograd
13.03.2022 19:00
Bor RTB
32 : 26
Beograd
Medicinar
Šabac
28 : 29
Bekament BB
Aranđelovac
13.03.2022 18:30
Medicinar
28 : 29
Bekament BB

Vaterpolo

Vojvodina
Novi Sad
8 : 12
SPD Radnički
Kragujevac
13.03.2022 20:00
Vojvodina
8 : 12
SPD Radnički
Valjevo
Valjevo
16 : 8
Bečej
Bečej
13.03.2022 18:00
Valjevo
16 : 8
Bečej
Singidunum
Beograd
17 : 10
Dorćol
Beograd
13.03.2022 10:30
Singidunum
17 : 10
Dorćol
Vojvodina
Novi Sad
8 : 9
Crvena zvezda
Beograd
13.03.2022 18:00
Vojvodina
8 : 9
Crvena zvezda
Senta
Senta
9 : 6
Vračar
Beograd
13.03.2022 17:00
Senta
9 : 6
Vračar

Futsal

Ekonomist
Beograd
4 : 5
Banjica
Beograd
13.03.2022 16:15
Ekonomist
4 : 5
Banjica
Pirgos
Pirot
4 : 6
Bele crkve
Kuršumlija
13.03.2022 15:30
Pirgos
4 : 6
Bele crkve
Zlatibor
Čajetina
7 : 8
MB Namenska
Lučani
13.03.2022 20:00
Zlatibor
7 : 8
MB Namenska
FON
Beograd
1 : 1
Loznica Grad 2018
Loznica
13.03.2022 20:45
FON
1 : 1
Loznica Grad 2018

Ragbi 13

Partizan 1953
Beograd
40 : 16
Heroj Polet
Jajinci
13.03.2022 14:30
Partizan 1953
40 : 16
Heroj Polet
Radnički (N)
Niš
42 : 18
Morava Gepardi
Leskovac
13.03.2022 09:00
Radnički (N)
42 : 18
Morava Gepardi

Ragbi 15

Dinamo 1954
Pančevo
8 : 76
Rad Mozzart
Beograd
13.03.2022 15:00
Dinamo 1954
8 : 76
Rad Mozzart