XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 406 utakmica za dan
Subota, 12 Mart 2022


Fudbal

Radnički (N)
Niš
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
12.03.2022 17:00
Radnički (N)
1 : 0
Vojvodina
Proleter
Novi Sad
0 : 2
Radnik
Surdulica
12.03.2022 14:30
Proleter
0 : 2
Radnik
Čukarički
Beograd
1 : 1
TSC
Bačka Topola
12.03.2022 19:00
Čukarički
1 : 1
TSC
Timok 1919
Zaječar
0 : 0
Javor Matis
Ivanjica
12.03.2022 14:00
Timok 1919
0 : 0
Javor Matis
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 2
OFK Žarkovo
Beograd
12.03.2022 16:00
OFK Bačka
0 : 2
OFK Žarkovo
RFK Grafičar
Beograd
3 : 0
Mačva
Šabac
12.03.2022 14:00
RFK Grafičar
3 : 0
Mačva
Tekstilac
Odžaci
4 : 0
OFK Bečej 1918
Bečej
12.03.2022 14:30
Tekstilac
4 : 0
OFK Bečej 1918
Radnički 1912
Sombor
1 : 0
Feniks 1995
Stara Pazova
12.03.2022 14:30
Radnički 1912
1 : 0
Feniks 1995
1. Maj Ruma
Ruma
0 : 1
OFK Vršac
Vršac
12.03.2022 14:30
1. Maj Ruma
0 : 1
OFK Vršac
Omladinac
Novi Banovci
1 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
12.03.2022 14:30
Omladinac
1 : 0
Radnički (Zr)
Hajduk 1912
Kula
3 : 0
Tisa
Adorjan
12.03.2022 14:30
Hajduk 1912
3 : 0
Tisa
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
12.03.2022 14:30
OFK Kikinda
0 : 1
Dinamo 1945
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 2
Borac (Š)
Šajkaš
12.03.2022 14:30
Jedinstvo (SP)
2 : 2
Borac (Š)
Jedinstvo
Ub
0 : 0
Sloga (P)
Požega
12.03.2022 14:30
Jedinstvo
0 : 0
Sloga (P)
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
12.03.2022 14:30
Takovo
0 : 0
Sloga (K)
Sušica
Kragujevac
0 : 1
Real
Podunavci
12.03.2022 14:30
Sušica
0 : 1
Real
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
12.03.2022 14:30
Sloga (BB)
1 : 0
Mladi radnik 1926
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
Teleoptik
Zemun
12.03.2022 11:00
Radnički (NB)
2 : 0
Teleoptik
Studentski grad
Novi Beograd
0 : 0
Borac
Lazarevac
12.03.2022 12:00
Studentski grad
0 : 0
Borac
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 2
Brodarac
Novi Beograd
12.03.2022 14:30
Radnički (O)
0 : 2
Brodarac
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 0
Meševo
Meševo
12.03.2022 14:00
Jedinstvo (P)
1 : 0
Meševo
GFK Jagodina
Jagodina
2 : 0
Sloga (L)
Leskovac
12.03.2022 14:00
GFK Jagodina
2 : 0
Sloga (L)
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
12.03.2022 14:00
GFK Dubočica
3 : 2
Hajduk Veljko
Pčinja
Trgovište
1 : 1
Trayal
Kruševac
12.03.2022 14:00
Pčinja
1 : 1
Trayal
Naftagas
Elemir
2 : 1
Polet
Idvor
12.03.2022 14:30
Naftagas
2 : 1
Polet
Begej
Žitište
2 : 0
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
12.03.2022 14:30
Begej
2 : 0
Crvena zvezda (RS)
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
12.03.2022 14:30
Sloboda
0 : 0
Kozara
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
5 : 1
Sloga
Plandište
12.03.2022 14:30
Jedinstvo (V)
5 : 1
Sloga
BAK
Bela Crkva
0 : 2
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
12.03.2022 14:30
BAK
0 : 2
Crvena zvezda (VS)
Veternik
Veternik
1 : 1
Sloga (E)
Erdevik
12.03.2022 14:30
Veternik
1 : 1
Sloga (E)
Sloga (T)
Temerin
0 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
12.03.2022 14:30
Sloga (T)
0 : 1
Radnički (NP)
Radnički (Š)
Šid
2 : 0
Jedinstvo
Rumenka
12.03.2022 14:30
Radnički (Š)
2 : 0
Jedinstvo
Sloga
Čonoplja
2 : 1
Senta
Senta
12.03.2022 14:30
Sloga
2 : 1
Senta
Bajša
Bajša
2 : 2
Preporod
Novi Žednik
12.03.2022 14:30
Bajša
2 : 2
Preporod
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 0
Njegoš
Lovćenac
12.03.2022 14:30
Krila Krajine
3 : 0
Njegoš
Stanišić
Stanišić
1 : 0
Hercegovac
Gajdobra
12.03.2022 12:00
Stanišić
1 : 0
Hercegovac
OFK Mladost APA
Apatin
2 : 3
Bačka 1901
Subotica
12.03.2022 14:30
OFK Mladost APA
2 : 3
Bačka 1901
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
12.03.2022 14:30
Lokomotiva
0 : 0
Poštar Zvezdara
Napredak
Medoševac
4 : 2
Kosmaj
Ralja
12.03.2022 13:00
Napredak
4 : 2
Kosmaj
Sremčica
Sremčica
5 : 2
Vinča
Vinča
12.03.2022 14:30
Sremčica
5 : 2
Vinča
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
3 : 1
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
12.03.2022 14:30
Sloga 33
3 : 1
Pomoravlje 1946
VGSK
Veliko Gradište
5 : 1
Rudar 2001
Kostolac
12.03.2022 14:30
VGSK
5 : 1
Rudar 2001
Pusta Reka
Bojnik
2 : 0
Radan
Lebane
12.03.2022 14:00
Pusta Reka
2 : 0
Radan
Žitorađa
Žitorađa
2 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
12.03.2022 14:00
Žitorađa
2 : 1
OFK Topličanin
Bor 1919
Bor
2 : 0
Rajko Mitić
Bela Palanka
12.03.2022 14:00
Bor 1919
2 : 0
Rajko Mitić
BSK
Bogovina
1 : 1
Đerdap
Kladovo
12.03.2022 14:00
BSK
1 : 1
Đerdap
Brodoremont
Kladovo
2 : 1
Zvezda
Blato
12.03.2022 14:00
Brodoremont
2 : 1
Zvezda
Sloga
Kobišnica
0 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
12.03.2022 14:00
Sloga
0 : 0
OFK Knjaz
Polet
Karavukovo
1 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
12.03.2022 14:30
Polet
1 : 1
Radnički 1918
Bratstvo 2019
Prigrevica
4 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
12.03.2022 14:30
Bratstvo 2019
4 : 0
Budućnost (M)
Radnički (K)
Kovin
3 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
12.03.2022 14:30
Radnički (K)
3 : 1
Sloga (BNS)
Železničar
Inđija
5 : 1
Sremac (Deč)
Deč
12.03.2022 14:30
Železničar
5 : 1
Sremac (Deč)
Partizan
Vitojevci
2 : 2
Ljukovo
Ljukovo
12.03.2022 14:30
Partizan
2 : 2
Ljukovo
OFK Vrbas
Vrbas
4 : 1
Napredak
Nadalj
12.03.2022 14:30
OFK Vrbas
4 : 1
Napredak
Iskra
Kucura
1 : 3
Proleter
Ravno Selo
12.03.2022 14:30
Iskra
1 : 3
Proleter
Tornjoš
Tornjoš
0 : 3
Obilić (Z)
Zmajevo
12.03.2022 14:30
Tornjoš
0 : 3
Obilić (Z)
Obilić (NK)
Novi Kneževac
3 : 1
Jadran
Feketić
12.03.2022 14:30
Obilić (NK)
3 : 1
Jadran
AFK
Ada
1 : 3
Srbobran
Srbobran
12.03.2022 14:30
AFK
1 : 3
Srbobran
Petlić SD 026
Smederevo
2 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
12.03.2022 14:30
Petlić SD 026
2 : 1
Jasenica 2017
Mladost 1948
Donja Livadica
1 : 1
Osipaonica
Osipaonica
12.03.2022 14:30
Mladost 1948
1 : 1
Osipaonica
Zlot
Zlot
4 : 1
Blizna
Blizna
12.03.2022 14:00
Zlot
4 : 1
Blizna
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 4
Nemetali
Donja Bela Reka
12.03.2022 14:00
Rudna Glava
2 : 4
Nemetali
Polet
Radevac
2 : 2
Taskovići
Taskovići
12.03.2022 14:00
Polet
2 : 2
Taskovići
Temnić 1924
Varvarin
3 : 1
Parunovac
Parunovac
12.03.2022 15:00
Temnić 1924
3 : 1
Parunovac
Morava
Kočino Selo
1 : 1
Mladost
Jovac
12.03.2022 15:00
Morava
1 : 1
Mladost
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 1
Obilić
Živica
12.03.2022 14:30
Omladinac (Š)
3 : 1
Obilić
Žitkovica 2017
Žitkovica
0 : 3
Budućnost (V)
Vezičevo
12.03.2022 14:30
Žitkovica 2017
0 : 3
Budućnost (V)
Dimitrije Tucović
Šušnjar
5 : 2
Lisović 1977
Lisović
12.03.2022 14:30
Dimitrije Tucović
5 : 2
Lisović 1977
Rakovica
Beograd
2 : 2
Milutinac
Zemun
12.03.2022 10:30
Rakovica
2 : 2
Milutinac
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 1
Borac
Gornji Katun
12.03.2022 15:00
Poljoprivrednik
0 : 1
Borac
Jezero 2017
Zlatari
3 : 2
Garevina
Garevina
12.03.2022 15:30
Jezero 2017
3 : 2
Garevina
Rudar
Vrdnik
2 : 1
Polet
Novi Karlovci
12.03.2022 14:30
Rudar
2 : 1
Polet
Zadrugar
Lazarevo
10 : 1
Tisa 1933
Taraš
12.03.2022 14:30
Zadrugar
10 : 1
Tisa 1933
Luk
Voćnjak
1 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
12.03.2022 14:00
Luk
1 : 1
Jadar 1961
Sinđelić
Lipnica
3 : 6
Jedinstvo
Zavlaka
12.03.2022 14:00
Sinđelić
3 : 6
Jedinstvo
Dedinje
Beograd
1 : 5
Miljakovac
Beograd
12.03.2022 12:30
Dedinje
1 : 5
Miljakovac
KFK Ravna gora
Zemun
5 : 1
Sveti Stefan
Slanci
12.03.2022 17:00
KFK Ravna gora
5 : 1
Sveti Stefan
GFK Strelište
Jagodina
0 : 3
Ursule
Ursule
12.03.2022 15:00
GFK Strelište
0 : 3
Ursule
Kupinovac
Kupinovac
2 : 3
Šantarovac
Šantarovac
12.03.2022 15:00
Kupinovac
2 : 3
Šantarovac
Trnava
Trnava
1 : 3
Vinorača
Vinorača
12.03.2022 15:00
Trnava
1 : 3
Vinorača
Tvrđava
Bač
8 : 0
Borac
Vizić
12.03.2022 14:30
Tvrđava
8 : 0
Borac
OFK Bačinci
Bačinci
1 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
12.03.2022 14:30
OFK Bačinci
1 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 0
Žednik
Stari Žednik
12.03.2022 14:30
Vinogradar
4 : 0
Žednik
Šampion 2013
Bošnjane
1 : 4
Mladost 1977
Garevina
12.03.2022 15:00
Šampion 2013
1 : 4
Mladost 1977
Sarajevo
Sarajevo
1 : 1
Borac
Banja Luka
12.03.2022 13:00
Sarajevo
1 : 1
Borac
Velež
Mostar
1 : 2
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
12.03.2022 15:00
Velež
1 : 2
Tuzla City
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 1
Posušje
Posušje
12.03.2022 20:00
Široki Brijeg
1 : 1
Posušje
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 2
Drina
Zvornik
12.03.2022 14:30
Slavija
0 : 2
Drina
Budućnost
Pilica
1 : 2
Kozara
Gradiška
12.03.2022 14:30
Budućnost
1 : 2
Kozara
Modriča
Modriča
2 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
12.03.2022 14:30
Modriča
2 : 2
Krupa
Borac
Kozarska Dubica
0 : 1
Tekstilac
Derventa
12.03.2022 14:30
Borac
0 : 1
Tekstilac
Podrinje
Janja
0 : 3
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
12.03.2022 14:30
Podrinje
0 : 3
Zvijezda 09
Ljubić
Prnjavor
2 : 0
Omarska
Omarska
12.03.2022 14:30
Ljubić
2 : 0
Omarska
Sutjeska
Foča
1 : 2
Sloga
Doboj
12.03.2022 16:00
Sutjeska
1 : 2
Sloga
Radnik
Hadžići
1 : 1
Gradina
Srebrenik
12.03.2022 15:00
Radnik
1 : 1
Gradina
Tomislav
Tomislavgrad
0 : 2
Mladost
Doboj-Kakanj
12.03.2022 15:00
Tomislav
0 : 2
Mladost
Jedinstvo
Bihać
1 : 1
Goražde
Goražde
12.03.2022 15:00
Jedinstvo
1 : 1
Goražde
Orašje
Orašje
2 : 1
Travnik
Travnik
12.03.2022 15:00
Orašje
2 : 1
Travnik
Igman
Konjic
1 : 0
GOŠK
Gabela
12.03.2022 15:00
Igman
1 : 0
GOŠK
Rudar
Kakanj
3 : 0
Bratstvo
Gračanica
12.03.2022 15:00
Rudar
3 : 0
Bratstvo
Simm Bau
Kosova
2 : 0
Budućnost
Banovići
12.03.2022 15:00
Simm Bau
2 : 0
Budućnost
OFK Titograd
Podgorica
1 : 3
Mladost
Podgorica
12.03.2022 14:00
OFK Titograd
1 : 3
Mladost
Arsenal
Tivat
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
12.03.2022 14:00
Arsenal
1 : 0
Igalo
Kom
Podgorica
1 : 0
Bokelj
Kotor
12.03.2022 14:00
Kom
1 : 0
Bokelj
Berane
Berane
0 : 3
Jedinstvo
Bijelo Polje
12.03.2022 14:00
Berane
0 : 3
Jedinstvo
Cetinje
Cetinje
1 : 3
Grbalj
Radanovići
12.03.2022 14:00
Cetinje
1 : 3
Grbalj
Petnjica
Petnjica
0 : 2
Brskovo
Mojkovac
12.03.2022
Petnjica
0 : 2
Brskovo
Pljevlja 97
Pljevlja
0 : 0
Komovi
Andrijevica
12.03.2022
Pljevlja 97
0 : 0
Komovi
Polimlje
Murino
3 : 1
OFK Borac
Bijelo Polje
12.03.2022
Polimlje
3 : 1
OFK Borac
Ibar
Rožaje
10 : 0
Gusinje
Gusinje
12.03.2022
Ibar
10 : 0
Gusinje
Otrant Olympic
Ulcinj
4 : 0
Lovćen
Cetinje
12.03.2022 00:00
Otrant Olympic
4 : 0
Lovćen
Iskra 2
Danilovgrad
0 : 3
OFK Nikšić
Nikšić
12.03.2022 00:00
Iskra 2
0 : 3
OFK Nikšić
Drezga
Piperi
2 : 2
Internacional
Podgorica
12.03.2022 00:00
Drezga
2 : 2
Internacional
Polet Stars
Nikšić
1 : 4
Karioke
Podgorica
12.03.2022 00:00
Polet Stars
1 : 4
Karioke
Ribnica
Podgorica
1 : 2
Olympico
Zeta
12.03.2022 00:00
Ribnica
1 : 2
Olympico
Ilarion
Golubovci
4 : 1
Zora
Spuž
12.03.2022 00:00
Ilarion
4 : 1
Zora
Ilarion 2
Golubovci
1 : 3
Zabjelo
Podgorica
12.03.2022 00:00
Ilarion 2
1 : 3
Zabjelo
Brentford
Brentford, Middlesex
2 : 0
Burnley
Burnley
12.03.2022 16:00
Brentford
2 : 0
Burnley
Brighton & Hove Albion
Brighton
0 : 2
Liverpool
Liverpool
12.03.2022 13:30
Brighton & Hove Albion
0 : 2
Liverpool
Manchester United
Manchester
3 : 2
Tottenham Hotspur
London
12.03.2022 18:30
Manchester United
3 : 2
Tottenham Hotspur
Coventry City
Coventry
4 : 1
Sheffield United
Sheffield
12.03.2022 16:00
Coventry City
4 : 1
Sheffield United
Peterborough United
Peterborough
2 : 2
Stoke City
Stoke-on-Trent
12.03.2022 16:00
Peterborough United
2 : 2
Stoke City
Cardiff City
Cardiff
0 : 0
Preston North End
Preston
12.03.2022 16:00
Cardiff City
0 : 0
Preston North End
Birmingham City
Birmingham
0 : 0
Hull City
Hull
12.03.2022 16:00
Birmingham City
0 : 0
Hull City
Nottingham Forest
Nottingham
4 : 0
Reading
Reading
12.03.2022 16:00
Nottingham Forest
4 : 0
Reading
Millwall
London
0 : 0
Middlesbrough
Middlesbrough
12.03.2022 16:00
Millwall
0 : 0
Middlesbrough
AFC Bournemouth
Bournemouth
2 : 0
Derby County
Derby
12.03.2022 16:00
AFC Bournemouth
2 : 0
Derby County
Barnsley
Barnsley
1 : 1
Fulham
London
12.03.2022 13:30
Barnsley
1 : 1
Fulham
Blackpool
Blackpool
1 : 0
Swansea City
Swansea
12.03.2022 16:00
Blackpool
1 : 0
Swansea City
Blackburn Rovers
Blackburn
0 : 1
Bristol City
Bristol
12.03.2022 16:00
Blackburn Rovers
0 : 1
Bristol City
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 0
Valencia
Valencia
12.03.2022 21:00
Getafe
0 : 0
Valencia
Granada
Granada
0 : 1
Elche
Elche
12.03.2022 16:15
Granada
0 : 1
Elche
Levante
Valencia
1 : 1
Espanyol
Barcelona
12.03.2022 14:00
Levante
1 : 1
Espanyol
Villarreal
Villarreal
1 : 0
Celta Vigo
Vigo
12.03.2022 18:30
Villarreal
1 : 0
Celta Vigo
Union Berlin
Berlin
1 : 1
Stuttgart
Stuttgart
12.03.2022 15:30
Union Berlin
1 : 1
Stuttgart
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
2 : 0
Hertha BSC
Berlin
12.03.2022 18:30
Borussia M'gladbach
2 : 0
Hertha BSC
Freiburg
Freiburg im Breisgau
3 : 2
Wolfsburg
Wolfsburg
12.03.2022 15:30
Freiburg
3 : 2
Wolfsburg
Hoffenheim
Sinsheim
1 : 1
Bayern
München
12.03.2022 15:30
Hoffenheim
1 : 1
Bayern
Milan
Milano
1 : 0
Empoli
Empoli
12.03.2022 20:45
Milan
1 : 0
Empoli
Salernitana
Salerno
2 : 2
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
12.03.2022 15:00
Salernitana
2 : 2
Sassuolo
Sampdoria
Genova
1 : 3
Juventus
Torino
12.03.2022 18:00
Sampdoria
1 : 3
Juventus
Spezia
La Spezia
2 : 0
Cagliari
Cagliari
12.03.2022 15:00
Spezia
2 : 0
Cagliari
Montpellier
Montpellier
0 : 0
Nice
Nice
12.03.2022 17:00
Montpellier
0 : 0
Nice
Troyes
Troyes
1 : 0
Nantes
Nantes
12.03.2022 21:00
Troyes
1 : 0
Nantes
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
12.03.2022 18:00
Crvena zvezda
4 : 0
ŽFU Zvezda B 2018
Jedinstvo 2014
Pirot
1 : 0
Levač
Rekovac
12.03.2022 15:00
Jedinstvo 2014
1 : 0
Levač
Spartak DOO
Subotica
6 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
12.03.2022 15:00
Spartak DOO
6 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
OFK Slatina
Slatina-Bor
1 : 6
Napredak
Kruševac
12.03.2022
OFK Slatina
1 : 6
Napredak
Trayal
Kruševac
3 : 1
Jedinstvo
Paraćin
12.03.2022
Trayal
3 : 1
Jedinstvo
Morava 1918
Ćuprija
0 : 0
Timok 1919
Zaječar
12.03.2022
Morava 1918
0 : 0
Timok 1919
OFK Radnički
Niš
1 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
12.03.2022
OFK Radnički
1 : 0
GFK Dubočica
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
12.03.2022 10:00
Kabel
2 : 0
Spartak ŽK
Železničar
Pančevo
3 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
12.03.2022 10:00
Železničar
3 : 2
Dinamo 1945
Zvezdara
Beograd
0 : 6
Radnički
Novi Beograd
12.03.2022 13:00
Zvezdara
0 : 6
Radnički
Ada
Beograd
3 : 2
Bežanija
Beograd
12.03.2022 19:15
Ada
3 : 2
Bežanija
BASK
Beograd
2 : 1
Sinđelić
Beograd
12.03.2022 15:00
BASK
2 : 1
Sinđelić
Napredak
Markovac
4 : 1
Sušica
Kragujevac
12.03.2022 11:00
Napredak
4 : 1
Sušica
Borac 1932
Ralja
0 : 8
Karađorđe
Topola
12.03.2022 10:00
Borac 1932
0 : 8
Karađorđe
Šumadija (T)
Toponica
4 : 0
RSK
Rabrovo
12.03.2022 10:00
Šumadija (T)
4 : 0
RSK
Crnokosa
Kosjerić
0 : 5
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
12.03.2022 12:00
Crnokosa
0 : 5
Budućnost Krušik 2014
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
12.03.2022 12:00
Takovo
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Voždovac
Beograd
1 : 0
Partizan
Beograd
12.03.2022 13:30
Voždovac
1 : 0
Partizan
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
12.03.2022 13:00
Radnički 1923
2 : 2
Vojvodina
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Mačva
Šabac
12.03.2022 15:15
OFK Beograd
0 : 0
Mačva
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
12.03.2022 10:00
TSC
1 : 1
Mladost (L)
Zemun
Zemun
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
12.03.2022 13:00
Zemun
1 : 4
Crvena zvezda
IMT
Beograd
2 : 1
Čukarički
Beograd
12.03.2022 13:00
IMT
2 : 1
Čukarički
Brodarac
Beograd
12.03.2022
00:00
RFK Grafičar
Beograd
12.03.2022 00:00
Brodarac
:
RFK Grafičar
Lokomotiva
Beograd
0 : 8
Crvena zvezda
Beograd
12.03.2022 00:00
Lokomotiva
0 : 8
Crvena zvezda
Sopot
Sopot
2 : 1
Zemun
Zemun
12.03.2022 00:00
Sopot
2 : 1
Zemun
Sinđelić
Beograd
1 : 5
Voždovac
Beograd
12.03.2022 00:00
Sinđelić
1 : 5
Voždovac
OLE
Beograd
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
12.03.2022 00:00
OLE
0 : 1
OFK Beograd
Partizan
Beograd
12.03.2022
00:00
011
Beograd
12.03.2022 00:00
Partizan
:
011
Studentski grad
Novi Beograd
1 : 4
Rad
Beograd
12.03.2022 00:00
Studentski grad
1 : 4
Rad
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
IMT
Beograd
12.03.2022 00:00
Radnički (NB)
1 : 0
IMT
Mineralac
Vranje
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
12.03.2022
Mineralac
1 : 1
Timočanin
SFS Borac
Paraćin
3 : 0
Dinamo
Vranje
12.03.2022
SFS Borac
3 : 0
Dinamo
Kopernikus Želežničar
Niš
1 : 0
Radnik
Surdulica
12.03.2022
Kopernikus Želežničar
1 : 0
Radnik
Trayal
Kruševac
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
12.03.2022
Trayal
1 : 0
Radnički (P)
OFK Radnički
Niš
2 : 3
Real Niš
Niš
12.03.2022
OFK Radnički
2 : 3
Real Niš
Kabel
Novi Sad
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
12.03.2022 12:00
Kabel
2 : 1
Spartak ŽK
TSC
Bačka Topola
3 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
12.03.2022 12:00
TSC
3 : 0
OFK Bačka
Tisa Njerš
Adorjan
5 : 1
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
12.03.2022 11:00
Tisa Njerš
5 : 1
Prof. Bolesnikov
Železničar
Pančevo
5 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
12.03.2022 12:00
Železničar
5 : 0
Dinamo 1945
Beograd
Beograd
2 : 1
BSK 1925
Beograd
12.03.2022 14:30
Beograd
2 : 1
BSK 1925
Meševo - Knez Lazar
Meševo
2 : 1
Vučje
Vučje
12.03.2022 18:00
Meševo - Knez Lazar
2 : 1
Vučje
Napredak
Kruševac
0 : 2
Partizan
Beograd
12.03.2022 13:00
Napredak
0 : 2
Partizan
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Kiker
Kraljevo
12.03.2022 13:00
Teleoptik
1 : 0
Kiker
Radnički (N)
Niš
1 : 2
Mladost (L)
Lučani
12.03.2022 13:00
Radnički (N)
1 : 2
Mladost (L)
Real
Niš
3 : 0
Trio
Paraćin
12.03.2022
Real
3 : 0
Trio
Lider MGM
Leskovac
4 : 0
Car Konstantin
Niš
12.03.2022
Lider MGM
4 : 0
Car Konstantin
Duel Juniors
Kruševac
6 : 1
Šampion 2014
Leskovac
12.03.2022
Duel Juniors
6 : 1
Šampion 2014
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
Radnički (N)
Niš
12.03.2022
Vlasina
0 : 0
Radnički (N)
Petrika
Novi Sad
1 : 3
Derby 2015
Novi Sad
12.03.2022 12:00
Petrika
1 : 3
Derby 2015
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
GFK Sloven
Ruma
12.03.2022 10:00
OFK Vršac
2 : 0
GFK Sloven
Radnički (Zr)
Zrenjanin
3 : 2
Železničar
Pančevo
12.03.2022 10:00
Radnički (Zr)
3 : 2
Železničar
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
Omladinac
Novi Banovci
12.03.2022 10:00
Radnički (SM)
3 : 1
Omladinac
Mineralac
Vranjska Banja
0 : 4
Budućnost
Popovac
12.03.2022
Mineralac
0 : 4
Budućnost
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 10
Filip Filipović
Niš
12.03.2022
OFK Topličanin
0 : 10
Filip Filipović
Trnovac
Veliki Trnovac
4 : 2
BSK
Bujanovac
12.03.2022
Trnovac
4 : 2
BSK
Kopernikus Železničar 2
Niš
1 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
12.03.2022
Kopernikus Železničar 2
1 : 0
OFK Kosanica
Radnik
Surdulica
2 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
12.03.2022 10:00
Radnik
2 : 0
GFK Dubočica
Majdanpek
Majdanpek
1 : 5
Ozren
Sokobanja
12.03.2022 12:00
Majdanpek
1 : 5
Ozren
Real Niš
Niš
12.03.2022
Trio
Paracin
12.03.2022
Real Niš
:
Trio
Lider MGM
Leskovac
12.03.2022
Radnički 2
Niš
12.03.2022
Lider MGM
:
Radnički 2
Vlasina
Vlasotince
12.03.2022
Radnički
Niš
12.03.2022
Vlasina
:
Radnički
Duel Juniors
Kruševac
12.03.2022
OFK Šampion
Leskovac
12.03.2022
Duel Juniors
:
OFK Šampion
OFK Paraćin
Paraćin
12.03.2022
Trajal - Prosoker
Kruševac
12.03.2022
OFK Paraćin
:
Trajal - Prosoker
Napredak
Kruševac
12.03.2022
Nacional
Niš
12.03.2022
Napredak
:
Nacional
Radnički
Pirot
12.03.2022
Kopernikus Železničar
Niš
12.03.2022
Radnički
:
Kopernikus Železničar
GFK Jagodina
Jagodina
12.03.2022
Timok 1919
Zaječar
12.03.2022
GFK Jagodina
:
Timok 1919
OFK Bratstvo
Medveđa
3 : 4
Finale 2013
Kruševac
12.03.2022 13:00
OFK Bratstvo
3 : 4
Finale 2013
GFK Jagodina
Jagodina
7 : 0
Župa
Aleksandrovac
12.03.2022 12:00
GFK Jagodina
7 : 0
Župa
Kopernikus Železničar 2
Niš
1 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
12.03.2022 00:00
Kopernikus Železničar 2
1 : 2
OFK Kosanica
OFK Topličanin
Prokuplje
7 : 1
Filip Filipović
Niš
12.03.2022 00:00
OFK Topličanin
7 : 1
Filip Filipović
Trnovac
Veliki Trnovac
6 : 0
BSK
Bujanovac
12.03.2022 00:00
Trnovac
6 : 0
BSK
Radnik
Surdulica
3 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
12.03.2022 00:00
Radnik
3 : 1
GFK Dubočica
Mineralac
Vranjska Banja
0 : 11
Budućnost
Popovac
12.03.2022 00:00
Mineralac
0 : 11
Budućnost
Vučje
Leskovac
1 : 4
Sloga
Leskovac
12.03.2022 00:00
Vučje
1 : 4
Sloga
Real Niš 2
Niš
3 : 0
Lugina
Presevo
12.03.2022 00:00
Real Niš 2
3 : 0
Lugina

Košarka

Borac
Čačak
77 : 68
Krka
Novo Mesto
12.03.2022 17:00
Borac
77 : 68
Krka
Vojvodina
Novi Sad
90 : 93
Tamiš
Pančevo
12.03.2022 18:00
Vojvodina
90 : 93
Tamiš
Sloga
Kraljevo
85 : 88
Dunav
Stari Banovci
12.03.2022 18:30
Sloga
85 : 88
Dunav
Zdravlje Leskovac
Leskovac
79 : 88
Metalac
Valjevo
12.03.2022 17:00
Zdravlje Leskovac
79 : 88
Metalac
Mladost
Smederevska Palanka
84 : 66
Železničar
Čačak
12.03.2022 19:00
Mladost
84 : 66
Železničar
Pirot
Pirot
74 : 67
Borac
Zemun
12.03.2022 18:00
Pirot
74 : 67
Borac
Napredak Metalka Majur
Aleksinac
71 : 67
Proleter Naftagas
Zrenjanin
12.03.2022 19:00
Napredak Metalka Majur
71 : 67
Proleter Naftagas
Klik
Arilje
89 : 76
Beovuk 72
Beograd
12.03.2022 18:00
Klik
89 : 76
Beovuk 72
Astra
Beograd
18 : 24
Beko
Beograd
12.03.2022 17:00
Astra
18 : 24
Beko
Zvezdara
Beograd
80 : 74
Flash
Beograd
12.03.2022 18:50
Zvezdara
80 : 74
Flash
Žarkovo
Beograd
78 : 81
Vizura
Beograd
12.03.2022 20:00
Žarkovo
78 : 81
Vizura
Mileševac
Prijepolje
85 : 103
Radnički 1950
Kragujevac
12.03.2022 14:30
Mileševac
85 : 103
Radnički 1950
Ivanjica
Ivanjica
84 : 82
Plana
Velika Plana
12.03.2022 15:00
Ivanjica
84 : 82
Plana
Loznica
Loznica
63 : 88
Jagodina
Jagodina
12.03.2022 15:30
Loznica
63 : 88
Jagodina
M015
Šabac
88 : 60
Požarevac
Požarevac
12.03.2022 14:00
M015
88 : 60
Požarevac
Priboj
Priboj
69 : 100
Sloga Elite
Kraljevo
12.03.2022 17:00
Priboj
69 : 100
Sloga Elite
Student BB
Bajina Bašta
73 : 69
Zekas 75
Rača
12.03.2022 14:00
Student BB
73 : 69
Zekas 75
Marinos
Niš
91 : 60
Bor RTB
Bor
12.03.2022 12:30
Marinos
91 : 60
Bor RTB
Panteri
Vranje
74 : 79
Morava
Vladičin Han
12.03.2022 18:00
Panteri
74 : 79
Morava
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
87 : 84
OKK Junior
Niš
12.03.2022 16:30
Dimitrovgrad
87 : 84
OKK Junior
Actavis Academy
Leskovac
84 : 85
Mladost Vesna
Bela Palanka
12.03.2022 14:15
Actavis Academy
84 : 85
Mladost Vesna
Joker
Sombor
103 : 69
Železničar
Inđija
12.03.2022 17:00
Joker
103 : 69
Železničar
Hajduk
Kula
93 : 62
Vrbas
Vrbas
12.03.2022 19:00
Hajduk
93 : 62
Vrbas
Topola
Bačka Topola
87 : 83
Stara Pazova
Stara Pazova
12.03.2022 17:00
Topola
87 : 83
Stara Pazova
Sloven
Ruma
84 : 53
Jedinstvo
Novi Bečej
12.03.2022 20:00
Sloven
84 : 53
Jedinstvo
Nova Pazova
Nova Pazova
73 : 68
Dunav 2014
Apatin
12.03.2022 17:00
Nova Pazova
73 : 68
Dunav 2014
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
75 : 65
Velika Kikinda
Kikinda
12.03.2022 20:00
Podrinje
75 : 65
Velika Kikinda
Surčin
Surčin
39 : 56
Mladost 2009
Zemun
12.03.2022 14:30
Surčin
39 : 56
Mladost 2009
ABBA
Barič
80 : 86
Mondo Basket
Batajnica
12.03.2022 12:20
ABBA
80 : 86
Mondo Basket
Real
Surčin
74 : 72
Ras
Beograd
12.03.2022 18:00
Real
74 : 72
Ras
Apač
Loznica
73 : 64
Mladost 2014
Ub
12.03.2022 20:00
Apač
73 : 64
Mladost 2014
Železničar
Lajkovac
87 : 79
Šabac
Šabac
12.03.2022 18:00
Železničar
87 : 79
Šabac
Osečina
Osečina
83 : 73
Mix
Majur
12.03.2022 17:00
Osečina
83 : 73
Mix
Radnički
Valjevo
81 : 64
MVP 3x3
Krupanj
12.03.2022 20:00
Radnički
81 : 64
MVP 3x3
Sevojno
Sevojno
81 : 76
Play off
Užice
12.03.2022 20:00
Sevojno
81 : 76
Play off
Užice
Užice
91 : 62
Babajić
Ljig
12.03.2022 17:30
Užice
91 : 62
Babajić
I Came To Play
Novi Sad
72 : 62
Spartak
Subotica
12.03.2022 18:00
I Came To Play
72 : 62
Spartak
Marina
Bačka Palanka
71 : 79
Budućnost
Novi Sad
12.03.2022 17:30
Marina
71 : 79
Budućnost
Futog 1276
Futog
62 : 57
Bagljaš
Zrenjanin
12.03.2022 16:30
Futog 1276
62 : 57
Bagljaš
Proleter
Ravno Selo
66 : 79
Beočin
Beočin
12.03.2022 19:00
Proleter
66 : 79
Beočin
Basketball Stars
Futog
62 : 96
Sport's World
Novi Sad
12.03.2022 12:30
Basketball Stars
62 : 96
Sport's World
Šimanovci
Šimanovci
90 : 102
Radnički
Kovin
12.03.2022 18:00
Šimanovci
90 : 102
Radnički
Jedinstvo
Kačarevo
92 : 71
Jadran
Golubinci
12.03.2022 19:00
Jedinstvo
92 : 71
Jadran
Partizan
Šid
81 : 80
Ru koš
Ruma
12.03.2022 19:30
Partizan
81 : 80
Ru koš
Bin
Zaječar
20 : 0
Hisar
Leskovac
12.03.2022
Bin
20 : 0
Hisar
Pusta Reka
Bojnik
84 : 72
OKK Sokobanja
Sokobanja
12.03.2022 18:00
Pusta Reka
84 : 72
OKK Sokobanja
Svrljig
Svrljig
62 : 52
Jastreb
Aleksinac
12.03.2022 13:00
Svrljig
62 : 52
Jastreb
Trepča
Kosovska Mitrovica
74 : 82
Ćuprija
Ćuprija
12.03.2022 16:30
Trepča
74 : 82
Ćuprija
Stari Ras
Novi Pazar
66 : 73
Sloga (D)
Despotovac
12.03.2022 16:00
Stari Ras
66 : 73
Sloga (D)
Goč
Vrnjačka Banja
80 : 102
Sloga (B)
Batočina
12.03.2022 20:30
Goč
80 : 102
Sloga (B)
Prva Petoletka
Trstenik
84 : 61
Zicer 2014
Gruža
12.03.2022 19:00
Prva Petoletka
84 : 61
Zicer 2014
Novi Pazar 1969
Novi Pazar
20 : 0
Smederevo 1953
Smederevo
12.03.2022 15:00
Novi Pazar 1969
20 : 0
Smederevo 1953
Zicer
Novi Pazar
82 : 77
Šumadija 2017
Aranđelovac
12.03.2022 14:00
Zicer
82 : 77
Šumadija 2017
Kruševac
Kruševac
74 : 84
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
12.03.2022 14:20
Kruševac
74 : 84
Sloga (PM)
Zvečan
Zvečan
12.03.2022
Šabac
Šabac
12.03.2022
Zvečan
:
Šabac
Užice
Užice
29 : 52
Play Off
Užice
12.03.2022 15:00
Užice
29 : 52
Play Off
Proleter
Novi Sad
72 : 70
Radnički
Obrenovac
12.03.2022 15:30
Proleter
72 : 70
Radnički
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
12.03.2022
Sivac
Sivac
12.03.2022
Karađorđevo
:
Sivac
Vojvodina 021- 2
Novi Sad
12.03.2022
Delfin
Bačka Palanka
12.03.2022
Vojvodina 021- 2
:
Delfin
Čelarevo
Čelarevo
12.03.2022
Srem
Sremska Mitrovica
12.03.2022
Čelarevo
:
Srem
Borča
Borča
12.03.2022
Jedinstvo
Novi Bečej
12.03.2022
Borča
:
Jedinstvo
Crvena zvezda
Beograd
90 : 71
Art Basket
Beograd
12.03.2022 18:30
Crvena zvezda
90 : 71
Art Basket
Dynamic VIP PAY
Beograd
80 : 69
Konstantin
Niš
12.03.2022 17:00
Dynamic VIP PAY
80 : 69
Konstantin
Mega Mozzart
Beograd
46 : 68
Borac
Čačak
12.03.2022 16:30
Mega Mozzart
46 : 68
Borac
Futog NS Basket 07
Novi Sad
96 : 78
Partizan NIS
Beograd
12.03.2022 14:30
Futog NS Basket 07
96 : 78
Partizan NIS
SPD Radnički
Kragujevac
81 : 87
Spartak Office shoes
Subotica
12.03.2022 15:00
SPD Radnički
81 : 87
Spartak Office shoes
Sloga
Kraljevo
64 : 79
Crvena zvezda MTS
Beograd
12.03.2022 12:00
Sloga
64 : 79
Crvena zvezda MTS
Star
Novi Sad
90 : 68
Sloboda
Užice
12.03.2022 14:30
Star
90 : 68
Sloboda
Radivoj Korać
Beograd
102 : 26
ČA Basket
Čačak
12.03.2022 14:20
Radivoj Korać
102 : 26
ČA Basket

Odbojka

Proleter
Zrenjanin
0 : 3
Partizan
Bač
12.03.2022 13:00
Proleter
0 : 3
Partizan
Hajduk
Kula
1 : 3
Vojvodina 3
Novi Sad
12.03.2022 16:00
Hajduk
1 : 3
Vojvodina 3
Bavanište
Bavanište
0 : 3
Mladost
Bački Petrovac
12.03.2022 16:00
Bavanište
0 : 3
Mladost
Kladovo
Kladovo
3 : 0
Pin
Aleksinac
12.03.2022
Kladovo
3 : 0
Pin
Timok
Zaječar
3 : 0
Hajduk Veljko 2
Negotin
12.03.2022
Timok
3 : 0
Hajduk Veljko 2
Ozren
Sokobanja
3 : 0
Volejbor-tim
Bor
12.03.2022
Ozren
3 : 0
Volejbor-tim
Sombor
Sombor
3 : 1
Bačka Palanka
Bačka Palanka
12.03.2022
Sombor
3 : 1
Bačka Palanka
Botafogo
Novi Sad
0 : 3
Novi Sad 2
Novi Sad
12.03.2022
Botafogo
0 : 3
Novi Sad 2
Sloven
Ruma
3 : 0
Mladost
Turija
12.03.2022
Sloven
3 : 0
Mladost
Dunav Voley 2
Novi Sad
1 : 3
Vrbas
Vrbas
12.03.2022
Dunav Voley 2
1 : 3
Vrbas
Klek Srbijašume 2
Klek
3 : 0
Maglić 1953
Maglić
12.03.2022
Klek Srbijašume 2
3 : 0
Maglić 1953
VA 014
Valjevo
3 : 2
VGSK
Veliko Gradište
12.03.2022 19:00
VA 014
3 : 2
VGSK
Dubočica
Leskovac
2 : 3
Mladenovac
Mladenovac
12.03.2022 20:00
Dubočica
2 : 3
Mladenovac
Borac (S)
Starčevo
2 : 3
Karađorđe
Topola
12.03.2022 19:00
Borac (S)
2 : 3
Karađorđe
Užice
Užice
3 : 0
Ribnica 2
Kraljevo
12.03.2022 19:30
Užice
3 : 0
Ribnica 2
Loznica
Loznica
0 : 3
Vojvodina 2
Novi Sad
12.03.2022 18:00
Loznica
0 : 3
Vojvodina 2
Futog
Futog
3 : 0
Banat
Vršac
12.03.2022 19:00
Futog
3 : 0
Banat
Ruma
Ruma
0 : 3
Kikinda 0230
Kikinda
12.03.2022 15:00
Ruma
0 : 3
Kikinda 0230
Srem 2
Sremska Mitrovica
3 : 0
FOK
Novi Sad
12.03.2022 16:30
Srem 2
3 : 0
FOK
NS Volej Team
Novi Sad
2 : 3
Volley Stars
Kljajićevo
12.03.2022 16:30
NS Volej Team
2 : 3
Volley Stars
Viner
Bor
3 : 0
Đerdap
Kladovo
12.03.2022
Viner
3 : 0
Đerdap
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
12.03.2022
Zaječar
3 : 0
Hajduk Veljko
Ozren
Sokobanja
3 : 2
Volejbor-Tim
Bor
12.03.2022
Ozren
3 : 2
Volejbor-Tim
Fortuna plus
Aranđelovac
1 : 3
Borac
Paraćin
12.03.2022
Fortuna plus
1 : 3
Borac
Ravno
Ćuprija
0 : 3
Smeč 5 2
Kragujevac
12.03.2022
Ravno
0 : 3
Smeč 5 2
Karađorđe
Topola
3 : 0
Paraćin
Paraćin
12.03.2022
Karađorđe
3 : 0
Paraćin
Štrand Volej 2
Novi Sad
3 : 0
Mladost
Nova Pazova
12.03.2022
Štrand Volej 2
3 : 0
Mladost
FOK 2
Futog
2 : 3
Maks
Šid
12.03.2022
FOK 2
2 : 3
Maks
Partizan
Sremski Karlovci
3 : 0
Inđija 2
Inđija
12.03.2022
Partizan
3 : 0
Inđija 2
Beočin
Beočin
0 : 3
Dunav Volej
Novi Sad
12.03.2022
Beočin
0 : 3
Dunav Volej
Putevi Trendteks
Prijepolje
3 : 0
Prilike
Prilike
12.03.2022 17:00
Putevi Trendteks
3 : 0
Prilike
Forma
Užice
3 : 1
Sloga 031
Požega
12.03.2022 17:00
Forma
3 : 1
Sloga 031
Priboj
Priboj
0 : 3
Zlatar
Nova Varoš
12.03.2022 17:00
Priboj
0 : 3
Zlatar
Crnokosa
Kosjerić
0 : 3
Sloboda S -2
Čačak
12.03.2022 17:00
Crnokosa
0 : 3
Sloboda S -2
Budućnost Nec
Arilje
2 : 3
Stars
Požega
12.03.2022 17:00
Budućnost Nec
2 : 3
Stars
Apatin
Apatin
0 : 3
Vrbas
Vrbas
12.03.2022
Apatin
0 : 3
Vrbas
Elbraco Technoland CVS
Sombor
3 : 0
Subotica
Subotica
12.03.2022
Elbraco Technoland CVS
3 : 0
Subotica
Spartak 2
Subotica
3 : 0
Goks IN
Odžaci
12.03.2022
Spartak 2
3 : 0
Goks IN
Hajduk
Kula
0 : 3
Win Volley
Subotica
12.03.2022
Hajduk
0 : 3
Win Volley
Blok aut
Temerin
3 : 0
Grbić
Bački Jarak
12.03.2022
Blok aut
3 : 0
Grbić
Voriors
Bačka Palanka
3 : 1
SK Volej
Novi Sad
12.03.2022
Voriors
3 : 1
SK Volej
Lavovi 07
Novi Sad
1 : 3
Merkur
Bačka Palanka
12.03.2022
Lavovi 07
1 : 3
Merkur
Star
Novi Sad
3 : 0
Respekt
Novi Sad
12.03.2022
Star
3 : 0
Respekt
Obilić
Beograd
3 : 0
AS
Beograd
12.03.2022
Obilić
3 : 0
AS
Crnjanski
Beograd
3 : 1
Železničar
Beograd
12.03.2022
Crnjanski
3 : 1
Železničar
Roda 2
Beograd
0 : 3
Volleyland
Beograd
12.03.2022
Roda 2
0 : 3
Volleyland
Jedinstvo
Užice
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
12.03.2022 17:00
Jedinstvo
1 : 3
Novi Sad
Spartak
Ljig
0 : 3
Srbijanka 014
Valjevo
12.03.2022 18:00
Spartak
0 : 3
Srbijanka 014
Beograd
Beograd
3 : 0
Smederevo
Smederevo
12.03.2022 16:30
Beograd
3 : 0
Smederevo
Omladinac
Novi Banovci
3 : 2
Radnički Blasters
Beograd
12.03.2022 19:00
Omladinac
3 : 2
Radnički Blasters
Gimnazijalac
Kraljevo
0 : 3
Zlatibor
Čajetina
12.03.2022 15:00
Gimnazijalac
0 : 3
Zlatibor
Sterija
Beograd
3 : 2
Vranje
Vranje
12.03.2022 16:00
Sterija
3 : 2
Vranje
Dunav
Beograd
1 : 3
TENT 2
Obrenovac
12.03.2022 18:30
Dunav
1 : 3
TENT 2
Ivanjica
Ivanjica
2 : 3
Leskovac 98
Leskovac
12.03.2022 18:00
Ivanjica
2 : 3
Leskovac 98
Smeč 5
Kragujevac
3 : 1
Panonija
Bačka Palanka
12.03.2022 18:00
Smeč 5
3 : 1
Panonija
Lucky Star
Beograd
1 : 3
Mladenovac
Mladenovac
12.03.2022 00:00
Lucky Star
1 : 3
Mladenovac
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Železničar 2
Beograd
12.03.2022 00:00
Crvena zvezda
3 : 0
Železničar 2
Roda
Beograd
1 : 3
Železničar 1
Beograd
12.03.2022 00:00
Roda
1 : 3
Železničar 1
Partizan
Beograd
1 : 3
AS
Beograd
12.03.2022 00:00
Partizan
1 : 3
AS
Spas
Beograd
2 : 3
Crnjanski
Beograd
12.03.2022 00:00
Spas
2 : 3
Crnjanski

Rukomet

Župa 54
Aleksandrovac
27 : 28
Hajduk Veljko
Negotin
12.03.2022 19:00
Župa 54
27 : 28
Hajduk Veljko
Vlasotince
Vlasotince
20 : 24
Priboj
Priboj
12.03.2022 19:00
Vlasotince
20 : 24
Priboj
Kolubara
Lazarevac
22 : 26
Smederevo
Smederevo
12.03.2022 17:30
Kolubara
22 : 26
Smederevo
Inđija
Inđija
31 : 28
Apatin
Apatin
12.03.2022 19:00
Inđija
31 : 28
Apatin
Crvenka
Crvenka
31 : 32
Ub
Ub
12.03.2022 18:00
Crvenka
31 : 32
Ub
Morava
Velika Plana
21 : 33
Kikinda
Kikinda
12.03.2022 19:30
Morava
21 : 33
Kikinda
Vrbas
Vrbas
36 : 25
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
12.03.2022 18:00
Vrbas
36 : 25
Sportski Centar Voždovac 2012
Slavija
Novi Sad
38 : 30
Hercegovina
Sečanj
12.03.2022 20:00
Slavija
38 : 30
Hercegovina
Jedinstvo
Novi Bečej
32 : 27
Lavovi BP
Bačka Palanka
12.03.2022 19:30
Jedinstvo
32 : 27
Lavovi BP
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
25 : 28
Potisje Pleteks
Ada
12.03.2022 19:00
Banatski Karlovac
25 : 28
Potisje Pleteks
Radnički 1958
Šid
31 : 24
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
12.03.2022 17:00
Radnički 1958
31 : 24
Vojvoda Stepa
Beli anđeo
Prijepolje
28 : 36
Metalac
Valjevo
12.03.2022 19:30
Beli anđeo
28 : 36
Metalac
Mačva
Bogatić
35 : 26
Užice
Užice
12.03.2022 19:00
Mačva
35 : 26
Užice
Omladinac
Gornji Milanovac
28 : 36
Loznica
Loznica
12.03.2022 19:00
Omladinac
28 : 36
Loznica
Radnički
Ćuprija
33 : 32
Mladost
Čačak
12.03.2022 19:00
Radnički
33 : 32
Mladost
Paraćin
Paraćin
29 : 29
Sloga
Kraljevo
12.03.2022 15:00
Paraćin
29 : 29
Sloga
Majdanpek
Majdanpek
37 : 29
Osipaonica
Osipaonica
12.03.2022 18:30
Majdanpek
37 : 29
Osipaonica
Sloga
Petrovac na Mlavi
41 : 34
ORK Bor
Bor
12.03.2022 19:00
Sloga
41 : 34
ORK Bor
Zaječar 1949
Zaječar
30 : 33
Mladi radnik
Požarevac
12.03.2022 16:00
Zaječar 1949
30 : 33
Mladi radnik
Rtanj
Boljevac
40 : 32
Niška Banja
Niška Banja
12.03.2022 19:00
Rtanj
40 : 32
Niška Banja
Žitorađa
Žitorađa
43 : 36
Dubočica 54 - 2
Leskovac
12.03.2022 19:00
Žitorađa
43 : 36
Dubočica 54 - 2
Aleksinac
Aleksinac
32 : 30
Knjaz 1957
Knjaževac
12.03.2022 15:00
Aleksinac
32 : 30
Knjaz 1957
Ruma
Ruma
35 : 24
Radnički
Jaša Tomić
12.03.2022 12:30
Ruma
35 : 24
Radnički
Crepaja
Crepaja
34 : 32
Dalmatinac
Riđica
12.03.2022 19:00
Crepaja
34 : 32
Dalmatinac
PIK Prigrevica
Prigrevica
37 : 36
Crvena zvezda
Mokrin
12.03.2022 19:00
PIK Prigrevica
37 : 36
Crvena zvezda
ŽSK 1955
Žabalj
19 : 20
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
12.03.2022 20:00
ŽSK 1955
19 : 20
Nova Pazova 1957
Zrenjanin
Zrenjanin
32 : 26
Graničar
Gakovo
12.03.2022 15:30
Zrenjanin
32 : 26
Graničar
Krule
Sivac
29 : 26
Jadran
Feketić
12.03.2022 18:00
Krule
29 : 26
Jadran
Metalac AD
Gornji Milanovac
24 : 36
ORK Loznica
Loznica
12.03.2022 17:00
Metalac AD
24 : 36
ORK Loznica
Radnički (S)
Svilajnac
32 : 39
Napredak 12
Kruševac
12.03.2022 13:00
Radnički (S)
32 : 39
Napredak 12
Pazar 2003
Novi Pazar
21 : 32
SPD Radnički - 2
Kragujevac
12.03.2022 17:00
Pazar 2003
21 : 32
SPD Radnički - 2
Aleksinac
Aleksinac
42 : 12
Radan
Lebane
12.03.2022 12:00
Aleksinac
42 : 12
Radan
Radnički
Bajmok
18 : 32
Železničar 2
Inđija
12.03.2022 18:00
Radnički
18 : 32
Železničar 2
Mladost (NP)
Nova Pazova
45 : 40
Crvena zvezda
Beograd
12.03.2022 19:30
Mladost (NP)
45 : 40
Crvena zvezda
Jagodina
Jagodina
28 : 21
SPD Radnički
Kragujevac
12.03.2022 19:00
Jagodina
28 : 21
SPD Radnički
Mladi radnik
Radinac
25 : 23
Radnički BG
Beograd
12.03.2022 18:00
Mladi radnik
25 : 23
Radnički BG
Zaječar 1949
Zaječar
14 : 26
Kikinda
Kikinda
12.03.2022 18:30
Zaječar 1949
14 : 26
Kikinda
Halas Jožef
Ada
34 : 25
Prijepolje
Prijepolje
12.03.2022 15:00
Halas Jožef
34 : 25
Prijepolje
Pančevo
Pančevo
30 : 27
Petrovaradin
Petrovaradin
12.03.2022 16:30
Pančevo
30 : 27
Petrovaradin

Vaterpolo

Šabac
Šabac
7 : 16
Novi Beograd
Beograd
12.03.2022 18:00
Šabac
7 : 16
Novi Beograd
Valis
Valjevo
8 : 4
Nais
Niš
12.03.2022 19:00
Valis
8 : 4
Nais
Proleter
Zrenjanin
16 : 9
Zemun
Zemun
12.03.2022 20:00
Proleter
16 : 9
Zemun
Taš
Beograd
16 : 8
Palilula
Beograd
12.03.2022 20:00
Taš
16 : 8
Palilula
Beograd
Beograd
17 : 12
Rasina
Kruševac
12.03.2022 10:30
Beograd
17 : 12
Rasina
Mladost
Pančevo
9 : 17
NBG Vukovi
Novi Beograd
12.03.2022 20:00
Mladost
9 : 17
NBG Vukovi
ŽAK
Kikinda
19 : 2
Banja Luka
Banja Luka
12.03.2022 19:00
ŽAK
19 : 2
Banja Luka
Palilula
Beograd
7 : 15
Spartak
Subotica
12.03.2022 21:30
Palilula
7 : 15
Spartak
Šabac
Šabac
7 : 11
Valis
Valjevo
12.03.2022 20:00
Šabac
7 : 11
Valis

Futsal

Beogradski
Beograd
7 : 2
Klub 33
Pančevo
12.03.2022 17:30
Beogradski
7 : 2
Klub 33
Pirot
Pirot
4 : 4
BSK
Bujanovac
12.03.2022 21:00
Pirot
4 : 4
BSK
Raška
Raška
0 : 1
Šljivići
Ivanjica
12.03.2022 19:00
Raška
0 : 1
Šljivići
Sjenica
Sjenica
3 : 2
PP 192
Prijepolje
12.03.2022 20:00
Sjenica
3 : 2
PP 192
92
Užice
0 : 3
Ares
Prijepolje
12.03.2022 12:00
92
0 : 3
Ares
Bezbednost 192
Valjevo
2 : 4
Euro-lider
Petrovac na Mlavi
12.03.2022 21:00
Bezbednost 192
2 : 4
Euro-lider
Bečej 2003
Bečej
5 : 0
Vranje
Vranje
12.03.2022 19:00
Bečej 2003
5 : 0
Vranje

Ragbi 13

Dorćol Tigrovi
Beograd
0 : 18
Radnički (NB)
Novi Beograd
12.03.2022 14:00
Dorćol Tigrovi
0 : 18
Radnički (NB)

Hokej

Slavija Junior
Ljubljana
8 : 1
Mladost
Zagreb
12.03.2022 19:15
Slavija Junior
8 : 1
Mladost
3:2