19.02
14:00
Novi Pazar
Kolubara
1
2
|
19.02.2022 14:00 | Novi Pazar | 1 : 2 | Kolubara | |||||
19.02
16:00
ÄukariÄki
Mladost
1
0
|
19.02.2022 16:00 | ÄukariÄki | 1 : 0 | Mladost | |||||
19.02
18:00
TSC
Spartak ŽK
2
1
|
19.02.2022 18:00 | TSC | 2 : 1 | Spartak ŽK |
19.02
16:00
Arsenal
Brentford
2
1
|
19.02.2022 16:00 | Arsenal | 2 : 1 | Brentford | |||||
19.02
16:00
Aston Villa
Watford
0
1
|
19.02.2022 16:00 | Aston Villa | 0 : 1 | Watford | |||||
19.02
16:00
Brighton & Hove Albion
Burnley
0
3
|
19.02.2022 16:00 | Brighton & Hove Albion | 0 : 3 | Burnley | |||||
19.02
16:00
Crystal Palace
Chelsea
0
1
|
19.02.2022 16:00 | Crystal Palace | 0 : 1 | Chelsea | |||||
19.02
16:00
Liverpool
Norwich City
3
1
|
19.02.2022 16:00 | Liverpool | 3 : 1 | Norwich City | |||||
19.02
18:30
Manchester City
Tottenham Hotspur
2
3
|
19.02.2022 18:30 | Manchester City | 2 : 3 | Tottenham Hotspur | |||||
19.02
16:00
Southampton
Everton
2
0
|
19.02.2022 16:00 | Southampton | 2 : 0 | Everton | |||||
19.02
13:30
West Ham United
Newcastle United
1
1
|
19.02.2022 13:30 | West Ham United | 1 : 1 | Newcastle United |
19.02
16:00
Queens Park Rangers
Hull City
1
1
|
19.02.2022 16:00 | Queens Park Rangers | 1 : 1 | Hull City | |||||
19.02
13:30
Fulham
Huddersfield Town
1
2
|
19.02.2022 13:30 | Fulham | 1 : 2 | Huddersfield Town | |||||
19.02
16:00
Coventry City
Barnsley
1
0
|
19.02.2022 16:00 | Coventry City | 1 : 0 | Barnsley | |||||
19.02
16:00
Sheffield United
Swansea City
4
0
|
19.02.2022 16:00 | Sheffield United | 4 : 0 | Swansea City | |||||
19.02
16:00
Bristol City
Middlesbrough
2
1
|
19.02.2022 16:00 | Bristol City | 2 : 1 | Middlesbrough | |||||
19.02
16:00
Luton Town
West Bromwich Albion
2
0
|
19.02.2022 16:00 | Luton Town | 2 : 0 | West Bromwich Albion | |||||
19.02
16:00
Preston North End
Reading
2
3
|
19.02.2022 16:00 | Preston North End | 2 : 3 | Reading | |||||
19.02
16:00
Stoke City
Birmingham City
2
2
|
19.02.2022 16:00 | Stoke City | 2 : 2 | Birmingham City | |||||
19.02
16:00
Derby County
Peterborough United
1
0
|
19.02.2022 16:00 | Derby County | 1 : 0 | Peterborough United | |||||
19.02
16:00
Cardiff City
Blackpool
1
1
|
19.02.2022 16:00 | Cardiff City | 1 : 1 | Blackpool |
19.02
18:30
Cadiz
Getafe
1
1
|
19.02.2022 18:30 | Cadiz | 1 : 1 | Getafe | |||||
19.02
14:00
Granada
Villarreal
1
4
|
19.02.2022 14:00 | Granada | 1 : 4 | Villarreal | |||||
19.02
16:15
Osasuna
Atletico Madrid
0
3
|
19.02.2022 16:15 | Osasuna | 0 : 3 | Atletico Madrid | |||||
19.02
21:00
Real Madrid
Alaves
3
0
|
19.02.2022 21:00 | Real Madrid | 3 : 0 | Alaves |
19.02
15:30
Wolfsburg
Hoffenheim
1
2
|
19.02.2022 15:30 | Wolfsburg | 1 : 2 | Hoffenheim | |||||
19.02
15:30
Stuttgart
Bochum
1
1
|
19.02.2022 15:30 | Stuttgart | 1 : 1 | Bochum | |||||
19.02
15:30
Augsburg
Freiburg
1
2
|
19.02.2022 15:30 | Augsburg | 1 : 2 | Freiburg | |||||
19.02
15:30
Arminia
Union Berlin
1
0
|
19.02.2022 15:30 | Arminia | 1 : 0 | Union Berlin | |||||
19.02
18:30
Kƶln
Eintracht
1
0
|
19.02.2022 18:30 | Kƶln | 1 : 0 | Eintracht |
19.02
18:00
Roma
Hellas Verona
2
2
|
19.02.2022 18:00 | Roma | 2 : 2 | Hellas Verona | |||||
19.02
20:45
Salernitana
Milan
2
2
|
19.02.2022 20:45 | Salernitana | 2 : 2 | Milan | |||||
19.02
15:00
Sampdoria
Empoli
2
0
|
19.02.2022 15:00 | Sampdoria | 2 : 0 | Empoli |
19.02
17:00
Lens
Olympique Lyonnais
1
1
|
19.02.2022 17:00 | Lens | 1 : 1 | Olympique Lyonnais | |||||
19.02
21:00
Nantes
PSG
3
1
|
19.02.2022 21:00 | Nantes | 3 : 1 | PSG |
19.02
19:30
Sloga
Mladost MaxBet
94
86
|
19.02.2022 19:30 | Sloga | 94 : 86 | Mladost MaxBet | |||||
19.02
18:00
Dunav
Kolubara LA 2003
93
72
|
19.02.2022 18:00 | Dunav | 93 : 72 | Kolubara LA 2003 |
19.02
13:30
Žitko Basket
Konstantin
75
74
|
19.02.2022 13:30 | Žitko Basket | 75 : 74 | Konstantin |
19.02
18:00
Ivanjica
RadniÄki 1950
55
81
|
19.02.2022 18:00 | Ivanjica | 55 : 81 | RadniÄki 1950 | |||||
19.02
17:30
Loznica
Plana
82
93
|
19.02.2022 17:30 | Loznica | 82 : 93 | Plana |
19.02
16:00
Zlatar
ParaÄin
84
76
|
19.02.2022 16:00 | Zlatar | 84 : 76 | ParaÄin | |||||
19.02
18:00
Student BB
Sloga Elite
90
66
|
19.02.2022 18:00 | Student BB | 90 : 66 | Sloga Elite |
19.02
12:00
TopliÄanin
Marinos
72
97
|
19.02.2022 12:00 | TopliÄanin | 72 : 97 | Marinos |
19.02
OKK Junior
Rtanj
|
19.02.2022 | OKK Junior | : | Rtanj | |||||
19.02
13:30
OKK Vlasotince
Actavis Academy
74
72
|
19.02.2022 13:30 | OKK Vlasotince | 74 : 72 | Actavis Academy |
19.02
20:00
Podrinje
Joker
55
104
|
19.02.2022 20:00 | Podrinje | 55 : 104 | Joker | |||||
19.02
17:30
Futog
Sveti ÄorÄe
68
67
|
19.02.2022 17:30 | Futog | 68 : 67 | Sveti ÄorÄe |
19.02
19:00
Dunav 2014
Srem
82
52
|
19.02.2022 19:00 | Dunav 2014 | 82 : 52 | Srem | |||||
19.02
16:30
Jedinstvo
Velika Kikinda
93
58
|
19.02.2022 16:30 | Jedinstvo | 93 : 58 | Velika Kikinda |
19.02
20:00
Mladost 2014
Mix
76
65
|
19.02.2022 20:00 | Mladost 2014 | 76 : 65 | Mix | |||||
19.02
13:00
Å abac
MVP 3x3
|
19.02.2022 13:00 | Å abac | : | MVP 3x3 | |||||
19.02
20:00
ApaÄ
RadniÄki
69
73
|
19.02.2022 20:00 | ApaÄ | 69 : 73 | RadniÄki |
19.02
13:00
Play off
Sloga
93
60
|
19.02.2022 13:00 | Play off | 93 : 60 | Sloga | |||||
19.02
20:00
Sevojno
Student 014
76
64
|
19.02.2022 20:00 | Sevojno | 76 : 64 | Student 014 | |||||
19.02
17:30
Užice
Mladost
65
46
|
19.02.2022 17:30 | Užice | 65 : 46 | Mladost |
19.02
18:30
Petrovgrad
BuduÄnost
114
87
|
19.02.2022 18:30 | Petrovgrad | 114 : 87 | BuduÄnost | |||||
19.02
16:30
Spartak
BagljaÅ”
76
73
|
19.02.2022 16:30 | Spartak | 76 : 73 | BagljaÅ” | |||||
19.02
14:30
Sivac
Futog 1276
44
83
|
19.02.2022 14:30 | Sivac | 44 : 83 | Futog 1276 |
19.02
12:30
Veternik 1998
Sport's World
65
115
|
19.02.2022 12:30 | Veternik 1998 | 65 : 115 | Sport's World | |||||
19.02
BeoÄin
Crvenka
|
19.02.2022 | BeoÄin | : | Crvenka | |||||
19.02
16:00
Akademik
Basketball Stars
73
67
|
19.02.2022 16:00 | Akademik | 73 : 67 | Basketball Stars |
19.02
18:00
Opovo 99
Vojka
87
41
|
19.02.2022 18:00 | Opovo 99 | 87 : 41 | Vojka | |||||
19.02
18:00
Jadran
Ru koÅ”
91
76
|
19.02.2022 18:00 | Jadran | 91 : 76 | Ru koÅ” | |||||
19.02
19:00
RadniÄki
Partizan
20
0
|
19.02.2022 19:00 | RadniÄki | 20 : 0 | Partizan | |||||
19.02
17:00
Å imanovci
Jedinstvo
75
126
|
19.02.2022 17:00 | Å imanovci | 75 : 126 | Jedinstvo |
19.02
18:00
OKK Sokobanja
KurŔumlija
74
48
|
19.02.2022 18:00 | OKK Sokobanja | 74 : 48 | KurŔumlija |
19.02
17:00
Crvena zvezda MTS
Mega Mozzart
72
53
|
19.02.2022 17:00 | Crvena zvezda MTS | 72 : 53 | Mega Mozzart | |||||
19.02
21:00
FMP
Partizan NIS
89
92
|
19.02.2022 21:00 | FMP | 89 : 92 | Partizan NIS |
19.02
15:30
MKA 2017
ZveÄan
69
38
|
19.02.2022 15:30 | MKA 2017 | 69 : 38 | ZveÄan | |||||
19.02
00:00
Javor
Užice
69
18
|
19.02.2022 00:00 | Javor | 69 : 18 | Užice | |||||
19.02
00:00
TrepÄa
ŽelezniÄar
77
73
|
19.02.2022 00:00 | TrepÄa | 77 : 73 | ŽelezniÄar |
19.02
16:00
Trstenik
Hajduk Veljko
61
53
|
19.02.2022 16:00 | Trstenik | 61 : 53 | Hajduk Veljko | |||||
19.02
18:15
Bagdala
Hajduk Veljko
71
57
|
19.02.2022 18:15 | Bagdala | 71 : 57 | Hajduk Veljko | |||||
19.02
13:00
Smederevo
Palanka 2021
72
63
|
19.02.2022 13:00 | Smederevo | 72 : 63 | Palanka 2021 |
19.02
14:30
Vizura
RadniÄki
52
67
|
19.02.2022 14:30 | Vizura | 52 : 67 | RadniÄki | |||||
19.02
12:00
Sivac
Srem
20
0
|
19.02.2022 12:00 | Sivac | 20 : 0 | Srem |
19.02
16:30
Kraljevo
VrŔac
78
67
|
19.02.2022 16:30 | Kraljevo | 78 : 67 | VrŔac | |||||
19.02
18:30
Crvena zvezda
Vojvodina 021
78
62
|
19.02.2022 18:30 | Crvena zvezda | 78 : 62 | Vojvodina 021 | |||||
19.02
14:00
SPD RadniÄki
Student
70
65
|
19.02.2022 14:00 | SPD RadniÄki | 70 : 65 | Student | |||||
19.02
20:00
Radivoj KoraÄ
Partizan 1953
64
81
|
19.02.2022 20:00 | Radivoj KoraÄ | 64 : 81 | Partizan 1953 |
19.02
17:30
K
Gimnazijalac
74
50
|
19.02.2022 17:30 | K | 74 : 50 | Gimnazijalac | |||||
19.02
19:00
Srbobran
Stara Pazova
84
58
|
19.02.2022 19:00 | Srbobran | 84 : 58 | Stara Pazova | |||||
19.02
18:00
TopolÄanka
RadniÄki
69
68
|
19.02.2022 18:00 | TopolÄanka | 69 : 68 | RadniÄki |
19.02
13:00
Crvena zvezda MTS
Dynamic VIP PAY
65
51
|
19.02.2022 13:00 | Crvena zvezda MTS | 65 : 51 | Dynamic VIP PAY | |||||
19.02
17:30
Star
Futog NS Basket 07
80
54
|
19.02.2022 17:30 | Star | 80 : 54 | Futog NS Basket 07 | |||||
19.02
00:00
Sloga
SPD RadniÄki
96
94
|
19.02.2022 00:00 | Sloga | 96 : 94 | SPD RadniÄki |
19.02
16:00
SPD RadniÄki
Srem
64
53
|
19.02.2022 16:00 | SPD RadniÄki | 64 : 53 | Srem | |||||
19.02
00:00
Srbobran
Sistem 2000
73
79
|
19.02.2022 00:00 | Srbobran | 73 : 79 | Sistem 2000 |
19.02
13:00
Partizan
GraÄac
2
3
|
19.02.2022 13:00 | Partizan | 2 : 3 | GraÄac |
19.02
16:00
Mladost
Proleter
3
1
|
19.02.2022 16:00 | Mladost | 3 : 1 | Proleter | |||||
19.02
20:30
Srem Iton
Mladost
3
0
|
19.02.2022 20:30 | Srem Iton | 3 : 0 | Mladost | |||||
19.02
18:00
Dunav Volley
Stražilovo
3
1
|
19.02.2022 18:00 | Dunav Volley | 3 : 1 | Stražilovo |
19.02
Pin
Hajduk Veljko 2
3
1
|
19.02.2022 | Pin | 3 : 1 | Hajduk Veljko 2 | |||||
19.02
Kladovo
Volejbor-tim
3
0
|
19.02.2022 | Kladovo | 3 : 0 | Volejbor-tim |
19.02
Mladost
MagliÄ 1953
3
0
|
19.02.2022 | Mladost | 3 : 0 | MagliÄ 1953 | |||||
19.02
Novi Sad 2
Klek SrbijaŔume 2
3
0
|
19.02.2022 | Novi Sad 2 | 3 : 0 | Klek SrbijaŔume 2 | |||||
19.02
BaÄka Palanka
Dunav Voley 2
3
0
|
19.02.2022 | BaÄka Palanka | 3 : 0 | Dunav Voley 2 | |||||
19.02
Stražilovo 2
Sloven
0
3
|
19.02.2022 | Stražilovo 2 | 0 : 3 | Sloven | |||||
19.02
Sombor
Botafogo
3
0
|
19.02.2022 | Sombor | 3 : 0 | Botafogo |
19.02
19:30
Partizan Soccerbet
Spartak (Lj)
3
0
|
19.02.2022 19:30 | Partizan Soccerbet | 3 : 0 | Spartak (Lj) | |||||
19.02
19:00
Metalac Takovo
Ribnica
0
3
|
19.02.2022 19:00 | Metalac Takovo | 0 : 3 | Ribnica |
19.02
19:00
VA 014
Borac (P)
3
1
|
19.02.2022 19:00 | VA 014 | 3 : 1 | Borac (P) | |||||
19.02
19:00
KaraÄorÄe
Smederevo Carina
2
3
|
19.02.2022 19:00 | KaraÄorÄe | 2 : 3 | Smederevo Carina |
19.02
20:00
Futog
ŽelezniÄar
3
2
|
19.02.2022 20:00 | Futog | 3 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
19.02
19:00
BeÄej
Vojvodina 2
1
3
|
19.02.2022 19:00 | BeÄej | 1 : 3 | Vojvodina 2 |
19.02
15:00
ŽOK Napredak 037
Borac
0
3
|
19.02.2022 15:00 | ŽOK Napredak 037 | 0 : 3 | Borac |
19.02
20:30
FOK
Futog
2
3
|
19.02.2022 20:30 | FOK | 2 : 3 | Futog | |||||
19.02
19:00
Kikinda 0230
Volley Stars
0
3
|
19.02.2022 19:00 | Kikinda 0230 | 0 : 3 | Volley Stars | |||||
19.02
15:00
Å trand Volej
Srem 2
1
3
|
19.02.2022 15:00 | Å trand Volej | 1 : 3 | Srem 2 |
19.02
Äerdap
Volejbor-Tim
0
3
|
19.02.2022 | Äerdap | 0 : 3 | Volejbor-Tim | |||||
19.02
Viner
ZajeÄar
0
3
|
19.02.2022 | Viner | 0 : 3 | ZajeÄar |
19.02
Omladinac 2
Å trand Volej 2
3
0
|
19.02.2022 | Omladinac 2 | 3 : 0 | Å trand Volej 2 | |||||
19.02
InÄija 2
Dunav Volej
0
3
|
19.02.2022 | InÄija 2 | 0 : 3 | Dunav Volej | |||||
19.02
Maks
BeoÄin
3
1
|
19.02.2022 | Maks | 3 : 1 | BeoÄin | |||||
19.02
FOK 2
Partizan
0
3
|
19.02.2022 | FOK 2 | 0 : 3 | Partizan |
19.02
17:00
Prilike
Sloboda S -2
3
2
|
19.02.2022 17:00 | Prilike | 3 : 2 | Sloboda S -2 | |||||
19.02
17:00
Zlatar
Stars
0
3
|
19.02.2022 17:00 | Zlatar | 0 : 3 | Stars | |||||
19.02
17:00
Sloga 031
BuduÄnost Nec
3
1
|
19.02.2022 17:00 | Sloga 031 | 3 : 1 | BuduÄnost Nec | |||||
19.02
17:00
Putevi Trendteks
Priboj
3
0
|
19.02.2022 17:00 | Putevi Trendteks | 3 : 0 | Priboj | |||||
19.02
17:00
Sjenica
Forma
0
3
|
19.02.2022 17:00 | Sjenica | 0 : 3 | Forma |
19.02
BeÄej
Apatin
3
2
|
19.02.2022 | BeÄej | 3 : 2 | Apatin | |||||
19.02
Goks IN
Win Volley
0
3
|
19.02.2022 | Goks IN | 0 : 3 | Win Volley | |||||
19.02
Subotica
Hajduk
3
2
|
19.02.2022 | Subotica | 3 : 2 | Hajduk | |||||
19.02
Elbraco Technoland CVS
Spartak 2
3
1
|
19.02.2022 | Elbraco Technoland CVS | 3 : 1 | Spartak 2 |
19.02
SK Volej
Respekt
3
0
|
19.02.2022 | SK Volej | 3 : 0 | Respekt | |||||
19.02
GrbiÄ
Star
3
0
|
19.02.2022 | GrbiÄ | 3 : 0 | Star | |||||
19.02
Elan Volej
Lavovi 07
0
3
|
19.02.2022 | Elan Volej | 0 : 3 | Lavovi 07 | |||||
19.02
Blok aut
Voriors
3
0
|
19.02.2022 | Blok aut | 3 : 0 | Voriors |
19.02
AS
Volleyland
2
3
|
19.02.2022 | AS | 2 : 3 | Volleyland | |||||
19.02
Kolubara
Roda 2
3
0
|
19.02.2022 | Kolubara | 3 : 0 | Roda 2 | |||||
19.02
ObiliÄ
Crnjanski
0
3
|
19.02.2022 | ObiliÄ | 0 : 3 | Crnjanski |
19.02
19:00
TENT
Srem
3
1
|
19.02.2022 19:00 | TENT | 3 : 1 | Srem | |||||
19.02
17:00
Partizan Soccerbet
Spartak
3
0
|
19.02.2022 17:00 | Partizan Soccerbet | 3 : 0 | Spartak |
19.02
18:00
Jedinstvo
Takovo Zvezda Helios
3
2
|
19.02.2022 18:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Takovo Zvezda Helios | |||||
19.02
16:30
Beograd
AS Batajnica
1
3
|
19.02.2022 16:30 | Beograd | 1 : 3 | AS Batajnica |
19.02
15:45
Sterija
Zlatibor
0
3
|
19.02.2022 15:45 | Sterija | 0 : 3 | Zlatibor | |||||
19.02
18:30
Dunav
Gimnazijalac
3
0
|
19.02.2022 18:30 | Dunav | 3 : 0 | Gimnazijalac | |||||
19.02
15:00
Ivanjica
TENT 2
0
3
|
19.02.2022 15:00 | Ivanjica | 0 : 3 | TENT 2 | |||||
19.02
19:00
SmeÄ 5
RadniÄki
0
3
|
19.02.2022 19:00 | SmeÄ 5 | 0 : 3 | RadniÄki |
19.02
18:00
Dinamo
RadniÄki
29
29
|
19.02.2022 18:00 | Dinamo | 29 : 29 | RadniÄki |
19.02
19:00
KurŔumlija
Vranje 1957
20
25
|
19.02.2022 19:00 | KurŔumlija | 20 : 25 | Vranje 1957 | |||||
19.02
19:00
Hajduk Veljko
Priboj
25
25
|
19.02.2022 19:00 | Hajduk Veljko | 25 : 25 | Priboj | |||||
19.02
18:00
TopliÄanin
Vlasotince
20
18
|
19.02.2022 18:00 | TopliÄanin | 20 : 18 | Vlasotince | |||||
19.02
19:00
Bela Palanka
Župa 54
29
26
|
19.02.2022 19:00 | Bela Palanka | 29 : 26 | Župa 54 |
19.02
19:00
Smederevo
Kikinda
29
25
|
19.02.2022 19:00 | Smederevo | 29 : 25 | Kikinda | |||||
19.02
17:00
Apatin
Vrbas
26
26
|
19.02.2022 17:00 | Apatin | 26 : 26 | Vrbas | |||||
19.02
16:30
SinÄeliÄ
Morava
28
21
|
19.02.2022 16:30 | SinÄeliÄ | 28 : 21 | Morava | |||||
19.02
18:00
Kolubara
Crvenka
27
22
|
19.02.2022 18:00 | Kolubara | 27 : 22 | Crvenka | |||||
19.02
19:00
Sivac 69
InÄija
33
34
|
19.02.2022 19:00 | Sivac 69 | 33 : 34 | InÄija |
19.02
20:00
Slavija
Mladost TSK
18
26
|
19.02.2022 20:00 | Slavija | 18 : 26 | Mladost TSK | |||||
19.02
19:30
Jedinstvo
Banatski Karlovac
36
26
|
19.02.2022 19:30 | Jedinstvo | 36 : 26 | Banatski Karlovac |
19.02
20:30
ORK Bor
Mladi radnik
26
32
|
19.02.2022 20:30 | ORK Bor | 26 : 32 | Mladi radnik |
19.02
19:30
Rekreativo
Novi Beograd
31
30
|
19.02.2022 19:30 | Rekreativo | 31 : 30 | Novi Beograd | |||||
19.02
17:30
Studentski grad
RK SC Voždovac 2012 - 2
24
20
|
19.02.2022 17:30 | Studentski grad | 24 : 20 | RK SC Voždovac 2012 - 2 |
19.02
19:00
RadniÄki
Nova Pazova 1957
21
25
|
19.02.2022 19:00 | RadniÄki | 21 : 25 | Nova Pazova 1957 |
19.02
15:00
Laki
Ruma
11
43
|
19.02.2022 15:00 | Laki | 11 : 43 | Ruma |
19.02
19:30
Naisa
Bor RTB
29
28
|
19.02.2022 19:30 | Naisa | 29 : 28 | Bor RTB | |||||
19.02
19:00
Mladost (NP)
Vrbas
36
33
|
19.02.2022 19:00 | Mladost (NP) | 36 : 33 | Vrbas | |||||
19.02
18:00
Medicinar
Beograd
32
19
|
19.02.2022 18:00 | Medicinar | 32 : 19 | Beograd | |||||
19.02
19:00
ŽelezniÄar
Crvena zvezda
40
29
|
19.02.2022 19:00 | ŽelezniÄar | 40 : 29 | Crvena zvezda | |||||
19.02
19:00
SPD RadniÄki
Vojvodina
25
18
|
19.02.2022 19:00 | SPD RadniÄki | 25 : 18 | Vojvodina |
19.02
18:00
Halas Jožef
RadniÄki BG
20
21
|
19.02.2022 18:00 | Halas Jožef | 20 : 21 | RadniÄki BG | |||||
19.02
15:30
PanÄevo
Prijepolje
32
24
|
19.02.2022 15:30 | PanÄevo | 32 : 24 | Prijepolje |
19.02
18:00
Vojvodina
Å abac
11
13
|
19.02.2022 18:00 | Vojvodina | 11 : 13 | Å abac | |||||
19.02
20:00
BVK Crvena zvezda
Novi Beograd
14
13
|
19.02.2022 20:00 | BVK Crvena zvezda | 14 : 13 | Novi Beograd | |||||
19.02
20:00
SPD RadniÄki
Partizan
13
12
|
19.02.2022 20:00 | SPD RadniÄki | 13 : 12 | Partizan |
19.02
17:45
Zemun
Nais
9
10
|
19.02.2022 17:45 | Zemun | 9 : 10 | Nais |
19.02
20:45
TaÅ”
BeÄej
14
7
|
19.02.2022 20:45 | TaÅ” | 14 : 7 | BeÄej | |||||
19.02
19:45
Mladost
Stari Grad
12
10
|
19.02.2022 19:45 | Mladost | 12 : 10 | Stari Grad | |||||
19.02
19:45
NBG Vukovi
Rasina
20
7
|
19.02.2022 19:45 | NBG Vukovi | 20 : 7 | Rasina |
19.02
19:00
ŽAK
KoŔutnjak
19
10
|
19.02.2022 19:00 | ŽAK | 19 : 10 | KoŔutnjak | |||||
19.02
10:30
Singidunum
Sava
7
7
|
19.02.2022 10:30 | Singidunum | 7 : 7 | Sava | |||||
19.02
20:00
Spartak Prozivka
DorÄol
15
7
|
19.02.2022 20:00 | Spartak Prozivka | 15 : 7 | DorÄol |
19.02
20:15
Klub 33
Banjica
1
7
|
19.02.2022 20:15 | Klub 33 | 1 : 7 | Banjica | |||||
19.02
16:30
Beogradski
Hram
8
1
|
19.02.2022 16:30 | Beogradski | 8 : 1 | Hram |
19.02
16:00
Full Feel
LeteÄi Holandjanin
2
6
|
19.02.2022 16:00 | Full Feel | 2 : 6 | LeteÄi Holandjanin |
19.02
16:30
Indians 2013
Fortuna
4
7
|
19.02.2022 16:30 | Indians 2013 | 4 : 7 | Fortuna |
19.02
18:00
KosjeriÄ
Metalac Kolorado
9
5
|
19.02.2022 18:00 | KosjeriÄ | 9 : 5 | Metalac Kolorado | |||||
19.02
16:15
Kragujevac Wild Boars
RB
3
5
|
19.02.2022 16:15 | Kragujevac Wild Boars | 3 : 5 | RB |
19.02
20:15
Å ljiviÄi
PP 192
6
2
|
19.02.2022 20:15 | Å ljiviÄi | 6 : 2 | PP 192 | |||||
19.02
20:00
Zlatibor
Sjenica
12
6
|
19.02.2022 20:00 | Zlatibor | 12 : 6 | Sjenica |
19.02
21:00
Bezbednost 192
AranÄelovac
3
6
|
19.02.2022 21:00 | Bezbednost 192 | 3 : 6 | AranÄelovac |
19.02
21:00
Konjarnik
BeÄej 2003
6
0
|
19.02.2022 21:00 | Konjarnik | 6 : 0 | BeÄej 2003 | |||||
19.02
19:30
Loznica Grad 2018
KalÄa
3
1
|
19.02.2022 19:30 | Loznica Grad 2018 | 3 : 1 | KalÄa | |||||
19.02
19:00
Novi Pazar
Ivanjica
5
1
|
19.02.2022 19:00 | Novi Pazar | 5 : 1 | Ivanjica | |||||
19.02
19:00
Vranje
Zemun Samo pravo
8
1
|
19.02.2022 19:00 | Vranje | 8 : 1 | Zemun Samo pravo |
19.02
21:00
Ekonomac
Smederevo
9
1
|
19.02.2022 21:00 | Ekonomac | 9 : 1 | Smederevo | |||||
19.02
19:00
Jastrebac
Gvozdeni puk
4
1
|
19.02.2022 19:00 | Jastrebac | 4 : 1 | Gvozdeni puk | |||||
19.02
18:00
SAS
Palež
5
5
|
19.02.2022 18:00 | SAS | 5 : 5 | Palež |
19.02
19:15
Triglav
Crvena zvezda
5
1
|
19.02.2022 19:15 | Triglav | 5 : 1 | Crvena zvezda | |||||
19.02
18:00
Hidria Jesenice
Sisak
8
2
|
19.02.2022 18:00 | Hidria Jesenice | 8 : 2 | Sisak | |||||
19.02
19:00
Slavija Junior
Bled
9
3
|
19.02.2022 19:00 | Slavija Junior | 9 : 3 | Bled |
19.02
17:15
MedveÅ”Äak Mladi
Celje
2
5
|
19.02.2022 17:15 | MedveÅ”Äak Mladi | 2 : 5 | Celje | |||||
19.02
13:30
Vojvodina
SŽ Olimpija
0
3
|
19.02.2022 13:30 | Vojvodina | 0 : 3 | SŽ Olimpija |