21.11
15:45
Partizan
Vojvodina
4
1
|
21.11.2021 15:45 | Partizan | 4 : 1 | Vojvodina | |||||
21.11
17:00
Spartak ŽK
Radnički 1923
1
1
|
21.11.2021 17:00 | Spartak ŽK | 1 : 1 | Radnički 1923 | |||||
21.11
13:30
Mladost
Crvena zvezda
1
5
|
21.11.2021 13:30 | Mladost | 1 : 5 | Crvena zvezda |
21.11
13:00
Tisa
Borac (S)
4
0
|
21.11.2021 13:00 | Tisa | 4 : 0 | Borac (S) |
21.11
13:00
Rađevac
Sloga (P)
0
2
|
21.11.2021 13:00 | Rađevac | 0 : 2 | Sloga (P) | |||||
21.11
13:00
RSK
GFK Sloboda
1
1
|
21.11.2021 13:00 | RSK | 1 : 1 | GFK Sloboda |
21.11
10:00
Brodarac
BASK
0
4
|
21.11.2021 10:00 | Brodarac | 0 : 4 | BASK | |||||
21.11
13:00
Zvezdara
Zemun
2
3
|
21.11.2021 13:00 | Zvezdara | 2 : 3 | Zemun | |||||
21.11
13:00
Studentski grad
OFK Beograd
2
5
|
21.11.2021 13:00 | Studentski grad | 2 : 5 | OFK Beograd | |||||
21.11
13:00
Jedinstvo
Teleoptik
2
0
|
21.11.2021 13:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Teleoptik | |||||
21.11
13:00
Radnički (NB)
Prva iskra
1
0
|
21.11.2021 13:00 | Radnički (NB) | 1 : 0 | Prva iskra |
21.11
13:00
Timočanin
Meševo
3
2
|
21.11.2021 13:00 | Timočanin | 3 : 2 | Meševo | |||||
21.11
13:00
OFK Brzi Brod
GFK Jagodina
1
0
|
21.11.2021 13:00 | OFK Brzi Brod | 1 : 0 | GFK Jagodina | |||||
21.11
13:00
Radnički (P)
Budućnost (P)
3
0
|
21.11.2021 13:00 | Radnički (P) | 3 : 0 | Budućnost (P) | |||||
21.11
13:00
Hajduk Veljko
Pčinja
0
0
|
21.11.2021 13:00 | Hajduk Veljko | 0 : 0 | Pčinja | |||||
21.11
11:00
Radnički (S)
Trayal
1
2
|
21.11.2021 11:00 | Radnički (S) | 1 : 2 | Trayal |
21.11
13:00
Mladost
Borac
1
0
|
21.11.2021 13:00 | Mladost | 1 : 0 | Borac | |||||
21.11
13:00
Vojvodina 1928
Naftagas
1
1
|
21.11.2021 13:00 | Vojvodina 1928 | 1 : 1 | Naftagas | |||||
21.11
13:00
Polet
Sloboda
0
0
|
21.11.2021 13:00 | Polet | 0 : 0 | Sloboda | |||||
21.11
13:00
Crvena zvezda (RS)
Omladinac FAM
3
1
|
21.11.2021 13:00 | Crvena zvezda (RS) | 3 : 1 | Omladinac FAM |
21.11
10:00
Index
Budućnost
1
1
|
21.11.2021 10:00 | Index | 1 : 1 | Budućnost | |||||
21.11
13:00
Donji Srem 2015
Veternik
1
5
|
21.11.2021 13:00 | Donji Srem 2015 | 1 : 5 | Veternik |
21.11
13:00
Preporod
Stanišić
0
1
|
21.11.2021 13:00 | Preporod | 0 : 1 | Stanišić | |||||
21.11
13:00
Njegoš
Vojvodina (BG)
0
5
|
21.11.2021 13:00 | Njegoš | 0 : 5 | Vojvodina (BG) | |||||
21.11
13:00
Mladost (BP)
Mladost (T)
1
0
|
21.11.2021 13:00 | Mladost (BP) | 1 : 0 | Mladost (T) |
21.11
10:00
Torlak
Kosmaj
3
0
|
21.11.2021 10:00 | Torlak | 3 : 0 | Kosmaj | |||||
21.11
13:00
BSK 1925
OFK Mladenovac
1
0
|
21.11.2021 13:00 | BSK 1925 | 1 : 0 | OFK Mladenovac |
21.11
13:00
OFK Napredak
Rudar 2001
3
1
|
21.11.2021 13:00 | OFK Napredak | 3 : 1 | Rudar 2001 | |||||
21.11
13:00
Mladi borac
Morava
0
0
|
21.11.2021 13:00 | Mladi borac | 0 : 0 | Morava | |||||
21.11
13:00
Đerdap
Karađorđe
3
0
|
21.11.2021 13:00 | Đerdap | 3 : 0 | Karađorđe | |||||
21.11
13:00
OFK Mihajlovac
Pomoravlje 1946
0
0
|
21.11.2021 13:00 | OFK Mihajlovac | 0 : 0 | Pomoravlje 1946 |
21.11
13:00
Bukovik
OFK Napredak 1929
3
0
|
21.11.2021 13:00 | Bukovik | 3 : 0 | OFK Napredak 1929 | |||||
21.11
13:00
Aluminijum
Delijski Vis
2
3
|
21.11.2021 13:00 | Aluminijum | 2 : 3 | Delijski Vis | |||||
21.11
13:00
Mladost (B)
Mladost (M)
1
0
|
21.11.2021 13:00 | Mladost (B) | 1 : 0 | Mladost (M) | |||||
21.11
13:00
Rudar
Car Konstantin
1
4
|
21.11.2021 13:00 | Rudar | 1 : 4 | Car Konstantin | |||||
21.11
13:00
Malošište
OFK Niš
2
0
|
21.11.2021 13:00 | Malošište | 2 : 0 | OFK Niš | |||||
21.11
13:00
Naša krila 1936
Morava
3
3
|
21.11.2021 13:00 | Naša krila 1936 | 3 : 3 | Morava |
21.11
13:00
Žitorađa
OFK Alakince
2
0
|
21.11.2021 13:00 | Žitorađa | 2 : 0 | OFK Alakince | |||||
21.11
13:00
Moravac Orion
SFK Morava
1
3
|
21.11.2021 13:00 | Moravac Orion | 1 : 3 | SFK Morava | |||||
21.11
13:00
Čekmin
Nebeski Andjeli
2
3
|
21.11.2021 13:00 | Čekmin | 2 : 3 | Nebeski Andjeli | |||||
21.11
13:00
Jablanica
Radan
0
2
|
21.11.2021 13:00 | Jablanica | 0 : 2 | Radan |
21.11
13:00
Sloga (M)
Župa
0
4
|
21.11.2021 13:00 | Sloga (M) | 0 : 4 | Župa | |||||
21.11
13:00
Jedinstvo (M)
SFS Borac
1
4
|
21.11.2021 13:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 4 | SFS Borac | |||||
21.11
13:00
Levač
Kušiljevo
1
1
|
21.11.2021 13:00 | Levač | 1 : 1 | Kušiljevo | |||||
21.11
13:00
OFK Lugomir
Juhor
3
0
|
21.11.2021 13:00 | OFK Lugomir | 3 : 0 | Juhor |
21.11
11:00
Tanasko Rajić
Jedinstvo (P)
3
0
|
21.11.2021 11:00 | Tanasko Rajić | 3 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
21.11
13:00
OFK Slatina
OFK Knjaz
2
1
|
21.11.2021 13:00 | OFK Slatina | 2 : 1 | OFK Knjaz | |||||
21.11
11:00
Sloga
Zvezda
7
1
|
21.11.2021 11:00 | Sloga | 7 : 1 | Zvezda |
21.11
13:00
Rusin
Radnički (S)
7
1
|
21.11.2021 13:00 | Rusin | 7 : 1 | Radnički (S) | |||||
21.11
13:00
Borac 46
Polet
4
3
|
21.11.2021 13:00 | Borac 46 | 4 : 3 | Polet | |||||
21.11
13:00
Lipar
Bratstvo 2019
0
3
|
21.11.2021 13:00 | Lipar | 0 : 3 | Bratstvo 2019 |
21.11
13:00
Petrovaradin
Bačka 1923
0
2
|
21.11.2021 13:00 | Petrovaradin | 0 : 2 | Bačka 1923 | |||||
21.11
13:00
Tatra
Šajkaš 1908
1
2
|
21.11.2021 13:00 | Tatra | 1 : 2 | Šajkaš 1908 | |||||
21.11
13:00
Jugović
Fruškogorski partizan
0
2
|
21.11.2021 13:00 | Jugović | 0 : 2 | Fruškogorski partizan | |||||
21.11
13:00
ŽSK
OFK Futog
0
2
|
21.11.2021 13:00 | ŽSK | 0 : 2 | OFK Futog | |||||
21.11
13:00
TSK
Dinamo
4
0
|
21.11.2021 13:00 | TSK | 4 : 0 | Dinamo |
21.11
13:00
Stari Tamiš
Budućnost (A)
0
1
|
21.11.2021 13:00 | Stari Tamiš | 0 : 1 | Budućnost (A) | |||||
21.11
13:00
Sloga (BNS)
Dolovo
0
2
|
21.11.2021 13:00 | Sloga (BNS) | 0 : 2 | Dolovo | |||||
21.11
13:00
Hajdučica
Dolina
2
1
|
21.11.2021 13:00 | Hajdučica | 2 : 1 | Dolina | |||||
21.11
13:00
Potporanj
Crvena zvezda
1
1
|
21.11.2021 13:00 | Potporanj | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
21.11
13:00
Jugoslavija
Vulturul
1
0
|
21.11.2021 13:00 | Jugoslavija | 1 : 0 | Vulturul |
21.11
13:00
Sremac (V)
Napredak
3
2
|
21.11.2021 13:00 | Sremac (V) | 3 : 2 | Napredak | |||||
21.11
13:00
Sremac (Deč)
Sloga
5
1
|
21.11.2021 13:00 | Sremac (Deč) | 5 : 1 | Sloga | |||||
21.11
13:00
Hajduk
Radnički
3
0
|
21.11.2021 13:00 | Hajduk | 3 : 0 | Radnički | |||||
21.11
13:00
Jadran
Fruškogorac
2
4
|
21.11.2021 13:00 | Jadran | 2 : 4 | Fruškogorac | |||||
21.11
13:00
Borac (K)
Partizan
1
5
|
21.11.2021 13:00 | Borac (K) | 1 : 5 | Partizan | |||||
21.11
13:00
Ljukovo
GFK Sloven
0
4
|
21.11.2021 13:00 | Ljukovo | 0 : 4 | GFK Sloven |
21.11
13:00
Bačka
OFK Vrbas
0
3
|
21.11.2021 13:00 | Bačka | 0 : 3 | OFK Vrbas | |||||
21.11
13:00
Obilić (Z)
Budućnost
1
0
|
21.11.2021 13:00 | Obilić (Z) | 1 : 0 | Budućnost | |||||
21.11
13:00
Sutjeska
AFK
0
1
|
21.11.2021 13:00 | Sutjeska | 0 : 1 | AFK |
21.11
13:00
SASK
Bačinac
1
3
|
21.11.2021 13:00 | SASK | 1 : 3 | Bačinac | |||||
21.11
13:00
Železničar Kusadak
Osipaonica
5
0
|
21.11.2021 13:00 | Železničar Kusadak | 5 : 0 | Osipaonica | |||||
21.11
13:00
Jedinstvo
Sloga
0
2
|
21.11.2021 13:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Sloga | |||||
21.11
13:00
Mladi radnik 1940
Glavaš
1
0
|
21.11.2021 13:00 | Mladi radnik 1940 | 1 : 0 | Glavaš | |||||
21.11
13:00
Polet
Jasenica 2017
2
1
|
21.11.2021 13:00 | Polet | 2 : 1 | Jasenica 2017 |
21.11
13:00
Jasenica
Mladi rudar 1954
0
2
|
21.11.2021 13:00 | Jasenica | 0 : 2 | Mladi rudar 1954 | |||||
21.11
13:00
Omladinac (D.R.)
Prvi srpski ustanak
0
1
|
21.11.2021 13:00 | Omladinac (D.R.) | 0 : 1 | Prvi srpski ustanak | |||||
21.11
13:00
Banja 1957
Trnava
0
1
|
21.11.2021 13:00 | Banja 1957 | 0 : 1 | Trnava | |||||
21.11
13:00
Marjan
ŽSK
1
2
|
21.11.2021 13:00 | Marjan | 1 : 2 | ŽSK | |||||
21.11
13:00
Sloga (M)
Lokomotiva
0
4
|
21.11.2021 13:00 | Sloga (M) | 0 : 4 | Lokomotiva | |||||
21.11
13:00
Vinča
BSK
4
2
|
21.11.2021 13:00 | Vinča | 4 : 2 | BSK | |||||
21.11
13:00
Plaskovac
Badnjevac
1
2
|
21.11.2021 13:00 | Plaskovac | 1 : 2 | Badnjevac |
21.11
13:00
Blizna
Polet
2
1
|
21.11.2021 13:00 | Blizna | 2 : 1 | Polet | |||||
21.11
11:00
Miloševo
Polom
4
0
|
21.11.2021 11:00 | Miloševo | 4 : 0 | Polom | |||||
21.11
13:00
Radnički (K)
Ključ
4
2
|
21.11.2021 13:00 | Radnički (K) | 4 : 2 | Ključ | |||||
21.11
11:00
Mala Vrbica
Brestovac
4
2
|
21.11.2021 11:00 | Mala Vrbica | 4 : 2 | Brestovac | |||||
21.11
13:00
Urovica
Nemetali
2
1
|
21.11.2021 13:00 | Urovica | 2 : 1 | Nemetali |
21.11
13:00
Borac
Palilula
3
0
|
21.11.2021 13:00 | Borac | 3 : 0 | Palilula | |||||
21.11
13:00
Moravac
Rad
5
1
|
21.11.2021 13:00 | Moravac | 5 : 1 | Rad | |||||
21.11
13:00
Toplica
Jastrebac
2
0
|
21.11.2021 13:00 | Toplica | 2 : 0 | Jastrebac | |||||
21.11
13:00
Baličevac
Pobeda
3
1
|
21.11.2021 13:00 | Baličevac | 3 : 1 | Pobeda | |||||
21.11
13:00
Naisus 1977
Radnički 1924
1
1
|
21.11.2021 13:00 | Naisus 1977 | 1 : 1 | Radnički 1924 | |||||
21.11
13:00
Radnički 1947
Polet
4
2
|
21.11.2021 13:00 | Radnički 1947 | 4 : 2 | Polet |
21.11
13:30
Osnić
FSU Kraljevica
1
5
|
21.11.2021 13:30 | Osnić | 1 : 5 | FSU Kraljevica | |||||
21.11
13:30
Radnički 1946
OFK Rtanj
3
0
|
21.11.2021 13:30 | Radnički 1946 | 3 : 0 | OFK Rtanj | |||||
21.11
13:30
Velika Jasikova
Rudar (P)
0
3
|
21.11.2021 13:30 | Velika Jasikova | 0 : 3 | Rudar (P) | |||||
21.11
13:30
Sloga
Graničar
1
1
|
21.11.2021 13:30 | Sloga | 1 : 1 | Graničar | |||||
21.11
13:30
Šljivar
Midžor
0
5
|
21.11.2021 13:30 | Šljivar | 0 : 5 | Midžor |
21.11
13:00
Vinogradar
Bošnjane
2
2
|
21.11.2021 13:00 | Vinogradar | 2 : 2 | Bošnjane | |||||
21.11
13:00
FUD
Kupci
1
0
|
21.11.2021 13:00 | FUD | 1 : 0 | Kupci | |||||
21.11
13:00
Jastrebac (VŠ)
Mačkovac
1
0
|
21.11.2021 13:00 | Jastrebac (VŠ) | 1 : 0 | Mačkovac | |||||
21.11
13:00
13. April
Parunovac
3
7
|
21.11.2021 13:00 | 13. April | 3 : 7 | Parunovac | |||||
21.11
13:00
Sebečevac
Mladost (T)
2
0
|
21.11.2021 13:00 | Sebečevac | 2 : 0 | Mladost (T) | |||||
21.11
13:00
Sloga (Ć)
Rubin
3
1
|
21.11.2021 13:00 | Sloga (Ć) | 3 : 1 | Rubin |
21.11
13:00
ŽFK Banat
Vojvodina (NM)
1
0
|
21.11.2021 13:00 | ŽFK Banat | 1 : 0 | Vojvodina (NM) | |||||
21.11
13:00
ŽAK
Rusanda
4
1
|
21.11.2021 13:00 | ŽAK | 4 : 1 | Rusanda | |||||
21.11
13:00
Banat
Napredak
1
1
|
21.11.2021 13:00 | Banat | 1 : 1 | Napredak | |||||
21.11
13:00
Borac
Mladost (L)
4
1
|
21.11.2021 13:00 | Borac | 4 : 1 | Mladost (L) |
21.11
13:00
Javor
Budućnost (Đ)
2
3
|
21.11.2021 13:00 | Javor | 2 : 3 | Budućnost (Đ) | |||||
21.11
13:00
Juhor (G)
Budućnost (M)
9
4
|
21.11.2021 13:00 | Juhor (G) | 9 : 4 | Budućnost (M) | |||||
21.11
13:00
Dragocvet
Partizan (M)
1
3
|
21.11.2021 13:00 | Dragocvet | 1 : 3 | Partizan (M) | |||||
21.11
13:00
Sloga
Mladost
2
0
|
21.11.2021 13:00 | Sloga | 2 : 0 | Mladost | |||||
21.11
13:00
Morava
Moravac 2015
2
2
|
21.11.2021 13:00 | Morava | 2 : 2 | Moravac 2015 | |||||
21.11
13:00
OFK Juhor 2016
Rudar (SR)
2
1
|
21.11.2021 13:00 | OFK Juhor 2016 | 2 : 1 | Rudar (SR) | |||||
21.11
13:00
GFK Tabane
Rudar (St)
3
2
|
21.11.2021 13:00 | GFK Tabane | 3 : 2 | Rudar (St) | |||||
21.11
13:00
Napredak
Mladi Borac
4
1
|
21.11.2021 13:00 | Napredak | 4 : 1 | Mladi Borac |
21.11
13:00
Sloga (L)
Borac (K)
0
3
|
21.11.2021 13:00 | Sloga (L) | 0 : 3 | Borac (K) | |||||
21.11
13:00
Rudar (Kr)
Zvižd
1
3
|
21.11.2021 13:00 | Rudar (Kr) | 1 : 3 | Zvižd | |||||
21.11
13:00
Krilaš
Mladost (R)
4
1
|
21.11.2021 13:00 | Krilaš | 4 : 1 | Mladost (R) | |||||
21.11
13:00
Borac (Ž)
Železničar
1
1
|
21.11.2021 13:00 | Borac (Ž) | 1 : 1 | Železničar |
21.11
13:00
Pobeda 1926
Mladost (P)
4
0
|
21.11.2021 13:00 | Pobeda 1926 | 4 : 0 | Mladost (P) | |||||
21.11
13:00
Kutlovo
Srbija
0
1
|
21.11.2021 13:00 | Kutlovo | 0 : 1 | Srbija | |||||
21.11
13:00
Zastava
Maršić
6
1
|
21.11.2021 13:00 | Zastava | 6 : 1 | Maršić | |||||
21.11
13:00
Slavija
Kolonija
5
1
|
21.11.2021 13:00 | Slavija | 5 : 1 | Kolonija | |||||
21.11
13:00
Košutnjak
Sloga (D)
3
1
|
21.11.2021 13:00 | Košutnjak | 3 : 1 | Sloga (D) |
21.11
13:00
ZSK
Dimitrije Tucović
2
4
|
21.11.2021 13:00 | ZSK | 2 : 4 | Dimitrije Tucović | |||||
21.11
13:00
Mladost (D)
Toplica
1
2
|
21.11.2021 13:00 | Mladost (D) | 1 : 2 | Toplica | |||||
21.11
11:00
Kačer
Trlić
7
1
|
21.11.2021 11:00 | Kačer | 7 : 1 | Trlić | |||||
21.11
13:00
Banjani
OFK Brđanac
1
1
|
21.11.2021 13:00 | Banjani | 1 : 1 | OFK Brđanac | |||||
21.11
11:00
Proleter
Iskra
0
3
|
21.11.2021 11:00 | Proleter | 0 : 3 | Iskra | |||||
21.11
13:00
OFK Osečina
Žabari
2
0
|
21.11.2021 13:00 | OFK Osečina | 2 : 0 | Žabari |
21.11
13:00
Morava
Mladost
0
0
|
21.11.2021 13:00 | Morava | 0 : 0 | Mladost | |||||
21.11
13:00
Palilulac
Vulkan 1963
4
0
|
21.11.2021 13:00 | Palilulac | 4 : 0 | Vulkan 1963 | |||||
21.11
13:00
Čegar 1946
Radnički 1936
3
3
|
21.11.2021 13:00 | Čegar 1946 | 3 : 3 | Radnički 1936 | |||||
21.11
13:00
Sloboda
Planinac 1933
6
0
|
21.11.2021 13:00 | Sloboda | 6 : 0 | Planinac 1933 | |||||
21.11
13:00
Stevan Nešticki
Radnički 2020
1
2
|
21.11.2021 13:00 | Stevan Nešticki | 1 : 2 | Radnički 2020 | |||||
21.11
13:00
Crvena zastava
Proleter
0
2
|
21.11.2021 13:00 | Crvena zastava | 0 : 2 | Proleter |
21.11
13:30
Morava
Voćar
2
1
|
21.11.2021 13:30 | Morava | 2 : 1 | Voćar | |||||
21.11
13:30
Prilike
Gorušica
2
2
|
21.11.2021 13:30 | Prilike | 2 : 2 | Gorušica |
21.11
13:30
Orlovac 1932
Mladost
1
2
|
21.11.2021 13:30 | Orlovac 1932 | 1 : 2 | Mladost | |||||
21.11
13:30
Šumadija
Napredak
2
2
|
21.11.2021 13:30 | Šumadija | 2 : 2 | Napredak | |||||
21.11
13:30
Jedinstvo (GG)
Ozrem
0
1
|
21.11.2021 13:30 | Jedinstvo (GG) | 0 : 1 | Ozrem | |||||
21.11
13:30
Zadrugar
Donja Vrbava
3
0
|
21.11.2021 13:30 | Zadrugar | 3 : 0 | Donja Vrbava |
21.11
11:00
Proleter
Tavnik
2
0
|
21.11.2021 11:00 | Proleter | 2 : 0 | Tavnik | |||||
21.11
13:30
Koštampolje
Zvezda
5
0
|
21.11.2021 13:30 | Koštampolje | 5 : 0 | Zvezda | |||||
21.11
13:30
Ibar
OFK Progorelica
3
1
|
21.11.2021 13:30 | Ibar | 3 : 1 | OFK Progorelica | |||||
21.11
13:30
Budućnost
Ribnica
2
2
|
21.11.2021 13:30 | Budućnost | 2 : 2 | Ribnica | |||||
21.11
13:30
Jedinstvo 2017
Radnik
6
2
|
21.11.2021 13:30 | Jedinstvo 2017 | 6 : 2 | Radnik | |||||
21.11
13:30
Napredak
OFK Ras
1
0
|
21.11.2021 13:30 | Napredak | 1 : 0 | OFK Ras | |||||
21.11
13:30
Mataruge
Mladost (V)
0
3
|
21.11.2021 13:30 | Mataruge | 0 : 3 | Mladost (V) |
21.11
13:00
Jedinstvo (MZ)
Rudar
3
1
|
21.11.2021 13:00 | Jedinstvo (MZ) | 3 : 1 | Rudar | |||||
21.11
13:00
Sloga
Hajduk Stanko
1
2
|
21.11.2021 13:00 | Sloga | 1 : 2 | Hajduk Stanko | |||||
21.11
13:00
Jedinstvo (Š)
Cer
3
0
|
21.11.2021 13:00 | Jedinstvo (Š) | 3 : 0 | Cer | |||||
21.11
13:00
Radnički (Kl)
Drina
0
1
|
21.11.2021 13:00 | Radnički (Kl) | 0 : 1 | Drina | |||||
21.11
11:00
Vidojevica
Gučevo 1929
1
0
|
21.11.2021 11:00 | Vidojevica | 1 : 0 | Gučevo 1929 | |||||
21.11
13:00
Milan Orlić
Karađorđe
1
2
|
21.11.2021 13:00 | Milan Orlić | 1 : 2 | Karađorđe | |||||
21.11
13:00
Radnički (Ko)
Majur
4
0
|
21.11.2021 13:00 | Radnički (Ko) | 4 : 0 | Majur | |||||
21.11
13:00
Podrinje
Lipolist
5
0
|
21.11.2021 13:00 | Podrinje | 5 : 0 | Lipolist |
21.11
13:00
Plavi Tok
Polet
1
3
|
21.11.2021 13:00 | Plavi Tok | 1 : 3 | Polet | |||||
21.11
13:00
Omladinac
Ježevica
0
0
|
21.11.2021 13:00 | Omladinac | 0 : 0 | Ježevica | |||||
21.11
13:00
Sečica
Avijatičar Vranjani
0
2
|
21.11.2021 13:00 | Sečica | 0 : 2 | Avijatičar Vranjani | |||||
21.11
13:00
OFK Kotroman
Bakionica
1
4
|
21.11.2021 13:00 | OFK Kotroman | 1 : 4 | Bakionica |
21.11
13:00
Rampa
Višesava
3
1
|
21.11.2021 13:00 | Rampa | 3 : 1 | Višesava | |||||
21.11
11:00
Čajetina
Tara
3
2
|
21.11.2021 11:00 | Čajetina | 3 : 2 | Tara | |||||
21.11
13:00
Perućac
Prvi partizan
2
1
|
21.11.2021 13:00 | Perućac | 2 : 1 | Prvi partizan | |||||
21.11
13:00
Lazarica
Crnokosa
2
1
|
21.11.2021 13:00 | Lazarica | 2 : 1 | Crnokosa |
21.11
13:00
Radnički 2021
Lugina
0
7
|
21.11.2021 13:00 | Radnički 2021 | 0 : 7 | Lugina | |||||
21.11
13:00
Pavlovac
Čelik
1
0
|
21.11.2021 13:00 | Pavlovac | 1 : 0 | Čelik | |||||
21.11
13:00
Vihor
Levosoje
1
2
|
21.11.2021 13:00 | Vihor | 1 : 2 | Levosoje |
21.11
Akademija 10
Dobrič
0
2
|
21.11.2021 | Akademija 10 | 0 : 2 | Dobrič | |||||
21.11
Jug Bogdan
Spartak
6
0
|
21.11.2021 | Jug Bogdan | 6 : 0 | Spartak | |||||
21.11
Kosovac
Jastrebac
0
1
|
21.11.2021 | Kosovac | 0 : 1 | Jastrebac | |||||
21.11
OFK Kosanica
Borac
5
1
|
21.11.2021 | OFK Kosanica | 5 : 1 | Borac |
21.11
10:00
Dračić 2018
Mali korak
0
2
|
21.11.2021 10:00 | Dračić 2018 | 0 : 2 | Mali korak | |||||
21.11
11:00
Popadić
Milenko Pavlović
3
0
|
21.11.2021 11:00 | Popadić | 3 : 0 | Milenko Pavlović | |||||
21.11
11:00
Rakac Stave
Jadar 2013
4
0
|
21.11.2021 11:00 | Rakac Stave | 4 : 0 | Jadar 2013 | |||||
21.11
11:00
Kotešica
Stari drugari
0
1
|
21.11.2021 11:00 | Kotešica | 0 : 1 | Stari drugari | |||||
21.11
10:00
Kolubara 2
OFK Povlen
3
2
|
21.11.2021 10:00 | Kolubara 2 | 3 : 2 | OFK Povlen | |||||
21.11
10:00
Tešnjar
Polet
1
1
|
21.11.2021 10:00 | Tešnjar | 1 : 1 | Polet |
21.11
13:00
Borac
Omladinac
3
1
|
21.11.2021 13:00 | Borac | 3 : 1 | Omladinac | |||||
21.11
13:00
Velika Drenova
Jezero 2017
3
1
|
21.11.2021 13:00 | Velika Drenova | 3 : 1 | Jezero 2017 | |||||
21.11
13:00
Stari Trstenik
Ribnik
2
1
|
21.11.2021 13:00 | Stari Trstenik | 2 : 1 | Ribnik | |||||
21.11
11:00
Garevina
Donji Kopaonik
1
1
|
21.11.2021 11:00 | Garevina | 1 : 1 | Donji Kopaonik | |||||
21.11
13:00
Mladost
14. Oktobar
2
1
|
21.11.2021 13:00 | Mladost | 2 : 1 | 14. Oktobar |
21.11
13:00
Šarbane
OFK Paljuvi
0
3
|
21.11.2021 13:00 | Šarbane | 0 : 3 | OFK Paljuvi | |||||
21.11
13:00
Tvrdojevac
Čučuge
2
2
|
21.11.2021 13:00 | Tvrdojevac | 2 : 2 | Čučuge | |||||
21.11
13:00
Ratkovac
Joševa
1
0
|
21.11.2021 13:00 | Ratkovac | 1 : 0 | Joševa | |||||
21.11
13:00
Sovljak
Crvena Jabuka
0
0
|
21.11.2021 13:00 | Sovljak | 0 : 0 | Crvena Jabuka | |||||
21.11
13:00
Jedinstvo (M)
Mladost (V)
3
0
|
21.11.2021 13:00 | Jedinstvo (M) | 3 : 0 | Mladost (V) | |||||
21.11
13:00
Nepričava
Pepeljevac
0
3
|
21.11.2021 13:00 | Nepričava | 0 : 3 | Pepeljevac | |||||
21.11
13:00
Polet (T)
Polet (DL)
0
3
|
21.11.2021 13:00 | Polet (T) | 0 : 3 | Polet (DL) | |||||
21.11
13:00
Pambukovica
Omladinac (K)
1
0
|
21.11.2021 13:00 | Pambukovica | 1 : 0 | Omladinac (K) |
21.11
13:00
Jelav
Luk
2
3
|
21.11.2021 13:00 | Jelav | 2 : 3 | Luk | |||||
21.11
13:00
Prva Iskra
Antimon
2
1
|
21.11.2021 13:00 | Prva Iskra | 2 : 1 | Antimon | |||||
21.11
13:00
Studenac
TE Gučevo
3
2
|
21.11.2021 13:00 | Studenac | 3 : 2 | TE Gučevo | |||||
21.11
13:00
Mladost (DB)
Sloga
6
3
|
21.11.2021 13:00 | Mladost (DB) | 6 : 3 | Sloga | |||||
21.11
13:00
7. Juli
Jadar 1961
1
0
|
21.11.2021 13:00 | 7. Juli | 1 : 0 | Jadar 1961 |
21.11
13:00
OFK Batinac
Beljanica
1
1
|
21.11.2021 13:00 | OFK Batinac | 1 : 1 | Beljanica |
21.11
13:00
Vinorača
GFK Strelište
2
2
|
21.11.2021 13:00 | Vinorača | 2 : 2 | GFK Strelište | |||||
21.11
13:00
Trnava
Mladost (G)
0
0
|
21.11.2021 13:00 | Trnava | 0 : 0 | Mladost (G) | |||||
21.11
13:00
Mladost (T)
Mladost (D)
1
0
|
21.11.2021 13:00 | Mladost (T) | 1 : 0 | Mladost (D) | |||||
21.11
13:00
Vinogradar
Morava
2
1
|
21.11.2021 13:00 | Vinogradar | 2 : 1 | Morava |
21.11
13:00
Mladi borac
Budućnost (Z)
2
0
|
21.11.2021 13:00 | Mladi borac | 2 : 0 | Budućnost (Z) | |||||
21.11
13:00
Napredak
Gorki
1
2
|
21.11.2021 13:00 | Napredak | 1 : 2 | Gorki | |||||
21.11
13:00
Omladinac
Petlovača
4
2
|
21.11.2021 13:00 | Omladinac | 4 : 2 | Petlovača | |||||
21.11
13:00
Torpedo
Duško
2
1
|
21.11.2021 13:00 | Torpedo | 2 : 1 | Duško | |||||
21.11
13:00
Sloga
Budućnost (PD)
5
2
|
21.11.2021 13:00 | Sloga | 5 : 2 | Budućnost (PD) | |||||
21.11
13:00
Stojan Lazarac
Sloboda
3
2
|
21.11.2021 13:00 | Stojan Lazarac | 3 : 2 | Sloboda |
21.11
11:00
Mineral 2015
Gruža
4
0
|
21.11.2021 11:00 | Mineral 2015 | 4 : 0 | Gruža | |||||
21.11
13:30
Omladinac
Jedinstvo (G)
0
1
|
21.11.2021 13:30 | Omladinac | 0 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
21.11
13:30
Apolon 2018
Borac
3
6
|
21.11.2021 13:30 | Apolon 2018 | 3 : 6 | Borac | |||||
21.11
11:00
Studen Vitez
Granit
1
2
|
21.11.2021 11:00 | Studen Vitez | 1 : 2 | Granit | |||||
21.11
11:00
Miločajac
Jedinstvo (D)
7
0
|
21.11.2021 11:00 | Miločajac | 7 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
21.11
13:30
Kraljevo Hajduk
Popovići Vrnjci
5
1
|
21.11.2021 13:30 | Kraljevo Hajduk | 5 : 1 | Popovići Vrnjci |
21.11
13:00
Sloga (M)
Vlašić
1
5
|
21.11.2021 13:00 | Sloga (M) | 1 : 5 | Vlašić | |||||
21.11
13:00
Pričinović
Dumača
5
1
|
21.11.2021 13:00 | Pričinović | 5 : 1 | Dumača | |||||
21.11
13:00
Dobrava Žabar 2020
OFK Letnjikovac 1983
2
0
|
21.11.2021 13:00 | Dobrava Žabar 2020 | 2 : 0 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
21.11
13:00
Trešnjevka
Jevremovac
0
1
|
21.11.2021 13:00 | Trešnjevka | 0 : 1 | Jevremovac | |||||
21.11
13:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Dobrava
3
0
|
21.11.2021 13:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 3 : 0 | Dobrava | |||||
21.11
13:00
Šipurske livade
Sloga (K)
1
1
|
21.11.2021 13:00 | Šipurske livade | 1 : 1 | Sloga (K) | |||||
21.11
13:00
Mrovska
Mladost (PP)
1
1
|
21.11.2021 13:00 | Mrovska | 1 : 1 | Mladost (PP) |
21.11
13:30
Lugovi
Planinac
5
2
|
21.11.2021 13:30 | Lugovi | 5 : 2 | Planinac | |||||
21.11
13:30
Malba
Remont
2
3
|
21.11.2021 13:30 | Malba | 2 : 3 | Remont | |||||
21.11
13:30
Budućnost
Gavrilo Princip
5
0
|
21.11.2021 13:30 | Budućnost | 5 : 0 | Gavrilo Princip | |||||
21.11
11:00
Prijatelji
Gaučosi
|
21.11.2021 11:00 | Prijatelji | : | Gaučosi | |||||
21.11
13:30
Vujan
Morava
1
3
|
21.11.2021 13:30 | Vujan | 1 : 3 | Morava | |||||
21.11
13:30
Gladijator
Čačak 94
2
5
|
21.11.2021 13:30 | Gladijator | 2 : 5 | Čačak 94 |
21.11
13:00
Napredak 1934
Dizel
2
1
|
21.11.2021 13:00 | Napredak 1934 | 2 : 1 | Dizel | |||||
21.11
13:00
BSK 1931
Stig 1955
4
0
|
21.11.2021 13:00 | BSK 1931 | 4 : 0 | Stig 1955 | |||||
21.11
13:00
Beli Orao
Napredak (B)
2
0
|
21.11.2021 13:00 | Beli Orao | 2 : 0 | Napredak (B) | |||||
21.11
13:00
Batovac
Barič
4
0
|
21.11.2021 13:00 | Batovac | 4 : 0 | Barič | |||||
21.11
13:00
Ljubičevo
Mlava (B)
0
3
|
21.11.2021 13:00 | Ljubičevo | 0 : 3 | Mlava (B) |
21.11
13:00
Jedinstvo (S)
Soko
4
1
|
21.11.2021 13:00 | Jedinstvo (S) | 4 : 1 | Soko | |||||
21.11
13:00
Rade Milošević
Integral
1
2
|
21.11.2021 13:00 | Rade Milošević | 1 : 2 | Integral | |||||
21.11
13:00
Napredak (S)
Zadrugar 1947
0
0
|
21.11.2021 13:00 | Napredak (S) | 0 : 0 | Zadrugar 1947 | |||||
21.11
13:00
Sloga 1945
Manastirica
5
2
|
21.11.2021 13:00 | Sloga 1945 | 5 : 2 | Manastirica | |||||
21.11
13:00
Pobeda 1953
Trgovački
3
0
|
21.11.2021 13:00 | Pobeda 1953 | 3 : 0 | Trgovački |
21.11
10:00
Crvena zvezda
Rutevac
2
1
|
21.11.2021 10:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Rutevac | |||||
21.11
13:00
Borac
Škriljac
1
3
|
21.11.2021 13:00 | Borac | 1 : 3 | Škriljac | |||||
21.11
10:00
Napredak 2012
Sloga
0
1
|
21.11.2021 10:00 | Napredak 2012 | 0 : 1 | Sloga |
21.11
13:00
Naupare
Padež
3
1
|
21.11.2021 13:00 | Naupare | 3 : 1 | Padež | |||||
21.11
13:00
Bukovica
Zmajevac
3
3
|
21.11.2021 13:00 | Bukovica | 3 : 3 | Zmajevac | |||||
21.11
13:00
Borac
Modrica
1
1
|
21.11.2021 13:00 | Borac | 1 : 1 | Modrica | |||||
21.11
13:00
Mudrakovac
Polet
2
3
|
21.11.2021 13:00 | Mudrakovac | 2 : 3 | Polet | |||||
21.11
11:00
Dedina
Žabare
3
0
|
21.11.2021 11:00 | Dedina | 3 : 0 | Žabare | |||||
21.11
11:00
Konjuh
Rasina
5
1
|
21.11.2021 11:00 | Konjuh | 5 : 1 | Rasina |
21.11
13:00
Borac
Obilić
4
1
|
21.11.2021 13:00 | Borac | 4 : 1 | Obilić | |||||
21.11
10:00
Moskva
Sloga
1
0
|
21.11.2021 10:00 | Moskva | 1 : 0 | Sloga | |||||
21.11
13:00
OFK Hajduk
Vinogradar
1
3
|
21.11.2021 13:00 | OFK Hajduk | 1 : 3 | Vinogradar | |||||
21.11
13:00
Susek
Čenej
7
0
|
21.11.2021 13:00 | Susek | 7 : 0 | Čenej | |||||
21.11
13:00
OFK Sirig
Miletić
3
0
|
21.11.2021 13:00 | OFK Sirig | 3 : 0 | Miletić | |||||
21.11
13:00
Hajduk (Č)
Bačka
0
3
|
21.11.2021 13:00 | Hajduk (Č) | 0 : 3 | Bačka | |||||
21.11
13:00
Titel
Hajduk (G)
1
2
|
21.11.2021 13:00 | Titel | 1 : 2 | Hajduk (G) |
21.11
13:00
Ram
Borac 2016
1
4
|
21.11.2021 13:00 | Ram | 1 : 4 | Borac 2016 | |||||
21.11
13:00
Mirko Tomić
Dunavac 1929
3
0
|
21.11.2021 13:00 | Mirko Tomić | 3 : 0 | Dunavac 1929 | |||||
21.11
13:00
Sloga TOP
Baštovan 2015
4
0
|
21.11.2021 13:00 | Sloga TOP | 4 : 0 | Baštovan 2015 | |||||
21.11
13:00
Pek
Mladost 1970
2
3
|
21.11.2021 13:00 | Pek | 2 : 3 | Mladost 1970 | |||||
21.11
13:00
Polet
Radnički
4
1
|
21.11.2021 13:00 | Polet | 4 : 1 | Radnički |
21.11
10:00
Vukovac 98
Bliznak-Medveđica
2
1
|
21.11.2021 10:00 | Vukovac 98 | 2 : 1 | Bliznak-Medveđica | |||||
21.11
10:00
Mlava (R)
Sloga (J)
1
2
|
21.11.2021 10:00 | Mlava (R) | 1 : 2 | Sloga (J) |
21.11
10:00
Junkovac
Gornja Trnava 1938
2
0
|
21.11.2021 10:00 | Junkovac | 2 : 0 | Gornja Trnava 1938 | |||||
21.11
10:00
Budućnost (B)
Budućnost MI
1
1
|
21.11.2021 10:00 | Budućnost (B) | 1 : 1 | Budućnost MI |
21.11
10:00
Varna
Roma - Odžino selo
0
4
|
21.11.2021 10:00 | Varna | 0 : 4 | Roma - Odžino selo | |||||
21.11
10:00
Napredak
Proleter
4
1
|
21.11.2021 10:00 | Napredak | 4 : 1 | Proleter |
21.11
10:00
Mišar
Mladost Slatina
4
0
|
21.11.2021 10:00 | Mišar | 4 : 0 | Mladost Slatina | |||||
21.11
10:00
Zablaće
Galeb
1
5
|
21.11.2021 10:00 | Zablaće | 1 : 5 | Galeb | |||||
21.11
10:00
Borac BTG
Rankovac
3
0
|
21.11.2021 10:00 | Borac BTG | 3 : 0 | Rankovac | |||||
21.11
10:00
Sava
Bojić
4
0
|
21.11.2021 10:00 | Sava | 4 : 0 | Bojić | |||||
21.11
10:00
Rudar
Korman
0
2
|
21.11.2021 10:00 | Rudar | 0 : 2 | Korman | |||||
21.11
10:00
Jedinstvo
Mladost Svileuva
3
0
|
21.11.2021 10:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Mladost Svileuva |
21.11
10:00
Stolice
Jadar
4
0
|
21.11.2021 10:00 | Stolice | 4 : 0 | Jadar | |||||
21.11
10:00
Sloga
Krajišnici
3
1
|
21.11.2021 10:00 | Sloga | 3 : 1 | Krajišnici | |||||
21.11
10:00
Granit
Mladost (B)
2
4
|
21.11.2021 10:00 | Granit | 2 : 4 | Mladost (B) | |||||
21.11
10:00
Gradilište
Jadar 07
0
1
|
21.11.2021 10:00 | Gradilište | 0 : 1 | Jadar 07 | |||||
21.11
10:00
14. Oktobar
Borac
4
0
|
21.11.2021 10:00 | 14. Oktobar | 4 : 0 | Borac |
21.11
13:00
Posušje
Leotar
1
0
|
21.11.2021 13:00 | Posušje | 1 : 0 | Leotar | |||||
21.11
15:00
Borac
Rudar Prijedor
1
0
|
21.11.2021 15:00 | Borac | 1 : 0 | Rudar Prijedor | |||||
21.11
15:00
Željezničar
Radnik
2
0
|
21.11.2021 15:00 | Željezničar | 2 : 0 | Radnik |
21.11
13:00
Omarska
Sloga
0
1
|
21.11.2021 13:00 | Omarska | 0 : 1 | Sloga |
21.11
13:30
TOŠK
Tomislav
3
1
|
21.11.2021 13:30 | TOŠK | 3 : 1 | Tomislav | |||||
21.11
13:30
GOŠK
Simm Bau
2
0
|
21.11.2021 13:30 | GOŠK | 2 : 0 | Simm Bau |
21.11
13:00
Bokelj
Mladost
1
1
|
21.11.2021 13:00 | Bokelj | 1 : 1 | Mladost | |||||
21.11
13:00
Cetinje
Arsenal
0
1
|
21.11.2021 13:00 | Cetinje | 0 : 1 | Arsenal | |||||
21.11
13:00
Berane
Kom
1
0
|
21.11.2021 13:00 | Berane | 1 : 0 | Kom |
21.11
13:30
Orjen
Hajduk
1
2
|
21.11.2021 13:30 | Orjen | 1 : 2 | Hajduk | |||||
21.11
14:00
Otrant Olympic
Sloga (R)
3
0
|
21.11.2021 14:00 | Otrant Olympic | 3 : 0 | Sloga (R) | |||||
21.11
14:00
Budva
Sloga (SB)
10
0
|
21.11.2021 14:00 | Budva | 10 : 0 | Sloga (SB) |
21.11
13:30
Polet Stars
Adria
7
0
|
21.11.2021 13:30 | Polet Stars | 7 : 0 | Adria | |||||
21.11
13:30
OFK Nikšić
Karioke
4
0
|
21.11.2021 13:30 | OFK Nikšić | 4 : 0 | Karioke | |||||
21.11
13:30
Drezga
Ilarion 2
2
0
|
21.11.2021 13:30 | Drezga | 2 : 0 | Ilarion 2 | |||||
21.11
13:30
Crvena stijena
Zora
4
0
|
21.11.2021 13:30 | Crvena stijena | 4 : 0 | Zora | |||||
21.11
13:30
Ribnica
Zabjelo
0
5
|
21.11.2021 13:30 | Ribnica | 0 : 5 | Zabjelo | |||||
21.11
13:30
Olympico
Internacional
1
5
|
21.11.2021 13:30 | Olympico | 1 : 5 | Internacional |
21.11
15:00
Manchester City
Everton
3
0
|
21.11.2021 15:00 | Manchester City | 3 : 0 | Everton | |||||
21.11
17:30
Tottenham Hotspur
Leeds United
2
1
|
21.11.2021 17:30 | Tottenham Hotspur | 2 : 1 | Leeds United |
21.11
13:00
Derby County
AFC Bournemouth
3
2
|
21.11.2021 13:00 | Derby County | 3 : 2 | AFC Bournemouth |
21.11
14:00
Getafe
Cadiz
4
0
|
21.11.2021 14:00 | Getafe | 4 : 0 | Cadiz | |||||
21.11
16:15
Granada
Real Madrid
1
4
|
21.11.2021 16:15 | Granada | 1 : 4 | Real Madrid | |||||
21.11
21:00
Real Sociedad
Valencia
0
0
|
21.11.2021 21:00 | Real Sociedad | 0 : 0 | Valencia | |||||
21.11
18:30
Elche
Real Betis
0
3
|
21.11.2021 18:30 | Elche | 0 : 3 | Real Betis |
21.11
15:30
Freiburg
Eintracht
0
2
|
21.11.2021 15:30 | Freiburg | 0 : 2 | Eintracht | |||||
21.11
17:30
Mainz 05
Köln
1
1
|
21.11.2021 17:30 | Mainz 05 | 1 : 1 | Köln |
21.11
15:00
Bologna
Venezia
0
1
|
21.11.2021 15:00 | Bologna | 0 : 1 | Venezia | |||||
21.11
20:45
Genoa
Roma
0
2
|
21.11.2021 20:45 | Genoa | 0 : 2 | Roma | |||||
21.11
18:00
Inter
Napoli
3
2
|
21.11.2021 18:00 | Inter | 3 : 2 | Napoli | |||||
21.11
15:00
Salernitana
Sampdoria
0
2
|
21.11.2021 15:00 | Salernitana | 0 : 2 | Sampdoria | |||||
21.11
12:30
Sassuolo
Cagliari
2
2
|
21.11.2021 12:30 | Sassuolo | 2 : 2 | Cagliari |
21.11
15:00
Angers
Lorient
1
0
|
21.11.2021 15:00 | Angers | 1 : 0 | Lorient | |||||
21.11
13:00
Brest
Lens
4
0
|
21.11.2021 13:00 | Brest | 4 : 0 | Lens | |||||
21.11
17:00
Clermont
Nice
1
2
|
21.11.2021 17:00 | Clermont | 1 : 2 | Nice | |||||
21.11
15:00
Metz
Bordeaux
3
3
|
21.11.2021 15:00 | Metz | 3 : 3 | Bordeaux | |||||
21.11
15:00
Strasbourg
Reims
1
1
|
21.11.2021 15:00 | Strasbourg | 1 : 1 | Reims | |||||
21.11
15:00
Troyes
Saint-Étienne
0
1
|
21.11.2021 15:00 | Troyes | 0 : 1 | Saint-Étienne |
21.11
13:00
Vojvodina
Sloga
0
2
|
21.11.2021 13:00 | Vojvodina | 0 : 2 | Sloga | |||||
21.11
14:00
ŽFU Zvezda B 2018
Spartak
0
6
|
21.11.2021 14:00 | ŽFU Zvezda B 2018 | 0 : 6 | Spartak |
21.11
13:30
Zlatibor
Sunrise Šabac
3
1
|
21.11.2021 13:30 | Zlatibor | 3 : 1 | Sunrise Šabac | |||||
21.11
13:30
Radnički (V)
Mladost (L)
3
0
|
21.11.2021 13:30 | Radnički (V) | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
21.11
13:30
Jedinstvo
Mladi radnik 1926
0
0
|
21.11.2021 13:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
21.11
13:30
Loznica
GFK Sloboda
5
2
|
21.11.2021 13:30 | Loznica | 5 : 2 | GFK Sloboda | |||||
21.11
13:30
Metalac (GM)
Novi Pazar
1
2
|
21.11.2021 13:30 | Metalac (GM) | 1 : 2 | Novi Pazar | |||||
21.11
13:30
Sloga (P)
Borac 1926
0
0
|
21.11.2021 13:30 | Sloga (P) | 0 : 0 | Borac 1926 | |||||
21.11
13:30
Javor
Sloga (K)
1
0
|
21.11.2021 13:30 | Javor | 1 : 0 | Sloga (K) |
21.11
OFK Radnički
Kopernikus Želežničar
1
0
|
21.11.2021 | OFK Radnički | 1 : 0 | Kopernikus Želežničar | |||||
21.11
Radnički (N)
Dinamo
5
0
|
21.11.2021 | Radnički (N) | 5 : 0 | Dinamo | |||||
21.11
Radnik
GFK Dubočica
3
2
|
21.11.2021 | Radnik | 3 : 2 | GFK Dubočica |
21.11
10:30
Mladost (NS)
Kabel
0
1
|
21.11.2021 10:30 | Mladost (NS) | 0 : 1 | Kabel |
21.11
10:00
Radnički (NP)
Radnički (Š)
2
0
|
21.11.2021 10:00 | Radnički (NP) | 2 : 0 | Radnički (Š) | |||||
21.11
10:00
Železničar
Radnički (SM)
0
1
|
21.11.2021 10:00 | Železničar | 0 : 1 | Radnički (SM) | |||||
21.11
10:00
Petar Puača
Petrika
1
4
|
21.11.2021 10:00 | Petar Puača | 1 : 4 | Petrika | |||||
21.11
10:00
Inđija
Dinamo 1945
2
4
|
21.11.2021 10:00 | Inđija | 2 : 4 | Dinamo 1945 | |||||
21.11
10:00
Radnički (Zr)
GFK Sloven
2
1
|
21.11.2021 10:00 | Radnički (Zr) | 2 : 1 | GFK Sloven | |||||
21.11
10:00
Omladinac
OFK Vršac
3
1
|
21.11.2021 10:00 | Omladinac | 3 : 1 | OFK Vršac |
21.11
10:00
OFK Žarkovo
Sinđelić
1
1
|
21.11.2021 10:00 | OFK Žarkovo | 1 : 1 | Sinđelić | |||||
21.11
10:00
BASK
Bežanija
3
0
|
21.11.2021 10:00 | BASK | 3 : 0 | Bežanija | |||||
21.11
11:00
011
Studentski Grad
2
2
|
21.11.2021 11:00 | 011 | 2 : 2 | Studentski Grad |
21.11
10:00
Borac 1932
Šumadija (A)
1
15
|
21.11.2021 10:00 | Borac 1932 | 1 : 15 | Šumadija (A) | |||||
21.11
10:00
Sloga (B)
Mladi radnik (R)
|
21.11.2021 10:00 | Sloga (B) | : | Mladi radnik (R) | |||||
21.11
12:30
Smederevo 1924
Sušica
1
4
|
21.11.2021 12:30 | Smederevo 1924 | 1 : 4 | Sušica | |||||
21.11
11:00
Korićani
OFK Aranđelovac 1979
1
2
|
21.11.2021 11:00 | Korićani | 1 : 2 | OFK Aranđelovac 1979 |
21.11
12:00
Budućnost Krušik 2014
Takovo
2
2
|
21.11.2021 12:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 2 | Takovo | |||||
21.11
10:00
Budućnost (A)
Novi Pazar
1
3
|
21.11.2021 10:00 | Budućnost (A) | 1 : 3 | Novi Pazar | |||||
21.11
10:00
Karađorđe
OFK Senjak
5
6
|
21.11.2021 10:00 | Karađorđe | 5 : 6 | OFK Senjak |
21.11
12:00
Voždovac
Brodarac
0
2
|
21.11.2021 12:00 | Voždovac | 0 : 2 | Brodarac | |||||
21.11
11:00
Vojvodina
Rad
0
1
|
21.11.2021 11:00 | Vojvodina | 0 : 1 | Rad | |||||
21.11
11:00
Spartak ŽK
Zemun
2
1
|
21.11.2021 11:00 | Spartak ŽK | 2 : 1 | Zemun | |||||
21.11
13:30
Mačva
IMT
2
2
|
21.11.2021 13:30 | Mačva | 2 : 2 | IMT |
21.11
09:00
IMT
Brodarac
0
1
|
21.11.2021 09:00 | IMT | 0 : 1 | Brodarac | |||||
21.11
11:00
Partizan
OFK Beograd
5
1
|
21.11.2021 11:00 | Partizan | 5 : 1 | OFK Beograd | |||||
21.11
11:00
OLE
Voždovac
5
2
|
21.11.2021 11:00 | OLE | 5 : 2 | Voždovac | |||||
21.11
10:00
Sinđelić
Zemun
2
3
|
21.11.2021 10:00 | Sinđelić | 2 : 3 | Zemun | |||||
21.11
10:00
Lokomotiva
RFK Grafičar
1
4
|
21.11.2021 10:00 | Lokomotiva | 1 : 4 | RFK Grafičar |
21.11
11:00
Apolon 4
Šumadija 1903
3
0
|
21.11.2021 11:00 | Apolon 4 | 3 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
21.11
11:00
Mačva
Sunrise Šabac
0
0
|
21.11.2021 11:00 | Mačva | 0 : 0 | Sunrise Šabac | |||||
21.11
11:00
Radnički (V)
Radnički 1923
2
2
|
21.11.2021 11:00 | Radnički (V) | 2 : 2 | Radnički 1923 | |||||
21.11
11:00
Jedinstvo
Apolon 2018
0
0
|
21.11.2021 11:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Apolon 2018 | |||||
21.11
11:00
Loznica
GFK Sloboda
0
1
|
21.11.2021 11:00 | Loznica | 0 : 1 | GFK Sloboda | |||||
21.11
11:00
Metalac (GM)
Novi Pazar
0
3
|
21.11.2021 11:00 | Metalac (GM) | 0 : 3 | Novi Pazar | |||||
21.11
11:00
Savacijum
Borac 1926
0
0
|
21.11.2021 11:00 | Savacijum | 0 : 0 | Borac 1926 | |||||
21.11
11:00
Javor
Sloga (K)
1
1
|
21.11.2021 11:00 | Javor | 1 : 1 | Sloga (K) |
21.11
Timok 1919
Timočanin
3
0
|
21.11.2021 | Timok 1919 | 3 : 0 | Timočanin | |||||
21.11
Mineralac
GFK Dubočica
5
1
|
21.11.2021 | Mineralac | 5 : 1 | GFK Dubočica |
21.11
10:00
Proleter 2006
Podrinje
3
1
|
21.11.2021 10:00 | Proleter 2006 | 3 : 1 | Podrinje | |||||
21.11
12:00
Železničar
Radnički (SM)
1
1
|
21.11.2021 12:00 | Železničar | 1 : 1 | Radnički (SM) | |||||
21.11
12:00
Petar Puača
Petrika
0
5
|
21.11.2021 12:00 | Petar Puača | 0 : 5 | Petrika | |||||
21.11
12:00
Inđija
Dinamo 1945
7
0
|
21.11.2021 12:00 | Inđija | 7 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
21.11
10:00
Radnički (Zr)
ODR
3
1
|
21.11.2021 10:00 | Radnički (Zr) | 3 : 1 | ODR | |||||
21.11
12:00
Omladinac
OFK Vršac
0
2
|
21.11.2021 12:00 | Omladinac | 0 : 2 | OFK Vršac |
21.11
11:00
Internacional
Kolubara
0
3
|
21.11.2021 11:00 | Internacional | 0 : 3 | Kolubara | |||||
21.11
12:00
IMT
OFK Beograd
1
2
|
21.11.2021 12:00 | IMT | 1 : 2 | OFK Beograd |
21.11
10:00
Kiker
Bane 1931
2
2
|
21.11.2021 10:00 | Kiker | 2 : 2 | Bane 1931 |
21.11
11:00
Mačva 1929
Strmovo 1986
7
0
|
21.11.2021 11:00 | Mačva 1929 | 7 : 0 | Strmovo 1986 |
21.11
Sutjeska
Jedinstvo
1
1
|
21.11.2021 | Sutjeska | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
21.11
Kabel
Mladost GAT
5
3
|
21.11.2021 | Kabel | 5 : 3 | Mladost GAT |
21.11
13:00
Vojvodina
Rad
9
1
|
21.11.2021 13:00 | Vojvodina | 9 : 1 | Rad | |||||
21.11
13:00
Spartak ŽK
Zemun
3
0
|
21.11.2021 13:00 | Spartak ŽK | 3 : 0 | Zemun | |||||
21.11
11:00
RFK Grafičar
Crvena zvezda
1
3
|
21.11.2021 11:00 | RFK Grafičar | 1 : 3 | Crvena zvezda |
21.11
09:00
011
OFK Beograd
1
2
|
21.11.2021 09:00 | 011 | 1 : 2 | OFK Beograd | |||||
21.11
10:00
Brodarac
Teleoptik
1
1
|
21.11.2021 10:00 | Brodarac | 1 : 1 | Teleoptik | |||||
21.11
13:00
Rad
Voždovac
2
1
|
21.11.2021 13:00 | Rad | 2 : 1 | Voždovac | |||||
21.11
14:00
OLE
Crvena zvezda
0
6
|
21.11.2021 14:00 | OLE | 0 : 6 | Crvena zvezda | |||||
21.11
12:00
Lokomotiva
RFK Grafičar
2
4
|
21.11.2021 12:00 | Lokomotiva | 2 : 4 | RFK Grafičar | |||||
21.11
13:30
Partizan
Čukarički
1
2
|
21.11.2021 13:30 | Partizan | 1 : 2 | Čukarički |
21.11
15:00
Zemun 2
Šumadinac
16
0
|
21.11.2021 15:00 | Zemun 2 | 16 : 0 | Šumadinac |
21.11
10:00
Apolon 4
Šumadija 1903
3
0
|
21.11.2021 10:00 | Apolon 4 | 3 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
21.11
10:00
Sloga (K)
AF AS Novi Pazar
3
0
|
21.11.2021 10:00 | Sloga (K) | 3 : 0 | AF AS Novi Pazar | |||||
21.11
13:00
Rudar (KM)
Kiker
2
2
|
21.11.2021 13:00 | Rudar (KM) | 2 : 2 | Kiker | |||||
21.11
10:00
Radnički 1923
Apolon 2018
5
0
|
21.11.2021 10:00 | Radnički 1923 | 5 : 0 | Apolon 2018 | |||||
21.11
10:00
Sport Klub 99
Kosmet
2
1
|
21.11.2021 10:00 | Sport Klub 99 | 2 : 1 | Kosmet | |||||
21.11
10:00
Bane 1931
Novi Pazar
2
1
|
21.11.2021 10:00 | Bane 1931 | 2 : 1 | Novi Pazar | |||||
21.11
10:00
Pazar Juniors
Sušica
5
1
|
21.11.2021 10:00 | Pazar Juniors | 5 : 1 | Sušica |
21.11
10:00
Sloga (BB)
Polimlje
2
4
|
21.11.2021 10:00 | Sloga (BB) | 2 : 4 | Polimlje | |||||
21.11
10:00
Ares 2015
Gaučosi
3
2
|
21.11.2021 10:00 | Ares 2015 | 3 : 2 | Gaučosi | |||||
21.11
10:00
Borac 1926
Zlatibor
3
1
|
21.11.2021 10:00 | Borac 1926 | 3 : 1 | Zlatibor | |||||
21.11
10:00
Jedinstvo Putevi
Sloga (P)
3
0
|
21.11.2021 10:00 | Jedinstvo Putevi | 3 : 0 | Sloga (P) | |||||
21.11
10:00
Mladost (L)
Sloboda (Č)
3
2
|
21.11.2021 10:00 | Mladost (L) | 3 : 2 | Sloboda (Č) | |||||
21.11
10:00
Spartak 1976
Takovo
0
1
|
21.11.2021 10:00 | Spartak 1976 | 0 : 1 | Takovo | |||||
21.11
10:00
Javor Matis
GFK Sloboda
0
2
|
21.11.2021 10:00 | Javor Matis | 0 : 2 | GFK Sloboda |
21.11
Trayal Knez Lazar
GFK Jagodina
1
0
|
21.11.2021 | Trayal Knez Lazar | 1 : 0 | GFK Jagodina | |||||
21.11
OFK Radnički
Duel Juniors
1
2
|
21.11.2021 | OFK Radnički | 1 : 2 | Duel Juniors | |||||
21.11
Šampion 2014
Vlasina
3
0
|
21.11.2021 | Šampion 2014 | 3 : 0 | Vlasina | |||||
21.11
Kopernikus Železničar
Radnički (N)
0
6
|
21.11.2021 | Kopernikus Železničar | 0 : 6 | Radnički (N) |
21.11
09:00
Spartak ŽK
CFK
2
3
|
21.11.2021 09:00 | Spartak ŽK | 2 : 3 | CFK | |||||
21.11
10:00
Hajduk 1912
Kabel
0
5
|
21.11.2021 10:00 | Hajduk 1912 | 0 : 5 | Kabel | |||||
21.11
09:30
OFK Kikinda 1909
Arena Su
3
0
|
21.11.2021 09:30 | OFK Kikinda 1909 | 3 : 0 | Arena Su |
21.11
14:00
Železničar
Radnički (SM)
1
0
|
21.11.2021 14:00 | Železničar | 1 : 0 | Radnički (SM) | |||||
21.11
10:15
Jedinstvo (SP)
OFK Vršac
0
1
|
21.11.2021 10:15 | Jedinstvo (SP) | 0 : 1 | OFK Vršac |
21.11
10:00
Radnički (NB)
Voždovac
2
1
|
21.11.2021 10:00 | Radnički (NB) | 2 : 1 | Voždovac | |||||
21.11
10:00
Zemun
Rad
2
2
|
21.11.2021 10:00 | Zemun | 2 : 2 | Rad | |||||
21.11
14:00
OFK Beograd
RFK Grafičar
1
4
|
21.11.2021 14:00 | OFK Beograd | 1 : 4 | RFK Grafičar | |||||
21.11
09:00
Teleoptik
011
2
1
|
21.11.2021 09:00 | Teleoptik | 2 : 1 | 011 |
21.11
09:00
Mačva 1929
Rađevac
0
5
|
21.11.2021 09:00 | Mačva 1929 | 0 : 5 | Rađevac | |||||
21.11
10:00
Budućnost Krušik 2014
Jedinstvo (Ub)
1
2
|
21.11.2021 10:00 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 2 | Jedinstvo (Ub) | |||||
21.11
10:00
Omladinac 2014
Mačva (Š)
4
5
|
21.11.2021 10:00 | Omladinac 2014 | 4 : 5 | Mačva (Š) |
21.11
10:00
Plana
Jasenica 2017
2
0
|
21.11.2021 10:00 | Plana | 2 : 0 | Jasenica 2017 | |||||
21.11
10:00
OPK Rudar 1933
VGSK
3
1
|
21.11.2021 10:00 | OPK Rudar 1933 | 3 : 1 | VGSK | |||||
21.11
10:00
Sloga 33
AF Đokić
2
2
|
21.11.2021 10:00 | Sloga 33 | 2 : 2 | AF Đokić | |||||
21.11
10:00
Smederevo 1924
Šumadija
3
0
|
21.11.2021 10:00 | Smederevo 1924 | 3 : 0 | Šumadija | |||||
21.11
10:00
Petlić SD 2006
Mladi radnik 1926
6
3
|
21.11.2021 10:00 | Petlić SD 2006 | 6 : 3 | Mladi radnik 1926 | |||||
21.11
10:00
Cepelin 026
Soko 2015
11
1
|
21.11.2021 10:00 | Cepelin 026 | 11 : 1 | Soko 2015 | |||||
21.11
10:00
Zvižd
AF Duljaj
1
4
|
21.11.2021 10:00 | Zvižd | 1 : 4 | AF Duljaj | |||||
21.11
10:00
Železničar
RSK
0
6
|
21.11.2021 10:00 | Železničar | 0 : 6 | RSK |
21.11
00:00
Kolubara
Crvena zvezda
1
4
|
21.11.2021 00:00 | Kolubara | 1 : 4 | Crvena zvezda |
21.11
10:00
Budućnost Krušik 014
Omladinac
0
6
|
21.11.2021 10:00 | Budućnost Krušik 014 | 0 : 6 | Omladinac | |||||
21.11
10:00
Zadrugar
OFK Divci
4
0
|
21.11.2021 10:00 | Zadrugar | 4 : 0 | OFK Divci | |||||
21.11
10:00
OFK Senjak
Radnički (V)
3
0
|
21.11.2021 10:00 | OFK Senjak | 3 : 0 | Radnički (V) | |||||
21.11
10:00
OFK Osečina
POFK Železničar
1
2
|
21.11.2021 10:00 | OFK Osečina | 1 : 2 | POFK Železničar | |||||
21.11
10:00
Tešnjar Stari Grad
Pambukovica
4
2
|
21.11.2021 10:00 | Tešnjar Stari Grad | 4 : 2 | Pambukovica | |||||
21.11
10:00
Vojvode
Jedinstvo (Ub)
0
4
|
21.11.2021 10:00 | Vojvode | 0 : 4 | Jedinstvo (Ub) |
21.11
12:00
OFK Paraćin
Morava 1918
0
1
|
21.11.2021 12:00 | OFK Paraćin | 0 : 1 | Morava 1918 |
21.11
10:30
Savinac 1933
Zlatibor
0
3
|
21.11.2021 10:30 | Savinac 1933 | 0 : 3 | Zlatibor |
21.11
17:00
Mornar Barsko zlato
Split
81
65
|
21.11.2021 17:00 | Mornar Barsko zlato | 81 : 65 | Split | |||||
21.11
12:00
Mega Mozzart
Cedevita Olimpija
104
75
|
21.11.2021 12:00 | Mega Mozzart | 104 : 75 | Cedevita Olimpija |
21.11
18:00
OKK Novi Pazar
Metalac
92
88
|
21.11.2021 18:00 | OKK Novi Pazar | 92 : 88 | Metalac | |||||
21.11
13:00
Mladost MaxBet
Dunav
81
93
|
21.11.2021 13:00 | Mladost MaxBet | 81 : 93 | Dunav |
21.11
14:30
Mileševac
Student BB
82
65
|
21.11.2021 14:30 | Mileševac | 82 : 65 | Student BB |
21.11
16:30
OKK Junior
OKK Vlasotince
78
68
|
21.11.2021 16:30 | OKK Junior | 78 : 68 | OKK Vlasotince |
21.11
16:30
Železničar
Srem
82
73
|
21.11.2021 16:30 | Železničar | 82 : 73 | Srem |
21.11
17:20
Cerak
Surčin
72
95
|
21.11.2021 17:20 | Cerak | 72 : 95 | Surčin |
21.11
17:00
Šabac
Železničar
90
91
|
21.11.2021 17:00 | Šabac | 90 : 91 | Železničar |
21.11
16:30
Sloga
Mladost
61
101
|
21.11.2021 16:30 | Sloga | 61 : 101 | Mladost |
21.11
16:30
Spartak
I Came To Play
83
89
|
21.11.2021 16:30 | Spartak | 83 : 89 | I Came To Play | |||||
21.11
17:00
Bagljaš
Futog 1276
84
88
|
21.11.2021 17:00 | Bagljaš | 84 : 88 | Futog 1276 |
21.11
17:30
Jadran
Jedinstvo
|
21.11.2021 17:30 | Jadran | : | Jedinstvo |
21.11
18:00
Hisar
Bin
66
83
|
21.11.2021 18:00 | Hisar | 66 : 83 | Bin | |||||
21.11
17:00
OKK Sokobanja
Pusta Reka
89
78
|
21.11.2021 17:00 | OKK Sokobanja | 89 : 78 | Pusta Reka |
21.11
17:00
Sloga (PM)
Sloga (B)
61
90
|
21.11.2021 17:00 | Sloga (PM) | 61 : 90 | Sloga (B) |
21.11
15:00
MKA 2017
Javor
52
62
|
21.11.2021 15:00 | MKA 2017 | 52 : 62 | Javor |
21.11
20:00
Hajduk Veljko
Bagdala
65
69
|
21.11.2021 20:00 | Hajduk Veljko | 65 : 69 | Bagdala | |||||
21.11
14:00
Svrljig
Paraćin
45
73
|
21.11.2021 14:00 | Svrljig | 45 : 73 | Paraćin | |||||
21.11
14:00
Hisar
Trstenik
62
43
|
21.11.2021 14:00 | Hisar | 62 : 43 | Trstenik | |||||
21.11
13:30
Palanka 2021
Smederevo
41
50
|
21.11.2021 13:30 | Palanka 2021 | 41 : 50 | Smederevo |
21.11
13:30
Vojvodina 021- 2
Čelarevo
116
31
|
21.11.2021 13:30 | Vojvodina 021- 2 | 116 : 31 | Čelarevo | |||||
21.11
12:20
Mondo Basket
SO ŽKK
71
44
|
21.11.2021 12:20 | Mondo Basket | 71 : 44 | SO ŽKK |
21.11
15:00
Proleter 023
Radivoj Korać
57
76
|
21.11.2021 15:00 | Proleter 023 | 57 : 76 | Radivoj Korać |
21.11
19:30
Radnički
Srbobran
95
70
|
21.11.2021 19:30 | Radnički | 95 : 70 | Srbobran |
21.11
16:00
Dynamic VIP PAY
Radnički 1950
101
73
|
21.11.2021 16:00 | Dynamic VIP PAY | 101 : 73 | Radnički 1950 | |||||
21.11
17:00
Borac
Mega Mozzart
70
61
|
21.11.2021 17:00 | Borac | 70 : 61 | Mega Mozzart | |||||
21.11
15:30
Partizan NIS
Novi Pazar
88
72
|
21.11.2021 15:30 | Partizan NIS | 88 : 72 | Novi Pazar | |||||
21.11
12:30
Konstantin
Actavis Academy
84
57
|
21.11.2021 12:30 | Konstantin | 84 : 57 | Actavis Academy | |||||
21.11
14:00
Crvena zvezda mts
Sloboda
101
87
|
21.11.2021 14:00 | Crvena zvezda mts | 101 : 87 | Sloboda |
21.11
16:30
Kraljevo
Sistem 2000
86
53
|
21.11.2021 16:30 | Kraljevo | 86 : 53 | Sistem 2000 | |||||
21.11
15:30
Art Basket
Radivoj Korać
64
55
|
21.11.2021 15:30 | Art Basket | 64 : 55 | Radivoj Korać |
21.11
18:00
Radnički 2
Crvena zvezda 2
2
3
|
21.11.2021 18:00 | Radnički 2 | 2 : 3 | Crvena zvezda 2 | |||||
21.11
16:30
Partizan 2
Mladi radnik 2
3
1
|
21.11.2021 16:30 | Partizan 2 | 3 : 1 | Mladi radnik 2 |
21.11
17:30
Vest
Vojvodina 3
0
3
|
21.11.2021 17:30 | Vest | 0 : 3 | Vojvodina 3 |
21.11
19:00
Ribnica
Metalac Takovo
3
2
|
21.11.2021 19:00 | Ribnica | 3 : 2 | Metalac Takovo |
21.11
19:00
Borac (P)
Klek Srbijašume
3
0
|
21.11.2021 19:00 | Borac (P) | 3 : 0 | Klek Srbijašume | |||||
21.11
18:00
Mladenovac
Dubočica
1
3
|
21.11.2021 18:00 | Mladenovac | 1 : 3 | Dubočica |
21.11
17:00
Banat
Futog
0
3
|
21.11.2021 17:00 | Banat | 0 : 3 | Futog |
21.11
17:00
Volej Stars Junior
Sloboda S
0
3
|
21.11.2021 17:00 | Volej Stars Junior | 0 : 3 | Sloboda S | |||||
21.11
17:00
Lotus
Tehničar
3
0
|
21.11.2021 17:00 | Lotus | 3 : 0 | Tehničar |
21.11
17:00
Srem 2
Kikinda 0230
3
0
|
21.11.2021 17:00 | Srem 2 | 3 : 0 | Kikinda 0230 | |||||
21.11
12:00
Novi Sad 2
Mladost 1979
3
2
|
21.11.2021 12:00 | Novi Sad 2 | 3 : 2 | Mladost 1979 |
21.11
12:30
Zaječar
Volejbor-Tim
3
0
|
21.11.2021 12:30 | Zaječar | 3 : 0 | Volejbor-Tim |
21.11
18:00
Volley stars
Proleter
0
3
|
21.11.2021 18:00 | Volley stars | 0 : 3 | Proleter | |||||
21.11
12:00
Klek Srbijašume 2
Bagljaš 023
3
1
|
21.11.2021 12:00 | Klek Srbijašume 2 | 3 : 1 | Bagljaš 023 |
21.11
18:00
Ub
Železničar
0
3
|
21.11.2021 18:00 | Ub | 0 : 3 | Železničar |
21.11
15:45
Novi Sad
Jedinstvo
3
0
|
21.11.2021 15:45 | Novi Sad | 3 : 0 | Jedinstvo |
21.11
17:30
Crvena zvezda
Radnički
28
29
|
21.11.2021 17:30 | Crvena zvezda | 28 : 29 | Radnički |
21.11
17:00
Jagodina
Vranje 1957
27
33
|
21.11.2021 17:00 | Jagodina | 27 : 33 | Vranje 1957 | |||||
21.11
16:00
Topličanin
Priboj
23
19
|
21.11.2021 16:00 | Topličanin | 23 : 19 | Priboj |
21.11
19:00
Inđija
Morava
28
31
|
21.11.2021 19:00 | Inđija | 28 : 31 | Morava |
21.11
18:00
Borsko jezero
Đerdap
23
25
|
21.11.2021 18:00 | Borsko jezero | 23 : 25 | Đerdap | |||||
21.11
18:00
Zaječar 1949
Jedinstvo 1974
28
24
|
21.11.2021 18:00 | Zaječar 1949 | 28 : 24 | Jedinstvo 1974 |
21.11
18:00
Aleksinac
Rtanj
32
30
|
21.11.2021 18:00 | Aleksinac | 32 : 30 | Rtanj | |||||
21.11
18:00
Pirot
Žitorađa
33
32
|
21.11.2021 18:00 | Pirot | 33 : 32 | Žitorađa |
21.11
13:00
Studentski grad
SU Lavovi
24
27
|
21.11.2021 13:00 | Studentski grad | 24 : 27 | SU Lavovi |
21.11
20:00
Nova Pazova 1957
Dalmatinac
36
31
|
21.11.2021 20:00 | Nova Pazova 1957 | 36 : 31 | Dalmatinac | |||||
21.11
12:00
Graničar
Ruma
27
22
|
21.11.2021 12:00 | Graničar | 27 : 22 | Ruma | |||||
21.11
19:00
ŽSK 1955
PIK Prigrevica
32
29
|
21.11.2021 19:00 | ŽSK 1955 | 32 : 29 | PIK Prigrevica | |||||
21.11
18:30
Metalac
Budućnost
43
25
|
21.11.2021 18:30 | Metalac | 43 : 25 | Budućnost |
21.11
12:30
Ruma
Mokrin
37
26
|
21.11.2021 12:30 | Ruma | 37 : 26 | Mokrin | |||||
21.11
17:00
Krule
Jabuka
37
24
|
21.11.2021 17:00 | Krule | 37 : 24 | Jabuka |
21.11
18:30
Košutnjak
Sedmerac
27
7
|
21.11.2021 18:30 | Košutnjak | 27 : 7 | Sedmerac |
21.11
13:00
Naftagas
Trijumf
36
33
|
21.11.2021 13:00 | Naftagas | 36 : 33 | Trijumf | |||||
21.11
17:30
Odžaci
Beočin 1959
25
22
|
21.11.2021 17:30 | Odžaci | 25 : 22 | Beočin 1959 |
21.11
14:00
Proleter
AVK Triglav
14
8
|
21.11.2021 14:00 | Proleter | 14 : 8 | AVK Triglav | |||||
21.11
15:30
Zemun Bosal
Vojvodina
7
12
|
21.11.2021 15:30 | Zemun Bosal | 7 : 12 | Vojvodina | |||||
21.11
10:00
Primorje EB
VA Cattaro
11
10
|
21.11.2021 10:00 | Primorje EB | 11 : 10 | VA Cattaro | |||||
21.11
11:50
KPK
Nais
12
12
|
21.11.2021 11:50 | KPK | 12 : 12 | Nais | |||||
21.11
13:40
Medveščak
Valis
9
18
|
21.11.2021 13:40 | Medveščak | 9 : 18 | Valis |
21.11
12:00
Dorćol
Singidunum
11
13
|
21.11.2021 12:00 | Dorćol | 11 : 13 | Singidunum |
21.11
10:30
Taš 2000
Partizan
9
21
|
21.11.2021 10:30 | Taš 2000 | 9 : 21 | Partizan | |||||
21.11
17:45
Crvena zvezda
Vojvodina
12
15
|
21.11.2021 17:45 | Crvena zvezda | 12 : 15 | Vojvodina |
21.11
20:00
Senta
Spartak
14
19
|
21.11.2021 20:00 | Senta | 14 : 19 | Spartak |
21.11
16:30
Zufo
Rosulja
2
3
|
21.11.2021 16:30 | Zufo | 2 : 3 | Rosulja |
21.11
19:30
Konjarnik
Winter sport
4
0
|
21.11.2021 19:30 | Konjarnik | 4 : 0 | Winter sport |
21.11
13:00
BRK Crvena Zvezda
Vojvodina
32
17
|
21.11.2021 13:00 | BRK Crvena Zvezda | 32 : 17 | Vojvodina | |||||
21.11
12:00
Rad Mozzart
Partizan
17
23
|
21.11.2021 12:00 | Rad Mozzart | 17 : 23 | Partizan |
21.11
13:00
Torpedo Mlava
Kruševac
44
28
|
21.11.2021 13:00 | Torpedo Mlava | 44 : 28 | Kruševac |
21.11
16:15
Crvena zvezda
Zagreb
12
3
|
21.11.2021 16:15 | Crvena zvezda | 12 : 3 | Zagreb | |||||
21.11
15:45
Mladost
Sisak
4
8
|
21.11.2021 15:45 | Mladost | 4 : 8 | Sisak |
21.11
00:00
Vukovi
Spartak
3
9
|
21.11.2021 00:00 | Vukovi | 3 : 9 | Spartak |